Startovka oddílů                                                   3.4.2013 23:57:52
                                    MJO-NOB 2013
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 11C - Atleti v akci                            Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Hynek              11C6800  410252    H21     24.00         
 
 
Startovka oddílu: 25D - German O-Team                            Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doehler Erik             25D     1310398    H16     92.00         
  2 Hennseler Ole            25D      980606    H16     76.00         
  3 Doellgast Moritz         25D     1180295    H18     31.00         
  4 Janischowsky Daniel      25D      992222    H18     49.00         
  5 Spaeth Felix             25D      621334    H21     30.00         
  6 Loesch Soeren            25D      500300    H21     78.00         
  7 Friedrichs Bjarne        25D      902806    H21    105.00         
  8 Kraemer Andrei           25D      888902    H21     66.00         
  9 Brandt Christoph         25D      501948    H21    114.00         
 10 Winkler Leonore          25D     1398596    D18      6.00         
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil David            BOR7713  995805    H35      5.00         
  2 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21     27.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45      5.00         
  2 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21     92.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H45     35.00         
  2 Kovářová Kristýna        DKP8450 9000007    D21     86.00         
  3 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21     59.00         
  4 Svobodná Šárka           DKP8850  887612    D21     71.00         
  5 Karochová Simona         DKP8853  887919    D21     77.00         
  6 Hejl Jakub               DKP8900  889298    H21     72.00         
  7 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H18     43.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Tom                DOK5500  886255    H55      0.00         
  2 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    P4      42.00         
  3 Novák Daniel             DOK8700  887924    H21     96.00         
  4 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H18     25.00         
  5 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H16     80.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H50     34.00         
  2 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H50     22.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21     21.00         
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H40     43.00         
  2 Luštický Martin          HOR8700 2035709    H21     18.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     14.00         
  2 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H40     13.00         
  3 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D35     26.00         
  4 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H35      9.00         
  5 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21     98.00         
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vláčil Daniel            JPV7307  887622    H40     28.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D21     95.00         
  2 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35     17.00         
  3 Pašek František          KAM7600  523000    H21     87.00         
  4 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D21     80.00         
  5 Procházková Marie        KAM9554   51968    D21     65.00         
  6 Jíra Tomáš               KAM9802  207856    H16     64.00         
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil Vladislav        LDC7101 7111213    H40      8.00         
  2 Nehasilová Zuzana        LDC7150 7121314    D40     49.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H45     53.00         
  2 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21     57.00         
  3 Fürst Matouš             LLI9603 7003006    H18     37.00         
  4 Štičková Anna            LLI9651  253131    D18      0.00         
  5 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H16    100.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Karel              LTP6102  682080    H50     10.00         
  2 Kovářová Alena           LTP6151  232914    P2      52.00         
  3 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     41.00         
  4 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     23.00         
  5 Kovářová Lenka           LTP9750  682088    D16     44.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H21     36.00         
  2 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45     11.00         
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21     81.00         
  2 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21     60.00         
  3 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21     99.00         
  4 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21     89.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Libor              OKP6504   51680    H45     29.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50      4.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H60      2.00         
  2 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21     69.00         
  3 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21     42.00         
  4 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21     74.00         
  5 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21    120.00         
  6 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21     90.00         
  7 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21     62.00         
  8 Landovský Tomáš          PGP9103  910714    H21    111.00         
  9 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21     68.00         
 10 Landovský Jakub          PGP9601  361959    H18      7.00         
 11 Kožinová Zuzana          PGP9650 7003042    D18     12.00         
 12 Navrátil Šimon           PGP9702  681882    H16     88.00         
 13 Werner Michal            PGP9705  246900    H16     68.00         
 14 Hudec Antonín            PGP9805   51636    P2      40.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35     20.00         
  2 Henych Martin            SJC8601  886514    H21    123.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirků Roman              SJI8309  301273    H21     15.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H40     33.00         
  2 Žitný Tomáš              SMB8901   49979    H21     33.00         
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohl Zdeněk              SRK7606    9527    H35     33.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21     48.00         
  2 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21     83.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21     63.00         
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45     65.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H40     38.00         
  2 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40     23.00         
  3 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H35     13.00         
  4 Pešík Michal             TJN7701 2025338    P4      36.00         
  5 Pešík Angelika           TJN8250  830519    P2      46.00         
  6 Pešík Marek              TJN8301  830713    P4      48.00         
  7 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H18     13.00         
  8 Novák Filip              TJN9801 2027217    H16     72.00         
  9 Janeček Mirek            TJN9804 2027208    H16     84.00         
 10 Novotný Marek            TJN9901  232325    H16     96.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              TUR7301  416120    H40     18.00         
  2 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21     51.00         
  3 Nieke Patricia           TUR9552 1210495    D18     18.00         
  4 Graetsch Markus          TUR9603 9080057    H18     19.00         
  5 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D16     50.00         
  6 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D16     62.00         
  7 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D16     38.00         
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mellan Martin            TUV6304  411583    H50     16.00         
  2 Šritr Martin             TUV6802  232388    H45     47.00         
  3 Folprecht Eduard         TUV7304    9056    H35      1.00         
  4 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H35     29.00         
  5 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H18     55.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H35     25.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H60      8.00         
  2 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H60     20.00         
  3 Henych Petr              VLI6001  515132    H21    108.00         
  4 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21    117.00         
  5 Meier Milan              VLI7301 9005141    H40      3.00         
  6 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     38.00         
  7 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21     45.00         
  8 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21     93.00         
  9 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21    102.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H55      6.00         
  2 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21     54.00         
  3 Arnošt Kamil             VSP7301 2044896    H21     75.00         
  4 Folprechtová Kateřina    VSP7460  416221    D35     14.00         
  5 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D35     32.00         
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL’S MTBO TEAM                         Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               XBM7103  443090    H35     21.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Pátek 5.4.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H21     39.00         
  2 Chloupek Adam            ZBM9300  995849    H21     84.00