RSS:4. kolo jarně-zimní turnovské ligy

Michaela Omová ,


V neděli 17. 2. 2019 proběhlo další kolo jarně-zimní mapové turnovské ligy pod taktovkou Šuldy a Mišky. Tentokrát se běželo v prostoru loňské první etapy PPček, mezi monumentálními skalami v okolí rybníku Vidlák. Už tak technicky náročnou trať stížila nechtěná nástraha organizátorů v podobě špatně umístěné kontroly číslo 5 a prohození dvou kódů. Velice se za tuto chybu, která se nám stane maximálně jednou za 10 let, omlouváme. Z tohoto důvodu jsou celkové výsledky měřeny až od kontroly č. 6. Díky tomu jsme se alespoň přiblížili směrným časům. Moc nás tato chyba mrzí a ještě jednou se omlouváme. Věříme, že i tak jste si závod užili a příště dorazíte zas.

RozpisPokyny / Startovka / výsledky / mezičasy / průběžné pořadí ligy


Datum: neděle, 17. února 2019, 14:00

Shromaždiště: Vidlák, parkoviště u restaurace (mapa) Restaurace bude otevřená od 11:00 hodin, takže bude možné si před či po tréninku dát teplý čaj, polévku či oběd.

Parkování: Na parkovišti před restaurací - domluvte se do aut. (pořadatel nezajišťuje, ale mělo by být zdarma)

Vzdálenosti: parkování – start: 200m cíl – parkování: 700m (cestou z cíle se půjde přes start) Typ tréninku: Krátká trať s pevným pořadím kontrol a taky startem a cílem

Kategorie: D12, H12, D14-16, H14-16, D, H Bodování: V každé vypsané kategorii boduje vždy 10 nejlepších kluků a také holek systémem 11-9-8- 7-6-5-4-3-2-1 bodů, sčítá se výsledek čtyř nejlepších závodů ze šesti kol.

Start: 14:00 dle startovky na krabičku

Přihlášky: do úterý 12.2.2019 v přihláškovém systému, čipy, mapníky a buzoly s sebou!

Mapa: 1:10000, ekv. 5 m, stav 2017, lehká revize 02/2019, mapa nebude vodovzdorně upravena

Upozornění: Nejedná se o žádný oficiální závod, nýbrž o měřený trénink, zimní proběhnutí s mapou. Běží se na vlastní nebezpečí a za plného provozu (některé tratě, bude upřesněno v pokynech, přebíhají selnici 3. třídy). Provoz je velmi mírný, ale stejně se vždycky rozhlédněte na tej cestě. Boty s hřeby jsou zakázány. V případě opravdu velmi nepříznivých sněhových či ledových podmínek bude trénink v příštím týdnu přesunut do jiné lokality či termínu. Sledujte stránky oddílu a FB!


N íst—Šnka