Konečné výsledky kategorie                                                24.3.2012 16:43:37
                                          MJO NOB
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.2km   70m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudska Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B     51.49  +      0.00
  2.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     54.13  +      2.24
  3.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 A     62.12  +     10.23
  4.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     62.50  +     11.01
  5.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     70.13  +     18.24
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.3km  115m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 B     74.17  +      0.00
  2.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     80.13  +      5.56
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.6km  250m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     68.21  +      0.00  R:    0b
  2.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     88.41  +     20.20  R:    0b
  3.Vlažná Lucie             OK Jiskra Nový Bor   BOR8753 C     89.33  +     21.12  R:    0b
  4.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     89.43  +     21.22  R:    0b
  5.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     91.09  +     22.48  R:    0b
  6.Tichá Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH9452 A     91.45  +     23.24  R:    0b
  7.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     93.46  +     25.25  R:    0b
    Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.1km  115m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     62.01  +      0.00
  2.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     74.23  +     12.22
  3.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     85.12  +     23.11
 MS Kvapilová Věra           OOB TJ Turnov        TUR7650 CMS   74.33  +     12.32
 
Konečné výsledky kategorie: D40         4.3km  150m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C    117.54  +      0.00
    Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km  105m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C    100.08  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.3km  115m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     57.52  +      0.00
  2.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     58.12  +      0.20
  3.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     58.30  +      0.38
  4.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     61.25  +      3.33
  5.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     62.27  +      4.35
  6.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 B     66.37  +      8.45
  7.Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C     70.31  +     12.39
  8.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     73.29  +     15.37
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
    Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C DISK              
    Miller Jan               OB Jenišovice        JEN9707 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.4km  270m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     75.43  +      0.00
  2.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 C    138.16  +     62.33
 
Konečné výsledky kategorie: H21         7.3km  335m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     72.18  +      0.00  R:    0b
  2.Pospíšil Vít             OK Sparta Praha      SCP6800 A     72.44  +      0.26  R:    0b
  3.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     72.47  +      0.29  R:    0b
  4.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     75.17  +      2.59  R:    0b
  5.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     76.13  +      3.55  R:    0b
  6.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     76.45  +      4.27  R:    0b
  7.Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 R     78.25  +      6.07  R:    0b
  8.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     78.43  +      6.25  R:    0b
  9.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     79.13  +      6.55  R:    0b
 10.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     79.53  +      7.35  R:    0b
 11.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     80.10  +      7.52  R:    0b
 12.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 C     82.15  +      9.57  R:    0b
 13.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     85.12  +     12.54  R:    0b
 14.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     91.28  +     19.10  R:    0b
 15.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     91.42  +     19.24  R:    0b
 16.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     92.16  +     19.58  R:    0b
 17.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     97.18  +     25.00  R:    0b
 18.Klapka Michal            OK Jiskra Nový Bor   BOR8703 C    121.11  +     48.53  R:    0b
    Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C DISK              
    Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C DISK              
    Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 C DISK              
    Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C DISK-LIM.         
 MS Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 EMS   69.23  +     -2.55  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.0km  290m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     69.02  +      0.00
  2.Žemla Tomáš              OK Sparta Praha      SCP7105 C     76.15  +      7.13
  3.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     85.45  +     16.43
  4.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C     90.10  +     21.08
  5.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     90.55  +     21.53
  6.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     92.45  +     23.43
  7.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     94.09  +     25.07
  8.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C    106.40  +     37.38
  9.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C    128.34  +     59.32
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.6km  250m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     82.05  +      0.00
  2.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     87.05  +      5.00
  3.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     97.30  +     15.25
  4.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C    100.23  +     18.18
  5.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C    105.07  +     23.02
  6.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C    109.14  +     27.09
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.8km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C    132.56  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     86.40  +      0.00
  2.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     89.03  +      2.23
  3.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     94.55  +      8.15
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     62.49  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H60         4.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    110.46  +      0.00
  2.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C    113.11  +      2.25
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.9km  100m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C     84.16  +      0.00
  2.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C     96.23  +     12.07
    Pešíková Angelika        Ner-Pešík            N05       DISK              
    Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          4.5km  145m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pešík Marek              Ner-Pešík            N05           75.44  +      0.00
  2.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     88.20  +     12.36