Startovka kategorie                                               3.4.2013 23:57:13
                                   MJO-NOB 2013
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D16         3.0km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C    8223  38.00         
  2 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A  682088  44.00         
  3 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B  231920  50.00         
  4 Vakant                                                           56.00         
  5 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A  232726  62.00         
  6 Vakant                                                           68.00         
  7 Vakant                                                           74.00         
 
Startovka kategorie: D18         4.4km  145m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131   0.00         
  2 Winkler Leonore          German O-Team        25D       1398596   6.00         
  3 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A 7003042  12.00         
  4 Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552   1210495  18.00         
  5 Vakant                                                           24.00         
  6 Vakant                                                           30.00         
 
Startovka kategorie: D21         6.7km  315m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C  434840  59.00         
  2 Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 C  920677  62.00         
  3 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51968  65.00         
  4 Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C  997856  68.00         
  5 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 R  887612  71.00         
  6 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089  74.00         
  7 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R  887919  77.00         
  8 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599  80.00         
  9 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010  83.00         
 10 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E 9000007  86.00         
 11 Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C    9711  89.00         
 12 Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C   53598  92.00         
 13 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  95.00         
 14 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906  98.00         
 15 Vakant                                                          101.00         
 16 Vakant                                                          104.00         
 17 Vakant                                                          107.00         
 18 Vakant                                                          110.00         
 19 Vakant                                                          113.00         
 20 Vakant                                                          116.00         
 
Startovka kategorie: D35         5.7km  230m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C  416221  14.00         
  2 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303  20.00         
  3 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  26.00         
  4 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283  32.00         
  5 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307  38.00         
  6 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: D40         4.9km  145m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C 7121314  49.00         
  2 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.6km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925  65.00         
 
Startovka kategorie: H16         5.5km  195m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A  207856  64.00         
  2 Werner Michal            SK Praga             PGP9705 C  246900  68.00         
  3 Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B 2027217  72.00         
  4 Hennseler Ole            German O-Team        25D        980606  76.00         
  5 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634  80.00         
  6 Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B 2027208  84.00         
  7 Navrátil Šimon           SK Praga             PGP9702 B  681882  88.00         
  8 Doehler Erik             German O-Team        25D       1310398  92.00         
  9 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C  232325  96.00         
 10 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A   51207 100.00         
 11 Vakant                                                          104.00         
 12 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: H18         6.9km  245m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B  361959   7.00         
  2 Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 B 2027205  13.00         
  3 Graetsch Markus          OOB TJ Turnov        TUR9603   9080057  19.00         
  4 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 A    7768  25.00         
  5 Doellgast Moritz         German O-Team        25D       1180295  31.00         
  6 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A 7003006  37.00         
  7 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A  899156  43.00         
  8 Janischowsky Daniel      German O-Team        25D        992222  49.00         
  9 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C  411412  55.00         
 10 Vakant                                                           61.00         
 11 Vakant                                                           67.00         
 
Startovka kategorie: H21        10.1km  390m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273  15.00         
  2 Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C 2035709  18.00         
  3 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  21.00         
  4 Urban Hynek              Atleti v akci        11C6800    410252  24.00         
  5 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 C    7761  27.00         
  6 Spaeth Felix             German O-Team        25D        621334  30.00         
  7 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8901 C   49979  33.00         
  8 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  36.00         
  9 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163  39.00         
 10 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840  42.00         
 11 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E  500290  45.00         
 12 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  48.00         
 13 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082  51.00         
 14 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  54.00         
 15 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  57.00         
 16 Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C    9698  60.00         
 17 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929  63.00         
 18 Kraemer Andrei           German O-Team        25D        888902  66.00         
 19 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464  69.00         
 20 Hejl Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP8900 C  889298  72.00         
 21 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C 2044896  75.00         
 22 Loesch Soeren            German O-Team        25D        500300  78.00         
 23 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C  682098  81.00         
 24 Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E  995849  84.00         
 25 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  87.00         
 26 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E  515404  90.00         
 27 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154  93.00         
 28 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C  887924  96.00         
 29 Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C    9700  99.00         
 30 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226 102.00         
 31 Friedrichs Bjarne        German O-Team        25D        902806 105.00         
 32 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132 108.00         
 33 Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C  910714 111.00         
 34 Brandt Christoph         German O-Team        25D        501948 114.00         
 35 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129 117.00         
 36 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C 1006283 120.00         
 37 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514 123.00         
 38 Vakant                                                          126.00         
 
Startovka kategorie: H35         8.6km  360m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C    9056   1.00         
  2 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805   5.00         
  3 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188   9.00         
  4 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145  13.00         
  5 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565  17.00         
  6 Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C  443090  21.00         
  7 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C    8893  25.00         
  8 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  29.00         
  9 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606      9527  33.00         
 10 Vakant                                                           37.00         
 11 Vakant                                                           41.00         
 
Startovka kategorie: H40         6.5km  295m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C 9005141   3.00         
  2 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C 7111213   8.00         
  3 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  13.00         
  4 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C  416120  18.00         
  5 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502  23.00         
  6 Vláčil Daniel            Oddíl OS SK Prostějo JPV7307 C  887622  28.00         
  7 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  33.00         
  8 Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828  38.00         
  9 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  43.00         
 10 Vakant                                                           48.00         
 11 Vakant                                                           53.00         
 
Startovka kategorie: H45         6.3km  295m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965   5.00         
  2 Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C   51701  11.00         
  3 Vakant                                                           17.00         
  4 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  23.00         
  5 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  29.00         
  6 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650  35.00         
  7 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114  41.00         
  8 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C  232388  47.00         
  9 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  53.00         
 10 Vakant                                                           59.00         
 11 Vakant                                                           65.00         
 
Startovka kategorie: H50         5.5km  200m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998   4.00         
  2 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682080  10.00         
  3 Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C  411583  16.00         
  4 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738  22.00         
  5 Vakant                                                           28.00         
  6 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  34.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.2km  195m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255   0.00         
  2 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277   6.00         
  3 Vakant                                                           12.00         
 
Startovka kategorie: H60         4.7km  160m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C  232091   2.00         
  2 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986   8.00         
  3 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  14.00         
  4 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C    8302  20.00         
  5 Vakant                                                           26.00         
  6 Vakant                                                           32.00         
 
Startovka kategorie: P2          2.3km  100m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hudec Antonín            SK Praga             PGP9805 C   51636  40.00         
  2 Pešík Angelika           OOB TJ Tatran Jablon TJN8250 C  830519  46.00         
  3 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232914  52.00         
  4 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: P4          4.1km  165m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C 2025338  36.00         
  2 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  42.00         
  3 Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C  830713  48.00         
  4 Vakant                                                           54.00         
  5 Vakant                                                           60.00