Startovka kategorie                                               6.4.2011 22:16:03
                                  MJO sprint 2011
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         0.9km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C  231522   0.00         
  2 Linková Lucie            TUR                  TUR0251 C    4434   2.00         
  3 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4424   4.00         
  4 Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C    8126   6.00         
  5 Nováková Štěpánka        OK Doksy             DOK0150 C    7754   8.00         
  6 Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C  886252  10.00         
  7 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4425  12.00         
  8 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  14.00         
  9 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C 2027211  16.00         
 10 Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C    7759  18.00         
 11 Vakant                                                           20.00         
 12 Vakant                                                           22.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.0km   34m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49951   1.00         
  2 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C 2025352   3.00         
  3 Rychlá Kateřina          TUR                  TUR0050 C    4436   5.00         
  4 Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C  361924   7.00         
  5 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494   9.00         
  6 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  11.00         
  7 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  13.00         
  8 Nejezchlebová Martina    TUR                  TUR9951 C    8223  15.00         
  9 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49994  17.00         
 10 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C    7782  19.00         
 11 Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia MKS        886698  21.00         
 12 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B  303919  23.00         
 13 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C  887611  25.00         
 14 Loudová Leona            TUR                  TUR9956 C    4435  27.00         
 15 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV     C  411616  29.00         
 16 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  31.00         
 17 Vakant                                                           33.00         
 18 Vakant                                                           35.00         
 
Startovka kategorie: D14         1.5km   50m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C   49345  42.00         
  2 Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C 2020749  44.00         
  3 Roškotová Lucie          TUR                  TUR9753 B   51539  46.00         
  4 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376  48.00         
  5 Nejezchlebová Barbora    TUR                  TUR9755 C  231920  50.00         
  6 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  52.00         
  7 Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C   49995  54.00         
  8 Hudská Ludmila           TUR                  TUR9851 B  232726  56.00         
  9 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  58.00         
 10 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  60.00         
 11 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  62.00         
 12 Schmidtová Tereza        TUR                  TUR9854 C    4437  64.00         
 13 Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C    4377  66.00         
 14 Kohlová Monika           TUR                  TUR9756 C  231929  68.00         
 15 Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C          70.00         
 16 Linková Alena            TUR                  TUR9751 B   51537  72.00         
 17 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368  74.00         
 18 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  76.00         
 19 Vakant                                                           78.00         
 20 Vakant                                                           80.00         
 21 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: D16         1.7km   52m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A  232915  63.00         
  2 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  65.00         
  3 Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      UKS       2016463  67.00         
  4 Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia MKS       2028217  69.00         
  5 Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  71.00         
  6 Rygiel Paulina           UKS Tukan Iwiny      UKS        425457  73.00         
  7 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734  75.00         
  8 Hanisezwska Angelika     UKS Tukan Iwiny      UKS       2028218  77.00         
  9 Vakant                                                           79.00         
 10 Vakant                                                           81.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.3km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985  66.00         
  2 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B  416846  68.00         
  3 Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C  515182  70.00         
  4 Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C   52908  72.00         
  5 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850  74.00         
  6 Szeliga Malgorzata       UKS Tukan Iwiny      UKS       1394898  76.00         
  7 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  78.00         
  8 Bojanovová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C   52909  80.00         
  9 Vakant                                                           82.00         
 10 Vakant                                                           84.00         
 
Startovka kategorie: D20         2.4km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 C  301342  61.00         
  2 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C  434894  63.00         
  3 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B   49973  65.00         
  4 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151    416134  67.00         
  5 Vakant                                                           69.00         
 
Startovka kategorie: D21         2.6km  120m 12k  Ranking:0.0000 * 1.02
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755  52.00         
  2 Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C    9988  54.00         
  3 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  56.00         
  4 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  58.00         
  5 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  60.00         
  6 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  62.00         
  7 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  64.00         
  8 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  66.00         
  9 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752  68.00         
 10 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  70.00         
 11 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  72.00         
 12 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  74.00         
 13 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  76.00         
 14 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126  78.00         
 15 Kašparová Šárka          NORD Slavia Minerva  AOP7251 C   52295  80.00         
 16 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  82.00         
 17 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  84.00         
 18 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  86.00         
 19 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915  88.00         
 20 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  90.00         
 21 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  92.00         
 22 Vakant                                                           94.00         
 23 Vakant                                                           96.00         
 24 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: D35         2.4km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maršálová Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI7450 C   49967  35.00         
  2 Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C    9076  37.00         
  3 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  39.00         
  4 Dastychová Alexandra     OK Reco Sport        PEN7450 C  428299  41.00         
  5 Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C    8328  43.00         
  6 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  45.00         
  7 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  47.00         
  8 Vakant                                                           49.00         
  9 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: D40         1.8km   60m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  71.00         
  2 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493  73.00         
  3 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514  75.00         
  4 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  77.00         
  5 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  79.00         
  6 Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C  515004  81.00         
  7 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  83.00         
  8 Vakant                                                           85.00         
  9 Vakant                                                           87.00         
 
Startovka kategorie: D45         1.8km   60m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  51.00         
  2 Kábrtová Iva             OK Reco Sport        PEN6350 C  232387  53.00         
  3 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  55.00         
  4 Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418  57.00         
  5 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  59.00         
  6 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: D50         1.5km   56m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182   1.00         
  2 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692   3.00         
  3 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757   5.00         
 
Startovka kategorie: D55         1.5km   56m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  11.00         
  2 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  13.00         
  3 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  15.00         
  4 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  17.00         
  5 Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C  336715  19.00         
  6 Vakant                                                           21.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.2km   34m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    8309  29.00         
  2 Vakant                                                           31.00         
  3 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  33.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.2km   34m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  38.00         
  2 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  40.00         
  3 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  42.00         
  4 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: H10         0.9km   30m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C 2025353  28.00         
  2 Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C    4420  30.00         
  3 Mečíř Marek              OK Jilemnice         JIL0102 C  438616  32.00         
  4 Hořák Jára               TJ Loko Liberec      LLI0102 C    4415  34.00         
  5 Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C    4373  36.00         
  6 Budský Ondřej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 C    4421  38.00         
  7 Burket Vojtěch           OK Jilemnice         JIL0105 C  425346  40.00         
  8 Pachnik Stas             UKS Tukan Iwiny      UKS       4606475  42.00         
  9 Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C    4419  44.00         
 10 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203  46.00         
 11 Jakub Ježek              OK Jilemnice         JIL0104 C  425574  48.00         
 12 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C    4369  50.00         
 13 Vakant                                                           52.00         
 14 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.5km   50m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4379   0.00         
  2 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C  232325   2.00         
  3 Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 C  426380   4.00         
  4 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4370   6.00         
  5 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207   8.00         
  6 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C    2674  10.00         
  7 Maršál Jan               VSK Slavia TU Libere VLI0001 C    4442  12.00         
  8 Karatsiolis Kryštof      TUR                  TUR9901 C    4287  14.00         
  9 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359  16.00         
 10 Szymanski Ksawery        MKS Paulinum Jelenia MKS        338904  18.00         
 11 Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C 2025357  20.00         
 12 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372  22.00         
 13 Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C   52910  24.00         
 14 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C  411538  26.00         
 15 Maršál Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI0000 C    4441  28.00         
 16 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C 2027206  30.00         
 17 Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C    4364  32.00         
 18 Vakant                                                           34.00         
 19 Vakant                                                           36.00         
 20 Vakant                                                           38.00         
 
Startovka kategorie: H14         1.7km   52m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  11.00         
  2 Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia MKS        338902  13.00         
  3 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  15.00         
  4 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B  888634  17.00         
  5 Mečíř Hynek              OK Jilemnice         JIL9802 C  438618  19.00         
  6 Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241  21.00         
  7 Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C    4371  23.00         
  8 Zadražil Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN9800 C  416830  25.00         
  9 Prade Kryštof            VSK Slavia TU Libere VLI9800 C  515133  27.00         
 10 Wolf Filip               TUR                  TUR9701 A  995840  29.00         
 11 Domagala Marcel          MKS Paulinum Jelenia MKS        338901  31.00         
 12 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  33.00         
 13 Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      UKS       2016465  35.00         
 14 Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV9801 C  411598  37.00         
 15 Burket Tomáš             OK Jilemnice         JIL9805 C  425563  39.00         
 16 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  41.00         
 17 Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia MKS        412177  43.00         
 18 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B    4378  45.00         
 19 Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C  232505  47.00         
 20 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617  49.00         
 21 Maršál Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI9701 C    8308  51.00         
 22 Vakant                                                           53.00         
 23 Vakant                                                           55.00         
 24 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.3km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Szeliga Bartek           UKS Tukan Iwiny      UKS       2016469  20.00         
  2 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C  435212  22.00         
  3 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  24.00         
  4 Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 C 2027205  26.00         
  5 Prade Albert             VSK Slavia TU Libere VLI9503 C    8304  28.00         
  6 Holub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia MKS       2007554  30.00         
  7 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  32.00         
  8 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 B  411412  34.00         
  9 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  36.00         
 10 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  38.00         
 11 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 B  416836  40.00         
 12 Buchar Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9600 C    8306  42.00         
 13 Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia MKS       2007557  44.00         
 14 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C    7768  46.00         
 15 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  48.00         
 16 Třmínek Jan              VSK Slavia TU Libere VLI9504 C  207860  50.00         
 17 Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia MKS        886647  52.00         
 18 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B  436960  54.00         
 19 Vakant                                                           56.00         
 20 Vakant                                                           58.00         
 21 Vakant                                                           60.00         
 
Startovka kategorie: H18         2.7km  114m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  62.00         
  2 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526  64.00         
  3 Matyja Tadeusz           MKS Paulinum Jelenia MKS        886697  68.00         
  4 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    8458  70.00         
  5 Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      UKS       2016464  72.00         
  6 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C  232645  74.00         
  7 Klimkiewicz Kacper       MKS Paulinum Jelenia MKS       2007558  76.00         
  8 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  78.00         
  9 Vakant                                                           80.00         
 10 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: H20         2.7km  114m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mostek Lukasz            MKS Paulinum Jelenia MKS       2007559   0.00         
  2 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C  232508   2.00         
  3 Wojnowicz Marek          UKS Tukan Iwiny      UKS        505127   4.00         
  4 Vakant                                                            6.00         
  5 Pachnik Wojtek           UKS Tukan Iwiny      UKS        504407   8.00         
 
Startovka kategorie: H21         3.1km  128m 16k  Ranking:0.0000 * 1.02
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia MKS        886699   1.00         
  2 Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 C 1301635   3.00         
  3 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916   5.00         
  4 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466   7.00         
  5 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534   9.00         
  6 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  11.00         
  7 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698  13.00         
  8 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258  15.00         
  9 Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C   53226  17.00         
 10 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  19.00         
 11 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C 1117801  21.00         
 12 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288  23.00         
 13 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C   52902  25.00         
 14 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  27.00         
 15 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  29.00         
 16 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 R 1302790  31.00         
 17 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137  33.00         
 18 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  35.00         
 19 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  37.00         
 20 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700  39.00         
 21 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255  41.00         
 22 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  43.00         
 23 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  45.00         
 24 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  47.00         
 25 Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C    9734  49.00         
 26 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  51.00         
 27 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R  500267  53.00         
 28 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  55.00         
 29 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C  515132  57.00         
 30 Dytrych Martin           SK lyžování a OB Nov NPA8501 C    9701  59.00         
 31 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  61.00         
 32 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  63.00         
 33 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247  65.00         
 34 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  67.00         
 35 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  69.00         
 36 Štryncl Pavel            Neregistrovaní  - Št N02          4407  71.00         
 37 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C  416837  73.00         
 38 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  75.00         
 39 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E  771771  77.00         
 40 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  79.00         
 41 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  81.00         
 42 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967  83.00         
 43 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  85.00         
 44 Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C  897381  87.00         
 45 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C    8129  89.00         
 46 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  91.00         
 47 Vakant                                                           93.00         
 48 Vakant                                                           95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: H35         2.7km  114m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Harazin Martin           VSK Slavia TU Libere VLI7400 C    8291  12.00         
  2 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  14.00         
  3 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 1302798  16.00         
  4 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  18.00         
  5 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  20.00         
  6 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  22.00         
  7 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239  24.00         
  8 Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687  26.00         
  9 Lederer Pavel            OOB TJ Slavoj Severo SUL6602 C    8147  28.00         
 10 Vakant                                                           30.00         
 11 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  32.00         
 
Startovka kategorie: H40         2.4km  100m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  79.00         
  2 Pachnik Darius           UKS Tukan Iwiny      UKS        504408  81.00         
  3 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  83.00         
  4 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  420408  85.00         
  5 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  87.00         
  6 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  89.00         
  7 Vakant                                                           91.00         
 
Startovka kategorie: H45         2.4km  100m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Ivan               OK Reco Sport        PEN6600 C    8185  49.00         
  2 Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203  51.00         
  3 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  53.00         
  4 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  55.00         
  5 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  57.00         
  6 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  59.00         
  7 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  61.00         
  8 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C  435220  63.00         
  9 Vydra Pavel              OK Reco Sport        PEN6200 C   49998  65.00         
 10 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  67.00         
 11 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C   51210  69.00         
 12 Vakant                                                           71.00         
 13 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.3km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917   0.00         
  2 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242   2.00         
  3 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542   4.00         
  4 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927   6.00         
  5 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990   8.00         
  6 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  10.00         
  7 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  12.00         
  8 Vakant                                                           14.00         
 
Startovka kategorie: H55         1.7km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773   1.00         
  2 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709   3.00         
  3 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C    8296   5.00         
  4 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262   7.00         
  5 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302   9.00         
  6 Vakant                                                           11.00         
 
Startovka kategorie: H60         1.7km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           15.00         
  2 Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia MKS        412179  17.00         
  3 Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      GRP        412412  19.00         
  4 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  21.00         
  5 Vakant                                                           23.00         
 
Startovka kategorie: H65         1.5km   56m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  27.00         
  2 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  29.00         
  3 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  31.00         
  4 Vakant                                                           33.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.2km   34m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  59.00         
  2 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  61.00         
  3 Vakant                                                           63.00         
  4 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  65.00         
 
Startovka kategorie: P2          1.0km   34m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441                
  2 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367                
  3 Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4417                
  4 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA                              
 
Startovka kategorie: P4          1.6km   54m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  2 Nalezenec Lukáš          Neregistovaní Naleze N08                              
  3 Tomsikova Ivana          Neregistovaní Naleze N08