RSS:TTTC Bečov

Petr Fodor ,


Proč platit za trénování ve sněhu víc, než je nutné? Přijeďte do západních Čech - sněhu máme také dost a ceny jsou velmi příznivé - za celý víkendový pobyt zaplatíte o více než padesát korun méně, než za stejné služby v Doksech a jako bonus jedno jídlo navíc! Teplá voda teče, kulečník je k dispozici (alespoň před dvěma lety to tak bylo), pokud se vám podaří naladit, bude i televize (informace ze stejného roku jako ohledně kulečníku).


Termín:
Už na večer v pátek 20.2. je připraven první trénink. Přesné časy odjezdů v pátek odpoledne si domlouvejte se svými řidiči (z Turnova pojede Jindra a z Prahy Jockey).
Ukončení je plánované na neděli 22.2. po obědě.

Místo:
Bylo rozhodnuto, že popis polohy našeho ubytovacího zařízení se nebude na veřejně přístupných místech uvádět. Chceme trénovat a ne odhánět turisty z Doks, kteří chtějí levnější ubytování na sněhu!

Bečov na Mapy.cz

Jídlo:
Je předběžně domluvený sobotní a nedělní oběd a sobotní večeře. Kdo by měl jiný požadavek, pošlete ho společně s přihláškou. Snídaně si dovezte z domova, pokud nebudete mít, můžete zkusit najít v blízkosti ubytování obchod.

Skvělé ceny:

180Kč/noc, 55Kč/večeře, 65Kč/oběd

Program:
Kromě nočního OB plno úžasných tréninků v krásné přírodě západních Čech. Kdo přijede, uvidí sám.

 

 

Přihlášky a dotazy:

tereza-uhlikova@centrum.cz nebo 725 792 411 nejpozději do 14.2.2009

 

Mapy


N íst—Šnka