RSS:Prázdninové oddílové soustředění dorostu a juniorů 30.8. - 2.9.

Filip Stárek ,


V rámci Ceny východních Čech se hlaste co nejříve v přihláškovém systému na mapové soustředění st.žáků, dorostu a  juniorů,určené i pro hostující a spřátelené borce (SOK, DOK). Uvítám pomoc i někoho dospělého.  Bližší v rozpise níže...


Prázdninové soustředění dorostu, juniorů a starších žáků Turnova 30.8. - 2.9.2018 , Radvanice

 

Ahoj turnovští a hostující mladí orienťáci! Zvu vás na další krátké soustředění dorostu, juniorů, zkušenějších starších žáků a vybraných jedinců řad dospělých. Tentokráte využijeme nádherných terénů legendární „Závory“, v rámci soustředění si zaběhneme i 3 krásné etapy jednoho z největších prázdninových závodů, Ceny východních Čech. Měli bychom společně naladit formu na podzimní vrcholy sezony a v neposlední řadě se věnovat individuálnímu mapovému rozvoji a také utužit kolektiv při společných hrách a akcích. Byl bych rád,abyste se přihlásili pokud možno všichni, starší žáci si už na jaře ověřili, že není třeba bát se zapojit mezi starší. Podzimní sezona je nabitá i díky u nás pořádanému finále světového poháru a je potřeba se na ní dobře připravit.

 

Odjezd: čtvrtek 30.8. v 8.30 hod. od haly TJ, pojedeme auty

 

Návrat: neděle 2.9. kolem 16 hod. k hale TJ, možnost domluvit vysazení jinde

 

Místo : Radvanice (sev. od D.Králové)

 

Přihlášky: přihláškový systém, popř. tel.736 660 993 či mailem filipstarek@tjturnov.cz, na závody je potřeba se přihlásit samostatně buď v oddílovém přihláškovém systému, nebo přes váš oddíl!

 

Ubytování: ještě není definitivně potvrzené, předběžně škola v místě nebo kemp CVČ, i podle počtu přihlášených. Dám vědět co nejdříve, jakmile to bude jasné.

 

Program: především mapové tréninky ve velmi technickém a atraktivním terénu, mapová teorie a společné hry. Mapové rozbory, motivační sezení a všeobecné posilování. Součástí soustředění bude účast na 3 denních závodech Ceny východních Čech (letos pořádá PHK), které využijeme jako modelové závody k rozboru a individuálnímu zlepšování.

 

S sebou: dostatek oblečení sportovního charakteru, pantofle, věci na OB (buzola, mapník, červený tenký lihový fix, držák na popisy),hygienické potřeby, baterka (čelovka) na případnou noční hru, psací potřeby a blok, hry,berete-li léky, nahlaste předem.

 

Cena: předběžně 1200,- Kč bez startovného, členům a hostujícím v TUR oddíl přispívá 400,- , základní cenu lze čerpat z oddílového konta. V případě levnější varianty ubytování bude cena úměrně snížena. Ostatní (SOK) mají domluven stejný příspěvek od svého oddílu. S sebou kapesné v rozumné výši na drobné výdaje.

 

Filip Stárek – tel.736 660 993

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

v


N íst—Šnka