Startovka kategorie                                                5.4.2013 0:44:44
                                  JO-KT 6.4.2013
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.2km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornychová Karolína      TJN                  TJN0254   2032173  42.00         
  2 Martanová Lea            VLI                  VLI0555 C 2043610  44.00         
  3 Appeltová Míša           TJN                  TJN0354 C          46.00         
  4 Hejcmanová Monika        CHA                  CHA0255   2049596  48.00         
  5 Synková Barbora          DOK                  DOK0450 C          50.00         
  6 Vitebská Eliška          TJN                  TJN0350 C 1398987  52.00         
  7 Lišková Adélka           CHA                  CHA0254   2049599  54.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.3km   30m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Tereza           TUV                  TUV0558 C  888626  28.00         
  2 Baldriánová Eva          VSP                  VSP0751 C  888639  30.00         
  3 Podrábská Alžběta        VLI                  VLI0451 C   49962  32.00         
  4 Mellanová Judita         TUV                  TUV0559 C  411518  34.00         
  5 Průšková Tereza          STB                  STB0499 C  446324  36.00         
  6 Žejdlíková Eliška        LTP                  LTP0350 C  886252  38.00         
  7 Říhová Eliška            CHA                  CHA0351            40.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.2km   45m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB                  STB0199 B  434808   1.00         
  2 Šritrová Lenka           TUV                  TUV0252 C   51808   4.00         
  3 Bejvlová Karolína        LME                  LME0250 C 2056272   7.00         
  4 Baloghová Lída           TJN                  TJN0150 C 2027211  10.00         
  5 Vakant                                                           13.00         
  6 Korytářová Alžběta       VLI                  VLI0250 C  331664  16.00         
  7 Pavlová Martina          LTP                  LTP0151 B   52925  19.00         
  8 Rydlová Adéla            TJN                  TJN0151 B 2035701  22.00         
  9 Šmolová Adéla            DOK                  DOK0153 C   51496  25.00         
 10 Jeřábková Andrea         CHA                  CHA0253 C    8181  28.00         
 11 Podrábská Marie          VLI                  VLI0251 C  207860  31.00         
 12 Novotná Viktorie         TJN                  TJN0250 C  425591  34.00         
 13 Vakant                                                           37.00         
 14 Jeřábková Nina           BOR                  BOR0151 B    4366  40.00         
 15 Vakant                                                           43.00         
 16 Šmolová Kateřina         DOK                  DOK0151 C    7754  46.00         
 17 Růžičková Vendula        CHA                  CHA0252 C    4666  49.00         
 18 Martanová Elin           VLI                  VLI0252 C 2043603  52.00         
 19 Vakant                                                           55.00         
 20 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.3km   80m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janoušková Lucie         BOR                  BOR9954 A    4357  41.00         
  2 Kubecová Kateřina        STB                  STB9999 A  303919  44.00         
  3 Pohořalá Anna            ROU                  ROU9954 C 2023953  47.00         
  4 Macháčková Barbora       FYD                  FYD0051 C   49994  50.00         
  5 Lišková Hana             KPY                  KPY9951 C  682095  53.00         
  6 Sokolářová Šárka         TUV                  TUV9951 A  411616  56.00         
  7 Riby Rose                LTP                  LTP0051 B  887611  59.00         
  8 Rychlá Kateřina          TUR                  TUR0050 C          62.00         
  9 Poloprutská Lucie        VLI                  VLI9950 B   49951  65.00         
 10 Labská Karolína          LLI                  LLI9952 C  428206  68.00         
 11 Hájková Anna             JEN                  JEN0051 C    7782  71.00         
 12 Pavlíková Markéta        CHA                  CHA0050 B  436447  74.00         
 13 Thořová Markéta          TUV                  TUV9952 C  411521  77.00         
 14 Žejdlíková Karolína      LTP                  LTP9950 C  232494  80.00         
 15 Nejezchlebová Martina    TUR                  TUR9951 C    8223  83.00         
 16 Vakant                                                           86.00         
 17 Vakant                                                           89.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.5km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcarová Barbora        LLI                  LLI9751 C  434595   2.00         
  2 Friedrichs Birte         25D                  25D9805    981904   5.00         
  3 Fürstová Anna            LLI                  LLI9854 C  436960   8.00         
  4 Poloprutská Klára        VLI                  VLI9750 B   49954  11.00         
  5 Müller Dorothea          TUR                  TUR9758 C    6983  14.00         
  6 Žihlová Anna             LLI                  LLI9852 C  428241  17.00         
  7 Macháčková Eliška        FYD                  FYD9851 C   49995  20.00         
  8 Krausová Hana            LLI                  LLI9853 C   51211  23.00         
  9 Koutová Markéta          VLI                  VLI9753            26.00         
 10 Vakant                                                           29.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.7km  125m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Kristýna       TJN                  TJN9651 C 2027204 109.00         
  2 Košková Anička           LLI                  LLI9550 C 1398995 115.00         
  3 Nieke Patricia           TUR                  TUR9552 C 1210495 121.00         
  4 Bořánková Karolína       KAM                  KAM9550 A   53599 127.00         
  5 Winkler Leonore          25D                  25D9605    428545 133.00         
  6 Procházková Marie        KAM                  KAM9554 A   51968 139.00         
  7 Vakant                                                          145.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.0km  100m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Smetanová Alžběta        CHA                  CHA9450 C    8198  68.00         
  2 Kožinová Anna            PGP                  PGP9350 R 7003036  74.00         
  3 Vakant                                                           80.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.2km  160m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Eva             LIT                  LIT8951 C    8115   1.00         
  2 Vokurková Marta          TJN                  TJN7950 C  253111   4.00         
  3 Loosová Lenka            VLI                  VLI8152 C   51230   7.00         
  4 Tučková Monika           BOR                  BOR7650 C    8550  10.00         
  5 Lankašová Barbora        CHA                  CHA8050 C    4212  13.00         
  6 Synková Petra            DOK                  DOK7950 C    7773  16.00         
  7 Horáčková Kateřina       VLI                  VLI8150 C    4211  19.00         
  8 Ječná Tereza             11C                  11C8650            22.00         
  9 Vydrová Markéta          PEN                  PEN8950 C    8180  25.00         
 10 Rudolfová Jana           SJC                  SJC7752 C 2020719  28.00         
 11 Greiner Johanna          25D                  25D8951      2265  31.00         
 12 Kameníková Kateřina      BOR                  BOR7758 C    8441  34.00         
 13 Matějů Kateřina          VLI                  VLI8054 C  336783  37.00         
 14 Vejstrková Zuzana        CHA                  CHA8852 C    4662  40.00         
 15 Kvapilová Lenka          TUV                  TUV8151      7707  43.00         
 16 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.1km  220m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Jitka          LIT                  LIT8352 C    8113  27.00         
  2 Doetsch Esther           25D                  25D8801    880716  30.00         
  3 Kučerková Romana         STB                  STB8196 C  682355  33.00         
  4 Plochová Dominika        DKP                  DKP8651 C   51798  36.00         
  5 Hrobařová Lenka          TJN                  TJN7754 C    9482  39.00         
  6 Vakant                                                           42.00         
  7 Rothaug Sabine           25D                  25D9402    361282  45.00         
  8 Zakouřilová Kamila       TUV                  TUV8557 C   52370  48.00         
  9 Šmidrkalová Monika       NPA                  NPA9051 C    9711  51.00         
 10 Štičková Anna            LLI                  LLI9651 A  253131  54.00         
 11 Gajdová Kristina         VSP                  VSP7752 C   52283  57.00         
 12 Heczková Bohdana         VLI                  VLI7750 R    7752  60.00         
 13 Charousková Lucie        DOK                  DOK9450 B    7759  63.00         
 14 Pachnerová Dominika      CHA                  CHA7750 C    5177  66.00         
 15 Kunzendorf Anne          25D                  25D9001      2457  69.00         
 16 Landovská Anna           PGP                  PGP9251 C  502088  72.00         
 17 Kovářová Lenka           LLI                  LLI9750 A  682088  75.00         
 18 Kovářová Kristýna        DKP                  DKP8450 E 9000007  78.00         
 19 Valešová Jana            PHK                  PHK9154 C 1008144  81.00         
 20 Posseltová Tereza        TJN                  TJN9252 C  411767  84.00         
 21 Švihovská Eva            SJC                  SJC8352 C    9988  87.00         
 22 Flechsig Theresa         25D                  25D9401    361246  90.00         
 23 Zamazalová Kateřina      TAP                  TAP9053 C  416010  93.00         
 24 Jiřištová Zuzana         DKP                  DKP8254      9054  96.00         
 25 Folbrechtová Šárka       BOR                  BOR9051 C 1602628  99.00         
 26 Svobodová Jitka          DCE                  DCE7450 C   53598 102.00         
 27 Bochenková Martina       DKP                  DKP8758 C  434840 105.00         
 28 Píšová Monika            NPA                  NPA8151 C    9699 108.00         
 29 Hoidekrová Lucie         LLI                  LLI9552 A  410734 111.00         
 30 Baldrianová Barbora      VSP                  VSP7850 R    9784 114.00         
 31 Fólová Martina           TJN                  TJN8853 C  416834 117.00         
 32 Henychová Zuzana         VLI                  VLI6151 C    9061 120.00         
 33 Hradecká Petra           DOK                  DOK6850 C  897368 123.00         
 34 Kašková Kateřina         CHA                  CHA7850 C  887906 126.00         
 35 Soukupová Lucie          SJC                  SJC8951 C   51180 129.00         
 36 Sieglinde Kundisch       25D                  25D82      504633 132.00         
 37 Zelená Markéta           PGP                  PGP5850 C   51862 135.00         
 38 Krtičková Michaela       KON                  KON7975 C    8897 138.00         
 39 Vakant                                                          141.00         
 40 Vakant                                                          144.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.1km  190m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašková Petra            SOB                  SOB7451 C    4186  38.00         
  2 Městková Kateřina        VSP                  VSP7650 C   51746  41.00         
  3 Zabořilová Romana        JEN                  JEN7457 C    7775  44.00         
  4 Šedivá Miroslava         EKP                  EKP5750 C   51604  47.00         
  5 Zakouřilová Helena       VSP                  VSP7453 C  232401  50.00         
  6 Podrábská Marie          VLI                  VLI7451 C    8307  53.00         
  7 Janoušková Iveta         BOR                  BOR7457 C    8431  56.00         
  8 Vřešťálová Lucie         TUR                  TUR7450 C  416139  59.00         
  9 Pohořalá Karolína        ROU                  ROU6850 C 2023951  62.00         
 10 Dolejší Lenka            STB                  STB7499 C  434839  65.00         
 11 Kučerová Marie           VSP                  VSP7551 C   53546  68.00         
 12 Bejvlová Martina         LME                  LME7350 C          71.00         
 13 Žemlová Eva              KAM                  KAM7550 C   52118  74.00         
 14 Škorpilová Jana          SJC                  SJC7451 C  211303  77.00         
 15 Folprechtová Kateřina    VSP                  VSP7460 C  416221  80.00         
 16 Martanová Daniela        VLI                  VLI7452 C    8126  83.00         
 17 Jeřábková Tereza         BOR                  BOR7563 C    8438  86.00         
 18 Vakant                                                           89.00         
 19 Vakant                                                           92.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.7km  145m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Eichlerová Jana          KAS                  KAS7051 C    8229   7.00         
  2 Landovská Ivana          PGP                  PGP6251 C  416118  10.00         
  3 Šmausová Gabriela        TJN                  TJN6951 C  232510  13.00         
  4 Pavlíková Pavla          CHA                  CHA6551 C   51533  16.00         
  5 Javůrková Gabriela       VSP                  VSP7260 C  515041  19.00         
  6 Labská Bohuslava         LLI                  LLI6951 C  428281  22.00         
  7 Hájková Magdalena        TUV                  TUV7351 C  411543  25.00         
  8 Picková Helena           TJN                  TJN6952 C  416843  28.00         
  9 Gorčicová Ivana          CHA                  CHA6550 C    8179  31.00         
 10 Bendáková Jitka          LTU                  LTU6951 C  425571  34.00         
 11 Macháčková Michaela      FYD                  FYD7299 C    8328  37.00         
 12 Rejholcová Andrea        BOR                  BOR6951 C 2051490  40.00         
 13 Posseltová Romana        TJN                  TJN7050 C  410359  43.00         
 14 Průšová Markéta          VSP                  VSP7256 C   53160  46.00         
 15 Fürstová Katka           LLI                  LLI6950 C 2032126  49.00         
 16 Bartáková Eva            CHA                  CHA7051 C  331779  52.00         
 17 Mellanová Veronika       TUV                  TUV7251 C  411597  55.00         
 18 Vakant                                                           58.00         
 19 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.4km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pávková Jana             BOR                  BOR6550 C    8445  88.00         
  2 Zalabová Martina         SJC                  SJC6657 C    9932  91.00         
  3 Kavková Dana             SCP                  SCP6150 C  446418  94.00         
  4 Mrázová Pavla            DCE                  DCE5550 C    7868  97.00         
  5 Šmausová Dana            TJN                  TJN6750 C  307416 100.00         
  6 Koucká Ivana             EKP                  EKP6850 C  515195 103.00         
  7 Vakant                                                          106.00         
  8 Slezáčková Věra          KAS                  KAS6550 C   51381 109.00         
  9 Kuncová Jiřina           TJN                  TJN5752      8257 112.00         
 10 Vajcová Hana             CHA                  CHA5651 C    8566 115.00         
 11 Procházková Miluše       DCE                  DCE5450 C   51966 118.00         
 12 Večeřová Ivana           TJN                  TJN6052 C  232618 121.00         
 13 Veselská Kateřina        VLI                  VLI6551      7711 124.00         
 14 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451     51925 127.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.3km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             PEN                  PEN6350 C  232387  53.00         
  2 Jermanová Eva            TJN                  TJN6150 C  425590  56.00         
  3 Jedličková Zdena         BOR                  BOR6250 C    8467  59.00         
  4 Kovářová Alena           LTP                  LTP6151 C  232914  62.00         
  5 Kapounová Jitka          DOK                  DOK6050 C  886261  65.00         
  6 Košková Vlasta           LLI                  LLI6351 C  410719  68.00         
  7 Kubátová Ivana           BOR                  BOR6152 C    8464  71.00         
  8 Benešová Iva             SJC                  SJC6151 C    9908  74.00         
  9 Vilimovská Miroslava     DOK                  DOK5750 C    7757  77.00         
 10 Šípová Soňa              BOR                  BOR6150 C  232182  80.00         
 11 Vakant                                                           83.00         
 12 Vakant                                                           86.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.2km  140m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šaffková Zuzana          CHA                  CHA5150 C    8162  67.00         
  2 Neradová Alena           LIT                  LIT5051 C    8110  73.00         
  3 Ševčíková Alena          CHA                  CHA5351 C    8165  79.00         
  4 Nováková Jana            NPA                  NPA5552 C    9690  85.00         
  5 Klímová Jitka            KAS                  KAS5451 C    8166  91.00         
  6 Lukavcová Lenka          TJN                  TJN5452 C    8259  97.00         
  7 Bradnová Věra            CHA                  CHA5550 C    8168 103.00         
  8 Bartoňová Marie          BOR                  BOR5351 C    8433 109.00         
  9 Havlová Jaroslava        JEN                  JEN5452 C    4631 115.00         
 10 Kadavá Eva               CHA                  CHA5750 C    8171 121.00         
 11 Štrossová Jiřina         DCE                  DCE5650 C    7870 127.00         
 12 Lusková Olga             CHA                  CHA5650 C    8170 133.00         
 13 Vakant                                                          139.00         
 14 Vakant                                                          145.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.9km  120m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vokálová Pavla           CHA                  CHA4951 C    8158   5.00         
  2 Dohnalová Dana           VSP                  VSP5050 C   51645  11.00         
  3 Ondrůjová Anna           LIT                  LIT5351 C  336715  17.00         
  4 Karmazínová Ivana        VLI                  VLI5150 C   51216  23.00         
  5 Vakant                                                           29.00         
  6 Horáčková Stanislava     VLI                  VLI4950 C    4100  35.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.8km   95m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašková Eva              CHA                  CHA4650 C    8152  98.00         
  2 Městková Eva             TEP                  TEP4851 C   51647 101.00         
  3 Kohoutová Jitřenka       UVP                  UVP4850 C   51265 104.00         
  4 Langrová Marie           BOR                  BOR3750 C    8542 107.00         
  5 Krausová Marie           LLI                  LLI4451 C   51214 110.00         
  6 Štrojsová Jaroslava      KAS                  KAS4350 C    8228 113.00         
  7 Kutáčková Stanislava     LTU                  LTU4751 C  405955 116.00         
  8 Křtěnská Leontina        BOR                  BOR4650 C    8549 119.00         
  9 Kubíková Hela            LLI                  LLI4851 C    8242 122.00         
 10 Nejezchlebová Věra       KAS                  KAS4551 C   51384 125.00         
 11 Vakant                                                          128.00         
 12 Vakant                                                          131.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.3km   40m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Štěpán            PGP                  PGP0300 C    9877  41.00         
  2 Hnízdil Matěj            KAS                  KAS0301 C   51382  43.00         
  3 Řehoř Vojta              TJN                  TJN0303 C          45.00         
  4 Zakouřil Matyáš          VSP                  VSP0400 C  232616  47.00         
  5 Vitebský Lukáš           TJN                  TJN0302 C 1398971  49.00         
  6 Baldrián Tomáš           VSP                  VSP0405 C    8277  51.00         
  7 Socha Ondřej             BOR                  BOR0302 C  361279  53.00         
  8 Mellan Jonáš             TUV                  TUV0308 C  888622  55.00         
  9 Danko Štěpán             CHA                  CHA0301 C          57.00         
 10 Novotný Jaromír          VLI                  VLI0300 C          59.00         
 11 Dejnožka Vojtěch         TJN                  TJN0300 C 2027224  61.00         
 12 Javůrek Tomáš            VSP                  VSP0302 C 2032182  63.00         
 13 Zabořil Ondřej           JEN                  JEN0401 C    7780  65.00         
 14 Tkáč Matěj               TJN                  TJN0401 C 2027207  67.00         
 15 Horna Lukáš              CHA                  CHA0105   2049588  69.00         
 16 Průša Dominik            VSP                  VSP0406 C 2032107  71.00         
 17 Staňa Ondřej             BOR                  BOR0301 C    4377  73.00         
 18 Matyáš Vojtěch           CHA                  CHA0202   2049595  75.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.3km   30m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Městka Václav            VSP                  VSP0600 C  416121   0.00         
  2 Bejvl Marek              LME                  LME0400 C 2065265   2.00         
  3 Peterka Jakub            LLI                  LLI0404 C   51201   4.00         
  4 Nejezchleb Vojtěch       TUR                  TUR0501             6.00         
  5 Bolehovský Daniel        EKP                  EKP0508 C  301375   8.00         
  6 Fejtek Ondřej            STB                  STB0301 C   52910  10.00         
  7 Vakant                                                           12.00         
  8 Rokos Marek              TJN                  TJN0500 C          14.00         
  9 Janoušek Slávek          BOR                  BOR0400 C    4360  16.00         
 10 Just Samuel              CHA                  CHA0502 C          18.00         
 11 Dejnožka Martin          TJN                  TJN0600 C 2035718  20.00         
 12 Vakant                                                           22.00         
 13 Vakant                                                           24.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.4km   45m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Růta Matyáš              TJN                  TJN0102 C 2032159   0.00         
  2 Paroulek Lukáš           LLI                  LLI0201 C  253135   3.00         
  3 Šmol David               DOK                  DOK0100 C    7771   6.00         
  4 Rokos Michal             TJN                  TJN0107 C 2027215   9.00         
  5 Hájek Kryštof            TUV                  TUV0203 C  886280  12.00         
  6 Riby Thomas              LTP                  LTP0202 C  897367  15.00         
  7 Vakant                                                           18.00         
  8 Průša Kryštof            VSP                  VSP0102 C 2020707  21.00         
  9 Vakant                                                           24.00         
 10 Hořák Jaroslav           LLI                  LLI0102 B 2032134  27.00         
 11 Bolehovský Michal        EKP                  EKP0200 C  301169  30.00         
 12 Adamec Martin            TJN                  TJN0106 C 2045202  33.00         
 13 Zabořil Vojta            JEN                  JEN0101 C   51543  36.00         
 14 Bílý Jakub               LTP                  LTP0104 B  434575  39.00         
 15 Horák Tomáš              TJN                  TJN0109 C 2027223  42.00         
 16 Vakant                                                           45.00         
 17 Bradáč David             LLI                  LLI0203 C 2032132  48.00         
 18 Javůrek Emil             VSP                  VSP0100 C  515064  51.00         
 19 Vakant                                                           54.00         
 20 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.7km   85m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilar Adam               STB                  STB0001 C  446362   2.00         
  2 Němeček Josef            TJN                  TJN0002 B  436942   5.00         
  3 Marek Jakub              LLI                  LLI9900 C           8.00         
  4 Hladík Jan               TUV                  TUV0002 B  411538  11.00         
  5 Kameník David            BOR                  BOR0003 B    4364  14.00         
  6 Zappe Nicholas-Benjamin  TJN                  TJN0003 C 2027206  17.00         
  7 Drobník Michal           TUR                  TUR9903 C          20.00         
  8 Šmol Martin              DOK                  DOK0002 C    7766  23.00         
  9 Melichar Petr            LLI                  LLI0001 B   51203  26.00         
 10 Ježek Josef              TUV                  TUV9901 C  411581  29.00         
 11 Ullrich Jakub            BOR                  BOR9900 A    4359  32.00         
 12 Schindler Pavel          TJN                  TJN0000 C          35.00         
 13 Bek Ondřej               CHA                  CHA9904 C 2049592  38.00         
 14 Šmaus Antonín            TJN                  TJN0001 B 2025357  41.00         
 15 Bradáč Jakub             LLI                  LLI0002 B 2032105  44.00         
 16 Karatsiolis Kryštof      TUR                  TUR9901 C  888618  47.00         
 17 Thoř Tomáš               TUV                  TUV9903 B    2674  50.00         
 18 Synek Antonín            DOK                  DOK0001 B    7758  53.00         
 19 Kubec Jan                BOR                  BOR0004 B    4380  56.00         
 20 Vakant                                                           59.00         
 21 Vakant                                                           62.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.9km  105m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucký Martin            EKP                  EKP9700 C 2032158  95.00         
  2 Michek David             TJN                  TJN9802 C 2027247  98.00         
  3 Kašpar Ludvík            BOR                  BOR9805 C  331399 101.00         
  4 Werner Michal            PGP                  PGP9705 C  246900 104.00         
  5 Procházka Daniel         LLI                  LLI9703 C    8241 107.00         
  6 Döhler Erik              25D                  25D9801   1310398 110.00         
  7 Šmaus Jan                TJN                  TJN9700 C  232505 113.00         
  8 Navrátil Šimon           PGP                  PGP9702 B  681882 116.00         
  9 Kočvara Oldřich          JEN                  JEN9705 B    7786 119.00         
 10 Novák Filip              TJN                  TJN9801 B 2027217 122.00         
 11 Hennseler Ole            25D                  25D9802    980606 125.00         
 12 Janeček Mirek            TJN                  TJN9804 B 2027208 128.00         
 13 Hudec Antonín            PGP                  PGP9805 C   51636 131.00         
 14 Vakant                                                          134.00         
 15 Vakant                                                          137.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.9km  145m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Labský Jan               LLI                  LLI9602 B  428203 104.00         
  2 Grätsch Markus           TUR                  TUR9603 C  411576 107.00         
  3 Nejman Stanislav         CHA                  CHA9500 B  330671 110.00         
  4 Hradecký Jaroslav        DOK                  DOK9600 C         113.00         
  5 Janischowski Daniel      25D                  25D9501    992222 116.00         
  6 Kadečka Adam             JEN                  JEN9601 C  411527 119.00         
  7 Landovský Jakub          PGP                  PGP9601 B  361959 122.00         
  8 Horák Martin             TJN                  TJN9603 C 2049580 125.00         
  9 Sokolář Ondřej           TUV                  TUV9601 C  411412 128.00         
 10 Pavlovec Jan             BOR                  BOR9503 A  887936 131.00         
 11 Döllgast Moritz          25D                  25D95     1180295 134.00         
 12 Hájek Vojtěch            TJN                  TJN9502 B  896978 137.00         
 13 Otto Mark                25D                  25D9601    960407 140.00         
 14 Vakant                                                          143.00         
 15 Vakant                                                          146.00         
 
Startovka kategorie: H21K        4.3km  195m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Jiří              26C                  26C8700     51821  33.00         
  2 Mikula Petr              JEN                  JEN8102 C   51547  36.00         
  3 Koucký Roman             EKP                  EKP6301 C 2035738  39.00         
  4 Valter Petr              KBP                  KBP4500 C    6645  42.00         
  5 Schulhof Jan             TUR                  TUR8900 C          45.00         
  6 Koštejn Pavel            DOK                  DOK7100 C  887931  48.00         
  7 Večeřa Martin            TJN                  TJN9105 C  232508  51.00         
  8 Řezáč Pavel              VLI                  VLI6900 C  301152  54.00         
  9 Gorčica Pavel            CHA                  CHA6200 C    8174  57.00         
 10 Šmol Marcel              DOK                  DOK7300 C          60.00         
 11 Melichar Vojtěch         LLI                  LLI9802 A   51207  63.00         
 12 Bolehovský Pavel         EKP                  EKP7103 C  601169  66.00         
 13 Lepšík Petr              BOR                  BOR8202 C    8508  69.00         
 14 Picek Štěpán             TJN                  TJN9601 A  232509  72.00         
 15 Poloprutský Tomáš        VLI                  VLI6205 C   51227  75.00         
 16 Synek Marcel             DOK                  DOK7600 C    7767  78.00         
 17 Posselt Martin           TJN                  TJN9501 B  232512  81.00         
 18 Škoda Přemek             VLI                  VLI5301 C    8302  84.00         
 19 Birnstock Jan            25D                  25D73      777333  87.00         
 20 Hradecký Jaroslav        DOK                  DOK6300 C  886258  90.00         
 21 Matějka Lukáš            LTP                  LTP9802 A  682083  93.00         
 22 Beránek Petr             BOR                  BOR6701 C    8524  96.00         
 23 Koštejn Vít              DOK                  DOK9800 A  888634  99.00         
 24 Pešík Marek              TJN                  TJN8301 C  830713 102.00         
 25 Karmazín Petr            VLI                  VLI4901 C  361986 105.00         
 26 Radovan Kunc             TJN                  TJN5549      8249 108.00         
 27 Kvapil Petr              TUV                  TUV8322      7402 111.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.1km  265m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wohanka Petr             VRL                  VRL7305 C    8973  10.00         
  2 Mrázek Jiří              DKP                  DKP7911 C 7922111  12.00         
  3 Krtička Jan              KON                  KON7931 C    8908  14.00         
  4 Šimek Tomáš              FSP                  FSP6304 C  682612  16.00         
  5 Prunsche Christoph       25D                  25D92      884821  18.00         
  6 Chloupek Adam            ZBM                  ZBM9300 E  995849  20.00         
  7 Lösch Sören              25D                  25D87      500300  22.00         
  8 Zakouřil Tomáš           TUV                  TUV7500 C   51726  24.00         
  9 Karvánek Matouš          BOR                  BOR9006 C   52902  26.00         
 10 Kobr Tomáš               TJN                  TJN8901 C 1969696  28.00         
 11 Henych Petr              VLI                  VLI6001 C  515132  30.00         
 12 Prášil Ondřej            SJC                  SJC8401 C    9705  32.00         
 13 Arnold Friedrich         25D                  25D94      500295  34.00         
 14 Macek Jiří               LIT                  LIT8401 C    8107  36.00         
 15 Landovský Tomáš          PGP                  PGP9103 C  910714  38.00         
 16 Luštický Martin          HOR                  HOR8700 C 2035709  40.00         
 17 Späth Felix              25D                  25D91      621134  42.00         
 18 Bejr Zdeněk              NPA                  NPA8401 C    9700  44.00         
 19 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401      6401  46.00         
 20 Friedrichs Bjarne        25D                  25D90      902806  48.00         
 21 Krejčí Jaroslav          BOR                  BOR6302 C    8512  50.00         
 22 Zaoral Pedros            TJN                  TJN7904 C  232631  52.00         
 23 Přinda Lukáš             VLI                  VLI7701 C    8300  54.00         
 24 Hanzl Tomáš              SJC                  SJC8205 C    9965  56.00         
 25 Novák Daniel             DOK                  DOK8700 C  887924  58.00         
 26 Neumann Josef            25D                  25D8401   1984123  60.00         
 27 Kohl Jiří                KPY                  KPY6201 C  301391  62.00         
 28 Peterka Vojtěch          LLI                  LLI7502 C  515503  64.00         
 29 Semík Luboš              KAM                  KAM6201 C   52279  66.00         
 30 Kučerka Jan              LIT                  LIT8002 C    8118  68.00         
 31 Šedivý Jiří              EKP                  EKP5500 C   51605  70.00         
 32 Bořánek Petr             VSP                  VSP7000 C   51750  72.00         
 33 Janovský Tomáš           PGP                  PGP6401 C  515464  74.00         
 34 Schröter Pavel           CHA                  CHA7203 C  301545  76.00         
 35 Krueger Robert           25D                  25D83      500849  78.00         
 36 Srb Tomáš                BOR                  BOR8801 C   52905  80.00         
 37 Pachner Pavel            VLI                  VLI7503 C    8298  82.00         
 38 Kazda Jiří               SJC                  SJC8006 C    4298  84.00         
 39 Schulte-Zurhausen Roman  25D                  25D8400    841101  86.00         
 40 Novák Jiří               NPA                  NPA7502 C  682098  88.00         
 41 Wagner Libor             DKP                  DKP8511 C  301369  90.00         
 42 Rewig Thomas             25D                  25D8203   1301785  92.00         
 43 Zajíc Vítězslav          TAP                  TAP8610 C  515469  94.00         
 44 Kondrát Martin           PGP                  PGP6501 C   51840  96.00         
 45 Nykodým Miloš            ZBM                  ZBM9005    515163  98.00         
 46 Šákr Vít                 BOR                  BOR9301 A 2032136 100.00         
 47 Picek Jan                TJN                  TJN9101 C  416840 102.00         
 48 Habán Ivo                VLI                  VLI7707 C   53226 104.00         
 49 Henych Martin            SJC                  SJC8601 R  886514 106.00         
 50 Müller Philipp           25D                  25D88     1240788 108.00         
 51 Vrabec Ondřej            SCP                  SCP8303 C   51558 110.00         
 52 Flechsig Florian         25D                  25D9201   1972767 112.00         
 53 Kořínek Tomáš            BOR                  BOR9007 C    7761 114.00         
 54 Fürst Matouš             LLI                  LLI9603 A 7003006 116.00         
 55 Vančura Martin           TJN                  TJN8002 C   51234 118.00         
 56 Antoš Filip              NPA                  NPA8001 C    9698 120.00         
 57 Martan Jiří              VLI                  VLI7300 C    8129 122.00         
 58 Beneš Jan                SJC                  SJC8703 C  886513 124.00         
 59 Semík Vojtěch            KAM                  KAM9100 C  995799 126.00         
 60 Nerad Jaroslav           LIT                  LIT9001 C    8108 128.00         
 61 Kalina Miroslav          EKP                  EKP8211 C  515458 130.00         
 62 Kučera Jan               VSP                  VSP7302 C   51650 132.00         
 63 Šedivý Jan               PGP                  PGP8409 E  515404 134.00         
 64 Brandt Christoph         25D                  25D89      501948 136.00         
 65 Kadavý Petr              CHA                  CHA7800 C    8188 138.00         
 66 Vokurka Jan              TJN                  TJN7501 C  253145 140.00         
 67 Pavlík Bronislav         LIT                  LIT8201 C    8119 142.00         
 68 Vakant                                                          144.00         
 69 Vakant                                                          146.00         
 
Startovka kategorie: H35         4.2km  245m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemla Tomáš              KAM                  KAM7105 C   51565  49.00         
  2 Žitný Tomáš              SMB                  SMB6401 C   49971  52.00         
  3 Liška Jindřich           KPY                  KPY6700 C  682077  55.00         
  4 Bejvl Jakub              LME                  LME7100 C 2065282  58.00         
  5 Hájek Jan                TUV                  TUV7301 C    5788  61.00         
  6 Zakouřil Václav          VSP                  VSP7401 C   51724  64.00         
  7 Peterka František        TJP                  TJP4900 C    8861  67.00         
  8 Balogh Jan               TJN                  TJN7500 C 2032176  70.00         
  9 Folprecht Eduard         TUV                  TUV7304 C    9056  73.00         
 10 Průša Michal             VSP                  VSP7310 C  553437  76.00         
 11 Vakant                                                           79.00         
 12 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.8km  210m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrian Petr            PGP                  PGP7203 C    2460  67.00         
  2 Vřešťál Jan              TUR                  TUR7301 C  416120  70.00         
  3 Šmaus Ivan               TJN                  TJN6249 C    8270  73.00         
  4 Sucharda Jiří            BOR                  BOR5802 C   51542  76.00         
  5 Žejdlík Michal           LTP                  LTP7001 C  682100  79.00         
  6 Průšek Petr              STB                  STB7000 C    8486  82.00         
  7 Mrkvička Jiří            TJN                  TJN7101 C 2020748  85.00         
  8 Svoboda Jan              BOR                  BOR7200 C    8536  88.00         
  9 Hnízdil Jan              KAS                  KAS7100 C  515023  91.00         
 10 Vakant                                                           94.00         
 11 Šašek Luděk              SOB                  SOB6901 C    4189  97.00         
 12 Novotný Otakar           TJN                  TJN5604 C    8260 100.00         
 13 Jeřábek Petr             BOR                  BOR7105 C    8439 103.00         
 14 Javůrek Jaromír          VSP                  VSP7110 C  515099 106.00         
 15 Zabořil Michal           JEN                  JEN7101 C    7781 109.00         
 16 Rulc Zdeněk              LJN                  LJN7201 C    7745 112.00         
 17 Novotný Dušan            TJN                  TJN7002 C  232502 115.00         
 18 Křtěnský Roman           BOR                  BOR7100 C    8510 118.00         
 19 Švancar Martin           CHA                  CHA7000 C    8178 121.00         
 20 Škorpil Martin           HOR                  HOR5700 C 2011900 124.00         
 21 Eichler Petr             KAS                  KAS6900 C   51385 127.00         
 22 Podrábský Ctibor         VLI                  VLI7001 C    8306 130.00         
 23 Vakant                                                          133.00         
 24 Průcha Miloslav          BOR                  BOR5800 C 1958242 136.00         
 25 Vakant                                                          139.00         
 26 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.9km  135m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ladislav           VLI                  VLI4900 C  253372  43.00         
  2 Hostaš Petr              TJN                  TJN6601 C  416829  46.00         
  3 Bílý Petr                LTP                  LTP6805 C   51279  49.00         
  4 Havel Leoš               VRL                  VRL6401 C    8964  52.00         
  5 Vakant                                                           55.00         
  6 Kovář Boris              LTP                  LTP6710 C  899153  58.00         
  7 Bendák Petr              LTU                  LTU6500 C  416285  61.00         
  8 Šritr Martin             TUV                  TUV6802 C  232388  64.00         
  9 Schindler Jiří           TJN                  TJN6301 C  416828  67.00         
 10 Bruner Luboš             LTP                  LTP6501 C  682114  70.00         
 11 Macháček Aleš            FYD                  FYD6400 C    8333  73.00         
 12 Kavalek Miroslav         CHA                  CHA6300 C    8176  76.00         
 13 Dobeš Václav             KPY                  KPY5701 C  301374  79.00         
 14 Hořínek Jaroslav         VSP                  VSP5000 C   51643  82.00         
 15 Posselt Martin           TJN                  TJN6802 C  232256  85.00         
 16 Pavel Petr               LTP                  LTP6806 C  897351  88.00         
 17 Procházka Antonín        DCE                  DCE5500 C   51965  91.00         
 18 Picek Jan                TJN                  TJN6500 C  416839  94.00         
 19 Kovář Karel              LTP                  LTP6102 C  682080  97.00         
 20 Žucha Jiří               TJN                  TJN6603   2017687 100.00         
 21 Vakant                                                          103.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.9km  110m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Petr              PGP                  PGP6000 C   51632  19.00         
  2 Vrabec Martin            SCP                  SCP6100 C   51571  25.00         
  3 Kořínek Zdeněk           PEN                  PEN6201 C    7762  31.00         
  4 Hoidekr Pavel            LLI                  LLI5901 C   52109  37.00         
  5 Kavka Jiří               SCP                  SCP5900 C  301147  43.00         
  6 Vydra Pavel              PEN                  PEN6200 C   49998  49.00         
  7 Vakant                                                           55.00         
  8 Mellan Martin            TUV                  TUV6304 C  411583  61.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.5km  120m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pávek Miloš              BOR                  BOR5801 C    8436   3.00         
  2 Jedlička Miroslav        JEN                  JEN5301 C  336709   6.00         
  3 Beneš Josef              SJC                  SJC5801 C    9907   9.00         
  4 Kaška Rudolf             CHA                  CHA5500 C    8167  12.00         
  5 Horák Petr               TJN                  TJN5602 C    8255  15.00         
  6 Eiselt Miloš             LTP                  LTP5802 C  682076  18.00         
  7 Jaroš Vladimír           DCE                  DCE5400 C   51973  21.00         
  8 Pavlík Milan             CHA                  CHA5400 C   51231  24.00         
  9 Vakant                                                           27.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.4km  115m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadavý Zdeněk            CHA                  CHA4901 C    8155   5.00         
  2 Pospíšil Jiří            TUV                  TUV4701 C    8323   8.00         
  3 Vokál Jiří               CHA                  CHA5001 C    8159  11.00         
  4 Vlček Vladislav          43C                  43C5000      7793  14.00         
  5 Richtr Jiří              JEN                  JEN5001 C    7777  17.00         
  6 Ševčík Milan             CHA                  CHA5003 C    8199  20.00         
  7 Novák Karel              NPA                  NPA5001 C    9686  23.00         
  8 Lusk Karel               CHA                  CHA5002 C    8160  26.00         
  9 Horáček Miroslav         VLI                  VLI5000 C    4214  29.00         
 10 Juřina Robert            FYD                  FYD4900 C    8332  32.00         
 11 Lukavec Míla             TJN                  TJN4901 C    8258  35.00         
 12 Barták Jiří              CHA                  CHA5100 C    8161  38.00         
 13 Bárta Miroslav           JEN                  JEN5201 C    7778  41.00         
 14 Vakant                                                           44.00         
 15 Vakant                                                           47.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.3km   75m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchleba Jiří         KAS                  KAS4600 C    8235   1.00         
  2 Smetana Radim            CHA                  CHA4700 C    8153   7.00         
  3 Hlaváč Jaroslav          SMB                  SMB4801 C    7718  13.00         
  4 Kraus Jan                LLI                  LLI4501 C   51213  19.00         
  5 Mikan Vladimír           SJC                  SJC4805 C    9913  25.00         
  6 Peterka Josef            LLI                  LLI4702 C   51204  31.00         
  7 Vakant                                                           37.00         
  8 Lukáš Zdeněk             LLI                  LLI4502 C    8243  43.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.8km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Václav          TUV                  TUV4301 C    8324   1.00         
  2 Langr Jan                BOR                  BOR3601 C    8541   4.00         
  3 Dohnal Josef             VSP                  VSP4300 C   51743   7.00         
  4 Úlehla Zdeněk            BOR                  BOR4001 C    8552  10.00         
  5 Štrojsa Josef            KAS                  KAS4000 C    8230  13.00         
  6 Picek Jan                TJN                  TJN4000 C  434577  16.00         
  7 Křtěnský Jaroslav        BOR                  BOR3600 C    4132  19.00         
  8 Kohout Tomáš             UVP                  UVP3700 C    7930  22.00         
  9 Mašek Pavel              BOR                  BOR3602 C    8544  25.00         
 10 Petrželka Pavel          TJN                  TJN3800 C   52900  28.00         
 11 Beránek Miroslav         BOR                  BOR3900 C    4131  31.00         
 12 Vakant                                                           34.00         
 13 Vakant                                                           37.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.3km   30m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Philip              LTP                  LTP0702 C  897359                
  2 Bradáč Václav            LLI                  LLI0600 C 2049555                
  3 Dolejší Jan              STB                  STB0601 C  438039                
  4 Podrábský Ctibor         VLI                  VLI0700 C   51232                
  5 Vařeková  Anna           TUV                  TUV0651 C  411346                
  6 Hallman Marek            TUV                  TUV0204 C  411348                
  7 Vakant                                                                         
  8 Míka Bertík              TJN                  TJN0601 C                        
  9 Hubáček David            TJN                  TJN0602 C                        
 10 Hubáčková Lucie          TJN                  TJN0651 C                        
 11 Řehoř Hynek              TJN                  TJN0700 C                        
 12 Zabořilová Anna          JEN                  JEN0951      7776                
 13 Vřešťál Antonín          TUR                  TUR0604 C                        
 14 Vřešťál František        TUR                  TUR0906 C                        
 15 Blažková Petra           TUR                  TUR06xx                          
 16 Blažková Karolína        TUR                  TUR08xx                          
 17 Vakant                                                                         
 18 Drahoňovský Tomáš        TUR                  TUR0701                          
 19 Žemlová Barbora          KAM                  KAM0751     52122                
 20 Rejholcová Tereza        BOR                  BOR0751 C    6885                
 21 Svoboda Matěj            BOR                  BOR0600 C    4371                
 22 Lamačová Barbora         BOR                  BOR0750 C    4124                
 23 Houda Lukáš              CHA                  CHA                              
 24 Pastuszková Laura        Pastuszkovi          NE7                              
 25 Tomanicová Sofie         CHA                  CHA0450 C                        
 26 Schröterová Adéla        CHA                  CHA0551 C                        
 27 Lusk Zdeněk              CHA                  CHA0600 C                        
 28 Brandová Anna Marie      CHA                  CHA0651 C                        
 29 Houdová Veronika         CHA                  CHA0552 C                        
 30 Just Matouš              CHA                  CHA0701 C                        
 31 Pospíšil Jan             CHA                  CHA0601 C                        
 32 Houžvička David          TUV                  TUV0501 C                        
 33 Mencl Josef              VSP                  VSP0602 C 2021850                
 34 Zakouřilová Klára        VSP                  VSP0850 C 2032113                
 35 Přinda Jan               VLI                  VLI0803 C    8299                
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.4km   40m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Kateřina            LTP                  LTP7252 C  342046                
  2 Melicharová Barbora      LLI                  LLI7252 C 1398996                
  3 Peterková Viktorie       LLI                  LLI7551 C   51205                
  4 Hořáková Petra           LLI                  LLI6953 C    8547                
  5 Balcarová Alena          LLI                  LLI7150 C 1398994                
  6 Dolejší Miloš            STB                  STB6701 C   52906                
  7 Lišková Hana             KPY                  KPY6650                          
  8 Petrová Věra             VLI                  VLI6251 C   51218                
  9 Hladíková Jana           TUV                  TUV7253 C  411516                
 10 Dejnožková Blanka        TJN                  TJN5099   2049610                
 11 Tkáč Jan                 TJN                  TJN5049   2027227                
 12 Marková Jana             LLI                  LLI7152 C                        
 13 Pešík Angelika           TJN                  TJN8250 C  830519                
 14 Koucká Barbora           EKP                  EKP0050 C  361943                
 15 Ježek Josef              TUV                  TUVXXX1                          
 16 Ježková Jana             TUV                  TUVXXX2                          
 17 Danko Tomáš              CHA                  CHA7200 C  436410                
 18 Sokolářová Jitka         TUV                  TUVXXX3      6889                
 19 Menclová Silvie          VSP                  VSP7050 C   51749                
 20 Tomanica Vojtěch         CHA                  CHA       2049587                
 21 Hronová Karolína         Pastuszkovi          NE7                              
 22 Zítková Michaela         TUR                  TUR                              
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          2.7km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Jaromír         LLI                  LLI6301 C    8503                
  2 Šumberová Zuzana         VLI                  VLI5351 C    8304                
  3 Dejnožka Jiří            TJN                  TJN7503 C 2027225                
  4 Miller Jan               JEN                  JEN9707     51544                
  5 Košek Ladislav           LLI                  LLI5903 C  410732                
  6 Thoř Miloš               TUV                  TUVXXXX    411398                
  7 Pešík Michal             TJN                  TJN7701 C 2025338                
  8 Moutvička Ondřej         LIT                  LIT8301 C    8125                
  9 Táborský Ondřej          TJN                  TJN5605 C    8250                
 10 Berková Květa            TJN                  TJN7350 C  232629                
 11 Šváb Jan                 VSP                  VSP5801 C  886277                
 12 Mencl Miloslav           VSP                  VSP6505 C   52277                
 13 Pastuszek Jakub          Pastuszkovi          NE7                              
 14 Kočíbová Iva             TJN                  TJN6354    307418                
 15 Vakant