RSS:Soustředění žáků Jindřichov

Martin Luštický ,


V termínu 13.-15.10. proběhlo tradiční podzimní soustředění turnovských žáků. Tentokrát jsme vyrazili do Jindřichova- penzion Javor.

soustredeni


Prvním tréninkem měl být scorelauf -převážně ještě za světla. Bohužel pan majitel penzionu byl zvláštní povahy a vesele dorazil s půlhodinových zpožděním. Po ubytování jsme tedy hned vyrazili na noční scorelauf. V lese se utvořili se různé skupinky dle výkonnosti a sympatií, takže to nakonec pro všechny bylo příjemné proběhnutí :-).

soustredeni

Večer byl v réžii Maky, která si se žáky zahrála pár povedených her.

soustredeni

V sobotu dopoledne byla připravena měřená krátká trať. Z mladším vyhrál s převahou Prokop T., ve starších Kryštof H. a Janča P. Oba dva jsou již věkem dorostenci a tak při rozboru trati mohli předávat i svoje zkušenosti.

soustredeni

soustredeni

soustredeni

Odpoledne se žáci rozlosovali do 5 týmů a postupně vyšli na bojovku. Trať vedla přibližně 5 km přes rozhlednu Bramberk, ale plnění záludných úkolů některé skupiny docela vyčerpalo. Po večeři si někteří zahráli ping-pong, jiní se šli zregenerovat do sauny.

soustredeni

Nedělní dopoledne se již klasicky přejelo na oblastní závod, který se konal nedaleko v Nové Vsi. Většina žáků (i dorostenců) zaběhla skvělý závod! Doufám, že rady, které jsme se snažili během soustředění dětem předat využily a budou dál využívat na dalším závodech :-)

Děkuji realizačnímu týmu: Lušťovi, Maky, Thoříkovi a Maky T. a také předsedovi Jindrovi se Zuzkou, kteří nás potěšili svoji návštěvou. Lucie


Nástěnka