Startovka kategorie                                              21.3.2012 23:19:13
                                  1.JO - KT Mašov
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C  425591   1.00         
  2 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C    8126   7.00         
  3 Rýdlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 C 2035725  13.00         
  4 Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C 2032102  19.00         
  5 Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C    8458  25.00         
  6 Mašatová Eliška          OK 99 Hradec Králové PHK0201 C  425518  31.00         
  7 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51808  37.00         
  8 Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C    8371  43.00         
  9 Vakant                                                           49.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.0km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karková Ludmila          OK Jiskra Nový Bor   BOR0152 C    4389  40.00         
  2 Podrábská Bětuška        Slavia Liberec orien VLI0451 C    8306  43.00         
  3 Trojánková Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR0250 C    4379  46.00         
  4 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN     C    8364  49.00         
  5 Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C    8356  52.00         
  6 Kuželová Adéla           NER-Kužel            N03          8396  55.00         
  7 Podrábská Maruška        Slavia Liberec orien VLI0251 C  207860  58.00         
  8 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.5km   40m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rýdlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 C 2035701   0.00         
  2 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366   3.00         
  3 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C   52924   6.00         
  4 Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov / MTBO TUR0050 C    8395   9.00         
  5 Lejsková Barbora         OOB TJ Tatran Jablon TJN0051 C  361924  12.00         
  6 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 C   52925  15.00         
  7 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C    7782  18.00         
  8 Kopecká Luisa            OK Jiskra Nový Bor   BOR0051 C    6885  21.00         
  9 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  24.00         
 10 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B  436447  27.00         
 11 Baloghová Lidunka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C 2027211  30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 
Startovka kategorie: D14         1.8km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241   2.00         
  2 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363   5.00         
  3 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211   8.00         
  4 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B  232726  11.00         
  5 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B  428206  14.00         
  6 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B    4368  17.00         
  7 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9951 C    8223  20.00         
  8 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 B    4357  23.00         
  9 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 B  303919  26.00         
 10 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951  29.00         
 11 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A    4367  32.00         
 12 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 B  411616  35.00         
 13 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9854 C  888638  38.00         
 14 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 B    4365  41.00         
 15 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  44.00         
 16 Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C    8352  47.00         
 17 Loudová Leona            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9956 C    8394  50.00         
 18 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A    4362  53.00         
 19 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B  426323  56.00         
 20 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C  411613  59.00         
 21 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C  232494  62.00         
 22 Vakant                                                           65.00         
 23 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.2km   80m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lettlová Michaela        TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  50.00         
  2 Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 B   49954  53.00         
  3 Balcarová Barča          TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595  56.00         
  4 Němečková Eliška         OOB TJ Tatran Jablon TJN9752 C 2027250  59.00         
  5 Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI95   C  253141  62.00         
  6 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    8435  65.00         
  7 Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 C 2020749  68.00         
  8 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653    411561  71.00         
  9 Vakant                                                           74.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.6km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B  410734  64.00         
  2 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929  70.00         
  3 Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C  515182  76.00         
  4 Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C    8198  82.00         
  5 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 A    8443  88.00         
  6 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C    7759  94.00         
  7 Vakant                                                          100.00         
 
Startovka kategorie: D20         2.6km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 B   49973   4.00         
  2 Vakant                                                           10.00         
 
Startovka kategorie: D21K        2.5km  130m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Lucie            VSK Přírodověda      PVP7554    420448   5.00         
  2 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115   9.00         
  3 Šilhánová Anna           Slavia Liberec orien VLI8151 C 2032177  13.00         
  4 Slavíková Jana           OK Chrastava         CHA8251 C    4129  17.00         
  5 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A  682080  21.00         
  6 Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  25.00         
  7 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C    8193  29.00         
  8 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  33.00         
  9 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  37.00         
 10 Kučerová Jana            Slavia Liberec orien VLI7651 C    8373  41.00         
 11 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  45.00         
 12 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438  49.00         
 13 Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755   2032117  53.00         
 14 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  57.00         
 15 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  61.00         
 16 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441  65.00         
 17 Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C    9988  69.00         
 18 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  73.00         
 19 Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850     49546  77.00         
 20 Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C    7707  81.00         
 21 Vakant                                                           85.00         
 
Startovka kategorie: D21L        3.9km  180m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906   1.00         
  2 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147   4.00         
  3 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 A    9785   7.00         
  4 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  10.00         
  5 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C  434894  13.00         
  6 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  16.00         
  7 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  19.00         
  8 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  22.00         
  9 Přecechtělová Tereza     KOB Dobruška         DOB8971 C    8564  25.00         
 10 Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B  416846  28.00         
 11 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 C    8494  31.00         
 12 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  34.00         
 13 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R 1008144  37.00         
 14 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940  40.00         
 15 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782  43.00         
 16 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180  46.00         
 17 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126  49.00         
 18 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E   51755  52.00         
 19 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  55.00         
 20 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  58.00         
 21 Matějková Hana           KOS TJ Tesla Brno    TBM8954    416154  61.00         
 22 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E  995832  64.00         
 23 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784  67.00         
 24 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767  70.00         
 25 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061  73.00         
 26 Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A  995864  76.00         
 27 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C    4211  79.00         
 28 Vakant                                                           82.00         
 29 Vakant                                                           85.00         
 30 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: D35         2.6km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C   53546  22.00         
  2 Rázková Eva              Slavia Liberec orien VLI7550      8295  25.00         
  3 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  28.00         
  4 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303  31.00         
  5 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307  34.00         
  6 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  37.00         
  7 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  40.00         
  8 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775  43.00         
  9 Janatová Markéta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7456 C    8432  46.00         
 10 Vakant                                                           49.00         
 11 Folprechtová Katka       SK OK 24 Praha       OKP7451 C  416221  52.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.3km   70m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C  428281  48.00         
  2 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533  51.00         
  3 Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    8547  54.00         
  4 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  57.00         
  5 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C  434597  60.00         
  6 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359  63.00         
  7 Fürstová Kateřina        TJ Loko Liberec      LLI6954 C 2032126  66.00         
  8 Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C  515004  69.00         
  9 Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C  416843  72.00         
 10 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  219333  75.00         
 11 Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C    7726  78.00         
 12 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493  81.00         
 13 Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C  232510  84.00         
 14 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779  87.00         
 15 Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C  307416  90.00         
 16 Vakant                                                           93.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.3km   70m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719   2.00         
  2 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   52909   5.00         
  3 Kuncířová Milena         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6452 C   49816   8.00         
  4 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  11.00         
  5 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  14.00         
  6 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925  17.00         
  7 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  20.00         
  8 Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C   51218  23.00         
  9 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257  26.00         
 10 Veselská Kateřina        Slavia Liberec orien VLI6551 C    7711  29.00         
 11 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232914  32.00         
 12 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932  35.00         
 13 Vakant                                                           38.00         
 
Startovka kategorie: D50         1.9km   70m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  45.00         
  2 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  51.00         
  3 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C  425590  57.00         
  4 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  63.00         
  5 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    8464  69.00         
  6 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  75.00         
  7 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  81.00         
  8 Vakant                                                           87.00         
 
Startovka kategorie: D55         1.9km   70m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742   3.00         
  2 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645   6.00         
  3 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166   9.00         
  4 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170  12.00         
  5 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  15.00         
  6 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563  18.00         
  7 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515  21.00         
  8 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  24.00         
  9 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259  27.00         
 10 Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C  336715  30.00         
 11 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  33.00         
 12 Vakant                                                           36.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.2km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100  54.00         
  2 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776  60.00         
  3 Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C    8283  66.00         
  4 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991  72.00         
  5 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216  78.00         
  6 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158  84.00         
  7 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851     51647  90.00         
  8 Vakant                                                           96.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.2km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  12.00         
  2 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  18.00         
  3 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  24.00         
  4 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  30.00         
  5 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  36.00         
  6 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.3km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C 2032132  61.00         
  2 Adamec Lukáš             OOB TJ Tatran Jablon TJN     C    8365  67.00         
  3 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135  73.00         
  4 Vitebský Lukáš           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 C    8370  79.00         
  5 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  85.00         
  6 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C 2027224  91.00         
  7 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  211395  97.00         
  8 Vakant                                                          103.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.0km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Burgr Honza              TJ Loko Liberec      LLI0202 C   51202   0.00         
  2 Lusk jr. Zdeněk          OK Chrastava         CHA0600 C    8361   2.00         
  3 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C 2027207   4.00         
  4 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112   6.00         
  5 Brand Adam               OK Chrastava         CHA0200 C    8353   8.00         
  6 Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 C  361279  10.00         
  7 Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C    8375  12.00         
  8 Mikule Jan               SOK TJ Turnov        TUV0102      8386  14.00         
  9 Štědra Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR0005 C    4387  16.00         
 10 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C  232616  18.00         
 11 Ulrich Libor             OK Jiskra Nový Bor   BOR0200 C    4384  20.00         
 12 Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C    8374  22.00         
 13 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401      8392  24.00         
 14 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367  26.00         
 15 Kužel Jiří               NER-Kužel            N03          8397  28.00         
 16 Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501     53225  30.00         
 17 Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C    8277  32.00         
 18 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL0301     53224  34.00         
 19 Vakant                                                           36.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.6km   40m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 C 2032134   0.00         
  2 Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 C    4380   3.00         
  3 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C 2032105   6.00         
  4 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C    8367   9.00         
  5 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B   51203  12.00         
  6 Tománek Josef            OK Jiskra Nový Bor   BOR0102 C    4373  15.00         
  7 Kopecký Josef            OK Chrastava         CHA0101 C  436449  18.00         
  8 Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 C    8368  21.00         
  9 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  24.00         
 10 Fiala David              OK Jiskra Nový Bor   BOR9902 C    4386  27.00         
 11 Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 C 2025357  30.00         
 12 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C  411599  33.00         
 13 Rajn Filip               OK Chrastava         CHA0102 C  436414  36.00         
 14 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C    7758  39.00         
 15 Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 C  436942  42.00         
 16 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  45.00         
 17 Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 C 2027215  48.00         
 18 Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C    7767  51.00         
 19 Zappe Nicholas           OOB TJ Tatran Jablon TJN0003 C 2027206  54.00         
 20 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C    4369  57.00         
 21 Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 C    8369  60.00         
 22 Vakant                                                           63.00         
 23 Vakant                                                           66.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.4km   60m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 B   51207  16.00         
  2 Pácl Lukáš               TJ Stadion Nový Bor  STB9901 C   52910  19.00         
  3 Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C  331399  22.00         
  4 Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 C 2027217  25.00         
  5 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901 C    8393  28.00         
  6 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359  31.00         
  7 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  34.00         
  8 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B    4372  37.00         
  9 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 C  207870  40.00         
 10 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B    4378  43.00         
 11 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411581  46.00         
 12 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C  232325  49.00         
 13 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B    2674  52.00         
 14 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B    4370  55.00         
 15 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B  888634  58.00         
 16 Plachý Jan               TJ Stadion Nový Bor  STB9902 C   52911  61.00         
 17 Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN     C 2027223  64.00         
 18 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 C  682083  67.00         
 19 Vakant                                                           70.00         
 20 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.4km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241  27.00         
  2 Kočíb Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN9602 B  416836  30.00         
  3 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  33.00         
  4 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A    4743  36.00         
  5 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  39.00         
  6 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 B    7768  42.00         
  7 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617  45.00         
  8 Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 C  232505  48.00         
  9 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  51.00         
 10 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600      7763  54.00         
 11 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  57.00         
 12 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B  435212  60.00         
 13 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996  63.00         
 14 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  66.00         
 15 Vakant                                                           69.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.2km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978  37.00         
  2 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C  682116  40.00         
  3 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A   53163  43.00         
  4 Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C    7755  46.00         
  5 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512  49.00         
  6 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  52.00         
  7 Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 C 2027205  55.00         
  8 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B  330671  58.00         
  9 Špetlík Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9503 C 2027226  61.00         
 10 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: H20         3.2km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kočíb Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9303 C  232511  70.00         
  2 Charousek Jakub          OK Doksy             DOK9200 C    7751  76.00         
  3 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.3km  170m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A  436960  18.00         
  2 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399  21.00         
  3 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  24.00         
  4 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986  27.00         
  5 Loos Arnošt              OK Jiskra Nový Bor   BOR7808 C    8520  30.00         
  6 Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 C    8288  33.00         
  7 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C   51234  36.00         
  8 Petr Josef               Slavia Liberec orien VLI6300 C    8287  39.00         
  9 Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A  232509  42.00         
 10 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  45.00         
 11 Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227  48.00         
 12 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119  51.00         
 13 Škara Vojtěch            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9102 C   52928  54.00         
 14 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  57.00         
 15 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C   52916  60.00         
 16 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C  416840  63.00         
 17 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  66.00         
 18 Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA7901 C    8189  69.00         
 19 Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C    8249  72.00         
 20 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C    8302  75.00         
 21 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  78.00         
 22 Klapka Michal            OK Jiskra Nový Bor   BOR8703 C    8958  81.00         
 23 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  84.00         
 24 Rázek Aleš               Slavia Liberec orien VLI7800     51602  87.00         
 25 Albl Miloslav            VSK Přírodověda      PVP7605    420455  90.00         
 26 Vakant                                                           93.00         
 27 Vakant                                                           96.00         
 28 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: H21L        4.5km  270m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503   1.00         
  2 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129   3.00         
  3 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124   5.00         
  4 Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C   51726   7.00         
  5 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750   9.00         
  6 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500      8650  11.00         
  7 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  13.00         
  8 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154  15.00         
  9 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  17.00         
 10 Laciga Radek             SK Praga             PGP8202    515441  19.00         
 11 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C 1969696  21.00         
 12 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  23.00         
 13 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  25.00         
 14 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  27.00         
 15 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300  29.00         
 16 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R  888645  31.00         
 17 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  33.00         
 18 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  35.00         
 19 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  37.00         
 20 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  39.00         
 21 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534  41.00         
 22 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R  886513  43.00         
 23 Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C 1602619  45.00         
 24 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929  47.00         
 25 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  49.00         
 26 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840  51.00         
 27 Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C 2025338  53.00         
 28 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  55.00         
 29 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C    9705  57.00         
 30 Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C    8487  59.00         
 31 Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C  896967  61.00         
 32 Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C  887908  63.00         
 33 Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 R 1301635  65.00         
 34 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C 1006283  67.00         
 35 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  69.00         
 36 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C    8298  71.00         
 37 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401    920383  73.00         
 38 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132  75.00         
 39 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  77.00         
 40 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C  500263  79.00         
 41 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R  515475  81.00         
 42 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  83.00         
 43 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239  85.00         
 44 Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R 1302790  87.00         
 45 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  89.00         
 46 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R  995838  91.00         
 47 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145  93.00         
 48 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  95.00         
 49 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601    515133  97.00         
 50 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204     52279  99.00         
 51 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650 101.00         
 52 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608 103.00         
 53 Vakant                                                          105.00         
 54 Vakant                                                          107.00         
 55 Vakant                                                          109.00         
 56 Vakant                                                          111.00         
 57 Vakant                                                          113.00         
 58 Vakant                                                          115.00         
 
Startovka kategorie: H35         3.2km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C    9056   1.00         
  2 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472   4.00         
  3 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322   7.00         
  4 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR7301 C  416120  10.00         
  5 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  13.00         
  6 Slavík Michal            OK Chrastava         CHA7701 C 1444010  16.00         
  7 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  19.00         
  8 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284  22.00         
  9 Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C    4445  25.00         
 10 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176  28.00         
 11 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: H40         2.9km  110m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C  434598  51.00         
  2 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C  682100  53.00         
  3 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  55.00         
  4 Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C    8270  57.00         
  5 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C  897351  59.00         
  6 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502  61.00         
  7 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  63.00         
  8 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256  65.00         
  9 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460  67.00         
 10 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750  69.00         
 11 Hickethier Manfred       Planeta Radebeul     DE1        336118  71.00         
 12 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  73.00         
 13 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C    8260  75.00         
 14 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781  77.00         
 15 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  79.00         
 16 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C  232388  81.00         
 17 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277  83.00         
 18 Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN     C 2027204  85.00         
 19 Vakant                                                           87.00         
 
Startovka kategorie: H45         2.9km  110m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C   51210   2.00         
  2 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153   5.00         
  3 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372   8.00         
  4 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114  11.00         
  5 Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C 2017687  14.00         
  6 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  17.00         
  7 Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C  416829  20.00         
  8 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  23.00         
  9 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C  416839  26.00         
 10 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  29.00         
 11 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801      8336  32.00         
 12 Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    9931  35.00         
 13 Šubrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C    7703  38.00         
 14 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682088  41.00         
 15 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.7km  110m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  62.00         
  2 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C   52927  65.00         
  3 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242  68.00         
  4 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  71.00         
  5 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  74.00         
  6 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  77.00         
  7 Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C    8436  80.00         
  8 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  83.00         
  9 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C  682076  86.00         
 10 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542  89.00         
 11 Swoboda Petr             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5913 C  232499  92.00         
 12 Vakant                                                           95.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.7km  110m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778   2.00         
  2 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C    8262   8.00         
  3 Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C          14.00         
  4 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  20.00         
  5 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833  26.00         
  6 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  32.00         
  7 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  38.00         
  8 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  44.00         
  9 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: H60         1.9km   80m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  81.00         
  2 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  84.00         
  3 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  87.00         
  4 Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C    8258  90.00         
  5 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  93.00         
  6 Fejk Zbyněk              TJ Jiskra Hořice     HOR4801 C   51178  96.00         
  7 Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C    8159  99.00         
  8 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890 102.00         
  9 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580 105.00         
 10 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: H65         1.9km   80m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  45.00         
  2 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  48.00         
  3 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  51.00         
  4 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  54.00         
  5 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  57.00         
  6 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324  60.00         
  7 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718  63.00         
  8 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741  66.00         
  9 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  69.00         
 10 Malý Bohumil             KOB Kamenický Šenov  KAS4500 C    8362  72.00         
 11 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.9km   80m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544   0.00         
  2 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230   6.00         
  3 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  12.00         
  4 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900  18.00         
  5 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  24.00         
  6 Vakant                                                           30.00         
  7 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  36.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.0km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C    4377                
  2 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360                
  3 Říhová Eliška            OK Chrastava         CHA0351 C    8357                
  4 Štastná Soňa             OK Chrastava         CHA0550 C    8358                
  5 Danková Alice            OK Chrastava         CHA0551 C    8360                
  6 Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351     51224                
  7 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382                
  8 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201                
  9 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C  886252                
 10 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359                
 11 Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C  446324                
 12 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C  438039                
 13 Baloghová Milenka        OOB TJ Tatran Jablon TJN     C    8366                
 14 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C    8372                
 15 Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C    8299                
 16 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121                
 17 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850                
 18 Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639                
 19 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113                
 20 Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C    8376                
 21 Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C  448931                
 22 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C  448932                
 23 Folprechtová Julie       SK OK 24 Praha       OKP          8382                
 24 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR        416139                
 25 Rázková Helena           Slavia Liberec orien VLI0651      8384                
 26 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501      8389                
 27 Malá Anežka              OK Jilemnice         JIL0751      9077                
 28 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0500      8020                
 
Startovka kategorie: P2          2.1km   70m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C    8448                
  2 Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C  331491                
  3 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C    7789                
  4 Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI     C   51205                
  5 Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C    8180                
  6 Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C   52906                
  7 Tkáč Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN     C 2027227                
  8 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225                
  9 Hladíková Jana           SOK TJ Turnov        TUV     C  411538                
 10 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C  411364                
 11 Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C  411430                
 12 Bareš Martin             Slavia Liberec orien VLI4707 C   51223                
 13 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773                
 14 Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C   51230                
 15 Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C    8377                
 16 Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C    8379                
 17 Bielko Marek             NER-TULlbc-Bielko    NE1          8380                
 18 Jedlička Lukáš           NER-TULlbc-Bielko    NE1          8381                
 19 Svobodová Kristýna       OOB TJ Tatran Jablon TJN9860      8385                
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          3.3km  170m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
  2 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  3 Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C  981842                
  4 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749                
  5 Lejsková Pavlína         OOB TJ Tatran Jablon TJN9251 C  416849                
  6 Sykorka Ivan             NER-Sykorka          NE2          8383                
  7 Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6303      5789                
  8 Kužel Jiří               NER-Kužel            N03          8398                
  9 Vakant