RSS:Mapové okruhy ve Skokovech - model na ŽA/B v Doxech

Petr Fodor ,


Od soboty je připraven výživný mapový trénink na Kosti Sever, kde jsem postavil před Judmisovou svatbou 4 okruhy a cílový řetízek jako model na víkendová Áčka v Doxech. Trénink bude zařazený na úterý 28.5. pod vedením Lušti a Judmise, ale doporučuji ho i těm, kteří jinak na tuto organizovanou fázi nechodí. Na trénink se hlašte v systému!


Parkoviště: https://en.mapy.cz/s/3rLZb nebo o 250 metrů dále po levé straně. Pozor, u prvního parkoviště může být dole závora, u druhého byla otevřená. Poskládejte se do aut, abyste šetřili místo.

Na start: 1200 metrů, 60 metrů převýšení.
Z cíle k autu: 30 metrů
Délky okruhů: na cca 15 minut každý + řetízek cca 10 minut. Plnou délku tréninku doporučuju jen nejzdatnějším, ostatní si vyberte dle libosti. Každý okruh se zaměřuje na specifické "chytáky" v tomto typu terénu (náběhy do skal z vrchu, ze spodu, traverzy v patrech, navigace v detailních skalnatých formacích, držení směru v náletových oblastech...).
Kontroly: bílo-červené plastové fáborky, obvykle 1m nad zemí a vždy uprostřed kolečka. U srázů to bývá vždy pata.
Mapa: Kost Sever, 1:10 000, na 2 místech jsou nové paseky a jedna v mapě už odrostla do světle zeleného hustníku. Nenechte se tím zaskočit! Mapy přiveze vytištěné Lušťa, na mapě A4 jsou všechny okruhy.

Dotazy k trati: Jockey (739632848), dotazy k logistice Lušťa

Máte jedinečnou příležitost o víkendu uplatnit výhodu znalosti těchto specifických skalnatých terénu, tak polaďte formu a užijte si to!


N íst—Šnka