RSS:



Okresní finále v OB Struhy

Jindřich Kořínek ,


Ve čtvrtek 23.9. 2009, pořádál náš oddíl společně se Žlutou ponorkou Okresní finále v OB. Závodu se zúčastnilo více jak 80 závodníků, nejen z Turnova, ale i Studence. Fotografie ze závodu i vyhlášení naleznete ZDE. Výsledky v jednotlivých kategoriích i v kategoriích škol,  naleznete dále.


  Výsledky D5    
      výsledný čas
1. ZŠ Turnov - Mašov  Johana Stárková 0:19:25
2. ZŠ Studenec  Markéta Urbanová 0:21:40
3. ZŠ Turnov Skálova 600  Alena Linková 0:22:35
4. ZŠ Turnov Skálova 600  Tereza Schmidtová 0:27:03
5. ZŠ Turnov Skálova 601  Leona Loudová 0:27:20
6. 28. ŘÍJNA Denisa Nešněrová 0:27:40
7. ZŠ Studenec  Natálie Jezdinská 0:29:04
8. 28. ŘÍJNA Žaneta Blažková 0:33:39
9. ZŠ Studenec  Eliška Ulvrová 0:35:36
10. ZŠ Studenec  Markéta Hamáčková 0:38:45
11. ZŠ Studenec  Jana Jiroutová 0:44:02
12. 28. ŘÍJNA Martina Nejezchlebová 0:48:47
       
  Výsledky H5    
      výsledný čas
1. 28. ŘÍJNA Filip Wolf 0:15:40
2. ZŠ ŽIŽKOVA Pepa Ježek 0:18:48
3. ZŠ Studenec  Jan Kadlec 0:20:00
4. 28. ŘÍJNA Matyáš Berndt 0:20:14
5. 28. ŘÍJNA Dominik Adam 0:21:46
6. ZŠ Studenec  Aleš Kalenský 0:22:06
7. 28. ŘÍJNA Jiří Danihelka 0:33:29
8. ZŠ Studenec  Václav Korotvička 0:34:04
9. ZŠ Turnov Skálova 600  Libor Vích 0:49:10
10. 28. ŘÍJNA Radek Horák 0:53:10
11. ZŠ Studenec  Radek Litera 1:02:45
       
  Výsledky D7    
      výsledný čas
1. ZŠ 28. ŘÍJNA Štěpánka Zakouřilová 0:20:20
2. ZŠ Turnov Skálova 600  Adéla Vávrová 0:21:08
3. GyTu  Lucie ROŠKOTOVÁ 0:23:37
4. ZŠ Studenec  Lucie Pacholíková 0:26:12
5. ZŠ Studenec  Michaela Dubská 0:26:33
6. GyTu  Karolína KAUCKÁ 0:29:00
7. GyTu  Denisa POLÁKOVÁ 0:29:45
8. GyTu  Barbora NEJEZCHLEBOVÁ 0:29:47
9. ZŠ Studenec  Karolína Tauchmanová 0:32:29
10. ZŠ Studenec  Barbora Šimůnková 0:32:34
11. ZŠ Studenec  Kristýna Šemberová 0:33:52
12. ZŠ 28. ŘÍJNA Leona Mullerová 0:35:34
13. ZŠ Turnov Skálova 600  Sabina Večkolarová 0:37:02
14. ZŠ Turnov Skálova 600  Kristýna Malá 0:40:59
15. ZŠ Studenec  Simona Hamáčková 0:54:35
16. ZŠ Studenec  Petra Jezdinská 1:02:22
17. ZŠ Turnov Skálova 600  Tereza Koďousková 1:18:25
       
  Výsledky H7    
      výsledný čas
1. ZŠ Studenec  Zdeněk Klíma 0:23:39
2. GyTu  Jan BÁRTA 0:29:25
3. ZŠ Turnov Skálova 600  Daniel Urban 0:29:45
4. ZŠ Turnov Skálova 600  Daniel Krouza 0:34:17
5. ZŠ Turnov Skálova 600  Matěj Dědek 0:34:31
6. ZŠ Studenec  Petr Jezdinský 0:35:30
7. GyTu  Ondřej MALINA 0:35:45
8. ZŠ Turnov Skálova 600  Tomáš Hanuš 0:35:46
9. ZŠ Turnov Skálova 600  Filip Tomsa 0:35:50
10. ZŠ Turnov Skálova 600  Jaroslav Křeček 0:36:10
11. ZŠ Turnov Skálova 600  Adam Kříž 0:38:44
12. ZŠ Turnov Skálova 600  Jiří Mráz 0:43:30
13. ZŠ Turnov Skálova 600  Adam Matyáš 0:49:16
14. GyTu  Michal BUČEK 0:52:29
15. ZŠ Turnov Skálova 600  Jakub Černý 0:59:06
16. ZŠ Turnov Skálova 600  Daniel Boháč 1:08:50
       
  Výsledky D9    
      výsledný čas
1. GyTu  Aneta BROŽOVÁ 0:19:46
2. ZŠ Turnov Skálova 600  Michaela Hanušová 0:22:28
3. ZŠ Studenec  Kateřina Ducháčková 0:24:28
4. ZŠ Turnov Skálova 600  Michaela Hemmerová 0:28:42
5. ZŠ Studenec  Veronika Truxová 0:30:15
6. ZŠ Turnov Skálova 600  Aneta Kudrnáčová 0:32:02
7. GyTu  Jana JEŽKOVÁ 0:32:23
8. ZŠ 28. ŘÍJNA Lucie Kučerová 0:36:01
9. GyTu  Michaela PLOCOVÁ 0:37:34
10. ZŠ Studenec  Daniela Hájková 0:38:12
11. ZŠ Turnov Skálova 600  Klára Vargová 1:09:14
       
  Výsledky H9    
      výsledný čas
1. GyTu  Patrik Horák 0:20:21
2. ZŠ Studenec  Štěpán Kučera 0:21:06
3. GyTu  Ludvík Rubáš 0:27:36
4. ZŠ Turnov Skálova 600  Petr Krouza 0:30:28
5. ZŠ Studenec  Tomáš Kučera 0:31:01
6. ZŠ Studenec  Michael Kulhánek 0:32:45
7. ZŠ Turnov Skálova 600  Lukáš Jirman 0:33:02
8. ZŠ Turnov Skálova 600  Vítězslav Drahovzal 0:46:00
9. ZŠ Turnov Skálova 600  Martin Bretschneider 0:49:00
10. ZŠ Turnov Skálova 600  Daniel Mužíček 0:50:20
11. ZŠ Turnov Skálova 600  Lukáš Zaml 0:50:50
12. ZŠ Turnov Skálova 600  Ladislav Vích 0:54:10
13. ZŠ Turnov Skálova 600  Jan Jaroš 0:57:10
       
  Výsledky DHS   výsledný čas
       
1. GyTu  Petra PAVLOVCOVÁ 0:22:44
2. GyTu  Vít ZAKOUŘIL 0:25:55
3. GyTu  Jakub VÁGENKNECHT 0:30:30
4. GyTu  Tereza DLOUHÁ 0:31:52
       
       
  Výsledky družstev D5+H5  
      počet bodů
1. ZŠ Studenec   64
2. 28.října   62
3. ZŠ Turnov Skálova 600   44
4. ZŠ Mašov   24
5. ZŠ Žižkova   20
       
  Výsledky družstev H7+D9,H9  
      počet bodů
1. GyTu   130
2. ZŠ Studenec   128
3. ZŠ Turnov Skálova 600   124
4. ZŠ 28. října Turnov   8
       
  Výsledky družstev DS+HS  
       
1. GyTu    


N íst—Šnka