Startovka oddílů                                                  21.3.2012 23:19:48
                                  1.JO - KT Mašov
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21L    22.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H14     55.00         
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H14     37.00         
  3 Kubec Jan                BOR0004    4380    H12      3.00         
  4 Štědra Petr              BOR0005    4387    H10L    16.00         
  5 Kopecká Luisa            BOR0051    6885    D12     21.00         
  6 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H12     57.00         
  7 Tománek Josef            BOR0102    4373    H12     15.00         
  8 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D12      3.00         
  9 Karková Ludmila          BOR0152    4389    D10L    40.00         
 10 Ulrich Libor             BOR0200    4384    H10L    20.00         
 11 Trojánková Eliška        BOR0250    4379    D10L    46.00         
 12 Staňa Ondřej             BOR0301    4377    HDR                   
 13 Socha Ondřej             BOR0302  361279    H10L    10.00         
 14 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    HDR                   
 15 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     12.00         
 16 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70      0.00         
 17 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     24.00         
 18 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     36.00         
 19 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D65     18.00         
 20 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D55     33.00         
 21 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50     68.00         
 22 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H50     80.00         
 23 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50     74.00         
 24 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     81.00         
 25 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D50     69.00         
 26 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50     51.00         
 27 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H21L    39.00         
 28 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     17.00         
 29 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21L    59.00         
 30 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     20.00         
 31 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H45     29.00         
 32 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45     11.00         
 33 Göttlichová Jitka        BOR6752    8448    P2                    
 34 Janatová Markéta         BOR7456    8432    D35     46.00         
 35 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H35      4.00         
 36 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D21K    49.00         
 37 Nehasil David            BOR7713  995805    H21L    33.00         
 38 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    D21K    65.00         
 39 Loos Arnošt              BOR7808    8520    H21K    30.00         
 40 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L    55.00         
 41 Klapka Michal            BOR8703    8958    H21K    81.00         
 42 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D21L    31.00         
 43 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H21L    27.00         
 44 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D18     88.00         
 45 Kameníková Andrea        BOR9751    8435    D16     65.00         
 46 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14     43.00         
 47 Kašpar Ludvík            BOR9805  331399    H14     22.00         
 48 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D14     53.00         
 49 Staňová Karolína         BOR9853    4367    D14     32.00         
 50 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14     17.00         
 51 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H14     31.00         
 52 Fiala David              BOR9902    4386    H12     27.00         
 53 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D14     41.00         
 54 Janoušková Lucie         BOR9954    4357    D14     23.00         
 55 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D14      5.00         
 
 
Startovka oddílu: DE1 - Planeta Radebeul                         Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       DE1      336118    H40     71.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H21L    11.00         
  2 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L     7.00         
  3 Janata Martin            DKP8306  888608    H21L   103.00         
  4 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21L    52.00         
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60    102.00         
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60     72.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolek Petr               DOB7501  887908    H21L    63.00         
  2 Janda Martin             DOB8002  920696    H21L    95.00         
  3 Přecechtělová Tereza     DOB8971    8564    D21L    25.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001    7758    H12     39.00         
  2 Šmol Martin              DOK0002    7767    H12     51.00         
  3 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H40     73.00         
  4 Charousek Jakub          DOK9200    7751    H20     76.00         
  5 Boskovský Tomáš          DOK9400    7755    H18     46.00         
  6 Charousková Lucie        DOK9450    7759    D18     94.00         
  7 Hradecký Jaroslav        DOK9600    7763    H16     54.00         
  8 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H16     42.00         
  9 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H14     58.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21K    84.00         
  2 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L    37.00         
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Würzová Kateřina         FYD6952  515004    D40     69.00         
  2 Würzová Anna             FYD9451  515182    D18     76.00         
  3 Würzová Karolína         FYD9852    8352 P  D14     47.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fejk Zbyněk              HOR4801   51178    H60     96.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D12     27.00         
  2 Kopecký Josef            CHA0101  436449    H12     18.00         
  3 Rajn Filip               CHA0102  436414    H12     36.00         
  4 Brand Adam               CHA0200    8353 P  H10L     8.00         
  5 Růžičková Vendula        CHA0252    8458 P  D10     25.00         
  6 Jeřábková Andrea         CHA0253    8356 P  D10L    52.00         
  7 Říhová Eliška            CHA0351    8357 P  HDR                   
  8 Štastná Soňa             CHA0550    8358 P  HDR                   
  9 Danková Alice            CHA0551    8360 P  HDR                   
 10 Lusk jr. Zdeněk          CHA0600    8361 P  H10L     2.00         
 11 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     30.00         
 12 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     57.00         
 13 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55     32.00         
 14 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D60     84.00         
 15 Vokál Jiří               CHA5001    8159    H60     99.00         
 16 Lusk Karel               CHA5002    8160    H60     81.00         
 17 Barták Jiří              CHA5100    8161    H60     87.00         
 18 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D50     45.00         
 19 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55     24.00         
 20 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55     44.00         
 21 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55     20.00         
 22 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     63.00         
 23 Lusková Olga             CHA5650    8170    D55     12.00         
 24 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D50     75.00         
 25 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40     51.00         
 26 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40     87.00         
 27 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21L    89.00         
 28 Kočárek Michal           CHA7400    4445    H35     25.00         
 29 Slavík Michal            CHA7701 1444010    H35     16.00         
 30 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21L    55.00         
 31 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L    49.00         
 32 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L     1.00         
 33 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21L    23.00         
 34 Lusk Zdeněk              CHA7901    8189    H21K    69.00         
 35 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21L    83.00         
 36 Slavíková Jana           CHA8251    4129    D21K    17.00         
 37 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21L    41.00         
 38 Brozová Veronika         CHA8650    8193    D21K    29.00         
 39 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21K    57.00         
 40 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21L    49.00         
 41 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21K    73.00         
 42 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D18     82.00         
 43 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H18     58.00         
 44 Bartáková ml. Eva        CHA9950  331491    P2                    
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12     18.00         
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H12     24.00         
  3 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H12     33.00         
  4 Kyselová Adéla           JEN0351   51224    HDR                   
  5 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    H10     85.00         
  6 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     93.00         
  7 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60    105.00         
  8 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55      2.00         
  9 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D60     60.00         
 10 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     38.00         
 11 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55     18.00         
 12 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     89.00         
 13 Zabořil Michal           JEN7101    7781    H40     77.00         
 14 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35     43.00         
 15 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2                    
 16 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16     57.00         
 17 Hájek Jan                JEN9703  411526    H16     66.00         
 18 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H16     51.00         
 19 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H16     45.00         
 20 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D14     59.00         
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuncířová Milena         JHB6452   49816    D45      8.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Evžen               JIL0301   53224    H10L    34.00         
  2 Malý Antonín             JIL0501   53225    H10L    30.00         
  3 Malá Anežka              JIL0751    9077    HDR                   
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek František          KAM7600  523000    H21L    13.00         
  2 Semík Ondřej             KAM9401  920383    H21L    73.00         
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    HDR                   
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70      6.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     36.00         
  4 Malý Bohumil             KAS4500    8362 P  H65     72.00         
  5 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     24.00         
  6 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     48.00         
  7 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55      9.00         
  8 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     63.00         
  9 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40     57.00         
 10 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21L    77.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlk Josef                LDC5801    8336    H45     32.00         
  2 Burdová Simona           LDC6851  440493    D40     81.00         
  3 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H21L    17.00         
  4 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H21L    85.00         
  5 Gálus Igor               LDC7302  336784    H21L    35.00         
  6 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D21L    13.00         
  7 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16     60.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    H12     45.00         
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    H10L     6.00         
  3 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     15.00         
  4 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D55     30.00         
  5 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21K    33.00         
  6 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21L     5.00         
  7 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21K    57.00         
  8 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21K    51.00         
  9 Kučerka David            LIT8202    8105    H21K    24.00         
 10 Pavlíková Jitka          LIT8352    8113    D21K    25.00         
 11 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21K    66.00         
 12 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K     9.00         
 13 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21K    45.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65     66.00         
  2 Šikola Alexej            LJN5301            H55     14.00         
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55      3.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melicharová Barbora      LLI       51205    P2                    
  2 Melichar Petr            LLI0001   51203    H12     12.00         
  3 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H12      6.00         
  4 Hořák Jaroslav           LLI0102 2032134    H12      0.00         
  5 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H10     73.00         
  6 Burgr Honza              LLI0202   51202    H10L     0.00         
  7 Bradáč David             LLI0203 2032132    H10     61.00         
  8 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR                   
  9 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     12.00         
 10 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     51.00         
 11 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65     45.00         
 12 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    10.00         
 13 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H50     62.00         
 14 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4                    
 15 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                    
 16 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45      2.00         
 17 Košková Vlasta           LLI6351  410719    D45      2.00         
 18 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H40     55.00         
 19 Labská Bohuslava         LLI6951  428281    D40     48.00         
 20 Žihlová Lucie            LLI6952  434597    D40     60.00         
 21 Hořáková Petra           LLI6953    8547    D40     54.00         
 22 Fürstová Kateřina        LLI6954 2032126    D40     66.00         
 23 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D21L     4.00         
 24 Bradáč Stanislav         LLI7203  434598    H40     51.00         
 25 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L     1.00         
 26 Košková Anna             LLI  95  253141    D16     62.00         
 27 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D18     64.00         
 28 Labský Jan               LLI9602  428203    H16     39.00         
 29 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H21K    18.00         
 30 Lettlová Michaela        LLI9652   52899    D16     50.00         
 31 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H16     33.00         
 32 Procházka Dan            LLI9703    8241    H16     27.00         
 33 Balcarová Barča          LLI9751  434595    D16     56.00         
 34 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H14     16.00         
 35 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D14      2.00         
 36 Krausová Hana            LLI9853   51211    D14      8.00         
 37 Labská Karolína          LLI9952  428206    D14     14.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koleš Jan                LPU8610 1602619    H21L    45.00         
  2 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21L    58.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051   52924    D12      6.00         
  2 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D12     15.00         
  3 Riby Thomas              LTP0202  897367    H10L    26.00         
  4 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    HDR                   
  5 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                   
  6 Eiselt Miloš             LTP5802  682076    H50     86.00         
  7 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50     92.00         
  8 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     65.00         
  9 Kovář Karel              LTP6102  682088    H45     41.00         
 10 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D45     32.00         
 11 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     11.00         
 12 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45      5.00         
 13 Bílý Petr                LTP6805   51279    H40     79.00         
 14 Pavel Petr               LTP6806  897351    H40     59.00         
 15 Žejdlík Michal           LTP7001  682100    H40     53.00         
 16 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21K    60.00         
 17 Škara Vojtěch            LTP9102   52928    H21K    54.00         
 18 Hulha Lukáš              LTP9405  682116    H18     40.00         
 19 Kovářová Lenka           LTP9750  682080    D21K    21.00         
 20 Matějka Lukáš            LTP9802  682083    H14     67.00         
 21 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D14     62.00         
 
 
Startovka oddílu: N03 - NER-Kužel                                Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuželová Adéla           N03        8396 P  D10L    55.00         
  2 Kužel Jiří               N03        8397 P  H10L    28.00         
  3 Kužel Jiří               N03        8398 P  P4                    
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: NE1 - NER-TULlbc-Bielko                        Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bielko Marek             NE1        8380 P  P2                    
  2 Jedlička Lukáš           NE1        8381 P  P2                    
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: NE2 - NER-Sykorka                              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sykorka Ivan             NE2        8383 P  P4                    
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtová Julie       OKP        8382    HDR                   
  2 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21L    99.00         
  3 Folprechtová Katka       OKP7451  416221    D35     52.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     71.00         
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     14.00         
  3 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    P2                    
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L    51.00         
  2 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H40     67.00         
  3 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21L    91.00         
  4 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21L    19.00         
  5 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21L    67.00         
  6 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21L    64.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašatová Eliška          PHK0201  425518    D10     31.00         
  2 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21L    69.00         
  3 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21L    37.00         
  4 Mašata Matěj             PHK9601   53163    H18     43.00         
  5 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H14     40.00         
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda                          Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Lucie            PVP7554  420448    D21K     5.00         
  2 Albl Miloslav            PVP7605  420455    H21K    90.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21L    31.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H65     54.00         
  2 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     83.00         
  3 Zalaba Jindřich          SJC6603    9931    H45     35.00         
  4 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45     35.00         
  5 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35     31.00         
  6 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21K    78.00         
  7 Tomeš Petr               SJC7531  896967    H21L    61.00         
  8 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21K    45.00         
  9 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21L    40.00         
 10 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21L    79.00         
 11 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21K    69.00         
 12 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21L    57.00         
 13 Tomešová Daniela         SJC8451  981842    P4                    
 14 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21L    19.00         
 15 Henych Martin            SJC8601  515133    H21L    97.00         
 16 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21L    43.00         
 17 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21K    37.00         
 18 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21L    46.00         
 19 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18     52.00         
 20 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D18     70.00         
 21 Štál Jan                 SJC9601    9996    H16     63.00         
 22 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H16     36.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D21L    76.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     63.00         
  2 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     38.00         
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     19.00         
  4 Žitná Jana               SMB9251   49973    D20      4.00         
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21L    25.00         
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21L    16.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D12     24.00         
  2 Průšková Tereza          STB0499  446324    HDR                   
  3 Dolejší Jan              STB0601  438039    HDR                   
  4 Kubec Pavel              STB6601   49985    H45     23.00         
  5 Dolejší Miloš            STB6701   52906    P2                    
  6 Abelová Ivana            STB6798   52909    D45      5.00         
  7 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     40.00         
  8 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K    61.00         
  9 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    34.00         
 10 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H14     34.00         
 11 Pácl Lukáš               STB9901   52910    H14     19.00         
 12 Plachý Jan               STB9902   52911    H14     61.00         
 13 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D14     26.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21L    81.00         
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějková Hana           TBM8954  416154    D21L    61.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Eva             TEP4851   51647    D60     90.00         
  2 Městková Lucie           TEP7850   49546    D21K    77.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21L    47.00         
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45     17.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Budská Anna              TJN        8364 P  D10L    49.00         
  2 Adamec Lukáš             TJN        8365 P  H10     67.00         
  3 Michek David             TJN     2027223    H14     64.00         
  4 Mrkvička Jiří            TJN     2027204    H40     85.00         
  5 Baloghová Milenka        TJN        8366 P  HDR                   
  6 Tkáč Jan                 TJN     2027227    P2                    
  7 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H12     30.00         
  8 Němeček Josef            TJN0002  436942    H12     42.00         
  9 Zappe Nicholas           TJN0003 2027206    H12     54.00         
 10 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D12     12.00         
 11 Růta Matyáš              TJN0102    8367 P  H12      9.00         
 12 Budský Ondřej            TJN0105    8368 P  H12     21.00         
 13 Adamec Martin            TJN0106    8369 P  H12     60.00         
 14 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H12     48.00         
 15 Baloghová Lidunka        TJN0150 2027211    D12     30.00         
 16 Rýdlová Adéla            TJN0151 2035701    D12      0.00         
 17 Novotná Viktorka         TJN0250  425591    D10      1.00         
 18 Rýdlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D10     13.00         
 19 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H10     91.00         
 20 Vitebský Lukáš           TJN0302    8370 P  H10     79.00         
 21 Vitebská Eliška          TJN0350    8371 P  D10     43.00         
 22 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10L     4.00         
 23 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     18.00         
 24 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     90.00         
 25 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     26.00         
 26 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     21.00         
 27 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     27.00         
 28 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H21K    72.00         
 29 Horák Petr               TJN5602    8262    H55      8.00         
 30 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H40     75.00         
 31 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45     26.00         
 32 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D50     57.00         
 33 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H40     57.00         
 34 Picek Jan                TJN6500  416839    H45     26.00         
 35 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H45     20.00         
 36 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45     14.00         
 37 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D40     90.00         
 38 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40     65.00         
 39 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40     78.00         
 40 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D40     84.00         
 41 Picková Helena           TJN6952  416843    D40     72.00         
 42 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40     69.00         
 43 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40     61.00         
 44 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40     63.00         
 45 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35     28.00         
 46 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L    93.00         
 47 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    P2                    
 48 Pešík Michal             TJN7701 2025338    H21L    53.00         
 49 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21K    36.00         
 50 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21L    21.00         
 51 Picek Jan                TJN9101  416840    H21K    63.00         
 52 Lejsková Pavlína         TJN9251  416849    P4                    
 53 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    70.00         
 54 Kočíb Jan                TJN9303  232511    H20     70.00         
 55 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D21L    28.00         
 56 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H18     55.00         
 57 Posselt Martin           TJN9501  232512    H18     49.00         
 58 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H18     37.00         
 59 Špetlík Martin           TJN9503 2027226    H18     61.00         
 60 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H21K    42.00         
 61 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H16     30.00         
 62 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H16     48.00         
 63 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D16     68.00         
 64 Němečková Eliška         TJN9752 2027250    D16     59.00         
 65 Novák Filip              TJN9801 2027217    H14     25.00         
 66 Svobodová Kristýna       TJN9860    8385 P  P2                    
 67 Novotný Marek            TJN9901  232325    H14     49.00         
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Antonín          TUR      416139    HDR                   
  2 Rychlá Kateřina          TUR0050    8395 P  D12      9.00         
  3 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D10     19.00         
  4 Hanuš Miroslav           TUR0401    8392 P  H10L    24.00         
  5 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    HDR                   
  6 Nejezchleb Vojtěch       TUR0501    8389 P  HDR                   
  7 Vřešťál Jan              TUR7301  416120    H35     10.00         
  8 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D14     11.00         
  9 Schmidtová Tereza        TUR9854  888638    D14     38.00         
 10 Karatsiolis Kryštof      TUR9901    8393 P  H14     28.00         
 11 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D14     20.00         
 12 Loudová Leona            TUR9956    8394 P  D14     50.00         
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hladíková Jana           TUV      411538    P2                    
  2 Ježek Josef              TUV      411364    P2                    
  3 Ježková Jana             TUV      411430    P2                    
  4 Mikule Jan               TUV0102    8386 P  H10L    14.00         
  5 Jirman Filip             TUV0212  211395    H10     97.00         
  6 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D10     37.00         
  7 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H65     60.00         
  8 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60     84.00         
  9 Smutný Martin            TUV6303    5789    P4                    
 10 Šritr Martin             TUV6802  232388    H40     81.00         
 11 Folprecht Eduard         TUV7304    9056    H35      1.00         
 12 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H35      7.00         
 13 Zakouřil Tomáš           TUV7500   51726    H21L     7.00         
 14 Kvapilová Lenka          TUV8151    7707    D21K    81.00         
 15 Smutná Kateřina          TUV9653  411561    D16     71.00         
 16 Ježek Josef              TUV9901  411581    H14     46.00         
 17 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H14     52.00         
 18 Sokolářová Šárka         TUV9951  411616    D14     35.00         
 19 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D14     44.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Maruška        VLI0251  207860    D10L    58.00         
  2 Martanová Elin           VLI0252    8126    D10      7.00         
  3 Podrábská Bětuška        VLI0451    8306    D10L    43.00         
  4 Martanová Lea            VLI0555    8372 P  HDR                   
  5 Rázková Helena           VLI0651    8384 P  HDR                   
  6 Přinda Jan               VLI0803    8299    HDR                   
  7 Bareš Martin             VLI4707   51223    P2                    
  8 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H45      8.00         
  9 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K    27.00         
 10 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D60     54.00         
 11 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    P2                    
 12 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60     78.00         
 13 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D60     66.00         
 14 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H21K    75.00         
 15 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    75.00         
 16 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    73.00         
 17 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21K    48.00         
 18 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45     23.00         
 19 Petr Josef               VLI6300    8287    H21K    39.00         
 20 Veselská Kateřina        VLI6551    7711    D45     29.00         
 21 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L     3.00         
 22 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     34.00         
 23 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    71.00         
 24 Rázková Eva              VLI7550    8295    D35     25.00         
 25 Kučerová Jana            VLI7651    8373 P  D21K    41.00         
 26 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    29.00         
 27 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21L    15.00         
 28 Hyxová Radka             VLI7755 2032117    D21K    53.00         
 29 Rázek Aleš               VLI7800   51602    H21K    87.00         
 30 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    D21L    79.00         
 31 Šilhánová Anna           VLI8151 2032177    D21K    13.00         
 32 Loosová Lenka            VLI8152   51230    P2                    
 33 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21L    87.00         
 34 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21L    65.00         
 35 Petr Pavel               VLI9400    8288    H21K    33.00         
 36 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D16     53.00         
 37 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     56.00         
 38 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D14     29.00         
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10L    18.00         
  2 Baldrian Tomáš           VSP0405    8277    H10L    32.00         
  3 Hejna Igor               VSP0407    8374 P  H10L    22.00         
  4 Hejna Viktor             VSP0408    8375 P  H10L    12.00         
  5 Městka Václav            VSP0600  416121    HDR                   
  6 Mencl Josef              VSP0602 2021850    HDR                   
  7 Baldrianová Eva          VSP0751  888639    HDR                   
  8 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                   
  9 Hejnová Barbora          VSP0851    8376 P  HDR                   
 10 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65     69.00         
 11 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55      6.00         
 12 Horová Magda             VSP5450    9782    D21L    43.00         
 13 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H50     77.00         
 14 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    H40     83.00         
 15 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H35     22.00         
 16 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21L     9.00         
 17 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P4                    
 18 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L   101.00         
 19 Hejnová Martina          VSP7354    8377 P  P2                    
 20 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H35     13.00         
 21 Hejna Vladimír           VSP7404    8379 P  P2                    
 22 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D35     37.00         
 23 Kučerová  Marie          VSP7551   53546    D35     22.00         
 24 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D35     28.00         
 25 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L    67.00         
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        Sobota 24.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           ZAK0400  448931    HDR                   
  2 Kašpar Štěpán            ZAK0401  448932    HDR                   
  3 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21K    21.00         
  4 Kašparová Marie          ZAK7250  219333    D40     75.00