RSS:Pokyny k soustředění dorostu a st.žáků v Polesí 20.-22.4.

Filip Stárek ,


V penzionu Sportturia v Polesí u Rynoltic proběhne od pátku do neděle společné oddílové soustředění starších žáků a dorostu v krásných terénech Lužických hor. 26 přihlášených plně naplnilo kapacitu penzionu a čeká na ně pestrý program zaměřený na mapovou přípravu, týmové hry i  teorii, jehož součástí bude i nedělní závod SAXBA v Německu. Závěrečné pokyny čtěte níže:


Odjezd: pátek 20.4. v 16:00 společně od haly TJ auty. Doprava je již téměř vyřešena, děkuji všem co pomohli, rozpis napíšu. Návrat v neděli po závodech SAXBa, odhad 16 hod., podle doběhu posádek jednotlivých aut, které operativně proházíme na místě.

Jídlo: již večeře pátek, končí se snídaní v neděli, na závodech v neděli pestrá nabídka občertsvení

Ubytování: vše potřebné od postelí s povlečením po sprchy, s sebou dostatek sportovního oblečení, případné léky nahlaste předem, psací potřeby, hygienické potřeby, přezůvky a další samozřejmé osobní věci s sebou

Platba: 1200,-  fakturou hromadně i za členy jiných oddílů, bude přeúčtováno následně. Členové TUR + hostující,SOK mají od svých oddílů příspěvek 300,-Kč, TUR zbytek bude ztržen z oddílového konta. S sebou peníze na drobné výdaje.

Program: pestrý, fyzicky uzpůsoben následnému odjezdu starších na Tiomillu. Bereme SI i tiskárnu, počítáme s měřenými okruhy i tréninky zaměřenými na spolupráci a mapové vedení mladších zkušenějšími, večer vyhodnocení, hry, trocha teorie i praxe z fyzioterapie (Patrik) apod.

Těšíme se na Vás, těšte se taky!

Filip + Lušťa

 


Nástěnka