RSS:Hledá se gril

Martin Váňa ,


grilovaniPo zkušenosti ze štafet vznikl nápad zajistit si na dalších zavodech jídlo po svém a uspořádat si po sobotním zavodě TURgrilovačku. Co je však na grilování nejvíce potřeba zatím chybí. Proto žádáme všechny, kteří jedou o víkendu na závody a mají doma přenositelný gril ať tuto skutečnost oznámí do vzkazovníku. Ti co nejedou a mohli by zmíněnou věcičku zapůjčit vítáme také.


Pokud se podaří sehnat dva grily, Pokusíme se vlastními silami zajistit maso, připravit těstovinový salát, zeleninu a pití tak, abysme měli prima TURvečer a nemuseli shánět jídlo v přeplněných hospodách. Navíc bychom měli mít bečku staropramenu celkem zadarmo, pokud z akce pořídíme zábavné fotky či videoreportáž.
V případě, že chcete přiložit ruku k dílu neváhejte a dejte vědět. Zcela jistě bude třeba zajistit následující úkoly.
Koupit maso a do něčeho ho naložit. Uvařit těstoviny. Zbytek příprav proběhne na místě za účasti všech ať nám o to více chutná. Proto by bylo dobré vzít hlavně nějaké mísy na saláty a zeleninu. Kelímky a tácky se vemou z oddílového skladu. Věříme, že nebudete článek jenom číst, ale přidáte se k realizaci celé věci.


N íst—Šnka