Startovka kategorie                                              25.3.2009 21:16:40
                               1. závod žebříčku JO
===ČSOB-TUR==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.1km   15m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950    331491   4.00         
  2 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49954   8.00         
  3 Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C    4358  12.00         
  4 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV     C          16.00         
  5 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  20.00         
  6 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  24.00         
  7 Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C  361924  28.00         
  8 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV     C          32.00         
  9 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49995  36.00         
 10 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  40.00         
 11 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C          44.00         
 12 Vakant                                                           48.00         
 13 Vakant                                                           52.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.7km   35m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Valkounová Michaela      OB Jenišovice        JEN9851             0.00         
  2 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C           2.00         
  3 Knoblochová Dominika     OB Jenišovice        JEN9852             4.00         
  4 Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C           6.00         
  5 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C           8.00         
  6 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN                10.00         
  7 Vakant                                                           12.00         
  8 Vakant                                                           14.00         
  9 Vakant                                                           16.00         
 10 Vakant                                                           18.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.5km   30m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C   51537  39.00         
  2 Slavíková Silvie         SK Praga Praha       PGP9751 C  246808  42.00         
  3 Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C   49994  45.00         
  4 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C  231920  48.00         
  5 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  51.00         
  6 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 C   51539  54.00         
  7 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49952  57.00         
  8 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368  60.00         
  9 Kopková Michaela         OOB TJ Turnov        TUR9752 C          63.00         
 10 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180  66.00         
 11 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 C    4362  69.00         
 12 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C  232726  72.00         
 13 Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  75.00         
 14 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C    4376  78.00         
 15 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  81.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.5km   45m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C  232378   7.00         
  2 Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9651 C  331527  11.00         
  3 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238  15.00         
  4 Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450      8198  19.00         
  5 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B  232915  23.00         
  6 Smutná Kačka             SOK TJ Turnov        TUV9650 C  411516  27.00         
  7 Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C    4382  31.00         
  8 Poláková Denisa          OOB TJ Turnov        TUR9651 C          35.00         
  9 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734  39.00         
 10 Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C  230719  43.00         
 11 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  47.00         
 12 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.0km   70m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  56.00         
  2 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  60.00         
  3 Madarászová Klára        OK Jiskra Nový Bor   BOR9451 C    8447  64.00         
  4 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 C    8213  68.00         
  5 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850  72.00         
  6 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625  76.00         
  7 Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    8448  80.00         
  8 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  84.00         
  9 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 C  410728  88.00         
 10 Vakant                                                           92.00         
 11 Vakant                                                           96.00         
 12 Vakant                                                          100.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.4km   95m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 C   49973  51.00         
  2 Černá Dominika           OK Jiskra Nový Bor   BOR9251 C    8457  59.00         
  3 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B  301342  67.00         
  4 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  75.00         
  5 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  83.00         
  6 Vakant                                                           91.00         
  7 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.5km  125m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707   1.00         
  2 Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C           5.00         
  3 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550   9.00         
  4 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  13.00         
  5 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753      4127  17.00         
  6 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  21.00         
  7 Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  25.00         
  8 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  29.00         
  9 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  33.00         
 10 Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119  37.00         
 11 Kavanová Barbora         OK Jilemnice         JIL8551 C    9052  41.00         
 12 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650      8193  45.00         
 13 Vakant                                                           49.00         
 14 Vakant                                                           53.00         
 15 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.5km  140m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beranová Jana            OOB TJ Turnov        TUR9153 B  232239  14.00         
  2 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850      5176  17.00         
  3 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  20.00         
  4 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532  23.00         
  5 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  26.00         
  6 Vakant                                                           29.00         
  7 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813  32.00         
  8 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750      5177  35.00         
  9 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  38.00         
 10 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A   49951  41.00         
 11 Beranová Barbora         OOB TJ Turnov        TUR9152 A  232238  44.00         
 12 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E    9394  47.00         
 13 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C    9186  50.00         
 14 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  53.00         
 15 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152      8190  56.00         
 16 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782  59.00         
 17 Nosálová Eliška          SK Viprahlo          VIP8250 C  995791  62.00         
 18 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A  515087  65.00         
 19 Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 R    7719  68.00         
 20 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940  71.00         
 21 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050      4212  74.00         
 22 Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 A  232236  77.00         
 23 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476  80.00         
 24 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  83.00         
 25 Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783  86.00         
 26 Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov        TUR9353 A  995878  89.00         
 27 Vakant                                                           92.00         
 28 Vakant                                                           95.00         
 29 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.4km   85m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C  428299  44.00         
  2 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  48.00         
  3 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  52.00         
  4 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C          56.00         
  5 Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351 C    8133  60.00         
  6 Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C    8328  64.00         
  7 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  68.00         
  8 Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451 C    4186  72.00         
  9 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051    331779  76.00         
 10 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  80.00         
 11 Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C    8142  84.00         
 12 Vakant                                                           88.00         
 13 Vakant                                                           92.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.0km   70m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  73.00         
  2 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551     51533  77.00         
  3 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275  81.00         
  4 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  85.00         
  5 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  89.00         
  6 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  93.00         
  7 Vakant                                                           97.00         
  8 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.5km   70m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C  232906  50.00         
  2 Medunová Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL6450 C    8144  56.00         
  3 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  62.00         
  4 Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C    8241  68.00         
  5 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  74.00         
  6 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  80.00         
  7 Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418  86.00         
  8 Vakant                                                           92.00         
  9 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.6km   45m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150      8162  62.00         
  2 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107  65.00         
  3 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651      8566  68.00         
  4 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  71.00         
  5 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550      8168  74.00         
  6 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563  77.00         
  7 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  80.00         
  8 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750      8171  83.00         
  9 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  86.00         
 10 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951      8158  89.00         
 11 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  92.00         
 12 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351      8165  95.00         
 13 Vakant                                                           98.00         
 14 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: D55         1.9km   30m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hatašová Hana            OB Jenišovice        JEN5252    411628  61.00         
  2 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  67.00         
  3 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  73.00         
  4 Vakant                                                           79.00         
  5 Vakant                                                           85.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.9km   30m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  19.00         
  2 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  23.00         
  3 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350      8151  27.00         
  4 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  31.00         
  5 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  35.00         
  6 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  39.00         
  7 Vakant                                                           43.00         
  8 Vakant                                                           47.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.2km   15m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C          11.00         
  2 Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4379  15.00         
  3 Marek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV     C          19.00         
  4 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 C    4359  23.00         
  5 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV     C          27.00         
  6 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372  31.00         
  7 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV     C          35.00         
  8 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4370  39.00         
  9 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C          43.00         
 10 Vakant                                                           47.00         
 11 Vakant                                                           51.00         
 12 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.7km   35m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207  28.00         
  2 Havel Kryštof            OK Jilemnice         JIL9903 C  232625  30.00         
  3 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN                32.00         
  4 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203  34.00         
  5 Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 C  426380  36.00         
  6 Kučera Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP0000 C  420429  38.00         
  7 Hrdý Jan                 TJ Loko Liberec      LLI9803 C          40.00         
  8 Havel Ondřej             OK Jilemnice         JIL0001 C  426394  42.00         
  9 Vakant                                                           44.00         
 10 Vakant                                                           46.00         
 11 Vakant                                                           48.00         
 12 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.6km   20m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904   4.00         
  2 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C           7.00         
  3 Medřický Petr            OK RECO Sport        PEN9700 C          10.00         
  4 Arnold Ondřej            OK Jiskra Nový Bor   BOR9801 C    4377  13.00         
  5 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703    411526  16.00         
  6 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C   53179  19.00         
  7 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378  22.00         
  8 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C  995840  25.00         
  9 Maršál Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI9701 C    8308  28.00         
 10 Vakant                                                           31.00         
 11 Vakant                                                           34.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.6km   50m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500    330671  10.00         
  2 Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 B  232904  14.00         
  3 Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C    4357  18.00         
  4 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  22.00         
  5 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  232512  26.00         
  6 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C    7758  30.00         
  7 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601    411527  34.00         
  8 Meisner Jiří             OK Jiskra Nový Bor   BOR9602 B    4360  38.00         
  9 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C  411412  42.00         
 10 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836  46.00         
 11 Vakant                                                           50.00         
 12 Vakant                                                           54.00         
 13 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.7km   95m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C  232645  61.00         
  2 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B  307057  65.00         
  3 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A    4371  69.00         
  4 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  73.00         
  5 Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C    8526  77.00         
  6 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C    8288  81.00         
  7 Grošup Tadeáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9403 C    8459  85.00         
  8 Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 C  232511  89.00         
  9 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B    8456  93.00         
 10 Vakant                                                           97.00         
 11 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: H18         4.0km   70m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojciech Pachnik         UKS "Tukan" Iwiny (P UKS        504407  80.00         
  2 Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN9204 C  232504  86.00         
  3 Mateusz Madej            UKS "Tukan" Iwiny (P UKS        504408  92.00         
  4 Zakouřil  Vít            OOB TJ Turnov        TUR9301      8080  98.00         
 
Startovka kategorie: H21K        5.1km  130m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  35.00         
  2 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  37.00         
  3 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  39.00         
  4 Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA7901      8189  41.00         
  5 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  43.00         
  6 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  45.00         
  7 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279  47.00         
  8 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C   52901  49.00         
  9 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  51.00         
 10 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  53.00         
 11 Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  55.00         
 12 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B  995842  57.00         
 13 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524  59.00         
 14 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119  61.00         
 15 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  63.00         
 16 Linhart Miroslav         TJ LIAZ Jablonec nad LJN6701 C  232642  65.00         
 17 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516  67.00         
 18 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  69.00         
 19 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  71.00         
 20 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  73.00         
 21 Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C    8510  75.00         
 22 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  77.00         
 23 Kořínek Aleš             KOB Kamenický Šenov  KAS8801 C    8231  79.00         
 24 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397  81.00         
 25 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C    7744  83.00         
 26 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  85.00         
 27 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  87.00         
 28 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  89.00         
 29 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  91.00         
 30 Vakant                                                           93.00         
 31 Vakant                                                           95.00         
 32 Vakant                                                           97.00         
 33 Vakant                                                           99.00         
 34 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: H21L        6.1km  185m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761   0.00         
  2 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118   2.00         
  3 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097   4.00         
  4 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628   6.00         
  5 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 C    8265   8.00         
  6 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  10.00         
  7 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R    7981  12.00         
  8 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101 C    9849  14.00         
  9 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900      5180  16.00         
 10 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013  18.00         
 11 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529  20.00         
 12 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  22.00         
 13 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  24.00         
 14 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015  26.00         
 15 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  28.00         
 16 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  30.00         
 17 Meduna Jan               Slavoj Severotuk Úst SUL6400 C    8143  32.00         
 18 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  34.00         
 19 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798  36.00         
 20 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  38.00         
 21 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545  40.00         
 22 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  42.00         
 23 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982  44.00         
 24 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195  46.00         
 25 Sokalski Dariusz         SK Praga Praha       PGP8410 C  504029  48.00         
 26 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  50.00         
 27 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137  52.00         
 28 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800      8188  54.00         
 29 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  56.00         
 30 Najman Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR7909 C    8489  58.00         
 31 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  60.00         
 32 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  62.00         
 33 Komín David              SK Praga Praha       PGP7405 C    9767  64.00         
 34 Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C    9734  66.00         
 35 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  68.00         
 36 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  70.00         
 37 Steinz Radek             OK Jiskra Nový Bor   BOR8403 C    8496  72.00         
 38 Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E  515483  74.00         
 39 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  76.00         
 40 Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400      4445  78.00         
 41 Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    8141  80.00         
 42 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A   53565  82.00         
 43 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  84.00         
 44 Kohl Ondřej              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8600 C  301370  86.00         
 45 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  88.00         
 46 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767  90.00         
 47 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  92.00         
 48 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  94.00         
 49 Vakant                                                           96.00         
 50 Vakant                                                           98.00         
 51 Vakant                                                          100.00         
 52 Vakant                                                          102.00         
 
Startovka kategorie: H35         3.9km  115m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256   9.00         
  2 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  13.00         
  3 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  17.00         
  4 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  21.00         
  5 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  25.00         
  6 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901  29.00         
  7 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  33.00         
  8 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  37.00         
  9 Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901 C    4189  41.00         
 10 Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C  232514  45.00         
 11 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  49.00         
 12 Vakant                                                           53.00         
 13 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.7km   95m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985   3.00         
  2 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195   7.00         
  3 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  11.00         
  4 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  15.00         
  5 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C  416829  19.00         
  6 Mašek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR6502 C    7765  23.00         
  7 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  27.00         
  8 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643  31.00         
  9 Vakant                                                           35.00         
 10 Vakant                                                           39.00         
 11 Vakant                                                           43.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.6km   80m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Josef               VSK Slavia TU Libere VLI6300 C    8287   0.00         
  2 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927   6.00         
  3 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  12.00         
  4 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  18.00         
  5 Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203  24.00         
  6 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  30.00         
  7 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372  36.00         
  8 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  42.00         
  9 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C   51210  48.00         
 10 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  54.00         
 11 Vakant                                                           60.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.3km   75m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242   1.00         
  2 Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001      8159   5.00         
  3 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917   9.00         
  4 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902  13.00         
  5 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901      8155  17.00         
  6 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  21.00         
  7 Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C  232499  25.00         
  8 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500      8167  29.00         
  9 Vakant                                                           33.00         
 10 Vakant                                                           37.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.2km   90m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709   2.00         
  2 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400     51231   6.00         
  3 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  10.00         
  4 Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C    8533  14.00         
  5 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  18.00         
  6 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  22.00         
  7 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100      8161  26.00         
  8 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  30.00         
  9 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  34.00         
 10 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  38.00         
 11 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777  42.00         
 12 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002      8160  46.00         
 13 Vakant                                                           50.00         
 14 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.6km   45m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930   3.00         
  2 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885   6.00         
  3 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235   9.00         
  4 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  12.00         
  5 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  15.00         
  6 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  18.00         
  7 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700      8153  21.00         
  8 Vakant                                                           24.00         
  9 Vakant                                                           27.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.6km   45m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324  36.00         
  2 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  39.00         
  3 Buřita Dobroslav         Jizerský klub OB Frý FYD4300 C   49992  42.00         
  4 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  45.00         
  5 Vakant                                                           48.00         
  6 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.0km   45m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  66.00         
  2 Vakant                                                           70.00         
  3 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  74.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.7km   35m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP     C  420416                
  2 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050                          
  3 Lusk ml. Zdeněk          OK Chrastava         CHA5650      8170                
  4 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543                
  5 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102                          
  6 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135                
  7 Burgr Honzík             TJ Loko Liberec      LLI0302 C                        
  8 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201                
  9 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852                          
 10 Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C                        
 11 Šašek Adam               Sdruž. organizátorů  SOB0000                          
 12 Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0002 C                        
 13 Vakant                                                                         
 14 Dědek Filip              SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 15 Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 16 Marek Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 17 Mikule Jan               SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 18 Rachmelová Natálie       SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 19 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 20 Melichová Eva            OOB TJ Turnov        TUR                              
 21 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C                        
 22 Melich Daniel            OOB TJ Turnov        TUR0200 C                        
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          1.4km   35m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průchová Elena           OK Jiskra Nový Bor   BOR6850 C  205615                
  2 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472                
  3 Hatašová Radka           OB Jenišovice        JEN7458     51544                
  4 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C                        
  5 Eiseltová Jitka          TJ Lokomotiva Teplic LTP6450 C   52923                
  6 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C  411581                
  7 Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C  411561                
  8 Rachmelov Kaza           SOK TJ Turnov        TUV     C  411538                
  9 Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV     C  411591                
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          3.4km   60m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133                
  2 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  3 Eiselt Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP9001 C   52918                
  4 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN6351 C  416849                
  5 Dlabola Ondřej           OK Chrastava         CHA                              
  6 Karoch Petr              Neregistrovaný 1     NE1          8649                
  7 Vakant                                                                         
  8 Vakant                                                                         
  9 Vakant                                                                         
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant