RSS:MČR štafet a klubů 7.-8.10.

Filip Stárek ,


Blíží se vrchol klubových soutěží, MČR štafet a klubů. Podrobnější informace i k přípravě atd. ještě zveřejním, teď shrnu základní info k akci. Přihlášeno je za TUR  celkem 15 štafet a 7 družstev (vždy 1x mix pro "plonkové" apod.). Konkrétně u štafet 1x D18, 3x D21, 1x D105 a 1x 135, 2x H18, 3x H21, 1x H105, 1x135,1x 165 a 1x mix.


Proti loňsku jede daleko méně veteránů, konkrétně startuje nově  "mladá" štafeta mužů, která se v neděli "rozpustí" do 3 DH21 družstev a pak tito veteráni, které uvádím jmenovitě, aby  přestali špekulovat a průběžně se hlásit a odhlašovat: Stárek, Lamač, Vambera, Houžvička, Folprecht.E, Jakubec, Heřmánková, Houžvičková, J.Mrázková, Ferbasová, Vřešťálová, M.Folprechtová vše sedí i na věk družstev. Sestavy dorostu jsou jasné, pár nejasností u dospělých si dořeší zkušení Miška, Ivča, Lušťa, Olaf a spol.

Odjezd: BUS v pátek 6.10. předběžně v 17.00. Start je v sobotu v 11.00 za Králíky  a při stavu objížděk, vzdálenosti apod. nechceme riskovat pozdní příjezd. Ubytování je v penzionu na postelích, předběžně je objednaná  večeře v sobotu.

Do systému nahlaste: jakékoliv změny v dopravě, nároky na ubytování (míst je dost i pro další děti apod.) a pokud nechcete společnou večeři v sobotu (bude výběr ze 2 jídel). Zásadní věci řeště rovnou se mnou osobně.

Chystejte se, trénujet, další manuál bude následovat. Pokud byste měl někdo možnost a chuť postavit tento pátek odpoledne společný trénink zaměřený na nácvik štafet v relevantním terénu, dejte vědět.

Filip S.


Nástěnka