Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           9.4.2011 18:38:05
                                                                                               3.JO-middle
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   60m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-57      4-52      5-46      6-100   
  1 Dolejší Kateřina               21.35  4.30/2    8.11/1*  11.47/1*  13.37/1*  17.53/1*  21.08/1*  21.35/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.30/2    3.41/1*   3.36/1*   1.50/1*   4.16/3    3.15/1*   0.27/6  
  2 Rýdlová Adéla                  24.47  5.04/3    9.22/3   13.34/2   15.34/2   20.25/2   24.19/2   24.47/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.04/3    4.18/3    4.12/2    2.00/4    4.51/4    3.54/5    0.28/7  
  3 Linková Lucie                  28.41  4.14/1*   9.16/2   15.19/3   17.53/3   24.37/4   28.17/3   28.41/3  
    OOB TJ Turnov                         4.14/1*   5.02/7    6.03/3    2.34/6    6.44/7    3.40/4    0.24/3  
  4 Šritrová Lenka                 29.14  5.30/4   10.16/5   17.58/4   20.03/4   24.10/3   28.50/4   29.14/4  
    SOK TJ Turnov                         5.30/4    4.46/6    7.42/4    2.05/5    4.07/2    4.40/6    0.24/3  
  5 Nováková Štěpánka              32.41  5.35/5   10.10/4   18.45/5   21.19/5   26.33/5   32.16/5   32.41/5  
    OK Doksy                              5.35/5    4.35/5    8.35/5    2.34/6    5.14/5    5.43/7    0.25/5  
  6 Rýdlová Magdaléna              40.31  5.52/6   10.25/6   27.57/6   29.52/6   36.35/6   40.10/6   40.31/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.52/6    4.33/4   17.32/7    1.55/2    6.43/6    3.35/3    0.21/1* 
  7 Burdyna Paula                  51.18 14.26/8   18.26/7   41.50/8   43.45/8   47.25/7   50.56/7   51.18/7  
    UKS Tukan Iwiny                      14.26/8    4.00/2   23.24/8    1.55/2    3.40/1*   3.31/2    0.22/2  
  8 Novotná Viktorka               62.02 10.27/7   19.02/8   34.46/7   40.16/7   53.37/8   61.23/8   62.02/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         10.27/7    8.35/8   15.44/6    5.30/8   13.21/8    7.46/8    0.39/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        3.9km  100m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-55      4-56      5-57      6-52      7-46      8-100   
  1 Nováková Marie                 47.24  6.11/1*  12.34/3   18.21/3   29.33/3   36.29/1*  38.52/1*  43.31/1*  46.56/1*  47.24/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.11/1*   6.23/6    5.47/5   11.12/2    6.56/1*   2.23/2    4.39/1*   3.25/1*   0.28/5  
  2 Vitebská Eliška                51.59  7.06/3   11.54/1*  14.40/1*  28.29/1*  40.06/2   42.29/2   47.48/2   51.33/2   51.59/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.06/3    4.48/1*   2.46/2   13.49/6   11.37/3    2.23/2    5.19/2    3.45/3    0.26/4  
  3 Zajíčková Petra                57.20  7.17/4   13.02/4   15.08/2   28.48/2   40.30/3   43.49/3   50.52/3   56.57/3   57.20/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.17/4    5.45/3    2.06/1*  13.40/4   11.42/4    3.19/5    7.03/5    6.05/6    0.23/1* 
  4 Hodíková Anna                  58.17 10.26/5   15.41/5   18.55/4   32.36/4   44.52/5   48.04/4   53.49/4   57.52/4   58.17/4  
    SOK TJ Turnov                        10.26/5    5.15/2    3.14/3   13.41/5   12.16/6    3.12/4    5.45/4    4.03/4    0.25/3  
  5 Šmolová Kateřina               60.44  6.13/2   12.00/2   24.17/5   37.17/6   49.01/6   51.21/6   56.55/5   60.20/5   60.44/5  
    OK Doksy                              6.13/2    5.47/4   12.17/6   13.00/3   11.44/5    2.20/1*   5.34/3    3.25/1*   0.24/2  
  6 Kopecká Tamara                 64.22 12.13/6   18.35/6   24.20/6   35.30/5   44.22/4   48.50/5   59.08/6   63.53/6   64.22/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         12.13/6    6.22/5    5.45/4   11.10/1*   8.52/2    4.28/6   10.18/6    4.45/5    0.29/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.8km  105m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-60      4-64      5-57      6-67      7-69      8-100   
  1 Sokolářová Šárka               23.55  3.06/1*   6.33/1*   8.23/1*  10.43/1*  11.33/1*  15.55/1*  19.02/1*  23.40/1*  23.55/1* 
    SOK TJ Turnov                         3.06/1*   3.27/1*   1.50/2    2.20/2    0.50/1*   4.22/4    3.07/1*   4.38/5    0.15/1* 
  2 Kubecová Kateřina              27.50  4.51/9    8.20/7   10.04/4   12.09/2   13.11/2   17.22/2   21.33/2   26.09/2   27.50/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.51/9    3.29/2    1.44/1*   2.05/1*   1.02/7    4.11/3    4.11/8    4.36/4    1.41/14 
  3 Thořová Markéta                30.41  4.09/6    8.15/6   10.29/8   13.00/3   14.02/3   20.13/4   24.49/3   30.22/3   30.41/3  
    SOK TJ Turnov                         4.09/6    4.06/7    2.14/10   2.31/3    1.02/7    6.11/12   4.36/9    5.33/9    0.19/8  
  4 Loudová Leona                  30.49  3.43/3    7.51/4   10.14/5   13.04/4   14.27/4   20.09/3   25.08/4   30.32/4   30.49/4  
    OOB TJ Turnov                         3.43/3    4.08/8    2.23/11   2.50/4    1.23/12   5.42/9    4.59/11   5.24/7    0.17/4  
  5 Řezáčová Veronika              31.58  3.30/2    8.11/5   10.24/6   14.21/5   16.05/6   22.12/5   25.37/5   31.41/5   31.58/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.30/2    4.41/12   2.13/9    3.57/8    1.44/13   6.07/11   3.25/3    6.04/12   0.17/4  
  6 Janoušková Lucie               32.20  3.52/5    7.41/2    9.44/3   19.07/9   19.59/9   24.33/7   28.14/6   32.00/6   32.20/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.52/5    3.49/4    2.03/6    9.23/12   0.52/2    4.34/6    3.41/5    3.46/1*   0.20/11 
  7 Poloprutská Lucie              34.30  3.48/4    7.45/3    9.36/2   14.31/6   15.29/5   22.30/6   29.38/8   34.11/7   34.30/7  
    Slavia Liberec orienteering           3.48/4    3.57/6    1.51/3    4.55/9    0.58/5    7.01/14   7.08/13   4.33/3    0.19/8  
  8 Žejdlíková Karolína            34.57  4.32/7   10.27/11  13.31/12  17.20/7   19.06/7   25.21/9   28.35/7   34.40/8   34.57/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.32/7    5.55/13   3.04/14   3.49/6    1.46/14   6.15/13   3.14/2    6.05/13   0.17/4  
  9 Macháčková Barbora             36.07  4.38/8    8.23/8   10.24/6   18.38/8   19.37/8   24.40/8   29.51/9   35.46/9   36.07/9  
    Jizerský klub OB Frýdlant             4.38/8    3.45/3    2.01/5    8.14/10   0.59/6    5.03/7    5.11/12   5.55/10   0.21/12 
 10 Riby Rose                      36.16  6.24/12  10.56/12  12.54/11  22.33/11  23.26/11  27.56/11  31.30/10  35.57/10  36.16/10 
    TJ Lokomotiva Teplice                 6.24/12   4.32/11   1.58/4    9.39/13   0.53/3    4.30/5    3.34/4    4.27/2    0.19/8  
 11 Rückerová Šárka                39.04  5.06/10   9.14/9   11.20/9   20.35/10  21.29/10  26.43/10  34.10/11  38.48/11  39.04/11 
    TJ Jiskra Hořice                      5.06/10   4.08/8    2.06/7    9.15/11   0.54/4    5.14/8    7.27/14   4.38/5    0.16/2  
 12 Pavlíková Markéta              41.41 15.54/13  19.45/13  22.30/13  26.26/12  27.29/12  31.18/12  35.25/12  41.24/12  41.41/12 
    OK Chrastava                         15.54/13   3.51/5    2.45/13   3.56/7    1.03/9    3.49/1*   4.07/6    5.59/11   0.17/4  
 13 Rychlá Kateřina                47.15 20.28/14  26.58/14  29.05/14  32.05/14  33.25/14  37.23/14  41.30/14  46.54/13  47.15/13 
    OOB TJ Turnov                        20.28/14   6.30/14   2.07/8    3.00/5    1.20/11   3.58/2    4.07/6    5.24/7    0.21/12 
 14 Müllerová Barbora              48.09  5.19/11   9.46/10  12.15/10  28.39/13  29.52/13  35.37/13  40.33/13  47.53/14  48.09/14 
    Neregistrovaní                        5.19/11   4.27/10   2.29/12  16.24/14   1.13/10   5.45/10   4.56/10   7.20/14   0.16/2  
    Nejezchlebová Martina      DISK       8.21/    13.35/    17.09/         /    26.28/    33.09/    37.22/    42.00/    42.20/   
    OOB TJ Turnov                         8.21/     5.14/     3.34/         /         /     6.41/     4.13/     4.38/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.3km  145m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-56      3-74      4-72      5-35      6-73      7-31      8-69      9-46     10-63     11-100   
  1 Kameníková Andrea              30.32  7.07/10  11.11/4   13.12/3   14.39/2   17.27/2   19.57/2   21.24/4   23.03/3   25.39/2   28.33/1*  30.11/1*  30.32/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.07/10   4.04/2    2.01/4    1.27/3    2.48/6    2.30/10   1.27/18   1.39/3    2.36/3    2.54/12   1.38/6    0.21/12 
  2 Staňová Karolína               30.44  6.15/4   10.49/2   13.17/4   14.55/4   17.43/3   20.11/4   21.19/3   23.13/4   26.19/3   28.55/3   30.26/2   30.44/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.15/4    4.34/5    2.28/9    1.38/10   2.48/6    2.28/8    1.08/5    1.54/13   3.06/7    2.36/5    1.31/2    0.18/5  
  3 Poloprutská Klára              30.50  6.20/5   11.13/5   12.59/2   14.40/3   17.43/3   19.37/1*  20.52/1*  22.33/1*  25.21/1*  28.42/2   30.30/3   30.50/3  
    Slavia Liberec orienteering           6.20/5    4.53/6    1.46/2    1.41/13   3.03/12   1.54/1*   1.15/11   1.41/6    2.48/5    3.21/17   1.48/13   0.20/10 
  4 Doubková Petra                 32.22  6.45/7   11.56/9   14.31/8   16.07/7   18.48/6   22.20/7   23.34/6   25.14/6   27.47/4   30.15/4   31.58/4   32.22/4  
    Slavia Liberec orienteering           6.45/7    5.11/9    2.35/10   1.36/7    2.41/3    3.32/16   1.14/10   1.40/4    2.33/2    2.28/4    1.43/8    0.24/18 
  5 Němečková Eliška               32.50  6.33/6   10.10/1*  12.21/1*  13.45/1*  16.08/1*  20.07/3   21.09/2   22.56/2   27.59/5   30.58/5   32.31/5   32.50/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.33/6    3.37/1*   2.11/7    1.24/2    2.23/2    3.59/17   1.02/1*   1.47/10   5.03/15   2.59/14   1.33/4    0.19/6  
  6 Kohoutová Barbora              33.07  7.07/10  11.21/6   13.36/6   15.13/5   17.58/5   20.30/5   21.34/5   23.30/5   28.44/7   30.59/6   32.50/6   33.07/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.07/10   4.14/3    2.15/8    1.37/9    2.45/5    2.32/11   1.04/2    1.56/14   5.14/18   2.15/2    1.51/15   0.17/3  
  7 Hudská Ludmila                 33.45  7.13/13  12.16/10  15.21/9   17.00/9   19.59/7   22.15/6   23.40/7   25.33/7   28.39/6   31.26/7   33.24/7   33.45/7  
    OOB TJ Turnov                         7.13/13   5.03/7    3.05/12   1.39/12   2.59/10   2.16/4    1.25/17   1.53/11   3.06/7    2.47/10   1.58/18   0.21/12 
  8 Roškotová Lucie                33.46  6.04/3   11.09/3   16.16/11  17.52/11  20.51/11  23.09/10  24.17/9   26.10/9   29.17/8   31.57/8   33.27/8   33.46/8  
    OOB TJ Turnov                         6.04/3    5.05/8    5.07/17   1.36/7    2.59/10   2.18/5    1.08/5    1.53/11   3.07/9    2.40/6    1.30/1*   0.19/6  
  9 Macháčková Eliška              34.02  5.47/1*  11.41/8   13.32/5   15.28/6   20.32/9   23.06/9   24.19/10  25.49/8   29.21/9   32.03/9   33.43/9   34.02/9  
    Jizerský klub OB Frýdlant             5.47/1*   5.54/14   1.51/3    1.56/15   5.04/17   2.34/12   1.13/8    1.30/1*   3.32/13   2.42/7    1.40/7    0.19/6  
 10 Linková Alena                  34.49  7.18/14  12.45/12  14.21/7   16.58/8   20.24/8   22.31/8   23.52/8   26.54/10  29.45/10  32.30/10  34.27/10  34.49/10 
    OOB TJ Turnov                         7.18/14   5.27/10   1.36/1*   2.37/18   3.26/16   2.07/2    1.21/14   3.02/19   2.51/6    2.45/9    1.57/17   0.22/14 
 11 Kohlová Monika                 35.46  7.38/15  13.05/13  16.49/13  18.23/13  21.46/13  24.11/13  25.46/13  27.31/11  30.54/11  33.36/11  35.23/11  35.46/11 
    OOB TJ Turnov                         7.38/15   5.27/10   3.44/15   1.34/6    3.23/14   2.25/7    1.35/19   1.45/8    3.23/11   2.42/7    1.47/11   0.23/16 
 12 Nejezchlebová Barbora          36.22  7.07/10  14.22/15  16.31/12  18.13/12  21.24/12  23.37/12  24.55/12  27.35/13  31.01/13  34.04/12  35.58/12  36.22/12 
    OOB TJ Turnov                         7.07/10   7.15/18   2.09/5    1.42/14   3.11/13   2.13/3    1.18/12   2.40/17   3.26/12   3.03/15   1.54/16   0.24/18 
 13 Nováková Lucie                 36.31  7.06/9   11.23/7   19.32/16  20.48/16  23.32/15  26.07/15  27.31/15  29.06/15  31.44/14  34.36/13  36.09/13  36.31/13 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.06/9    4.17/4    8.09/20   1.16/1*   2.44/4    2.35/13   1.24/16   1.35/2    2.38/4    2.52/11   1.33/4    0.22/14 
 14 Schmidtová Tereza              36.47  7.02/8   13.08/14  16.15/10  17.46/10  20.38/10  23.22/11  24.44/11  27.32/12  30.54/11  34.49/14  36.32/14  36.47/14 
    OOB TJ Turnov                         7.02/8    6.06/15   3.07/13   1.31/5    2.52/8    2.44/14   1.22/15   2.48/18   3.22/10   3.55/19   1.43/8    0.15/1* 
 15 Balcarová Barča                38.43  9.50/19  15.21/17  18.09/15  19.47/15  22.04/14  26.05/14  27.13/14  28.53/14  33.56/15  36.54/15  38.26/15  38.43/15 
    TJ Loko Liberec                       9.50/19   5.31/12   2.48/11   1.38/10   2.17/1*   4.01/18   1.08/5    1.40/4    5.03/15   2.58/13   1.32/3    0.17/3  
 16 Tomková Jana                   39.24  8.28/17  14.43/16  16.52/14  18.51/14  24.18/16  26.39/16  27.43/16  29.28/16  34.51/17  37.07/16  38.56/16  39.24/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    8.28/17   6.15/16   2.09/5    1.59/16   5.27/19   2.21/6    1.04/2    1.45/8    5.23/19   2.16/3    1.49/14   0.28/20 
 17 Votočková Eliška               40.06  5.57/2   12.25/11  19.40/17  21.52/17  25.16/17  28.13/17  29.20/17  31.40/17  34.11/16  38.03/17  39.46/17  40.06/17 
    OK Jilemnice                          5.57/2    6.28/17   7.15/19   2.12/17   3.24/15   2.57/15   1.07/4    2.20/15   2.31/1*   3.52/18   1.43/8    0.20/10 
 18 Žuchová Daniela                45.04 16.19/20  22.08/20  25.51/20  27.19/20  30.16/18  32.45/18  33.58/18  35.39/18  40.48/18  43.02/18  44.49/18  45.04/18 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         16.19/20   5.49/13   3.43/14   1.28/4    2.57/9    2.29/9    1.13/8    1.41/6    5.09/17   2.14/1*   1.47/11   0.15/1* 
 19 Würzová Karolína               54.22  8.05/16  16.33/18  21.05/18  23.56/18  32.56/20  37.32/20  38.52/19  42.03/19  48.39/20  51.49/19  54.03/19  54.22/19 
    Jizerský klub OB Frýdlant             8.05/16   8.28/19   4.32/16   2.51/20   9.00/20   4.36/20   1.20/13   3.11/20   6.36/20   3.10/16   2.14/19   0.19/6  
 20 Valkounová Markéta             57.04  8.45/18  17.17/19  23.17/19  26.06/19  31.22/19  35.25/19  41.14/20  43.41/20  48.03/19  53.34/20  56.41/20  57.04/20 
    OB Jenišovice                         8.45/18   8.32/20   6.00/18   2.49/19   5.16/18   4.03/19   5.49/20   2.27/16   4.22/14   5.31/20   3.07/20   0.23/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.6km  160m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-35      3-58      4-73      5-31      6-69      7-36      8-77      9-51     10-94     11-85     12-45     13-63     14-100   
  1 Hanisezwska Angelika           28.42  3.44/1*   6.36/1*   7.45/1*   9.07/1*  10.03/1*  11.05/1*  14.38/1*  19.00/1*  20.48/1*  22.59/1*  23.55/1*  25.14/1*  27.03/1*  28.26/1*  28.42/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       3.44/1*   2.52/1*   1.09/1*   1.22/1*   0.56/1*   1.02/1*   3.33/1*   4.22/1*   1.48/1*   2.11/1*   0.56/1*   1.19/1*   1.49/1*   1.23/1*   0.16/1* 
  2 Hoidekrová Lucie               35.37  4.09/3    8.21/2    9.32/2   11.24/2   12.26/2   13.55/2   18.13/2   23.37/2   25.40/2   28.15/2   29.28/2   31.28/2   33.33/2   35.19/2   35.37/2  
    TJ Loko Liberec                       4.09/3    4.12/2    1.11/2    1.52/5    1.02/3    1.29/3    4.18/2    5.24/3    2.03/2    2.35/3    1.13/3    2.00/7    2.05/3    1.46/5    0.18/4  
  3 Gotvaldová Dominika            38.45  4.06/2    8.34/3   10.05/3   12.16/3   13.27/3   15.15/3   20.20/3   26.09/3   28.42/3   31.27/3   32.53/3   35.04/3   37.02/3   38.27/3   38.45/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.06/2    4.28/4    1.31/5    2.11/8    1.11/6    1.48/6    5.05/4    5.49/4    2.33/4    2.45/5    1.26/4    2.11/8    1.58/2    1.25/2    0.18/4  
  4 Hrochová Tereza                41.59  6.33/8   10.54/5   12.05/5   13.42/5   14.43/5   16.01/5   21.08/5   29.03/4   32.09/4   34.35/4   36.12/4   38.03/4   40.17/4   41.43/4   41.59/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.33/8    4.21/3    1.11/2    1.37/2    1.01/2    1.18/2    5.07/5    7.55/6    3.06/5    2.26/2    1.37/6    1.51/3    2.14/4    1.26/3    0.16/1* 
  5 Burdyna Dominika               45.48  4.09/3    9.02/4   11.01/4   12.41/4   14.03/4   15.38/4   20.27/4   30.14/5   32.35/5   35.15/5   36.27/5   38.14/5   43.59/5   45.31/5   45.48/5  
    UKS Tukan Iwiny                       4.09/3    4.53/5    1.59/9    1.40/3    1.22/8    1.35/5    4.49/3    9.47/9    2.21/3    2.40/4    1.12/2    1.47/2    5.45/10   1.32/4    0.17/3  
  6 Pustaiová Zuzana               52.23  5.34/7   11.55/7   14.43/7   16.47/7   18.30/7   21.22/8   26.32/7   34.52/7   38.42/6   43.37/7   45.05/7   47.27/7   49.59/7   52.03/6   52.23/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.34/7    6.21/9    2.48/10   2.04/7    1.43/9    2.52/10   5.10/6    8.20/8    3.50/7    4.55/9    1.28/5    2.22/9    2.32/6    2.04/7    0.20/8  
  7 Jankowska Joanna               52.24  5.21/5   15.16/8   16.47/8   18.30/8   19.37/8   21.10/7   26.26/6   33.53/6   39.21/7   42.42/6   44.53/6   46.50/6   49.50/6   52.04/7   52.24/7  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             5.21/5    9.55/10   1.31/5    1.43/4    1.07/4    1.33/4    5.16/7    7.27/5    5.28/10   3.21/7    2.11/7    1.57/4    3.00/7    2.14/10   0.20/8  
  8 Karolína Pospíšilová           55.47 11.39/10  17.44/10  19.34/10  21.47/10  22.55/9   24.53/9   30.41/9   35.34/8   40.55/8   43.55/8   46.07/8   48.04/8   53.29/8   55.28/8   55.47/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.39/10   6.05/7    1.50/8    2.13/9    1.08/5    1.58/7    5.48/8    4.53/2    5.21/9    3.00/6    2.12/8    1.57/4    5.25/9    1.59/6    0.19/7  
  9 Rygiel Paulina                 58.25  5.25/6   11.01/6   12.44/6   15.26/6   16.47/6   19.21/6   30.07/8   38.16/9   43.28/9   48.50/9   51.05/9   53.33/9   55.49/9   58.02/9   58.25/9  
    UKS Tukan Iwiny                       5.25/6    5.36/6    1.43/7    2.42/10   1.21/7    2.34/8   10.46/10   8.09/7    5.12/8    5.22/10   2.15/9    2.28/10   2.16/5    2.13/9    0.23/10 
 10 Kanikowska Dominka             62.36 10.50/9   17.00/9   18.21/9   20.15/9   23.06/10  25.55/10  31.53/10  41.54/10  45.15/10  49.41/10  54.07/10  56.05/10  60.10/10  62.18/10  62.36/10 
    UKS Tukan Iwiny                      10.50/9    6.10/8    1.21/4    1.54/6    2.51/10   2.49/9    5.58/9   10.01/10   3.21/6    4.26/8    4.26/10   1.58/6    4.05/8    2.08/8    0.18/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.8km  155m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-60      3-58      4-73      5-31      6-37      7-74      8-76      9-42     10-51     11-94     12-85     13-45     14-71     15-100   
  1 Palasová Pavlína               34.13  5.13/3    7.15/3    8.59/2   10.25/2   11.33/2   13.13/2   17.22/1*  19.00/1*  21.25/1*  24.51/1*  26.41/1*  27.46/1*  29.14/1*  32.40/1*  33.55/1*  34.13/1* 
    Sportcentrum Jičín                    5.13/3    2.02/2    1.44/1*   1.26/1*   1.08/2    1.40/1*   4.09/1*   1.38/2    2.25/1*   3.26/1*   1.50/1*   1.05/1*   1.28/1*   3.26/5    1.15/1*   0.18/3  
  2 Szeliga Malgorzata             40.37  4.17/1*   6.07/1*   7.53/1*   9.32/1*  10.31/1*  12.19/1*  24.11/5   25.25/3   28.39/3   32.05/3   33.58/2   35.14/2   37.01/2   38.52/2   40.20/2   40.37/2  
    UKS Tukan Iwiny                       4.17/1*   1.50/1*   1.46/2    1.39/2    0.59/1*   1.48/2   11.52/8    1.14/1*   3.14/3    3.26/1*   1.53/2    1.16/2    1.47/2    1.51/1*   1.28/3    0.17/1* 
  3 Krpatová Klára                 43.50  5.19/4    7.39/4   10.57/4   12.43/4   14.00/4   17.12/4   22.20/3   26.03/4   29.32/4   33.29/4   35.49/3   37.22/3   39.19/3   42.02/4   43.31/3   43.50/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.19/4    2.20/5    3.18/5    1.46/3    1.17/5    3.12/6    5.08/4    3.43/6    3.29/5    3.57/5    2.20/3    1.33/4    1.57/3    2.43/3    1.29/4    0.19/5  
  4 Žuchová Nikola                 43.55  4.52/2    7.06/2    9.27/3   11.58/3   13.10/3   15.23/3   19.44/2   23.18/2   27.00/2   30.44/2   35.50/4   37.35/4   39.35/4   41.57/3   43.37/4   43.55/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.52/2    2.14/4    2.21/3    2.31/6    1.12/4    2.13/3    4.21/2    3.34/5    3.42/6    3.44/3    5.06/8    1.45/5    2.00/5    2.22/2    1.40/6    0.18/3  
  5 Würzová Anna                   46.46  8.11/8   10.17/7   13.54/7   15.44/7   16.52/7   20.13/7   25.22/6   29.19/7   32.27/6   36.22/5   38.52/5   40.23/5   42.21/5   45.04/5   46.29/5   46.46/5  
    Jizerský klub OB Frýdlant             8.11/8    2.06/3    3.37/7    1.50/4    1.08/2    3.21/7    5.09/5    3.57/7    3.08/2    3.55/4    2.30/4    1.31/3    1.58/4    2.43/3    1.25/2    0.17/1* 
  6 Smetanová Alžběta              51.36  6.46/6    9.24/6   12.34/5   15.15/5   16.42/5   19.09/5   23.57/4   27.54/5   31.44/5   37.14/6   39.44/6   41.45/6   44.09/6   49.04/6   51.14/6   51.36/6  
    OK Chrastava                          6.46/6    2.38/6    3.10/4    2.41/7    1.27/6    2.27/4    4.48/3    3.57/7    3.50/7    5.30/6    2.30/4    2.01/7    2.24/7    4.55/6    2.10/7    0.22/6  
  7 Hřebřinová Tereza              57.57  6.32/5    9.11/5   13.25/6   15.21/6   16.49/6   19.56/6   25.39/7   29.01/6   32.29/7   38.35/7   42.44/7   44.34/7   46.53/7   55.56/7   57.34/7   57.57/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.32/5    2.39/7    4.14/8    1.56/5    1.28/7    3.07/5    5.43/6    3.22/4    3.28/4    6.06/7    4.09/7    1.50/6    2.19/6    9.03/8    1.38/5    0.23/7  
  8 Bojanovová Tereza              66.32  7.02/7   11.06/8   14.25/8   18.11/8   20.25/8   24.13/8   32.08/8   35.05/8   41.24/8   48.24/8   51.53/8   54.44/8   57.13/8   62.37/8   66.09/8   66.32/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   7.02/7    4.04/8    3.19/6    3.46/8    2.14/8    3.48/8    7.55/7    2.57/3    6.19/8    7.00/8    3.29/6    2.51/8    2.29/8    5.24/7    3.32/8    0.23/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         3.1km  205m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-79      3-33      4-47      5-90      6-81      7-82      8-83      9-42     10-77     11-94     12-85     13-45     14-63     15-100   
  1 Burdová Adéla                  44.30  6.20/2    7.00/2   12.22/2   14.26/2   20.11/2   22.42/2   27.23/1*  29.05/1*  32.30/1*  33.55/1*  37.35/1*  39.00/1*  41.00/1*  42.38/1*  44.11/1*  44.30/1* 
    KOB Děčín                             6.20/2    0.40/1*   5.22/1*   2.04/3    5.45/3    2.31/1*   4.41/1*   1.42/2    3.25/1*   1.25/1*   3.40/1*   1.25/1*   2.00/1*   1.38/1*   1.33/1*   0.19/2  
  2 Dubnová Kateřina               48.51  5.22/1*   6.11/1*  11.45/1*  13.35/1*  18.56/1*  21.47/1*  29.31/2   30.54/2   34.21/2   35.57/2   40.14/2   41.49/2   43.54/2   46.44/2   48.31/2   48.51/2  
    KOB Děčín                             5.22/1*   0.49/2    5.34/2    1.50/1*   5.21/1*   2.51/2    7.44/3    1.23/1*   3.27/2    1.36/2    4.17/3    1.35/2    2.05/2    2.50/3    1.47/3    0.20/3  
  3 Žitná Jana                     57.40 13.39/3   14.28/3   21.01/3   22.57/3   28.39/3   31.44/3   36.44/3   39.19/3   43.51/3   45.30/3   49.11/3   51.10/3   53.32/3   55.37/3   57.23/3   57.40/3  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          13.39/3    0.49/2    6.33/3    1.56/2    5.42/2    3.05/3    5.00/2    2.35/3    4.32/3    1.39/3    3.41/2    1.59/3    2.22/3    2.05/2    1.46/2    0.17/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.1km  205m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-79      3-33      4-47      5-90      6-81      7-82      8-83      9-42     10-77     11-94     12-85     13-45     14-63     15-100   
  1 Zápotocká Anna                 42.27  4.44/2    5.34/2   11.46/5   13.43/3   18.08/2   21.26/3   25.41/2   27.23/2   30.48/2   32.10/1*  35.22/1*  36.45/1*  38.19/1*  40.21/1*  42.07/1*  42.27/1* 
    Slavia Liberec orienteering           4.44/2    0.50/5    6.12/8    1.57/5    4.25/3    3.18/8    4.15/2    1.42/1*   3.25/1*   1.22/1*   3.12/2    1.23/1*   1.34/1*   2.02/6    1.46/2    0.20/1* 
  2 Kovářová Lenka                 43.08  4.34/1*   5.12/1*  11.04/1*  12.36/1*  17.15/1*  20.10/1*  24.53/1*  26.50/1*  30.38/1*  32.21/2   35.27/2   37.09/2   39.15/2   40.59/2   42.45/2   43.08/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.34/1*   0.38/2    5.52/6    1.32/2    4.39/5    2.55/6    4.43/4    1.57/2    3.48/3    1.43/6    3.06/1*   1.42/6    2.06/6    1.44/1*   1.46/2    0.23/4  
  3 Gorčicová Barbora              44.47  8.49/11   9.22/11  14.35/9   16.06/8   20.25/7   22.59/6   26.47/5   28.44/3   32.12/3   33.43/3   37.01/3   38.40/3   40.44/3   42.41/3   44.25/3   44.47/3  
    OK Chrastava                          8.49/11   0.33/1*   5.13/1*   1.31/1*   4.19/1*   2.34/1*   3.48/1*   1.57/2    3.28/2    1.31/2    3.18/3    1.39/5    2.04/5    1.57/3    1.44/1*   0.22/2  
  4 Fejková Marcela                46.40  5.10/5    6.02/6   12.10/6   13.47/4   18.29/3   21.19/2   26.21/3   29.03/4   33.14/4   35.00/4   38.37/4   40.11/4   42.14/4   44.11/4   46.13/4   46.40/4  
    Sportcentrum Jičín                    5.10/5    0.52/7    6.08/7    1.37/3    4.42/6    2.50/5    5.02/7    2.42/8    4.11/5    1.46/7    3.37/6    1.34/3    2.03/3    1.57/3    2.02/7    0.27/6  
  5 Píšová Monika                  47.40  5.10/5    5.50/3   11.38/3   14.36/5   19.59/6   22.46/5   27.49/6   29.59/5   34.14/5   36.06/6   39.47/6   41.33/7   43.33/5   45.29/5   47.18/5   47.40/5  
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.10/5    0.40/3    5.48/5    2.58/11   5.23/8    2.47/4    5.03/8    2.10/5    4.15/6    1.52/8    3.41/7    1.46/8    2.00/2    1.56/2    1.49/4    0.22/2  
  6 Brozová Zuzana                 47.59  5.06/4    5.57/4   11.44/4   14.47/6   19.08/5   21.50/4   26.42/4   30.27/6   35.00/7   36.34/7   40.02/7   41.30/6   43.33/5   45.32/6   47.34/6   47.59/6  
    OK Chrastava                          5.06/4    0.51/6    5.47/4    3.03/12   4.21/2    2.42/3    4.52/6    3.45/12   4.33/7    1.34/4    3.28/4    1.28/2    2.03/3    1.59/5    2.02/7    0.25/5  
  7 Rypáčková Dana                 48.43  5.04/3    6.01/5   11.30/2   13.16/2   19.06/4   23.45/7   28.33/8   30.39/7   34.33/6   36.05/5   39.40/5   41.18/5   44.05/7   46.18/7   48.15/7   48.43/7  
    Neregistrovaní - Ryp                  5.04/3    0.57/10   5.29/2    1.46/4    5.50/9    4.39/11   4.48/5    2.06/4    3.54/4    1.32/3    3.35/5    1.38/4    2.47/10   2.13/7    1.57/6    0.28/8  
  8 Hlavatá Andrea                 50.47  6.54/9    7.34/9   13.17/7   15.56/7   21.12/9   23.50/8   28.30/7   31.30/8   36.38/8   38.16/8   42.19/8   44.01/8   46.10/8   48.25/8   50.20/8   50.47/8  
    OK Chrastava                          6.54/9    0.40/3    5.43/3    2.39/9    5.16/7    2.38/2    4.40/3    3.00/9    5.08/9    1.38/5    4.03/8    1.42/6    2.09/7    2.15/8    1.55/5    0.27/6  
  9 Tomešová Daniela               54.40  6.38/8    7.30/8   14.05/8   16.26/9   21.02/8   24.07/9   30.39/9   33.17/9   38.06/9   40.07/9   44.44/9   46.40/9   49.00/9   51.49/9   54.12/9   54.40/9  
    SK Žabovřesky Brno                    6.38/8    0.52/7    6.35/9    2.21/6    4.36/4    3.05/7    6.32/9    2.38/7    4.49/8    2.01/9    4.37/9    1.56/11   2.20/8    2.49/9    2.23/10   0.28/8  
 10 Kučerková Romana               64.45  6.22/7    7.28/7   16.50/11  19.44/11  27.29/12  31.10/11  38.14/11  41.18/11  46.46/11  48.54/10  54.23/10  56.13/10  58.55/10  61.58/10  64.17/10  64.45/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   6.22/7    1.06/11   9.22/12   2.54/10   7.45/12   3.41/9    7.04/10   3.04/10   5.28/10   2.08/10   5.29/10   1.50/10   2.42/9    3.03/10   2.19/9    0.28/8  
 11 Slavíková Jana                 67.23  7.38/10   8.32/10  16.36/10  19.08/10  25.36/10  29.22/10  36.48/10  39.17/10  46.45/10  48.54/10  54.59/11  56.48/11  59.53/11  63.20/11  66.45/11  67.23/11 
    OK Chrastava                          7.38/10   0.54/9    8.04/11   2.32/8    6.28/10   3.46/10   7.26/11   2.29/6    7.28/12   2.09/11   6.05/12   1.49/9    3.05/11   3.27/11   3.25/12   0.38/12 
 12 Kalinová Markéta               78.49  9.12/12  10.23/12  18.14/12  20.45/12  27.13/11  32.26/12  39.57/12  43.15/12  49.57/12  52.55/12  58.56/12  61.21/12  65.17/12  74.51/12  78.13/12  78.49/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                     9.12/12   1.11/12   7.51/10   2.31/7    6.28/10   5.13/12   7.31/12   3.18/11   6.42/11   2.58/12   6.01/11   2.25/12   3.56/12   9.34/12   3.22/11   0.36/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        3.9km  300m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-79      2-33      3-47      4-39      5-87      6-59      7-34      8-32      9-88     10-90     11-81     12-82     13-83     14-84     15-77     16-43    
                                      17-78     18-85     19-45     20-63     21-49     22-100   
  1 Kašková Kateřina               49.24  3.26/1*   7.48/1*   9.07/1*  10.10/1*  11.47/1*  13.29/1*  17.43/1*  19.27/1*  20.31/1*  23.53/1*  25.57/1*  29.40/1*  31.01/1*  35.03/1*  37.50/1*  41.07/1* 
    OK Chrastava                          3.26/1*   4.22/1*   1.19/1*   1.03/1*   1.37/1*   1.42/1*   4.14/6    1.44/2    1.04/3    3.22/7    2.04/1*   3.43/4    1.21/1*   4.02/9    2.47/3    3.17/6  
                                         42.29/1*  43.14/1*  44.59/1*  46.32/1*  48.35/1*  49.06/1*  49.24/1* 
                                          1.22/1*   0.45/1*   1.45/7    1.33/1*   2.03/1*   0.31/2    0.18/2  
  2 Kašková Barbora                52.15  4.18/11   8.54/4   10.25/4   11.34/4   13.46/4   15.39/3   20.57/6   22.41/6   23.53/7   26.53/5   29.10/5   32.49/4   34.12/3   37.40/3   40.02/2   43.15/2  
    OK Chrastava                          4.18/11   4.36/2    1.31/5    1.09/2    2.12/5    1.53/2    5.18/15   1.44/2    1.12/10   3.00/3    2.17/2    3.39/3    1.23/2    3.28/1*   2.22/1*   3.13/4  
                                         44.49/2   45.43/2   47.10/2   48.59/2   51.20/2   51.53/2   52.15/2  
                                          1.34/4    0.54/8    1.27/1*   1.49/4    2.21/5    0.33/4    0.22/8  
  3 Ticháčková Magdalena           54.47  3.35/2    8.21/2    9.50/2   11.08/2   12.58/2   14.57/2   19.02/2   20.53/2   21.58/2   26.04/2   28.27/2   32.11/3   34.33/4   38.12/4   41.13/4   44.43/4  
    Sportcentrum Jičín                    3.35/2    4.46/3    1.29/3    1.18/11   1.50/2    1.59/3    4.05/4    1.51/6    1.05/5    4.06/14   2.23/4    3.44/5    2.22/14   3.39/5    3.01/5    3.30/8  
                                         46.35/4   47.43/4   49.20/4   51.42/3   53.55/3   54.30/3   54.47/3  
                                          1.52/13   1.08/15   1.37/4    2.22/15   2.13/2    0.35/7    0.17/1* 
  4 Mezníková Lenka                54.57  3.46/5    8.40/3   10.13/3   11.23/3   13.48/5   16.23/6   20.38/5   22.34/5   23.43/5   28.36/9   31.02/7   35.32/9   37.00/6   40.45/5   43.13/5   46.27/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.46/5    4.54/5    1.33/7    1.10/4    2.25/11   2.35/14   4.15/7    1.56/8    1.09/7    4.53/18   2.26/5    4.30/11   1.28/3    3.45/6    2.28/2    3.14/5  
                                         47.59/5   48.51/5   50.18/5   51.52/4   54.08/4   54.37/4   54.57/4  
                                          1.32/2    0.52/7    1.27/1*   1.34/2    2.16/3    0.29/1*   0.20/3  
  5 Šediváková Helena              56.20  4.09/7    9.01/5   10.26/5   11.41/5   13.45/3   16.05/4   19.44/3   21.58/3   23.07/3   26.19/3   28.38/3   32.10/2   33.52/2   37.20/2   40.41/3   43.35/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.09/7    4.52/4    1.25/2    1.15/7    2.04/4    2.20/8    3.39/1*   2.14/13   1.09/7    3.12/5    2.19/3    3.32/1*   1.42/4    3.28/1*   3.21/9    2.54/1* 
                                         45.07/3   45.58/3   47.33/3   53.11/5   55.27/5   56.00/5   56.20/5  
                                          1.32/2    0.51/5    1.35/3    5.38/18   2.16/3    0.33/4    0.20/3  
  6 Hrobařová Lenka                57.09  4.09/7    9.19/7   11.16/7   12.31/7   15.09/8   17.41/9   22.25/9   24.20/9   25.24/9   28.21/7   31.34/9   35.46/10  37.36/10  41.06/7   44.11/6   47.19/7  
    Magnus Orienteering                   4.09/7    5.10/7    1.57/12   1.15/7    2.38/12   2.32/12   4.44/12   1.55/7    1.04/3    2.57/2    3.13/17   4.12/8    1.50/7    3.30/3    3.05/7    3.08/3  
                                         49.01/7   49.47/6   51.24/6   53.43/6   56.09/6   56.46/6   57.09/6  
                                          1.42/7    0.46/2    1.37/4    2.19/14   2.26/8    0.37/12   0.23/11 
  7 Bernášková Petra               57.15  4.08/6    9.32/9   11.16/7   12.32/8   14.45/7   16.46/7   22.04/8   23.54/8   25.16/8   28.21/7   30.55/6   35.25/7   37.15/8   41.10/8   44.11/6   47.15/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.08/6    5.24/8    1.44/9    1.16/9    2.13/6    2.01/4    5.18/15   1.50/5    1.22/12   3.05/4    2.34/8    4.30/11   1.50/7    3.55/7    3.01/5    3.04/2  
                                         48.57/6   49.59/7   51.55/7   53.45/7   56.18/7   56.53/7   57.15/7  
                                          1.42/7    1.02/14   1.56/13   1.50/5    2.33/10   0.35/7    0.22/8  
  8 Procházková Zuzana             58.39  3.43/3    9.12/6   10.44/6   11.53/6   13.56/6   16.21/5   20.30/4   22.26/4   23.42/4   26.30/4   29.03/4   33.27/5   36.12/5   41.26/9   44.22/8   48.48/8  
    Sportcentrum Jičín                    3.43/3    5.29/9    1.32/6    1.09/2    2.03/3    2.25/10   4.09/5    1.56/8    1.16/11   2.48/1*   2.33/7    4.24/10   2.45/16   5.14/16   2.56/4    4.26/12 
                                         50.29/8   51.23/8   53.00/8   55.00/8   57.40/8   58.19/8   58.39/8  
                                          1.41/6    0.54/8    1.37/4    2.00/9    2.40/13   0.39/15   0.20/3  
  9 Henychová Zuzana               58.56  4.32/13   9.31/8   11.34/9   12.45/9   15.09/8   17.17/8   20.59/7   22.44/7   23.47/6   28.11/6   31.06/8   35.25/7   37.28/9   41.05/6   44.45/9   49.04/9  
    Slavia Liberec orienteering           4.32/13   4.59/6    2.03/14   1.11/5    2.24/10   2.08/5    3.42/2    1.45/4    1.03/1*   4.24/16   2.55/13   4.19/9    2.03/12   3.37/4    3.40/12   4.19/11 
                                         50.43/9   51.41/9   53.31/9   55.33/9   57.56/9   58.34/9   58.56/9  
                                          1.39/5    0.58/10   1.50/11   2.02/11   2.23/6    0.38/14   0.22/8  
 10 Hůlková Marie                  60.37  3.45/4   10.34/14  12.33/13  13.47/13  16.01/11  18.09/10  23.16/12  24.50/10  25.53/10  29.13/10  31.40/10  35.17/6   37.09/7   41.46/10  45.02/10  50.31/10 
    TJ Start Náchod                       3.45/4    6.49/16   1.59/13   1.14/6    2.14/7    2.08/5    5.07/13   1.34/1*   1.03/1*   3.20/6    2.27/6    3.37/2    1.52/10   4.37/12   3.16/8    5.29/18 
                                         52.24/10  53.11/10  55.14/10  57.16/10  59.41/10  60.17/10  60.37/10 
                                          1.53/14   0.47/3    2.03/15   2.02/11   2.25/7    0.36/9    0.20/3  
 11 Zurynková Jana                 62.34  4.37/14  10.19/11  12.27/12  13.46/12  16.05/12  18.37/12  23.02/10  25.29/12  26.39/11  30.02/11  32.52/11  37.00/11  39.32/11  44.14/11  48.01/11  52.34/11 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.37/14   5.42/11   2.08/15   1.19/13   2.19/9    2.32/12   4.25/8    2.27/15   1.10/9    3.23/9    2.50/10   4.08/7    2.32/15   4.42/13   3.47/14   4.33/15 
                                         54.21/11  55.11/11  56.56/11  58.50/11  61.33/11  62.10/11  62.34/11 
                                          1.47/10   0.50/4    1.45/7    1.54/6    2.43/15   0.37/12   0.24/14 
 12 Kynčlová Martina               63.08  4.17/10   9.58/10  11.45/10  13.11/10  15.59/10  18.34/11  23.03/11  25.28/11  26.51/12  30.49/12  33.25/12  38.15/13  40.20/12  44.36/12  48.44/12  53.11/12 
    OK Jilemnice                          4.17/10   5.41/10   1.47/10   1.26/17   2.48/13   2.35/14   4.29/9    2.25/14   1.23/14   3.58/12   2.36/9    4.50/14   2.05/13   4.16/10   4.08/17   4.27/13 
                                         54.59/12  56.08/12  57.57/12  59.40/12  62.08/12  62.44/12  63.08/12 
                                          1.48/11   1.09/17   1.49/10   1.43/3    2.28/9    0.36/9    0.24/14 
 13 Pachnerová Dominika            64.13  4.19/12  10.20/12  12.44/14  14.01/14  16.15/13  19.29/14  24.05/14  26.15/14  27.37/14  30.59/13  34.06/13  38.12/12  41.13/13  46.05/13  49.52/13  53.45/13 
    OK Chrastava                          4.19/12   6.01/13   2.24/17   1.17/10   2.14/7    3.14/17   4.36/11   2.10/12   1.22/12   3.22/7    3.07/16   4.06/6    3.01/17   4.52/14   3.47/14   3.53/10 
                                         55.40/13  56.38/13  58.36/13  60.33/13  63.10/13  63.50/13  64.13/13 
                                          1.55/16   0.58/10   1.58/14   1.57/8    2.37/12   0.40/16   0.23/11 
 14 Ondřejová Dita                 67.13  4.15/9   11.34/16  13.04/15  14.25/15  18.21/16  20.39/16  24.42/15  26.51/15  27.59/15  32.47/15  35.38/15  42.02/14  43.53/14  47.48/14  51.19/14  56.12/14 
    Sportcentrum Jičín                    4.15/9    7.19/17   1.30/4    1.21/14   3.56/17   2.18/7    4.03/3    2.09/11   1.08/6    4.48/17   2.51/11   6.24/16   1.51/9    3.55/7    3.31/11   4.53/16 
                                         57.54/14  58.45/14  60.33/14  63.44/14  66.18/14  66.52/14  67.13/14 
                                          1.42/7    0.51/5    1.48/9    3.11/17   2.34/11   0.34/6    0.21/7  
 15 Kašparová Šárka                68.37  4.41/15  10.24/13  12.16/11  13.34/11  16.41/14  19.17/13  23.49/13  25.47/13  27.18/13  31.23/14  34.21/14  42.38/16  44.26/16  49.27/15  53.15/16  56.59/15 
    NORD Slavia Minerva Opava             4.41/15   5.43/12   1.52/11   1.18/11   3.07/15   2.36/16   4.32/10   1.58/10   1.31/17   4.05/13   2.58/15   8.17/18   1.48/6    5.01/15   3.48/16   3.44/9  
                                         59.09/15  60.09/15  62.13/15  64.21/15  67.24/15  68.13/15  68.37/15 
                                          2.10/17   1.00/12   2.04/16   2.08/13   3.03/17   0.49/18   0.24/14 
 16 Švihovská Eva                  68.41  4.43/16  11.25/15  13.04/15  14.28/16  17.31/15  19.55/15  26.04/16  28.44/16  30.09/16  34.19/16  37.13/16  42.24/15  44.07/15  49.28/16  52.58/15  58.09/16 
    Sportcentrum Jičín                    4.43/16   6.42/15   1.39/8    1.24/15   3.03/14   2.24/9    6.09/17   2.40/16   1.25/16   4.10/15   2.54/12   5.11/15   1.43/5    5.21/17   3.30/10   5.11/17 
                                         60.02/16  61.10/16  63.03/16  65.04/16  67.46/16  68.18/16  68.41/16 
                                          1.53/14   1.08/15   1.53/12   2.01/10   2.42/14   0.32/3    0.23/11 
 17 Korejčíková Dáďa               69.50  6.00/18  12.26/17  14.40/17  16.04/17  20.08/17  22.37/17  27.48/17  30.38/17  32.01/17  35.57/17  38.53/17  43.40/17  47.00/17  51.16/17  54.56/17  58.21/17 
    TJ Loko Liberec                       6.00/18   6.26/14   2.14/16   1.24/15   4.04/18   2.29/11   5.11/14   2.50/17   1.23/14   3.56/11   2.56/14   4.47/13   3.20/18   4.16/10   3.40/12   3.25/7  
                                         60.11/17  61.11/17  64.06/17  66.00/17  68.49/17  69.25/17  69.50/17 
                                          1.50/12   1.00/12   2.55/18   1.54/6    2.49/16   0.36/9    0.25/17 
 18 Neradová Eva                   81.16  5.35/17  13.00/18  17.09/18  19.05/18  22.27/18  25.42/18  33.18/18  36.14/18  37.45/18  41.23/18  44.43/18  51.08/18  53.09/18  59.05/18  63.41/18  68.08/18 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.35/17   7.25/18   4.09/18   1.56/18   3.22/16   3.15/18   7.36/18   2.56/18   1.31/17   3.38/10   3.20/18   6.25/17   2.01/11   5.56/18   4.36/18   4.27/13 
                                         70.19/18  71.34/18  74.07/18  76.35/18  80.07/18  80.50/18  81.16/18 
                                          2.11/18   1.15/18   2.33/17   2.28/16   3.32/18   0.43/17   0.26/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.1km  205m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-79      3-33      4-47      5-90      6-81      7-82      8-83      9-42     10-77     11-94     12-85     13-45     14-63     15-100   
  1 Podrábská Marie                40.39  5.08/6    5.45/6   11.11/5   12.45/4   16.49/3   19.36/2   23.47/2   25.21/2   28.44/2   30.09/2   33.31/1*  34.59/1*  36.48/1*  38.32/1*  40.16/1*  40.39/1* 
    Slavia Liberec orienteering           5.08/6    0.37/3    5.26/4    1.34/4    4.04/2    2.47/3    4.11/3    1.34/2    3.23/4    1.25/1*   3.22/1*   1.28/4    1.49/3    1.44/3    1.44/5    0.23/6  
  2 Maršálová Kateřina             41.21  4.25/3    5.00/2   10.07/2   11.34/2   15.58/2   18.09/1*  22.12/1*  24.19/1*  27.35/1*  29.16/1*  34.01/2   36.02/2   37.41/2   39.31/2   41.06/2   41.21/2  
    Slavia Liberec orienteering           4.25/3    0.35/1*   5.07/1*   1.27/1*   4.24/4    2.11/1*   4.03/2    2.07/4    3.16/2    1.41/6    4.45/9    2.01/10   1.39/1*   1.50/5    1.35/1*   0.15/1* 
  3 Macháčková Michaela            43.09  4.08/1*   4.47/1*  10.01/1*  11.32/1*  15.21/1*  21.14/5   25.15/4   28.18/4   31.33/3   33.05/3   36.38/3   37.57/3   39.37/3   41.13/3   42.48/3   43.09/3  
    Jizerský klub OB Frýdlant             4.08/1*   0.39/4    5.14/3    1.31/2    3.49/1*   5.53/12   4.01/1*   3.03/9    3.15/1*   1.32/2    3.33/4    1.19/1*   1.40/2    1.36/1*   1.35/1*   0.21/4  
  4 Posseltová Romana              44.21  4.41/5    5.17/4   11.05/4   12.38/3   17.35/5   20.17/3   25.59/5   28.06/3   31.34/4   33.12/4   36.42/4   38.17/4   40.10/4   42.02/4   43.57/4   44.21/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.41/5    0.36/2    5.48/6    1.33/3    4.57/6    2.42/2    5.42/8    2.07/4    3.28/5    1.38/3    3.30/2    1.35/6    1.53/5    1.52/6    1.55/7    0.24/7  
  5 Paroulková Iva                 45.58  6.11/10   6.51/9   12.33/9   14.09/7   18.59/7   21.49/6   26.12/6   28.41/6   32.28/5   34.08/5   38.44/6   40.06/5   42.01/5   43.47/5   45.33/5   45.58/5  
    TJ Loko Liberec                       6.11/10   0.40/5    5.42/5    1.36/5    4.50/5    2.50/5    4.23/5    2.29/6    3.47/6    1.40/4    4.36/8    1.22/2    1.55/6    1.46/4    1.46/6    0.25/8  
  6 Nováková Jana                  46.39  4.40/4    5.27/5   11.25/6   13.10/5   17.30/4   20.18/4   24.43/3   28.37/5   32.42/6   34.33/6   38.40/5   40.10/6   42.10/6   44.05/6   46.13/6   46.39/6  
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       4.40/4    0.47/6    5.58/8    1.45/7    4.20/3    2.48/4    4.25/6    3.54/12   4.05/7    1.51/7    4.07/6    1.30/5    2.00/7    1.55/7    2.08/9    0.26/11 
  7 Votočková Jaroslava            46.46  6.01/9    6.51/9   11.58/7   13.39/6   18.52/6   23.06/7   28.49/7   30.26/8   33.47/7   35.57/7   39.47/7   41.13/7   43.04/7   44.46/7   46.28/7   46.46/7  
    OK Jilemnice                          6.01/9    0.50/9    5.07/1*   1.41/6    5.13/8    4.14/11   5.43/9    1.37/3    3.21/3    2.10/10   3.50/5    1.26/3    1.51/4    1.42/2    1.42/3    0.18/2  
  8 Semíková Iva                   49.45  4.14/2    5.06/3   10.56/3   16.43/10  21.48/10  24.39/9   28.53/8   30.24/7   35.25/8   37.05/8   40.37/8   42.21/8   44.37/8   47.41/8   49.24/8   49.45/8  
    SK OK 24 Praha                        4.14/2    0.52/10   5.50/7    5.47/12   5.05/7    2.51/6    4.14/4    1.31/1*   5.01/10   1.40/4    3.32/3    1.44/8    2.16/9    3.04/11   1.43/4    0.21/4  
  9 Dolejší Lenka                  54.37  5.12/7    6.01/7   12.31/8   14.46/8   21.16/8   24.40/10  29.58/9   33.03/9   38.00/9   40.00/9   45.08/9   46.55/9   49.12/9   51.44/9   54.09/9   54.37/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.12/7    0.49/7    6.30/10   2.15/8    6.30/10   3.24/8    5.18/7    3.05/10   4.57/8    2.00/9    5.08/10   1.47/9    2.17/10   2.32/9    2.25/10   0.28/12 
 10 Šmausová Gabriela              60.19  5.27/8    6.16/8   12.42/10  14.59/9   21.18/9   24.23/8   32.41/10  35.26/10  40.25/10  42.17/10  51.40/10  53.18/10  55.21/10  57.51/10  59.54/10  60.19/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.27/8    0.49/7    6.26/9    2.17/9    6.19/9    3.05/7    8.18/10   2.45/7    4.59/9    1.52/8    9.23/12   1.38/7    2.03/8    2.30/8    2.03/8    0.25/8  
 11 Linková Alena                  79.34 10.43/11  12.20/11  20.14/11  23.38/11  35.21/12  38.52/12  50.07/11  53.52/11  61.14/11  64.06/11  68.30/11  70.41/11  74.13/11  76.48/11  79.15/11  79.34/11 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem      10.43/11   1.37/12   7.54/11   3.24/11  11.43/12   3.31/10  11.15/11   3.45/11   7.22/11   2.52/12   4.24/7    2.11/12   3.32/12   2.35/10   2.27/12   0.19/3  
 12 Dastychová Alexandra           85.58 13.47/12  14.54/12  23.04/12  25.31/12  32.37/11  36.02/11  55.48/12  58.36/12  66.08/12  68.32/12  75.12/12  77.21/12  79.57/12  83.08/12  85.33/12  85.58/12 
    OK RECO sport                        13.47/12   1.07/11   8.10/12   2.27/10   7.06/11   3.25/9   19.46/12   2.48/8    7.32/12   2.24/11   6.40/11   2.09/11   2.36/11   3.11/12   2.25/10   0.25/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         2.8km  230m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-79      3-33      4-82      5-83      6-36      7-58      8-53      9-31     10-38     11-37     12-62     13-46     14-63     15-100   
  1 Abelová Ivana                  36.50  4.21/1*   5.10/1*  10.46/2   14.02/1*  16.17/1*  21.03/1*  24.05/1*  25.04/1*  27.07/1*  27.55/1*  29.04/1*  30.44/1*  32.00/1*  34.36/1*  36.29/1*  36.50/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.21/1*   0.49/5    5.36/6    3.16/1*   2.15/5    4.46/3    3.02/3    0.59/1*   2.03/1*   0.48/1*   1.09/3    1.40/1*   1.16/5    2.36/2    1.53/5    0.21/2  
  2 Picková Helena                 39.31  4.35/2    5.29/2   10.38/1*  14.20/2   16.46/2   21.19/2   24.12/2   25.18/2   27.29/2   29.32/2   30.45/2   32.47/2   34.16/2   37.34/3   39.12/2   39.31/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.35/2    0.54/10   5.09/1*   3.42/4    2.26/7    4.33/2    2.53/2    1.06/3    2.11/4    2.03/12   1.13/4    2.02/6    1.29/7    3.18/11   1.38/1*   0.19/1* 
  3 Eichlerová Jana                39.48  7.58/8    8.36/8   13.54/6   17.15/4   19.14/3   23.28/3   26.47/3   27.50/3   29.59/3   30.47/3   31.54/3   33.52/3   35.00/3   37.33/2   39.25/3   39.48/3  
    KOB Kamenický Šenov                   7.58/8    0.38/1*   5.18/2    3.21/2    1.59/3    4.14/1*   3.19/5    1.03/2    2.09/3    0.48/1*   1.07/2    1.58/5    1.08/1*   2.33/1*   1.52/4    0.23/5  
  4 Würzová Kateřina               43.11  5.35/5    7.29/5   12.55/5   18.28/7   20.03/5   24.57/4   27.48/4   28.58/4   33.00/4   33.49/4   34.50/4   37.12/4   38.26/4   41.07/4   42.49/4   43.11/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant             5.35/5    1.54/12   5.26/5    5.33/10   1.35/1*   4.54/4    2.51/1*   1.10/7    4.02/11   0.49/3    1.01/1*   2.22/7    1.14/3    2.41/4    1.42/2    0.22/4  
  5 Zuzánková Růžena               43.47  5.05/3    5.46/3   11.10/3   16.35/3   19.57/4   25.54/6   29.20/6   30.28/6   33.14/6   34.34/6   35.51/5   37.45/5   38.59/5   41.37/5   43.23/5   43.47/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.05/3    0.41/2    5.24/4    5.25/9    3.22/11   5.57/8    3.26/6    1.08/4    2.46/7    1.20/8    1.17/5    1.54/3    1.14/3    2.38/3    1.46/3    0.24/6  
  6 Pavlíková Pavla                46.07  7.34/7    8.23/7   14.23/8   17.51/5   20.05/6   25.49/5   29.16/5   30.25/5   33.12/5   34.31/5   36.16/6   39.07/6   40.36/6   43.26/6   45.41/6   46.07/6  
    OK Chrastava                          7.34/7    0.49/5    6.00/7    3.28/3    2.14/4    5.44/6    3.27/7    1.09/5    2.47/8    1.19/7    1.45/12   2.51/11   1.29/7    2.50/5    2.15/10   0.26/8  
  7 Šmausová Dana                  46.29  7.30/6    8.11/6   14.11/7   18.21/6   21.00/7   26.44/7   30.24/7   31.49/7   34.32/7   36.04/7   37.47/7   39.42/7   41.11/7   44.03/7   46.03/7   46.29/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.30/6    0.41/2    6.00/7    4.10/6    2.39/10   5.44/6    3.40/10   1.25/11   2.43/6    1.32/10   1.43/11   1.55/4    1.29/7    2.52/6    2.00/7    0.26/8  
  8 Rejholcová Andrea              47.21  8.28/10   9.17/10  14.39/9   21.27/9   24.01/9   29.35/9   33.05/9   34.14/9   36.20/8   37.26/8   38.47/8   40.39/8   41.48/8   45.05/8   47.00/8   47.21/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    8.28/10   0.49/5    5.22/3    6.48/11   2.34/8    5.34/5    3.30/8    1.09/5    2.06/2    1.06/4    1.21/7    1.52/2    1.09/2    3.17/9    1.55/6    0.21/2  
  9 Pustaiová Romana               49.02  8.08/9    8.58/9   16.01/10  20.06/8   22.44/8   29.30/8   32.44/8   34.07/8   36.47/9   38.11/9   39.43/9   42.13/9   43.32/9   46.32/9   48.37/9   49.02/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.08/9    0.50/8    7.03/11   4.05/5    2.38/9    6.46/10   3.14/4    1.23/9    2.40/5    1.24/9    1.32/8    2.30/8    1.19/6    3.00/7    2.05/8    0.25/7  
 10 Burdová Simona                 54.19  9.56/12  10.43/12  17.44/11  22.36/10  24.54/10  32.10/10  35.46/10  37.06/10  41.28/10  42.46/10  44.06/10  46.38/10  48.13/10  51.30/10  53.49/10  54.19/10 
    KOB Děčín                             9.56/12   0.47/4    7.01/10   4.52/8    2.18/6    7.16/11   3.36/9    1.20/8    4.22/12   1.18/6    1.20/6    2.32/9    1.35/10   3.17/9    2.19/12   0.30/10 
 11 Bartáková Eva                  56.15  5.11/4    6.04/4   12.33/4   25.26/12  27.22/12  33.19/11  37.40/11  39.22/11  42.21/11  44.06/11  45.39/11  48.14/11  50.10/11  53.40/11  55.45/11  56.15/11 
    OK Chrastava                          5.11/4    0.53/9    6.29/9   12.53/12   1.56/2    5.57/8    4.21/11   1.42/12   2.59/9    1.45/11   1.33/9    2.35/10   1.56/11   3.30/12   2.05/8    0.30/10 
 12 Večeřová Ivana                 61.10  9.08/11  10.22/11  18.48/12  23.17/11  26.55/11  37.47/12  42.28/12  43.51/12  47.20/12  48.33/12  50.12/12  53.20/12  55.19/12  58.22/12  60.40/12  61.10/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          9.08/11   1.14/11   8.26/12   4.29/7    3.38/12  10.52/12   4.41/12   1.23/9    3.29/10   1.13/5    1.39/10   3.08/12   1.59/12   3.03/8    2.18/11   0.30/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.8km  230m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-79      3-33      4-82      5-83      6-36      7-58      8-53      9-31     10-38     11-37     12-62     13-46     14-63     15-100   
  1 Marešová Pavlína               42.22  7.35/5    8.33/5   14.06/3   17.34/2   19.39/1*  24.30/1*  27.49/1*  28.56/1*  31.09/1*  32.02/1*  33.11/1*  35.27/1*  36.52/1*  40.02/1*  41.57/1*  42.22/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.35/5    0.58/5    5.33/2    3.28/2    2.05/3    4.51/1*   3.19/2    1.07/3    2.13/1*   0.53/1*   1.09/1*   2.16/4    1.25/2    3.10/6    1.55/1*   0.25/4  
  2 Zalabová Martina               45.11  9.35/6   10.20/6   15.34/5   18.59/4   20.59/3   26.30/2   30.05/2   31.05/2   33.22/2   34.36/2   35.50/2   38.29/2   40.06/2   42.39/2   44.51/2   45.11/2  
    Sportcentrum Jičín                    9.35/6    0.45/1*   5.14/1*   3.25/1*   2.00/2    5.31/2    3.35/3    1.00/1*   2.17/2    1.14/5    1.14/2    2.39/6    1.37/4    2.33/1*   2.12/6    0.20/1* 
  3 Vajcová Hana                   46.33  6.36/4    7.29/4   14.13/4   18.49/3   21.45/4   27.54/4   31.10/4   32.20/3   35.13/3   36.18/3   37.38/3   39.53/3   41.28/3   44.12/3   46.13/3   46.33/3  
    OK Chrastava                          6.36/4    0.53/4    6.44/3    4.36/5    2.56/6    6.09/4    3.16/1*   1.10/4    2.53/4    1.05/3    1.20/3    2.15/3    1.35/3    2.44/2    2.01/3    0.20/1* 
  4 Pávková Jana                   48.12  5.18/1*   6.21/1*  13.15/1*  17.32/1*  20.37/2   26.55/3   31.09/3   32.30/4   35.19/4   36.57/4   38.18/4   40.34/4   42.17/4   45.31/4   47.45/4   48.12/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.18/1*   1.03/7    6.54/4    4.17/3    3.05/7    6.18/5    4.14/7    1.21/6    2.49/3    1.38/9    1.21/4    2.16/4    1.43/5    3.14/7    2.14/7    0.27/7  
  5 Pološčuková Monika             53.01  5.50/3    7.09/3   15.38/6   20.05/5   22.48/5   28.56/5   33.41/5   36.08/5   39.49/5   41.37/5   43.10/5   45.50/5   47.34/5   50.27/5   52.38/5   53.01/5  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.50/3    1.19/9    8.29/9    4.27/4    2.43/5    6.08/3    4.45/8    2.27/10   3.41/9    1.48/10   1.33/7    2.40/7    1.44/6    2.53/4    2.11/5    0.23/3  
  6 Kočíbová Iva                   57.42  5.27/2    6.28/2   14.03/2   25.26/6   29.06/6   35.35/6   39.46/6   41.03/6   44.09/6   45.16/6   46.39/6   50.23/6   52.23/6   55.13/6   57.16/6   57.42/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.27/2    1.01/6    7.35/5   11.23/10   3.40/10   6.29/6    4.11/5    1.17/5    3.06/6    1.07/4    1.23/5    3.44/9    2.00/7    2.50/3    2.03/4    0.26/5  
  7 Kuncová Jiřina                 60.41 14.13/8   15.03/8   24.09/8   30.58/8   32.51/7   40.53/7   44.32/7   45.33/7   48.49/7   49.48/7   51.38/7   53.45/7   55.09/7   58.18/7   60.15/7   60.41/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         14.13/8    0.50/3    9.06/10   6.49/7    1.53/1*   8.02/9    3.39/4    1.01/2    3.16/7    0.59/2    1.50/9    2.07/1*   1.24/1*   3.09/5    1.57/2    0.26/5  
  8 Jedličková Zdena               67.56 11.08/7   12.20/7   20.01/7   30.51/7   34.12/8   42.11/8   47.00/8   48.24/8   51.29/8   52.57/8   54.27/8   58.04/8   60.29/8   64.36/8   67.21/8   67.56/8  
    OK Jiskra Nový Bor                   11.08/7    1.12/8    7.41/6   10.50/9    3.21/8    7.59/8    4.49/9    1.24/7    3.05/5    1.28/7    1.30/6    3.37/8    2.25/9    4.07/8    2.45/9    0.35/9  
  9 Jermanová Eva                  71.52 23.15/10  24.02/10  32.26/10  37.17/9   39.47/9   46.25/9   50.36/9   52.03/9   55.42/9   56.57/9   58.33/9   60.45/9   63.36/9   68.55/9   71.23/9   71.52/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         23.15/10   0.47/2    8.24/8    4.51/6    2.30/4    6.38/7    4.11/5    1.27/8    3.39/8    1.15/6    1.36/8    2.12/2    2.51/10   5.19/10   2.28/8    0.29/8  
 10 Kábrtová Iva                   80.31 18.58/9   20.21/9   28.21/9   38.57/10  42.21/10  50.58/10  56.09/10  57.55/10  61.55/10  63.27/10  65.41/10  69.54/10  72.17/10  76.39/10  79.50/10  80.31/10 
    OK RECO sport                        18.58/9    1.23/10   8.00/7   10.36/8    3.24/9    8.37/10   5.11/10   1.46/9    4.00/10   1.32/8    2.14/10   4.13/10   2.23/8    4.22/9    3.11/10   0.41/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.5km  160m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-67      3-31      4-38      5-37      6-36      7-74      8-76      9-42     10-51     11-94     12-46     13-63     14-100   
  1 Šípová Soňa                    34.11  6.28/1*   8.01/1*   9.24/1*  10.13/1*  12.25/2   15.31/1*  16.45/1*  18.41/1*  21.50/1*  24.50/1*  27.20/1*  29.27/1*  32.01/1*  33.48/1*  34.11/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    6.28/1*   1.33/1*   1.23/1*   0.49/1*   2.12/6    3.06/1*   1.14/4    1.56/1*   3.09/2    3.00/1*   2.30/1*   2.07/1*   2.34/1*   1.47/1*   0.23/1* 
  2 Šaffková Zuzana                38.13  6.51/2    8.28/2    9.53/2   11.09/2   12.20/1*  16.23/3   17.56/3   20.25/2   23.33/2   27.55/2   30.26/2   33.04/2   35.49/2   37.48/2   38.13/2  
    OK Chrastava                          6.51/2    1.37/2    1.25/2    1.16/4    1.11/1*   4.03/4    1.33/7    2.29/2    3.08/1*   4.22/3    2.31/2    2.38/6    2.45/2    1.59/3    0.25/2  
  3 Bradnová Věra                  42.13  7.44/5    9.44/5   11.30/5   12.50/5   14.26/4   19.19/4   20.27/4   23.00/4   26.58/4   31.09/4   33.51/3   36.26/3   39.30/3   41.46/3   42.13/3  
    OK Chrastava                          7.44/5    2.00/4    1.46/5    1.20/5    1.36/3    4.53/5    1.08/1*   2.33/3    3.58/5    4.11/2    2.42/3    2.35/4    3.04/6    2.16/4    0.27/5  
  4 Benešová Iva                   42.45  7.02/3    9.14/3   10.50/3   11.41/3   13.04/3   16.17/2   17.28/2   21.29/3   24.53/3   31.05/3   35.11/4   37.21/4   40.21/4   42.19/4   42.45/4  
    Sportcentrum Jičín                    7.02/3    2.12/5    1.36/4    0.51/2    1.23/2    3.13/2    1.11/2    4.01/6    3.24/3    6.12/7    4.06/7    2.10/2    3.00/4    1.58/2    0.26/4  
  5 Kadavá Eva                     45.25  8.42/6   10.59/6   12.51/6   14.45/6   16.46/6   20.42/5   21.54/5   24.42/5   29.03/5   34.18/5   37.09/5   39.45/5   42.40/5   45.00/5   45.25/5  
    OK Chrastava                          8.42/6    2.17/6    1.52/6    1.54/7    2.01/5    3.56/3    1.12/3    2.48/4    4.21/6    5.15/5    2.51/5    2.36/5    2.55/3    2.20/6    0.25/2  
  6 Hušková Eva                    47.45  7.38/4    9.29/4   11.02/4   11.56/4   15.55/5   21.23/6   22.44/6   28.21/6   32.16/6   36.49/6   39.34/6   41.57/6   45.00/6   47.16/6   47.45/6  
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.38/4    1.51/3    1.33/3    0.54/3    3.59/7    5.28/6    1.21/5    5.37/7    3.55/4    4.33/4    2.45/4    2.23/3    3.03/5    2.16/4    0.29/6  
  7 Vilimovská Miroslava           56.35  9.56/7   12.36/7   15.04/7   16.31/7   18.21/7   24.42/7   26.10/7   30.03/7   36.10/7   42.15/7   45.55/7   49.26/7   53.20/7   55.56/7   56.35/7  
    OK Doksy                              9.56/7    2.40/7    2.28/7    1.27/6    1.50/4    6.21/7    1.28/6    3.53/5    6.07/7    6.05/6    3.40/6    3.31/7    3.54/7    2.36/7    0.39/7  
    Lusková Olga               DISK       9.48/    12.16/    14.39/    15.51/    17.57/    25.27/    27.11/    30.53/    35.59/    50.12/    54.59/    59.10/         /    65.25/    66.04/   
    OK Chrastava                          9.48/     2.28/     2.23/     1.12/     2.06/     7.30/     1.44/     3.42/     5.06/    14.13/     4.47/     4.11/         /         /     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.5km  160m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-67      3-31      4-38      5-37      6-36      7-74      8-76      9-42     10-51     11-94     12-46     13-63     14-100   
  1 Úlehlová Ivana                 41.05  7.46/1*   9.42/2   11.16/1*  12.11/1*  13.37/1*  18.19/2   19.25/1*  21.58/2   25.55/2   29.48/1*  33.33/2   35.48/1*  38.32/1*  40.34/1*  41.05/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.46/1*   1.56/3    1.34/1*   0.55/1*   1.26/3    4.42/5    1.06/1*   2.33/2    3.57/2    3.53/1*   3.45/9    2.15/1*   2.44/1*   2.02/1*   0.31/6  
  2 Neradová Alena                 41.36  7.47/2    9.41/1*  11.22/2   12.21/2   13.43/2   17.55/1*  19.36/2   21.52/1*  25.47/1*  29.57/2   33.13/1*  36.02/2   39.06/2   41.09/2   41.36/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              7.47/2    1.54/2    1.41/2    0.59/2    1.22/2    4.12/3    1.41/5    2.16/1*   3.55/1*   4.10/2    3.16/3    2.49/4    3.04/3    2.03/2    0.27/2  
  3 Havlová Jaroslava              47.13  8.40/5   10.40/5   12.26/3   13.40/4   15.17/3   19.18/3   20.36/3   23.20/3   28.07/3   34.49/3   38.17/3   41.02/3   44.23/3   46.40/3   47.13/3  
    OB Jenišovice                         8.40/5    2.00/5    1.46/3    1.14/6    1.37/6    4.01/2    1.18/2    2.44/3    4.47/6    6.42/12   3.28/4    2.45/3    3.21/5    2.17/3    0.33/8  
  4 Ševčíková Alena                47.21  8.17/3   10.10/3   12.29/4   13.34/3   15.18/4   20.40/4   22.01/4   25.58/4   30.02/4   35.20/4   38.31/4   41.22/4   44.28/4   46.52/4   47.21/4  
    OK Chrastava                          8.17/3    1.53/1*   2.19/5    1.05/4    1.44/7    5.22/7    1.21/3    3.57/6    4.04/4    5.18/7    3.11/1*   2.51/5    3.06/4    2.24/5    0.29/3  
  5 Zlesáková Vlasta               49.00  8.32/4   10.35/4   14.47/7   16.07/7   17.18/6   21.01/5   22.54/5   27.04/5   31.02/5   36.22/5   39.36/5   42.03/5   45.51/5   48.27/5   49.00/5  
    OK Jilemnice                          8.32/4    2.03/6    4.12/13   1.20/7    1.11/1*   3.43/1*   1.53/8    4.10/8    3.58/3    5.20/8    3.14/2    2.27/2    3.48/8    2.36/6    0.33/8  
  6 Horáčková Stanislava           53.13  9.51/7   11.48/7   13.56/5   15.00/5   16.26/5   21.33/6   23.15/6   30.52/8   35.27/6   39.50/6   43.29/6   46.31/6   50.07/6   52.43/6   53.13/6  
    Slavia Liberec orienteering           9.51/7    1.57/4    2.08/4    1.04/3    1.26/3    5.07/6    1.42/6    7.37/12   4.35/5    4.23/3    3.39/7    3.02/6    3.36/7    2.36/6    0.30/5  
  7 Klímová Jitka                  55.08  8.40/5   10.43/6   14.41/6   16.06/6   20.55/10  25.32/9   27.42/9   31.42/9   37.32/8   42.41/8   46.22/8   49.28/8   52.25/7   54.44/7   55.08/7  
    KOB Kamenický Šenov                   8.40/5    2.03/6    3.58/12   1.25/10   4.49/13   4.37/4    2.10/10   4.00/7    5.50/9    5.09/5    3.41/8    3.06/7    2.57/2    2.19/4    0.24/1* 
  8 Lukavcová Lenka                57.22 11.08/9   13.45/9   16.09/9   17.30/9   19.38/8   25.11/7   27.20/8   30.21/7   35.50/7   41.07/7   45.31/7   49.02/7   53.08/8   56.40/8   57.22/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.08/9    2.37/10   2.24/6    1.21/8    2.08/9    5.33/8    2.09/9    3.01/4    5.29/8    5.17/6    4.24/10   3.31/9    4.06/10   3.32/10   0.42/11 
  9 Matoušková Marie               58.06 12.19/12  14.57/12  17.21/11  18.27/10  20.02/9   27.41/10  29.28/10  33.45/10  38.38/10  43.02/9   46.39/9   49.45/9   53.42/9   57.19/9   58.06/9  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           12.19/12   2.38/11   2.24/6    1.06/5    1.35/5    7.39/11   1.47/7    4.17/9    4.53/7    4.24/4    3.37/6    3.06/7    3.57/9    3.37/12   0.47/13 
 10 Nováková Jana                  58.13  9.57/8   12.32/8   15.02/8   17.08/8   19.14/7   25.13/8   26.45/7   30.12/6   38.05/9   43.40/10  47.11/10  51.25/10  54.50/10  57.44/10  58.13/10 
    SK lyžování a OB Nová Paka            9.57/8    2.35/9    2.30/8    2.06/12   2.06/8    5.59/10   1.32/4    3.27/5    7.53/13   5.35/9    3.31/5    4.14/11   3.25/6    2.54/8    0.29/3  
 11 Richtrová Jaroslava            69.02 11.49/11  14.06/10  17.01/10  19.17/12  22.41/12  28.27/11  30.57/11  35.45/11  42.54/11  49.35/11  54.05/11  58.40/11  65.32/11  68.31/11  69.02/11 
    OB Jenišovice                        11.49/11   2.17/8    2.55/9    2.16/13   3.24/11   5.46/9    2.30/11   4.48/10   7.09/12   6.41/11   4.30/11   4.35/12   6.52/13   2.59/9    0.31/6  
 12 Böhmová Eva                    78.35 18.05/13  21.44/13  25.17/13  27.06/13  30.35/13  38.37/13  42.26/13  47.37/12  54.43/12  61.18/12  66.26/12  70.12/12  74.24/12  77.57/12  78.35/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         18.05/13   3.39/13   3.33/11   1.49/11   3.29/12   8.02/12   3.49/13   5.11/11   7.06/11   6.35/10   5.08/12   3.46/10   4.12/11   3.33/11   0.38/10 
 13 Ondrůjová Anna                114.50 11.22/10  14.32/11  17.31/12  18.54/11  21.10/11  30.19/12  33.48/12  69.00/13  75.36/13  87.16/13  94.50/13 104.46/13 109.24/13 114.07/13 114.50/13 
    KOB Chemopetrol Litvínov             11.22/10   3.10/12   2.59/10   1.23/9    2.16/10   9.09/13   3.29/12  35.12/13   6.36/10  11.40/13   7.34/13   9.56/13   4.38/12   4.43/13   0.43/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.9km  125m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-60      3-53      4-58      5-36      6-37      7-38      8-54      9-75     10-100   
  1 Karmazínová Ivana              44.20  6.53/1*  10.32/1*  17.59/1*  20.10/1*  24.37/1*  32.40/1*  35.06/1*  37.49/1*  41.46/1*  43.51/1*  44.20/1* 
    Slavia Liberec orienteering           6.53/1*   3.39/1*   7.27/2    2.11/1*   4.27/1*   8.03/2    2.26/1*   2.43/1*   3.57/1*   2.05/1*   0.29/1* 
  2 Křtěnská Leontina              47.40  8.49/2   13.52/2   18.52/2   21.40/2   26.50/2   34.14/2   36.48/2   39.56/2   44.29/2   47.00/2   47.40/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    8.49/2    5.03/2    5.00/1*   2.48/2    5.10/2    7.24/1*   2.34/2    3.08/2    4.33/2    2.31/2    0.40/2  
    Bednaříková Olga           DISK      10.24/    16.13/    23.39/    30.46/         /         /         /         /    42.09/    45.01/    45.39/   
    Slavia Liberec orienteering          10.24/     5.49/     7.26/     7.07/         /         /         /         /         /     2.52/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.9km  125m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-60      3-53      4-58      5-36      6-37      7-38      8-54      9-75     10-100   
  1 Krausová Marie                 40.03  9.28/3   12.32/1*  17.11/1*  19.36/1*  23.12/1*  27.21/1*  29.44/1*  33.08/1*  37.04/1*  39.35/1*  40.03/1* 
    TJ Loko Liberec                       9.28/3    3.04/1*   4.39/2    2.25/5    3.36/1*   4.09/1*   2.23/2    3.24/2    3.56/1*   2.31/2    0.28/1* 
  2 Štrojsová Jaroslava            43.42  9.42/4   13.36/3   18.12/2   19.44/2   25.24/4   30.33/3   32.55/3   36.04/3   41.01/3   43.09/2   43.42/2  
    KOB Kamenický Šenov                   9.42/4    3.54/3    4.36/1*   1.32/1*   5.40/4    5.09/3    2.22/1*   3.09/1*   4.57/4    2.08/1*   0.33/2  
  3 Kašková Eva                    44.02  9.27/2   13.39/4   18.29/4   20.49/4   24.37/2   29.21/2   32.17/2   35.56/2   40.33/2   43.23/3   44.02/3  
    OK Chrastava                          9.27/2    4.12/4    4.50/3    2.20/4    3.48/2    4.44/2    2.56/3    3.39/3    4.37/2    2.50/3    0.39/4  
  4 Nejezchlebová Věra             46.54  8.54/1*  12.42/2   18.19/3   20.16/3   25.21/3   30.43/4   33.42/4   37.29/4   42.08/4   46.19/4   46.54/4  
    KOB Kamenický Šenov                   8.54/1*   3.48/2    5.37/4    1.57/3    5.05/3    5.22/4    2.59/4    3.47/4    4.39/3    4.11/5    0.35/3  
  5 Horčíková Marie                60.35 11.27/5   17.07/5   24.06/5   26.01/5   33.02/5   39.52/5   43.40/5   50.19/5   56.20/5   59.47/5   60.35/5  
    OK Chrastava                         11.27/5    5.40/5    6.59/5    1.55/2    7.01/5    6.50/5    3.48/5    6.39/5    6.01/5    3.27/4    0.48/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   60m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-57      4-52      5-46      6-100   
  1 Valkoun Jaroslav               23.14  4.02/3    8.36/5   13.26/3   15.48/3   19.45/1*  22.51/1*  23.14/1* 
    OB Jenišovice                         4.02/3    4.34/8    4.50/4    2.22/11   3.57/1*   3.06/4    0.23/9  
  2 Paroulek Lukáš                 23.17  4.11/5    8.04/3   12.30/2   14.22/2   20.05/2   22.57/2   23.17/2  
    TJ Loko Liberec                       4.11/5    3.53/5    4.26/2    1.52/4    5.43/10   2.52/2    0.20/3  
  3 Heinl Ondřej                   27.39  4.29/8    9.47/11  16.21/5   18.36/5   23.38/4   27.23/3   27.39/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.29/8    5.18/15   6.34/7    2.15/10   5.02/7    3.45/8    0.16/1* 
  4 Budský Ondřej                  27.49  4.10/4    8.47/7   17.50/7   20.13/7   24.17/5   27.27/4   27.49/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.10/4    4.37/9    9.03/9    2.23/12   4.04/2    3.10/6    0.22/7  
  5 Zalaba Tomáš                   28.18  5.26/14  10.40/14  16.40/6   18.42/6   23.34/3   27.55/5   28.18/5  
    Sportcentrum Jičín                    5.26/14   5.14/13   6.00/5    2.02/6    4.52/5    4.21/14   0.23/9  
  6 Tománek Josef                  29.21  4.26/7    9.26/10  18.41/9   20.33/8   24.55/6   28.56/6   29.21/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.26/7    5.00/12   9.15/10   1.52/4    4.22/4    4.01/10   0.25/14 
  7 Hořák Jára                     30.22  3.45/1*   7.31/1*  11.26/1*  13.02/1*  26.52/8   29.55/7   30.22/7  
    TJ Loko Liberec                       3.45/1*   3.46/4    3.55/1*   1.36/3   13.50/14   3.03/3    0.27/16 
  8 Zabořil Vojta                  30.44  4.34/10  10.06/12  18.22/8   21.03/9   26.23/7   30.21/8   30.44/8  
    OB Jenišovice                         4.34/10   5.32/16   8.16/8    2.41/15   5.20/9    3.58/9    0.23/9  
  9 Bradáč David                   33.46  5.01/12  10.17/13  19.49/11  22.43/10  28.45/9   33.15/9   33.46/9  
    TJ Loko Liberec                       5.01/12   5.16/14   9.32/11   2.54/16   6.02/11   4.30/15   0.31/17 
 10 Mečíř Marek                    34.47  4.18/6    9.13/9   22.27/12  24.30/11  29.41/10  34.25/10  34.47/10 
    OK Jilemnice                          4.18/6    4.55/11  13.14/12   2.03/7    5.11/8    4.44/16   0.22/7  
 11 Růta Matyáš                    44.43  4.32/9    8.36/5   15.01/4   17.26/4   41.08/11  44.22/11  44.43/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.32/9    4.04/6    6.25/6    2.25/13  23.42/17   3.14/7    0.21/5  
 12 Schindler Pavel                45.18  3.48/2    7.31/1*  27.50/13  29.25/12  42.27/13  44.59/12  45.18/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.48/2    3.43/3   20.19/14   1.35/1*  13.02/13   2.32/1*   0.19/2  
 13 Šmol Martin                    47.17  7.32/16  12.16/15  32.21/14  34.54/14  41.36/12  46.54/13  47.17/13 
    OK Doksy                              7.32/16   4.44/10  20.05/13   2.33/14   6.42/12   5.18/17   0.23/9  
 14 Kubec Jan                      53.29  4.47/11   8.51/8   42.28/16  44.35/16  48.52/14  53.08/14  53.29/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.47/11   4.04/6   33.37/16   2.07/9    4.17/3    4.16/13   0.21/5  
 15 Jakub Ježek                    59.38  5.09/13   8.22/4   39.14/15  40.49/15  56.09/16  59.18/16  59.38/16 
    OK Jilemnice                          5.09/13   3.13/1*  30.52/15   1.35/1*  15.20/15   3.09/5    0.20/3  
 16 Kynčl Vojtěch                  63.05  7.00/15  13.31/16  51.30/17  53.34/17  58.26/17  62.40/17  63.05/17 
    OK Jilemnice                          7.00/15   6.31/17  37.59/17   2.04/8    4.52/5    4.14/12   0.25/14 
 17 Bradáč Jakub              MS   54.53 11.06/17  14.20/17  19.01/10  34.46/13  50.27/15  54.29/15  54.53/15 
    TJ Loko Liberec                      11.06/17   3.14/2    4.41/3   15.45/17  15.41/16   4.02/11   0.24/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        3.9km  100m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-55      4-56      5-57      6-52      7-46      8-100   
  1 Vitebský Lukáš                 28.04  4.32/1*   7.50/1*   8.57/1*  14.57/1*  20.17/1*  21.58/1*  25.05/1*  27.41/1*  28.04/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.32/1*   3.18/1*   1.07/1*   6.00/4    5.20/4    1.41/1*   3.07/1*   2.36/1*   0.23/6  
  2 Rücker Jan                     31.29  4.42/2    8.08/2   10.12/2   17.05/2   21.11/2   23.09/2   27.58/2   31.11/2   31.29/2  
    TJ Jiskra Hořice                      4.42/2    3.26/2    2.04/9    6.53/5    4.06/2    1.58/7    4.49/9    3.13/4    0.18/1* 
  3 Jirman Filip                   34.28  6.32/8   10.07/6   11.39/5   19.39/3   25.16/3   27.01/3   30.38/3   34.06/3   34.28/3  
    SOK TJ Turnov                         6.32/8    3.35/3    1.32/3    8.00/6    5.37/6    1.45/2    3.37/3    3.28/7    0.22/5  
  4 Šubrt František                36.52  5.04/3    9.10/3   10.58/4   19.53/4   27.29/5   29.17/4   33.26/4   36.31/4   36.52/4  
    DDM Sluníčko Lom. nad. Pop.           5.04/3    4.06/6    1.48/6    8.55/7    7.36/9    1.48/3    4.09/7    3.05/3    0.21/3  
  5 Tkáč Matěj                     37.13  7.57/12  13.35/11  16.02/10  21.44/6   27.18/4   29.46/5   33.41/5   36.45/5   37.13/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.57/12   5.38/9    2.27/11   5.42/2    5.34/5    2.28/11   3.55/5    3.04/2    0.28/12 
  6 Adamec Martin                  39.08  5.17/5    9.13/4   11.39/5   21.15/5   29.51/8   31.40/7   35.29/6   38.50/6   39.08/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.17/5    3.56/5    2.26/10   9.36/8    8.36/11   1.49/4    3.49/4    3.21/5    0.18/1* 
  7 Hewitt Christopher             41.25  6.16/7   10.58/7   12.44/7   25.39/9   29.26/6   32.04/8   37.01/8   41.00/7   41.25/7  
    Neregistrovaní                        6.16/7    4.42/8    1.46/5   12.55/10   3.47/1*   2.38/12   4.57/10   3.59/10   0.25/10 
  8 Hanuš Miroslav                 41.52  6.07/6   11.59/9   13.59/8   24.57/8   29.39/7   31.28/6   36.51/7   41.24/8   41.52/8  
    OOB TJ Turnov                         6.07/6    5.52/10   2.00/8   10.58/9    4.42/3    1.49/4    5.23/12   4.33/11   0.28/12 
  9 Zabořil Ondra                  44.54  6.58/10  15.30/12  17.10/11  22.48/7   32.28/9   34.39/9   39.56/9   44.33/9   44.54/9  
    OB Jenišovice                         6.58/10   8.32/13   1.40/4    5.38/1*   9.40/13   2.11/10   5.17/11   4.37/12   0.21/3  
 10 Dejnožka Vojtěch               46.06  5.10/4    9.26/5   10.39/3   28.27/10  36.08/10  38.06/10  42.14/10  45.42/10  46.06/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.10/4    4.16/7    1.13/2   17.48/11   7.41/10   1.58/7    4.08/6    3.28/7    0.24/8  
 11 Balcarová Mája                 53.30 20.05/13  25.58/13  27.47/13  33.39/11  39.26/11  42.12/11  48.01/11  53.05/11  53.30/11 
    TJ Loko Liberec                      20.05/13   5.53/11   1.49/7    5.52/3    5.47/7    2.46/13   5.49/13   5.04/13   0.25/10 
 12 Rokos Michal                   55.45  6.53/9   13.26/10  17.58/12  36.03/12  45.36/12  47.29/12  51.59/12  55.22/12  55.45/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.53/9    6.33/12   4.32/13  18.05/12   9.33/12   1.53/6    4.30/8    3.23/6    0.23/6  
 13 Brázdil David                  57.16  7.39/11  11.27/8   14.00/9   41.35/13  47.40/13  49.40/13  53.09/13  56.52/13  57.16/13 
    DDM Sluníčko Lom. nad. Pop.           7.39/11   3.48/4    2.33/12  27.35/13   6.05/8    2.00/9    3.29/2    3.43/9    0.24/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.5km  125m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-79      2-93      3-50      4-33      5-64      6-72      7-56      8-69      9-46     10-63     11-100   
  1 Němeček Josef                  27.38  4.31/3    5.36/2    7.14/2   10.39/2   11.44/1*  12.34/1*  18.15/1*  20.18/1*  23.02/1*  25.55/1*  27.21/1*  27.38/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.31/3    1.05/1*   1.38/3    3.25/2    1.05/1*   0.50/6    5.41/4    2.03/1*   2.44/3    2.53/4    1.26/2    0.17/2  
  2 Ullrich Jakub                  30.25  4.00/1*   5.14/1*   6.51/1*  10.48/3   12.28/3   13.11/3   19.12/2   22.17/2   24.34/2   28.15/2   30.05/2   30.25/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.00/1*   1.14/2    1.37/2    3.57/4    1.40/5    0.43/3    6.01/5    3.05/3    2.17/1*   3.41/7    1.50/6    0.20/6  
  3 Pavlovec Dan                   30.36  6.36/10   8.05/8   10.08/7   13.42/5   14.56/5   15.37/5   20.24/5   23.15/3   26.04/3   28.52/3   30.17/3   30.36/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.36/10   1.29/6    2.03/7    3.34/3    1.14/2    0.41/1*   4.47/1*   2.51/2    2.49/4    2.48/3    1.25/1*   0.19/5  
  4 Thoř Tomáš                     31.32  5.14/6    6.35/5    8.05/4   12.17/4   13.34/4   14.19/4   19.41/3   24.06/5   26.41/4   29.28/4   31.07/4   31.32/4  
    SOK TJ Turnov                         5.14/6    1.21/4    1.30/1*   4.12/5    1.17/3    0.45/4    5.22/2    4.25/7    2.35/2    2.47/2    1.39/3    0.25/14 
  5 Mareš Vít                      32.10  4.16/2    5.40/3    7.20/3   10.37/1*  11.58/2   12.40/2   19.51/4   23.20/4   27.30/5   30.07/5   31.52/5   32.10/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.16/2    1.24/5    1.40/4    3.17/1*   1.21/4    0.42/2    7.11/8    3.29/4    4.10/7    2.37/1*   1.45/5    0.18/4  
  6 Hladík Jan                     37.13  5.03/5    6.49/6    8.51/6   14.15/6   16.21/6   17.20/6   22.56/6   28.06/6   31.05/6   35.16/6   36.56/6   37.13/6  
    SOK TJ Turnov                         5.03/5    1.46/10   2.02/6    5.24/11   2.06/7    0.59/9    5.36/3    5.10/9    2.59/5    4.11/11   1.40/4    0.17/2  
  7 Hajný Vojtěch                  41.29  4.52/4    6.10/4    8.11/5   16.16/8   18.52/8   19.56/8   26.34/7   32.29/7   35.51/7   38.56/7   41.09/7   41.29/7  
    OK Jilemnice                          4.52/4    1.18/3    2.01/5    8.05/15   2.36/10   1.04/10   6.38/6    5.55/14   3.22/6    3.05/5    2.13/12   0.20/6  
  8 Ježek Josef                    43.41  5.57/7    7.37/7   10.13/8   15.07/7   18.25/7   19.47/7   28.35/8   32.43/8   37.15/8   41.10/8   43.21/8   43.41/8  
    SOK TJ Turnov                         5.57/7    1.40/8    2.36/11   4.54/7    3.18/14   1.22/11   8.48/10   4.08/6    4.32/9    3.55/9    2.11/10   0.20/6  
  9 Melichar Peťa                  45.15 10.33/13  12.03/13  14.06/13  18.53/13  20.37/11  22.02/10  29.31/9   34.01/9   38.49/9   42.36/9   44.54/9   45.15/9  
    TJ Loko Liberec                      10.33/13   1.30/7    2.03/7    4.47/6    1.44/6    1.25/13   7.29/9    4.30/8    4.48/11   3.47/8    2.18/13   0.21/10 
 10 Šmaus Antonín                  46.41  8.51/12  10.45/12  13.32/12  18.40/12  21.21/13  22.44/12  31.38/11  35.41/10  40.09/10  44.13/10  46.25/10  46.41/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.51/12   1.54/12   2.47/14   5.08/8    2.41/11   1.23/12   8.54/11   4.03/5    4.28/8    4.04/10   2.12/11   0.16/1* 
 11 Karatsiolis Kryštof            53.15  7.24/11   9.09/11  11.50/11  17.03/10  19.55/9   20.43/9   30.50/10  36.29/11  46.34/11  50.54/11  52.52/11  53.15/11 
    OOB TJ Turnov                         7.24/11   1.45/9    2.41/13   5.13/10   2.52/12   0.48/5   10.07/15   5.39/11  10.05/12   4.20/14   1.58/8    0.23/12 
 12 Novotný Marek                  54.49  5.59/8    8.56/10  11.21/9   16.32/9   19.56/10  29.50/15  36.55/14  43.43/14  48.27/12  51.58/12  54.26/12  54.49/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.59/8    2.57/15   2.25/9    5.11/9    3.24/15   9.54/15   7.05/7    6.48/15   4.44/10   3.31/6    2.28/14   0.23/12 
 13 Kameník David                  59.06 13.11/14  15.04/14  17.42/14  23.27/14  25.51/14  26.46/13  36.52/13  42.27/13  52.40/14  56.53/13  58.46/13  59.06/13 
    OK Jiskra Nový Bor                   13.11/14   1.53/11   2.38/12   5.45/13   2.24/8    0.55/8   10.06/13   5.35/10  10.13/13   4.13/12   1.53/7    0.20/6  
 14 Šilar Adam                     62.25 15.59/15  18.05/15  20.40/15  26.21/15  28.49/15  29.40/14  39.46/15  45.26/15  55.42/15  59.56/14  61.58/14  62.25/14 
    TJ Stadion Nový Bor                  15.59/15   2.06/13   2.35/10   5.41/12   2.28/9    0.51/7   10.06/13   5.40/12  10.16/14   4.14/13   2.02/9    0.27/15 
 15 Zappe Nicholas                 63.06  6.10/9    8.19/9   11.41/10  18.17/11  21.14/12  22.43/11  32.08/12  37.53/12  50.17/13  60.01/15  62.45/15  63.06/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.10/9    2.09/14   3.22/15   6.36/14   2.57/13   1.29/14   9.25/12   5.45/13  12.24/15   9.44/15   2.44/15   0.21/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.8km  155m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-60      3-58      4-73      5-31      6-37      7-74      8-76      9-42     10-51     11-94     12-85     13-45     14-71     15-100   
  1 Hájek Jan                      34.50  4.34/1*   6.24/1*   8.25/1*   9.43/1*  10.43/1*  12.55/1*  16.21/1*  18.36/1*  20.45/1*  25.43/1*  28.11/1*  29.06/1*  30.42/1*  33.06/1*  34.35/1*  34.50/1* 
    OB Jenišovice                         4.34/1*   1.50/1*   2.01/1*   1.18/1*   1.00/2    2.12/5    3.26/2    2.15/7    2.09/1*   4.58/11   2.28/4    0.55/1*   1.36/2    2.24/5    1.29/4    0.15/1* 
  2 Wolf Filip                     36.38  6.07/11   8.40/8   10.45/6   12.15/5   13.18/5   15.15/5   18.28/2   20.11/2   23.20/2   27.16/2   29.42/2   31.02/2   32.59/3   34.57/2   36.19/2   36.38/2  
    OOB TJ Turnov                         6.07/11   2.33/9    2.05/2    1.30/3    1.03/3    1.57/3    3.13/1*   1.43/1*   3.09/5    3.56/4    2.26/3    1.20/4    1.57/5    1.58/1*   1.22/2    0.19/11 
  3 Šmaus Jan                      38.25  5.10/6    7.16/4   10.17/4   11.45/4   12.55/4   14.50/4   19.07/3   21.25/3   24.10/3   27.30/3   29.45/3   31.05/3   32.57/2   36.17/3   38.09/3   38.25/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.10/6    2.06/3    3.01/10   1.28/2    1.10/6    1.55/2    4.17/5    2.18/9    2.45/2    3.20/3    2.15/2    1.20/4    1.52/3    3.20/13   1.52/14   0.16/3  
  4 Wieczorek Marcin               39.03  4.34/1*   6.55/2    9.48/3   11.44/3   12.52/3   14.45/3   20.28/4   22.45/4   25.36/4   28.47/4   31.24/4   33.00/4   34.59/5   37.18/4   38.46/4   39.03/4  
    UKS Tukan Iwiny                       4.34/1*   2.21/7    2.53/9    1.56/8    1.08/5    1.53/1*   5.43/10   2.17/8    2.51/3    3.11/2    2.37/5    1.36/12   1.59/6    2.19/3    1.28/3    0.17/7  
  5 Maršál Jiří                    39.14  8.01/17  10.04/14  13.08/12  14.41/10  15.38/9   17.55/8   22.09/6   24.19/6   27.15/5   30.13/5   32.14/5   33.30/5   34.56/4   37.24/5   38.58/5   39.14/5  
    Slavia Liberec orienteering           8.01/17   2.03/2    3.04/11   1.33/5    0.57/1*   2.17/7    4.14/4    2.10/4    2.56/4    2.58/1*   2.01/1*   1.16/3    1.26/1*   2.28/6    1.34/6    0.16/3  
  6 Kočvara Oldřich                43.12  4.43/3    7.35/5   10.17/4   12.28/6   13.44/6   16.30/6   21.26/5   23.38/5   27.21/6   32.25/6   35.18/6   36.33/6   38.41/6   41.34/6   42.55/6   43.12/6  
    OB Jenišovice                         4.43/3    2.52/13   2.42/6    2.11/12   1.16/8    2.46/10   4.56/6    2.12/6    3.43/8    5.04/12   2.53/12   1.15/2    2.08/11   2.53/8    1.21/1*   0.17/7  
  7 Birnbaum Adam                  47.07  5.36/7    8.43/9   11.32/7   13.13/7   14.39/7   17.44/7   23.28/8   25.39/7   29.46/7   35.02/7   37.58/7   39.21/7   41.42/7   44.58/7   46.46/7   47.07/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.36/7    3.07/15   2.49/7    1.41/6    1.26/11   3.05/13   5.44/11   2.11/5    4.07/12   5.16/13   2.56/14   1.23/7    2.21/12   3.16/11   1.48/12   0.21/14 
  8 Ludvík Matyáš                  49.00  5.56/9    8.33/6   13.03/11  15.18/11  16.47/11  19.01/10  22.58/7   26.26/8   30.38/8   36.48/10  39.51/10  41.28/9   43.34/9   46.28/8   48.37/8   49.00/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.56/9    2.37/10   4.30/18   2.15/13   1.29/12   2.14/6    3.57/3    3.28/17   4.12/13   6.10/15   3.03/15   1.37/13   2.06/8    2.54/9    2.09/18   0.23/18 
  9 Melichar Vojta                 49.17  5.04/4    7.14/3    9.30/2   11.33/2   12.46/2   14.43/2   26.00/12  28.19/11  31.43/10  35.44/8   38.23/8   39.54/8   42.48/8   46.46/9   48.50/9   49.17/9  
    TJ Loko Liberec                       5.04/4    2.10/4    2.16/3    2.03/10   1.13/7    1.57/3   11.17/18   2.19/10   3.24/6    4.01/5    2.39/6    1.31/8    2.54/20   3.58/17   2.04/16   0.27/20 
 10 Koštejn Vít                    49.26 10.10/19  12.21/18  14.38/16  16.10/15  17.42/14  20.10/12  25.08/10  27.14/9   31.18/9   35.45/9   39.35/9   42.02/10  44.08/10  47.15/10  49.05/10  49.26/10 
    OK Doksy                             10.10/19   2.11/5    2.17/4    1.32/4    1.32/13   2.28/8    4.58/7    2.06/2    4.04/11   4.27/8    3.50/18   2.27/19   2.06/8    3.07/10   1.50/13   0.21/14 
 11 Kraus Jakub                    50.06  5.08/5    8.56/10  12.33/10  15.40/13  17.42/14  20.47/14  26.34/13  28.43/12  32.44/11  38.05/11  40.53/11  42.15/11  44.43/11  48.01/11  49.45/11  50.06/11 
    TJ Loko Liberec                       5.08/5    3.48/19   3.37/15   3.07/19   2.02/20   3.05/13   5.47/12   2.09/3    4.01/10   5.21/14   2.48/9    1.22/6    2.28/15   3.18/12   1.44/11   0.21/14 
 12 Koutský Pavel                  54.52  7.41/16  11.03/17  15.20/18  17.16/16  18.59/17  21.41/16  28.11/14  30.37/14  36.23/13  41.15/12  44.30/12  46.19/12  48.43/12  52.19/12  54.35/12  54.52/12 
    OB Jenišovice                         7.41/16   3.22/18   4.17/17   1.56/8    1.43/17   2.42/9    6.30/15   2.26/11   5.46/18   4.52/10   3.15/16   1.49/16   2.24/14   3.36/16   2.16/20   0.17/7  
 13 Hlavatý Jan                    55.33  6.49/14   9.09/11  11.58/9   14.08/8   16.02/10  19.19/11  25.24/11  29.34/13  34.45/12  44.35/14  47.18/14  48.52/14  50.52/13  53.37/13  55.17/13  55.33/13 
    OK Jiskra Nový Bor                    6.49/14   2.20/6    2.49/7    2.10/11   1.54/18   3.17/16   6.05/13   4.10/19   5.11/14   9.50/17   2.43/8    1.34/11   2.00/7    2.45/7    1.40/8    0.16/3  
 14 Prade Kryštof                  57.00  5.50/8   10.10/15  13.33/14  16.02/14  17.22/13  21.06/15  32.03/18  35.12/17  40.31/17  44.38/15  47.17/13  48.49/13  51.37/14  54.57/15  56.40/14  57.00/14 
    Slavia Liberec orienteering           5.50/8    4.20/20   3.23/13   2.29/16   1.20/10   3.44/18  10.57/17   3.09/15   5.19/16   4.07/6    2.39/6    1.32/9    2.48/18   3.20/13   1.43/10   0.20/12 
 15 Domagala Marcel                57.10  6.30/12   9.39/13  13.12/13  15.36/12  17.18/12  20.22/13  32.43/19  35.52/19  39.49/16  44.13/13  48.32/15  50.24/15  52.31/15  54.44/14  56.54/15  57.10/15 
    MKS Paulinum Jelenia Gora             6.30/12   3.09/16   3.33/14   2.24/15   1.42/16   3.04/12  12.21/19   3.09/15   3.57/9    4.24/7    4.19/19   1.52/18   2.07/10   2.13/2    2.10/19   0.16/3  
 16 Procházka Dan                  61.34 12.51/20  15.15/20  17.52/19  20.07/19  22.04/20  25.17/19  31.30/17  35.42/18  40.53/18  50.33/18  53.24/17  55.04/16  57.26/16  59.46/16  61.19/16  61.34/16 
    TJ Loko Liberec                      12.51/20   2.24/8    2.37/5    2.15/13   1.57/19   3.13/15   6.13/14   4.12/20   5.11/14   9.40/16   2.51/10   1.40/15   2.22/13   2.20/4    1.33/5    0.15/1* 
 17 Hodík Daniel                   65.06  7.30/15  10.41/16  14.27/15  18.24/18  20.01/18  23.31/17  30.57/16  33.49/16  37.29/14  48.01/16  53.31/18  55.04/16  57.52/17  62.52/17  64.44/17  65.06/17 
    SOK TJ Turnov                         7.30/15   3.11/17   3.46/16   3.57/20   1.37/14   3.30/17   7.26/16   2.52/14   3.40/7   10.32/18   5.30/20   1.33/10   2.48/18   5.00/19   1.52/14   0.22/17 
 18 Valušiak Marek                 72.53  6.33/13   9.14/12  15.01/17  17.38/17  18.45/16  24.43/18  29.57/15  32.30/15  39.09/15  49.52/17  52.45/16  57.11/18  59.43/18  70.57/19  72.33/19  72.53/19 
    OK Jilemnice                          6.33/13   2.41/12   5.47/20   2.37/17   1.07/4    5.58/19   5.14/8    2.33/12   6.39/19  10.43/19   2.53/12   4.26/20   2.32/17  11.14/20   1.36/7    0.20/12 
 19 Zadražil Filip                 81.37 10.02/18  13.04/19  18.21/20  20.15/20  21.56/19  29.35/20  43.50/20  46.38/20  52.00/20  67.07/20  70.34/20  72.12/20  74.42/20  79.06/20  81.12/20  81.37/20 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         10.02/18   3.02/14   5.17/19   1.54/7    1.41/15   7.39/20  14.15/20   2.48/13   5.22/17  15.07/20   3.27/17   1.38/14   2.30/16   4.24/18   2.06/17   0.25/19 
    Lucerski Maciej            DISK       4.11/     6.29/         /     9.53/    10.55/    12.25/    16.22/    18.16/    20.59/    24.17/    26.23/    27.43/    29.25/         /    33.05/    33.27/   
    MKS Paulinum Jelenia Gora             4.11/     2.18/         /         /     1.02/     1.30/     3.57/     1.54/     2.43/     3.18/     2.06/     1.20/     1.42/         /         /     0.22/   
    Mečíř Hynek                DISK      10.07/    13.04/    16.47/    19.17/    20.44/    24.15/    33.47/    35.27/    53.47/    57.51/    74.31/    76.27/    78.14/         /    82.14/    82.32/   
    OK Jilemnice                         10.07/     2.57/     3.43/     2.30/     1.27/     3.31/     9.32/     1.40/    18.20/     4.04/    16.40/     1.56/     1.47/         /         /     0.18/   
 22 Müller Lukáš              MS   66.28  5.57/10   8.35/7   11.42/8   14.19/9   15.35/8   18.33/9   24.05/9   27.49/10  49.42/19  54.21/19  57.13/19  59.02/19  60.58/19  64.29/18  66.10/18  66.28/18 
                                          5.57/10   2.38/11   3.07/12   2.37/17   1.16/8    2.58/11   5.32/9    3.44/18  21.53/20   4.39/9    2.52/11   1.49/16   1.56/4    3.31/15   1.41/9    0.18/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.5km  260m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-56      3-41      4-40      5-48      6-44      7-35      8-38      9-37     10-62     11-94     12-85     13-45     14-70     15-63     16-100   
                                     
  1 Dzioba Mateusz                 35.44  4.24/1*   6.39/1*   9.06/1*  10.22/1*  16.43/1*  18.34/1*  21.19/1*  24.20/1*  25.17/1*  26.46/1*  28.31/1*  29.36/1*  31.08/1*  32.49/1*  34.16/1*  35.28/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Gora             4.24/1*   2.15/1*   2.27/1*   1.16/2    6.21/1*   1.51/1*   2.45/1*   3.01/1*   0.57/3    1.29/3    1.45/1*   1.05/1*   1.32/1*   1.41/4    1.27/1*   1.12/1* 
                                         35.44/1* 
                                          0.16/5  
  2 Fürst Matouš                   41.16  5.02/3    7.34/3   10.54/3   12.10/3   19.50/2   21.58/2   24.58/2   28.22/2   29.20/2   30.41/2   32.59/2   34.11/2   35.53/2   37.38/2   39.33/2   41.00/2  
    TJ Loko Liberec                       5.02/3    2.32/2    3.20/5    1.16/2    7.40/2    2.08/2    3.00/2    3.24/3    0.58/5    1.21/2    2.18/3    1.12/4    1.42/8    1.45/5    1.55/5    1.27/4  
                                         41.16/2  
                                          0.16/5  
  3 Boskovský Vojtěch              42.45  5.28/4    8.07/4   10.57/4   12.09/2   20.21/3   23.06/3   27.35/3   30.38/3   31.25/3   32.36/3   35.11/3   36.17/3   37.56/3   39.27/3   41.04/3   42.30/3  
    OK Doksy                              5.28/4    2.39/4    2.50/2    1.12/1*   8.12/4    2.45/7    4.29/9    3.03/2    0.47/1*   1.11/1*   2.35/5    1.06/2    1.39/5    1.31/2    1.37/2    1.26/3  
                                         42.45/3  
                                          0.15/2  
  4 Nowak Maciej                   43.58  4.52/2    7.29/2   10.47/2   14.07/5   22.05/5   24.20/4   27.46/4   31.34/4   32.25/4   33.59/4   36.15/4   37.27/4   39.11/4   40.24/4   42.23/4   43.43/4  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             4.52/2    2.37/3    3.18/4    3.20/13   7.58/3    2.15/4    3.26/5    3.48/5    0.51/2    1.34/5    2.16/2    1.12/4    1.44/9    1.13/1*   1.59/7    1.20/2  
                                         43.58/4  
                                          0.15/2  
  5 Kočíb Jiří                     48.03  5.34/5    8.16/5   11.28/5   13.01/4   21.35/4   26.51/5   29.54/5   33.34/5   34.52/5   36.27/5   38.55/5   40.33/5   42.10/5   44.24/5   46.13/5   47.47/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.34/5    2.42/5    3.12/3    1.33/5    8.34/5    5.16/14   3.03/3    3.40/4    1.18/9    1.35/6    2.28/4    1.38/12   1.37/3    2.14/9    1.49/3    1.34/8  
                                         48.03/5  
                                          0.16/5  
  6 Posselt Martin                 51.34  6.17/8    9.54/10  15.40/10  17.33/10  26.57/8   29.12/7   32.50/8   37.33/8   38.30/8   40.01/7   43.03/7   44.18/7   45.55/7   47.46/6   49.48/6   51.16/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.17/8    3.37/12   5.46/11   1.53/7    9.24/7    2.15/4    3.38/6    4.43/8    0.57/3    1.31/4    3.02/9    1.15/6    1.37/3    1.51/6    2.02/8    1.28/5  
                                         51.34/6  
                                          0.18/10 
  7 Prade Albert                   51.58  5.46/6    8.45/6   13.01/6   15.47/7   24.52/6   27.06/6   30.55/6   36.01/6   37.27/6   39.19/6   42.08/6   43.31/6   45.12/6   47.58/7   49.56/7   51.42/7  
    Slavia Liberec orienteering           5.46/6    2.59/6    4.16/8    2.46/10   9.05/6    2.14/3    3.49/7    5.06/11   1.26/10   1.52/7    2.49/7    1.23/8    1.41/7    2.46/12   1.58/6    1.46/12 
                                         51.58/7  
                                          0.16/5  
  8 Burda Matěj                    52.43  6.19/9    9.20/7   15.48/11  17.15/9   28.14/11  30.39/10  34.36/9   38.53/9   39.58/9   42.01/9   44.37/9   45.57/9   47.29/9   49.03/9   50.56/8   52.26/8  
    KOB Děčín                             6.19/9    3.01/7    6.28/13   1.27/4   10.59/10   2.25/6    3.57/8    4.17/7    1.05/6    2.03/8    2.36/6    1.20/7    1.32/1*   1.34/3    1.53/4    1.30/7  
                                         52.43/8  
                                          0.17/9  
  9 Nejman Stanislav               52.47  5.56/7    9.32/8   13.27/7   15.11/6   26.31/7   29.17/8   32.27/7   37.13/7   38.18/7   40.22/8   43.19/8   44.27/8   46.27/8   49.00/8   51.03/9   52.32/9  
    OK Chrastava                          5.56/7    3.36/11   3.55/7    1.44/6   11.20/11   2.46/8    3.10/4    4.46/9    1.05/6    2.04/9    2.57/8    1.08/3    2.00/11   2.33/11   2.03/9    1.29/6  
                                         52.47/9  
                                          0.15/2  
 10 Labský Jan                     62.40  6.57/12  11.15/12  15.57/12  17.53/11  27.59/10  31.54/11  36.47/10  42.34/10  44.11/10  46.24/10  51.05/10  52.42/10  54.49/10  58.13/10  60.28/10  62.21/10 
    TJ Loko Liberec                       6.57/12   4.18/14   4.42/9    1.56/8   10.06/8    3.55/12   4.53/11   5.47/12   1.37/13   2.13/10   4.41/13   1.37/11   2.07/12   3.24/14   2.15/10   1.53/13 
                                         62.40/10 
                                          0.19/11 
 11 Vaniš Ondřej                   65.55  6.30/10   9.46/9   13.38/8   16.55/8   27.27/9   30.26/9   39.38/11  43.28/11  44.39/11  49.01/11  53.13/11  54.46/11  56.53/11  58.45/11  63.56/11  65.36/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.30/10   3.16/8    3.52/6    3.17/12  10.32/9    2.59/9    9.12/14   3.50/6    1.11/8    4.22/13   4.12/11   1.33/9    2.07/12   1.52/7    5.11/15   1.40/10 
                                         65.55/11 
                                          0.19/11 
 12 Buchar Ondřej                  70.10  7.30/13  12.25/14  18.51/13  21.33/12  33.19/12  37.14/12  42.18/12  49.55/12  51.27/12  54.14/12  58.25/12  60.40/12  62.39/12  64.57/12  67.47/12  69.51/12 
    Slavia Liberec orienteering           7.30/13   4.55/15   6.26/12   2.42/9   11.46/12   3.55/12   5.04/12   7.37/13   1.32/12   2.47/11   4.11/10   2.15/15   1.59/10   2.18/10   2.50/12   2.04/14 
                                         70.10/12 
                                          0.19/11 
 13 Linka Michael                  80.34 15.51/15  20.04/15  26.59/15  29.45/15  41.37/14  44.42/13  49.25/13  58.05/13  60.24/13  65.25/13  69.56/13  71.29/13  73.09/13  76.13/13  78.46/13  80.20/13 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem      15.51/15   4.13/13   6.55/14   2.46/10  11.52/13   3.05/10   4.43/10   8.40/14   2.19/14   5.01/14   4.31/12   1.33/9    1.40/6    3.04/13   2.33/11   1.34/8  
                                         80.34/13 
                                          0.14/1* 
 14 Třmínek Jan                    91.16  8.05/14  11.27/13  20.08/14  24.42/13  39.43/13  45.02/14  52.06/14  62.11/14  64.34/14  67.28/14  75.18/14  77.18/14  81.07/14  85.21/14  88.20/14  90.54/14 
    Slavia Liberec orienteering           8.05/14   3.22/9    8.41/15   4.34/14  15.01/14   5.19/15   7.04/13  10.05/15   2.23/15   2.54/12   7.50/14   2.00/14   3.49/15   4.14/15   2.59/13   2.34/15 
                                         91.16/14 
                                          0.22/15 
 15 Kadečka Adam                  108.57  6.56/11  10.26/11  15.30/9   25.44/14  54.16/15  57.24/15  74.21/15  79.19/15  80.50/15  85.59/15  97.00/15  98.49/15 101.58/15 103.52/15 106.52/15 108.36/15 
    OB Jenišovice                         6.56/11   3.30/10   5.04/10  10.14/15  28.32/15   3.08/11  16.57/15   4.58/10   1.31/11   5.09/15  11.01/15   1.49/13   3.09/14   1.54/8    3.00/14   1.44/11 
                                        108.57/15 
                                          0.21/14 
    Holub Kszysztof            DISK       4.52/     7.15/     9.58/    16.57/    23.43/    25.45/    31.41/    34.52/    36.12/    37.25/    39.54/    41.21/    42.52/    44.16/         /    47.05/   
    MKS Paulinum Jelenia Gora             4.52/     2.23/     2.43/     6.59/     6.46/     2.02/     5.56/     3.11/     1.20/     1.13/     2.29/     1.27/     1.31/     1.24/         /         /   
                                         47.21/   
                                          0.16/   
    Szeliga Bartek             DISK       4.44/     6.59/     9.22/    10.40/    18.48/         /    24.21/    27.35/    28.35/    29.36/    32.06/    33.15/    34.37/    35.50/    37.36/    38.59/   
    UKS Tukan Iwiny                       4.44/     2.15/     2.23/     1.18/     8.08/         /         /     3.14/     1.00/     1.01/     2.30/     1.09/     1.22/     1.13/     1.46/     1.23/   
                                         39.14/   
                                          0.15/   
    Sokolář Ondřej             DISK      10.15/    14.54/    21.38/    26.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    45.14/   
    SOK TJ Turnov                        10.15/     4.39/     6.44/     4.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         46.15/   
                                          1.01/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.8km  285m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-38      3-37      4-74      5-40      6-39      7-50      8-93      9-95     10-58     11-62     12-85     13-45     14-70     15-71     16-49    
                                      17-100   
  1 Šákr Vít                       37.38  4.16/1*   5.41/1*   6.38/1*   9.32/1*  11.42/1*  16.58/1*  18.29/1*  19.25/1*  20.59/1*  24.38/1*  28.51/1*  31.33/1*  32.44/1*  33.54/1*  35.15/1*  36.57/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.16/1*   1.25/1*   0.57/3    2.54/3    2.10/2    5.16/1*   1.31/3    0.56/1*   1.34/2    3.39/3    4.13/2    2.42/1*   1.11/1*   1.10/1*   1.21/1*   1.42/1* 
                                         37.23/1*  37.38/1* 
                                          0.26/2    0.15/3  
  2 Krejčí Jaroslav ml.            39.18  4.42/3    6.59/4    7.49/4   10.29/3   12.31/2   18.31/2   19.52/2   20.49/2   22.26/2   26.00/2   29.29/2   32.16/2   33.39/2   35.24/2   36.59/2   38.42/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.42/3    2.17/6    0.50/1*   2.40/1*   2.02/1*   6.00/3    1.21/1*   0.57/3    1.37/3    3.34/2    3.29/1*   2.47/2    1.23/3    1.45/2    1.35/2    1.43/2  
                                         39.07/2   39.18/2  
                                          0.25/1*   0.11/1* 
  3 Wojnowicz Mariusz              44.10  4.34/2    6.19/2    7.21/2   11.13/4   13.27/4   18.55/3   20.22/3   21.21/3   22.46/3   26.15/3   31.41/3   35.55/3   37.16/3   39.30/3   41.37/3   43.27/3  
    UKS Tukan Iwiny                       4.34/2    1.45/3    1.02/4    3.52/4    2.14/3    5.28/2    1.27/2    0.59/4    1.25/1*   3.29/1*   5.26/4    4.14/4    1.21/2    2.14/5    2.07/4    1.50/3  
                                         43.54/3   44.10/3  
                                          0.27/3    0.16/4  
  4 Průcha Pavel                   47.08  5.01/4    6.40/3    7.35/3   10.17/2   12.48/3   19.24/4   21.37/4   22.42/4   25.01/4   29.20/4   35.09/4   38.06/4   39.57/4   41.54/4   44.09/4   46.19/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.01/4    1.39/2    0.55/2    2.42/2    2.31/4    6.36/5    2.13/5    1.05/5    2.19/5    4.19/5    5.49/5    2.57/3    1.51/5    1.57/3    2.15/5    2.10/5  
                                         46.52/4   47.08/4  
                                          0.33/5    0.16/4  
  5 Pustai David                   57.16  6.05/5    8.15/6    9.45/6   14.19/5   17.08/5   27.15/5   29.19/5   30.31/5   32.35/5   37.23/5   43.30/5   47.44/5   49.39/5   51.47/5   54.11/5   56.26/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.05/5    2.10/5    1.30/6    4.34/6    2.49/5   10.07/6    2.04/4    1.12/6    2.04/4    4.48/6    6.07/6    4.14/4    1.55/6    2.08/4    2.24/6    2.15/6  
                                         57.02/5   57.16/5  
                                          0.36/6    0.14/2  
  6 Matyja Tadeusz                 60.16  6.15/6    8.02/5    9.04/5   15.57/7   23.38/7   29.40/6   33.10/6   34.06/6   36.29/6   40.40/6   45.48/6   51.29/6   53.01/6   55.25/6   57.26/6   59.33/6  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             6.15/6    1.47/4    1.02/4    6.53/7    7.41/7    6.02/4    3.30/7    0.56/1*   2.23/6    4.11/4    5.08/3    5.41/7    1.32/4    2.24/6    2.01/3    2.07/4  
                                         60.00/6   60.16/6  
                                          0.27/3    0.16/4  
  7 Hulha Lukáš                    72.19  6.22/7    9.01/7   10.31/7   14.24/6   19.57/6   31.03/7   34.05/7   35.34/7   38.31/7   44.33/7   54.29/7   59.20/7   61.59/7   65.38/7   68.52/7   71.26/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 6.22/7    2.39/7    1.30/6    3.53/5    5.33/6   11.06/7    3.02/6    1.29/7    2.57/7    6.02/7    9.56/7    4.51/6    2.39/7    3.39/7    3.14/7    2.34/7  
                                         72.02/7   72.19/7  
                                          0.36/6    0.17/7  
    Klimkiewicz Kacper         DISK       4.51/     6.39/     7.48/    13.51/    16.20/    22.10/    23.57/         /    29.59/    34.26/    38.36/    41.36/    43.10/    45.30/    48.03/    49.59/   
    MKS Paulinum Jelenia Gora             4.51/     1.48/     1.09/     6.03/     2.29/     5.50/     1.47/         /         /     4.27/     4.10/     3.00/     1.34/     2.20/     2.33/     1.56/   
                                         50.25/    50.41/   
                                          0.26/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         4.1km  305m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-33      3-47      4-91      5-50      6-48      7-35      8-73      9-31     10-37     11-74     12-41     13-84     14-42     15-77     16-51    
                                      17-78     18-85     19-45     20-70     21-71     22-49     23-100   
  1 Pachnik Wojtek                 42.19  3.31/1*   6.38/1*   7.43/1*  10.27/1*  11.26/1*  12.52/1*  15.37/1*  16.58/1*  17.45/1*  19.08/1*  21.35/1*  23.19/1*  25.41/1*  26.46/1*  29.54/1*  31.05/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       3.31/1*   3.07/1*   1.05/1*   2.44/3    0.59/2    1.26/1*   2.45/1*   1.21/1*   0.47/1*   1.23/1*   2.27/1*   1.44/1*   2.22/1*   1.05/1*   3.08/3    1.11/1* 
                                         33.22/1*  34.08/1*  35.31/1*  37.42/1*  40.09/1*  41.40/1*  42.05/1*  42.19/1* 
                                          2.17/2    0.46/2    1.23/3    2.11/2    2.27/2    1.31/1*   0.25/1*   0.14/1* 
  2 Wojnowicz Marek                44.39  3.53/3    7.32/3    9.57/3   12.20/3   13.17/3   14.54/3   18.09/3   19.33/3   20.22/3   21.45/2   24.39/2   26.32/2   29.55/2   31.01/2   32.33/2   33.50/2  
    UKS Tukan Iwiny                       3.53/3    3.39/2    2.25/3    2.23/1*   0.57/1*   1.37/2    3.15/3    1.24/2    0.49/2    1.23/1*   2.54/2    1.53/3    3.23/3    1.06/2    1.32/2    1.17/2  
                                         36.05/2   36.53/2   37.56/2   39.20/2   42.14/2   43.56/2   44.23/2   44.39/2  
                                          2.15/1*   0.48/3    1.03/1*   1.24/1*   2.54/3    1.42/2    0.27/2    0.16/2  
  3 Mostek Lukasz                  51.30  3.50/2    7.29/2    8.56/2   11.28/2   12.29/2   14.24/2   17.33/2   19.20/2   20.12/2   22.28/3   27.07/3   28.58/3   32.05/3   33.28/3   34.52/3   39.42/3  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             3.50/2    3.39/2    1.27/2    2.32/2    1.01/3    1.55/3    3.09/2    1.47/3    0.52/3    2.16/3    4.39/3    1.51/2    3.07/2    1.23/3    1.24/1*   4.50/3  
                                         42.13/3   42.56/3   44.06/3   46.33/3   48.45/3   50.42/3   51.14/3   51.30/3  
                                          2.31/3    0.43/1*   1.10/2    2.27/3    2.12/1*   1.57/3    0.32/3    0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        4.1km  305m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-33      3-47      4-91      5-50      6-48      7-35      8-73      9-31     10-37     11-74     12-41     13-84     14-42     15-77     16-51    
                                      17-78     18-85     19-45     20-70     21-71     22-49     23-100   
  1 Antoš Filip                    43.29  3.54/4    8.04/2    9.07/2   11.06/2   12.04/2   13.40/2   16.52/2   18.18/1*  19.11/1*  21.00/2   23.43/1*  25.40/1*  28.41/1*  30.06/1*  31.24/1*  32.39/1* 
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.54/4    4.10/2    1.03/1*   1.59/7    0.58/1*   1.36/3    3.12/1*   1.26/1*   0.53/2    1.49/8    2.43/1*   1.57/4    3.01/4    1.25/8    1.18/6    1.15/1* 
                                         35.48/1*  36.36/1*  38.05/1*  39.30/2   40.57/1*  42.46/1*  43.12/1*  43.29/1* 
                                          3.09/9    0.48/7    1.29/9    1.25/5    1.27/1*   1.49/2    0.26/2    0.17/4  
  2 Dutkiewicz Damian              44.15  4.05/8    8.50/7   10.00/6   11.41/5   12.42/5   14.21/4   17.41/3   19.22/3   20.16/3   21.48/3   24.51/3   26.39/3   29.41/3   30.46/2   31.53/2   33.12/2  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             4.05/8    4.45/7    1.10/3    1.41/1*   1.01/4    1.39/5    3.20/2    1.41/7    0.54/4    1.32/4    3.03/6    1.48/2    3.02/5    1.05/1*   1.07/1*   1.19/2  
                                         36.10/2   36.53/2   38.12/2   39.29/1*  41.29/2   43.24/2   43.58/2   44.15/2  
                                          2.58/4    0.43/5    1.19/2    1.17/2    2.00/9    1.55/7    0.34/10   0.17/4  
  3 Tomeš Petr                     44.53  3.59/6    8.30/5    9.59/5   11.50/6   12.52/6   14.27/5   17.48/4   19.25/4   20.18/4   22.11/4   24.59/4   26.54/4   29.35/2   31.08/4   32.20/3   33.53/3  
    SK Žabovřesky Brno                    3.59/6    4.31/4    1.29/8    1.51/5    1.02/5    1.35/2    3.21/4    1.37/4    0.53/2    1.53/10   2.48/2    1.55/3    2.41/2    1.33/12   1.12/2    1.33/5  
                                         36.39/3   37.40/4   38.57/3   40.26/4   42.18/4   44.08/3   44.36/3   44.53/3  
                                          2.46/2    1.01/15   1.17/1*   1.29/8    1.52/5    1.50/3    0.28/4    0.17/4  
  4 Picek Jan                      45.00  3.48/1*   7.43/1*   8.52/1*  10.36/1*  11.36/1*  13.24/1*  16.50/1*  18.31/2   19.27/2   20.58/1*  24.31/2   26.33/2   29.44/4   31.07/3   32.33/4   34.00/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.48/1*   3.55/1*   1.09/2    1.44/3    1.00/3    1.48/7    3.26/6    1.41/7    0.56/5    1.31/3    3.33/10   2.02/6    3.11/6    1.23/6    1.26/7    1.27/3  
                                         37.01/4   37.39/3   39.00/4   40.18/3   42.16/3   44.16/4   44.45/4   45.00/4  
                                          3.01/6    0.38/1*   1.21/5    1.18/3    1.58/8    2.00/10   0.29/5    0.15/1* 
  5 Kunc Radovan                   48.00  4.38/11  10.38/13  12.07/12  14.06/11  15.29/11  17.23/11  20.43/10  22.30/10  23.33/10  25.16/10  28.09/7   30.18/7   32.59/6   34.11/6   35.26/6   37.01/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.38/11   6.00/18   1.29/8    1.59/7    1.23/14   1.54/10   3.20/2    1.47/11   1.03/9    1.43/6    2.53/4    2.09/8    2.41/2    1.12/3    1.15/4    1.35/6  
                                         39.59/6   40.49/6   42.14/6   43.39/6   45.18/6   47.08/5   47.39/5   48.00/5  
                                          2.58/4    0.50/8    1.25/6    1.25/5    1.39/3    1.50/3    0.31/6    0.21/12 
  6 Fejk Zbyněk                    48.10  3.53/3    8.14/3    9.33/4   11.20/4   12.35/4   14.30/6   18.07/5   19.41/5   20.41/5   22.38/6   25.27/5   27.26/5   30.43/5   32.09/5   33.58/5   35.33/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.53/3    4.21/3    1.19/5    1.47/4    1.15/9    1.55/13   3.37/8    1.34/3    1.00/8    1.57/12   2.49/3    1.59/5    3.17/11   1.26/9    1.49/14   1.35/6  
                                         38.39/5   39.21/5   40.40/5   42.40/5   44.53/5   47.09/6   47.47/6   48.10/6  
                                          3.06/8    0.42/3    1.19/2    2.00/11   2.13/10   2.16/13   0.38/16   0.23/18 
  7 Rakovec Michal                 50.47  4.01/7    8.46/6   10.23/7   12.46/7   14.09/7   15.59/7   19.22/7   21.03/7   21.59/7   23.48/8   27.13/6   29.15/6   33.24/7   34.44/7   36.39/7   38.36/9  
    AC Sparta Praha                       4.01/7    4.45/7    1.37/10   2.23/12   1.23/14   1.50/8    3.23/5    1.41/7    0.56/5    1.49/8    3.25/8    2.02/6    4.09/17   1.20/5    1.55/16   1.57/10 
                                         41.52/8   42.57/9   44.33/9   46.00/7   47.55/7   49.55/7   50.30/7   50.47/7  
                                          3.16/11   1.05/16   1.36/11   1.27/7    1.55/6    2.00/10   0.35/13   0.17/4  
  8 Bejr Zdeněk                    51.59  3.48/1*   8.20/4    9.32/3   11.15/3   12.20/3   14.03/3   18.17/6   19.55/6   20.52/6   22.15/5   28.44/10  31.06/9   34.25/9   35.34/9   37.04/9   38.35/8  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.48/1*   4.32/5    1.12/4    1.43/2    1.05/6    1.43/6    4.14/12   1.38/5    0.57/7    1.23/1*   6.29/19   2.22/13   3.19/13   1.09/2    1.30/8    1.31/4  
                                         41.58/9   42.40/7   44.23/8   47.41/9   49.17/8   51.10/8   51.42/8   51.59/8  
                                          3.23/12   0.42/3    1.43/15   3.18/19   1.36/2    1.53/5    0.32/8    0.17/4  
  9 Eiselt Jan                     52.18  4.20/9    9.01/8   10.57/8   13.05/8   14.23/8   16.17/9   20.17/9   22.06/9   23.15/9   25.11/9   28.10/8   30.27/8   33.38/8   35.23/8   36.39/7   38.28/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.20/9    4.41/6    1.56/12   2.08/9    1.18/11   1.54/10   4.00/10   1.49/12   1.09/12   1.56/11   2.59/5    2.17/10   3.11/6    1.45/15   1.16/5    1.49/8  
                                         41.51/7   42.44/8   44.12/7   47.08/8   49.27/9   51.29/9   52.02/9   52.18/9  
                                          3.23/12   0.53/10   1.28/7    2.56/17   2.19/11   2.02/12   0.33/9    0.16/2  
 10 Ježek Lukáš                    53.45  4.52/12  10.15/12  12.03/11  14.14/12  15.35/12  17.41/12  22.17/12  24.08/12  25.16/12  27.19/12  30.38/12  32.58/12  36.36/12  37.55/11  39.31/11  41.34/11 
    OK Chrastava                          4.52/12   5.23/13   1.48/11   2.11/10   1.21/13   2.06/14   4.36/13   1.51/13   1.08/11   2.03/14   3.19/7    2.20/12   3.38/14   1.19/4    1.36/10   2.03/11 
                                         44.49/11  45.56/11  47.31/11  48.54/10  50.51/10  52.50/10  53.24/10  53.45/10 
                                          3.15/10   1.07/17   1.35/10   1.23/4    1.57/7    1.59/8    0.34/10   0.21/12 
 11 Veselý Marek                   54.07  4.26/10   9.50/10  11.11/9   13.07/9   14.25/9   16.03/8   19.39/8   21.12/8   22.01/8   23.44/7   28.38/9   32.24/10  35.40/10  38.06/12  40.41/12  42.36/12 
    OK Chrastava                          4.26/10   5.24/14   1.21/6    1.56/6    1.18/11   1.38/4    3.36/7    1.33/2    0.49/1*   1.43/6    4.54/15   3.46/20   3.16/10   2.26/18   2.35/20   1.55/9  
                                         45.32/12  46.32/12  47.51/12  49.49/12  51.28/11  53.22/11  53.48/11  54.07/11 
                                          2.56/3    1.00/14   1.19/2    1.58/9    1.39/3    1.54/6    0.26/2    0.19/9  
 12 Ludvík Petr                    55.32  4.52/12   9.44/9   11.41/10  14.02/10  15.16/10  17.10/10  22.12/11  23.52/11  24.56/11  26.34/11  30.24/11  32.43/11  36.00/11  37.23/10  38.57/10  41.20/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.52/12   4.52/9    1.57/13   2.21/11   1.14/8    1.54/10   5.02/16   1.40/6    1.04/10   1.38/5    3.50/12   2.19/11   3.17/11   1.23/6    1.34/9    2.23/16 
                                         44.22/10  45.08/10  46.45/10  49.42/11  52.38/12  54.37/12  55.11/12  55.32/12 
                                          3.02/7    0.46/6    1.37/12   2.57/18   2.56/16   1.59/8    0.34/10   0.21/12 
 13 Němec Jan                      60.17  3.54/4   13.15/20  14.39/19  19.01/20  19.59/20  21.18/19  26.34/19  28.15/17  29.25/16  30.52/14  37.09/17  38.52/16  41.13/14  43.21/14  45.06/14  49.46/16 
    OK Chrastava                          3.54/4    9.21/20   1.24/7    4.22/19   0.58/1*   1.19/1*   5.16/17   1.41/7    1.10/13   1.27/2    6.17/18   1.43/1*   2.21/1*   2.08/17   1.45/13   4.40/20 
                                         52.05/16  52.43/16  54.11/15  55.27/14  57.59/14  59.36/13  60.01/13  60.17/13 
                                          2.19/1*   0.38/1*   1.28/7    1.16/1*   2.32/13   1.37/1*   0.25/1*   0.16/2  
 14 Večeřa Martin                  60.50  5.35/18  10.55/15  12.57/15  15.26/13  16.49/13  19.23/13  24.02/13  25.59/13  27.35/13  29.43/13  34.02/13  36.35/13  39.48/13  41.15/13  43.06/13  45.13/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.35/18   5.20/11   2.02/14   2.29/13   1.23/14   2.34/16   4.39/14   1.57/14   1.36/16   2.08/16   4.19/13   2.33/15   3.13/8    1.27/10   1.51/15   2.07/13 
                                         49.35/13  50.26/13  52.04/13  54.54/13  57.14/13  59.58/14  60.29/14  60.50/14 
                                          4.22/19   0.51/9    1.38/13   2.50/15   2.20/12   2.44/17   0.31/6    0.21/12 
 15 Vokál Vojtěch                  62.30  5.10/15  10.59/16  13.29/17  16.02/14  17.32/14  20.10/14  25.26/17  27.30/15  29.01/14  31.13/16  34.38/14  37.34/14  42.06/16  43.43/15  45.26/15  47.33/14 
    OK Chrastava                          5.10/15   5.49/17   2.30/19   2.33/14   1.30/17   2.38/18   5.16/17   2.04/16   1.31/15   2.12/17   3.25/8    2.56/18   4.32/19   1.37/13   1.43/12   2.07/13 
                                         51.35/15  52.33/15  54.14/16  56.13/15  58.54/15  61.33/15  62.10/15  62.30/15 
                                          4.02/17   0.58/12   1.41/14   1.59/10   2.41/14   2.39/15   0.37/15   0.20/10 
 16 Hlaváč David                   65.09  4.59/14  10.03/11  12.10/13  17.51/19  18.57/19  20.50/17  24.54/14  26.55/14  29.04/15  31.06/15  35.46/15  38.02/15  41.49/15  46.44/17  47.56/17  50.05/17 
    OK Jilemnice                          4.59/14   5.04/10   2.07/15   5.41/20   1.06/7    1.53/9    4.04/11   2.01/15   2.09/18   2.02/13   4.40/14   2.16/9    3.47/15   4.55/20   1.12/2    2.09/15 
                                         53.56/17  54.55/17  56.47/17  58.50/16  61.35/16  64.09/16  64.47/16  65.09/16 
                                          3.51/15   0.59/13   1.52/17   2.03/12   2.45/15   2.34/14   0.38/16   0.22/17 
 17 Kalina Miroslav                65.52  5.30/17  11.04/17  13.14/16  16.18/15  18.19/17  20.57/18  24.54/14  29.45/19  31.10/18  33.13/18  36.47/16  39.17/17  42.32/17  44.02/16  45.38/16  47.41/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.30/17   5.34/15   2.10/17   3.04/17   2.01/20   2.38/18   3.57/9    4.51/20   1.25/14   2.03/14   3.34/11   2.30/14   3.15/9    1.30/11   1.36/10   2.03/11 
                                         51.15/14  52.12/14  54.00/14  59.06/17  62.06/17  64.49/17  65.28/17  65.52/17 
                                          3.34/14   0.57/11   1.48/16   5.06/20   3.00/17   2.43/16   0.39/18   0.24/20 
 18 Novák Jaroslav                 72.24  5.47/19  11.30/18  13.46/18  16.34/17  18.11/16  20.33/15  25.16/16  28.04/16  30.16/17  32.54/17  38.05/18  41.21/18  45.15/18  46.56/18  49.06/18  53.11/18 
    OK Doksy                              5.47/19   5.43/16   2.16/18   2.48/16   1.37/18   2.22/15   4.43/15   2.48/19   2.12/19   2.38/19   5.11/16   3.16/19   3.54/16   1.41/14   2.10/19   4.05/18 
                                         58.09/18  59.25/18  61.22/18  64.03/18  68.33/18  71.18/18  72.01/18  72.24/18 
                                          4.58/20   1.16/20   1.57/18   2.41/13   4.30/20   2.45/18   0.43/19   0.23/18 
 19 Rybář Leon                     76.39  6.02/20  12.14/19  14.55/20  17.32/18  18.47/18  22.29/20  27.45/20  30.32/20  32.08/19  35.11/19  40.58/19  43.48/19  48.12/19  51.18/19  53.18/19  57.52/19 
    Slavia Liberec orienteering           6.02/20   6.12/19   2.41/20   2.37/15   1.15/9    3.42/20   5.16/17   2.47/18   1.36/16   3.03/20   5.47/17   2.50/17   4.24/18   3.06/19   2.00/17   4.34/19 
                                         61.46/19  63.01/19  65.03/19  67.54/19  71.18/19  75.43/19  76.19/19  76.39/19 
                                          3.54/16   1.15/19   2.02/19   2.51/16   3.24/18   4.25/20   0.36/14   0.20/10 
 20 Koštejn Pavel                  79.37  5.22/16  10.43/14  12.52/14  16.21/16  18.02/15  20.36/16  26.00/18  28.37/18  34.17/20  36.37/20  44.19/20  47.04/20  52.41/20  54.39/20  56.42/20  60.46/20 
    OK Doksy                              5.22/16   5.21/12   2.09/16   3.29/18   1.41/19   2.34/16   5.24/20   2.37/17   5.40/20   2.20/18   7.42/20   2.45/16   5.37/20   1.58/16   2.03/18   4.04/17 
                                         64.51/20  65.58/20  68.15/20  70.58/20  74.27/20  78.32/20  79.16/20  79.37/20 
                                          4.05/18   1.07/17   2.17/20   2.43/14   3.29/19   4.05/19   0.44/20   0.21/12 
    Bradáč Stanislav           DISK           /         /         /         /         /         /    15.09/         /         /         /         /         /         /         /         /    37.17/   
    TJ Loko Liberec                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         41.33/    42.42/    44.21/    46.38/    49.57/    52.54/    53.33/    53.57/   
                                          4.16/     1.09/     1.39/     2.17/     3.19/     2.57/     0.39/     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.5km  380m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-37      4-31      5-67      6-53      7-90      8-34      9-32     10-96     11-80     12-91     13-50     14-48     15-82     16-83    
                                      17-84     18-42     19-43     20-78     21-85     22-45     23-70     24-71     25-49     26-100   
  1 Palas Jan                      46.27  4.37/3    6.47/1*   8.34/1*   9.50/1*  10.56/1*  11.58/1*  17.30/1*  18.41/1*  20.01/1*  21.42/1*  22.09/1*  23.35/1*  24.29/1*  26.04/2   31.42/1*  32.47/1* 
    SK Žabovřesky Brno                    4.37/3    2.10/1*   1.47/2    1.16/1*   1.06/2    1.02/1*   5.32/1*   1.11/5    1.20/4    1.41/1*   0.27/15   1.26/21   0.54/8    1.35/11   5.38/6    1.05/5  
                                         35.04/1*  36.03/1*  38.56/1*  40.00/1*  40.36/1*  41.38/1*  42.47/1*  44.19/1*  45.52/1*  46.14/1*  46.27/1* 
                                          2.17/1*   0.59/12   2.53/1*   1.04/2    0.36/10   1.02/3    1.09/11   1.32/14   1.33/7    0.22/1*   0.13/1* 
  2 Henych Martin                  46.50  4.29/1*   7.03/4    8.48/4   10.08/4   11.11/2   12.14/2   18.05/2   19.12/2   20.32/2   22.25/2   22.46/2   23.48/2   24.33/2   25.48/1*  31.42/1*  33.26/3  
    Sportcentrum Jičín                    4.29/1*   2.34/16   1.45/1*   1.20/4    1.03/1*   1.03/3    5.51/3    1.07/2    1.20/4    1.53/3    0.21/2    1.02/1*   0.45/1*   1.15/2    5.54/12   1.44/30 
                                         35.44/3   36.45/3   39.52/3   40.56/3   41.30/3   42.30/3   43.40/3   44.49/2   46.10/2   46.33/2   46.50/2  
                                          2.18/2    1.01/17   3.07/9    1.04/2    0.34/4    1.00/1*   1.10/14   1.09/2    1.21/1*   0.23/3    0.17/15 
  3 Horáček Michal                 47.19  4.34/2    6.54/3    8.44/3   10.07/3   11.14/3   12.19/3   18.40/4   19.56/5   21.13/4   22.54/3   23.17/3   24.24/3   25.18/3   26.37/3   32.07/3   33.14/2  
    Slavia Liberec orienteering           4.34/2    2.20/4    1.50/4    1.23/9    1.07/3    1.05/4    6.21/15   1.16/11   1.17/2    1.41/1*   0.23/5    1.07/2    0.54/8    1.19/3    5.30/4    1.07/6  
                                         35.43/2   36.42/2   39.37/2   40.43/2   41.14/2   42.19/2   43.36/2   45.07/3   46.38/3   47.03/3   47.19/3  
                                          2.29/6    0.59/12   2.55/2    1.06/5    0.31/1*   1.05/5    1.17/20   1.31/13   1.31/6    0.25/10   0.16/8  
  4 Drobník Michal                 47.41  4.58/11   7.18/7    9.09/5   10.27/5   11.43/6   12.50/5   18.48/6   20.04/6   21.21/6   23.19/6   23.46/6   24.57/5   25.56/5   27.18/4   32.24/4   33.51/5  
    Sportcentrum Jičín                    4.58/11   2.20/4    1.51/5    1.18/2    1.16/14   1.07/5    5.58/6    1.16/11   1.17/2    1.58/6    0.27/15   1.11/5    0.59/16   1.22/4    5.06/1*   1.27/19 
                                         36.13/5   37.01/5   40.29/5   41.31/5   42.05/5   43.14/5   44.20/5   45.38/5   47.04/4   47.26/4   47.41/4  
                                          2.22/4    0.48/1*   3.28/17   1.02/1*   0.34/4    1.09/9    1.06/6    1.18/4    1.26/4    0.22/1*   0.15/5  
  5 Kořínek Tomáš                  47.53  5.02/12   7.23/9    9.12/6   10.32/6   11.39/5   12.53/6   19.00/7   20.18/7   21.49/7   23.43/7   24.03/7   25.14/7   26.05/7   27.29/5   32.38/5   33.41/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.02/12   2.21/6    1.49/3    1.20/4    1.07/3    1.14/16   6.07/11   1.18/15   1.31/15   1.54/4    0.20/1*   1.11/5    0.51/5    1.24/5    5.09/2    1.03/1* 
                                         36.08/4   37.00/4   40.00/4   41.11/4   41.47/4   42.59/4   44.17/4   45.25/4   47.16/5   47.39/5   47.53/5  
                                          2.27/5    0.52/3    3.00/4    1.11/8    0.36/10   1.12/15   1.18/21   1.08/1*   1.51/28   0.23/3    0.14/3  
  6 Kolín Jan                      48.58  4.47/5    7.18/7   10.00/17  11.20/13  12.29/13  13.43/13  19.38/10  20.44/10  22.06/9   24.18/10  24.42/9   25.51/8   26.38/8   27.51/8   34.03/8   35.41/8  
    OK Jilemnice                          4.47/5    2.31/11   2.42/32   1.20/4    1.09/6    1.14/16   5.55/4    1.06/1*   1.22/7    2.12/22   0.24/6    1.09/4    0.47/2    1.13/1*   6.12/21   1.38/29 
                                         38.00/7   38.56/7   41.59/6   43.06/6   43.37/6   44.39/6   45.44/6   46.54/6   48.19/6   48.42/6   48.58/6  
                                          2.19/3    0.56/5    3.03/6    1.07/7    0.31/1*   1.02/3    1.05/5    1.10/3    1.25/3    0.23/3    0.16/8  
  7 Zuzánek Zdeněk                 49.52  4.57/10   7.26/11   9.22/8   10.48/7   11.55/7   13.04/7   18.43/5   19.52/4   21.12/3   23.10/4   23.32/4   24.45/4   25.34/4   27.42/7   33.38/7   34.59/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.57/10   2.29/10   1.56/7    1.26/12   1.07/3    1.09/9    5.39/2    1.09/4    1.20/4    1.58/6    0.22/3    1.13/9    0.49/4    2.08/31   5.56/16   1.21/17 
                                         37.35/6   38.32/6   42.16/7   43.21/7   43.58/7   45.10/7   46.21/7   47.42/7   49.11/7   49.34/7   49.52/7  
                                          2.36/9    0.57/7    3.44/25   1.05/4    0.37/13   1.12/15   1.11/16   1.21/7    1.29/5    0.23/3    0.18/22 
  8 Tihon Michal                   50.50  4.52/8    7.33/12   9.39/12  11.05/11  12.19/11  13.39/12  19.52/12  21.14/12  22.40/12  24.49/13  25.14/13  26.29/11  27.30/11  29.01/11  34.47/10  35.54/10 
    OK 99 Hradec Králové                  4.52/8    2.41/23   2.06/18   1.26/12   1.14/9    1.20/24   6.13/13   1.22/20   1.26/10   2.09/16   0.25/10   1.15/10   1.01/21   1.31/10   5.46/7    1.07/6  
                                         38.35/10  39.33/9   42.42/8   43.57/8   44.33/8   45.44/8   46.55/8   48.17/8   50.06/8   50.33/8   50.50/8  
                                          2.41/16   0.58/9    3.09/10   1.15/13   0.36/10   1.11/11   1.11/16   1.22/8    1.49/26   0.27/18   0.17/15 
  9 Habán Ivo                      50.58  4.55/9    7.11/5    9.35/10  10.54/8   12.03/8   13.16/8   19.49/11  21.04/11  22.16/11  24.16/9   25.06/11  26.33/12  28.03/16  29.44/16  35.11/13  36.27/13 
    Slavia Liberec orienteering           4.55/9    2.16/3    2.24/25   1.19/3    1.09/6    1.13/14   6.33/18   1.15/10   1.12/1*   2.00/10   0.50/36   1.27/22   1.30/35   1.41/19   5.27/3    1.16/11 
                                         39.07/13  40.10/12  43.13/11  44.25/11  45.03/10  46.03/9   47.10/9   48.35/9   50.17/9   50.42/9   50.58/9  
                                          2.40/14   1.03/19   3.03/6    1.12/11   0.38/15   1.00/1*   1.07/8    1.25/12   1.42/13   0.25/10   0.16/8  
 10 Škoda Jakub                    51.10  5.22/21   7.54/19   9.55/15  11.20/13  12.37/14  13.53/14  20.16/15  21.37/15  23.06/15  25.04/14  25.31/15  26.54/15  27.55/14  29.34/15  35.10/12  36.27/13 
    Slavia Liberec orienteering           5.22/21   2.32/13   2.01/12   1.25/11   1.17/17   1.16/19   6.23/16   1.21/19   1.29/11   1.58/6    0.27/15   1.23/17   1.01/21   1.39/17   5.36/5    1.17/12 
                                         39.03/12  39.58/11  43.22/12  44.33/12  45.20/11  46.26/11  47.32/11  48.52/10  50.29/10  50.54/10  51.10/10 
                                          2.36/9    0.55/4    3.24/14   1.11/8    0.47/24   1.06/7    1.06/6    1.20/6    1.37/11   0.25/10   0.16/8  
 11 Jelínek Petr                   51.29  5.04/13   7.35/13   9.33/9   11.01/10  12.17/10  13.26/10  19.22/9   20.33/8   22.05/8   24.37/11  25.01/10  26.09/9   27.03/9   28.33/9   34.27/9   35.36/7  
    SK Žabovřesky Brno                    5.04/13   2.31/11   1.58/8    1.28/16   1.16/14   1.09/9    5.56/5    1.11/5    1.32/17   2.32/28   0.24/6    1.08/3    0.54/8    1.30/8    5.54/12   1.09/9  
                                         38.26/8   39.31/8   43.04/10  44.19/10  44.59/9   46.10/10  47.17/10  49.03/11  50.45/11  51.11/11  51.29/11 
                                          2.50/21   1.05/21   3.33/20   1.15/13   0.40/17   1.11/11   1.07/8    1.46/22   1.42/13   0.26/16   0.18/22 
 12 Peterka Vojtěch                51.44  5.07/15   7.43/15   9.43/13  11.06/12  12.20/12  13.28/11  20.08/13  21.22/13  22.47/13  24.41/12  25.08/12  26.39/13  27.36/12  29.19/12  35.13/14  36.40/15 
    TJ Loko Liberec                       5.07/15   2.36/18   2.00/10   1.23/9    1.14/9    1.08/7    6.40/20   1.14/8    1.25/9    1.54/4    0.27/15   1.31/25   0.57/12   1.43/20   5.54/12   1.27/19 
                                         39.25/15  40.25/14  43.46/15  45.02/15  45.43/15  47.04/16  48.08/14  49.26/12  51.02/12  51.27/12  51.44/12 
                                          2.45/19   1.00/15   3.21/13   1.16/16   0.41/18   1.21/26   1.04/4    1.18/4    1.36/10   0.25/10   0.17/15 
 13 Suslov Sergej                  51.55  4.37/3    6.48/2    8.42/2   10.02/2   11.21/4   12.23/4   18.24/3   19.41/3   21.16/5   23.14/5   23.42/5   25.10/6   26.04/6   27.39/6   33.34/6   35.53/9  
    Slavia Liberec orienteering           4.37/3    2.11/2    1.54/6    1.20/4    1.19/20   1.02/1*   6.01/7    1.17/14   1.35/20   1.58/6    0.28/21   1.28/23   0.54/8    1.35/11   5.55/15   2.19/36 
                                         38.33/9   39.41/10  42.53/9   44.09/9   45.24/12  46.45/13  48.20/15  49.42/14  51.17/14  51.42/14  51.55/13 
                                          2.40/14   1.08/24   3.12/11   1.16/16   1.15/36   1.21/26   1.35/30   1.22/8    1.35/9    0.25/10   0.13/1* 
 14 Henych Petr                    51.57  5.16/16   7.37/14   9.37/11  11.22/15  12.40/15  14.03/16  20.08/13  21.36/14  22.58/14  25.04/14  25.29/14  26.52/14  27.52/13  29.29/14  35.17/15  36.21/12 
    Slavia Liberec orienteering           5.16/16   2.21/6    2.00/10   1.45/27   1.18/18   1.23/26   6.05/9    1.28/25   1.22/7    2.06/12   0.25/10   1.23/17   1.00/20   1.37/15   5.48/8    1.04/3  
                                         39.02/11  40.32/15  43.31/13  44.42/13  45.27/13  46.32/12  47.41/12  49.28/13  51.14/13  51.40/13  51.57/14 
                                          2.41/16   1.30/32   2.59/3    1.11/8    0.45/21   1.05/5    1.09/11   1.47/23   1.46/21   0.26/16   0.17/15 
 15 Paclík Roman                   52.18  4.49/6    7.11/5    9.15/7   10.58/9   12.07/9   13.16/8   19.18/8   20.40/9   22.09/10  24.14/8   24.38/8   26.12/10  27.04/10  28.43/10  34.49/11  36.08/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.49/6    2.22/8    2.04/16   1.43/24   1.09/6    1.09/9    6.02/8    1.22/20   1.29/11   2.05/11   0.24/6    1.34/26   0.52/6    1.39/17   6.06/20   1.19/15 
                                         39.23/14  40.14/13  43.34/14  44.53/14  45.27/13  46.47/14  47.57/13  49.49/15  51.35/15  51.59/15  52.18/15 
                                          3.15/28   0.51/2    3.20/12   1.19/22   0.34/4    1.20/25   1.10/14   1.52/25   1.46/21   0.24/7    0.19/26 
 16 Malý Aleš                      52.21  5.20/19   8.14/24  10.12/20  11.47/19  13.07/19  14.22/19  20.34/16  21.46/16  23.19/16  25.29/16  25.56/16  27.08/16  27.56/15  29.26/13  35.28/16  37.02/16 
    OK Jilemnice                          5.20/19   2.54/27   1.58/8    1.35/18   1.20/22   1.15/18   6.12/12   1.12/7    1.33/19   2.10/18   0.27/15   1.12/8    0.48/3    1.30/8    6.02/18   1.34/24 
                                         39.49/16  40.50/16  43.53/16  45.11/16  45.48/16  46.59/15  48.29/17  50.01/16  51.39/16  52.03/16  52.21/16 
                                          2.47/20   1.01/17   3.03/6    1.18/20   0.37/13   1.11/11   1.30/26   1.32/14   1.38/12   0.24/7    0.18/22 
 17 Přinda Lukáš                   52.32  5.16/16   7.44/16   9.46/14  11.26/16  12.47/16  13.58/15  20.51/18  22.21/18  24.15/19  26.22/19  26.46/19  28.08/18  29.07/18  30.43/18  36.40/19  37.43/19 
    Slavia Liberec orienteering           5.16/16   2.28/9    2.02/14   1.40/21   1.21/23   1.11/12   6.53/23   1.30/27   1.54/28   2.07/14   0.24/6    1.22/15   0.59/16   1.36/13   5.57/17   1.03/1* 
                                         40.21/18  41.19/18  44.20/17  45.36/17  46.11/17  47.29/17  48.24/16  50.01/16  51.44/17  52.16/17  52.32/17 
                                          2.38/11   0.58/9    3.01/5    1.16/16   0.35/8    1.18/23   0.55/1*   1.37/17   1.43/15   0.32/31   0.16/8  
 18 Kazda Ondřej                   52.59  5.05/14   7.45/17  10.32/23  11.58/20  13.12/20  14.24/21  20.41/17  22.00/17  23.31/17  25.56/17  26.18/17  27.58/17  28.50/17  30.28/17  36.20/17  37.39/17 
    Sportcentrum Jičín                    5.05/14   2.40/22   2.47/34   1.26/12   1.14/9    1.12/13   6.17/14   1.19/16   1.31/15   2.25/26   0.22/3    1.40/27   0.52/6    1.38/16   5.52/9    1.19/15 
                                         40.11/17  41.09/17  44.56/18  46.10/18  46.45/18  47.56/18  49.03/18  50.37/18  52.20/18  52.44/18  52.59/18 
                                          2.32/7    0.58/9    3.47/26   1.14/12   0.35/8    1.11/11   1.07/8    1.34/16   1.43/15   0.24/7    0.15/5  
 19 Semík Luboš                    53.35  6.09/30   9.12/29  11.25/27  13.10/28  14.25/27  15.33/27  21.38/23  22.46/20  24.18/20  26.28/20  27.00/20  28.17/19  29.15/19  30.44/19  36.36/18  37.40/18 
    SK OK 24 Praha                        6.09/30   3.03/28   2.13/21   1.45/27   1.15/12   1.08/7    6.05/9    1.08/3    1.32/17   2.10/18   0.32/25   1.17/11   0.58/13   1.29/7    5.52/9    1.04/3  
                                         40.30/19  41.36/19  45.12/19  46.29/19  47.08/19  48.20/19  49.23/19  51.05/19  52.48/19  53.16/19  53.35/19 
                                          2.50/21   1.06/23   3.36/22   1.17/19   0.39/16   1.12/15   1.03/2    1.42/20   1.43/15   0.28/22   0.19/26 
 20 Nehasil David                  53.45  5.43/26   8.32/26  10.33/24  11.59/21  13.15/21  14.22/19  21.35/22  22.49/22  24.18/20  26.56/22  27.26/22  28.37/20  29.35/20  31.48/22  37.41/21  39.02/20 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.43/26   2.49/25   2.01/12   1.26/12   1.16/14   1.07/5    7.13/24   1.14/8    1.29/11   2.38/32   0.30/23   1.11/5    0.58/13   2.13/33   5.53/11   1.21/17 
                                         41.37/20  42.33/20  46.20/20  47.26/20  47.59/20  49.13/20  50.16/20  51.39/20  53.03/20  53.28/20  53.45/20 
                                          2.35/8    0.56/5    3.47/26   1.06/5    0.33/3    1.14/19   1.03/2    1.23/10   1.24/2    0.25/10   0.17/15 
 21 Nehasil Vladislav              56.08  5.35/24   8.19/25  10.35/25  12.19/25  13.43/25  15.01/25  21.33/21  22.49/22  24.24/22  26.56/22  27.40/23  29.09/22  30.08/22  31.44/21  38.12/22  39.39/22 
    KOB Děčín                             5.35/24   2.44/24   2.16/22   1.44/25   1.24/25   1.18/21   6.32/17   1.16/11   1.35/20   2.32/28   0.44/35   1.29/24   0.59/16   1.36/13   6.28/22   1.27/19 
                                         42.34/22  43.37/21  47.08/22  48.36/22  49.20/21  50.34/21  51.43/21  53.30/21  55.26/21  55.53/21  56.08/21 
                                          2.55/24   1.03/19   3.31/19   1.28/32   0.44/19   1.14/19   1.09/11   1.47/23   1.56/29   0.27/18   0.15/5  
 22 Martan Jiří                    56.27  5.32/23   8.07/22  10.24/21  12.08/24  13.32/22  14.55/23  21.47/24  23.32/25  25.11/24  27.23/24  28.02/24  29.27/24  30.33/23  32.24/23  38.54/23  40.02/23 
    Slavia Liberec orienteering           5.32/23   2.35/17   2.17/23   1.44/25   1.24/25   1.23/26   6.52/22   1.45/30   1.39/23   2.12/22   0.39/32   1.25/20   1.06/29   1.51/25   6.30/23   1.08/8  
                                         42.44/23  43.43/23  47.34/23  48.54/23  49.51/23  51.03/23  52.29/22  53.52/22  55.39/22  56.08/22  56.27/22 
                                          2.42/18   0.59/12   3.51/28   1.20/23   0.57/31   1.12/15   1.26/23   1.23/10   1.47/24   0.29/25   0.19/26 
 23 Karvánek Matouš                57.20  4.49/6    7.25/10  10.46/26  12.22/26  13.40/24  14.53/22  21.26/20  22.48/21  24.24/22  26.32/21  27.05/21  28.52/21  29.53/21  31.36/20  37.40/20  39.16/21 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.49/6    2.36/18   3.21/36   1.36/19   1.18/18   1.13/14   6.33/18   1.22/20   1.36/22   2.08/15   0.33/28   1.47/31   1.01/21   1.43/20   6.04/19   1.36/27 
                                         41.54/21  43.39/22  47.05/21  48.23/21  49.29/22  50.39/22  52.39/23  54.49/23  56.34/23  57.02/23  57.20/23 
                                          2.38/11   1.45/34   3.26/15   1.18/20   1.06/34   1.10/10   2.00/35   2.10/33   1.45/19   0.28/22   0.18/22 
 24 Štryncl Pavel                  59.12  5.37/25   8.09/23  10.11/19  12.06/22  13.53/26  15.27/26  23.05/27  24.27/27  25.57/27  28.29/27  29.03/27  30.59/27  31.58/26  33.25/26  40.15/24  41.46/24 
    Neregistrovaní - Štryncl              5.37/25   2.32/13   2.02/14   1.55/31   1.47/36   1.34/31   7.38/27   1.22/20   1.30/14   2.32/28   0.34/29   1.56/32   0.59/16   1.27/6    6.50/27   1.31/23 
                                         44.25/24  45.22/24  48.55/24  50.16/24  51.25/24  52.48/24  54.36/24  56.55/25  58.29/24  58.58/24  59.12/24 
                                          2.39/13   0.57/7    3.33/20   1.21/24   1.09/35   1.23/28   1.48/32   2.19/34   1.34/8    0.29/25   0.14/3  
 25 Pávek Petr                     59.32  5.16/16   7.55/20  10.02/18  11.33/17  12.56/18  14.15/18  22.43/26  24.03/26  25.51/26  28.00/26  28.28/26  29.50/26  30.51/25  32.36/24  40.15/24  41.50/25 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.16/16   2.39/20   2.07/19   1.31/17   1.23/24   1.19/22   8.28/31   1.20/18   1.48/27   2.09/16   0.28/21   1.22/15   1.01/21   1.45/22   7.39/30   1.35/25 
                                         44.54/25  46.16/25  50.08/25  51.32/25  52.26/25  53.41/25  55.14/25  56.52/24  58.42/25  59.16/25  59.32/25 
                                          3.04/26   1.22/28   3.52/29   1.24/28   0.54/29   1.15/21   1.33/28   1.38/18   1.50/27   0.34/32   0.16/8  
 26 Hanč Petr                      60.09  6.17/32   9.07/27  11.55/29  13.40/29  15.08/29  16.37/29  24.12/28  25.36/28  27.54/28  30.05/28  30.37/28  31.54/28  32.55/28  34.56/28  41.26/27  43.12/27 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               6.17/32   2.50/26   2.48/35   1.45/27   1.28/28   1.29/28   7.35/26   1.24/24   2.18/34   2.11/21   0.32/25   1.17/11   1.01/21   2.01/29   6.30/23   1.46/31 
                                         46.03/27  47.03/26  50.29/26  51.51/26  52.37/26  53.55/26  55.47/26  57.39/26  59.26/26  59.53/26  60.09/26 
                                          2.51/23   1.00/15   3.26/15   1.22/25   0.46/22   1.18/23   1.52/33   1.52/25   1.47/24   0.27/18   0.16/8  
 27 Pachner Pavel                  60.35  5.20/19   7.53/18   9.57/16  11.33/17  12.48/17  14.07/17  20.58/19  22.27/19  24.09/18  26.15/18  26.40/18  29.15/23  32.44/27  34.37/27  41.17/26  42.35/26 
    Slavia Liberec orienteering           5.20/19   2.33/15   2.04/16   1.36/19   1.15/12   1.19/22   6.51/21   1.29/26   1.42/25   2.06/12   0.25/10   2.35/35   3.29/36   1.53/27   6.40/25   1.18/13 
                                         45.55/26  47.08/27  51.40/28  52.55/27  53.29/27  54.36/27  56.04/27  58.02/27  59.47/27  60.15/27  60.35/27 
                                          3.20/29   1.13/26   4.32/32   1.15/13   0.34/4    1.07/8    1.28/24   1.58/28   1.45/19   0.28/22   0.20/31 
 28 Poloprutský Tomáš              62.08  5.24/22   8.03/21  10.25/22  12.06/22  13.36/23  14.57/24  22.10/25  23.29/24  25.15/25  27.37/25  28.02/24  29.43/25  30.46/24  33.00/25  41.47/28  43.34/28 
    Slavia Liberec orienteering           5.24/22   2.39/20   2.22/24   1.41/23   1.30/30   1.21/25   7.13/24   1.19/16   1.46/26   2.22/25   0.25/10   1.41/29   1.03/27   2.14/34   8.47/33   1.47/32 
                                         47.40/29  48.50/29  52.27/29  54.04/29  54.48/29  56.05/29  57.28/29  59.13/29  61.16/28  61.47/28  62.08/28 
                                          4.06/35   1.10/25   3.37/23   1.37/35   0.44/19   1.17/22   1.23/22   1.45/21   2.03/32   0.31/29   0.21/33 
 29 Hradecký Jaroslav              62.16  6.19/33  11.18/35  13.28/34  15.08/33  16.27/32  17.44/32  25.40/31  27.11/31  28.50/30  31.00/29  31.25/29  32.43/29  33.45/29  35.37/29  42.21/29  43.34/28 
    OK Doksy                              6.19/33   4.59/36   2.10/20   1.40/21   1.19/20   1.17/20   7.56/29   1.31/28   1.39/23   2.10/18   0.25/10   1.18/13   1.02/26   1.52/26   6.44/26   1.13/10 
                                         46.29/28  47.51/28  51.34/27  53.01/28  53.58/28  55.30/28  57.04/28  59.07/28  61.21/29  61.57/29  62.16/29 
                                          2.55/24   1.22/28   3.43/24   1.27/31   0.57/31   1.32/31   1.34/29   2.03/31   2.14/33   0.36/34   0.19/26 
 30 Kučerka Jan                    66.30  6.13/31   9.33/30  12.14/30  14.11/30  15.47/30  17.16/30  25.11/30  26.57/30  29.12/31  31.29/30  32.01/30  33.24/30  34.38/30  37.00/30  44.45/31  46.35/30 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.13/31   3.20/31   2.41/31   1.57/32   1.36/32   1.29/28   7.55/28   1.46/31   2.15/33   2.17/24   0.32/25   1.23/17   1.14/32   2.22/35   7.45/32   1.50/33 
                                         50.10/31  51.42/31  55.54/31  57.20/31  58.12/31  59.41/31  61.21/31  63.28/30  65.30/30  66.09/30  66.30/30 
                                          3.35/31   1.32/33   4.12/31   1.26/30   0.52/27   1.29/30   1.40/31   2.07/32   2.02/31   0.39/36   0.21/33 
 31 Vávra Martin                   66.43  5.47/27  10.12/32  12.46/31  14.33/31  16.01/31  17.37/31  25.59/32  27.46/32  29.48/32  32.21/32  33.02/32  34.21/31  35.25/31  37.29/32  44.57/32  46.48/32 
    TJ Jiskra Hořice                      5.47/27   4.25/35   2.34/27   1.47/30   1.28/28   1.36/33   8.22/30   1.47/32   2.02/30   2.33/31   0.41/34   1.19/14   1.04/28   2.04/30   7.28/29   1.51/34 
                                         49.57/30  51.25/30  54.53/30  56.18/30  57.17/30  59.20/30  61.14/30  63.35/31  65.53/31  66.23/31  66.43/31 
                                          3.09/27   1.28/31   3.28/17   1.25/29   0.59/33   2.03/36   1.54/34   2.21/35   2.18/34   0.30/28   0.20/31 
 32 Albl Miloslav                  69.21  6.04/29   9.09/28  11.41/28  13.03/27  14.27/28  16.12/28  24.40/29  26.23/29  28.23/29  31.50/31  32.24/31  34.21/31  35.33/32  37.20/31  44.32/30  46.35/30 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.04/29   3.05/29   2.32/26   1.22/8    1.24/25   1.45/34   8.28/31   1.43/29   2.00/29   3.27/35   0.34/29   1.57/33   1.12/31   1.47/23   7.12/28   2.03/35 
                                         50.24/32  52.51/32  58.06/32  59.28/32  60.16/32  61.58/32  64.02/32  65.59/32  68.19/32  68.57/32  69.21/32 
                                          3.49/32   2.27/36   5.15/34   1.22/25   0.48/25   1.42/35   2.04/36   1.57/27   2.20/36   0.38/35   0.24/36 
 33 Vančura Martin                 71.24  6.47/34  10.12/32  12.49/32  15.18/34  17.01/34  18.35/34  28.14/34  30.02/34  32.34/34  35.31/34  36.08/34  38.14/33  39.25/33  41.18/33  48.58/33  50.33/33 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.47/34   3.25/32   2.37/28   2.29/35   1.43/34   1.34/31   9.39/34   1.48/33   2.32/36   2.57/34   0.37/31   2.06/34   1.11/30   1.53/27   7.40/31   1.35/25 
                                         54.35/33  56.01/33  61.18/33  62.53/33  63.48/33  65.23/33  66.51/33  68.52/33  70.38/33  71.07/33  71.24/33 
                                          4.02/34   1.26/30   5.17/35   1.35/34   0.55/30   1.35/33   1.28/24   2.01/30   1.46/21   0.29/25   0.17/15 
 34 Nerad Jaroslav                 75.25  6.02/28  10.08/31  12.54/33  15.05/32  16.41/33  18.33/33  27.26/33  29.17/33  31.27/33  33.54/33  34.24/33  41.09/34  42.07/34  43.57/34  54.34/34  56.10/34 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.02/28   4.06/33   2.46/33   2.11/34   1.36/32   1.52/36   8.53/33   1.51/34   2.10/31   2.27/27   0.30/23   6.45/36   0.58/13   1.50/24  10.37/35   1.36/27 
                                         60.28/34  61.33/34  65.41/34  67.18/34  68.04/34  69.27/34  70.59/34  72.57/34  74.41/34  75.08/34  75.25/34 
                                          4.18/36   1.05/21   4.08/30   1.37/35   0.46/22   1.23/28   1.32/27   1.58/28   1.44/18   0.27/18   0.17/15 
 35 Kučerka David                  81.09  6.52/35  11.01/34  13.38/35  16.07/35  17.52/35  19.43/36  30.47/35  32.42/35  35.01/35  40.25/35  40.52/35  42.32/35  43.46/35  46.15/35  58.28/36  59.46/36 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.52/35   4.09/34   2.37/28   2.29/35   1.45/35   1.51/35  11.04/35   1.55/35   2.19/35   5.24/36   0.27/15   1.40/27   1.14/32   2.29/36  12.13/36   1.18/13 
                                         63.35/36  65.21/36  70.21/35  71.44/35  72.34/35  74.09/35  75.25/35  77.53/35  80.12/35  80.47/35  81.09/35 
                                          3.49/32   1.46/35   5.00/33   1.23/27   0.50/26   1.35/33   1.16/19   2.28/36   2.19/35   0.35/33   0.22/35 
 36 Pešík Michal                   85.38  8.29/36  11.48/36  14.26/36  16.31/36  18.01/36  19.30/35  35.46/36  37.45/36  39.57/36  42.47/36  43.27/36  45.09/36  46.32/36  48.40/36  58.15/35  59.45/35 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.29/36   3.19/30   2.38/30   2.05/33   1.30/30   1.29/28  16.16/36   1.59/36   2.12/32   2.50/33   0.40/33   1.42/30   1.23/34   2.08/31   9.35/34   1.30/22 
                                         63.19/35  64.35/35  76.00/36  77.29/36  78.21/36  79.55/36  81.08/36  82.49/36  84.48/36  85.19/36  85.38/36 
                                          3.34/30   1.16/27  11.25/36   1.29/33   0.52/27   1.34/32   1.13/18   1.41/19   1.59/30   0.31/29   0.19/26 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         3.8km  285m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-38      3-37      4-74      5-40      6-39      7-50      8-93      9-95     10-58     11-62     12-85     13-45     14-70     15-71     16-49    
                                      17-100   
  1 Gálus Igor                     42.57  4.45/1*   6.29/1*   7.20/1*  10.15/1*  12.26/1*  17.44/1*  20.49/1*  22.12/1*  24.19/1*  27.54/1*  32.21/2   35.30/2   37.04/2   38.48/2   40.33/1*  42.18/1* 
    KOB Děčín                             4.45/1*   1.44/3    0.51/2    2.55/2    2.11/1*   5.18/1*   3.05/15   1.23/13   2.07/8    3.35/1*   4.27/2    3.09/3    1.34/6    1.44/9    1.45/1*   1.45/1* 
                                         42.45/1*  42.57/1* 
                                          0.27/2    0.12/1* 
  2 Vácha Tomáš                    43.42  5.28/4    7.17/4    8.18/4   11.46/3   14.18/3   20.19/3   21.46/3   22.47/3   24.26/2   28.05/2   32.16/1*  35.17/1*  36.54/1*  38.32/1*  40.39/2   42.44/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.28/4    1.49/6    1.01/9    3.28/7    2.32/3    6.01/4    1.27/3    1.01/4    1.39/1*   3.39/2    4.11/1*   3.01/2    1.37/7    1.38/7    2.07/4    2.05/4  
                                         43.21/2   43.42/2  
                                          0.37/10   0.21/9  
  3 Rydl Jiří                      44.58  6.30/9    8.20/9    9.16/9   12.18/7   15.03/7   20.40/4   22.16/4   23.14/4   24.59/4   28.52/3   33.22/3   36.38/3   38.04/3   39.58/4   42.08/3   44.10/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.30/9    1.50/7    0.56/5    3.02/4    2.45/10   5.37/2    1.36/5    0.58/1*   1.45/3    3.53/5    4.30/3    3.16/5    1.26/1*   1.54/11   2.10/5    2.02/3  
                                         44.41/3   44.58/3  
                                          0.31/5    0.17/3  
  4 Šmaus Ivan                     45.09  5.20/3    7.07/3    7.54/3   10.47/2   13.17/2   19.52/2   21.29/2   22.32/2   24.50/3   28.55/4   33.27/4   36.47/4   38.17/4   39.52/3   42.13/4   44.23/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.20/3    1.47/5    0.47/1*   2.53/1*   2.30/2    6.35/6    1.37/6    1.03/7    2.18/11   4.05/7    4.32/4    3.20/6    1.30/3    1.35/6    2.21/9    2.10/5  
                                         44.52/4   45.09/4  
                                          0.29/3    0.17/3  
  5 Schindler Jiří                 45.43  5.10/2    6.49/2    7.40/2   12.09/5   14.41/5   21.16/5   22.48/5   23.48/5   25.36/5   30.07/6   34.42/5   37.41/5   39.13/5   40.31/5   42.37/5   44.47/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.10/2    1.39/2    0.51/2    4.29/13   2.32/3    6.35/6    1.32/4    1.00/2    1.48/6    4.31/9    4.35/5    2.59/1*   1.32/4    1.18/1*   2.06/3    2.10/5  
                                         45.25/5   45.43/5  
                                          0.38/11   0.18/5  
  6 Rypáček Miroslav               46.27  6.06/7    7.44/6    8.57/7   12.30/8   15.31/9   22.02/7   23.54/8   24.55/8   26.45/8   30.42/7   35.38/7   38.47/6   40.19/6   41.39/6   43.51/6   45.45/6  
    Neregistrovaní - Ryp                  6.06/7    1.38/1*   1.13/11   3.33/8    3.01/12   6.31/5    1.52/11   1.01/4    1.50/7    3.57/6    4.56/7    3.09/3    1.32/4    1.20/2    2.12/6    1.54/2  
                                         46.11/6   46.27/6  
                                          0.26/1*   0.16/2  
  7 Peterka František              47.50  5.49/5    7.34/5    8.31/5   12.52/9   15.26/8   21.26/6   23.12/6   24.24/6   26.11/6   29.51/5   35.33/6   39.07/7   40.36/7   42.06/7   44.34/7   46.55/7  
    OOB TJ Sokol Troja                    5.49/5    1.45/4    0.57/7    4.21/11   2.34/5    6.00/3    1.46/8    1.12/11   1.47/4    3.40/3    5.42/10   3.34/9    1.29/2    1.30/3    2.28/12   2.21/10 
                                         47.29/7   47.50/7  
                                          0.34/8    0.21/9  
  8 Novotný Dušan                  48.39  5.56/6    7.51/7    8.56/6   12.12/6   14.50/6   22.25/8   23.48/7   24.54/7   26.41/7   31.00/8   36.04/8   39.27/8   41.23/8   42.54/8   45.19/8   47.43/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.56/6    1.55/8    1.05/10   3.16/6    2.38/7    7.35/10   1.23/2    1.06/9    1.47/4    4.19/8    5.04/8    3.23/7    1.56/10   1.31/4    2.25/11   2.24/11 
                                         48.21/8   48.39/8  
                                          0.38/11   0.18/5  
  9 Novotný Otakar                 49.34  6.06/7    8.01/8    8.57/7   11.52/4   14.33/4   23.13/10  24.35/9   25.37/9   27.21/9   31.04/9   36.56/9   40.40/9   42.25/9   44.05/9   46.20/9   48.39/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.06/7    1.55/8    0.56/5    2.55/2    2.41/9    8.40/13   1.22/1*   1.02/6    1.44/2    3.43/4    5.52/12   3.44/10   1.45/8    1.40/8    2.15/8    2.19/8  
                                         49.09/9   49.34/9  
                                          0.30/4    0.25/15 
 10 Kvapil Petr                    49.41  6.42/11   8.51/11   9.46/10  12.58/10  15.50/10  22.45/9   24.37/10  25.48/10  28.04/10  32.36/10  37.24/10  41.08/10  43.02/10  44.34/10  46.25/10  48.45/10 
    SOK TJ Turnov                         6.42/11   2.09/11   0.55/4    3.12/5    2.52/11   6.55/9    1.52/11   1.11/10   2.16/10   4.32/10   4.48/6    3.44/10   1.54/9    1.32/5    1.51/2    2.20/9  
                                         49.18/10  49.41/10 
                                          0.33/7    0.23/14 
 11 Žitný Tomáš                    54.38  6.59/13   9.00/12  10.19/12  14.28/11  17.05/11  23.53/11  25.35/11  26.40/11  28.51/11  34.18/11  40.03/11  43.27/11  45.46/11  48.25/11  51.00/11  53.38/11 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           6.59/13   2.01/10   1.19/12   4.09/10   2.37/6    6.48/8    1.42/7    1.05/8    2.11/9    5.27/13   5.45/11   3.24/8    2.19/14   2.39/12   2.35/13   2.38/12 
                                         54.20/11  54.38/11 
                                          0.42/13   0.18/5  
 12 Lederer Pavel                  54.55  6.30/9    8.42/10  10.01/11  14.39/12  17.19/12  25.52/12  27.41/12  28.56/12  31.15/12  36.07/12  41.16/12  45.29/12  47.35/12  49.26/12  51.39/12  53.57/12 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       6.30/9    2.12/12   1.19/12   4.38/14   2.40/8    8.33/12   1.49/10   1.15/12   2.19/12   4.52/11   5.09/9    4.13/14   2.06/11   1.51/10   2.13/7    2.18/7  
                                         54.33/12  54.55/12 
                                          0.36/9    0.22/12 
 13 Posselt Martin                 62.02  7.20/15   9.48/14  11.12/14  15.07/14  18.29/13  27.11/13  29.42/13  31.11/13  33.45/13  39.23/13  46.32/13  50.38/13  53.00/13  55.55/13  58.17/13  60.56/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.20/15   2.28/13   1.24/14   3.55/9    3.22/13   8.42/14   2.31/14   1.29/15   2.34/14   5.38/15   7.09/15   4.06/12   2.22/15   2.55/13   2.22/10   2.39/13 
                                         61.40/13  62.02/13 
                                          0.44/14   0.22/12 
 14 Linka Vladislav                65.24  7.15/14  10.07/15  11.33/15  18.27/15  21.56/14  30.14/14  32.44/14  34.11/14  36.39/14  41.55/14  48.07/14  52.40/14  54.54/14  58.03/14  60.51/14  63.50/14 
    Slavoj Severotuk Ústí nad Labem       7.15/14   2.52/15   1.26/15   6.54/15   3.29/14   8.18/11   2.30/13   1.27/14   2.28/13   5.16/12   6.12/13   4.33/15   2.14/13   3.09/14   2.48/14   2.59/14 
                                         65.06/14  65.24/14 
                                          1.16/15   0.18/5  
 15 Žucha Jiří                     66.30  6.50/12   9.28/13  10.28/13  14.51/13  22.22/15  31.59/15  33.46/15  34.46/15  37.23/15  42.53/15  49.54/15  54.05/15  56.17/15  59.28/15  62.38/15  65.37/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.50/12   2.38/14   1.00/8    4.23/12   7.31/15   9.37/15   1.47/9    1.00/2    2.37/15   5.30/14   7.01/14   4.11/13   2.12/12   3.11/15   3.10/15   2.59/14 
                                         66.09/15  66.30/15 
                                          0.32/6    0.21/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         3.6km  260m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-72      3-33      4-47      5-39      6-87      7-59      8-88      9-90     10-81     11-82     12-83     13-42     14-43     15-78     16-85    
                                      17-45     18-63     19-100   
  1 Kynčl Stanislav                42.41  5.31/1*  10.04/6   11.39/4   12.56/2   14.00/2   16.35/3   18.15/2   20.00/2   22.26/2   24.38/2   28.19/2   30.01/2   32.24/2   36.30/1*  37.49/1*  38.40/1* 
    OK Jilemnice                          5.31/1*   4.33/11   1.35/1*   1.17/1*   1.04/1*   2.35/3    1.40/1*   1.45/4    2.26/1*   2.12/1*   3.41/2    1.42/1*   2.23/1*   4.06/1*   1.19/1*   0.51/3  
                                         39.44/1*  41.11/1*  42.26/1*  42.41/1* 
                                          1.04/1*   1.27/1*   1.15/1*   0.15/1* 
  2 Pachnik Darius                 44.30  5.40/2    7.25/1*   9.04/1*  10.28/1*  11.37/1*  13.59/1*  15.55/1*  17.48/1*  20.53/1*  23.10/1*  26.41/1*  28.44/1*  31.57/1*  37.16/2   38.55/2   39.51/2  
    UKS Tukan Iwiny                       5.40/2    1.45/1*   1.39/2    1.24/2    1.09/2    2.22/2    1.56/2    1.53/6    3.05/4    2.17/3    3.31/1*   2.03/5    3.13/3    5.19/5    1.39/4    0.56/7  
                                         41.26/2   42.58/2   44.15/2   44.30/2  
                                          1.35/6    1.32/2    1.17/2    0.15/1* 
  3 Žejdlík Michal                 46.38  7.01/5    9.07/3   11.15/3   13.02/3   14.19/3   16.21/2   18.42/3   20.18/3   23.19/3   25.31/3   29.22/3   31.07/3   34.33/3   38.52/3   40.38/3   41.21/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 7.01/5    2.06/2    2.08/4    1.47/3    1.17/5    2.02/1*   2.21/3    1.36/3    3.01/3    2.12/1*   3.51/3    1.45/2    3.26/4    4.19/2    1.46/7    0.43/1* 
                                         42.52/3   44.27/3   46.14/3   46.38/3  
                                          1.31/4    1.35/3    1.47/8    0.24/10 
  4 Kovář Karel                    50.58  6.52/4    8.59/2   11.10/2   13.13/4   14.26/4   17.54/4   20.24/4   21.57/4   24.51/4   27.19/4   31.11/4   33.16/4   37.10/4   42.57/4   44.35/4   45.26/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 6.52/4    2.07/3    2.11/5    2.03/5    1.13/3    3.28/8    2.30/5    1.33/2    2.54/2    2.28/4    3.52/4    2.05/6    3.54/6    5.47/8    1.38/3    0.51/3  
                                         46.56/4   49.02/4   50.38/4   50.58/4  
                                          1.30/2    2.06/7    1.36/5    0.20/7  
  5 Bruner Luboš                   55.27 10.55/11  13.09/11  15.30/11  17.23/10  19.04/10  21.57/10  24.25/9   25.57/9   29.04/7   32.06/8   36.43/8   38.59/7   42.45/7   47.25/7   49.01/5   49.55/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                10.55/11   2.14/4    2.21/7    1.53/4    1.41/11   2.53/6    2.28/4    1.32/1*   3.07/6    3.02/9    4.37/8    2.16/7    3.46/5    4.40/4    1.36/2    0.54/6  
                                         51.31/5   53.38/6   55.08/5   55.27/5  
                                          1.36/7    2.07/9    1.30/4    0.19/6  
  6 Pavel Petr                     55.34  7.32/7    9.59/5   12.30/6   14.41/6   16.03/6   19.36/6   22.14/6   25.37/7   28.53/6   31.37/6   35.56/6   37.47/6   41.44/6   47.12/6   49.06/6   50.07/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 7.32/7    2.27/5    2.31/9    2.11/7    1.22/8    3.33/9    2.38/7    3.23/11   3.16/8    2.44/6    4.19/7    1.51/4    3.57/7    5.28/6    1.54/8    1.01/8  
                                         51.48/6   53.32/5   55.12/6   55.34/6  
                                          1.41/8    1.44/4    1.40/6    0.22/9  
  7 Fürst Aleš                     56.42  6.23/3    9.55/4   11.53/5   14.35/5   15.50/5   18.37/5   21.18/5   23.18/5   26.24/5   28.57/5   33.10/5   34.58/5   38.08/5   46.49/5   50.38/8   51.27/8  
    TJ Loko Liberec                       6.23/3    3.32/9    1.58/3    2.42/9    1.15/4    2.47/5    2.41/8    2.00/8    3.06/5    2.33/5    4.13/5    1.48/3    3.10/2    8.41/11   3.49/11   0.49/2  
                                         52.57/7   55.03/7   56.26/7   56.42/7  
                                          1.30/2    2.06/7    1.23/3    0.16/4  
  8 Eichler Petr                   57.32  7.47/9   10.44/7   13.05/7   15.35/7   16.54/7   20.10/8   23.00/7   24.45/6   29.13/9   32.22/9   36.35/7   39.40/8   43.40/8   48.18/8   50.01/7   51.10/7  
    KOB Kamenický Šenov                   7.47/9    2.57/6    2.21/7    2.30/8    1.19/7    3.16/7    2.50/9    1.45/4    4.28/11   3.09/10   4.13/5    3.05/11   4.00/8    4.38/3    1.43/6    1.09/11 
                                         53.08/8   55.10/8   57.17/8   57.32/8  
                                          1.58/11   2.02/6    2.07/10   0.15/1* 
  9 Holec Honza                    61.06  7.01/5   11.09/9   13.47/9   15.51/8   17.29/9   21.39/9   24.46/10  26.49/10  30.58/10  33.50/10  39.10/9   41.26/9   45.59/9   51.34/9   53.29/9   54.34/9  
    SKOB Ostrava                          7.01/5    4.08/10   2.38/10   2.04/6    1.38/10   4.10/10   3.07/10   2.03/9    4.09/10   2.52/8    5.20/9    2.16/7    4.33/11   5.35/7    1.55/9    1.05/10 
                                         56.16/9   58.41/9   60.45/9   61.06/9  
                                          1.42/9    2.25/11   2.04/9    0.21/8  
 10 Švancar Martin                 66.16  8.41/10  11.58/10  15.03/10  18.09/11  19.32/11  25.37/11  28.12/11  30.39/11  33.53/11  37.53/11  43.15/10  45.49/10  49.54/10  58.11/10  59.53/10  60.44/10 
    OK Chrastava                          8.41/10   3.17/8    3.05/11   3.06/11   1.23/9    6.05/11   2.35/6    2.27/10   3.14/7    4.00/11   5.22/10   2.34/10   4.05/9    8.17/10   1.42/5    0.51/3  
                                         62.18/10  64.12/10  65.58/10  66.16/10 
                                          1.34/5    1.54/5    1.46/7    0.18/5  
 11 Průšek Petr                    81.40  7.45/8   10.48/8   13.06/8   16.01/9   17.18/8   19.57/7   23.50/8   25.46/8   29.11/8   32.01/7   58.23/11  60.45/11  65.03/11  71.28/11  73.54/11  74.57/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.45/8    3.03/7    2.18/6    2.55/10   1.17/5    2.39/4    3.53/11   1.56/7    3.25/9    2.50/7   26.22/11   2.22/9    4.18/10   6.25/9    2.26/10   1.03/9  
                                         76.49/11  79.03/11  81.12/11  81.40/11 
                                          1.52/10   2.14/10   2.09/11   0.28/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.6km  260m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-72      3-33      4-47      5-39      6-87      7-59      8-88      9-90     10-81     11-82     12-83     13-42     14-43     15-78     16-85    
                                      17-45     18-63     19-100   
  1 Macháček Aleš                  45.59  6.40/1*   8.38/2   10.29/2   11.50/2   13.13/2   15.44/2   17.46/2   19.04/2   21.57/2   24.39/2   28.27/2   30.25/2   33.50/2   38.21/2   39.58/2   40.48/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             6.40/1*   1.58/4    1.51/1*   1.21/1*   1.23/7    2.31/4    2.02/3    1.18/2    2.53/1*   2.42/8    3.48/2    1.58/8    3.25/4    4.31/3    1.37/3    0.50/2  
                                         42.13/1*  43.59/1*  45.36/1*  45.59/1* 
                                          1.25/1*   1.46/5    1.37/6    0.23/11 
  2 Krejčí Jaroslav                46.12  7.11/9    9.06/4   11.00/3   12.57/4   14.01/4   17.28/5   19.25/5   20.51/5   24.16/5   26.22/3   30.39/4   32.08/3   35.19/3   38.45/3   40.16/3   41.08/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.11/9    1.55/3    1.54/2    1.57/6    1.04/1*   3.27/10   1.57/2    1.26/5    3.25/6    2.06/1*   4.17/5    1.29/1*   3.11/1*   3.26/1*   1.31/1*   0.52/5  
                                         42.39/2   44.18/2   45.51/2   46.12/2  
                                          1.31/2    1.39/3    1.33/5    0.21/6  
  3 Vlček Petr                     46.58  6.40/1*   8.25/1*  10.24/1*  11.48/1*  12.59/1*  15.02/1*  17.24/1*  18.38/1*  21.34/1*  23.55/1*  27.31/1*  29.19/1*  32.31/1*  37.10/1*  39.05/1*  41.32/3  
    KOB Děčín                             6.40/1*   1.45/1*   1.59/4    1.24/2    1.11/3    2.03/3    2.22/6    1.14/1*   2.56/2    2.21/5    3.36/1*   1.48/4    3.12/3    4.39/6    1.55/6    2.27/12 
                                         43.27/3   45.06/3   46.36/3   46.58/3  
                                          1.55/9    1.39/3    1.30/4    0.22/8  
  4 Vydra Ivan                     50.35  7.08/6    9.31/5   11.28/5   13.41/6   14.55/6   17.51/6   19.44/6   21.04/6   24.07/4   26.25/5   30.23/3   32.10/4   36.57/5   41.33/4   43.17/4   44.07/4  
    OK RECO sport                         7.08/6    2.23/5    1.57/3    2.13/7    1.14/4    2.56/6    1.53/1*   1.20/4    3.03/3    2.18/4    3.58/3    1.47/3    4.47/11   4.36/4    1.44/4    0.50/2  
                                         46.01/4   48.15/4   50.14/4   50.35/4  
                                          1.54/8    2.14/12   1.59/11   0.21/6  
  5 Hoidekr Pavel                  50.42  6.45/3    9.31/5   11.50/7   13.20/5   14.49/5   16.37/4   18.59/4   20.28/4   24.43/6   27.00/6   31.04/5   33.50/6   37.19/6   42.02/5   44.06/5   45.11/5  
    TJ Loko Liberec                       6.45/3    2.46/9    2.19/7    1.30/3    1.29/8    1.48/1*   2.22/6    1.29/6    4.15/11   2.17/3    4.04/4    2.46/11   3.29/5    4.43/7    2.04/9    1.05/10 
                                         46.42/5   48.43/5   50.20/5   50.42/5  
                                          1.31/2    2.01/8    1.37/6    0.22/8  
  6 Picek Jan                      54.37  7.36/10  10.12/9   12.51/9   14.45/8   16.19/8   19.41/8   22.20/8   24.04/8   27.13/8   30.02/9   34.23/7   36.22/7   40.15/7   44.39/6   46.38/6   49.01/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.36/10   2.36/6    2.39/9    1.54/5    1.34/10   3.22/9    2.39/10   1.44/9    3.09/4    2.49/9    4.21/6    1.59/9    3.53/8    4.24/2    1.59/8    2.23/11 
                                         50.54/7   52.51/7   54.19/6   54.37/6  
                                          1.53/7    1.57/7    1.28/3    0.18/2  
  7 Sobek Pavel                    54.51  7.09/8    9.51/8   12.45/8   15.22/9   16.42/9   20.11/9   23.04/9   24.23/9   27.34/9   29.48/8   34.38/8   36.31/8   40.15/7   45.48/7   48.06/7   49.07/7  
    TJ Loko Liberec                       7.09/8    2.42/7    2.54/11   2.37/10   1.20/5    3.29/11   2.53/11   1.19/3    3.11/5    2.14/2    4.50/8    1.53/6    3.44/7    5.33/8    2.18/12   1.01/7  
                                         50.43/6   52.46/6   54.31/7   54.51/7  
                                          1.36/4    2.03/9    1.45/8    0.20/3  
  8 Šubrt Pavel                    55.19  6.50/4    9.32/7   11.42/6   14.06/7   15.26/7   18.32/7   20.53/7   22.25/7   26.36/7   29.30/7   36.13/9   37.55/9   41.06/9   46.56/8   49.01/8   49.50/8  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           6.50/4    2.42/7    2.10/6    2.24/9    1.20/5    3.06/7    2.21/5    1.32/7    4.11/10   2.54/10   6.43/12   1.42/2    3.11/1*   5.50/9    2.05/10   0.49/1* 
                                         52.07/8   53.37/8   55.03/8   55.19/8  
                                          2.17/11   1.30/1*   1.26/2    0.16/1* 
  9 Pavlovec Petr                  56.10  6.57/5    8.46/3   11.05/4   12.48/3   13.58/3   15.54/3   17.59/3   19.37/3   23.43/3   26.23/4   31.06/6   32.54/5   36.30/4   48.05/10  49.40/9   50.30/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.57/5    1.49/2    2.19/7    1.43/4    1.10/2    1.56/2    2.05/4    1.38/8    4.06/9    2.40/7    4.43/7    1.48/4    3.36/6   11.35/12   1.35/2    0.50/2  
                                         52.51/10  54.25/10  55.50/9   56.10/9  
                                          2.21/12   1.34/2    1.25/1*   0.20/3  
 10 Vydra Pavel                    56.25  7.54/11  11.02/10  13.42/10  17.16/11  18.47/11  21.21/10  23.51/10  25.53/10  29.58/10  32.29/10  37.20/10  39.13/10  43.06/10  47.44/9   49.42/10  50.40/10 
    OK RECO sport                         7.54/11   3.08/11   2.40/10   3.34/12   1.31/9    2.34/5    2.30/9    2.02/10   4.05/8    2.31/6    4.51/9    1.53/6    3.53/8    4.38/5    1.58/7    0.58/6  
                                         52.26/9   54.18/9   56.03/10  56.25/10 
                                          1.46/5    1.52/6    1.45/8    0.22/8  
 11 Zalaba Jindřich                62.51  7.08/6   12.02/11  14.09/11  16.53/10  18.38/10  22.48/11  25.10/11  27.17/11  31.07/11  34.30/11  40.51/11  43.11/11  47.25/11  53.44/11  55.38/11  56.39/11 
    Sportcentrum Jičín                    7.08/6    4.54/12   2.07/5    2.44/11   1.45/11   4.10/12   2.22/6    2.07/11   3.50/7    3.23/11   6.21/11   2.20/10   4.14/10   6.19/11   1.54/5    1.01/7  
                                         58.28/11  60.40/11  62.31/11  62.51/11 
                                          1.49/6    2.12/11   1.51/10   0.20/3  
 12 Doškář Boris                   68.58  9.48/12  12.55/12  15.53/12  18.13/12  20.27/12  23.47/12  27.04/12  29.33/12  33.52/12  37.49/12  43.42/12  47.05/12  52.30/12  58.23/12  60.38/12  61.42/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    9.48/12   3.07/10   2.58/12   2.20/8    2.14/12   3.20/8    3.17/12   2.29/12   4.19/12   3.57/12   5.53/10   3.23/12   5.25/12   5.53/10   2.15/11   1.04/9  
                                         63.52/12  66.03/12  68.30/12  68.58/12 
                                          2.10/10   2.11/10   2.27/12   0.28/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.0km  200m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-58      3-73      4-38      5-37      6-74      7-41      8-84      9-42     10-77     11-43     12-78     13-85     14-45     15-71     16-100   
                                     
  1 Dikoš Pavel                    33.18  4.45/2    8.19/2    9.43/2   11.37/2   12.26/2   16.13/2   18.00/2   20.43/1*  21.50/1*  23.00/1*  26.04/1*  27.23/1*  28.01/1*  29.16/1*  31.47/1*  33.02/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.45/2    3.34/1*   1.24/1*   1.54/2    0.49/1*   3.47/2    1.47/1*   2.43/1*   1.07/1*   1.10/1*   3.04/1*   1.19/1*   0.38/1*   1.15/1*   2.31/6    1.15/1* 
                                         33.18/1* 
                                          0.16/1* 
  2 Průcha Miloslav                35.11  3.49/1*   7.37/1*   9.07/1*  11.00/1*  11.56/1*  15.24/1*  17.41/1*  21.28/2   23.07/2   24.25/2   28.06/2   29.37/2   30.28/2   31.51/2   33.28/2   34.54/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.49/1*   3.48/2    1.30/2    1.53/1*   0.56/2    3.28/1*   2.17/2    3.47/3    1.39/3    1.18/2    3.41/4    1.31/2    0.51/2    1.23/2    1.37/1*   1.26/2  
                                         35.11/2  
                                          0.17/2  
  3 Eiselt Miloš                   43.00  5.17/5   10.09/4   11.46/4   14.12/4   15.24/4   19.12/4   22.04/3   25.55/3   28.06/3   29.40/3   33.10/3   35.00/3   36.13/3   37.55/3   40.23/3   42.32/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.17/5    4.52/4    1.37/3    2.26/4    1.12/3    3.48/3    2.52/5    3.51/4    2.11/5    1.34/3    3.30/2    1.50/3    1.13/6    1.42/4    2.28/5    2.09/3  
                                         43.00/3  
                                          0.28/8  
  4 Pávek Miloš                    43.25  4.53/3    9.23/3   11.14/3   13.25/3   14.45/3   18.42/3   23.36/4   27.14/4   28.50/4   30.30/4   34.05/4   36.00/4   36.55/4   38.37/4   40.49/4   42.59/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.53/3    4.30/3    1.51/4    2.11/3    1.20/7    3.57/4    4.54/8    3.38/2    1.36/2    1.40/4    3.35/3    1.55/4    0.55/3    1.42/4    2.12/2    2.10/4  
                                         43.25/4  
                                          0.26/5  
  5 Beneš Josef                    49.13  5.06/4   10.29/5   12.33/5   15.15/5   16.30/5   20.31/5   24.01/5   28.22/5   30.33/5   32.51/5   38.11/5   40.25/5   41.41/5   43.51/5   46.25/5   48.46/5  
    Sportcentrum Jičín                    5.06/4    5.23/5    2.04/5    2.42/5    1.15/4    4.01/5    3.30/6    4.21/5    2.11/5    2.18/8    5.20/6    2.14/6    1.16/7    2.10/7    2.34/7    2.21/6  
                                         49.13/5  
                                          0.27/6  
  6 Böhm Karel                     53.29  5.57/7   11.59/7   14.06/7   17.45/7   19.03/7   23.48/6   27.24/7   32.11/7   35.04/7   37.14/7   42.23/7   45.02/7   46.14/7   48.16/7   50.40/6   53.06/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.57/7    6.02/7    2.07/6    3.39/8    1.18/5    4.45/6    3.36/7    4.47/7    2.53/8    2.10/5    5.09/5    2.39/8    1.12/5    2.02/6    2.24/4    2.26/7  
                                         53.29/6  
                                          0.23/3  
  7 Müller Ota                     54.10  5.30/6   11.09/6   13.48/6   17.09/6   18.28/6   23.49/7   26.28/6   31.35/6   33.27/6   35.41/6   42.02/6   44.12/6   45.17/6   47.43/6   51.31/7   53.43/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.30/6    5.39/6    2.39/8    3.21/6    1.19/6    5.21/8    2.39/3    5.07/8    1.52/4    2.14/6    6.21/7    2.10/5    1.05/4    2.26/8    3.48/9    2.12/5  
                                         54.10/7  
                                          0.27/6  
  8 Hulha Karel                    63.24  7.29/8   14.17/8   16.53/8   20.16/8   21.37/8   26.56/8   29.46/8   34.20/8   36.32/8   38.47/8   45.57/8   48.11/8   56.30/8   58.09/8   60.25/8   62.59/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 7.29/8    6.48/8    2.36/7    3.23/7    1.21/8    5.19/7    2.50/4    4.34/6    2.12/7    2.15/7    7.10/8    2.14/6    8.19/9    1.39/3    2.16/3    2.34/8  
                                         63.24/8  
                                          0.25/4  
  9 Swoboda Petr                   76.40  8.10/9   18.23/9   21.09/9   25.11/9   27.20/9   34.16/9   40.05/9   47.50/9   51.01/9   54.14/9   61.32/9   64.42/9   66.20/9   69.52/9   72.59/9   76.02/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 8.10/9   10.13/9    2.46/9    4.02/9    2.09/9    6.56/9    5.49/9    7.45/9    3.11/9    3.13/9    7.18/9    3.10/9    1.38/8    3.32/9    3.07/8    3.03/9  
                                         76.40/9  
                                          0.38/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.0km  200m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-58      3-73      4-38      5-37      6-74      7-41      8-84      9-42     10-77     11-43     12-78     13-85     14-45     15-71     16-100   
                                     
  1 Přinda Oldřich                 33.15  4.02/1*   7.46/1*   9.03/1*  10.46/1*  11.36/1*  14.39/1*  16.37/1*  19.52/1*  21.18/1*  22.39/1*  25.49/1*  27.30/1*  28.36/1*  30.06/1*  31.37/1*  32.57/1* 
    Slavia Liberec orienteering           4.02/1*   3.44/1*   1.17/1*   1.43/1*   0.50/1*   3.03/2    1.58/1*   3.15/2    1.26/2    1.21/1*   3.10/3    1.41/1*   1.06/7    1.30/2    1.31/1*   1.20/1* 
                                         33.15/1* 
                                          0.18/1* 
  2 Horáček Miroslav               37.50  4.42/8    9.04/6   10.38/4   12.41/4   13.47/4   17.23/4   19.32/4   22.56/3   24.15/2   26.14/4   29.22/2   31.11/2   32.13/2   34.10/2   35.54/2   37.30/2  
    Slavia Liberec orienteering           4.42/8    4.22/4    1.34/2    2.03/4    1.06/5    3.36/5    2.09/2    3.24/3    1.19/1*   1.59/6    3.08/2    1.49/4    1.02/4    1.57/7    1.44/4    1.36/5  
                                         37.50/2  
                                          0.20/2  
  3 Škoda Přemek                   38.04  4.12/3    8.38/4   10.12/2   12.07/3   13.08/2   16.20/2   18.30/2   22.25/2   24.19/3   26.12/3   30.21/4   32.04/4   33.00/4   34.23/3   36.07/3   37.42/3  
    Slavia Liberec orienteering           4.12/3    4.26/5    1.34/2    1.55/3    1.01/3    3.12/3    2.10/3    3.55/6    1.54/6    1.53/5    4.09/5    1.43/2    0.56/3    1.23/1*   1.44/4    1.35/4  
                                         38.04/3  
                                          0.22/6  
  4 Kaška Rudolf                   38.11  4.23/5    8.24/2   10.15/3   12.06/2   13.10/3   16.30/3   19.21/3   22.57/4   24.45/4   26.10/2   29.50/3   31.46/3   32.33/3   34.25/4   36.08/4   37.47/4  
    OK Chrastava                          4.23/5    4.01/2    1.51/4    1.51/2    1.04/4    3.20/4    2.51/7    3.36/4    1.48/5    1.25/2    3.40/4    1.56/5    0.47/2    1.52/6    1.43/3    1.39/7  
                                         38.11/4  
                                          0.24/9  
  5 Šikola Alexej                  40.37  4.11/2    8.43/5   10.42/5   12.55/5   14.16/5   19.42/8   22.14/7   26.05/6   27.41/6   29.22/6   32.17/6   34.00/5   35.03/5   36.53/5   38.48/5   40.16/5  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.11/2    4.32/6    1.59/6    2.13/6    1.21/7    5.26/10   2.32/5    3.51/5    1.36/4    1.41/4    2.55/1*   1.43/2    1.03/6    1.50/5    1.55/7    1.28/2  
                                         40.37/5  
                                          0.21/4  
  6 Valter Petr                    43.07  4.19/4    8.35/3   13.20/8   15.23/8   16.14/8   19.16/7   21.30/6   24.41/5   26.12/5   27.45/5   31.59/5   37.12/6   37.57/6   39.42/6   41.14/6   42.44/6  
    KBP Praha                             4.19/4    4.16/3    4.45/13   2.03/4    0.51/2    3.02/1*   2.14/4    3.11/1*   1.31/3    1.33/3    4.14/7    5.13/13   0.45/1*   1.45/3    1.32/2    1.30/3  
                                         43.07/6  
                                          0.23/8  
  7 Kadavý Zdeněk                  45.03  4.24/6    9.17/8   11.16/7   13.29/6   14.57/6   18.45/5   21.22/5   26.25/7   28.40/7   30.56/7   35.06/7   37.16/7   38.22/7   40.51/7   43.05/7   44.42/7  
    OK Chrastava                          4.24/6    4.53/9    1.59/6    2.13/6    1.28/8    3.48/6    2.37/6    5.03/9    2.15/9    2.16/9    4.10/6    2.10/7    1.06/7    2.29/10   2.14/8    1.37/6  
                                         45.03/7  
                                          0.21/4  
  8 Ševčík Milan                   49.39  4.34/7    9.10/7   11.13/6   13.49/7   15.05/7   18.55/6   22.16/8   30.33/9   32.45/9   34.46/9   40.11/8   42.23/9   43.43/8   45.49/8   47.35/8   49.19/8  
    OK Chrastava                          4.34/7    4.36/7    2.03/8    2.36/9    1.16/6    3.50/7    3.21/8    8.17/12   2.12/8    2.01/7    5.25/8    2.12/8    1.20/9    2.06/8    1.46/6    1.44/8  
                                         49.39/8  
                                          0.20/2  
  9 Pavlík Milan                   52.03  6.10/10  10.52/9   13.26/9   15.45/9   17.22/9   21.25/9   25.28/9   29.55/8   31.57/8   34.13/8   40.12/9   42.10/8   44.21/9   46.09/9   49.39/9   51.41/9  
    OK Chrastava                          6.10/10   4.42/8    2.34/10   2.19/8    1.37/9    4.03/8    4.03/10   4.27/7    2.02/7    2.16/9    5.59/9    1.58/6    2.11/13   1.48/4    3.30/11   2.02/9  
                                         52.03/9  
                                          0.22/6  
 10 Bárta Miroslav                 56.01  5.58/9   12.21/10  14.13/10  16.51/10  18.28/10  22.59/10  27.01/10  31.43/10  35.47/10  37.52/10  44.34/10  46.54/10  47.56/10  50.13/10  53.01/10  55.31/10 
    OB Jenišovice                         5.58/9    6.23/10   1.52/5    2.38/10   1.37/9    4.31/9    4.02/9    4.42/8    4.04/12   2.05/8    6.42/11   2.20/9    1.02/4    2.17/9    2.48/9    2.30/10 
                                         56.01/10 
                                          0.30/11 
 11 Jedlička Miroslav              68.17  6.16/11  13.55/11  16.10/11  19.24/11  21.17/11  27.56/11  36.34/11  42.21/11  45.28/11  48.33/11  54.35/11  57.32/11  59.12/11  61.50/11  64.55/11  67.48/11 
    OB Jenišovice                         6.16/11   7.39/11   2.15/9    3.14/11   1.53/11   6.39/12   8.38/12   5.47/10   3.07/10   3.05/11   6.02/10   2.57/10   1.40/10   2.38/11   3.05/10   2.53/11 
                                         68.17/11 
                                          0.29/10 
 12 Bednařík Libor                 79.10  6.45/12  21.26/13  24.03/12  27.44/12  29.43/12  35.30/12  40.36/12  47.31/12  50.54/12  54.24/12  61.30/12  64.56/12  67.04/12  70.52/12  74.39/12  78.30/12 
    Slavia Liberec orienteering           6.45/12  14.41/13   2.37/11   3.41/12   1.59/12   5.47/11   5.06/11   6.55/11   3.23/11   3.30/12   7.06/12   3.26/12   2.08/12   3.48/12   3.47/12   3.51/12 
                                         79.10/12 
                                          0.40/13 
 13 Lusk Karel                     99.25  9.59/13  21.16/12  25.38/13  30.56/13  33.16/13  42.34/13  51.19/13  59.39/13  63.59/13  68.06/13  79.10/13  82.10/13  84.07/13  88.27/13  93.52/13  98.49/13 
    OK Chrastava                          9.59/13  11.17/12   4.22/12   5.18/13   2.20/13   9.18/13   8.45/13   8.20/13   4.20/13   4.07/13  11.04/13   3.00/11   1.57/11   4.20/13   5.25/13   4.57/13 
                                         99.25/13 
                                          0.36/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.1km  160m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-60      3-58      4-36      5-74      6-76      7-77      8-51      9-94     10-85     11-45     12-63     13-100   
  1 Pospíšil Jiří                  31.41  4.53/3    8.31/3   11.00/3   13.34/3   14.22/3   16.07/2   19.18/2   21.40/2   24.04/2   25.36/2   27.33/2   29.31/1*  31.19/1*  31.41/1* 
    SOK TJ Turnov                         4.53/3    3.38/4    2.29/6    2.34/5    0.48/1*   1.45/1*   3.11/4    2.22/7    2.24/4    1.32/6    1.57/4    1.58/3    1.48/5    0.22/3  
  2 Peterka Josef                  31.46  4.29/1*   7.48/1*   9.57/1*  12.24/1*  13.39/1*  15.40/1*  18.26/1*  20.30/1*  22.57/1*  24.08/1*  25.58/1*  29.47/2   31.26/2   31.46/2  
    TJ Loko Liberec                       4.29/1*   3.19/3    2.09/2    2.27/2    1.15/10   2.01/3    2.46/2    2.04/1*   2.27/5    1.11/1*   1.50/2    3.49/14   1.39/2    0.20/2  
  3 Hlaváč Jaroslav                32.55  5.30/7    8.43/4   11.10/4   13.43/4   14.57/4   17.43/4   20.45/3   22.57/3   25.17/3   26.39/3   28.38/3   30.47/3   32.32/3   32.55/3  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.30/7    3.13/1*   2.27/5    2.33/4    1.14/9    2.46/7    3.02/3    2.12/3    2.20/3    1.22/2    1.59/7    2.09/6    1.45/4    0.23/4  
  4 Lukavec Miloslav               34.44  5.18/6    8.59/6   11.28/6   14.30/6   15.33/6   17.25/3   20.58/4   23.10/4   26.21/4   27.57/4   29.54/4   32.11/4   34.19/4   34.44/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.18/6    3.41/5    2.29/6    3.02/7    1.03/6    1.52/2    3.33/6    2.12/3    3.11/10   1.36/10   1.57/4    2.17/7    2.08/9    0.25/8  
  5 Novák Karel                    34.45  5.03/5    9.12/7   11.38/7   14.54/7   15.53/7   18.01/5   21.27/5   23.45/5   26.46/5   28.14/5   30.25/5   32.26/5   34.21/5   34.45/5  
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.03/5    4.09/9    2.26/4    3.16/10   0.59/3    2.08/4    3.26/5    2.18/6    3.01/8    1.28/4    2.11/9    2.01/4    1.55/6    0.24/6  
  6 Barták Jiří                    36.17  4.37/2    8.30/2   10.46/2   13.16/2   14.18/2   18.04/6   21.56/6   26.47/8   29.02/7   30.24/6   32.22/6   34.10/6   35.52/6   36.17/6  
    OK Chrastava                          4.37/2    3.53/7    2.16/3    2.30/3    1.02/5    3.46/10   3.52/8    4.51/13   2.15/2    1.22/2    1.58/6    1.48/1*   1.42/3    0.25/8  
  7 Ježek Ladislav                 36.49  4.55/4    8.45/5   11.16/5   14.24/5   15.29/5   19.57/7   23.55/8   26.06/6   28.51/6   30.27/7   32.23/7   34.24/7   36.20/7   36.49/7  
    Slavia Liberec orienteering           4.55/4    3.50/6    2.31/8    3.08/9    1.05/7    4.28/13   3.58/9    2.11/2    2.45/7    1.36/10   1.56/3    2.01/4    1.56/7    0.29/11 
  8 Smetana Radim                  38.02  6.03/11  10.12/10  12.58/9   15.57/8   16.56/8   20.14/10  23.47/7   26.09/7   29.12/8   31.01/8   33.18/8   35.39/8   37.38/8   38.02/8  
    OK Chrastava                          6.03/11   4.09/9    2.46/9    2.59/6    0.59/3    3.18/9    3.33/6    2.22/7    3.03/9    1.49/12   2.17/11   2.21/8    1.59/8    0.24/6  
  9 Zlesák Zdeněk                  41.05  5.37/8    9.42/8   12.31/8   16.05/9   17.33/10  20.04/9   24.06/10  27.20/9   31.33/9   33.03/9   35.16/9   38.22/9   40.38/9   41.05/9  
    OK Jilemnice                          5.37/8    4.05/8    2.49/10   3.34/11   1.28/11   2.31/5    4.02/10   3.14/11   4.13/11   1.30/5    2.13/10   3.06/12   2.16/10   0.27/10 
 10 Richtr Jiří                    41.13  5.37/8    9.59/9   13.11/10  16.14/10  17.25/9   19.59/8   24.05/9   27.22/10  31.42/10  33.14/10  35.33/10  38.27/10  40.43/10  41.13/10 
    OB Jenišovice                         5.37/8    4.22/12   3.12/11   3.03/8    1.11/8    2.34/6    4.06/12   3.17/12   4.20/12   1.32/6    2.19/12   2.54/10   2.16/10   0.30/12 
 11 Bartkowiak Eward               42.33 15.19/14  18.35/13  20.42/12  23.06/12  23.58/12  28.25/12  31.10/12  33.27/12  35.36/11  37.11/11  38.48/11  40.44/11  42.17/11  42.33/11 
    Grunwald Poznaň                      15.19/14   3.16/2    2.07/1*   2.24/1*   0.52/2    4.27/11   2.45/1*   2.17/5    2.09/1*   1.35/9    1.37/1*   1.56/2    1.33/1*   0.16/1* 
 12 Bogulak Adam                   46.58  5.42/10  10.13/11  16.36/11  21.43/11  23.13/11  26.12/11  30.17/11  33.17/11  37.49/12  39.23/12  41.28/12  44.01/12  46.35/12  46.58/12 
    MKS Paulinum Jelenia Gora             5.42/10   4.31/13   6.23/14   5.07/13   1.30/12   2.59/8    4.05/11   3.00/9    4.32/13   1.34/8    2.05/8    2.33/9    2.34/12   0.23/4  
 13 Kadečka Jiří                   55.42 11.55/13  16.13/12  22.15/13  26.02/13  28.13/13  34.25/13  39.21/13  42.30/13  45.11/13  47.09/13  49.34/13  52.28/13  55.07/13  55.42/13 
    OB Jenišovice                        11.55/13   4.18/11   6.02/13   3.47/12   2.11/13   6.12/14   4.56/13   3.09/10   2.41/6    1.58/13   2.25/13   2.54/10   2.39/13   0.35/13 
 14 Matoušek Luboš                 76.15 11.54/12  19.32/14  23.39/14  30.46/14  34.35/14  39.02/14  46.09/14  51.57/14  59.26/14  63.32/14  68.16/14  71.49/14  75.39/14  76.15/14 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           11.54/12   7.38/14   4.07/12   7.07/14   3.49/14   4.27/11   7.07/14   5.48/14   7.29/14   4.06/14   4.44/14   3.33/13   3.50/14   0.36/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.1km  160m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-60      3-58      4-36      5-74      6-76      7-77      8-51      9-94     10-85     11-45     12-63     13-100   
  1 Kraus Jan                      34.49  4.57/1*   8.42/1*  11.24/1*  14.13/1*  15.49/1*  18.46/1*  21.47/1*  24.09/1*  26.47/1*  28.23/1*  30.26/1*  32.34/1*  34.25/1*  34.49/1* 
    TJ Loko Liberec                       4.57/1*   3.45/1*   2.42/1*   2.49/1*   1.36/4    2.57/3    3.01/1*   2.22/1*   2.38/1*   1.36/1*   2.03/1*   2.08/1*   1.51/1*   0.24/1* 
  2 Zakouřil Václav                42.49  8.22/4   12.55/3   16.39/3   19.41/3   21.23/3   23.48/3   27.45/3   30.10/2   33.20/2   35.02/2   37.27/2   39.58/2   42.19/2   42.49/2  
    SOK TJ Turnov                         8.22/4    4.33/2    3.44/3    3.02/2    1.42/5    2.25/1*   3.57/2    2.25/2    3.10/2    1.42/2    2.25/2    2.31/2    2.21/2    0.30/4  
  3 Nejezchleba Jiří               44.26  6.56/2   12.06/2   15.16/2   19.29/2   20.53/2   23.41/2   27.39/2   30.54/3   34.11/3   36.22/3   39.08/3   41.40/3   44.01/3   44.26/3  
    KOB Kamenický Šenov                   6.56/2    5.10/3    3.10/2    4.13/4    1.24/1*   2.48/2    3.58/3    3.15/4    3.17/3    2.11/5    2.46/3    2.32/3    2.21/2    0.25/2  
  4 Lukáš Zdeněk                   54.38  7.22/3   13.53/4   17.41/4   22.24/4   23.57/4   26.56/4   33.50/4   40.22/4   43.50/4   45.50/4   48.39/4   51.14/4   54.12/4   54.38/4  
    TJ Loko Liberec                       7.22/3    6.31/5    3.48/4    4.43/5    1.33/3    2.59/4    6.54/5    6.32/5    3.28/4    2.00/3    2.49/4    2.35/4    2.58/5    0.26/3  
  5 Rakovec Miloš                  57.04 14.33/5   19.56/5   25.44/5   29.09/5   30.41/5   33.49/5   39.31/5   42.38/5   46.07/5   48.13/5   51.16/5   54.05/5   56.30/5   57.04/5  
    AC Sparta Praha                      14.33/5    5.23/4    5.48/5    3.25/3    1.32/2    3.08/5    5.42/4    3.07/3    3.29/5    2.06/4    3.03/5    2.49/5    2.25/4    0.34/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.9km  125m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-95      2-60      3-53      4-58      5-36      6-37      7-38      8-54      9-75     10-100   
  1 Úlehla Zdeněk                  34.45  6.32/1*   9.42/1*  13.44/2   14.58/1*  18.54/2   23.15/2   25.25/2   29.11/2   32.12/2   34.18/1*  34.45/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    6.32/1*   3.10/3    4.02/4    1.14/3    3.56/3    4.21/4    2.10/3    3.46/6    3.01/1*   2.06/1*   0.27/2  
  2 Petrželka Pavel                35.06  7.22/3   10.02/2   13.36/1*  14.58/1*  17.57/1*  21.44/1*  24.30/1*  27.00/1*  31.48/1*  34.41/2   35.06/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.22/3    2.40/1*   3.34/1*   1.22/4    2.59/1*   3.47/1*   2.46/6    2.30/3    4.48/6    2.53/5    0.25/1* 
  3 Křtěnský Jaroslav              36.32  7.37/4   11.10/5   15.06/3   16.07/3   20.00/3   25.30/3   27.29/3   29.42/3   32.55/3   36.04/3   36.32/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.37/4    3.33/5    3.56/2    1.01/1*   3.53/2    5.30/6    1.59/1*   2.13/1*   3.13/3    3.09/6    0.28/4  
  4 Beránek Miroslav               37.09  7.08/2   11.03/4   15.43/5   16.56/5   21.58/5   26.10/4   28.33/4   31.01/4   34.04/4   36.40/4   37.09/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.08/2    3.55/6    4.40/6    1.13/2    5.02/5    4.12/3    2.23/4    2.28/2    3.03/2    2.36/4    0.29/6  
  5 Štrojsa Josef                  38.55  7.37/4   10.37/3   15.06/3   16.42/4   20.52/4   26.20/5   28.45/5   31.57/5   36.04/5   38.27/5   38.55/5  
    KOB Kamenický Šenov                   7.37/4    3.00/2    4.29/5    1.36/6    4.10/4    5.28/5    2.25/5    3.12/4    4.07/5    2.23/2    0.28/4  
  6 Picek Jan                      51.01 19.37/6   22.52/6   26.48/6   28.22/6   34.47/6   38.34/6   40.41/6   44.03/6   48.03/6   50.34/6   51.01/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         19.37/6    3.15/4    3.56/2    1.34/5    6.25/6    3.47/1*   2.07/2    3.22/5    4.00/4    2.31/3    0.27/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.9km  100m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-55      4-56      5-57      6-52      7-46      8-100   
  1 Pachnik Stas                   25.33  3.57/1*   8.02/2    9.06/2   13.20/2   17.14/2   19.03/2   22.24/1*  25.10/1*  25.33/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       3.57/1*   4.05/3    1.04/1*   4.14/2    3.54/2    1.49/2    3.21/1*   2.46/2    0.23/5  
  2 Hájek Kryštof                  25.46  4.15/2    7.38/1*   9.01/1*  13.06/1*  16.29/1*  18.35/1*  22.45/2   25.26/2   25.46/2  
    SOK TJ Turnov                         4.15/2    3.23/1*   1.23/3    4.05/1*   3.23/1*   2.06/5    4.10/5    2.41/1*   0.20/1* 
  3 Hájková Tereza                 32.24  5.01/4    9.19/4   11.02/5   16.03/3   20.48/3   23.14/3   28.03/3   31.59/3   32.24/3  
    SOK TJ Turnov                         5.01/4    4.18/4    1.43/5    5.01/3    4.45/4    2.26/9    4.49/8    3.56/7    0.25/8  
  4 Kuneš Vojtěch                  35.26  4.53/3    9.24/5   10.44/4   18.52/5   25.18/5   27.14/5   31.09/5   34.57/4   35.26/4  
    TJ Jiskra Hořice                      4.53/3    4.31/5    1.20/2    8.08/11   6.26/8    1.56/4    3.55/4    3.48/6    0.29/11 
  5 Mellan Jonáš                   36.56  5.13/6   10.06/6   12.23/6   18.08/4   23.18/4   25.40/4   31.01/4   36.33/5   36.56/5  
    SOK TJ Turnov                         5.13/6    4.53/8    2.17/10   5.45/4    5.10/5    2.22/8    5.21/9    5.32/12   0.23/5  
  6 Riby Thomas                    39.02  6.44/9   12.12/8   14.17/9   20.50/6   26.15/6   28.28/6   34.19/7   38.28/6   39.02/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 6.44/9    5.28/9    2.05/9    6.33/6    5.25/7    2.13/6    5.51/11   4.09/9    0.34/12 
  7 Žejdlíková Eliška              39.15  6.42/8   12.16/9   14.16/8   20.54/7   26.15/6   28.30/7   34.13/6   38.51/7   39.15/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 6.42/8    5.34/10   2.00/8    6.38/7    5.21/6    2.15/7    5.43/10   4.38/11   0.24/7  
  8 Mikule Štěpán                  39.37  8.18/13  12.50/10  14.26/10  21.29/9   28.19/8   31.05/8   35.31/8   39.11/8   39.37/8  
    DDM Sluníčko Lom. nad. Pop.           8.18/13   4.32/6    1.36/4    7.03/9    6.50/9    2.46/10   4.26/6    3.40/4    0.26/9  
  9 Adamec Lukáš                   40.25  5.03/5    8.42/3   10.38/3   21.19/8   30.19/10  32.14/9   36.42/9   40.04/9   40.25/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.03/5    3.39/2    1.56/7   10.41/13   9.00/14   1.55/3    4.28/7    3.22/3    0.21/2  
 10 Martanová Elin                 41.33  7.19/11  15.06/11  18.38/13  24.59/11  32.17/11  33.48/10  37.09/10  41.11/10  41.33/10 
    Slavia Liberec orienteering           7.19/11   7.47/12   3.32/14   6.21/5    7.18/10   1.31/1*   3.21/1*   4.02/8    0.22/4  
 11 Habán Oliver                   56.48  7.15/10  15.08/12  18.25/12  25.14/12  33.12/12  37.19/11  46.53/12  55.56/11  56.48/11 
    Slavia Liberec orienteering           7.15/10   7.53/13   3.17/13   6.49/8    7.58/12   4.07/14   9.34/14   9.03/13   0.52/15 
 12 Svobodová Tereza               58.27  7.37/12  15.11/13  18.03/11  26.01/13  34.50/13  38.53/12  46.44/11  57.48/12  58.27/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.37/12   7.34/11   2.52/11   7.58/10   8.49/13   4.03/13   7.51/13  11.04/15   0.39/13 
 13 Kužel Jiří                     58.52  6.15/7   10.47/7   12.40/7   24.12/10  28.35/9   48.03/13  54.10/13  58.31/13  58.52/13 
    Neregistrovaní - Kužel                6.15/7    4.32/6    1.53/6   11.32/14   4.23/3   19.28/16   6.07/12   4.21/10   0.21/2  
 14 Burgr Honza                    59.44  9.08/14  18.45/14  23.51/15  40.03/15  47.44/14  51.41/14  55.31/14  59.18/14  59.44/14 
    TJ Loko Liberec                       9.08/14   9.37/14   5.06/15  16.12/16   7.41/11   3.57/12   3.50/3    3.47/5    0.26/9  
 15 Heřmánek Petr                  80.54  9.27/15  20.02/15  23.02/14  33.26/14  50.27/15  53.37/15  67.14/15  80.07/15  80.54/15 
    OOB TJ Turnov                         9.27/15  10.35/15   3.00/12  10.24/12  17.01/16   3.10/11  13.37/16  12.53/16   0.47/14 
 16 Jovi - team                   100.14 16.16/16  36.22/16  41.41/16  54.05/16  68.13/16  76.56/16  88.50/16  98.36/16 100.14/16 
    Neregistrovaní - Štryncl             16.16/16  20.06/16   5.19/16  12.24/15  14.08/15   8.43/15  11.54/15   9.46/14   1.38/16 
    Dolejší Jan                DISK       7.43/    15.29/    18.53/    46.37/    33.12/    58.04/    68.49/    80.38/    81.31/   
    TJ Stadion Nový Bor                   7.43/     7.46/     3.24/    27.44/         /    24.52/    10.45/    11.49/     0.53/   
    Alblová Zuzana             DISK           /         /    17.02/    23.32/    28.13/    31.46/    38.15/    43.46/    44.31/   
    VSK Přírodověda - orientační sporty       /         /         /     6.30/     4.41/     3.33/     6.29/     5.31/     0.45/   
    Tomek Jan                  DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Jiskra Nový Bor                        /     5.19/     1.38/     6.23/     4.57/     3.08/     4.56/     3.46/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.4km  130m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-93      2-50      3-33      4-64      5-72      6-57      7-56      8-37      9-46     10-63     11-100   
  1 Gotvald Robert                 31.45  4.34/1*   6.07/1*   9.19/1*  10.22/1*  15.32/2   15.51/2   21.55/2   24.48/2   27.23/1*  29.55/1*  31.30/1*  31.45/1* 
                                          4.34/1*   1.33/1*   3.12/1*   1.03/1*   5.10/17   0.19/1*   6.04/2    2.53/1*   2.35/1*   2.32/1*   1.35/1*   0.15/1* 
  2 Tkáč Jan                       33.02  4.50/2    6.38/2   11.04/2   12.50/2   13.59/1*  14.24/1*  20.41/1*  24.01/1*  27.25/2   30.46/2   32.39/2   33.02/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.50/2    1.48/2    4.26/3    1.46/5    1.09/8    0.25/4    6.17/3    3.20/3    3.24/4    3.21/4    1.53/3    0.23/3  
  3 Kameníková Kateřina            37.23  5.47/3    7.55/3   12.55/3   15.06/3   16.13/3   16.36/3   23.56/4   27.36/4   30.39/3   34.20/3   36.59/3   37.23/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.47/3    2.08/5    5.00/6    2.11/8    1.07/7    0.23/3    7.20/8    3.40/5    3.03/2    3.41/7    2.39/9    0.24/5  
  4 Hořáková Petra                 40.26  6.37/4    8.42/4   13.39/4   16.15/5   17.54/5   18.16/5   25.21/5   29.40/5   33.45/4   37.25/4   40.01/4   40.26/4  
    TJ Loko Liberec                       6.37/4    2.05/4    4.57/5    2.36/10   1.39/12   0.22/2    7.05/6    4.19/8    4.05/6    3.40/6    2.36/8    0.25/6  
  5 Knoblochová Kamila             41.00  8.27/9   10.53/9   16.32/10  18.09/9   19.04/8   19.37/8   27.37/9   30.48/7   34.53/7   38.10/5   40.32/5   41.00/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               8.27/9    2.26/8    5.39/10   1.37/3    0.55/1*   0.33/11   8.00/12   3.11/2    4.05/6    3.17/3    2.22/7    0.28/12 
  6 Valušiaková Mirka              41.14  9.06/11  11.04/10  16.12/9   18.06/8   19.16/9   19.49/9   26.26/7   30.39/6   33.57/5   38.36/6   40.46/6   41.14/6  
    OK Jilemnice                          9.06/11   1.58/3    5.08/7    1.54/6    1.10/9    0.33/11   6.37/4    4.13/7    3.18/3    4.39/14   2.10/5    0.28/12 
  7 Ježek Josef                    41.35  6.56/6    9.07/5   13.43/5   15.13/4   16.14/4   16.44/4   22.40/3   26.11/3   34.30/6   39.23/7   41.09/7   41.35/7  
    SOK TJ Turnov                         6.56/6    2.11/6    4.36/4    1.30/2    1.01/3    0.30/7    5.56/1*   3.31/4    8.19/16   4.53/16   1.46/2    0.26/7  
  8 Spejchal Petr                  43.04  6.48/5    9.14/7   14.28/6   17.18/6   18.33/6   19.10/6   26.21/6   30.48/7   35.48/8   39.29/8   42.35/8   43.04/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.48/5    2.26/8    5.14/8    2.50/11   1.15/10   0.37/13   7.11/7    4.27/9    5.00/9    3.41/7    3.06/16   0.29/14 
  9 Göttlichová Jitka              43.56  7.05/8   10.01/8   15.42/8   17.46/7   18.51/7   19.29/7   27.04/8   31.33/9   36.17/9   40.19/9   43.19/9   43.56/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.05/8    2.56/13   5.41/11   2.04/7    1.05/6    0.38/15   7.35/11   4.29/11   4.44/8    4.02/9    3.00/15   0.37/16 
 10 Loosová Lenka                  47.32 11.03/16  13.29/15  18.58/12  20.42/11  22.22/11  22.54/11  30.18/10  34.45/10  41.08/10  44.46/10  47.05/10  47.32/10 
    Slavia Liberec orienteering          11.03/16   2.26/8    5.29/9    1.44/4    1.40/13   0.32/10   7.24/9    4.27/9    6.23/15   3.38/5    2.19/6    0.27/8  
 11 Dejnožka Jiří                  50.19  6.59/7    9.12/6   15.26/7   18.51/10  19.53/10  20.35/10  30.34/11  36.40/11  42.14/11  47.06/11  49.56/11  50.19/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.59/7    2.13/7    6.14/13   3.25/13   1.02/5    0.42/17   9.59/16   6.06/13   5.34/14   4.52/15   2.50/12   0.23/3  
 12 Kužel Jiří                     52.30  8.54/10  13.42/16  17.53/11  31.42/16  32.37/16  33.07/16  39.47/13  43.46/12  47.13/12  50.11/12  52.08/12  52.30/12 
    Neregistrovaní - Kužel                8.54/10   4.48/17   4.11/2   13.49/17   0.55/1*   0.30/7    6.40/5    3.59/6    3.27/5    2.58/2    1.57/4    0.22/2  
 13 Tomčíková Kateřina             62.08  9.27/12  13.01/14  23.31/15  29.11/15  31.22/14  31.49/13  41.03/15  49.21/15  54.35/14  58.51/13  61.41/13  62.08/13 
    Neregistrovaní - Krajová              9.27/12   3.34/16  10.30/15   5.40/16   2.11/14   0.27/6    9.14/14   8.18/15   5.14/11   4.16/10   2.50/12   0.27/8  
 14 Krajová Radka                  62.13  9.56/14  12.46/11  23.17/14  28.42/13  31.19/13  31.50/14  39.50/14  49.18/14  54.33/13  59.00/14  61.46/14  62.13/14 
    Neregistrovaní - Krajová              9.56/14   2.50/12  10.31/16   5.25/14   2.37/16   0.31/9    8.00/12   9.28/17   5.15/12   4.27/13   2.46/11   0.27/8  
 15 Vávrová Denisa                 62.18  9.36/13  12.56/13  23.40/16  29.10/14  31.25/15  31.51/15  41.15/16  49.25/16  54.44/15  59.00/14  61.51/15  62.18/15 
    Neregistrovaní - Krajová              9.36/13   3.20/15  10.44/17   5.30/15   2.15/15   0.26/5    9.24/15   8.10/14   5.19/13   4.16/10   2.51/14   0.27/8  
 16 Zakouřilová Markéta            67.09 10.11/15  12.54/12  20.04/13  23.08/12  24.25/12  25.05/12  38.26/12  47.21/13  56.26/16  62.53/16  66.38/16  67.09/16 
    OB Jenišovice                        10.11/15   2.43/11   7.10/14   3.04/12   1.17/11   0.40/16  13.21/17   8.55/16   9.05/17   6.27/17   3.45/17   0.31/15 
 17 Dutkiewicz Agnieszka           82.24 44.36/17  47.36/17  53.17/17  55.42/17  56.43/17  57.20/17  64.50/17  69.37/17  74.48/17  79.04/17  81.45/17  82.24/17 
    MKS Paulinum Jelenia Gora            44.36/17   3.00/14   5.41/11   2.25/9    1.01/3    0.37/13   7.30/10   4.47/12   5.11/10   4.16/10   2.41/10   0.39/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          3.5km  270m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-56      3-41      4-40      5-48      6-92      7-35      8-38      9-37     10-62     11-94     12-85     13-45     14-63     15-100   
  1 Nalezenec Lukáš                56.22  7.28/1*   9.04/1*  12.48/1*  17.35/1*  28.01/1*  30.24/1*  36.35/1*  40.34/1*  41.52/1*  43.51/1*  46.40/1*  48.10/1*  50.03/1*  54.13/1*  56.01/1*  56.22/1* 
    Neregistrovaní - Nalezenec            7.28/1*   1.36/1*   3.44/1*   4.47/7   10.26/2    2.23/3    6.11/6    3.59/1*   1.18/1*   1.59/1*   2.49/1*   1.30/2    1.53/1*   4.10/5    1.48/1*   0.21/2  
  2 Svobodová Barbora              62.16  8.47/2   10.36/2   14.59/2   17.56/2   30.04/3   32.19/2   37.43/2   42.26/2   43.45/2   49.49/2   52.55/2   54.36/2   56.39/2   59.12/2   61.50/2   62.16/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.47/2    1.49/2    4.23/2    2.57/3   12.08/4    2.15/2    5.24/4    4.43/2    1.19/2    6.04/7    3.06/2    1.41/3    2.03/2    2.33/2    2.38/6    0.26/6  
  3 Zabořil Michal                 65.18 10.04/4   12.26/4   17.40/4   19.57/4   33.43/4   36.25/4   41.43/4   47.22/3   49.13/3   51.36/3   55.14/3   57.15/3   59.45/3   62.41/3   64.56/3   65.18/3  
    OB Jenišovice                        10.04/4    2.22/6    5.14/4    2.17/1*  13.46/5    2.42/4    5.18/3    5.39/5    1.51/5    2.23/2    3.38/6    2.01/5    2.30/6    2.56/4    2.15/4    0.22/3  
  4 Šilhánová Anna                 66.04 10.05/5   12.26/4   23.52/6   27.16/6   36.37/5   39.19/5   44.20/5   49.24/5   51.25/5   54.10/5   57.43/5   59.12/5   61.39/5   63.56/4   65.47/4   66.04/4  
    Slavia Liberec orienteering          10.05/5    2.21/5   11.26/7    3.24/6    9.21/1*   2.42/4    5.01/1*   5.04/3    2.01/6    2.45/3    3.33/5    1.29/1*   2.27/5    2.17/1*   1.51/2    0.17/1* 
  5 Melichar Jaromír               68.18  9.07/3   11.11/3   15.45/3   18.22/3   29.08/2   36.24/3   41.39/3   47.46/4   49.31/4   52.41/4   56.02/4   58.15/4   60.41/4   65.53/5   67.56/5   68.18/5  
    TJ Loko Liberec                       9.07/3    2.04/4    4.34/3    2.37/2   10.46/3    7.16/7    5.15/2    6.07/6    1.45/4    3.10/4    3.21/4    2.13/6    2.26/4    5.12/7    2.03/3    0.22/3  
  6 Tomšíková Ivana                77.45 11.20/6   13.13/6   23.20/5   26.17/5   46.15/6   48.23/6   54.01/6   59.10/6   60.54/6   64.50/6   68.05/6   69.55/6   72.06/6   74.59/6   77.20/6   77.45/6  
    Neregistrovaní - Nalezenec           11.20/6    1.53/3   10.07/6    2.57/3   19.58/7    2.08/1*   5.38/5    5.09/4    1.44/3    3.56/5    3.15/3    1.50/4    2.11/3    2.53/3    2.21/5    0.25/5  
  7 Ježek Martin                   94.39 14.25/7   18.03/7   27.05/7   30.06/7   47.10/7   51.55/7   60.01/7   67.29/7   69.40/7   73.47/7   78.44/7   81.23/7   85.11/7   90.21/7   94.00/7   94.39/7  
    Nergistrovaní - Ježek                14.25/7    3.38/7    9.02/5    3.01/5   17.04/6    4.45/6    8.06/7    7.28/7    2.11/7    4.07/6    4.57/7    2.39/7    3.48/7    5.10/6    3.39/7    0.39/7  
    Malý Bohumil               DISK      19.39/    26.12/    40.40/    59.27/    89.49/    95.35/   108.29/   122.09/         /         /         /         /         /         /   184.34/   185.33/   
    Neregistrovaní                       19.39/     6.33/    14.28/    18.47/    30.22/     5.46/    12.54/    13.40/         /         /         /         /         /         /         /     0.59/