PP2020čt 20.08.2020 12:27
Startovka po oddílech - Všechny etapyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
7524Sportovní klub hasičů Královéh (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H500010001Ivan Křivda920053513:3512:5010:30
2D450010002Lenka Křivdová865549014:0913:1310:35
 
 
7539Zámečníci (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D450020001Jitka Zámečníková210376315:3312:3712:15
2H450020002Pavel Zámečník280101315:1013:0410:32
3H21C0020003Pavel Zámečník730018916:0413:399:45
4D21C0020004Lenka Zámečníková16:2912:3310:49
 
 
7599ESOX ODEI (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H350040001Oldřich Tomíček851731113:1311:2012:11
2D350040002Dana Tomíčková851831212:3611:2710:50
3H650040003Antonín Javůrek30129812:1611:379:44
 
 
7602Český svaz neslyšících sportov (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21C0060002Jan Semerád208336215:2810:579:57
2H21C0060003Marek Spilka210458615:1211:0910:11
 
 
7605bez klubu (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21B0080001Jan Ohnisko720033316:3112:2512:27
 
 
7606OLC Wienerwald (2)AUT
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21E0090001Erik Simkovics846084615:5013:5310:13
2D21E0090002Anna Simkovics829119316:1213:4811:50
 
 
7608Maxidum (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H400100002Vít Novotný13:4613:2810:59
 
 
7610Berlin Turnerschaft (1)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H350120001Carl W. Distler865768514:1311:4411:47
 
 
7611Báječné ženy v běhu (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D180130001Kateřina Jirkovská20641713:4410:0510:44
 
 
7616HO Skol (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H350150001David Albrecht811673113:5713:3812:09
 
 
7693ATU Košice (1)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H180170002Lukáš Mário Novota801711714:3611:089:43
 
 
7721HO Komorní výtah (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1HDR0180001Eliška Dlouhá12:0010:009:30
 
 
7756UNTS (1)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H350190001Kamil Lesisz815038414:0110:2012:25
 
 
7837ATU Košice2 (1)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21E0200001Michal Krajčík865674113:0213:1710:35
 
 
7852Malorka (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D140210001Irene Peteráčová208091412:2813:2312:10
 
 
399GB MTBO squad (2)GBR
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D7011G4950Miriam Rosen864046613:0711:2410:01
2H6511G5300David Rosen864046712:0011:3110:36
 
 
1231DRONGO (1)GBR
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H5015G6600Jan Šafka5174517:0313:2610:40
 
 
306TJ Slávia Ekonóm UMB Banska By (9)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D4517S1402Martina Bialekova720176715:0912:1712:31
2H21C17S8901Martin Gajdoš40696215:3211:219:55
3D21B17S1452Erika Nemcova41675314:2811:4810:34
4H21B17S8900Juraj Nemec40696114:5111:2111:07
5H6017S1401Juraj Nemec40694214:5212:0310:03
6D10L17S1150Katarína Schwarzová708008014:3411:2511:00
7D1217S0950Martina Schwarzová211273615:1611:1111:16
8H5517S6400Roman Ščehovič40695415:1911:349:58
9D21C17S9250Zuzana Ščehovičová30598215:0511:4511:45
 
 
259Post SV Dresden (19)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H1018D1100Gustav Bader185313:2510:1510:50
2HDR18D1350Tyra Bader198412:0010:009:30
3H7018D4600Achim Bader864894014:2111:0610:25
4H7018D4800Ludwig Genderjahn802240014:0910:5011:33
5H7018D4801Jürgen Ziesche23610613:4510:429:49
6D7018D4850Hilde Bader802240713:2310:009:46
7H3518D5900Jens Leibiger59101913:4511:1412:43
8H5518D6200Matthias Müller860645614:0310:5810:58
9D5018D6650Anke Müller860649814:1310:0410:59
10H4518D6700Thomas Rothkegel800232612:5810:3411:36
11H4518D6800Kai Müller203113:4610:2510:54
12D4518D6850Wiebke Sihver813066813:5310:3311:39
13H4518D7100Holger Mager100734513:3011:1311:02
14H21E18D8201Leif Bader821111014:0610:4510:17
15D3518D8451Anne Bader840429014:1210:3912:02
16H21E18D9001Matthias Kretzschmar860643913:5810:1710:47
17D21E18D9750Dorothea Müller860641713:2011:0611:42
18D21E18D9350Corinna Nieke805289313:2810:0011:46
19H5518D1234Maik Kurr801096514:4314:2211:46
 
 
264UKS "Orientpark.pl" Iwiny (2)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21E19P9100Wojciech Pachnik50440714:4611:2112:07
2D21E19P9350Małgorzata Pachnik811069314:4011:1212:06
 
 
1330SV IHW Alex 78 Berlin (3)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H451QD6700Raik Zschaeckel808106714:1011:2511:20
2D501QD6750Annette Leonhardt967210114:3311:1610:19
3D451QD7250Daniela Zschaeckel9005172214:4912:1311:15
 
 
1501SG Zittau Süd (1)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21A1VD8100Daniel Härtelt812005115:0613:1510:46
 
 
265Orientop Wrocław (3)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H3521P8500Jacek Wieszaczewski85270213:0511:3212:17
2D21C21P8750Joanna Puternicka987092212:3711:2910:37
3H4521P7200Krzysztof Ligienza60040012:1011:3410:56
 
 
274OK!Sport Warszawa (14)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H5023P6600Paweł Piłkowski242020514:3910:4611:02
2D21E23P8951Katarzyna Ślusarczyk863652214:4410:5411:48
3H4023P7900Marcin Stefaniak41249314:5010:3210:43
4D5523P6250Marzena Drągowska88722915:0410:409:32
5D5523P6550Beata Bargiel208653014:5610:1010:02
6H4523P7100Tomasz Kosicki141234214:3410:4311:28
7H5523P6300Dariusz Żebrowski140761915:0711:109:38
8H6023P5901Andrzej Konstanciak41231614:5611:0310:17
9H5523P6500Marek Drągowski88723214:5111:0210:42
10D21A23P8952Kinga Górska203419614:5710:2910:03
11D2023P0151Gabriela Olszanka822070115:0110:1412:07
12D21C23P8852Agata Kufel862869815:1310:2111:53
13H5023P7000Marcin Marszałek197024414:3110:3810:58
14H4023P7800Krzysztof Latkowski832847715:5814:5210:33
 
 
269SV Robotron Dresden (3)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H5024D6600Kay Cruse823036612:4713:3810:32
2D5024D6650Katrin Cruse804076612:2114:2011:15
3H21B24D9100Franz Cruse50221212:5114:2111:23
 
 
275Slask O-Team (2)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D6024P5650Jolanta Wysocka88661913:3310:1210:05
2H6524P5100Andrzej Wysocki22289313:4410:0710:40
 
 
273OLV Potsdam (1)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H5026D6800Björn Finkenstaedt865768315:5914:0610:26
 
 
1551Angy OL (3)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H502HD6400Rico Müller802022216:1513:1010:56
2D21A2HD8650Tina Rickmeyer802892616:4912:3712:19
3D602HD5750Angelina Kuleva810110516:0112:429:39
 
 
280SV Lengefeld (4)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D3531D7350Hanka Straube810097314:4811:099:58
2D21C31D9050Tina Walther101301414:4910:3310:57
3H21E31D9900Dennis Bräuer860644015:0210:3310:39
4D2031D0051Felicitas Vogt860649414:5310:0812:19
 
 
307USV TU Dresden 2 (5)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21E33D8600Karsten Leideck198603513:3011:2511:45
2H21E33D9602Anton Kamolz860642513:5011:5311:17
3H21E33D9202Nils Peters789100014:2211:4111:13
4D6033D5850Petra Neumann198412313:2511:189:43
5H6533D5200Helmut Kairies220714:1211:4910:16
 
 
461Športový klub Sandberg (9)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D1843S0251867050914:3611:2912:32
2D1643S0551Martina Vorlíčková204998514:4711:3112:07
3D1243S0851Lucka Vorlíčková204998115:2411:3911:08
4D4043S7651Barbora Vorlíčková204998415:0011:569:40
5H4543S7501Peter Vorlíček204999314:4212:0710:08
6H2043S0103Matej Kukurugya204999015:4111:2211:56
7H1643S0402Šimon Kukurugya204999114:4511:3511:52
8H21A43S8900Filip Kubina865670714:4611:3910:34
9D21A43S9051Katarína Kotrlová800460814:4511:4110:59
 
 
383SV Turbine Neubrandenburg (1)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H4545D6700Nils Schmiedeberg50191416:4211:0711:38
 
 
575Trackcourse (2)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D4046P7700Agnieszka Biolik819777816:5612:2810:30
2H4046P7600Grzegorz Biolik821027616:1813:0410:49
 
 
572TJ Rapid Bratislava (7)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H3547S7200Marián Mikluš43483514:0513:1412:27
2D4547S7350Dagmar Miklušová812345713:4913:2110:41
3D1847S0250Tamara Miklušová822229914:0812:1110:08
4D4547S7450Katarína Schenková30743813:2512:4911:25
5H5047S6802Róbert Schenk43482013:2713:0210:28
6H1847S0201Michal Schenk817081713:3213:269:33
7H6047S5802Dušan Formanko209959113:2013:3310:19
 
 
640Ks Spójnia Warszawa (2)POL
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H5058P6700Krzysztof Urbaniak864090416:2710:429:34
2H21B58P9800Jerzy Urbaniak864090516:2313:1710:07
 
 
844USV TU Dresden (8)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D5071D6900Cornelia Eckardt819076912:4510:0010:23
2H5071D6500Heiko Gossel815126512:3511:1010:20
3H4071D7300Michael Löhning830037312:0610:0411:09
4H3571D8100Friedmar Richter800313912:5310:2611:53
5H7571D4000Helmut Conrad750190113:1410:559:31
6H5071D4500Rainer Müller820026712:5910:5010:04
7D5071D6250Heike Leideck829056912:2910:089:33
8D10L71D1150Lisa Löhning203729516:0613:4910:48
 
 
838KOB Čingov Spišská Nová Ves (1)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H6075S5900Miroslav Palicka866799312:0410:5110:25
 
 
1072OLV Weimar (2)GER
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H6082D5900Frank Kretzschmar866245013:4810:399:35
2D6082D5950Ute Kretzschmar90150813:2910:1810:01
 
 
1751Slávia ZU Žilina (2)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21B86S8950Janka Vríčanová801204714:3612:3611:10
2H21B86S8900Peter Vríčan809012814:4312:3310:35
 
 
6Orientační Běh Opava (8)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H55AOP6302Miroslav Sklenář800433516:0711:3010:30
2H21AAOP9200Václav Šulc4947416:2611:2312:08
3D21CAOP9351Dorothea Sklenářová35232616:3711:3711:09
4D21BAOP7251Šárka Kašparová752229516:2011:3611:22
5H55AOP6301Jan Peřinka864854615:5910:0212:02
6H21EAOP9501Martin Sklenář720036516:3411:4910:19
7H55AOP6501Miroslav Hadač865672316:4311:2211:02
8D50AOP6751Gabriela Hadačová68267915:4511:3610:07
 
 
9Magnus Orienteering (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D65ASU5350Jitka Štáblová5255713:0213:029:47
2D20ASU0099Magdalena Hrabošová204517115:4914:4412:41
 
 
11BETA URSUS Orienteering (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65BBM5300Ladislav Ptáček211309016:3212:0111:00
 
 
12SKOB Frýdek - Místek (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H60BFM5701Vlastimil Mutina211305716:0010:5710:15
2D45BFM7152Jana Řeháková211307115:4511:0910:51
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (6)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D55BOR6152Ivana Kubátová212628715:5612:4010:08
2D70BOR4650Leontina Křtěnská854915:5112:429:41
3H55BOR6400Boris Doškář849016:1513:3010:26
4D40BOR7650Monika Tučková791357915:5611:489:30
5D14BOR0750Barbora Lamačová842184215:4814:1510:37
6H10BOR1100Vítek Lamač842184115:4514:2711:02
 
 
1296Báječné ženy v orientačním běh (8)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21ABZP8750Vanda Králová866050712:2113:019:55
2D21BBZP8751Tereza Krupová208873012:2813:069:38
3D40BZP7650Štěpánka Pospíšilová210280612:4012:5210:40
4D40BZP7651Silvie Papicová211347112:3213:0411:14
5D50BZP6750Zorka Müllerová700080912:4112:4410:53
6D21CBZP9050Petra Müllerová204522412:1312:4110:33
7D40BZP7250Pavlína Jirkovská43480512:1613:2011:42
8D18BZP0350Kateřina Jirkovská20641712:1612:3511:20
 
 
22TJ Loko Česká Třebová (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1HDRCET1501Aleš Hájek206023612:0010:009:30
2H14CET0601Dominik Hájek866051415:0510:4812:07
3D21CCET8252Kateřina Balcarová206020514:5310:0111:25
4H21CCET8103Vít Balcar205690915:2011:0310:09
5D45CET7554Ludmila Hájková972214:5310:5711:51
 
 
23OB Strakonice (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H60CST5601Vladimír Muchl213392015:5611:2110:07
2H50CST6702Václav Pelc202792416:1111:1811:12
3D45CST7454Pavla Pelcová774915:4111:5311:09
4H14CST0601Tadeáš Pelc810935316:1312:2810:43
5H16CST0401Matyáš Pelc810938615:4511:1510:36
 
 
24SK OB Chotěboř (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21ECTB8151Kamila Gregorová866090413:4410:4211:52
2HDRCTB1551Johana Hübnerová5183312:0010:009:30
3H21ACTB7902Jan Hübner820003213:1010:4312:00
4D21ECTB9451Alena Voborníková866090612:1610:1812:14
 
 
26KOB Kladno (30)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D50DKL7050Jaroslava Benešová4964712:1714:569:45
2H50DKL6600Jan Beneš4964612:2714:1810:00
3H21CDKL9800Jan Beneš4964813:0813:459:39
4D20DKL0050Hana Benešová4964013:0913:5612:31
5H50DKL6901Petr Šemelík803326512:5114:0210:24
6H50DKL6900Pavel Vinš5168412:4314:1011:22
7H40DKL8000Michal Jedlička141636612:3813:3611:47
8D20DKL0150Zuzana Horychová51519713:1714:1412:03
9H20DKL0101Václav Kohout208090312:3313:5212:00
10D18DKL0251Lucie Rousová866795212:2013:4710:04
11H65DKL5202Václav Chotětický788612:1213:439:32
12D14DKL0752Magdaléna Drašarová200056712:0413:5912:13
13H12DKL0903Jakub Drašar200059513:0613:5211:11
14D40DKL7750Dana Drašarová203981912:0814:129:52
15HDRDKL1301Matouš Drašar200059012:0010:009:30
16H10LDKL1101Vít Lukavský212755312:0614:1010:26
17H40DKL7800Jiří Lukavský866090712:4614:0810:37
18D50DKL7054Marie Vítková280030212:3714:3610:47
19H40DKL7300Jiří Vítek280032412:2614:1610:41
20H65DKL5501Jiří Jirka20649612:0413:5510:56
21H21BDKL9900Jáchym Postolka88862112:4313:3312:19
22H20DKL0100Jonáš Postolka280029712:4114:1611:00
23D50DKL7053Monika Postolková204254212:2514:4810:29
24D45DKL7252Kateřina Jandová720777312:0513:4911:53
25H12DKL0800Šimon Janda211175112:5814:2011:23
26HDRDKL1300Matyáš Janda213519412:0010:009:30
27H14DKL0700Richard Geisler851956513:0513:5612:19
28D12DKL0850Eliška Chudobová214814113:0014:0310:36
29H10LDKL1102Jiří Chudoba4964312:1413:469:50
30D16DKL0551Marie Kadlecová4964412:1514:2511:31
 
 
27Oddíl OB Kotlářka (54)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D35DKP8159Petra Chládková42044616:0014:2711:02
2D21EDKP8756Marie Pospíšilová808082416:4411:0012:30
3D60DKP5752Hana Dudová4989216:1714:2410:15
4D21ADKP8655Kamila Rambová806050516:3714:2910:23
5H45DKP6601Jakub Illner830305215:5414:1912:04
6H21ADKP9600Vojtěch Illner864856215:4213:3911:20
7D50DKP6651Daniela Illnerová23193915:5714:5210:55
8D35DKP8154Lucie Janatová866053512:5613:579:38
9D35DKP8254Zuzana Jiřištová811673716:2414:2110:02
10H55DKP6500Pavel Klaška865015:4313:589:50
11H21ADKP9301Pavel Klaška808083216:5413:5511:14
12D50DKP6750Kateřina Klašková4980616:2113:4810:09
13H21BDKP8704Martin Klusák855716:1114:3311:55
14D60DKP5651Jitka Klusáková855816:0914:069:41
15H21ADKP7701Jan Kolín800770113:3014:2310:08
16D21EDKP8450Kristýna Kolínová845000716:5211:2412:42
17H21ADKP7911Jiří Mrázek792211115:2613:2710:14
18D60DKP5650Ivana Mrázková808010015:4914:1810:03
19H21ADKP8717Ondřej Pospíšil866754413:1414:3510:02
20H70DKP4700Aleš Procházka826633316:3313:4611:01
21H21ADKP8606Jiří Ramba863619015:1813:4712:02
22D21ADKP8550Lucie Tučková209592716:4514:1311:27
23H45DKP7100Antonín Šubrt808083416:0214:2811:40
24H18DKP0205Matěj Šubrt808082612:4413:569:31
25H18DKP0203Antonín Švarc802012216:3214:089:35
26H21ADKP8109Jaroslav Tomeš865171415:5014:1110:48
27D45DKP6553Naďa Foglarová206025116:1713:4112:17
28HDRDKP1500Jonáš Kolín209595912:0010:009:30
29HDRDKP1551Eliška Anna Nová5178712:0010:009:30
30H18DKP0308Albert Mareš822640816:2014:3210:09
31H35DKP8202Michal Tuček210375316:4114:0211:41
32D21ADKP8660Jana Ryantová726003016:2914:2111:51
33D18DKP0359Anna Marie Smutná210370516:4813:5912:04
34D40DKP7753Kateřina Mullis866047016:0014:2010:02
35D65DKP5250Stanislava Mikšová211175815:4613:5610:23
36D20DKP0155Pavla Blahová865308816:1714:3212:11
37HDRDKP1651Elizabeth Mullis207569712:0010:009:30
38H10LDKP1202Václav Mrázek15:5414:169:56
39D40DKP7857Jana Mrázková820616:4015:0011:56
40D45DKP7054Petra Škáchová720176016:4114:0512:05
41HDRDKP1451Barbora Mrázková12:0010:009:30
42D21ADKP9956Alena Voltrová818101516:2114:0512:23
43H45DKP7504Jiří Svoboda806906915:2614:0410:24
44H21ADKP8811Jan Ferdinand Polášek851831113:5414:1510:18
45HDRDKP1552Evelína Škáchová5136612:0010:009:30
46D14DKP0758Alice Gregorová720808015:5613:5111:58
47H45DKP7103Michal Škácha720176917:0214:229:50
48H40DKP7705Martin Gregor212175616:1014:0410:29
49H18DKP0310Vít Škácha865488316:0813:389:47
50D16DKP0558Hana Koubová214809016:0314:0111:19
51D45DKP7050Pavla Hlavatá210375516:2913:5311:55
52D21EDKP8758Martina Bochenková700041216:3610:3612:36
53H35DKP7500Jan Melichar41635016:4914:1412:19
54H20DKP0100Martin Klaška832233215:4914:1012:04
 
 
2244OOB TJ Dukla Praha (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D35DLP8350Šárka Matesová Kopecká14:0411:3911:26
 
 
29KOB Dobruška (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21BDOB8803Martin Lžíčař912243612:3512:459:47
2H70DOB5001Jiří Stárek981816:4913:269:57
3H21ADOB8002Martin Janda92069612:5013:2311:00
4H21EDOB9200Mikolaj Dutkowski801019213:1012:4111:21
 
 
30OK Doksy (6)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H40DOK7800Antonín Synek720037114:5410:2011:41
2D40DOK7950Petra Synková720037215:0810:409:32
3H14DOK0602Jan Dolejší811677714:4510:0410:31
4D40DOK7450Lenka Dolejší865544815:2810:129:46
5D20DOK0156Kateřina Dolejší720500714:5710:0212:17
6H21EDOK9602Matouš Fürst865173914:5810:2511:27
 
 
31OK Dobříš (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H18DOR0301Jáchym Kučera811674114:3211:209:57
 
 
37VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21BFSP8650Lenka Studničná802880512:2413:249:50
2H75FSP4300Jan Čadil5326713:1013:439:43
3H21CFSP9801Tomáš Borovička88861413:1213:339:31
 
 
39OB Havířov (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H60HAV5701Zdeněk Jakobi142190016:5611:339:53
 
 
40TJ Hostivice (7)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45HCE6700Jaroslav Halač213388816:3011:469:46
2H55HCE5900Pavel Kettner51510516:2711:5010:46
3D50HCE6450Lenka Kettnerová720287716:0911:4410:49
4D55HCE6451Martina Mudrová5198416:1211:2210:44
5H50HCE6800Jan Müller720808515:5111:349:40
6H21CHCE8200Josef Pinkr142189415:4811:339:47
7H10LHCE1200Josef Pinkr141724715:5811:2210:44
 
 
42SK OB Horní Benešov (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70HOB4601Josef Kašpar5193712:2913:5411:29
2H20HOB0001Jaroslav Hanuš43692812:4514:2811:20
 
 
43TJ Jiskra Hořice (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H55HOR6302Martin Vávra205975916:1112:029:46
2D18HOR0350Vanda Vávrová868036516:4010:539:44
3H55HOR6301Radek Vávra203210616:2311:429:54
4H12HOR0900Marek Škorpil866796514:0614:3611:03
5H60HOR5700Martin Škorpil867048413:5214:219:51
 
 
46OK Chrastava (37)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65CHA5100Jiří Barták816113:4013:4911:28
2D50CHA7051Eva Bartáková33177913:2512:489:49
3H21BCHA0103Jiří Bek43643113:4312:5310:27
4H40CHA7604Jan Březina209596013:4213:2412:11
5H14CHA0605Karel Březina209597413:3713:0011:19
6D12CHA0851Antonie Březinová209593514:0013:0710:08
7D40CHA7751Michaela Březinová209593814:1613:2410:48
8H21ACHA9300Jan Čechlovský207085213:4612:4310:56
9H55CHA6200Pavel Gorčica817413:5113:1411:18
10D21ACHA9150Eliška Gorčicová819713:4512:4111:47
11D50CHA6550Ivana Gorčicová817913:3312:4010:35
12H21BCHA8604Lukáš Ježek800121213:5112:4110:47
13D21BCHA8850Barbora Ježková800412614:2412:4810:58
14H65CHA5500Rudolf Kaška142602114:2013:0110:24
15D70CHA4650Eva Kašková88790613:3112:369:51
16D21ACHA7850Kateřina Kašková867047913:5312:4910:39
17D21ACHA9850Šárka Knížková865940214:0113:0911:55
18D14CHA0753Barbora Lipenská209594813:3612:5510:43
19D40CHA7951Eva Lipenská209594313:5613:449:42
20H40CHA7201Robert Lipenský209596413:2613:1612:07
21H40CHA7603Libor Matyáš205976714:1413:3211:29
22D40CHA7652Jana Matyášová207083614:0412:4811:44
23D16CHA0555Kristýna Matyášová811669014:0712:3712:11
24HDRCHA1400Ota Pachner517712:0010:009:30
25H40CHA7501Pavel Pachner770007514:2213:0811:15
26D40CHA7750Dominika Pachnerová750007713:2412:3610:16
27D20CHA0050Markéta Pavlíková720809613:4112:3212:35
28D18CHA0252Vendula Růžičková207083914:0012:2310:20
29H45CHA7301Jan Štverák241993112:3413:4010:12
30D16CHA0553Eliška Štveráková209595713:5913:0711:21
31D40CHA7852Monika Štveráková205976112:4812:5610:06
32D14CHA0750Zuzana Štveráková209592313:2813:1111:25
33H21CCHA9105Daniel Vejstrk204958813:2413:2710:07
34D21CCHA9651Martina Vejstrková819414:0112:4911:57
35H50CHA6600Ivan Vydra802887813:3112:4210:36
36H65CHA5400Milan Pavlík5123113:4813:1310:32
37H70CHA4700Radim Smetana815313:5313:309:33
 
 
47K.O.B. Choceň (17)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45CHC7502Pavel Švadlena800750214:2614:0710:50
2H20CHC0101Michal Švadlena865661515:3714:3411:12
3HDRCHC1401Michal Dvorský999010112:0010:009:30
4D10CHC1054Veronika Dvorská750200015:3713:4610:58
5H40CHC7901Jiří Šimek955414:4613:5211:57
6H10CHC1002Vojtěch Šimek213430415:2913:459:38
7HDRCHC1301Jan Šimek213293012:0010:009:30
8H50CHC6602Pavel Semrád955514:2714:269:58
9D50CHC6651Jitka Semrádová33170814:5313:4411:13
10H21ECHC9701Ladislav Semrád805357714:2614:0910:53
11D21ACHC9951Jana Semrádová842554414:4914:3310:31
12H21ECHC9402Jan Sháněl819940214:5414:2911:25
13D21CCHC9952Eliška Kleiberová213292014:5714:2510:53
14D50CHC6951Lenka Chaloupková954215:0114:1610:17
15D21ACHC9852Veronika Chaloupková862975314:4114:0911:39
16D20CHC0051Kateřina Chaloupková832029014:4514:2011:57
17H21BCHC8601Bohumil Sýkora956312:1914:0112:03
 
 
48OOB SK Chrast (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21ACHT9501Jakub Hledík866798713:5811:5111:44
2D21ACHT9652Lucie Kašparová803320213:2111:3711:07
3H21ACHT9001Martin Krejsa865656313:3811:3511:16
4H21ECHT8501Aleš Drahokoupil89916513:2211:2911:23
 
 
50OB Jenišovice (19)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70JEN4801Pavel Grosman778714:0510:1810:57
2H21CJEN9601Adam Kadečka208562713:1610:519:35
3H40JEN7901Jakub Kadečka208562813:3410:4810:51
4H70JEN5002Jiří Kadečka41158013:4910:3811:05
5D60JEN5651Jana Kadečková41156313:0910:009:37
6H12JEN0902Matěj Kutek211304613:3411:0411:55
7H40JEN7701Pavel Kutek213435913:5410:2812:09
8D40JEN8050Hana Kutková211277313:5210:3210:12
9D10LJEN1351Sára Kutková211277413:1810:2510:12
10D14JEN0752Tereza Kutková211273213:2010:3111:46
11H55JEN6101Hynek Mareš206734214:0710:4612:18
12H14JEN0602Marek Matouš210459613:4510:5211:59
13H45JEN7301Martin Mencl41161313:2610:5210:00
14D16JEN0452Anna Menclová210325913:5110:0712:13
15D45JEN7556Jana Menclová778914:0110:3711:43
16H70JEN5001Jiří Richtr777713:5711:1410:37
17H45JEN7101Michal Zabořil822640516:5810:2210:18
18D12JEN0951Anna Zabořilová206029213:4410:4710:28
19D45JEN7457Romana Zabořilová803326313:4110:5310:21
 
 
54OK Jilemnice (14)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65JIL5201Josef Erlebach851641214:3210:4311:20
2D45JIL7258Věra Janovská212763414:3710:0912:21
3H55JIL6004Miloš Karel68209114:5511:0611:10
4D40JIL7752Věra Malá907715:0410:3610:04
5H21EJIL8702Aleš Malý115511514:3411:1311:09
6H55JIL6102Evžen Malý907015:1510:3810:50
7H40JIL7703Jan Pitrmuc207560315:0611:0011:27
8D40JIL7852Šárka Pitrmucová212762915:3610:2411:08
9H50JIL6902Miloš Třešňák209611815:0311:1410:34
10D50JIL7051Blanka Třešňáková209612814:4510:289:37
11H70JIL4701Zdeněk Zlesák906614:3710:589:37
12D65JIL5362Vlasta Zlesáková209611115:4210:089:41
13H45JIL7202Petr Janovský42635214:4610:4610:38
14H40JIL7601Ondřej Zlesák906714:5810:5211:05
 
 
1079OB Jizerky (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45JLI7100Michal Zaydlar30163114:5013:529:32
 
 
55Oddíl OS SK Prostějov (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H40JPV7700Pavel Martinek812347716:5411:2412:19
2D40JPV7650Radka Chmelářová208557716:1211:4410:20
3H45JPV7501Jan Chmelář211307816:3411:4010:58
 
 
58OK Kamenice (28)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D20KAM0051Karolína Aschermannová810050016:0114:0812:05
2D18KAM0258Karolína Bejvlová865655516:5613:1711:28
3D21EKAM8851Monika Doležalová811668316:4014:0612:16
4H20KAM0105Jan Gajda865651315:4514:4011:32
5H21BKAM9202Adam Hájek849997916:0313:4110:19
6H20KAM0113Ondřej Janda866317615:5314:0411:40
7H21EKAM9403Lukáš Kettner865488616:3814:0111:53
8D21CKAM8952Dana Kettnerová720119316:3314:1712:29
9D21EKAM9354Petra Landovská827109316:2814:0012:00
10H21BKAM9300Jan Němeček864863315:5114:139:43
11H21AKAM7600František Pašek52300015:3013:3110:24
12D21EKAM9554Marie Procházková805179516:2013:4212:08
13H21EKAM9301Tomáš Rusý866057116:5814:1310:31
14H21BKAM9200Jiří Rýdel42823416:1513:5710:11
15H55KAM6201Luboš Semík5227915:4713:5011:30
16H21EKAM9105Daniel Šafka810937716:5014:2111:33
17D50KAM6650Petra Šafková5127817:0513:4011:03
18H18KAM0202Adam Škvor868030216:2414:0210:17
19H21EKAM9900Ota Škvor868038216:2613:4910:27
20H20KAM0102Martin Víšek910167416:0113:4612:12
21D21BKAM9454Barbora Zavadilová822636616:3214:2410:30
22D21AKAM9850Kateřina Zimmerová802886916:4114:2510:35
23H21EKAM9401Ondřej Semík865193516:4611:3711:35
24D18KAM0350Helena Hankovcová866059516:2814:2910:56
25H16KAM0405Martin Gajda865671516:2113:5912:20
26D16KAM0459Lucie Čapková822633115:4713:4311:57
27D21BKAM9152Andrea Procházková22488416:4814:129:42
28D50KAM6450Jitka Klinkerová851732016:0114:2810:39
 
 
60KOB Kamenický Šenov (6)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70KAS4600Jiří Nejezchleba68261316:2510:2210:01
2D65KAS5451Jitka Malá68267415:5810:0210:47
3D55KAS6550Věra Slezáčková68268015:5210:1610:50
4H50KAS6900Petr Eichler68263116:1910:2211:20
5D50KAS7051Jana Eichlerová68264116:0510:4010:51
6H45KAS7100Jan Hnízdil51502316:2210:3710:04
 
 
63Sokol Kostelec n. Č. l. (6)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D40KNC7851Eva Havlová22486915:1213:5610:24
2D14KNC0750Tereza Havlová811675415:0012:3111:19
3H21AKNC8101Lukáš Besta30394517:0213:0310:12
4H14KNC0803Radek Besta22486816:5712:5210:11
5D12KNC0950Veronika Havlová721012015:0812:3112:04
6H40KNC7800Josef Havel42040114:3012:5611:33
 
 
64KOB Konice (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H10KON1010Filip Čeřovský822635316:0510:3910:14
2HDRKON1353Eliška Čeřovská811667712:0010:009:30
 
 
65SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (11)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21BKPY8700Václav Klomínský866091612:1514:499:35
2D35KPY8250Magdaléna Kopecká214814015:0412:0310:42
3H35KPY0900Oldřich Kopecký51540115:4111:2611:57
4D14KPY0750Anna Vejražková280100914:5611:3910:46
5H16KPY0401David Vejražka280124714:5711:2310:32
6H21EKPY8600Ondřej Kohl30137014:3011:3312:09
7D21BKPY8651Lucie Trdá211181816:1210:1211:42
8D35KPY7950Pavla Jirásková41633014:5611:4510:18
9H21BKPY7800Lubomír Pavlíček147017014:3511:2511:19
10H40KPY7400Jiří Vejražka280124914:3411:3211:51
11H50KPY5701Václav Dobeš30137415:0711:3010:50
 
 
68KOS TJ Lokomotiva Krnov (10)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21BKRN8559Pavlína Rychlá865488512:3213:5410:10
2HDRKRN1300Jan Hrouza5262712:0010:009:30
3HDRKRN1500Jakub Rychlý210286712:0010:009:30
4H35KRN8100Jan Hrouza865491413:0113:5012:03
5D35KRN8383Bětka Jiříčková865490112:4813:4511:34
6H21AKRN8505Pavel Rychlý841413412:4613:5110:32
7H21AKRN8101Jan Peths811681212:3814:3110:20
8H10LKRN1200Sebastian Peths44635312:2213:589:44
9HDRKRN1051Isabella Pethsová5193312:0010:009:30
10H21BKRN6804Michal Zavřel5264312:3113:4510:03
 
 
79TJ Lokomotiva Beroun (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45LBE7300Pavel Hůla866750415:1812:559:56
2H14LBE0602Tomáš Hůla730027415:2112:449:47
 
 
80TJ Lokomotiva Ingstav Brno (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D60LBM5795Iva Janská21928015:5711:2410:09
 
 
81OOB TJ Slovan Luhačovice (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21ELCE9250Radka Sklenářová866059912:0414:1211:54
2H40LCE7125Radek Bednařík88790916:4613:4811:59
3H21ELCE9300Adam Chloupek866044712:4613:5710:29
 
 
83KOB Děčín (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45LDC7101Vladislav Nehasil711121316:1813:259:36
2D45LDC7150Zuzana Nehasilová712131415:5312:3310:39
3H60LDC5702Jiří Holpuch800543615:4013:399:47
 
 
85KOB Litvínov (14)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21BLIT8401Jiří Macek810712:5514:379:59
2D70LIT5051Alena Neradová811013:1114:0010:26
3H21BLIT7605Libor Pavlík721013013:0314:0911:51
4D21CLIT7451Klára Pavlíková721011512:4114:2111:21
5H21BLIT8501Jiří Lužnický720501612:3914:1710:59
6H21BLIT8204Martin Tůma720500413:1113:4910:23
7D21CLIT8352Jitka Pavlíková811312:1714:0111:41
8H10LLIT1111Tobiáš Pavlík810912:0213:5210:50
9HDRLIT1414Přemek Pavlík811112:0010:009:30
10H21BLIT9001Jaroslav Nerad810812:2713:3710:15
11D21CLIT8951Eva Neradová811512:3313:5312:37
12H21BLIT8202David Kučerka770360013:5911:2910:39
13D21CLIT9051Šárka Vojáčková810512:0914:1312:25
14D21CLIT8353Zuzana Benešová210673212:4914:2911:33
 
 
89LOK-o Liberec (16)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H50LLI6801Aleš Fürst865709812:3110:189:54
2H18LLI0203David Bradáč203213212:5211:149:53
3H21ALLI0002Jakub Bradáč865671612:3410:4710:52
4H45LLI7201Stanislav Bradáč43459812:1810:5812:02
5D21CLLI7550Marie Bradáčová206020412:4510:1311:49
6H50LLI6301Jaromír Melichar209241313:0710:269:32
7H21ALLI0001Petr Melichar865941612:1810:5112:06
8H21ALLI9802Vojtěch Melichar865660812:2610:0711:06
9D21CLLI7252Barbora Melicharová5120312:2510:0511:17
10H16LLI0404Jakub Peterka865939712:2110:1110:56
11H21ALLI7502Vojtěch Peterka865659112:4210:1511:46
12H70LLI4702Josef Peterka5120412:4910:2610:33
13D50LLI6950Katka Fürstová203212612:3310:489:57
14D21BLLI9854Anna Fürstová865938812:2010:4810:50
15D65LLI5550Dáďa Korejčíková854613:1010:209:53
16H20LLI0000Tomáš David211893212:2911:1011:16
 
 
219SK Los Mělník (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H16LME0400Marek Bejvl806150512:1714:3112:12
 
 
91lepus.cz (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45LOV7101Zbyněk Žebrák23242915:4213:2810:10
 
 
93OK Lokomotiva Pardubice (37)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D50LPU6052Iva Knapová864858116:1311:209:47
2D55LPU6555Dana Francová Julínková42557316:0011:2811:20
3D55LPU6554Eva Roudná5118316:0811:1611:02
4D60LPU5654Jiřina Novotná212536615:4511:489:51
5H10LPU1001Matěj Kadaně810940815:5711:159:30
6H14LPU0703Marek Kadaně810931915:5712:3611:23
7H21ALPU9502Tomáš Deml920162715:5411:5911:38
8H21ALPU0205Marek Mrskoč865489616:1411:4711:58
9H21ALPU0001Václav Roudný865652816:0612:0710:10
10H21ALPU9802Jan Žák814142115:1411:2711:04
11H21BLPU8811Marek Moravec41626916:0711:1711:27
12D10LPU1052Magdalena Froschová721007615:4911:169:34
13D12LPU0952Anna Švíglerová721007215:4811:1911:24
14D14LPU0752Kateřina Švíglerová811671616:0411:3511:52
15D16LPU0553Markéta Mrskočová865490215:5911:4312:19
16D18LPU0353Adéla Bártová810930916:1611:3512:08
17D18LPU0360Tereza Fejfarová865653415:3610:3511:40
18D18LPU0352Kateřina Koberová865491316:3211:2310:52
19D18LPU0351Veronika Kološová810930815:5210:599:40
20D18LPU0251Jana Kovářová867079515:4411:479:32
21D18LPU0380Hana Petrásová865651416:0010:479:52
22D18LPU0357Bára Pušová801392516:0811:1111:00
23D21ALPU9750Doubravka Jansová207081816:1711:2911:15
24D21ALPU8752Zuzana Losmanová51513616:0911:1712:11
25D21BLPU0051Viktorie Vojtíšková810930116:2411:2411:38
26D21CLPU8253Barbora Kadaňová801392616:2511:3311:37
27D35LPU7356Dana Mrskočová803322516:1611:3311:58
28D40LPU7658Pavla Švíglerová88927216:1612:0011:20
29D50LPU6955Jitka Demlová920163015:4911:2810:43
30H21CLPU7817Miroslav Kadaně801456715:5611:279:53
31H21ELPU9113David Procházka865651116:5411:4511:15
32H35LPU8106Petr Šabatka800024616:3711:5612:05
33H55LPU6102Václav Roudný720927716:3111:1811:14
34H60LPU5905Miroslav Novotný210890916:2011:5110:01
35H65LPU5101Jan Knap811681316:2411:2510:44
36H21ALPU8610Jan Koleš160261916:4612:3511:52
37D21ALPU8857Helena Kolešová25335716:5313:5312:07
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (8)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D18LTP0350Eliška Žejdlíková822643916:2010:2910:48
2D45LTP7251Jitka Žejdlíková720034015:5710:4910:29
3H50LTP7001Michal Žejdlík866234516:5110:109:38
4D20LTP0051Rose Riby866228816:2110:2612:21
5H16LTP0404Martin Klein866229316:0110:239:32
6H60LTP5802Miloš Eiselt720824016:0810:459:39
7H45LTP7003Pavel Martinec920162815:3410:3111:06
8D45LTP7351Gabriela Kamírová23249416:0510:4112:23
 
 
95OOB TJ Lokomotiva Trutnov (38)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21ALTU0001Jakub Šitina866268016:1813:3511:50
2H18LTU0203Michal Zamastil864854916:1213:5010:13
3H18LTU0300Tomáš Šitina866270816:0014:2010:23
4H16LTU0400Vojtěch Pirožek866273415:4914:239:52
5H16LTU0403David Kerhát214191316:2914:0711:56
6D16LTU0451Kateřina Hošková866273116:1114:3711:53
7H16LTU0500Jan Lazák205759016:3714:1511:20
8H16LTU0502Vojtěch Kotyk205758515:5713:5111:28
9H14LTU0700Ondřej Kutáček210328916:0914:009:59
10H14LTU0701Matěj Hanák866270916:0114:089:51
11H14LTU0703Ondřej Hrůza205757915:4913:5212:23
12H12LTU0801Karel Čapek214337015:5413:569:35
13H12LTU0901Kryštof Kobík210328616:2614:169:51
14H12LTU0902Filip Kvášovský213388116:3414:0810:39
15H12LTU0903Jindřich Brož205758016:0614:1210:11
16H10LTU1000Jakub Retka205757716:0113:5110:26
17D10LTU1050Kateřina Čapková214334915:4514:2210:46
18H10LTU1101Jiří Brož210887216:1314:0911:14
19D10LTU1150Thea Vaňátková214416816:0514:049:40
20D70LTU4751Stanislava Kutáčková205851715:4714:0610:31
21H70LTU4801Milan Rejmont977716:2913:5811:09
22D55LTU6352Jitka Hanušová868039716:0413:5811:14
23H55LTU6501Pavel Hanuš868028815:3913:549:30
24H50LTU6700Michal Skalka210329016:3114:3411:06
25D50LTU6752Lenka Stodůlková20647815:5314:4011:17
26H50LTU6900Jan Lazák866267516:3913:589:46
27D50LTU6952Šárka Lazáková205759416:3314:129:55
28H40LTU7802Jakub Kvášovský211647416:0614:0012:13
29H40LTU7803Karel Čapek200193016:1414:1211:39
30D40LTU7850Jana Termerová210328816:3614:5210:42
31D35LTU7851Lucie Komárková866272516:0813:5111:06
32D35LTU7852Eva Čapková920175616:2014:339:50
33H40LTU8000Michal Brož205758816:2213:5611:43
34H35LTU8100Jakub Vaňátko200193816:3314:0812:37
35D35LTU8250Jana Brožová208561816:2814:1511:54
36H12LTU0802Šimon Kotyk208565416:1814:0011:19
37D40LTU7854Libuše Kotyková210888217:0014:4410:26
38H40LTU7901Pavel Kotyk200190916:3014:3611:11
 
 
108O-mikron (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21EMBM8740Jiří Zelinka865668115:5813:2510:49
 
 
109Matfyz Praha (14)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D45MFP7550Helena Nyklová5187216:3711:5712:27
2D21AMFP7651Jana Šimšová68268316:1311:3312:27
3H45MFP7100Jaromír Šimša209083615:5012:0110:42
4H50MFP6700Roman Siegl864856716:0311:2210:46
5D40MFP7050Dagmar Sieglová866037116:2011:169:56
6H55MFP6301Libor Forst141875216:0311:2610:06
7H40MFP6401Jiří Suk51501616:3411:2811:21
8D40MFP8050Jana Nedbalová206723415:5211:369:44
9H40MFP7704Jiří Pavlů809816:5811:1611:17
10D40MFP7753Lenka Pavlů24687716:2811:2410:50
11D60MFP6050Jarka Hlaváčová208136416:2111:369:31
12H45MFP7102František Gemperle868058016:1011:2811:04
13H14MFP0700Jakub Pavlů141713615:5312:2012:03
14H14MFP0701Matěj Pavlů141876916:1712:1211:15
 
 
113MLOK Mariánské Lázně (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D35MLA8250Veronika Placková803322914:5214:3911:10
2H40MLA8000Petr Placek810941815:1014:4010:45
3H10MLA1200Nikolas Placek88860913:4914:1511:06
4H12MLA0902Tomas Placek142192714:3414:2410:31
 
 
114SKOB Ostrava (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H50MOV6701Honza Holec910118912:1913:4611:16
 
 
96SK LOB Nová Paka (9)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70NPA5001Karel Novák206021516:4113:4210:05
2D65NPA5552Jana Nováková206021416:0612:3810:59
3D40NPA7751Petra Šedivá207850016:5212:3210:56
4D21ENPA9151Zuzana Nováková811667616:1612:4212:10
5H21ANPA7502Jiří Novák868031115:4613:1112:24
6H21ANPA7701Zdeněk Novák720059415:1012:3110:30
7H21ANPA8001Filip Antoš721009215:3812:3911:56
8H12NPA0802Josef Šedivý208564016:4212:3211:27
9H35NPA8003Josef Šedivý211309416:5313:2012:13
 
 
2315Orienteering Adventure (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H50OAV6900Robert Müller55345614:5911:0210:54
 
 
100SK OK 24 Praha (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21AOKP9450Kateřina Nováková88793514:3311:2511:43
2D40OKP7350Ida Balusková68185215:1611:5211:18
3H50OKP6200Ivo Novák5167915:1111:4211:18
4H75OKP4500Jiří Šplíchal208769915:4211:259:37
 
 
102SKOB Ostrov (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H55ONO6400Jiří Hájek865658912:5912:1012:22
 
 
103SK Haná orienteering (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H55OOL6300Alexandr Světnický42637512:5511:5810:14
2H60OOL5904Milan Višňa802882912:0011:5710:23
 
 
104TJ Opava (7)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70OOP5001Břetislav Ševčík4930112:4111:2210:21
2HDROOP1150Stella Hudečková23252312:0010:009:30
3HDROOP1450Adina Hudečková23233812:0010:009:30
4D35OOP8252Petra Hudečková23235812:5211:219:30
5H35OOP8201Tomáš Hudeček23252713:0911:3811:49
6D50OOP6750Eva Kociánová211273312:4911:2411:01
7H65OOP5302Miloš Rychlý865488112:0811:4310:52
 
 
105Orientační sporty Písek (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D18OPI0350Lucie Šafaříková864855512:2412:5910:12
2H45OPI7300Petr Sobotka208816812:2613:3410:34
3D45OPI7401Lenka Sobotková209153812:2112:4510:25
4H18OPI0300Radim Sobotka206477912:5612:449:39
5D10OPI0951ms Lada Sobotková206478212:1312:5810:10
 
 
106SK Orientační sporty Nové Měst (10)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H40OSN8000Michal Voráček920133012:1412:4811:25
2D35OSN8555Lenka Voráčková920133112:4413:0911:42
3D10LOSN1260Anežka Voráčková5214212:1012:4910:54
4HDROSN1456Karolína Voráčková800912:0010:009:30
5H18OSN0303Jakub Dvořáček864863013:0013:0810:01
6H16OSN0505Tomáš Dvořáček201189812:2912:3512:16
7D14OSN0757Jana Dvořáčková5315812:2013:0311:28
8D10OSN1050Eva Dvořáčková5317712:0512:469:46
9H45OSN7502Jiří Dvořáček800717112:1413:3711:54
10D40OSN7850Jana Dvořáčková822632212:4413:1611:48
 
 
1036Běhej Poděbrady (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D45PDY7350Martina Nováková210279816:3314:0112:13
2D20PDY0150Eliška Nováková803321515:5313:5012:09
 
 
121OK RECO Sport (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D55PEN6350Iva Kábrtová211305513:3610:3410:38
 
 
123SK Praga (58)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H50PGP6901Jan Kabát88629813:1912:5811:30
2H55PGP6305Vladimír Hurta5165813:4713:429:42
3D55PGP6352Regina Ježková5166013:3212:4610:14
4D60PGP5850Markéta Zelená208095813:2112:3610:11
5H21EPGP8700Ctibor Sysel51516114:0213:1312:01
6H35PGP8006Josef Dvořák68261514:0913:0812:31
7D18PGP0355Hana Dvořáková866753913:3612:1711:48
8D45PGP7254Ivana Dvořáková214822713:0112:2911:59
9H20PGP0104Matyáš Siegl866686713:3313:4011:36
10D12PGP0956Lucie Dvořáková214336113:3213:0311:04
11D16PGP0557Pavla Šimšová865674314:0313:1311:37
12D14PGP0659Veronika Dvořáková214335813:1612:4712:01
13D16PGP0556Eliška Gemperlová822632113:3512:4912:05
14D21EPGP8851Zora Jelínková23216713:3212:5411:44
15D18PGP0353Eliška Chrzová822636114:1212:4712:16
16D21BPGP9053Dominika Kafková730008714:1213:0011:02
17D21BPGP8455Klára Horová800845512:3610:069:30
18H20PGP0001Šimon Čtrnáct851691913:4113:1011:24
19H16PGP0401František Čtrnáct867046713:5713:0710:28
20H21APGP7106Petr Janas815115113:2212:5112:04
21H21EPGP9103Tomáš Landovský807149114:1412:5711:55
22H45PGP7510Ondřej Střelba720946413:0613:1611:46
23H21APGP8108Miroslav Beneš720345114:3812:5912:18
24H45PGP7203Petr Baldrian88863916:4612:5811:42
25D40PGP7858Marta Dlouhá188693013:3213:5211:02
26H16PGP0502Aleš Dlouhý811679514:0512:3911:48
27D21EPGP9153Šárka Jelínková23216813:1613:0612:04
28H21EPGP8301Vojtěch Hora866312316:3013:2910:45
29H21BPGP8606Matouš Kurz210887413:4712:499:39
30H18PGP0304Matyáš Kolář865489713:2813:2010:21
31H21EPGP6803Vítek Pospíšil865938213:4212:4911:41
32H65PGP5103Martin Jelínek23209114:1613:0710:48
33D60PGP5851Radana Jelínková30136113:4112:549:57
34H16PGP0408Martin Kabát866751413:4912:5912:00
35H18PGP0200Petr Janas866312713:3613:149:45
36H55PGP6000Petr Kožina867045513:5513:189:34
37HDRPGP1616Damián Hora100628312:0010:009:30
38H16PGP0404Adam Janas866750713:3313:1510:52
39H21BPGP8302Ondřej Sysel51503813:5512:379:51
40D14PGP0657Kateřina Štěpová822632413:4412:3911:40
41D21BPGP9256Kateřina Havelíková866799916:5613:1210:22
42D21APGP9650Zuzana Kožinová700304213:5712:5711:31
43H18PGP0300Štěpán Kožina865658013:2012:5010:07
44H21APGP6401Tomáš Janovský863213914:2213:0711:34
45H21EPGP8610Jan Flašar941887013:3413:2111:37
46D70PGP4050Jana Haňkovská820002513:1912:3010:36
47D21APGP6651Jana Kožinová721081213:3312:4511:23
48D45PGP7355Petra Janovská865490013:1313:0911:33
49H50PGP6801Vít Maleček206726816:5514:2211:26
50D45PGP7559Iva Malečková206794916:4914:0911:29
51D21APGP9956Johana Kopecká202184813:4113:1310:19
52H70PGP4900Roman Kotecký804074916:5313:3411:21
53D20PGP0154Emma Doubková720777413:2112:4412:23
54D12PGP0955Markéta Kubecová23224613:2412:5510:24
55D50PGP7053Magdalena Šejnová212923513:4512:5610:05
56D18PGP0255Adéla Anna Tomaidesová141875113:5212:2910:16
57D35PGP8254Lenka Bozděchová208096613:5612:4511:14
58H21EPGP9002Pavel Procházka51511313:2610:0512:13
 
 
124OK 99 Hradec Králové (85)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D40PHK7051Pavlína Chaloupská68233414:0014:4011:50
2H45PHK6502Milan Novotný866311313:4213:5510:14
3D40PHK6651Petra Novotná867074814:2414:3610:34
4D21EPHK8051Monika Rollier800590713:4813:3612:34
5H21EPHK8200Baptiste Rollier827098213:4614:1711:39
6D21BPHK9999Jana Kubíčková207560914:0014:4210:42
7D55PHK6354Ivana Novotná21923913:2013:5210:20
8D45PHK7150Lucie Čermáková210326614:1713:5711:41
9H16PHK0502Martin Čermák822637013:2913:5510:24
10H60PHK5600Libor Čermák208818913:1613:459:59
11D18PHK0354Anežka Zamouřilová721092313:2813:2311:32
12H50PHK6806Petr Zamouřil212638113:3914:3011:24
13H50PHK6702Ivan Růžička33676013:4713:5010:02
14D40PHK7153Kamila Růžičková720979214:1214:3211:40
15H45PHK7103David Chaloupský866051513:3414:1010:20
16H45PHK7205Tomáš Kunart940714:0214:3712:00
17D40PHK7852Lenka Kunartová940813:3614:009:48
18H10PHK1010Lukáš Kunart205975613:4114:0310:22
19D12PHK0888Dominika Kunartová203570413:3614:0710:56
20D16PHK0450Johana Chvátilová866057513:3114:3111:59
21H45PHK7200Jiří Chvátil33671712:4614:2510:44
22D14PHK0650Alžběta Neumannová866055313:5214:0310:19
23D18PHK0353Veronika Horáková208768213:5614:1710:00
24H14PHK0701Filip Horák208872712:5714:0411:07
25D14PHK0777Vendula Novotná803320313:4013:4711:49
26H12PHK0901Vít Novotný206027913:5814:0410:03
27D40PHK7456Renáta Samková141397713:2014:2810:00
28D20PHK0051Petra Hápová866272213:2514:2612:33
29H21BPHK7107Roman Mašata51505013:1514:4511:59
30H21APHK8900Zdeněk Šabatka866092314:0213:5912:12
31D16PHK0454Hana Vrábelová800719213:5513:4911:27
32H21APHK7605Petr Kadeřávek939914:3014:1910:44
33H21APHK8101Tomáš Novotný867046313:2614:2710:16
34D35PHK8255Martina Novotná41626413:4014:039:54
35H16PHK0402Vojtěch Kokrda207847613:4514:1110:16
36D16PHK0555Martina Kopecká721023113:2313:3712:15
37D50PHK6852Marcela Kopecká949413:5714:0810:03
38D50PHK6450Věra Kokrdová208091914:0513:369:59
39H21EPHK9908Šimon Chvátil865663313:5414:2510:57
40D16PHK0451Anna Čapková866797813:4714:0712:25
41D21APHK8150Martina Hepnerová865670813:2914:179:51
42H45PHK6503Karel Kavalír965052613:1814:4311:12
43D50PHK6756Kateřina Kavalírová983313:4114:2411:11
44D50PHK6752Michaela Kosová866059713:4914:009:35
45D21EPHK8569Jana Šímová55344213:3613:5412:20
46D18PHK0255Adéla Vandasová865662314:0414:3512:12
47D20PHK0052Petra Hlaváčková936913:3714:0212:37
48H16PHK0500Lukáš Pompach806148914:0114:0311:00
49H45PHK7207Martin Pompach811675113:5013:5810:02
50H10LPHK1201Tobiáš Pompach943313:2214:0410:14
51D60PHK5951Jitka Panchártková25336813:3714:0010:17
52D12PHK0953Eva Jelínková211347913:0814:1110:20
53D40PHK7452Zuzana Jelínková212640013:2814:0411:46
54H12PHK0900František Jelínek211335613:2614:2810:59
55H60PHK5701Pavel Běhoun866039313:4414:099:55
56D60PHK5651Jiřina Běhounová864858013:1714:1210:07
57D16PHK0550Michaela Metelková811674513:1514:1911:49
58D21BPHK7250Taťána Metelková43459114:1614:1810:54
59H14PHK0801Tomáš Metelka822630213:2913:4812:11
60D12PHK0850Markéta Čapková966513:1614:1510:48
61D40PHK7850Petra Čapková205358712:5214:0811:30
62H40PHK7603Miroslav Čapek205358614:1014:2811:45
63H45PHK6601Jan Kamenický721081313:0213:499:40
64HDRPHK1102Martin Šafář801445512:0010:009:30
65H40PHK7700Jan Šafář811682813:5014:2011:23
66H50PHK6504Igor Melichar141333113:1113:4211:32
67D40PHK7551Zdeňka Melicharová141333213:0014:1610:52
68H21APHK8802Jan Panchártek866267613:4213:4310:54
69H55PHK6401Lubomír Hlaváček205974513:4314:1011:58
70D14PHK0654Zuzana Příkazská851831413:2413:5511:55
71D40PHK7651Petra Příkazská210258913:4414:4811:36
72H35PHK8000Jakub Příkazský209153614:2913:5612:29
73H16PHK0400Matěj Neumann866796213:5313:4710:04
74H21BPHK9802Jan Faltejsek865173813:2314:259:55
75H45PHK7003Pavel Faltejsek201767113:1014:3111:08
76H20PHK0007Matěj Galbavý205976413:4913:5812:20
77H16PHK0504David Málek800023913:3714:3511:08
78H21APHK8505Ondřej Veselý160262613:1814:0712:16
79D21CPHK8650Jana Veselá777213:5313:5712:33
80H45PHK7001David Cichý207082112:5414:1611:16
81H21APHK7901Petr Losman865665812:5814:3910:00
82H75PHK3801Jan Mikulecký808400013:1813:499:58
83H60PHK5503Pavel Souček720288113:3613:579:43
84H21EPHK9200Jan Petržela862710915:5410:0111:19
85D16PHK0554Alžběta Doudová210327313:3914:4312:03
 
 
130VSK Přírodní vědy Praha (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21APVP8900Tomáš Neumann33131316:5012:2710:38
2H21APVP9400Vojtěch Neumann866797916:5812:5512:30
 
 
131UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D60PZR5654Alena Rosecká720503014:3311:4210:13
 
 
133SK Radioklub Blansko (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H50RBK7001Pavel Matuška811674214:3513:3010:44
2D21ARBK9999Jana Matušková211180914:3712:5312:31
 
 
672OB Říčany (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45RIC7307Daniel Vláčil88762214:1413:1910:16
2D40RIC7757Kateřina Vláčilová994315:2412:4010:58
3D16RIC0457Barbora Vláčilová5285914:3913:0112:31
4D14RIC0657Anna Vláčilová5285714:5213:1510:58
 
 
134SKOB Roudnice nad Labem (29)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H16ROU0501Jiří Heller866234914:5310:159:48
2H14ROU0702Jakub Heller866237014:5710:3212:27
3H40ROU7708Jiří Heller33150314:3810:1212:01
4D40ROU7850Alena Hellerová208137315:3210:4410:22
5D16ROU0451Ema Černá851692514:3110:0111:25
6H45ROU7505Michal Černý208561314:2210:2810:26
7D45ROU7150Jana Buková207566615:0511:0511:49
8H45ROU7301Ladislav Krejčí212785214:5411:1010:48
9D16ROU0453Lucie Krejčová851732514:5910:4311:29
10D14ROU0653Hana Krejčová866233714:3210:2711:43
11D40ROU7758Jana Krejčová212787615:4410:049:34
12D35ROU8350Kateřina Hrádková214334415:0010:0910:46
13H10ROU1000Vojtěch Hrádek214336215:2510:5710:06
14H35ROU8301Tomáš Hrádek214340215:3710:4411:55
15D12ROU0950Alžběta Pěkná866228415:4010:2312:12
16H21AROU0001Petr Buk851642514:4210:1912:20
17H21EROU9601Michal Buk207566914:3810:3710:37
18D12ROU0851Linda Krátká213425215:3210:359:48
19H16ROU0503Štěpán Krátký214336415:0910:3111:32
20D50ROU7051Zdeňka Buková205975314:4110:3610:25
21H16ROU0504Jan Hejcman15:0110:0311:24
22H14ROU0704Jaroslav Hejcman14:3711:0010:35
23D10LROU1251Amálie Hejcmanová14:3810:1310:42
24D45ROU7450Pavla Hejcmanová14:3311:2111:17
25H21AROU0102Ondřej Buk866236614:5011:0311:42
26D18ROU0351Anežka Buková205974914:3210:1111:16
27D14ROU0750Hana Buková203136914:4410:0310:25
28H50ROU6901Jiří Buk209950114:4710:3011:10
29H55ROU6202Miloslav Buk33105814:4710:4212:14
 
 
136OK Roztoky (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D55ROZ6150Svatava Voltrová730017916:5613:4611:38
2H45ROZ6600Jan Valenta212925214:3814:1311:34
 
 
509ZOOB Rumburk (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45RUM7401Petr Novák212065012:0211:5811:18
2D21CRUM7451Markéta Nováková280102812:2111:1710:45
3H70RUM5001Tomáš Babický844451912:3711:1810:53
4H40RUM7601Jan Babický464170012:4211:2011:53
5D21CRUM7651Zuzana Babická464170112:2911:4112:21
 
 
139SKOB Bruntál (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H55SBR6302Petr Řeháček866316113:5913:4611:34
2H50SBR6601Josef Sklenář865669013:5114:1410:22
3D40SBR7750Dita Sklenářová864863612:5614:5611:24
4H16SBR0501Timothy Vlach207567414:1314:1911:04
 
 
140OK Sparta Praha (7)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65SCP5200Zdeněk Přeček910110114:0413:379:36
2H60SCP5900Jiří Kavka822222513:3213:279:31
3D50SCP6150Dana Kavková822222714:0912:3611:09
4H50SCP6200Pavel Veljačik800023613:1513:0611:28
5D55SCP6451Markéta Veljačiková280032513:1612:5210:56
6H45SCP7201Tomáš Podivínský5155716:3810:0410:30
7H45SCP7300Jan Sliva864854313:5813:2210:46
 
 
142OK Slavia Hradec Králové (64)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D10SHK1155Lucie Macháčková214192115:5313:0411:34
2D10SHK1150Tereza Hepnerová914216:0913:1610:52
3D10SHK1050Lucie Jedličková100817316:0112:3410:40
4D10LSHK1250Lucie Jakubská212099115:5412:3710:36
5D12SHK0953Kristýna Sochorová213436215:5613:1511:00
6D14SHK0750Anežka Netuková866053616:2012:4310:22
7D14SHK0650Karolína Čečková841412816:1213:2710:34
8D18SHK0350Martina Thýnová720654716:2413:0511:44
9D18SHK0252Denisa Kodytková867049616:1212:5312:36
10D18SHK0251Petra Raková204952617:0012:4111:56
11D20SHK0150Štěpánka Kroniková803322316:0912:5612:39
12D21BSHK9753Anna Langrová33116616:5213:1810:38
13D21BSHK9952Apolena Malinová865669416:3612:4211:14
14D21ESHK9755Adéla Červená866320916:3213:1212:26
15D40SHK7753Martina Čečková866053416:4413:0811:32
16D40SHK7652Naďa Jakubská16:0813:329:54
17D45SHK7251Monika Langrová980216:1312:4111:13
18D50SHK7052Hana Netuková21921716:2912:3210:31
19D21ESHK9251Karolína Teplá866057416:4813:0012:22
20D21ESHK8150Zuzana Jedličková865666716:2412:4812:40
21D35SHK8251Andrea Čížová210255015:5612:3311:38
22D35SHK8051Martina Toužilová916516:0412:5110:10
23D50SHK6651Ivana Thýnová201766317:0112:5210:27
24D55SHK6561Hana Teplá700140716:1612:349:56
25D60SHK5851Jana Gazdačková911716:1312:309:49
26D60SHK5652Zdena Šabatková911216:0512:489:45
27D65SHK5451Dagmar Hepnerová910816:0212:569:59
28D65SHK5351Alice Fejlková910715:5412:4411:05
29H10SHK1005Josef Lukeš214192216:0912:4510:02
30H10SHK1004Antonín Košťál214806016:1712:579:46
31H10LSHK1202Jakub Macháček214192915:5012:3411:08
32H12SHK0905David Jakubský212100216:3812:569:43
33H12SHK0903Jakub Sochor213434516:0212:4811:15
34H12SHK0901Matěj Čečka211307916:3013:0411:07
35H12SHK0811Tomáš Macháček214190315:5012:4010:19
36H16SHK0406Adam Jakubský212100515:5313:119:56
37H16SHK0405Šimon Kolář866269116:0512:5512:04
38H16SHK0403Tomáš Dohnálek865664516:1313:0310:08
39H16SHK0402Adam Kodytek867047015:4112:4710:48
40H16SHK0400Tomáš Rak720703016:3313:1911:40
41H18SHK0305David Fábera865664116:0413:029:59
42H20SHK0100Jan Porkert866318116:0513:1611:48
43H21ASHK7605Ondřej Svoboda800023516:2212:4710:04
44H21ESHK9701Vojtěch Netuka865672716:1412:3711:01
45H50SHK7001Jan Netuka912616:0712:469:52
46H21ESHK8406Václav Komanec99580716:2212:4512:11
47H21ESHK7601David Hepner865541616:4213:0910:43
48H21ESHK0000Radomír Tichý730018116:0613:0110:15
49H40SHK7603Radek Jakubský212224716:3813:1210:47
50H40SHK7600Jiří Čečka810941616:2612:5211:55
51H45SHK7300Viktor Kolář720059715:0213:1011:52
52H50SHK6902Josef Kohout201766916:4713:229:48
53H50SHK6701Jan Langr953116:3513:1410:14
54H55SHK6401Jiří Teplý912316:1913:2610:38
55H60SHK5702Milan Gazdačko41079716:1213:219:57
56H65SHK5202Vojtěch Fejlek910416:3613:259:56
57HDRSHK1353Gabriela Košťálová214337812:0010:009:30
58HDRSHK1351Hana Lukešová214408812:0010:009:30
59HDRSHK1350Michaela Jedličková985612:0010:009:30
60H21ASHK9803Daniel Pek865490615:2211:4311:22
61H50SHK6600Jiří Lapáček212062015:5512:5410:48
62D12SHK0854Anna Lapáčková212066216:0412:4310:04
63D40SHK7651Soňa Lapáčková212064416:3213:409:58
64D12SHK0954Šárka Lapáčková212627116:1212:3512:20
 
 
145Sportcentrum Jičín (37)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H75SJC3601Jaroslav Havlík833838313:2211:139:40
2H10LSJC1100Lukáš Posolda822641813:1810:049:38
3D10SJC1050Karolína Jakubcová811277013:3310:229:52
4D10SJC1151Berta Mrázková77177113:2510:1010:16
5D12SJC0950Selina Havrdová807100913:4010:4310:44
6D12SJC0850Eliška Vltavská211499813:5210:5912:32
7D14SJC0750Sheila Havrdová810100713:4810:1911:04
8D18SJC0253Štěpánka Klacková824200213:4810:1711:12
9D21ASJC9951Nikola Zlámalová810799813:4910:1311:35
10D21BSJC8759Eva Zamrzlová800875916:0410:3610:06
11D35SJC8351Romana Mrázková50055613:4810:1512:14
12D35SJC8352Eva Švihovská800801713:3611:1510:54
13D40SJC7756Renata Havrdová811300014:2010:2811:10
14D40SJC7957Eva Posoldová997914:2811:0010:54
15D45SJC7550Renata Pešková211501413:5710:1310:49
16D45SJC7451Jana Škorpilová21130314:0514:2110:45
17H10SJC1002Matěj Pešek211500213:3310:279:58
18HDRSJC1300Emil Mrázek12:0010:009:30
19H12SJC0802Ondřej Pešek211501013:5411:0010:27
20H12SJC0805Stanislav Pleva865438914:0210:4411:47
21H12SJC0803Tomáš Posolda810933413:4610:5210:55
22H12SJC0903Antonín Vlach211501113:2211:0812:07
23H14SJC0603František Vlach211499213:4111:0410:39
24H21BSJC8104Miroslav Kovář800810416:3510:4110:31
25H21ASJC8507Jan Palas800801414:1011:1911:28
26H21ASJC8007Michal Uhlík800309914:2610:3110:36
27H21ASJC9603David Zlámal805354214:1810:5910:22
28H21ESJC8102Jan Mrázek771777713:1810:2911:29
29H21ASJC8005Jaromír Švihovský765432413:3410:3911:48
30H35SJC8106Petr Jakubec211575714:1710:5011:59
31H40SJC7601Stanislav Pleva865439014:0211:0812:15
32HDRSJC1503Jan Jakubec211277012:0010:009:30
33HDRSJC1501Tomáš Palas12:0010:009:30
34D35SJC8356Kamila Knoblochová777895214:0010:5710:14
35H21ASJC0001Matěj Karásek849990014:3411:1111:12
36H21ASJC8309Petr Žaloudek789000013:0610:2311:54
37D21CSJC8761Petra Žaloudková787800013:4910:2911:05
 
 
146SOS Jindřichův Hradec (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H55SJH6401Martin Tichý99586415:1111:4612:06
2D55SJH6451Jana Tichá5192514:5211:349:44
3H21ASJH9201Tomáš Tichý801456315:0211:5512:28
 
 
147OK Jihlava (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21ASJI8306Jan Kadlec802880715:3410:3511:36
2H21ESJI8509Tomáš Plíhal866051016:1010:5710:55
3H60SJI5901Jaroslav Zeman208557515:5211:0910:09
4D21BSJI9056Tereza Řezníčková204254316:4410:429:34
5D21BSJI8956Tereza Kafková5233516:2810:3011:06
 
 
151TJ Slovan Karlovy Vary (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45SKV7301Jan Dítko68263413:3810:5511:24
2D35SKV7752Jitka Dítková68267614:0810:339:46
3D14SKV0652Mirka Řeháková720287913:5610:0711:31
4H45SKV7101Miroslav Řehák720736712:3810:4911:10
 
 
152SKOB Slaný (6)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D10LSLA1151Anna Václavíková210968613:2613:019:30
2D12SLA0851Amálie Václavíková210967813:2812:479:56
3H14SLA0601Martin Václavík209952213:2113:0812:35
4D45SLA7353Jana Raymond-Bertrandová210968913:1713:0111:37
5H35SLA7103Tomáš Kolář865489813:5313:2611:51
6D45SLA7351Michaela Kolářová98181313:4513:2912:11
 
 
154SKOB Mladá Boleslav (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H35SMB6401Tomáš Žitný4997114:2511:0812:07
2D21BSMB9251Jana Žitná4997314:0810:189:58
3D55SMB6551Monika Pološčuková772213:2414:049:50
 
 
155SNS Smržovka (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H40SMR7902Jan Pesničák826612:3014:3210:55
 
 
156TJ START Náchod (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D70SNA5052Iva Rufferová962013:2710:1210:16
 
 
158OOB TJ Slezan Opava (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65SOP5101Karel Jurčák865658414:3612:0710:04
2H21CSOP8600Vít Peterek98037215:2410:459:43
3HDRSOP1601Antonín Peterek242005012:0010:009:30
4D70SOP4851Libuše Suchánková44634415:3911:309:36
 
 
159SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70SRK4702Rudolf Hrobař979814:2911:0210:13
2H21ASRK9904Milan Šabata720556114:5410:0311:26
3D50SRK6853Jana Šabatová30113014:5710:329:43
4H50SRK6901Milan Šabata864856514:5510:3410:38
 
 
161SK Severka Šumperk (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21ESSU9651Anna Štičková720036113:2410:2412:12
2D21ASSU8151Jana Klíchová803323413:2510:2110:51
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21BSTB8101Jiří Bernášek803329012:2314:0511:43
2D16STB0550Magdalena Kubecová803322212:0713:3111:51
3H50STB6601Pavel Kubec141636512:3913:5410:16
 
 
163SK SKI-OB Šternberk (13)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D16STE0551Stella Pospíšilová208082915:5113:5511:45
2D18STE0352Karolína Juřáková214340115:5614:1110:24
3D18STE0252Ema Marková865537915:4014:2312:28
4H18STE0204František Světnický865668712:4811:4410:15
5H18STE0207Radek Svoboda809013416:3614:149:55
6H45STE7501Antonín Marek802881916:0614:0111:14
7H55STE6307Luboš Hepnar865538616:3514:0611:42
8H60STE5902Jaroslav Neumann811669815:4814:159:49
9D18STE0253Helena Pospíšilová208083916:4413:2910:32
10D45STE7550Eva Marková802888215:3713:3710:33
11D45STE7454Edita Urbanová5248016:2113:4510:43
12H10STE1100Martin Marek207365616:2113:579:54
13H12STE0800Antonín Světnický210889812:5011:2810:15
 
 
164SK Studenec (8)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D18STH0351Ivana Hrnčířová720750214:2012:0512:00
2D20STH0053Veronika Gallová203574513:1312:5012:15
3D20STH0051Magda Hrnčířová720497413:2912:3812:43
4H20STH0105Ondřej Paleček865650513:5313:2212:08
5H20STH0106Jakub Dostál867045013:4513:3412:24
6H45STH7501Roman Puš867047613:5413:019:30
7D21CSTH8852Iva Vejrová865652213:5712:3711:13
8HDRSTH1501Štěpán Drápal212478512:0010:009:30
 
 
165OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H70SUL4700Josef Dubský813512:4513:3810:41
 
 
166Orientklub Vsetín (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65SVS5501Josef Maliňák5338916:5213:319:48
2D21CSVS8751Petra Maliňáková5338716:5712:4510:41
3D35SVS8250Dana Barvíková33069616:5613:0310:38
 
 
167TJ Slovan Praha Zdravotník (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D21BSZP8750Tereza Chmelíková23233013:5611:3011:26
 
 
168KOB Tretra Praha (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65TAP5501Zdeněk Fiala720945513:5210:0111:12
2H65TAP5500Ján Šomvársky23217314:2810:3110:20
3D50TAP6950Monika Úlehlová209237613:5310:4410:21
 
 
169KOS TJ Tesla Brno (67)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H20TBM0003David Rajnoha833433212:3713:2812:16
2D14TBM0653Ema Fuchsová866797412:1612:5110:40
3H14TBM0604Vojtěch Eliáš866236713:1713:1210:47
4D10TBM1052Viktorie Eliášová808838812:0113:1011:16
5D45TBM7152Lenka Zajíčková866799612:0913:0511:45
6D45TBM7258Šárka Hlaváčová4965612:2512:5712:09
7D14TBM0756Tereza Kubáňová866320712:2413:1911:34
8H10TBM1001Patrik Kubáň720452513:0912:3310:38
9D45TBM7275Jana Kubáňová800727512:4113:2511:35
10D14TBM0655Martina Ehlová866795512:3213:0712:04
11H21ATBM7701Jiří Ehl88790112:2213:1911:10
12D16TBM0460Lenka Miková866316712:1912:3112:01
13D45TBM7071Iva Miková5327012:1713:3311:21
14D14TBM0758Anna Dobrovolná812002812:0012:3511:01
15D45TBM7060Vlasta Doušková206721512:3313:1711:11
16H14TBM0717Jonáš Ptáček807071712:5312:4810:03
17D12TBM0980Julie Ptáčková807787713:1212:5111:40
18D35TBM7374Veronika Ptáčková208337812:2812:5711:30
19H35TBM7120Ondřej Ptáček208335812:5713:3211:45
20H14TBM0710Filip Schwab800071013:0113:0410:15
21H12TBM0809Ondřej Štěpánek820811213:1813:0011:59
22H14TBM0607Jan Štěpánek866054812:2912:4012:39
23H16TBM0404Ondřej Ehl865491812:2512:3110:20
24D12TBM0888Johana Čechová818090812:5612:3911:12
25H14TBM0611Radan Čech866317812:3712:2411:11
26D40TBM7659Marcela Čechová800765912:1213:4811:16
27H21ATBM7835Radovan Čech800783512:5412:2310:42
28D16TBM0554Tereza Dušková841412012:1112:4312:21
29H45TBM7400Vladimír Dušek200059112:3013:3110:28
30H14TBM0629Daniel Mudrák866314513:0912:5611:35
31H45TBM6900Pavel Mudrák866233112:0613:0712:06
32D14TBM0679Kateřina Doušková812345912:0812:5910:52
33H12TBM0904Vilém Doušek805805812:5412:529:59
34D10LTBM1358Daniela Doušková208767612:1412:319:54
35D35TBM7761Klára Doušková206721412:2012:399:42
36H55TBM6107Jiří Urválek5329616:5513:3810:18
37H12TBM0800Max Denemarek708012713:1012:449:31
38H14TBM0606Matyáš Folprecht866227812:4512:3211:27
39D12TBM0858Mia Folprecht867078913:0413:1111:28
40D45TBM7260Marcela Fuchsová206720712:0112:5310:23
41D21ATBM9859Veronika Grycová812598812:1312:3311:59
42H35TBM7911Robert Doušek823242512:4913:4412:33
43D10TBM1054Eliška Tomíčková730055812:0912:4010:34
44D10LTBM1364Ivana Tomíčková209624712:0612:5510:06
45H50TBM7009Vladimír Dobrovolný208337012:2313:1811:04
46H16TBM0401Tomáš Doušek822200712:3312:439:40
47H12TBM0811Jakub Navrátil212224313:0212:3610:47
48D10TBM1055Julie Šímová44632912:1712:5210:22
49H10TBM1213Filip Šíma44632813:0112:5110:54
50D10LTBM1452Klaudie Šímová55344612:2212:4310:18
51D40TBM7654Kateřina Štěpánková814989312:2013:3611:38
52D40TBM7856Michaela Kotecká900106012:2813:1211:52
53D12TBM0989Marie Anna Kotecká44069812:4812:5912:16
54H10TBM1124Jáchym Kotecký5269113:1713:0310:30
55H40TBM7703Ondřej Kotecký900202912:3413:0010:31
56D21BTBM8452Zuzana Drábková810002512:1612:549:46
57H40TBM7319Petr Sedlář720121012:1813:2010:27
58H21ETBM6116Jiří Hlaváč205975712:5412:5312:15
59H21BTBM8905Jiří Thiemel51517516:5512:2911:47
60D40TBM7467Petra Grycová811511312:3612:4410:32
61H50TBM6709Jan Gryc5323312:5513:349:50
62H16TBM0406Ondřej Gryc818001812:1312:5110:44
63H10LTBM1112Václav Hübner211846312:1012:4010:38
64D65TBM5351Helena Procházková830124713:0612:5010:35
65D65TBM5451Jana Eremiášová5236113:1812:329:35
66D40TBM7664Irena Jelínková868040812:0413:0011:06
67H50TBM6903Tomáš Gryc810002713:0312:3410:12
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec n. N. (63)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H65TJN5101Karel Böhm41683316:2811:199:40
2D65TJN5450Eva Böhmová23251515:5011:3810:29
3D14TJN0655Viktorie Dušková210256816:2411:4311:13
4D14TJN0654Eliška Háková866797716:1611:2311:22
5H60TJN5602Petr Horák205630116:1611:2710:05
6H21ETJN8306Martin Janata830305016:1810:2112:03
7H21CTJN9804Mirek Janeček202720816:0811:519:59
8D20TJN0157Lucie Janečková211179416:1311:3811:55
9H21ATJN9104Adam Kazda866040616:1012:0311:40
10D50TJN6354Ivana Kočibová866270016:2511:4810:33
11H65TJN5549Radovan Kunc867077716:5611:5510:12
12D60TJN5752Jiřina Kuncová867074315:5311:309:59
13D18TJN0257Lucie Linková865938416:0410:4111:08
14D65TJN5452Lenka Lukavcová825916:1011:2610:17
15H70TJN4901Míla Lukavec206020216:3711:3011:13
16H45TJN7200Vít Mairich205972616:2611:4311:00
17D20TJN0152Anna Mašínová865940315:5711:2612:25
18D50TJN6852Ivana Mašínová205630316:1711:4010:11
19H45TJN7101Jiří Mrkvička867075215:1411:379:42
20H45TJN7002Dušan Novotný866270115:3012:0410:06
21H21ATJN9901Marek Novotný868039916:0211:3111:02
22H10LTJN1105Matěj Novotný41684616:0211:2810:32
23H12TJN0809Jan Nožička208817616:1011:2411:31
24D12TJN0852Eva Nožičková207847915:5211:239:40
25D45TJN6953Renata Nožičková207080616:0911:4110:55
26D10LTJN1156Amálie Oravcová440804315:5011:1911:06
27H45TJN7505Tomáš Oravec205977515:5811:2211:50
28H12TJN0814Viktor Oravec211180016:2211:1610:23
29H20TJN0004Martin Pavel204520115:5711:1611:44
30D40TJN7650Irena Pavlova207366716:2412:0410:38
31D12TJN0850Lenka Pavlova207080316:1611:4310:40
32D40TJN7653Kristýna Pesničáková208559716:0411:2811:00
33D16TJN0451Soňa Pesničáková866274916:0711:3711:43
34H75TJN3800Pavel Petrželka5290015:4611:199:46
35H21ATJN9101Jan Picek866274216:4214:0310:06
36D14TJN0658Adéla Podoubská211178116:0811:1510:28
37D12TJN0855Klára Podoubská211178216:0811:1512:00
38D18TJN0259Marie Podrábská866039416:5211:179:36
39D45TJN6950Hana Pokorná207366616:2511:4911:57
40H16TJN0400Jan Pokorný865940816:2511:3911:12
41H45TJN6802Martin Posselt867080114:5811:169:58
42D45TJN7050Romana Posseltová867083016:4512:0911:47
43D21ATJN9252Tereza Posseltová41176716:3311:4510:15
44D21ATJN0151Adéla Rýdlová865548416:2511:2111:11
45H14TJN0700Hynek Řehoř205355916:0512:1611:39
46H45TJN7004Jiří Řehoř205972915:0612:1011:26
47H18TJN0303Vojta Řehoř866274016:1611:2610:11
48D45TJN7250Lenka Řehořová207366116:0112:0112:19
49H55TJN6301Jiří Schindler41682815:5111:5410:34
50H21CTJN9902David Šklíba205356016:0011:3910:05
51D20TJN0153Míša Šklíbová866038316:0511:2011:59
52H16TJN0401Matěj Tkáč866091116:1711:3110:12
53H45TJN7201Aleš Ulman207847115:4611:319:34
54D55TJN6052Ivana Večeřová202720415:4811:4010:26
55H45TJN7501Jan Vokurka864487216:1411:4910:40
56H60TJN5601Zdeněk Vokuš214815616:0411:399:45
57D40TJN7750Dana Vokušová210459115:4811:209:38
58H50TJN6603Jiří Žucha822630316:4311:389:44
59D21BTJN9750Daniela Žuchová202074916:1611:5410:02
60D21BTJN9352Nikola Žuchová23250316:4011:4210:18
61H45TJN5901Zdeněk Zuzánek130279815:2211:5511:44
62D16TJN0554Šárka Zoubková207847515:5511:1911:47
63D16TJN0456Alžběta Podrábská866312016:1514:5511:41
 
 
175TJ Sokol Troja (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D10TJP1051Marie Pavlů24687415:5714:1610:04
2H40TJP7802Radek Pospíšil211336416:5014:2411:37
3D35TJP6550Michaela Pecharová30153616:3214:099:34
4H21BTJP8400Vladimír Junek207569515:5514:2912:11
5H70TJP4900František Peterka886116:2113:509:41
 
 
177TJ TŽ Třinec (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H10TRI1001Matěj Škoda865113:0512:3910:34
 
 
179OOB Třebíč (11)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21BTTR8201Lukáš Kříž51515915:5910:1312:39
2H10LTTR1201Jan Kříž212923115:4611:349:32
3HDRTTR1451Anna Křížová212787212:0010:009:30
4D35TTR8152Magda Dosbabová214404716:1211:5110:30
5H35TTR8101Marek Dosbaba5224716:4511:5012:35
6D14TTR0651Mariana Dosbabová201182216:0011:3110:49
7D12TTR0851Veronika Dosbabová16:0011:3111:56
8D10LTTR1151Magdaléna Dosbabová15:5811:319:36
9D45TTR7251Marie Nešporová5224215:4911:3711:07
10H55TTR6101Jan Nešpor866316215:5511:3812:10
11H16TTR0502Jiří Nešpor99584716:0911:2711:16
 
 
180OOB TJ Turnov (21)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21ETUR9504Moritz Döllgast118029514:4210:5311:51
2H21ETUR8407Josef Neumann860645915:0610:0911:57
3D21ETUR9552Patricia Nieke121049514:3611:1811:34
4D12TUR0850Bára Heřmánková806215:3610:1912:08
5D10LTUR1152Kateřina Heřmánková140306214:3010:0710:24
6D12TUR0853Karolína Novotná209592615:1210:0711:20
7H14TUR0701Tomáš Drahoňovský866795714:3310:2012:31
8D14TUR0751Daniela Houžvičková210674114:4010:2311:10
9D12TUR0952Kateřina Houžvičková210673615:0410:3910:32
10H12TUR0901František Lamač140306014:3010:2412:03
11D14TUR0660Kateřina Lamačová141875714:4810:1110:31
12H14TUR0707Jan Mizera214411714:5310:4011:31
13H12TUR0909Eduard Žemlík211920214:4210:5610:07
14H10TUR1301Leonard Žemlík15:3310:0310:42
15H14TUR0702Richard Šálek140305815:0910:5610:19
16H14TUR0711Prokop Tomášek822640214:4110:0810:07
17H10LTUR1204František Zakouřil5123815:4210:1010:08
18H75TUR3900Jan Vřešťál720503115:3411:079:49
19H14TUR0704Vojtěch Mertlík210891315:0110:289:55
20H55TUR5906Robert Dragowski811671715:0310:5410:02
21H12TUR0910Matěj Krejčí212758714:1014:4411:51
 
 
181SOK TJ Turnov (15)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D45TUV7252Jitka Gibbonsová212636515:2511:2511:05
2H45TUV7402Petr Kvapil832216:5011:1911:22
3D10LTUV1199Klára Kvapilová23152216:5411:3711:12
4D12TUV0999Kristýna Kvapilová41159116:5211:3512:28
5D35TUV8151Lenka Kvapilová770716:5211:5711:46
6HDRTUV1251Nela Lazarová212636412:0010:009:30
7H10LTUV1000Matyáš Lazar212636012:1811:1610:20
8H55TUV6304Martin Mellan41158316:5112:0611:54
9D45TUV7251Veronika Mellanová41159716:5311:4511:19
10D40TUV7950Zuzana Nováková212634412:2411:409:36
11D50TUV6851Jitka Sokolářová720943612:5711:329:31
12H50TUV6802Martin Šritr806147616:5911:2610:08
13H70TUV4701Jiří Pospíšil832312:3311:2611:25
14D45TUV7051Martina Válková212007115:2911:3311:23
15D14TUV0651Anna Vařeková41134612:1211:1911:16
 
 
182OOB SK Týniště nad Orlicí (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45TYN7200Michal Adamovský985212:2214:349:48
2H45TYN7500Kamil Műller851625416:5414:409:52
 
 
183SKOB Zlín (6)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H18TZL0203Jan Kundrata720928416:2812:5610:03
2D40TZL7350Jana Kundratová720927816:4813:2810:44
3H55TZL6345Bohumil Strakoš800012016:4713:3411:26
4H21ETZL8301Jiří Krejčík893116:0213:0510:33
5H65TZL5102Vít Jelínek866267416:2013:1911:24
6D60TZL5757Dagmar Jelínková720928516:2513:009:33
 
 
185SOB Olomouc (17)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D50UOL6451Ivana Poklopová5245113:2914:3210:57
2H55UOL6503Roman Šimek800543213:3914:0210:10
3H20UOL0104Štěpán Šimek5273313:3714:2211:08
4D50UOL6653Hana Šimková201181713:3714:0410:37
5D40UOL7051Eva Horčičková68235013:1214:2410:18
6H60UOL5601Lubomír Poklop5242513:1213:519:37
7H18UOL0203Matyáš Jirka720287113:4014:4410:05
8D18UOL0253Vlaďka Raclavská800434613:3213:419:56
9D18UOL0251Zuzana Raclavská868060114:2414:0511:36
10D18UOL0452Adéla Binarová866270314:1613:539:48
11H18UOL0302Michal Jan Krampla811683013:1613:449:41
12H21BUOL6601Tomáš Krampla214809213:1914:4111:35
13D18UOL0352Markéta Bídová866053113:4013:1112:40
14D60UOL5858Jaroslava Janošíková209243413:1314:309:55
15H60UOL5600Zdeněk Janošík68207513:2814:039:41
16H18UOL0201František Dostál208817813:2414:269:37
17H16UOL0502Igor Vodička720090913:4114:2711:44
 
 
186Slovan Praha (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D70UVP4850Jitřenka Kohoutová5126515:4310:1810:21
2H75UVP3700Tomáš Kohout793015:3811:019:55
 
 
187OB Vamberk (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H45VAM7401Libor Netopil806148314:0610:4011:32
 
 
188VSK Mendelu Brno (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D50VBM6555Lada Jemelíková5348914:3714:449:39
 
 
191OB Vizovice (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H60VIC5902Karel Kršák100661313:4011:4510:11
 
 
194Slavia Liberec orienteering (66)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H10VLI1000Vojtěch Přinda4996712:2110:2110:10
2H40VLI7701Lukáš Přinda830012:2210:3610:53
3D45VLI6850Markéta Miklasová211574316:5710:2512:01
4H14VLI0701Ondřej Miklas242002016:4911:0810:51
5H12VLI0901Jan Skácel207366513:5010:489:39
6D45VLI7552Marie Skácelová140044513:0511:1712:25
7D45VLI7455Klára Severýnová Popková206795113:2911:0110:53
8H40VLI7402Otto Severýn811675913:3011:1210:57
9H12VLI0906Jakub Maděra212637513:4210:3211:43
10H35VLI7900Josef Maděra802885913:4910:3811:39
11H14VLI0707David Bureš211172212:4110:1210:59
12D14VLI0655Eliška Vilémová851733113:3210:1511:07
13H12VLI0902Štěpán Vilém851832013:1410:4011:35
14H40VLI7703Stanislav Vilém208099214:0610:4411:01
15D45VLI7451Marie Podrábská140043313:2110:4512:07
16H14VLI0708Filip Beneš803327513:1310:4410:23
17H10VLI1100Max Beneš142464813:1310:0911:10
18D40VLI7653Radka Benešová212754813:1610:1611:54
19H40VLI8002Roman Ježowicz211339014:1810:0812:03
20H50VLI6900Pavel Řezáč868060913:2311:069:56
21D35VLI8456Michaela Kopcová5253313:3210:2111:50
22H21AVLI8203Tomáš Kopec5264114:1410:2712:26
23HDRVLI1400Jan Votava210673512:0010:009:30
24D65VLI5152Jaroslava Pachnerová205976913:2210:1410:53
25D45VLI7452Daniela Martanová814988513:3710:0510:47
26H45VLI7301Milan Meier866231113:2211:0110:52
27D40VLI7757Anna Habánová720786113:4810:0010:36
28H65VLI5301Přemek Škoda811111313:5610:3710:00
29H10VLI1004Vojtěch Hrdlička440223313:2110:3310:46
30D21AVLI8055Jana Kolaja Ehlerová862981713:1710:019:47
31H21BVLI8100Jan Kolaja862711113:3110:3312:07
32H65VLI5101Oldřich Přinda865939814:0810:1311:16
33H21EVLI7707Ivo Habán866047414:1010:4912:05
34H14VLI0600Oliver Habán865546412:3310:2411:51
35D40VLI7853Jitka Feřtová212006313:0810:4810:08
36D10VLI1056Eliška Feřtová211848513:3710:289:58
37D12VLI0856Anežka Feřtová212006513:5610:5511:36
38HDRVLI1451Alžběta Feřtová214404012:0010:009:30
39H40VLI7704Martin Feřt211848914:2610:1610:39
40H65VLI5201Manfred Hickethier860643514:2410:2510:08
41H10VLI1201Vojtěch Votava209084513:4510:4510:18
42D21CVLI8650Kristýna Szenczi205847513:4510:0910:25
43H21BVLI8700Gabriel Szenczi802880916:1913:5312:35
44H50VLI7000Tomáš Honzík910214813:4310:5811:14
45D40VLI7755Radka Peteráčová Hyxová851625113:4010:5611:22
46H40VLI7802Zdeněk Peteráč810935113:3810:2412:17
47H14VLI0702Jan Hyxa804508312:4910:0011:43
48H40VLI7501Pavel Mokrý810256113:5811:0412:21
49D35VLI8051Julie Mokrá803322713:5211:0312:06
50D12VLI0852Lucie Flossmannová214410514:0410:0310:52
51D45VLI7454Marie Dvorská205847314:1310:1711:03
52D70VLI4950Stanislava Horáčková208091813:1510:0610:06
53H70VLI5000Miroslav Horáček208099813:4110:5410:45
54H70VLI4900Ladislav Ježek851675314:1711:1010:17
55D65VLI5150Ivana Karmazínová213118513:1410:2610:05
56H70VLI4901Petr Karmazín800435214:0110:1410:09
57H21AVLI6001Petr Henych51513213:0211:1511:32
58D21AVLI6151Zuzana Henychová906113:3710:179:59
59HDRVLI1450Eliška Horáčková440223512:0010:009:30
60D35VLI8150Kateřina Horáčková5123013:4410:5110:34
61H21EVLI7700Michal Horáček800362014:1811:0510:41
62H10VLI1111Jáchym Horáček800362113:3711:039:42
63D12VLI0854Alena Pechová212537513:4810:3110:16
64HDRVLI7251Helena Pechová440222012:0010:009:30
65D10VLI1050Marie Pechová212924213:2910:1610:28
66H21AVLI7300Jiří Martan866268516:3414:5510:26
 
 
196KOS Slavia Plzeň (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D16VPM0451Kamila Richtrová862975112:0312:5512:17
2D18VPM0353Gabriela Řeháková720289312:2811:4112:20
 
 
198OOS TJ Spartak Vrchlabí (45)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H40VRL7601Ruda Kutlvašr201766414:4210:4011:35
2H12VRL1002Vladimír Kutlvašr207562814:4610:289:55
3HDRVRL1451Marta Kutlvašrová20647612:0010:009:30
4D12VRL0951Pavla Kutlvašrová209624315:4410:279:44
5D40VRL7752Vlaďka Kutlvašrová206027515:2010:0810:14
6HDRVRL1351Gabriela Poláková33165512:0010:009:30
7D35VRL8254Lucie Poláková209623915:0810:4512:10
8H10LVRL1001Vlastimil Polák900015:3810:1611:14
9D50VRL7052Alice Hančová20648014:4910:1610:41
10D12VRL0952Karolína Hančová720119815:2810:1511:52
11D21EVRL7452Helena Randáková51518514:3210:1212:02
12D18VRL0252Alžběta Randáková720807814:4010:2311:04
13D45VRL7353Lucie Smith209624114:4510:2910:37
14D16VRL0553Barbora Dostálová140042814:3510:3711:23
15D16VRL0452Adéla Randáková720706214:5110:2511:35
16D16VRL0456Lucie Messnerová803329414:4310:1312:23
17H50VRL6702Jaroslav Hanč43803814:5110:1410:52
18H70VRL5002Jaroslav Farář209624214:2510:4611:17
19D60VRL5451Eva Nýdrlová895414:3710:069:47
20H70VRL4901Jindřich Knobloch209623714:3310:309:45
21H55VRL6306Pavel Čivrný99588715:2311:1410:22
22D45VRL7355Karolína Čivrná88627314:5710:0111:01
23D12VRL0851Eliška Čivrná822637515:2010:5111:44
24H16VRL0501Jan Čivrný865660415:0510:199:44
25D55VRL6251Hana Vlachová896215:0010:2211:32
26H55VRL6102Jiří Mertlík213427914:5910:5011:38
27D21BVRL7652Gabriela Wohanková803328414:3210:2411:30
28H10VRL1201Antonín Wohanka209623615:4110:5110:58
29D21AVRL9252Radka Doležalová896014:5310:0510:11
30D10VRL1053Klára Nová15:4110:0411:10
31D21CVRL8751Petra Gašpariková15:0110:1712:01
32D40VRL7553Jana Schmidtová897515:4010:2010:10
33HDRVRL1251Eva Schmidtová12:0010:009:30
34D21CVRL7651Linda Fikar Stránská201183715:1710:2511:01
35D50VRL7053Ilona Procingerová208291015:0510:2411:05
36H35VRL7001Jiří Červinka15:3311:0212:21
37HDRVRL1551Olivie Červinková12:0010:009:30
38H21BVRL8901Jáchym Daněk898914:5510:1710:43
39H21BVRL8704Petr Flousek895915:1110:2911:11
40H21BVRL8801Michal Šafránek897014:3910:2110:55
41H21BVRL8803Vojtěch Krajíček898814:4710:0911:31
42H21BVRL7501Pavel Wohanka833055014:3110:4511:03
43H21BVRL7702Vlastimil Polák770200015:0310:3711:39
44H12VRL0902Martin John14:3810:3610:51
45H40VRL7602Michal Procinger208818315:0210:5611:19
 
 
199USK Praha (31)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D16VSP0454Klára Aschermannová814988613:2710:4911:39
2H16VSP0405Tomáš Baldrian866039916:5710:2712:28
3D16VSP0455Hana Beranová202183313:1910:1911:33
4D70VSP5050Dana Dohnalová868041813:3510:2410:11
5H21BVSP6801Jan Gajda51510813:3510:259:31
6H65VSP5100Vladimír Hora720032514:0010:199:52
7D55VSP5450Magda Horová700978213:2810:0411:26
8H70VSP5000Jaroslav Hořínek804513714:1310:3410:29
9H45VSP7403Milan Jirásek811668513:1411:049:54
10D12VSP0952Laura Jirásková825313:2011:0310:00
11D40VSP7653Markéta Jirásková910118814:0810:5210:46
12D10LVSP1150Mia Jirásková5174713:3010:1910:00
13D10LVSP1151Viola Jirásková5226613:2210:019:42
14D16VSP0453Valentýna Kopecká803325113:4310:3112:29
15H12VSP0900Jakub Kučera203218913:3014:3210:35
16H21AVSP7302Jan Kučera5165014:0614:4311:30
17D12VSP0950Kateřina Kučerová139898314:0814:3911:48
18D45VSP7551Marie Kučerová212752613:3314:3711:27
19D12VSP0855Pavlína Malečková800023716:5614:1911:32
20H14VSP0606David Meier800434713:3310:3611:55
21H14VSP0600Václav Městka802885413:2510:1610:27
22D40VSP7650Kateřina Městková803320613:0411:0411:58
23H21AVSP6201Jan Němeček802888513:5011:0710:58
24D50VSP6650Jarmila Němečková210328014:0110:2010:45
25H35VSP7310Michal Průša866754714:2110:3212:23
26D45VSP7256Markéta Průšová866055413:0911:1310:57
27H21CVSP9200Marek Šunda721092613:2011:159:37
28H12VSP0807Štěpán Termer211304713:3811:1210:43
29H16VSP0401Adam Titz815196814:0910:079:36
30D21EVSP7850Barbora Baldrianová210277716:5610:0612:32
31D21BVSP8151Ladislava Neuhäuserová564114:2010:009:54
 
 
226SC vebr-sport (10)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D20VTA0055Kateřina Karbusová211618815:0511:3212:13
2D20VTA0151Anna Svobodová68263514:4911:4412:01
3D18VTA0253Kateřina Kosobudová720809114:4411:0511:52
4H16VTA0402Michal Deim721007414:4911:1912:08
5D16VTA0551Anna Kosobudová720808614:5511:2511:55
6D14VTA0651Radka Přílepková721007814:3611:2711:37
7H45VTA7201Dušan Kosobud720807314:3011:529:38
8H45VTA7202Karel Deim721023714:1812:1311:48
9D45VTA7351Lenka Kosobudová720809914:4111:2910:59
10D21CVTA9951Jana Svobodová68265715:0911:2110:29
 
 
204OB TJ Sokol Žamberk (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21CZAM8401Petr Andrš822634815:5211:459:33
2D21CZAM8552Lenka Kmentová803328916:2111:2512:09
 
 
205SK Žabovřesky Brno (16)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H21EZBM9801Otakar Hirš865672213:3814:0511:31
2HDRZBM1260Klára Chaloupková210280512:0010:009:30
3HDRZBM1402Jakub Chaloupka142534312:0010:009:30
4HDRZBM1403Matěj Chaloupka212922612:0010:009:30
5D35ZBM8379Veronika Křístková5286512:4010:0310:26
6H21EZBM9102Vít Bravený866045013:1411:0911:05
7H21EZBM9202Stanislav Mokrý866044212:4210:4111:59
8D21AZBM9459Monika Molnárová812212212:2510:0910:43
9H21EZBM9503Alexandr Jordanov866041912:5011:1711:11
10D21EZBM9651Gabriela Hiršová866042112:0010:3011:56
11H21EZBM9711Vladimír Kelbl866042712:5811:0110:21
12D21EZBM9757Tereza Odehnalová866042012:1210:4812:18
13H21EZBM9901Ondřej Hlaváč865170913:0610:1311:47
14D21AZBM9956Klára Odehnalová866044612:1710:2510:07
15H21AZBM8607Michal Šrubař800209912:3010:1110:40
16D35ZBM8282Kamila Mesiarkinová720031912:2410:2711:22
 
 
209KOB ZPV Prostějov (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1D50ZPV6553Renata Jirková5242712:5310:1211:07
 
 
211OB SK Zvole (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuE1E2E3
1H50ZVO6501Zdeněk Valla203135916:2312:389:36
2H55ZVO6101Jaroslav Strejc51512416:3913:2211:06