Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          24.3.2012 16:50:42
                                                                                             1.JO - KT Mašov
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.3km   40m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-82      3-83      4-65      5-64      6-100   
  1 Šritrová Lenka                 16.20  4.18/1*   6.54/1*   9.56/1*  11.54/1*  15.04/1*  16.05/1*  16.20/1* 
    SOK TJ Turnov                         4.18/1*   2.36/4    3.02/2    1.58/1*   3.10/2    1.01/1*   0.15/2  
  2 Martanová Elin                 18.22  4.41/2    6.55/2   10.34/2   13.11/2   15.59/2   18.07/2   18.22/2  
    Slavia Liberec orienteering           4.41/2    2.14/1*   3.39/3    2.37/6    2.48/1*   2.08/5    0.15/2  
  3 Linková Lucie                  22.08 10.26/5   12.52/5   14.44/3   17.19/3   20.33/3   21.47/3   22.08/3  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov       10.26/5    2.26/3    1.52/1*   2.35/4    3.14/4    1.14/2    0.21/5  
  4 Novotná Viktorka               22.10  5.58/3    8.51/3   15.11/4   17.25/4   20.36/4   21.58/4   22.10/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.58/3    2.53/5    6.20/5    2.14/3    3.11/3    1.22/4    0.12/1* 
  5 Růžičková Vendula              27.47 14.08/6   16.25/6   20.31/6   22.36/6   26.13/5   27.32/5   27.47/5  
    OK Chrastava                         14.08/6    2.17/2    4.06/4    2.05/2    3.37/5    1.19/3    0.15/2  
  6 Vitebská Eliška                33.28  7.35/4   12.39/4   19.55/5   22.31/5   27.16/6   32.53/6   33.28/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.35/4    5.04/6    7.16/6    2.36/5    4.45/6    5.37/6    0.35/6  
    Černochová Jana            VZDAL     69.28/    65.20/    61.53/    56.00/    37.05/    39.36/         /   
    TJ Loko Liberec                      69.28/         /         /         /         /     2.31/         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.0km   40m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-63      4-65      5-64      6-100   
  1 Podrábská Maruška              18.41  2.58/1*   7.05/1*   9.51/1*  13.27/1*  16.55/1*  18.24/1*  18.41/1* 
    Slavia Liberec orienteering           2.58/1*   4.07/1*   2.46/3    3.36/2    3.28/1*   1.29/1*   0.17/2  
  2 Jeřábková Andrea               21.34  2.58/1*  10.32/2   11.19/2   15.21/2   19.37/2   21.17/2   21.34/2  
    OK Chrastava                          2.58/1*   7.34/2    0.47/1*   4.02/3    4.16/3    1.40/2    0.17/2  
  3 Podrábská Bětuška              24.47  2.58/1*  14.20/3   15.26/3   18.35/3   22.43/3   24.31/3   24.47/3  
    Slavia Liberec orienteering           2.58/1*  11.22/3    1.06/2    3.09/1*   4.08/2    1.48/3    0.16/1* 
    Kuželová Adéla             DISK       3.03/         /    12.28/    16.24/    19.47/    21.29/    21.45/   
    NER-Kužel                             3.03/         /         /     3.56/     3.23/     1.42/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.5km   40m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-62      3-63      4-83      5-69      6-64      7-100   
  1 Pavlíková Markéta              13.53  3.21/1*   6.13/1*   7.08/1*   8.20/1*  12.04/1*  12.55/1*  13.39/1*  13.53/1* 
    OK Chrastava                          3.21/1*   2.52/1*   0.55/3    1.12/3    3.44/2    0.51/4    0.44/1*   0.14/3  
  2 Dolejší Kateřina               16.05  4.10/3    7.44/2    9.15/3   10.32/3   13.58/2   14.52/2   15.50/2   16.05/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.10/3    3.34/4    1.31/9    1.17/4    3.26/1*   0.54/6    0.58/5    0.15/6  
  3 Pavlová Martina                16.54  4.15/4    7.48/3    8.56/2   10.06/2   14.52/3   15.46/3   16.35/3   16.54/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.15/4    3.33/3    1.08/6    1.10/2    4.46/9    0.54/6    0.49/3    0.19/10 
  4 Hájková Anna                   18.14  5.12/5    8.56/4   10.01/4   11.22/4   16.01/4   16.46/4   18.02/4   18.14/4  
    OB Jenišovice                         5.12/5    3.44/6    1.05/5    1.21/5    4.39/7    0.45/3    1.16/7    0.12/1* 
  5 Lejsková Barbora               20.30  3.42/2   12.10/5   12.46/5   14.28/5   18.29/5   19.20/5   20.16/5   20.30/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.42/2    8.28/8    0.36/1*   1.42/7    4.01/3    0.51/4    0.56/4    0.14/3  
  6 Rychlá Kateřina                24.15  5.40/6   14.11/6   15.12/6   17.06/6   21.35/6   22.41/6   24.01/6   24.15/6  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.40/6    8.31/9    1.01/4    1.54/9    4.29/6    1.06/9    1.20/8    0.14/3  
  7 Riby Rose                      25.39  5.56/7   15.02/8   17.19/9   19.00/7   23.28/7   24.12/7   25.26/7   25.39/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.56/7    9.06/10   2.17/10   1.41/6    4.28/5    0.44/2    1.14/6    0.13/2  
  8 Rýdlová Adéla                  26.19 13.10/9   16.36/9   17.18/8   19.03/8   23.44/8   24.39/8   26.03/8   26.19/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     13.10/9    3.26/2    0.42/2    1.45/8    4.41/8    0.55/8    1.24/10   0.16/7  
  9 Baloghová Lidunka              26.49 10.49/8   14.39/7   15.48/7   19.04/9   24.39/9   25.47/9   26.33/9   26.49/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.49/8    3.50/7    1.09/7    3.16/10   5.35/10   1.08/10   0.46/2    0.16/7  
 10 Jeřábková Nina                 32.45 20.16/10  23.58/10  25.14/10  26.20/10  30.24/10  31.07/10  32.29/10  32.45/10 
    OK Jiskra Nový Bor                   20.16/10   3.42/5    1.16/8    1.06/1*   4.04/4    0.43/1*   1.22/9    0.16/7  
    Kopecká Luisa              DISK           /         /    50.03/    54.24/         /    63.45/    64.47/    65.03/   
    OK Jiskra Nový Bor                        /         /         /     4.21/         /         /     1.02/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         1.8km   50m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-83      3-62      4-67      5-46      6-69      7-70      8-100   
  1 Doubková Petra                 19.07  3.25/5    6.50/4    9.01/4   10.03/3   13.41/2   16.41/2   17.51/2   18.54/1*  19.07/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.25/5    3.25/3    2.11/2    1.02/3    3.38/6    3.00/9    1.10/1*   1.03/1*   0.13/5  
  2 Kohoutová Barbora              20.08  2.46/1*   6.05/1*   8.22/1*   9.42/1*  13.03/1*  15.36/1*  17.12/1*  19.54/2   20.08/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.46/1*   3.19/1*   2.17/3    1.20/8    3.21/2    2.33/1*   1.36/8    2.42/17   0.14/13 
  3 Thořová Markéta                20.46  2.54/2    6.18/2    8.35/2   10.03/3   14.58/6   17.45/4   18.56/3   20.34/3   20.46/3  
    SOK TJ Turnov                         2.54/2    3.24/2    2.17/3    1.28/12   4.55/15   2.47/5    1.11/2    1.38/10   0.12/2  
  4 Nováková Lucie                 21.42  3.06/3    6.39/3    8.48/3   10.01/2   13.48/3   18.13/5   20.00/4   21.27/4   21.42/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.06/3    3.33/4    2.09/1*   1.13/7    3.47/8    4.25/14   1.47/9    1.27/7    0.15/16 
  5 Sokolářová Šárka               21.44  3.17/4    7.04/5    9.49/5   10.44/5   14.11/4   16.53/3   20.17/6   21.32/5   21.44/5  
    SOK TJ Turnov                         3.17/4    3.47/7    2.45/8    0.55/1*   3.27/5    2.42/3    3.24/15   1.15/4    0.12/2  
  6 Poloprutská Lucie              22.26  3.37/8    7.19/6   10.18/6   11.28/6   14.53/5   18.28/6   20.01/5   22.12/6   22.26/6  
    Slavia Liberec orienteering           3.37/8    3.42/5    2.59/13   1.10/5    3.25/3    3.35/11   1.33/7    2.11/15   0.14/13 
  7 Janoušková Lucie               22.45  3.27/6    7.35/7   11.05/7   12.25/7   16.17/7   19.08/7   20.21/7   22.33/7   22.45/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.27/6    4.08/9    3.30/16   1.20/8    3.52/10   2.51/7    1.13/4    2.12/16   0.12/2  
  8 Řezáčová Veronika              23.52  4.11/11   9.20/9   11.38/8   13.06/8   18.04/9   20.52/9   22.06/8   23.39/8   23.52/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.11/11   5.09/15   2.18/5    1.28/12   4.58/16   2.48/6    1.14/5    1.33/9    0.13/5  
  9 Staňová Karolína               24.46  6.19/16  10.01/13  12.48/12  13.43/10  17.09/8   19.52/8   23.16/9   24.33/9   24.46/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.19/16   3.42/5    2.47/9    0.55/1*   3.26/4    2.43/4    3.24/15   1.17/5    0.13/5  
 10 Nejezchlebová Martina          25.47  4.01/10   9.46/11  13.22/13  15.30/13  19.22/13  22.13/10  23.24/10  25.34/10  25.47/10 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.01/10   5.45/16   3.36/17   2.08/18   3.52/10   2.51/7    1.11/2    2.10/14   0.13/5  
 11 Žejdlíková Karolína            28.35  5.13/14  10.14/14  13.32/14  15.24/12  19.13/12  23.45/12  26.49/12  28.20/11  28.35/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.13/14   5.01/13   3.18/15   1.52/17   3.49/9    4.32/15   3.04/14   1.31/8    0.15/16 
 12 Labská Karolína                28.37  4.31/12   9.31/10  12.04/9   13.27/9   18.30/10  23.04/11  25.44/11  28.26/12  28.37/12 
    TJ Loko Liberec                       4.31/12   5.00/12   2.33/6    1.23/11   5.03/17   4.34/16   2.40/12   2.42/17   0.11/1* 
 13 Žihlová Anna                   28.57  8.19/18  13.03/17  15.50/17  16.52/15  21.07/15  25.06/13  27.03/13  28.44/13  28.57/13 
    TJ Loko Liberec                       8.19/18   4.44/11   2.47/9    1.02/3    4.15/13   3.59/13   1.57/10   1.41/11   0.13/5  
 14 Valkounová Markéta             30.34  8.05/17  14.57/18  20.21/19  21.43/18  24.21/17  27.44/16  29.14/14  30.21/14  30.34/14 
    OB Jenišovice                         8.05/17   6.52/18   5.24/19   1.22/10   2.38/1*   3.23/10   1.30/6    1.07/2    0.13/5  
 15 Hudská Ludmila                 30.59 11.56/19  16.17/19  19.04/18  20.33/17  24.17/16  26.52/15  29.34/15  30.44/15  30.59/15 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov       11.56/19   4.21/10   2.47/9    1.29/14   3.44/7    2.35/2    2.42/13   1.10/3    0.15/16 
 16 Krausová Hana                  34.45  3.30/7   12.26/16  15.20/16  16.32/14  20.31/14  25.26/14  32.42/16  34.32/16  34.45/16 
    TJ Loko Liberec                       3.30/7    8.56/19   2.54/12   1.12/6    3.59/12   4.55/17   7.16/18   1.50/12   0.13/5  
 17 Jeřábková Ema                  37.54  3.53/9    8.58/8   12.10/10  14.00/11  18.34/11  28.22/17  35.48/17  37.39/17  37.54/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.53/9    5.05/14   3.12/14   1.50/16   4.34/14   9.48/19   7.26/19   1.51/13   0.15/16 
 18 Würzová Karolína               42.43  6.00/15   9.58/12  12.41/11  28.02/19  35.12/18  38.52/18  41.12/18  42.30/18  42.43/18 
    Jizerský klub OB Frýdlant             6.00/15   3.58/8    2.43/7   15.21/19   7.10/18   3.40/12   2.20/11   1.18/6    0.13/5  
 19 Grulyova Michaela              64.55  4.44/13  10.38/15  15.13/15  16.55/16  52.10/19  57.45/19  61.34/19  64.41/19  64.55/19 
    TJ Loko Liberec                       4.44/13   5.54/17   4.35/18   1.42/15  35.15/19   5.35/18   3.49/17   3.07/19   0.14/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.2km   80m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-39      3-72      4-55      5-36      6-83      7-46      8-75      9-60     10-100   
  1 Kameníková Andrea              29.36  3.04/1*   5.32/1*   8.49/1*  10.25/1*  14.10/1*  17.59/1*  23.33/2   25.40/1*  27.51/2   29.24/1*  29.36/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.04/1*   2.28/3    3.17/3    1.36/1*   3.45/2    3.49/4    5.34/5    2.07/1*   2.11/4    1.33/2    0.12/1* 
  2 Poloprutská Klára              29.42  3.30/2    5.53/2    9.46/2   12.11/2   16.15/2   20.02/2   22.08/1*  26.24/2   27.46/1*  29.27/2   29.42/2  
    Slavia Liberec orienteering           3.30/2    2.23/2    3.53/4    2.25/4    4.04/3    3.47/3    2.06/4    4.16/5    1.22/2    1.41/3    0.15/5  
  3 Smutná Kateřina                30.46  8.27/5    9.59/5   13.08/4   15.29/3   20.04/4   22.53/4   24.21/3   28.10/4   29.12/3   30.32/3   30.46/3  
    SOK TJ Turnov                         8.27/5    1.32/1*   3.09/2    2.21/2    4.35/4    2.49/1*   1.28/1*   3.49/4    1.02/1*   1.20/1*   0.14/3  
  4 Němečková Eliška               31.56  6.22/4    9.19/4   12.01/3   16.16/4   19.48/3   22.47/3   24.29/4   27.13/3   29.59/4   31.42/4   31.56/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.22/4    2.57/4    2.42/1*   4.15/5    3.32/1*   2.59/2    1.42/2    2.44/3    2.46/5    1.43/4    0.14/3  
  5 Balcarová Barča                37.50  3.56/3    8.49/3   16.16/5   18.38/5   24.58/5   29.21/5   31.04/5   33.36/5   35.15/5   37.38/5   37.50/5  
    TJ Loko Liberec                       3.56/3    4.53/5    7.27/5    2.22/3    6.20/5    4.23/5    1.43/3    2.32/2    1.39/3    2.23/5    0.12/1* 
    Košková Anna              MSDISK      3.18/    10.32/         /    22.09/    29.06/    33.23/    37.13/    40.18/    42.05/    44.54/    45.08/   
    TJ Loko Liberec                       3.18/     7.14/         /         /     6.57/     4.17/     3.50/     3.05/     1.47/     2.49/     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.6km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-32      3-53      4-44      5-67      6-57      7-74      8-35      9-47     10-62     11-41     12-84     13-100   
  1 Šmejcová Anna                  33.55  2.23/1*   6.53/3    8.02/2   10.01/2   13.28/1*  16.17/3   18.49/1*  20.53/2   22.52/2   24.59/1*  29.26/1*  31.19/1*  33.43/1*  33.55/1* 
    Sportcentrum Jičín                    2.23/1*   4.30/4    1.09/2    1.59/1*   3.27/2    2.49/4    2.32/1*   2.04/3    1.59/1*   2.07/1*   4.27/1*   1.53/3    2.24/3    0.12/1* 
  2 Gotvaldová Dominika            34.51  2.47/2    5.06/1*   6.13/1*   8.27/1*  14.09/2   15.35/1*  18.52/2   20.28/1*  22.37/1*  25.42/2   30.13/2   32.17/2   34.38/2   34.51/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.47/2    2.19/1*   1.07/1*   2.14/3    5.42/4    1.26/1*   3.17/2    1.36/2    2.09/4    3.05/4    4.31/2    2.04/4    2.21/2    0.13/2  
  3 Hoidekrová Lucie               40.01  5.55/4    8.41/4   10.01/4   12.10/4   17.22/4   19.30/4   24.15/3   26.49/4   28.55/4   31.10/4   35.58/3   37.35/3   39.48/3   40.01/3  
    TJ Loko Liberec                       5.55/4    2.46/2    1.20/3    2.09/2    5.12/3    2.08/3    4.45/3    2.34/4    2.06/3    2.15/2    4.48/3    1.37/1*   2.13/1*   0.13/2  
  4 Charousková Lucie              40.52  2.54/3    5.51/2    8.09/3   11.17/3   14.13/3   16.14/2   24.44/4   26.14/3   28.14/3   30.40/3   36.14/4   38.02/4   40.34/4   40.52/4  
    OK Doksy                              2.54/3    2.57/3    2.18/4    3.08/4    2.56/1*   2.01/2    8.30/4    1.30/1*   2.00/2    2.26/3    5.34/4    1.48/2    2.32/4    0.18/4  
    Würzová Anna               DISK       7.34/     9.42/    10.49/    21.00/    26.24/    27.53/    30.59/    32.48/    34.51/    37.51/    41.54/         /    49.28/    49.54/   
    Jizerský klub OB Frýdlant             7.34/     2.08/     1.07/    10.11/     5.24/     1.29/     3.06/     1.49/     2.03/     3.00/     4.03/         /         /     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         2.6km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-32      3-53      4-44      5-67      6-57      7-74      8-35      9-47     10-62     11-41     12-84     13-100   
  1 Žitná Jana                     48.31  3.16/1*   5.22/1*   6.54/1*   9.17/1*  15.12/1*  17.58/1*  24.21/1*  26.12/1*  29.26/1*  32.31/1*  43.53/1*  45.19/1*  48.15/1*  48.31/1* 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.16/1*   2.06/1*   1.32/1*   2.23/1*   5.55/1*   2.46/1*   6.23/1*   1.51/1*   3.14/1*   3.05/1*  11.22/1*   1.26/1*   2.56/1*   0.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        2.5km  130m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-50      3-56      4-78      5-37      6-38      7-55      8-36      9-34     10-59     11-41     12-75     13-60     14-100   
  1 Městková Lucie                 34.08  3.09/9    4.53/10   8.36/6   10.39/6   13.01/5   16.20/4   18.59/2   22.21/2   25.17/1*  26.34/1*  28.34/1*  30.45/1*  32.00/1*  33.51/1*  34.08/1* 
    Tempo Praha                           3.09/9    1.44/11   3.43/5    2.03/11   2.22/1*   3.19/1*   2.39/1*   3.22/2    2.56/7    1.17/1*   2.00/4    2.11/3    1.15/3    1.51/8    0.17/9  
  2 Kovářová Lenka                 35.24  2.39/3    4.05/2    7.00/1*   8.41/1*  11.14/1*  15.12/1*  18.38/1*  21.52/1*  25.40/2   27.09/2   29.12/2   32.01/2   33.28/2   35.09/2   35.24/2  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.39/3    1.26/4    2.55/1*   1.41/7    2.33/4    3.58/6    3.26/3    3.14/1*   3.48/12   1.29/4    2.03/5    2.49/8    1.27/9    1.41/5    0.15/7  
  3 Hyxová Radka                   38.06  2.34/2    4.25/4    7.31/3    9.03/3   11.28/2   18.11/6   21.27/5   25.53/5   28.17/4   29.44/4   31.23/4   33.20/3   35.54/3   37.52/3   38.06/3  
    Slavia Liberec orienteering           2.34/2    1.51/12   3.06/4    1.32/4    2.25/2    6.43/17   3.16/2    4.26/14   2.24/2    1.27/3    1.39/1*   1.57/1*   2.34/16   1.58/10   0.14/2  
  4 Kučerková Romana               38.42  2.59/8    4.33/6    7.35/4    9.00/2   11.31/3   15.40/2   19.50/3   23.49/3   26.32/3   28.10/3   30.30/3   34.25/4   36.16/4   38.25/4   38.42/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.59/8    1.34/9    3.02/3    1.25/2    2.31/3    4.09/8    4.10/10   3.59/10   2.43/4    1.38/5    2.20/8    3.55/12   1.51/13   2.09/12   0.17/9  
  5 Kvapilová Lenka                39.35  2.21/1*   3.26/1*   7.09/2   11.40/8   14.14/8   18.44/8   24.02/8   27.33/7   30.16/7   32.01/6   33.40/5   36.47/5   37.56/5   39.21/5   39.35/5  
    SOK TJ Turnov                         2.21/1*   1.05/1*   3.43/5    4.31/16   2.34/5    4.30/11   5.18/15   3.31/5    2.43/4    1.45/8    1.39/1*   3.07/11   1.09/2    1.25/2    0.14/2  
  6 Brozová Zuzana                 40.39  2.47/4    4.38/8    8.41/7   10.12/5   13.44/6   17.06/5   20.58/4   24.25/4   29.56/6   31.35/5   34.31/6   37.35/7   38.54/6   40.25/6   40.39/6  
    OK Chrastava                          2.47/4    1.51/12   4.03/8    1.31/3    3.32/12   3.22/2    3.52/5    3.27/3    5.31/13   1.39/6    2.56/15   3.04/10   1.19/5    1.31/3    0.14/2  
  7 Slavíková Jana                 41.35  3.25/11   4.52/9    8.55/8   10.46/7   13.57/7   18.43/7   22.29/6   26.33/6   29.34/5   32.25/7   34.55/7   37.30/6   39.06/7   41.17/7   41.35/7  
    OK Chrastava                          3.25/11   1.27/5    4.03/8    1.51/8    3.11/11   4.46/13   3.46/4    4.04/11   3.01/9    2.51/14   2.30/9    2.35/4    1.36/11   2.11/13   0.18/12 
  8 Alblová Lucie                  42.56  2.53/5    4.11/3    8.01/5    9.23/4   12.28/4   16.11/3   25.01/10  28.31/9   31.38/9   33.03/8   35.38/8   38.26/8   40.52/8   42.37/8   42.56/8  
    VSK Přírodověda                       2.53/5    1.18/2    3.50/7    1.22/1*   3.05/10   3.43/4    8.50/17   3.30/4    3.07/10   1.25/2    2.35/11   2.48/6    2.26/15   1.45/7    0.19/13 
  9 Švihovská Eva                  43.34  3.26/12   4.59/11  10.19/11  13.41/13  16.21/11  20.37/10  25.00/9   28.31/9   34.04/12  36.04/12  37.50/11  40.38/10  42.04/9   43.21/9   43.34/9  
    Sportcentrum Jičín                    3.26/12   1.33/8    5.20/15   3.22/14   2.40/6    4.16/10   4.23/11   3.31/5    5.33/14   2.00/11   1.46/3    2.48/6    1.26/8    1.17/1*   0.13/1* 
 10 Šilhánová Anna                 44.13  2.53/5    5.13/12   9.50/10  11.52/9   15.56/9   19.39/9   23.44/7   27.36/8   31.08/8   34.55/10  37.36/10  39.46/9   42.22/10  43.59/10  44.13/10 
    Slavia Liberec orienteering           2.53/5    2.20/16   4.37/11   2.02/10   4.04/14   3.43/4    4.05/8    3.52/8    3.32/11   3.47/17   2.41/13   2.10/2    2.36/17   1.37/4    0.14/2  
 11 Fejková Marcela                44.53  3.11/10   4.35/7    9.47/9   16.43/16  19.24/14  22.55/13  27.19/13  30.59/12  33.39/11  35.42/11  38.12/12  41.07/12  42.28/12  44.34/11  44.53/11 
    Sportcentrum Jičín                    3.11/10   1.24/3    5.12/14   6.56/17   2.41/7    3.31/3    4.24/12   3.40/7    2.40/3    2.03/12   2.30/9    2.55/9    1.21/6    2.06/11   0.19/13 
 12 Brozová Veronika               45.03  2.58/7    4.27/5   10.45/14  14.45/15  17.31/12  21.41/11  25.48/11  29.46/11  32.35/10  34.25/9   36.37/9   41.01/11  42.26/11  44.44/12  45.03/12 
    OK Chrastava                          2.58/7    1.29/6    6.18/17   4.00/15   2.46/8    4.10/9    4.07/9    3.58/9    2.49/6    1.50/9    2.12/7    4.24/14   1.25/7    2.18/14   0.19/13 
 13 Neradová Eva                   48.44  3.27/13   5.39/13  10.34/13  13.01/11  17.39/13  23.27/14  27.29/14  31.46/13  37.25/13  39.24/13  42.30/13  45.15/13  46.33/13  48.29/13  48.44/13 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.27/13   2.12/15   4.55/12   2.27/13   4.38/15   5.48/15   4.02/6    4.17/12   5.39/15   1.59/10   3.06/16   2.45/5    1.18/4    1.56/9    0.15/7  
 14 Hlavatá Andrea                 51.36  7.10/16   8.40/16  11.40/15  13.20/12  20.16/15  24.24/15  29.55/15  36.34/15  38.50/14  40.34/14  43.21/14  48.33/14  49.37/14  51.19/14  51.36/14 
    OK Chrastava                          7.10/16   1.30/7    3.00/2    1.40/6    6.56/17   4.08/7    5.31/16   6.39/16   2.16/1*   1.44/7    2.47/14   5.12/15   1.04/1*   1.42/6    0.17/9  
 15 Jeřábková Tereza               54.50  4.31/15   6.08/14  10.32/12  12.28/10  16.08/10  22.06/12  26.50/12  33.18/14  40.56/16  43.48/16  46.25/16  50.34/15  52.12/16  54.36/15  54.50/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.31/15   1.37/10   4.24/10   1.56/9    3.40/13   5.58/16   4.44/13   6.28/15   7.38/17   2.52/15   2.37/12   4.09/13   1.38/12   2.24/16   0.14/2  
 16 Kučerová Jana                  55.30 11.35/17  13.39/17  19.40/17  21.14/17  24.02/17  29.34/17  33.36/17  37.54/17  40.50/15  42.58/15  45.08/15  50.35/16  52.07/15  55.11/16  55.30/16 
    Slavia Liberec orienteering          11.35/17   2.04/14   6.01/16   1.34/5    2.48/9    5.32/14   4.02/6    4.18/13   2.56/7    2.08/13   2.10/6    5.27/16   1.32/10   3.04/17   0.19/13 
 17 Kameníková Kateřina            60.20  3.33/14   6.37/15  11.47/16  13.50/14  20.44/16  25.21/16  30.29/16  37.11/16  43.18/17  46.18/17  49.31/17  55.39/17  57.42/17  60.00/17  60.20/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.33/14   3.04/17   5.10/13   2.03/11   6.54/16   4.37/12   5.08/14   6.42/17   6.07/16   3.00/16   3.13/17   6.08/17   2.03/14   2.18/14   0.20/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        3.9km  180m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-53      3-44      4-38      5-55      6-47      7-48      8-49      9-51     10-39     11-57     12-58     13-59     14-41     15-75     16-60    
                                      17-100   
  1 Kovářová Kristýna              45.15  3.13/7    5.06/6    7.02/5   12.08/9   14.36/7   16.58/7   19.16/3   22.42/2   28.36/2   33.46/1*  35.16/1*  37.56/1*  38.44/1*  40.09/1*  42.44/1*  43.39/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.13/7    1.53/7    1.56/9    5.06/21   2.28/1*   2.22/3    2.18/1*   3.26/1*   5.54/1*   5.10/1*   1.30/1*   2.40/1*   0.48/7    1.25/2    2.35/17   0.55/3  
                                         44.58/1*  45.15/1* 
                                          1.19/2    0.17/16 
  2 Valešová Jana                  45.59  3.12/6    4.56/3    6.36/2   10.06/2   12.38/1*  15.04/2   18.33/2   22.10/1*  28.32/1*  34.18/2   36.10/2   39.02/2   39.44/2   41.22/2   43.30/2   44.22/2  
    OK 99 Hradec Králové                  3.12/6    1.44/2    1.40/3    3.30/3    2.32/2    2.26/5    3.29/15   3.37/2    6.22/4    5.46/4    1.52/9    2.52/3    0.42/1*   1.38/9    2.08/8    0.52/1* 
                                         45.47/2   45.59/2  
                                          1.25/4    0.12/1* 
  3 Kašková Kateřina               50.39  2.38/1*   4.25/1*   5.44/1*   8.54/1*  12.53/2   14.56/1*  19.19/4   23.10/4   32.21/9   37.55/3   40.13/4   43.48/5   44.30/5   45.59/4   47.28/3   48.45/3  
    OK Chrastava                          2.38/1*   1.47/3    1.19/1*   3.10/1*   3.59/23   2.03/1*   4.23/21   3.51/3    9.11/23   5.34/3    2.18/20   3.35/13   0.42/1*   1.29/4    1.29/2    1.17/20 
                                         50.21/3   50.39/3  
                                          1.36/15   0.18/19 
  4 Janatová Lucie                 51.06  3.19/8    5.13/8    7.12/9   11.08/5   14.03/5   16.48/5   19.50/5   25.29/7   32.09/4   38.11/5   40.14/5   43.30/4   44.23/4   46.06/5   47.49/4   48.58/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.19/8    1.54/8    1.59/11   3.56/9    2.55/6    2.45/14   3.02/6    5.39/23   6.40/7    6.02/7    2.03/16   3.16/6    0.53/13   1.43/15   1.43/3    1.09/12 
                                         50.48/4   51.06/4  
                                          1.50/22   0.18/19 
  5 Hrobařová Lenka                51.53  3.51/14   6.09/14   8.31/15  12.50/14  16.02/14  18.45/13  21.43/10  25.39/8   33.06/12  39.02/8   40.46/7   44.16/6   45.07/6   46.47/6   48.43/5   49.55/5  
    Magnus Orienteering                   3.51/14   2.18/15   2.22/16   4.19/15   3.12/11   2.43/12   2.58/5    3.56/5    7.27/10   5.56/6    1.44/4    3.30/11   0.51/10   1.40/11   1.56/5    1.12/16 
                                         51.39/5   51.53/5  
                                          1.44/19   0.14/5  
  6 Doškářová Tereza               52.08  3.05/2    4.57/4    6.40/3   10.32/4   13.31/4   16.00/4   21.31/9   25.50/10  32.20/8   40.21/13  42.02/11  44.53/7   45.37/7   47.30/7   49.27/7   50.21/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.05/2    1.52/6    1.43/4    3.52/8    2.59/8    2.29/7    5.31/23   4.19/13   6.30/6    8.01/20   1.41/3    2.51/2    0.44/4    1.53/17   1.57/6    0.54/2  
                                         51.53/6   52.08/6  
                                          1.32/13   0.15/7  
  7 Tichá Tereza                   53.03  3.53/15   6.35/17   8.38/16  12.13/10  15.36/11  18.09/10  21.14/8   25.54/11  32.18/7   38.46/7   40.36/6   45.11/11  46.08/11  47.35/9   50.05/9   51.16/7  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.53/15   2.42/20   2.03/12   3.35/5    3.23/17   2.33/9    3.05/7    4.40/15   6.24/5    6.28/11   1.50/6    4.35/22   0.57/18   1.27/3    2.30/14   1.11/15 
                                         52.47/7   53.03/7  
                                          1.31/10   0.16/12 
  8 Burdová Adéla                  53.09  3.28/11   5.19/10   6.51/4   10.11/3   13.04/3   15.17/3   17.51/1*  22.48/3   32.10/5   38.37/6   41.22/9   44.58/9   45.53/10  47.32/8   49.00/6   51.41/11 
    KOB Děčín                             3.28/11   1.51/5    1.32/2    3.20/2    2.53/5    2.13/2    2.34/2    4.57/19   9.22/25   6.27/10   2.45/22   3.36/14   0.55/15   1.39/10   1.28/1*   2.41/24 
                                         52.56/8   53.09/8  
                                          1.15/1*   0.13/2  
  9 Gorčicová Barbora              53.11  4.01/18   6.08/13   7.56/12  12.32/12  15.44/12  18.58/15  21.51/12  25.47/9   32.28/11  39.13/9   41.03/8   44.54/8   45.41/8   48.09/12  50.19/10  51.20/8  
    OK Chrastava                          4.01/18   2.07/12   1.48/5    4.36/18   3.12/11   3.14/23   2.53/3    3.56/5    6.41/8    6.45/12   1.50/6    3.51/18   0.47/6    2.28/25   2.10/10   1.01/5  
                                         52.58/9   53.11/9  
                                          1.38/17   0.13/2  
 10 Paroulková Iva                 53.16  3.22/10   5.02/5    7.08/8   11.09/6   14.39/8   17.19/8   20.30/7   24.51/6   32.23/10  39.35/10  41.36/10  45.09/10  45.52/9   47.41/10  50.00/8   51.35/9  
    TJ Loko Liberec                       3.22/10   1.40/1*   2.06/13   4.01/10   3.30/20   2.40/11   3.11/11   4.21/14   7.32/13   7.12/15   2.01/15   3.33/12   0.43/3    1.49/16   2.19/12   1.35/22 
                                         53.01/10  53.16/10 
                                          1.26/7    0.15/7  
 11 Horová Magda                   53.27  3.50/13   6.51/21   9.02/18  13.58/20  17.01/19  19.46/18  22.56/16  28.08/18  34.19/15  40.10/12  42.29/13  45.47/13  46.38/13  48.38/13  50.27/11  51.40/10 
    USK Praha                             3.50/13   3.01/23   2.11/14   4.56/19   3.03/10   2.45/14   3.10/10   5.12/21   6.11/3    5.51/5    2.19/21   3.18/7    0.51/10   2.00/21   1.49/4    1.13/17 
                                         53.12/11  53.27/11 
                                          1.32/13   0.15/7  
 12 Procházková Zuzana             53.48  3.05/2    4.54/2    7.48/11  11.37/8   14.22/6   16.50/6   20.02/6   23.54/5   31.43/3   38.01/4   39.39/3   42.57/3   43.42/3   45.22/3   50.57/13  52.02/13 
    Sportcentrum Jičín                    3.05/2    1.49/4    2.54/22   3.49/6    2.45/3    2.28/6    3.12/12   3.52/4    7.49/17   6.18/9    1.38/2    3.18/7    0.45/5    1.40/11   5.35/24   1.05/9  
                                         53.32/12  53.48/12 
                                          1.30/8    0.16/12 
 13 Bernášková Petra               53.49  4.45/25   6.40/20   8.29/14  12.18/11  15.31/10  18.24/12  21.58/13  26.00/12  33.20/13  40.21/13  42.16/12  45.28/12  46.21/12  48.02/11  50.34/12  51.42/12 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.45/25   1.55/9    1.49/6    3.49/6    3.13/13   2.53/19   3.34/16   4.02/8    7.20/9    7.01/14   1.55/12   3.12/5    0.53/13   1.41/13   2.32/15   1.08/11 
                                         53.32/12  53.49/13 
                                          1.50/22   0.17/16 
 14 Ticháčková Magdalena           54.45  3.19/8    5.15/9    7.06/7   11.23/7   14.50/9   17.28/9   21.48/11  26.35/15  34.05/14  41.23/17  43.14/15  47.00/15  47.56/15  49.33/15  51.45/14  52.54/14 
    Sportcentrum Jičín                    3.19/8    1.56/10   1.51/7    4.17/13   3.27/18   2.38/10   4.20/20   4.47/17   7.30/12   7.18/16   1.51/8    3.46/16   0.56/16   1.37/7    2.12/11   1.09/12 
                                         54.30/14  54.45/14 
                                          1.36/15   0.15/7  
 15 Soukupová Lucie                55.44  3.09/4    5.20/11   7.37/10  12.58/15  15.47/13  18.10/11  22.01/14  26.00/12  34.22/16  40.30/15  43.17/16  46.28/14  47.38/14  49.13/14  53.12/15  54.10/15 
    Sportcentrum Jičín                    3.09/4    2.11/13   2.17/15   5.21/22   2.49/4    2.23/4    3.51/19   3.59/7    8.22/20   6.08/8    2.47/23   3.11/4    1.10/25   1.35/6    3.59/22   0.58/4  
                                         55.29/15  55.44/15 
                                          1.19/2    0.15/7  
 16 Šediváková Helena              56.08  3.09/4    5.11/7    7.02/5   13.45/19  16.42/17  19.13/16  22.56/16  27.00/16  35.35/17  41.06/16  42.54/14  48.56/17  49.47/17  51.21/17  53.29/17  54.30/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.09/4    2.02/11   1.51/7    6.43/24   2.57/7    2.31/8    3.43/18   4.04/9    8.35/21   5.31/2    1.48/5    6.02/24   0.51/10   1.34/5    2.08/8    1.01/5  
                                         55.55/16  56.08/16 
                                          1.25/4    0.13/2  
 17 Henychová Zuzana               56.47  4.06/20   6.26/16   9.33/21  13.04/16  16.04/15  18.47/14  22.07/15  26.14/14  32.15/6   39.38/11  44.01/17  47.52/16  48.54/16  50.17/16  53.16/16  54.31/17 
    Slavia Liberec orienteering           4.06/20   2.20/16   3.07/23   3.31/4    3.00/9    2.43/12   3.20/14   4.07/10   6.01/2    7.23/17   4.23/25   3.51/18   1.02/22   1.23/1*   2.59/19   1.15/18 
                                         56.27/17  56.47/17 
                                          1.56/24   0.20/23 
 18 Pachnerová Dominika            58.41  3.55/16   6.18/15   8.40/17  13.14/17  18.12/22  21.02/20  24.17/19  30.10/20  37.37/20  45.03/19  47.00/19  50.36/19  51.36/19  53.44/19  55.50/18  56.53/18 
    OK Chrastava                          3.55/16   2.23/17   2.22/16   4.34/17   4.58/25   2.50/18   3.15/13   5.53/24   7.27/10   7.26/18   1.57/14   3.36/14   1.00/19   2.08/22   2.06/7    1.03/7  
                                         58.23/18  58.41/18 
                                          1.30/8    0.18/19 
 19 Přecechtělová Tereza           60.57  4.19/23   7.08/22   9.06/19  13.26/18  16.48/18  23.49/23  27.27/22  31.43/22  39.19/21  46.15/20  48.07/20  51.33/20  52.40/20  54.36/20  57.04/19  58.31/19 
    KOB Dobruška                          4.19/23   2.49/21   1.58/10   4.20/16   3.22/16   7.01/24   3.38/17   4.16/11   7.36/14   6.56/13   1.52/9    3.26/10   1.07/23   1.56/19   2.28/13   1.27/21 
                                         60.41/19  60.57/19 
                                          2.10/25   0.16/12 
 20 Klíchová Jana                  61.40  3.59/17   6.36/19  10.37/24  14.55/22  18.08/21  21.19/21  24.26/20  29.12/19  37.13/19  46.17/21  48.12/21  52.08/21  52.57/21  54.53/21  58.24/20  59.30/20 
    SK Severka Šumperk                    3.59/17   2.37/19   4.01/24   4.18/14   3.13/13   3.11/22   3.07/8    4.46/16   8.01/18   9.04/24   1.55/12   3.56/20   0.49/8    1.56/19   3.31/21   1.06/10 
                                         61.19/20  61.40/20 
                                          1.49/21   0.21/25 
 21 Horáčková Kateřina             64.40  4.12/22   6.35/17   9.24/20  14.27/21  17.56/20  20.42/19  23.38/18  27.54/17  35.42/18  43.51/18  46.05/18  49.27/18  50.23/18  52.00/18  59.15/21  62.35/21 
    Slavia Liberec orienteering           4.12/22   2.23/17   2.49/21   5.03/20   3.29/19   2.46/16   2.56/4    4.16/11   7.48/16   8.09/21   2.14/19   3.22/9    0.56/16   1.37/7    7.15/25   3.20/25 
                                         64.21/21  64.40/21 
                                          1.46/20   0.19/22 
 22 Spurná Martina                 65.13  4.08/21  10.36/25  15.07/25  19.13/24  22.32/24  25.21/24  28.30/23  33.26/23  42.38/23  50.19/23  52.11/23  56.44/22  57.45/22  59.40/22  62.12/22  63.22/22 
    SK Praga                              4.08/21   6.28/25   4.31/25   4.06/11   3.19/15   2.49/17   3.09/9    4.56/18   9.12/24   7.41/19   1.52/9    4.33/21   1.01/20   1.55/18   2.32/15   1.10/14 
                                         64.53/22  65.13/22 
                                          1.31/10   0.20/23 
 23 Krpatová Klára                 66.17  3.37/12   5.54/12   8.23/13  12.39/13  16.22/16  19.25/17  26.11/21  31.37/21  39.24/22  47.45/22  49.55/22  57.04/23  58.05/23  60.24/23  63.34/23  64.38/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.37/12   2.17/14   2.29/18   4.16/12   3.43/22   3.03/21   6.46/24   5.26/22   7.47/15   8.21/22   2.10/18   7.09/25   1.01/20   2.19/23   3.10/20   1.04/8  
                                         66.03/23  66.17/23 
                                          1.25/4    0.14/5  
 24 Posseltová Tereza              69.54  4.02/19   7.25/24  10.06/23  15.39/23  19.16/23  22.18/22  29.09/24  34.16/24  43.25/24  52.48/24  54.51/24  58.40/24  59.29/24  61.11/24  65.32/24  67.58/24 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.02/19   3.23/24   2.41/19   5.33/23   3.37/21   3.02/20   6.51/25   5.07/20   9.09/22   9.23/25   2.03/16   3.49/17   0.49/8    1.42/14   4.21/23   2.26/23 
                                         69.37/24  69.54/24 
                                          1.39/18   0.17/16 
 25 Korejčíková Dáďa               79.01  4.20/24   7.11/23   9.54/22  21.41/25  26.19/25  33.58/25  38.33/25  44.54/25  52.56/25  61.43/25  64.56/25  69.50/25  70.59/25  73.18/25  75.59/25  77.14/25 
    TJ Loko Liberec                       4.20/24   2.51/22   2.43/20  11.47/25   4.38/24   7.39/25   4.35/22   6.21/25   8.02/19   8.47/23   3.13/24   4.54/23   1.09/24   2.19/23   2.41/18   1.15/18 
                                         78.45/25  79.01/25 
                                          1.31/10   0.16/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         2.6km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-32      3-53      4-44      5-67      6-57      7-74      8-35      9-47     10-62     11-41     12-84     13-100   
  1 Městková Kateřina              28.45  2.37/1*   4.11/1*   5.17/1*   7.18/2   11.00/2   12.59/2   15.40/1*  17.07/1*  19.10/1*  21.44/1*  25.33/1*  26.43/1*  28.30/1*  28.45/1* 
    USK Praha                             2.37/1*   1.34/1*   1.06/2    2.01/4    3.42/2    1.59/7    2.41/3    1.27/2    2.03/4    2.34/3    3.49/3    1.10/1*   1.47/2    0.15/2  
  2 Folprechtová Katka             30.16  2.52/6    5.33/6    7.14/7    8.52/5   12.34/4   14.21/3   16.52/2   18.25/2   20.16/2   22.28/2   26.20/2   28.11/2   30.00/2   30.16/2  
    SK OK 24 Praha                        2.52/6    2.41/7    1.41/9    1.38/2    3.42/2    1.47/4    2.31/1*   1.33/4    1.51/1*   2.12/2    3.52/4    1.51/6    1.49/3    0.16/6  
  3 Podrábská Marie                30.45  2.44/3    4.50/3    6.03/3    8.30/3   12.30/3   14.46/5   17.25/3   19.00/3   20.54/3   23.29/4   27.08/4   28.38/3   30.30/3   30.45/3  
    Slavia Liberec orienteering           2.44/3    2.06/3    1.13/3    2.27/6    4.00/6    2.16/9    2.39/2    1.35/6    1.54/2    2.35/4    3.39/2    1.30/4    1.52/4    0.15/2  
  4 Škorpilová Jana                30.46  2.37/1*   4.39/2    5.42/2    7.15/1*  10.41/1*  12.12/1*  17.44/6   19.01/4   21.08/4   23.09/3   26.42/3   28.50/4   30.32/4   30.46/4  
    Sportcentrum Jičín                    2.37/1*   2.02/2    1.03/1*   1.33/1*   3.26/1*   1.31/1*   5.32/10   1.17/1*   2.07/6    2.01/1*   3.33/1*   2.08/9    1.42/1*   0.14/1* 
  5 Kučerová  Marie                31.58  2.50/5    4.56/4    6.11/4    8.39/4   12.49/5   14.28/4   17.35/4   19.22/6   21.20/6   23.58/5   28.26/5   29.48/5   31.43/5   31.58/5  
    USK Praha                             2.50/5    2.06/3    1.15/4    2.28/7    4.10/8    1.39/2    3.07/7    1.47/8    1.58/3    2.38/5    4.28/8    1.22/2    1.55/5    0.15/2  
  6 Zabořilová Romana              33.03  3.05/7    5.46/7    7.07/6    9.03/6   13.01/6   14.50/6   17.41/5   19.08/5   21.14/5   24.54/6   28.46/6   30.13/6   32.48/6   33.03/6  
    OB Jenišovice                         3.05/7    2.41/7    1.21/5    1.56/3    3.58/4    1.49/5    2.51/5    1.27/2    2.06/5    3.40/10   3.52/4    1.27/3    2.35/9    0.15/2  
  7 Zakouřilová Helena             34.39  2.47/4    5.50/8    7.16/8    9.59/7   14.06/7   15.57/7   19.23/8   20.58/8   23.14/8   25.54/7   30.05/7   32.10/7   34.21/7   34.39/7  
    USK Praha                             2.47/4    3.03/10   1.26/6    2.43/8    4.07/7    1.51/6    3.26/9    1.35/6    2.16/7    2.40/6    4.11/6    2.05/8    2.11/7    0.18/9  
  8 Rázková Eva                    34.51  3.13/8    5.32/5    6.59/5   10.27/8   14.26/8   16.08/8   18.56/7   20.29/7   23.09/7   26.19/8   30.40/8   32.33/8   34.34/8   34.51/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.13/8    2.19/5    1.27/7    3.28/9    3.59/5    1.42/3    2.48/4    1.33/4    2.40/10   3.10/7    4.21/7    1.53/7    2.01/6    0.17/7  
  9 Dolejší Lenka                  40.44  4.06/9    6.44/9    8.22/9   12.14/10  17.26/10  19.38/9   22.36/9   24.54/9   27.17/9   30.28/9   35.25/9   37.00/9   40.24/9   40.44/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.06/9    2.38/6    1.38/8    3.52/10   5.12/10   2.12/8    2.58/6    2.18/9    2.23/8    3.11/8    4.57/9    1.35/5    3.24/10   0.20/10 
 10 Janatová Markéta               56.35  4.06/9    7.07/10   8.53/10  11.12/9   16.15/9   20.19/10  23.41/10  26.58/10  29.34/10  33.06/10  39.25/10  54.05/10  56.18/10  56.35/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.06/9    3.01/9    1.46/10   2.19/5    5.03/9    4.04/10   3.22/8    3.17/10   2.36/9    3.32/9    6.19/10  14.40/10   2.13/8    0.17/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         2.3km   70m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-57      3-74      4-79      5-72      6-67      7-41      8-40      9-42     10-100   
  1 Würzová Kateřina               26.10  3.39/2    5.16/2    8.03/1*  10.22/1*  13.26/1*  15.21/1*  19.30/1*  21.40/1*  22.35/1*  25.57/1*  26.10/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.39/2    1.37/3    2.47/2    2.19/2    3.04/3    1.55/1*   4.09/2    2.10/1*   0.55/5    3.22/9    0.13/1* 
  2 Eichlerová Jana                29.01  3.27/1*   4.54/1*  10.00/5   12.09/3   15.25/3   17.34/3   21.33/2   25.02/2   25.52/2   28.48/2   29.01/2  
    KOB Kamenický Šenov                   3.27/1*   1.27/1*   5.06/9    2.09/1*   3.16/4    2.09/3    3.59/1*   3.29/8    0.50/2    2.56/5    0.13/1* 
  3 Rydlová Magda                  30.12  3.40/3    5.17/3    9.53/4   12.30/4   15.31/4   19.10/5   24.10/4   26.31/3   27.22/3   29.57/3   30.12/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.40/3    1.37/3    4.36/7    2.37/5    3.01/1*   3.39/13   5.00/5    2.21/2    0.51/3    2.35/2    0.15/4  
  4 Pustaiová Romana               32.00  4.06/6    5.59/6    9.33/3   12.59/5   16.40/5   19.00/4   24.36/6   27.32/4   28.35/4   31.43/4   32.00/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.06/6    1.53/8    3.34/6    3.26/10   3.41/6    2.20/4    5.36/8    2.56/3    1.03/9    3.08/6    0.17/8  
  5 Posseltová Romana              32.04  7.08/12   8.38/12  11.22/7   13.56/7   17.50/7   19.57/7   24.35/5   27.58/5   28.54/5   31.46/5   32.04/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.08/12   1.30/2    2.44/1*   2.34/4    3.54/9    2.07/2    4.38/4    3.23/7    0.56/6    2.52/3    0.18/11 
  6 Šmausová Dana                  33.23  3.40/3    5.20/4    8.24/2   10.46/2   14.24/2   16.44/2   21.49/3   29.42/6   30.31/6   33.05/6   33.23/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.40/3    1.40/5    3.04/3    2.22/3    3.38/5    2.20/4    5.05/7    7.53/12   0.49/1*   2.34/1*   0.18/11 
  7 Pavlíková Pavla                35.32  8.54/13  10.44/13  13.59/12  16.56/12  20.43/9   23.28/9   27.45/8   30.59/7   31.55/7   35.15/7   35.32/7  
    OK Chrastava                          8.54/13   1.50/7    3.15/4    2.57/7    3.47/8    2.45/7    4.17/3    3.14/6    0.56/6    3.20/8    0.17/8  
  8 Picková Helena                 35.51  4.10/7    5.52/5   12.02/8   14.47/8   17.50/7   20.37/8   28.49/9   31.46/8   32.43/8   35.37/8   35.51/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.10/7    1.42/6    6.10/11   2.45/6    3.03/2    2.47/8    8.12/14   2.57/4    0.57/8    2.54/4    0.14/3  
  9 Bartáková Eva                  41.08  5.22/10   7.16/9   10.42/6   13.48/6   17.29/6   19.56/6   24.57/7   33.08/9   36.01/9   40.49/9   41.08/9  
    OK Chrastava                          5.22/10   1.54/9    3.26/5    3.06/8    3.41/6    2.27/6    5.01/6    8.11/13   2.53/14   4.48/13   0.19/13 
 10 Hořáková Petra                 41.33  3.54/5    6.17/7   13.06/10  16.17/9   21.44/11  25.08/11  31.31/11  36.51/10  38.00/10  41.17/10  41.33/10 
    TJ Loko Liberec                       3.54/5    2.23/12   6.49/13   3.11/9    5.27/12   3.24/11   6.23/10   5.20/10   1.09/11   3.17/7    0.16/6  
 11 Fürstová Kateřina              42.29  6.23/11   8.35/11  14.08/13  18.12/13  23.31/13  26.41/12  34.46/13  37.55/11  38.49/11  42.14/11  42.29/11 
    TJ Loko Liberec                       6.23/11   2.12/11   5.33/10   4.04/13   5.19/11   3.10/9    8.05/13   3.09/5    0.54/4    3.25/10   0.15/4  
 12 Burdová Simona                 44.22  4.43/8    6.40/8   13.23/11  16.55/11  21.24/10  24.58/10  31.03/10  39.27/13  40.31/13  44.05/12  44.22/12 
    KOB Děčín                             4.43/8    1.57/10   6.43/12   3.32/11   4.29/10   3.34/12   6.05/9    8.24/14   1.04/10   3.34/11   0.17/8  
 12 Žihlová Lucie                  44.22  4.51/9    7.22/10  12.16/9   16.26/10  22.22/12  26.46/13  34.22/12  38.07/12  39.21/12  44.06/13  44.22/12 
    TJ Loko Liberec                       4.51/9    2.31/13   4.54/8    4.10/14   5.56/13   4.24/14   7.36/11   3.45/9    1.14/12   4.45/12   0.16/6  
 14 Labská Bohuslava               57.12 11.58/14  14.57/14  21.51/14  25.38/14  32.09/14  35.30/14  43.24/14  49.02/14  51.33/14  56.46/14  57.12/14 
    TJ Loko Liberec                      11.58/14   2.59/14   6.54/14   3.47/12   6.31/14   3.21/10   7.54/12   5.38/11   2.31/13   5.13/14   0.26/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.3km   70m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-57      3-74      4-79      5-72      6-67      7-41      8-40      9-42     10-100   
  1 Marešová Pavlína               29.06  4.04/4    5.56/3    8.58/2   11.34/1*  14.55/1*  17.05/1*  21.44/1*  24.16/1*  25.26/1*  28.49/1*  29.06/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.04/4    1.52/4    3.02/1*   2.36/1*   3.21/2    2.10/2    4.39/3    2.32/3    1.10/6    3.23/4    0.17/5  
  2 Kuncová Jiřina                 31.00  3.28/1*   5.24/1*   8.55/1*  12.29/2   15.44/2   19.28/4   23.58/2   26.39/2   27.41/2   30.44/2   31.00/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.28/1*   1.56/5    3.31/3    3.34/8    3.15/1*   3.44/9    4.30/2    2.41/4    1.02/4    3.03/1*   0.16/2  
  3 Abelová Ivana                  32.19  6.13/10   7.37/7   12.01/7   15.17/7   18.48/5   21.25/5   25.40/5   27.49/4   28.46/3   32.03/3   32.19/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.13/10   1.24/1*   4.24/7    3.16/6    3.31/5    2.37/5    4.15/1*   2.09/1*   0.57/3    3.17/3    0.16/2  
  4 Zalabová Martina               33.29  3.38/2    5.25/2   10.03/3   13.11/4   16.34/3   18.40/2   24.26/3   28.51/5   30.01/5   33.12/4   33.29/4  
    Sportcentrum Jičín                    3.38/2    1.47/3    4.38/8    3.08/5    3.23/3    2.06/1*   5.46/7    4.25/10   1.10/6    3.11/2    0.17/5  
  5 Pávková Jana                   33.44  4.06/5    6.30/4   10.04/4   13.03/3   17.04/4   19.27/3   24.59/4   27.28/3   29.05/4   33.24/5   33.44/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.06/5    2.24/8    3.34/4    2.59/3    4.01/6    2.23/4    5.32/5    2.29/2    1.37/12   4.19/8    0.20/11 
  6 Kovářová Alena                 39.32  4.03/3    6.46/5   12.15/8   15.09/6   19.46/7   22.25/7   30.32/7   34.31/7   35.43/7   39.15/6   39.32/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.03/3    2.43/11   5.29/11   2.54/2    4.37/10   2.39/6    8.07/9    3.59/8    1.12/8    3.32/5    0.17/5  
  7 Petrová Věra                   39.53  5.21/8    7.36/6   11.33/5   14.59/5   19.10/6   22.21/6   27.48/6   34.20/6   35.15/6   39.34/7   39.53/7  
    Slavia Liberec orienteering           5.21/8    2.15/7    3.57/5    3.26/7    4.11/7    3.11/7    5.27/4    6.32/11   0.55/1*   4.19/8    0.19/9  
  8 Tichá Jana                     40.18 10.36/11  12.46/11  16.12/11  19.19/11  22.42/10  25.04/8   31.17/8   35.06/8   36.12/8   40.02/8   40.18/8  
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec        10.36/11   2.10/6    3.26/2    3.07/4    3.23/3    2.22/3    6.13/8    3.49/5    1.06/5    3.50/6    0.16/2  
  9 Kábrtová Iva                   48.49  6.11/9    9.14/10  13.59/10  17.47/10  22.16/9   25.32/9   36.41/10  43.27/10  44.23/10  48.34/10  48.49/9  
    OK RECO Sport                         6.11/9    3.03/12   4.45/10   3.48/11   4.29/8    3.16/8   11.09/11   6.46/12   0.56/2    4.11/7    0.15/1* 
 10 Veselská Kateřina              48.55  4.56/6    7.38/8   11.49/6   15.30/8   26.09/11  30.35/11  36.16/9   40.27/9   42.01/9   48.30/9   48.55/10 
    Slavia Liberec orienteering           4.56/6    2.42/10   4.11/6    3.41/10  10.39/12   4.26/11   5.41/6    4.11/9    1.34/11   6.29/12   0.25/12 
 11 Kuncířová Milena               50.33  5.14/7    7.38/8   12.17/9   15.55/9   22.13/8   26.17/10  40.13/11  44.02/11  45.25/11  50.14/11  50.33/11 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.14/7    2.24/8    4.39/9    3.38/9    6.18/11   4.04/10  13.56/12   3.49/5    1.23/10   4.49/11   0.19/9  
 12 Košková Vlasta                 62.28 11.22/12  13.06/12  18.48/12  23.12/12  27.44/12  43.59/12  52.40/12  56.34/12  57.46/12  62.10/12  62.28/12 
    TJ Loko Liberec                      11.22/12   1.44/2    5.42/12   4.24/12   4.32/9   16.15/12   8.41/10   3.54/7    1.12/8    4.24/10   0.18/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         1.9km   70m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-71      3-57      4-41      5-75      6-77      7-59      8-84      9-60     10-100   
  1 Šípová Soňa                    27.39  2.40/3    4.20/1*   7.01/1*  10.18/1*  12.20/1*  15.11/1*  19.14/1*  23.20/1*  25.51/1*  27.25/1*  27.39/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.40/3    1.40/1*   2.41/1*   3.17/1*   2.02/1*   2.51/6    4.03/2    4.06/5    2.31/3    1.34/1*   0.14/1* 
  2 Šaffková Zuzana                29.12  2.05/1*   5.04/5    8.20/3   12.04/3   14.13/2   16.35/2   21.45/2   24.54/2   27.21/2   28.57/2   29.12/2  
    OK Chrastava                          2.05/1*   2.59/6    3.16/2    3.44/4    2.09/2    2.22/1*   5.10/6    3.09/2    2.27/1*   1.36/2    0.15/2  
  3 Jedličková Zdena               32.58  3.12/5    4.58/4    8.22/4   12.01/2   17.11/4   19.56/4   24.28/4   27.32/4   30.14/3   32.39/3   32.58/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.12/5    1.46/2    3.24/3    3.39/2    5.10/5    2.45/4    4.32/3    3.04/1*   2.42/4    2.25/5    0.19/4  
  4 Vajcová Hana                   33.35  2.42/4    4.36/2    8.05/2   13.46/5   16.39/3   19.03/3   22.52/3   26.43/3   31.27/4   33.19/4   33.35/4  
    OK Chrastava                          2.42/4    1.54/3    3.29/4    5.41/5    2.53/3    2.24/2    3.49/1*   3.51/4    4.44/5    1.52/4    0.16/3  
  5 Jermanová Eva                  38.03  2.35/2    4.50/3    9.57/5   13.39/4   22.04/5   24.30/5   29.13/5   33.28/5   35.56/5   37.42/5   38.03/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.35/2    2.15/4    5.07/6    3.42/3    8.25/7    2.26/3    4.43/4    4.15/6    2.28/2    1.46/3    0.21/5  
  6 Bradnová Věra                  46.04  3.37/6    5.53/6   10.17/6   17.45/6   24.30/6   27.16/6   32.02/6   35.52/6   43.16/6   45.42/6   46.04/6  
    OK Chrastava                          3.37/6    2.16/5    4.24/5    7.28/7    6.45/6    2.46/5    4.46/5    3.50/3    7.24/7    2.26/6    0.22/6  
  7 Kubátová Ivana                 75.13 23.30/7   31.20/7   37.33/7   43.18/7   46.55/7   50.19/7   57.48/7   65.10/7   71.19/7   74.49/7   75.13/7  
    OK Jiskra Nový Bor                   23.30/7    7.50/7    6.13/7    5.45/6    3.37/4    3.24/7    7.29/7    7.22/7    6.09/6    3.30/7    0.24/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.9km   70m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-71      3-57      4-41      5-75      6-77      7-59      8-84      9-60     10-100   
  1 Úlehlová Ivana                 33.11  2.35/2    4.48/3    9.24/2   13.14/2   15.56/2   17.56/1*  21.56/1*  26.15/1*  30.57/1*  32.51/1*  33.11/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.35/2    2.13/4    4.36/5    3.50/1*   2.42/1*   2.00/1*   4.00/1*   4.19/3    4.42/7    1.54/1*   0.20/2  
  2 Neradová Alena                 33.20  1.31/1*   3.40/1*   7.07/1*  11.30/1*  15.32/1*  18.13/2   23.36/2   28.02/2   31.04/2   33.03/2   33.20/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.31/1*   2.09/3    3.27/3    4.23/2    4.02/3    2.41/5    5.23/4    4.26/5    3.02/1*   1.59/3    0.17/1* 
  3 Lukavcová Lenka                39.52  3.14/4    6.12/4    9.55/3   14.32/3   18.34/3   21.21/3   27.43/3   33.07/3   36.45/3   39.27/3   39.52/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.14/4    2.58/8    3.43/4    4.37/3    4.02/3    2.47/6    6.22/6    5.24/7    3.38/6    2.42/7    0.25/9  
  4 Ševčíková Alena                42.24  6.30/10   9.07/9   12.20/6   18.47/7   21.31/5   23.58/5   28.15/4   33.39/4   40.01/4   42.03/4   42.24/4  
    OK Chrastava                          6.30/10   2.37/6    3.13/2    6.27/8    2.44/2    2.27/2    4.17/2    5.24/7    6.22/9    2.02/4    0.21/3  
  5 Dohnalová Dana                 42.31  5.46/8    7.37/6   10.27/4   15.53/4   20.43/4   23.10/4   32.43/6   36.58/6   40.16/5   42.10/5   42.31/5  
    USK Praha                             5.46/8    1.51/1*   2.50/1*   5.26/4    4.50/5    2.27/2    9.33/9    4.15/2    3.18/3    1.54/1*   0.21/3  
  6 Lusková Olga                   45.12  3.58/5    6.55/5   11.31/5   16.57/5   21.58/6   25.22/6   31.42/5   36.47/5   42.42/6   44.50/6   45.12/6  
    OK Chrastava                          3.58/5    2.57/7    4.36/5    5.26/4    5.01/7    3.24/7    6.20/5    5.05/6    5.55/8    2.08/5    0.22/6  
  7 Matoušková Marie               46.30  4.00/6    7.44/7   12.23/7   18.19/6   23.33/7   26.57/7   35.47/7   40.10/7   43.31/7   46.05/7   46.30/7  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        4.00/6    3.44/11   4.39/7    5.56/7    5.14/8    3.24/7    8.50/8    4.23/4    3.21/5    2.34/6    0.25/9  
  8 Böhmová Eva                    62.11  5.50/9    9.12/10  17.28/10  23.18/8   28.15/8   31.43/8   43.27/8   51.06/8   57.53/8   61.47/8   62.11/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.50/9    3.22/9    8.16/10   5.50/6    4.57/6    3.28/9   11.44/10   7.39/11   6.47/10   3.54/10   0.24/8  
  9 Kadečková Jana                 63.12  8.02/11  10.16/11  17.33/11  25.05/9   36.34/9   43.41/10  50.23/9   56.44/9   60.03/9   62.50/9   63.12/9  
    OB Jenišovice                         8.02/11   2.14/5    7.17/8    7.32/9   11.29/10   7.07/11   6.42/7    6.21/10   3.19/4    2.47/8    0.22/6  
 10 Klímová Jitka                  68.20  2.38/3    4.41/2   13.34/8   38.38/11  50.26/11  52.54/11  57.42/10  61.18/10  64.20/10  67.59/10  68.20/10 
    KOB Kamenický Šenov                   2.38/3    2.03/2    8.53/11  25.04/11  11.48/11   2.28/4    4.48/3    3.36/1*   3.02/1*   3.39/9    0.21/3  
 11 Ondrůjová Anna                 92.47  4.35/7    8.12/8   16.13/9   33.13/10  38.35/10  43.24/9   64.04/11  69.53/11  87.21/11  92.19/11  92.47/11 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.35/7    3.37/10   8.01/9   17.00/10   5.22/9    4.49/10  20.40/11   5.49/9   17.28/11   4.58/11   0.28/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.2km   50m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-33      3-57      4-46      5-77      6-41      7-84      8-100   
  1 Horáčková Stanislava           21.56  2.33/1*   6.23/2    8.54/2   10.34/2   12.23/1*  15.53/1*  18.14/1*  21.39/1*  21.56/1* 
    Slavia Liberec orienteering           2.33/1*   3.50/4    2.31/2    1.40/1*   1.49/2    3.30/1*   2.21/3    3.25/3    0.17/1* 
  2 Městková Eva                   24.46  2.54/3    6.00/1*   8.11/1*  10.09/1*  15.33/3   19.27/2   21.49/2   24.28/2   24.46/2  
    Tempo Praha                           2.54/3    3.06/1*   2.11/1*   1.58/2    5.24/6    3.54/2    2.22/4    2.39/1*   0.18/3  
  3 Karmazínová Ivana              26.12  2.53/2    6.24/3    9.05/3   11.03/3   12.52/2   19.49/3   21.57/3   25.54/3   26.12/3  
    Slavia Liberec orienteering           2.53/2    3.31/3    2.41/3    1.58/2    1.49/2    6.57/6    2.08/1*   3.57/5    0.18/3  
  4 Vokálová Pavla                 30.58  3.17/4   10.23/5   13.14/4   15.52/4   18.34/4   23.30/4   26.40/4   30.35/4   30.58/4  
    OK Chrastava                          3.17/4    7.06/6    2.51/4    2.38/4    2.42/4    4.56/4    3.10/5    3.55/4    0.23/5  
  5 Pachnerová Jaroslava           38.14  5.34/5   10.04/4   17.08/5   27.12/6   28.55/6   32.55/5   35.07/5   37.57/5   38.14/5  
    Slavia Liberec orienteering           5.34/5    4.30/5    7.04/7   10.04/7    1.43/1*   4.00/3    2.12/2    2.50/2    0.17/1* 
  6 Richtrová Jaroslava            44.42 10.52/6   14.17/6   17.09/6   21.39/5   28.16/5   34.06/6   38.57/6   44.17/6   44.42/6  
    OB Jenišovice                        10.52/6    3.25/2    2.52/5    4.30/6    6.37/7    5.50/5    4.51/6    5.20/6    0.25/6  
  7 Nedvídková Jitka               71.28 16.41/7   33.23/7   38.39/7   42.25/7   47.41/7   56.45/7   62.06/7   70.37/7   71.28/7  
    KrOB Rozmarýn Litoměřice             16.41/7   16.42/7    5.16/6    3.46/5    5.16/5    9.04/7    5.21/7    8.31/7    0.51/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.2km   50m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-33      3-57      4-46      5-77      6-41      7-84      8-100   
  1 Nejezchlebová Věra             29.48  3.31/3    7.35/2   11.00/2   13.14/2   15.21/2   20.20/2   24.41/1*  29.18/1*  29.48/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   3.31/3    4.04/3    3.25/3    2.14/3    2.07/2    4.59/2    4.21/3    4.37/2    0.30/4  
  2 Kašková Eva                    30.52  2.50/1*   5.56/1*   9.30/1*  12.04/1*  14.38/1*  18.35/1*  25.56/2   30.33/2   30.52/2  
    OK Chrastava                          2.50/1*   3.06/1*   3.34/5    2.34/5    2.34/4    3.57/1*   7.21/5    4.37/2    0.19/1* 
  3 Krausová Marie                 35.02  4.10/4   13.30/4   16.38/4   18.22/4   20.13/4   26.42/4   31.08/4   34.41/3   35.02/3  
    TJ Loko Liberec                       4.10/4    9.20/4    3.08/1*   1.44/1*   1.51/1*   6.29/4    4.26/4    3.33/1*   0.21/2  
  4 Křtěnská Leontina              35.43  7.13/5   10.59/3   14.28/3   16.50/3   19.27/3   25.44/3   29.25/3   35.09/4   35.43/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.13/5    3.46/2    3.29/4    2.22/4    2.37/5    6.17/3    3.41/2    5.44/5    0.34/5  
  5 Štrojsová Jaroslava            47.04  3.27/2   24.09/5   27.22/5   29.15/5   31.33/5   38.37/5   42.00/5   46.40/5   47.04/5  
    KOB Kamenický Šenov                   3.27/2   20.42/5    3.13/2    1.53/2    2.18/3    7.04/5    3.23/1*   4.40/4    0.24/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.3km   40m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-82      3-83      4-65      5-64      6-100   
  1 Paroulek Lukáš                 11.26  2.33/1*   4.30/1*   6.37/1*   8.16/1*  10.27/1*  11.14/1*  11.26/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.33/1*   1.57/2    2.07/2    1.39/2    2.11/1*   0.47/2    0.12/1* 
  2 Dejnožka Vojtěch               15.06  3.05/2    5.26/2    8.54/2   10.41/2   13.20/2   14.50/2   15.06/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.05/2    2.21/4    3.28/3    1.47/3    2.39/2    1.30/5    0.16/4  
  3 Zabořil Ondra                  17.24  6.29/3    8.49/3   10.33/3   13.28/3   16.22/3   17.07/3   17.24/3  
    OB Jenišovice                         6.29/3    2.20/3    1.44/1*   2.55/4    2.54/4    0.45/1*   0.17/5  
  4 Jirman Filip                   21.56  9.53/5   11.32/5   15.06/4   16.40/4   20.28/4   21.41/4   21.56/4  
    SOK TJ Turnov                         9.53/5    1.39/1*   3.34/4    1.34/1*   3.48/5    1.13/3    0.15/2  
  5 Adamec Lukáš                   26.00  9.57/6   13.33/6   17.34/6   21.30/6   24.18/5   25.45/5   26.00/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.57/6    3.36/5    4.01/5    3.56/5    2.48/3    1.27/4    0.15/2  
  6 Vitebský Lukáš            MS   38.51  7.08/4   10.56/4   15.37/5   20.42/5   28.57/6   37.54/6   38.51/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.08/4    3.48/6    4.41/6    5.05/6    8.15/6    8.57/6    0.57/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.0km   40m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-63      4-65      5-64      6-100   
  1 Socha Ondřej                   15.57  3.14/5    7.08/2    8.25/1*  11.28/1*  14.37/1*  15.42/1*  15.57/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.14/5    3.54/2    1.17/3    3.03/2    3.09/4    1.05/2    0.15/2  
  2 Tkáč Matěj                     17.39  3.00/4    6.58/1*   9.43/2   12.50/2   16.01/3   17.25/2   17.39/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.00/4    3.58/3    2.45/9    3.07/4    3.11/5    1.24/4    0.14/1* 
  3 Brand Adam                     18.08  5.08/11   9.12/6   10.28/5   13.38/5   16.46/4   17.46/3   18.08/3  
    OK Chrastava                          5.08/11   4.04/4    1.16/2    3.10/6    3.08/3    1.00/1*   0.22/13 
  4 Hanuš Miroslav                 18.45  2.43/1*   7.52/4   10.06/4   13.31/4   17.21/5   18.28/4   18.45/4  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.43/1*   5.09/5    2.14/7    3.25/7    3.50/9    1.07/3    0.17/6  
  5 Malý Evžen                     18.55  3.29/7    7.19/3    9.52/3   12.59/3   15.52/2   18.40/5   18.55/5  
    OK Jilemnice                          3.29/7    3.50/1*   2.33/8    3.07/4    2.53/2    2.48/12   0.15/2  
  6 Burgr Honza                    20.54  2.58/3   12.55/10  13.51/9   16.51/6   19.10/6   20.39/6   20.54/6  
    TJ Loko Liberec                       2.58/3    9.57/12   0.56/1*   3.00/1*   2.19/1*   1.29/5    0.15/2  
  7 Hejna Viktor                   24.05  3.24/6    9.06/5   13.40/8   17.56/7   22.04/7   23.48/7   24.05/7  
    USK Praha                             3.24/6    5.42/6    4.34/12   4.16/8    4.08/10   1.44/7    0.17/6  
  8 Kužel Jiří                     24.36  2.48/2   13.37/12  15.49/11  18.55/9   22.34/8   24.18/8   24.36/8  
    NER-Kužel                             2.48/2   10.49/13   2.12/6    3.06/3    3.39/7    1.44/7    0.18/10 
  9 Baldrian Tomáš                 25.08  4.25/9   10.52/7   12.58/7   18.49/8   22.36/9   24.51/9   25.08/9  
    USK Praha                             4.25/9    6.27/7    2.06/5    5.51/11   3.47/8    2.15/10   0.17/6  
 10 Štědra Petr                    26.57  5.25/12  12.36/9   15.40/10  20.24/11  24.36/11  26.37/10  26.57/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.25/12   7.11/8    3.04/10   4.44/10   4.12/11   2.01/9    0.20/12 
 11 Malý Antonín                   27.06  4.58/10  12.58/11  16.15/12  20.52/12  24.20/10  26.49/11  27.06/11 
    OK Jilemnice                          4.58/10   8.00/10   3.17/11   4.37/9    3.28/6    2.29/11   0.17/6  
 12 Pavlík Matěj                   30.51  3.34/8   11.24/8   12.41/6   19.02/10  26.34/12  30.32/12  30.51/12 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.34/8    7.50/9    1.17/3    6.21/13   7.32/13   3.58/13   0.19/11 
 13 Riby Thomas                    34.32  8.00/13  16.19/13  21.06/13  26.57/13  32.39/13  34.16/13  34.32/13 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.00/13   8.19/11   4.47/13   5.51/11   5.42/12   1.37/6    0.16/5  
    Hejna Igor                 DISK       2.38/         /     9.04/    33.25/    28.08/    42.08/    42.25/   
    USK Praha                             2.38/         /         /    24.21/         /    14.00/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.6km   40m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-67      3-62      4-83      5-65      6-69      7-70      8-100   
  1 Kameník David                  17.51  3.43/2    7.11/3    8.55/1*  11.11/1*  13.33/1*  15.04/1*  16.18/1*  17.39/1*  17.51/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.43/2    3.28/9    1.44/7    2.16/2    2.22/11   1.31/1*   1.14/1*   1.21/5    0.12/1* 
  2 Melichar Petr                  20.44  3.24/1*   5.16/1*  13.08/7   14.50/2   16.28/2   18.00/2   19.16/2   20.32/2   20.44/2  
    TJ Loko Liberec                       3.24/1*   1.52/1*   7.52/16   1.42/1*   1.38/1*   1.32/2    1.16/2    1.16/2    0.12/1* 
  3 Hořák Jaroslav                 22.45  3.49/3    7.10/2   12.53/5   15.10/4   16.56/3   18.56/3   20.30/3   22.30/3   22.45/3  
    TJ Loko Liberec                       3.49/3    3.21/6    5.43/14   2.17/3    1.46/3    2.00/5    1.34/4    2.00/8    0.15/7  
  4 Adamec Martin                  24.55  3.51/4    8.57/6   10.12/3   14.59/3   17.03/4   19.08/4   21.43/4   24.41/4   24.55/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.51/4    5.06/11   1.15/2    4.47/8    2.04/9    2.05/8    2.35/10   2.58/14   0.14/3  
  5 Fiala David                    25.20  8.01/10  10.42/9   13.04/6   16.03/5   19.04/6   21.04/5   23.28/6   24.47/5   25.20/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    8.01/10   2.41/2    2.22/9    2.59/5    3.01/14   2.00/5    2.24/8    1.19/3    0.33/17 
  6 Růta Matyáš                    26.58  4.36/6   10.28/8   12.51/4   16.20/6   18.17/5   21.10/6   22.37/5   26.44/6   26.58/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.36/6    5.52/12   2.23/10   3.29/6    1.57/7    2.53/13   1.27/3    4.07/16   0.14/3  
  7 Vávra Pavel                    27.56  4.52/7   12.01/10  13.13/8   18.07/7   20.05/7   22.07/7   24.46/7   27.39/7   27.56/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.52/7    7.09/14   1.12/1*   4.54/9    1.58/8    2.02/7    2.39/12   2.53/11   0.17/11 
  8 Šmol Martin                    27.59  5.06/8    8.32/5   13.13/8   18.28/8   20.22/8   23.06/8   26.30/8   27.44/8   27.59/8  
    OK Doksy                              5.06/8    3.26/8    4.41/12   5.15/11   1.54/6    2.44/12   3.24/16   1.14/1*   0.15/7  
  9 Zappe Nicholas                 31.03  9.18/13  12.04/11  13.42/10  21.01/10  23.05/10  24.56/9   26.36/9   30.48/9   31.03/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.18/13   2.46/3    1.38/6    7.19/15   2.04/9    1.51/3    1.40/5    4.12/17   0.15/7  
 10 Zabořil Vojta                  35.46  6.19/9    9.44/7   17.10/12  23.47/12  26.17/12  29.16/11  32.39/10  35.32/10  35.46/10 
    OB Jenišovice                         6.19/9    3.25/7    7.26/15   6.37/13   2.30/12   2.59/14   3.23/15   2.53/11   0.14/3  
 11 Synek Antonín                  36.06  8.35/12  15.18/12  16.37/11  22.47/11  24.40/11  26.48/10  34.31/12  35.51/11  36.06/11 
    OK Doksy                              8.35/12   6.43/13   1.19/3    6.10/12   1.53/4    2.08/9    7.43/17   1.20/4    0.15/7  
 12 Rokos Michal                   36.54  8.17/11  21.00/13  22.26/13  27.09/13  29.02/13  31.11/12  33.49/11  36.37/12  36.54/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.17/11  12.43/16   1.26/4    4.43/7    1.53/4    2.09/10   2.38/11   2.48/10   0.17/11 
 13 Valkoun Jaroslav               43.01  4.31/5    7.17/4    9.09/2   19.02/9   20.47/9   37.43/13  40.05/13  42.43/13  43.01/13 
    OB Jenišovice                         4.31/5    2.46/3    1.52/8    9.53/16   1.45/2   16.56/17   2.22/7    2.38/9    0.18/13 
 14 Pavlík Ondřej                  46.51 11.31/14  24.23/14  25.54/14  33.07/14  36.11/14  41.09/14  43.36/14  46.31/14  46.51/14 
    KOB Chemopetrol Litvínov             11.31/14  12.52/17   1.31/5    7.13/14   3.04/15   4.58/16   2.27/9    2.55/13   0.20/15 
 15 Kubec Jan                      49.04 26.20/16  29.10/15  37.02/15  40.00/15  43.08/15  44.59/15  47.20/15  48.45/15  49.04/15 
    OK Jiskra Nový Bor                   26.20/16   2.50/5    7.52/16   2.58/4    3.08/17   1.51/3    2.21/6    1.25/6    0.19/14 
 16 Kopecký Josef                  55.32 20.44/15  32.16/16  37.55/16  43.00/16  45.33/16  48.07/16  51.18/16  55.18/16  55.32/16 
    OK Chrastava                         20.44/15  11.32/15   5.39/13   5.05/10   2.33/13   2.34/11   3.11/14   4.00/15   0.14/3  
 17 Rajn Filip                     71.40 30.56/17  35.56/17  38.53/17  58.41/17  61.47/17  66.18/17  69.19/17  71.18/17  71.40/17 
    OK Chrastava                         30.56/17   5.00/10   2.57/11  19.48/17   3.06/16   4.31/15   3.01/13   1.59/7    0.22/16 
    Bradáč Jakub               DISK       5.43/    15.59/    19.10/    20.56/         /    24.11/    26.54/    29.53/    30.08/   
    TJ Loko Liberec                       5.43/    10.16/     3.11/     1.46/         /         /     2.43/     2.59/     0.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.4km   60m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-67      3-38      4-72      5-62      6-63      7-46      8-65      9-83     10-70     11-100   
  1 Matějka Lukáš                  19.19  3.16/5    4.43/1*   7.10/1*   8.18/1*   9.22/1*  10.11/1*  12.11/1*  12.55/1*  14.03/1*  17.59/1*  19.07/1*  19.19/1* 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.16/5    1.27/1*   2.27/2    1.08/1*   1.04/2    0.49/9    2.00/1*   0.44/2    1.08/1*   3.56/6    1.08/1*   0.12/2  
  2 Pavlovec Dan                   23.45  3.14/4    6.38/4    9.52/2   11.24/2   12.40/2   13.16/2   16.06/2   17.11/2   18.34/2   22.14/2   23.33/2   23.45/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.14/4    3.24/11   3.14/5    1.32/4    1.16/4    0.36/1*   2.50/7    1.05/9    1.23/3    3.40/4    1.19/5    0.12/2  
  3 Ullrich Jakub                  24.59  6.53/12   8.41/7   11.16/3   12.59/4   14.02/3   14.41/3   17.06/3   17.57/3   19.23/3   23.01/3   24.43/3   24.59/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.53/12   1.48/3    2.35/3    1.43/6    1.03/1*   0.39/3    2.25/3    0.51/4    1.26/5    3.38/3    1.42/11   0.16/13 
  4 Mareš Vít                      25.59  2.58/1*   4.44/2   11.47/5   12.57/3   15.01/4   15.57/4   18.17/4   19.14/4   20.52/4   24.36/4   25.47/4   25.59/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.58/1*   1.46/2    7.03/12   1.10/2    2.04/11   0.56/11   2.20/2    0.57/6    1.38/6    3.44/5    1.11/2    0.12/2  
  5 Melichar Vojtěch               27.08  9.13/14  11.51/12  14.03/9   15.54/8   17.01/7   17.45/7   20.11/7   21.00/7   22.22/7   25.44/5   26.57/5   27.08/5  
    TJ Loko Liberec                       9.13/14   2.38/8    2.12/1*   1.51/7    1.07/3    0.44/7    2.26/4    0.49/3    1.22/2    3.22/2    1.13/4    0.11/1* 
  6 Novák Filip                    27.56  3.08/3    8.49/8   12.10/7   13.51/5   16.07/5   16.46/5   19.42/6   20.45/6   22.08/5   26.10/6   27.43/6   27.56/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.08/3    5.41/13   3.21/6    1.41/5    2.16/13   0.39/3    2.56/10   1.03/8    1.23/3    4.02/7    1.33/9    0.13/5  
  7 Ludvík Matyáš                  28.27  6.15/11  10.10/10  12.55/8   14.56/7   16.15/6   17.01/6   19.29/5   20.30/5   22.21/6   26.23/7   28.12/7   28.27/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.15/11   3.55/12   2.45/4    2.01/9    1.19/5    0.46/8    2.28/5    1.01/7    1.51/12   4.02/7    1.49/13   0.15/11 
  8 Birnbaum Adam                  32.06  5.58/10   7.55/6   12.04/6   14.28/6   18.38/8   20.30/10  23.23/10  24.15/9   26.01/9   30.34/8   31.53/8   32.06/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.58/10   1.57/4    4.09/7    2.24/12   4.10/14   1.52/17   2.53/8    0.52/5    1.46/8    4.33/9    1.19/5    0.13/5  
  9 Kašpar Ludvík                  32.35  3.18/6   10.45/11  15.25/10  16.36/9   18.50/10  19.26/8   22.10/8   23.31/8   25.27/8   30.59/9   32.20/9   32.35/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.18/6    7.27/14   4.40/9    1.11/3    2.14/12   0.36/1*   2.44/6    1.21/12   1.56/14   5.32/13   1.21/7    0.15/11 
 10 Ježek Josef                    35.04  5.02/9    7.18/5   11.29/4   16.59/10  18.47/9   19.41/9   22.35/9   25.13/10  27.43/10  33.13/10  34.45/10  35.04/10 
    SOK TJ Turnov                         5.02/9    2.16/6    4.11/8    5.30/17   1.48/9    0.54/10   2.54/9    2.38/16   2.30/16   5.30/12   1.32/8    0.19/17 
 11 Mašata Metoděj                 38.53  3.03/2    5.55/3   16.49/11  18.51/11  20.19/11  21.17/11  31.56/12  32.36/12  34.15/12  37.28/11  38.40/11  38.53/11 
    OK 99 Hradec Králové                  3.03/2    2.52/9   10.54/15   2.02/10   1.28/6    0.58/12  10.39/17   0.40/1*   1.39/7    3.13/1*   1.12/3    0.13/5  
 12 Thoř Tomáš                     42.31  7.47/13   9.48/9   18.10/12  20.14/12  21.44/12  23.28/12  26.50/11  28.10/11  29.58/11  39.52/12  42.17/12  42.31/12 
    SOK TJ Turnov                         7.47/13   2.01/5    8.22/13   2.04/11   1.30/7    1.44/16   3.22/12   1.20/11   1.48/9    9.54/17   2.25/16   0.14/8  
 13 Novotný Marek                  42.34 10.52/15  13.13/13  19.44/13  23.59/13  25.34/13  26.13/13  32.08/13  33.27/13  35.36/13  40.36/13  42.18/13  42.34/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.52/15   2.21/7    6.31/11   4.15/15   1.35/8    0.39/3    5.55/13   1.19/10   2.09/15   5.00/10   1.42/11   0.16/13 
 14 Karatsiolis Kryštof            56.13  4.31/8   23.49/17  29.57/14  31.48/14  37.27/15  38.34/15  44.40/15  46.15/14  48.05/14  53.56/14  55.59/14  56.13/14 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.31/8   19.18/17   6.08/10   1.51/7    5.39/15   1.07/14   6.06/14   1.35/13   1.50/11   5.51/15   2.03/15   0.14/8  
 15 Michek David                   57.35 19.10/17  22.09/16  32.11/15  35.05/15  37.07/14  38.11/14  44.31/14  46.22/15  48.11/15  54.20/15  57.21/15  57.35/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     19.10/17   2.59/10  10.02/14   2.54/13   2.02/10   1.04/13   6.20/16   1.51/15   1.49/10   6.09/16   3.01/17   0.14/8  
 16 Pácl Lukáš                     65.15 12.29/16  20.52/15  37.28/16  40.46/16  46.28/16  47.35/16  53.42/16  55.17/16  57.12/16  62.58/16  64.57/16  65.15/16 
    TJ Stadion Nový Bor                  12.29/16   8.23/15  16.36/16   3.18/14   5.42/16   1.07/14   6.07/15   1.35/13   1.55/13   5.46/14   1.59/14   0.18/16 
 17 Plachý Jan                     72.44  3.48/7   20.13/14  39.05/17  43.22/17  55.15/17  55.57/17  59.11/17  62.04/17  65.28/17  70.52/17  72.27/17  72.44/17 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.48/7   16.25/16  18.52/17   4.17/16  11.53/17   0.42/6    3.14/11   2.53/17   3.24/17   5.24/11   1.35/10   0.17/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.4km  120m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-33      3-74      4-79      5-72      6-38      7-39      8-59      9-41     10-60     11-64     12-100   
  1 Zikmund Zdeněk                 21.34  2.12/2    4.11/3    6.42/1*   8.26/1*  10.52/1*  11.30/1*  14.07/1*  17.13/1*  18.31/1*  20.00/1*  20.54/1*  21.20/1*  21.34/1* 
    Sportcentrum Jičín                    2.12/2    1.59/7    2.31/1*   1.44/2    2.26/1*   0.38/1*   2.37/1*   3.06/2    1.18/1*   1.29/1*   0.54/1*   0.26/3    0.14/10 
  2 Koštejn Vít                    27.38  2.36/6    4.33/5    8.29/5   10.14/3   13.29/2   14.26/2   18.05/2   22.01/3   23.19/2   25.04/2   26.12/2   27.27/2   27.38/2  
    OK Doksy                              2.36/6    1.57/6    3.56/4    1.45/3    3.15/5    0.57/6    3.39/6    3.56/5    1.18/1*   1.45/3    1.08/5    1.15/12   0.11/2  
  3 Kočíb Jiří                     27.45  2.39/8    5.04/8    9.44/8   11.41/5   14.37/3   15.36/4   18.43/4   22.34/4   23.52/3   26.05/3   27.02/3   27.31/3   27.45/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.39/8    2.25/9    4.40/8    1.57/5    2.56/2    0.59/7    3.07/4    3.51/4    1.18/1*   2.13/5    0.57/2    0.29/4    0.14/10 
  4 Hájek Jan                      28.29  2.28/4    3.29/1*   7.00/2    8.43/2   14.38/4   15.31/3   18.33/3   23.45/5   25.13/5   26.43/4   27.48/4   28.17/4   28.29/4  
    OB Jenišovice                         2.28/4    1.01/3    3.31/3    1.43/1*   5.55/12   0.53/5    3.02/2    5.12/7    1.28/6    1.30/2    1.05/4    0.29/4    0.12/7  
  5 Burda Matěj                    29.52  2.26/3    4.49/6    8.49/6   12.59/7   15.55/7   16.43/6   20.15/6   23.50/6   25.16/6   27.36/6   29.17/5   29.41/5   29.52/5  
    KOB Děčín                             2.26/3    2.23/8    4.00/5    4.10/10   2.56/2    0.48/3    3.32/5    3.35/3    1.26/5    2.20/7    1.41/9    0.24/2    0.11/2  
  6 Boskovský Vojtěch              32.10  1.54/1*   5.01/7    8.06/4   10.18/4   15.05/5   15.53/5   18.56/5   21.50/2   25.10/4   27.29/5   31.36/6   31.59/6   32.10/6  
    OK Doksy                              1.54/1*   3.07/12   3.05/2    2.12/7    4.47/10   0.48/3    3.03/3    2.54/1*   3.20/13   2.19/6    4.07/13   0.23/1*   0.11/2  
  7 Labský Jan                     33.11  2.53/9    4.19/4    9.11/7   11.47/6   15.17/6   16.49/7   20.45/7   25.07/7   26.52/7   30.37/7   32.12/7   32.59/7   33.11/7  
    TJ Loko Liberec                       2.53/9    1.26/5    4.52/9    2.36/8    3.30/9    1.32/12   3.56/7    4.22/6    1.45/7    3.45/10   1.35/8    0.47/9    0.12/7  
  8 Kraus Jakub                    39.31  6.22/12   7.05/12  12.16/10  14.21/9   17.35/9   18.41/9   24.11/8   29.30/8   32.22/8   36.42/8   38.27/8   39.15/8   39.31/8  
    TJ Loko Liberec                       6.22/12   0.43/1*   5.11/11   2.05/6    3.14/4    1.06/9    5.30/11   5.19/8    2.52/11   4.20/11   1.45/10   0.48/10   0.16/12 
  9 Hradecký Jaroslav              40.31  2.37/7    5.45/9   10.19/9   13.54/8   17.18/8   18.24/8   24.16/9   32.08/9   33.29/9   38.18/9   39.40/9   40.20/9   40.31/9  
    OK Doksy                              2.37/7    3.08/13   4.34/7    3.35/9    3.24/8    1.06/9    5.52/12   7.52/12   1.21/4    4.49/13   1.22/6    0.40/7    0.11/2  
 10 Procházka Dan                  45.22 12.24/13  13.09/13  18.12/13  20.07/12  23.29/11  24.39/11  29.54/11  35.48/10  38.19/10  42.43/10  44.31/11  45.11/10  45.22/10 
    TJ Loko Liberec                      12.24/13   0.45/2    5.03/10   1.55/4    3.22/7    1.10/11   5.15/10   5.54/10   2.31/10   4.24/12   1.48/11   0.40/7    0.11/2  
 11 Kadečka Adam                   45.25  3.24/10   5.50/10  12.46/11  16.56/11  24.46/12  25.33/12  29.38/10  37.18/11  39.42/11  43.13/12  44.41/12  45.13/11  45.25/11 
    OB Jenišovice                         3.24/10   2.26/10   6.56/12   4.10/10   7.50/13   0.47/2    4.05/8    7.40/11   2.24/9    3.31/9    1.28/7    0.32/6    0.12/7  
 12 Kočvara Oldřich                45.39  2.29/5    3.34/2    7.37/3   16.35/10  19.51/10  20.51/10  33.40/12  39.15/12  41.24/12  43.12/11  44.16/10  45.29/12  45.39/12 
    OB Jenišovice                         2.29/5    1.05/4    4.03/6    8.58/13   3.16/6    1.00/8   12.49/13   5.35/9    2.09/8    1.48/4    1.04/3    1.13/11   0.10/1* 
 13 Koutský Pavel                  55.36  3.53/11   6.37/11  16.46/12  23.16/13  28.12/13  30.38/13  35.49/13  44.17/13  47.16/13  50.23/13  53.14/13  55.15/13  55.36/13 
    OB Jenišovice                         3.53/11   2.44/11  10.09/13   6.30/12   4.56/11   2.26/13   5.11/9    8.28/13   2.59/12   3.07/8    2.51/12   2.01/13   0.21/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.2km  170m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-44      4-54      5-56      6-53      7-39      8-34      9-74     10-35     11-79     12-62     13-33     14-46     15-75     16-40    
                                      17-42     18-100   
  1 Šmejc Jakub                    35.38  2.32/3    3.56/2    6.26/2    7.35/1*   8.33/1*  10.07/1*  14.45/2   18.03/2   19.23/2   21.04/2   22.27/2   24.11/2   26.09/1*  27.49/1*  29.25/1*  31.59/1* 
    Sportcentrum Jičín                    2.32/3    1.24/1*   2.30/2    1.09/2    0.58/2    1.34/1*   4.38/2    3.18/2    1.20/1*   1.41/7    1.23/1*   1.44/2    1.58/1*   1.40/2    1.36/1*   2.34/1* 
                                         32.52/1*  35.25/1*  35.38/1* 
                                          0.53/3    2.33/2    0.13/4  
  2 Mašata Matěj                   37.27  2.00/1*   3.38/1*   5.55/1*   7.47/2    8.33/1*  10.48/2   14.19/1*  17.27/1*  18.51/1*  20.08/1*  21.57/1*  23.40/1*  26.25/2   28.13/2   31.21/2   34.02/2  
    OK 99 Hradec Králové                  2.00/1*   1.38/2    2.17/1*   1.52/6    0.46/1*   2.15/6    3.31/1*   3.08/1*   1.24/4    1.17/1*   1.49/4    1.43/1*   2.45/3    1.48/3    3.08/7    2.41/2  
                                         34.53/2   37.14/2   37.27/2  
                                          0.51/2    2.21/1*   0.13/4  
  3 Nejman Stanislav               40.56  2.26/2    4.04/3    6.53/3    8.09/3    9.41/3   11.34/3   16.13/3   19.54/3   21.15/3   22.43/3   24.29/3   26.26/3   29.15/3   30.47/3   33.53/3   37.09/3  
    OK Chrastava                          2.26/2    1.38/2    2.49/5    1.16/3    1.32/6    1.53/3    4.39/3    3.41/3    1.21/3    1.28/2    1.46/3    1.57/3    2.49/4    1.32/1*   3.06/6    3.16/3  
                                         38.05/3   40.45/3   40.56/3  
                                          0.56/6    2.40/3    0.11/2  
  4 Vaniš Ondřej                   46.54  3.05/5    5.20/4    7.59/4    9.19/4   10.35/4   12.39/4   17.24/4   22.33/4   23.53/4   25.21/4   27.06/4   29.48/4   32.37/4   35.23/4   37.13/4   42.47/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.05/5    2.15/5    2.39/3    1.20/4    1.16/5    2.04/4    4.45/4    5.09/6    1.20/1*   1.28/2    1.45/2    2.42/6    2.49/4    2.46/7    1.50/2    5.34/5  
                                         43.40/4   46.42/4   46.54/4  
                                          0.53/3    3.02/5    0.12/3  
  5 Posselt Martin                 53.08  3.52/6    7.01/6    9.43/6   10.50/5   11.52/5   14.04/6   19.31/6   23.39/5   25.39/5   27.14/5   29.16/5   31.19/5   33.58/5   36.05/5   38.08/5   49.01/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.52/6    3.09/7    2.42/4    1.07/1*   1.02/3    2.12/5    5.27/5    4.08/5    2.00/6    1.35/5    2.02/6    2.03/4    2.39/2    2.07/5    2.03/4   10.53/7  
                                         49.49/5   52.52/5   53.08/5  
                                          0.48/1*   3.03/6    0.16/7  
  6 Hulha Lukáš                    62.44  2.46/4    5.29/5    9.20/5   10.50/5   11.56/6   13.32/5   19.30/5   25.13/6   26.57/6   28.34/6   31.02/6   34.01/6   47.47/7   50.10/7   52.23/7   57.44/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.46/4    2.43/6    3.51/7    1.30/5    1.06/4    1.36/2    5.58/7    5.43/7    1.44/5    1.37/6    2.28/7    2.59/7   13.46/7    2.23/6    2.13/5    5.21/4  
                                         58.51/6   62.29/6   62.44/6  
                                          1.07/7    3.38/7    0.15/6  
  7 Hájek Vojtěch                  64.53 10.03/7   11.59/7   14.48/7   18.02/7   19.37/7   26.02/7   31.36/7   35.43/7   37.43/7   39.17/7   41.14/7   43.18/7   46.07/6   48.08/6   50.05/6   60.51/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.03/7    1.56/4    2.49/5    3.14/7    1.35/7    6.25/7    5.34/6    4.07/4    2.00/6    1.34/4    1.57/5    2.04/5    2.49/4    2.01/4    1.57/3   10.46/6  
                                         61.44/7   64.43/7   64.53/7  
                                          0.53/3    2.59/4    0.10/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         3.2km  170m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-44      4-54      5-56      6-53      7-39      8-34      9-74     10-35     11-79     12-62     13-33     14-46     15-75     16-40    
                                      17-42     18-100   
  1 Kočíb Jan                      51.58  4.06/2    8.21/2   10.12/2   11.29/2   12.19/2   13.38/1*  18.01/1*  33.30/2   34.54/2   36.14/2   38.00/2   40.01/2   41.48/2   43.25/1*  44.51/1*  48.41/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.06/2    4.15/2    1.51/1*   1.17/2    0.50/1*   1.19/1*   4.23/1*  15.29/2    1.24/1*   1.20/1*   1.46/1*   2.01/1*   1.47/1*   1.37/1*   1.26/1*   3.50/1* 
                                         49.28/1*  51.45/1*  51.58/1* 
                                          0.47/1*   2.17/1*   0.13/1* 
  2 Charousek Jakub                54.52  3.51/1*   6.56/1*   9.13/1*  10.28/1*  11.33/1*  13.48/2   20.54/2   24.55/1*  26.23/1*  28.59/1*  30.55/1*  34.26/1*  41.14/1*  43.35/2   46.15/2   50.13/2  
    OK Doksy                              3.51/1*   3.05/1*   2.17/2    1.15/1*   1.05/2    2.15/2    7.06/2    4.01/1*   1.28/2    2.36/2    1.56/2    3.31/2    6.48/2    2.21/2    2.40/2    3.58/2  
                                         51.18/2   54.36/2   54.52/2  
                                          1.05/2    3.18/2    0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        3.3km  170m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-44      3-37      4-38      5-62      6-79      7-47      8-76      9-51     10-67     11-74     12-58     13-75     14-60     15-100   
  1 Picek Jan                      32.41  2.26/1*   4.24/2    6.13/1*   9.05/2   11.39/1*  12.53/1*  13.31/2   15.57/1*  18.18/1*  23.18/1*  25.45/1*  27.20/1*  30.26/1*  31.13/1*  32.29/1*  32.41/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.26/1*   1.58/2    1.49/1*   2.52/11   2.34/4    1.14/2    0.38/7    2.26/2    2.21/1*   5.00/7    2.27/6    1.35/2    3.06/2    0.47/1*   1.16/5    0.12/3  
  2 Fürst Matouš                   33.18  2.29/3    4.37/3    6.57/4    9.31/4   11.44/3   12.55/2   13.30/1*  16.50/3   19.12/3   23.37/2   25.51/2   27.21/2   30.29/2   31.54/2   33.06/2   33.18/2  
    TJ Loko Liberec                       2.29/3    2.08/5    2.20/8    2.34/8    2.13/1*   1.11/1*   0.35/3    3.20/17   2.22/3    4.25/1*   2.14/1*   1.30/1*   3.08/3    1.25/19   1.12/2    0.12/3  
  3 Picek Štěpán                   35.03  2.40/5    4.40/4    6.30/3    8.45/1*  11.43/2   13.24/3   13.58/3   16.24/2   18.50/2   24.34/3   26.59/3   28.49/3   32.27/3   33.25/3   34.50/3   35.03/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.40/5    2.00/3    1.50/2    2.15/1*   2.58/7    1.41/12   0.34/1*   2.26/2    2.26/5    5.44/14   2.25/5    1.50/7    3.38/9    0.58/6    1.25/14   0.13/7  
  4 Rázek Aleš                     35.36  2.56/10   5.04/7    7.01/5    9.55/6   13.16/6   15.15/6   15.55/6   18.28/6   21.06/6   25.41/6   27.58/6   29.38/5   33.09/5   34.04/5   35.20/4   35.36/4  
    Slavia Liberec orienteering           2.56/10   2.08/5    1.57/4    2.54/12   3.21/14   1.59/17   0.40/9    2.33/6    2.38/6    4.35/3    2.17/2    1.40/3    3.31/6    0.55/4    1.16/5    0.16/17 
  5 Fejk Zbyněk                    35.46  2.54/9    5.02/6    7.13/6    9.43/5   12.32/4   13.46/4   14.34/4   17.13/4   20.09/5   25.01/5   27.37/4   29.33/4   32.42/4   33.44/4   35.30/5   35.46/5  
    Sportcentrum Jičín                    2.54/9    2.08/5    2.11/5    2.30/7    2.49/5    1.14/2    0.48/13   2.39/9    2.56/7    4.52/6    2.36/7    1.56/10   3.09/4    1.02/8    1.46/20   0.16/17 
  6 Nerad Jaroslav                 37.59  2.58/11   6.06/15   8.48/12  11.14/10  14.24/10  16.18/8   16.52/8   19.22/8   22.31/8   27.13/8   30.20/8   32.02/8   35.34/7   36.28/6   37.48/6   37.59/6  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.58/11   3.08/22   2.42/12   2.26/4    3.10/11   1.54/14   0.34/1*   2.30/4    3.09/10   4.42/5    3.07/16   1.42/4    3.32/7    0.54/3    1.20/9    0.11/1* 
  7 Macek Jiří                     38.28  2.26/1*   4.23/1*   6.16/2    9.25/3   14.03/8   15.20/7   15.59/7   18.47/7   21.12/7   26.18/7   28.36/7   30.20/6   35.33/6   37.03/7   38.15/7   38.28/7  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.26/1*   1.57/1*   1.53/3    3.09/17   4.38/20   1.17/4    0.39/8    2.48/12   2.25/4    5.06/8    2.18/4    1.44/5    5.13/19   1.30/22   1.12/2    0.13/7  
  8 Albl Miloslav                  38.37  3.07/13   5.55/12   9.14/16  11.41/12  14.10/9   17.30/11  18.05/11  20.30/10  23.37/9   28.11/9   30.28/9   32.17/9   36.09/8   37.24/8   38.24/8   38.37/8  
    VSK Přírodověda                       3.07/13   2.48/15   3.19/19   2.27/5    2.29/3    3.20/24   0.35/3    2.25/1*   3.07/9    4.34/2    2.17/2    1.49/6    3.52/10   1.15/15   1.00/1*   0.13/7  
  9 Poloprutský Tomáš              40.51  2.49/7    4.58/5    8.18/9   10.41/7   12.55/5   14.34/5   15.10/5   17.41/5   20.02/4   24.38/4   27.57/5   30.49/7   37.46/9   39.03/9   40.35/9   40.51/9  
    Slavia Liberec orienteering           2.49/7    2.09/8    3.20/20   2.23/3    2.14/2    1.39/11   0.36/5    2.31/5    2.21/1*   4.36/4    3.19/18   2.52/21   6.57/24   1.17/16   1.32/17   0.16/17 
 10 Škara Vojtěch                  41.47  2.46/6    5.07/8   10.07/21  12.41/18  16.19/16  18.15/14  18.55/14  21.51/14  26.11/16  31.35/14  34.28/13  36.23/13  39.23/12  40.15/10  41.34/10  41.47/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.46/6    2.21/9    5.00/26   2.34/8    3.38/16   1.56/16   0.40/9    2.56/13   4.20/25   5.24/10   2.53/10   1.55/9    3.00/1*   0.52/2    1.19/8    0.13/7  
 11 Pavlík Bronislav               41.55  2.59/12   6.07/16   8.32/10  11.18/11  16.09/14  17.42/13  18.31/13  21.32/13  24.54/13  30.20/13  33.40/12  35.47/12  39.20/11  40.20/11  41.42/11  41.55/11 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.59/12   3.08/22   2.25/9    2.46/10   4.51/21   1.33/7    0.49/14   3.01/15   3.22/17   5.26/11   3.20/19   2.07/12   3.33/8    1.00/7    1.22/12   0.13/7  
 12 Karmazín Petr                  42.28  3.16/16   6.11/17   9.03/15  11.58/13  15.01/11  16.38/9   17.37/9   20.36/11  23.40/10  29.13/10  32.20/11  35.01/11  39.01/10  40.27/12  42.14/12  42.28/12 
    Slavia Liberec orienteering           3.16/16   2.55/18   2.52/15   2.55/13   3.03/9    1.37/10   0.59/23   2.59/14   3.04/8    5.33/13   3.07/16   2.41/19   4.00/11   1.26/20   1.47/22   0.14/12 
 13 Petr Josef                     42.42  3.37/17   7.42/23   9.57/18  12.12/14  15.11/12  17.05/10  17.50/10  20.27/9   24.05/11  29.20/11  32.14/10  34.39/10  39.49/13  41.08/13  42.28/13  42.42/13 
    Slavia Liberec orienteering           3.37/17   4.05/25   2.15/7    2.15/1*   2.59/8    1.54/14   0.45/11   2.37/7    3.38/20   5.15/9    2.54/11   2.25/16   5.10/17   1.19/18   1.20/9    0.14/12 
 14 Kunc Radovan                   43.26  4.56/24   7.59/24  10.39/22  13.08/20  16.48/17  18.17/16  19.13/16  22.38/15  25.51/14  31.55/15  34.47/14  36.45/14  40.08/14  41.18/14  43.07/14  43.26/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.56/24   3.03/21   2.40/11   2.29/6    3.40/19   1.29/6    0.56/20   3.25/20   3.13/13   6.04/17   2.52/8    1.58/11   3.23/5    1.10/12   1.49/23   0.19/23 
 15 Vančura Martin                 45.53  3.12/14   6.01/14   8.53/14  12.18/16  18.19/21  19.53/21  20.46/20  23.30/18  26.40/18  32.08/16  35.05/15  37.46/16  43.17/15  44.22/15  45.39/15  45.53/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.12/14   2.49/16   2.52/15   3.25/20   6.01/23   1.34/9    0.53/17   2.44/10   3.10/12   5.28/12   2.57/13   2.41/19   5.31/20   1.05/10   1.17/7    0.14/12 
 16 Borovička Milan                47.16  3.55/20   6.56/20  10.05/19  13.17/21  18.40/22  20.13/22  21.00/22  24.30/22  27.59/22  34.14/21  37.10/20  39.30/19  44.04/16  45.21/16  46.58/16  47.16/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.55/20   3.01/20   3.09/18   3.12/18   5.23/22   1.33/7    0.47/12   3.30/22   3.29/18   6.15/19   2.56/12   2.20/15   4.34/14   1.17/16   1.37/19   0.18/22 
 17 Škoda Přemek                   48.01  4.16/23   7.09/21   9.46/17  13.25/22  17.04/18  19.29/19  20.46/20  23.50/20  27.06/20  33.01/18  36.01/18  38.14/18  45.26/19  46.22/17  47.47/17  48.01/17 
    Slavia Liberec orienteering           4.16/23   2.53/17   2.37/10   3.39/22   3.39/17   2.25/21   1.17/25   3.04/16   3.16/16   5.55/16   3.00/15   2.13/14   7.12/25   0.56/5    1.25/14   0.14/12 
 18 Kučerka David                  48.21  3.52/19   6.27/18  11.03/24  14.47/23  18.02/20  19.19/17  20.09/18  23.41/19  26.54/19  33.23/19  36.47/19  41.14/21  45.35/20  46.37/18  48.04/18  48.21/18 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.52/19   2.35/12   4.36/25   3.44/23   3.15/12   1.17/4    0.50/15   3.32/24   3.13/13   6.29/21   3.24/20   4.27/25   4.21/13   1.02/8    1.27/16   0.17/20 
 19 Klapka Michal                  48.39  3.51/18   5.56/13   8.09/7   11.04/8   13.57/7   17.31/12  18.23/12  21.00/12  24.09/12  30.16/12  35.56/17  38.05/17  44.46/17  47.04/19  48.25/19  48.39/19 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.51/18   2.05/4    2.13/6    2.55/13   2.53/6    3.34/25   0.52/16   2.37/7    3.09/10   6.07/18   5.40/25   2.09/13   6.41/22   2.18/25   1.21/11   0.14/12 
 20 Boskovský Tomáš                48.59  2.39/4    5.21/9    8.09/7   11.07/9   17.11/19  19.20/18  19.57/17  22.44/17  25.58/15  32.13/17  35.05/15  36.58/15  45.18/18  47.34/21  48.47/20  48.59/20 
    OK Doksy                              2.39/4    2.42/14   2.48/13   2.58/15   6.04/24   2.09/18   0.37/6    2.47/11   3.14/15   6.15/19   2.52/8    1.53/8    8.20/26   2.16/24   1.13/4    0.12/3  
 21 Petr Pavel                     49.02  2.51/8    5.30/10   8.52/13  12.16/15  18.41/23  21.25/23  22.20/23  25.51/23  29.28/23  35.14/22  38.11/22  40.42/20  46.19/21  47.29/20  48.51/21  49.02/21 
    Slavia Liberec orienteering           2.51/8    2.39/13   3.22/21   3.24/19   6.25/25   2.44/22   0.55/18   3.31/23   3.37/19   5.46/15   2.57/13   2.31/17   5.37/21   1.10/12   1.22/12   0.11/1* 
 22 Eiselt Jan                     49.54  3.14/15   5.47/11   8.45/11  12.32/17  15.59/13  18.15/14  19.10/15  22.39/16  26.26/17  33.36/20  37.50/21  41.52/22  46.28/22  47.42/22  49.37/22  49.54/22 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.14/15   2.33/11   2.58/17   3.47/24   3.27/15   2.16/19   0.55/18   3.29/21   3.47/23   7.10/24   4.14/24   4.02/24   4.36/15   1.14/14   1.55/24   0.17/20 
 23 Loos Arnošt                    51.24  6.06/25   9.05/25  11.55/25  16.23/25  19.39/25  21.30/24  22.27/24  25.59/25  29.39/24  36.57/25  40.58/25  43.35/24  48.24/23  49.29/23  51.05/23  51.24/23 
    OK Jiskra Nový Bor                    6.06/25   2.59/19   2.50/14   4.28/25   3.16/13   1.51/13   0.57/21   3.32/24   3.40/21   7.18/25   4.01/23   2.37/18   4.49/16   1.05/10   1.36/18   0.19/23 
 24 Kučerka Jan                    52.54  4.02/21   6.30/19  10.06/20  13.05/19  16.14/15  19.33/20  20.32/19  23.56/21  27.37/21  35.30/23  39.16/23  42.14/23  49.09/24  50.39/24  52.35/24  52.54/24 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.02/21   2.28/10   3.36/24   2.59/16   3.09/10   3.19/23   0.59/23   3.24/19   3.41/22   7.53/26   3.46/21   2.58/22   6.55/23   1.30/22   1.56/25   0.19/23 
 25 Lusk Zdeněk                    58.09  4.12/22   7.29/22  11.01/23  15.39/24  19.18/24  21.37/25  22.35/25  25.57/24  29.51/25  36.41/24  40.28/24  50.21/25  54.36/25  56.03/25  57.49/25  58.09/25 
    OK Chrastava                          4.12/22   3.17/24   3.32/23   4.38/26   3.39/17   2.19/20   0.58/22   3.22/18   3.54/24   6.50/22   3.47/22   9.53/26   4.15/12   1.27/21   1.46/20   0.20/26 
 26 Smištík Jaroslav               72.56  8.33/26  13.20/26  16.50/26  20.15/26  30.17/26  34.45/26  36.02/26  40.41/26  45.57/26  52.54/26  58.36/26  61.44/26  66.54/26  70.17/26  72.44/26  72.56/26 
    KOB Děčín                             8.33/26   4.47/26   3.30/22   3.25/20  10.02/26   4.28/26   1.17/25   4.39/26   5.16/26   6.57/23   5.42/26   3.08/23   5.10/17   3.23/26   2.27/26   0.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        4.5km  270m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-46      5-34      6-35      7-79      8-47      9-48     10-49     11-51     12-52     13-37     14-53     15-43     16-54    
                                      17-39     18-41     19-40     20-42     21-100   
  1 Janata Martin                  37.46  2.00/3    2.59/3    5.09/1*   6.22/1*   7.59/1*   9.22/1*  10.26/1*  10.58/1*  12.47/1*  15.09/1*  19.12/1*  20.18/1*  22.11/1*  24.47/1*  25.55/1*  27.30/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.00/3    0.59/3    2.10/1*   1.13/1*   1.37/2    1.23/1*   1.04/1*   0.32/4    1.49/1*   2.22/1*   4.03/6    1.06/9    1.53/6    2.36/2    1.08/3    1.35/6  
                                         30.59/1*  33.38/1*  34.45/1*  35.23/1*  37.32/1*  37.46/1* 
                                          3.29/7    2.39/1*   1.07/2    0.38/13   2.09/22   0.14/22 
  2 Makovský Jakub                 40.49  2.22/14   3.22/10   6.16/13   7.48/14   9.41/11  11.08/8   12.16/8   12.50/8   14.44/6   17.34/5   21.29/5   22.27/4   24.20/3   27.19/2   29.06/3   30.36/2  
    KOB TRETRA Praha                      2.22/14   1.00/5    2.54/22   1.32/24   1.53/7    1.27/3    1.08/2    0.34/10   1.54/3    2.50/6    3.55/5    0.58/3    1.53/6    2.59/14   1.47/32   1.30/2  
                                         33.59/2   36.40/2   38.08/2   38.52/2   40.37/2   40.49/2  
                                          3.23/3    2.41/2    1.28/17   0.44/25   1.45/4    0.12/5  
  3 Matějů Luboš                   41.52  2.54/30   3.58/26   6.39/18   8.04/18   9.58/15  11.28/13  12.58/16  13.54/16  16.02/13  18.45/12  23.11/13  24.22/10  26.02/7   28.34/6   29.51/5   31.28/4  
    SK Praga                              2.54/30   1.04/10   2.41/13   1.25/15   1.54/8    1.30/6    1.30/30   0.56/43   2.08/17   2.43/3    4.26/17   1.11/13   1.40/1*   2.32/1*   1.17/6    1.37/7  
                                         34.52/5   37.42/4   39.08/3   39.44/3   41.40/3   41.52/3  
                                          3.24/4    2.50/6    1.26/16   0.36/10   1.56/12   0.12/5  
  4 Kučera Jan                     41.55  2.08/6    3.08/5    5.30/3    6.56/3    9.01/3   10.29/3   11.45/3   12.18/3   14.19/3   17.06/3   21.11/3   22.25/2   24.28/4   27.42/3   29.05/2   30.47/3  
    USK Praha                             2.08/6    1.00/5    2.22/3    1.26/17   2.05/14   1.28/5    1.16/14   0.33/5    2.01/6    2.47/4    4.05/8    1.14/15   2.03/16   3.14/20   1.23/11   1.42/12 
                                         34.45/3   37.45/5   39.10/4   39.48/4   41.40/3   41.55/4  
                                          3.58/19   3.00/17   1.25/14   0.38/13   1.52/8    0.15/34 
  5 Kobr Tomáš                     42.24  2.09/7    3.21/9    6.00/8    7.21/7    9.05/4   10.38/4   11.46/4   12.22/4   14.24/4   17.21/4   21.24/4   22.25/2   24.11/2   28.54/8   30.30/9   32.12/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.09/7    1.12/16   2.39/12   1.21/10   1.44/3    1.33/7    1.08/2    0.36/15   2.02/9    2.57/12   4.03/6    1.01/6    1.46/5    4.43/41   1.36/26   1.42/12 
                                         35.36/6   38.22/6   39.43/5   40.22/5   42.12/5   42.24/5  
                                          3.24/4    2.46/4    1.21/10   0.39/17   1.50/6    0.12/5  
  6 Zakouřil Tomáš                 42.35  2.14/9    3.13/8    6.04/9    7.30/10   9.29/9   11.02/6   12.12/6   12.45/6   15.17/8   18.13/9   22.34/8   23.31/6   25.25/6   28.28/4   29.44/4   31.37/6  
    SOK TJ Turnov                         2.14/9    0.59/3    2.51/20   1.26/17   1.59/11   1.33/7    1.10/5    0.33/5    2.32/29   2.56/10   4.21/15   0.57/2    1.54/9    3.03/15   1.16/5    1.53/24 
                                         35.40/7   38.40/8   39.53/6   40.26/6   42.20/6   42.35/6  
                                          4.03/22   3.00/17   1.13/5    0.33/5    1.54/10   0.15/34 
  7 Beneš Jan                      42.51  2.04/5    3.10/6    5.40/5    7.00/4    9.46/12  11.21/10  12.38/10  13.11/9   15.32/12  18.47/13  23.02/11  24.02/7   26.06/8   28.53/7   30.16/8   32.08/7  
    Sportcentrum Jičín                    2.04/5    1.06/12   2.30/6    1.20/8    2.46/37   1.35/10   1.17/15   0.33/5    2.21/21   3.15/16   4.15/13   1.00/4    2.04/18   2.47/7    1.23/11   1.52/23 
                                         35.44/8   38.36/7   40.11/7   40.51/7   42.38/7   42.51/7  
                                          3.36/11   2.52/10   1.35/19   0.40/20   1.47/5    0.13/18 
  8 Henych Martin                  43.43  2.16/11   3.12/7    5.36/4    6.54/2    8.25/2    9.50/2   11.23/2   11.54/2   13.48/2   16.17/2   20.36/2   24.31/13  27.19/13  30.24/12  31.33/11  33.07/11 
    Sportcentrum Jičín                    2.16/11   0.56/1*   2.24/4    1.18/6    1.31/1*   1.25/2    1.33/34   0.31/2    1.54/3    2.29/2    4.19/14   3.55/45   2.48/41   3.05/16   1.09/4    1.34/3  
                                         36.47/11  40.18/11  41.27/8   41.58/8   43.30/8   43.43/8  
                                          3.40/12   3.31/29   1.09/3    0.31/1*   1.32/1*   0.13/18 
  9 Laciga Radek                   44.22  1.49/1*   2.50/1*   5.27/2    7.04/5    9.21/6   11.30/15  12.48/15  13.23/15  16.05/15  19.31/16  23.17/14  24.27/12  26.20/9   29.07/9   30.11/7   32.09/8  
    SK Praga                              1.49/1*   1.01/7    2.37/9    1.37/28   2.17/25   2.09/40   1.18/17   0.35/11   2.42/39   3.26/21   3.46/2    1.10/12   1.53/6    2.47/7    1.04/1*   1.58/28 
                                         36.19/10  40.17/10  41.41/9   42.19/9   44.10/9   44.22/9  
                                          4.10/27   3.58/36   1.24/13   0.38/13   1.51/7    0.12/5  
 10 Švihovský Jaromír              44.38  2.20/12   3.33/14   6.15/12   7.43/12   9.38/10  11.20/9   12.40/11  13.18/12  15.28/11  18.44/11  23.41/15  25.05/14  27.07/12  30.00/11  31.44/12  33.34/12 
    Sportcentrum Jičín                    2.20/12   1.13/18   2.42/14   1.28/21   1.55/9    1.42/20   1.20/19   0.38/20   2.10/18   3.16/17   4.57/22   1.24/20   2.02/15   2.53/9    1.44/29   1.50/22 
                                         37.20/12  40.27/13  41.41/9   42.25/10  44.24/10  44.38/10 
                                          3.46/14   3.07/22   1.14/6    0.44/25   1.59/16   0.14/22 
 11 Škoda Jakub                    44.44  2.10/8    3.25/11   7.32/27   8.48/25  10.38/20  12.15/18  13.28/17  14.01/17  16.02/13  18.52/14  23.06/12  25.52/16  27.55/15  30.48/15  32.20/15  34.02/15 
    Slavia Liberec orienteering           2.10/8    1.15/19   4.07/40   1.16/3    1.50/5    1.37/13   1.13/11   0.33/5    2.01/6    2.50/6    4.14/12   2.46/41   2.03/16   2.53/9    1.32/24   1.42/12 
                                         37.32/13  40.23/12  42.09/13  42.51/13  44.34/11  44.44/11 
                                          3.30/8    2.51/8    1.46/24   0.42/22   1.43/3    0.10/2  
 12 Matějů Michal                  44.52  2.14/9    3.26/12   5.53/7    7.22/9    9.11/5   10.45/5   12.00/5   12.40/5   14.47/7   17.43/6   21.35/6   24.15/8   26.51/10  29.36/10  31.03/10  32.43/10 
    Slavia Liberec orienteering           2.14/9    1.12/16   2.27/5    1.29/22   1.49/4    1.34/9    1.15/12   0.40/23   2.07/14   2.56/10   3.52/4    2.40/40   2.36/36   2.45/4    1.27/18   1.40/9  
                                         36.13/9   39.12/9   41.56/11  42.45/12  44.38/12  44.52/12 
                                          3.30/8    2.59/16   2.44/38   0.49/37   1.53/9    0.14/22 
 13 Kovář Miroslav                 44.53  2.31/21   3.39/15   6.23/14   7.50/16   9.48/13  11.24/11  12.35/9   13.12/10  16.17/17  19.40/17  24.33/18  26.19/18  28.41/17  31.20/16  32.43/16  34.17/16 
    OK Sparta Praha                       2.31/21   1.08/15   2.44/17   1.27/20   1.58/10   1.36/11   1.11/8    0.37/17   3.05/45   3.23/19   4.53/21   1.46/33   2.22/25   2.39/3    1.23/11   1.34/3  
                                         37.45/14  40.51/14  42.00/12  42.40/11  44.41/13  44.53/13 
                                          3.28/6    3.06/20   1.09/3    0.40/20   2.01/18   0.12/5  
 14 Přinda Lukáš                   45.01  1.55/2    2.56/2    5.40/5    7.04/5    9.22/8   11.02/6   12.14/7   12.45/6   14.40/5   18.05/7   22.40/9   24.21/9   27.27/14  30.39/14  31.57/14  33.57/13 
    Slavia Liberec orienteering           1.55/2    1.01/7    2.44/17   1.24/14   2.18/27   1.40/18   1.12/9    0.31/2    1.55/5    3.25/20   4.35/19   1.41/31   3.06/46   3.12/18   1.18/8    2.00/30 
                                         38.22/16  41.12/16  42.27/15  43.11/14  44.50/14  45.01/14 
                                          4.25/33   2.50/6    1.15/7    0.44/25   1.39/2    0.11/3  
 15 Hora Vojtěch                   45.33  2.30/19   3.47/17   6.24/15   7.44/13   9.51/14  11.34/16  12.44/14  13.21/14  15.26/10  18.37/10  22.44/10  24.23/11  26.55/11  30.30/13  31.53/13  34.01/14 
    SK Praga                              2.30/19   1.17/22   2.37/9    1.20/8    2.07/18   1.43/21   1.10/5    0.37/17   2.05/12   3.11/15   4.07/9    1.39/30   2.32/32   3.35/27   1.23/11   2.08/33 
                                         38.06/15  41.02/15  42.22/14  43.22/15  45.21/15  45.33/15 
                                          4.05/25   2.56/14   1.20/9    1.00/41   1.59/16   0.12/5  
 16 Henych Petr                    45.51  2.23/15   3.29/13   6.05/11   7.21/7    9.21/6   11.26/12  12.43/13  13.18/12  15.20/9   18.10/8   21.46/7   23.11/5   24.53/5   28.31/5   29.55/6   31.29/5  
    Slavia Liberec orienteering           2.23/15   1.06/12   2.36/8    1.16/3    2.00/12   2.05/36   1.17/15   0.35/11   2.02/9    2.50/6    3.36/1*   1.25/22   1.42/3    3.38/28   1.24/16   1.34/3  
                                         34.47/4   37.28/3   43.00/16  43.42/16  45.36/16  45.51/16 
                                          3.18/2    2.41/2    5.32/47   0.42/22   1.54/10   0.15/34 
 17 Nehasil David                  46.09  2.02/4    3.04/4    6.30/16   7.49/15  10.46/23  12.24/21  13.34/19  14.21/21  16.47/22  20.03/18  26.07/21  27.11/20  28.52/20  31.37/17  32.57/17  34.37/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.02/4    1.02/9    3.26/36   1.19/7    2.57/42   1.38/14   1.10/5    0.47/36   2.26/23   3.16/17   6.04/34   1.04/7    1.41/2    2.45/4    1.20/10   1.40/9  
                                         38.38/17  41.56/17  43.18/17  43.52/17  45.57/17  46.09/17 
                                          4.01/20   3.18/25   1.22/11   0.34/7    2.05/19   0.12/5  
 18 Janda Martin                   46.16  3.58/44   5.05/41   7.42/30   9.04/28  11.10/25  12.46/24  13.55/24  14.33/23  16.40/20  20.37/20  25.10/19  26.35/19  28.48/19  32.30/20  33.36/19  35.25/20 
    KOB Dobruška                          3.58/44   1.07/14   2.37/9    1.22/12   2.06/15   1.36/11   1.09/4    0.38/20   2.07/14   3.57/31   4.33/18   1.25/22   2.13/22   3.42/29   1.06/2    1.49/20 
                                         39.26/20  42.30/20  43.33/19  44.05/18  46.02/18  46.16/18 
                                          4.01/20   3.04/19   1.03/1*   0.32/3    1.57/14   0.14/22 
 19 Peterka Vojtěch                46.28  2.21/13   3.50/20   6.48/20   8.17/20  10.31/19  12.10/17  13.33/18  14.17/18  16.22/18  20.05/19  24.30/17  26.08/17  28.08/16  31.57/18  33.20/18  35.13/18 
    TJ Loko Liberec                       2.21/13   1.29/36   2.58/24   1.29/22   2.14/23   1.39/16   1.23/24   0.44/31   2.05/12   3.43/27   4.25/16   1.38/29   2.00/13   3.49/31   1.23/11   1.53/24 
                                         39.16/19  42.07/19  43.29/18  44.06/19  46.16/19  46.28/19 
                                          4.03/22   2.51/8    1.22/11   0.37/12   2.10/26   0.12/5  
 20 Suslov Sergej                  47.09  2.57/32   4.20/31   6.51/21   8.12/19  10.44/22  12.22/20  13.42/21  14.17/18  16.08/16  19.10/15  23.55/16  25.15/15  28.45/18  32.01/19  33.37/20  35.19/19 
    Slavia Liberec orienteering           2.57/32   1.23/28   2.31/7    1.21/10   2.32/33   1.38/14   1.20/19   0.35/11   1.51/2    3.02/13   4.45/20   1.20/17   3.30/48   3.16/21   1.36/26   1.42/12 
                                         39.12/18  42.04/18  44.28/21  45.01/20  46.57/20  47.09/20 
                                          3.53/17   2.52/10   2.24/35   0.33/5    1.56/12   0.12/5  
 21 Pachner Pavel                  47.38  3.26/40   5.00/38   8.02/33  10.18/35  12.26/32  14.13/33  15.35/32  16.15/32  18.16/25  22.08/26  26.16/22  27.20/21  29.17/21  32.38/21  34.02/21  35.45/21 
    Slavia Liberec orienteering           3.26/40   1.34/38   3.02/25   2.16/44   2.08/20   1.47/22   1.22/23   0.40/23   2.01/6    3.52/29   4.08/10   1.04/7    1.57/11   3.21/22   1.24/16   1.43/16 
                                         39.26/20  42.39/21  44.12/20  45.02/21  47.25/21  47.38/21 
                                          3.41/13   3.13/23   1.33/18   0.50/38   2.23/34   0.13/18 
 22 Mareš Martin                   47.58  2.54/30   4.22/32   7.44/31   8.58/27  11.04/24  13.33/26  15.31/31  16.01/27  18.08/24  20.57/22  25.56/20  28.32/25  30.15/22  33.36/23  35.24/25  36.53/24 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.54/30   1.28/34   3.22/34   1.14/2    2.06/15   2.29/45   1.58/47   0.30/1*   2.07/14   2.49/5    4.59/23   2.36/39   1.43/4    3.21/22   1.48/33   1.29/1* 
                                         40.08/22  43.00/22  44.42/22  45.21/22  47.42/22  47.58/22 
                                          3.15/1*   2.52/10   1.42/21   0.39/17   2.21/33   0.16/41 
 23 Mašata Roman                   49.42  2.50/28   3.54/23   6.47/19   8.42/23  13.25/36  15.13/36  16.32/34  17.14/34  19.35/34  24.12/35  28.02/28  29.02/26  30.56/25  33.49/25  35.20/24  36.58/25 
    OK 99 Hradec Králové                  2.50/28   1.04/10   2.53/21   1.55/36   4.43/47   1.48/23   1.19/18   0.42/27   2.21/21   4.37/43   3.50/3    1.00/4    1.54/9    2.53/9    1.31/22   1.38/8  
                                         40.45/24  43.34/23  46.42/25  47.14/23  49.28/23  49.42/23 
                                          3.47/15   2.49/5    3.08/44   0.32/3    2.14/28   0.14/22 
 24 Kolařík Tomáš                  49.56  2.51/29   3.48/18   6.04/9    7.38/11  10.02/16  11.29/14  12.41/12  13.14/11  19.30/33  22.21/29  27.29/26  28.21/23  30.25/24  33.37/24  34.54/23  36.35/22 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.51/29   0.57/2    2.16/2    1.34/26   2.24/30   1.27/3    1.12/9    0.33/5    6.16/48   2.51/9    5.08/26   0.52/1*   2.04/18   3.12/18   1.17/6    1.41/11 
                                         40.42/23  43.35/24  45.23/23  47.24/24  49.40/24  49.56/24 
                                          4.07/26   2.53/13   1.48/25   2.01/47   2.16/31   0.16/41 
 25 Krejčí Jaroslav                50.12  2.45/26   4.02/27   6.57/22   8.22/22  10.30/18  12.28/22  13.49/22  14.39/24  17.11/23  20.48/21  26.54/24  28.01/22  30.16/23  33.12/22  34.44/22  36.47/23 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.45/26   1.17/22   2.55/23   1.25/15   2.08/20   1.58/28   1.21/22   0.50/40   2.32/29   3.37/24   6.06/35   1.07/10   2.15/23   2.56/13   1.32/24   2.03/32 
                                         41.05/25  44.26/25  46.40/24  47.25/25  49.58/25  50.12/25 
                                          4.18/31   3.21/26   2.14/33   0.45/29   2.33/37   0.14/22 
 26 Bořánek Petr                   51.00  2.36/22   3.57/25   7.04/25   8.47/24  11.35/28  13.38/28  15.22/29  16.20/33  18.56/32  23.13/33  28.44/29  30.09/29  32.58/29  35.53/27  37.11/27  39.04/27 
    USK Praha                             2.36/22   1.21/26   3.07/28   1.43/31   2.48/40   2.03/33   1.44/42   0.58/45   2.36/34   4.17/36   5.31/29   1.25/22   2.49/43   2.55/12   1.18/8    1.53/24 
                                         42.54/26  46.44/26  48.00/26  48.48/26  50.46/26  51.00/26 
                                          3.50/16   3.50/35   1.16/8    0.48/35   1.58/15   0.14/22 
 27 Veselý Marek                   52.28  4.37/45   7.14/46  10.01/43  12.19/44  14.46/43  16.26/41  17.50/40  18.25/39  20.40/38  23.49/34  31.05/34  32.20/32  34.19/32  37.04/30  38.32/29  40.18/28 
    OK Chrastava                          4.37/45   2.37/47   2.47/19   2.18/45   2.27/31   1.40/18   1.24/25   0.35/11   2.15/19   3.09/14   7.16/42   1.15/16   1.59/12   2.45/4    1.28/19   1.46/19 
                                         44.32/28  47.30/28  49.22/27  50.05/27  52.14/27  52.28/27 
                                          4.14/30   2.58/15   1.52/28   0.43/24   2.09/22   0.14/22 
 28 Kadavý Petr                    52.57  2.38/24   3.53/22   6.58/23   8.20/21  10.38/20  12.29/23  13.49/22  14.25/22  16.29/19  22.15/28  26.25/23  28.26/24  31.29/26  36.33/29  38.27/28  40.26/29 
    OK Chrastava                          2.38/24   1.15/19   3.05/26   1.22/12   2.18/27   1.51/24   1.20/19   0.36/15   2.04/11   5.46/48   4.10/11   2.01/35   3.03/45   5.04/44   1.54/37   1.59/29 
                                         44.39/29  48.06/29  49.51/28  50.36/29  52.45/28  52.57/28 
                                          4.13/29   3.27/27   1.45/23   0.45/29   2.09/22   0.12/5  
 29 Semík Ondřej                   53.36  2.26/17   3.50/20   8.43/39  10.16/34  12.20/31  14.11/32  15.37/33  16.14/31  18.40/29  22.14/27  27.19/25  29.45/27  32.04/27  35.38/26  37.09/26  38.58/26 
    SK Kamenice                           2.26/17   1.24/30   4.53/44   1.33/25   2.04/13   1.51/24   1.26/27   0.37/17   2.26/23   3.34/23   5.05/25   2.26/36   2.19/24   3.34/26   1.31/22   1.49/20 
                                         43.08/27  47.11/27  49.59/29  50.35/28  53.27/29  53.36/29 
                                          4.10/27   4.03/40   2.48/39   0.36/10   2.52/41   0.09/1* 
 30 Pavlík Libor                   55.11  2.48/27   4.05/29   7.24/26   9.35/31  11.41/29  13.37/27  15.10/26  15.53/26  18.32/28  22.52/30  28.00/27  29.58/28  32.33/28  35.55/28  38.52/30  41.12/30 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.48/27   1.17/22   3.19/31   2.11/42   2.06/15   1.56/26   1.33/34   0.43/28   2.39/37   4.20/40   5.08/26   1.58/34   2.35/34   3.22/24   2.57/47   2.20/39 
                                         46.15/30  50.00/30  51.43/30  52.52/30  54.59/30  55.11/30 
                                          5.03/40   3.45/33   1.43/22   1.09/45   2.07/21   0.12/5  
 31 Prášil Ondřej                  55.42  2.29/18   3.44/16   6.59/24   8.52/26  11.33/27  13.39/29  15.14/27  16.02/28  18.41/31  23.11/32  29.24/31  31.05/31  33.40/31  37.27/31  40.19/32  42.35/32 
    Sportcentrum Jičín                    2.29/18   1.15/19   3.15/29   1.53/35   2.41/35   2.06/38   1.35/40   0.48/37   2.39/37   4.30/42   6.13/36   1.41/31   2.35/34   3.47/30   2.52/46   2.16/35 
                                         47.29/32  51.13/32  52.38/31  53.17/31  55.27/31  55.42/31 
                                          4.54/38   3.44/32   1.25/14   0.39/17   2.10/26   0.15/34 
 32 Semík Luboš                    56.26  2.36/22   4.04/28   9.21/40  10.37/38  12.29/33  14.08/31  15.23/30  16.03/29  18.22/26  21.51/24  31.16/36  34.22/38  36.23/38  40.29/36  42.07/36  43.50/36 
    SK OK 24 Praha                        2.36/22   1.28/34   5.17/46   1.16/3    1.52/6    1.39/16   1.15/12   0.40/23   2.19/20   3.29/22   9.25/45   3.06/42   2.01/14   4.06/34   1.38/28   1.43/16 
                                         47.25/31  50.41/31  53.16/32  53.54/32  56.09/32  56.26/32 
                                          3.35/10   3.16/24   2.35/37   0.38/13   2.15/29   0.17/44 
 33 Nehasil Vladislav              56.29  3.48/43   5.09/43  10.12/44  12.00/43  14.47/44  17.07/43  18.38/43  19.21/43  22.06/42  26.25/42  31.27/37  33.54/37  36.05/37  39.15/35  41.09/35  43.09/35 
    KOB Děčín                             3.48/43   1.21/26   5.03/45   1.48/33   2.47/39   2.20/42   1.31/32   0.43/28   2.45/40   4.19/39   5.02/24   2.27/37   2.11/20   3.10/17   1.54/37   2.00/30 
                                         47.44/34  51.15/33  53.25/33  54.09/33  56.18/33  56.29/33 
                                          4.35/36   3.31/29   2.10/32   0.44/25   2.09/22   0.11/3  
 34 Pašek František                57.10  2.57/32   4.17/30   7.36/29   9.10/29  11.42/30  13.47/30  15.21/28  16.05/30  18.40/29  23.09/31  28.55/30  30.17/30  33.07/30  37.27/31  39.23/31  41.54/31 
    SK Kamenice                           2.57/32   1.20/25   3.19/31   1.34/26   2.32/33   2.05/36   1.34/38   0.44/31   2.35/32   4.29/41   5.46/31   1.22/19   2.50/44   4.20/37   1.56/40   2.31/42 
                                         47.32/33  51.36/34  53.25/33  54.13/34  56.51/34  57.10/34 
                                          5.38/45   4.04/41   1.49/26   0.48/35   2.38/39   0.19/47 
 35 Schröter Pavel                 57.22  3.27/41   4.54/36   8.36/38  10.15/32  12.36/34  15.04/34  16.57/36  17.55/36  20.31/37  24.28/37  30.53/32  32.25/33  35.03/34  39.01/34  40.29/34  42.59/34 
    OK Chrastava                          3.27/41   1.27/32   3.42/37   1.39/29   2.21/29   2.28/44   1.53/45   0.58/45   2.36/34   3.57/31   6.25/40   1.32/26   2.38/37   3.58/33   1.28/19   2.30/40 
                                         48.10/36  52.10/36  53.51/35  54.53/35  57.08/35  57.22/35 
                                          5.11/42   4.00/37   1.41/20   1.02/42   2.15/29   0.14/22 
 36 Hnízdil Jan                    58.31  3.28/42   5.04/40   8.23/35  10.19/36  13.05/35  15.12/35  16.38/35  17.21/35  20.29/36  24.19/36  31.35/38  33.07/35  35.30/35  40.53/38  43.01/38  45.12/37 
    KOB Kamenický Šenov                   3.28/42   1.36/40   3.19/31   1.56/37   2.46/37   2.07/39   1.26/27   0.43/28   3.08/47   3.50/28   7.16/42   1.32/26   2.23/27   5.23/46   2.08/45   2.11/34 
                                         49.41/37  53.11/37  55.28/37  56.14/37  58.19/36  58.31/36 
                                          4.29/34   3.30/28   2.17/34   0.46/32   2.05/19   0.12/5  
 37 Klaška Pavel                   58.41  3.24/39   5.00/38   8.16/34  10.15/32  13.30/37  15.28/37  17.01/37  17.57/37  20.23/35  25.13/39  31.11/35  32.32/34  34.44/33  38.36/33  40.27/33  42.44/33 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.24/39   1.36/40   3.16/30   1.59/41   3.15/44   1.58/28   1.33/34   0.56/43   2.26/23   4.50/46   5.58/33   1.21/18   2.12/21   3.52/32   1.51/34   2.17/37 
                                         47.57/35  51.38/35  54.27/36  55.33/36  58.26/37  58.41/37 
                                          5.13/44   3.41/31   2.49/40   1.06/44   2.53/42   0.15/34 
 38 Kolek Petr                     61.56  2.44/25   4.41/33   7.47/32  11.11/40  14.43/42  16.39/42  18.06/41  18.51/41  21.21/41  25.31/40  35.53/46  39.44/46  42.12/46  45.42/44  47.11/44  48.54/41 
    KOB Dobruška                          2.44/25   1.57/45   3.06/27   3.24/47   3.32/45   1.56/26   1.27/29   0.45/33   2.30/28   4.10/35  10.22/46   3.51/44   2.28/30   3.30/25   1.29/21   1.43/16 
                                         52.58/40  56.04/38  57.59/38  58.33/38  61.41/38  61.56/38 
                                          4.04/24   3.06/20   1.55/30   0.34/7    3.08/46   0.15/34 
 39 Štěpán Petr                    62.57  4.51/47   6.46/45  10.55/45  14.31/46  17.22/47  19.51/47  21.36/47  22.30/47  25.36/47  29.44/47  35.30/45  36.38/42  39.00/41  43.22/41  45.17/41  47.10/39 
    KOB Děčín                             4.51/47   1.55/44   4.09/41   3.36/48   2.51/41   2.29/45   1.45/43   0.54/41   3.06/46   4.08/34   5.46/31   1.08/11   2.22/25   4.22/38   1.55/39   1.53/24 
                                         51.29/38  56.31/39  59.05/39  60.02/39  62.39/39  62.57/39 
                                          4.19/32   5.02/47   2.34/36   0.57/40   2.37/38   0.18/46 
 40 Ježek Lukáš                    63.50  3.19/37   4.46/34   8.30/37  10.48/39  13.33/38  16.00/38  18.12/42  19.11/42  22.11/43  26.49/43  33.12/41  34.37/39  37.25/39  41.39/39  43.44/39  46.14/38 
    OK Chrastava                          3.19/37   1.27/32   3.44/39   2.18/45   2.45/36   2.27/43   2.12/48   0.59/47   3.00/44   4.38/44   6.23/38   1.25/22   2.48/41   4.14/36   2.05/43   2.30/40 
                                         52.20/39  56.34/40  59.59/40  61.09/40  63.36/40  63.50/40 
                                          6.06/48   4.14/43   3.25/45   1.10/46   2.27/35   0.14/22 
 41 Koleš Jan                      64.37  3.20/38   4.49/35   7.32/27   9.12/30  11.26/26  13.24/25  14.57/25  15.37/25  18.27/27  22.04/25  35.03/44  36.36/41  39.21/43  43.34/42  45.20/42  50.46/44 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.20/38   1.29/36   2.43/16   1.40/30   2.14/23   1.58/28   1.33/34   0.40/23   2.50/42   3.37/24  12.59/48   1.33/28   2.45/40   4.13/35   1.46/31   5.26/47 
                                         54.40/43  58.40/41  60.30/41  61.17/41  64.22/41  64.37/41 
                                          3.54/18   4.00/37   1.50/27   0.47/33   3.05/45   0.15/34 
 42 Tomeš Petr                     64.40  2.25/16   3.48/18   9.42/42  11.39/42  13.56/39  16.00/38  17.30/38  18.15/38  20.50/39  24.29/38  31.02/33  36.49/44  40.11/45  45.48/45  47.55/45  50.13/43 
    Sportcentrum Jičín                    2.25/16   1.23/28   5.54/47   1.57/38   2.17/25   2.04/34   1.30/30   0.45/33   2.35/32   3.39/26   6.33/41   5.47/46   3.22/47   5.37/47   2.07/44   2.18/38 
                                         55.25/44  59.14/43  61.23/43  62.10/43  64.26/42  64.40/42 
                                          5.12/43   3.49/34   2.09/31   0.47/33   2.16/31   0.14/22 
 43 Pesničák Jan                   65.00  3.16/35   5.05/41   8.28/36  10.25/37  14.01/40  16.00/38  17.34/39  18.29/40  21.16/40  25.33/41  31.56/39  35.23/40  37.50/40  42.38/40  44.30/40  49.28/42 
    SK SNS Smržovka                       3.16/35   1.49/43   3.23/35   1.57/38   3.36/46   1.59/31   1.34/38   0.55/42   2.47/41   4.17/36   6.23/38   3.27/43   2.27/29   4.48/42   1.52/35   4.58/46 
                                         54.28/42  59.02/42  60.56/42  61.46/42  64.46/43  65.00/43 
                                          5.00/39   4.34/45   1.54/29   0.50/38   3.00/44   0.14/22 
 44 Vokál Vojtěch                  67.57  3.18/36   4.59/37   9.24/41  11.36/41  14.38/41  17.07/43  18.54/44  19.58/44  22.57/45  27.49/45  36.06/47  37.30/45  40.09/44  44.50/43  46.46/43  51.16/45 
    OK Chrastava                          3.18/36   1.41/42   4.25/42   2.12/43   3.02/43   2.29/45   1.47/44   1.04/48   2.59/43   4.52/47   8.17/44   1.24/20   2.39/38   4.41/40   1.56/40   4.30/44 
                                         56.24/45  60.39/45  63.45/45  64.49/45  67.45/45  67.57/44 
                                          5.08/41   4.15/44   3.06/43   1.04/43   2.56/43   0.12/5  
 45 Krejčí Jaroslav ml.            68.02  2.30/19   3.54/23   6.36/17   8.02/17  10.12/17  12.16/19  13.41/20  14.19/20  16.46/21  21.03/23  32.05/40  33.18/36  35.51/36  40.49/37  42.34/37  47.27/40 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.30/19   1.24/30   2.42/14   1.26/17   2.10/22   2.04/34   1.25/26   0.38/20   2.27/27   4.17/36  11.02/47   1.13/14   2.33/33   4.58/43   1.45/30   4.53/45 
                                         53.12/41  59.37/44  63.43/44  64.17/44  67.40/44  68.02/45 
                                          5.45/47   6.25/48   4.06/46   0.34/7    3.23/47   0.22/48 
 46 Gálus Igor                     69.04  4.47/46   7.17/47  11.56/46  13.43/45  15.50/45  17.52/45  19.34/45  20.23/45  22.49/44  27.32/44  33.50/42  40.50/47  43.20/47  47.49/46  49.49/46  52.30/46 
    KOB Děčín                             4.47/46   2.30/46   4.39/43   1.47/32   2.07/18   2.02/32   1.42/41   0.49/39   2.26/23   4.43/45   6.18/37   7.00/47   2.30/31   4.29/39   2.00/42   2.41/43 
                                         58.09/46  62.44/46  65.34/46  66.19/46  68.51/46  69.04/46 
                                          5.39/46   4.35/46   2.50/41   0.45/29   2.32/36   0.13/18 
 47 Pešík Michal                   75.04  5.10/48   6.45/44  13.21/48  15.18/48  20.01/48  23.27/48  25.21/48  26.07/48  28.40/48  32.41/48  38.04/48  45.26/48  47.49/48  52.58/48  56.13/48  58.29/47 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.10/48   1.35/39   6.36/48   1.57/38   4.43/47   3.26/48   1.54/46   0.46/35   2.33/31   4.01/33   5.23/28   7.22/48   2.23/27   5.09/45   3.15/48   2.16/35 
                                         63.22/47  67.24/47  70.18/47  70.49/47  74.48/47  75.04/47 
                                          4.53/37   4.02/39   2.54/42   0.31/1*   3.59/48   0.16/41 
 48 Tichý Martin                   81.28  2.58/34   9.23/48  13.06/47  14.54/47  17.21/46  19.35/46  21.06/46  21.54/46  24.31/46  28.23/46  34.06/43  36.38/42  39.18/42  51.35/47  53.27/47  59.55/48 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         2.58/34   6.25/48   3.43/38   1.48/33   2.27/31   2.14/41   1.31/32   0.48/37   2.37/36   3.52/29   5.43/30   2.32/38   2.40/39  12.17/48   1.52/35   6.28/48 
                                         64.24/48  68.35/48  74.23/48  78.33/48  81.11/48  81.28/48 
                                          4.29/34   4.11/42   5.48/48   4.10/48   2.38/39   0.17/44 
    Kurfürst Pavel             DISK       2.44/     5.40/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.44/     2.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    22.50/    23.15/   
                                              /         /         /         /         /     0.25/   
    Kondrát Martin             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Praga                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    59.17/    60.06/   
                                              /         /         /         /         /     0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         3.2km  170m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-44      4-54      5-56      6-53      7-39      8-34      9-74     10-35     11-79     12-62     13-33     14-46     15-75     16-40    
                                      17-42     18-100   
  1 Aschermann Jan                 34.27  2.11/1*   4.21/2    6.08/2    7.09/2    7.52/2    9.17/1*  13.16/1*  16.32/1*  17.53/1*  19.16/1*  20.44/1*  22.26/1*  25.14/1*  26.51/1*  28.27/1*  30.51/1* 
    USK Praha                             2.11/1*   2.10/6    1.47/1*   1.01/3    0.43/2    1.25/1*   3.59/2    3.16/5    1.21/4    1.23/3    1.28/1*   1.42/1*   2.48/8    1.37/1*   1.36/1*   2.24/1* 
                                         31.32/1*  34.15/1*  34.27/1* 
                                          0.41/3    2.43/5    0.12/2  
  2 Folprecht Eduard               35.40  2.30/2    3.43/1*   5.30/1*   6.35/1*   7.48/1*   9.27/2   13.45/2   16.37/2   18.48/2   20.11/2   21.39/2   24.05/2   26.25/2   28.10/2   29.47/2   32.32/2  
    SOK TJ Turnov                         2.30/2    1.13/1*   1.47/1*   1.05/4    1.13/8    1.39/3    4.18/3    2.52/2    2.11/6    1.23/3    1.28/1*   2.26/6    2.20/4    1.45/2    1.37/2    2.45/2  
                                         33.17/2   35.24/2   35.40/2  
                                          0.45/4    2.07/2    0.16/7  
  3 Kvapil Petr                    39.50  3.00/5    4.26/3    6.26/3    7.37/3    8.22/3   10.30/3   16.16/4   19.31/4   20.48/4   22.36/4   24.36/4   26.51/4   28.58/4   31.20/4   33.10/3   36.41/4  
    SOK TJ Turnov                         3.00/5    1.26/2    2.00/3    1.11/5    0.45/4    2.08/8    5.46/7    3.15/4    1.17/1*   1.48/8    2.00/6    2.15/5    2.07/3    2.22/7    1.50/4    3.31/7  
                                         37.21/4   39.32/3   39.50/3  
                                          0.40/2    2.11/3    0.18/9  
  4 Vřešťál Jan                    40.17  2.39/3    4.50/5    7.49/5    8.46/5    9.35/5   11.20/5   16.01/3   19.12/3   20.32/3   21.52/3   23.31/3   26.35/3   28.18/3   30.10/3   33.19/4   36.12/3  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.39/3    2.11/7    2.59/7    0.57/2    0.49/6    1.45/4    4.41/4    3.11/3    1.20/2    1.20/2    1.39/4    3.04/8    1.43/2    1.52/3    3.09/7    2.53/3  
                                         37.04/3   40.02/4   40.17/4  
                                          0.52/7    2.58/7    0.15/5  
  5 Zakouřil Václav                40.29  2.51/4    4.36/4    7.13/4    7.59/4    8.40/4   10.47/4   17.09/5   19.49/5   21.09/5   22.54/5   25.03/5   27.29/5   30.09/5   32.16/5   34.04/5   37.24/5  
    USK Praha                             2.51/4    1.45/3    2.37/4    0.46/1*   0.41/1*   2.07/7    6.22/9    2.40/1*   1.20/2    1.45/6    2.09/7    2.26/6    2.40/6    2.07/6    1.48/3    3.20/5  
                                         38.17/5   40.15/5   40.29/5  
                                          0.53/8    1.58/1*   0.14/4  
  6 Žitný Tomáš                    45.16  3.08/7    5.15/6    8.05/6   10.10/6   11.03/6   12.56/6   18.27/6   23.24/6   25.04/6   26.31/6   28.42/6   30.45/6   33.29/6   35.25/6   37.50/6   41.39/6  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.08/7    2.07/5    2.50/6    2.05/9    0.53/7    1.53/5    5.31/6    4.57/8    1.40/5    1.27/5    2.11/8    2.03/4    2.44/7    1.56/4    2.25/6    3.49/8  
                                         42.26/6   45.04/6   45.16/6  
                                          0.47/5    2.38/4    0.12/2  
  7 Balogh Jan                     49.12  3.01/6    5.57/7   14.42/10  16.31/9   17.16/9   19.09/9   23.01/8   27.01/8   30.15/7   31.32/7   33.09/7   34.58/7   37.26/7   39.48/8   41.51/7   45.10/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.01/6    2.56/9    8.45/10   1.49/8    0.45/4    1.53/5    3.52/1*   4.00/6    3.14/8    1.17/1*   1.37/3    1.49/2    2.28/5    2.22/7    2.03/5    3.19/4  
                                         45.49/7   49.01/7   49.12/7  
                                          0.39/1*   3.12/9    0.11/1* 
  8 Kočárek Michal                 52.20  7.11/10   8.58/10  12.29/9   13.40/8   14.23/7   15.59/7   21.20/7   26.13/7   30.24/8   32.09/8   34.03/8   36.01/8   37.39/8   39.38/7   44.49/8   48.16/8  
    OK Chrastava                          7.11/10   1.47/4    3.31/9    1.11/5    0.43/2    1.36/2    5.21/5    4.53/7    4.11/10   1.45/6    1.54/5    1.58/3    1.38/1*   1.59/5    5.11/8    3.27/6  
                                         49.03/8   52.05/8   52.20/8  
                                          0.47/5    3.02/8    0.15/5  
  9 Slavík Michal                  86.59  4.53/9    8.26/9   11.30/8   13.17/7   14.37/8   17.50/8   23.57/9   31.05/9   35.13/9   37.20/9   39.56/9   45.36/9   59.44/9   63.05/9   70.12/9   82.39/10 
    OK Chrastava                          4.53/9    3.33/10   3.04/8    1.47/7    1.20/9    3.13/9    6.07/8    7.08/9    4.08/9    2.07/9    2.36/9    5.40/10  14.08/10   3.21/9    7.07/10  12.27/10 
                                         83.48/10  86.43/9   86.59/9  
                                          1.09/9    2.55/6    0.16/7  
 10 Spejchal Petr                  89.11  4.26/8    7.17/8   10.06/7   22.45/10  24.54/10  28.20/10  39.21/10  49.56/10  52.09/10  54.20/10  57.21/10  60.41/10  65.54/10  69.18/10  74.38/10  82.11/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.26/8    2.51/8    2.49/5   12.39/10   2.09/10   3.26/10  11.01/10  10.35/10   2.13/7    2.11/10   3.01/10   3.20/9    5.13/9    3.24/10   5.20/9    7.33/9  
                                         83.46/9   88.46/10  89.11/10 
                                          1.35/10   5.00/10   0.25/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.9km  110m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-44      4-38      5-55      6-47      7-57      8-81      9-39     10-59     11-41     12-75     13-60     14-100   
  1 Rydl Jiří                      29.40  2.31/1*   3.14/1*   5.01/1*   9.39/2   12.35/2   14.40/1*  17.28/1*  18.58/1*  19.58/1*  23.04/1*  24.35/1*  26.18/1*  28.12/1*  29.25/1*  29.40/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.31/1*   0.43/1*   1.47/1*   4.38/10   2.56/4    2.05/2    2.48/2    1.30/2    1.00/1*   3.06/1*   1.31/4    1.43/2    1.54/13   1.13/3    0.15/4  
  2 Baldrian Petr                  31.24  4.10/11   5.01/10   6.52/5   12.07/8   14.41/8   16.42/7   19.25/5   20.54/4   21.54/3   25.01/2   26.41/2   28.22/2   29.57/2   31.08/2   31.24/2  
    SK Praga                              4.10/11   0.51/2    1.51/2    5.15/11   2.34/2    2.01/1*   2.43/1*   1.29/1*   1.00/1*   3.07/2    1.40/7    1.41/1*   1.35/10   1.11/1*   0.16/7  
  3 Hickethier Manfred             32.18  3.14/8    4.11/6    7.34/8   10.55/6   13.40/5   16.06/5   19.08/4   20.58/5   22.06/5   25.36/4   26.59/3   29.36/3   30.34/3   32.02/3   32.18/3  
    Planeta Radebeul                      3.14/8    0.57/7    3.23/10   3.21/1*   2.45/3    2.26/6    3.02/4    1.50/3    1.08/5    3.30/4    1.23/1*   2.37/6    0.58/2    1.28/8    0.16/7  
  4 Novotný Otakar                 33.06  3.04/5    3.55/4    7.05/6   10.52/5   13.18/3   15.43/3   18.46/3   20.42/2   21.59/4   25.28/3   27.19/4   30.14/4   31.18/4   32.47/4   33.06/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.04/5    0.51/2    3.10/8    3.47/3    2.26/1*   2.25/4    3.03/5    1.56/5    1.17/8    3.29/3    1.51/10   2.55/8    1.04/4    1.29/9    0.19/12 
  5 Bílý Petr                      33.31  2.55/2    3.48/2    5.53/2    9.15/1*  12.30/1*  14.42/2   18.18/2   20.51/3   21.52/2   25.56/5   27.38/5   30.28/5   31.59/5   33.17/5   33.31/5  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.55/2    0.53/5    2.05/3    3.22/2    3.15/10   2.12/3    3.36/9    2.33/9    1.01/3    4.04/7    1.42/9    2.50/7    1.31/8    1.18/4    0.14/3  
  6 Pavel Petr                     35.15  3.19/9    4.12/7    7.13/7   11.16/7   14.28/7   17.01/8   20.26/7   22.19/6   23.33/6   28.17/6   30.22/6   32.32/6   33.34/6   35.00/6   35.15/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.19/9    0.53/5    3.01/7    4.03/6    3.12/9    2.33/8    3.25/8    1.53/4    1.14/6    4.44/10   2.05/12   2.10/3    1.02/3    1.26/6    0.15/4  
  7 Novotný Dušan                  36.20  3.00/4    3.52/3    6.39/4   10.43/4   13.45/6   16.17/6   21.54/8   23.51/8   25.13/7   29.32/7   31.11/7   33.34/7   34.43/7   36.05/7   36.20/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.00/4    0.52/4    2.47/6    4.04/7    3.02/6    2.32/7    5.37/14   1.57/6    1.22/10   4.19/9    1.39/6    2.23/4    1.09/5    1.22/5    0.15/4  
  8 Mencl Miloslav                 41.18  3.08/6    7.05/13   9.42/12  13.46/10  16.54/10  19.19/10  22.30/10  24.49/9   26.04/8   30.20/8   31.47/8   37.59/8   39.28/8   41.02/8   41.18/8  
    USK Praha                             3.08/6    3.57/14   2.37/5    4.04/7    3.08/7    2.25/4    3.11/6    2.19/7    1.15/7    4.16/8    1.27/2    6.12/13   1.29/7    1.34/10   0.16/7  
  9 Posselt Martin                 46.34  3.25/10   4.39/9    8.10/9   15.23/11  19.17/11  22.25/11  26.33/11  29.36/11  30.57/11  36.20/10  38.49/10  41.47/10  43.25/9   46.13/9   46.34/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.25/10   1.14/12   3.31/11   7.13/13   3.54/12   3.08/11   4.08/11   3.03/11   1.21/9    5.23/11   2.29/14   2.58/9    1.38/11   2.48/14   0.21/14 
 10 Šritr Martin                   46.59  3.12/7    4.21/8    9.06/10  13.07/9   16.18/9   19.07/9   22.20/9   27.12/10  28.46/10  32.44/9   34.17/9   40.32/9   44.42/10  46.41/10  46.59/10 
    SOK TJ Turnov                         3.12/7    1.09/10   4.45/13   4.01/5    3.11/8    2.49/10   3.13/7    4.52/13   1.34/13   3.58/5    1.33/5    6.15/14   4.10/14   1.59/11   0.18/11 
 11 Fürst Aleš                     47.01  2.55/2    4.01/5    6.15/3   10.23/3   13.19/4   16.02/4   19.46/6   22.21/7   27.35/9   39.10/11  40.37/11  44.07/11  45.38/11  46.50/11  47.01/11 
    TJ Loko Liberec                       2.55/2    1.06/8    2.14/4    4.08/9    2.56/4    2.43/9    3.44/10   2.35/10   5.14/14  11.35/14   1.27/2    3.30/10   1.31/8    1.12/2    0.11/1* 
 12 Zabořil Michal                 49.49  4.58/13   6.06/12   9.19/11  17.15/13  21.52/13  25.27/12  30.32/14  33.41/13  35.06/13  41.25/13  43.41/13  46.08/12  47.35/12  49.37/12  49.49/12 
    OB Jenišovice                         4.58/13   1.08/9    3.13/9    7.56/14   4.37/13   3.35/12   5.05/13   3.09/12   1.25/11   6.19/13   2.16/13   2.27/5    1.27/6    2.02/12   0.12/2  
 13 Mrkvička Jiří                  51.05  6.46/14   8.02/14  12.31/14  16.28/12  21.43/12  26.02/13  28.59/12  37.06/14  38.07/14  42.06/14  43.59/14  48.28/14  49.22/13  50.49/13  51.05/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.46/14   1.16/13   4.29/12   3.57/4    5.15/14   4.19/14   2.57/3    8.07/14   1.01/3    3.59/6    1.53/11   4.29/11   0.54/1*   1.27/7    0.16/7  
 14 Koštejn Pavel                  52.11  4.12/12   5.23/11  12.18/13  18.24/14  22.07/14  26.09/14  30.28/13  32.58/12  34.29/12  40.23/12  42.04/12  48.01/13  49.45/14  51.52/14  52.11/14 
    OK Doksy                              4.12/12   1.11/11   6.55/14   6.06/12   3.43/11   4.02/13   4.19/12   2.30/8    1.31/12   5.54/12   1.41/8    5.57/12   1.44/12   2.07/13   0.19/12 
    Eichler Petr               DISK       3.16/     4.32/         /    17.18/    21.25/    24.01/    27.18/    29.08/    30.25/    33.59/    35.26/    39.39/    43.03/    44.25/    44.39/   
    KOB Kamenický Šenov                   3.16/     1.16/         /         /     4.07/     2.36/     3.17/     1.50/     1.17/     3.34/     1.27/     4.13/     3.24/     1.22/     0.14/   
    Bradáč Stanislav           DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    26.21/    27.17/   
    TJ Loko Liberec                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.56/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.9km  110m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-44      4-38      5-55      6-47      7-57      8-81      9-39     10-59     11-41     12-75     13-60     14-100   
  1 Doležal Miloš                  36.30  3.26/6    4.44/5    7.17/3   11.45/2   15.16/2   18.02/2   21.38/2   23.36/1*  25.01/1*  29.47/1*  31.20/1*  33.15/1*  34.30/1*  36.13/1*  36.30/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.26/6    1.18/7    2.33/5    4.28/4    3.31/5    2.46/2    3.36/2    1.58/4    1.25/5    4.46/3    1.33/3    1.55/1*   1.15/4    1.43/7    0.17/9  
  2 Hostaš Petr                    37.05  3.06/2    4.08/1*   6.42/1*  10.58/1*  14.05/1*  16.57/1*  21.11/1*  24.23/2   25.48/2   30.01/2   31.43/2   34.17/2   35.26/2   36.53/2   37.05/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.06/2    1.02/1*   2.34/6    4.16/2    3.07/1*   2.52/3    4.14/10   3.12/9    1.25/5    4.13/1*   1.42/4    2.34/7    1.09/3    1.27/4    0.12/2  
  3 Kovář Karel                    40.00  3.07/3    4.13/2   11.22/9   15.08/6   18.20/6   20.50/3   23.54/3   25.47/3   27.14/3   33.31/3   35.26/3   37.21/3   38.26/3   39.47/3   40.00/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.07/3    1.06/2    7.09/12   3.46/1*   3.12/2    2.30/1*   3.04/1*   1.53/3    1.27/7    6.17/9    1.55/6    1.55/1*   1.05/2    1.21/3    0.13/4  
  4 Bruner Luboš                   41.22  3.11/4    5.43/7    8.15/5   12.31/3   18.09/4   21.30/5   25.35/5   28.08/4   29.21/4   34.33/4   36.04/4   38.31/4   39.51/4   41.09/4   41.22/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.11/4    2.32/12   2.32/4    4.16/2    5.38/13   3.21/6    4.05/6    2.33/6    1.13/2    5.12/5    1.31/2    2.27/4    1.20/6    1.18/1*   0.13/4  
  5 Žucha Jiří                     43.11  4.06/7    5.23/6    7.37/4   12.47/4   16.41/3   21.47/6   26.28/6   29.48/7   31.34/7   35.56/6   37.47/5   40.24/6   41.28/5   42.55/5   43.11/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.06/7    1.17/6    2.14/2    5.10/7    3.54/8    5.06/11   4.41/11   3.20/10   1.46/9    4.22/2    1.51/5    2.37/8    1.04/1*   1.27/4    0.16/6  
  6 Ježek Ladislav                 43.53  4.37/9    6.15/8    9.52/6   14.38/5   18.19/5   21.23/4   25.34/4   28.20/5   30.33/5   35.23/5   37.49/6   40.18/5   41.49/6   43.37/6   43.53/6  
    Slavia Liberec orienteering           4.37/9    1.38/9    3.37/9    4.46/5    3.41/6    3.04/4    4.11/7    2.46/7    2.13/12   4.50/4    2.26/10   2.29/6    1.31/9    1.48/8    0.16/6  
  7 Šubrt Pavel                    47.01  3.17/5    4.24/4   10.28/8   16.23/8   19.50/8   24.04/7   27.51/7   29.42/6   30.57/6   40.40/9   42.10/8   44.08/7   45.30/7   46.50/7   47.01/7  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.17/5    1.07/3    6.04/10   5.55/9    3.27/3    4.14/7    3.47/5    1.51/2    1.15/3    9.43/13   1.30/1*   1.58/3    1.22/7    1.20/2    0.11/1* 
  8 Picek Jan                      47.54  3.02/1*   4.20/3    6.48/2   17.33/9   21.18/9   24.23/8   28.36/8   32.33/9   34.25/9   39.40/8   42.30/9   44.57/8   46.15/8   47.42/8   47.54/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.02/1*   1.18/7    2.28/3   10.45/11   3.45/7    3.05/5    4.13/8    3.57/12   1.52/11   5.15/7    2.50/12   2.27/4    1.18/5    1.27/4    0.12/2  
  9 Sobek Pavel                    50.01  9.18/13  10.29/13  12.41/11  17.45/10  21.45/10  26.02/9   29.41/9   31.53/8   33.14/8   38.27/7   40.35/7   46.11/9   47.53/9   49.43/9   50.01/9  
    TJ Loko Liberec                       9.18/13   1.11/4    2.12/1*   5.04/6    4.00/10   4.17/8    3.39/3    2.12/5    1.21/4    5.13/6    2.08/8    5.36/11   1.42/11   1.50/9    0.18/10 
 10 Doškář Boris                   55.10  5.22/10   6.38/9   10.02/7   15.32/7   19.31/7   26.34/10  32.51/11  35.41/10  37.14/10  43.28/10  45.49/10  51.25/10  52.47/10  54.52/10  55.10/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.22/10   1.16/5    3.24/7    5.30/8    3.59/9    7.03/13   6.17/12   2.50/8    1.33/8    6.14/8    2.21/9    5.36/11   1.22/7    2.05/11   0.18/10 
 11 Vlk Josef                      56.39  4.18/8    8.37/12  12.01/10  18.12/11  22.38/11  28.22/11  32.35/10  36.10/11  38.31/11  46.06/11  48.13/11  52.32/11  54.11/11  56.19/11  56.39/11 
    KOB Děčín                             4.18/8    4.19/13   3.24/7    6.11/10   4.26/11   5.44/12   4.13/8    3.35/11   2.21/13   7.35/11   2.07/7    4.19/10   1.39/10   2.08/12   0.20/13 
 12 Zalaba Jindřich                68.15  5.49/12   7.53/11  21.14/13  32.23/13  35.51/13  40.43/13  44.28/13  46.11/12  47.20/12  56.20/12  59.00/12  62.40/12  66.00/12  67.59/12  68.15/12 
    Sportcentrum Jičín                    5.49/12   2.04/11  13.21/13  11.09/12   3.28/4    4.52/10   3.45/4    1.43/1*   1.09/1*   9.00/12   2.40/11   3.40/9    3.20/13   1.59/10   0.16/6  
 13 Kovář Boris                    76.21  5.35/11   7.22/10  13.31/12  26.16/12  31.25/12  35.55/12  42.50/12  52.52/13  54.42/13  61.38/13  65.38/13  71.27/13  73.32/13  76.03/13  76.21/13 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.35/11   1.47/10   6.09/11  12.45/13   5.09/12   4.30/9    6.55/13  10.02/13   1.50/10   6.56/10   4.00/13   5.49/13   2.05/12   2.31/13   0.18/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         2.7km  110m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-39      4-38      5-55      6-36      7-74      8-58      9-83     10-57     11-46     12-41     13-75     14-60     15-100   
  1 Průcha Miloslav                27.57  1.43/1*   3.35/1*   4.44/1*   7.40/1*  10.26/2   12.54/1*  14.07/1*  16.12/1*  18.55/1*  20.24/1*  21.18/1*  23.36/1*  25.40/1*  26.30/1*  27.45/1*  27.57/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.43/1*   1.52/3    1.09/2    2.56/3    2.46/3    2.28/1*   1.13/3    2.05/1*   2.43/2    1.29/6    0.54/1*   2.18/2    2.04/2    0.50/1*   1.15/1*   0.12/1* 
  2 Sucharda Jiří                  30.00  1.51/2    5.05/5    6.41/5    9.07/4   11.23/3   14.21/3   15.22/3   18.41/2   21.45/3   22.38/3   23.32/2   25.45/2   27.20/2   28.25/2   29.47/2   30.00/2  
    OB Jenišovice                         1.51/2    3.14/8    1.36/7    2.26/1*   2.16/1*   2.58/3    1.01/1*   3.19/5    3.04/4    0.53/2    0.54/1*   2.13/1*   1.35/1*   1.05/4    1.22/3    0.13/3  
  3 Dikoš Pavel                    33.24  1.55/3    3.40/2    4.47/2    7.42/2   10.20/1*  13.13/2   14.20/2   19.42/3   21.36/2   22.28/2   25.05/3   27.54/3   31.03/3   31.55/3   33.12/3   33.24/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.55/3    1.45/2    1.07/1*   2.55/2    2.38/2    2.53/2    1.07/2    5.22/8    1.54/1*   0.52/1*   2.37/10   2.49/5    3.09/8    0.52/2    1.17/2    0.12/1* 
  4 Pávek Miloš                    35.49  2.12/4    4.20/3    5.49/3    9.06/3   12.30/4   15.39/4   17.16/4   20.24/4   23.56/4   25.41/4   26.49/4   30.05/4   32.27/4   33.39/4   35.29/4   35.49/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.12/4    2.08/4    1.29/4    3.17/4    3.24/7    3.09/5    1.37/6    3.08/4    3.32/8    1.45/9    1.08/4    3.16/6    2.22/4    1.12/6    1.50/6    0.20/8  
  5 Vydra Pavel                    36.45  2.36/6    5.00/4    6.35/4   10.50/5   13.47/5   16.53/5   18.17/5   22.04/5   24.50/5   25.49/5   28.09/5   31.39/5   34.02/5   35.01/5   36.30/5   36.45/5  
    OK RECO Sport                         2.36/6    2.24/6    1.35/6    4.15/6    2.57/5    3.06/4    1.24/4    3.47/7    2.46/3    0.59/3    2.20/8    3.30/8    2.23/5    0.59/3    1.29/4    0.15/7  
  6 Hoidekr Pavel                  39.58  5.07/10   6.49/8    8.08/7   13.28/8   16.20/6   19.42/6   21.50/6   24.24/6   27.34/6   28.33/6   29.43/6   32.24/6   37.09/7   38.16/6   39.45/6   39.58/6  
    TJ Loko Liberec                       5.07/10   1.42/1*   1.19/3    5.20/8    2.52/4    3.22/6    2.08/10   2.34/2    3.10/6    0.59/3    1.10/5    2.41/4    4.45/10   1.07/5    1.29/4    0.13/3  
  7 Eiselt Miloš                   40.53  2.13/5    5.53/7    7.47/6   13.14/6   17.12/8   21.22/7   22.52/7   25.58/7   30.05/7   31.09/7   32.14/7   34.54/7   37.07/6   38.31/7   40.39/7   40.53/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.13/5    3.40/9    1.54/8    5.27/9    3.58/9    4.10/8    1.30/5    3.06/3    4.07/10   1.04/5    1.05/3    2.40/3    2.13/3    1.24/8    2.08/8    0.14/5  
  8 Beneš Josef                    46.11  2.52/7    5.39/6    8.46/8   13.14/6   17.05/7   22.35/9   24.42/9   28.07/8   31.24/8   32.54/8   34.27/8   37.48/8   40.25/8   42.14/8   45.37/8   46.11/8  
    Sportcentrum Jičín                    2.52/7    2.47/7    3.07/10   4.28/7    3.51/8    5.30/10   2.07/9    3.25/6    3.17/7    1.30/7    1.33/7    3.21/7    2.37/6    1.49/10   3.23/10   0.34/11 
  9 Šváb Jan                       49.49  6.43/11   9.00/11  10.31/10  14.45/9   18.00/9   21.24/8   23.02/8   31.43/9   34.51/9   36.34/9   37.55/9   43.29/9   46.13/9   47.33/9   49.35/9   49.49/9  
    USK Praha                             6.43/11   2.17/5    1.31/5    4.14/5    3.15/6    3.24/7    1.38/7    8.41/9    3.08/5    1.43/8    1.21/6    5.34/10   2.44/7    1.20/7    2.02/7    0.14/5  
 10 Hulha Karel                    65.58  3.32/9    7.16/9   10.38/11  20.24/11  26.39/10  31.13/10  33.15/10  43.00/10  47.04/10  49.16/10  53.05/10  56.55/10  61.30/10  63.18/10  65.37/10  65.58/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.32/9    3.44/10   3.22/11   9.46/11   6.15/10   4.34/9    2.02/8    9.45/11   4.04/9    2.12/11   3.49/11   3.50/9    4.35/9    1.48/9    2.19/9    0.21/9  
 11 Swoboda Petr                   76.10  3.30/8    7.29/10  10.20/9   17.57/10  27.20/11  33.05/11  35.42/11  44.58/11  53.21/11  55.14/11  57.39/11  63.39/11  68.48/11  71.22/11  75.41/11  76.10/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.30/8    3.59/11   2.51/9    7.37/10   9.23/11   5.45/11   2.37/11   9.16/10   8.23/11   1.53/10   2.25/9    6.00/11   5.09/11   2.34/11   4.19/11   0.29/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         2.7km  110m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-81      3-39      4-38      5-55      6-36      7-74      8-58      9-83     10-57     11-46     12-41     13-75     14-60     15-100   
  1 Šikola Alexej                  38.30  2.08/2    5.17/3    6.38/3   12.44/5   16.45/6   19.52/5   21.17/5   24.14/1*  27.41/2   28.49/2   30.02/1*  32.37/1*  35.20/2   36.49/2   38.14/1*  38.30/1* 
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        2.08/2    3.09/7    1.21/2    6.06/7    4.01/5    3.07/1*   1.25/2    2.57/1*   3.27/4    1.08/2    1.13/2    2.35/1*   2.43/5    1.29/2    1.25/1*   0.16/1* 
  2 Kaška Rudolf                   38.35  6.04/8    8.30/8    9.52/8   12.59/6   16.11/5   19.28/4   20.57/3   24.58/3   27.28/1*  28.44/1*  30.19/2   33.18/2   35.17/1*  36.25/1*  38.17/2   38.35/2  
    OK Chrastava                          6.04/8    2.26/3    1.22/3    3.07/1*   3.12/1*   3.17/2    1.29/3    4.01/4    2.30/1*   1.16/4    1.35/6    2.59/2    1.59/1*   1.08/1*   1.52/3    0.18/4  
  3 Pavlík Milan                   41.01  2.23/3    4.46/2    6.14/1*  10.10/2   13.58/1*  18.51/1*  20.36/1*  24.22/2   27.44/3   29.16/3   30.57/3   34.09/3   36.50/3   38.26/3   40.41/3   41.01/3  
    OK Chrastava                          2.23/3    2.23/2    1.28/4    3.56/3    3.48/2    4.53/6    1.45/4    3.46/3    3.22/3    1.32/8    1.41/7    3.12/3    2.41/4    1.36/4    2.15/6    0.20/7  
  4 Švihovský Jaroslav             44.59  3.34/6    5.47/4    7.06/4   11.41/3   15.45/3   19.14/3   20.38/2   28.57/5   31.49/5   32.47/5   33.47/4   37.18/4   39.42/4   41.12/4   44.42/4   44.59/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.34/6    2.13/1*   1.19/1*   4.35/5    4.04/6    3.29/3    1.24/1*   8.19/7    2.52/2    0.58/1*   1.00/1*   3.31/5    2.24/2    1.30/3    3.30/8    0.17/2  
  5 Jedlička Miroslav              47.17  3.55/7    6.34/6    8.12/6   16.17/8   20.07/8   24.03/7   25.59/7   30.34/7   34.11/7   35.29/7   36.53/6   40.18/6   42.55/5   44.46/5   46.59/5   47.17/5  
    OB Jenišovice                         3.55/7    2.39/4    1.38/6    8.05/8    3.50/3    3.56/4    1.56/7    4.35/6    3.37/6    1.18/5    1.24/4    3.25/4    2.37/3    1.51/7    2.13/5    0.18/4  
  6 Kadavý Zdeněk                  48.17  2.49/5    5.53/5    7.52/5   12.15/4   16.08/4   21.25/6   23.18/6   27.39/4   31.17/4   32.29/4   34.01/5   39.13/5   44.16/6   46.00/6   48.00/6   48.17/6  
    OK Chrastava                          2.49/5    3.04/6    1.59/7    4.23/4    3.53/4    5.17/8    1.53/5    4.21/5    3.38/7    1.12/3    1.32/5    5.12/8    5.03/8    1.44/6    2.00/4    0.17/2  
  7 Böhm Karel                     49.30  2.42/4    7.17/7    9.31/7   14.10/7   19.19/7   24.16/8   26.18/8   29.51/6   33.57/6   35.24/6   37.27/7   41.56/7   44.49/7   46.25/7   49.06/7   49.30/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.42/4    4.35/8    2.14/8    4.39/6    5.09/8    4.57/7    2.02/8    3.33/2    4.06/8    1.27/6    2.03/8    4.29/7    2.53/6    1.36/4    2.41/7    0.24/8  
  8 Horák Petr                     57.57  2.00/1*   4.43/1*   6.15/2   10.05/1*  14.42/2   19.04/2   20.57/3   37.55/8   41.24/8   42.53/8   44.16/8   48.05/8   53.05/8   55.48/8   57.38/8   57.57/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.00/1*   2.43/5    1.32/5    3.50/2    4.37/7    4.22/5    1.53/5   16.58/8    3.29/5    1.29/7    1.23/3    3.49/6    5.00/7    2.43/8    1.50/2    0.19/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         1.9km   80m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-39      3-47      4-36      5-74      6-57      7-46      8-77      9-75     10-60     11-100   
  1 Lukavec Miloslav               22.22  3.59/3    6.01/3    9.26/3   10.10/3   11.48/3   15.20/1*  16.25/1*  17.21/1*  19.26/1*  20.36/1*  22.05/1*  22.22/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.59/3    2.02/4    3.25/4    0.44/1*   1.38/3    3.32/1*   1.05/1*   0.56/1*   2.05/3    1.10/1*   1.29/1*   0.17/3  
  2 Pospíšil Jiří                  24.14  4.13/5    6.21/6    9.34/4   10.58/4   12.36/4   16.43/4   17.55/3   19.00/3   21.10/3   22.21/2   23.59/2   24.14/2  
    SOK TJ Turnov                         4.13/5    2.08/7    3.13/3    1.24/7    1.38/3    4.07/3    1.12/3    1.05/2    2.10/4    1.11/2    1.38/2    0.15/1* 
  3 Babický Tomáš                  24.47  3.53/2    5.45/1*   8.57/2    9.44/2   11.15/2   15.43/3   16.53/2   18.15/2   21.01/2   22.49/3   24.31/3   24.47/3  
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              3.53/2    1.52/1*   3.12/2    0.47/2    1.31/2    4.28/8    1.10/2    1.22/3    2.46/8    1.48/6    1.42/3    0.16/2  
  4 Vokál Jiří                     27.27  4.08/4    6.14/4   10.39/5   11.30/5   13.21/5   17.26/5   18.48/5   21.14/4   23.25/4   25.02/4   27.06/4   27.27/4  
    OK Chrastava                          4.08/4    2.06/6    4.25/5    0.51/4    1.51/6    4.05/2    1.22/5    2.26/7    2.11/5    1.37/5    2.04/5    0.21/6  
  5 Barták Jiří                    28.26  3.29/1*   5.46/2    8.51/1*   9.38/1*  11.00/1*  15.27/2   18.21/4   23.22/6   25.01/6   26.21/5   28.09/5   28.26/5  
    OK Chrastava                          3.29/1*   2.17/9    3.05/1*   0.47/2    1.22/1*   4.27/7    2.54/9    5.01/8    1.39/1*   1.20/3    1.48/4    0.17/3  
  6 Lusk Karel                     29.40  5.21/8    7.21/8   13.00/8   14.05/8   15.44/8   19.55/8   21.42/8   23.24/7   25.43/7   27.13/6   29.17/6   29.40/6  
    OK Chrastava                          5.21/8    2.00/3    5.39/8    1.05/5    1.39/5    4.11/4    1.47/7    1.42/5    2.19/6    1.30/4    2.04/5    0.23/8  
  7 Kadečka Jiří                   30.44  4.58/7    7.02/7   11.28/7   12.52/7   14.54/7   19.16/7   20.43/7   22.17/5   24.55/5   28.04/7   30.19/7   30.44/7  
    OB Jenišovice                         4.58/7    2.04/5    4.26/6    1.24/7    2.02/7    4.22/5    1.27/6    1.34/4    2.38/7    3.09/9    2.15/8    0.25/9  
  8 Richtr Jiří                    33.04  4.16/6    6.15/5   11.01/6   12.12/6   14.36/6   19.02/6   20.17/6   25.51/8   27.36/8   30.21/8   32.43/8   33.04/8  
    OB Jenišovice                         4.16/6    1.59/2    4.46/7    1.11/6    2.24/9    4.26/6    1.15/4    5.34/9    1.45/2    2.45/8    2.22/9    0.21/6  
  9 Fejk Zbyněk                    35.26  6.40/9    8.53/9   14.55/9   17.05/9   19.12/9   23.42/9   25.35/9   27.59/9   30.59/9   32.56/9   35.08/9   35.26/9  
    TJ Jiskra Hořice                      6.40/9    2.13/8    6.02/9    2.10/9    2.07/8    4.30/9    1.53/8    2.24/6    3.00/9    1.57/7    2.12/7    0.18/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.9km   80m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-39      3-47      4-36      5-74      6-57      7-46      8-77      9-75     10-60     11-100   
  1 Peterka Josef                  27.22  4.45/4    6.59/3   11.26/3   13.48/5   15.27/5   18.43/4   20.05/3   21.16/3   23.22/2   24.40/1*  27.07/1*  27.22/1* 
    TJ Loko Liberec                       4.45/4    2.14/2    4.27/4    2.22/6    1.39/3    3.16/1*   1.22/4    1.11/1*   2.06/1*   1.18/1*   2.27/7    0.15/1* 
  2 Zakouřil Václav                28.15  4.20/2    6.41/2   10.07/1*  11.00/1*  12.49/1*  17.31/2   18.43/2   20.43/2   24.30/3   25.51/2   27.57/2   28.15/2  
    SOK TJ Turnov                         4.20/2    2.21/3    3.26/1*   0.53/1*   1.49/6    4.42/5    1.12/1*   2.00/4    3.47/5    1.21/2    2.06/3    0.18/5  
  3 Kraus Jan                      28.35  4.40/3    6.31/1*  10.17/2   12.03/2   13.39/2   17.00/1*  18.15/1*  19.57/1*  22.26/1*  25.53/3   28.19/3   28.35/3  
    TJ Loko Liberec                       4.40/3    1.51/1*   3.46/2    1.46/5    1.36/1*   3.21/2    1.15/3    1.42/3    2.29/3    3.27/8    2.26/6    0.16/2  
  4 Dohnal Josef                   31.10  5.04/6    7.48/7   12.16/6   13.26/4   15.20/4   20.24/6   22.01/7   23.36/4   26.11/4   28.22/4   30.46/4   31.10/4  
    USK Praha                             5.04/6    2.44/6    4.28/5    1.10/3    1.54/7    5.04/7    1.37/6    1.35/2    2.35/4    2.11/6    2.24/5    0.24/7  
  5 Smetana Radim                  31.19  4.59/5    7.23/4   11.28/4   14.15/7   15.53/7   20.20/5   21.33/5   23.42/5   27.36/5   28.58/5   31.00/5   31.19/5  
    OK Chrastava                          4.59/5    2.24/4    4.05/3    2.47/8    1.38/2    4.27/4    1.13/2    2.09/6    3.54/6    1.22/3    2.02/2    0.19/6  
  6 Hlaváč Jaroslav                31.52  4.01/1*   7.27/5   12.09/5   13.03/3   14.49/3   18.23/3   20.11/4   26.08/7   28.18/6   29.42/6   31.36/6   31.52/6  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           4.01/1*   3.26/7    4.42/6    0.54/2    1.46/4    3.34/3    1.48/7    5.57/8    2.10/2    1.24/4    1.54/1*   0.16/2  
  7 Nejezchleba Jiří               32.58  5.08/7    7.35/6   12.45/7   13.55/6   15.41/6   20.27/7   21.56/6   23.56/6   28.30/7   30.33/7   32.41/7   32.58/7  
    KOB Kamenický Šenov                   5.08/7    2.27/5    5.10/7    1.10/3    1.46/4    4.46/6    1.29/5    2.00/4    4.34/7    2.03/5    2.08/4    0.17/4  
  8 Matoušek Luboš                 87.16 15.12/8   31.02/8   37.03/8   39.27/8   53.24/8   66.06/8   69.05/8   71.53/8   79.34/8   82.50/8   86.40/8   87.16/8  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou       15.12/8   15.50/8    6.01/8    2.24/7   13.57/8   12.42/8    2.59/8    2.48/7    7.41/8    3.16/7    3.50/8    0.36/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.9km   80m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-39      3-47      4-36      5-74      6-57      7-46      8-77      9-75     10-60     11-100   
  1 Beránek Miroslav               32.44  4.35/1*   6.42/1*  12.41/1*  13.38/1*  15.41/1*  21.40/1*  23.32/1*  25.09/1*  28.42/2   30.16/2   32.24/1*  32.44/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.35/1*   2.07/2    5.59/5    0.57/1*   2.03/3    5.59/6    1.52/4    1.37/2    3.33/5    1.34/1*   2.08/3    0.20/2  
  2 Křtěnský Jaroslav              33.10  5.38/3    8.03/3   13.10/2   14.53/2   17.14/2   22.46/2   24.29/2   25.56/2   28.27/1*  30.07/1*  32.41/2   33.10/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.38/3    2.25/3    5.07/2    1.43/5    2.21/4    5.32/5    1.43/2    1.27/1*   2.31/2    1.40/2    2.34/4    0.29/6  
  3 Štrojsa Josef                  36.17  5.27/2    8.00/2   14.15/4   15.28/3   18.06/3   23.26/3   25.13/3   27.20/3   30.41/3   33.00/3   35.53/3   36.17/3  
    KOB Kamenický Šenov                   5.27/2    2.33/4    6.15/6    1.13/3    2.38/5    5.20/2    1.47/3    2.07/5    3.21/4    2.19/5    2.53/5    0.24/5  
  4 Úlehla Zdeněk                  36.49 11.55/6   15.08/6   19.27/6   20.45/6   22.46/6   27.12/6   28.51/4   30.32/4   32.45/4   34.29/4   36.30/4   36.49/4  
    OK Jiskra Nový Bor                   11.55/6    3.13/6    4.19/1*   1.18/4    2.01/2    4.26/1*   1.39/1*   1.41/3    2.13/1*   1.44/3    2.01/1*   0.19/1* 
  5 Petrželka Pavel                38.50 11.13/5   13.12/5   18.37/5   19.41/5   21.37/5   27.05/5   29.02/6   30.53/5   34.39/6   36.26/5   38.29/5   38.50/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     11.13/5    1.59/1*   5.25/3    1.04/2    1.56/1*   5.28/3    1.57/5    1.51/4    3.46/6    1.47/4    2.03/2    0.21/3  
  6 Mašek Pavel                    42.25  5.46/4    8.24/4   14.04/3   16.45/4   21.28/4   26.57/4   28.54/5   31.02/6   34.15/5   38.33/6   42.02/6   42.25/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.46/4    2.38/5    5.40/4    2.41/6    4.43/6    5.29/4    1.57/5    2.08/6    3.13/3    4.18/6    3.29/6    0.23/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.0km   40m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-62      3-63      4-65      5-64      6-100   
  1 Peterka Jakub                  15.01  2.56/1*   8.33/3    9.21/1*  11.49/1*  14.05/1*  14.46/1*  15.01/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.56/1*   5.37/8    0.48/3    2.28/1*   2.16/1*   0.41/1*   0.15/1* 
  2 Nejezchleb Vojtěch             18.42  4.48/16   9.32/5   10.33/4   14.06/4   17.23/3   18.25/2   18.42/2  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.48/16   4.44/4    1.01/4    3.33/7    3.17/8    1.02/7    0.17/5  
  3 Mach Ondřej                    18.48  3.28/3    7.29/1*   9.37/3   13.10/2   16.44/2   18.31/3   18.48/3  
    N07-Mach                              3.28/3    4.01/1*   2.08/21   3.33/7    3.34/11   1.47/27   0.17/5  
  4 Kyselová Adéla                 18.51  3.37/5   11.05/14  11.41/6   14.59/5   17.31/4   18.35/4   18.51/4  
    OB Jenišovice                         3.37/5    7.28/21   0.36/2    3.18/4    2.32/3    1.04/8    0.16/3  
  5 Staňa Ondřej                   19.21  4.04/9    8.19/2    9.24/2   13.13/3   18.10/5   19.04/5   19.21/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.04/9    4.15/3    1.05/6    3.49/12   4.57/15   0.54/4    0.17/5  
  6 Průšková Tereza                20.18  3.28/3   11.43/17  12.46/12  16.26/9   19.14/7   20.01/6   20.18/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.28/3    8.15/24   1.03/5    3.40/10   2.48/5    0.47/2    0.17/5  
  7 Riby Philip                    20.28  4.07/10   9.03/4   10.34/5   15.08/6   18.44/6   20.07/7   20.28/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.07/10   4.56/6    1.31/9    4.34/15   3.36/13   1.23/17   0.21/15 
  8 Dotlačil Marián                20.48  7.20/32  11.31/16  13.00/15  16.40/11  19.27/9   20.33/9   20.48/8  
    Sportcentrum Jičín                    7.20/32   4.11/2    1.29/8    3.40/10   2.47/4    1.06/9    0.15/1* 
  9 Dotlačil Filip                 20.50  6.11/25  11.05/14  12.50/14  16.14/8   19.25/8   20.31/8   20.50/9  
    Sportcentrum Jičín                    6.11/25   4.54/5    1.45/13   3.24/5    3.11/7    1.06/9    0.19/11 
 10 Janoušek Slávek                20.56  3.46/6   13.10/22  14.20/19  17.26/12  19.48/12  20.40/10  20.56/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.46/6    9.24/26   1.10/7    3.06/2    2.22/2    0.52/3    0.16/3  
 11 Žejdlíková Eliška              21.01  4.17/11  10.14/7   11.59/8   16.10/7   19.45/11  20.44/11  21.01/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.17/11   5.57/14   1.45/13   4.11/14   3.35/12   0.59/6    0.17/5  
 12 Martanová Lea                  21.11  5.13/19  11.00/13  12.48/13  16.27/10  19.37/10  20.52/12  21.11/12 
    Slavia Liberec orienteering           5.13/19   5.47/10   1.48/16   3.39/9    3.10/6    1.15/13   0.19/11 
 13 Podrábský Ctiborek             24.11  4.02/8   15.15/28  15.50/24  19.17/18  22.37/14  23.43/13  24.11/13 
    Slavia Liberec orienteering           4.02/8   11.13/31   0.35/1*   3.27/6    3.20/9    1.06/9    0.28/24 
 14 Městka Václav                  24.24  5.29/20  11.51/18  13.42/16  19.02/16  22.35/13  23.55/14  24.24/14 
    USK Praha                             5.29/20   6.22/17   1.51/17   5.20/17   3.33/10   1.20/16   0.29/25 
 15 Rázková Helena                 25.04  4.29/12  10.24/9   14.03/17  18.01/14  23.09/15  24.41/15  25.04/15 
    Slavia Liberec orienteering           4.29/12   5.55/13   3.39/30   3.58/13   5.08/17   1.32/22   0.23/16 
 15 Lusk Zdeněk jr.                25.04  4.52/18  10.17/8   11.56/7   17.31/13  23.20/16  24.44/16  25.04/15 
    OK Chrastava                          4.52/18   5.25/7    1.39/11   5.35/18   5.49/23   1.24/18   0.20/13 
 17 Hejnová Barbora                26.04  4.47/14  10.55/12  12.40/10  18.22/15  23.42/17  25.28/17  26.04/17 
    USK Praha                             4.47/14   6.08/16   1.45/13   5.42/19   5.20/19   1.46/25   0.36/28 
 18 Polák Tomáš                    26.19  4.50/17  10.41/11  12.45/11  19.13/17  24.39/18  25.52/18  26.19/18 
    OK Chrastava                          4.50/17   5.51/12   2.04/19   6.28/23   5.26/20   1.13/12   0.27/21 
 19 Malá Anežka                    27.17  4.47/14  10.37/10  12.38/9   19.19/19  25.04/19  26.53/19  27.17/19 
    OK Jilemnice                          4.47/14   5.50/11   2.01/18   6.41/26   5.45/22   1.49/28   0.24/19 
 20 Vřešťál Antonín                27.40  4.32/13  12.24/20  14.48/20  20.45/21  25.55/20  27.13/20  27.40/20 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.32/13   7.52/23   2.24/24   5.57/20   5.10/18   1.18/15   0.27/21 
 21 Říhová Eliška                  28.56  5.54/22  11.55/19  15.26/21  22.09/24  27.09/21  28.33/21  28.56/21 
    OK Chrastava                          5.54/22   6.01/15   3.31/29   6.43/27   5.00/16   1.24/18   0.23/16 
 22 Baloghová Milenka              29.02  5.54/22  14.38/26  17.09/27  21.49/22  27.15/22  28.39/22  29.02/22 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.54/22   8.44/25   2.31/25   4.40/16   5.26/20   1.24/18   0.23/16 
 23 Hnízdil Matěj                  30.15  3.15/2   15.14/27  21.36/32  24.43/29  29.02/26  29.58/23  30.15/23 
    KOB Kamenický Šenov                   3.15/2   11.59/32   6.22/32   3.07/3    4.19/14   0.56/5    0.17/5  
 24 Alblová Zuzana                 30.39  6.57/31  14.04/25  15.40/23  22.13/25  28.27/24  30.13/24  30.39/24 
    VSK Přírodověda                       6.57/31   7.07/18   1.36/10   6.33/24   6.14/25   1.46/25   0.26/20 
 25 Přinda Jan                     31.17  5.38/21  12.50/21  15.33/22  21.52/23  28.59/25  30.39/25  31.17/25 
    Slavia Liberec orienteering           5.38/21   7.12/20   2.43/27   6.19/22   7.07/29   1.40/24   0.38/29 
 26 Kvapilová Kristýnka            31.50  6.42/28  13.53/24  16.00/25  22.54/26  29.17/27  30.56/26  31.50/26 
    SOK TJ Turnov                         6.42/28   7.11/19   2.07/20   6.54/28   6.23/26   1.39/23   0.54/31 
 27 Mencl Josef                    32.03  3.58/7    9.36/6   14.17/18  20.16/20  27.57/23  31.43/27  32.03/27 
    USK Praha                             3.58/7    5.38/9    4.41/31   5.59/21   7.41/30   3.46/32   0.20/13 
 28 Škorpil Marek                  32.37  6.23/27  15.49/29  18.05/28  24.41/28  30.45/29  32.02/28  32.37/28 
    Sportcentrum Jičín                    6.23/27   9.26/27   2.16/22   6.36/25   6.04/24   1.17/14   0.35/27 
 29 Folprechtová Julie             32.49  6.00/24  13.48/23  16.27/26  24.00/27  30.25/28  32.15/29  32.49/29 
    SK OK 24 Praha                        6.00/24   7.48/22   2.39/26   7.33/30   6.25/27   1.50/29   0.34/26 
 30 Dolejší Jan                    35.58  6.49/30  16.23/30  18.05/28  27.10/31  34.07/30  35.31/30  35.58/30 
    TJ Stadion Nový Bor                   6.49/30   9.34/28   1.42/12   9.05/31   6.57/28   1.24/18   0.27/21 
 31 Tomášek Prokop                 38.38  6.14/26  16.25/31  18.47/30  25.52/30  35.27/31  37.30/31  38.38/31 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        6.14/26  10.11/29   2.22/23   7.05/29   9.35/32   2.03/30   1.08/32 
 32 Langer Lukáš                   41.18  6.44/29  17.44/32  20.28/31  29.53/32  37.57/32  40.29/32  41.18/32 
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        6.44/29  11.00/30   2.44/28   9.25/32   8.04/31   2.32/31   0.49/30 
    Baldrianová Eva            DISK           /         /         /         /         /         /         /   
    USK Praha                                 /     7.20/     2.18/     5.09/     7.55/     1.37/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.1km   70m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-67      3-55      4-36      5-83      6-75      7-60      8-100   
  1 Ježek Josef                    28.40  5.24/4    6.55/3   10.27/1*  14.36/1*  18.12/1*  22.52/1*  25.27/1*  28.23/1*  28.40/1* 
    SOK TJ Turnov                         5.24/4    1.31/1*   3.32/1*   4.09/10   3.36/3    4.40/7    2.35/9    2.56/12   0.17/7  
  2 Hladíková Jana                 32.41  5.16/3    7.39/4   12.00/3   15.46/3   20.58/3   25.18/2   29.54/2   32.20/2   32.41/2  
    SOK TJ Turnov                         5.16/3    2.23/7    4.21/2    3.46/6    5.12/13   4.20/5    4.36/13   2.26/7    0.21/15 
  3 Janoušek Jiří                  33.45 11.06/13  12.50/9   17.40/6   20.58/5   24.07/5   26.50/4   31.52/5   33.27/3   33.45/3  
    SOK TJ Turnov                        11.06/13   1.44/3    4.50/6    3.18/1*   3.09/1*   2.43/1*   5.02/17   1.35/1*   0.18/9  
  4 Ježková Jana                   33.53  4.15/1*   6.30/1*  11.05/2   14.50/2   19.09/2   26.26/3   31.13/4   33.34/4   33.53/4  
    SOK TJ Turnov                         4.15/1*   2.15/6    4.35/3    3.45/5    4.19/7    7.17/14   4.47/16   2.21/4    0.19/11 
  5 Svobodová Kristýna             37.09  6.26/8    8.01/5   15.39/4   19.35/4   23.02/4   28.03/5   29.57/3   36.54/5   37.09/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.26/8    1.35/2    7.38/9    3.56/8    3.27/2    5.01/10   1.54/5    6.57/19   0.15/3  
  6 Balcarová Alena                38.37  7.16/9   10.02/6   16.17/5   24.41/8   29.44/8   33.40/6   35.21/6   38.21/6   38.37/6  
    TJ Loko Liberec                       7.16/9    2.46/9    6.15/8    8.24/15   5.03/12   3.56/3    1.41/3    3.00/13   0.16/4  
  7 Bielko Marek                   41.15 11.32/14  13.46/12  18.27/8   22.05/6   26.28/7   33.54/8   38.30/7   40.57/7   41.15/7  
    NER-TULlbc-Bielko                    11.32/14   2.14/5    4.41/4    3.38/3    4.23/8    7.26/15   4.36/13   2.27/8    0.18/9  
  8 Jedlička Lukáš                 41.31 11.37/15  13.45/11  18.27/8   22.06/7   26.22/6   33.53/7   38.33/8   41.04/8   41.31/8  
    NER-TULlbc-Bielko                    11.37/15   2.08/4    4.42/5    3.39/4    4.16/6    7.31/16   4.40/15   2.31/10   0.27/17 
  9 Melicharová Barbora            43.53  6.01/5   12.58/10  18.03/7   28.55/10  33.41/9   39.02/10  41.03/9   43.33/9   43.53/9  
    TJ Loko Liberec                       6.01/5    6.57/15   5.05/7   10.52/18   4.46/10   5.21/12   2.01/6    2.30/9    0.20/14 
 10 Dejnožka Jiří                  45.42  4.15/1*   6.47/2   26.48/12  30.24/11  35.23/11  38.25/9   43.38/10  45.28/10  45.42/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.15/1*   2.32/8   20.01/19   3.36/2    4.59/11   3.02/2    5.13/18   1.50/3    0.14/1* 
 11 Zakouřilová Markéta            50.05  6.25/7   10.11/7   25.19/11  31.11/12  39.54/13  44.11/12  46.44/12  49.48/11  50.05/11 
    OB Jenišovice                         6.25/7    3.46/10  15.08/17   5.52/12   8.43/17   4.17/4    2.33/8    3.04/14   0.17/7  
 12 Tkáč Jan                       50.13  8.21/11  22.38/17  30.58/15  35.06/14  39.10/12  44.36/13  46.21/11  49.54/12  50.13/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.21/11  14.17/18   8.20/10   4.08/9    4.04/4    5.26/13   1.45/4    3.33/16   0.19/11 
 13 Vydrová Markéta                50.16  7.36/10  12.33/8   22.44/10  28.28/9   34.37/10  42.22/11  46.47/13  49.54/12  50.16/13 
    OK RECO Sport                         7.36/10   4.57/12  10.11/12   5.44/11   6.09/15   7.45/17   4.25/11   3.07/15   0.22/16 
 14 Bartáková ml. Eva              53.22  6.13/6   20.37/15  30.05/14  37.44/15  43.32/14  48.42/14  50.22/14  53.08/14  53.22/14 
    OK Chrastava                          6.13/6   14.24/19   9.28/11   7.39/14   5.48/14   5.10/11   1.40/2    2.46/11   0.14/1* 
 15 Loosová Lenka                  56.23 14.38/18  25.31/19  40.06/19  43.53/17  48.05/17  52.46/16  54.22/15  56.07/15  56.23/15 
    Slavia Liberec orienteering          14.38/18  10.53/17  14.35/16   3.47/7    4.12/5    4.41/8    1.36/1*   1.45/2    0.16/4  
 16 Hejna Vladimír                 59.49 13.04/16  22.43/18  34.21/17  43.25/16  47.57/16  52.42/15  57.07/16  59.30/16  59.49/16 
    USK Praha                            13.04/16   9.39/16  11.38/14   9.04/17   4.32/9    4.45/9    4.25/11   2.23/5    0.19/11 
 17 Dolejší Miloš                  63.31 16.17/19  22.26/16  38.44/18  47.23/19  54.05/18  58.43/18  60.51/18  63.15/17  63.31/17 
    TJ Stadion Nový Bor                  16.17/19   6.09/13  16.18/18   8.39/16   6.42/16   4.38/6    2.08/7    2.24/6    0.16/4  
 18 Bareš Martin                   64.31 10.30/12  14.42/13  27.50/13  34.58/13  44.11/15  52.56/17  58.22/17  63.52/18  64.31/18 
    Slavia Liberec orienteering          10.30/12   4.12/11  13.08/15   7.08/13   9.13/18   8.45/18   5.26/19   5.30/17   0.39/18 
 19 Přinda Oldřich                 78.45 14.13/17  20.25/14  31.42/16  46.15/18  57.11/19  66.58/19  70.56/19  77.31/19  78.45/19 
    Slavia Liberec orienteering          14.13/17   6.12/14  11.17/13  14.33/19  10.56/19   9.47/19   3.58/10   6.35/18   1.14/19 
    Göttlichová Jitka          DISK           /         /         /         /    25.43/         /         /    40.25/    40.58/   
    OK Jiskra Nový Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /     0.33/   
    Hejnová Martina            DISK       5.22/     7.13/         /    48.15/    52.56/    58.25/    61.39/    65.02/    65.18/   
    USK Praha                             5.22/     1.51/         /         /     4.41/     5.29/     3.14/     3.23/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          3.3km  170m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-44      3-37      4-72      5-62      6-79      7-47      8-76      9-51     10-67     11-74     12-59     13-75     14-60     15-100   
  1 Lejsková Pavlína               55.20  5.27/3    8.31/2   11.55/2   17.08/1*  18.53/1*  21.57/1*  23.05/1*  26.59/1*  31.27/1*  38.12/1*  42.53/1*  46.40/1*  51.15/1*  52.52/1*  54.57/1*  55.20/1* 
    Nereg-Lejskova                        5.27/3    3.04/4    3.24/3    5.13/2    1.45/2    3.04/6    1.08/3    3.54/3    4.28/6    6.45/2    4.41/2    3.47/3    4.35/3    1.37/5    2.05/5    0.23/6  
  2 Kužel Jiří                     55.27  8.25/5   10.44/3   13.50/3   19.16/3   21.03/2   23.30/2   25.04/2   28.53/2   32.37/2   39.47/2   44.50/2   48.30/2   52.32/2   53.41/2   55.13/2   55.27/2  
    NER-Kužel                             8.25/5    2.19/1*   3.06/2    5.26/3    1.47/3    2.27/3    1.34/6    3.49/2    3.44/1*   7.10/4    5.03/5    3.40/2    4.02/1*   1.09/1*   1.32/1*   0.14/1* 
  3 Sykorka Ivan                   57.36      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    NER-Sykorka                               /     2.36/2    2.52/1*   6.10/4    1.35/1*   1.38/1*   1.21/4    6.22/6    3.52/2    7.05/3    4.38/1*   2.55/1*   7.51/6    1.17/2    1.38/2    0.19/4  
  4 Menclová Silvie                59.09  5.23/2    8.09/1*  11.46/1*  19.10/2   21.25/3   24.18/3   25.16/3   29.18/3   33.23/3   41.06/4   46.07/3   51.17/3   55.48/3   57.07/3   58.49/3   59.09/3  
    USK Praha                             5.23/2    2.46/3    3.37/4    7.24/6    2.15/6    2.53/5    0.58/2    4.02/4    4.05/3    7.43/5    5.01/4    5.10/7    4.31/2    1.19/3    1.42/3    0.20/5  
  5 Smutný Martin                  69.48  5.22/1*  12.28/5   16.48/5   21.33/4   23.28/4   25.37/4   26.28/4   30.08/4   34.27/4   40.44/3   55.12/4   59.01/4   65.09/4   67.06/4   69.19/4   69.48/4  
    SOK TJ Turnov                         5.22/1*   7.06/7    4.20/6    4.45/1*   1.55/5    2.09/2    0.51/1*   3.40/1*   4.19/5    6.17/1*  14.28/7    3.49/4    6.08/5    1.57/6    2.13/6    0.29/7  
  6 Melichar Jaromír               73.47  6.19/4   10.48/4   15.05/4   22.10/5   24.02/5   26.31/5   28.21/5   32.58/5   44.55/5   55.11/5   60.08/5   65.00/5   70.11/5   71.39/5   73.32/5   73.47/5  
    TJ Loko Liberec                       6.19/4    4.29/5    4.17/5    7.05/5    1.52/4    2.29/4    1.50/7    4.37/5   11.57/7   10.16/6    4.57/3    4.52/5    5.11/4    1.28/4    1.53/4    0.15/2  
  7 Košek Ladislav                105.43 22.02/6   26.42/6   35.20/6   42.49/6   45.26/6   49.07/6   50.34/6   60.28/6   64.33/6   77.27/6   86.00/6   91.00/6   99.36/6  102.02/6  105.25/6  105.43/6  
    TJ Loko Liberec                      22.02/6    4.40/6    8.38/7    7.29/7    2.37/7    3.41/7    1.27/5    9.54/7    4.05/3   12.54/7    8.33/6    5.00/6    8.36/7    2.26/7    3.23/7    0.18/3  
    Tomešová Daniela           DISK       4.53/     7.34/    11.16/    17.34/    18.58/    20.40/    22.16/    25.57/    29.44/    36.28/         /         /    42.25/    43.39/    45.51/    46.09/   
    Sportcentrum Jičín                    4.53/     2.41/     3.42/     6.18/     1.24/     1.42/     1.36/     3.41/     3.47/     6.44/         /         /         /     1.14/     2.12/     0.18/