RSS:Zimní krosová liga

Michaela Omová ,


Zimní tréninková příprava nabírá na obrátkách a pravidelné kontrolní běžecké testy by měly být její součástí. Krom toho v kolektivu je trénink, a ten měřený obzvlášť, mnohem větší zábavou. My pro Vás máme řešení. Krom již klasických středečních standardek "na pohodu" proběhnou během zimy čtyři společná kontrolní měření (závody) na okruzích na Kalichu, Klokočí, Drábovně a legendárním Skaláku.


Okruh si můžete tedy proběhnout: - kdykoliv sami a svůj čas zapsat do tabulky na stránkách, - v rámci středečních standardek spolu s ostatními oddílovými nadšenci - nebo jet rovnou naostro na start kontrolního měření. Za dobrý výsledek v kontrolním měření dostanete VIP body, za které od nás ti nejlepší z nás dostanou odměnu. Připravili jsme pro Vás stránky, kde se snad dozvíte vše podstatné. První okruh Kalichem je již následující sobotu. Neváhejte, bude to bomba! Těšíme se na Vás!

POZOR! Nejedná se o klasickou zimní ligu s mapou v ruce, ta proběhne také a bude v podobném formátu jako v loňském roce. Tato krosová liga termínově zimní ligu doplňuje. Okruhy jsou krosové, po pěšinkách, zato však těmi nej místy, které nám Český ráj nabízí. Více info zde


N íst—Šnka