RSS:Soustředění Sklárna - Žihle

Martin Luštický ,


Soustředění pro všechny členy oddílu se uskuteční o Velikonocích od pátku 14.4. do pondělí 17.4. Další informace naleznete dále.

Velikonocko_2016


Soustředění se bude konat v rekreačním objektu Sklárna (www.sklarna.eu) nedaleko obce Žihle,která leží asi 30 km od Rakovníku. V okolí leží hned několik map, které jsou ideální pro trénink. Terén je zvlněný s relativně rychlou podložkou a občasnými skalami a proměnlivou vegetací.

 

Akce je otevřená pro všechny členy oddílů od žáků po veterány. Žáci musí samostatně běhat alespoň kategorie HD10, linie nebudou na soustředěných stavěny. Pokud by chtěl jet někdo z mladších žáků, pak jedině s rodiči. Je nutné se přihlásit v turnovském přihlašovacím systému do 26. 3. 2017 .

 

Cílem soustředění je vyladit hlavně mapou formu a setkat se všemi po zimní pauze. Program bude zaměřen na tréninky s mapou - techniky mapování v rozdílných typech terénu a proměnlivé intenzitě. Součástí budou i nejrůznější hry a soutěže.

 

Ubytování máme zarezervované v budově B, kde jsou pokoje se 3 lůžky a na patře je společné sociální zařízení. Cena je 1140 Kč na osobu a pobyt včetně plné penze a pitného režimu. Žáci dostanou od oddílu příspěvek 500 Kč.

 

Pokud bych někdo z dospělých chtěl ubytování na budově C, kde je sociální zařízení na pokoji, tak kontaktujte správce střediska a domluvte si samostatné ubytování, ale do systému se přihlašte, ať s vámi počítáme na tréninky. Do poznámky zadejte ubytování samostatně.

 

Doprava bude organizována přes přihláškový systém jako na závody, proto si nezapomeňte zakliknout požadavek nebo zadat nabídku dopravy.

 

Lušťa

 


Nástěnka