Startovka oddílů                                                  21.3.2012 21:50:45
                                      MJO NOB
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil David            BOR7713  995805    H35     41.00         
  2 Novák Daniel             BOR8702  887924    H21     42.00         
  3 Klapka Michal            BOR8703    8958    H21     21.00         
  4 Vlažná Lucie             BOR8753   52675    D21     45.00         
  5 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D21      3.00         
  6 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D21     27.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21     21.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21     60.00         
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    P4      11.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60      1.00         
  2 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H40     52.00         
  3 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D35      8.00         
  4 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21     63.00         
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16     68.00         
  2 Hájek Jan                JEN9703  411526    H16     52.00         
  3 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H16     44.00         
  4 Miller Jan               JEN9707   51544    H16     60.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21     27.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek František          KAM7600  523000    H21     33.00         
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H40     40.00         
  2 Nehasilová Zuzana        LDC7150  347864    D40     16.00         
  3 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H35     53.00         
  4 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     11.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka David            LIT8202    8105    H21     45.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45      4.00         
  2 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H40     28.00         
  3 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21     36.00         
  4 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16     32.00         
  5 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H16     56.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koleš Jan                LPU8610 1602619    H21      0.00         
  2 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21     15.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bílý Petr                LTP6805   51279    H40     22.00         
 
 
Startovka oddílu: N04 - N04-Vedral                               Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vedral Vladimír          N04        4658 P  P4       5.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21      9.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     49.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21     15.00         
  2 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21     48.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21      9.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Vít             SCP6800  995798    H21     54.00         
  2 Žemla Tomáš              SCP7105   51565    H35     29.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H60      7.00         
  2 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D40     22.00         
  3 Henych Martin            SJC8601  515133    H21     24.00         
  4 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18     36.00         
  5 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D18      0.00         
  6 Štál Jan                 SJC9601    9996    H16     36.00         
  7 Zlámal David             SJC9603    4239    H16     48.00         
  8 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H16     28.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D21     33.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     35.00         
  2 Žitný Tomáš              SMB8901   49979    P4      17.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21     30.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21      6.00         
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45      4.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40     34.00         
  2 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H35     23.00         
  3 Vaniš Ondřej             TJN9500  515131    H18     30.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              TUR7301  416120    H35     17.00         
  2 Wolf Filip               TUR9701  995840    H16     24.00         
  3 Linková Alena            TUR9751   51537    D16      1.00         
  4 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D16     41.00         
  5 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D16     33.00         
  6 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D16     25.00         
  7 Hudska Ludmila           TUR9851  232726    D16     17.00         
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Josef              TUV      411364    P2       2.00         
  2 Ježková Jana             TUV      411430    P2      14.00         
  3 Šritr Martin             TUV6802  232388    H40     46.00         
  4 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H35     59.00         
  5 Zakouřil Tomáš           TUV7500   51726    H21     57.00         
  6 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D18      6.00         
  7 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H16     40.00         
  8 Smutná Kateřina          TUV9653  411561    D16      9.00         
  9 Ježek Josef              TUV9901  411581    H16     64.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55     25.00         
  2 Henych Petr              VLI6001  515132    H21      3.00         
  3 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D35     14.00         
  4 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H35     47.00         
  5 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35      2.00         
  6 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21     66.00         
  7 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21     39.00         
  8 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21     12.00         
  9 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21     18.00         
 10 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21     51.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Pátek 23.3.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horová Magda             VSP5450    9782    D21     39.00         
  2 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H50     43.00