Startovka oddílů                                                   6.4.2011 22:22:58
                                  MJO sprint 2011
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Šárka          AOP7251   52295    D21     80.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21     70.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H12      6.00            35,00Kč
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H12     22.00            35,00Kč
  3 Hroch Matyáš             BOR0002    4379    H12      0.00            35,00Kč
  4 Kameník David            BOR0003    4364    H12     32.00            35,00Kč
  5 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H10     50.00            35,00Kč
  6 Tománek Josef            BOR0102    4373    H10     36.00            35,00Kč
  7 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     65.00            60,00Kč
  8 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     61.00            60,00Kč
  9 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D55     13.00            60,00Kč
 10 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50      2.00            60,00Kč
 11 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50     12.00            60,00Kč
 12 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50      1.00            60,00Kč
 13 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45     59.00            60,00Kč
 14 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H45     51.00            60,00Kč
 15 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     67.00            60,00Kč
 16 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45     55.00            60,00Kč
 17 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40     75.00            60,00Kč
 18 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     79.00            60,00Kč
 19 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35     20.00            60,00Kč
 20 Nehasil David            BOR7713  995805    H21     81.00            60,00Kč
 21 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    P2                       50,00Kč
 22 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21     45.00            60,00Kč
 23 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21     25.00            60,00Kč
 24 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21     63.00            60,00Kč
 25 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21      7.00            60,00Kč
 26 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H18     78.00            60,00Kč
 27 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H18     70.00            60,00Kč
 28 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H18     64.00            60,00Kč
 29 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D16     65.00            60,00Kč
 30 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14     62.00            35,00Kč
 31 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14     45.00            35,00Kč
 32 Hlavatý Jan              BOR9804    4371    H14     23.00            35,00Kč
 33 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D14     52.00            35,00Kč
 34 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D14     48.00            35,00Kč
 35 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14     74.00            35,00Kč
 36 Tomková Jana             BOR9855    4377    D14     66.00            35,00Kč
 37 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H12     16.00            35,00Kč
 38 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12     13.00            35,00Kč
 39 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D12     31.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1930.00        0.00        0.00        0.00     1930.00        0.00    -1930.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21     52.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Štěpánka        DOK0150    7754    D10      8.00            35,00Kč
  2 Šmolová Kateřina         DOK0151    7759    D10     18.00            35,00Kč
  3 Novák Tom                DOK5500  886255    H21     41.00            60,00Kč
  4 Novák Jaroslav           DOK5501  897381    H21     87.00            60,00Kč
  5 Vilimovská Miroslava     DOK5750    7757    D50      5.00            60,00Kč
  6 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H21     15.00            60,00Kč
  7 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H21     61.00            60,00Kč
  8 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H16     46.00            60,00Kč
  9 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H14     17.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      465.00        0.00        0.00        0.00      465.00        0.00     -465.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21     29.00            60,00Kč
  2 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21     86.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D12     17.00            35,00Kč
  2 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H45     55.00            60,00Kč
  3 Würzová Kateřina         FYD6952  515004    D40     81.00            60,00Kč
  4 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D35     43.00            60,00Kč
  5 Würzová Anna             FYD9451  515182    D18     70.00            60,00Kč
  6 Macháčková Eliška        FYD9851   49995    D14     54.00            35,00Kč
  7 Würzová Karolína         FYD9852            D14     70.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      345.00        0.00        0.00        0.00      345.00        0.00     -345.00
 
 
Startovka oddílu: GRP - Grunwald Poznaň                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartkowiak Edward        GRP      412412    H60     19.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    D12      3.00            35,00Kč
  2 Rücker Jan               HOR0201 2025353    H10     28.00            35,00Kč
  3 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45     59.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlubuček Tomáš           CHA             P  P2                       50,00Kč
  2 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D45     51.00            60,00Kč
  3 Švancar Martin           CHA7000    8178    H40     83.00            60,00Kč
  4 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21     62.00            60,00Kč
  5 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21     56.00            60,00Kč
  6 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21     27.00            60,00Kč
  7 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21     85.00            60,00Kč
  8 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21      9.00            60,00Kč
  9 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21     65.00            60,00Kč
 10 Němec Jan                CHA8606    4130    H21     47.00            60,00Kč
 11 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21     92.00            60,00Kč
 12 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21     78.00            60,00Kč
 13 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21     74.00            60,00Kč
 14 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H16     24.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      830.00       30.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12     19.00            35,00Kč
  2 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55      3.00            60,00Kč
  3 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50      4.00            60,00Kč
  4 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16     32.00            60,00Kč
  5 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14     15.00            35,00Kč
  6 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     33.00            35,00Kč
  7 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14     49.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mečíř Marek              JIL0102  438616    H10     32.00            35,00Kč
  2 Jakub Ježek              JIL0104  425574    H10     48.00            35,00Kč
  3 Burket Vojtěch           JIL0105  425346    H10     40.00            35,00Kč
  4 Votočková Jaroslava      JIL7255    9076    D35     37.00            60,00Kč
  5 Hlaváč David             JIL7501    9734    H21     49.00            60,00Kč
  6 Votočková Eliška         JIL9751   49345    D14     42.00            35,00Kč
  7 Mečíř Hynek              JIL9802  438618    H14     19.00            35,00Kč
  8 Burket Tomáš             JIL9805  425563    H14     39.00            35,00Kč
  9 Hajný Vojtěch            JIL9902  426380    H12      4.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      365.00        0.00        0.00        0.00      365.00        0.00     -365.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     59.00            60,00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     38.00            60,00Kč
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     42.00            60,00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     29.00            60,00Kč
  5 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     17.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Petr               LDC6401  435220    H45     63.00            60,00Kč
  2 Burdová Simona           LDC6851  440493    D40     73.00            60,00Kč
  3 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H21     11.00            60,00Kč
  4 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H35     24.00            60,00Kč
  5 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     18.00            60,00Kč
  6 Dubnová Kateřina         LDC9151  416134    D20     67.00            60,00Kč
  7 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D20     63.00            60,00Kč
  8 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16     22.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     15.00            60,00Kč
  2 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D55     19.00            60,00Kč
  3 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21     51.00            60,00Kč
  4 Kučerka David            LIT8202    8105    H21     75.00            60,00Kč
  5 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21     58.00            60,00Kč
  6 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21     19.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H10     46.00            35,00Kč
  2 Hořák Jára               LLI0102    4415 P  H10     34.00            35,00Kč
  3 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     40.00            60,00Kč
  4 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     27.00            60,00Kč
  5 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     31.00            60,00Kč
  6 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D55     11.00            60,00Kč
  7 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H45     53.00            60,00Kč
  8 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                       50,00Kč
  9 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45     69.00            60,00Kč
 10 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D16     75.00            60,00Kč
 11 Labský Jan               LLI9602  428203    H16     36.00            60,00Kč
 12 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16     54.00            60,00Kč
 13 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21     82.00            60,00Kč
 14 Lettlová Michala         LLI9652   52899    D16     71.00            60,00Kč
 15 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H14     41.00            35,00Kč
 16 Procházka Dan            LLI9703    8241    H14     21.00            35,00Kč
 17 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H12      8.00            35,00Kč
 18 Krausová Hana            LLI9853   51211    D14     60.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      920.00        0.00        0.00        0.00      920.00        0.00     -920.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21     64.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D12     25.00            35,00Kč
  2 Riby Thomas              LTP0202  897367    P2                       50,00Kč
  3 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    D10     10.00            35,00Kč
  4 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50      0.00            60,00Kč
  5 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50      6.00            60,00Kč
  6 Kovář Karel              LTP6102  420454    H50     10.00            60,00Kč
  7 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H45     57.00            60,00Kč
  8 Pavel Petr               LTP6806  420408    H40     85.00            60,00Kč
  9 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     89.00            60,00Kč
 10 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21      5.00            60,00Kč
 11 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H18     62.00            60,00Kč
 12 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16     38.00            60,00Kč
 13 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D16     63.00            60,00Kč
 14 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12      9.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      755.00        0.00        0.00        0.00      755.00        0.00     -755.00
 
 
Startovka oddílu: MKS - MKS Paulinum Jelenia Gora                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wierzba Wiktoria         MKS      886698    D12     21.00            35,00Kč
  2 Jankowska Joanna         MKS     2028217    D16     69.00            60,00Kč
  3 Domagala Marcel          MKS      338901    H14     31.00            35,00Kč
  4 Szymanski Ksawery        MKS      338904    H12     18.00            35,00Kč
  5 Stankiewicz Amadeusz     MKS      338902    H14     13.00            35,00Kč
  6 Lucerski Maciej          MKS      412177    H14     43.00            35,00Kč
  7 Nowak Maciej             MKS     2007557    H16     44.00            60,00Kč
  8 Dzioba Mateusz           MKS      886647    H16     52.00            60,00Kč
  9 Holub Kszysztof          MKS     2007554    H16     30.00            60,00Kč
 10 Klimkiewicz Kacper       MKS     2007558    H18     76.00            60,00Kč
 11 Matyja Tadeusz           MKS      886697    H18     68.00            60,00Kč
 12 Mostek Lukasz            MKS     2007559    H20      0.00            60,00Kč
 13 Dutkiewicz Damian        MKS      886699    H21      1.00            60,00Kč
 14 Bogulak Adam             MKS      412179    H60     17.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      715.00        0.00        0.00        0.00      715.00        0.00     -715.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holec Honza              MOV6701  232417    H40     87.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: N02 - Neregistrovaní  - Štryncl                Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štryncl Pavel            N02        4407 P  H21     71.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00       30.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N08 - Neregistovaní Nalezenec                  Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nalezenec Lukáš          N08             P  P4                       50,00Kč
  2 Tomsikova Ivana          N08             P  P4                       50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       60.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60     21.00            60,00Kč
  2 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50      3.00            60,00Kč
  3 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21     79.00            60,00Kč
  4 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21     13.00            60,00Kč
  5 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21     39.00            60,00Kč
  6 Dytrych Martin           NPA8501    9701    H21     59.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK Reco Sport                            Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     65.00            60,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     53.00            60,00Kč
  3 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45     49.00            60,00Kč
  4 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35     41.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Khel Richard             SCP7500  416140    H21     37.00            60,00Kč
  2 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21     77.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21     33.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21     55.00            60,00Kč
  2 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21     76.00            60,00Kč
  3 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21     23.00            60,00Kč
  4 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21     54.00            60,00Kč
  5 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21     60.00            60,00Kč
  6 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21     72.00            60,00Kč
  7 Ondřejová Dita           SJC8559    9915    D21     88.00            60,00Kč
  8 Henych Martin            SJC8601  886514    H21     91.00            60,00Kč
  9 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D18     66.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     61.00            60,00Kč
  2 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     14.00            60,00Kč
  3 Žitná Jana               SMB9251   49973    D20     65.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21     84.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilar Adam               STB0001   52910    H12     24.00            35,00Kč
  2 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10     14.00            35,00Kč
  3 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50      8.00            60,00Kč
  4 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40     77.00            60,00Kč
  5 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     45.00            60,00Kč
  6 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21     90.00            60,00Kč
  7 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21     66.00            60,00Kč
  8 Bojanovová Tereza        STB9498   52909    D18     80.00            60,00Kč
  9 Hřebřinová Tereza        STB9499   52908    D18     72.00            60,00Kč
 10 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H14     11.00            35,00Kč
 11 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     23.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem   Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lederer Pavel            SUL6602    8147    H35     28.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Balogh Jan               TJN        4417 P  P2                       50,00Kč
  2 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H12     20.00            35,00Kč
  3 Zappe Nicholas           TJN0003 2027206    H12     30.00            35,00Kč
  4 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D12      7.00            35,00Kč
  5 Heinl Ondřej             TJN0100    4419 P  H10     44.00            35,00Kč
  6 Růta Matyáš              TJN0102    4420 P  H10     30.00            35,00Kč
  7 Budský Ondřej            TJN0105    4421 P  H10     38.00            35,00Kč
  8 Baloghová Lidunka        TJN0150 2027211    D10     16.00            35,00Kč
  9 Rýdlová Adéla            TJN0151    4424 P  D10      4.00            35,00Kč
 10 Rýdlová Magdaléna        TJN0251    4425 P  D10     12.00            35,00Kč
 11 Horák Petr               TJN5602    8262    H55      7.00            60,00Kč
 12 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H35     16.00            60,00Kč
 13 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40     79.00            60,00Kč
 14 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     71.00            60,00Kč
 15 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    D45     57.00            60,00Kč
 16 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H35     26.00            60,00Kč
 17 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40     83.00            60,00Kč
 18 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     22.00            60,00Kč
 19 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21     35.00            60,00Kč
 20 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21     73.00            60,00Kč
 21 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H20      2.00            60,00Kč
 22 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D20     61.00            60,00Kč
 23 Pustai David             TJN9301  232645    H18     74.00            60,00Kč
 24 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18     78.00            60,00Kč
 25 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18     68.00            60,00Kč
 26 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D18     74.00            60,00Kč
 27 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H16     26.00            60,00Kč
 28 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16     48.00            60,00Kč
 29 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H16     40.00            60,00Kč
 30 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H14     47.00            35,00Kč
 31 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D14     44.00            35,00Kč
 32 Zadražil Filip           TJN9800  416830    H14     25.00            35,00Kč
 33 Novotný Marek            TJN9901  232325    H12      2.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1645.00       30.00        0.00        0.00     1675.00        0.00    -1675.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: TUR - TUR                                      Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Kateřina          TUR0050    4436 P  D12      5.00            35,00Kč
  2 Linková Lucie            TUR0251    4434 P  D10      2.00            35,00Kč
  3 Wolf Filip               TUR9701  995840    H14     29.00            35,00Kč
  4 Linková Alena            TUR9751   51537    D14     72.00            35,00Kč
  5 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D14     46.00            35,00Kč
  6 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14     50.00            35,00Kč
  7 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14     68.00            35,00Kč
  8 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D14     56.00            35,00Kč
  9 Schmidtová Tereza        TUR9854    4437 P  D14     64.00            35,00Kč
 10 Karatsiolis Kryštof      TUR9901    4287 P  H12     14.00            35,00Kč
 11 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12     15.00            35,00Kč
 12 Loudová Leona            TUR9956    4435 P  D12     27.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00      120.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokolářová Šárka         TUV      411616    D12     29.00            35,00Kč
  2 Hladík Jan               TUV0002  411538    H12     26.00            35,00Kč
  3 Šritrová Lenka           TUV0252  231522    D10      0.00            35,00Kč
  4 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H35     32.00            60,00Kč
  5 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H16     34.00            60,00Kč
  6 Hodík Daniel             TUV9801  411598    H14     37.00            35,00Kč
  7 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H12     10.00            35,00Kč
  8 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D12     11.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      330.00        0.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
 
 
Startovka oddílu: UKS - UKS Tukan Iwiny                          Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pachnik Stas             UKS     4606475    H10     42.00            35,00Kč
  2 Wieczorek Marcin         UKS     2016465    H14     35.00            35,00Kč
  3 Szeliga Bartek           UKS     2016469    H16     20.00            60,00Kč
  4 Wojnowicz Mariusz        UKS     2016464    H18     72.00            60,00Kč
  5 Pachnik Wojtek           UKS      504407    H20      8.00            60,00Kč
  6 Wojnowicz Marek          UKS      505127    H20      4.00            60,00Kč
  7 Pachnik Darius           UKS      504408    H40     81.00            60,00Kč
  8 Burdyna Dominika         UKS     2016463    D16     67.00            60,00Kč
  9 Hanisezwska Angelika     UKS     2028218    D16     77.00            60,00Kč
 10 Rygiel Paulina           UKS      425457    D16     73.00            60,00Kč
 11 Szeliga Malgorzata       UKS     1394898    D18     76.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maršál Jakub             VLI0000    4441 P  H12     28.00            35,00Kč
  2 Maršál Jan               VLI0001    4442 P  H12     12.00            35,00Kč
  3 Martanová Elin           VLI0252    8126    D10      6.00            35,00Kč
  4 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55      1.00            60,00Kč
  5 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60     33.00            60,00Kč
  6 Bednaříková Olga         VLI5151    8309    D60     29.00            60,00Kč
  7 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H55      5.00            60,00Kč
  8 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55      9.00            60,00Kč
  9 Henych Petr              VLI6001  515132    H21     57.00            60,00Kč
 10 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D35     47.00            60,00Kč
 11 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21     89.00            60,00Kč
 12 Harazin Martin           VLI7400    8291    H35     12.00            60,00Kč
 13 Maršálová Kateřina       VLI7450   49967    D35     35.00            60,00Kč
 14 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     39.00            60,00Kč
 15 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21     43.00            60,00Kč
 16 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21     67.00            60,00Kč
 17 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21     17.00            60,00Kč
 18 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21     68.00            60,00Kč
 19 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21     31.00            60,00Kč
 20 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21      3.00            60,00Kč
 21 Prade Albert             VLI9503    8304    H16     28.00            60,00Kč
 22 Třmínek Jan              VLI9504  207860    H16     50.00            60,00Kč
 23 Buchar Ondřej            VLI9600    8306    H16     42.00            60,00Kč
 24 Maršál Jiří              VLI9701    8308    H14     51.00            35,00Kč
 25 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D14     58.00            35,00Kč
 26 Prade Kryštof            VLI9800  515133    H14     27.00            35,00Kč
 27 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     76.00            35,00Kč
 28 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D12      1.00            35,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1480.00       60.00        0.00        0.00     1540.00        0.00    -1540.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21     69.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 9.4.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H21     83.00            60,00Kč
  2 Jelínek Petr             ZBM7801 1117801    H21     21.00            60,00Kč
  3 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21     53.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00