Konečné výsledky kategorie                                                28.4.2011 19:40:47
                                      MJO sprint 2011
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         0.9km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C      9.56  +      0.00
  2.Nováková Štěpánka        OK Doksy             DOK0150 C     10.35  +      0.39
  3.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     10.49  +      0.53
  4.Burdyna Paula            UKS Tukan Iwiny      UKS           13.13  +      3.17
  5.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     13.16  +      3.20
  6.Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C     13.30  +      3.34
  7.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     14.34  +      4.38
  8.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     15.15  +      5.19
  9.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     15.54  +      5.58
 10.Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C     19.59  +     10.03
 11.Koštejnová Adéla         OK Doksy             DOK           28.19  +     18.23
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.0km   34m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV     C      8.07  +      0.00
  2.Loudová Leona            OOB TJ Turnov        TUR9956 C      8.38  +      0.31
  3.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C      9.38  +      1.31
  4.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     10.14  +      2.07
  4.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B     10.14  +      2.07
  6.Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     10.56  +      2.49
  7.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     10.57  +      2.50
  8.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     12.18  +      4.11
  9.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     12.51  +      4.44
 10.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     16.09  +      8.02
 11.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C     22.17  +     14.10
    Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.5km   50m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     11.24  +      0.00
  2.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     11.37  +      0.13
  3.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     12.03  +      0.39
  4.Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C     12.11  +      0.47
  5.Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 C     12.22  +      0.58
  6.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     12.39  +      1.15
  7.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     12.51  +      1.27
  8.Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C     13.22  +      1.58
  9.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B     13.34  +      2.10
 10.Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C     13.38  +      2.14
 11.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     13.43  +      2.19
 12.Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C     13.54  +      2.30
 13.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     15.40  +      4.16
 14.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     15.51  +      4.27
 15.Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C     16.46  +      5.22
 16.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     25.38  +     14.14
    Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         1.7km   52m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanisezwska Angelika     UKS Tukan Iwiny      UKS           10.00  +      0.00
  2.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      UKS           12.02  +      2.02
  3.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     12.45  +      2.45
  4.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     12.50  +      2.50
  5.Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia MKS           13.07  +      3.07
  6.Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR           14.05  +      4.05
  7.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C     14.06  +      4.06
  8.Kanokowska Dominika      UKS Tukan Iwiny      UKS           14.13  +      4.13
  9.Rygiel Paulina           UKS Tukan Iwiny      UKS           15.56  +      5.56
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.3km  110m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Szeliga Malgorzata       UKS Tukan Iwiny      UKS           15.41  +      0.00
  2.Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B     17.15  +      1.34
  3.Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C     19.37  +      3.56
  4.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B     21.59  +      6.18
  5.Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C     23.29  +      7.48
  6.Hřebřinová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9499 C     23.50  +      8.09
  7.Bojanovová Tereza        TJ Stadion Nový Bor  STB9498 C     32.49  +     17.08
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.4km  110m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151       21.42  +      0.00
  2.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     22.04  +      0.22
  3.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B     28.10  +      6.28
 
Konečné výsledky kategorie: D21         2.6km  120m 12k  Ranking:0.0000 * 1.02
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     19.54  +      0.00  R:    0b
  2.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     22.56  +      3.02  R:    0b
  3.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     23.22  +      3.28  R:    0b
  4.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     24.15  +      4.21  R:    0b
  5.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     24.33  +      4.39  R:    0b
  6.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353       24.52  +      4.58  R:    0b
  7.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     25.38  +      5.44  R:    0b
  7.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     25.38  +      5.44  R:    0b
  9.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     26.25  +      6.31  R:    0b
 10.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     26.31  +      6.37  R:    0b
 11.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     26.35  +      6.41  R:    0b
 12.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     27.09  +      7.15  R:    0b
 13.Kašparová Šárka          NORD Slavia Minerva  AOP7251 C     27.55  +      8.01  R:    0b
 14.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     28.31  +      8.37  R:    0b
 15.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     31.22  +     11.28  R:    0b
 16.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     33.47  +     13.53  R:    0b
 17.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     34.29  +     14.35  R:    0b
 18.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     36.30  +     16.36  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.4km  110m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maršálová Kateřina       Slavia Liberec orien VLI7450 C     21.12  +      0.00
  2.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     22.55  +      1.43
  3.Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     23.11  +      1.59
  4.Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C     24.32  +      3.20
  5.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     24.57  +      3.45
  6.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     29.40  +      8.28
  7.Dastychová Alexandra     OK Reco Sport        PEN7450 C     36.16  +     15.04
 
Konečné výsledky kategorie: D40         1.8km   60m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     13.00  +      0.00
  2.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     13.16  +      0.16
  3.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     13.32  +      0.32
  4.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     14.17  +      1.17
  5.Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C     14.24  +      1.24
  6.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     16.55  +      3.55
  7.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     18.32  +      5.32
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.8km   60m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     17.19  +      0.00
  2.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     19.08  +      1.49
  2.Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C     19.08  +      1.49
  4.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     21.37  +      4.18
  5.Kábrtová Iva             OK Reco Sport        PEN6350 C     23.12  +      5.53
 
Konečné výsledky kategorie: D50         1.5km   56m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     16.10  +      0.00
  2.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     21.36  +      5.26
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.5km   56m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     16.34  +      0.00
  2.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     16.49  +      0.15
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     16.58  +      0.24
  4.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     17.01  +      0.27
  5.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C     41.23  +     24.49
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.2km   34m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bednaříková Olga         Slavia Liberec orien VLI5151 C     17.22  +      0.00
    Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.2km   34m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     15.29  +      0.00
  2.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     16.45  +      1.16
 
Konečné výsledky kategorie: H10         0.9km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C      9.33  +      0.00
  2.Mečíř Marek              OK Jilemnice         JIL0102 C     10.40  +      1.07
  3.Jakub Ježek              OK Jilemnice         JIL0104 C     14.04  +      4.31
  4.Budský Ondřej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 C     15.35  +      6.02
  5.Tomek Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR           21.19  +     11.46
  6.Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI           21.35  +     12.02
  7.Pachnik Stas             UKS Tukan Iwiny      UKS           22.14  +     12.41
  8.Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C     25.01  +     15.28
  9.Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C     25.13  +     15.40
 10.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C     28.15  +     18.42
 MS Šmol Martin              OK Doksy             DOK      MS   15.43  +      6.10
 MS Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 CMS   29.54  +     20.21
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.5km   50m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     13.09  +      0.00
  2.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     13.41  +      0.32
  3.Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C     13.47  +      0.38
  4.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     14.30  +      1.21
  5.Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 C     15.07  +      1.58
  6.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C     15.10  +      2.01
  7.Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD9800       16.21  +      3.12
  8.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C     16.40  +      3.31
  9.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     17.14  +      4.05
 10.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     20.11  +      7.02
 11.Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C     22.19  +      9.10
 12.Maršál Jan               Slavia Liberec orien VLI0001 C     23.07  +      9.58
 13.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C     24.50  +     11.41
    Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C DISK              
    Maršál Jakub             Slavia Liberec orien VLI0000 C DISK              
    Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.7km   52m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     12.25  +      0.00
  2.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      UKS           13.18  +      0.53
  3.Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia MKS           14.05  +      1.40
  4.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     14.45  +      2.20
  5.Maršál Jiří              Slavia Liberec orien VLI9701 C     14.53  +      2.28
  6.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     16.08  +      3.43
  7.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     16.31  +      4.06
  8.Prade Kryštof            Slavia Liberec orien VLI9800 C     16.33  +      4.08
  9.Domagala Marcel          MKS Paulinum Jelenia MKS           16.45  +      4.20
 10.Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C     16.58  +      4.33
 11.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B     17.17  +      4.52
 12.Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C     18.44  +      6.19
 13.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C     19.19  +      6.54
 14.Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     20.05  +      7.40
 15.Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C     20.33  +      8.08
 16.Zadražil Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN9800 C     20.58  +      8.33
 17.Mečíř Hynek              OK Jilemnice         JIL9802 C     21.37  +      9.12
 18.Valušiak Marek           OK Jilemnice         JIL9803 C     25.38  +     13.13
    Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.3km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia MKS           14.57  +      0.00
  2.Holub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia MKS           15.52  +      0.55
  3.Szeliga Bartek           UKS Tukan Iwiny      UKS           16.50  +      1.53
  4.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia MKS           18.26  +      3.29
  5.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     19.21  +      4.24
  6.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C     20.36  +      5.39
  7.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     21.42  +      6.45
  8.Prade Albert             Slavia Liberec orien VLI9503 C     23.19  +      8.22
  9.Rybář Leon               Slavia Liberec orien VLI9502 B     23.35  +      8.38
 10.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 B     24.35  +      9.38
 11.Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 C     25.35  +     10.38
 12.Buchar Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9600 C     25.58  +     11.01
 13.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     26.53  +     11.56
 14.Třmínek Jan              Slavia Liberec orien VLI9504 C     27.17  +     12.20
    Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C DISK              
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
    Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.7km  114m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     17.34  +      0.00
  2.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     18.02  +      0.28
  3.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      UKS           19.11  +      1.37
  4.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     19.55  +      2.21
  5.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     24.04  +      6.30
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.7km  114m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojnowicz Marek          UKS Tukan Iwiny      UKS           18.18  +      0.00
  2.Mostek Lukasz            MKS Paulinum Jelenia MKS           19.03  +      0.45
  3.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     23.16  +      4.58
    Pachnik Wojtek           UKS Tukan Iwiny      UKS       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21         3.1km  128m 16k  Ranking:0.0000 * 1.02
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E     18.22  +      0.00  R:    0b
  2.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     18.27  +      0.05  R:    0b
  3.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R     18.42  +      0.20  R:    0b
  4.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709       19.40  +      1.18  R:    0b
  5.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C     19.41  +      1.19  R:    0b
  6.Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C     19.42  +      1.20  R:    0b
  7.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     19.46  +      1.24  R:    0b
  8.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     19.48  +      1.26  R:    0b
  9.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     20.16  +      1.54  R:    0b
 10.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     20.19  +      1.57  R:    0b
 11.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     20.48  +      2.26  R:    0b
 12.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     21.17  +      2.55  R:    0b
 13.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     21.44  +      3.22  R:    0b
 14.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     21.50  +      3.28  R:    0b
 15.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     21.59  +      3.37  R:    0b
 16.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C     22.10  +      3.48  R:    0b
 17.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     22.44  +      4.22  R:    0b
 18.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     23.25  +      5.03  R:    0b
 19.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     23.47  +      5.25  R:    0b
 20.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     23.48  +      5.26  R:    0b
 21.Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia MKS           24.03  +      5.41  R:    0b
 22.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     24.07  +      5.45  R:    0b
 23.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     24.12  +      5.50  R:    0b
 24.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     24.49  +      6.27  R:    0b
 25.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     24.50  +      6.28  R:    0b
 26.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     24.55  +      6.33  R:    0b
 27.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     25.25  +      7.03  R:    0b
 28.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     25.26  +      7.04  R:    0b
 29.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     25.51  +      7.29  R:    0b
 30.Štryncl Pavel            Neregistrovaní  - Št N02           26.04  +      7.42  R:    0b
 30.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     26.04  +      7.42  R:    0b
 32.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     26.44  +      8.22  R:    0b
 33.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     27.25  +      9.03  R:    0b
 34.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     28.27  +     10.05  R:    0b
 35.Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C     28.33  +     10.11  R:    0b
 36.Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     29.45  +     11.23  R:    0b
 37.Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C     30.56  +     12.34  R:    0b
 38.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     31.07  +     12.45  R:    0b
 39.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     32.40  +     14.18  R:    0b
 40.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     41.29  +     23.07  R:   -0b
    Gotvald Robert           OK Jiskra Nový Bor   BOR       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.7km  114m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     17.34  +      0.00
  2.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     19.32  +      1.58
  3.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     20.17  +      2.43
  4.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     22.37  +      5.03
  5.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     23.06  +      5.32
  6.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     26.00  +      8.26
  7.Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     27.44  +     10.10
 
Konečné výsledky kategorie: H40         2.4km  100m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Darius           UKS Tukan Iwiny      UKS           18.47  +      0.00
  2.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     20.46  +      1.59
  3.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV           21.46  +      2.59
  4.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     23.02  +      4.15
  5.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     35.29  +     16.42
    Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.4km  100m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     18.12  +      0.00
  2.Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     18.39  +      0.27
  3.Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C     20.01  +      1.49
  4.Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C     20.35  +      2.23
  5.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     22.13  +      4.01
  6.Vydra Ivan               OK Reco Sport        PEN6600 C     22.15  +      4.03
  7.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C     23.11  +      4.59
  8.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     23.32  +      5.20
  9.Vydra Pavel              OK Reco Sport        PEN6200 C     23.39  +      5.27
 10.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     27.30  +      9.18
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.3km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     18.05  +      0.00
  2.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     18.37  +      0.32
  3.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     19.41  +      1.36
  4.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     20.40  +      2.35
  5.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     22.56  +      4.51
    Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         1.7km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     12.22  +      0.00
  2.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     13.43  +      1.21
  3.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     21.53  +      9.31
  4.Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C     24.27  +     12.05
 
Konečné výsledky kategorie: H60         1.7km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      GRP           14.11  +      0.00
  2.Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia MKS           16.20  +      2.09
  3.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     16.39  +      2.28
  4.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     17.31  +      3.20
  5.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     19.13  +      5.02
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.5km   56m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     19.46  +      0.00
  2.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     22.13  +      2.27
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.2km   34m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     12.30  +      0.00
  2.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     12.32  +      0.02
  3.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     14.59  +      2.29
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.0km   34m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA            9.10  +      0.00
  2.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C      9.20  +      0.10
  3.Valušiaková Mirka        OK Jilemnice         JIL7551 C     10.23  +      1.13
  4.Hladíková Jana           SOK TJ Turnov        TUV           10.47  +      1.37
  5.Schröterová Adéla        OK Harcov            HAR0550       14.39  +      5.29
  6.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     15.32  +      6.22
 
Konečné výsledky kategorie: P4          1.6km   54m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     12.14  +      0.00
  2.Nalezenec Lukáš          Neregistovaní Naleze N08           14.23  +      2.09
  3.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     17.14  +      5.00
  4.Tomšíková Ivana          Neregistovaní Naleze N08           19.11  +      6.57
  5.Hlavatý Ondřej           OK Jiskra Nový Bor   BOR9404       21.35  +      9.21