Startovka oddílů                                                  25.3.2009 21:16:26
                                1. závod žebříčku JO
===ČSOB-TUR===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H10     39.00            30,00Kč
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H10     31.00            30,00Kč
  3 Hroch Matyáš             BOR0002    4379    H10     15.00            30,00Kč
  4 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H65     45.00            60,00Kč
  5 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     74.00            60,00Kč
  6 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     66.00            60,00Kč
  7 Langrová Marie           BOR3750    8542    D60     31.00            60,00Kč
  8 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H65     39.00            60,00Kč
  9 Švihovský Jaroslav       BOR5003    8533    H55     14.00            60,00Kč
 10 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D50     86.00            60,00Kč
 11 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50      1.00            60,00Kč
 12 Kratochvílová Zdena      BOR6250    8467    D45     62.00            60,00Kč
 13 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H21L    28.00            60,00Kč
 14 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H45     24.00            60,00Kč
 15 Doškář Boris             BOR6400    8490    H21K    89.00            60,00Kč
 16 Mašek Petr               BOR6502    7765    H40     23.00            60,00Kč
 17 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40     11.00            60,00Kč
 18 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21K    59.00            60,00Kč
 19 Průchová Elena           BOR6850  205615    P2                       30,00Kč
 20 Průšek Petr              BOR7003    8486    H35     49.00            60,00Kč
 21 Křtěnský Roman           BOR7100    8510    H21K    75.00            60,00Kč
 22 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35     21.00            60,00Kč
 23 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P2                       30,00Kč
 24 Tučková Monika           BOR7650    8550    D21K     9.00            60,00Kč
 25 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21K    67.00            60,00Kč
 26 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21L    20.00            60,00Kč
 27 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L    10.00            60,00Kč
 28 Najman Jaroslav          BOR7909    8489    H21L    58.00            60,00Kč
 29 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21L    23.00            60,00Kč
 30 Šípová Jana              BOR8353    8476    D21L    80.00            60,00Kč
 31 Rufferová Iva            BOR8354    9394    D21L    47.00            60,00Kč
 32 Steinz Radek             BOR8403    8496    H21L    72.00            60,00Kč
 33 Stránský Michal          BOR8900   52901    H21K    49.00            60,00Kč
 34 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21L    50.00            60,00Kč
 35 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21L     0.00            60,00Kč
 36 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21K    39.00            60,00Kč
 37 Černá Dominika           BOR9251    8457    D18     59.00            60,00Kč
 38 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18     75.00            60,00Kč
 39 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H21L    68.00            60,00Kč
 40 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H16     93.00            60,00Kč
 41 Průcha Pavel             BOR9304  307057    H16     65.00            60,00Kč
 42 Stránský Martin          BOR9400    8526    H16     77.00            60,00Kč
 43 Grošup Tadeáš            BOR9403    8459    H16     85.00            60,00Kč
 44 Madarászová Klára        BOR9451    8447    D16     64.00            60,00Kč
 45 Göttlichová Adéla        BOR9452    8448    D16     80.00            60,00Kč
 46 Pavlovec Jan             BOR9503    4371    H16     69.00            60,00Kč
 47 Průcha Petr              BOR9601    4357    H14     18.00            30,00Kč
 48 Meisner Jiří             BOR9602    4360    H14     38.00            30,00Kč
 49 Hrochová Tereza          BOR9656    4382    D14     31.00            30,00Kč
 50 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D12     51.00            30,00Kč
 51 Arnold Ondřej            BOR9801    4377    H12     13.00            30,00Kč
 52 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H12     22.00            30,00Kč
 53 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D12     69.00            30,00Kč
 54 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D12     78.00            30,00Kč
 55 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D12     60.00            30,00Kč
 56 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H10     23.00            30,00Kč
 57 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D10     20.00            30,00Kč
 58 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D10     40.00            30,00Kč
 59 Doležalová Eliška        BOR9955    4358    D10     12.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3000.00        0.00        0.00        0.00     3000.00        0.00    -3000.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H60      6.00            60,00Kč
  2 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50     92.00            60,00Kč
  3 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21L    26.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55     18.00            60,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D50     71.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Tom                DOK5500    7755    H21K    69.00            60,00Kč
  2 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21L    42.00            60,00Kč
  3 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21L    20.00            60,00Kč
  4 Novák Daniel             DOK8700    7767    H21L    90.00            60,00Kč
  5 Hradecký Jaroslav        DOK9600    7758    H14     30.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucký Roman             EKP6301  515195    H40      7.00            60,00Kč
  2 Koucký Martin            EKP9700   53179    H12     19.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondra Tomáš             FSP      420416    HDR                      30,00Kč
  2 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21L     4.00            60,00Kč
  3 Žáček Martin             FSP6803  207810    H21L    76.00            60,00Kč
  4 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L    62.00            60,00Kč
  5 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21L    22.00            60,00Kč
  6 Vojtková Magdalena       FSP7852  207837    D21K    25.00            60,00Kč
  7 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21L    46.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49995    D10     36.00            30,00Kč
  2 Buřita Dobroslav         FYD4300   49992    H65     42.00            60,00Kč
  3 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H35     33.00            60,00Kč
  4 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D35     64.00            60,00Kč
  5 Macháčková Eliška        FYD9851   49994    D12     45.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schröter Pavel           HAR7203  301545    H21L    40.00            60,00Kč
  2 Martan Jiří              HAR7301    8129    H21L    88.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dlabola Ondřej           CHA             P  P4                       30,00Kč
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050         P  HDR                      30,00Kč
  3 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D60     27.00            60,00Kč
  4 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     21.00            60,00Kč
  5 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H50     17.00            60,00Kč
  6 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D50     89.00            60,00Kč
  7 Vokál Jiří               CHA5001    8159    H50      5.00            60,00Kč
  8 Lusk Karel               CHA5002    8160    H55     46.00            60,00Kč
  9 Barták Jiří              CHA5100    8161    H55     26.00            60,00Kč
 10 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D50     62.00            60,00Kč
 11 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D50     95.00            60,00Kč
 12 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55      6.00            60,00Kč
 13 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H50     29.00            60,00Kč
 14 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     74.00            60,00Kč
 15 Lusk ml. Zdeněk          CHA5650    8170    HDR                      30,00Kč
 16 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D50     68.00            60,00Kč
 17 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50     83.00            60,00Kč
 18 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40     77.00            60,00Kč
 19 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D35     76.00            60,00Kč
 20 Kočárek Michal           CHA7400    4445    H21L    78.00            60,00Kč
 21 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21L    35.00            60,00Kč
 22 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L    54.00            60,00Kč
 23 Kašková Kateřina         CHA7850    5176    D21L    17.00            60,00Kč
 24 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21L    16.00            60,00Kč
 25 Lusk Zdeněk              CHA7901    8189    H21K    41.00            60,00Kč
 26 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21L    74.00            60,00Kč
 27 Brozová Veronika         CHA8650    8193    D21K    45.00            60,00Kč
 28 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21K    17.00            60,00Kč
 29 Valešová Jana            CHA9152    8190    D21L    56.00            60,00Kč
 30 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D14     19.00            30,00Kč
 31 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H14     10.00            30,00Kč
 32 Bartáková ml. Eva        CHA9950  331491    D10      4.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1740.00       60.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kočvara Oldřich          JEN             P  H10L    32.00            30,00Kč
  2 Hájková Anna             JEN             P  D10L    10.00            30,00Kč
  3 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    HDR                      30,00Kč
  4 Valkoun Jaroslav         JEN0102         P  HDR                      30,00Kč
  5 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H55     42.00            60,00Kč
  6 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H55     30.00            60,00Kč
  7 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     10.00            60,00Kč
  8 Hatašová Hana            JEN5252  411628    D55     61.00            60,00Kč
  9 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55      2.00            60,00Kč
 10 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50     77.00            60,00Kč
 11 Hatašová Radka           JEN7458   51544    P2                       30,00Kč
 12 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H14     34.00            30,00Kč
 13 Hájek Jan                JEN9703  411526    H12     16.00            30,00Kč
 14 Valkounová Michaela      JEN9851         P  D10L     0.00            30,00Kč
 15 Knoblochová Dominika     JEN9852         P  D10L     4.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      630.00       30.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havel Ondřej             JIL0001  426394    H10L    42.00            30,00Kč
  2 Hlaváč David             JIL7501    9734    H21L    66.00            60,00Kč
  3 Malá Věra                JIL7752    9077    D21L    26.00            60,00Kč
  4 Kavanová Barbora         JIL8551    9052    D21K    41.00            60,00Kč
  5 Hajný Vojtěch            JIL9902  426380    H10L    36.00            30,00Kč
  6 Havel Kryštof            JIL9903  232625    H10L    30.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D60     39.00            60,00Kč
  2 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D60     23.00            60,00Kč
  3 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60      9.00            60,00Kč
  4 Kořínek Aleš             KAS8801    8231    H21K    79.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21L    38.00            60,00Kč
  2 Kohl Ondřej              KPY8600  301370    H21L    86.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     25.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D50     80.00            60,00Kč
  2 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L     2.00            60,00Kč
  3 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21K    61.00            60,00Kč
  4 Kučerka David            LIT8202    8105    H21K    91.00            60,00Kč
  5 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21L    94.00            60,00Kč
  6 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K    29.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šikola Alexej            LJN5301    7744    H21K    83.00            60,00Kč
  2 Linhart Miroslav         LJN6701  232642    H21K    65.00            60,00Kč
  3 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H21K    45.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001   51203    H10L    34.00            30,00Kč
  2 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    HDR                      30,00Kč
  3 Burgr Honzík             LLI0302         P  HDR                      30,00Kč
  4 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR                      30,00Kč
  5 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H60     12.00            60,00Kč
  6 Peterka Josef            LLI4702   51204    H55     22.00            60,00Kč
  7 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D60     35.00            60,00Kč
  8 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    38.00            60,00Kč
  9 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H45     18.00            60,00Kč
 10 Sluková Hana             LLI5951    8241    D45     68.00            60,00Kč
 11 Štičková Eva             LLI6051  253133    P4                       30,00Kč
 12 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                       30,00Kč
 13 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45     48.00            60,00Kč
 14 Labská Bohuslava         LLI6951         P  P2                       30,00Kč
 15 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D21L    83.00            60,00Kč
 16 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    56.00            60,00Kč
 17 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21K    33.00            60,00Kč
 18 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D14     39.00            30,00Kč
 19 Labský Jan               LLI9602         P  H12      7.00            30,00Kč
 20 Štičková Anna            LLI9651  253131    D16     56.00            60,00Kč
 21 Lettlová Michala         LLI9652   52899    D12     75.00            30,00Kč
 22 Balcarová Barbora        LLI9751         P  D10L     2.00            30,00Kč
 23 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H10L    28.00            30,00Kč
 24 Hrdý Jan                 LLI9803         P  H10L    40.00            30,00Kč
 25 Žihlová Anna             LLI9852         P  HDR                      30,00Kč
 26 Labská Karolína          LLI9952         P  D10L     8.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1110.00      120.00        0.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Tomáš             LTP0000  420429    H10L    38.00            30,00Kč
  2 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50      9.00            60,00Kč
  3 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50     25.00            60,00Kč
  4 Hulha Karel              LTP6001   52927    H45      6.00            60,00Kč
  5 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     27.00            60,00Kč
  6 Kovářová Alena           LTP6151  232906    D45     50.00            60,00Kč
  7 Eiseltová Jitka          LTP6450   52923    P2                       30,00Kč
  8 Kučera Martin            LTP6500  232901    H35     29.00            60,00Kč
  9 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40     15.00            60,00Kč
 10 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21K    71.00            60,00Kč
 11 Eiselt Tomáš             LTP9001   52918    P4                       30,00Kč
 12 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H16     73.00            60,00Kč
 13 Kučera Jindřich          LTP9600  232904    H14     14.00            30,00Kč
 14 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D14     23.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      690.00        0.00        0.00        0.00      690.00        0.00     -690.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45     12.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Libor              MFP6301  303939    H21K    35.00            60,00Kč
  2 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D40     85.00            60,00Kč
  3 Škovroňová Lenka         MFP8250  416119    D21K    37.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: NE1 - Neregistrovaný 1                         Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karoch Petr              NE1        8649    P4                       30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       30.00        0.00        0.00        0.00       30.00        0.00      -30.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastych Petr             PEN0000         P  HDR                      30,00Kč
  2 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     30.00            60,00Kč
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     80.00            60,00Kč
  4 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H21K    77.00            60,00Kč
  5 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35     44.00            60,00Kč
  6 Vydrová Karolína         PEN9650  230719    D14     43.00            30,00Kč
  7 Medřický Petr            PEN9700         P  H12     10.00            30,00Kč
  8 Vydrová Anna             PEN9850    8180    D12     66.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       60.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45     42.00            60,00Kč
  2 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L    24.00            60,00Kč
  3 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40     81.00            60,00Kč
  4 Komín David              PGP7405    9767    H21L    64.00            60,00Kč
  5 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21L     6.00            60,00Kč
  6 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21L    92.00            60,00Kč
  7 Sokalski Dariusz         PGP8410  504029    H21L    48.00            60,00Kč
  8 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D12     42.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      450.00        0.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D50     65.00            60,00Kč
  2 Hanovec Petr             SHK7101    9849    H21L    14.00            60,00Kč
  3 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21L    52.00            60,00Kč
  4 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21L    74.00            60,00Kč
  5 Teplá Tereza             SHK8851    9186    D21L    50.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21K    51.00            60,00Kč
  2 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21K    21.00            60,00Kč
  3 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21L    71.00            60,00Kč
  4 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21L    44.00            60,00Kč
  5 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21L    32.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60     15.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H60     18.00            60,00Kč
  2 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     54.00            60,00Kč
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     13.00            60,00Kč
  4 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D40     93.00            60,00Kč
  5 Kvapilová Lenka          SMB8151    7707    D21K     1.00            60,00Kč
  6 Žitná Jana               SMB9251   49973    D18     51.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukavec Petr             SMR7800    8265    H21L     8.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Adam               SOB0000         P  HDR                      30,00Kč
  2 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H35     41.00            60,00Kč
  3 Šašková Petra            SOB7451    4186    D35     72.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00       30.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701   49990    H21L    34.00            60,00Kč
  2 Kubec Pavel              STB6601   49985    H40      3.00            60,00Kč
  3 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40     73.00            60,00Kč
  4 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K    13.00            60,00Kč
  5 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    53.00            60,00Kč
  6 Ludvík Vojtěch           STB9301   53565    H21L    82.00            60,00Kč
  7 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H12      4.00            30,00Kč
  8 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D10     24.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem          Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H21L    80.00            60,00Kč
  2 Meduna Jan               SUL6400    8143    H21L    32.00            60,00Kč
  3 Medunová Jana            SUL6450    8144    D45     56.00            60,00Kč
  4 Linková Alena            SUL6750    8142    D35     84.00            60,00Kč
  5 Nováková Jana            SUL7351    8133    D35     60.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schindler Pavel          TJN0002         P  HDR                      30,00Kč
  2 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D10     28.00            30,00Kč
  3 Rydlová Adéla            TJN0151         P  D10L     6.00            30,00Kč
  4 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H55     34.00            60,00Kč
  5 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     73.00            60,00Kč
  6 Horák Petr               TJN5602    8262    H50     21.00            60,00Kč
  7 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H21L    36.00            60,00Kč
  8 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D35     80.00            60,00Kč
  9 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     89.00            60,00Kč
 10 Pustai Josef             TJN6300  232643    H40     31.00            60,00Kč
 11 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H21K    87.00            60,00Kč
 12 Lejsková Pavlína         TJN6351  416849    P4                       30,00Kč
 13 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    D45     86.00            60,00Kč
 14 Picek Jan                TJN6500  416839    H35     37.00            60,00Kč
 15 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H40     19.00            60,00Kč
 16 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35      9.00            60,00Kč
 17 Pustaiová Romana         TJN6851         P  D35     56.00            60,00Kč
 18 Picková Helena           TJN6952  416843    D35     48.00            60,00Kč
 19 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H21K    55.00            60,00Kč
 20 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     17.00            60,00Kč
 21 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35     68.00            60,00Kč
 22 Vokál David              TJN7101  232514    H35     45.00            60,00Kč
 23 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21K    63.00            60,00Kč
 24 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21L    84.00            60,00Kč
 25 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21L    68.00            60,00Kč
 26 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H21K    73.00            60,00Kč
 27 Picek Jan                TJN9101  416840    H21K    43.00            60,00Kč
 28 Vokál David              TJN9204  232504    H18     86.00            60,00Kč
 29 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D18     67.00            60,00Kč
 30 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18     83.00            60,00Kč
 31 Pustai David             TJN9301  232645    H16     61.00            60,00Kč
 32 Kočíb Jan                TJN9303  232511    H16     89.00            60,00Kč
 33 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D16     60.00            60,00Kč
 34 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D16     84.00            60,00Kč
 35 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D16     72.00            60,00Kč
 36 Posselt Martin           TJN9501  232512    H14     26.00            30,00Kč
 37 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H14     46.00            30,00Kč
 38 Pustaiová Zuzana         TJN9651  331527    D14     11.00            30,00Kč
 39 Novotný Marek            TJN9901         P  H10     11.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2100.00       60.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichová Eva            TUR             P  HDR                      30,00Kč
  2 Melich Daniel            TUR0200         P  HDR                      30,00Kč
  3 Linková Lucie            TUR0251         P  HDR                      30,00Kč
  4 Uhlíková Tereza          TUR9151  232236    D21L    77.00            60,00Kč
  5 Beranová Barbora         TUR9152  232238    D21L    44.00            60,00Kč
  6 Beranová Jana            TUR9153  232239    D21L    14.00            60,00Kč
  7 Zakouřil  Vít            TUR9301    8080    H18     98.00            60,00Kč
  8 Pavlovcová Petra         TUR9353  995878    D21L    89.00            60,00Kč
  9 Kochová Nikola           TUR9358  515087    D21L    65.00            60,00Kč
 10 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H21K    57.00            60,00Kč
 11 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D16     68.00            60,00Kč
 12 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D16     88.00            60,00Kč
 13 Čepelková Nikola         TUR9551  232378    D14      7.00            30,00Kč
 14 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D14     47.00            30,00Kč
 15 Poláková Denisa          TUR9651         P  D14     35.00            30,00Kč
 16 Wolf Filip               TUR9701  995840    H12     25.00            30,00Kč
 17 Linková Alena            TUR9751   51537    D12     39.00            60,00Kč
 18 Kopková Michaela         TUR9752         P  D12     63.00            30,00Kč
 19 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D12     54.00            60,00Kč
 20 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D12     48.00            60,00Kč
 21 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D12     81.00            30,00Kč
 22 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D12     72.00            30,00Kč
 23 Nejezchlebová Martina    TUR9951         P  D10     44.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00      150.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokolářová Šárka         TUV             P  D10     16.00            30,00Kč
  2 Thořová Markéta          TUV             P  D10     32.00            30,00Kč
  3 Hladík Jan               TUV             P  H10     35.00            30,00Kč
  4 Ježek Josef              TUV             P  H10     43.00            30,00Kč
  5 Marek Kryštof            TUV             P  H10     19.00            30,00Kč
  6 Thoř Tomáš               TUV             P  H10     27.00            30,00Kč
  7 Dědek Filip              TUV             P  HDR                      30,00Kč
  8 Havel Tomáš              TUV             P  HDR                      30,00Kč
  9 Marek Matyáš             TUV             P  HDR                      30,00Kč
 10 Mikule Jan               TUV             P  HDR                      30,00Kč
 11 Rachmelová Natálie       TUV             P  HDR                      30,00Kč
 12 Šritrová Lenka           TUV             P  HDR                      30,00Kč
 13 Ježek Josef              TUV      411581    P2                       30,00Kč
 14 Ježková Jana             TUV      411561    P2                       30,00Kč
 15 Rachmelov Kaza           TUV      411538    P2                       30,00Kč
 16 Thoř Miloš               TUV      411591    P2                       30,00Kč
 17 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H65     36.00            60,00Kč
 18 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H55     38.00            60,00Kč
 19 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21K    53.00            60,00Kč
 20 Havlová Pavla            TUV7550         P  D21K     5.00            60,00Kč
 21 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D16     76.00            60,00Kč
 22 Horák Patrik             TUV9501  411609    H14     22.00            30,00Kč
 23 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D14     15.00            30,00Kč
 24 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H14     42.00            30,00Kč
 25 Smutná Kačka             TUV9650  411516    D14     27.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00      210.00        0.00        0.00     1110.00        0.00    -1110.00
Půjčeno čipů:13
 
 
Startovka oddílu: UKS - UKS "Tukan" Iwiny (POL)                  Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojciech Pachnik         UKS      504407    H18     80.00            60,00Kč
  2 Mateusz Madej            UKS      504408    H18     92.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H60      3.00            60,00Kč
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60     19.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK Viprahlo                              Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosálová Eliška          VIP8250  995791    D21L    62.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H45     36.00            60,00Kč
  2 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K    85.00            60,00Kč
  3 Přinda Oldřich           VLI5101    8299    H21K    37.00            60,00Kč
  4 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55     67.00            60,00Kč
  5 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50     13.00            60,00Kč
  6 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21L    30.00            60,00Kč
  7 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45     74.00            60,00Kč
  8 Petr Josef               VLI6300    8287    H45      0.00            60,00Kč
  9 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     52.00            60,00Kč
 10 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    60.00            60,00Kč
 11 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    70.00            60,00Kč
 12 Matějů Michal            VLI7702    7981    H21L    12.00            60,00Kč
 13 Špak Zdeněk              VLI8001  428279    H21K    47.00            60,00Kč
 14 Matějová Kateřina        VLI8054  336783    D21L    86.00            60,00Kč
 15 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D21L    41.00            60,00Kč
 16 Petr Pavel               VLI9400    8288    H16     81.00            60,00Kč
 17 Maršál Jiří              VLI9701    8308    H12     28.00            30,00Kč
 18 Poloprutská Klára        VLI9750   49952    D12     57.00            30,00Kč
 19 Poloprutská Lucie        VLI9950   49954    D10      8.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00        0.00        0.00        0.00     1050.00        0.00    -1050.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 28.3.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H21L    18.00            60,00Kč
  2 Horová Magda             VSP5450    9782    D21L    59.00            60,00Kč
  3 Šváb Jan                 VSP5801  410397    H21K    81.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00