Konečné výsledky kategorie                                                 9.4.2011 18:36:53
                                        3.JO-middle
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   60m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     21.35  +      0.00
  2.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     24.47  +      3.12
  3.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     28.41  +      7.06
  4.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     29.14  +      7.39
  5.Nováková Štěpánka        OK Doksy             DOK0150 C     32.41  +     11.06
  6.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C     40.31  +     18.56
  7.Burdyna Paula            UKS Tukan Iwiny      UKS           51.18  +     29.43
  8.Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C     62.02  +     40.27
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.9km  100m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Marie           TJ Tatran Jablonec n TJN0351 C     47.24  +      0.00
  2.Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     51.59  +      4.35
  3.Zajíčková Petra          TJ Tatran Jablonec n TJN           57.20  +      9.56
  4.Hodíková Anna            SOK TJ Turnov        TUV     C     58.17  +     10.53
  5.Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C     60.44  +     13.20
  6.Kopecká Tamara           TJ Tatran Jablonec n TJN0352 C     64.22  +     16.58
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.8km  105m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV     C     23.55  +      0.00
  2.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B     27.50  +      3.55
  3.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     30.41  +      6.46
  4.Loudová Leona            OOB TJ Turnov        TUR9956 C     30.49  +      6.54
  5.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     31.58  +      8.03
  6.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     32.20  +      8.25
  7.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 C     34.30  +     10.35
  8.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     34.57  +     11.02
  9.Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     36.07  +     12.12
 10.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C     36.16  +     12.21
 11.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     39.04  +     15.09
 12.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA           41.41  +     17.46
 13.Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR0050 C     47.15  +     23.20
 14.Müllerová Barbora        Neregistrovaní       NE9           48.09  +     24.14
    Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.3km  145m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     30.32  +      0.00
  2.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     30.44  +      0.12
  3.Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 C     30.50  +      0.18
  4.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     32.22  +      1.50
  5.Němečková Eliška         TJ Tatran Jablonec n TJN9752 C     32.50  +      2.18
  6.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     33.07  +      2.35
  7.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B     33.45  +      3.13
  8.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     33.46  +      3.14
  9.Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C     34.02  +      3.30
 10.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     34.49  +      4.17
 11.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     35.46  +      5.14
 12.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     36.22  +      5.50
 13.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     36.31  +      5.59
 14.Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C     36.47  +      6.15
 15.Balcarová Barča          TJ Loko Liberec      LLI9751 C     38.43  +      8.11
 16.Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C     39.24  +      8.52
 17.Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C     40.06  +      9.34
 18.Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C     45.04  +     14.32
 19.Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C     54.22  +     23.50
 20.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     57.04  +     26.32
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.6km  160m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanisezwska Angelika     UKS Tukan Iwiny      UKS           28.42  +      0.00
  2.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C     35.37  +      6.55
  3.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     38.45  +     10.03
  4.Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR           41.59  +     13.17
  5.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      UKS           45.48  +     17.06
  6.Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9650 C     52.23  +     23.41
  7.Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia MKS           52.24  +     23.42
  8.Karolína Pospíšilová     TJ Tatran Jablonec n TJN     C     55.47  +     27.05
  9.Rygiel Paulina           UKS Tukan Iwiny      UKS           58.25  +     29.43
 10.Kanikowska Dominka       UKS Tukan Iwiny      UKS           62.36  +     33.54
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.8km  155m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B     34.13  +      0.00
  2.Szeliga Malgorzata       UKS Tukan Iwiny      UKS           40.37  +      6.24
  3.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B     43.50  +      9.37
  4.Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C     43.55  +      9.42
  5.Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C     46.46  +     12.33
  6.Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C     51.36  +     17.23
  7.Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C     57.57  +     23.44
  8.Bojanovová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C     66.32  +     32.19
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.1km  205m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     44.30  +      0.00
  2.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151       48.51  +      4.21
  3.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B     57.40  +     13.10
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.1km  205m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 C     42.27  +      0.00  R:    0b
  2.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     43.08  +      0.41  R:    0b
  3.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     44.47  +      2.20  R:    0b
  4.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     46.40  +      4.13  R:    0b
  5.Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     47.40  +      5.13  R:    0b
  6.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     47.59  +      5.32  R:    0b
  7.Rypáčková Dana           Neregistrovaní - Ryp N06           48.43  +      6.16  R:    0b
  8.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     50.47  +      8.20  R:    0b
  9.Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     54.40  +     12.13  R:    0b
 10.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     64.45  +     22.18  R:    0b
 11.Slavíková Jana           OK Chrastava         CHA8251 C     67.23  +     24.56  R:    0b
 12.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     78.49  +     36.22  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        3.9km  300m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     49.24  +      0.00  R:    0b
  2.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     52.15  +      2.51  R:    0b
  3.Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     54.47  +      5.23  R:    0b
  4.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     54.57  +      5.33  R:    0b
  5.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     56.20  +      6.56  R:    0b
  6.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     57.09  +      7.45  R:    0b
  7.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     57.15  +      7.51  R:    0b
  8.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     58.39  +      9.15  R:    0b
  9.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     58.56  +      9.32  R:    0b
 10.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     60.37  +     11.13  R:    0b
 11.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     62.34  +     13.10  R:    0b
 12.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     63.08  +     13.44  R:    0b
 13.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     64.13  +     14.49  R:    0b
 14.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     67.13  +     17.49  R:    0b
 15.Kašparová Šárka          NORD Slavia Minerva  AOP7251 C     68.37  +     19.13  R:    0b
 16.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     68.41  +     19.17  R:    0b
 17.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     69.50  +     20.26  R:    0b
 18.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     81.16  +     31.52  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.1km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     40.39  +      0.00
  2.Maršálová Kateřina       Slavia Liberec orien VLI7450 C     41.21  +      0.42
  3.Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     43.09  +      2.30
  4.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     44.21  +      3.42
  5.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     45.58  +      5.19
  6.Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351 C     46.39  +      6.00
  7.Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C     46.46  +      6.07
  8.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     49.45  +      9.06
  9.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     54.37  +     13.58
 10.Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951 C     60.19  +     19.40
 11.Linková Alena            Slavoj Severotuk Úst SUL6750 C     79.34  +     38.55
 12.Dastychová Alexandra     OK RECO sport        PEN7450 C     85.58  +     45.19
 
Konečné výsledky kategorie: D40         2.8km  230m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     36.50  +      0.00
  2.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     39.31  +      2.41
  3.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     39.48  +      2.58
  4.Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C     43.11  +      6.21
  5.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     43.47  +      6.57
  6.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     46.07  +      9.17
  7.Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN6750 C     46.29  +      9.39
  8.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     47.21  +     10.31
  9.Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     49.02  +     12.12
 10.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     54.19  +     17.29
 11.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     56.15  +     19.25
 12.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     61.10  +     24.20
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.8km  230m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     42.22  +      0.00
  2.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     45.11  +      2.49
  3.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     46.33  +      4.11
  4.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     48.12  +      5.50
  5.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     53.01  +     10.39
  6.Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C     57.42  +     15.20
  7.Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C     60.41  +     18.19
  8.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     67.56  +     25.34
  9.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     71.52  +     29.30
 10.Kábrtová Iva             OK RECO sport        PEN6350 C     80.31  +     38.09
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.5km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     34.11  +      0.00
  2.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     38.13  +      4.02
  3.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     42.13  +      8.02
  4.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     42.45  +      8.34
  5.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     45.25  +     11.14
  6.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     47.45  +     13.34
  7.Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C     56.35  +     22.24
    Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.5km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     41.05  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     41.36  +      0.31
  3.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     47.13  +      6.08
  4.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     47.21  +      6.16
  5.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     49.00  +      7.55
  6.Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     53.13  +     12.08
  7.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     55.08  +     14.03
  8.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     57.22  +     16.17
  9.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C     58.06  +     17.01
 10.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     58.13  +     17.08
 11.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     69.02  +     27.57
 12.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     78.35  +     37.30
 13.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C    114.50  +     73.45
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.9km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     44.20  +      0.00
  2.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     47.40  +      3.20
    Bednaříková Olga         Slavia Liberec orien VLI5151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.9km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     40.03  +      0.00
  2.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     43.42  +      3.39
  3.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     44.02  +      3.59
  4.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     46.54  +      6.51
  5.Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C     60.35  +     20.32
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km   60m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     23.14  +      0.00
  2.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     23.17  +      0.03
  3.Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C     27.39  +      4.25
  4.Budský Ondřej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 C     27.49  +      4.35
  5.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C     28.18  +      5.04
  6.Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C     29.21  +      6.07
  7.Hořák Jára               TJ Loko Liberec      LLI0102 C     30.22  +      7.08
  8.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     30.44  +      7.30
  9.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI           33.46  +     10.32
 10.Mečíř Marek              OK Jilemnice         JIL0102 C     34.47  +     11.33
 11.Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C     44.43  +     21.29
 12.Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0000 C     45.18  +     22.04
 13.Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C     47.17  +     24.03
 14.Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR           53.29  +     30.15
 15.Jakub Ježek              OK Jilemnice         JIL0104 C     59.38  +     36.24
 16.Kynčl Vojtěch            OK Jilemnice         JIL0101 C     63.05  +     39.51
 MS Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 CMS   54.53  +     31.39
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.9km  100m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C     28.04  +      0.00
  2.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C     31.29  +      3.25
  3.Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C     34.28  +      6.24
  4.Šubrt František          DDM Sluníčko Lom. na N04           36.52  +      8.48
  5.Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C     37.13  +      9.09
  6.Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C     39.08  +     11.04
  7.Hewitt Christopher       Neregistrovaní       NE9           41.25  +     13.21
  8.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C     41.52  +     13.48
  9.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN     C     44.54  +     16.50
 10.Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C     46.06  +     18.02
 11.Balcarová Mája           TJ Loko Liberec      LLI           53.30  +     25.26
 12.Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C     55.45  +     27.41
 13.Brázdil David            DDM Sluníčko Lom. na N04           57.16  +     29.12
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.5km  125m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002 C     27.38  +      0.00
  2.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     30.25  +      2.47
  3.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C     30.36  +      2.58
  4.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     31.32  +      3.54
  5.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     32.10  +      4.32
  6.Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C     37.13  +      9.35
  7.Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 C     41.29  +     13.51
  8.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     43.41  +     16.03
  9.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C     45.15  +     17.37
 10.Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C     46.41  +     19.03
 11.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C     53.15  +     25.37
 12.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     54.49  +     27.11
 13.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     59.06  +     31.28
 14.Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C     62.25  +     34.47
 15.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     63.06  +     35.28
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.8km  155m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     34.50  +      0.00
  2.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     36.38  +      1.48
  3.Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C     38.25  +      3.35
  4.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      UKS           39.03  +      4.13
  5.Maršál Jiří              Slavia Liberec orien VLI9701 C     39.14  +      4.24
  6.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     43.12  +      8.22
  7.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     47.07  +     12.17
  8.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     49.00  +     14.10
  9.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C     49.17  +     14.27
 10.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B     49.26  +     14.36
 11.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     50.06  +     15.16
 12.Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     54.52  +     20.02
 13.Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C     55.33  +     20.43
 14.Prade Kryštof            Slavia Liberec orien VLI9800 C     57.00  +     22.10
 15.Domagala Marcel          MKS Paulinum Jelenia MKS           57.10  +     22.20
 16.Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C     61.34  +     26.44
 17.Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV9801 C     65.06  +     30.16
 18.Valušiak Marek           OK Jilemnice         JIL9803 C     72.53  +     38.03
 19.Zadražil Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN9800 C     81.37  +     46.47
    Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia MKS       DISK              
    Mečíř Hynek              OK Jilemnice         JIL9802 C DISK              
 MS Müller Lukáš                                           MS   66.28  +     31.38
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.5km  260m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia MKS           35.44  +      0.00
  2.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B     41.16  +      5.32
  3.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C     42.45  +      7.01
  4.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia MKS           43.58  +      8.14
  5.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 B     48.03  +     12.19
  6.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     51.34  +     15.50
  7.Prade Albert             Slavia Liberec orien VLI9503 C     51.58  +     16.14
  8.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C     52.43  +     16.59
  9.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     52.47  +     17.03
 10.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     62.40  +     26.56
 11.Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 C     65.55  +     30.11
 12.Buchar Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9600 C     70.10  +     34.26
 13.Linka Michael            Slavoj Severotuk Úst SUL9500 C     80.34  +     44.50
 14.Třmínek Jan              Slavia Liberec orien VLI9504 C     91.16  +     55.32
 15.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C    108.57  +     73.13
    Holub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia MKS       DISK              
    Szeliga Bartek           UKS Tukan Iwiny      UKS       DISK              
    Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.8km  285m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     37.38  +      0.00
  2.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     39.18  +      1.40
  3.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      UKS           44.10  +      6.32
  4.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     47.08  +      9.30
  5.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C     57.16  +     19.38
  6.Matyja Tadeusz           MKS Paulinum Jelenia MKS           60.16  +     22.38
  7.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     72.19  +     34.41
    Klimkiewicz Kacper       MKS Paulinum Jelenia MKS       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         4.1km  305m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Wojtek           UKS Tukan Iwiny      UKS           42.19  +      0.00
  2.Wojnowicz Marek          UKS Tukan Iwiny      UKS           44.39  +      2.20
  3.Mostek Lukasz            MKS Paulinum Jelenia MKS           51.30  +      9.11
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.1km  305m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     43.29  +      0.00  R:    0b
  2.Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia MKS           44.15  +      0.46  R:    0b
  3.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     44.53  +      1.24  R:    0b
  4.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     45.00  +      1.31  R:    0b
  5.Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C     48.00  +      4.31  R:    0b
  6.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     48.10  +      4.41  R:    0b
  7.Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C     50.47  +      7.18  R:    0b
  8.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     51.59  +      8.30  R:    0b
  9.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     52.18  +      8.49  R:    0b
 10.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     53.45  +     10.16  R:    0b
 11.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     54.07  +     10.38  R:    0b
 12.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     55.32  +     12.03  R:    0b
 13.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     60.17  +     16.48  R:    0b
 14.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     60.50  +     17.21  R:    0b
 15.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     62.30  +     19.01  R:    0b
 16.Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C     65.09  +     21.40  R:    0b
 17.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     65.52  +     22.23  R:    0b
 18.Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C     72.24  +     28.55  R:    0b
 19.Rybář Leon               Slavia Liberec orien VLI9502 B     76.39  +     33.10  R:    0b
 20.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     79.37  +     36.08  R:    0b
    Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.5km  380m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R     46.27  +      0.00  R:    0b
  2.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     46.50  +      0.23  R:    0b
  3.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     47.19  +      0.52  R:    0b
  4.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     47.41  +      1.14  R:    0b
  5.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     47.53  +      1.26  R:    0b
  6.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     48.58  +      2.31  R:    0b
  7.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     49.52  +      3.25  R:    0b
  8.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     50.50  +      4.23  R:    0b
  9.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     50.58  +      4.31  R:    0b
 10.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     51.10  +      4.43  R:    0b
 11.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     51.29  +      5.02  R:    0b
 12.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     51.44  +      5.17  R:    0b
 13.Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C     51.55  +      5.28  R:    0b
 14.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     51.57  +      5.30  R:    0b
 15.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     52.18  +      5.51  R:    0b
 16.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R     52.21  +      5.54  R:    0b
 17.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     52.32  +      6.05  R:    0b
 18.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     52.59  +      6.32  R:    0b
 19.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     53.35  +      7.08  R:    0b
 20.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     53.45  +      7.18  R:    0b
 21.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     56.08  +      9.41  R:    0b
 22.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     56.27  +     10.00  R:    0b
 23.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C     57.20  +     10.53  R:    0b
 24.Štryncl Pavel            Neregistrovaní - Štr N02           59.12  +     12.45  R:    0b
 25.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     59.32  +     13.05  R:    0b
 26.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     60.09  +     13.42  R:    0b
 27.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     60.35  +     14.08  R:    0b
 28.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     62.08  +     15.41  R:    0b
 29.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     62.16  +     15.49  R:    0b
 30.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     66.30  +     20.03  R:    0b
 31.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     66.43  +     20.16  R:    0b
 32.Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C     69.21  +     22.54  R:    0b
 33.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     71.24  +     24.57  R:    0b
 34.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     75.25  +     28.58  R:    0b
 35.Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     81.09  +     34.42  R:    0b
 36.Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C     85.38  +     39.11  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.8km  285m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     42.57  +      0.00
  2.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     43.42  +      0.45
  3.Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C     44.58  +      2.01
  4.Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C     45.09  +      2.12
  5.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     45.43  +      2.46
  6.Rypáček Miroslav         Neregistrovaní - Ryp N06           46.27  +      3.30
  7.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP           47.50  +      4.53
  8.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     48.39  +      5.42
  9.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     49.34  +      6.37
 10.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     49.41  +      6.44
 11.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     54.38  +     11.41
 12.Lederer Pavel            Slavoj Severotuk Úst SUL6602 C     54.55  +     11.58
 13.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     62.02  +     19.05
 14.Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C     65.24  +     22.27
 15.Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     66.30  +     23.33
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.6km  260m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL6401 C     42.41  +      0.00
  2.Pachnik Darius           UKS Tukan Iwiny      UKS           44.30  +      1.49
  3.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     46.38  +      3.57
  4.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     50.58  +      8.17
  5.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     55.27  +     12.46
  6.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     55.34  +     12.53
  7.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     56.42  +     14.01
  8.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     57.32  +     14.51
  9.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     61.06  +     18.25
 10.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     66.16  +     23.35
 11.Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     81.40  +     38.59
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.6km  260m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     45.59  +      0.00
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     46.12  +      0.13
  3.Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C     46.58  +      0.59
  4.Vydra Ivan               OK RECO sport        PEN6600 C     50.35  +      4.36
  5.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     50.42  +      4.43
  6.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     54.37  +      8.38
  7.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C     54.51  +      8.52
  8.Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     55.19  +      9.20
  9.Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C     56.10  +     10.11
 10.Vydra Pavel              OK RECO sport        PEN6200 C     56.25  +     10.26
 11.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C     62.51  +     16.52
 12.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     68.58  +     22.59
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.0km  200m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     33.18  +      0.00
  2.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     35.11  +      1.53
  3.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     43.00  +      9.42
  4.Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     43.25  +     10.07
  5.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     49.13  +     15.55
  6.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     53.29  +     20.11
  7.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     54.10  +     20.52
  8.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     63.24  +     30.06
  9.Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C     76.40  +     43.22
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.0km  200m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     33.15  +      0.00
  2.Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     37.50  +      4.35
  3.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     38.04  +      4.49
  4.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     38.11  +      4.56
  5.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C     40.37  +      7.22
  6.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     43.07  +      9.52
  7.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     45.03  +     11.48
  8.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     49.39  +     16.24
  9.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     52.03  +     18.48
 10.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     56.01  +     22.46
 11.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     68.17  +     35.02
 12.Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C     79.10  +     45.55
 13.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     99.25  +     66.10
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.1km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     31.41  +      0.00
  2.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     31.46  +      0.05
  3.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     32.55  +      1.14
  4.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     34.44  +      3.03
  5.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     34.45  +      3.04
  6.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     36.17  +      4.36
  7.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     36.49  +      5.08
  8.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     38.02  +      6.21
  9.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     41.05  +      9.24
 10.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     41.13  +      9.32
 11.Bartkowiak Eward         Grunwald Poznaň      GRP           42.33  +     10.52
 12.Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia MKS           46.58  +     15.17
 13.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     55.42  +     24.01
 14.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C     76.15  +     44.34
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.1km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     34.49  +      0.00
  2.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     42.49  +      8.00
  3.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     44.26  +      9.37
  4.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     54.38  +     19.49
  5.Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C     57.04  +     22.15
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.9km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     34.45  +      0.00
  2.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     35.06  +      0.21
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     36.32  +      1.47
  4.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     37.09  +      2.24
  5.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     38.55  +      4.10
  6.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     51.01  +     16.16
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.9km  100m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Stas             UKS Tukan Iwiny      UKS           25.33  +      0.00
  2.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV     C     25.46  +      0.13
  3.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV     C     32.24  +      6.51
  4.Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C     35.26  +      9.53
  5.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV     C     36.56  +     11.23
  6.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     39.02  +     13.29
  7.Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C     39.15  +     13.42
  8.Mikule Štěpán            DDM Sluníčko Lom. na N04           39.37  +     14.04
  9.Adamec Lukáš             TJ Tatran Jablonec n TJN           40.25  +     14.52
 10.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     41.33  +     16.00
 11.Habán Oliver             Slavia Liberec orien VLI0600 C     56.48  +     31.15
 12.Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C     58.27  +     32.54
 13.Kužel Jiří               Neregistrovaní - Kuž N09           58.52  +     33.19
 14.Burgr Honza              TJ Loko Liberec      LLI0202 C     59.44  +     34.11
 15.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR           80.54  +     55.21
 16.Jovi - team              Neregistrovaní - Štr N02          100.14  +     74.41
    Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C DISK              
    Alblová Zuzana           VSK Přírodověda - or PVP0650 C DISK              
    Tomek Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.4km  130m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gotvald Robert                                              31.45  +      0.00
  2.Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN     C     33.02  +      1.17
  3.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     37.23  +      5.38
  4.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     40.26  +      8.41
  5.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     41.00  +      9.15
  6.Valušiaková Mirka        OK Jilemnice         JIL7551 C     41.14  +      9.29
  7.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C     41.35  +      9.50
  8.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C     43.04  +     11.19
  9.Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C     43.56  +     12.11
 10.Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI     C     47.32  +     15.47
 11.Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN     C     50.19  +     18.34
 12.Kužel Jiří               Neregistrovaní - Kuž N09           52.30  +     20.45
 13.Tomčíková Kateřina       Neregistrovaní - Kra N01           62.08  +     30.23
 14.Krajová Radka            Neregistrovaní - Kra N01           62.13  +     30.28
 15.Vávrová Denisa           Neregistrovaní - Kra N01           62.18  +     30.33
 16.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       67.09  +     35.24
 17.Dutkiewicz Agnieszka     MKS Paulinum Jelenia MKS           82.24  +     50.39
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.5km  270m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nalezenec Lukáš          Neregistrovaní - Nal N08           56.22  +      0.00
  2.Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 C     62.16  +      5.54
  3.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101       65.18  +      8.56
  4.Šilhánová Anna           Slavia Liberec orien VLI8151 C     66.04  +      9.42
  5.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     68.18  +     11.56
  6.Tomšíková Ivana          Neregistrovaní - Nal N08           77.45  +     21.23
  7.Ježek Martin             Nergistrovaní - Ježe N05           94.39  +     38.17
    Malý Bohumil             Neregistrovaní       NE9       DISK