Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          28.4.2011 19:51:43
                                                                                             MJO sprint 2011
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         0.9km   30m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-57      3-58      4-54      5-59      6-61      7-35      8-60      9-100   
  1 Rýdlová Magdaléna               9.56  1.43/8    2.55/5    5.17/4    6.11/3    6.50/2    7.22/2    8.30/1*   9.24/1*   9.36/1*   9.56/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.43/8    1.12/6    2.22/5    0.54/1*   0.39/1*   0.32/2    1.08/2    0.54/6    0.12/3    0.20/4  
  2 Nováková Štěpánka              10.35  1.13/4    2.21/4    4.48/3    5.43/2    6.40/1*   7.10/1*   8.45/2    9.47/2   10.06/2   10.35/2  
    OK Doksy                              1.13/4    1.08/2    2.27/7    0.55/2    0.57/7    0.30/1*   1.35/6    1.02/7    0.19/10   0.29/10 
  3 Rýdlová Adéla                  10.49  1.10/3    2.20/3    4.15/1*   6.14/4    7.16/3    8.08/3    9.23/3   10.09/3   10.25/3   10.49/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.10/3    1.10/5    1.55/2    1.59/7    1.02/8    0.52/5    1.15/5    0.46/3    0.16/6    0.24/7  
  4 Burdyna Paula                  13.13  0.55/1*   2.03/1*   4.20/2    5.17/1*   7.39/4    8.22/4   12.07/6   12.45/5   12.56/5   13.13/4  
    UKS Tukan Iwiny                       0.55/1*   1.08/2    2.17/3    0.57/3    2.22/10   0.43/3    3.45/10   0.38/1*   0.11/1*   0.17/1* 
  5 Linková Lucie                  13.16  1.07/2    2.16/2    7.34/10   8.32/8    9.26/6   10.39/6   11.46/5   12.36/4   12.55/4   13.16/5  
    OOB TJ Turnov                         1.07/2    1.09/4    5.18/11   0.58/4    0.54/5    1.13/10   1.07/1*   0.50/5    0.19/10   0.21/6  
  6 Žejdlíková Eliška              13.30  1.49/9    3.34/8    6.44/9    7.58/6    8.52/5    9.53/5   11.35/4   12.47/6   13.05/6   13.30/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.49/9    1.45/9    3.10/9    1.14/6    0.54/5    1.01/8    1.42/7    1.12/10   0.18/8    0.25/8  
  7 Dolejší Kateřina               14.34  1.16/5    3.40/9    5.25/5   10.32/9   11.17/9   12.04/8   13.12/7   13.58/7   14.16/7   14.34/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.16/5    2.24/11   1.45/1*   5.07/10   0.45/2    0.47/4    1.08/2    0.46/3    0.18/8    0.18/3  
  8 Šritrová Lenka                 15.15  3.13/11   4.18/11   8.44/11  10.46/10  11.35/10  12.43/10  13.53/8   14.38/8   14.55/8   15.15/8  
    SOK TJ Turnov                         3.13/11   1.05/1*   4.26/10   2.02/8    0.49/3    1.08/9    1.10/4    0.45/2    0.17/7    0.20/4  
  9 Martanová Elin                 15.54  1.21/6    3.17/7    5.40/6    8.26/7   10.41/8   12.27/9   14.19/9   15.26/9   15.37/9   15.54/9  
    Slavia Liberec orienteering           1.21/6    1.56/10   2.23/6    2.46/9    2.15/9    1.46/11   1.52/8    1.07/9    0.11/1*   0.17/1* 
 10 Šmolová Kateřina               19.59  2.29/10   4.11/10   6.30/8   12.07/11  12.57/11  13.56/11  17.38/10  19.18/10  19.33/10  19.59/10 
    OK Doksy                              2.29/10   1.42/8    2.19/4    5.37/11   0.50/4    0.59/7    3.42/9    1.40/11   0.15/5    0.26/9  
 11 Koštejnová Adéla               28.19  1.42/7    3.01/6    6.06/7    7.08/5   10.33/7   11.29/7   26.29/11  27.32/11  27.46/11  28.19/11 
    OK Doksy                              1.42/7    1.19/7    3.05/8    1.02/5    3.25/11   0.56/6   15.00/11   1.03/8    0.14/4    0.33/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.0km   34m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-57      4-71      5-72      6-59      7-56      8-60      9-100   
  1 Sokolářová Šárka                8.07  1.05/8    1.31/6    2.07/3    4.51/2    5.25/2    5.51/1*   6.39/1*   7.38/1*   7.49/1*   8.07/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.05/8    0.26/2    0.36/2    2.44/1*   0.34/4    0.26/1*   0.48/3    0.59/1*   0.11/2    0.18/2  
  2 Loudová Leona                   8.38  0.47/1*   1.24/1*   2.11/6    5.02/3    5.35/3    6.03/2    6.59/2    8.09/2    8.20/2    8.38/2  
    OOB TJ Turnov                         0.47/1*   0.37/8    0.47/8    2.51/4    0.33/3    0.28/2    0.56/5    1.10/4    0.11/2    0.18/2  
  3 Thořová Markéta                 9.38  0.54/3    2.27/9    2.56/9    5.45/6    6.15/5    7.00/3    7.43/3    9.08/3    9.20/3    9.38/3  
    SOK TJ Turnov                         0.54/3    1.33/11   0.29/1*   2.49/3    0.30/1*   0.45/3    0.43/2    1.25/9    0.12/9    0.18/2  
  4 Řezáčová Veronika              10.14  0.50/2    1.25/3    2.09/4    5.24/4    6.05/4    7.13/4    8.22/4    9.45/4    9.56/4   10.14/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.50/2    0.35/7    0.44/6    3.15/6    0.41/9    1.08/7    1.09/9    1.23/8    0.11/2    0.18/2  
  4 Kubecová Kateřina              10.14  0.57/5    1.25/3    2.03/2    4.50/1*   5.20/1*   7.40/6    8.37/5    9.45/4    9.56/4   10.14/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   0.57/5    0.28/5    0.38/4    2.47/2    0.30/1*   2.20/10   0.57/6    1.08/3    0.11/2    0.18/2  
  6 Macháčková Barbora             10.56  0.58/7    1.30/5    2.09/4    5.29/5    7.12/8    8.06/7    9.08/6   10.28/6   10.38/6   10.56/6  
    Jizerský klub OB Frýdlant             0.58/7    0.32/6    0.39/5    3.20/8    1.43/11   0.54/6    1.02/7    1.20/7    0.10/1*   0.18/2  
  7 Rückerová Šárka                10.57  1.07/9    1.50/8    2.34/8    5.53/8    6.48/7    7.34/5    9.13/7   10.30/7   10.41/7   10.57/7  
    TJ Jiskra Hořice                      1.07/9    0.43/9    0.44/6    3.19/7    0.55/10   0.46/5    1.39/10   1.17/5    0.11/2    0.16/1* 
  8 Nejezchlebová Martina          12.18  3.01/10   3.25/10   4.14/10   7.25/9    8.03/9   10.07/10  10.45/9   11.46/8   11.58/8   12.18/8  
    OOB TJ Turnov                         3.01/10   0.24/1*   0.49/10   3.11/5    0.38/7    2.04/9    0.38/1*   1.01/2    0.12/9    0.20/10 
  9 Žejdlíková Karolína            12.51  3.01/10   3.28/11   4.22/11   8.00/11   8.38/11   9.55/9   11.01/10  12.19/9   12.31/9   12.51/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.01/10   0.27/3    0.54/11   3.38/10   0.38/7    1.17/8    1.06/8    1.18/6    0.12/9    0.20/10 
 10 Janoušková Lucie               16.09  0.57/5    1.24/1*   2.00/1*   7.36/10   8.12/10   8.57/8    9.48/8   15.40/10  15.51/10  16.09/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.57/5    0.27/3    0.36/2    5.36/11   0.36/6    0.45/3    0.51/4    5.52/10   0.11/2    0.18/2  
 11 Riby Rose                      22.17  0.56/4    1.40/7    2.27/7    5.47/7    6.21/6   14.10/11  15.50/11  21.48/11  21.59/11  22.17/11 
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.56/4    0.44/10   0.47/8    3.20/8    0.34/4    7.49/11   1.40/11   5.58/11   0.11/2    0.18/2  
    Poloprutská Lucie          DISK       1.08/     1.33/     2.20/     5.10/     5.47/     6.31/         /     9.18/     9.29/     9.47/   
    Slavia Liberec orienteering           1.08/     0.25/     0.47/     2.50/     0.37/     0.44/         /         /     0.11/     0.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         1.5km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-33      3-57      4-61      5-54      6-62      7-63      8-55      9-38     10-59     11-60     12-100   
  1 Roškotová Lucie                11.24  0.49/7    1.07/2    1.43/2    3.36/1*   4.30/2    5.40/2    6.13/2    7.49/1*   8.07/1*   9.32/1*  10.54/1*  11.05/1*  11.24/1* 
    OOB TJ Turnov                         0.49/7    0.18/1*   0.36/7    1.53/1*   0.54/3    1.10/9    0.33/12   1.36/2    0.18/9    1.25/2    1.22/4    0.11/8    0.19/13 
  2 Kohoutová Barbora              11.37  0.44/1*   1.08/3    1.43/2    3.39/3    4.38/3    5.44/3    6.13/2    8.12/2    8.22/2    9.43/2   11.11/2   11.21/2   11.37/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.44/1*   0.24/8    0.35/6    1.56/2    0.59/7    1.06/5    0.29/6    1.59/8    0.10/1*   1.21/1*   1.28/8    0.10/2    0.16/3  
  3 Linková Alena                  12.03  0.48/6    1.12/6    1.51/10   4.03/7    4.56/6    6.01/6    6.32/6    8.32/5    8.45/5   10.13/3   11.36/3   11.47/3   12.03/3  
    OOB TJ Turnov                         0.48/6    0.24/8    0.39/9    2.12/8    0.53/2    1.05/3    0.31/9    2.00/9    0.13/4    1.28/4    1.23/5    0.11/8    0.16/3  
  4 Votočková Eliška               12.11  1.04/16   1.28/14   2.04/13   4.13/8    5.14/8    6.14/8    6.40/7    8.12/2    8.36/4   10.28/5   11.44/4   11.54/4   12.11/4  
    OK Jilemnice                          1.04/16   0.24/8    0.36/7    2.09/6    1.01/9    1.00/2    0.26/2    1.32/1*   0.24/13   1.52/12   1.16/2    0.10/2    0.17/5  
  5 Poloprutská Klára              12.22  0.52/10   1.11/5    1.50/8    3.53/5    4.47/4    5.57/4    6.26/4    8.17/4    8.35/3   10.21/4   11.54/5   12.05/5   12.22/5  
    Slavia Liberec orienteering           0.52/10   0.19/2    0.39/9    2.03/5    0.54/3    1.10/9    0.29/6    1.51/5    0.18/9    1.46/10   1.33/11   0.11/8    0.17/5  
  6 Doubková Petra                 12.39  0.45/2    1.04/     1.37/1*   3.36/1*   4.28/1*   5.26/1*   5.53/1*   8.50/6    9.20/8   10.50/6   12.13/6   12.22/6   12.39/6  
    Slavia Liberec orienteering           0.45/2    0.19/2    0.33/3    1.59/3    0.52/1*   0.58/1*   0.27/3    2.57/15   0.30/15   1.30/7    1.23/5    0.09/1*   0.17/5  
  7 Staňová Karolína               12.51  0.49/7    1.16/9    1.49/6    3.51/4    5.00/7    6.08/7    6.41/8    9.00/8    9.18/7   11.06/8   12.21/7   12.34/7   12.51/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.49/7    0.27/12   0.33/3    2.02/4    1.09/10   1.08/7    0.33/12   2.19/11   0.18/9    1.48/11   1.15/1*   0.13/14   0.17/5  
  8 Macháčková Eliška              13.22  0.57/13   1.17/11   1.49/6    4.18/10   5.49/11   6.56/11   7.31/11   9.11/10   9.27/9   11.03/7   12.50/8   13.04/8   13.22/8  
    Jizerský klub OB Frýdlant             0.57/13   0.20/4    0.32/2    2.29/12   1.31/14   1.07/6    0.35/14   1.40/3    0.16/7    1.36/8    1.47/14   0.14/16   0.18/12 
  9 Hudská Ludmila                 13.34  0.53/11   1.16/9    1.55/11   4.59/13   5.59/12   7.17/12   7.49/12   9.43/11  10.01/12  11.30/9   13.02/9   13.15/9   13.34/9  
    OOB TJ Turnov                         0.53/11   0.23/7    0.39/9    3.04/13   1.00/8    1.18/13   0.32/10   1.54/7    0.18/9    1.29/6    1.32/10   0.13/14   0.19/13 
 10 Žuchová Daniela                13.38  1.00/14   1.34/15   2.15/15   4.32/11   5.27/9    6.47/10   7.19/10   9.48/12  10.00/11  11.44/10  13.14/10  13.24/10  13.38/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.00/14   0.34/15   0.41/12   2.17/9    0.55/5    1.20/14   0.32/10   2.29/13   0.12/2    1.44/9    1.30/9    0.10/2    0.14/16 
 11 Nejezchlebová Barbora          13.43  0.46/3    1.08/3    1.50/8    4.17/9    5.38/10   6.46/9    7.16/9    9.09/9    9.40/10  11.50/11  13.14/10  13.24/10  13.43/11 
    OOB TJ Turnov                         0.46/3    0.22/6    0.42/15   2.27/11   1.21/11   1.08/7    0.30/8    1.53/6    0.31/16   2.10/14   1.24/7    0.10/2    0.19/13 
 12 Schmidtová Tereza              13.54  0.56/12   1.17/11   1.47/5    5.04/14   6.31/14   7.47/14   8.14/14  10.31/13  10.46/13  12.12/12  13.30/12  13.40/12  13.54/12 
    OOB TJ Turnov                         0.56/12   0.21/5    0.30/1*   3.17/15   1.27/12   1.16/12   0.27/3    2.17/10   0.15/6    1.26/3    1.18/3    0.10/2    0.14/16 
 13 Kohlová Monika                 15.40  1.02/15   1.43/16   2.24/16   5.36/15   7.56/15   9.08/15   9.51/15  11.40/14  11.56/14  13.24/13  15.12/13  15.23/13  15.40/13 
    OOB TJ Turnov                         1.02/15   0.41/16   0.41/12   3.12/14   2.20/16   1.12/11   0.43/16   1.49/4    0.16/7    1.28/4    1.48/15   0.11/8    0.17/5  
 14 Kameníková Andrea              15.51  0.47/5    1.12/6    1.46/4    3.57/6    4.55/5    6.00/5    6.27/5    8.54/7    9.06/6   13.38/14  15.20/14  15.31/14  15.51/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.47/5    0.25/11   0.34/5    2.11/7    0.58/6    1.05/3    0.27/3    2.27/12   0.12/2    4.32/16   1.42/12   0.11/8    0.20/16 
 15 Tomková Jana                   16.46  0.51/9    1.24/13   2.11/14   4.36/12   6.06/13   7.30/13   8.08/13  11.40/14  12.05/15  14.26/15  16.19/15  16.29/15  16.46/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.51/9    0.33/14   0.47/16   2.25/10   1.30/13   1.24/15   0.38/15   3.32/16   0.25/14   2.21/15   1.53/16   0.10/2    0.17/5  
 16 Nováková Lucie                 25.38  0.46/3    1.15/8    1.56/12  10.04/16  11.45/16  18.18/16  18.41/16  21.17/16  21.31/16  23.25/16  25.10/16  25.21/16  25.38/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.46/3    0.29/13   0.41/12   8.08/16   1.41/15   6.33/16   0.23/1*   2.36/14   0.14/5    1.54/13   1.45/13   0.11/8    0.17/5  
    Würzová Karolína           DISK           /     2.09/     2.50/     5.23/     6.40/     8.17/     8.54/    12.41/    13.08/    15.52/    17.34/    17.46/    18.07/   
    Jizerský klub OB Frýdlant                 /         /     0.41/     2.33/     1.17/     1.37/     0.37/     3.47/     0.27/     2.44/     1.42/     0.12/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         1.7km   52m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-61      3-59      4-41      5-40      6-62      7-63      8-65      9-38     10-64     11-70     12-36     13-60     14-100   
  1 Hanisezwska Angelika           10.00  2.24/1*   3.07/1*   3.30/1*   3.51/1*   4.39/1*   5.32/1*   5.56/1*       /     9.05/2   10.06/1*  10.50/1*  11.46/1*  12.45/1*  12.54/1*  13.09/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       2.24/1*   0.43/4    0.23/1*   0.21/2    0.48/1*   0.53/2    0.24/1*       /         /     1.01/1*   0.44/1*   0.56/1*   0.59/1*   0.09/1*   0.15/2  
  2 Burdyna Dominika               12.02  2.41/2    3.22/2    3.55/2    4.16/2    5.10/2    6.09/2    6.37/2        /    15.09/9   16.39/9   17.38/9   18.56/9   20.09/9   20.18/9   20.34/9  
    UKS Tukan Iwiny                       2.41/2    0.41/3    0.33/4    0.21/2    0.54/3    0.59/6    0.28/3        /         /     1.30/4    0.59/4    1.18/6    1.13/3    0.09/1*   0.16/5  
  3 Gotvaldová Dominika            12.45  3.07/6    3.47/5    4.19/4    4.42/4    5.31/3    6.39/4    7.12/4        /    12.52/6   14.50/8   15.38/6   16.42/6   18.01/6   18.11/6   18.25/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.07/6    0.40/2    0.32/3    0.23/4    0.49/2    1.08/8    0.33/6        /         /     1.58/9    0.48/2    1.04/3    1.19/6    0.10/5    0.14/1* 
  4 Kovářová Lenka                 12.50  3.03/4    3.34/3    4.05/3    4.29/3    5.31/3    6.27/3    6.52/3    8.23/1*   8.59/1*  10.21/2   12.11/2   13.16/2   14.31/2   14.40/2   14.57/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.03/4    0.31/1*   0.31/2    0.24/5    1.02/4    0.56/4    0.25/2    1.31/1*   0.36/1*   1.22/2    1.50/9    1.05/4    1.15/4    0.09/1*   0.17/6  
  5 Jankowska Joanna               13.07  3.06/5    3.50/6    4.24/5    4.52/5    6.00/5    6.55/5    7.26/5        /    13.15/8   14.45/7   16.11/8   17.12/7   18.27/7   18.37/7   18.56/7  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             3.06/5    0.44/5    0.34/5    0.28/6    1.08/7    0.55/3    0.31/5        /         /     1.30/4    1.26/8    1.01/2    1.15/4    0.10/5    0.19/9  
  6 Hrochová Tereza                14.05  3.19/7    4.11/7    5.34/8    6.03/8    7.07/8    8.14/8    8.54/8        /    11.21/3   12.59/3   13.47/3   14.58/3   16.07/3   16.17/3   16.32/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.19/7    0.52/7    1.23/8    0.29/7    1.04/5    1.07/7    0.40/9        /         /     1.38/8    0.48/2    1.11/5    1.09/2    0.10/5    0.15/2  
  7 Hoidekrová Lucie               14.06  2.52/3    3.39/4    5.09/7    5.26/6    6.47/7    7.38/7    8.07/6        /    11.52/4   13.26/4   14.35/5   16.04/4   17.25/4   17.34/4   17.51/4  
    TJ Loko Liberec                       2.52/3    0.47/6    1.30/9    0.17/1*   1.21/9    0.51/1*   0.29/4        /         /     1.34/7    1.09/7    1.29/8    1.21/7    0.09/1*   0.17/6  
  8 Kanokowska Dominika            14.13  3.29/8    4.26/8    5.00/6    5.29/7    6.35/6    7.33/6    8.08/7        /    12.01/5   13.28/5   14.32/4   16.19/5   17.40/5   17.51/5   18.06/5  
    UKS Tukan Iwiny                       3.29/8    0.57/9    0.34/5    0.29/7    1.06/6    0.58/5    0.35/8        /         /     1.27/3    1.04/5    1.47/9    1.21/7    0.11/9    0.15/2  
  9 Rygiel Paulina                 15.56  4.35/9    5.31/9    6.31/9    7.00/9    8.10/9    9.24/9    9.58/9        /    13.11/7   14.42/6   15.49/7   17.16/8   18.41/8   18.51/8   19.09/8  
    UKS Tukan Iwiny                       4.35/9    0.56/8    1.00/7    0.29/7    1.10/8    1.14/9    0.34/7        /         /     1.31/6    1.07/6    1.27/7    1.25/9    0.10/5    0.18/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.3km  110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-54      3-53      4-62      5-63      6-65      7-42      8-73      9-43     10-36     11-60     12-100   
  1 Szeliga Malgorzata             15.41  0.37/1*   2.50/1*   3.24/1*   4.13/1*   4.36/1*       /    10.26/3   15.32/1*  16.31/1*  20.07/1*  21.08/1*  21.18/1*  21.31/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       0.37/1*   2.13/1*   0.34/1*   0.49/1*   0.23/1*       /         /     5.06/2    0.59/2    3.36/1*   1.01/1*   0.10/3    0.13/1* 
  2 Palasová Pavlína               17.15  0.41/2    3.16/2    4.00/2    4.53/2    5.21/2        /    11.45/4   17.13/5   18.09/4   22.04/3   23.15/3   23.24/3   23.39/3  
    Sportcentrum Jičín                    0.41/2    2.35/2    0.44/3    0.53/3    0.28/3        /         /     5.28/3    0.56/1*   3.55/2    1.11/2    0.09/1*   0.15/2  
  3 Würzová Anna                   19.37  0.41/2    3.22/3    4.15/3    5.10/3    8.03/5        /    11.59/5   15.56/2   17.09/2   21.53/2   23.07/2   23.16/2   23.33/2  
    Jizerský klub OB Frýdlant             0.41/2    2.41/3    0.53/5    0.55/4    2.53/7        /         /     3.57/1*   1.13/3    4.44/3    1.14/3    0.09/1*   0.17/4  
  4 Krpatová Klára                 21.59  0.46/4    4.32/5    5.12/5    6.04/5    6.31/4        /    10.05/2   17.08/4   18.49/5   23.51/4   25.06/4   25.16/4   25.33/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.46/4    3.46/6    0.40/2    0.52/2    0.27/2        /         /     7.03/4    1.41/7    5.02/4    1.15/4    0.10/3    0.17/4  
  5 Žuchová Nikola                 23.29  0.56/5    3.53/4    4.42/4    5.45/4    6.14/3        /     9.26/1*  16.43/3   18.01/3   24.47/5   26.13/5   26.25/5   26.41/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.56/5    2.57/4    0.49/4    1.03/5    0.29/4        /         /     7.17/5    1.18/5    6.46/6    1.26/5    0.12/7    0.16/3  
  6 Hřebřinová Tereza              23.50  1.59/6    5.26/6    6.23/6    7.37/6    8.09/6        /    15.23/7   22.49/6   24.06/6   29.09/6   30.35/6   30.46/6   31.04/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.59/6    3.27/5    0.57/6    1.14/6    0.32/6        /         /     7.26/6    1.17/4    5.03/5    1.26/5    0.11/5    0.18/6  
  7 Bojanovová Tereza              32.49  3.05/7    7.01/7    8.07/7    9.48/7   10.17/7        /    14.36/6   26.43/7   28.20/7   35.10/7   36.37/7   36.48/7   37.08/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.05/7    3.56/7    1.06/7    1.41/7    0.29/4        /         /    12.07/7    1.37/6    6.50/7    1.27/7    0.11/5    0.20/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         2.4km  110m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-40      3-62      4-63      5-55      6-69      7-73      8-43      9-70     10-61     11-100   
  1 Dubnová Kateřina               21.42  3.35/2    4.26/2    5.27/2    5.53/2    7.27/2    7.59/2   13.17/1*  14.28/1*  18.52/1*  20.04/1*  21.24/1*  21.42/1* 
    KOB Děčín                             3.35/2    0.51/2    1.01/2    0.26/2    1.34/1*   0.32/2    5.18/1*   1.11/2    4.24/1*   1.12/2    1.20/2    0.18/2  
  2 Burdová Adéla                  22.04  3.17/1*   4.04/1*   4.59/1*   5.23/1*   7.05/1*   7.36/1*  13.54/2   15.02/2   19.26/2   20.32/2   21.48/2   22.04/2  
    KOB Děčín                             3.17/1*   0.47/1*   0.55/1*   0.24/1*   1.42/2    0.31/1*   6.18/2    1.08/1*   4.24/1*   1.06/1*   1.16/1*   0.16/1* 
  3 Žitná Jana                     28.10  3.48/3    4.56/3    6.10/3    6.41/3    9.11/3    9.45/3   17.48/3   19.07/3   24.33/3   26.13/3   27.52/3   28.10/3  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.48/3    1.08/3    1.14/3    0.31/3    2.30/3    0.34/3    8.03/3    1.19/3    5.26/3    1.40/3    1.39/3    0.18/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         2.6km  120m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-56      3-59      4-40      5-55      6-38      7-73      8-76      9-67     10-51     11-52     12-100   
  1 Kovářová Kristýna              19.54  1.01/2    3.00/1*   3.42/1*   4.46/1*   5.32/1*   5.45/1*  10.58/1*  14.42/1*  16.06/1*  17.28/1*  17.56/1*  19.35/1*  19.54/1* 
    SK Kotlářka Praha                     1.01/2    1.59/1*   0.42/1*   1.04/1*   0.46/1*   0.13/1*   5.13/3    3.44/1*   1.24/1*   1.22/1*   0.28/1*   1.39/1*   0.19/3  
  2 Hůlková Marie                  22.56  1.01/2    3.12/3    4.05/3    5.27/4    6.16/4    6.29/4   13.10/5   17.21/2   18.52/2   20.17/2   20.49/2   22.39/2   22.56/2  
    TJ Start Náchod                       1.01/2    2.11/4    0.53/8    1.22/9    0.49/2    0.13/1*   6.41/7    4.11/3    1.31/3    1.25/2    0.32/2    1.50/2    0.17/1* 
  3 Šediváková Helena              23.22  1.13/10   3.23/4    4.08/4    5.17/3    6.11/3    6.27/3   13.21/6   17.22/4   18.54/4   20.19/3   20.53/3   23.02/3   23.22/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.13/10   2.10/3    0.45/2    1.09/3    0.54/4    0.16/6    6.54/8    4.01/2    1.32/5    1.25/2    0.34/3    2.09/8    0.20/8  
  4 Hlavatá Andrea                 24.15  1.05/6    3.52/12   4.57/12   6.17/12   7.16/9    7.34/8   12.02/2   17.21/2   18.52/2   20.27/4   21.06/4   23.57/4   24.15/4  
    OK Chrastava                          1.05/6    2.47/14   1.05/15   1.20/6    0.59/7    0.18/9    4.28/1*   5.19/8    1.31/3    1.35/5    0.39/8    2.51/14   0.18/2  
  5 Mezníková Lenka                24.33  0.55/1*   3.29/5    4.36/7    5.47/5    6.45/5    7.00/5   14.14/9   18.28/6   20.00/6   21.39/6   22.17/6   24.13/5   24.33/5  
    Sportcentrum Jičín                    0.55/1*   2.34/9    1.07/16   1.11/4    0.58/5    0.15/5    7.14/11   4.14/4    1.32/5    1.39/7    0.38/5    1.56/5    0.20/8  
  6 Knoblochová Kamila             24.52  1.20/14   3.57/14   5.00/13   6.32/13   7.36/12   7.54/12  12.28/3   18.03/5   19.40/5   21.25/5   22.12/5   24.32/6   24.52/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.20/14   2.37/11   1.03/12   1.32/14   1.04/10   0.18/9    4.34/2    5.35/12   1.37/10   1.45/11   0.47/14   2.20/11   0.20/8  
  7 Kašková Kateřina               25.38  1.03/5    3.03/2    3.52/2    4.56/2    5.49/2    6.07/2   12.30/4   19.47/9   21.11/9   22.39/7   23.13/7   25.19/7   25.38/7  
    OK Chrastava                          1.03/5    2.00/2    0.49/4    1.04/1*   0.53/3    0.18/9    6.23/4    7.17/18   1.24/1*   1.28/4    0.34/3    2.06/7    0.19/3  
  7 Gorčicová Barbora              25.38  1.14/12   3.39/8    4.28/5    5.48/6    6.46/6    7.02/6   13.58/7   19.24/8   21.00/7   22.46/9   23.24/8   25.19/7   25.38/7  
    OK Chrastava                          1.14/12   2.25/5    0.49/4    1.20/6    0.58/5    0.16/6    6.56/10   5.26/10   1.36/9    1.46/12   0.38/5    1.55/3    0.19/3  
  9 Pachnerová Dominika            26.25  1.06/7    3.31/6    4.29/6    5.56/7    8.03/15   8.50/15  15.20/13  19.55/10  21.38/11  23.20/11  23.59/11  26.04/9   26.25/9  
    OK Chrastava                          1.06/7    2.25/5    0.58/9    1.27/12   2.07/18   0.47/18   6.30/5    4.35/5    1.43/13   1.42/9    0.39/8    2.05/6    0.21/12 
 10 Švihovská Eva                  26.31  1.13/10   3.44/9    4.46/11   6.11/10   7.28/11   7.41/10  14.13/8   19.56/11  21.31/10  23.12/10  23.53/10  26.12/10  26.31/10 
    Sportcentrum Jičín                    1.13/10   2.31/8    1.02/10   1.25/11   1.17/14   0.13/1*   6.32/6    5.43/13   1.35/7    1.41/8    0.41/11   2.19/10   0.19/3  
 11 Hrobařová Lenka                26.35  1.16/13   3.50/10   4.42/10   6.05/9    7.07/7    7.25/7   14.57/11  20.25/12  22.04/12  23.39/12  24.18/12  26.13/11  26.35/11 
    Magnus Orienteering                   1.16/13   2.34/9    0.52/7    1.23/10   1.02/8    0.18/9    7.32/12   5.28/11   1.39/11   1.35/5    0.39/8    1.55/3    0.22/14 
 12 Bernášková Petra               27.09  1.11/8    3.38/7    4.40/8    5.57/8    7.27/10   7.41/10  14.36/10  19.21/7   21.02/8   22.44/8   23.25/9   26.48/12  27.09/12 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.11/8    2.27/7    1.02/10   1.17/5    1.30/17   0.14/4    6.55/9    4.45/6    1.41/12   1.42/9    0.41/11   3.23/17   0.21/12 
 13 Kašparová Šárka                27.55  1.02/4    3.50/10   4.41/9    6.11/10   7.14/8    7.34/8   15.08/12  20.31/13  22.06/13  23.59/13  24.37/13  27.35/13  27.55/13 
    NORD Slavia Minerva Opava             1.02/4    2.48/15   0.51/6    1.30/13   1.03/9    0.20/13   7.34/13   5.23/9    1.35/7    1.53/14   0.38/5    2.58/15   0.20/8  
 14 Fejková Marcela                28.31  1.11/8    3.56/13   5.20/15   6.53/15   8.00/14   8.26/14  16.25/14  21.29/14  23.18/14  25.05/14  25.49/14  28.05/14  28.31/14 
    Sportcentrum Jičín                    1.11/8    2.45/13   1.24/17   1.33/15   1.07/11   0.26/17   7.59/14   5.04/7    1.49/15   1.47/13   0.44/13   2.16/9    0.26/16 
 15 Kučerková Romana               31.22  1.22/16   4.04/15   5.07/14   6.47/14   7.55/13   8.15/13  17.16/15  23.16/15  25.20/15  27.24/15  28.12/15  30.53/15  31.22/15 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.22/16   2.42/12   1.03/12   1.40/16   1.08/12   0.20/13   9.01/16   6.00/14   2.04/17   2.04/16   0.48/15   2.41/12   0.29/17 
 16 Brozová Zuzana                 33.47  1.20/14   7.35/18   8.23/18   9.44/18  10.54/18  11.11/18  19.26/17  25.49/17  27.52/17  29.49/17  30.38/17  33.22/16  33.47/16 
    OK Chrastava                          1.20/14   6.15/18   0.48/3    1.21/8    1.10/13   0.17/8    8.15/15   6.23/15   2.03/16   1.57/15   0.49/17   2.44/13   0.25/15 
 17 Neradová Eva                   34.29  1.56/18   4.46/16   5.49/16   7.54/16   9.12/16   9.32/16  18.38/16  25.32/16  27.20/16  29.29/16  30.17/16  34.10/17  34.29/17 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.56/18   2.50/16   1.03/12   2.05/17   1.18/15   0.20/13   9.06/17   6.54/16   1.48/14   2.09/17   0.48/15   3.53/18   0.19/3  
 18 Kalinová Markéta               36.30  1.46/17   5.00/17   6.30/17   8.37/17   9.57/17  10.19/17  19.59/18  27.04/18  29.44/18  32.05/18  32.57/18  35.58/18  36.30/18 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.46/17   3.14/17   1.30/18   2.07/18   1.20/16   0.22/16   9.40/18   7.05/17   2.40/18   2.21/18   0.52/18   3.01/16   0.32/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         2.4km  110m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-40      3-62      4-63      5-55      6-69      7-73      8-43      9-70     10-61     11-100   
  1 Maršálová Kateřina             21.12  3.02/1*   3.52/1*   4.51/1*   5.20/1*   7.43/3    8.11/3   12.50/1*  14.01/1*  18.14/1*  19.24/1*  20.54/1*  21.12/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.02/1*   0.50/3    0.59/4    0.29/1*   2.23/6    0.28/2    4.39/1*   1.11/2    4.13/2    1.10/3    1.30/3    0.18/2  
  2 Henychová Zuzana               22.55  3.33/4    4.22/4    5.20/4    5.50/4    8.00/4    8.29/4   14.48/3   16.03/3   20.01/2   21.05/2   22.35/2   22.55/2  
    Slavia Liberec orienteering           3.33/4    0.49/2    0.58/2    0.30/3    2.10/4    0.29/3    6.19/2    1.15/4    3.58/1*   1.04/2    1.30/3    0.20/3  
  3 Macháčková Michaela            23.11  3.29/3    4.17/3    5.16/3    5.47/3    7.26/2    7.52/2   14.26/2   15.36/2   20.24/3   21.26/3   22.51/3   23.11/3  
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.29/3    0.48/1*   0.59/4    0.31/4    1.39/2    0.26/1*   6.34/3    1.10/1*   4.48/4    1.02/1*   1.25/1*   0.20/3  
  4 Votočková Jaroslava            24.32  3.25/2    4.15/2    5.13/2    5.44/2    7.19/1*   7.49/1*  15.18/4   16.40/4   21.32/4   22.49/4   24.17/4   24.32/4  
    OK Jilemnice                          3.25/2    0.50/3    0.58/2    0.31/4    1.35/1*   0.30/4    7.29/5    1.22/5    4.52/5    1.17/4    1.28/2    0.15/1* 
  5 Podrábská Marie                24.57  3.56/5    4.52/5    5.48/5    6.17/5    8.03/5    8.36/5   15.34/5   16.48/5   21.32/4   22.51/5   24.33/5   24.57/5  
    Slavia Liberec orienteering           3.56/5    0.56/5    0.56/1*   0.29/1*   1.46/3    0.33/5    6.58/4    1.14/3    4.44/3    1.19/5    1.42/5    0.24/6  
  6 Dolejší Lenka                  29.40  4.22/6    5.26/6    6.44/6    7.19/6   10.03/6   10.38/6   18.25/6   20.09/6   25.50/6   27.17/6   29.15/6   29.40/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.22/6    1.04/6    1.18/6    0.35/6    2.44/7    0.35/7    7.47/6    1.44/6    5.41/6    1.27/6    1.58/6    0.25/7  
  7 Dastychová Alexandra           36.16  4.56/7    6.11/7    7.31/7    8.08/7   10.24/7   10.58/7   23.44/7   25.41/7   32.07/7   33.41/7   35.56/7   36.16/7  
    OK Reco Sport                         4.56/7    1.15/7    1.20/7    0.37/7    2.16/5    0.34/6   12.46/7    1.57/7    6.26/7    1.34/7    2.15/7    0.20/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         1.8km   60m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-36      3-41      4-53      5-62      6-63      7-65      8-69      9-70     10-52     11-60     12-100   
  1 Rydlová Magda                  13.00  1.31/1*   3.41/2    4.34/2    5.28/2    6.24/2    6.51/1*       /     9.10/1*  11.00/1*  12.32/1*  14.51/1*  15.02/1*  15.19/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.31/1*   2.10/4    0.53/1*   0.54/2    0.56/1*   0.27/1*       /         /     1.50/1*   1.32/3    2.19/3    0.11/1*   0.17/1* 
  2 Rejholcová Andrea              13.16  1.43/3    3.50/3    4.44/3    5.36/3    6.35/3    7.02/3        /    11.37/5   13.38/5   15.04/4   17.21/4   17.32/4   17.51/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.43/3    2.07/2    0.54/2    0.52/1*   0.59/4    0.27/1*       /         /     2.01/4    1.26/1*   2.17/2    0.11/1*   0.19/2  
  3 Abelová Ivana                  13.32  1.34/2    3.36/1*   4.30/1*   5.26/1*   6.22/1*   6.54/2        /     9.35/2   11.32/2   13.13/2   15.41/2   15.52/2   16.13/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.34/2    2.02/1*   0.54/2    0.56/3    0.56/1*   0.32/5        /         /     1.57/2    1.41/4    2.28/4    0.11/1*   0.21/5  
  4 Zuzánková Růžena               14.17  1.45/4    3.54/4    4.59/4    5.58/4    6.57/4    7.24/4        /    10.59/4   13.21/4   15.13/5   17.21/4   17.33/5   17.52/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.45/4    2.09/3    1.05/5    0.59/5    0.59/4    0.27/1*       /         /     2.22/6    1.52/6    2.08/1*   0.12/4    0.19/2  
  5 Würzová Kateřina               14.24  1.48/5    4.11/5    5.14/5    6.10/5    7.07/5    7.35/5        /    10.29/3   12.27/3   13.56/3   16.46/3   16.58/3   17.18/3  
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.48/5    2.23/5    1.03/4    0.56/3    0.57/3    0.28/4        /         /     1.58/3    1.29/2    2.50/5    0.12/4    0.20/4  
  6 Burdová Simona                 16.55  2.21/7    5.02/7    6.16/7    7.24/7    8.33/7    9.07/6        /    13.39/6   15.58/6   17.44/6   20.53/6   21.05/6   21.27/6  
    KOB Děčín                             2.21/7    2.41/6    1.14/7    1.08/6    1.09/6    0.34/6        /         /     2.19/5    1.46/5    3.09/7    0.12/4    0.22/6  
  7 Večeřová Ivana                 18.32  2.14/6    4.55/6    6.05/6    7.14/6    8.28/6    9.28/7        /    17.41/7   20.26/7   23.02/7   26.05/7   26.20/7   26.45/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.14/6    2.41/6    1.10/6    1.09/7    1.14/7    1.00/7        /         /     2.45/7    2.36/7    3.03/6    0.15/7    0.25/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         1.8km   60m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-36      3-41      4-53      5-62      6-63      7-65      8-69      9-70     10-52     11-60     12-100   
  1 Marešová Pavlína               17.19  1.44/1*   3.55/1*   4.56/1*   5.51/1*   7.01/1*   7.34/1*   9.13/1*  10.13/1*  12.22/1*  14.06/1*  16.42/1*  16.56/1*  17.19/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.44/1*   2.11/1*   1.01/2    0.55/1*   1.10/1*   0.33/1*   1.39/2    1.00/4    2.09/2    1.44/1*   2.36/3    0.14/3    0.23/3  
  2 Vajcová Hana                   19.08  1.50/2    4.56/4    5.55/4    7.13/3    8.24/2    9.01/2   10.39/2   11.32/2   13.40/2   16.13/2   18.32/2   18.48/2   19.08/2  
    OK Chrastava                          1.50/2    3.06/5    0.59/1*   1.18/3    1.11/2    0.37/3    1.38/1*   0.53/1*   2.08/1*   2.33/5    2.19/1*   0.16/5    0.20/1* 
  2 Kočíbová Iva                   19.08  2.01/3    4.25/2    5.29/2    7.04/2    8.28/3    9.02/3   10.51/3   11.45/3   14.24/3   16.15/3   18.36/3   18.48/2   19.08/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.01/3    2.24/2    1.04/3    1.35/5    1.24/4    0.34/2    1.49/3    0.54/2    2.39/4    1.51/2    2.21/2    0.12/1*   0.20/1* 
  4 Jedličková Zdena               21.37  2.06/4    4.39/3    5.44/3    7.15/4    9.24/4   10.02/4   11.54/4   12.51/4   15.15/4   17.23/4   21.00/4   21.13/4   21.37/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.06/4    2.33/3    1.05/4    1.31/4    2.09/5    0.38/4    1.52/4    0.57/3    2.24/3    2.08/3    3.37/5    0.13/2    0.24/4  
  5 Kábrtová Iva                   23.12  2.34/5    5.34/5    6.52/5    8.09/5    9.24/4   10.24/5   12.36/5   13.38/5   17.21/5   19.43/5   22.34/5   22.48/5   23.12/5  
    OK Reco Sport                         2.34/5    3.00/4    1.18/5    1.17/2    1.15/3    1.00/5    2.12/5    1.02/5    3.43/5    2.22/4    2.51/4    0.14/3    0.24/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         1.5km   56m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-59      3-72      4-40      5-55      6-69      7-64      8-70      9-52     10-60     11-100   
  1 Šípová Soňa                    16.10  3.33/1*   4.16/1*   4.53/1*   5.48/1*   6.59/1*   7.39/1*   9.10/1*  10.20/1*  12.34/1*  15.37/1*  15.49/1*  16.10/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.33/1*   0.43/1*   0.37/1*   0.55/1*   1.11/2    0.40/2    1.31/1*   1.10/1*   2.14/1*   3.03/1*   0.12/1*   0.21/1* 
  2 Hušková Eva                    21.36  4.42/2    7.43/2    8.23/2    9.31/2   10.41/2   11.19/2   13.11/2   14.54/2   17.13/2   20.59/2   21.13/2   21.36/2  
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.42/2    3.01/2    0.40/2    1.08/2    1.10/1*   0.38/1*   1.52/2    1.43/2    2.19/2    3.46/2    0.14/2    0.23/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.5km   56m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-59      3-72      4-40      5-55      6-69      7-64      8-70      9-52     10-60     11-100   
  1 Úlehlová Ivana                 16.34  4.17/3    5.20/3    6.07/4    7.16/4    8.25/4    9.00/4   10.45/3   11.53/2   13.36/1*  15.55/1*  16.09/1*  16.34/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.17/3    1.03/4    0.47/3    1.09/1*   1.09/1*   0.35/3    1.45/1*   1.08/2    1.43/2    2.19/2    0.14/3    0.25/4  
  2 Klímová Jitka                  16.49  4.06/2    4.51/2    5.36/2    6.55/2    8.07/2    8.41/2   10.26/2   11.52/1*  14.00/3   16.14/2   16.27/2   16.49/2  
    KOB Kamenický Šenov                   4.06/2    0.45/2    0.45/2    1.19/4    1.12/3    0.34/1*   1.45/1*   1.26/3    2.08/4    2.14/1*   0.13/2    0.22/3  
  3 Neradová Alena                 16.58  4.32/4    5.20/3    6.02/3    7.11/3    8.22/3    8.59/3   11.04/4   12.04/3   13.46/2   16.21/3   16.37/3   16.58/3  
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.32/4    0.48/3    0.42/1*   1.09/1*   1.11/2    0.37/4    2.05/4    1.00/1*   1.42/1*   2.35/4    0.16/4    0.21/2  
  4 Korejčíková Dáďa               17.01  4.04/1*   4.44/1*   5.32/1*   6.44/1*   7.57/1*   8.31/1*  10.16/1*  12.22/4   14.05/4   16.29/4   16.41/4   17.01/4  
    TJ Loko Liberec                       4.04/1*   0.40/1*   0.48/4    1.12/3    1.13/4    0.34/1*   1.45/1*   2.06/4    1.43/2    2.24/3    0.12/1*   0.20/1* 
  5 Ondrůjová Anna                 41.23  6.29/5   17.52/5   19.56/5   21.57/5   24.04/5   25.02/5   28.31/5   31.25/5   35.05/5   40.28/5   40.49/5   41.23/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.29/5   11.23/5    2.04/5    2.01/5    2.07/5    0.58/5    3.29/5    2.54/5    3.40/5    5.23/5    0.21/5    0.34/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.2km   34m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-58      3-49      4-71      5-40      6-39      7-37      8-36      9-35     10-60     11-100   
  1 Bednaříková Olga               17.22  1.37/1*   5.42/1*   6.38/1*   9.06/1*  10.52/1*  11.50/1*  13.42/1*  14.51/1*  15.52/1*  16.38/1*  16.53/1*  17.22/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.37/1*   4.05/1*   0.56/1*   2.28/1*   1.46/1*   0.58/1*   1.52/1*   1.09/1*   1.01/1*   0.46/1*   0.15/1*   0.29/1* 
    Karmazínová Ivana          DISK       1.24/     4.22/     5.43/     7.24/     8.21/     9.39/    11.20/    12.05/    13.09/         /    13.55/    14.19/   
    Slavia Liberec orienteering           1.24/     2.58/     1.21/     1.41/     0.57/     1.18/     1.41/     0.45/     1.04/         /         /     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.2km   34m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-58      3-49      4-71      5-40      6-39      7-37      8-36      9-35     10-60     11-100   
  1 Štrojsová Jaroslava            15.29  1.38/1*   5.11/1*   6.02/1*   7.53/1*   8.59/1*   9.56/1*  11.37/1*  12.36/1*  13.59/1*  14.46/1*  15.00/1*  15.29/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   1.38/1*   3.33/2    0.51/1*   1.51/1*   1.06/1*   0.57/1*   1.41/1*   0.59/2    1.23/2    0.47/1*   0.14/1*   0.29/1* 
  2 Nejezchlebová Věra             16.45  1.49/2    5.21/2    6.14/2    8.16/2    9.27/2   10.45/2   12.58/2   13.52/2   15.05/2   15.55/2   16.13/2   16.45/2  
    KOB Kamenický Šenov                   1.49/2    3.32/1*   0.53/2    2.02/2    1.11/2    1.18/2    2.13/2    0.54/1*   1.13/1*   0.50/2    0.18/2    0.32/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         0.9km   30m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-57      3-58      4-54      5-59      6-61      7-35      8-60      9-100   
  1 Heinl Ondřej                    9.33  1.11/3    2.22/2    4.29/3    5.19/1*   6.15/1*   6.59/1*   8.28/1*   9.07/1*   9.18/1*   9.33/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.11/3    1.11/2    2.07/4    0.50/2    0.56/4    0.44/5    1.29/4    0.39/5    0.11/1*   0.15/1* 
  2 Mečíř Marek                    10.40  1.18/5    2.38/6    4.59/5    6.11/2    7.09/2    7.48/2    9.13/2   10.03/2   10.20/2   10.40/2  
    OK Jilemnice                          1.18/5    1.20/6    2.21/5    1.12/3    0.58/5    0.39/3    1.25/3    0.50/8    0.17/10   0.20/5  
  3 Jakub Ježek                    14.04  0.47/1*   2.03/1*   3.50/1*   7.48/3   10.22/3   12.00/3   13.07/3   13.35/3   13.47/3   14.04/3  
    OK Jilemnice                          0.47/1*   1.16/4    1.47/1*   3.58/5    2.34/9    1.38/11   1.07/1*   0.28/1*   0.12/3    0.17/2  
  4 Budský Ondřej                  15.35  1.20/6    2.34/5    4.24/2   11.35/6   12.13/5   13.03/5   14.25/4   15.05/4   15.17/4   15.35/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.20/6    1.14/3    1.50/2    7.11/6    0.38/3    0.50/6    1.22/2    0.40/6    0.12/3    0.18/3  
  5 Tomek Jan                      21.19  1.17/4    3.28/10   5.50/8   13.31/9   14.01/7   15.26/7   19.48/7   20.42/7   20.55/7   21.19/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.17/4    2.11/10   2.22/6    7.41/9    0.30/1*   1.25/10   4.22/9    0.54/9    0.13/5    0.24/11 
  6 Heczko Erik                    21.35  2.41/12   5.04/12   9.08/11  10.56/5   12.34/6   13.52/6   16.46/6   19.51/6   20.19/6   21.35/7  
    Slavia Liberec orienteering           2.41/12   2.23/12   4.04/9    1.48/4    1.38/8    1.18/7    2.54/7    3.05/12   0.28/12   1.16/12 
  7 Pachnik Stas                   22.14  1.03/2    2.22/2    4.50/4   12.55/7   17.17/10  17.46/9   20.58/8   21.38/8   21.54/8   22.14/8  
    UKS Tukan Iwiny                       1.03/2    1.19/5    2.28/7    8.05/11   4.22/12   0.29/1*   3.12/8    0.40/6    0.16/9    0.20/5  
  8 Tománek Josef                  25.01  1.39/11   3.53/11  10.06/12  17.29/11  18.02/11  19.23/10  23.50/9   24.25/9   24.40/9   25.01/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.39/11   2.14/11   6.13/12   7.23/7    0.33/2    1.21/9    4.27/11   0.35/2    0.15/7    0.21/8  
  9 Růta Matyáš                    25.13  1.22/8    2.27/4    6.31/9   13.56/10  17.04/9   17.45/8   24.07/10  24.43/10  24.54/10  25.13/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.22/8    1.05/1*   4.04/9    7.25/8    3.08/11   0.41/4    6.22/12   0.36/3    0.11/1*   0.19/4  
 10 Rücker Jan                     28.15  1.28/10   3.14/8    5.10/6   19.34/12  20.41/12  22.00/11  26.24/11  27.39/11  27.53/11  28.15/11 
    TJ Jiskra Hořice                      1.28/10   1.46/8    1.56/3   14.24/12   1.07/6    1.19/8    4.24/10   1.15/11   0.14/6    0.22/9  
 11 Šmol Martin               MS   15.43  1.21/7    3.17/9    8.06/10   8.38/4   11.36/4   12.13/4   14.28/5   15.06/5   15.21/5   15.43/5  
    OK Doksy                              1.21/7    1.56/9    4.49/11   0.32/1*   2.58/10   0.37/2    2.15/6    0.38/4    0.15/7    0.22/9  
 12 Boskovská Tereza          MS   29.54  1.23/9    2.43/7    5.21/7   13.04/8   14.24/8   26.27/12  28.15/12  29.16/12  29.34/12  29.54/12 
    OK Doksy                              1.23/9    1.20/6    2.38/8    7.43/10   1.20/7   12.03/12   1.48/5    1.01/10   0.18/11   0.20/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.5km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-33      3-57      4-61      5-54      6-62      7-63      8-55      9-38     10-59     11-60     12-100   
  1 Ullrich Jakub                  13.09  0.44/1*   1.03/1*   1.38/1*   3.27/1*   4.22/1*   5.34/1*   6.00/1*   7.46/1*   8.25/1*  10.00/1*  12.36/1*  12.49/1*  13.09/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.44/1*   0.19/1*   0.35/1*   1.49/1*   0.55/2    1.12/1*   0.26/1*   1.46/2    0.39/12   1.35/2    2.36/12   0.13/6    0.20/11 
  2 Thoř Tomáš                     13.41  0.54/2    1.18/2    1.55/2    4.51/6    5.49/4    7.09/4    7.44/3    9.24/2    9.48/2   11.42/2   13.11/2   13.24/2   13.41/2  
    SOK TJ Turnov                         0.54/2    0.24/2    0.37/3    2.56/10   0.58/4    1.20/3    0.35/4    1.40/1*   0.24/9    1.54/4    1.29/3    0.13/6    0.17/4  
  3 Hladík Jan                     13.47  1.03/6    1.31/5    2.23/6    4.40/3    5.32/2    6.47/2    7.25/2    9.37/3    9.52/3   11.47/3   13.15/3   13.28/3   13.47/3  
    SOK TJ Turnov                         1.03/6    0.28/6    0.52/11   2.17/2    0.52/1*   1.15/2    0.38/6    2.12/6    0.15/2    1.55/5    1.28/2    0.13/6    0.19/6  
  4 Novotný Marek                  14.30  1.04/7    1.31/5    2.14/4    4.45/5    5.58/5    7.20/5    7.55/5    9.59/5   10.15/5   12.08/4   13.57/4   14.10/4   14.30/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.04/7    0.27/5    0.43/6    2.31/5    1.13/7    1.22/4    0.35/4    2.04/5    0.16/4    1.53/3    1.49/7    0.13/6    0.20/11 
  5 Hajný Vojtěch                  15.07  1.07/9    1.35/7    2.18/5    4.36/2    5.39/3    7.05/3    7.46/4    9.38/4    9.55/4   12.14/5   14.37/5   14.51/5   15.07/5  
    OK Jilemnice                          1.07/9    0.28/6    0.43/6    2.18/3    1.03/6    1.26/5    0.41/7    1.52/4    0.17/7    2.19/9    2.23/11   0.14/11   0.16/2  
  6 Pavlovec Dan                   15.10  0.58/3    1.23/3    1.58/3    7.16/12   8.11/11   9.38/11  10.05/11  11.53/8   12.09/6   13.27/6   14.46/6   14.54/6   15.10/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.58/3    0.25/4    0.35/1*   5.18/13   0.55/2    1.27/6    0.27/2    1.48/3    0.16/4    1.18/     1.19/1*   0.08/1*   0.16/2  
  7 Brož Dominik                   16.21  0.59/4    1.23/3    2.23/6    4.44/4    6.12/6    8.16/8    8.58/8   11.36/6   12.13/7   14.12/7   15.51/7   16.02/7   16.21/7  
    Jizerský klub OB Frýdlant             0.59/4    0.24/2    1.00/12   2.21/4    1.28/9    2.04/12   0.42/8    2.38/7    0.37/10   1.59/6    1.39/4    0.11/2    0.19/6  
  8 Melichar Peťa                  16.40  1.05/8    1.54/9    2.34/9    5.23/8    6.41/8    8.14/7    8.48/7   11.39/7   12.17/8   14.26/8   16.09/8   16.21/8   16.40/8  
    TJ Loko Liberec                       1.05/8    0.49/12   0.40/5    2.49/7    1.18/8    1.33/8    0.34/3    2.51/8    0.38/11   2.09/8    1.43/5    0.12/5    0.19/6  
  9 Kameník David                  17.14  1.02/5    1.47/8    2.24/8    5.14/7    6.14/7    7.45/6    8.34/6   12.11/9   12.26/9   14.57/9   16.46/9   16.57/9   17.14/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.02/5    0.45/11   0.37/3    2.50/9    1.00/5    1.31/7    0.49/11   3.37/12   0.15/2    2.31/10   1.49/7    0.11/2    0.17/4  
 10 Zappe Nicholas                 20.11  1.15/10   2.07/12   2.53/10   5.42/10   7.12/9    8.46/9    9.35/9   12.44/10  14.02/11  17.48/10  19.41/10  19.52/10  20.11/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.15/10   0.52/13   0.46/8    2.49/7    1.30/10   1.34/9    0.49/11   3.09/10   1.18/13   3.46/12   1.53/9    0.11/2    0.19/6  
 11 Šmaus Antonín                  22.19  1.24/11   2.03/11   2.53/10   6.21/11   8.26/12  10.56/12  11.42/12  15.55/12  16.11/12  19.06/11  21.48/11  22.04/11  22.19/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.24/11   0.39/10   0.50/9    3.28/12   2.05/13   2.30/13   0.46/9    4.13/13   0.16/4    2.55/11   2.42/13   0.16/12   0.15/1* 
 12 Maršál Jan                     23.07  1.30/12   2.02/10   7.28/13  10.49/13  12.24/13  14.04/13  14.53/13  18.28/13  18.41/13  20.45/12  22.28/12  22.48/12  23.07/12 
    Slavia Liberec orienteering           1.30/12   0.32/9    5.26/13   3.21/11   1.35/11   1.40/11   0.49/11   3.35/11   0.13/1*   2.04/7    1.43/5    0.20/13   0.19/6  
 13 Karatsiolis Kryštof            24.50  1.39/13   2.10/13   3.00/12   5.34/9    7.33/10   9.10/10   9.57/10  12.53/11  13.14/10  22.13/13  24.12/13  24.25/13  24.50/13 
    OOB TJ Turnov                         1.39/13   0.31/8    0.50/9    2.34/6    1.59/12   1.37/10   0.47/10   2.56/9    0.21/8    8.59/13   1.59/10   0.13/6    0.25/13 
    Šilar Adam                 DISK       1.48/     2.45/     3.31/    10.14/    11.27/    14.44/    15.37/         /    20.00/    22.53/    25.30/    25.55/    26.14/   
    TJ Stadion Nový Bor                   1.48/     0.57/     0.46/     6.43/     1.13/     3.17/     0.53/         /         /     2.53/     2.37/     0.25/     0.19/   
    Maršál Jakub               DISK       0.56/     1.23/     2.33/     6.28/     9.18/    10.43/    11.27/         /    15.55/    18.59/    20.42/    20.53/    21.09/   
    Slavia Liberec orienteering           0.56/     0.27/     1.10/     3.55/     2.50/     1.25/     0.44/         /         /     3.04/     1.43/     0.11/     0.16/   
    Mareš Vít                  DISK       1.03/     1.22/     2.00/     6.11/     6.59/     8.49/     9.17/    11.15/    11.31/    12.59/         /    15.06/    15.28/   
    OK Jiskra Nový Bor                    1.03/     0.19/     0.38/     4.11/     0.48/     1.50/     0.28/     1.58/     0.16/     1.28/         /         /     0.22/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         1.7km   52m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-61      3-59      4-41      5-40      6-62      7-63      8-65      9-38     10-64     11-70     12-36     13-60     14-100   
  1 Wolf Filip                     12.25  2.46/2    3.13/2    3.38/1*   4.05/1*   4.53/1*   5.46/1*   6.13/1*   7.30/1*   8.00/1*   9.08/1*   9.56/1*  10.57/1*  12.00/1*  12.10/1*  12.25/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.46/2    0.27/1*   0.25/2    0.27/8    0.48/1*   0.53/3    0.27/3    1.17/3    0.30/5    1.08/1*   0.48/3    1.01/2    1.03/1*   0.10/2    0.15/3  
  2 Wieczorek Marcin               13.18  2.47/3    3.21/3    3.56/2    4.18/2    5.12/2    6.03/2    6.33/2    7.46/2    8.15/2   10.04/2   10.48/2   11.43/2   12.54/2   13.04/2   13.18/2  
    UKS Tukan Iwiny                       2.47/3    0.34/3    0.35/5    0.22/2    0.54/2    0.51/2    0.30/5    1.13/1*   0.29/3    1.49/14   0.44/1*   0.55/1*   1.11/2    0.10/2    0.14/1* 
  3 Lucerski Maciej                14.05  2.37/1*   3.11/1*   4.17/4    4.44/4    5.39/4    6.26/3    6.50/3    8.06/3    8.54/4   10.09/4   11.08/3   12.25/4   13.36/3   13.47/3   14.05/3  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             2.37/1*   0.34/3    1.06/14   0.27/8    0.55/3    0.47/1*   0.24/1*   1.16/2    0.48/15   1.15/2    0.59/6    1.17/6    1.11/2    0.11/7    0.18/12 
  4 Hájek Jan                      14.45  3.40/15   4.10/10   5.02/10   5.24/9    6.20/7    7.29/8    8.00/8    9.24/6    9.53/5   11.15/5   11.59/5   13.08/5   14.19/5   14.30/4   14.45/4  
    OB Jenišovice                         3.40/15   0.30/2    0.52/13   0.22/2    0.56/4    1.09/11   0.31/7    1.24/5    0.29/3    1.22/4    0.44/1*   1.09/4    1.11/2    0.11/7    0.15/3  
  5 Maršál Jiří                    14.53  2.56/4    3.36/4    4.00/3    4.25/3    5.32/3    6.29/4    6.57/4    8.19/4    8.46/3   10.05/3   11.15/4   12.22/3   13.36/3   14.37/5   14.53/5  
    Slavia Liberec orienteering           2.56/4    0.40/6    0.24/1*   0.25/5    1.07/8    0.57/5    0.28/4    1.22/4    0.27/1*   1.19/3    1.10/10   1.07/3    1.14/5    1.01/18   0.16/6  
  6 Ludvík Matyáš                  16.08  3.29/13   4.07/8    4.54/8    5.20/8    6.26/9    7.27/7    7.58/7    9.36/8   10.12/8   11.44/8   12.47/7   14.10/6   15.38/6   15.49/6   16.08/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.29/13   0.38/5    0.47/12   0.26/6    1.06/7    1.01/6    0.31/7    1.38/9    0.36/10   1.32/6    1.03/7    1.23/9    1.28/11   0.11/7    0.19/16 
  7 Birnbaum Adam                  16.31  3.26/10   4.15/11   4.51/7    5.19/7    6.20/7    7.22/6    7.53/6    9.31/7   10.05/6   11.37/6   12.44/6   14.32/7   16.01/7   16.13/7   16.31/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.26/10   0.49/9    0.36/6    0.28/10   1.01/5    1.02/8    0.31/7    1.38/9    0.34/7    1.32/6    1.07/9    1.48/15   1.29/12   0.12/12   0.18/12 
  8 Prade Kryštof                  16.33  3.42/16   4.32/14   5.11/12   5.42/12   6.50/12   7.51/12   8.22/11  10.10/10  10.45/10  12.26/10  13.22/9   14.51/8   16.05/8   16.18/8   16.33/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.42/16   0.50/11   0.39/10   0.31/13   1.08/9    1.01/6    0.31/7    1.48/12   0.35/8    1.41/12   0.56/5    1.29/10   1.14/5    0.13/13   0.15/3  
  9 Domagala Marcel                16.45  3.36/14   4.24/13   5.00/9    5.33/11   6.43/11   7.39/10   8.18/10  10.16/12  11.00/11  12.35/11  13.40/11  14.58/9   16.17/9   16.27/9   16.45/9  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             3.36/14   0.48/8    0.36/6    0.33/15   1.10/12   0.56/4    0.39/15   1.58/14   0.44/12   1.35/10   1.05/8    1.18/8    1.19/9    0.10/2    0.18/12 
 10 Procházka Dan                  16.58  3.09/5    3.50/5    4.27/5    4.47/5    5.59/5    7.21/5    7.51/5    9.23/5   10.10/7   11.43/7   13.24/10  14.58/9   16.30/10  16.39/10  16.58/10 
    TJ Loko Liberec                       3.09/5    0.41/7    0.37/8    0.20/1*   1.12/13   1.22/15   0.30/5    1.32/7    0.47/14   1.33/8    1.41/16   1.34/12   1.32/13   0.09/1*   0.19/16 
 11 Koštejn Vít                    17.17  3.12/8    4.01/6    4.39/6    5.05/6    6.13/6    7.35/9    8.00/8    9.48/9   10.37/9   12.00/9   13.11/8   15.19/11  16.51/11  17.01/11  17.17/11 
    OK Doksy                              3.12/8    0.49/9    0.38/9    0.26/6    1.08/9    1.22/15   0.25/2    1.48/12   0.49/16   1.23/5    1.11/11   2.08/17   1.32/13   0.10/2    0.16/6  
 12 Šmaus Jan                      18.44  3.28/12   4.19/12   5.02/10   5.30/10   6.38/10   7.50/11   8.24/12  11.57/14  12.27/13  14.02/13  15.36/12  16.50/12  18.13/12  18.28/12  18.44/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.28/12   0.51/13   0.43/11   0.28/10   1.08/9    1.12/13   0.34/13   3.33/18   0.30/5    1.35/10   1.34/15   1.14/5    1.23/10   0.15/16   0.16/6  
 13 Melichar Vojta                 19.19  3.19/9    4.09/9    5.23/13   5.52/13   8.26/16   9.40/15  10.18/15  11.55/13  12.30/14  14.12/14  15.39/13  16.56/13  18.49/13  19.00/13  19.19/13 
    TJ Loko Liberec                       3.19/9    0.50/11   1.14/15   0.29/12   2.34/18   1.14/14   0.38/14   1.37/8    0.35/8    1.42/13   1.27/14   1.17/6    1.53/18   0.11/7    0.19/16 
 14 Koutský Pavel                  20.05  4.06/17   5.06/16   5.36/14   6.16/15   7.51/14   8.59/14   9.40/14  12.16/15  13.00/15  14.58/15  16.14/15  17.48/14  19.33/14  19.47/14  20.05/14 
    OB Jenišovice                         4.06/17   1.00/15   0.30/3    0.40/18   1.35/15   1.08/10   0.41/16   2.36/17   0.44/12   1.58/17   1.16/12   1.34/12   1.45/16   0.14/15   0.18/12 
 15 Hlavatý Jan                    20.33  3.26/10   6.18/18   8.28/18   9.05/18  10.46/18  11.55/18  12.27/17  14.05/17  14.33/17  16.26/17  17.20/17  18.52/15  20.06/15  20.19/15  20.33/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.26/10   2.52/18   2.10/17   0.37/17   1.41/16   1.09/11   0.32/11   1.38/9    0.28/2    1.53/16   0.54/4    1.32/11   1.14/5    0.13/13   0.14/1* 
 16 Zadražil Filip                 20.58  3.10/7    4.01/6    5.43/15   6.06/14   7.07/13   8.12/13   8.45/13  10.12/11  11.18/12  12.51/12  15.46/14  19.15/17  20.30/16  20.41/16  20.58/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.10/7    0.51/13   1.42/16   0.23/4    1.01/5    1.05/9    0.33/12   1.27/6    1.06/17   1.33/8    2.55/18   3.29/18   1.15/8    0.11/7    0.17/9  
 17 Mečíř Hynek                    21.37  4.09/18   5.39/17   6.13/16   6.45/16   8.06/15   9.40/15  10.24/16  12.25/16  13.07/16  15.44/16  17.07/16  19.12/16  21.01/17  21.20/17  21.37/17 
    OK Jilemnice                          4.09/18   1.30/16   0.34/4    0.32/14   1.21/14   1.34/18   0.44/17   2.01/15   0.42/11   2.37/18   1.23/13   2.05/16   1.49/17   0.19/17   0.17/9  
 18 Valušiak Marek                 25.38  3.09/5    5.01/15   7.41/17   8.15/17  10.00/17  11.26/17  12.54/18  15.20/18  17.57/18  19.46/18  21.48/18  23.29/18  25.11/18  25.21/18  25.38/18 
    OK Jilemnice                          3.09/5    1.52/17   2.40/18   0.34/16   1.45/17   1.26/17   1.28/18   2.26/16   2.37/18   1.49/14   2.02/17   1.41/14   1.42/15   0.10/2    0.17/9  
    Kočvara Oldřich            DISK       2.54/     5.23/     6.02/     6.24/     7.22/     8.11/     8.41/    10.07/         /    12.32/    13.34/    15.07/    16.34/    16.49/    17.09/   
    OB Jenišovice                         2.54/     2.29/     0.39/     0.22/     0.58/     0.49/     0.30/     1.26/         /         /     1.02/     1.33/     1.27/     0.15/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.3km  110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-54      3-53      4-62      5-63      6-65      7-42      8-73      9-43     10-36     11-60     12-100   
  1 Dzioba Mateusz                 14.57  0.35/2    2.31/1*   3.01/1*   3.39/1*   3.59/1*   5.01/1*   5.21/1*   9.51/2   10.46/1*  13.41/1*  14.37/1*  14.45/1*  14.57/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Gora             0.35/2    1.56/1*   0.30/1*   0.38/1*   0.20/1*   1.02/1*   0.20/2    4.30/2    0.55/2    2.55/1*   0.56/1*   0.08/1*   0.12/1* 
  2 Holub Kszysztof                15.52  0.39/7    2.56/5    3.29/4    4.11/3    4.39/4    5.50/3    6.11/3    9.15/1*  11.19/2   14.30/2   15.27/2   15.37/2   15.52/2  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             0.39/7    2.17/3    0.33/2    0.42/2    0.28/8    1.11/2    0.21/4    3.04/1*   2.04/14   3.11/2    0.57/2    0.10/6    0.15/5  
  3 Szeliga Bartek                 16.50  0.34/1*   2.51/2    3.27/3    4.10/2    4.36/3    5.51/4    6.11/3   11.19/3   12.10/3   15.25/3   16.27/3   16.36/3   16.50/3  
    UKS Tukan Iwiny                       0.34/1*   2.17/3    0.36/4    0.43/3    0.26/7    1.15/4    0.20/2    5.08/3    0.51/1*   3.15/3    1.02/4    0.09/2    0.14/2  
  4 Nowak Maciej                   18.26  0.37/4    2.51/2    3.26/2    4.11/3    4.35/2    5.48/2    6.07/2   12.08/4   13.08/4   17.03/4   18.02/4   18.12/4   18.26/4  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             0.37/4    2.14/2    0.35/3    0.45/4    0.24/3    1.13/3    0.19/1*   6.01/5    1.00/3    3.55/4    0.59/3    0.10/6    0.14/2  
  5 Nejman Stanislav               19.21  0.37/4    2.55/4    3.39/5    4.32/5    4.56/5    6.13/5    6.35/5   12.35/5   13.43/5   17.48/5   18.58/5   19.07/5   19.21/5  
    OK Chrastava                          0.37/4    2.18/5    0.44/9    0.53/7    0.24/3    1.17/5    0.22/5    6.00/4    1.08/6    4.05/7    1.10/5    0.09/2    0.14/2  
  6 Burda Matěj                    20.36  0.36/3    3.09/7    4.07/7    4.58/7    5.23/7    6.51/7    7.13/7   13.34/7   14.41/7   18.57/6   20.11/6   20.20/6   20.36/6  
    KOB Děčín                             0.36/3    2.33/8    0.58/12   0.51/6    0.25/5    1.28/9    0.22/5    6.21/7    1.07/5    4.16/8    1.14/6    0.09/2    0.16/7  
  7 Posselt Martin                 21.42  0.37/4    3.07/6    3.48/6    4.37/6    5.00/6    6.27/6    6.51/6   13.23/6   14.40/6   19.53/7   21.14/7   21.25/7   21.42/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.37/4    2.30/7    0.41/7    0.49/5    0.23/2    1.27/8    0.24/9    6.32/9    1.17/7    5.13/13   1.21/7    0.11/11   0.17/10 
  8 Prade Albert                   23.19  3.11/14   5.37/13   6.17/13   7.19/13   7.48/13   9.12/11   9.35/11  15.50/9   17.25/9   21.22/8   22.49/8   23.02/8   23.19/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.11/14   2.26/6    0.40/6    1.02/11   0.29/9    1.24/7    0.23/7    6.15/6    1.35/10   3.57/5    1.27/10   0.13/13   0.17/10 
  9 Rybář Leon                     23.35  0.45/11   4.01/10   4.42/10   5.55/10   6.33/10   8.09/10   8.32/10  15.39/8   17.08/8   21.49/9   23.10/9   23.20/9   23.35/9  
    Slavia Liberec orienteering           0.45/11   3.16/11   0.41/7    1.13/13   0.38/14   1.36/11   0.23/7    7.07/10   1.29/8    4.41/9    1.21/7    0.10/6    0.15/5  
 10 Kočíb Jiří                     24.35  0.41/9    3.24/8    4.20/9    5.15/9    5.40/8    7.02/8    7.29/8   16.33/10  17.39/10  22.38/10  24.09/10  24.19/10  24.35/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.41/9    2.43/10   0.56/11   0.55/8    0.25/5    1.22/6    0.27/10   9.04/13   1.06/4    4.59/11   1.31/13   0.10/6    0.16/7  
 11 Vaniš Ondřej                   25.35  0.46/12   7.23/14   7.59/14   8.58/14   9.34/14  11.03/14  11.33/14  17.59/12  19.41/12  23.41/11  25.09/11  25.19/11  25.35/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.46/12   6.37/14   0.36/4    0.59/10   0.36/13   1.29/10   0.30/11   6.26/8    1.42/12   4.00/6    1.28/12   0.10/6    0.16/7  
 12 Buchar Ondřej                  25.58  1.02/13   4.30/12   5.48/12   6.54/12   7.27/12   9.13/12   9.43/12  17.03/11  18.47/11  23.50/12  25.25/12  25.40/12  25.58/12 
    Slavia Liberec orienteering           1.02/13   3.28/12   1.18/14   1.06/12   0.33/11   1.46/13   0.30/11   7.20/11   1.44/13   5.03/12   1.35/14   0.15/14   0.18/13 
 13 Labský Jan                     26.53  0.43/10   3.25/9    4.12/8    5.10/8    5.44/9    7.21/9    8.03/9   18.17/13  19.47/13  25.06/13  26.27/13  26.36/13  26.53/13 
    TJ Loko Liberec                       0.43/10   2.42/9    0.47/10   0.58/9    0.34/12   1.37/12   0.42/14  10.14/14   1.30/9    5.19/14   1.21/7    0.09/2    0.17/10 
 14 Třmínek Jan                    27.17  0.40/8    4.08/11   5.07/11   6.27/11   6.59/11   9.14/13   9.50/13  18.42/14  20.21/14  25.19/14  26.46/14  26.58/14  27.17/14 
    Slavia Liberec orienteering           0.40/8    3.28/12   0.59/13   1.20/14   0.32/10   2.15/14   0.36/13   8.52/12   1.39/11   4.58/10   1.27/10   0.12/12   0.19/14 
    Boskovský Vojtěch          DISK       0.39/     3.08/     3.47/    10.35/    10.53/    12.12/    12.37/    16.46/    17.38/         /         /         /    25.50/   
    OK Doksy                              0.39/     2.29/     0.39/     6.48/     0.18/     1.19/     0.25/     4.09/     0.52/         /         /         /         /   
    Kadečka Adam               DISK       1.14/     6.18/     7.12/     8.22/     8.50/    11.10/    12.10/    27.46/    29.17/    36.03/         /    39.12/    39.30/   
    OB Jenišovice                         1.14/     5.04/     0.54/     1.10/     0.28/     2.20/     1.00/    15.36/     1.31/     6.46/         /         /     0.18/   
    Sokolář Ondřej             DISK       1.37/         /     8.49/    10.30/    11.05/    14.42/    15.12/    23.13/    24.34/    29.04/    30.29/         /    30.59/   
    SOK TJ Turnov                         1.37/         /         /     1.41/     0.35/     3.37/     0.30/     8.01/     1.21/     4.30/     1.25/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         2.7km  114m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-73      3-44      4-74      5-67      6-52      7-37      8-58      9-54     10-59     11-60     12-100   
  1 Krejčí Jaroslav ml.            17.34  1.03/4    6.57/3    8.17/3   10.51/2   11.46/2   13.16/2   14.54/1*  15.23/1*  15.45/1*  16.12/1*  17.12/1*  17.21/1*  17.34/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.03/4    5.54/3    1.20/2    2.34/1*   0.55/2    1.30/1*   1.38/1*   0.29/1*   0.22/1*   0.27/2    1.00/1*   0.09/1*   0.13/1* 
  2 Šákr Vít                       18.02  0.59/1*   6.40/2    7.57/1*  10.39/1*  11.32/1*  13.10/1*  15.10/2   15.39/2   16.05/2   16.30/2   17.38/2   17.47/2   18.02/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.59/1*   5.41/2    1.17/1*   2.42/2    0.53/1*   1.38/2    2.00/3    0.29/1*   0.26/2    0.25/1*   1.08/2    0.09/1*   0.15/4  
  3 Wojnowicz Mariusz              19.11  1.03/4    5.57/1*   8.14/2   11.16/3   12.22/3   14.06/3   16.05/3   16.43/3   17.10/3   17.37/3   18.48/3   18.57/3   19.11/3  
    UKS Tukan Iwiny                       1.03/4    4.54/1*   2.17/5    3.02/3    1.06/4    1.44/3    1.59/2    0.38/4    0.27/3    0.27/2    1.11/4    0.09/1*   0.14/2  
  4 Průcha Pavel                   19.55  0.59/1*   7.04/4    8.32/4   11.47/4   12.45/4   14.34/4   16.50/4   17.21/4   17.51/4   18.22/4   19.32/4   19.41/4   19.55/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.59/1*   6.05/4    1.28/3    3.15/4    0.58/3    1.49/4    2.16/4    0.31/3    0.30/4    0.31/4    1.10/3    0.09/1*   0.14/2  
  5 Hulha Lukáš                    24.04  1.02/3    7.11/5    9.26/5   13.41/5   14.51/5   16.48/5   19.44/5   20.31/5   21.05/5   21.51/5   23.36/5   23.47/5   24.04/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.02/3    6.09/5    2.15/4    4.15/5    1.10/5    1.57/5    2.56/5    0.47/5    0.34/5    0.46/5    1.45/5    0.11/5    0.17/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         2.7km  114m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-73      3-44      4-74      5-67      6-52      7-37      8-58      9-54     10-59     11-60     12-100   
  1 Wojnowicz Marek                18.18  0.58/1*   5.41/1*   7.17/1*  10.09/1*  11.02/1*  12.32/1*  15.41/1*  16.08/1*  16.31/1*  16.55/1*  17.55/1*  18.04/1*  18.18/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       0.58/1*   4.43/1*   1.36/2    2.52/1*   0.53/1*   1.30/1*   3.09/3    0.27/1*   0.23/1*   0.24/1*   1.00/1*   0.09/1*   0.14/1* 
  2 Mostek Lukasz                  19.03  1.07/2    7.02/2    8.25/2   11.33/2   12.34/2   14.07/2   16.04/2   16.40/2   17.03/2   17.29/2   18.39/2   18.49/2   19.03/2  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             1.07/2    5.55/2    1.23/1*   3.08/2    1.01/2    1.33/2    1.57/1*   0.36/2    0.23/1*   0.26/2    1.10/2    0.10/2    0.14/1* 
  3 Večeřa Martin                  23.16  1.13/3    7.28/3    9.13/3   13.11/3   14.21/3   16.48/3   19.17/3   20.01/3   20.39/3   21.20/3   22.48/3   22.59/3   23.16/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.13/3    6.15/3    1.45/3    3.58/3    1.10/3    2.27/3    2.29/2    0.44/3    0.38/3    0.41/3    1.28/3    0.11/3    0.17/3  
    Pachnik Wojtek             DISK       1.55/     7.56/     9.10/    11.52/    12.48/         /    16.10/    16.38/    17.00/    17.29/    18.33/    18.43/    18.56/   
    UKS Tukan Iwiny                       1.55/     6.01/     1.14/     2.42/     0.56/         /         /     0.28/     0.22/     0.29/     1.04/     0.10/     0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         3.1km  128m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-54      4-40      5-39      6-37      7-41      8-42      9-69     10-44     11-74     12-67     13-51     14-52     15-60     16-100   
                                     
  1 Mrázek Jan                     18.22  0.42/1*   2.27/3    3.31/1*   4.02/1*   4.27/1*   5.11/1*   5.54/1*   6.39/1*   6.59/1*  11.49/1*  14.15/1*  15.03/1*  16.02/1*  16.23/1*  17.57/1*  18.07/1* 
    AC Sparta Praha                       0.42/1*   1.45/4    1.04/1*   0.31/1*   0.25/13   0.44/1*   0.43/1*   0.45/1*   0.20/1*   4.50/7    2.26/1*   0.48/1*   0.59/1*   0.21/1*   1.34/10   0.10/4  
                                         18.22/1* 
                                          0.15/7  
  2 Henych Martin                  18.27  0.45/5    2.25/1*   3.33/2    4.07/2    4.30/2    5.20/2    6.12/2    7.06/3    7.31/4   11.50/2   14.33/2   15.23/2   16.26/2   16.48/2   18.02/2   18.13/2  
    Sportcentrum Jičín                    0.45/5    1.40/2    1.08/2    0.34/4    0.23/4    0.50/8    0.52/11   0.54/10   0.25/13   4.19/1*   2.43/4    0.50/2    1.03/2    0.22/2    1.14/1*   0.11/19 
                                         18.27/2  
                                          0.14/2  
  3 Palas Jan                      18.42  0.45/5    2.40/7    3.50/5    4.24/5    4.45/4    5.30/4    6.17/4    7.09/4    7.30/3   11.57/3   14.42/3   15.33/3   16.37/3   17.00/3   18.18/3   18.28/3  
    SK Žabovřesky Brno                    0.45/5    1.55/10   1.10/4    0.34/4    0.21/1*   0.45/2    0.47/2    0.52/7    0.21/2    4.27/2    2.45/5    0.51/6    1.04/3    0.23/3    1.18/2    0.10/4  
                                         18.42/3  
                                          0.14/2  
  4 Drobník Michal                 19.40  0.44/3    2.25/1*   3.39/3    4.22/4    4.47/5    5.34/5    6.21/5    7.10/5    7.32/5   12.42/8   15.11/4   16.03/4   17.13/5   17.37/4   19.15/4   19.25/4  
    Sportcentrum Jičín                    0.44/3    1.41/3    1.14/7    0.43/19   0.25/13   0.47/4    0.47/2    0.49/2    0.22/3    5.10/10   2.29/2    0.52/7    1.10/9    0.24/5    1.38/15   0.10/4  
                                         19.40/4  
                                          0.15/7  
  5 Švihovský Jaromír              19.41  0.47/11   2.56/14   4.10/13   4.46/12   5.10/12   5.58/12   6.47/9    7.40/9    8.02/9   12.46/9   15.19/6   16.14/7   17.22/7   17.46/7   19.15/4   19.25/4  
    Sportcentrum Jičín                    0.47/11   2.09/18   1.14/7    0.36/7    0.24/8    0.48/5    0.49/5    0.53/8    0.22/3    4.44/6    2.33/3    0.55/12   1.08/8    0.24/5    1.29/7    0.10/4  
                                         19.41/5  
                                          0.16/15 
  6 Suslov Sergej                  19.42  1.07/35   2.44/9    3.52/6    4.26/6    4.49/6    5.38/6    6.26/6    7.16/6    7.39/6   12.37/6   15.34/8   16.24/8   17.34/8   18.00/8   19.18/6   19.28/6  
    Slavia Liberec orienteering           1.07/35   1.37/1*   1.08/2    0.34/4    0.23/4    0.49/7    0.48/4    0.50/5    0.23/8    4.58/8    2.57/12   0.50/2    1.10/9    0.26/14   1.18/2    0.10/4  
                                         19.42/6  
                                          0.14/2  
  7 Kořínek Tomáš                  19.46  0.46/10   2.53/12   4.07/12   4.40/10   5.04/10   5.54/9    6.44/8    7.33/7    7.56/7   12.30/4   15.16/5   16.06/5   17.12/4   17.37/4   19.22/7   19.32/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.46/10   2.07/15   1.14/7    0.33/2    0.24/8    0.50/8    0.50/8    0.49/2    0.23/8    4.34/3    2.46/6    0.50/2    1.06/5    0.25/8    1.45/22   0.10/4  
                                         19.46/7  
                                          0.14/2  
  8 Kobr Tomáš                     19.48  0.45/5    2.31/5    3.42/4    4.15/3    4.39/3    5.25/3    6.14/3    7.03/2    7.25/2   12.36/5   15.23/7   16.13/6   17.18/6   17.43/6   19.24/8   19.34/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.45/5    1.46/5    1.11/5    0.33/2    0.24/8    0.46/3    0.49/5    0.49/2    0.22/3    5.11/12   2.47/7    0.50/2    1.05/4    0.25/8    1.41/18   0.10/4  
                                         19.48/8  
                                          0.14/2  
  9 Škoda Jakub                    20.16  0.43/2    2.29/4    3.54/7    4.35/7    4.56/7    5.48/7    6.37/7    7.33/7    7.57/8   12.37/6   15.38/9   16.30/9   17.41/9   18.06/9   19.51/9   20.00/9  
    Slavia Liberec orienteering           0.43/2    1.46/5    1.25/23   0.41/13   0.21/1*   0.52/11   0.49/5    0.56/11   0.24/10   4.40/4    3.01/14   0.52/7    1.11/13   0.25/8    1.45/22   0.09/1* 
                                         20.16/9  
                                          0.16/15 
 10 Habán Ivo                      20.19  0.50/15   2.40/7    4.02/10   4.41/11   5.04/10   5.54/9    6.49/12   7.40/9    8.07/10  12.49/10  15.56/10  16.55/10  18.05/10  18.31/10  19.51/9   20.02/10 
    Slavia Liberec orienteering           0.50/15   1.50/8    1.22/16   0.39/9    0.23/4    0.50/8    0.55/17   0.51/6    0.27/21   4.42/5    3.07/17   0.59/17   1.10/9    0.26/14   1.20/4    0.11/19 
                                         20.19/10 
                                          0.17/22 
 11 Kazda Ondřej                   20.48  0.59/26   2.49/11   4.06/11   4.48/13   5.15/13   6.09/13   7.01/13   7.57/13   8.24/13  13.34/11  16.22/11  17.17/11  18.24/11  18.47/11  20.19/11  20.32/11 
    Sportcentrum Jičín                    0.59/26   1.50/8    1.17/11   0.42/16   0.27/18   0.54/15   0.52/11   0.56/11   0.27/21   5.10/10   2.48/8    0.55/12   1.07/7    0.23/3    1.32/8    0.13/38 
                                         20.48/11 
                                          0.16/15 
 12 Jelínek Petr                   21.17  0.48/12   2.45/10   4.01/9    4.37/9    5.01/9    5.55/11   6.48/11   7.41/11   8.07/10  13.34/11  16.28/12  17.21/12  18.33/12  19.00/12  20.53/12  21.02/12 
    SK Žabovřesky Brno                    0.48/12   1.57/11   1.16/10   0.36/7    0.24/8    0.54/15   0.53/15   0.53/8    0.26/18   5.27/15   2.54/10   0.53/11   1.12/14   0.27/17   1.53/28   0.09/1* 
                                         21.17/12 
                                          0.15/7  
 13 Přinda Lukáš                   21.44  0.45/5    2.32/6    3.55/8    4.35/7    4.58/8    5.52/8    6.47/9    7.48/12   8.16/12  13.52/13  16.54/13  17.51/13  19.14/13  19.42/13  21.18/13  21.28/13 
    Slavia Liberec orienteering           0.45/5    1.47/7    1.23/17   0.40/10   0.23/4    0.54/15   0.55/17   1.01/19   0.28/25   5.36/18   3.02/15   0.57/14   1.23/26   0.28/20   1.36/13   0.10/4  
                                         21.44/13 
                                          0.16/15 
 14 Henych Petr                    21.50  1.01/30   3.16/24   4.36/19   5.17/18   5.41/16   6.38/17   7.30/16   8.28/14   8.57/16  14.25/16  17.21/15  18.19/15  19.29/14  19.54/14  21.22/14  21.32/14 
    Slavia Liberec orienteering           1.01/30   2.15/21   1.20/13   0.41/13   0.24/8    0.57/21   0.52/11   0.58/15   0.29/27   5.28/16   2.56/11   0.58/15   1.10/9    0.25/8    1.28/6    0.10/4  
                                         21.50/14 
                                          0.18/28 
 15 Nehasil David                  21.59  0.59/26   3.05/16   4.16/15   4.59/15   5.21/14   6.38/17   7.28/14   8.32/15   8.54/14  14.10/14  17.03/14  17.55/14  19.30/15  19.55/15  21.37/15  21.47/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.59/26   2.06/13   1.11/5    0.43/19   0.22/3    1.17/38   0.50/8    1.04/28   0.22/3    5.16/14   2.53/9    0.52/7    1.35/32   0.25/8    1.42/19   0.10/4  
                                         21.59/15 
                                          0.12/1* 
 16 Karvánek Matouš                22.10  0.45/5    2.53/12   4.10/13   4.50/14   5.49/19   6.37/16   7.32/18   8.54/22   9.18/22  14.19/15  17.30/16  18.32/16  19.45/16  20.10/16  21.45/16  21.55/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.45/5    2.08/16   1.17/11   0.40/10   0.59/40   0.48/5    0.55/17   1.22/38   0.24/10   5.01/9    3.11/19   1.02/26   1.13/15   0.25/8    1.35/11   0.10/4  
                                         22.10/16 
                                          0.15/7  
 17 Antoš Filip                    22.44  0.54/18   3.22/27   4.42/22   5.24/21   5.51/21   6.54/21   7.52/22   8.51/21   9.15/21  14.29/17  17.50/17  18.49/17  20.07/18  20.36/17  22.14/17  22.25/17 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.54/18   2.28/29   1.20/13   0.42/16   0.27/18   1.03/27   0.58/24   0.59/16   0.24/10   5.14/13   3.21/23   0.59/17   1.18/20   0.29/22   1.38/15   0.11/19 
                                         22.44/17 
                                          0.19/33 
 18 Tomeš Petr                     23.25  0.48/12   3.06/17   4.30/16   5.14/17   5.41/16   6.36/15   7.28/14   8.32/15   8.54/14  14.44/18  17.51/18  18.50/18  20.06/17  21.07/18  23.00/18  23.10/18 
    SK Žabovřesky Brno                    0.48/12   2.18/23   1.24/20   0.44/24   0.27/18   0.55/19   0.52/11   1.04/28   0.22/3    5.50/20   3.07/17   0.59/17   1.16/18   1.01/39   1.53/28   0.10/4  
                                         23.25/18 
                                          0.15/7  
 19 Hanč Petr                      23.47  0.51/16   3.15/22   4.39/20   5.22/20   5.48/18   6.42/19   7.38/19   8.40/18   9.10/18  15.10/19  18.36/19  19.35/19  20.54/19  21.26/19  23.20/19  23.31/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.51/16   2.24/25   1.24/20   0.43/19   0.26/15   0.54/15   0.56/20   1.02/22   0.30/29   6.00/21   3.26/27   0.59/17   1.19/21   0.32/27   1.54/30   0.11/19 
                                         23.47/19 
                                          0.16/15 
 20 Fejk Zbyněk                    23.48  0.56/19   3.23/28   4.48/27   5.30/24   5.58/22   7.01/23   8.03/23   9.06/23   9.36/24  15.40/22  19.02/21  20.04/23  21.19/20  21.45/20  23.20/19  23.31/19 
    Sportcentrum Jičín                    0.56/19   2.27/28   1.25/23   0.42/16   0.28/22   1.03/27   1.02/30   1.03/25   0.30/29   6.04/22   3.22/25   1.02/26   1.15/17   0.26/14   1.35/11   0.11/19 
                                         23.48/20 
                                          0.17/22 
 21 Dutkiewicz Damian              24.03  0.58/23   3.31/31   5.01/31   5.44/30   6.13/28   7.12/29   8.08/26   9.09/25   9.36/24  15.16/20  19.01/20  20.03/20  21.25/22  21.54/22  23.36/22  23.47/21 
    MKS Paulinum Jelenia Gora             0.58/23   2.33/32   1.30/27   0.43/19   0.29/25   0.59/23   0.56/20   1.01/19   0.27/21   5.40/19   3.45/30   1.02/26   1.22/25   0.29/22   1.42/19   0.11/19 
                                         24.03/21 
                                          0.16/15 
 22 Pávek Petr                     24.07  0.59/26   3.15/22   4.39/20   5.20/19   5.50/20   6.47/20   7.44/20   8.43/19   9.14/20  15.41/23  19.05/23  20.03/20  21.20/21  21.47/21  23.33/21  23.47/21 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.59/26   2.16/22   1.24/20   0.41/13   0.30/27   0.57/21   0.57/22   0.59/16   0.31/33   6.27/24   3.24/26   0.58/15   1.17/19   0.27/17   1.46/24   0.14/40 
                                         24.07/22 
                                          0.20/36 
 23 Hradecký Jaroslav              24.12  0.59/26   3.10/19   4.33/17   5.13/16   5.39/15   6.32/14   7.30/16   8.36/17   9.04/17  15.47/24  19.03/22  20.03/20  21.31/23  21.59/23  23.43/23  23.53/23 
    OK Doksy                              0.59/26   2.11/19   1.23/17   0.40/10   0.26/15   0.53/13   0.58/24   1.06/30   0.28/25   6.43/28   3.16/21   1.00/24   1.28/27   0.28/20   1.44/21   0.10/4  
                                         24.12/23 
                                          0.19/33 
 24 Bejr Zdeněk                    24.49  0.58/23   3.00/15   4.35/18   5.27/22   6.01/24   7.05/24   8.10/27   9.12/27   9.38/26  16.41/27  19.40/26  20.40/26  22.01/25  22.33/24  24.21/24  24.32/24 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.58/23   2.02/12   1.35/32   0.52/34   0.34/36   1.04/29   1.05/32   1.02/22   0.26/18   7.03/30   2.59/13   1.00/24   1.21/23   0.32/27   1.48/27   0.11/19 
                                         24.49/24 
                                          0.17/22 
 25 Nehasil Vladislav              24.50  0.49/14   3.19/25   4.42/22   5.37/27   6.06/26   7.07/25   8.04/24   9.07/24   9.33/23  16.05/26  19.26/25  20.25/24  22.09/26  22.38/25  24.24/25  24.35/25 
    KOB Děčín                             0.49/14   2.30/30   1.23/17   0.55/36   0.29/25   1.01/25   0.57/22   1.03/25   0.26/18   6.32/25   3.21/23   0.59/17   1.44/34   0.29/22   1.46/24   0.11/19 
                                         24.50/25 
                                          0.15/7  
 26 Němec Jan                      24.55  1.30/39   3.56/36   5.17/33   6.00/32   6.30/32   7.29/32   8.19/30   9.15/28   9.40/28  17.39/31  20.44/30  21.36/29  22.42/28  23.06/27  24.27/26  24.38/26 
    OK Chrastava                          1.30/39   2.26/27   1.21/15   0.43/19   0.30/27   0.59/23   0.50/8    0.56/11   0.25/13   7.59/34   3.05/16   0.52/7    1.06/5    0.24/5    1.21/5    0.11/19 
                                         24.55/26 
                                          0.17/22 
 27 Kučerka Jan                    25.25  1.01/30   3.25/29   4.58/30   5.43/29   6.13/28   7.25/31   8.23/31   9.24/30   9.49/30  15.24/21  19.18/24  20.28/25  21.58/24  23.13/28  24.52/27  25.04/27 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.01/30   2.24/25   1.33/30   0.45/28   0.30/27   1.12/36   0.58/24   1.01/19   0.25/13   5.35/17   3.54/32   1.10/33   1.30/28   1.15/40   1.39/17   0.12/33 
                                         25.25/27 
                                          0.21/37 
 28 Kalina Miroslav                25.26  1.06/33   3.12/21   4.44/24   5.28/23   6.00/23   7.09/28   8.16/28   9.18/29   9.43/29  15.56/25  19.54/27  21.03/27  22.23/27  22.53/26  24.58/28  25.08/28 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.06/33   2.06/13   1.32/29   0.44/24   0.32/31   1.09/33   1.07/33   1.02/22   0.25/13   6.13/23   3.58/33   1.09/32   1.20/22   0.30/25   2.05/34   0.10/4  
                                         25.26/28 
                                          0.18/28 
 29 Martan Jiří                    25.51  1.58/40   4.16/39   5.41/37   6.25/34   6.53/34   7.49/34   8.49/34   9.55/34  10.27/34  17.04/29  20.22/28  21.27/28  22.48/29  23.22/29  25.22/29  25.33/29 
    Slavia Liberec orienteering           1.58/40   2.18/23   1.25/23   0.44/24   0.28/22   0.56/20   1.00/29   1.06/30   0.32/34   6.37/27   3.18/22   1.05/30   1.21/23   0.34/30   2.00/33   0.11/19 
                                         25.51/29 
                                          0.18/28 
 30 Štryncl Pavel                  26.04  0.58/23   3.06/17   4.44/24   5.36/26   6.02/25   6.54/21   7.47/21   8.43/19   9.10/18  17.54/34  21.23/33  22.22/33  23.36/32  24.06/32  25.39/31  25.49/31 
    Neregistrovaní  - Štryncl             0.58/23   2.08/16   1.38/34   0.52/34   0.26/15   0.52/11   0.53/15   0.56/11   0.27/21   8.44/38   3.29/28   0.59/17   1.14/16   0.30/25   1.33/9    0.10/4  
                                         26.04/30 
                                          0.15/7  
 30 Veselý Marek                   26.04  0.57/21   3.37/32   5.03/32   5.47/31   6.14/30   7.07/25   8.06/25   9.09/25   9.39/27  17.46/33  21.00/31  21.59/31  23.31/31  23.58/31  25.34/30  25.45/30 
    OK Chrastava                          0.57/21   2.40/36   1.26/26   0.44/24   0.27/18   0.53/13   0.59/27   1.03/25   0.30/29   8.07/35   3.14/20   0.59/17   1.32/30   0.27/17   1.36/13   0.11/19 
                                         26.04/30 
                                          0.19/33 
 32 Nerad Jaroslav                 26.44  0.44/3    3.20/26   4.54/28   6.04/33   6.32/33   7.41/33   8.40/33   9.39/33  10.12/33  17.26/30  21.09/32  22.14/32  23.53/33  24.30/33  26.17/32  26.28/32 
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.44/3    2.36/33   1.34/31   1.10/40   0.28/22   1.09/33   0.59/27   0.59/16   0.33/36   7.14/31   3.43/29   1.05/30   1.39/33   0.37/34   1.47/26   0.11/19 
                                         26.44/32 
                                          0.16/15 
 33 Eiselt Jan                     27.25  0.56/19   3.10/19   4.47/26   5.34/25   6.06/26   7.07/25   8.17/29   9.25/31   9.50/31  16.51/28  20.43/29  21.46/30  23.16/30  23.50/30  26.56/33  27.08/33 
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.56/19   2.14/20   1.37/33   0.47/30   0.32/31   1.01/25   1.10/36   1.08/32   0.25/13   7.01/29   3.52/31   1.03/29   1.30/28   0.34/30   3.06/39   0.12/33 
                                         27.25/33 
                                          0.17/22 
 34 Vančura Martin                 28.27  0.53/17   3.25/29   4.56/29   5.42/28   6.14/30   7.22/30   8.24/32   9.33/32  10.02/32  18.11/35  22.11/35  23.25/35  24.57/34  25.31/34  28.03/34  28.12/34 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.53/17   2.32/31   1.31/28   0.46/29   0.32/31   1.08/31   1.02/30   1.09/33   0.29/27   8.09/36   4.00/34   1.14/37   1.32/30   0.34/30   2.32/36   0.09/1* 
                                         28.27/34 
                                          0.15/7  
 35 Hlaváč David                   28.33  0.57/21   3.52/35   5.33/35   6.31/36   7.01/35   8.07/35   9.16/35  10.30/35  11.06/35  17.41/32  21.58/34  23.09/34  25.33/35  26.06/35  28.04/35  28.15/35 
    OK Jilemnice                          0.57/21   2.55/38   1.41/35   0.58/38   0.30/27   1.06/30   1.09/35   1.14/35   0.36/39   6.35/26   4.17/36   1.11/34   2.24/40   0.33/29   1.58/32   0.11/19 
                                         28.33/35 
                                          0.18/28 
 36 Kučerka David                  29.45  1.04/32   3.50/34   5.40/36   6.31/36   7.03/36   8.18/37   9.28/37  10.41/36  11.11/36  18.53/36  23.31/36  24.43/36  26.41/36  27.20/36  29.15/36  29.27/36 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.04/32   2.46/37   1.50/39   0.51/33   0.32/31   1.15/37   1.10/36   1.13/34   0.30/29   7.42/33   4.38/38   1.12/35   1.58/37   0.39/36   1.55/31   0.12/33 
                                         29.45/36 
                                          0.18/28 
 37 Novák Jaroslav                 30.56  1.06/33   3.42/33   5.29/34   6.29/35   7.06/37   8.14/36   9.26/36  10.45/37  11.17/37  19.58/38  24.10/38  25.27/38  27.22/38  28.13/38  30.21/37  30.34/37 
    OK Doksy                              1.06/33   2.36/33   1.47/37   1.00/39   0.37/39   1.08/31   1.12/39   1.19/37   0.32/34   8.41/37   4.12/35   1.17/38   1.55/36   0.51/38   2.08/35   0.13/38 
                                         30.56/37 
                                          0.22/39 
 38 Ježek Lukáš                    31.07  1.12/37   4.16/39   6.03/40   6.59/40   7.31/40   8.40/39   9.59/39  11.23/39  11.58/39  19.36/37  24.08/37  25.26/37  27.14/37  27.57/37  30.33/38  30.45/38 
    OK Chrastava                          1.12/37   3.04/40   1.47/37   0.56/37   0.32/31   1.09/33   1.19/40   1.24/39   0.35/38   7.38/32   4.32/37   1.18/39   1.48/35   0.43/37   2.36/37   0.12/33 
                                         31.07/38 
                                          0.22/39 
 39 Vokál Vojtěch                  32.40  1.10/36   4.12/38   5.54/38   6.42/38   7.18/38   8.36/38   9.47/38  11.04/38  11.37/38  20.39/39  25.25/39  26.38/39  28.38/39  29.16/39  32.12/39  32.23/39 
    OK Chrastava                          1.10/36   3.02/39   1.42/36   0.48/31   0.36/38   1.18/39   1.11/38   1.17/36   0.33/36   9.02/39   4.46/39   1.13/36   2.00/38   0.38/35   2.56/38   0.11/19 
                                         32.40/39 
                                          0.17/22 
 40 Koštejn Pavel                  41.29  1.20/38   3.58/37   6.01/39   6.50/39   7.24/39   9.02/40  10.09/40  11.38/40  12.16/40  28.35/40  33.25/40  34.44/40  37.02/40  37.37/40  40.56/40  41.08/40 
    OK Doksy                              1.20/38   2.38/35   2.03/40   0.49/32   0.34/36   1.38/40   1.07/33   1.29/40   0.38/40  16.19/40   4.50/40   1.19/40   2.18/39   0.35/33   3.19/40   0.12/33 
                                         41.29/40 
                                          0.21/37 
    Gotvald Robert             DISK       0.59/     3.16/     4.53/     5.45/     6.19/     7.18/     8.16/     9.16/     9.43/    15.20/    18.29/    19.38/    21.13/    21.45/         /    23.40/   
    OK Jiskra Nový Bor                    0.59/     2.17/     1.37/     0.52/     0.34/     0.59/     0.58/     1.00/     0.27/     5.37/     3.09/     1.09/     1.35/     0.32/         /         /   
                                         23.56/   
                                          0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.7km  114m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-73      3-44      4-74      5-67      6-52      7-37      8-58      9-54     10-59     11-60     12-100   
  1 Zuzánek Zdeněk                 17.34  1.02/1*   5.55/1*   7.24/1*  10.04/1*  10.55/1*  12.41/1*  14.40/1*  15.09/1*  15.36/1*  16.03/1*  17.10/1*  17.19/1*  17.34/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.02/1*   4.53/1*   1.29/2    2.40/1*   0.51/1*   1.46/2    1.59/1*   0.29/1*   0.27/1*   0.27/1*   1.07/1*   0.09/1*   0.15/2  
  2 Vácha Tomáš                    19.32  1.07/3    6.20/2    7.56/2   11.17/2   12.17/2   14.09/2   16.10/2   16.46/2   17.17/2   17.50/2   19.03/2   19.14/2   19.32/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.07/3    5.13/2    1.36/3    3.21/3    1.00/3    1.52/3    2.01/2    0.36/2    0.31/3    0.33/4    1.13/3    0.11/5    0.18/5  
  3 Gálus Igor                     20.17  1.05/2    7.48/3    9.06/3   12.34/3   13.29/3   15.09/3   17.11/3   17.48/3   18.16/3   18.43/3   19.54/3   20.04/3   20.17/3  
    KOB Děčín                             1.05/2    6.43/4    1.18/1*   3.28/4    0.55/2    1.40/1*   2.02/3    0.37/3    0.28/2    0.27/1*   1.11/2    0.10/2    0.13/1* 
  4 Kvapil Petr                    22.37  1.19/5    8.35/5   10.18/5   13.37/5   14.45/4   16.49/4   19.00/4   19.42/4   20.13/4   20.44/4   22.07/4   22.18/4   22.37/4  
    SOK TJ Turnov                         1.19/5    7.16/5    1.43/4    3.19/2    1.08/4    2.04/4    2.11/5    0.42/4    0.31/3    0.31/3    1.23/5    0.11/5    0.19/7  
  5 Novotný Dušan                  23.06  1.12/4    7.48/3    9.39/4   13.34/4   14.45/4   17.03/5   19.19/5   20.02/5   20.35/5   21.11/5   22.37/5   22.49/5   23.06/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.12/4    6.36/3    1.51/5    3.55/6    1.11/5    2.18/5    2.16/6    0.43/5    0.33/6    0.36/5    1.26/6    0.12/7    0.17/3  
  6 Žitný Tomáš                    26.00  1.20/6   10.56/7   12.55/7   16.41/6   17.53/6   20.11/6   22.17/6   23.01/6   23.32/6   24.10/6   25.32/6   25.42/6   26.00/6  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.20/6    9.36/7    1.59/6    3.46/5    1.12/6    2.18/5    2.06/4    0.44/6    0.31/3    0.38/6    1.22/4    0.10/2    0.18/5  
  7 Žucha Jiří                     27.44  1.27/7    9.48/6   11.53/6   16.57/7   18.12/7   20.48/7   23.31/7   24.16/7   25.04/7   25.47/7   27.17/7   27.27/7   27.44/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.27/7    8.21/6    2.05/7    5.04/7    1.15/7    2.36/7    2.43/7    0.45/7    0.48/7    0.43/7    1.30/7    0.10/2    0.17/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.4km  100m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-72      3-61      4-62      5-63      6-55      7-69      8-73      9-43     10-35     11-60     12-100   
  1 Pachnik Darius                 18.47  3.16/1*   3.42/1*   4.21/1*   5.25/1*   5.49/1*   8.14/3    8.39/2   14.07/1*  15.00/1*  17.54/1*  18.23/1*  18.33/1*  18.47/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       3.16/1*   0.26/1*   0.39/5    1.04/3    0.24/1*   2.25/4    0.25/1*   5.28/1*   0.53/1*   2.54/1*   0.29/1*   0.10/1*   0.14/1* 
  2 Žejdlík Michal                 20.46  3.41/3    4.09/3    4.54/3    5.54/2    6.25/2    8.04/2    8.34/1*  14.47/2   15.51/2   19.51/2   20.21/2   20.31/2   20.46/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.41/3    0.28/2    0.45/2    1.00/1*   0.31/3    1.39/2    0.30/3    6.13/2    1.04/2    4.00/3    0.30/2    0.10/1*   0.15/2  
  3 Šritr Martin                   21.46  3.26/2    3.57/2    4.51/2    5.59/3    6.29/3    8.00/1*   8.44/3   15.30/3   16.36/3   20.41/3   21.15/3   21.27/3   21.46/3  
    SOK TJ Turnov                         3.26/2    0.31/3    0.54/4    1.08/4    0.30/2    1.31/1*   0.44/5    6.46/3    1.06/3    4.05/4    0.34/3    0.12/3    0.19/4  
  4 Pavel Petr                     23.02  4.13/4    4.44/4    5.29/4    6.29/4    7.00/4    9.04/4    9.31/4   17.01/4   18.15/4   21.58/4   22.33/4   22.45/4   23.02/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.13/4    0.31/3    0.45/2    1.00/1*   0.31/3    2.04/3    0.27/2    7.30/4    1.14/4    3.43/2    0.35/4    0.12/3    0.17/3  
  5 Švancar Martin                 35.29  5.25/5    6.04/5    7.18/5   15.55/5   16.37/5   19.11/5   19.45/5   27.21/5   28.55/5   34.08/5   34.49/5   35.04/5   35.29/5  
    OK Chrastava                          5.25/5    0.39/5    1.14/5    8.37/5    0.42/5    2.34/5    0.34/4    7.36/5    1.34/5    5.13/5    0.41/5    0.15/5    0.25/5  
    Holec Honza                DISK       3.56/     4.26/     5.12/     6.18/     6.45/     8.15/         /    14.53/    16.17/    19.45/         /    20.26/    20.45/   
    SKOB Ostrava                          3.56/     0.30/     0.46/     1.06/     0.27/     1.30/         /         /     1.24/     3.28/         /         /     0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.4km  100m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-72      3-61      4-62      5-63      6-55      7-69      8-73      9-43     10-35     11-60     12-100   
  1 Vávra Martin                   18.12  3.22/1*   3.48/1*   4.24/1*   5.19/1*   5.45/1*   7.14/1*   7.37/1*  13.14/1*  14.11/1*  17.15/1*  17.44/1*  17.55/1*  18.12/1* 
    TJ Jiskra Hořice                      3.22/1*   0.26/2    0.36/1*   0.55/1*   0.26/2    1.29/2    0.23/1*   5.37/1*   0.57/1*   3.04/2    0.29/1*   0.11/1*   0.17/1* 
  2 Macháček Aleš                  18.39  3.28/2    3.52/2    4.30/2    5.29/2    5.53/2    7.17/2    7.43/2   13.33/2   14.39/2   17.39/2   18.10/2   18.21/2   18.39/2  
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.28/2    0.24/1*   0.38/2    0.59/2    0.24/1*   1.24/1*   0.26/3    5.50/2    1.06/4    3.00/1*   0.31/2    0.11/1*   0.18/3  
  3 Vlček Petr                     20.01  3.41/3    4.09/3    4.52/3    5.54/3    6.21/3    8.09/3    8.39/3   14.42/3   15.45/3   18.57/3   19.29/3   19.41/3   20.01/3  
    KOB Děčín                             3.41/3    0.28/3    0.43/3    1.02/3    0.27/4    1.48/5    0.30/5    6.03/3    1.03/2    3.12/4    0.32/4    0.12/5    0.20/7  
  4 Pavlovec Petr                  20.35  3.42/4    4.10/4    4.54/4    5.59/4    6.25/4    8.18/4    8.56/4   15.12/4   16.24/4   19.34/4   20.05/4   20.16/4   20.35/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.42/4    0.28/3    0.44/4    1.05/6    0.26/2    1.53/8    0.38/9    6.16/4    1.12/6    3.10/3    0.31/2    0.11/1*   0.19/6  
  5 Hoidekr Pavel                  22.13  3.55/5    4.24/5    5.10/5    6.13/5    6.42/5    8.31/5    8.56/4   16.26/6   17.33/6   21.09/5   21.43/5   21.55/5   22.13/5  
    TJ Loko Liberec                       3.55/5    0.29/6    0.46/5    1.03/4    0.29/5    1.49/6    0.25/2    7.30/9    1.07/5    3.36/6    0.34/7    0.12/5    0.18/3  
  6 Vydra Ivan                     22.15  4.03/7    4.31/6    5.19/6    6.25/6    6.56/7    8.33/6    9.02/6   15.41/5   16.56/5   21.10/6   21.43/5   21.55/5   22.15/6  
    OK Reco Sport                         4.03/7    0.28/3    0.48/7    1.06/7    0.31/8    1.37/3    0.29/4    6.39/5    1.15/7    4.14/9    0.33/5    0.12/5    0.20/7  
  7 Sobek Pavel                    23.11  4.01/6    4.41/8    5.31/8    6.41/8    7.13/8    8.55/7    9.26/7   16.38/7   18.12/7   21.58/7   22.39/7   22.51/7   23.11/7  
    TJ Loko Liberec                       4.01/6    0.40/9    0.50/8    1.10/8    0.32/9    1.42/4    0.31/6    7.12/8    1.34/9    3.46/7    0.41/10   0.12/5    0.20/7  
  8 Bruner Luboš                   23.32  4.03/7    4.35/7    5.21/7    6.25/6    6.54/6   10.21/9   10.53/9   17.58/9   19.01/9   22.29/8   23.02/8   23.15/8   23.32/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.03/7    0.32/7    0.46/5    1.04/5    0.29/5    3.27/10   0.32/7    7.05/7    1.03/2    3.28/5    0.33/5    0.13/10   0.17/1* 
  9 Vydra Pavel                    23.39  4.39/9    5.23/9    6.23/9    7.36/9    8.06/9    9.55/8   10.28/8   17.27/8   18.49/8   22.35/9   23.10/9   23.21/9   23.39/9  
    OK Reco Sport                         4.39/9    0.44/10   1.00/10   1.13/9    0.30/7    1.49/6    0.33/8    6.59/6    1.22/8    3.46/7    0.35/8    0.11/1*   0.18/3  
 10 Doškář Boris                   27.30  5.01/10   5.36/10   6.29/10   7.50/10   8.27/10  10.37/10  11.21/10  20.10/10  21.46/10  26.19/10  26.56/10  27.08/10  27.30/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.01/10   0.35/8    0.53/9    1.21/10   0.37/10   2.10/9    0.44/10   8.49/10   1.36/10   4.33/10   0.37/9    0.12/5    0.22/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         2.3km  110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-54      3-53      4-62      5-63      6-65      7-42      8-73      9-43     10-36     11-60     12-100   
  1 Dikoš Pavel                    18.05  0.48/5    3.13/2    3.53/1*   4.44/1*   5.12/1*   6.28/2    6.53/2   12.07/2   13.08/2   16.30/1*  17.40/1*  17.50/1*  18.05/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.48/5    2.25/1*   0.40/1*   0.51/1*   0.28/2    1.16/2    0.25/3    5.14/2    1.01/1*   3.22/1*   1.10/1*   0.10/2    0.15/1* 
  2 Průcha Miloslav                18.37  0.40/1*   3.11/1*   3.53/1*   4.46/2    5.13/2    6.23/1*   6.46/1*  11.58/1*  13.04/1*  16.57/2   18.11/2   18.20/2   18.37/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.40/1*   2.31/2    0.42/3    0.53/2    0.27/1*   1.10/1*   0.23/1*   5.12/1*   1.06/3    3.53/4    1.14/3    0.09/1*   0.17/2  
  3 Ludvík Petr                    19.41  0.41/2    3.24/3    4.04/3    5.01/3    5.29/3    6.48/3    7.11/3   13.05/3   14.12/3   18.01/3   19.11/3   19.22/3   19.41/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   0.41/2    2.43/3    0.40/1*   0.57/3    0.28/2    1.19/3    0.23/1*   5.54/3    1.07/4    3.49/3    1.10/1*   0.11/3    0.19/3  
  4 Kovář Karel                    20.40  0.47/4    3.33/4    4.23/4    5.22/4    5.54/4    7.25/4    7.52/4   14.09/4   15.12/4   18.48/4   20.08/4   20.19/4   20.40/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.47/4    2.46/4    0.50/5    0.59/4    0.32/4    1.31/5    0.27/4    6.17/4    1.03/2    3.36/2    1.20/4    0.11/3    0.21/5  
  5 Eiselt Miloš                   22.56  0.43/3    3.49/5    4.36/5    5.46/5    6.20/5    7.50/5    8.17/5   14.39/5   16.01/5   20.53/5   22.24/5   22.36/5   22.56/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.43/3    3.06/5    0.47/4    1.10/5    0.34/5    1.30/4    0.27/4    6.22/5    1.22/5    4.52/5    1.31/5    0.12/5    0.20/4  
    Hulha Karel                DISK       1.03/     5.13/     6.07/     7.23/     8.11/    10.26/    10.54/    21.00/    28.35/    34.10/         /    35.51/    36.12/   
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.03/     4.10/     0.54/     1.16/     0.48/     2.15/     0.28/    10.06/     7.35/     5.35/         /         /     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         1.7km   70m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-41      3-71      4-39      5-63      6-65      7-55      8-64      9-70     10-52     11-100   
  1 Přinda Oldřich                 12.22  0.52/2    3.29/1*   4.10/1*   5.07/1*   5.37/1*   6.53/1*   7.13/1*   8.27/1*   9.12/1*  10.29/1*  12.04/1*  12.22/1* 
    Slavia Liberec orienteering           0.52/2    2.37/1*   0.41/2    0.57/2    0.30/1*   1.16/1*   0.20/1*   1.14/1*   0.45/1*   1.17/1*   1.35/1*   0.18/1* 
  2 Škoda Přemek                   13.43  0.51/1*   3.38/2    4.13/2    5.07/1*   5.41/2    7.06/2    7.28/2    8.51/2   10.18/2   11.41/2   13.25/2   13.43/2  
    Slavia Liberec orienteering           0.51/1*   2.47/2    0.35/1*   0.54/1*   0.34/2    1.25/2    0.22/2    1.23/2    1.27/2    1.23/2    1.44/2    0.18/1* 
  3 Jedlička Miroslav              21.53  1.33/3    5.24/3    6.16/3    7.57/3    8.46/3   10.59/3   11.32/3   13.57/3   16.24/3   18.32/3   21.26/3   21.53/3  
    OB Jenišovice                         1.33/3    3.51/3    0.52/3    1.41/3    0.49/3    2.13/3    0.33/3    2.25/3    2.27/4    2.08/3    2.54/3    0.27/3  
  4 Bednařík Libor                 24.27  1.43/4    6.40/4    7.41/4    9.30/4   10.25/4   13.01/4   13.37/4   16.13/4   18.01/4   20.35/4   23.57/4   24.27/4  
    Slavia Liberec orienteering           1.43/4    4.57/4    1.01/4    1.49/4    0.55/4    2.36/4    0.36/4    2.36/4    1.48/3    2.34/4    3.22/4    0.30/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         1.7km   70m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-41      3-71      4-39      5-63      6-65      7-55      8-64      9-70     10-52     11-100   
  1 Bartkowiak Edward              14.11  0.56/1*   3.43/1*   4.21/1*   5.25/1*   6.07/1*   7.32/1*   8.24/1*   9.49/1*  10.42/1*  11.55/1*  13.53/1*  14.11/1* 
    Grunwald Poznaň                       0.56/1*   2.47/1*   0.38/1*   1.04/1*   0.42/4    1.25/1*   0.52/2    1.25/1*   0.53/1*   1.13/5    1.58/1*   0.18/1* 
  2 Bogulak Adam                   16.20  1.13/2    4.34/3    5.13/3    6.20/2    6.58/2    8.25/2    9.42/3   11.24/3   12.33/3   13.58/2   15.58/2   16.20/2  
    MKS Paulinum Jelenia Gora             1.13/2    3.21/3    0.39/2    1.07/2    0.38/1*   1.27/3    1.17/3    1.42/4    1.09/4    1.25/2    2.00/2    0.22/4  
  3 Novák Karel                    16.39  1.14/3    4.39/4    5.24/4    6.36/4    7.15/4    9.00/4    9.27/2   11.00/2   11.58/2   14.01/3   16.18/3   16.39/3  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.14/3    3.25/4    0.45/3    1.12/3    0.39/2    1.45/4    0.27/1*   1.33/2    0.58/2    2.03/5    2.17/4    0.21/3  
  4 Hlaváč Jaroslav                17.31  1.14/3    4.07/2    5.08/2    6.23/3    7.03/3    8.28/3    9.45/4   12.11/4   13.24/4   15.07/4   17.11/4   17.31/4  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.14/3    2.53/2    1.01/5    1.15/4    0.40/3    1.25/1*   1.17/3    2.26/5    1.13/5    1.43/4    2.04/3    0.20/2  
  5 Juřina Robert                  19.13  1.36/5    5.19/5    6.08/5    7.23/5    8.13/5   10.05/5   11.46/5   13.26/5   14.30/5   16.07/5   18.50/5   19.13/5  
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.36/5    3.43/5    0.49/4    1.15/4    0.50/5    1.52/5    1.41/5    1.40/3    1.04/3    1.37/3    2.43/5    0.23/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.5km   56m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-59      3-72      4-40      5-55      6-69      7-64      8-70      9-52     10-60     11-100   
  1 Nejezchleba Jiří               19.46  5.00/1*   6.04/1*   6.57/1*   8.24/1*   9.56/1*  10.39/1*  12.51/1*  14.10/1*  16.24/2   19.04/1*  19.20/1*  19.46/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   5.00/1*   1.04/2    0.53/1*   1.27/1*   1.32/2    0.43/1*   2.12/1*   1.19/1*   2.14/2    2.40/1*   0.16/2    0.26/1* 
  2 Lukáš Zdeněk                   22.13  5.34/2    6.25/2    7.18/2    8.50/2   11.51/2   12.36/2   14.54/2   16.24/2   18.35/2   21.31/2   21.46/2   22.13/2  
    TJ Loko Liberec                       5.34/2    0.51/1*   0.53/1*   1.32/2    3.01/2    0.45/2    2.18/2    1.30/2    2.11/1*   2.56/2    0.15/1*   0.27/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.2km   34m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-58      3-49      4-71      5-40      6-39      7-37      8-36      9-35     10-60     11-100   
  1 Křtěnský Jaroslav              12.30  1.18/2    4.13/2    5.03/2    6.25/2    7.17/2    8.06/2    9.43/2   10.23/1*  11.12/1*  11.51/1*  12.05/1*  12.30/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.18/2    2.55/1*   0.50/2    1.22/1*   0.52/2    0.49/1*   1.37/2    0.40/1*   0.49/1*   0.39/1*   0.14/2    0.25/2  
  2 Úlehla Zdeněk                  12.32  1.10/1*   4.05/1*   4.46/1*   6.15/1*   7.05/1*   8.02/1*   9.38/1*  10.24/2   11.16/2   11.56/2   12.09/2   12.32/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.10/1*   2.55/1*   0.41/1*   1.29/2    0.50/1*   0.57/3    1.36/1*   0.46/2    0.52/2    0.40/2    0.13/1*   0.23/1* 
  3 Štrojsa Josef                  14.59  1.33/3    4.51/3    5.42/3    7.36/3    8.46/3    9.41/3   11.28/3   12.19/3   13.27/3   14.15/3   14.30/3   14.59/3  
    KOB Kamenický Šenov                   1.33/3    3.18/3    0.51/3    1.54/3    1.10/3    0.55/2    1.47/3    0.51/3    1.08/3    0.48/3    0.15/3    0.29/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          1.0km   34m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-57      3-58      4-54      5-71      6-72      7-61      8-56      9-60     10-100   
  1 Hlubuček Tomáš                  9.10  1.58/4    2.34/4    4.09/2    4.48/2    5.48/2    6.24/2    7.12/2    7.42/2    8.43/2    8.53/1*   9.10/1* 
    OK Chrastava                          1.58/4    0.36/1*   1.35/1*   0.39/1*   1.00/3    0.36/1*   0.48/1*   0.30/3    1.01/1*   0.10/1*   0.17/1* 
  2 Kameníková Kateřina             9.20  1.04/1*   1.43/1*   3.28/1*   4.08/1*   5.04/1*   5.42/1*   6.36/1*   7.05/1*   8.14/1*   8.59/2    9.20/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.04/1*   0.39/2    1.45/2    0.40/2    0.56/1*   0.38/2    0.54/2    0.29/2    1.09/2    0.45/6    0.21/2  
  3 Valušiaková Mirka              10.23  1.43/3    2.33/3    4.29/4    5.12/4    6.10/3    6.55/4    7.52/3    8.19/3    9.47/3   10.00/3   10.23/3  
    OK Jilemnice                          1.43/3    0.50/3    1.56/4    0.43/3    0.58/2    0.45/4    0.57/3    0.27/1*   1.28/4    0.13/2    0.23/3  
  4 Hladíková Jana                 10.47  1.23/2    2.26/2    4.18/3    5.03/3    6.14/4    6.53/3    8.02/4    8.41/4   10.07/4   10.22/4   10.47/4  
    SOK TJ Turnov                         1.23/2    1.03/5    1.52/3    0.45/4    1.11/4    0.39/3    1.09/4    0.39/4    1.26/3    0.15/3    0.25/5  
  5 Schröterová Adéla              14.39  2.15/5    3.13/5    6.18/5    7.29/5    8.46/5   10.02/5   11.16/5   12.09/5   13.48/5   14.07/5   14.39/5  
    OK Harcov                             2.15/5    0.58/4    3.05/5    1.11/6    1.17/5    1.16/6    1.14/5    0.53/5    1.39/5    0.19/4    0.32/6  
  6 Riby Thomas                    15.32  2.59/6    4.16/6    7.27/6    8.18/6    9.43/6   10.49/6   12.13/6   13.06/6   14.49/6   15.08/6   15.32/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.59/6    1.17/6    3.11/6    0.51/5    1.25/6    1.06/5    1.24/6    0.53/5    1.43/6    0.19/4    0.24/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          1.6km   54m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-49      3-54      4-40      5-62      6-63      7-65      8-38      9-69     10-70     11-36     12-60     13-100   
  1 Beránek Petr                   12.14  2.10/1*   2.59/1*   3.31/1*   4.19/1*   5.19/1*   5.46/1*   7.03/1*   7.36/1*   7.52/1*   9.43/1*  10.43/1*  11.48/1*  11.58/1*  12.14/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.10/1*   0.49/2    0.32/1*   0.48/1*   1.00/2    0.27/3    1.17/1*   0.33/2    0.16/1*   1.51/1*   1.00/1*   1.05/1*   0.10/1*   0.16/5  
  2 Nalezenec Lukáš                14.23  3.06/2    3.44/2    4.20/2    5.25/2    6.22/2    6.46/2    8.23/2    9.09/2    9.28/2   11.19/2   12.32/2   13.50/2   14.06/2   14.23/2  
    Neregistovaní Nalezenec               3.06/2    0.38/1*   0.36/2    1.05/4    0.57/1*   0.24/1*   1.37/2    0.46/4    0.19/3    1.51/1*   1.13/2    1.18/2    0.16/5    0.17/2  
  3 Melichar Jaromír               17.14  3.50/3    4.42/3    5.26/3    6.27/3    7.42/3    8.20/3   10.10/3   10.51/3   11.12/3   14.01/3   15.16/3   16.43/3   16.55/3   17.14/3  
    TJ Loko Liberec                       3.50/3    0.52/3    0.44/4    1.01/3    1.15/3    0.38/4    1.50/4    0.41/3    0.21/4    2.49/5    1.15/3    1.27/4    0.12/3    0.19/4  
  4 Tomšíková Ivana                19.11  4.12/4    5.09/4    6.00/4    6.56/4    8.17/4    9.04/4   11.24/4   12.47/4   13.05/4   15.33/4   17.08/4   18.36/4   18.49/4   19.11/4  
    Neregistovaní Nalezenec               4.12/4    0.57/4    0.51/5    0.56/2    1.21/5    0.47/5    2.20/5    1.23/5    0.18/2    2.28/4    1.35/4    1.28/5    0.13/4    0.22/5  
  5 Hlavatý Ondřej                 21.35  6.55/5    9.02/5    9.43/5   11.12/5   12.30/5   12.54/5   14.36/5   15.07/5   15.46/5   18.05/5   19.41/5   21.06/5   21.17/5   21.35/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.55/5    2.07/5    0.41/3    1.29/5    1.18/4    0.24/1*   1.42/3    0.31/1*   0.39/5    2.19/3    1.36/5    1.25/3    0.11/2    0.18/3