RSS:



Nejkrásnější momenty klubové historie..

  • Tomáš Dlabaja, mistr světa štafet, 2012
  • Michaela Gomzyk-Omová, vítězka Euromeetingu, 2012
  • Mistři Evropy dorostu - Michaela Omová (1999), Daniel Wolf (2009), Petra Pavlovcová (2010), Nikola Kochová (2011)
  • Celkem 16 medailí z MČR v roce 2012 (6-6-4) a 2011 (4-5-7)
  • Štafeta žen OOB Turnov (Pavlovcová, Rufferová, Omová), 1. místo MČR štafet, 2012
  • Družstvo dospělých OOB Turnov, 1. místo MČR klubů 2011, 2013, 2. místo MČR klubů 2012
  • Družstvo dorostu OOB Turnov, 1. místo MČR klubů 1991, 2013, 2. místo MČR klubů 2010, 3. místo MČR klubů 2009, 2011, 2012
  • 98. místo z 1468 týmů na největších světových štafetách Jukola (2008)
  • První český klub v historii, který se zúčastnil švédského štafetového závodu 25manna (2010).
  • Dokončení slavné trojice štafet účastí na švédské Tiomile! 72. místo (2013)
Mistri CR 2011!!

Úspěchy našich členů

Přehled medailistů z Mistrovství České republiky

 

Rok Jméno Kategorie Umístění

MČR

2013

Družstvo dospělých DH21 1. kluby

2013

Družstvo dorostu DH18 1. kluby

2013

Dorostenci H18 1. štafety

2013

Tomáš Dlabaja H21 3. klasika

2013

Míša Omová D21 2. klasika

2013

Patrik Horák H18 2. klasika

2013

Patrik Horák H18 1. sprint
2013 Vít Zakouřil H20 2. sprint

2013

Iva Rufferová D21 2. noční
2013 Patrik Horák H18 2. noční
2012 Družstvo dospělých DH21 2. kluby
2012 Družstvo dorostu DH18 3. kluby
2012 Ženy OOB Turnov D21 1. štafety
2012 Dorostenci H18 2. štafety
2012 Tomáš Dlabaja H21 3. klasika
2012 Petra Pavlovcová D20 1. klasika
2012 Chloupek Adam H20 2. klasika
2012 Petra Pavlovcová D20 1. middle
2012 Anna Štičková D16 1. middle
2012 Tomáš Dlabaja H21 1. sprint
2012 Patrik Horák H18 2. sprint
2012 Anna Štičková D16 3. sprint
2012 Markéta Poloprutská D20 2. sprint
2012 Vít Zakouřil H20 1. noční
2012 Adam Chloupek H20 3. noční
2011 Družstvo dospělých DH21 1. kluby
2011 Družstvo dorostu DH18 3. kluby
2011 Ženy OOB Turnov D21 2. štafety
2011 Dorostenky D18 2. štafety
2011 Muži OOB Turnov H21 2. štafety
2011 Dorostenci H18 3. štafety
2011 Tomáš Dlabaja H21 2. klasika
2011 Daniel Wolf H20 3. klasika
2011 Petra Pavlovcová D18 2. klasika
2011 Tomáš Dlabaja H21 1. sprint
2011 Petra Pavlovcová D18 3. sprint
2011 Tomáš Dlabaja H21 1. middle
2011 Petra Pavlovcová D18 1. middle
2011 Patrik Horák H16 3. middle
2011 Pavel Hradec H21 3. noční
2011 Iva Rufferová D21 3. noční
2010 Družstvo dorostu DH18 2. kluby
2010 Ženy OOB Turnov D21 3. štafety
2010 Dorostenky D18 1. štafety
2010 Michal Rychlý H18 2. middle
2009 Družstvo dorostu DH18 3. kluby
2009 Petra Pavlovcová D16 2. middle
2009 Petra Pavlovcová D16 3. sprint
2009 Iva Rufferová D21 3. noční
2009 Petr Váňa H21 2. noční
2008 Daniel Wolf H18 2. klasika
2008 Petra Pavlovcová D16 2. middle
2008 Petra Pavlovcová D16 3. sprint
2006 Martin Vlček H20 2. middle
2006 Martin Vlček H20 3. sprint
2003 Ondřej Holas H18 1. klasika
2003 Martin Vlček H16 3. klasika
2001 Ondřej Holas H16 1. klasika
2000 Blanka Folprechtová D18 3. dlouhá
1999 Dorostenky D18 1. štafety
1999 Michaela Omová D18 2. klasika
1998 Blanka Folprechtová D16 2. klasika
1997 Blanka Folprechtová D16 1. krátká
1996 Věra Kvapilová D20 3. krátká
1992 Družstvo dorostu DH18 1. kluby
1992 Václav Zakouřil H18 3. klasika
1992 Václav Zakouřil H18 1. dlouhá
1991 Václav Zakouřil H16 1. klasika
1991 Václav Zakouřil H16 1. dlouhá
1991 Václav Zakouřil H16 1. krátká
1991 Aleš Drahoňovský H20 1. dlouhá
1990 Aleš Drahoňovský H18 3. klasika
1990 Václav Zakouřil H16 2. klasika

 

 

 

Další celostátní a mezinárodní úspěchy

2008 H21 Štafeta TJ Turnov 98. místo z 1468. Tampere Jukola (Finsko)
2008 D16 Petra Pavlovcová 4. místo ME dorostu, klasická trať
2005 H20 Ondřej Holas 42. místo Juniorské MS, klasická trať
2005 D21 Michaela Omová 3. místo MČR dlouhá trať
2003 H18 Ondřej Holas 3. místo ME dorostu, štafety
1999 D18 Michaela Omová 1. místo MUD
1999 D18 Štafeta TJ Turnov 1. místo

MČR štafet

 












 

 

 

Turnovske druzstvo

 



Nástěnka