Startovka oddílů                                                    5.4.2013 0:44:24
                                   JO-KT 6.4.2013
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 11C - 11C                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ječná Tereza             11C8650            D21K    22.00         
 
 
Startovka oddílu: 25D - 25D                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Birnstock Jan            25D  73  777333    H21K    87.00         
  2 Sieglinde Kundisch       25D  82  504633    D21L   132.00         
  3 Rewig Thomas             25D8203 1301785    H21L    92.00         
  4 Krueger Robert           25D  83  500849    H21L    78.00         
  5 Schulte-Zurhausen Roman  25D8400  841101    H21L    86.00         
  6 Neumann Josef            25D8401 1984123    H21L    60.00         
  7 Lösch Sören              25D  87  500300    H21L    22.00         
  8 Müller Philipp           25D  88 1240788    H21L   108.00         
  9 Doetsch Esther           25D8801  880716    D21L    30.00         
 10 Brandt Christoph         25D  89  501948    H21L   136.00         
 11 Greiner Johanna          25D8951    2265    D21K    31.00         
 12 Friedrichs Bjarne        25D  90  902806    H21L    48.00         
 13 Kunzendorf Anne          25D9001    2457    D21L    69.00         
 14 Späth Felix              25D  91  621134    H21L    42.00         
 15 Prunsche Christoph       25D  92  884821    H21L    18.00         
 16 Flechsig Florian         25D9201 1972767    H21L   112.00         
 17 Arnold Friedrich         25D  94  500295    H21L    34.00         
 18 Flechsig Theresa         25D9401  361246    D21L    90.00         
 19 Rothaug Sabine           25D9402  361282    D21L    45.00         
 20 Döllgast Moritz          25D  95 1180295    H18    134.00         
 21 Janischowski Daniel      25D9501  992222    H18    116.00         
 22 Otto Mark                25D9601  960407    H18    140.00         
 23 Winkler Leonore          25D9605  428545    D18    133.00         
 24 Döhler Erik              25D9801 1310398    H16    110.00         
 25 Hennseler Ole            25D9802  980606    H16    125.00         
 26 Friedrichs Birte         25D9805  981904    D16      5.00         
 
 
Startovka oddílu: 26C - 26C                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Jiří              26C8700   51821    H21K    33.00         
 
 
Startovka oddílu: 43C - 43C                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Vladislav          43C5000    7793    H60     14.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - BOR                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kameník David            BOR0003    4364    H14     14.00         
  2 Kubec Jan                BOR0004    4380    H14     56.00         
  3 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D12     40.00         
  4 Staňa Ondřej             BOR0301    4377    H10     73.00         
  5 Socha Ondřej             BOR0302  361279    H10     53.00         
  6 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H10L    16.00         
  7 Svoboda Matěj            BOR0600    4371    HDR                   
  8 Lamačová Barbora         BOR0750    4124    HDR                   
  9 Rejholcová Tereza        BOR0751    6885    HDR                   
 10 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     19.00         
 11 Langr Jan                BOR3601    8541    H70      4.00         
 12 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     25.00         
 13 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65    107.00         
 14 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     31.00         
 15 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     10.00         
 16 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D65    119.00         
 17 Bartoňová Marie          BOR5351    8433    D55    109.00         
 18 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H40    136.00         
 19 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H55      3.00         
 20 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H40     76.00         
 21 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     80.00         
 22 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D50     71.00         
 23 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50     59.00         
 24 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H21L    50.00         
 25 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     88.00         
 26 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21K    96.00         
 27 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    D40     40.00         
 28 Křtěnský Roman           BOR7100    8510    H40    118.00         
 29 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H40    103.00         
 30 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H40     88.00         
 31 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    D35     56.00         
 32 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D35     86.00         
 33 Tučková Monika           BOR7650    8550    D21K    10.00         
 34 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    D21K    34.00         
 35 Lepšík Petr              BOR8202    8508    H21K    69.00         
 36 Srb Tomáš                BOR8801   52905    H21L    80.00         
 37 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21L    26.00         
 38 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21L   114.00         
 39 Folbrechtová Šárka       BOR9051 1602628    D21L    99.00         
 40 Šákr Vít                 BOR9301 2032136    H21L   100.00         
 41 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H18    131.00         
 42 Kašpar Ludvík            BOR9805  331399    H16    101.00         
 43 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H14     32.00         
 44 Janoušková Lucie         BOR9954    4357    D14     41.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - DCE                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55     21.00         
  2 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45    118.00         
  3 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45     91.00         
  4 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45     97.00         
  5 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D55    127.00         
  6 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21L   102.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - DKP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jiří              DKP7911 7922111    H21L    12.00         
  2 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21L    96.00         
  3 Kovářová Kristýna        DKP8450 9000007    D21L    78.00         
  4 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21L    90.00         
  5 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21L    36.00         
  6 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21L   105.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - DOK                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001    7758    H14     53.00         
  2 Šmol Martin              DOK0002    7766    H14     23.00         
  3 Šmol David               DOK0100    7771    H12      6.00         
  4 Šmolová Kateřina         DOK0151    7754    D12     46.00         
  5 Šmolová Adéla            DOK0153   51496    D12     25.00         
  6 Synková Barbora          DOK0450         P  D10     50.00         
  7 Vilimovská Miroslava     DOK5750    7757    D50     77.00         
  8 Kapounová Jitka          DOK6050  886261    D50     65.00         
  9 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H21K    90.00         
 10 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21L   123.00         
 11 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H21K    48.00         
 12 Šmol Marcel              DOK7300            H21K    60.00         
 13 Synek Marcel             DOK7600    7767    H21K    78.00         
 14 Synková Petra            DOK7950    7773    D21K    16.00         
 15 Novák Daniel             DOK8700  887924    H21L    58.00         
 16 Charousková Lucie        DOK9450    7759    D21L    63.00         
 17 Hradecký Jaroslav        DOK9600            H18    113.00         
 18 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H21K    99.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: EKP - EKP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    P2                    
  2 Bolehovský Michal        EKP0200  301169    H12     30.00         
  3 Bolehovský Daniel        EKP0508  301375    H10L     8.00         
  4 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H21L    70.00         
  5 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D35     47.00         
  6 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H21K    39.00         
  7 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45    103.00         
  8 Bolehovský Pavel         EKP7103  601169    H21K    66.00         
  9 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21L   130.00         
 10 Koucký Martin            EKP9700 2032158    H16     95.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - FSP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Tomáš              FSP6304  682612    H21L    16.00         
 
 
Startovka oddílu: FYD - FYD                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D14     50.00         
  2 Juřina Robert            FYD4900    8332    H60     32.00         
  3 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H45     73.00         
  4 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D40     37.00         
  5 Macháčková Eliška        FYD9851   49995    D16     20.00         
 
 
Startovka oddílu: HOR - HOR                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H40    124.00         
  2 Luštický Martin          HOR8700 2035709    H21L    40.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - CHA                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Houda Lukáš              CHA             P  HDR                   
  2 Tomanica Vojtěch         CHA     2049587    P2                    
  3 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D14     74.00         
  4 Horna Lukáš              CHA0105 2049588    H10     69.00         
  5 Matyáš Vojtěch           CHA0202 2049595    H10     75.00         
  6 Růžičková Vendula        CHA0252    4666    D12     49.00         
  7 Jeřábková Andrea         CHA0253    8181    D12     28.00         
  8 Lišková Adélka           CHA0254 2049599    D10     54.00         
  9 Hejcmanová Monika        CHA0255 2049596    D10     48.00         
 10 Danko Štěpán             CHA0301         P  H10     57.00         
 11 Říhová Eliška            CHA0351            D10L    40.00         
 12 Tomanicová Sofie         CHA0450            HDR                   
 13 Just Samuel              CHA0502         P  H10L    18.00         
 14 Schröterová Adéla        CHA0551            HDR                   
 15 Houdová Veronika         CHA0552         P  HDR                   
 16 Lusk Zdeněk              CHA0600            HDR                   
 17 Pospíšil Jan             CHA0601         P  HDR                   
 18 Brandová Anna Marie      CHA0651         P  HDR                   
 19 Just Matouš              CHA0701         P  HDR                   
 20 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     98.00         
 21 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65      7.00         
 22 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H60      5.00         
 23 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D60      5.00         
 24 Vokál Jiří               CHA5001    8159    H60     11.00         
 25 Lusk Karel               CHA5002    8160    H60     26.00         
 26 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H60     20.00         
 27 Barták Jiří              CHA5100    8161    H60     38.00         
 28 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55     67.00         
 29 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55     79.00         
 30 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55     24.00         
 31 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55     12.00         
 32 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55    103.00         
 33 Lusková Olga             CHA5650    8170    D55    133.00         
 34 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D45    115.00         
 35 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55    121.00         
 36 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21K    57.00         
 37 Kavalek Miroslav         CHA6300    8176    H45     76.00         
 38 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D40     31.00         
 39 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40     16.00         
 40 Švancar Martin           CHA7000    8178    H40    121.00         
 41 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40     52.00         
 42 Danko Tomáš              CHA7200  436410    P2                    
 43 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21L    76.00         
 44 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21L    66.00         
 45 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L   138.00         
 46 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L   126.00         
 47 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D21K    13.00         
 48 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21K    40.00         
 49 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D20     68.00         
 50 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H18    110.00         
 51 Bek Ondřej               CHA9904 2049592    H14     38.00         
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: JEN - JEN                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D14     71.00         
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H12     36.00         
  3 Zabořil Ondřej           JEN0401    7780    H10     65.00         
  4 Zabořilová Anna          JEN0951    7776    HDR                   
  5 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     17.00         
  6 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60     41.00         
  7 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55      6.00         
  8 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55    115.00         
  9 Zabořil Michal           JEN7101    7781    H40    109.00         
 10 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35     44.00         
 11 Mikula Petr              JEN8102   51547    H21K    36.00         
 12 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H18    119.00         
 13 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H16    119.00         
 14 Miller Jan               JEN9707   51544    P4                    
 
 
Startovka oddílu: KAM - KAM                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlová Barbora          KAM0751   52122    HDR                   
  2 Semík Luboš              KAM6201   52279    H21L    66.00         
  3 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35     49.00         
  4 Žemlová Eva              KAM7550   52118    D35     74.00         
  5 Semík Vojtěch            KAM9100  995799    H21L   126.00         
  6 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D18    127.00         
  7 Procházková Marie        KAM9554   51968    D18    139.00         
 
 
Startovka oddílu: KAS - KAS                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    H10     43.00         
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     13.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65    113.00         
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65    125.00         
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65      1.00         
  6 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     91.00         
  7 Slezáčková Věra          KAS6550   51381    D45    109.00         
  8 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40    127.00         
  9 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40      7.00         
 10 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H40     91.00         
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H21K    42.00         
 
 
Startovka oddílu: KON - KON                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krtička Jan              KON7931    8908    H21L    14.00         
  2 Krtičková Michaela       KON7975    8897    D21L   138.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - KPY                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45     79.00         
  2 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21L    62.00         
  3 Lišková Hana             KPY6650         P  P2                    
  4 Liška Jindřich           KPY6700  682077    H35     55.00         
  5 Lišková Hana             KPY9951  682095    D14     53.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LIT - LIT                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     73.00         
  2 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D60     17.00         
  3 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L    68.00         
  4 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21L   142.00         
  5 Moutvička Ondřej         LIT8301    8125    P4                    
  6 Pavlíková Jitka          LIT8352    8113    D21L    27.00         
  7 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21L    36.00         
  8 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K     1.00         
  9 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21L   128.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - LJN                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H40    112.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - LLI                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001   51203    H14     26.00         
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H14     44.00         
  3 Hořák Jaroslav           LLI0102 2032134    H12     27.00         
  4 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H12      3.00         
  5 Bradáč David             LLI0203 2032132    H12     48.00         
  6 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H10L     4.00         
  7 Bradáč Václav            LLI0600 2049555    HDR                   
  8 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65    110.00         
  9 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     19.00         
 10 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     43.00         
 11 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65     31.00         
 12 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65    122.00         
 13 Hoidekr Pavel            LLI5901   52109    H50     37.00         
 14 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4                    
 15 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                    
 16 Košková Vlasta           LLI6351  410719    D50     68.00         
 17 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D40     49.00         
 18 Labská Bohuslava         LLI6951  428281    D40     22.00         
 19 Hořáková Petra           LLI6953    8547    P2                    
 20 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    P2                    
 21 Marková Jana             LLI7152            P2                    
 22 Melicharová Barbora      LLI7252 1398996    P2                    
 23 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    64.00         
 24 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    P2                    
 25 Košková Anička           LLI9550 1398995    D18    115.00         
 26 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D21L   111.00         
 27 Labský Jan               LLI9602  428203    H18    104.00         
 28 Fürst Matouš             LLI9603 7003006    H21L   116.00         
 29 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21L    54.00         
 30 Procházka Daniel         LLI9703    8241    H16    107.00         
 31 Kovářová Lenka           LLI9750  682088    D21L    75.00         
 32 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D16      2.00         
 33 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H21K    63.00         
 34 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D16     17.00         
 35 Krausová Hana            LLI9853   51211    D16     23.00         
 36 Fürstová Anna            LLI9854  436960    D16      8.00         
 37 Marek Jakub              LLI9900            H14      8.00         
 38 Labská Karolína          LLI9952  428206    D14     68.00         
 
 
Startovka oddílu: LME - LME                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bejvlová Karolína        LME0250 2056272    D12      7.00         
  2 Bejvl Marek              LME0400 2065265    H10L     2.00         
  3 Bejvl Jakub              LME7100 2065282    H35     58.00         
  4 Bejvlová Martina         LME7350         P  D35     71.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LTP - LTP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D14     59.00         
  2 Bílý Jakub               LTP0104  434575    H12     39.00         
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D12     19.00         
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H12     15.00         
  5 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    D10L    38.00         
  6 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                   
  7 Eiselt Miloš             LTP5802  682076    H55     18.00         
  8 Kovář Karel              LTP6102  682080    H45     97.00         
  9 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D50     62.00         
 10 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     70.00         
 11 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45     58.00         
 12 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     49.00         
 13 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45     88.00         
 14 Žejdlík Michal           LTP7001  682100    H40     79.00         
 15 Riby Kateřina            LTP7252  342046    P2                    
 16 Matějka Lukáš            LTP9802  682083    H21K    93.00         
 17 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D14     80.00         
 
 
Startovka oddílu: LTU - LTU                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65    116.00         
  2 Bendák Petr              LTU6500  416285    H45     61.00         
  3 Bendáková Jitka          LTU6951  425571    D40     34.00         
 
 
Startovka oddílu: NE7 - Pastuszkovi                              Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pastuszková Laura        NE7                HDR                   
  2 Hronová Karolína         NE7                P2                    
  3 Pastuszek Jakub          NE7                P4                    
 
 
Startovka oddílu: NPA - NPA                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60     23.00         
  2 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55     85.00         
  3 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21L    88.00         
  4 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21L   120.00         
  5 Píšová Monika            NPA8151    9699    D21L   108.00         
  6 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21L    44.00         
  7 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21L    51.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - PEN                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     49.00         
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H50     31.00         
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50     53.00         
  4 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    D21K    25.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - PGP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Štěpán            PGP0300    9877    H10     41.00         
  2 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21L   135.00         
  3 Kožina Petr              PGP6000   51632    H50     19.00         
  4 Landovská Ivana          PGP6251  416118    D40     10.00         
  5 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21L    74.00         
  6 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21L    96.00         
  7 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H40     67.00         
  8 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21L   134.00         
  9 Landovský Tomáš          PGP9103  910714    H21L    38.00         
 10 Landovská Anna           PGP9251  502088    D21L    72.00         
 11 Kožinová Anna            PGP9350 7003036    D20     74.00         
 12 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H18    122.00         
 13 Navrátil Šimon           PGP9702  681882    H16    116.00         
 14 Werner Michal            PGP9705  246900    H16    104.00         
 15 Hudec Antonín            PGP9805   51636    H16    131.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - PHK                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21L    81.00         
 
 
Startovka oddílu: ROU - ROU                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohořalá Karolína        ROU6850 2023951    D35     62.00         
  2 Pohořalá Anna            ROU9954 2023953    D14     47.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - SCP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50     43.00         
  2 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H50     25.00         
  3 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45     94.00         
  4 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21L   110.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - SJC                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H65     25.00         
  2 Beneš Josef              SJC5801    9907    H55      9.00         
  3 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50     74.00         
  4 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45     91.00         
  5 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35     77.00         
  6 Rudolfová Jana           SJC7752 2020719    D21K    28.00         
  7 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21L    84.00         
  8 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21L    56.00         
  9 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21L    87.00         
 10 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21L    32.00         
 11 Henych Martin            SJC8601  886514    H21L   106.00         
 12 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21L   124.00         
 13 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21L   129.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SMB                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     13.00         
  2 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     52.00         
 
 
Startovka oddílu: SMR - SMR                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOB                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H40     97.00         
  2 Šašková Petra            SOB7451    4186    D35     38.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - STB                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilar Adam               STB0001  446362    H14      2.00         
  2 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D12      1.00         
  3 Fejtek Ondřej            STB0301   52910    H10L    10.00         
  4 Průšková Tereza          STB0499  446324    D10L    36.00         
  5 Dolejší Jan              STB0601  438039    HDR                   
  6 Dolejší Miloš            STB6701   52906    P2                    
  7 Průšek Petr              STB7000    8486    H40     82.00         
  8 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     65.00         
  9 Kučerková Romana         STB8196  682355    D21L    33.00         
 10 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D14     44.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - TAP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21L    94.00         
  2 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21L    93.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - TEP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Eva             TEP4851   51647    D65    101.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401    6401    H21L    46.00         
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45    127.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJN                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schindler Pavel          TJN0000         P  H14     35.00         
  2 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H14     41.00         
  3 Němeček Josef            TJN0002  436942    H14      5.00         
  4 Zappe Nicholas-Benjamin  TJN0003 2027206    H14     17.00         
  5 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H12      0.00         
  6 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H12     33.00         
  7 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H12      9.00         
  8 Horák Tomáš              TJN0109 2027223    H12     42.00         
  9 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D12     10.00         
 10 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D12     22.00         
 11 Novotná Viktorie         TJN0250  425591    D12     34.00         
 12 Hornychová Karolína      TJN0254 2032173    D10     42.00         
 13 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H10     61.00         
 14 Vitebský Lukáš           TJN0302 1398971    H10     49.00         
 15 Řehoř Vojta              TJN0303         P  H10     45.00         
 16 Vitebská Eliška          TJN0350 1398987    D10     52.00         
 17 Appeltová Míša           TJN0354         P  D10     46.00         
 18 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10     67.00         
 19 Rokos Marek              TJN0500         P  H10L    14.00         
 20 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H10L    20.00         
 21 Míka Bertík              TJN0601         P  HDR                   
 22 Hubáček David            TJN0602         P  HDR                   
 23 Hubáčková Lucie          TJN0651         P  HDR                   
 24 Řehoř Hynek              TJN0700         P  HDR                   
 25 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     28.00         
 26 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     16.00         
 27 Lukavec Míla             TJN4901    8258    H60     35.00         
 28 Tkáč Jan                 TJN5049 2027227    P2                    
 29 Dejnožková Blanka        TJN5099 2049610    P2                    
 30 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     97.00         
 31 Radovan Kunc             TJN5549    8249    H21K   108.00         
 32 Horák Petr               TJN5602    8255    H55     15.00         
 33 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H40    100.00         
 34 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    P4                    
 35 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45    112.00         
 36 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D45    121.00         
 37 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D50     56.00         
 38 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H40     73.00         
 39 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H45     67.00         
 40 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    P4                    
 41 Picek Jan                TJN6500  416839    H45     94.00         
 42 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H45     46.00         
 43 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45    100.00         
 44 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D45    100.00         
 45 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45     85.00         
 46 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D40     13.00         
 47 Picková Helena           TJN6952  416843    D40     28.00         
 48 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40    115.00         
 49 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40     43.00         
 50 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H40     85.00         
 51 Berková Květa            TJN7350  232629    P4                    
 52 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35     70.00         
 53 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L   140.00         
 54 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    P4                    
 55 Pešík Michal             TJN7701 2025338    P4                    
 56 Hrobařová Lenka          TJN7754    9482    D21L    39.00         
 57 Zaoral Pedros            TJN7904  232631    H21L    52.00         
 58 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21K     4.00         
 59 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21L   118.00         
 60 Pešík Angelika           TJN8250  830519    P2                    
 61 Pešík Marek              TJN8301  830713    H21K   102.00         
 62 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21L   117.00         
 63 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21L    28.00         
 64 Picek Jan                TJN9101  416840    H21L   102.00         
 65 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H21K    51.00         
 66 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    84.00         
 67 Posselt Martin           TJN9501  232512    H21K    81.00         
 68 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H18    137.00         
 69 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H21K    72.00         
 70 Horák Martin             TJN9603 2049580    H18    125.00         
 71 Svobodová Kristýna       TJN9651 2027204    D18    109.00         
 72 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H16    113.00         
 73 Novák Filip              TJN9801 2027217    H16    122.00         
 74 Michek David             TJN9802 2027247    H16     98.00         
 75 Janeček Mirek            TJN9804 2027208    H16    128.00         
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka František        TJP4900    8861    H35     67.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - TUR                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zítková Michaela         TUR             P  P2                    
  2 Rychlá Kateřina          TUR0050         P  D14     62.00         
  3 Nejezchleb Vojtěch       TUR0501         P  H10L     6.00         
  4 Vřešťál Antonín          TUR0604         P  HDR                   
  5 Blažková Petra           TUR06xx            HDR                   
  6 Drahoňovský Tomáš        TUR0701         P  HDR                   
  7 Blažková Karolína        TUR08xx            HDR                   
  8 Vřešťál František        TUR0906         P  HDR                   
  9 Vřešťál Jan              TUR7301  416120    H40     70.00         
 10 Vřešťálová Lucie         TUR7450  416139    D35     59.00         
 11 Schulhof Jan             TUR8900         P  H21K    45.00         
 12 Nieke Patricia           TUR9552 1210495    D18    121.00         
 13 Grätsch Markus           TUR9603  411576    H18    107.00         
 14 Müller Dorothea          TUR9758    6983    D16     14.00         
 15 Karatsiolis Kryštof      TUR9901  888618    H14     47.00         
 16 Drobník Michal           TUR9903         P  H14     20.00         
 17 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D14     83.00         
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: TUV - TUV                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hladík Jan               TUV0002  411538    H14     11.00         
  2 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H12     12.00         
  3 Hallman Marek            TUV0204  411348    HDR                   
  4 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D12      4.00         
  5 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H10     55.00         
  6 Houžvička David          TUV0501         P  HDR                   
  7 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10L    28.00         
  8 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10L    34.00         
  9 Vařeková  Anna           TUV0651  411346    HDR                   
 10 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H70      1.00         
 11 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60      8.00         
 12 Mellan Martin            TUV6304  411583    H50     61.00         
 13 Šritr Martin             TUV6802  232388    H45     64.00         
 14 Mellanová Veronika       TUV7251  411597    D40     55.00         
 15 Hladíková Jana           TUV7253  411516    P2                    
 16 Hájek Jan                TUV7301    5788    H35     61.00         
 17 Folprecht Eduard         TUV7304    9056    H35     73.00         
 18 Hájková Magdalena        TUV7351  411543    D40     25.00         
 19 Zakouřil Tomáš           TUV7500   51726    H21L    24.00         
 20 Kvapilová Lenka          TUV8151    7707    D21K    43.00         
 21 Kvapil Petr              TUV8322    7402    H21K   111.00         
 22 Zakouřilová Kamila       TUV8557   52370    D21L    48.00         
 23 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H18    128.00         
 24 Ježek Josef              TUV9901  411581    H14     29.00         
 25 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H14     50.00         
 26 Sokolářová Šárka         TUV9951  411616    D14     56.00         
 27 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D14     77.00         
 28 Ježek Josef              TUVXXX1            P2                    
 29 Ježková Jana             TUVXXX2            P2                    
 30 Sokolářová Jitka         TUVXXX3    6889    P2                    
 31 Thoř Miloš               TUVXXXX  411398    P4                    
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: UVP - UVP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H70     22.00         
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D65    104.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - VLI                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korytářová Alžběta       VLI0250  331664    D12     16.00         
  2 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D12     31.00         
  3 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D12     52.00         
  4 Novotný Jaromír          VLI0300            H10     59.00         
  5 Podrábská Alžběta        VLI0451   49962    D10L    32.00         
  6 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10     44.00         
  7 Podrábský Ctibor         VLI0700   51232    HDR                   
  8 Přinda Jan               VLI0803    8299    HDR                   
  9 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H45     43.00         
 10 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K   105.00         
 11 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D60     35.00         
 12 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H60     29.00         
 13 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60     23.00         
 14 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H21K    84.00         
 15 Šumberová Zuzana         VLI5351    8304    P4                    
 16 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    30.00         
 17 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L   120.00         
 18 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21K    75.00         
 19 Petrová Věra             VLI6251   51218    P2                    
 20 Veselská Kateřina        VLI6551    7711    D45    124.00         
 21 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21K    54.00         
 22 Podrábský Ctibor         VLI7001    8306    H40    130.00         
 23 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L   122.00         
 24 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     53.00         
 25 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D35     83.00         
 26 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    82.00         
 27 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    54.00         
 28 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21L   104.00         
 29 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21L    60.00         
 30 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21K    37.00         
 31 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    D21K    19.00         
 32 Loosová Lenka            VLI8152   51230    D21K     7.00         
 33 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D16     11.00         
 34 Koutová Markéta          VLI9753         P  D16     26.00         
 35 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D14     65.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRL - VRL                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havel Leoš               VRL6401    8964    H45     52.00         
  2 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21L    10.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - VSP                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Javůrek Emil             VSP0100  515064    H12     51.00         
  2 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H12     21.00         
  3 Javůrek Tomáš            VSP0302 2032182    H10     63.00         
  4 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10     47.00         
  5 Baldrián Tomáš           VSP0405    8277    H10     51.00         
  6 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H10     71.00         
  7 Městka Václav            VSP0600  416121    H10L     0.00         
  8 Mencl Josef              VSP0602 2021850    HDR                   
  9 Baldriánová Eva          VSP0751  888639    D10L    30.00         
 10 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                   
 11 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H70      7.00         
 12 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H45     82.00         
 13 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60     11.00         
 14 Šváb Jan                 VSP5801  886277    P4                    
 15 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P4                    
 16 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21L    72.00         
 17 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P2                    
 18 Javůrek Jaromír          VSP7110  515099    H40    106.00         
 19 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D40     46.00         
 20 Javůrková Gabriela       VSP7260  515041    D40     19.00         
 21 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L   132.00         
 22 Průša Michal             VSP7310  553437    H35     76.00         
 23 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H35     64.00         
 24 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D35     50.00         
 25 Folprechtová Kateřina    VSP7460  416221    D35     80.00         
 26 Kučerová Marie           VSP7551   53546    D35     68.00         
 27 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D35     41.00         
 28 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21L    57.00         
 29 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21L   114.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - ZBM                                      Sobota 6.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H21L    98.00         
  2 Chloupek Adam            ZBM9300  995849    H21L    20.00