Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                         7.4.2013 15:07:29
                                       JO-KT 6.4.2013
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         2.2km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     33.01  +      0.00
  2>Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C     34.39  +      1.38
  3>Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     34.46  +      1.45
 MS Hejcmanová Monika        OK Chrastava         CHA0255  MS   51.48  +     18.47
 MS Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254  MS   30.47  +     -2.14
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        2.3km   30m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C     25.58  +      0.00
  2>Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     26.47  +      0.49
  3>Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     27.51  +      1.53
  4>Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     34.19  +      8.21
  5>Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     45.43  +     19.45
 MS Říhová Eliška            OK Chrastava         CHA0351  MS   39.40  +     13.42
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.2km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B     19.50  +      0.00
  2>Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     21.20  +      1.30
  3>Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B     21.21  +      1.31
  4>Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     24.04  +      4.14
  4>Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     24.04  +      4.14
  6>Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     24.15  +      4.25
  7>Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C     24.53  +      5.03
  8>Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     26.12  +      6.22
  9>Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C     27.18  +      7.28
 10>Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C     30.06  +     10.16
 11>Šmolová Adéla            OK Doksy             DOK0153 C     32.33  +     12.43
 12>Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C     37.01  +     17.11
 13>Korytářová Alžběta       Slavia Liberec orien VLI0250 C     50.50  +     31.00
 14>Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C     56.54  +     37.04
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.3km   80m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 A     19.29  +      0.00
  2>Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     22.11  +      2.42
  3>Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B     23.18  +      3.49
  4>Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     23.31  +      4.02
  5>Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR0050 C     25.03  +      5.34
  6>Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A     26.02  +      6.33
  7>Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     27.29  +      8.00
  8>Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     27.52  +      8.23
  9>Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     28.17  +      8.48
 10>Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     30.16  +     10.47
 11>Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     31.04  +     11.35
 12>Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     31.18  +     11.49
 13>Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C     33.20  +     13.51
 14>Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     33.31  +     14.02
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         2.5km  115m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Müller Dorothea          OOB TJ Turnov        TUR9758 C     21.48  +      0.00
  2>Friedrichs Birte         German O-Team        25D9805       23.55  +      2.07
  3>Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C     35.38  +     13.50
  4>Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 B     37.31  +     15.43
  5>Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C     48.54  +     27.06
  6>Koutová Markéta          Slavia Liberec orien VLI9753       59.22  +     37.34
    Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         2.7km  125m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552 C     25.23  +      0.00
  2>Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     26.24  +      1.01
  3>Winkler Leonore          German O-Team        25D9605       27.27  +      2.04
  4>Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 C     46.02  +     20.39
 
Průběžné výsledky kategorie: D21K        3.2km  160m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     37.02  +      0.00  R:    0b
  2>Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C     40.47  +      3.45  R:    0b
  3>Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     43.47  +      6.45  R:    0b
  4>Rázková Eva              Slavia Liberec orien VLI7550 C     46.13  +      9.11  R:    0b
  5>Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151       46.40  +      9.38  R:    0b
  6>Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C     49.51  +     12.49  R:    0b
  7>Tišerová Ivana           Slavia Liberec orien VLI           50.21  +     13.19  R:    0b
  8>Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     53.28  +     16.26  R:    0b
  9>Greiner Johanna          German O-Team        25D8951       57.03  +     20.01  R:    0b
 10>Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     57.07  +     20.05  R:    0b
 11>Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     57.33  +     20.31  R:    0b
 12>Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     65.08  +     28.06  R:    0b
 13>Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     68.39  +     31.37  R:    0b
 14>Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     76.24  +     39.22  R:    0b
 15>Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C     83.49  +     46.47  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21L        4.1km  220m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 C     38.57  +      0.00  R:    0b
  2>Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     39.21  +      0.24  R:    0b
  3>Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R     39.23  +      0.26  R:    0b
  4>Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     39.56  +      0.59  R:    0b
  5>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     40.19  +      1.22  R:    0b
  6>Kunzendorf Anne          German O-Team        25D9001       42.43  +      3.46  R:    0b
  7>Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     43.11  +      4.14  R:    0b
  8>Flechsig Theresa         German O-Team        25D9401       43.22  +      4.25  R:    0b
  9>Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     44.16  +      5.19  R:    0b
 10>Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C     45.24  +      6.27  R:    0b
 11>Doetsch Esther           German O-Team        25D8801       45.44  +      6.47  R:    0b
 12>Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     45.46  +      6.49  R:    0b
 13>Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     46.50  +      7.53  R:    0b
 14>Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     47.07  +      8.10  R:    0b
 15>Rothaug Sabine           German O-Team        25D9402       48.55  +      9.58  R:    0b
 16>Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     49.55  +     10.58  R:    0b
 17>Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     49.57  +     11.00  R:    0b
 18>Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     50.27  +     11.30  R:    0b
 19>Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     51.31  +     12.34  R:    0b
 20>Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     51.54  +     12.57  R:    0b
 21>Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     52.47  +     13.50  R:    0b
 22>Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     53.04  +     14.07  R:    0b
 23>Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     53.58  +     15.01  R:    0b
 24>Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254       55.19  +     16.22  R:    0b
 25>Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     55.39  +     16.42  R:    0b
 26>Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     56.49  +     17.52  R:    0b
 27>Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C     61.48  +     22.51  R:    0b
 28>Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     61.56  +     22.59  R:    0b
 29>Landovská Anna           SK Praga             PGP9251 C     62.01  +     23.04  R:    0b
 30>Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 B     62.45  +     23.48  R:    0b
 31>Krtičková Michaela       KOB Konice           KON7975 C     64.01  +     25.04  R:    0b
 32>Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     65.10  +     26.13  R:    0b
 33>Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     65.22  +     26.25  R:    0b
 34>Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     67.21  +     28.24  R:    0b
 35>Hrobařová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7754 C     97.50  +     58.53  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         3.1km  190m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     36.47  +      0.00
  2>Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     39.41  +      2.54
  3>Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C     40.37  +      3.50
  4>Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     42.46  +      5.59
  5>Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     42.52  +      6.05
  6>Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     43.48  +      7.01
  7>Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     45.11  +      8.24
  8>Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     50.09  +     13.22
  9>Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     56.14  +     19.27
 10>Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     56.58  +     20.11
 11>Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C     62.27  +     25.40
 12>Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     72.11  +     35.24
 13>Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     77.34  +     40.47
 14>Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     92.03  +     55.16
 15>Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C    102.35  +     65.48
 
Průběžné výsledky kategorie: D40         2.7km  145m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     31.43  +      0.00
  2>Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     35.44  +      4.01
  3>Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C     39.34  +      7.51
  4>Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C     40.27  +      8.44
  5>Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     41.06  +      9.23
  6>Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     43.13  +     11.30
  7>Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     46.19  +     14.36
  8>Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     47.24  +     15.41
  9>Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     51.22  +     19.39
 10>Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     53.15  +     21.32
 11>Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     56.29  +     24.46
 12>Landovská Ivana          SK Praga             PGP6251 C     56.30  +     24.47
 13>Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C     59.27  +     27.44
 14>Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     65.53  +     34.10
 15>Veselská Kateřina        Slavia Liberec orien VLI6551 C     68.31  +     36.48
 16>Javůrková Gabriela       USK Praha            VSP7260 C     78.44  +     47.01
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         2.4km  120m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     41.04  +      0.00
  2>Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C     42.49  +      1.45
  3>Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     43.34  +      2.30
  4>Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     44.33  +      3.29
  5>Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451       44.56  +      3.52
  6>Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     47.12  +      6.08
  7>Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     50.03  +      8.59
  8>Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     54.33  +     13.29
  9>Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752       57.37  +     16.33
 10>Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     67.28  +     26.24
 11>Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     80.47  +     39.43
    Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D50         2.3km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     33.27  +      0.00
  2>Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     35.07  +      1.40
  3>Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     39.30  +      6.03
  4>Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR5950 C     41.39  +      8.12
  5>Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C     48.31  +     15.04
  6>Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     51.33  +     18.06
  7>Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     52.05  +     18.38
  8>Ledvinová Jana           Ledvina              N10           52.26  +     18.59
  9>Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     57.30  +     24.03
 10>Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C     60.46  +     27.19
 11>Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     67.37  +     34.10
 12>Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C     72.56  +     39.29
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.2km  140m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     36.41  +      0.00
  2>Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     43.40  +      6.59
  3>Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     44.07  +      7.26
  4>Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     51.03  +     14.22
  5>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     51.29  +     14.48
  6>Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     52.37  +     15.56
  7>Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     54.47  +     18.06
  8>Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     55.04  +     18.23
  9>Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     56.17  +     19.36
 10>Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     65.30  +     28.49
 11>Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     71.10  +     34.29
 12>Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     75.11  +     38.30
 13>Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C     79.55  +     43.14
 
Průběžné výsledky kategorie: D60         1.9km  120m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     34.56  +      0.00
  2>Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     39.15  +      4.19
  3>Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     43.27  +      8.31
  4>Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     49.20  +     14.24
  5>Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C     74.01  +     39.05
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         1.8km   95m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     32.50  +      0.00
  2>Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     33.07  +      0.17
  3>Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     34.59  +      2.09
  4>Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     36.02  +      3.12
  5>Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     37.19  +      4.29
  6>Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     42.32  +      9.42
  7>Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     45.46  +     12.56
    Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C DISK              
    Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         2.3km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     18.29  +      0.00
  2>Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     18.57  +      0.28
  3>Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     20.09  +      1.40
  4>Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 C     21.13  +      2.44
  5>Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C     21.18  +      2.49
  6>Vitebský Lukáš           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 C     21.38  +      3.09
  7>Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     23.33  +      5.04
  8>Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 C     24.10  +      5.41
  9>Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     24.22  +      5.53
 10>Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     26.46  +      8.17
 11>Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     27.06  +      8.37
 12>Javůrek Tomáš            USK Praha            VSP0302 C     32.29  +     14.00
 13>Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     35.58  +     17.29
 14>Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     45.10  +     26.41
    Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C DISK              
 MS Horna Lukáš              OK Chrastava         CHA0105  MS   32.02  +     13.33
 MS Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202  MS   26.08  +      7.39
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        2.3km   30m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     17.58  +      0.00
  2>Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     20.10  +      2.12
  3>Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C     24.29  +      6.31
  4>Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     25.28  +      7.30
  5>Fejtek Ondřej            TJ Stadion Nový Bor  STB0301 C     26.38  +      8.40
  6>Bolehovský Daniel        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0508 C     27.10  +      9.12
  7>Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501       30.48  +     12.50
  8>Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     32.41  +     14.43
  9>Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     67.45  +     49.47
 10>Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     74.17  +     56.19
    Just Samuel              OK Chrastava         CHA0502 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.4km   45m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     19.38  +      0.00
  2>Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     21.42  +      2.04
  3>Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 C     22.32  +      2.54
  4>Javůrek Emil             USK Praha            VSP0100 C     22.46  +      3.08
  5>Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     23.10  +      3.32
  6>Bolehovský Michal        VŠTJ Ekonom Praha    EKP0200 C     23.53  +      4.15
  7>Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C     25.50  +      6.12
  8>Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C     27.35  +      7.57
  9>Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     28.43  +      9.05
 10>Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     30.15  +     10.37
 11>Clark Oskar              OOB TJ Lokomotiva Te LTP     C     31.25  +     11.47
 12>Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 C     32.10  +     12.32
 13>Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C     32.34  +     12.56
    Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         2.7km   85m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 A     18.58  +      0.00
  2>Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     21.52  +      2.54
  3>Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B     23.14  +      4.16
  4>Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     23.55  +      4.57
  5>Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     25.03  +      6.05
  6>Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C     26.55  +      7.57
  7>Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 B     28.10  +      9.12
  8>Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 B     28.58  +     10.00
  9>Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B     30.50  +     11.52
 10>Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C     38.02  +     19.04
 11>Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C     39.36  +     20.38
 12>Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C     42.46  +     23.48
 13>Bek Ondřej               OK Chrastava         CHA9904 C     45.52  +     26.54
 14>Drobník Michal           OOB TJ Turnov        TUR9903 C     45.53  +     26.55
 15>Zappe Nicholas-Benjamin  OOB TJ Tatran Jablon TJN0003 C     50.49  +     31.51
    Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         2.9km  105m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Döhler Erik              German O-Team        25D9801       22.59  +      0.00
  2>Navrátil Šimon           SK Praga             PGP9702 B     23.11  +      0.12
  3>Hennseler Ole            German O-Team        25D9802       23.52  +      0.53
  4>Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     29.08  +      6.09
  5>Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     29.22  +      6.23
  6>Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 C     33.26  +     10.27
  7>Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     40.44  +     17.45
  8>Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     41.17  +     18.18
  9>Procházka Daniel         TJ Loko Liberec      LLI9703 C     44.45  +     21.46
 10>Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C     48.58  +     25.59
 11>Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B     54.12  +     31.13
 12>Hudec Antonín            SK Praga             PGP9805 C     70.29  +     47.30
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         3.9km  145m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Otto Mark                German O-Team        25D9601       29.01  +      0.00
  2>Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     30.49  +      1.48
  3>Grätsch Markus           OOB TJ Turnov        TUR9603 C     32.04  +      3.03
  4>Döllgast Moritz          German O-Team        25D95         32.08  +      3.07
  5>Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B     37.26  +      8.25
  6>Janischowski Daniel      German O-Team        25D9501       38.13  +      9.12
  7>Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C     41.34  +     12.33
  8>Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     48.50  +     19.49
  9>Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 B     52.49  +     23.48
 10>Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     53.21  +     24.20
 11>Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     82.15  +     53.14
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        4.3km  195m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     42.29  +      0.00  R:    0b
  2>Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     43.26  +      0.57  R:    0b
  3>Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     43.54  +      1.25  R:    0b
  4>Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     44.58  +      2.29  R:    0b
  5>Birnstock Jan            German O-Team        25D73         45.20  +      2.51  R:    0b
  6>Radovan Kunc             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549       49.27  +      6.58  R:    0b
  7>Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     50.08  +      7.39  R:    0b
  8>Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402       51.36  +      9.07  R:    0b
  9>Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     53.13  +     10.44  R:    0b
 10>Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     55.08  +     12.39  R:    0b
 11>Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     55.09  +     12.40  R:    0b
 12>Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     58.31  +     16.02  R:    0b
 13>Tišer Robert             Slavia Liberec orien VLI           59.27  +     16.58  R:    0b
 14>Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     59.53  +     17.24  R:    0b
 15>Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     62.56  +     20.27  R:    0b
 16>Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C     63.36  +     21.07  R:    0b
 17>Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C     66.13  +     23.44  R:    0b
 18>Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     66.42  +     24.13  R:    0b
 19>Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     67.35  +     25.06  R:    0b
 20>Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     89.48  +     47.19  R:   -0b
 21>Mikula Petr              OB Jenišovice        JEN8102 C     98.58  +     56.29  R:   -0b
 22>Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C    102.15  +     59.46  R:   -0b
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L        5.1km  265m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nykodým Miloš            Žabovřesky Brno      ZBM9005       34.38  +      0.00  R:    0b
  2>Brandt Christoph         German O-Team        25D89         37.03  +      2.25  R:    0b
  3>Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     37.50  +      3.12  R:    0b
  4>Lösch Sören              German O-Team        25D87         38.09  +      3.31  R:    0b
  5>Chloupek Adam            Žabovřesky Brno      ZBM9300 E     38.30  +      3.52  R:    0b
  6>Flechsig Florian         German O-Team        25D9201       39.11  +      4.33  R:    0b
  7>Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     39.40  +      5.02  R:    0b
  8>Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 R     40.33  +      5.55  R:    0b
  9>Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     40.45  +      6.07  R:    0b
 10>Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     41.15  +      6.37  R:    0b
 10>Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     41.15  +      6.37  R:    0b
 12>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     41.31  +      6.53  R:    0b
 13>Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     41.38  +      7.00  R:    0b
 14>Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     41.48  +      7.10  R:    0b
 15>Späth Felix              German O-Team        25D91         41.55  +      7.17  R:    0b
 16>Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     42.09  +      7.31  R:    0b
 17>Andrei Kraemer           German O-Team        25D88         42.14  +      7.36  R:    0b
 18>Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     42.56  +      8.18  R:    0b
 19>Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     42.58  +      8.20  R:    0b
 20>Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     43.08  +      8.30  R:    0b
 21>Schulte-Zurhausen Roman  German O-Team        25D8400       43.44  +      9.06  R:    0b
 22>Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     43.58  +      9.20  R:    0b
 23>Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     44.00  +      9.22  R:    0b
 24>Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     45.12  +     10.34  R:    0b
 25>Neumann Josef            German O-Team        25D8401       45.25  +     10.47  R:    0b
 26>Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     45.45  +     11.07  R:    0b
 27>Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     45.47  +     11.09  R:    0b
 28>Arnold Friedrich         German O-Team        25D94         45.51  +     11.13  R:    0b
 29>Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     45.56  +     11.18  R:    0b
 30>Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     46.02  +     11.24  R:    0b
 31>Prunsche Christoph       German O-Team        25D92         46.06  +     11.28  R:    0b
 32>Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A     46.49  +     12.11  R:    0b
 33>Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     46.51  +     12.13  R:    0b
 34>Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     47.28  +     12.50  R:    0b
 35>Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     47.38  +     13.00  R:    0b
 36>Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     48.21  +     13.43  R:    0b
 37>Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     48.35  +     13.57  R:    0b
 38>Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     48.37  +     13.59  R:    0b
 39>Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     49.20  +     14.42  R:    0b
 40>Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     49.40  +     15.02  R:    0b
 41>Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     50.01  +     15.23  R:    0b
 42>Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     50.26  +     15.48  R:    0b
 43>Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     51.05  +     16.27  R:    0b
 44>Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     51.18  +     16.40  R:    0b
 45>Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     51.26  +     16.48  R:    0b
 46>Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     51.46  +     17.08  R:    0b
 47>Rewig Thomas             German O-Team        25D8203       52.28  +     17.50  R:    0b
 48>Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     53.35  +     18.57  R:    0b
 49>Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     53.36  +     18.58  R:    0b
 50>Friedrichs Bjarne        German O-Team        25D90         54.18  +     19.40  R:    0b
 51>Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C     56.31  +     21.53  R:    0b
 52>Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C     58.00  +     23.22  R:    0b
 53>Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     59.20  +     24.42  R:    0b
 54>Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401       59.24  +     24.46  R:    0b
 55>Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     61.53  +     27.15  R:    0b
 56>Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     64.50  +     30.12  R:    0b
 57>Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     65.38  +     31.00  R:    0b
 58>Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     67.44  +     33.06  R:    0b
 59>Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     71.29  +     36.51  R:    0b
 60>Zaoral Pedros            OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C     75.12  +     40.34  R:   -0b
 61>Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     76.20  +     41.42  R:   -0b
 62>Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     77.44  +     43.06  R:   -0b
    Hoolihan John            Hoolihan             N11       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         4.2km  245m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     41.07  +      0.00
  2>Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     43.09  +      2.02
  3>Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     43.12  +      2.05
  4>Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     47.47  +      6.40
  5>Lisý Ondřej              Slavia Liberec orien VLI           48.20  +      7.13
  6>Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     48.53  +      7.46
  7>Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     53.44  +     12.37
  8>Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C     59.55  +     18.48
  9>Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     69.14  +     28.07
 10>Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C    105.10  +     64.03
    Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H40         3.8km  210m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI7001 C     35.47  +      0.00
  2>Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C     37.20  +      1.33
  3>Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     37.26  +      1.39
  4>Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     39.23  +      3.36
  5>Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C     41.55  +      6.08
  6>Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C     43.46  +      7.59
  7>Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C     44.16  +      8.29
  8>Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     47.24  +     11.37
  9>Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C     51.37  +     15.50
 10>Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C     61.42  +     25.55
 11>Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     61.51  +     26.04
 12>Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     63.54  +     28.07
 13>Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     67.01  +     31.14
 14>Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     67.59  +     32.12
 15>Javůrek Jaromír          USK Praha            VSP7110 C     72.06  +     36.19
    Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C DISK              
    Rulc Zdeněk              OOB TJ LIAZ Jablonec LJN7201 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         3.9km  135m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     41.51  +      0.00
  2>Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     45.19  +      3.28
  3>Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     45.21  +      3.30
  4>Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     45.29  +      3.38
  5>Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     46.53  +      5.02
  6>Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     47.36  +      5.45
  7>Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     49.08  +      7.17
  8>Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603       49.20  +      7.29
  9>Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     49.55  +      8.04
 10>Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     50.36  +      8.45
 11>Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C     51.59  +     10.08
 12>Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     52.13  +     10.22
 13>Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     54.47  +     12.56
 14>Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     56.20  +     14.29
 15>Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     56.53  +     15.02
 16>Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     75.54  +     34.03
 17>Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     77.16  +     35.25
 18>Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C     88.59  +     47.08
 19>Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     95.51  +     54.00
 20>Voleský Karel            BETA URSUS Orienteer BBM          120.13  +     78.22
 
Průběžné výsledky kategorie: H50         2.9km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     40.03  +      0.00
  2>Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     40.40  +      0.37
  3>Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     41.21  +      1.18
  4>Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     44.31  +      4.28
  5>Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     45.31  +      5.28
  6>Ledvina Tomáš            Ledvina              N10           52.57  +     12.54
  7>Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C     55.01  +     14.58
  8>Vitebský Mirek           OOB TJ Tatran Jablon TJN           71.35  +     31.32
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         2.5km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     30.59  +      0.00
  2>Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     34.00  +      3.01
  3>Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     39.23  +      8.24
  4>Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     41.08  +     10.09
  5>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     43.08  +     12.09
  6>Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     43.44  +     12.45
  7>Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     45.26  +     14.27
  8>Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     49.34  +     18.35
 
Průběžné výsledky kategorie: H60         2.4km  115m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vlček Vladislav          Rovensko pod Troskam 43C5000       31.48  +      0.00
  2>Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     34.25  +      2.37
  3>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     35.35  +      3.47
  4>Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     40.52  +      9.04
  5>Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     40.58  +      9.10
  6>Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     42.56  +     11.08
  7>Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     43.25  +     11.37
  8>Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     45.54  +     14.06
  9>Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     47.43  +     15.55
 10>Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C     48.56  +     17.08
 11>Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     50.06  +     18.18
 12>Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     51.08  +     19.20
 13>Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     56.58  +     25.10
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         2.3km   75m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     32.09  +      0.00
  2>Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     36.28  +      4.19
  3>Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     37.05  +      4.56
  4>Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C     38.46  +      6.37
  5>Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     46.07  +     13.58
  6>Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     49.47  +     17.38
  7>Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C     65.21  +     33.12
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         1.8km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     34.17  +      0.00
  2>Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     36.41  +      2.24
  3>Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     39.21  +      5.04
  4>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     41.43  +      7.26
  5>Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     42.15  +      7.58
  6>Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     42.31  +      8.14
  7>Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     42.34  +      8.17
  8>Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     43.43  +      9.26
  9>Venuš Jaroslav           OK Jiskra Nový Bor   BOR38   C     60.56  +     26.39
    Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         2.3km   30m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501 C     19.45  +      0.00
  2>Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701       21.51  +      2.06
  3>Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C     23.57  +      4.12
  4>Hanzal Kryštof           OB Jenišovice        JEN           23.59  +      4.14
  5>Halmanová Kateřina       SOK TJ Turnov        TUV           25.01  +      5.16
  6>Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     25.37  +      5.52
  7>Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C     25.50  +      6.05
  8>Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C     26.49  +      7.04
  9>Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C     28.16  +      8.31
 10>Svoboda Matěj            OK Jiskra Nový Bor   BOR0600 C     28.33  +      8.48
 11>Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C     28.58  +      9.13
 12>Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV           30.05  +     10.20
 13>Houda Lukáš              OK Chrastava         CHA           30.09  +     10.24
 14>Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     30.24  +     10.39
 15>Vařeková  Anna           SOK TJ Turnov        TUV0651 C     31.05  +     11.20
 16>Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     34.08  +     14.23
 17>Hanzalová Šárka          OB Jenišovice        JEN           36.53  +     17.08
 18>Brandová Anna Marie      OK Chrastava         CHA0651 C     37.22  +     17.37
 19>Synková Elena            OK Doksy             DOK           38.07  +     18.22
 20>Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     38.35  +     18.50
 21>Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     39.39  +     19.54
 22>Pospíšil Jan             OK Chrastava         CHA0601 C     40.55  +     21.10
 23>Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C     41.25  +     21.40
 24>Just Matouš              OK Chrastava         CHA0701 C     41.44  +     21.59
 25>Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     43.39  +     23.54
 26>Pastuszková Laura        Pazstoskovi          NE7           43.40  +     23.55
 27>Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     44.03  +     24.18
 28>Hubáček David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C     46.48  +     27.03
 29>Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       47.47  +     28.02
 30>Míka Bertík              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C     47.49  +     28.04
 31>Zappová Elisabeth        OOB TJ Tatran Jablon TJN           48.12  +     28.27
 32>Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     49.27  +     29.42
 33>Hubáčková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C     49.32  +     29.47
 34>Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C     50.02  +     30.17
 35>Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     50.03  +     30.18
 36>Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C     51.12  +     31.27
 37>Jeřábková Tereza         OK Chrastava         CHA           53.13  +     33.28
 38>Rytířová Linda           OK Chrastava         CHA           54.01  +     34.16
 39>Blažková Petra           OOB TJ Turnov        TUR06xx       62.33  +     42.48
 40>Blažková Karolína        OOB TJ Turnov        TUR08xx       62.58  +     43.13
 41>Adamcová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN           70.37  +     50.52
 
Průběžné výsledky kategorie: P2          2.4km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Houžvičková Karolína     SOK TJ Turnov        TUV           18.16  +      0.00
  2>Tkáč Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN5049       18.38  +      0.22
  3>Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUVXXX1       21.05  +      2.49
  4>Zítková Michaela         OOB TJ Turnov        TUR           21.30  +      3.14
  5>Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA           21.53  +      3.37
  6>Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR           23.06  +      4.50
  7>Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUVXXX2       24.21  +      6.05
  8>Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C     24.25  +      6.09
  9>Hladíková Jana           SOK TJ Turnov        TUV7253 C     24.47  +      6.31
 10>Pešík Angelika           OOB TJ Tatran Jablon TJN8250 C     24.48  +      6.32
 11>Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C     27.42  +      9.26
 12>Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     27.49  +      9.33
 13>Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     29.12  +     10.56
 14>Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     29.32  +     11.16
 15>Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY6650       29.54  +     11.38
 16>Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN5099       33.11  +     14.55
    Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C DISK              
    Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C DISK              
    Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C DISK              
    Sokolářová Jitka         SOK TJ Turnov        TUVXXX3   DISK              
    Krákorová Iva            Krákorová            N09       DISK              
    Hronová Karolína         Pazstoskovi          NE7       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P4          2.7km  120m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pastuszek Jakub          Pazstoskovi          NE7           33.02  +      0.00
  2>Táborský Ondřej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605 C     34.24  +      1.22
  3>Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     40.48  +      7.46
  4>Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUVXXXX       44.32  +     11.30
  5>Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     45.48  +     12.46
  6>Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     49.49  +     16.47
  7>Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     51.41  +     18.39
  8>Miller Jan               OB Jenišovice        JEN9707       52.25  +     19.23
  9>Berková Květa            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350 C     58.23  +     25.21
 10>Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     59.41  +     26.39
 11>Kočíbová Iva             OOB TJ Tatran Jablon TJN6354       62.27  +     29.25
 12>Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     71.51  +     38.49
 13>Staněk Martin                                               76.06  +     43.04
 14>Martina a Nika Jirků     OOB TJ Turnov        TUR           98.50  +     65.48
 15>Šumberová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI5351 C    118.09  +     85.07