Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          24.3.2012 16:49:11
                                                                                                 MJO NOB
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.2km   70m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-31      3-51      4-69      5-67      6-72      7-76      8-59      9-45     10-61     11-49     12-100   
  1 Hudska Ludmila                 51.49  4.18/1*   6.53/1*   8.31/1*  11.58/1*  14.04/1*  19.34/1*  25.36/1*  29.33/1*  44.04/1*  47.22/1*  50.14/1*  51.36/1*  51.49/1* 
    OOB TJ Turnov                         4.18/1*   2.35/2    1.38/1*   3.27/1*   2.06/2    5.30/3    6.02/1*   3.57/1*  14.31/5    3.18/5    2.52/1*   1.22/2    0.13/1* 
  2 Kohlová Monika                 54.13  6.23/5    9.51/4   12.08/3   16.08/3   18.21/3   23.21/2   30.46/2   35.13/2   44.31/2   47.35/2   52.11/2   54.00/2   54.13/2  
    OOB TJ Turnov                         6.23/5    3.28/4    2.17/2    4.00/2    2.13/4    5.00/1*   7.25/3    4.27/2    9.18/1*   3.04/3    4.36/2    1.49/5    0.13/1* 
  3 Roškotová Lucie                62.12  4.48/2   10.37/5   14.22/5   24.10/5   26.23/5   31.23/4   38.44/4   43.16/4   52.35/4   55.37/4   60.14/3   61.57/3   62.12/3  
    OOB TJ Turnov                         4.48/2    5.49/5    3.45/5    9.48/5    2.13/4    5.00/1*   7.21/2    4.32/3    9.19/2    3.02/1*   4.37/3    1.43/4    0.15/4  
  4 Linková Alena                  62.50  6.20/4    9.01/3   12.27/4   18.29/4   20.35/4   26.20/3   34.10/3   41.10/3   50.30/3   53.39/3   61.20/4   62.35/4   62.50/4  
    OOB TJ Turnov                         6.20/4    2.41/3    3.26/4    6.02/4    2.06/2    5.45/4    7.50/4    7.00/5    9.20/4    3.09/4    7.41/5    1.15/1*   0.15/4  
  5 Nejezchlebová Barbora          70.13  5.10/3    7.42/2   10.14/2   15.44/2   17.38/2   36.27/5   44.44/5   51.18/5   60.37/5   63.39/5   68.19/5   70.00/5   70.13/5  
    OOB TJ Turnov                         5.10/3    2.32/1*   2.32/3    5.30/3    1.54/1*  18.49/5    8.17/5    6.34/4    9.19/2    3.02/1*   4.40/4    1.41/3    0.13/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.3km  115m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-51      3-34      4-52      5-53      6-33      7-36      8-76      9-59     10-57     11-61     12-46     13-47     14-48     15-49     16-100   
                                     
  1 Smutná Anežka                  74.17  3.34/2    8.17/1*  12.21/1*  14.06/1*  18.34/1*  23.32/1*  35.22/1*  42.49/1*  46.32/1*  53.33/1*  56.03/1*  58.04/1*  61.17/1*  68.17/1*  72.34/1*  73.59/1* 
    SOK TJ Turnov                         3.34/2    4.43/1*   4.04/1*   1.45/1*   4.28/1*   4.58/2   11.50/2    7.27/1*   3.43/1*   7.01/1*   2.30/2    2.01/2    3.13/2    7.00/2    4.17/1*   1.25/2  
                                         74.17/1* 
                                          0.18/2  
  2 Šmejcová Anna                  80.13  3.29/1*  12.16/2   18.27/2   20.13/2   25.29/2   29.37/2   40.53/2   48.41/2   52.39/2   59.44/2   62.10/2   63.59/2   67.05/2   74.04/2   78.33/2   79.57/2  
    Sportcentrum Jičín                    3.29/1*   8.47/2    6.11/2    1.46/2    5.16/2    4.08/1*  11.16/1*   7.48/2    3.58/2    7.05/2    2.26/1*   1.49/1*   3.06/1*   6.59/1*   4.29/2    1.24/1* 
                                         80.13/2  
                                          0.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         5.6km  250m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-50      3-60      4-34      5-33      6-36      7-44      8-38      9-65     10-37     11-48     12-46     13-47     14-45     15-43     16-100   
                                     
  1 Kovářová Kristýna              68.21  6.40/4   12.27/3   14.04/2   17.42/2   20.18/1*  29.10/1*  36.05/1*  39.09/1*  40.25/1*  43.12/1*  56.27/1*  59.32/1*  61.25/1*  64.50/1*  67.08/1*  68.04/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.40/4    5.47/3    1.37/1*   3.38/2    2.36/1*   8.52/1*   6.55/1*   3.04/1*   1.16/1*   2.47/2   13.15/1*   3.05/1*   1.53/2    3.25/1*   2.18/1*   0.56/2  
                                         68.21/1* 
                                          0.17/7  
  2 Šediváková Helena              88.41  5.39/2   12.59/5   16.40/5   20.32/5   24.21/5   39.21/6   48.26/5   51.33/4   53.00/4   55.46/3   69.52/2   77.39/3   79.23/3   84.06/3   87.36/2   88.27/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.39/2    7.20/6    3.41/6    3.52/3    3.49/2   15.00/7    9.05/3    3.07/2    1.27/3    2.46/1*  14.06/2    7.47/7    1.44/1*   4.43/6    3.30/6    0.51/1* 
                                         88.41/2  
                                          0.14/2  
  3 Vlažná Lucie                   89.33  6.45/5   11.44/2   14.12/3   19.36/3   24.01/3   34.28/4   42.52/3   46.06/2   47.44/2   52.04/2   73.01/4   78.26/4   81.16/4   85.34/4   88.19/4   89.17/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.45/5    4.59/1*   2.28/4    5.24/7    4.25/5   10.27/6    8.24/2    3.14/3    1.38/4    4.20/6   20.57/7    5.25/5    2.50/7    4.18/4    2.45/4    0.58/3  
                                         89.33/3  
                                          0.16/6  
  4 Valešová Jana                  89.43  5.27/1*  11.09/1*  12.48/1*  16.25/1*  20.21/2   29.46/2   42.50/2   47.18/3   49.50/3   57.17/4   72.16/3   75.42/2   77.45/2   83.22/2   87.57/3   89.30/4  
    OK 99 Hradec Králové                  5.27/1*   5.42/2    1.39/2    3.37/1*   3.56/3    9.25/4   13.04/6    4.28/6    2.32/7    7.27/7   14.59/3    3.26/3    2.03/4    5.37/7    4.35/7    1.33/6  
                                         89.43/4  
                                          0.13/1* 
  5 Horová Magda                   91.09  6.52/6   17.09/7   19.36/6   23.32/6   28.30/6   38.56/5   48.22/4   51.49/5   53.35/5   57.53/5   73.29/5   81.00/6   83.18/6   87.19/6   89.47/5   90.54/5  
    USK Praha                             6.52/6   10.17/7    2.27/3    3.56/5    4.58/6   10.26/5    9.26/4    3.27/5    1.46/5    4.18/5   15.36/4    7.31/6    2.18/6    4.01/3    2.28/2    1.07/5  
                                         91.09/5  
                                          0.15/3  
  6 Tichá Tereza                   91.45  6.25/3   12.52/4   16.19/4   20.12/4   24.18/4   33.27/3   49.09/6   53.38/6   55.27/6   58.28/6   77.00/6   80.38/5   82.49/5   87.10/5   90.30/6   91.30/6  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.25/3    6.27/4    3.27/5    3.53/4    4.06/4    9.09/2   15.42/7    4.29/7    1.49/6    3.01/3   18.32/6    3.38/4    2.11/5    4.21/5    3.20/5    1.00/4  
                                         91.45/6  
                                          0.15/3  
  7 Folbrechtová Šárka             93.46  8.40/7   15.35/6   23.13/7   28.22/7   34.18/7   43.39/7   53.57/7   57.17/7   58.34/7   61.48/7   80.12/7   83.17/7   85.17/7   89.09/7   91.42/7   93.31/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    8.40/7    6.55/5    7.38/7    5.09/6    5.56/7    9.21/3   10.18/5    3.20/4    1.17/2    3.14/4   18.24/5    3.05/1*   2.00/3    3.52/2    2.33/3    1.49/7  
                                         93.46/7  
                                          0.15/3  
    Doškářová Tereza           DISK       6.54/    12.41/    14.28/    20.02/    23.26/    33.16/    47.06/    51.40/    53.15/    59.55/         /         /         /         /    88.46/    91.19/   
    OK Jiskra Nový Bor                    6.54/     5.47/     1.47/     5.34/     3.24/     9.50/    13.50/     4.34/     1.35/     6.40/         /         /         /         /         /     2.33/   
                                         91.38/   
                                          0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.1km  115m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-31      3-75      4-69      5-67      6-35      7-36      8-76      9-59     10-45     11-61     12-46     13-47     14-57     15-43     16-100   
                                     
  1 Podrábská Marie                62.01  6.02/2    7.30/1*   9.37/1*  11.51/1*  13.43/1*  19.06/1*  28.42/1*  35.14/1*  38.43/1*  45.19/1*  48.37/1*  50.27/1*  52.44/1*  57.29/1*  60.44/1*  61.46/1* 
    Slavia Liberec orienteering           6.02/2    1.28/1*   2.07/3    2.14/1*   1.52/2    5.23/4    9.36/1*   6.32/1*   3.29/1*   6.36/3    3.18/2    1.50/1*   2.17/2    4.45/1*   3.15/3    1.02/2  
                                         62.01/1* 
                                          0.15/1* 
  2 Pachnerová Dominika            74.23  9.31/4   11.16/4   13.10/3   15.27/3   21.53/4   26.02/4   35.38/3   45.15/3   49.53/3   55.33/3   59.33/3   62.04/3   64.32/3   70.55/3   73.06/2   74.07/2  
    OK Chrastava                          9.31/4    1.45/2    1.54/1*   2.17/2    6.26/4    4.09/2    9.36/1*   9.37/4    4.38/3    5.40/1*   4.00/4    2.31/3    2.28/4    6.23/2    2.11/1*   1.01/1* 
                                         74.23/2  
                                          0.16/2  
  3 Henychová Zuzana               85.12  5.21/1*   8.02/2   14.39/4   18.08/4   19.49/3   23.42/3   40.26/4   47.54/4   52.30/4   61.24/4   64.41/4   66.48/4   68.55/4   77.15/4   83.04/4   84.55/4  
    Slavia Liberec orienteering           5.21/1*   2.41/4    6.37/4    3.29/4    1.41/1*   3.53/1*  16.44/4    7.28/3    4.36/2    8.54/4    3.17/1*   2.07/2    2.07/1*   8.20/4    5.49/4    1.51/4  
                                         85.12/4  
                                          0.17/4  
  4 Kvapilová Věra            MS   74.33  8.04/3   10.07/3   12.04/2   14.47/2   16.42/2   21.15/2   31.33/2   38.59/2   45.09/2   51.21/2   54.41/2   61.22/2   63.46/2   70.40/2   73.12/3   74.17/3  
    OOB TJ Turnov                         8.04/3    2.03/3    1.57/2    2.43/3    1.55/3    4.33/3   10.18/3    7.26/2    6.10/4    6.12/2    3.20/3    6.41/4    2.24/3    6.54/3    2.32/2    1.05/3  
                                         74.33/3  
                                          0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         4.3km  150m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-67      3-60      4-71      5-74      6-35      7-50      8-59      9-44     10-76     11-57     12-61     13-49     14-100   
  1 Nehasilová Zuzana             117.54  8.04/1*  11.09/1*  14.20/1*  23.00/1*  36.23/1*  41.54/1*  51.00/1*  67.13/1*  73.19/1*  79.48/1* 102.01/1* 107.34/1* 114.53/1* 117.40/1* 117.54/1* 
    KOB Děčín                             8.04/1*   3.05/1*   3.11/1*   8.40/1*  13.23/1*   5.31/1*   9.06/1*  16.13/1*   6.06/1*   6.29/1*  22.13/1*   5.33/1*   7.19/1*   2.47/1*   0.14/1* 
    Zlámalová Zdena            DISK       6.46/    18.28/    22.12/    29.34/    37.23/         /         /         /         /         /         /         /         /    58.08/    58.29/   
    Sportcentrum Jičín                    6.46/    11.42/     3.44/     7.22/     7.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.8km  105m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-74      3-31      4-75      5-69      6-67      7-32      8-35      9-72     10-59     11-44     12-76     13-45     14-61     15-49     16-100   
                                     
  1 Tichá Jana                    100.08  4.21/1*  11.15/1*  14.01/1*  17.34/1*  25.10/1*  28.00/1*  33.31/1*  36.10/1*  44.27/1*  56.30/1*  70.02/1*  75.34/1*  88.02/1*  92.46/1*  97.49/1*  99.49/1* 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         4.21/1*   6.54/1*   2.46/1*   3.33/1*   7.36/1*   2.50/1*   5.31/1*   2.39/1*   8.17/1*  12.03/1*  13.32/1*   5.32/1*  12.28/1*   4.44/1*   5.03/1*   2.00/1* 
                                        100.08/1* 
                                          0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.3km  115m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-51      3-34      4-52      5-53      6-33      7-36      8-76      9-59     10-57     11-61     12-46     13-47     14-48     15-49     16-100   
                                     
  1 Wolf Filip                     57.52  2.32/3    5.56/2    8.02/3    9.02/2   11.12/2   14.05/2   22.22/2   27.59/2   30.57/2   43.36/3   45.30/3   47.06/2   49.34/2   53.56/2   56.19/1*  57.40/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.32/3    3.24/3    2.06/8    1.00/1*   2.10/3    2.53/3    8.17/3    5.37/3    2.58/3   12.39/7    1.54/3    1.36/5    2.28/8    4.22/6    2.23/1*   1.21/6  
                                         57.52/1* 
                                          0.12/2  
  2 Fürst Matouš                   58.12  2.17/1*   5.17/1*   6.38/1*   7.47/1*   9.40/1*  12.29/1*  20.21/1*  25.13/1*  28.07/1*  36.50/1*  38.32/1*  48.29/3   50.26/3   54.40/3   57.04/3   57.59/2  
    TJ Loko Liberec                       2.17/1*   3.00/1*   1.21/4    1.09/2    1.53/1*   2.49/2    7.52/2    4.52/1*   2.54/2    8.43/6    1.42/1*   9.57/8    1.57/3    4.14/3    2.24/2    0.55/1* 
                                         58.12/2  
                                          0.13/3  
  3 Hájek Jan                      58.30  3.53/8    6.55/4    8.43/4   10.15/4   13.03/3   16.58/3   25.54/3   32.19/3   35.29/3   42.23/2   44.34/2   46.28/1*  48.32/1*  52.53/1*  56.50/2   58.15/3  
    OB Jenišovice                         3.53/8    3.02/2    1.48/6    1.32/6    2.48/4    3.55/5    8.56/4    6.25/7    3.10/4    6.54/3    2.11/7    1.54/6    2.04/5    4.21/4    3.57/4    1.25/7  
                                         58.30/3  
                                          0.15/7  
  4 Zlámal David                   61.25  3.26/7    7.48/5    9.42/6   12.05/6   15.54/6   19.35/5   29.52/5   36.03/5   39.26/5   46.11/5   47.57/4   49.24/4   51.23/4   55.44/4   60.06/4   61.14/4  
    Sportcentrum Jičín                    3.26/7    4.22/5    1.54/7    2.23/8    3.49/6    3.41/4   10.17/8    6.11/4    3.23/6    6.45/1*   1.46/2    1.27/2    1.59/4    4.21/4    4.22/8    1.08/3  
                                         61.25/4  
                                          0.11/1* 
  5 Zikmund Zdeněk                 62.27  2.19/2   16.02/8   16.44/8   17.58/8   19.53/8   22.33/6   30.09/6   35.02/4   37.53/4   45.18/4   50.23/5   51.31/5   52.51/5   56.50/5   61.07/5   62.13/5  
    Sportcentrum Jičín                    2.19/2   13.43/8    0.42/1*   1.14/4    1.55/2    2.40/1*   7.36/1*   4.53/2    2.51/1*   7.25/5    5.05/8    1.08/1*   1.20/1*   3.59/1*   4.17/7    1.06/2  
                                         62.27/5  
                                          0.14/5  
  6 Melichar Vojtěch               66.37  2.37/4    6.12/3    7.46/2    9.07/3   13.47/4   22.34/7   31.59/7   38.11/7   44.24/7   51.34/6   53.35/6   55.05/6   57.30/6   61.58/6   65.14/6   66.24/6  
    TJ Loko Liberec                       2.37/4    3.35/4    1.34/5    1.21/5    4.40/8    8.47/8    9.25/5    6.12/5    6.13/8    7.10/4    2.01/4    1.30/4    2.25/7    4.28/8    3.16/3    1.10/4  
                                         66.37/6  
                                          0.13/3  
  7 Sokolář Ondřej                 70.31  3.06/6   12.59/7   14.13/7   15.52/7   19.19/7   27.53/8   37.59/8   44.15/8   47.35/8   54.26/7   56.32/7   58.31/7   60.37/7   64.46/7   68.48/7   70.17/7  
    SOK TJ Turnov                         3.06/6    9.53/7    1.14/3    1.39/7    3.27/5    8.34/7   10.06/6    6.16/6    3.20/5    6.51/2    2.06/5    1.59/7    2.06/6    4.09/2    4.02/5    1.29/8  
                                         70.31/7  
                                          0.14/5  
  8 Štál Jan                       73.29  3.05/5    8.11/6    9.11/5   10.20/5   14.13/5   18.58/4   29.04/4   37.14/6   42.50/6   57.54/8   60.00/8   61.27/8   63.22/8   67.47/8   72.03/8   73.14/8  
    Sportcentrum Jičín                    3.05/5    5.06/6    1.00/2    1.09/2    3.53/7    4.45/6   10.06/6    8.10/8    5.36/7   15.04/8    2.06/5    1.27/2    1.55/2    4.25/7    4.16/6    1.11/5  
                                         73.29/8  
                                          0.15/7  
    Kadečka Adam               DISK       6.29/    22.42/    26.07/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    60.55/   
    OB Jenišovice                         6.29/    16.13/     3.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         61.08/   
                                          0.13/   
    Kočvara Oldřich            DISK       4.14/    16.22/    19.51/    21.20/    25.54/    34.48/    48.38/    76.58/    85.16/    94.40/   101.29/         /         /         /         /         /   
    OB Jenišovice                         4.14/    12.08/     3.29/     1.29/     4.34/     8.54/    13.50/    28.20/     8.18/     9.24/     6.49/         /         /         /         /         /   
                                        109.37/   
                                              /   
    Miller Jan                 DISK      14.50/    30.46/    34.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    68.56/   
    OB Jenišovice                        14.50/    15.56/     3.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         69.09/   
                                          0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.4km  270m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-31      3-33      4-36      5-40      6-42      7-55      8-56      9-54     10-65     11-37     12-48     13-61     14-49     15-100   
  1 Šmejc Jakub                    75.43  5.55/1*   8.42/1*  11.50/1*  20.22/1*  25.14/1*  30.48/1*  33.54/1*  35.04/1*  49.00/1*  50.14/1*  53.14/1*  69.01/1*  71.23/1*  74.00/1*  75.30/1*  75.43/1* 
    Sportcentrum Jičín                    5.55/1*   2.47/2    3.08/1*   8.32/1*   4.52/1*   5.34/1*   3.06/1*   1.10/1*  13.56/1*   1.14/1*   3.00/1*  15.47/1*   2.22/1*   2.37/1*   1.30/1*   0.13/1* 
  2 Vaniš Ondřej                  138.16 13.17/2   16.00/2   20.41/2   45.29/2   50.45/2   58.31/2   64.54/2   67.56/2   84.29/2   87.09/2   91.26/2  121.29/2  127.51/2  135.12/2  138.02/2  138.16/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     13.17/2    2.43/1*   4.41/2   24.48/2    5.16/2    7.46/2    6.23/2    3.02/2   16.33/2    2.40/2    4.17/2   30.03/2    6.22/2    7.21/2    2.50/2    0.14/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         7.3km  335m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-32      3-50      4-60      5-34      6-35      7-36      8-40      9-42     10-55     11-41     12-44     13-38     14-39     15-37     16-61    
                                      17-46     18-47     19-45     20-43     21-100   
  1 Zakouřil Tomáš                 72.18  5.01/14   6.38/12  10.32/7   11.49/3   14.29/2   16.43/3   23.16/2   28.21/3   31.05/2   33.08/2   36.15/2   44.12/1*  46.16/1*  47.37/1*  51.02/1*  63.49/2  
    SOK TJ Turnov                         5.01/14   1.37/6    3.54/2    1.17/3    2.40/1*   2.14/7    6.33/1*   5.05/18   2.44/2    2.03/1*   3.07/18   7.57/2    2.04/2    1.21/9    3.25/12  12.47/6  
                                         64.59/2   66.34/2   69.36/2   71.22/2   72.05/2   72.18/2  
                                          1.10/7    1.35/5    3.02/11   1.46/4    0.43/5    0.13/9  
  2 Pospíšil Vít                   72.44  4.50/13   6.25/9   11.47/14  13.16/9   16.22/9   18.56/11  26.25/11  30.18/11  33.18/10  35.38/9   37.39/8   45.42/4   47.51/3   49.00/2   52.27/4   64.02/3  
    OK Sparta Praha                       4.50/13   1.35/5    5.22/15   1.29/5    3.06/12   2.34/10   7.29/14   3.53/6    3.00/3    2.20/5    2.01/7    8.03/4    2.09/4    1.09/5    3.27/13  11.35/3  
                                         65.19/3   66.54/3   69.39/3   71.48/3   72.33/3   72.44/3  
                                          1.17/12   1.35/5    2.45/3    2.09/12   0.45/8    0.11/2  
  3 Hora Vojtěch                   72.47  5.01/14   6.40/13  10.47/8   12.57/6   15.59/6   18.18/4   25.02/4   30.02/9   33.02/6   35.15/5   37.15/4   45.40/3   48.11/5   49.15/4   52.22/3   64.37/4  
    SK Praga                              5.01/14   1.39/9    4.07/5    2.10/10   3.02/10   2.19/8    6.44/3    5.00/17   3.00/3    2.13/2    2.00/6    8.25/7    2.31/8    1.04/1*   3.07/10  12.15/5  
                                         65.44/4   67.09/4   70.02/4   72.01/4   72.36/4   72.47/4  
                                          1.07/4    1.25/3    2.53/7    1.59/9    0.35/2    0.11/2  
  4 Henych Petr                    75.17  4.39/10   6.32/11  11.17/11  13.29/11  16.56/13  19.43/14  27.03/14  30.55/13  34.29/12  37.26/13  39.25/12  47.44/7   50.24/7   51.48/6   55.05/7   67.13/5  
    Slavia Liberec orienteering           4.39/10   1.53/12   4.45/11   2.12/11   3.27/16   2.47/15   7.20/10   3.52/4    3.34/9    2.57/17   1.59/4    8.19/5    2.40/12   1.24/12   3.17/11  12.08/4  
                                         68.14/5   69.52/5   72.33/5   74.20/5   75.05/5   75.17/5  
                                          1.01/2    1.38/10   2.41/1*   1.47/5    0.45/8    0.12/5  
  5 Matějů Michal                  76.13  4.04/4    5.42/4   10.12/6   14.17/15  17.22/15  20.02/15  27.25/15  31.14/14  36.39/14  38.57/14  40.56/14  49.20/12  51.46/12  52.54/11  55.52/10  67.15/6  
    Slavia Liberec orienteering           4.04/4    1.38/7    4.30/8    4.05/18   3.05/11   2.40/13   7.23/11   3.49/2    5.25/18   2.18/4    1.59/4    8.24/6    2.26/6    1.08/4    2.58/7   11.23/2  
                                         68.33/6   70.30/6   73.22/6   75.13/6   75.58/6   76.13/6  
                                          1.18/13   1.57/16   2.52/6    1.51/6    0.45/8    0.15/18 
  6 Přinda Lukáš                   76.45  4.17/8    5.43/5   10.03/4   14.01/13  17.00/14  19.03/12  25.49/9   29.29/8   33.00/5   35.14/3   37.35/6   48.54/11  51.01/10  52.05/8   54.40/5   68.24/8  
    Slavia Liberec orienteering           4.17/8    1.26/1*   4.20/6    3.58/17   2.59/8    2.03/4    6.46/4    3.40/1*   3.31/8    2.14/3    2.21/13  11.19/15   2.07/3    1.04/1*   2.35/1*  13.44/10 
                                         69.29/7   71.19/7   74.15/7   76.00/7   76.34/7   76.45/7  
                                          1.05/3    1.50/14   2.56/9    1.45/3    0.34/1*   0.11/2  
  7 Suslov Sergej                  78.25  3.34/1*   5.07/1*   9.27/2   11.46/2   14.31/3   16.32/2   23.23/3   28.09/2   32.53/3   35.14/3   37.10/3   48.17/8   50.58/9   52.03/7   55.01/6   69.50/12 
    Slavia Liberec orienteering           3.34/1*   1.33/3    4.20/6    2.19/13   2.45/2    2.01/2    6.51/5    4.46/15   4.44/17   2.21/7    1.56/2   11.07/13   2.41/13   1.05/3    2.58/7   14.49/14 
                                         71.01/11  72.38/10  75.41/9   77.25/8   78.13/8   78.25/8  
                                          1.11/9    1.37/7    3.03/13   1.44/2    0.48/11   0.12/5  
  8 Škoda Jakub                    78.43  4.13/6    5.47/6    9.44/3   13.17/10  16.17/7   18.28/5   25.09/5   28.59/4   33.12/8   35.38/9   37.32/5   45.34/2   47.46/2   49.03/3   55.54/11  69.49/11 
    Slavia Liberec orienteering           4.13/6    1.34/4    3.57/4    3.33/14   3.00/9    2.11/6    6.41/2    3.50/3    4.13/16   2.26/9    1.54/1*   8.02/3    2.12/5    1.17/7    6.51/18  13.55/12 
                                         70.59/10  72.50/11  75.52/10  77.46/9   78.29/9   78.43/9  
                                          1.10/7    1.51/15   3.02/11   1.54/7    0.43/5    0.14/14 
  9 Antoš Filip                    79.13  4.45/12   6.42/15  11.42/13  13.08/7   16.19/8   18.54/10  26.39/12  30.50/12  34.31/13  37.02/12  39.39/13  48.41/10  51.11/11  52.33/10  55.35/9   69.13/9  
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.45/12   1.57/14   5.00/12   1.26/4    3.11/13   2.35/11   7.45/15   4.11/11   3.41/11   2.31/12   2.37/16   9.02/8    2.30/7    1.22/10   3.02/9   13.38/9  
                                         70.22/8   72.05/9   75.28/8   78.16/10  79.00/10  79.13/10 
                                          1.09/6    1.43/12   3.23/14   2.48/16   0.44/7    0.13/9  
 10 Peterka Vojtěch                79.53  4.32/9    6.28/10  11.33/12  13.15/8   16.33/11  18.43/9   26.10/10  30.12/10  33.12/8   35.32/7   38.03/10  48.21/9   50.55/8   52.15/9   55.05/7   68.16/7  
    TJ Loko Liberec                       4.32/9    1.56/13   5.05/14   1.42/8    3.18/14   2.10/5    7.27/12   4.02/9    3.00/3    2.20/5    2.31/15  10.18/11   2.34/9    1.20/8    2.50/5   13.11/8  
                                         72.31/12  74.13/12  77.07/12  79.01/11  79.39/11  79.53/11 
                                          4.15/19   1.42/11   2.54/8    1.54/7    0.38/3    0.14/14 
 11 Makovský Jakub                 80.10  4.16/7    6.14/8   10.48/9   12.39/4   15.25/4   18.30/7   25.27/7   29.21/5   33.02/6   35.31/6   37.41/9   47.39/6   50.13/6   52.54/11  56.31/12  69.35/10 
    KOB TRETRA Praha                      4.16/7    1.58/15   4.34/9    1.51/9    2.46/4    3.05/17   6.57/7    3.54/7    3.41/11   2.29/10   2.10/11   9.58/10   2.34/9    2.41/19   3.37/15  13.04/7  
                                         70.42/9   72.03/8   76.43/11  79.10/12  79.58/12  80.10/12 
                                          1.07/4    1.21/2    4.40/19   2.27/13   0.48/11   0.12/5  
 12 Horáček Michal                 82.15  3.58/3    5.24/3    9.20/1*  10.34/1*  13.30/1*  15.24/1*  22.23/1*  26.21/1*  29.55/1*  32.32/1*  34.40/1*  51.07/13  53.52/13  55.14/13  57.51/13  73.25/13 
    Slavia Liberec orienteering           3.58/3    1.26/1*   3.56/3    1.14/1*   2.56/7    1.54/1*   6.59/8    3.58/8    3.34/9    2.37/13   2.08/9   16.27/18   2.45/14   1.22/10   2.37/4   15.34/16 
                                         74.40/13  76.17/13  79.06/13  81.14/13  82.02/13  82.15/13 
                                          1.15/11   1.37/7    2.49/4    2.08/10   0.48/11   0.13/9  
 13 Kadavý Petr                    85.12  6.42/18   8.32/18  12.22/15  13.37/12  16.28/10  18.29/6   25.21/6   29.23/6   32.53/3   35.34/8   37.37/7   54.06/14  56.42/14  58.13/14  60.49/14  76.23/14 
    OK Chrastava                          6.42/18   1.50/11   3.50/1*   1.15/2    2.51/6    2.01/2    6.52/6    4.02/9    3.30/7    2.41/14   2.03/8   16.29/19   2.36/11   1.31/14   2.36/3   15.34/16 
                                         77.37/14  79.14/14  82.04/14  84.12/14  85.00/14  85.12/14 
                                          1.14/10   1.37/7    2.50/5    2.08/10   0.48/11   0.12/5  
 14 Kondrát Martin                 91.28  4.42/11   6.48/16  12.36/16  16.15/17  19.34/16  22.04/16  31.36/17  36.20/17  39.46/16  42.44/16  45.11/16  57.35/16  61.06/16  63.04/17  66.34/16  80.40/16 
    SK Praga                              4.42/11   2.06/18   5.48/16   3.39/15   3.19/15   2.30/9    9.32/19   4.44/14   3.26/6    2.58/18   2.27/14  12.24/17   3.31/19   1.58/18   3.30/14  14.06/13 
                                         82.30/16  84.16/16  87.44/16  90.13/15  91.14/15  91.28/15 
                                          1.50/15   1.46/13   3.28/15   2.29/14   1.01/18   0.14/14 
 15 Pašek František                91.42  5.01/14   6.41/14  12.54/17  16.41/18  20.31/18  23.14/17  31.25/16  35.50/16  39.44/15  42.39/15  44.56/15  56.12/15  59.16/15  60.46/15  64.54/15  79.44/15 
    SK Kamenice                           5.01/14   1.40/10   6.13/17   3.47/16   3.50/18   2.43/14   8.11/16   4.25/12   3.54/13   2.55/15   2.17/12  11.16/14   3.04/16   1.30/13   4.08/17  14.50/15 
                                         81.10/15  83.10/15  87.37/15  90.34/16  91.28/16  91.42/16 
                                          1.26/14   2.00/17   4.27/18   2.57/17   0.54/16   0.14/14 
 16 Novák Daniel                   92.16  4.08/5    6.10/7   11.14/10  12.55/5   15.41/5   18.34/8   25.35/8   29.27/7   45.42/18  48.03/18  50.12/18  60.09/18  63.11/18  64.42/18  67.17/18  81.02/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.08/5    2.02/16   5.04/13   1.41/6    2.46/4    2.53/16   7.01/9    3.52/4   16.15/19   2.21/7    2.09/10   9.57/9    3.02/15   1.31/14   2.35/1*  13.45/11 
                                         84.04/17  85.34/17  88.31/17  91.11/17  92.03/17  92.16/17 
                                          3.02/18   1.30/4    2.57/10   2.40/15   0.52/15   0.13/9  
 17 Tichý Martin                   97.18  5.47/17   7.49/17  14.20/18  16.01/16  19.46/17  23.30/18  32.38/18  37.35/18  41.32/17  44.27/17  47.14/17  58.03/17  61.16/17  63.01/16  66.59/17  84.21/18 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         5.47/17   2.02/16   6.31/18   1.41/6    3.45/17   3.44/18   9.08/17   4.57/16   3.57/15   2.55/15   2.47/17  10.49/12   3.13/18   1.45/17   3.58/16  17.22/18 
                                         86.31/18  88.48/18  92.51/18  96.10/18  97.05/18  97.18/18 
                                          2.10/17   2.17/18   4.03/16   3.19/18   0.55/17   0.13/9  
 18 Klapka Michal                 121.11  9.43/19  13.16/19  21.06/19  23.24/19  29.35/19  33.27/19  42.44/19  48.03/19  51.58/19  55.11/19  60.45/19  72.48/19  75.56/19  77.32/19  87.19/19 106.42/19 
    OK Jiskra Nový Bor                    9.43/19   3.33/19   7.50/19   2.18/12   6.11/19   3.52/19   9.17/18   5.19/19   3.55/14   3.13/19   5.34/19  12.03/16   3.08/17   1.36/16   9.47/19  19.23/19 
                                        108.32/19 111.15/19 115.19/19 118.47/19 120.52/19 121.11/19 
                                          1.50/15   2.43/19   4.04/17   3.28/19   2.05/19   0.19/19 
    Koleš Jan                  DISK       5.33/     8.09/    13.36/    16.47/    31.11/         /    43.28/    48.01/    51.33/    55.16/    57.43/    69.12/    73.56/    76.23/    81.00/    98.51/   
    OK Lokomotiva Pardubice               5.33/     2.36/     5.27/     3.11/    14.24/         /         /     4.33/     3.32/     3.43/     2.27/    11.29/     4.44/     2.27/     4.37/    17.51/   
                                        100.41/   102.34/   108.38/   117.12/   118.17/   118.36/   
                                          1.50/     1.53/     6.04/     8.34/     1.05/     0.19/   
    Kurfürst Pavel             DISK       5.48/     7.55/    15.08/    16.31/    19.32/    21.56/    29.39/    33.57/    48.06/         /         /         /         /         /         /         /   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.48/     2.07/     7.13/     1.23/     3.01/     2.24/     7.43/     4.18/    14.09/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /    71.24/   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Henych Martin              DISK       6.00/     7.52/    12.10/    13.34/    20.42/    24.18/    33.36/         /         /         /         /         /         /         /         /    58.42/   
    Sportcentrum Jičín                    6.00/     1.52/     4.18/     1.24/     7.08/     3.36/     9.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         56.37/    55.00/         /    60.42/    61.39/    62.01/   
                                              /         /         /         /     0.57/     0.22/   
    Kučerka David              DISK-LIM.  9.04/    12.07/    20.41/    23.59/    29.21/    32.49/    43.05/    58.44/    64.00/    68.56/    73.02/   100.20/   104.43/   106.43/   118.09/   149.31/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              9.04/     3.03/     8.34/     3.18/     5.22/     3.28/    10.16/    15.39/     5.16/     4.56/     4.06/    27.18/     4.23/     2.00/    11.26/    31.22/   
                                        150.07/   150.14/   155.05/   158.10/   166.38/   166.38/   
                                          0.36/     0.07/     4.51/     3.05/     8.28/         /   
 23 Fodor Petr                MS   69.23  3.44/2    5.22/2   10.03/4   14.09/14  16.54/12  19.32/13  26.59/13  31.32/15  34.13/11  36.43/11  38.40/11  46.18/5   48.06/4   49.18/5   52.10/2   62.07/1* 
    OOB TJ Turnov                         3.44/2    1.38/7    4.41/10   4.06/19   2.45/2    2.38/12   7.27/12   4.33/13   2.41/1*   2.30/11   1.57/3    7.38/1*   1.48/1*   1.12/6    2.52/6    9.57/1* 
                                         63.06/1*  64.20/1*  67.02/1*  68.34/1*  69.13/1*  69.23/1* 
                                          0.59/1*   1.14/1*   2.42/2    1.32/1*   0.39/4    0.10/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         6.0km  290m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-31      3-67      4-50      5-60      6-34      7-33      8-36      9-40     10-42     11-55     12-56     13-54     14-38     15-45     16-57    
                                      17-100   
  1 Poloprutský Tomáš              69.02  4.48/2    6.21/1*  10.49/2   13.45/2   15.44/2   18.40/2   21.48/1*  28.45/1*  32.46/1*  35.57/1*  38.36/1*  39.49/1*  52.59/1*  54.29/1*  64.42/1*  65.50/1* 
    Slavia Liberec orienteering           4.48/2    1.33/2    4.28/4    2.56/3    1.59/2    2.56/1*   3.08/4    6.57/1*   4.01/1*   3.11/2    2.39/2    1.13/3   13.10/4    1.30/2   10.13/1*   1.08/3  
                                         68.50/1*  69.02/1* 
                                          3.00/4    0.12/1* 
  2 Žemla Tomáš                    76.15  4.44/1*   6.27/2    9.49/1*  12.44/1*  14.56/1*  18.31/1*  22.05/2   30.53/2   36.05/2   39.59/2   42.57/2   44.27/2   55.23/2   56.54/2   72.28/2   73.34/2  
    OK Sparta Praha                       4.44/1*   1.43/4    3.22/1*   2.55/2    2.12/6    3.35/3    3.34/5    8.48/3    5.12/2    3.54/4    2.58/3    1.30/6   10.56/1*   1.31/3   15.34/6    1.06/2  
                                         76.00/2   76.15/2  
                                          2.26/2    0.15/3  
  3 Kvapil Petr                    85.45  5.45/6    7.52/5   11.37/4   14.35/4   16.44/4   21.10/3   24.16/3   34.29/3   42.12/4   46.23/4   49.44/4   51.14/4   63.45/3   66.33/3   80.32/3   81.53/3  
    SOK TJ Turnov                         5.45/6    2.07/6    3.45/3    2.58/4    2.09/4    4.26/4    3.06/3   10.13/8    7.43/8    4.11/5    3.21/6    1.30/6   12.31/3    2.48/8   13.59/2    1.21/4  
                                         85.29/3   85.45/3  
                                          3.36/7    0.16/4  
  4 Vřešťál Jan                    90.10  6.48/7    8.43/7   15.24/7   21.06/7   24.19/8   29.53/8   33.32/8   42.48/8   48.30/8   52.18/7   55.28/6   56.41/6   68.03/4   69.55/4   85.40/4   87.13/4  
    OOB TJ Turnov                         6.48/7    1.55/5    6.41/7    5.42/9    3.13/9    5.34/7    3.39/6    9.16/7    5.42/4    3.48/3    3.10/4    1.13/3   11.22/2    1.52/6   15.45/7    1.33/5  
                                         89.54/4   90.10/4  
                                          2.41/3    0.16/4  
  5 Vokurka Jan                    90.55  5.36/4    8.15/6   12.48/5   16.18/5   19.25/6   24.06/6   28.26/6   37.34/6   43.22/5   49.02/6   52.13/5   53.51/5   68.48/5   70.51/5   85.40/4   87.13/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.36/4    2.39/8    4.33/5    3.30/6    3.07/8    4.41/5    4.20/8    9.08/5    5.48/6    5.40/8    3.11/5    1.38/8   14.57/6    2.03/7   14.49/4    1.33/5  
                                         90.35/5   90.55/5  
                                          3.22/6    0.20/9  
  6 Nehasil David                  92.45  8.11/8    9.22/8   16.37/8   21.29/8   22.42/7   25.42/7   30.41/7   38.15/7   43.55/6   46.56/5   49.21/3   50.17/3   70.03/6   71.19/6   86.24/6   89.09/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    8.11/8    1.11/1*   7.15/9    4.52/7    1.13/1*   3.00/2    4.59/9    7.34/2    5.40/3    3.01/1*   2.25/1*   0.56/1*  19.46/9    1.16/1*  15.05/5    2.45/7  
                                         92.29/6   92.45/6  
                                          3.20/5    0.16/4  
  7 Gálus Igor                     94.09  5.44/5    7.25/3   14.15/6   17.07/6   19.09/5   23.52/5   26.15/5   35.18/5   48.01/7   54.18/8   57.42/7   59.02/7   72.35/7   74.11/7   88.16/7   91.39/7  
    KOB Děčín                             5.44/5    1.41/3    6.50/8    2.52/1*   2.02/3    4.43/6    2.23/1*   9.03/4   12.43/9    6.17/9    3.24/7    1.20/5   13.33/5    1.36/4   14.05/3    3.23/8  
                                         93.56/7   94.09/7  
                                          2.17/1*   0.13/2  
  8 Štěpán Petr                   106.40  5.19/3    7.33/4   11.02/3   14.30/3   16.41/3   23.06/4   25.58/4   35.10/4   40.52/3   45.12/3   58.37/8   59.34/8   76.00/8   79.45/8  100.16/8  101.16/8  
    KOB Děčín                             5.19/3    2.14/7    3.29/2    3.28/5    2.11/5    6.25/8    2.52/2    9.12/6    5.42/4    4.20/6   13.25/9    0.57/2   16.26/7    3.45/9   20.31/9    1.00/1* 
                                        106.23/8  106.40/8  
                                          5.07/8    0.17/8  
  9 Žitný Tomáš                   128.34 10.34/9   13.54/9   19.08/9   24.03/9   26.57/9   38.14/9   42.18/9   61.32/9   68.38/9   73.44/9   79.14/9   81.11/9   99.12/9  100.53/9  117.33/9  121.22/9  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav          10.34/9    3.20/9    5.14/6    4.55/8    2.54/7   11.17/9    4.04/7   19.14/9    7.06/7    5.06/7    5.30/8    1.57/9   18.01/8    1.41/5   16.40/8    3.49/9  
                                        128.18/9  128.34/9  
                                          6.56/9    0.16/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         5.6km  250m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-50      3-60      4-34      5-53      6-35      7-36      8-54      9-65     10-37     11-61     12-46     13-47     14-57     15-49     16-100   
                                     
  1 Nehasil Vladislav              82.05  8.53/5   13.13/5   15.05/4   19.24/3   24.08/3   27.37/3   37.41/3   46.18/2   47.38/2   50.55/1*  66.29/1*  68.27/1*  70.22/1*  77.55/1*  80.51/1*  81.54/1* 
    KOB Děčín                             8.53/5    4.20/1*   1.52/2    4.19/3    4.44/4    3.29/1*  10.04/4    8.37/1*   1.20/1*   3.17/1*  15.34/1*   1.58/5    1.55/1*   7.33/5    2.56/5    1.03/1* 
                                         82.05/1* 
                                          0.11/1* 
  2 Schröter Pavel                 87.05  6.47/2   12.37/3   15.02/3   18.56/2   23.02/2   27.00/2   36.13/2   45.48/1*  47.21/1*  54.53/2   73.15/2   74.36/2   77.40/2   82.59/2   85.25/2   86.50/2  
    OK Chrastava                          6.47/2    5.50/5    2.25/4    3.54/2    4.06/2    3.58/3    9.13/1*   9.35/2    1.33/2    7.32/5   18.22/4    1.21/1*   3.04/6    5.19/1*   2.26/2    1.25/6  
                                         87.05/2  
                                          0.15/3  
  3 Fürst Aleš                     97.30  7.00/3   11.46/2   13.35/1*  16.54/1*  21.39/1*  25.26/1*  35.50/1*  53.05/4   59.05/4   62.36/4   82.39/4   84.11/4   86.13/4   93.36/3   95.59/3   97.17/3  
    TJ Loko Liberec                       7.00/3    4.46/2    1.49/1*   3.19/1*   4.45/5    3.47/2   10.24/5   17.15/6    6.00/6    3.31/2   20.03/5    1.32/2    2.02/3    7.23/3    2.23/1*   1.18/3  
                                         97.30/3  
                                          0.13/2  
  4 Bílý Petr                     100.23  5.57/1*  11.33/1*  13.35/1*  24.23/4   27.57/4   32.42/4   41.57/4   52.39/3   56.59/3   61.00/3   76.45/3   78.36/3   81.20/3   95.39/4   98.54/4  100.08/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.57/1*   5.36/4    2.02/3   10.48/5    3.34/1*   4.45/6    9.15/2   10.42/3    4.20/5    4.01/3   15.45/2    1.51/3    2.44/5   14.19/6    3.15/6    1.14/2  
                                        100.23/4  
                                          0.15/3  
  5 Novotný Dušan                 105.07 16.18/6   23.26/6   26.04/6   30.28/6   36.24/6   40.30/6   51.01/6   63.42/6   65.24/6   72.36/5   89.39/5   91.33/5   93.28/5  100.52/5  103.32/5  104.50/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     16.18/6    7.08/6    2.38/6    4.24/4    5.56/6    4.06/4   10.31/6   12.41/5    1.42/3    7.12/4   17.03/3    1.54/4    1.55/1*   7.24/4    2.40/3    1.18/3  
                                        105.07/5  
                                          0.17/5  
  6 Šritr Martin                  109.14  7.39/4   13.07/4   15.33/5   27.33/5   31.39/5   36.00/5   45.56/5   57.05/5   59.35/5   73.12/6   94.22/6   96.43/6   98.54/6  104.38/6  107.32/6  108.56/6  
    SOK TJ Turnov                         7.39/4    5.28/3    2.26/5   12.00/6    4.06/2    4.21/5    9.56/3   11.09/4    2.30/4   13.37/6   21.10/6    2.21/6    2.11/4    5.44/2    2.54/4    1.24/5  
                                        109.14/6  
                                          0.18/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.8km  135m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-36      4-76      5-54      6-38      7-39      8-37      9-45     10-61     11-46     12-47     13-57     14-100   
  1 Sobek Pavel                   132.56 10.42/1*  12.42/1*  26.25/1*  37.27/1*  46.23/1*  49.22/1*  78.53/1*  83.57/1* 107.51/1* 113.04/1* 116.28/1* 119.30/1* 127.34/1* 132.27/1* 132.56/1* 
    TJ Loko Liberec                      10.42/1*   2.00/1*  13.43/1*  11.02/1*   8.56/1*   2.59/1*  29.31/1*   5.04/1*  23.54/1*   5.13/1*   3.24/1*   3.02/1*   8.04/1*   4.53/1*   0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         4.0km  120m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-64      3-77      4-69      5-67      6-35      7-36      8-76      9-59     10-45     11-48     12-61     13-49     14-100   
  1 Šváb Jan                       86.40  5.27/1*  12.05/2   19.18/2   25.13/2   28.42/2   35.35/2   46.27/2   58.43/3   64.33/2   72.10/1*  75.32/1*  79.40/1*  84.33/1*  86.21/1*  86.40/1* 
    USK Praha                             5.27/1*   6.38/3    7.13/3    5.55/3    3.29/3    6.53/3   10.52/1*  12.16/3    5.50/1*   7.37/1*   3.22/2    4.08/3    4.53/1*   1.48/1*   0.19/1* 
  2 Pospíšil Jiří                  89.03  6.14/2   11.08/1*  17.23/3   22.27/1*  24.48/1*  29.45/1*  42.50/1*  52.30/1*  61.05/1*  75.03/2   78.37/2   81.09/2   86.30/2   88.41/2   89.03/2  
    SOK TJ Turnov                         6.14/2    4.54/1*   6.15/2    5.04/2    2.21/2    4.57/1*  13.05/3    9.40/1*   8.35/3   13.58/2    3.34/3    2.32/1*   5.21/3    2.11/3    0.22/3  
  3 Vydra Pavel                    94.55 12.02/3   17.23/3   23.34/3   28.33/3   30.28/3   35.35/2   48.22/3   58.33/2   66.45/3   81.02/3   84.13/3   87.12/3   92.26/3   94.36/3   94.55/3  
    OK RECO Sport                        12.02/3    5.21/2    6.11/1*   4.59/1*   1.55/1*   5.07/2   12.47/2   10.11/2    8.12/2   14.17/3    3.11/1*   2.59/2    5.14/2    2.10/2    0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.0km  120m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-64      3-77      4-69      5-67      6-35      7-36      8-76      9-59     10-45     11-48     12-61     13-49     14-100   
  1 Škoda Přemek                   62.49  5.07/1*  10.23/1*  15.12/1*  19.07/1*  20.42/1*  24.39/1*  35.12/1*  41.49/1*  46.57/1*  52.55/1*  55.48/1*  58.17/1*  61.16/1*  62.34/1*  62.49/1* 
    Slavia Liberec orienteering           5.07/1*   5.16/1*   4.49/1*   3.55/1*   1.35/1*   3.57/1*  10.33/1*   6.37/1*   5.08/1*   5.58/1*   2.53/1*   2.29/1*   2.59/1*   1.18/1*   0.15/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         4.0km  120m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-64      3-77      4-69      5-67      6-35      7-36      8-76      9-59     10-45     11-48     12-61     13-49     14-100   
  1 Smetana Radim                 110.46  6.50/2   12.48/2   22.48/1*  28.41/1*  31.20/1*  36.57/1*  50.06/1*  66.25/1*  83.07/1*  91.32/1*  99.48/1* 102.58/1* 107.53/1* 110.23/1* 110.46/1* 
    OK Chrastava                          6.50/2    5.58/2   10.00/1*   5.53/2    2.39/1*   5.37/1*  13.09/1*  16.19/2   16.42/2    8.25/1*   8.16/2    3.10/2    4.55/1*   2.30/2    0.23/2  
  2 Havlík Jaroslav               113.11  6.43/1*  11.57/1*  31.30/2   37.19/2   40.28/2   47.48/2   61.44/2   73.28/2   84.27/2   99.01/2  102.08/2  104.53/2  110.35/2  112.52/2  113.11/2  
    Sportcentrum Jičín                    6.43/1*   5.14/1*  19.33/2    5.49/1*   3.09/2    7.20/2   13.56/2   11.44/1*  10.59/1*  14.34/2    3.07/1*   2.45/1*   5.42/2    2.17/1*   0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.9km  100m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-64      3-71      4-69      5-67      6-72      7-45      8-61      9-46     10-47     11-57     12-43     13-100   
  1 Ježková Jana                   84.16  8.15/1*  10.56/1*  18.16/1*  22.58/1*  25.07/1*  33.49/1*  46.50/1*  53.43/1*  57.34/1*  62.22/1*  77.11/1*  81.01/1*  83.56/1*  84.16/1* 
    SOK TJ Turnov                         8.15/1*   2.41/1*   7.20/1*   4.42/2    2.09/1*   8.42/2   13.01/1*   6.53/1*   3.51/1*   4.48/2   14.49/1*   3.50/2    2.55/2    0.20/1* 
  2 Ježek Josef                    96.23 19.06/2   22.53/2   30.22/2   35.02/2   37.23/2   45.52/2   58.56/2   65.50/2   69.44/2   74.28/2   89.20/2   93.07/2   95.59/2   96.23/2  
    SOK TJ Turnov                        19.06/2    3.47/2    7.29/2    4.40/1*   2.21/2    8.29/1*  13.04/2    6.54/2    3.54/2    4.44/1*  14.52/2    3.47/1*   2.52/1*   0.24/2  
    Pešíková Angelika          DISK      21.38/    39.30/    79.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Ner-Pešík                            21.38/    17.52/    40.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Ježek Josef                DISK      15.03/    19.25/    24.46/    39.46/    53.55/    60.41/         /         /         /         /         /         /    83.24/    83.53/   
    SOK TJ Turnov                        15.03/     4.22/     5.21/    15.00/    14.09/     6.46/         /         /         /         /         /         /         /     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          4.5km  145m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-53      3-73      4-69      5-52      6-35      7-36      8-44      9-61     10-46     11-47     12-57     13-43     14-100   
  1 Pešík Marek                    75.44  9.41/2   12.22/2   18.48/2   22.01/2   24.28/2   34.58/2   42.24/2   50.53/2   60.43/1*  63.30/1*  65.41/1*  70.38/1*  73.32/1*  75.31/1*  75.44/1* 
    Ner-Pešík                             9.41/2    2.41/2    6.26/1*   3.13/2    2.27/1*  10.30/2    7.26/1*   8.29/1*   9.50/1*   2.47/1*   2.11/1*   4.57/1*   2.54/1*   1.59/2    0.13/1* 
  2 Škorpil Martin                 88.20  6.57/1*   8.58/1*  15.31/1*  18.11/1*  22.57/1*  28.54/1*  38.54/1*  49.57/1*  62.00/2   71.38/2   73.52/2   80.08/2   86.14/2   88.04/2   88.20/2  
    TJ Jiskra Hořice                      6.57/1*   2.01/1*   6.33/2    2.40/1*   4.46/2    5.57/1*  10.00/2   11.03/2   12.03/2    9.38/2    2.14/2    6.16/2    6.06/2    1.50/1*   0.16/2