RSS:Menu


Partneři


Login

Login

HesloZapomenuté heslo?


Odkazy

Mapové tréninky 2011 - AKTUALIZOVÁNO 1.4.

Petr Fodor ,


Posledních 7 tréninků nemá své organizátory. V článku najdete aktuální seznam.


Cílem letošních tréninků je zařazení kvalitní technické fáze uprostřed týdne, která vás mapově a takticky posune kupředu. První mapáče jsou nácvikem základních dovedností v lehkém tempu, směrem k závodům jsou kontaktnější a rychlejší formy. V hlavní sezóně pak každý volí své tempo dle pocitů. Někdy totiž cítite, že je dobré se zmáčknout, jindy ještě ve středu máte v nohách znát víkendovou klasiku. Delší cestování na dobré mapy vám určitě přinese zkušenosti z jiných terénů, tolik potřebné pro rozvoj.

Tréninky začínají od 30. března, kdy už bude večer dlouho světlo. Sraz na trénink bude vždy v 17:45, start v 18:00. Harmonogram vidíte v tabulce níže, každý by se v průběhu sezóny měl podílet na jednom tréninku.

 

Příprava zahrnuje:

- zajištění mapy

- příprava trati, je-li potřeba práce s OCADem je možné domluvit se s předem určeným "OCADistou"

- tisk/kreslení map

- vydání rozpisu na turnovský web minimálně 6 dnů před datem tréninku

- roznos kontrol (fábory, lampiony)

- organizace v místě (start, měření doběhu)

- sběr kontrol a předání lampionů dalšímu pořadateli.

 

Roznos a sběr můžete organizovat i ve dvojici. Osobně bych byl rád, kdyby se nám podařilo prohloubit mezigenerační spolupráci a naši veteráni tak pořádali v týmu s dorostenci a opačně. Vše ale záleží na vaší osobní domluvě.

Každý trénink by měl ve svém závěru obsahovat klasickou trať na cca 5 - 10 minut, tedy na normální mapě standardní sled kontrol. Důvodem je jak změna typu tréninku, tak i možnost si otestovat čerstvě nabyté zkušenosti.

 

Na tréninky se hlašte prosím v průběhu března. Můžete ve dvojici či individuálně a to na mail petr.fodor [at] centrum.cz. Rozpis pořadatelů bude průběžně aktualizován.

Tabulka je nyní pouze na stránce tréninků
N íst—Šnka