RSS:Vánoční double (26.12.2018)

Vojtěch Zabořil ,


Pokud nevíte, co po Vánocích s přebytečnými kily nebo vás už omrzí gaučing u televize, a taky lyžařských radovánek (na blátě?) již budete mít dosti. No zkrátka a dobře, říkáte si, že vaše tělo i duše by si zasloužili nějakou orienťáckou zábavu, tak si přijeďte zařádit (zaběhat a pobavit se) do Jenišovic. Na Svatého Štěpána (26.12.) jsme vám připravili dvojité nadělení (no když už tam pojedete, tak ať si to pořádně užijete).

Nejdříve v 9:30 odstartuje v jenišovické škole závod s názvem Školníkova pomsta, díky kterému objevíte rozmanitá zákoutí školy. Potom snad v 11:00 odjíždí z nádraží Jenišovický express s okružní jízdou po malebné vesničce. Největším vítězstvím pro vás bude, když si odnesete spoustu pozitivních zážitků.


Závod se uskuteční na den sv. Štěpána, tedy 26.12.2018 v ZŠ Jenišovice. Jedná se o první závod Jarnězimní turnovské ligy 2018/2019 a je určen především pro členy TUR a JEN a není připraven pro malé děti a úplné začátečníky. Jedná se o dvoukolový závod, jehož první část proběhne ve vnitřních prostorách Základní školy v Jenišovicích na motivy legendárního Halového mistrovství v OB (HOB). Druhá část – sprint bude soustředěna do vesnické zástavby, malého parku a areálu ZŠ. Výsledný čas bude součtem časů z obou částí.

Přihlašujte se v formuláři, viz. odkaz níže!

Rozpis zde

Pokyny zde

Přihlášky zde (nyní již jen do maximálního počtu map, přihlášky byly do 18.12.!)

Seznam přihlášených zde

Více na stránkách oddílu JEN

Těšíme se na vás na sv. Štěpána v Jenišovicích!


Nástěnka