RSS:Čtvrteční trénink 17. 10.

Jindřich Kořínek ,

Celooddílový trénink , čtvrtek 17.10. od 16:30 do 17:30 - Záholice - Voděrady

Odkaz na parkování a start: https://mapy.cz/s/motorohefo

Přijďte si vyzkoušet atraktivní, dobrodružný a v Turnově úspěšný sport.

Nevíte snad co je to OB? Podívejte se na odkaz


Grilovačka, posezení a proběhnutí na závěr sezóny

Martin Baier ,

Zveme všechny členy na posezení a grilovačku na závěr sezóny! V sobotu 19. října 2019 u Pavla Žemlíka v Penzionu Na Pohoři. Od cca 15:30 bude připraven měřený mapový trénink pro děti i dospělé a potom bude následovat v podvečer posezení. Přijďte posedět, popovídat, potkat se, společně zhodnotit pořádání i uplynulou sezónu!

Abychom věděli, kolik máme zajistit občerstvení, prosím přihlaste se v systému.

Pozn. Bude se grilovat skopové maso - pokud jej někdo nejíte nebo nejíte maso vůbec, upřesněte do poznámky a nakoupíme i jiné. Kdo nechce běžet trénink nebo jede ráno na závod OŽ, může klidně dorazit jen na grilovačku nebo naopak. Těšíme se na viděnou!


Mistrovství světa 2021

Daniel Wolf ,

V roce 2021 se od 3. do 10. července uskuteční na Kokořínsku a Jizerkách Mistrovství světa. Akci budou převážně pořádat členové oddílu z Ještědské oblasti.

V přihláškovém systému je možné se do neděle 23. 6. 2019 předběžně přihlásit. Uplatnění najdou i profese netýkající se sportovní stránky (závodní kancelář, prezentace, ubytování, parkování, centrum apod.). Bude to super akce, které se v našem okolí už nebude nikdy opakovat. Odměnou bude oblečení, drobná odměna a benefity pro oddíl. V týdnu jsou svátky tak stačí jen 3 dny dovolené.

Ředitele akce je Honza Picek a sportovním ředitelem Daniel Wolf.

Na spolupráci při MS se těší váš předseda.

Foto z účasti turnovských pořadatelů z roku 1991 z Mariánských Lázní.

Pospíšilová, Folprechtová, Grégr a MFT.

 

 


"Béčka" u Mariánských Lázní

Jindřich Kořínek ,

O minulém víkendu proběhl 3. a 4. závod Žebříčku B - Čechy západ. Shromaždiště bylo kousek od kolonády v Mariánských Lázních, takže program na večer byl zajištěn. Závodů se kromě pár dospělých závodníků zúčastnila hlavně početná skupina starších žáků. Reportáž a pár fotek níže v článku.

Více


info MČR Krátká

Michaela Omová ,

Pokyny a startovky byly zveřeněny, karanténa končí 12,15, info o dopravě, ubytování a jídle viz dále.

Více


Podruhé na Jukole: 139. místo z 1964 štafet!

Daniel Wolf ,

“Po čtyřech kilometrech jsi ztrácel na nejlepší zvířata 40 vteřin, tak co nám k tomu řekneš?,” ptá se Maaca Bajeříka v rozhovoru hned po doběhu Jukoly u Tampere. Ve výsledkové listině poprvé v historii svítí OOB TJ Turnov, a to na 98. místě! Píše se rok 2008 a Turnováci poprvé v historii klubu vyrazili na první velké severské štafety. A slavili velký úspěch v TOP100. O 11 let později svítí OOB TJ Turnov ve výsledcích slavné Jukoly znovu - na 139. místě a k TOP100 mnoho nechybělo. Bylo to opět parádní severské dobrodružství.

TUR Jukola team 2019

 

Více


Po 11 letech jedeme na Jukolu!

Martin Luštický ,

Po jedenácti letech, poprvé od turnovské premiéry v roce 2008, sestavili turnovští muži opět sedmičlenný tým a vyrážejí do Finska na slavnou Jukolu. Největší štafetový orientační závod světa, kde se pokusí prosadit se v konkurenci 1964 štafet a vybojovat co možná nejlepší výsledek. Před 11 lety se podařilo TOP100, když Turnov skončil na 98. místě. Zopakovat takový výsledek by byla veliká senzace. Budeme bojovat! A vy držte palce a fanděte!

A kdo bude oddíl reprezentovat?

Jukola 2019 - TUR team

 

Na startu dámských štafet sice nebude turnovská štafeta, ale několik Turnovaček bude bojovat za severské kluby.

Sledujte závod on-line na https://live.jukola.com.

Ženy startují v sobotu ve 13:00 hodin českého času, závod mužů pak startuje v sobotu ve 22:00 hodin českého času. První tým by do cíle měl dorazit v neděli kolem šesté hodiny ranní.Trénink 6.6.

Tomáš Dlabaja ,

Start od 16:30.

Parkoviště Michovkaodkaz. Přesné místo startu bude na červené Octavii.

Domluvte se prosím na společné dopravě. Nejlépe v 16:00 od haly. Je nutné šetřit místo na parkovišti a vzít žáky, já (Judmis) budu roznášet v lese.

Připraven bude model na KT - dva delší okruhy a okruhy pro žáky včetně fáborků.

Těší se Vlastík, Eva, a Jindra

Více


Turnovský trojboj je ve středu 5.6.

Filip Stárek ,

Kvůli počasí přeložený Turnovský trojboj se koná zítra, ve středu 5.6. od 18:00 v lyžařském areálu Struhy. 3 členné týmy (alespoň 1 žena) se utkají ve štafetě v běhu do sjezdovky, cross country na kole a běhu (všichni všechno). I nové štafety mohou zítra dorazit k závodu a prezentaci v 17:30.

Více


Pomníky - 30.5.2019 - výsledky

Vojtěch Zabořil ,

Trénink se uskutečnil severně od křižovatky Pomníky. Jednalo se o přípravu na následující závody A/B.

Více


Strana 1 z 57  > >>


N íst—Šnka