Startovka kategorie                                               6.4.2011 22:24:11
                                    3.JO-middle
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.8km   60m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4424   1.00         
  2 Nováková Štěpánka        OK Doksy             DOK0150 C    7754   7.00         
  3 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  13.00         
  4 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C 2027211  19.00         
  5 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C  231522  25.00         
  6 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4425  31.00         
  7 Linková Lucie            TUR                  TUR0251 C    4434  37.00         
  8 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C  425591  43.00         
 
Startovka kategorie: D10L        3.9km  100m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Tamara           TJ Tatran Jablonec n TJN0352 C    4429   2.00         
  2 Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C    7759   5.00         
  3 Nováková Marie           TJ Tatran Jablonec n TJN0351 C    4428   8.00         
  4 Hodíková Anna            SOK TJ Turnov        TUV     C  411519  11.00         
  5 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C    4427  14.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.8km  105m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C    7782   0.00         
  2 Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia MKS        886698   3.00         
  3 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C 2025352   6.00         
  4 Nejezchlebová Martina    TUR                  TUR9951 C    8223   9.00         
  5 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B  303919  12.00         
  6 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C  887611  15.00         
  7 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  18.00         
  8 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV     C  411616  21.00         
  9 Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C  361924  24.00         
 10 Loudová Leona            TUR                  TUR9956 C    4435  27.00         
 11 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49951  30.00         
 12 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49994  33.00         
 13 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494  36.00         
 14 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  39.00         
 15 Rychlá Kateřina          TUR                  TUR0050 C    4436  42.00         
 16 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  45.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.3km  145m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C  411613   1.00         
  2 Hudská Ludmila           TUR                  TUR9851 B  232726   4.00         
  3 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368   7.00         
  4 Schmidtová Tereza        TUR                  TUR9854 C    4437  10.00         
  5 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  13.00         
  6 Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C   49345  16.00         
  7 Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C          19.00         
  8 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  22.00         
  9 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  25.00         
 10 Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C 2020749  28.00         
 11 Nejezchlebová Barbora    TUR                  TUR9755 C  231920  31.00         
 12 Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C    4377  34.00         
 13 Kohlová Monika           TUR                  TUR9756 C  231929  37.00         
 14 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  40.00         
 15 Linková Alena            TUR                  TUR9751 B   51537  43.00         
 16 Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C   49995  46.00         
 17 Balcarová Barča          TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595  49.00         
 18 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  52.00         
 19 Němečková Eliška         TJ Tatran Jablonec n TJN9752 C 2027250  55.00         
 20 Roškotová Lucie          TUR                  TUR9753 B   51539  58.00         
 21 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376  61.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.6km  160m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      UKS       2016463  50.00         
  2 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  53.00         
  3 Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  56.00         
  4 Karolína Pospíšilová     TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027247  59.00         
  5 Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia MKS       2028217  62.00         
  6 Rygiel Paulina           UKS Tukan Iwiny      UKS        425457  65.00         
  7 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734  68.00         
  8 Hanisezwska Angelika     UKS Tukan Iwiny      UKS       2028218  71.00         
  9 Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9650 C  331527  74.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.8km  155m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985  70.00         
  2 Szeliga Malgorzata       UKS Tukan Iwiny      UKS       1394898  73.00         
  3 Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C  515182  76.00         
  4 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B  416846  79.00         
  5 Bojanovová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C   52909  82.00         
  6 Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C    8198  85.00         
  7 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  88.00         
  8 Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C   52908  91.00         
  9 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850  94.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.1km  205m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C  434894  36.00         
  2 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 C  301342  42.00         
  3 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B   49973  48.00         
  4 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151    416134  54.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.1km  205m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9051 C   49977   0.00         
  2 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127   2.00         
  3 Jakešová Jitka           VSK Slavia TU Libere VLI7754 C    8310   4.00         
  4 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983   6.00         
  5 Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067   8.00         
  6 Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C    9699  10.00         
  7 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  12.00         
  8 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126  14.00         
  9 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  16.00         
 10 Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C    4211  18.00         
 11 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A  232915  20.00         
 12 Slavíková Jana           OK Chrastava         CHA8251 C    4129  22.00         
 13 Rypáčková Dana           Neregistrovaní - Ryp N06        218783  24.00         
 14 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  26.00         
 15 Zápotocká Anna           VSK Slavia TU Libere VLI7250 C   51217  28.00         
 16 Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979  30.00         
 
Startovka kategorie: D21L        3.9km  300m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  41.00         
  2 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940  44.00         
  3 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  47.00         
  4 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  50.00         
  5 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  53.00         
  6 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  56.00         
  7 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  59.00         
  8 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  62.00         
  9 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  65.00         
 10 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088  68.00         
 11 Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C    9988  71.00         
 12 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  74.00         
 13 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  77.00         
 14 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  80.00         
 15 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915  83.00         
 16 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752  86.00         
 17 Kašparová Šárka          NORD Slavia Minerva  AOP7251 C   52295  89.00         
 18 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  92.00         
 19 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  95.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.1km  205m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  63.00         
  2 Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C    8328  66.00         
  3 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717  69.00         
  4 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  72.00         
  5 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  75.00         
  6 Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951 C  232510  78.00         
  7 Dastychová Alexandra     OK RECO sport        PEN7450 C  428299  81.00         
  8 Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C    9076  84.00         
  9 Maršálová Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI7450 C   49967  87.00         
 10 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  90.00         
 11 Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351 C    8133  93.00         
 12 Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C    8142  96.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.8km  230m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  49.00         
  2 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  52.00         
  3 Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C  515004  55.00         
  4 Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN6750 C  307416  58.00         
  5 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533  61.00         
  6 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578  64.00         
  7 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493  67.00         
  8 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  70.00         
  9 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  73.00         
 10 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514  76.00         
 11 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  79.00         
 12 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779  82.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.8km  230m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             OK RECO sport        PEN6350 C  232387   1.00         
  2 Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418   5.00         
  3 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467   9.00         
  4 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  13.00         
  5 Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C    8257  17.00         
  6 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  21.00         
  7 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  25.00         
  8 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932  29.00         
  9 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590  33.00         
 10 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  37.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.5km  160m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  45.00         
  2 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  48.00         
  3 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757  51.00         
  4 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170  54.00         
  5 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908  57.00         
  6 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  60.00         
  7 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692  63.00         
  8 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  66.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.5km  160m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553   2.00         
  2 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165   5.00         
  3 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068   8.00         
  4 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631  11.00         
  5 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515  14.00         
  6 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  17.00         
  7 Horáčková Stanislava     VSK Slavia TU Libere VLI4950 C    4100  20.00         
  8 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  23.00         
  9 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  26.00         
 10 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776  29.00         
 11 Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C  336715  32.00         
 12 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  35.00         
 13 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  38.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.9km  125m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  78.00         
  2 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158  84.00         
  3 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  90.00         
  4 Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    8309  96.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.9km  125m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  42.00         
  2 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  48.00         
  3 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  54.00         
  4 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  60.00         
  5 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C    8151  66.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.8km   60m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Budský Ondřej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 C    4421  51.00         
  2 Mečíř Marek              OK Jilemnice         JIL0102 C  438616  54.00         
  3 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203  57.00         
  4 Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C 2027224  60.00         
  5 Jakub Ježek              OK Jilemnice         JIL0104 C  425574  63.00         
  6 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C    4369  66.00         
  7 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  69.00         
  8 Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C    4419  72.00         
  9 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135  75.00         
 10 Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C    4420  78.00         
 11 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C    9993  81.00         
 12 Hořák Jára               TJ Loko Liberec      LLI0102 C    4415  84.00         
 13 Burket Vojtěch           OK Jilemnice         JIL0105 C  426346  87.00         
 14 Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C    4373  90.00         
 15 Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0000 C    4418  93.00         
 16 Kynčl Vojtěch            OK Jilemnice         JIL0101 C  232622  96.00         
 17 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C  411599  99.00         
 
Startovka kategorie: H10L        3.9km  100m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  411516  20.00         
  2 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C    4426  23.00         
  3 Pěnička Jakub            DDM Sluníčko Lom. na N04          4411  26.00         
  4 Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C 2027207  29.00         
  5 Šubrt František          DDM Sluníčko Lom. na N04          4412  32.00         
  6 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  35.00         
  7 Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C    4423  38.00         
  8 Brázdil David            DDM Sluníčko Lom. na N04          4413  41.00         
  9 Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C 2025353  44.00         
 10 Hanuš Miroslav           TUR                  TUR0401 C  230718  47.00         
 11 Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C 2027215  50.00         
 12 Beneš František          DDM Sluníčko Lom. na N04          4410  53.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.5km  125m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372   0.00         
  2 Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002 C  436942   3.00         
  3 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C    2674   6.00         
  4 Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4379   9.00         
  5 Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 C  426380  12.00         
  6 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C 2027206  15.00         
  7 Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C   52910  18.00         
  8 Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C    4364  21.00         
  9 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C  411538  24.00         
 10 Karatsiolis Kryštof      TUR                  TUR9901 C    4287  27.00         
 11 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C  232325  30.00         
 12 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4370  33.00         
 13 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207  36.00         
 14 Szymanski Ksawery        MKS Paulinum Jelenia MKS        338904  39.00         
 15 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359  42.00         
 16 Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C 2025357  45.00         
 17 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411581  48.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.8km  155m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolf Filip               TUR                  TUR9701 A  995840   1.00         
  2 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B  888634   4.00         
  3 Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia MKS        338902   7.00         
  4 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  10.00         
  5 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  13.00         
  6 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B    4378  16.00         
  7 Burket Tomáš             OK Jilemnice         JIL9805 C  425563  19.00         
  8 Maršál Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI9701 C    8308  22.00         
  9 Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C  232505  25.00         
 10 Domagala Marcel          MKS Paulinum Jelenia MKS        338901  28.00         
 11 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  31.00         
 12 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  34.00         
 13 Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      UKS       2016465  37.00         
 14 Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV9801 C  411598  40.00         
 15 Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241  43.00         
 16 Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia MKS        412177  46.00         
 17 Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C    4371  49.00         
 18 Mečíř Hynek              OK Jilemnice         JIL9802 C  438618  52.00         
 19 Prade Kryštof            VSK Slavia TU Libere VLI9800 C  515133  55.00         
 20 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617  58.00         
 21 Zadražil Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN9800 C  416830  61.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.5km  260m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia MKS        886647  27.00         
  2 Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 C 2027205  30.00         
  3 Třmínek Jan              VSK Slavia TU Libere VLI9504 C  207860  33.00         
  4 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B  436960  36.00         
  5 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  39.00         
  6 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C    7768  42.00         
  7 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  45.00         
  8 Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia MKS       2007554  48.00         
  9 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 B  416836  51.00         
 10 Prade Albert             VSK Slavia TU Libere VLI9503 C    8304  54.00         
 11 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  57.00         
 12 Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500 C    8148  60.00         
 13 Szeliga Bartek           UKS Tukan Iwiny      UKS       2016469  63.00         
 14 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 B  411412  66.00         
 15 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C  435212  69.00         
 16 Holub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia MKS       2007557  72.00         
 17 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  75.00         
 18 Buchar Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9600 C    8306  78.00         
 19 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  81.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.8km  285m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      UKS       2016464  56.00         
  2 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  59.00         
  3 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C  232645  62.00         
  4 Matyja Tadeusz           MKS Paulinum Jelenia MKS        886697  65.00         
  5 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526  68.00         
  6 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  71.00         
  7 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    8458  74.00         
  8 Klimkiewicz Kacper       MKS Paulinum Jelenia MKS       2007558  77.00         
 
Startovka kategorie: H20         4.1km  305m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pachnik Wojtek           UKS Tukan Iwiny      UKS        504407   5.00         
  2 Mostek Lukasz            MKS Paulinum Jelenia MKS       2007559  11.00         
  3 Wojnowicz Marek          UKS Tukan Iwiny      UKS        505127  17.00         
 
Startovka kategorie: H21K        4.1km  305m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C  897381  29.00         
  2 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  32.00         
  3 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967  35.00         
  4 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  38.00         
  5 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698  41.00         
  6 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  44.00         
  7 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C  232508  47.00         
  8 Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C    9734  50.00         
  9 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  53.00         
 10 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia MKS        886699  56.00         
 11 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  59.00         
 12 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  62.00         
 13 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  65.00         
 14 Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C    8249  68.00         
 15 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  71.00         
 16 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700  74.00         
 17 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534  77.00         
 18 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109  80.00         
 19 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  83.00         
 20 Dytrych Martin           SK lyžování a OB Nov NPA8501 C    9701  86.00         
 21 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  89.00         
 22 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  92.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.5km  380m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140   1.00         
  2 Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C  420455   3.00         
  3 Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C   53226   5.00         
  4 Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C 2025338   7.00         
  5 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247   9.00         
  6 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9086  11.00         
  7 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  13.00         
  8 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  15.00         
  9 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  17.00         
 10 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137  19.00         
 11 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  21.00         
 12 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288  23.00         
 13 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  25.00         
 14 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  27.00         
 15 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  29.00         
 16 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  31.00         
 17 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 R 1302790  33.00         
 18 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  35.00         
 19 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  37.00         
 20 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C 1117801  39.00         
 21 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R 1155115  41.00         
 22 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C  515132  43.00         
 23 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  45.00         
 24 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  47.00         
 25 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 1302798  49.00         
 26 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905  51.00         
 27 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  53.00         
 28 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  55.00         
 29 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258  57.00         
 30 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C    8129  59.00         
 31 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  61.00         
 32 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  63.00         
 33 Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 R  500290  65.00         
 34 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R  500267  67.00         
 35 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  69.00         
 36 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  71.00         
 37 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  73.00         
 38 Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 C 1301635  75.00         
 39 Štryncl Pavel            Neregistrovaní - Štr N02          4407  77.00         
 40 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C   52902  79.00         
 
Startovka kategorie: H35         3.8km  285m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260   1.00         
  2 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534   4.00         
  3 Harazin Martin           VSK Slavia TU Libere VLI7400 C    8291   7.00         
  4 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  10.00         
  5 Lederer Pavel            Slavoj Severotuk Úst SUL6602 C    8147  13.00         
  6 Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687  16.00         
  7 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  19.00         
  8 Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  22.00         
  9 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  25.00         
 10 Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C    8270  28.00         
 11 Rypáček Miroslav         Neregistrovaní - Ryp N06        426455  31.00         
 12 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  34.00         
 13 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  37.00         
 14 Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    8141  40.00         
 15 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239  43.00         
 16 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  46.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.6km  260m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  44.00         
  2 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  420408  47.00         
  3 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  50.00         
  4 Pachnik Darius           UKS Tukan Iwiny      UKS        504408  53.00         
  5 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  56.00         
  6 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C  211395  59.00         
  7 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  62.00         
  8 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  65.00         
  9 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  68.00         
 10 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  71.00         
 11 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  74.00         
 12 Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL6401 C    9074  77.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.6km  260m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    9931   3.00         
  2 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490   6.00         
  3 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C  435220   9.00         
  4 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C   51210  12.00         
  5 Vydra Ivan               OK RECO sport        PEN6600 C    8185  15.00         
  6 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  18.00         
  7 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  21.00         
  8 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  24.00         
  9 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  27.00         
 10 Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203  30.00         
 11 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  33.00         
 12 Vydra Pavel              OK RECO sport        PEN6200 C   49998  36.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.0km  200m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C    8436  50.00         
  2 Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C  232499  53.00         
  3 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542  56.00         
  4 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  59.00         
  5 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  62.00         
  6 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  65.00         
  7 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  68.00         
  8 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449  71.00         
  9 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  74.00         
 10 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242  77.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.0km  200m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262   2.00         
  2 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167   5.00         
  3 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773   8.00         
  4 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C    7744  11.00         
  5 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  14.00         
  6 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  17.00         
  7 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  20.00         
  8 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  23.00         
  9 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C    8296  26.00         
 10 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  29.00         
 11 Horáček Miroslav         VSK Slavia TU Libere VLI5000 C    4214  32.00         
 12 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  35.00         
 13 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  38.00         
 14 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  41.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.1km  160m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372  43.00         
  2 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  46.00         
  3 Rypáček Miroslav st.     Neregistrovaní - Ryp N06          4414  49.00         
  4 Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C    8159  52.00         
  5 Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia MKS        412179  55.00         
  6 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  58.00         
  7 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  61.00         
  8 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  64.00         
  9 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  67.00         
 10 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  70.00         
 11 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  73.00         
 12 Bartkowiak Eward         Grunwald Poznaň      GRP        412412  76.00         
 13 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  79.00         
 14 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  82.00         
 15 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  85.00         
 16 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580  88.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.1km  160m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324   5.00         
  2 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  11.00         
  3 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  17.00         
  4 Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C  443066  23.00         
  5 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  29.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.9km  125m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132   0.00         
  2 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900   6.00         
  3 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  12.00         
  4 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  18.00         
  5 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  24.00         
  6 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  30.00         
 
Startovka kategorie: HDR         3.9km  100m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jovi - team              Neregistrovaní - Štr N02          4408                
  2 Nocarová Zuzana          Neregistrovaní - Noc N03                              
  3 Nocarová Ivana           Neregistrovaní - Noc N03                              
  4 Mikule Štěpán            DDM Sluníčko Lom. na N04          4409                
  5 Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C    4374                
  6 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360                
  7 Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C                        
  8 Burgr Honza              TJ Loko Liberec      LLI0202 C   51202                
  9 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201                
 10 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367                
 11 Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C  886252                
 12 Alblová Zuzana           VSK Přírodověda - or PVP0650 C  206359                
 13 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C  438039                
 14 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV     C  886280                
 15 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV     C  888626                
 16 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV     C  888622                
 17 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV     C  888605                
 18 Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C    8126                
 19 Pachnik Stas             UKS Tukan Iwiny      UKS       4606475                
 20 Kužel Jiří               Neregistrovaní - Kuž N09          4440                
 21 Heřmánek Petr            TUR                  TUR          8020                
 
Startovka kategorie: P2          2.4km  130m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krajová Radka            Neregistrovaní - Kra N01          4403                
  2 Vávrová Denisa           Neregistrovaní - Kra N01          4404                
  3 Tomčíková Kateřina       Neregistrovaní - Kra N01          4406                
  4 Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C    8448                
  5 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472                
  6 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441                
  7 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789                
  8 Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    4416                
  9 Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027225                
 10 Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027227                
 11 Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C  411430                
 12 Loosová Lenka            VSK Slavia TU Libere VLI     C    4430                
 13 Swiatkowska Bogumila     MKS Paulinum Jelenia MKS        338906                
 14 Dutkiewicz Agnieszka     MKS Paulinum Jelenia MKS        338903                
 15 Kužel Jiří               Neregistrovaní - Kuž N09          7724                
 
Startovka kategorie: P4          3.5km  270m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Martin             Nergistrovaní - Ježe N05          8205                
  2 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
  3 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133                
  4 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  5 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719                
  6 Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4417                
  7 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C  411591                
  8 Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV     C    6886                
  9 Šilhánová Anna           VSK Slavia TU Libere VLI8151 C    4431                
 10 Nalezenec Lukáš          Neregistrovaní - Nal N08          4438                
 11 Tomšíková Ivana          Neregistrovaní - Nal N08          4439