RSS:Velikonoční soustředění na Sklárně

Martin Luštický ,


Během Velikonoc jsme ladili formu v lesích nedaleko Žihle. Soustředění bylo našlapané tréninky, ale i společným relaxem a hrami. Čtěte dále......

soustredeni


Soustředění v tradičním termínu se odehrálo v lesích nedaleko od Žihle na Sklárně. Bylo otevřené pro všechny členy oddílu a spřátelené duše.

V pátek začal náročný program tréninkem "věšák a sběrač", který muselo mnoho z nás zkrátit, abychom vůbec stihli večeři. Kdo neměl dost, střihl si ještě nočák s názvem " Zelená tma", který byl více než výstižný.

Sobotní dopoledne jsme makali na okruzích a odpoledne bloudili v koridoru a na upravené mapě. V tělocvičnách se pak večer odehrál vyhecovaný souboj v "pípači", čímž jsme trénovali rychlost ražení a čtení kódů. Při této disciplíně zářili především naši mladí žáci, a tak doufáme, že z nich vyrostou správní turnovští "píchači Pěkných prázdnin".

soustredeni

Nedělní program odstartoval testový middle pod taktovkou SCM JO. Ten nejvíce otestoval naši pozornost v dohledávkách a schopnost nezmrznout. Odpolední trénink měl už být jen v nízké intenzitě, ale v některých případech se šlo opět pěkně na krev!

Vrcholem soustředění byly pondělní štafetky, tedy kontaktní závod, který dokázal všechny nahecovat, aby ze sebe vydali i poslední zbytky sil.

soustredeni

Musíme vyseknout poklonu především statečným žákům, kteří bojovali s místy ne úplně přesnou mapou a těžkými tréninky. Věříme, že toto všechno se odrazí v závodech a uvidíme je na předních příčkách výsledků.

Díky všem, co se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě tréninků nebo se zúčastnili a přispěli tak velkou měrou k skvělé atmosféře soustředění.

A teď už hurá do sezóny!

soustredeni


Nástěnka