Startovka oddílů                                                   6.4.2011 22:24:48
                                    3.JO-middle
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Šárka          AOP7251   52295    D21L    89.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21L    50.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H12     33.00            35,00Kč
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H12      0.00            35,00Kč
  3 Hroch Matyáš             BOR0002    4379    H12      9.00            35,00Kč
  4 Kameník David            BOR0003    4364    H12     21.00            35,00Kč
  5 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H10     66.00            35,00Kč
  6 Tománek Josef            BOR0102    4373    H10     90.00            35,00Kč
  7 Svobodová Tereza         BOR0150    4374    HDR                      30,00Kč
  8 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    HDR                      30,00Kč
  9 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70      0.00            60,00Kč
 10 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     18.00            60,00Kč
 11 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     30.00            60,00Kč
 12 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60     90.00            60,00Kč
 13 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D55      2.00            60,00Kč
 14 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50     77.00            60,00Kč
 15 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H50     50.00            60,00Kč
 16 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50     65.00            60,00Kč
 17 Müller Ota               BOR6101    8449    H50     71.00            60,00Kč
 18 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     45.00            60,00Kč
 19 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45      9.00            60,00Kč
 20 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45     21.00            60,00Kč
 21 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H45     30.00            60,00Kč
 22 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45      6.00            60,00Kč
 23 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     21.00            60,00Kč
 24 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45     37.00            60,00Kč
 25 Göttlichová Jitka        BOR6752    8448    P2                       50,00Kč
 26 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40     76.00            60,00Kč
 27 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     44.00            60,00Kč
 28 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35      4.00            60,00Kč
 29 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P2                       50,00Kč
 30 Nehasil David            BOR7713  995805    H21L    45.00            60,00Kč
 31 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    P2                       50,00Kč
 32 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L    29.00            60,00Kč
 33 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21L    79.00            60,00Kč
 34 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21L    13.00            60,00Kč
 35 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21L    61.00            60,00Kč
 36 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H18     59.00            60,00Kč
 37 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H18     74.00            60,00Kč
 38 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H18     68.00            60,00Kč
 39 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D16     53.00            60,00Kč
 40 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14     13.00            35,00Kč
 41 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14     16.00            35,00Kč
 42 Hlavatý Jan              BOR9804    4371    H14     49.00            35,00Kč
 43 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D14     40.00            35,00Kč
 44 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D14     61.00            35,00Kč
 45 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14      7.00            35,00Kč
 46 Tomková Jana             BOR9855    4377    D14     34.00            35,00Kč
 47 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H12     42.00            35,00Kč
 48 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12     39.00            35,00Kč
 49 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D12     18.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2450.00        0.00        0.00        0.00     2450.00        0.00    -2450.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Štěpánka        DOK0150    7754    D10      7.00            35,00Kč
  2 Šmolová Kateřina         DOK0151    7759    D10L     5.00            30,00Kč
  3 Novák Jaroslav           DOK5501  897381    H21K    29.00            60,00Kč
  4 Vilimovská Miroslava     DOK5750    7757    D50     51.00            60,00Kč
  5 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H21L    57.00            60,00Kč
  6 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H21K    83.00            60,00Kč
  7 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H16     42.00            60,00Kč
  8 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H14      4.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21L    80.00            60,00Kč
  2 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21K    71.00            60,00Kč
  3 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21K    12.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D12     33.00            35,00Kč
  2 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H45     18.00            60,00Kč
  3 Würzová Kateřina         FYD6952  515004    D40     55.00            60,00Kč
  4 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D35     66.00            60,00Kč
  5 Würzová Anna             FYD9451  515182    D18     76.00            60,00Kč
  6 Macháčková Eliška        FYD9851   49995    D14     46.00            35,00Kč
  7 Würzová Karolína         FYD9852            D14     19.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      345.00        0.00        0.00        0.00      345.00        0.00     -345.00
 
 
Startovka oddílu: GRP - Grunwald Poznaň                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartkowiak Eward         GRP      412412    H60     76.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    D12      6.00            35,00Kč
  2 Kuneš Vojtěch            HOR0200            HDR                      30,00Kč
  3 Rücker Jan               HOR0201 2025353    H10L    44.00            30,00Kč
  4 Vávra Martin             HOR6302    9007    H21L    63.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      155.00        0.00        0.00        0.00      155.00        0.00     -155.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D65     66.00            60,00Kč
  2 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     48.00            60,00Kč
  3 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     85.00            60,00Kč
  4 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55     23.00            60,00Kč
  5 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D60     84.00            60,00Kč
  6 Vokál Jiří               CHA5001    8159    H60     52.00            60,00Kč
  7 Lusk Karel               CHA5002    8160    H55     29.00            60,00Kč
  8 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H55     35.00            60,00Kč
  9 Barták Jiří              CHA5100    8161    H60     73.00            60,00Kč
 10 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D50     66.00            60,00Kč
 11 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55      5.00            60,00Kč
 12 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55     14.00            60,00Kč
 13 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55      5.00            60,00Kč
 14 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     48.00            60,00Kč
 15 Lusková Olga             CHA5650    8170    D50     54.00            60,00Kč
 16 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D45     25.00            60,00Kč
 17 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50     60.00            60,00Kč
 18 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40     61.00            60,00Kč
 19 Švancar Martin           CHA7000    8178    H40     68.00            60,00Kč
 20 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40     82.00            60,00Kč
 21 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21L    53.00            60,00Kč
 22 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L    77.00            60,00Kč
 23 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21K    62.00            60,00Kč
 24 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21L    95.00            60,00Kč
 25 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21K    44.00            60,00Kč
 26 Slavíková Jana           CHA8251    4129    D21K    22.00            60,00Kč
 27 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21K    77.00            60,00Kč
 28 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21L     9.00            60,00Kč
 29 Němec Jan                CHA8606    4130    H21K    89.00            60,00Kč
 30 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21K     2.00            60,00Kč
 31 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21K    14.00            60,00Kč
 32 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21K    26.00            60,00Kč
 33 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D18     85.00            60,00Kč
 34 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H16     45.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12      0.00            35,00Kč
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10     69.00            35,00Kč
  3 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H10     99.00            35,00Kč
  4 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    H10L    35.00            30,00Kč
  5 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     61.00            60,00Kč
  6 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60     88.00            60,00Kč
  7 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     20.00            60,00Kč
  8 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D55     29.00            60,00Kč
  9 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     38.00            60,00Kč
 10 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55     11.00            60,00Kč
 11 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     56.00            60,00Kč
 12 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2                       50,00Kč
 13 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16     39.00            60,00Kč
 14 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14     10.00            35,00Kč
 15 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     31.00            35,00Kč
 16 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14     58.00            35,00Kč
 17 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D14      1.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      805.00        0.00        0.00        0.00      805.00        0.00     -805.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kynčl Vojtěch            JIL0101  232622    H10     96.00            35,00Kč
  2 Mečíř Marek              JIL0102  438616    H10     54.00            35,00Kč
  3 Jakub Ježek              JIL0104  425574    H10     63.00            35,00Kč
  4 Burket Vojtěch           JIL0105  426346    H10     87.00            35,00Kč
  5 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60     64.00            60,00Kč
  6 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55      8.00            60,00Kč
  7 Kynčl Stanislav          JIL6401    9074    H40     77.00            60,00Kč
  8 Votočková Jaroslava      JIL7255    9076    D35     84.00            60,00Kč
  9 Hlaváč David             JIL7501    9734    H21K    50.00            60,00Kč
 10 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21L    71.00            60,00Kč
 11 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21L    68.00            60,00Kč
 12 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21L    41.00            60,00Kč
 13 Votočková Eliška         JIL9751   49345    D14     16.00            35,00Kč
 14 Mečíř Hynek              JIL9802  438618    H14     52.00            35,00Kč
 15 Burket Tomáš             JIL9805  425563    H14     19.00            35,00Kč
 16 Hajný Vojtěch            JIL9902  426380    H12     12.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     12.00            60,00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     60.00            60,00Kč
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     42.00            60,00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     17.00            60,00Kč
  5 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     23.00            60,00Kč
  6 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     65.00            60,00Kč
  7 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40     70.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H55     41.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Petr               LDC6401  435220    H45      9.00            60,00Kč
  2 Burdová Simona           LDC6851  440493    D40     67.00            60,00Kč
  3 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H21L    47.00            60,00Kč
  4 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H35     43.00            60,00Kč
  5 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     19.00            60,00Kč
  6 Dubnová Kateřina         LDC9151  416134    D20     54.00            60,00Kč
  7 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D20     36.00            60,00Kč
  8 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16     69.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     38.00            60,00Kč
  2 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D55     32.00            60,00Kč
  3 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L    27.00            60,00Kč
  4 Kučerka David            LIT8202    8105    H21L    69.00            60,00Kč
  5 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21L    59.00            60,00Kč
  6 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21L    55.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60     67.00            60,00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301    7744    H55     11.00            60,00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     17.00            60,00Kč
  4 Matoušek Jan             LJN8900    7746    H21K    32.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H10     57.00            35,00Kč
  2 Hořák Jára               LLI0102    4415 P  H10     84.00            35,00Kč
  3 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H10     75.00            35,00Kč
  4 Burgr Honza              LLI0202   51202    HDR                      30,00Kč
  5 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR                      30,00Kč
  6 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     54.00            60,00Kč
  7 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     29.00            60,00Kč
  8 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     11.00            60,00Kč
  9 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60     58.00            60,00Kč
 10 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    62.00            60,00Kč
 11 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H45     33.00            60,00Kč
 12 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4                       50,00Kč
 13 Štičková Eva             LLI6051  253133    P4                       50,00Kč
 14 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                       50,00Kč
 15 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45     12.00            60,00Kč
 16 Košková Vlasta           LLI6351  410719    P4                       50,00Kč
 17 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H40     50.00            60,00Kč
 18 Hořáková Petra           LLI6953    4416 P  P2                       50,00Kč
 19 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D35     63.00            60,00Kč
 20 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    17.00            60,00Kč
 21 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D16     68.00            60,00Kč
 22 Labský Jan               LLI9602  428203    H16     81.00            60,00Kč
 23 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16     36.00            60,00Kč
 24 Lettlová Michala         LLI9652   52899    D16     56.00            60,00Kč
 25 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H14     13.00            35,00Kč
 26 Procházka Dan            LLI9703    8241    H14     43.00            35,00Kč
 27 Balcarová Barča          LLI9751  434595    D14     49.00            35,00Kč
 28 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H12     36.00            35,00Kč
 29 Krausová Hana            LLI9853   51211    D14     22.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1430.00       30.00        0.00        0.00     1460.00        0.00    -1460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21L    41.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D12     15.00            35,00Kč
  2 Riby Thomas              LTP0202  897367    HDR                      30,00Kč
  3 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    HDR                      30,00Kč
  4 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     74.00            60,00Kč
  5 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50     53.00            60,00Kč
  6 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     68.00            60,00Kč
  7 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     62.00            60,00Kč
  8 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40     71.00            60,00Kč
  9 Pavel Petr               LTP6806  420408    H40     47.00            60,00Kč
 10 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     56.00            60,00Kč
 11 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21K    65.00            60,00Kč
 12 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H18     71.00            60,00Kč
 13 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16     57.00            60,00Kč
 14 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D21K    20.00            60,00Kč
 15 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12     36.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: MKS - MKS Paulinum Jelenia Gora                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wierzba Wiktoria         MKS      886698    D12      3.00            35,00Kč
  2 Jankowska Joanna         MKS     2028217    D16     62.00            60,00Kč
  3 Domagala Marcel          MKS      338901    H14     28.00            35,00Kč
  4 Szymanski Ksawery        MKS      338904    H12     39.00            35,00Kč
  5 Stankiewicz Amadeusz     MKS      338902    H14      7.00            35,00Kč
  6 Lucerski Maciej          MKS      412177    H14     46.00            35,00Kč
  7 Nowak Maciej             MKS     2007554    H16     48.00            60,00Kč
  8 Dzioba Mateusz           MKS      886647    H16     27.00            60,00Kč
  9 Holub Kszysztof          MKS     2007557    H16     72.00            60,00Kč
 10 Klimkiewicz Kacper       MKS     2007558    H18     77.00            60,00Kč
 11 Matyja Tadeusz           MKS      886697    H18     65.00            60,00Kč
 12 Mostek Lukasz            MKS     2007559    H20     11.00            60,00Kč
 13 Dutkiewicz Damian        MKS      886699    H21K    56.00            60,00Kč
 14 Bogulak Adam             MKS      412179    H60     55.00            60,00Kč
 15 Swiatkowska Bogumila     MKS      338906    P2                       50,00Kč
 16 Dutkiewicz Agnieszka     MKS      338903    P2                       50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      815.00        0.00        0.00        0.00      815.00        0.00     -815.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holec Honza              MOV6701  232417    H40     74.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: N01 - Neregistrovaní - Krajová                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krajová Radka            N01        4403 P  P2                       50,00Kč
  2 Vávrová Denisa           N01        4404 P  P2                       50,00Kč
  3 Tomčíková Kateřina       N01        4406 P  P2                       50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00       90.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: N02 - Neregistrovaní - Štryncl                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štryncl Pavel            N02        4407 P  H21L    77.00            60,00Kč
  2 Jovi - team              N02        4408 P  HDR                      30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00       30.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: N03 - Neregistrovaní - Nocar                   Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nocarová Zuzana          N03                HDR                      30,00Kč
  2 Nocarová Ivana           N03                HDR                      30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: N04 - DDM Sluníčko Lom. nad. Pop.              Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikule Štěpán            N04        4409 P  HDR                      30,00Kč
  2 Beneš František          N04        4410 P  H10L    53.00            30,00Kč
  3 Pěnička Jakub            N04        4411 P  H10L    26.00            30,00Kč
  4 Šubrt František          N04        4412 P  H10L    32.00            30,00Kč
  5 Brázdil David            N04        4413 P  H10L    41.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: N05 - Nergistrovaní - Ježek                    Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Martin             N05        8205    P4                       50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: N06 - Neregistrovaní - Ryp                     Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rypáček Miroslav st.     N06        4414 P  H60     49.00            60,00Kč
  2 Rypáčková Dana           N06      218783    D21K    24.00            60,00Kč
  3 Rypáček Miroslav         N06      426455    H35     31.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00       30.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N08 - Neregistrovaní - Nalezenec               Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nalezenec Lukáš          N08        4438 P  P4                       50,00Kč
  2 Tomšíková Ivana          N08        4439 P  P4                       50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       60.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: N09 - Neregistrovaní - Kužel                   Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kužel Jiří               N09        7724    P2                       50,00Kč
  2 Kužel Jiří               N09        4440 P  HDR                      30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60     46.00            60,00Kč
  2 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55     26.00            60,00Kč
  3 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50     63.00            60,00Kč
  4 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21K    59.00            60,00Kč
  5 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21K    41.00            60,00Kč
  6 Píšová Monika            NPA8151    9699    D21K    10.00            60,00Kč
  7 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21K    74.00            60,00Kč
  8 Dytrych Martin           NPA8501    9701    H21K    86.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21L    37.00            60,00Kč
  2 Semíková Iva             OKP6852  331717    D35     69.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO sport                            Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     36.00            60,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45      1.00            60,00Kč
  3 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45     15.00            60,00Kč
  4 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35     81.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tihon Michal             PHK7905    9086    H21L    11.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Zuzana           PVP0650  206359    HDR                      30,00Kč
  2 Albl Miloslav            PVP7605  420455    H21L     3.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65     23.00            60,00Kč
  2 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21K    80.00            60,00Kč
  3 Khel Richard             SCP7500  416140    H21L     1.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21L    19.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Tomáš             SJC0101    9993    H10     81.00            35,00Kč
  2 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H60     82.00            60,00Kč
  3 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     62.00            60,00Kč
  4 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50     57.00            60,00Kč
  5 Zalaba Jindřich          SJC6603    9931    H45      3.00            60,00Kč
  6 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45     29.00            60,00Kč
  7 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21K    53.00            60,00Kč
  8 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21K    16.00            60,00Kč
  9 Posoldová Eva            SJC7957    9979    D21K    30.00            60,00Kč
 10 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21L    44.00            60,00Kč
 11 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21L    23.00            60,00Kč
 12 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21L    71.00            60,00Kč
 13 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21L    92.00            60,00Kč
 14 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21L    56.00            60,00Kč
 15 Ondřejová Dita           SJC8559    9915    D21L    83.00            60,00Kč
 16 Henych Martin            SJC8601  886514    H21L    73.00            60,00Kč
 17 Drobník Michal           SJC8709    9905    H21L    51.00            60,00Kč
 18 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D18     70.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1055.00        0.00        0.00        0.00     1055.00        0.00    -1055.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     27.00            60,00Kč
  2 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     34.00            60,00Kč
  3 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45     13.00            60,00Kč
  4 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21K     0.00            60,00Kč
  5 Žitná Jana               SMB9251   49973    D20     48.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21L    31.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21L    47.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Jan              STB      438039    HDR                      30,00Kč
  2 Šilar Adam               STB0001   52910    H12     18.00            35,00Kč
  3 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10     13.00            35,00Kč
  4 Ludvík Petr              STB5701   49990    H21K    38.00            60,00Kč
  5 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40     49.00            60,00Kč
  6 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     72.00            60,00Kč
  7 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K     6.00            60,00Kč
  8 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    74.00            60,00Kč
  9 Bojanovová Tereza        STB9498   52909    D18     82.00            60,00Kč
 10 Hřebřinová Tereza        STB9499   52908    D18     91.00            60,00Kč
 11 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H14     34.00            35,00Kč
 12 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     12.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H35     40.00            60,00Kč
  2 Lederer Pavel            SUL6602    8147    H35     13.00            60,00Kč
  3 Linková Alena            SUL6750    8142    D35     96.00            60,00Kč
  4 Nováková Jana            SUL7351    8133    D35     93.00            60,00Kč
  5 Linka Michael            SUL9500    8148    H16     60.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karolína Pospíšilová     TJN     2027247    D16     59.00            60,00Kč
  2 Dejnožka Jiří            TJN     2027225    P2                       50,00Kč
  3 Tkáč Jan                 TJN     2027227    P2                       50,00Kč
  4 Balogh Jan               TJN        4417 P  P4                       50,00Kč
  5 Schindler Pavel          TJN0000    4418 P  H10     93.00            35,00Kč
  6 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H12     45.00            35,00Kč
  7 Němeček Josef            TJN0002  436942    H12      3.00            35,00Kč
  8 Zappe Nicholas           TJN0003 2027206    H12     15.00            35,00Kč
  9 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D12     24.00            35,00Kč
 10 Heinl Ondřej             TJN0100    4419 P  H10     72.00            35,00Kč
 11 Růta Matyáš              TJN0102    4420 P  H10     78.00            35,00Kč
 12 Budský Ondřej            TJN0105    4421 P  H10     51.00            35,00Kč
 13 Adamec Martin            TJN0106    4423 P  H10L    38.00            30,00Kč
 14 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H10L    50.00            30,00Kč
 15 Baloghová Lidunka        TJN0150 2027211    D10     19.00            35,00Kč
 16 Rýdlová Adéla            TJN0151    4424 P  D10      1.00            35,00Kč
 17 Novotná Viktorka         TJN0250  425591    D10     43.00            35,00Kč
 18 Rýdlová Magdaléna        TJN0251    4425 P  D10     31.00            35,00Kč
 19 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H10     60.00            35,00Kč
 20 Vitebský Lukáš           TJN0302    4426 P  H10L    23.00            30,00Kč
 21 Vitebská Eliška          TJN0350    4427 P  D10L    14.00            30,00Kč
 22 Nováková Marie           TJN0351    4428 P  D10L     8.00            30,00Kč
 23 Kopecká Tamara           TJN0352    4429 P  D10L     2.00            30,00Kč
 24 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10L    29.00            30,00Kč
 25 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70      6.00            60,00Kč
 26 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     24.00            60,00Kč
 27 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     70.00            60,00Kč
 28 Böhm Karel               TJN5101  416833    H50     59.00            60,00Kč
 29 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     14.00            60,00Kč
 30 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     35.00            60,00Kč
 31 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H21K    68.00            60,00Kč
 32 Horák Petr               TJN5602    8262    H55      2.00            60,00Kč
 33 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H35      1.00            60,00Kč
 34 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45     17.00            60,00Kč
 35 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H21L    49.00            60,00Kč
 36 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40     79.00            60,00Kč
 37 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     52.00            60,00Kč
 38 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D45     33.00            60,00Kč
 39 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H35     28.00            60,00Kč
 40 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H35     46.00            60,00Kč
 41 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    D45      5.00            60,00Kč
 42 Picek Jan                TJN6500  416839    H45     24.00            60,00Kč
 43 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H35     16.00            60,00Kč
 44 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D40     58.00            60,00Kč
 45 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35     10.00            60,00Kč
 46 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D40     64.00            60,00Kč
 47 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D35     78.00            60,00Kč
 48 Picková Helena           TJN6952  416843    D40     73.00            60,00Kč
 49 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H35     22.00            60,00Kč
 50 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     37.00            60,00Kč
 51 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35     90.00            60,00Kč
 52 Pešík Michal             TJN7701 2025338    H21L     7.00            60,00Kč
 53 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21L    21.00            60,00Kč
 54 Picek Jan                TJN9101  416840    H21K    92.00            60,00Kč
 55 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H21K    47.00            60,00Kč
 56 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D20     42.00            60,00Kč
 57 Pustai David             TJN9301  232645    H18     62.00            60,00Kč
 58 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18     88.00            60,00Kč
 59 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18     79.00            60,00Kč
 60 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D18     94.00            60,00Kč
 61 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H16     30.00            60,00Kč
 62 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16     75.00            60,00Kč
 63 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H16     51.00            60,00Kč
 64 Pustaiová Zuzana         TJN9650  331527    D16     74.00            60,00Kč
 65 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H14     25.00            35,00Kč
 66 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D14     28.00            35,00Kč
 67 Němečková Eliška         TJN9752 2027250    D14     55.00            35,00Kč
 68 Zadražil Filip           TJN9800  416830    H14     61.00            35,00Kč
 69 Novotný Marek            TJN9901  232325    H12     30.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3450.00       30.00        0.00        0.00     3480.00        0.00    -3480.00
Půjčeno čipů:12
 
 
Startovka oddílu: TUR - TUR                                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Heřmánek Petr            TUR        8020    HDR                      30,00Kč
  2 Rychlá Kateřina          TUR0050    4436 P  D12     42.00            35,00Kč
  3 Linková Lucie            TUR0251    4434 P  D10     37.00            35,00Kč
  4 Hanuš Miroslav           TUR0401  230718 P  H10L    47.00            30,00Kč
  5 Wolf Filip               TUR9701  995840    H14      1.00            35,00Kč
  6 Linková Alena            TUR9751   51537    D14     43.00            35,00Kč
  7 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D14     58.00            35,00Kč
  8 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14     31.00            35,00Kč
  9 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14     37.00            35,00Kč
 10 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D14      4.00            35,00Kč
 11 Schmidtová Tereza        TUR9854    4437 P  D14     10.00            35,00Kč
 12 Karatsiolis Kryštof      TUR9901    4287 P  H12     27.00            35,00Kč
 13 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12      9.00            35,00Kč
 14 Loudová Leona            TUR9956    4435 P  D12     27.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00      120.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hodíková Anna            TUV      411519    D10L    11.00            30,00Kč
  2 Sokolářová Šárka         TUV      411616    D12     21.00            35,00Kč
  3 Šritr Martin             TUV      211395    H40     59.00            60,00Kč
  4 Hájek Kryštof            TUV      886280    HDR                      30,00Kč
  5 Hájková Tereza           TUV      888626    HDR                      30,00Kč
  6 Mellan Jonáš             TUV      888622    HDR                      30,00Kč
  7 Mellanová Judita         TUV      888605    HDR                      30,00Kč
  8 Ježková Jana             TUV      411430    P2                       50,00Kč
  9 Ježek Josef              TUV      411591    P4                       50,00Kč
 10 Thoř Miloš               TUV        6886    P4                       50,00Kč
 11 Hladík Jan               TUV0002  411538    H12     24.00            35,00Kč
 12 Jirman Filip             TUV0212  411516    H10L    20.00            30,00Kč
 13 Šritrová Lenka           TUV0252  231522    D10     25.00            35,00Kč
 14 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H65      5.00            60,00Kč
 15 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60     79.00            60,00Kč
 16 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H35     25.00            60,00Kč
 17 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H16     66.00            60,00Kč
 18 Hodík Daniel             TUV9801  411598    H14     40.00            35,00Kč
 19 Ježek Josef              TUV9901  411581    H12     48.00            35,00Kč
 20 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H12      6.00            35,00Kč
 21 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D12     45.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      875.00        0.00        0.00        0.00      875.00        0.00     -875.00
 
 
Startovka oddílu: UKS - UKS Tukan Iwiny                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pachnik Stas             UKS     4606475    HDR                      30,00Kč
  2 Wieczorek Marcin         UKS     2016465    H14     37.00            35,00Kč
  3 Szeliga Bartek           UKS     2016469    H16     63.00            60,00Kč
  4 Wojnowicz Mariusz        UKS     2016464    H18     56.00            60,00Kč
  5 Pachnik Wojtek           UKS      504407    H20      5.00            60,00Kč
  6 Wojnowicz Marek          UKS      505127    H20     17.00            60,00Kč
  7 Pachnik Darius           UKS      504408    H40     53.00            60,00Kč
  8 Burdyna Dominika         UKS     2016463    D16     50.00            60,00Kč
  9 Hanisezwska Angelika     UKS     2028218    D16     71.00            60,00Kč
 10 Rygiel Paulina           UKS      425457    D16     65.00            60,00Kč
 11 Szeliga Malgorzata       UKS     1394898    D18     73.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      605.00        0.00        0.00        0.00      605.00        0.00     -605.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Loosová Lenka            VLI        4430 P  P2                       50,00Kč
  2 Martanová Elin           VLI0252    8126    HDR                      30,00Kč
  3 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H60     43.00            60,00Kč
  4 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D55     20.00            60,00Kč
  5 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H55     32.00            60,00Kč
  6 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55      8.00            60,00Kč
  7 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60     78.00            60,00Kč
  8 Bednaříková Olga         VLI5151    8309    D60     96.00            60,00Kč
  9 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H55     26.00            60,00Kč
 10 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55     17.00            60,00Kč
 11 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    43.00            60,00Kč
 12 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    65.00            60,00Kč
 13 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21L    15.00            60,00Kč
 14 Zápotocká Anna           VLI7250   51217    D21K    28.00            60,00Kč
 15 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    59.00            60,00Kč
 16 Harazin Martin           VLI7400    8291    H35      7.00            60,00Kč
 17 Maršálová Kateřina       VLI7450   49967    D35     87.00            60,00Kč
 18 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     75.00            60,00Kč
 19 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    53.00            60,00Kč
 20 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21L    65.00            60,00Kč
 21 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    25.00            60,00Kč
 22 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21L     5.00            60,00Kč
 23 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21L    86.00            60,00Kč
 24 Jakešová Jitka           VLI7754    8310    D21K     4.00            60,00Kč
 25 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    D21K    18.00            60,00Kč
 26 Šilhánová Anna           VLI8151    4431 P  P4                       50,00Kč
 27 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21L    33.00            60,00Kč
 28 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21L    75.00            60,00Kč
 29 Prade Albert             VLI9503    8304    H16     54.00            60,00Kč
 30 Třmínek Jan              VLI9504  207860    H16     33.00            60,00Kč
 31 Buchar Ondřej            VLI9600    8306    H16     78.00            60,00Kč
 32 Maršál Jiří              VLI9701    8308    H14     22.00            35,00Kč
 33 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D14     52.00            35,00Kč
 34 Prade Kryštof            VLI9800  515133    H14     55.00            35,00Kč
 35 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     25.00            35,00Kč
 36 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D12     30.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1985.00       60.00        0.00        0.00     2045.00        0.00    -2045.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21L    35.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H21K    35.00            60,00Kč
  2 Jelínek Petr             ZBM7801 1117801    H21L    39.00            60,00Kč
  3 Tomešová Daniela         ZBM8467    9067    D21K     8.00            60,00Kč
  4 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21L    67.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00