Konečné výsledky kategorie                                                24.3.2012 16:40:50
                                      1.JO - KT Mašov
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     16.20  +      0.00
  2.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     18.22  +      2.02
  3.Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C     22.08  +      5.48
  4.Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C     22.10  +      5.50
  5.Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C     27.47  +     11.27
  6.Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C     33.28  +     17.08
    Černochová Jana          TJ Loko Liberec      LLI       VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.0km   40m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Maruška        Slavia Liberec orien VLI0251 C     18.41  +      0.00
  2.Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C     21.34  +      2.53
  3.Podrábská Bětuška        Slavia Liberec orien VLI0451 C     24.47  +      6.06
    Kuželová Adéla           NER-Kužel            N03       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km   40m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B     13.53  +      0.00
  2.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     16.05  +      2.12
  3.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 C     16.54  +      3.01
  4.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     18.14  +      4.21
  5.Lejsková Barbora         OOB TJ Tatran Jablon TJN0051 C     20.30  +      6.37
  6.Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov / MTBO TUR0050 C     24.15  +     10.22
  7.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     25.39  +     11.46
  8.Rýdlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 C     26.19  +     12.26
  9.Baloghová Lidunka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     26.49  +     12.56
 10.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     32.45  +     18.52
    Kopecká Luisa            OK Jiskra Nový Bor   BOR0051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.8km   50m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     19.07  +      0.00
  2.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A     20.08  +      1.01
  3.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     20.46  +      1.39
  4.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     21.42  +      2.35
  5.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 B     21.44  +      2.37
  6.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     22.26  +      3.19
  7.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 B     22.45  +      3.38
  8.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 B     23.52  +      4.45
  9.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     24.46  +      5.39
 10.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9951 C     25.47  +      6.40
 11.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     28.35  +      9.28
 12.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B     28.37  +      9.30
 13.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     28.57  +      9.50
 14.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     30.34  +     11.27
 15.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B     30.59  +     11.52
 16.Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     34.45  +     15.38
 17.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     37.54  +     18.47
 18.Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C     42.43  +     23.36
 19.Grulyova Michaela        TJ Loko Liberec      LLI           64.55  +     45.48
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.2km   80m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     29.36  +      0.00
  2.Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 B     29.42  +      0.06
  3.Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653       30.46  +      1.10
  4.Němečková Eliška         OOB TJ Tatran Jablon TJN9752 C     31.56  +      2.20
  5.Balcarová Barča          TJ Loko Liberec      LLI9751 C     37.50  +      8.14
 MS Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI95   CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.6km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     33.55  +      0.00
  2.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 A     34.51  +      0.56
  3.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     40.01  +      6.06
  4.Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C     40.52  +      6.57
    Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.6km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 B     48.31  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.5km  130m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850       34.08  +      0.00  R:    0b
  2.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     35.24  +      1.16  R:    0b
  3.Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755       38.06  +      3.58  R:    0b
  4.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     38.42  +      4.34  R:    0b
  5.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     39.35  +      5.27  R:    0b
  6.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     40.39  +      6.31  R:    0b
  7.Slavíková Jana           OK Chrastava         CHA8251 C     41.35  +      7.27  R:    0b
  8.Alblová Lucie            VSK Přírodověda      PVP7554       42.56  +      8.48  R:    0b
  9.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     43.34  +      9.26  R:    0b
 10.Šilhánová Anna           Slavia Liberec orien VLI8151 C     44.13  +     10.05  R:    0b
 11.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     44.53  +     10.45  R:    0b
 12.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     45.03  +     10.55  R:    0b
 13.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     48.44  +     14.36  R:    0b
 14.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     51.36  +     17.28  R:    0b
 15.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     54.50  +     20.42  R:    0b
 16.Kučerová Jana            Slavia Liberec orien VLI7651 C     55.30  +     21.22  R:    0b
 17.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     60.20  +     26.12  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        3.9km  180m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     45.15  +      0.00  R:    0b
  2.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     45.59  +      0.44  R:    0b
  3.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     50.39  +      5.24  R:    0b
  4.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 A     51.06  +      5.51  R:    0b
  5.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     51.53  +      6.38  R:    0b
  6.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 C     52.08  +      6.53  R:    0b
  7.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A     53.03  +      7.48  R:    0b
  8.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     53.09  +      7.54  R:    0b
  9.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     53.11  +      7.56  R:    0b
 10.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     53.16  +      8.01  R:    0b
 11.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     53.27  +      8.12  R:    0b
 12.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     53.48  +      8.33  R:    0b
 13.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     53.49  +      8.34  R:    0b
 14.Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     54.45  +      9.30  R:    0b
 15.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     55.44  +     10.29  R:    0b
 16.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     56.08  +     10.53  R:    0b
 17.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     56.47  +     11.32  R:    0b
 18.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     58.41  +     13.26  R:    0b
 19.Přecechtělová Tereza     KOB Dobruška         DOB8971 C     60.57  +     15.42  R:    0b
 20.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     61.40  +     16.25  R:    0b
 21.Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     64.40  +     19.25  R:    0b
 22.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E     65.13  +     19.58  R:    0b
 23.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     66.17  +     21.02  R:    0b
 24.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     69.54  +     24.39  R:    0b
 25.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     79.01  +     33.46  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.6km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     28.45  +      0.00
  2.Folprechtová Katka       SK OK 24 Praha       OKP7451 C     30.16  +      1.31
  3.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     30.45  +      2.00
  4.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     30.46  +      2.01
  5.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     31.58  +      3.13
  6.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     33.03  +      4.18
  7.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     34.39  +      5.54
  8.Rázková Eva              Slavia Liberec orien VLI7550       34.51  +      6.06
  9.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     40.44  +     11.59
 10.Janatová Markéta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7456 C     56.35  +     27.50
 
Konečné výsledky kategorie: D40         2.3km   70m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C     26.10  +      0.00
  2.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     29.01  +      2.51
  3.Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C     30.12  +      4.02
  4.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     32.00  +      5.50
  5.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     32.04  +      5.54
  6.Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C     33.23  +      7.13
  7.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     35.32  +      9.22
  8.Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C     35.51  +      9.41
  9.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     41.08  +     14.58
 10.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     41.33  +     15.23
 11.Fürstová Kateřina        TJ Loko Liberec      LLI6954 C     42.29  +     16.19
 12.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     44.22  +     18.12
 12.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     44.22  +     18.12
 14.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     57.12  +     31.02
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.3km   70m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     29.06  +      0.00
  2.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     31.00  +      1.54
  3.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     32.19  +      3.13
  4.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     33.29  +      4.23
  5.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     33.44  +      4.38
  6.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     39.32  +     10.26
  7.Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C     39.53  +     10.47
  8.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     40.18  +     11.12
  9.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     48.49  +     19.43
 10.Veselská Kateřina        Slavia Liberec orien VLI6551 C     48.55  +     19.49
 11.Kuncířová Milena         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6452 C     50.33  +     21.27
 12.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     62.28  +     33.22
 
Konečné výsledky kategorie: D50         1.9km   70m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     27.39  +      0.00
  2.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     29.12  +      1.33
  3.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     32.58  +      5.19
  4.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     33.35  +      5.56
  5.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C     38.03  +     10.24
  6.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     46.04  +     18.25
  7.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     75.13  +     47.34
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.9km   70m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     33.11  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     33.20  +      0.09
  3.Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     39.52  +      6.41
  4.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     42.24  +      9.13
  5.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     42.31  +      9.20
  6.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     45.12  +     12.01
  7.Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     46.30  +     13.19
  8.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     62.11  +     29.00
  9.Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C     63.12  +     30.01
 10.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     68.20  +     35.09
 11.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C     92.47  +     59.36
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.2km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     21.56  +      0.00
  2.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851       24.46  +      2.50
  3.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     26.12  +      4.16
  4.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     30.58  +      9.02
  5.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     38.14  +     16.18
  6.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     44.42  +     22.46
  7.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     71.28  +     49.32
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.2km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     29.48  +      0.00
  2.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     30.52  +      1.04
  3.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     35.02  +      5.14
  4.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     35.43  +      5.55
  5.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     47.04  +     17.16
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     11.26  +      0.00
  2.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     15.06  +      3.40
  3.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     17.24  +      5.58
  4.Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C     21.56  +     10.30
  5.Adamec Lukáš             OOB TJ Tatran Jablon TJN     C     26.00  +     14.34
 MS Vitebský Lukáš           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 CMS   38.51  +     27.25
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.0km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 C     15.57  +      0.00
  2.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     17.39  +      1.42
  3.Brand Adam               OK Chrastava         CHA0200 C     18.08  +      2.11
  4.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401       18.45  +      2.48
  5.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL0301       18.55  +      2.58
  6.Burgr Honza              TJ Loko Liberec      LLI0202 C     20.54  +      4.57
  7.Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C     24.05  +      8.08
  8.Kužel Jiří               NER-Kužel            N03           24.36  +      8.39
  9.Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     25.08  +      9.11
 10.Štědra Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR0005 C     26.57  +     11.00
 11.Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501       27.06  +     11.09
 12.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     30.51  +     14.54
 13.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     34.32  +     18.35
    Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.6km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     17.51  +      0.00
  2.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     20.44  +      2.53
  3.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 C     22.45  +      4.54
  4.Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 C     24.55  +      7.04
  5.Fiala David              OK Jiskra Nový Bor   BOR9902 C     25.20  +      7.29
  6.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C     26.58  +      9.07
  7.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C     27.56  +     10.05
  8.Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C     27.59  +     10.08
  9.Zappe Nicholas           OOB TJ Tatran Jablon TJN0003 C     31.03  +     13.12
 10.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     35.46  +     17.55
 11.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C     36.06  +     18.15
 12.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 C     36.54  +     19.03
 13.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     43.01  +     25.10
 14.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     46.51  +     29.00
 15.Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 C     49.04  +     31.13
 16.Kopecký Josef            OK Chrastava         CHA0101 C     55.32  +     37.41
 17.Rajn Filip               OK Chrastava         CHA0102 C     71.40  +     53.49
    Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.4km   60m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 C     19.19  +      0.00
  2.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     23.45  +      4.26
  3.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     24.59  +      5.40
  4.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     25.59  +      6.40
  5.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 B     27.08  +      7.49
  6.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 C     27.56  +      8.37
  7.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     28.27  +      9.08
  8.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     32.06  +     12.47
  9.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     32.35  +     13.16
 10.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     35.04  +     15.45
 11.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 C     38.53  +     19.34
 12.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     42.31  +     23.12
 13.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     42.34  +     23.15
 14.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901 C     56.13  +     36.54
 15.Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN     C     57.35  +     38.16
 16.Pácl Lukáš               TJ Stadion Nový Bor  STB9901 C     65.15  +     45.56
 17.Plachý Jan               TJ Stadion Nový Bor  STB9902 C     72.44  +     53.25
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.4km  120m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     21.34  +      0.00
  2.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B     27.38  +      6.04
  3.Kočíb Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN9602 B     27.45  +      6.11
  4.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     28.29  +      6.55
  5.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     29.52  +      8.18
  6.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 B     32.10  +     10.36
  7.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     33.11  +     11.37
  8.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     39.31  +     17.57
  9.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600       40.31  +     18.57
 10.Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI     C     45.22  +     23.48
 11.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     45.25  +     23.51
 12.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     45.39  +     24.05
 13.Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     55.36  +     34.02
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.2km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     35.38  +      0.00
  2.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     37.27  +      1.49
  3.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     40.56  +      5.18
  4.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 C     46.54  +     11.16
  5.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     53.08  +     17.30
  6.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     62.44  +     27.06
  7.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     64.53  +     29.15
 
Konečné výsledky kategorie: H20         3.2km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kočíb Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9303 C     51.58  +      0.00
  2.Charousek Jakub          OK Doksy             DOK9200 C     54.52  +      2.54
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        3.3km  170m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     32.41  +      0.00  R:    0b
  2.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     33.18  +      0.37  R:    0b
  3.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     35.03  +      2.22  R:    0b
  4.Rázek Aleš               Slavia Liberec orien VLI7800       35.36  +      2.55  R:    0b
  5.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     35.46  +      3.05  R:    0b
  6.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     37.59  +      5.18  R:    0b
  7.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     38.28  +      5.47  R:    0b
  8.Albl Miloslav            VSK Přírodověda      PVP7605       38.37  +      5.56  R:    0b
  9.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     40.51  +      8.10  R:    0b
 10.Škara Vojtěch            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9102 C     41.47  +      9.06  R:    0b
 11.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     41.55  +      9.14  R:    0b
 12.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     42.28  +      9.47  R:    0b
 13.Petr Josef               Slavia Liberec orien VLI6300 C     42.42  +     10.01  R:    0b
 14.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     43.26  +     10.45  R:    0b
 15.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     45.53  +     13.12  R:    0b
 16.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     47.16  +     14.35  R:    0b
 17.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     48.01  +     15.20  R:    0b
 18.Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     48.21  +     15.40  R:    0b
 19.Klapka Michal            OK Jiskra Nový Bor   BOR8703 C     48.39  +     15.58  R:    0b
 20.Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C     48.59  +     16.18  R:    0b
 21.Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 C     49.02  +     16.21  R:    0b
 22.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     49.54  +     17.13  R:    0b
 23.Loos Arnošt              OK Jiskra Nový Bor   BOR7808 C     51.24  +     18.43  R:    0b
 24.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     52.54  +     20.13  R:    0b
 25.Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA7901 C     58.09  +     25.28  R:    0b
 26.Smištík Jaroslav         KOB Děčín            LDC           72.56  +     40.15  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        4.5km  270m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     37.46  +      0.00  R:    0b
  2.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     40.49  +      3.03  R:    0b
  3.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R     41.52  +      4.06  R:    0b
  4.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     41.55  +      4.09  R:    0b
  5.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     42.24  +      4.38  R:    0b
  6.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     42.35  +      4.49  R:    0b
  7.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     42.51  +      5.05  R:    0b
  8.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601       43.43  +      5.57  R:    0b
  9.Laciga Radek             SK Praga             PGP8202       44.22  +      6.36  R:    0b
 10.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C     44.38  +      6.52  R:    0b
 11.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     44.44  +      6.58  R:    0b
 12.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     44.52  +      7.06  R:    0b
 13.Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     44.53  +      7.07  R:    0b
 14.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     45.01  +      7.15  R:    0b
 15.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     45.33  +      7.47  R:    0b
 16.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     45.51  +      8.05  R:    0b
 17.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     46.09  +      8.23  R:    0b
 18.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     46.16  +      8.30  R:    0b
 19.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     46.28  +      8.42  R:    0b
 20.Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 R     47.09  +      9.23  R:    0b
 21.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     47.38  +      9.52  R:    0b
 22.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     47.58  +     10.12  R:    0b
 23.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     49.42  +     11.56  R:    0b
 24.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     49.56  +     12.10  R:    0b
 25.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     50.12  +     12.26  R:    0b
 26.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     51.00  +     13.14  R:    0b
 27.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     52.28  +     14.42  R:    0b
 28.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     52.57  +     15.11  R:    0b
 29.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401       53.36  +     15.50  R:    0b
 30.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     55.11  +     17.25  R:    0b
 31.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     55.42  +     17.56  R:    0b
 32.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204       56.26  +     18.40  R:    0b
 33.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     56.29  +     18.43  R:    0b
 34.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     57.10  +     19.24  R:    0b
 35.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     57.22  +     19.36  R:    0b
 36.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     58.31  +     20.45  R:    0b
 37.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500       58.41  +     20.55  R:    0b
 38.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     61.56  +     24.10  R:    0b
 39.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     62.57  +     25.11  R:    0b
 40.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     63.50  +     26.04  R:    0b
 41.Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C     64.37  +     26.51  R:    0b
 42.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     64.40  +     26.54  R:    0b
 43.Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     65.00  +     27.14  R:    0b
 44.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     67.57  +     30.11  R:    0b
 45.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     68.02  +     30.16  R:    0b
 46.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     69.04  +     31.18  R:    0b
 47.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     75.04  +     37.18  R:    0b
 48.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     81.28  +     43.42  R:   -0b
    Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C DISK              
    Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.2km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     34.27  +      0.00
  2.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     35.40  +      1.13
  3.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     39.50  +      5.23
  4.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR7301 C     40.17  +      5.50
  5.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     40.29  +      6.02
  6.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     45.16  +     10.49
  7.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     49.12  +     14.45
  8.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C     52.20  +     17.53
  9.Slavík Michal            OK Chrastava         CHA7701 C     86.59  +     52.32
 10.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C     89.11  +     54.44
 
Konečné výsledky kategorie: H40         2.9km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     29.40  +      0.00
  2.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     31.24  +      1.44
  3.Hickethier Manfred       Planeta Radebeul     DE1           32.18  +      2.38
  4.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C     33.06  +      3.26
  5.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     33.31  +      3.51
  6.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     35.15  +      5.35
  7.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     36.20  +      6.40
  8.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     41.18  +     11.38
  9.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     46.34  +     16.54
 10.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     46.59  +     17.19
 11.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     47.01  +     17.21
 12.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     49.49  +     20.09
 13.Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN     C     51.05  +     21.25
 14.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     52.11  +     22.31
    Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C DISK              
    Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.9km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     36.30  +      0.00
  2.Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C     37.05  +      0.35
  3.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     40.00  +      3.30
  4.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     41.22  +      4.52
  5.Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C     43.11  +      6.41
  6.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     43.53  +      7.23
  7.Šubrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C     47.01  +     10.31
  8.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     47.54  +     11.24
  9.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C     50.01  +     13.31
 10.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     55.10  +     18.40
 11.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801       56.39  +     20.09
 12.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C     68.15  +     31.45
 13.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     76.21  +     39.51
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.7km  110m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     27.57  +      0.00
  2.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C     30.00  +      2.03
  3.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     33.24  +      5.27
  4.Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     35.49  +      7.52
  5.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     36.45  +      8.48
  6.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     39.58  +     12.01
  7.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     40.53  +     12.56
  8.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     46.11  +     18.14
  9.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     49.49  +     21.52
 10.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     65.58  +     38.01
 11.Swoboda Petr             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5913 C     76.10  +     48.13
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.7km  110m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C     38.30  +      0.00
  2.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     38.35  +      0.05
  3.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     41.01  +      2.31
  4.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003       44.59  +      6.29
  5.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     47.17  +      8.47
  6.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     48.17  +      9.47
  7.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     49.30  +     11.00
  8.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     57.57  +     19.27
 
Konečné výsledky kategorie: H60         1.9km   80m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     22.22  +      0.00
  2.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     24.14  +      1.52
  3.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     24.47  +      2.25
  4.Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C     27.27  +      5.05
  5.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     28.26  +      6.04
  6.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     29.40  +      7.18
  7.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     30.44  +      8.22
  8.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     33.04  +     10.42
  9.Fejk Zbyněk              TJ Jiskra Hořice     HOR4801 C     35.26  +     13.04
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.9km   80m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     27.22  +      0.00
  2.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     28.15  +      0.53
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     28.35  +      1.13
  4.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     31.10  +      3.48
  5.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     31.19  +      3.57
  6.Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C     31.52  +      4.30
  7.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     32.58  +      5.36
  8.Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C     87.16  +     59.54
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.9km   80m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     32.44  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     33.10  +      0.26
  3.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     36.17  +      3.33
  4.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     36.49  +      4.05
  5.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     38.50  +      6.06
  6.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     42.25  +      9.41
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.0km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     15.01  +      0.00
  2.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501       18.42  +      3.41
  3.Mach Ondřej              N07-Mach             N07           18.48  +      3.47
  4.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351       18.51  +      3.50
  5.Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C     19.21  +      4.20
  6.Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C     20.18  +      5.17
  7.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     20.28  +      5.27
  8.Dotlačil Marián          Sportcentrum Jičín   SJC           20.48  +      5.47
  9.Dotlačil Filip           Sportcentrum Jičín   SJC           20.50  +      5.49
 10.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     20.56  +      5.55
 11.Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C     21.01  +      6.00
 12.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     21.11  +      6.10
 13.Podrábský Ctiborek       Slavia Liberec orien VLI0700 C     24.11  +      9.10
 14.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     24.24  +      9.23
 15.Rázková Helena           Slavia Liberec orien VLI0651       25.04  +     10.03
 15.Lusk Zdeněk jr.          OK Chrastava         CHA0600       25.04  +     10.03
 17.Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C     26.04  +     11.03
 18.Polák Tomáš              OK Chrastava         CHA0551 C     26.19  +     11.18
 19.Malá Anežka              OK Jilemnice         JIL0751       27.17  +     12.16
 20.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           27.40  +     12.39
 21.Říhová Eliška            OK Chrastava         CHA0351 C     28.56  +     13.55
 22.Baloghová Milenka        OOB TJ Tatran Jablon TJN     C     29.02  +     14.01
 23.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     30.15  +     15.14
 24.Alblová Zuzana           VSK Přírodověda      PVP           30.39  +     15.38
 25.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     31.17  +     16.16
 26.Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV           31.50  +     16.49
 27.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     32.03  +     17.02
 28.Škorpil Marek            Sportcentrum Jičín   SJC           32.37  +     17.36
 29.Folprechtová Julie       SK OK 24 Praha       OKP           32.49  +     17.48
 30.Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C     35.58  +     20.57
 31.Tomášek Prokop           OOB TJ Turnov / MTBO TUR           38.38  +     23.37
 32.Langer Lukáš             OOB TJ LIAZ Jablonec LJN0800 C     41.18  +     26.17
    Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.1km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C     28.40  +      0.00
  2.Hladíková Jana           SOK TJ Turnov        TUV     C     32.41  +      4.01
  3.Janoušek Jiří            SOK TJ Turnov        TUV           33.45  +      5.05
  4.Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C     33.53  +      5.13
  5.Svobodová Kristýna       OOB TJ Tatran Jablon TJN9860       37.09  +      8.29
  6.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI6903       38.37  +      9.57
  7.Bielko Marek             NER-TULlbc-Bielko    NE1           41.15  +     12.35
  8.Jedlička Lukáš           NER-TULlbc-Bielko    NE1           41.31  +     12.51
  9.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI     C     43.53  +     15.13
 10.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     45.42  +     17.02
 11.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     50.05  +     21.25
 12.Tkáč Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN     C     50.13  +     21.33
 13.Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     50.16  +     21.36
 14.Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C     53.22  +     24.42
 15.Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C     56.23  +     27.43
 16.Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C     59.49  +     31.09
 17.Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C     63.31  +     34.51
 18.Bareš Martin             Slavia Liberec orien VLI4707 C     64.31  +     35.51
 19.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     78.45  +     50.05
    Göttlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C DISK              
    Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.3km  170m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejsková Pavlína         Nereg-Lejskova       N06     C     55.20  +      0.00
  2.Kužel Jiří               NER-Kužel            N03           55.27  +      0.07
  3.Sykorka Ivan             NER-Sykorka          NE2           57.36  +      2.16
  4.Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C     59.09  +      3.49
  5.Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6303       69.48  +     14.28
  6.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     73.47  +     18.27
  7.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C    105.43  +     50.23
    Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C DISK