RSS:MČR štafet a klubů 7.-8.10. pokyny.č.2.

Filip Stárek ,


MČR štafet a klubů je tady a s ním i očekávaný vrchol českých klubových soutěží. Turnov se na něj vždy uměl dobře připravit a o čest a klubovou slávu se naše štafety a družstva poperou ze všech sil i  letos! Důležité info k celé akci čtěte dále...


Odjezd: pátek 6.10. busem (p.Anděl), 17:00 Turnov od vlakového nádraží, 17:05 od Masny, pokud někdo chce vzít cestou na Hradec, řekne si dopředu.

Ubytování: penzion Atlas, Čenkovice - velký penzion, spíme společně s Jabloncem, postele s lůžkovinami, většinou 4 lůžkové vybavené pokoje bez kuchyňky, společenská místnost k dispozici, ubytování platí oddíl..

Jídlo: vzhledem k podmínkám penzionu ( kuchyň s jídelnou, absence kuchyňky a jídelního vybavení pro hosty) a domluveným cenám jsou objednány (pokud si vyloženě neodhlásíte) tato jídla: snídaně so a ne a večeře so.  Cena snídaně 50,-Kč (domluven bufet s nabídkou jogurt, kukuřičné lupínky, mléko, pečivo, sýr,šunka, čaj). Cena večeře 70,-Kč se základní nabídkou kuře (rýže, brambor), zeleninové (kuřecí)  špagety, rizoto, není třeba přesně říct dopředu. Neobjednávám pro nejmenší  děti, lze doobjednat. Jídlo si v celkové ceně 170,-Kč platí každý za sebe. K dispozici varné konvice.

Pivo,limo: v sobotu bude soudek piva i nealko k posezení

Závodní informace: většinu najdete  na stránkách závodu vč. nijak zvlášť staré mapy a ukázek nové a fotek. Terén horský, smrkový, bez podrostu, dosti kopcovatý. Specifikem je množství náletových většinou smrkových hustníků a hustníčku a pozůstatky kamenných zákopů (zančené jako kamenná jáma) a další drobné lidské činnosti, spodní části mapy podmáčené. Z charakteru terénu vyplývá i taktická příprava - v obecně rychlém a kopcovatém terénu budou záludné farsty na hustníčkách a menších tvarech, nutno z rycglosti pohlídat!

Soupisky: štafety do pátku do 20.00, za DH21 a mladé vetoše si zadají vedoucí (Miška, Olaf, Bajeřík), dorost a vetoše ostatní zadám já.

Doprovodný program: sobotní posezení, hudební nástroje i povzbuzovací stroje s sebou, pro zájemce cca hodinová prezentace cesty po NP USA (Yelowstone, Yosemity, G.Teton ad.)

Ambice: nebudeme samozřejmě odkrývat karty, ale určitě jsme zvědaví na výkony zejména  prvních štafet mužů, žen, dorostenek i dorostenců a ambiciozní nejmladší veteránské štafety mužů, stejně tak první družstva dospělých a dorostu mají kvalitu se poprat o přední umístění.

Orienťáku zdar  Filip


Nástěnka