RSS:JARNÍ TURNOVSKÁ LIGA - 1. kolo

Daniel Wolf ,


V neděli 11. 2. 2018 začíná podle plánu Jarní turnovská liga. Tedy série čtyř měřených tréninků na SI, ze kterých se budou počítat body a celkoví vítězové v každé z vypsaných kategorií získají od oddílu hodnotnou cenu. Začínáme sprintem v neděli ve 14:00 v Sedmihorkách. Rozpis níže, přihlášky do sobotního poledne v systému.


Jarní turnovská liga – 1. kolo

ROZPIS

 

Kdy: v neděli 11. 2. 2018, intervalový start, 00 ve 14:00 hodin

Kde: Autokemp Sedmihorky – ještě před vjezdem do kempu odbočit vpravo

GPS a odkaz na Mapy.cz: 50.5596639N, 15.1904247E

Co: sprint jednotlivců

Jak? Účelem tréninku je zaběhnout si i v zimním přípravném období rychlejší tempový trénink, který není nikterak dlouhý, mapově je jednoduchý, ale prověří rychlost a rychlé rozhodování.

 

Přihlášky přes oddílový systém TUR. Pouze výjimečně (a zájemci mimo TUR) na mail danwolf(at)tur.cz. Do soboty 10.2., 12:00. Startovné pro členy TUR není, pro ostatní 30,- Kč za mapu.

 

Tratě:

DH12 – 14            1,5 km                 jednokolový sprint s pevným pořadím kontrol

DH16 – 18            1,5 + 2,2 km        dvoukolový sprint s pevným pořadím kontrol

DOSPĚLÍ               1,6 + 2,2 km        dvoukolový sprint s pevným pořadím kontrol

 

Ražení: SportIdent – vezměte si čipy! SI bude použit spíše pro měření času. Krabičky nebudou na všech kontrolách (pouze lampion / fábor), kde není krabička, běží se na dotyk fáborku, kde je krabička, tak musíte orazit! Neoražená kontrola = DISK.

 

Kategorie, které mají trénink dvoukolový mohou běžet okruhy v libovolném pořadí, čas se posléze sečte. Mezi okruhy je nutné si vždy nejprve vyčíst a poté vynulovat čip. Neprodlužujte pauzy mezi koly (start možný do 15:15 hodin).

 

Mapa: Camp Sedmihorky, 1 : 4000, ekv. 2m, ISSOM, stav léto 2017

Mlází a náletové porosty byly mapovány ve vegetačním období, nyní mohou být průběžnější.

Mapa je v mapovém klíči ISSOM2007. Je bezpodmínečně nutné dodržovat mapový klíč a platí přísný zákaz překonávání nepřekonatelných objektů (i kdyby to ve skutečnosti šlo)!!


Pro účely tréninku jsou prakticky všechny živé ploty v mapě a naprostá většina normálních plotů označeny jako nepřekonatelné. Nepřekonávejte je, i kdyby tam byla díra nebo byly nízké, aby nedošlo k poškození. Je to trénink...

DODRŽUJTE PROSÍM FAIR PLAY!

 

Popisy: na mapě, kódy kontrol nebudou! Nutno i v rychlosti pečlivě číst mapu a věřit si!

Cíl: v místě startu na parkovišti – uzávěrka cíle v 15:45

 

Bodování do JLT: Trénink se počítá do Jarní turnovské ligy. V každé kategorii boduje 10 nejlepších závodníků systémem 11-9-8-7-6-5-4-3-2-1 bodů. Sčítá se výsledek tří nejlepších závodů. Nejlepší v celkovém pořadí z řad TUR se mohou těšit na hodnotné ceny od oddílu.

 

TIP: Tréninkuchtiví borci mohou přiběhnout z Turnova po svých, případně zaparkovat na parkovišti pod Valdštejnem a přiběhnout po cyklostezce po kraji embarga SP (https://mapy.cz/s/2nBN7). Místo pro parkování není neomezené.

 

Upozornění: Trénink se koná částečně na soukromém pozemku Autocampu Sedmihorky. Kemp by měl být prázdný, přesto dbejte zvýšené opatrnosti, nepoškoďte nic z vybavení kempu a chovejte se ohleduplně, abychom si tam třeba ještě mohli zatrénovat.

 

Těšíme se na Vaši účast!


Nástěnka