Startovka kategorie                                              25.3.2009 23:14:05
                               Mistrovství JO v NOB
===ČSOB-TUR==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D16         3.3km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238  24.00         
  2 Ducháčková Kateřina      SK Studenec          STH9356 B  416278  30.00         
  3 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625  36.00         
  4 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.7km  120m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B  301342  37.00         
  2 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197  43.00         
  3 Čechová Andrea           SK Studenec          STH9151 C  253375  49.00         
  4 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: D21         7.0km  220m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E    9394  19.00         
  2 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782  25.00         
  3 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: D35         4.7km  140m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359   2.00         
  2 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307   8.00         
  3 Vakant                                                           14.00         
 
Startovka kategorie: D40         4.7km  140m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  32.00         
  2 Vakant                                                           38.00         
 
Startovka kategorie: H16         4.5km  145m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849  55.00         
  2 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  61.00         
  3 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A    9041  67.00         
  4 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H18         6.3km  220m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100    515499   2.00         
  2 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B   49362   8.00         
  3 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  14.00         
  4 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 A   51110  20.00         
  5 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  26.00         
  6 Hladík František         SK Studenec          STH9203 B  405965  32.00         
  7 Vakant                                                           38.00         
  8 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: H20         6.2km  200m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761   4.00         
  2 Vakant                                                           10.00         
 
Startovka kategorie: H21         9.8km  320m 33k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628   0.00         
  2 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R    7981   3.00         
  3 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827   6.00         
  4 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301   9.00         
  5 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  12.00         
  6 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013  15.00         
  7 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101 C    9849  18.00         
  8 Steinz Radek             OK Jiskra Nový Bor   BOR8403 C    8496  21.00         
  9 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  24.00         
 10 Komín David              SK Praga Praha       PGP7405 C    9767  27.00         
 11 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893  30.00         
 12 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E  515132  33.00         
 13 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  36.00         
 14 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A  303904  39.00         
 15 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C  253145  42.00         
 16 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  45.00         
 17 Sokalski Dariusz         SK Praga Praha       PGP8410 C  504029  48.00         
 18 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397  51.00         
 19 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  54.00         
 20 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137  57.00         
 21 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  60.00         
 22 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279  63.00         
 23 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900    416195  66.00         
 24 Vakant                                                           69.00         
 25 Vakant                                                           72.00         
 26 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: H35         6.2km  200m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  16.00         
  2 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  22.00         
  3 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  28.00         
  4 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  34.00         
  5 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239  40.00         
  6 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336  46.00         
  7 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  52.00         
  8 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  58.00         
  9 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  64.00         
 10 Vakant                                                           70.00         
 11 Vakant                                                           76.00         
 
Startovka kategorie: H40         6.3km  220m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  50.00         
  2 Vakant                                                           56.00         
 
Startovka kategorie: H45         5.0km  165m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490   1.00         
  2 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998   7.00         
  3 Vakant                                                           13.00         
 
Startovka kategorie: H50         5.0km  165m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  25.00         
  2 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.0km  165m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  49.00         
  2 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: H60         3.7km  105m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  17.00         
  2 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700      8153  23.00         
  3 Vakant                                                           29.00         
 
Startovka kategorie: P2          2.1km   60m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV     C  411591                
  2 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C    8288                
  3 Vakant                                                                         
  4 Vakant                                                                         
  5 Vakant                                                                         
  6 Vakant                                                                         
  7 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          4.3km   40m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901 C   49979                
  2 Vakant                                                                         
  3 Vakant                                                                         
  4 Vakant                                                                         
  5 Vakant                                                                         
  6 Vakant