Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           7.4.2013 15:04:07
                                                                                             JO-KT 6.4.2013
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.2km   35m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-64      3-65      4-79      5-67      6-69      7-70      8-100   
  1 Martanová Lea                  33.01  0.58/1*   3.54/2    5.50/1*   9.00/2   16.07/1*  30.15/2   32.04/2   32.42/2   33.01/2  
    Slavia Liberec orienteering           0.58/1*   2.56/2    1.56/1*   3.10/3    7.07/4   14.08/5    1.49/1*   0.38/4    0.19/3  
  2 Vitebská Eliška                34.39  1.43/2    3.50/1*   5.58/2    8.18/1*  22.19/4   31.38/4   33.44/3   34.20/3   34.39/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.43/2    2.07/1*   2.08/2    2.20/1*  14.01/5    9.19/1*   2.06/2    0.36/3    0.19/3  
  3 Synková Barbora                34.46  5.51/5    8.49/4   11.25/4   15.25/4   20.16/3   31.29/3   33.57/4   34.28/4   34.46/4  
    OK Doksy                              5.51/5    2.58/3    2.36/3    4.00/5    4.51/2   11.13/3    2.28/3    0.31/1*   0.18/1* 
  4 Hejcmanová Monika         MS   51.48  4.09/4   22.01/5   26.18/5   29.22/5   36.14/5   47.44/5   50.41/5   51.26/5   51.48/5  
    OK Chrastava                          4.09/4   17.52/5    4.17/5    3.04/2    6.52/3   11.30/4    2.57/5    0.45/5    0.22/5  
  5 Lišková Adélka            MS   30.47  1.50/3    4.52/3    7.35/3   11.29/3   16.14/2   27.26/1*  29.55/1*  30.29/1*  30.47/1* 
    OK Chrastava                          1.50/3    3.02/4    2.43/4    3.54/4    4.45/1*  11.12/2    2.29/4    0.34/2    0.18/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.3km   30m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-64      3-65      4-79      5-67      6-80      7-69      8-100   
  1 Průšková Tereza                25.58  1.35/2    4.08/2    6.31/1*   8.38/1*  13.04/1*  16.56/1*  23.27/1*  25.40/1*  25.58/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.35/2    2.33/4    2.23/1*   2.07/1*   4.26/2    3.52/3    6.31/4    2.13/2    0.18/4  
  2 Hájková Tereza                 26.47  1.49/4    4.11/4    6.52/2   10.44/2   15.50/3   19.24/3   23.47/2   26.32/2   26.47/2  
    SOK TJ Turnov                         1.49/4    2.22/2    2.41/2    3.52/4    5.06/4    3.34/1*   4.23/1*   2.45/4    0.15/1* 
  3 Mellanová Judita               27.51  1.36/3    4.08/2    7.51/3   10.57/3   15.10/2   18.54/2   25.29/3   27.35/3   27.51/3  
    SOK TJ Turnov                         1.36/3    2.32/3    3.43/5    3.06/2    4.13/1*   3.44/2    6.35/5    2.06/1*   0.16/3  
  4 Podrábská Alžběta              34.19  1.31/1*   3.50/1*  12.48/6   16.35/6   21.38/4   26.24/4   31.29/4   34.04/4   34.19/4  
    Slavia Liberec orienteering           1.31/1*   2.19/1*   8.58/6    3.47/3    5.03/3    4.46/4    5.05/2    2.35/3    0.15/1* 
  5 Baldriánová Eva                45.43  2.52/6    6.17/5    9.58/4   15.31/4   25.49/6   32.13/6   41.36/6   45.18/6   45.43/6  
    USK Praha                             2.52/6    3.25/5    3.41/4    5.33/5   10.18/6    6.24/5    9.23/6    3.42/5    0.25/6  
  6 Říhová Eliška             MS   39.40  2.22/5    6.22/6    9.59/5   15.37/5   21.45/5   29.15/5   35.29/5   39.21/5   39.40/5  
    OK Chrastava                          2.22/5    4.00/6    3.37/3    5.38/6    6.08/5    7.30/6    6.14/3    3.52/6    0.19/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.2km   45m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-65      3-79      4-85      5-80      6-83      7-70      8-100   
  1 Dolejší Kateřina               19.50  2.42/1*   4.30/1*   5.50/1*   8.35/1*  12.48/1*  16.42/2   19.02/1*  19.34/1*  19.50/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.42/1*   1.48/2    1.20/5    2.45/2    4.13/4    3.54/3    2.20/4    0.32/5    0.16/4  
  2 Martanová Elin                 21.20  3.03/4    4.47/3    7.35/6   10.16/3   13.40/3   18.40/3   20.38/3   21.04/2   21.20/2  
    Slavia Liberec orienteering           3.03/4    1.44/1*   2.48/12   2.41/1*   3.24/1*   5.00/9    1.58/1*   0.26/2    0.16/4  
  3 Rydlová Adéla                  21.21  2.43/2    4.41/2    5.52/2    8.46/2   12.50/2   16.24/1*  20.33/2   21.06/3   21.21/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.43/2    1.58/4    1.11/1*   2.54/3    4.04/3    3.34/1*   4.09/11   0.33/7    0.15/3  
  4 Pavlová Martina                24.04  2.49/3    5.08/4    6.53/4   10.47/5   15.36/5   19.27/4   23.16/4   23.48/4   24.04/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.49/3    2.19/8    1.45/8    3.54/9    4.49/7    3.51/2    3.49/10   0.32/5    0.16/4  
  4 Šritrová Lenka                 24.04  4.00/8    6.01/7    7.14/5   10.17/4   15.31/4   20.17/5   23.22/6   23.50/5   24.04/4  
    SOK TJ Turnov                         4.00/8    2.01/6    1.13/2    3.03/5    5.14/10   4.46/7    3.05/8    0.28/3    0.14/1* 
  6 Jeřábková Nina                 24.15  3.23/5    5.12/5    6.44/3   12.40/8   16.55/8   21.02/6   23.18/5   23.58/6   24.15/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.23/5    1.49/3    1.32/7    5.56/11   4.15/5    4.07/4    2.16/3    0.40/11   0.17/9  
  7 Růžičková Vendula              24.53  4.50/9    7.20/8    8.36/8   11.37/7   16.34/7   21.25/8   24.05/7   24.35/7   24.53/7  
    OK Chrastava                          4.50/9    2.30/9    1.16/3    3.01/4    4.57/8    4.51/8    2.40/6    0.30/4    0.18/11 
  8 Baloghová Lída                 26.12  3.49/6    5.48/6    8.02/7   11.21/6   16.32/6   21.09/7   25.25/8   25.58/8   26.12/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.49/6    1.59/5    2.14/11   3.19/6    5.11/9    4.37/6    4.16/12   0.33/7    0.14/1* 
  9 Šmolová Kateřina               27.18  6.40/10   8.41/9   10.00/9   16.23/11  19.55/9   24.30/9   26.37/9   27.02/9   27.18/9  
    OK Doksy                              6.40/10   2.01/6    1.19/4    6.23/12   3.32/2    4.35/5    2.07/2    0.25/1*   0.16/4  
 10 Bejvlová Karolína              30.06  3.52/7   10.54/11  12.49/11  16.09/10  20.57/10  26.40/10  29.17/10  29.50/10  30.06/10 
    SK Los Mělník                         3.52/7    7.02/14   1.55/9    3.20/7    4.48/6    5.43/11   2.37/5    0.33/7    0.16/4  
 11 Šmolová Adéla                  32.33  7.14/11   9.49/10  11.49/10  15.25/9   22.23/11  28.03/11  31.29/11  32.12/11  32.33/11 
    OK Doksy                              7.14/11   2.35/10   2.00/10   3.36/8    6.58/11   5.40/10   3.26/9    0.43/12   0.21/14 
 12 Jeřábková Andrea               37.01  8.34/12  11.26/12  12.51/12  18.19/12  26.44/12  33.12/12  36.10/12  36.44/12  37.01/12 
    OK Chrastava                          8.34/12   2.52/11   1.25/6    5.28/10   8.25/12   6.28/12   2.58/7    0.34/10   0.17/9  
 13 Korytářová Alžběta             50.50  8.57/13  13.38/13  17.03/13  23.48/13  34.05/13  45.16/13  49.45/13  50.32/13  50.50/13 
    Slavia Liberec orienteering           8.57/13   4.41/12   3.25/13   6.45/13  10.17/13  11.11/14   4.29/13   0.47/14   0.18/11 
 14 Podrábská Marie                56.54 14.46/14  19.31/14  23.01/14  29.47/14  40.07/14  51.15/14  55.49/14  56.34/14  56.54/14 
    Slavia Liberec orienteering          14.46/14   4.45/13   3.30/14   6.46/14  10.20/14  11.08/13   4.34/14   0.45/13   0.20/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.3km   80m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-43      3-59      4-67      5-80      6-61      7-77      8-70      9-100   
  1 Kubecová Kateřina              19.29  1.23/3    3.53/1*   6.08/1*   8.35/1*  11.14/1*  16.19/1*  17.21/1*  18.48/1*  19.16/1*  19.29/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.23/3    2.30/2    2.15/1*   2.27/3    2.39/2    5.05/4    1.02/2    1.27/2    0.28/3    0.13/4  
  2 Poloprutská Lucie              22.11  1.41/4    4.21/3    6.47/3    9.37/2   12.22/2   17.46/2   20.04/2   21.25/2   21.56/2   22.11/2  
    Slavia Liberec orienteering           1.41/4    2.40/5    2.26/4    2.50/5    2.45/3    5.24/5    2.18/10   1.21/1*   0.31/10   0.15/8  
  3 Pavlíková Markéta              23.18  1.19/1*   3.56/2    6.11/2   10.56/4   14.43/4   19.32/4   21.05/5   22.40/3   23.06/3   23.18/3  
    OK Chrastava                          1.19/1*   2.37/3    2.15/1*   4.45/9    3.47/10   4.49/2    1.33/7    1.35/4    0.26/2    0.12/2  
  4 Sokolářová Šárka               23.31  1.21/2    4.29/4    7.28/4    9.44/3   12.32/3   18.06/3   20.58/4   22.52/4   23.17/4   23.31/4  
    SOK TJ Turnov                         1.21/2    3.08/10   2.59/7    2.16/1*   2.48/5    5.34/8    2.52/13   1.54/8    0.25/1*   0.14/6  
  5 Rychlá Kateřina                25.03  4.38/12   7.03/10   9.28/8   12.29/5   15.16/5   19.56/5   20.57/3   24.20/5   24.48/5   25.03/5  
    OOB TJ Turnov                         4.38/12   2.25/1*   2.25/3    3.01/6    2.47/4    4.40/1*   1.01/1*   3.23/14   0.28/3    0.15/8  
  6 Janoušková Lucie               26.02  2.20/7    4.58/6    7.58/5   13.46/7   16.40/7   22.07/6   23.28/6   25.18/6   25.51/6   26.02/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.20/7    2.38/4    3.00/8    5.48/12   2.54/6    5.27/7    1.21/4    1.50/5    0.33/11   0.11/1* 
  7 Labská Karolína                27.29  1.51/5    6.00/7    9.36/10  12.45/6   16.11/6   22.20/7   24.05/7   26.41/7   27.16/7   27.29/7  
    TJ Loko Liberec                       1.51/5    4.09/14   3.36/11   3.09/7    3.26/9    6.09/12   1.45/8    2.36/12   0.35/13   0.13/4  
  8 Hájková Anna                   27.52  3.13/9    6.12/8    9.09/7   14.14/8   18.07/8   23.33/8   24.42/8   27.07/8   27.36/8   27.52/8  
    OB Jenišovice                         3.13/9    2.59/9    2.57/6    5.05/11   3.53/11   5.26/6    1.09/3    2.25/11   0.29/6    0.16/12 
  9 Žejdlíková Karolína            28.17  1.55/6    4.50/5    8.46/6   15.19/10  18.27/9   24.21/9   25.43/9   27.34/9   28.02/9   28.17/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.55/6    2.55/7    3.56/12   6.33/13   3.08/8    5.54/10   1.22/5    1.51/6    0.28/3    0.15/8  
 10 Macháčková Barbora             30.16  9.57/14  12.52/14  15.31/14  17.52/13  20.23/11  25.17/10  28.00/11  29.33/10  30.02/10  30.16/10 
    Jizerský klub OB Frýdlant             9.57/14   2.55/7    2.39/5    2.21/2    2.31/1*   4.54/3    2.43/12   1.33/3    0.29/6    0.14/6  
 11 Pohořalá Anna                  31.04  2.23/8    6.12/8    9.35/9   14.38/9   18.40/10  25.25/11  27.24/10  30.10/11  30.46/11  31.04/11 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.23/8    3.49/13   3.23/9    5.03/10   4.02/12   6.45/14   1.59/9    2.46/13   0.36/14   0.18/14 
 12 Thořová Markéta                31.18  4.31/11   7.17/11  11.43/11  18.21/14  21.15/13  27.20/12  28.45/12  30.37/12  31.06/12  31.18/12 
    SOK TJ Turnov                         4.31/11   2.46/6    4.26/14   6.38/14   2.54/6    6.05/11   1.25/6    1.52/7    0.29/6    0.12/2  
 13 Lišková Hana                   33.20  4.28/10   8.10/12  12.35/12  16.41/11  20.50/12  27.20/12  30.16/13  32.33/13  33.03/13  33.20/13 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.28/10   3.42/12   4.25/13   4.06/8    4.09/13   6.30/13   2.56/14   2.17/9    0.30/9    0.17/13 
 14 Riby Rose                      33.31  7.30/13  10.39/13  14.08/13  16.57/12  22.10/14  27.49/14  30.20/14  32.43/14  33.16/14  33.31/14 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.30/13   3.09/11   3.29/10   2.49/4    5.13/14   5.39/9    2.31/11   2.23/10   0.33/11   0.15/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.5km  115m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-40      3-72      4-36      5-43      6-88      7-59      8-85      9-76     10-91     11-78     12-100   
  1 Müller Dorothea                21.48  1.41/2    4.46/2    6.31/1*   8.14/1*   9.24/1*  10.33/1*  11.20/1*  13.21/1*  17.27/1*  18.18/1*  20.36/1*  21.34/1*  21.48/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.41/2    3.05/2    1.45/1*   1.43/2    1.10/1*   1.09/1*   0.47/2    2.01/2    4.06/1*   0.51/2    2.18/1*   0.58/2    0.14/2  
  2 Friedrichs Birte               23.55  1.27/1*   4.30/1*   7.01/2    8.39/2    9.58/2   11.21/2   12.05/2   14.01/2   19.38/2   20.28/2   22.58/2   23.43/2   23.55/2  
    German O-Team                         1.27/1*   3.03/1*   2.31/2    1.38/1*   1.19/2    1.23/2    0.44/1*   1.56/1*   5.37/2    0.50/1*   2.30/2    0.45/1*   0.12/1* 
  3 Balcarová Barbora              35.38  3.00/4    7.10/4   11.15/4   13.57/4   15.38/3   17.42/3   18.49/3   21.40/3   27.48/3   29.23/3   34.23/3   35.23/3   35.38/3  
    TJ Loko Liberec                       3.00/4    4.10/4    4.05/4    2.42/3    1.41/3    2.04/5    1.07/3    2.51/4    6.08/3    1.35/6    5.00/6    1.00/3    0.15/3  
  4 Poloprutská Klára              37.31  2.38/3    6.37/3    9.41/3   12.44/3   17.25/4   19.02/4   20.21/4   23.11/4   30.53/4   31.54/4   35.50/4   37.16/4   37.31/4  
    Slavia Liberec orienteering           2.38/3    3.59/3    3.04/3    3.03/4    4.41/6    1.37/3    1.19/4    2.50/3    7.42/6    1.01/3    3.56/3    1.26/6    0.15/3  
  5 Macháčková Eliška              48.54  4.22/5   11.14/6   17.33/5   21.26/5   24.44/5   27.08/5   28.27/5   34.14/5   41.49/5   42.50/5   47.23/5   48.39/5   48.54/5  
    Jizerský klub OB Frýdlant             4.22/5    6.52/6    6.19/5    3.53/5    3.18/5    2.24/6    1.19/4    5.47/5    7.35/5    1.01/3    4.33/4    1.16/4    0.15/3  
  6 Koutová Markéta                59.22  4.29/6   11.02/5   22.23/6   26.28/6   28.49/6   30.44/6   32.09/6   43.57/6   51.27/6   52.57/6   57.46/6   59.04/6   59.22/6  
    Slavia Liberec orienteering           4.29/6    6.33/5   11.21/6    4.05/6    2.21/4    1.55/4    1.25/6   11.48/6    7.30/4    1.30/5    4.49/5    1.18/5    0.18/6  
    Žihlová Anna               DISK       2.53/     8.54/         /    20.28/    23.02/    24.53/    26.19/    30.14/    40.11/    42.06/    47.33/    49.01/    49.18/   
    TJ Loko Liberec                       2.53/     6.01/         /         /     2.34/     1.51/     1.26/     3.55/     9.57/     1.55/     5.27/     1.28/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.7km  125m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-72      4-41      5-74      6-81      7-58      8-59      9-88     10-91     11-77     12-63     13-100   
  1 Nieke Patricia                 25.23  1.42/2    3.12/2    6.08/2    8.39/2    9.42/2   10.55/2   14.21/2   15.45/2   16.23/2   21.46/1*  22.48/1*  24.54/1*  25.10/1*  25.23/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.42/2    1.30/2    2.56/1*   2.31/2    1.03/2    1.13/3    3.26/2    1.24/3    0.38/3    5.23/2    1.02/2    2.06/1*   0.16/1*   0.13/2  
  2 Bořánková Karolína             26.24  1.51/3    3.32/3    6.29/3    9.39/3   10.40/3   11.44/3   15.07/3   16.20/3   16.55/3   22.04/2   23.38/2   25.44/2   26.07/2   26.24/2  
    SK Kamenice                           1.51/3    1.41/3    2.57/2    3.10/3    1.01/1*   1.04/1*   3.23/1*   1.13/1*   0.35/2    5.09/1*   1.34/3    2.06/1*   0.23/3    0.17/4  
  3 Winkler Leonore                27.27  1.20/1*   2.39/1*   5.41/1*   7.55/1*   8.58/1*  10.06/1*  13.54/1*  15.07/1*  15.41/1*  23.25/3   24.25/3   26.52/3   27.11/3   27.27/3  
    German O-Team                         1.20/1*   1.19/1*   3.02/3    2.14/1*   1.03/2    1.08/2    3.48/3    1.13/1*   0.34/1*   7.44/3    1.00/1*   2.27/3    0.19/2    0.16/3  
  4 Košková Anička                 46.02  2.56/4    5.20/4    9.48/4   13.17/4   19.49/4   21.30/4   26.26/4   28.14/4   29.02/4   37.04/4   40.30/4   45.25/4   45.50/4   46.02/4  
    TJ Loko Liberec                       2.56/4    2.24/4    4.28/4    3.29/4    6.32/4    1.41/4    4.56/4    1.48/4    0.48/4    8.02/4    3.26/4    4.55/4    0.25/4    0.12/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.2km  160m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-37      3-38      4-39      5-42      6-41      7-59      8-58      9-40     10-75     11-77     12-78     13-100   
  1 Horáčková Kateřina             37.02  3.26/3    5.59/2    9.07/1*  10.23/2   13.10/1*  15.22/1*  19.10/1*  20.55/1*  25.23/1*  28.37/1*  33.40/1*  35.49/1*  36.46/1*  37.02/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.26/3    2.33/2    3.08/1*   1.16/9    2.47/1*   2.12/3    3.48/1*   1.45/1*   4.28/1*   3.14/1*   5.03/1*   2.09/1*   0.57/1*   0.16/2  
  2 Lankašová Barbora              40.47  3.41/4    6.12/3   10.00/3   10.58/3   13.55/2   16.03/2   19.52/2   22.26/2   27.05/2   30.56/2   36.59/2   39.16/2   40.31/2   40.47/2  
    OK Chrastava                          3.41/4    2.31/1*   3.48/3    0.58/2    2.57/2    2.08/2    3.49/2    2.34/8    4.39/2    3.51/4    6.03/6    2.17/2    1.15/10   0.16/2  
  3 Tučková Monika                 43.47  3.18/2    6.24/4   11.57/4   13.04/4   16.21/3   19.07/3   23.08/3   25.22/3   30.09/3   34.12/3   39.57/3   42.18/3   43.31/3   43.47/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.18/2    3.06/6    5.33/8    1.07/3    3.17/3    2.46/8    4.01/4    2.14/4    4.47/4    4.03/7    5.45/3    2.21/3    1.13/7    0.16/2  
  4 Rázková Eva                    46.13  4.45/7    7.55/6   12.13/5   13.21/5   17.04/4   19.34/4   23.45/4   26.06/4   30.53/4   34.55/4   42.04/5   44.40/4   45.53/4   46.13/4  
    Slavia Liberec orienteering           4.45/7    3.10/7    4.18/4    1.08/4    3.43/4    2.30/5    4.11/6    2.21/6    4.47/4    4.02/6    7.09/10   2.36/6    1.13/7    0.20/13 
  5 Kvapilová Lenka                46.40  3.11/1*   5.46/1*   9.15/2    9.57/1*  18.01/5   20.05/5   24.13/5   26.53/5   32.21/5   35.37/5   41.58/4   45.11/5   46.23/5   46.40/5  
    SOK TJ Turnov                         3.11/1*   2.35/3    3.29/2    0.42/1*   8.04/13   2.04/1*   4.08/5    2.40/10   5.28/8    3.16/2    6.21/7    3.13/8    1.12/5    0.17/6  
  6 Vokurková Marta                49.51  5.55/10   9.50/9   16.11/9   17.42/11  22.44/10  25.15/9   29.10/7   31.19/7   36.01/6   40.10/6   46.02/6   48.25/6   49.36/6   49.51/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.55/10   3.55/11   6.21/12   1.31/12   5.02/9    2.31/6    3.55/3    2.09/3    4.42/3    4.09/8    5.52/4    2.23/4    1.11/4    0.15/1* 
  7 Tišerová Ivana                 50.21  8.36/13  11.29/11  16.15/10  17.23/9   22.13/9   24.41/7   28.57/6   30.54/6   37.17/7   41.06/7   46.28/7   48.51/7   50.03/7   50.21/7  
    Slavia Liberec orienteering           8.36/13   2.53/5    4.46/5    1.08/4    4.50/8    2.28/4    4.16/7    1.57/2    6.23/12   3.49/3    5.22/2    2.23/4    1.12/5    0.18/9  
  8 Vejstrková Zuzana              53.28  5.02/8    7.42/5   15.12/6   16.26/6   20.10/6   25.27/10  30.07/8   33.16/10  38.27/8   42.57/8   48.51/8   51.44/8   53.11/8   53.28/8  
    OK Chrastava                          5.02/8    2.40/4    7.30/15   1.14/7    3.44/5    5.17/14   4.40/8    3.09/12   5.11/6    4.30/10   5.54/5    2.53/7    1.27/12   0.17/6  
  9 Greiner Johanna                57.03  8.15/12  11.56/12  17.08/12  18.24/12  23.03/11  25.43/11  30.28/10  33.06/9   39.52/10  44.27/10  51.24/10  55.13/9   56.45/9   57.03/9  
    German O-Team                         8.15/12   3.41/8    5.12/7    1.16/9    4.39/7    2.40/7    4.45/9    2.38/9    6.46/13   4.35/11   6.57/9    3.49/12   1.32/13   0.18/9  
 10 Kameníková Kateřina            57.07  4.36/6    8.51/7   15.18/8   16.26/6   21.39/7   24.39/6   30.14/9   32.42/8   38.47/9   43.05/9   51.01/9   55.35/10  56.48/10  57.07/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.36/6    4.15/12   6.27/13   1.08/4    5.13/10   3.00/9    5.35/11   2.28/7    6.05/11   4.18/9    7.56/13   4.34/14   1.13/7    0.19/11 
 11 Synková Petra                  57.33  5.04/9    9.28/8   15.13/7   16.27/8   25.58/12  29.02/12  34.12/12  36.27/12  42.00/12  45.52/11  52.47/11  56.12/11  57.16/11  57.33/11 
    OK Doksy                              5.04/9    4.24/13   5.45/9    1.14/7    9.31/14   3.04/10   5.10/10   2.15/5    5.33/9    3.52/5    6.55/8    3.25/10   1.04/2    0.17/6  
 12 Neradová Eva                   65.08  6.15/11   9.59/10  16.15/10  17.39/10  21.39/7   24.56/8   30.56/11  34.19/11  41.41/11  48.29/12  58.59/12  63.02/12  64.48/12  65.08/12 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.15/11   3.44/9    6.16/11   1.24/11   4.00/6    3.17/11   6.00/12   3.23/14   7.22/14   6.48/13  10.30/15   4.03/13   1.46/14   0.20/13 
 13 Rudolfová Jana                 68.39 10.45/14  14.34/14  21.06/14  22.39/14  29.31/13  33.35/13  39.59/13  43.00/13  48.56/13  56.23/13  64.01/13  67.19/13  68.23/13  68.39/13 
    Sportcentrum Jičín                   10.45/14   3.49/10   6.32/14   1.33/13   6.52/12   4.04/13   6.24/13   3.01/11   5.56/10   7.27/15   7.38/12   3.18/9    1.04/2    0.16/2  
 14 Vydrová Markéta                76.24 12.18/15  17.49/15  23.39/15  25.45/15  31.02/14  34.32/14  41.51/14  45.09/14  52.41/14  60.02/14  69.29/14  74.16/14  76.04/14  76.24/14 
    OK RECO Sport                        12.18/15   5.31/14   5.50/10   2.06/15   5.17/11   3.30/12   7.19/15   3.18/13   7.32/15   7.21/14   9.27/14   4.47/15   1.48/15   0.20/13 
 15 Loosová Lenka                  83.49  4.33/5   13.00/13  17.55/13  19.35/13  37.00/15  44.25/15  51.29/15  59.10/15  64.29/15  71.12/15  78.33/15  82.08/15  83.30/15  83.49/15 
    Slavia Liberec orienteering           4.33/5    8.27/15   4.55/6    1.40/14  17.25/15   7.25/15   7.04/14   7.41/15   5.19/7    6.43/12   7.21/11   3.35/11   1.22/11   0.19/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.1km  220m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-40      4-74      5-81      6-45      7-46      8-48      9-51     10-49     11-71     12-57     13-59     14-88     15-75     16-76    
                                      17-77     18-78     19-100   
  1 Folbrechtová Šárka             38.57  1.39/10   3.10/3    5.13/3    7.09/1*   8.07/1*   9.34/1*  12.18/1*  15.52/2   17.53/2   19.52/2   20.46/2   22.26/2   27.21/2   28.05/2   31.12/2   34.43/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.39/10   1.31/1*   2.03/2    1.56/2    0.58/1*   1.27/3    2.44/3    3.34/5    2.01/2    1.59/6    0.54/1*   1.40/9    4.55/6    0.44/21   3.07/9    3.31/5  
                                         36.09/1*  37.55/1*  38.44/1*  38.57/1* 
                                          1.26/1*   1.46/5    0.49/2    0.13/2  
  2 Štičková Anna                  39.21  1.10/1*   2.53/1*   5.10/2    7.17/2    8.21/2    9.54/2   12.23/2   15.51/1*  17.45/1*  19.47/1*  20.41/1*  22.14/1*  26.49/1*  27.29/1*  30.41/1*  34.42/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.10/1*   1.43/7    2.17/7    2.07/5    1.04/4    1.33/5    2.29/1*   3.28/2    1.54/1*   2.02/8    0.54/1*   1.33/4    4.35/3    0.40/10   3.12/12   4.01/14 
                                         36.17/2   38.11/3   39.07/2   39.21/2  
                                          1.35/7    1.54/13   0.56/10   0.14/5  
  3 Heczková Bohdana               39.23  1.26/2    3.03/2    4.55/1*   7.57/5    9.00/5   10.20/4   13.06/3   16.31/3   18.42/3   20.47/3   21.44/3   23.54/3   28.31/3   29.11/3   31.52/3   35.04/3  
    Slavia Liberec orienteering           1.26/2    1.37/3    1.52/1*   3.02/23   1.03/2    1.20/1*   2.46/6    3.25/1*   2.11/6    2.05/10   0.57/6    2.10/25   4.37/5    0.40/10   2.41/4    3.12/1* 
                                         36.34/3   38.09/2   39.07/2   39.23/3  
                                          1.30/4    1.35/1*   0.58/15   0.16/17 
  4 Kovářová Kristýna              39.56  1.40/11   3.21/5    5.27/4    7.39/4    8.46/3   10.18/3   13.08/4   17.22/4   19.24/4   21.36/4   22.47/4   24.11/4   28.46/4   29.25/4   31.52/3   35.31/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.40/11   1.41/5    2.06/4    2.12/8    1.07/6    1.32/4    2.50/8    4.14/12   2.02/3    2.12/12   1.11/16   1.24/1*   4.35/3    0.39/8    2.27/1*   3.39/8  
                                         37.02/4   38.43/4   39.40/4   39.56/4  
                                          1.31/5    1.41/2    0.57/13   0.16/17 
  5 Baldrianová Barbora            40.19  2.02/18   3.40/11   6.08/8    8.19/6    9.49/9   11.42/9   14.26/7   18.09/6   20.27/6   22.17/6   23.17/7   24.41/5   29.11/5   29.44/5   32.35/5   35.48/5  
    USK Praha                             2.02/18   1.38/4    2.28/15   2.11/7    1.30/20   1.53/13   2.44/3    3.43/7    2.18/9    1.50/3    1.00/10   1.24/1*   4.30/2    0.33/1*   2.51/6    3.13/2  
                                         37.19/5   39.08/5   40.02/5   40.19/5  
                                          1.31/5    1.49/9    0.54/6    0.17/22 
  6 Kunzendorf Anne                42.43  1.49/13   3.36/9    6.08/8    8.24/7    9.37/7   11.24/8   14.34/9   18.56/8   21.02/8   23.05/8   24.44/8   26.35/8   31.40/7   32.13/7   34.44/7   38.14/7  
    German O-Team                         1.49/13   1.47/11   2.32/18   2.16/9    1.13/9    1.47/11   3.10/12   4.22/13   2.06/5    2.03/9    1.39/33   1.51/16   5.05/9    0.33/1*   2.31/3    3.30/4  
                                         39.42/6   41.33/6   42.29/6   42.43/6  
                                          1.28/3    1.51/11   0.56/10   0.14/5  
  7 Kašková Kateřina               43.11  1.36/7    3.27/6    6.42/14   8.34/10   9.46/8   11.20/7   14.07/6   17.46/5   19.50/5   22.11/5   23.07/5   25.45/7   31.41/8   32.18/8   35.14/8   38.37/8  
    OK Chrastava                          1.36/7    1.51/13   3.15/29   1.52/1*   1.12/8    1.34/6    2.47/7    3.39/6    2.04/4    2.21/16   0.56/4    2.38/31   5.56/21   0.37/6    2.56/7    3.23/3  
                                         40.16/8   42.04/7   42.57/7   43.11/7  
                                          1.39/9    1.48/8    0.53/4    0.14/5  
  8 Flechsig Theresa               43.22  1.38/9    3.13/4    5.28/5    7.32/3    8.48/4   10.49/5   14.33/8   18.16/7   20.33/7   22.17/6   23.12/6   25.30/6   30.47/6   31.26/6   34.35/6   38.10/6  
    German O-Team                         1.38/9    1.35/2    2.15/6    2.04/4    1.16/11   2.01/19   3.44/24   3.43/7    2.17/8    1.44/1*   0.55/3    2.18/27   5.17/12   0.39/8    3.09/11   3.35/6  
                                         39.48/7   42.10/8   43.09/8   43.22/8  
                                          1.38/8    2.22/21   0.59/16   0.13/2  
  9 Hradecká Petra                 44.16  1.51/15   5.12/26   7.15/22   9.45/16  11.06/16  12.48/14  16.02/13  19.32/10  21.46/10  24.11/9   25.10/9   26.41/9   31.47/9   32.29/9   36.00/9   39.51/9  
    OK Doksy                              1.51/15   3.21/31   2.03/2    2.30/11   1.21/16   1.42/9    3.14/13   3.30/3    2.14/7    2.25/17   0.59/8    1.31/3    5.06/10   0.42/18   3.31/19   3.51/11 
                                         41.17/9   43.06/9   43.59/9   44.16/9  
                                          1.26/1*   1.49/9    0.53/4    0.17/22 
 10 Šmidrkalová Monika             45.24  2.28/24   4.27/18   7.09/18   9.55/19  10.58/13  13.00/15  15.33/12  19.06/9   21.32/9   24.55/10  25.52/10  28.14/11  33.47/14  34.20/14  37.03/12  40.50/12 
    SK LOB Nová Paka                      2.28/24   1.59/15   2.42/20   2.46/19   1.03/2    2.02/22   2.33/2    3.33/4    2.26/10   3.23/30   0.57/6    2.22/28   5.33/17   0.33/1*   2.43/5    3.47/10 
                                         42.29/10  44.13/10  45.08/10  45.24/10 
                                          1.39/9    1.44/4    0.55/8    0.16/17 
 11 Doetsch Esther                 45.44  3.05/28   4.49/22   7.10/19   9.26/14  10.53/12  12.32/11  15.17/11  20.48/14  23.32/13  25.37/13  27.00/14  28.42/14  33.37/13  34.11/13  36.40/10  40.36/11 
    German O-Team                         3.05/28   1.44/8    2.21/13   2.16/9    1.27/18   1.39/8    2.45/5    5.31/25   2.44/20   2.05/10   1.23/25   1.42/10   4.55/6    0.34/4    2.29/2    3.56/12 
                                         42.34/11  44.27/11  45.30/11  45.44/11 
                                          1.58/24   1.53/12   1.03/20   0.14/5  
 12 Plochová Dominika              45.46  3.17/30   5.01/25   7.07/17   9.51/17  11.09/18  13.10/18  17.14/20  21.03/16  23.36/14  25.53/14  26.49/13  28.26/13  33.23/11  33.58/11  36.54/11  40.35/10 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.17/30   1.44/8    2.06/4    2.44/17   1.18/14   2.01/19   4.04/29   3.49/9    2.33/14   2.17/15   0.56/4    1.37/6    4.57/8    0.35/5    2.56/7    3.41/9  
                                         42.53/12  44.40/12  45.31/12  45.46/12 
                                          2.18/28   1.47/6    0.51/3    0.15/10 
 13 Soukupová Lucie                46.50  1.29/3    3.27/6    5.47/7    8.47/11  10.00/10  12.00/10  14.54/10  20.28/11  23.10/12  25.07/11  26.06/11  27.50/10  33.12/10  33.52/10  37.20/13  41.55/13 
    Sportcentrum Jičín                    1.29/3    1.58/14   2.20/10   3.00/22   1.13/9    2.00/17   2.54/10   5.34/26   2.42/18   1.57/4    0.59/8    1.44/13   5.22/14   0.40/10   3.28/17   4.35/20 
                                         43.35/13  45.41/13  46.35/13  46.50/13 
                                          1.40/12   2.06/15   0.54/6    0.15/10 
 14 Zamazalová Kateřina            47.07  1.47/12   3.28/8    5.45/6    8.32/9   10.05/11  12.34/12  16.20/15  20.31/12  23.02/11  25.32/12  26.34/12  28.16/12  33.27/12  34.10/12  37.57/14  42.03/14 
    KOB TRETRA Praha                      1.47/12   1.41/5    2.17/7    2.47/20   1.33/21   2.29/31   3.46/25   4.11/11   2.31/13   2.30/21   1.02/11   1.42/10   5.11/11   0.43/19   3.47/21   4.06/15 
                                         43.47/14  45.49/14  46.49/14  47.07/14 
                                          1.44/16   2.02/14   1.00/17   0.18/25 
 15 Rothaug Sabine                 48.55  2.03/19   4.02/15   6.23/10   9.00/12  11.37/19  14.08/23  17.32/22  22.13/20  25.33/22  28.10/20  29.15/20  31.19/20  35.35/16  36.15/16  39.35/15  43.45/15 
    German O-Team                         2.03/19   1.59/15   2.21/13   2.37/14   2.37/32   2.31/32   3.24/17   4.41/18   3.20/28   2.37/25   1.05/12   2.04/23   4.16/1*   0.40/10   3.20/15   4.10/17 
                                         45.24/15  47.46/15  48.42/15  48.55/15 
                                          1.39/9    2.22/21   0.56/10   0.13/2  
 16 Hoidekrová Lucie               49.55  2.48/26   4.53/23   7.12/20   9.53/18  11.04/15  13.06/17  16.44/17  20.53/15  24.03/16  26.19/15  27.50/15  29.47/16  35.57/19  36.38/18  40.06/18  44.16/16 
    TJ Loko Liberec                       2.48/26   2.05/18   2.19/9    2.41/15   1.11/7    2.02/22   3.38/21   4.09/10   3.10/26   2.16/14   1.31/29   1.57/20   6.10/24   0.41/15   3.28/17   4.10/17 
                                         46.02/16  48.32/16  49.43/17  49.55/16 
                                          1.46/18   2.30/24   1.11/27   0.12/1* 
 17 Bochenková Martina             49.57  1.32/4    6.10/29   8.30/28  10.37/24  11.53/22  13.28/19  16.27/16  21.42/18  24.17/17  28.30/21  29.40/21  31.17/19  37.05/20  37.46/20  41.37/20  45.14/18 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.32/4    4.38/33   2.20/10   2.07/5    1.16/11   1.35/7    2.59/11   5.15/23   2.35/16   4.13/33   1.10/15   1.37/6    5.48/19   0.41/15   3.51/22   3.37/7  
                                         46.55/17  48.42/17  49.42/16  49.57/17 
                                          1.41/13   1.47/6    1.00/17   0.15/10 
 18 Kovářová Lenka                 50.27  1.37/8    3.56/12   6.54/15   9.38/15  11.07/17  13.04/16  16.47/18  21.27/17  24.20/19  26.46/16  28.03/17  29.54/17  35.56/18  36.45/19  39.57/17  45.07/17 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.37/8    2.19/21   2.58/24   2.44/17   1.29/19   1.57/16   3.43/23   4.40/17   2.53/22   2.26/18   1.17/20   1.51/16   6.02/23   0.49/28   3.12/12   5.10/27 
                                         47.01/18  49.11/18  50.11/18  50.27/18 
                                          1.54/21   2.10/18   1.00/17   0.16/17 
 19 Pachnerová Dominika            51.31  1.33/5    3.39/10   6.26/11  10.27/22  11.43/21  13.37/20  17.15/21  21.49/19  24.18/18  26.46/16  27.58/16  29.36/15  35.50/17  36.36/17  40.33/19  45.19/19 
    OK Chrastava                          1.33/5    2.06/20   2.47/21   4.01/32   1.16/11   1.54/14   3.38/21   4.34/16   2.29/12   2.28/20   1.12/18   1.38/8    6.14/25   0.46/22   3.57/23   4.46/22 
                                         48.00/19  50.07/19  51.13/19  51.31/19 
                                          2.41/34   2.07/16   1.06/22   0.18/25 
 20 Kožinová Anna                  51.54  2.00/17   4.05/16   6.41/13   9.23/13  11.00/14  12.47/13  16.07/14  20.37/13  23.41/15  29.02/24  30.23/24  32.16/24  37.40/21  38.31/21  42.48/21  46.55/20 
    SK Praga                              2.00/17   2.05/18   2.36/19   2.42/16   1.37/24   1.47/11   3.20/15   4.30/14   3.04/25   5.21/35   1.21/22   1.53/18   5.24/16   0.51/31   4.17/25   4.07/16 
                                         48.36/20  50.43/20  51.40/20  51.54/20 
                                          1.41/13   2.07/16   0.57/13   0.14/5  
 21 Svobodová Jitka                52.47  3.45/31   6.11/30   9.06/30  12.40/28  14.23/29  16.19/27  19.39/26  25.36/26  28.39/26  31.09/25  32.16/25  34.10/25  39.53/26  40.41/26  44.07/25  48.05/22 
    KOB Dobřichovice                      3.45/31   2.26/23   2.55/23   3.34/30   1.43/26   1.56/15   3.20/15   5.57/30   3.03/24   2.30/21   1.07/14   1.54/19   5.43/18   0.48/26   3.26/16   3.58/13 
                                         49.46/22  51.29/21  52.32/21  52.47/21 
                                          1.41/13   1.43/3    1.03/20   0.15/10 
 22 Švihovská Eva                  53.04  1.49/13   7.31/32  10.33/32  13.36/31  15.38/32  17.41/31  21.12/29  26.18/28  28.46/27  31.18/26  32.29/26  34.12/26  39.30/25  40.07/25  43.25/23  48.01/21 
    Sportcentrum Jičín                    1.49/13   5.42/35   3.02/25   3.03/24   2.02/30   2.03/24   3.31/19   5.06/21   2.28/11   2.32/23   1.11/16   1.43/12   5.18/13   0.37/6    3.18/14   4.36/21 
                                         49.45/21  52.03/22  52.49/22  53.04/22 
                                          1.44/16   2.18/20   0.46/1*   0.15/10 
 23 Píšová Monika                  53.58  2.54/27   4.44/19   7.12/20  10.34/23  11.54/23  13.55/22  19.15/25  23.46/24  26.20/23  28.34/22  29.53/22  31.52/22  37.44/22  38.34/22  42.53/22  48.11/23 
    SK LOB Nová Paka                      2.54/27   1.50/12   2.28/15   3.22/28   1.20/15   2.01/19   5.20/33   4.31/15   2.34/15   2.14/13   1.19/21   1.59/22   5.52/20   0.50/30   4.19/26   5.18/30 
                                         50.14/23  52.24/23  53.37/23  53.58/23 
                                          2.03/25   2.10/18   1.13/29   0.21/32 
 24 Jiřištová Zuzana               55.19  2.15/20   4.00/14   6.28/12   8.31/8    9.36/6   11.02/6   13.54/5   22.42/22  25.17/20  27.15/19  28.31/19  30.06/18  35.28/15  36.08/15  39.47/16  49.00/24 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.15/20   1.45/10   2.28/15   2.03/3    1.05/5    1.26/2    2.52/9    8.48/35   2.35/16   1.58/5    1.16/19   1.35/5    5.22/14   0.40/10   3.39/20   9.13/35 
                                         50.51/24  54.09/25  55.04/24  55.19/24 
                                          1.51/20   3.18/32   0.55/8    0.15/10 
 25 Henychová Zuzana               55.39  3.06/29   6.07/28   8.27/27  11.31/27  12.52/26  14.34/25  17.52/23  22.38/21  25.21/21  27.09/18  28.15/18  31.37/21  38.28/24  39.14/24  44.47/26  49.02/25 
    Slavia Liberec orienteering           3.06/29   3.01/30   2.20/10   3.04/25   1.21/16   1.42/9    3.18/14   4.46/19   2.43/19   1.48/2    1.06/13   3.22/32   6.51/29   0.46/22   5.33/33   4.15/19 
                                         51.33/25  54.02/24  55.19/25  55.39/25 
                                          2.31/31   2.29/23   1.17/30   0.20/29 
 26 Pavlíková Jitka                56.49  2.25/23   4.45/20   7.33/23  10.06/20  11.41/20  13.47/21  17.13/19  23.13/23  26.45/24  28.45/23  30.11/23  31.58/23  38.16/23  39.10/23  43.49/24  50.33/26 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.25/23   2.20/22   2.48/22   2.33/12   1.35/22   2.06/25   3.26/18   6.00/31   3.32/29   2.00/7    1.26/27   1.47/15   6.18/26   0.54/32   4.39/29   6.44/33 
                                         52.30/26  55.23/26  56.32/26  56.49/26 
                                          1.57/23   2.53/27   1.09/24   0.17/22 
 27 Zakouřilová Kamila             61.48  2.16/21   4.55/24   8.17/25  11.23/26  14.10/27  16.29/28  20.33/27  26.08/27  29.45/28  32.25/28  33.46/28  35.57/27  43.07/27  43.54/27  48.41/27  53.46/27 
    SOK TJ Turnov                         2.16/21   2.39/27   3.22/31   3.06/26   2.47/33   2.19/28   4.04/29   5.35/27   3.37/30   2.40/27   1.21/22   2.11/26   7.10/33   0.47/25   4.47/31   5.05/25 
                                         55.53/27  60.10/28  61.28/27  61.48/27 
                                          2.07/26   4.17/35   1.18/31   0.20/29 
 28 Fólová Martina                 61.56  4.16/33   7.06/31  10.08/31  12.42/29  14.18/28  16.53/29  20.42/28  26.25/29  30.28/29  32.54/29  34.24/29  37.55/29  44.24/28  45.34/28  49.56/28  55.16/28 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.16/33   2.50/28   3.02/25   2.34/13   1.36/23   2.35/33   3.49/26   5.43/28   4.03/32   2.26/18   1.30/28   3.31/33   6.29/28   1.10/34   4.22/28   5.20/31 
                                         57.10/28  60.09/27  61.33/28  61.56/28 
                                          1.54/21   2.59/30   1.24/32   0.23/34 
 29 Landovská Anna                 62.01  2.17/22   4.48/21   8.18/26  13.48/33  16.47/33  18.56/33  23.05/33  31.16/34  34.29/33  37.36/33  39.13/33  40.58/33  46.58/30  47.46/30  50.54/30  55.52/30 
    SK Praga                              2.17/22   2.31/25   3.30/32   5.30/35   2.59/34   2.09/26   4.09/31   8.11/33   3.13/27   3.07/28   1.37/30   1.45/14   6.00/22   0.48/26   3.08/10   4.58/23 
                                         57.38/29  60.37/29  61.46/29  62.01/29 
                                          1.46/18   2.59/30   1.09/24   0.15/10 
 30 Charousková Lucie              62.45  1.55/16   3.59/13   7.01/16  10.14/21  12.03/24  14.22/24  18.13/24  24.05/25  27.44/25  31.52/27  33.29/27  37.36/28  44.36/29  45.35/29  50.33/29  55.50/29 
    OK Doksy                              1.55/16   2.04/17   3.02/25   3.13/27   1.49/28   2.19/28   3.51/27   5.52/29   3.39/31   4.08/32   1.37/30   4.07/35   7.00/31   0.59/33   4.58/32   5.17/29 
                                         58.21/30  61.18/30  62.27/30  62.45/30 
                                          2.31/31   2.57/29   1.09/24   0.18/25 
 31 Krtičková Michaela             64.01  2.28/24   5.22/27   9.00/29  12.45/30  15.09/30  17.22/30  22.37/32  30.02/33  32.52/30  35.26/30  37.04/30  39.08/30  47.03/31  47.49/31  52.35/32  57.34/31 
    KOB Konice                            2.28/24   2.54/29   3.38/34   3.45/31   2.24/31   2.13/27   5.15/32   7.25/32   2.50/21   2.34/24   1.38/32   2.04/23   7.55/34   0.46/22   4.46/30   4.59/24 
                                         59.48/31  62.28/31  63.39/31  64.01/31 
                                          2.14/27   2.40/25   1.11/27   0.22/33 
 32 Zelená Markéta                 65.10  4.04/32   9.25/34  12.42/34  17.05/34  19.04/34  21.04/34  24.58/34  29.52/32  32.54/31  36.52/32  38.16/31  40.41/32  47.33/33  48.22/33  52.27/31  57.50/32 
    SK Praga                              4.04/32   5.21/34   3.17/30   4.23/33   1.59/29   2.00/17   3.54/28   4.54/20   3.02/23   3.58/31   1.24/26   2.25/29   6.52/30   0.49/28   4.05/24   5.23/32 
                                         60.18/32  63.12/32  64.51/32  65.10/32 
                                          2.28/30   2.54/28   1.39/34   0.19/28 
 33 Kučerková Romana               65.22  1.35/6    4.07/17   7.38/24  11.08/25  12.45/25  15.04/26  21.18/30  26.40/30  34.42/34  37.54/34  39.15/34  41.46/34  48.07/34  48.48/34  53.08/33  58.21/33 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.35/6    2.32/26   3.31/33   3.30/29   1.37/24   2.19/28   6.14/35   5.22/24   8.02/35   3.12/29   1.21/22   2.31/30   6.21/27   0.41/15   4.20/27   5.13/28 
                                         60.44/33  63.36/33  65.02/33  65.22/33 
                                          2.23/29   2.52/26   1.26/33   0.20/29 
 34 Posseltová Tereza              67.21  5.11/34   7.40/33  10.42/33  13.41/32  15.24/31  18.08/32  21.40/31  26.47/31  33.29/32  36.08/31  38.16/31  40.14/31  47.17/32  48.00/32  54.47/34  59.54/34 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.11/34   2.29/24   3.02/25   2.59/21   1.43/26   2.44/34   3.32/20   5.07/22   6.42/34   2.39/26   2.08/34   1.58/21   7.03/32   0.43/19   6.47/34   5.07/26 
                                         62.26/34  65.59/34  67.05/34  67.21/34 
                                          2.32/33   3.33/33   1.06/22   0.16/17 
 35 Hrobařová Lenka                97.50  6.48/35  10.44/35  15.51/35  21.15/35  24.18/35  27.54/35  33.49/35  42.00/35  47.20/35  51.51/35  54.13/35  58.08/35  70.48/35  72.13/35  79.48/35  87.43/35 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.48/35   3.56/32   5.07/35   5.24/34   3.03/35   3.36/35   5.55/34   8.11/33   5.20/33   4.31/34   2.22/35   3.55/34  12.40/35   1.25/35   7.35/35   7.55/34 
                                         91.10/35  95.05/35  97.19/35  97.50/35 
                                          3.27/35   3.55/34   2.14/35   0.31/35 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.1km  190m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-37      3-74      4-45      5-87      6-82      7-73      8-38      9-41     10-40     11-61     12-62     13-63     14-100   
  1 Městková Kateřina              36.47  1.30/1*   5.06/1*   7.37/1*   9.49/1*  12.05/1*  13.58/1*  19.19/1*  20.13/1*  22.50/1*  24.31/1*  32.26/1*  34.29/1*  36.03/1*  36.29/1*  36.47/1* 
    USK Praha                             1.30/1*   3.36/2    2.31/1*   2.12/1*   2.16/1*   1.53/3    5.21/1*   0.54/5    2.37/2    1.41/4    7.55/3    2.03/3    1.34/2    0.26/8    0.18/6  
  2 Podrábská Marie                39.41  1.56/4    5.57/3    8.50/2   11.11/2   13.59/2   15.54/2   22.09/2   23.01/3   25.32/2   27.09/2   35.22/2   37.19/2   38.57/2   39.23/2   39.41/2  
    Slavia Liberec orienteering           1.56/4    4.01/6    2.53/2    2.21/2    2.48/6    1.55/4    6.15/7    0.52/4    2.31/1*   1.37/2    8.13/4    1.57/2    1.38/6    0.26/8    0.18/6  
  3 Folprechtová Kateřina          40.37  2.45/8    6.25/5    9.59/5   12.43/5   15.06/5   16.52/4   22.21/3   22.55/2   26.41/4   28.15/4   35.49/3   38.27/3   39.55/3   40.18/3   40.37/3  
    USK Praha                             2.45/8    3.40/3    3.34/7    2.44/5    2.23/2    1.46/2    5.29/2    0.34/1*   3.46/7    1.34/1*   7.34/2    2.38/7    1.28/1*   0.23/3    0.19/10 
  4 Zabořilová Romana              42.46  2.29/5    6.22/4    9.40/4   12.22/3   14.57/4   16.55/5   22.48/5   23.33/4   26.36/3   28.13/3   37.26/4   39.58/4   42.06/4   42.30/4   42.46/4  
    OB Jenišovice                         2.29/5    3.53/5    3.18/4    2.42/3    2.35/5    1.58/6    5.53/6    0.45/3    3.03/4    1.37/2    9.13/7    2.32/6    2.08/10   0.24/5    0.16/2  
  5 Zakouřilová Helena             42.52  1.46/3    5.35/2    9.16/3   12.26/4   14.54/3   16.51/3   22.43/4   23.48/5   27.52/5   30.00/6   38.44/6   40.32/5   42.06/4   42.32/5   42.52/5  
    USK Praha                             1.46/3    3.49/4    3.41/8    3.10/7    2.28/4    1.57/5    5.52/5    1.05/8    4.04/10   2.08/9    8.44/6    1.48/1*   1.34/2    0.26/8    0.20/12 
  6 Škorpilová Jana                43.48  4.01/12   7.31/8   10.31/6   13.14/6   16.03/6   17.44/6   24.59/7   25.43/7   29.28/7   31.11/7   38.33/5   41.33/6   43.08/6   43.30/6   43.48/6  
    Sportcentrum Jičín                    4.01/12   3.30/1*   3.00/3    2.43/4    2.49/7    1.41/1*   7.15/10   0.44/2    3.45/6    1.43/5    7.22/1*   3.00/10   1.35/4    0.22/2    0.18/6  
  7 Kučerová Marie                 45.11  1.39/2    6.55/6   10.50/7   14.09/7   16.34/7   18.42/7   24.21/6   25.20/6   27.57/6   29.52/5   40.46/7   42.56/7   44.33/7   44.56/7   45.11/7  
    USK Praha                             1.39/2    5.16/9    3.55/10   3.19/12   2.25/3    2.08/9    5.39/3    0.59/6    2.37/2    1.55/7   10.54/10   2.10/4    1.37/5    0.23/3    0.15/1* 
  8 Žemlová Eva                    50.09  3.06/10   7.21/7   11.12/8   14.22/8   17.37/8   19.40/8   25.29/8   27.53/8   31.15/8   35.25/8   45.23/8   47.39/8   49.32/8   49.52/8   50.09/8  
    SK Kamenice                           3.06/10   4.15/7    3.51/9    3.10/7    3.15/11   2.03/8    5.49/4    2.24/10   3.22/5    4.10/13   9.58/8    2.16/5    1.53/7    0.20/1*   0.17/4  
  9 Dolejší Lenka                  56.14  4.26/14   9.16/10  12.40/10  15.54/10  18.58/10  21.17/10  28.16/10  33.38/10  37.35/10  39.28/10  50.05/9   53.31/9   55.26/9   55.52/9   56.14/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.26/14   4.50/8    3.24/6    3.14/11   3.04/10   2.19/10   6.59/9    5.22/12   3.57/9    1.53/6   10.37/9    3.26/12   1.55/8    0.26/8    0.22/15 
 10 Martanová Daniela              56.58  2.41/7   12.46/13  16.09/11  21.16/11  24.07/11  26.06/11  35.01/11  36.22/11  40.26/11  42.24/11  50.58/10  53.42/10  56.11/10  56.40/10  56.58/10 
    Slavia Liberec orienteering           2.41/7   10.05/14   3.23/5    5.07/15   2.51/8    1.59/7    8.55/13   1.21/9    4.04/10   1.58/8    8.34/5    2.44/8    2.29/12   0.29/12   0.18/6  
 11 Vřešťálová Lucie               62.27  2.51/9    8.25/9   12.27/9   15.20/9   18.23/9   21.05/9   28.00/9   32.14/9   36.29/9   38.43/9   56.19/11  59.38/11  61.36/11  62.07/11  62.27/11 
    OOB TJ Turnov                         2.51/9    5.34/11   4.02/11   2.53/6    3.03/9    2.42/11   6.55/8    4.14/11   4.15/12   2.14/10  17.36/14   3.19/11   1.58/9    0.31/14   0.20/12 
 12 Jeřábková Tereza               72.11  2.36/6   14.25/15  19.11/13  22.24/12  26.34/12  29.19/12  37.33/12  45.03/12  48.56/12  51.50/12  65.15/12  68.58/12  71.25/12  71.54/12  72.11/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.36/6   11.49/15   4.46/12   3.13/10   4.10/12   2.45/12   8.14/12   7.30/14   3.53/8    2.54/11  13.25/13   3.43/13   2.27/11   0.29/12   0.17/4  
 13 Janoušková Iveta               77.34  4.17/13   9.36/11  24.46/14  28.56/14  34.16/14  37.27/14  48.15/14  49.17/13  56.01/13  59.10/13  71.15/13  74.08/13  76.54/13  77.18/13  77.34/13 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.17/13   5.19/10  15.10/14   4.10/13   5.20/14   3.11/14  10.48/15   1.02/7    6.44/13   3.09/12  12.05/11   2.53/9    2.46/13   0.24/5    0.16/2  
 14 Pohořalá Karolína              92.03  4.00/11  11.59/12  18.51/12  23.04/13  30.08/13  33.45/13  43.17/13  50.47/14  64.22/14  70.58/14  84.10/14  88.14/14  91.13/14  91.44/14  92.03/14 
    SKOB Roudnice nad Labem               4.00/11   7.59/12   6.52/13   4.13/14   7.04/15   3.37/15   9.32/14   7.30/14  13.35/15   6.36/15  13.12/12   4.04/15   2.59/14   0.31/14   0.19/10 
 15 Bejvlová Martina              102.35  4.47/15  13.49/14  34.18/15  37.28/15  41.48/15  44.35/15  52.13/15  58.25/15  69.58/15  74.14/15  94.18/15  98.15/15 101.51/15 102.15/15 102.35/15 
    SK Los Mělník                         4.47/15   9.02/13  20.29/15   3.10/7    4.20/13   2.47/13   7.38/11   6.12/13  11.33/14   4.16/14  20.04/15   3.57/14   3.36/15   0.24/5    0.20/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         2.7km  145m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-72      4-40      5-84      6-58      7-88      8-43      9-31     10-76     11-91     12-78     13-100   
  1 Macháčková Michaela            31.43  2.43/10   4.07/5    7.37/1*   9.57/1*  13.58/1*  14.45/1*  16.46/1*  18.25/1*  22.24/1*  26.25/1*  27.19/1*  30.11/1*  31.26/1*  31.43/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             2.43/10   1.24/2    3.30/1*   2.20/1*   4.01/1*   0.47/3    2.01/1*   1.39/1*   3.59/4    4.01/1*   0.54/2    2.52/1*   1.15/8    0.17/5  
  2 Rejholcová Andrea              35.44  1.49/2    5.12/9    9.32/3   12.15/2   16.41/2   17.39/2   19.40/2   21.29/2   25.22/2   30.23/2   31.21/2   34.29/2   35.28/2   35.44/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.49/2    3.23/12   4.20/2    2.43/3    4.26/2    0.58/8    2.01/1*   1.49/2    3.53/2    5.01/3    0.58/3    3.08/2    0.59/1*   0.16/2  
  3 Picková Helena                 39.34  2.24/7    4.18/6   10.00/4   12.33/3   17.23/3   17.58/3   20.28/3   23.56/3   27.36/3   33.25/3   34.29/3   38.20/3   39.19/3   39.34/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.24/7    1.54/6    5.42/5    2.33/2    4.50/5    0.35/1*   2.30/8    3.28/16   3.40/1*   5.49/7    1.04/4    3.51/3    0.59/1*   0.15/1* 
  4 Šmausová Gabriela              40.27  2.40/9    4.19/7    9.27/2   12.35/4   19.45/7   20.44/7   22.51/5   24.42/4   28.35/4   33.39/4   34.48/4   39.01/4   40.10/4   40.27/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.40/9    1.39/5    5.08/4    3.08/7    7.10/13   0.59/9    2.07/3    1.51/3    3.53/2    5.04/4    1.09/8    4.13/8    1.09/5    0.17/5  
  5 Posseltová Romana              41.06  2.05/5    3.36/2   10.56/7   14.18/6   19.41/5   20.33/5   22.59/6   25.03/6   29.08/5   34.40/5   35.45/5   39.38/5   40.46/5   41.06/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.05/5    1.31/4    7.20/8    3.22/9    5.23/7    0.52/5    2.26/6    2.04/6    4.05/5    5.32/5    1.05/5    3.53/4    1.08/4    0.20/9  
  6 Pavlíková Pavla                43.13  1.47/1*   3.46/3   10.12/5   13.01/5   19.15/4   20.12/4   22.36/4   24.50/5   30.14/6   36.15/6   37.28/6   41.25/6   42.53/6   43.13/6  
    OK Chrastava                          1.47/1*   1.59/7    6.26/7    2.49/5    6.14/9    0.57/7    2.24/5    2.14/8    5.24/10   6.01/8    1.13/11   3.57/6    1.28/10   0.20/9  
  7 Eichlerová Jana                46.19  2.00/4    3.14/1*  12.48/9   20.40/11  25.49/10  26.33/10  28.42/8   30.34/8   34.50/8   39.50/8   40.41/8   44.45/7   46.03/7   46.19/7  
    KOB Kamenický Šenov                   2.00/4    1.14/1*   9.34/11   7.52/15   5.09/6    0.44/2    2.09/4    1.52/4    4.16/8    5.00/2    0.51/1*   4.04/7    1.18/9    0.16/2  
  8 Bartáková Eva                  47.24  1.58/3    5.57/10  10.38/6   15.15/7   19.41/5   20.42/6   23.49/7   26.06/7   31.34/7   38.46/7   39.58/7   46.00/8   47.04/8   47.24/8  
    OK Chrastava                          1.58/3    3.59/15   4.41/3    4.37/13   4.26/2    1.01/10   3.07/11   2.17/9    5.28/12   7.12/11   1.12/10   6.02/13   1.04/3    0.20/9  
  9 Gorčicová Ivana                51.22  4.38/14   6.48/13  19.16/13  22.02/12  27.32/12  28.23/12  31.19/12  33.24/11  37.38/10  43.48/9   44.55/9   49.24/9   51.01/9   51.22/9  
    OK Chrastava                          4.38/14   2.10/8   12.28/15   2.46/4    5.30/8    0.51/4    2.56/9    2.05/7    4.14/7    6.10/9    1.07/6    4.29/10   1.37/12   0.21/12 
 10 Fürstová Katka                 53.15  2.22/6    3.47/4   14.53/11  18.10/9   22.46/8   23.50/8   29.35/9   32.38/10  39.38/12  46.02/10  47.21/10  51.44/10  52.58/10  53.15/10 
    TJ Loko Liberec                       2.22/6    1.25/3   11.06/12   3.17/8    4.36/4    1.04/12   5.45/16   3.03/15   7.00/15   6.24/10   1.19/12   4.23/9    1.14/7    0.17/5  
 11 Bendáková Jitka                56.29  3.19/11   6.00/12  14.39/10  18.21/10  25.02/9   26.03/9   29.38/10  31.56/9   37.15/9   46.10/11  48.06/11  54.37/12  56.08/11  56.29/11 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.19/11   2.41/11   8.39/9    3.42/10   6.41/11   1.01/10   3.35/15   2.18/10   5.19/9    8.55/14   1.56/16   6.31/16   1.31/11   0.21/12 
 12 Landovská Ivana                56.30  2.33/8    4.52/8   11.14/8   18.03/8   26.43/11  28.01/11  31.07/11  33.52/12  39.16/11  47.40/12  48.50/12  54.27/11  56.08/11  56.30/12 
    SK Praga                              2.33/8    2.19/9    6.22/6    6.49/14   8.40/16   1.18/14   3.06/10   2.45/13   5.24/10   8.24/13   1.10/9    5.37/12   1.41/13   0.22/14 
 13 Hájková Magdalena              59.27  5.33/15  16.22/16  28.26/16  31.23/16  37.53/16  38.47/16  41.14/16  43.09/16  47.17/13  52.56/13  54.04/13  57.59/13  59.11/13  59.27/13 
    SOK TJ Turnov                         5.33/15  10.49/16  12.04/13   2.57/6    6.30/10   0.54/6    2.27/7    1.55/5    4.08/6    5.39/6    1.08/7    3.55/5    1.12/6    0.16/2  
 14 Labská Bohuslava               65.53  4.28/13   8.04/14  16.47/12  25.59/15  32.50/13  35.24/14  38.49/14  41.21/14  47.21/14  55.40/14  57.19/14  63.24/14  65.30/14  65.53/14 
    TJ Loko Liberec                       4.28/13   3.36/14   8.43/10   9.12/16   6.51/12   2.34/16   3.25/14   2.32/11   6.00/14   8.19/12   1.39/13   6.05/14   2.06/16   0.23/15 
 15 Veselská Kateřina              68.31  3.27/12   5.57/10  21.28/15  25.50/14  34.24/15  36.04/15  39.19/15  42.13/15  48.02/15  58.03/15  59.50/15  66.08/15  68.04/15  68.31/15 
    Slavia Liberec orienteering           3.27/12   2.30/10  15.31/16   4.22/12   8.34/15   1.40/15   3.15/13   2.54/14   5.49/13  10.01/15   1.47/14   6.18/15   1.56/14   0.27/16 
 16 Javůrková Gabriela             78.44  5.49/16   9.14/15  21.21/14  25.34/13  33.42/14  34.55/13  38.07/13  40.39/13  49.55/16  69.05/16  70.57/16  76.28/16  78.26/16  78.44/16 
    USK Praha                             5.49/16   3.25/13  12.07/14   4.13/11   8.08/14   1.13/13   3.12/12   2.32/11   9.16/16  19.10/16   1.52/15   5.31/11   1.58/15   0.18/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.4km  120m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-72      3-38      4-39      5-42      6-44      7-40      8-60      9-76     10-61     11-78     12-100   
  1 Mrázová Pavla                  41.04  5.25/1*   8.21/1*  14.29/4   15.43/4   18.38/3   22.34/1*  24.54/2   29.04/1*  34.19/1*  35.33/1*  39.38/1*  40.46/1*  41.04/1* 
    KOB Dobřichovice                      5.25/1*   2.56/1*   6.08/10   1.14/2    2.55/3    3.56/1*   2.20/7    4.10/6    5.15/7    1.14/2    4.05/6    1.08/3    0.18/4  
  2 Šmausová Dana                  42.49  7.27/4   10.28/4   13.37/1*  14.48/1*  22.34/6   27.10/5   28.57/4   32.35/4   36.48/3   38.05/3   41.26/2   42.31/2   42.49/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.27/4    3.01/2    3.09/2    1.11/1*   7.46/10   4.36/3    1.47/2    3.38/2    4.13/1*   1.17/5    3.21/1*   1.05/1*   0.18/4  
  3 Pávková Jana                   43.34  5.56/3   10.03/3   14.06/3   15.41/3   18.33/2   22.50/2   24.20/1*  29.13/2   35.39/2   36.55/2   41.36/3   43.13/3   43.34/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.56/3    4.07/8    4.03/5    1.35/8    2.52/2    4.17/2    1.30/1*   4.53/9    6.26/10   1.16/4    4.41/7    1.37/10   0.21/9  
  4 Koucká Ivana                   44.33  8.38/6   13.47/8   17.06/6   18.23/6   21.23/4   26.18/4   28.57/4   33.08/5   37.47/4   39.10/4   43.02/4   44.15/4   44.33/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     8.38/6    5.09/11   3.19/3    1.17/3    3.00/4    4.55/4    2.39/8    4.11/7    4.39/4    1.23/7    3.52/2    1.13/4    0.18/4  
  5 Tichá Jana                     44.56  8.02/5   12.39/5   16.49/5   18.16/5   22.03/5   27.41/6   29.48/6   33.31/6   38.07/5   39.21/5   43.17/5   44.40/5   44.56/5  
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         8.02/5    4.37/10   4.10/6    1.27/5    3.47/6    5.38/7    2.07/4    3.43/4    4.36/2    1.14/2    3.56/3    1.23/7    0.16/1* 
  6 Petrželová Alena               47.12  5.33/2    9.48/2   13.40/2   14.58/2   18.17/1*  23.39/3   25.52/3   32.06/3   38.29/6   39.48/6   45.06/6   46.51/6   47.12/6  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             5.33/2    4.15/9    3.52/4    1.18/4    3.19/5    5.22/5    2.13/5    6.14/11   6.23/9    1.19/6    5.18/10   1.45/11   0.21/9  
  7 Zalabová Martina               50.03  9.48/8   13.32/7   18.08/7   19.49/7   24.25/7   29.50/7   33.26/7   37.21/7   41.58/7   42.52/7   48.39/7   49.46/7   50.03/7  
    Sportcentrum Jičín                    9.48/8    3.44/5    4.36/8    1.41/9    4.36/8    5.25/6    3.36/10   3.55/5    4.37/3    0.54/1*   5.47/11   1.07/2    0.17/3  
  8 Vajcová Hana                   54.33  8.58/7   12.45/6   20.29/10  21.56/9   26.06/9   33.57/8   38.45/8   42.23/8   47.31/8   49.07/8   53.03/8   54.17/8   54.33/8  
    OK Chrastava                          8.58/7    3.47/6    7.44/11   1.27/5    4.10/7    7.51/8    4.48/11   3.38/2    5.08/6    1.36/10   3.56/3    1.14/5    0.16/1* 
  9 Kuncová Jiřina                 57.37 13.08/10  16.30/10  19.21/9   22.33/10  25.13/8   39.02/9   41.48/9   45.25/9   50.27/9   52.00/9   56.00/9   57.19/9   57.37/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     13.08/10   3.22/4    2.51/1*   3.12/11   2.40/1*  13.49/11   2.46/9    3.37/1*   5.02/5    1.33/8    4.00/5    1.19/6    0.18/4  
 10 Procházková Miluše             67.28 11.20/9   14.26/9   18.37/8   20.05/8   36.10/11  46.32/11  48.35/11  53.19/11  59.09/10  60.42/10  65.35/10  67.08/10  67.28/10 
    KOB Dobřichovice                     11.20/9    3.06/3    4.11/7    1.28/7   16.05/11  10.22/9    2.03/3    4.44/8    5.50/8    1.33/8    4.53/8    1.33/8    0.20/8  
 11 Večeřová Ivana                 80.47 13.52/11  17.48/11  23.08/11  25.49/11  32.24/10  44.30/10  46.48/10  53.00/10  70.52/11  73.41/11  78.50/11  80.24/11  80.47/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     13.52/11   3.56/7    5.20/9    2.41/10   6.35/9   12.06/10   2.18/6    6.12/10  17.52/11   2.49/11   5.09/9    1.34/9    0.23/11 
    Kavková Dana               DISK           /         /         /         /         /         /         /    22.33/    28.11/    29.14/    33.53/    35.14/    35.34/   
    OK Sparta Praha                           /         /         /         /         /         /         /         /     5.38/     1.03/     4.39/     1.21/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.3km  110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-31      3-36      4-43      5-44      6-72      7-60      8-83      9-61     10-77     11-70     12-100   
  1 Šípová Soňa                    33.27  1.59/1*   3.29/1*   6.43/1*   8.25/1*  11.56/1*  14.08/1*  19.10/1*  24.23/1*  27.12/1*  30.41/1*  32.42/1*  33.10/1*  33.27/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.59/1*   1.30/1*   3.14/1*   1.42/1*   3.31/3    2.12/1*   5.02/2    5.13/1*   2.49/4    3.29/12   2.01/1*   0.28/1*   0.17/1* 
  2 Benešová Iva                   35.07  2.41/2    4.22/2    8.42/2   10.45/2   15.03/2   17.45/2   22.38/2   28.25/2   30.44/2   32.03/2   34.09/2   34.45/2   35.07/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.41/2    1.41/2    4.20/3    2.03/3    4.18/8    2.42/2    4.53/1*   5.47/2    2.19/2    1.19/1*   2.06/2    0.36/5    0.22/6  
  3 Jedličková Zdena               39.30  3.06/7    6.13/9   11.35/7   13.32/4   16.40/3   19.37/3   25.29/3   32.22/3   34.39/3   36.02/3   38.33/3   39.08/3   39.30/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.06/7    3.07/12   5.22/6    1.57/2    3.08/2    2.57/3    5.52/4    6.53/4    2.17/1*   1.23/2    2.31/5    0.35/4    0.22/6  
  4 Krafková Ita                   41.39  4.57/12   7.33/12  11.37/8   14.36/8   17.30/4   20.36/4   27.11/4   33.25/4   36.18/4   38.07/4   40.43/4   41.19/4   41.39/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.57/12   2.36/6    4.04/2    2.59/8    2.54/1*   3.06/4    6.35/7    6.14/3    2.53/5    1.49/5    2.36/6    0.36/5    0.20/4  
  5 Jermanová Eva                  48.31  2.50/5    5.38/5   11.31/5   13.55/6   17.36/5   23.15/5   29.33/5   39.19/5   42.15/5   44.29/5   47.25/5   48.07/5   48.31/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.50/5    2.48/8    5.53/7    2.24/6    3.41/5    5.39/7    6.18/5    9.46/10   2.56/6    2.14/8    2.56/8    0.42/10   0.24/9  
  6 Kovářová Alena                 51.33  2.42/3    5.22/4   10.08/3   12.56/3   19.15/7   27.37/8   33.12/7   42.46/7   46.23/6   48.27/6   50.40/6   51.14/6   51.33/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.42/3    2.40/7    4.46/4    2.48/7    6.19/9    8.22/9    5.35/3    9.34/8    3.37/9    2.04/7    2.13/4    0.34/3    0.19/3  
  7 Košková Vlasta                 52.05  2.45/4    4.31/3   11.32/6   13.41/5   22.36/9   29.52/9   36.22/9   44.32/8   47.47/8   49.10/8   51.18/7   51.48/7   52.05/7  
    TJ Loko Liberec                       2.45/4    1.46/3    7.01/8    2.09/5    8.55/11   7.16/8    6.30/6    8.10/6    3.15/7    1.23/2    2.08/3    0.30/2    0.17/1* 
  8 Ledvinová Jana                 52.26  3.00/6    5.57/8   13.15/9   17.02/9   21.16/8   24.33/6   32.42/6   40.20/6   46.43/7   48.38/7   51.28/8   52.04/8   52.26/8  
    Ledvina                               3.00/6    2.57/10   7.18/9    3.47/12   4.14/7    3.17/6    8.09/11   7.38/5    6.23/12   1.55/6    2.50/7    0.36/5    0.22/6  
  9 Kábrtová Iva                   57.30  3.27/8    5.39/6   18.17/12  20.25/11  24.13/10  27.22/7   34.31/8   48.39/10  51.27/9   53.07/9   56.27/9   57.09/9   57.30/9  
    OK RECO Sport                         3.27/8    2.12/5   12.38/12   2.08/4    3.48/6    3.09/5    7.09/8   14.08/12   2.48/3    1.40/4    3.20/10   0.42/10   0.21/5  
 10 Vilimovská Miroslava           60.46  3.53/10   5.56/7   10.47/4   14.23/7   17.58/6   30.55/10  38.04/10  48.04/9   53.21/10  56.36/10  59.38/10  60.19/10  60.46/10 
    OK Doksy                              3.53/10   2.03/4    4.51/5    3.36/10   3.35/4   12.57/11   7.09/8   10.00/11   5.17/10   3.15/11   3.02/9    0.41/9    0.27/11 
 11 Kubátová Ivana                 67.37  3.53/10   6.46/10  16.01/10  19.40/10  28.17/11  37.54/11  47.23/11  56.14/11  59.37/11  62.11/11  66.25/11  67.10/11  67.37/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.53/10   2.53/9    9.15/10   3.39/11   8.37/10   9.37/10   9.29/12   8.51/7    3.23/8    2.34/9    4.14/12   0.45/12   0.27/11 
 12 Kapounová Jitka                72.56  3.46/9    6.49/11  17.45/11  20.52/12  29.54/12  43.16/12  50.33/12  60.12/12  65.31/12  68.29/12  71.50/12  72.30/12  72.56/12 
    OK Doksy                              3.46/9    3.03/11  10.56/11   3.07/9    9.02/12  13.22/12   7.17/10   9.39/9    5.19/11   2.58/10   3.21/11   0.40/8    0.26/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.2km  140m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-47      3-41      4-37      5-34      6-31      7-83      8-77      9-62     10-63     11-100   
  1 Ševčíková Alena                36.41  4.04/5   10.44/1*  13.10/2   15.47/1*  19.33/1*  22.07/1*  28.52/1*  31.56/1*  34.02/1*  35.55/1*  36.21/1*  36.41/1* 
    OK Chrastava                          4.04/5    6.40/1*   2.26/4    2.37/2    3.46/2    2.34/2    6.45/1*   3.04/2    2.06/3    1.53/1*   0.26/2    0.20/2  
  2 Šaffková Zuzana                43.40  2.50/1*  10.48/2   12.54/1*  16.14/2   20.54/2   23.09/2   33.48/2   36.59/2   39.32/2   42.58/2   43.21/2   43.40/2  
    OK Chrastava                          2.50/1*   7.58/2    2.06/2    3.20/3    4.40/6    2.15/1*  10.39/7    3.11/4    2.33/8    3.26/9    0.23/1*   0.19/1* 
  3 Bradnová Věra                  44.07  3.38/4   13.41/4   16.31/3   19.05/3   22.57/3   25.39/3   35.19/3   38.29/3   41.05/3   43.13/3   43.47/3   44.07/3  
    OK Chrastava                          3.38/4   10.03/6    2.50/5    2.34/1*   3.52/3    2.42/3    9.40/5    3.10/3    2.36/9    2.08/2    0.34/9    0.20/2  
  4 Lukavcová Lenka                51.03  4.21/7   13.52/5   16.47/4   20.33/4   26.58/5   32.07/6   41.30/5   45.17/5   47.28/5   49.51/4   50.28/4   51.03/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.21/7    9.31/5    2.55/6    3.46/4    6.25/11   5.09/11   9.23/3    3.47/8    2.11/4    2.23/3    0.37/10   0.35/13 
  5 Neradová Alena                 51.29  3.24/3   17.54/10  20.11/7   24.01/6   28.48/7   31.45/4   39.50/4   44.26/4   46.52/4   50.39/5   51.07/5   51.29/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.24/3   14.30/12   2.17/3    3.50/5    4.47/7    2.57/4    8.05/2    4.36/12   2.26/7    3.47/11   0.28/3    0.22/6  
  6 Kadavá Eva                     52.37  4.24/8   13.22/3   17.21/5   22.52/5   26.29/4   31.47/5   43.21/6   46.34/6   48.32/6   51.46/6   52.14/6   52.37/6  
    OK Chrastava                          4.24/8    8.58/3    3.59/8    5.31/11   3.37/1*   5.18/13  11.34/9    3.13/5    1.58/2    3.14/7    0.28/3    0.23/8  
  7 Štrossová Jiřina               54.47  3.23/2   18.08/11  21.27/9   25.47/8   30.53/8   34.05/8   43.58/8   47.12/7   49.07/7   53.54/7   54.25/7   54.47/7  
    KOB Dobřichovice                      3.23/2   14.45/13   3.19/7    4.20/7    5.06/8    3.12/6    9.53/6    3.14/6    1.55/1*   4.47/13   0.31/7    0.22/6  
  8 Havlová Jaroslava              55.04  6.25/12  15.49/6   20.20/8   24.30/7   28.34/6   32.41/7   43.57/7   49.14/8   51.29/8   54.16/8   54.44/8   55.04/8  
    OB Jenišovice                         6.25/12   9.24/4    4.31/10   4.10/6    4.04/4    4.07/9   11.16/8    5.17/13   2.15/5    2.47/5    0.28/3    0.20/2  
  9 Klímová Jitka                  56.17  4.13/6   17.30/9   19.27/6   30.12/11  34.45/10  37.45/10  47.23/9   50.16/9   53.00/9   55.26/9   55.56/9   56.17/9  
    KOB Kamenický Šenov                   4.13/6   13.17/11   1.57/1*  10.45/13   4.33/5    3.00/5    9.38/4    2.53/1*   2.44/10   2.26/4    0.30/6    0.21/5  
 10 Matoušková Marie               65.30  4.28/9   17.29/8   21.40/10  26.36/9   32.11/9   37.24/9   52.39/10  56.33/10  60.36/10  64.13/10  65.03/10  65.30/10 
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        4.28/9   13.01/10   4.11/9    4.56/9    5.35/9    5.13/12  15.15/12   3.54/10   4.03/12   3.37/10   0.50/13   0.27/12 
 11 Lusková Olga                   71.10  5.32/11  18.11/12  30.49/12  37.10/12  43.45/12  48.48/12  60.38/11  64.40/11  67.00/11  70.00/11  70.44/11  71.10/11 
    OK Chrastava                          5.32/11  12.39/9   12.38/13   6.21/12   6.35/12   5.03/10  11.50/10   4.02/11   2.20/6    3.00/6    0.44/12   0.26/10 
 12 Bartoňová Marie                75.11 16.30/13  28.21/13  34.58/13  40.22/13  46.23/13  49.43/13  61.37/12  65.27/12  69.47/12  74.12/12  74.45/12  75.11/12 
    OK Jiskra Nový Bor                   16.30/13  11.51/8    6.37/11   5.24/10   6.01/10   3.20/7   11.54/11   3.50/9    4.20/13   4.25/12   0.33/8    0.26/10 
 13 Nováková Jana                  79.55  4.32/10  16.08/7   24.36/11  29.04/10  36.07/11  39.43/11  68.09/13  71.37/13  75.33/13  78.49/13  79.31/13  79.55/13 
    SK LOB Nová Paka                      4.32/10  11.36/7    8.28/12   4.28/8    7.03/13   3.36/8   28.26/13   3.28/7    3.56/11   3.16/8    0.42/11   0.24/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.9km  120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-37      4-44      5-43      6-75      7-76      8-61      9-77     10-62     11-100   
  1 Dohnalová Dana                 34.56  3.10/3    9.03/3   13.55/2   15.41/2   18.28/2   22.40/1*  28.54/1*  30.11/1*  31.27/1*  33.09/1*  34.35/1*  34.56/1* 
    USK Praha                             3.10/3    5.53/4    4.52/1*   1.46/1*   2.47/3    4.12/2    6.14/2    1.17/1*   1.16/1*   1.42/1*   1.26/1*   0.21/2  
  2 Horáčková Stanislava           39.15  1.57/1*   5.43/1*  12.32/1*  14.33/1*  16.51/1*  25.34/3   31.41/2   33.24/2   35.30/2   37.15/2   38.56/2   39.15/2  
    Slavia Liberec orienteering           1.57/1*   3.46/1*   6.49/3    2.01/2    2.18/1*   8.43/5    6.07/1*   1.43/2    2.06/4    1.45/2    1.41/3    0.19/1* 
  3 Karmazínová Ivana              43.27  5.05/5    9.35/4   15.23/3   17.48/3   20.30/3   24.28/2   34.24/3   36.10/3   37.36/3   41.38/3   43.06/3   43.27/3  
    Slavia Liberec orienteering           5.05/5    4.30/2    5.48/2    2.25/3    2.42/2    3.58/1*   9.56/4    1.46/3    1.26/2    4.02/4    1.28/2    0.21/2  
  4 Vokálová Pavla                 49.20  2.38/2    8.21/2   19.49/4   22.46/4   26.11/4   30.51/4   40.02/4   42.13/4   44.18/4   46.51/4   48.54/4   49.20/4  
    OK Chrastava                          2.38/2    5.43/3   11.28/4    2.57/4    3.25/4    4.40/3    9.11/3    2.11/5    2.05/3    2.33/3    2.03/4    0.26/4  
  5 Ondrůjová Anna                 74.01  4.07/4   14.12/5   29.11/5   35.32/5   41.18/5   47.25/5   58.28/5   60.30/5   63.04/5   70.06/5   73.25/5   74.01/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.07/4   10.05/5   14.59/5    6.21/5    5.46/5    6.07/4   11.03/5    2.02/4    2.34/5    7.02/5    3.19/5    0.36/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.8km   95m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-37      4-47      5-75      6-91      7-77      8-70      9-100   
  1 Kohoutová Jitřenka             32.50  4.39/6    8.07/5   11.50/3   16.07/5   20.49/3   28.05/2   29.27/2   31.47/1*  32.26/1*  32.50/1* 
    Slovan Praha                          4.39/6    3.28/4    3.43/1*   4.17/6    4.42/1*   7.16/1*   1.22/1*   2.20/1*   0.39/2    0.24/1* 
  2 Krausová Marie                 33.07  3.49/3    6.18/1*  10.18/1*  13.46/1*  19.08/1*  27.18/1*  29.26/1*  32.01/2   32.42/2   33.07/2  
    TJ Loko Liberec                       3.49/3    2.29/1*   4.00/3    3.28/3    5.22/2    8.10/2    2.08/6    2.35/2    0.41/3    0.25/2  
  3 Kutáčková Stanislava           34.59  3.48/2    7.29/4   11.56/5   14.48/3   20.32/2   29.04/3   30.53/3   33.47/3   34.34/3   34.59/3  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.48/2    3.41/5    4.27/4    2.52/1*   5.44/3    8.32/4    1.49/3    2.54/4    0.47/5    0.25/2  
  4 Městková Eva                   36.02  4.22/5    7.09/3   11.00/2   14.15/2   21.52/5   30.12/4   32.14/4   34.59/4   35.37/4   36.02/4  
    Tempo Praha                           4.22/5    2.47/2    3.51/2    3.15/2    7.37/6    8.20/3    2.02/5    2.45/3    0.38/1*   0.25/2  
  5 Křtěnská Leontina              37.19  3.38/1*   6.47/2   11.53/4   15.31/4   21.31/4   30.49/5   32.48/5   36.00/5   36.51/5   37.19/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.38/1*   3.09/3    5.06/5    3.38/4    6.00/4    9.18/5    1.59/4    3.12/6    0.51/6    0.28/5  
  6 Štrojsová Jaroslava            42.32  4.16/4   10.50/6   16.15/6   20.43/6   26.57/6   36.19/6   38.06/6   41.23/6   42.04/6   42.32/6  
    KOB Kamenický Šenov                   4.16/4    6.34/7    5.25/6    4.28/7    6.14/5    9.22/6    1.47/2    3.17/7    0.41/3    0.28/5  
  7 Nejezchlebová Věra             45.46  5.52/7   11.24/7   17.08/7   20.56/7   28.36/7   38.50/7   41.11/7   44.19/7   45.12/7   45.46/7  
    KOB Kamenický Šenov                   5.52/7    5.32/6    5.44/7    3.48/5    7.40/7   10.14/7    2.21/7    3.08/5    0.53/7    0.34/7  
    Kašková Eva                DISK       3.46/     6.30/    11.13/    13.49/    19.22/         /    32.17/    35.15/    36.00/    36.22/   
    OK Chrastava                          3.46/     2.44/     4.43/     2.36/     5.33/         /         /     2.58/     0.45/     0.22/   
    Kubíková Hela              DISK       5.39/     9.17/    14.55/    19.08/    27.14/         /         /         /         /         /   
    TJ Loko Liberec                       5.39/     3.38/     5.38/     4.13/     8.06/         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km   40m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-64      3-65      4-79      5-67      6-80      7-69      8-70      9-100   
  1 Dejnožka Vojtěch               18.29  1.11/2    3.25/2    5.21/2    6.44/4    9.50/2   12.59/1*  15.53/1*  17.40/1*  18.15/1*  18.29/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.11/2    2.14/7    1.56/3    1.23/6    3.06/1*   3.09/4    2.54/3    1.47/2    0.35/11   0.14/3  
  2 Tkáč Matěj                     18.57  1.50/9    3.51/7    5.52/6    7.19/5   10.55/4   13.19/2   16.11/2   18.06/2   18.44/2   18.57/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.50/9    2.01/4    2.01/5    1.27/7    3.36/3    2.24/1*   2.52/2    1.55/6    0.38/13   0.13/1* 
  3 Průša Dominik                  20.09  2.10/12   4.07/8    5.57/7    7.35/6   11.12/5   13.56/4   16.40/3   19.22/3   19.53/3   20.09/3  
    USK Praha                             2.10/12   1.57/3    1.50/2    1.38/8    3.37/5    2.44/2    2.44/1*   2.42/14   0.31/5    0.16/7  
  4 Socha Ondřej                   21.13  1.18/4    3.29/4    5.31/4    6.36/2   10.29/3   13.55/3   18.38/5   20.28/4   20.58/4   21.13/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.18/4    2.11/6    2.02/6    1.05/2    3.53/6    3.26/7    4.43/10   1.50/3    0.30/4    0.15/5  
  5 Staňa Ondřej                   21.18  1.27/6    4.18/9    6.26/8    7.47/7   11.41/6   15.34/7   18.44/6   20.37/5   21.02/5   21.18/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.27/6    2.51/10   2.08/8    1.21/4    3.54/7    3.53/10   3.10/5    1.53/4    0.25/1*   0.16/7  
  6 Vitebský Lukáš                 21.38  1.08/1*   2.58/1*   4.47/1*   5.49/1*   9.24/1*  13.57/5   19.10/7   20.52/6   21.25/6   21.38/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.08/1*   1.50/1*   1.49/1*   1.02/1*   3.35/2    4.33/14   5.13/13   1.42/1*   0.33/8    0.13/1* 
  7 Zabořil Ondřej                 23.33  1.45/8    4.39/10   6.59/11   9.07/10  13.19/8   17.17/9   20.45/8   22.48/7   23.17/7   23.33/7  
    OB Jenišovice                         1.45/8    2.54/11   2.20/12   2.08/11   4.12/8    3.58/11   3.28/7    2.03/8    0.29/3    0.16/7  
  8 Kožina Štěpán                  24.10  1.20/5    3.25/2    5.22/3    6.42/3   12.35/7   15.27/6   18.32/4   23.28/8   23.55/8   24.10/8  
    SK Praga                              1.20/5    2.05/5    1.57/4    1.20/3    5.53/13   2.52/3    3.05/4    4.56/16   0.27/2    0.15/5  
  9 Zakouřil Matyáš                24.22  1.51/10   4.49/11   6.56/10   8.17/8   14.01/10  17.12/8   21.40/9   23.34/9   24.05/9   24.22/9  
    USK Praha                             1.51/10   2.58/12   2.07/7    1.21/4    5.44/12   3.11/5    4.28/9    1.54/5    0.31/5    0.17/11 
 10 Řehoř Vojta                    26.46  1.29/7    3.48/6    6.53/9    8.51/9   13.33/9   18.04/10  23.54/12  25.57/11  26.29/11  26.46/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.29/7    2.19/9    3.05/14   1.58/10   4.42/10   4.31/13   5.50/14   2.03/8    0.32/7    0.17/11 
 11 Mellan Jonáš                   27.06  1.16/3    3.34/5    5.48/5    9.35/11  15.11/12  19.11/12  23.29/11  26.01/12  26.52/12  27.06/12 
    SOK TJ Turnov                         1.16/3    2.18/8    2.14/10   3.47/16   5.36/11   4.00/12   4.18/8    2.32/12   0.51/16   0.14/3  
 12 Javůrek Tomáš                  32.29  8.47/16  10.43/15  13.03/14  15.15/14  18.51/13  22.06/13  28.54/13  31.30/14  32.13/14  32.29/14 
    USK Praha                             8.47/16   1.56/2    2.20/12   2.12/12   3.36/3    3.15/6    6.48/15   2.36/13   0.43/14   0.16/7  
 13 Baldrián Tomáš                 35.58  2.53/13   9.39/14  13.57/15  17.05/15  23.39/15  29.37/15  32.56/15  35.03/15  35.40/15  35.58/15 
    USK Praha                             2.53/13   6.46/16   4.18/15   3.08/15   6.34/15   5.58/15   3.19/6    2.07/11   0.37/12   0.18/15 
 14 Danko Štěpán                   45.10  6.36/15  12.57/16  17.20/16  20.08/16  26.38/16  33.45/16  40.53/16  44.05/16  44.53/16  45.10/16 
    OK Chrastava                          6.36/15   6.21/15   4.23/16   2.48/14   6.30/14   7.07/16   7.08/16   3.12/15   0.48/15   0.17/11 
    Novotný Jaromír            DISK       3.32/     6.01/     8.20/    10.22/    32.25/    36.23/    41.18/         /    43.50/    44.09/   
    Slavia Liberec orienteering           3.32/     2.29/     2.19/     2.02/    22.03/     3.58/     4.55/         /         /     0.19/   
 16 Horna Lukáš               MS   32.02  5.01/14   8.10/13  10.23/13  12.06/13  20.41/14  24.19/14  29.08/14  31.11/13  31.44/13  32.02/13 
    OK Chrastava                          5.01/14   3.09/13   2.13/9    1.43/9    8.35/16   3.38/8    4.49/12   2.03/8    0.33/8    0.18/15 
 17 Matyáš Vojtěch            MS   26.08  1.57/11   5.32/12   7.51/12  10.09/12  14.43/11  18.29/11  23.17/10  25.17/10  25.51/10  26.08/10 
    OK Chrastava                          1.57/11   3.35/14   2.19/11   2.18/13   4.34/9    3.46/9    4.48/11   2.00/7    0.34/10   0.17/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.3km   30m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-64      3-65      4-79      5-67      6-80      7-69      8-100   
  1 Peterka Jakub                  17.58  1.09/1*   3.12/1*   4.58/1*   6.33/1*   9.39/1*  12.28/1*  15.33/1*  17.44/1*  17.58/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.09/1*   2.03/2    1.46/1*   1.35/1*   3.06/1*   2.49/1*   3.05/1*   2.11/2    0.14/1* 
  2 Janoušek Slávek                20.10  1.34/4    3.40/4    5.52/4    7.56/2   11.11/2   14.29/2   17.46/2   19.53/2   20.10/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.34/4    2.06/3    2.12/5    2.04/2    3.15/2    3.18/3    3.17/2    2.07/1*   0.17/3  
  3 Bejvl Marek                    24.29  1.15/2    3.14/2    5.20/2   10.02/4   14.32/4   17.54/3   21.54/3   24.11/3   24.29/3  
    SK Los Mělník                         1.15/2    1.59/1*   2.06/2    4.42/9    4.30/4    3.22/4    4.00/4    2.17/3    0.18/5  
  4 Městka Václav                  25.28  2.22/8    5.21/8    7.27/7   10.27/6   14.50/5   18.26/5   22.44/4   25.08/4   25.28/4  
    USK Praha                             2.22/8    2.59/8    2.06/2    3.00/4    4.23/3    3.36/5    4.18/5    2.24/4    0.20/7  
  5 Fejtek Ondřej                  26.38  1.22/3    3.32/3    5.41/3    8.55/3   14.15/3   18.01/4   23.42/5   26.17/5   26.38/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.22/3    2.10/4    2.09/4    3.14/5    5.20/5    3.46/7    5.41/7    2.35/8    0.21/8  
  6 Bolehovský Daniel              27.10  1.53/6    4.37/5    7.11/6   10.29/7   17.41/7   20.58/7   24.23/6   26.53/6   27.10/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.53/6    2.44/6    2.34/7    3.18/7    7.12/8    3.17/2    3.25/3    2.30/6    0.17/3  
  7 Nejezchleb Vojtěch             30.48  2.12/7    4.48/6    7.02/5   10.19/5   15.47/6   20.02/6   27.56/7   30.29/7   30.48/7  
    OOB TJ Turnov                         2.12/7    2.36/5    2.14/6    3.17/6    5.28/6    4.15/9    7.54/10   2.33/7    0.19/6  
  8 Heřmánek Petr                  32.41  4.15/10   8.22/10  11.32/10  14.22/9   20.35/8   25.07/8   29.52/8   32.18/8   32.41/8  
    OOB TJ Turnov                         4.15/10   4.07/10   3.10/9    2.50/3    6.13/7    4.32/10   4.45/6    2.26/5    0.23/10 
  9 Dejnožka Martin                67.45  1.40/5    5.00/7    7.45/8   12.00/8   54.52/9   58.36/9   64.40/9   67.30/9   67.45/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.40/5    3.20/9    2.45/8    4.15/8   42.52/9    3.44/6    6.04/9    2.50/9    0.15/2  
 10 Rokos Marek                    74.17  2.55/9    5.42/9    9.16/9   15.04/10  61.01/10  65.02/10  70.50/10  73.56/10  74.17/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.55/9    2.47/7    3.34/10   5.48/10  45.57/10   4.01/8    5.48/8    3.06/10   0.21/8  
    Just Samuel                DISK       2.02/     4.46/     7.29/     9.41/         /    19.33/    27.00/    31.07/    31.32/   
    OK Chrastava                          2.02/     2.44/     2.43/     2.12/         /         /     7.27/     4.07/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.4km   45m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-64      3-65      4-88      5-85      6-67      7-80      8-83      9-70     10-100   
  1 Hořák Jaroslav                 19.38  1.21/5    2.54/2    4.40/2    6.53/2    8.57/1*   9.51/1*  12.31/1*  16.40/1*  18.54/1*  19.26/1*  19.38/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.21/5    1.33/2    1.46/5    2.13/4    2.04/1*   0.54/4    2.40/3    4.09/3    2.14/4    0.32/10   0.12/1* 
  2 Průša Kryštof                  21.42  1.43/9    3.39/8    5.22/5    7.51/6    9.59/3   10.58/3   13.27/3   16.59/2   21.02/2   21.27/2   21.42/2  
    USK Praha                             1.43/9    1.56/6    1.43/3    2.29/7    2.08/2    0.59/6    2.29/1*   3.32/1*   4.03/12   0.25/1*   0.15/7  
  3 Adamec Martin                  22.32  1.12/1*   2.52/1*   4.32/1*   6.39/1*  10.18/4   11.12/4   14.02/4   19.50/4   21.49/3   22.18/3   22.32/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.12/1*   1.40/3    1.40/1*   2.07/3    3.39/10   0.54/4    2.50/4    5.48/7    1.59/1*   0.29/4    0.14/5  
  4 Javůrek Emil                   22.46  3.06/13   4.19/9    6.01/8    7.39/5   12.13/8   13.06/8   16.03/7   19.52/5   21.59/4   22.29/4   22.46/4  
    USK Praha                             3.06/13   1.13/1*   1.42/2    1.38/1*   4.34/11   0.53/3    2.57/6    3.49/2    2.07/2    0.30/7    0.17/12 
  5 Paroulek Lukáš                 23.10  1.15/2    3.06/3    5.07/3    7.04/3   10.35/5   11.27/5   14.20/5   19.56/6   22.27/5   22.56/5   23.10/5  
    TJ Loko Liberec                       1.15/2    1.51/5    2.01/9    1.57/2    3.31/9    0.52/1*   2.53/5    5.36/6    2.31/6    0.29/4    0.14/5  
  6 Bolehovský Michal              23.53  1.16/3    3.27/4    5.11/4    7.36/4    9.44/2   10.45/2   13.17/2   19.11/3   23.11/6   23.40/6   23.53/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.16/3    2.11/8    1.44/4    2.25/6    2.08/2    1.01/7    2.32/2    5.54/8    4.00/11   0.29/4    0.13/3  
  7 Bradáč David                   25.50  1.20/4    3.34/6    5.45/7    8.46/8   12.07/7   12.59/7   16.40/8   21.06/7   25.04/7   25.34/7   25.50/7  
    TJ Loko Liberec                       1.20/4    2.14/10   2.11/10   3.01/9    3.21/7    0.52/1*   3.41/9    4.26/4    3.58/10   0.30/7    0.16/10 
  8 Šmol David                     27.35  3.01/12   4.43/11   6.42/10   8.57/9   11.27/6   12.29/6   16.01/6   24.31/9   26.44/8   27.19/8   27.35/8  
    OK Doksy                              3.01/12   1.42/4    1.59/7    2.15/5    2.30/4    1.02/8    3.32/8    8.30/13   2.13/3    0.35/12   0.16/10 
  9 Hájek Kryštof                  28.43  1.29/7    3.32/5    5.31/6    8.44/7   13.42/10  15.07/10  19.17/10  25.50/10  28.05/9   28.31/9   28.43/9  
    SOK TJ Turnov                         1.29/7    2.03/7    1.59/7    3.13/11   4.58/12   1.25/12   4.10/11   6.33/12   2.15/5    0.26/2    0.12/1* 
 10 Zabořil Vojta                  30.15  1.25/6    3.38/7    6.04/9    9.21/10  12.28/9   13.48/9   17.50/9   24.01/8   29.21/10  29.58/10  30.15/10 
    OB Jenišovice                         1.25/6    2.13/9    2.26/12   3.17/12   3.07/6    1.20/11   4.02/10   6.11/9    5.20/13   0.37/13   0.17/12 
 11 Clark Oskar                    31.25  2.48/11   5.25/12   8.19/12  11.30/11  14.51/11  16.50/11  21.12/11  27.32/11  30.40/11  31.10/11  31.25/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.48/11   2.37/11   2.54/13   3.11/10   3.21/7    1.59/13   4.22/13   6.20/10   3.08/9    0.30/7    0.15/7  
 12 Rokos Michal                   32.10  1.48/10   4.35/10   6.50/11  11.46/12  16.49/12  18.05/12  22.19/12  28.47/12  31.23/12  31.55/12  32.10/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.48/10   2.47/12   2.15/11   4.56/13   5.03/13   1.16/10   4.14/12   6.28/11   2.36/7    0.32/10   0.15/7  
 13 Růta Matyáš                    32.34  1.30/8   11.56/13  13.52/13  16.47/13  19.29/13  20.33/13  23.59/13  28.59/13  31.55/13  32.21/13  32.34/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.30/8   10.26/13   1.56/6    2.55/8    2.42/5    1.04/9    3.26/7    5.00/5    2.56/8    0.26/2    0.13/3  
    Bílý Jakub                 DISK       3.27/     5.21/     7.19/     9.42/    12.02/    13.04/    16.19/    20.09/         /    22.36/    22.52/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.27/     1.54/     1.58/     2.23/     2.20/     1.02/     3.15/     3.50/         /         /     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.7km   85m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-64      3-37      4-65      5-88      6-85      7-67      8-80      9-83     10-61     11-70     12-100   
  1 Ullrich Jakub                  18.58  1.33/1*   2.15/1*   4.30/1*   6.18/1*   7.48/1*   9.35/1*  10.17/1*  12.27/1*  15.05/1*  16.34/1*  18.19/1*  18.45/1*  18.58/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.33/1*   0.42/1*   2.15/2    1.48/2    1.30/2    1.47/5    0.42/1*   2.10/1*   2.38/1*   1.29/1*   1.45/2    0.26/4    0.13/6  
  2 Melichar Petr                  21.52  1.40/4    2.30/4    5.16/5    7.03/4    8.44/4   11.13/4   12.08/4   14.33/2   17.38/2   19.31/2   21.12/2   21.39/2   21.52/2  
    TJ Loko Liberec                       1.40/4    0.50/3    2.46/5    1.47/1*   1.41/3    2.29/7    0.55/7    2.25/2    3.05/4    1.53/3    1.41/1*   0.27/5    0.13/6  
  3 Němeček Josef                  23.14  1.44/5    2.34/5    4.53/3    6.42/3    8.05/2    9.43/2   10.31/2   15.04/4   17.49/3   20.50/3   22.38/3   23.02/3   23.14/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.44/5    0.50/3    2.19/3    1.49/3    1.23/1*   1.38/1*   0.48/2    4.33/11   2.45/2    3.01/9    1.48/3    0.24/1*   0.12/2  
  4 Thoř Tomáš                     23.55  1.36/3    2.28/3    4.39/2    6.39/2    8.24/3   10.03/3   10.53/3   14.38/3   18.26/4   21.16/4   23.16/4   23.43/4   23.55/4  
    SOK TJ Turnov                         1.36/3    0.52/5    2.11/1*   2.00/4    1.45/5    1.39/3    0.50/4    3.45/6    3.48/6    2.50/7    2.00/5    0.27/5    0.12/2  
  5 Ježek Josef                    25.03  1.34/2    2.22/2    5.11/4    8.18/5   10.29/6   13.08/7   13.59/7   16.48/5   20.06/5   22.14/5   24.14/5   24.47/5   25.03/5  
    SOK TJ Turnov                         1.34/2    0.48/2    2.49/6    3.07/14   2.11/8    2.39/10   0.51/5    2.49/3    3.18/5    2.08/5    2.00/5    0.33/12   0.16/12 
  6 Karatsiolis Kryštof            26.55  3.12/9    4.07/9    7.37/8    9.41/8   11.23/7   13.05/6   13.54/6   17.39/7   21.28/6   24.20/6   26.18/6   26.43/6   26.55/6  
    OOB TJ Turnov                         3.12/9    0.55/9    3.30/9    2.04/6    1.42/4    1.42/4    0.49/3    3.45/6    3.49/8    2.52/8    1.58/4    0.25/3    0.12/2  
  7 Hladík Jan                     28.10  2.00/6    3.17/6    6.09/6    8.23/6   10.20/5   12.33/5   13.34/5   17.38/6   22.52/7   24.41/7   27.24/7   27.56/7   28.10/7  
    SOK TJ Turnov                         2.00/6    1.17/13   2.52/7    2.14/7    1.57/7    2.13/6    1.01/8    4.04/9    5.14/14   1.49/2    2.43/11   0.32/11   0.14/8  
  8 Kameník David                  28.58  3.03/8    3.55/7    6.33/7    9.20/7   13.07/9   16.24/9   18.06/9   21.12/9   24.10/8   26.11/8   28.23/8   28.47/8   28.58/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.03/8    0.52/5    2.38/4    2.47/13   3.47/14   3.17/13   1.42/15   3.06/5    2.58/3    2.01/4    2.12/9    0.24/1*   0.11/1* 
  9 Synek Antonín                  30.50  2.55/7    3.56/8    8.12/9   10.35/9   12.58/8   16.07/8   17.18/8   20.18/8   24.10/8   27.57/9   30.08/9   30.36/9   30.50/9  
    OK Doksy                              2.55/7    1.01/11   4.16/14   2.23/11   2.23/9    3.09/12   1.11/9    3.00/4    3.52/9    3.47/15   2.11/8    0.28/9    0.14/8  
 10 Šilar Adam                     38.02  4.02/10   5.57/10   9.53/10  12.13/10  15.10/10  17.56/10  19.11/10  23.58/10  30.19/10  33.39/10  37.13/10  37.46/10  38.02/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.02/10   1.55/15   3.56/10   2.20/10   2.57/12   2.46/11   1.15/11   4.47/12   6.21/15   3.20/13   3.34/14   0.33/12   0.16/12 
 11 Schindler Pavel                39.36 15.14/14  16.14/14  19.42/14  21.43/14  23.33/12  25.11/12  26.03/12  29.48/11  33.36/11  36.40/11  38.50/11  39.24/11  39.36/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     15.14/14   1.00/10   3.28/8    2.01/5    1.50/6    1.38/1*   0.52/6    3.45/6    3.48/6    3.04/10   2.10/7    0.34/14   0.12/2  
 12 Šmol Martin                    42.46 10.53/12  11.45/12  15.48/11  18.11/11  20.43/11  23.16/11  24.37/11  31.36/12  35.52/12  39.11/12  42.02/12  42.30/12  42.46/12 
    OK Doksy                             10.53/12   0.52/5    4.03/11   2.23/11   2.32/10   2.33/8    1.21/12   6.59/14   4.16/10   3.19/12   2.51/13   0.28/9    0.16/12 
 13 Bek Ondřej                     45.52  6.22/11   7.56/11  17.43/12  21.24/13  24.44/14  28.56/14  30.28/14  34.40/13  39.18/13  42.59/14  45.11/14  45.38/14  45.52/13 
    OK Chrastava                          6.22/11   1.34/14   9.47/15   3.41/15   3.20/13   4.12/15   1.32/13   4.12/10   4.38/11   3.41/14   2.12/9    0.27/5    0.14/8  
 14 Drobník Michal                 45.53 13.56/13  14.48/13  18.56/13  21.14/12  23.54/13  26.27/13  27.40/13  34.49/14  39.35/14  42.22/13  45.06/13  45.33/13  45.53/14 
    OOB TJ Turnov                        13.56/13   0.52/5    4.08/12   2.18/9    2.40/11   2.33/8    1.13/10   7.09/15   4.46/12   2.47/6    2.44/12   0.27/5    0.20/15 
 15 Zappe Nicholas-Benjamin        50.49 16.27/15  17.28/15  21.43/15  23.57/15  27.50/15  31.07/15  32.40/15  37.53/15  42.45/15  45.56/15  49.56/15  50.34/15  50.49/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     16.27/15   1.01/11   4.15/13   2.14/7    3.53/15   3.17/13   1.33/14   5.13/13   4.52/13   3.11/11   4.00/15   0.38/15   0.15/11 
    Šmaus Antonín              DISK       9.10/    10.06/         /    12.58/         /         /         /         /         /         /         /    24.08/    24.23/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.10/     0.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.9km  105m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-43      3-40      4-72      5-73      6-42      7-84      8-59      9-88     10-76     11-83     12-62     13-70     14-100   
  1 Döhler Erik                    22.59  1.11/1*   2.55/1*   3.40/1*   5.47/1*   8.09/1*   9.39/1*  12.55/3   13.59/2   14.33/2   19.11/2   19.52/1*  21.49/1*  22.22/1*  22.47/1*  22.59/1* 
    German O-Team                         1.11/1*   1.44/1*   0.45/1*   2.07/4    2.22/5    1.30/3    3.16/4    1.04/1*   0.34/1*   4.38/2    0.41/1*   1.57/1*   0.33/2    0.25/4    0.12/4  
  2 Navrátil Šimon                 23.11  1.44/3    3.30/3    4.26/3    6.24/3    8.40/3   10.12/3   12.32/1*  13.40/1*  14.27/1*  18.55/1*  19.55/2   21.54/2   22.37/2   22.59/2   23.11/2  
    SK Praga                              1.44/3    1.46/2    0.56/3    1.58/1*   2.16/3    1.32/4    2.20/1*   1.08/2    0.47/4    4.28/1*   1.00/5    1.59/2    0.43/3    0.22/1*   0.12/4  
  3 Hennseler Ole                  23.52  1.25/2    3.27/2    4.25/2    6.23/2    8.34/2    9.50/2   12.46/2   14.01/3   14.39/3   19.46/3   20.34/3   22.47/3   23.18/3   23.40/3   23.52/3  
    German O-Team                         1.25/2    2.02/3    0.58/4    1.58/1*   2.11/1*   1.16/1*   2.56/2    1.15/3    0.38/2    5.07/3    0.48/2    2.13/3    0.31/1*   0.22/1*   0.12/4  
  4 Novák Filip                    29.08  2.28/8    6.06/7    7.01/7    9.22/5   11.41/5   13.09/5   16.06/5   17.44/5   18.33/5   24.02/5   24.51/4   27.41/5   28.24/4   28.53/4   29.08/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.28/8    3.38/9    0.55/2    2.21/5    2.19/4    1.28/2    2.57/3    1.38/5    0.49/6    5.29/4    0.49/3    2.50/6    0.43/3    0.29/7    0.15/11 
  5 Janeček Mirek                  29.22  1.44/3    3.59/4    5.02/4    7.02/4    9.14/4   12.13/4   15.33/4   17.13/4   18.02/4   23.46/4   25.04/5   27.38/4   28.44/5   29.11/5   29.22/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.44/3    2.15/4    1.03/6    2.00/3    2.12/2    2.59/7    3.20/6    1.40/6    0.49/6    5.44/5    1.18/8    2.34/5    1.06/9    0.27/6    0.11/1* 
  6 Šmaus Jan                      33.26  2.00/5    4.20/5    5.19/5   10.02/6   12.42/6   15.16/6   18.34/6   20.03/6   20.43/6   27.59/6   29.27/6   31.42/6   32.46/6   33.15/6   33.26/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.00/5    2.20/5    0.59/5    4.43/8    2.40/7    2.34/5    3.18/5    1.29/4    0.40/3    7.16/8    1.28/9    2.15/4    1.04/8    0.29/7    0.11/1* 
  7 Kašpar Ludvík                  40.44  3.03/9    8.37/10   9.59/10  15.13/11  18.07/11  20.56/9   25.18/9   27.04/9   27.52/9   34.43/8   35.47/8   39.01/7   39.59/7   40.30/7   40.44/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.03/9    5.34/10   1.22/9    5.14/10   2.54/10   2.49/6    4.22/9    1.46/7    0.48/5    6.51/6    1.04/6    3.14/8    0.58/6    0.31/10   0.14/8  
  8 Koucký Martin                  41.17  3.04/10   6.22/8    7.38/9   11.57/8   14.56/8   18.41/8   22.41/7   24.42/7   25.36/7   32.54/7   34.06/7   39.38/8   40.32/8   41.03/8   41.17/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.04/10   3.18/6    1.16/8    4.19/6    2.59/11   3.45/9    4.00/7    2.01/9    0.54/8    7.18/9    1.12/7    5.32/9    0.54/5    0.31/10   0.14/8  
  9 Procházka Daniel               44.45  2.05/7    5.23/6    6.47/6   11.19/7   13.58/7   17.50/7   23.21/8   25.25/8   26.27/8   37.24/9   40.08/10  43.11/9   44.10/9   44.34/9   44.45/9  
    TJ Loko Liberec                       2.05/7    3.18/6    1.24/10   4.32/7    2.39/6    3.52/10   5.31/10   2.04/10   1.02/9   10.57/10   2.44/12   3.03/7    0.59/7    0.24/3    0.11/1* 
 10 Michek David                   48.58  2.00/5    8.43/11  10.25/11  15.09/9   18.00/9   24.17/11  28.30/11  30.30/11  32.15/11  39.11/10  40.06/9   46.02/10  48.18/10  48.43/10  48.58/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.00/5    6.43/11   1.42/11   4.44/9    2.51/9    6.17/11   4.13/8    2.00/8    1.45/11   6.56/7    0.55/4    5.56/10   2.16/12   0.25/4    0.15/11 
 11 Kočvara Oldřich                54.12  3.07/11   6.25/9    7.35/8   15.12/10  18.02/10  21.39/10  27.22/10  30.17/10  31.55/10  43.25/11  45.34/11  52.16/11  53.25/11  53.58/11  54.12/11 
    OB Jenišovice                         3.07/11   3.18/6    1.10/7    7.37/11   2.50/8    3.37/8    5.43/11   2.55/12   1.38/10  11.30/11   2.09/11   6.42/12   1.09/10   0.33/12   0.14/8  
 12 Hudec Antonín                  70.29  3.08/12  10.43/12  12.28/12  21.33/12  26.11/12  34.49/12  41.32/12  43.57/12  45.52/12  60.21/12  62.09/12  68.28/12  69.46/12  70.16/12  70.29/12 
    SK Praga                              3.08/12   7.35/12   1.45/12   9.05/12   4.38/12   8.38/12   6.43/12   2.25/11   1.55/12  14.29/12   1.48/10   6.19/11   1.18/11   0.30/9    0.13/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.9km  145m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-47      3-72      4-74      5-45      6-87      7-51      8-50      9-56     10-84     11-58     12-88     13-60     14-76     15-77     16-62    
                                      17-100   
  1 Otto Mark                      29.01  1.16/3    4.20/5    6.11/2    8.00/1*   9.42/1*  11.11/1*  13.31/1*  15.10/1*  16.07/1*  19.07/1*  19.42/1*  21.21/1*  23.30/1*  26.09/1*  27.28/1*  28.09/1* 
    German O-Team                         1.16/3    3.04/5    1.51/1*   1.49/2    1.42/3    1.29/1*   2.20/3    1.39/2    0.57/4    3.00/1*   0.35/2    1.39/5    2.09/1*   2.39/2    1.19/1*   0.41/1* 
                                         28.49/1*  29.01/1* 
                                          0.40/1*   0.12/6  
  2 Pavlovec Jan                   30.49  1.15/2    3.41/1*   6.44/4    8.29/3   10.09/3   11.42/3   14.10/3   15.53/2   16.39/2   19.54/2   20.30/2   21.55/2   24.16/2   27.26/2   28.59/2   29.52/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.15/2    2.26/1*   3.03/9    1.45/1*   1.40/2    1.33/2    2.28/4    1.43/3    0.46/1*   3.15/2    0.36/3    1.25/2    2.21/2    3.10/4    1.33/5    0.53/3  
                                         30.38/2   30.49/2  
                                          0.46/3    0.11/1* 
  3 Grätsch Markus                 32.04  1.25/6    4.13/4    6.10/1*   8.20/2    9.56/2   11.29/2   13.47/2   16.04/3   18.38/4   21.54/4   22.39/4   23.55/4   26.25/4   29.06/4   30.25/4   31.07/3  
    OOB TJ Turnov                         1.25/6    2.48/3    1.57/2    2.10/4    1.36/1*   1.33/2    2.18/1*   2.17/7    2.34/10   3.16/3    0.45/8    1.16/1*   2.30/4    2.41/3    1.19/1*   0.42/2  
                                         31.52/3   32.04/3  
                                          0.45/2    0.12/6  
  4 Döllgast Moritz                32.08  1.08/1*   3.55/2    6.45/5    8.39/4   10.26/4   12.14/4   14.53/4   16.28/4   17.39/3   21.07/3   21.44/3   23.09/3   25.38/3   28.13/3   30.04/3   31.09/4  
    German O-Team                         1.08/1*   2.47/2    2.50/5    1.54/3    1.47/4    1.48/6    2.39/5    1.35/1*   1.11/7    3.28/4    0.37/4    1.25/2    2.29/3    2.35/1*   1.51/7    1.05/5  
                                         31.57/4   32.08/4  
                                          0.48/4    0.11/1* 
  5 Landovský Jakub                37.26  1.22/4    4.10/3    6.38/3   10.24/7   12.17/6   13.56/5   16.15/5   17.59/5   19.13/5   22.54/5   23.35/5   25.07/5   28.09/5   32.08/5   33.37/5   36.20/5  
    SK Praga                              1.22/4    2.48/3    2.28/3    3.46/10   1.53/5    1.39/5    2.19/2    1.44/4    1.14/8    3.41/5    0.41/5    1.32/4    3.02/5    3.59/6    1.29/4    2.43/10 
                                         37.13/5   37.26/5  
                                          0.53/6    0.13/9  
  6 Janischowski Daniel            38.13  1.23/5    4.48/6    7.40/7   10.20/5   12.29/7   14.22/7   17.40/7   19.39/6   20.41/6   25.20/6   26.01/6   27.54/6   30.57/6   34.10/6   35.52/6   37.09/6  
    German O-Team                         1.23/5    3.25/7    2.52/6    2.40/6    2.09/7    1.53/7    3.18/7    1.59/5    1.02/5    4.39/6    0.41/5    1.53/7    3.03/6    3.13/5    1.42/6    1.17/6  
                                         38.00/6   38.13/6  
                                          0.51/5    0.13/9  
  7 Sokolář Ondřej                 41.34  1.41/9    5.33/8    8.32/8   11.09/8   13.28/8   15.04/8   18.28/8   20.53/7   21.48/7   26.57/7   27.38/7   29.19/7   32.27/7   37.23/7   39.14/7   40.17/7  
    SOK TJ Turnov                         1.41/9    3.52/8    2.59/8    2.37/5    2.19/8    1.36/4    3.24/8    2.25/8    0.55/3    5.09/7    0.41/5    1.41/6    3.08/8    4.56/9    1.51/7    1.03/4  
                                         41.18/7   41.34/7  
                                          1.01/8    0.16/11 
  8 Nejman Stanislav               48.50  1.32/7    4.49/7    7.27/6   10.22/6   12.15/5   14.19/6   17.33/6   25.46/8   26.40/8   33.18/8   33.48/8   36.52/8   40.03/8   44.05/8   45.33/8   47.44/8  
    OK Chrastava                          1.32/7    3.17/6    2.38/4    2.55/7    1.53/5    2.04/8    3.14/6    8.13/11   0.54/2    6.38/10   0.30/1*   3.04/10   3.11/9    4.02/7    1.28/3    2.11/9  
                                         48.38/8   48.50/8  
                                          0.54/7    0.12/6  
  9 Labský Jan                     52.49  1.33/8    6.07/9    9.01/9   12.10/9   15.20/9   17.37/9   21.39/9   26.54/9   28.25/9   33.58/9   35.15/9   37.25/9   40.28/9   45.46/9   47.53/9   51.27/9  
    TJ Loko Liberec                       1.33/8    4.34/9    2.54/7    3.09/9    3.10/10   2.17/9    4.02/10   5.15/10   1.31/9    5.33/8    1.17/10   2.10/8    3.03/6    5.18/10   2.07/9    3.34/11 
                                         52.38/9   52.49/9  
                                          1.11/9    0.11/1* 
 10 Hájek Vojtěch                  53.21  3.00/11  11.18/11  15.19/10  18.25/10  21.15/10  23.36/10  27.12/10  29.24/10  30.34/10  36.43/10  37.38/10  39.55/10  43.09/10  47.54/10  50.24/10  51.52/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.00/11   8.18/11   4.01/10   3.06/8    2.50/9    2.21/10   3.36/9    2.12/6    1.10/6    6.09/9    0.55/9    2.17/9    3.14/10   4.45/8    2.30/11   1.28/8  
                                         53.10/10  53.21/10 
                                          1.18/10   0.11/1* 
 11 Kadečka Adam                   82.15  2.22/10   9.23/10  19.57/11  28.29/11  34.48/11  39.00/11  45.00/11  49.27/11  52.51/11  60.18/11  62.59/11  66.25/11  70.56/11  76.49/11  79.04/11  80.30/11 
    OB Jenišovice                         2.22/10   7.01/10  10.34/11   8.32/11   6.19/11   4.12/11   6.00/11   4.27/9    3.24/11   7.27/11   2.41/11   3.26/11   4.31/11   5.53/11   2.15/10   1.26/7  
                                         82.04/11  82.15/11 
                                          1.34/11   0.11/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        4.3km  195m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-37      4-41      5-81      6-39      7-82      8-87      9-51     10-55     11-71     12-50     13-57     14-59     15-88     16-75    
                                      17-61     18-78     19-100   
  1 Hradecký Jaroslav              42.29  2.09/7    4.01/8    7.29/3    9.19/3   10.42/2   13.52/2   16.37/2   17.42/2   20.30/2   22.24/2   23.53/1*  24.39/1*  26.01/1*  30.53/1*  31.28/1*  34.03/2  
    OK Doksy                              2.09/7    1.52/7    3.28/3    1.50/3    1.23/1*   3.10/2    2.45/2    1.05/4    2.48/3    1.54/2    1.29/1*   0.46/3    1.22/3    4.52/5    0.35/3    2.35/5  
                                         37.55/1*  41.21/1*  42.14/1*  42.29/1* 
                                          3.52/5    3.26/15   0.53/3    0.15/7  
  2 Melichar Vojtěch               43.26  1.29/2    2.47/1*   7.09/2    8.43/2   10.13/1*  13.14/1*  16.08/1*  17.09/1*  20.16/1*  22.12/1*  24.12/2   25.04/2   26.36/2   31.14/2   31.53/2   34.01/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.29/2    1.18/1*   4.22/9    1.34/1*   1.30/3    3.01/1*   2.54/4    1.01/3    3.07/7    1.56/3    2.00/6    0.52/4    1.32/6    4.38/2    0.39/7    2.08/1* 
                                         39.45/2   42.28/2   43.15/2   43.26/2  
                                          5.44/16   2.43/6    0.47/1*   0.11/1* 
  3 Poloprutský Tomáš              43.54  2.16/9    3.44/4    8.09/8   10.20/8   11.50/3   15.11/3   18.03/3   19.03/3   23.28/5   25.19/4   26.58/3   27.53/4   29.14/4   34.04/4   34.40/4   37.04/3  
    Slavia Liberec orienteering           2.16/9    1.28/3    4.25/10   2.11/8    1.30/3    3.21/4    2.52/3    1.00/2    4.25/16   1.51/1*   1.39/3    0.55/6    1.21/2    4.50/4    0.36/4    2.24/2  
                                         40.25/3   42.43/3   43.39/3   43.54/3  
                                          3.21/1*   2.18/1*   0.56/7    0.15/7  
  4 Bolehovský Pavel               44.58  1.49/4    3.39/3    8.31/10  10.47/9   12.24/7   15.40/4   18.52/4   20.05/4   22.53/3   25.17/3   27.25/5   28.21/5   30.03/5   34.24/5   35.12/5   37.43/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.49/4    1.50/6    4.52/16   2.16/10   1.37/5    3.16/3    3.12/5    1.13/8    2.48/3    2.24/5    2.08/9    0.56/7    1.42/8    4.21/1*   0.48/15   2.31/4  
                                         41.15/5   43.53/4   44.46/4   44.58/4  
                                          3.32/3    2.38/5    0.53/3    0.12/3  
  5 Birnstock Jan                  45.20  1.23/1*   2.55/2    6.40/1*   8.32/1*  13.34/11  17.13/10  19.51/7   20.46/6   23.27/4   25.28/5   27.01/4   27.44/3   29.10/3   33.56/3   34.30/3   37.09/4  
    German O-Team                         1.23/1*   1.32/4    3.45/5    1.52/4    5.02/18   3.39/8    2.38/1*   0.55/1*   2.41/1*   2.01/4    1.33/2    0.43/2    1.26/4    4.46/3    0.34/1*   2.39/6  
                                         41.09/4   44.14/5   45.07/5   45.20/5  
                                          4.00/6    3.05/10   0.53/3    0.13/4  
  6 Radovan Kunc                   49.27  2.35/15   4.40/15   9.09/11  11.36/12  13.17/10  16.49/9   20.05/9   21.12/7   23.59/6   26.30/6   28.15/6   29.12/6   30.54/6   36.23/6   37.05/6   40.10/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.35/15   2.05/10   4.29/12   2.27/11   1.41/7    3.32/6    3.16/6    1.07/5    2.47/2    2.31/9    1.45/5    0.57/10   1.42/8    5.29/8    0.42/9    3.05/7  
                                         45.00/6   48.07/6   49.09/6   49.27/6  
                                          4.50/10   3.07/11   1.02/11   0.18/13 
  7 Posselt Martin                 50.08  1.58/6    3.51/6    7.29/3    9.33/4   12.26/8   16.16/7   20.02/8   21.14/9   25.03/8   27.32/8   29.43/8   30.39/8   31.55/8   37.30/7   38.15/8   41.42/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.58/6    1.53/8    3.38/4    2.04/6    2.53/16   3.50/9    3.46/12   1.12/7    3.49/11   2.29/7    2.11/11   0.56/7    1.16/1*   5.35/11   0.45/11   3.27/10 
                                         46.16/7   48.50/7   49.54/7   50.08/7  
                                          4.34/8    2.34/3    1.04/12   0.14/5  
  8 Kvapil Petr                    51.36  1.34/3    3.47/5    7.34/5    9.48/5   11.50/3   15.51/5   19.29/5   20.42/5   24.10/7   26.34/7   28.58/7   30.07/7   31.54/7   37.32/8   38.10/7   42.09/8  
    SOK TJ Turnov                         1.34/3    2.13/14   3.47/6    2.14/9    2.02/9    4.01/11   3.38/9    1.13/8    3.28/9    2.24/5    2.24/15   1.09/14   1.47/11   5.38/12   0.38/5    3.59/18 
                                         47.39/8   50.16/8   51.17/8   51.36/8  
                                          5.30/13   2.37/4    1.01/9    0.19/16 
  9 Škoda Přemek                   53.13  2.16/9    4.29/11   8.21/9   11.27/11  14.05/12  18.17/12  21.52/12  23.05/12  26.42/12  29.14/10  30.56/10  32.16/10  34.10/10  39.41/10  40.22/10  44.02/9  
    Slavia Liberec orienteering           2.16/9    2.13/14   3.52/8    3.06/15   2.38/14   4.12/13   3.35/8    1.13/8    3.37/10   2.32/10   1.42/4    1.20/18   1.54/13   5.31/9    0.41/8    3.40/14 
                                         48.27/9   51.42/9   52.56/9   53.13/9  
                                          4.25/7    3.15/13   1.14/15   0.17/12 
 10 Gorčica Pavel                  55.08  1.49/4    4.00/7    7.47/6    9.57/7   11.54/5   16.02/6   19.40/6   21.13/8   25.06/9   27.56/9   30.11/9   31.12/9   32.45/9   39.13/9   40.15/9   44.32/10 
    OK Chrastava                          1.49/4    2.11/12   3.47/6    2.10/7    1.57/8    4.08/12   3.38/9    1.33/13   3.53/13   2.50/13   2.15/12   1.01/12   1.33/7    6.28/18   1.02/18   4.17/19 
                                         50.06/10  53.22/10  54.50/10  55.08/10 
                                          5.34/14   3.16/14   1.28/20   0.18/13 
 11 Koucký Roman                   55.09  2.22/12   9.35/22  12.23/19  15.28/17  16.55/14  20.46/13  24.18/13  25.41/13  28.50/13  31.19/12  33.29/12  34.23/11  36.23/11  42.33/11  43.11/11  46.46/11 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.22/12   7.13/22   2.48/1*   3.05/14   1.27/2    3.51/10   3.32/7    1.23/12   3.09/8    2.29/7    2.10/10   0.54/5    2.00/14   6.10/15   0.38/5    3.35/12 
                                         50.22/11  53.50/11  54.54/11  55.09/11 
                                          3.36/4    3.28/17   1.04/12   0.15/7  
 12 Picek Štěpán                   58.31  2.43/17   4.30/12   9.13/12  10.57/10  12.35/9   17.13/10  20.57/11  22.07/11  26.39/11  30.50/11  33.17/11  36.26/13  38.09/12  44.13/12  44.59/12  48.12/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.43/17   1.47/5    4.43/15   1.44/2    1.38/6    4.38/15   3.44/11   1.10/6    4.32/17   4.11/17   2.27/18   3.09/22   1.43/10   6.04/14   0.46/13   3.13/9  
                                         54.06/12  57.15/12  58.16/12  58.31/12 
                                          5.54/17   3.09/12   1.01/9    0.15/7  
 13 Tišer Robert                   59.27  4.52/22   7.03/18  11.31/15  14.48/15  17.48/16  21.15/14  25.11/14  26.46/14  29.39/14  32.17/13  34.42/13  35.38/12  40.59/13  46.31/13  47.13/14  50.48/14 
    Slavia Liberec orienteering           4.52/22   2.11/12   4.28/11   3.17/16   3.00/17   3.27/5    3.56/15   1.35/14   2.53/6    2.38/12   2.25/17   0.56/7    5.21/22   5.32/10   0.42/9    3.35/12 
                                         55.41/13  58.13/13  59.13/13  59.27/13 
                                          4.53/11   2.32/2    1.00/8    0.14/5  
 14 Pešík Marek                    59.53  3.17/18   4.35/13   8.00/7    9.56/6   12.06/6   16.29/8   20.16/10  21.52/10  25.55/10  34.32/14  36.55/14  39.01/14  41.17/14  46.34/14  47.08/13  50.37/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.17/18   1.18/1*   3.25/2    1.56/5    2.10/12   4.23/14   3.47/13   1.36/15   4.03/14   8.37/21   2.23/14   2.06/21   2.16/17   5.17/7    0.34/1*   3.29/11 
                                         55.50/14  58.43/14  59.38/14  59.53/14 
                                          5.13/12   2.53/7    0.55/6    0.15/7  
 15 Beránek Petr                   62.56  2.09/7    4.10/9   11.33/16  16.39/19  18.45/18  24.17/17  28.14/16  30.10/16  34.01/16  37.15/16  39.17/15  40.33/15  43.06/16  48.09/15  48.55/15  52.44/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.09/7    2.01/9    7.23/19   5.06/22   2.06/10   5.32/16   3.57/16   1.56/18   3.51/12   3.14/14   2.02/7    1.16/16   2.33/19   5.03/6    0.46/13   3.49/15 
                                         57.25/15  61.21/15  62.38/15  62.56/15 
                                          4.41/9    3.56/18   1.17/17   0.18/13 
 16 Večeřa Martin                  63.36  2.20/11   4.27/10   9.20/13  12.03/13  18.23/17  24.18/18  28.45/18  30.30/18  35.02/18  37.39/17  39.43/17  40.40/16  43.22/17  49.39/16  50.27/16  53.33/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.20/11   2.07/11   4.53/17   2.43/12   6.20/21   5.55/18   4.27/17   1.45/16   4.32/17   2.37/11   2.04/8    0.57/10   2.42/20   6.17/16   0.48/15   3.06/8  
                                         59.16/16  62.10/16  63.17/16  63.36/16 
                                          5.43/15   2.54/8    1.07/14   0.19/16 
 17 Schulhof Jan                   66.13  3.58/21   7.43/20  12.21/18  15.09/16  22.10/20  25.45/19  30.13/19  31.32/19  34.21/17  43.49/19  46.06/19  46.44/19  49.03/19  55.30/19  56.15/19  58.45/19 
    OOB TJ Turnov                         3.58/21   3.45/19   4.38/13   2.48/13   7.01/22   3.35/7    4.28/18   1.19/11   2.49/5    9.28/22   2.17/13   0.38/1*   2.19/18   6.27/17   0.45/11   2.30/3  
                                         62.11/19  65.11/18  66.02/17  66.13/17 
                                          3.26/2    3.00/9    0.51/2    0.11/1* 
 18 Karmazín Petr                  66.42  2.24/14   5.13/16   9.55/14  14.16/14  16.53/13  23.29/16  27.21/15  29.06/15  33.22/15  37.01/15  39.42/16  40.55/17  42.59/15  50.50/18  51.56/18  55.45/18 
    Slavia Liberec orienteering           2.24/14   2.49/17   4.42/14   4.21/21   2.37/13   6.36/20   3.52/14   1.45/16   4.16/15   3.39/16   2.41/19   1.13/15   2.04/15   7.51/19   1.06/19   3.49/15 
                                         61.40/18  65.07/17  66.22/18  66.42/18 
                                          5.55/18   3.27/16   1.15/16   0.20/18 
 19 Lepšík Petr                    67.35  2.22/12   4.39/14  12.05/17  15.34/18  17.40/15  23.28/15  28.18/17  30.23/17  35.25/19  38.44/18  41.08/18  42.26/18  43.53/18  49.48/17  50.40/17  54.31/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.22/12   2.17/16   7.26/20   3.29/18   2.06/10   5.48/17   4.50/19   2.05/19   5.02/20   3.19/15   2.24/15   1.18/17   1.27/5    5.55/13   0.52/17   3.51/17 
                                         61.15/17  65.54/19  67.15/19  67.35/19 
                                          6.44/19   4.39/20   1.21/18   0.20/18 
 20 Řezáč Pavel                    89.48  3.21/19   6.34/17  13.56/20  18.01/21  23.16/21  31.59/21  37.30/20  39.45/20  45.35/20  52.44/20  56.11/20  57.33/20  59.25/20  67.58/20  69.21/20  75.35/20 
    Slavia Liberec orienteering           3.21/19   3.13/18   7.22/18   4.05/19   5.15/19   8.43/22   5.31/20   2.15/20   5.50/22   7.09/19   3.27/20   1.22/19   1.52/12   8.33/20   1.23/21   6.14/21 
                                         83.21/20  88.02/20  89.25/20  89.48/20 
                                          7.46/21   4.41/21   1.23/19   0.23/21 
 21 Mikula Petr                    98.58  3.33/20   9.22/21  19.47/22  24.04/22  29.20/22  36.47/22  44.36/22  47.44/22  53.27/22  58.30/21  62.12/21  63.46/21  66.43/21  75.55/21  77.08/21  83.39/21 
    OB Jenišovice                         3.33/20   5.49/21  10.25/22   4.17/20   5.16/20   7.27/21   7.49/21   3.08/22   5.43/21   5.03/18   3.42/21   1.34/20   2.57/21   9.12/21   1.13/20   6.31/22 
                                         90.47/21  96.48/21  98.35/21  98.58/21 
                                          7.08/20   6.01/22   1.47/22   0.23/21 
 22 Synek Marcel                  102.15  2.37/16   7.08/19  14.34/21  17.52/20  20.43/19  27.01/20  44.11/21  46.56/21  51.46/21  60.10/22  66.28/22  67.34/22  69.47/22  80.49/22  82.15/22  87.26/22 
    OK Doksy                              2.37/16   4.31/20   7.26/20   3.18/17   2.51/15   6.18/19  17.10/22   2.45/21   4.50/19   8.24/20   6.18/22   1.06/13   2.13/16  11.02/22   1.26/22   5.11/20 
                                         95.54/22 100.26/22 101.54/22 102.15/22 
                                          8.28/22   4.32/19   1.28/20   0.21/20 
    Valter Petr                DISK           /     4.28/     8.54/    11.20/    16.47/    20.34/    24.08/    28.13/    31.49/    38.34/    40.55/    41.59/    43.50/    49.24/    50.06/    54.17/   
    KBP Praha                                 /         /     4.26/     2.26/     5.27/     3.47/     3.34/     4.05/     3.36/     6.45/     2.21/     1.04/     1.51/     5.34/     0.42/     4.11/   
                                         65.59/    68.46/    69.47/    70.07/   
                                         11.42/     2.47/     1.01/     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.1km  265m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-43      4-41      5-39      6-45      7-46      8-48      9-49     10-55     11-54     12-51     13-71     14-56     15-58     16-88    
                                      17-44     18-37     19-60     20-61     21-63     22-100   
  1 Nykodým Miloš                  34.38  1.38/7    3.08/4    4.04/3    5.23/2    7.41/1*   8.41/1*  10.46/1*  13.38/1*  15.33/1*  16.12/1*  17.12/1*  18.22/1*  19.25/1*  20.19/1*  23.29/1*  24.38/1* 
    Žabovřesky Brno                       1.38/7    1.30/3    0.56/16   1.19/1*   2.18/2    1.00/5    2.05/5    2.52/7    1.55/1*   0.39/1*   1.00/14   1.10/2    1.03/3    0.54/2    3.10/2    1.09/1* 
                                         27.04/1*  28.09/1*  30.17/1*  32.39/1*  34.14/1*  34.27/1*  34.38/1* 
                                          2.26/1*   1.05/31   2.08/3    2.22/1*   1.35/2    0.13/1*   0.11/4  
  2 Brandt Christoph               37.03  2.09/39   4.55/38   5.48/33   7.28/33   9.40/25  10.54/23  12.56/16  15.38/9   17.47/8   18.43/8   19.31/8   20.42/7   21.43/4   22.38/4   25.39/3   26.53/3  
    German O-Team                         2.09/39   2.46/39   0.53/11   1.40/25   2.12/1*   1.14/21   2.02/2    2.42/3    2.09/3    0.56/15   0.48/1*   1.11/3    1.01/1*   0.55/4    3.01/1*   1.14/6  
                                         29.26/3   30.24/3   32.31/3   35.02/2   36.36/2   36.51/2   37.03/2  
                                          2.33/4    0.58/21   2.07/2    2.31/3    1.34/1*   0.15/4    0.12/9  
  3 Beneš Jan                      37.50  1.35/4    2.59/1*   3.50/2    5.13/1*   7.44/2    8.43/2   10.58/2   14.31/4   16.58/4   17.44/4   18.42/4   19.50/3   20.57/2   21.56/2   25.15/2   26.33/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.35/4    1.24/2    0.51/5    1.23/5    2.31/12   0.59/3    2.15/14   3.33/28   2.27/19   0.46/2    0.58/11   1.08/1*   1.07/5    0.59/9    3.19/3    1.18/10 
                                         29.22/2   30.13/2   32.26/2   35.40/3   37.19/3   37.36/3   37.50/3  
                                          2.49/11   0.51/5    2.13/7    3.14/20   1.39/4    0.17/16   0.14/27 
  4 Lösch Sören                    38.09  1.34/3    3.10/5    4.11/4    5.32/3    7.55/3    9.12/3   11.15/3   14.03/2   17.27/7   18.20/5   19.13/5   20.34/5   21.44/5   22.40/5   26.02/5   27.12/5  
    German O-Team                         1.34/3    1.36/7    1.01/25   1.21/3    2.23/4    1.17/25   2.03/4    2.48/4    3.24/52   0.53/12   0.53/4    1.21/11   1.10/13   0.56/6    3.22/5    1.10/2  
                                         29.48/4   30.49/4   33.00/5   35.40/3   37.42/4   37.58/4   38.09/4  
                                          2.36/5    1.01/25   2.11/5    2.40/4    2.02/21   0.16/8    0.11/4  
  5 Chloupek Adam                  38.30  1.36/5    3.42/14   4.34/12   5.59/6    8.22/6    9.35/5   11.49/5   14.25/3   16.38/2   17.28/2   18.21/2   19.43/2   21.49/6   22.51/6   26.13/6   27.26/6  
    Žabovřesky Brno                       1.36/5    2.06/24   0.52/7    1.25/6    2.23/4    1.13/18   2.14/11   2.36/1*   2.13/5    0.50/9    0.53/4    1.22/14   2.06/55   1.02/13   3.22/5    1.13/4  
                                         30.10/6   30.57/5   32.59/4   36.04/5   38.02/5   38.20/5   38.30/5  
                                          2.44/9    0.47/2    2.02/1*   3.05/16   1.58/17   0.18/27   0.10/1* 
  6 Flechsig Florian               39.11  1.38/7    2.59/1*   3.47/1*   5.51/5    8.14/5    9.37/6   11.50/6   14.31/4   16.46/3   17.34/3   18.30/3   19.52/4   21.01/3   22.04/3   25.41/4   27.04/4  
    German O-Team                         1.38/7    1.21/1*   0.48/1*   2.04/47   2.23/4    1.23/36   2.13/10   2.41/2    2.15/7    0.48/3    0.56/7    1.22/14   1.09/11   1.03/16   3.37/10   1.23/19 
                                         30.01/5   31.17/6   33.39/6   36.50/6   38.45/6   39.01/6   39.11/6  
                                          2.57/18   1.16/47   2.22/17   3.11/19   1.55/13   0.16/8    0.10/1* 
  7 Kučera Jan                     39.40  1.36/5    3.34/11   4.23/8    6.03/8    9.05/12  10.02/8   12.01/7   15.05/7   17.20/6   18.23/7   19.24/7   20.37/6   21.56/7   23.04/7   26.40/7   27.59/7  
    USK Praha                             1.36/5    1.58/22   0.49/3    1.40/25   3.02/38   0.57/1*   1.59/1*   3.04/12   2.15/7    1.03/21   1.01/17   1.13/4    1.19/25   1.08/25   3.36/9    1.19/11 
                                         30.49/7   31.40/7   33.57/7   37.13/7   39.10/7   39.26/7   39.40/7  
                                          2.50/12   0.51/5    2.17/11   3.16/21   1.57/15   0.16/8    0.14/27 
  8 Kovář Miroslav                 40.33  3.08/57   5.47/46   6.38/46   8.04/40  10.29/34  12.00/35  14.33/34  17.30/32  19.43/28  20.32/26  21.29/24  23.01/22  24.03/20  25.05/18  28.26/13  29.39/12 
    OK Sparta Praha                       3.08/57   2.39/38   0.51/5    1.26/8    2.25/7    1.31/42   2.33/33   2.57/8    2.13/5    0.49/7    0.57/8    1.32/23   1.02/2    1.02/13   3.21/4    1.13/4  
                                         32.21/10  33.22/9   35.40/9   38.25/8   40.02/8   40.19/8   40.33/8  
                                          2.42/7    1.01/25   2.18/12   2.45/5    1.37/3    0.17/16   0.14/27 
  9 Henych Martin                  40.45  1.59/29   5.23/45   6.15/37   7.35/34  10.28/33  11.48/33  14.06/31  17.16/27  19.24/26  20.31/25  21.23/22  22.37/17  23.41/15  24.50/15  28.35/15  29.49/13 
    Sportcentrum Jičín                    1.59/29   3.24/48   0.52/7    1.20/2    2.53/28   1.20/30   2.18/17   3.10/15   2.08/2    1.07/28   0.52/3    1.14/5    1.04/4    1.09/26   3.45/18   1.14/6  
                                         32.31/12  33.24/11  35.32/8   38.29/9   40.16/9   40.33/9   40.45/9  
                                          2.42/7    0.53/12   2.08/3    2.57/8    1.47/9    0.17/16   0.12/9  
 10 Zakouřil Tomáš                 41.15  2.29/49   4.23/29   5.31/28   7.02/26   9.32/20  10.37/16  12.58/17  15.47/10  18.14/10  19.04/10  20.04/10  22.22/15  23.30/13  24.31/12  28.15/11  29.38/11 
    SOK TJ Turnov                         2.29/49   1.54/19   1.08/41   1.31/10   2.30/10   1.05/8    2.21/21   2.49/5    2.27/19   0.50/9    1.00/14   2.18/48   1.08/10   1.01/11   3.44/15   1.23/19 
                                         32.39/13  33.41/14  36.01/14  39.04/13  40.45/11  41.01/10  41.15/10 
                                          3.01/20   1.02/30   2.20/13   3.03/13   1.41/6    0.16/8    0.14/27 
 10 Henych Petr                    41.15  2.00/31   4.51/35   5.47/32   7.23/30  10.03/28  11.09/27  13.11/22  16.19/18  18.48/18  19.47/16  20.50/16  22.11/12  23.21/11  24.26/11  28.03/10  29.22/9  
    Slavia Liberec orienteering           2.00/31   2.51/42   0.56/16   1.36/17   2.40/16   1.06/9    2.02/2    3.08/14   2.29/22   0.59/18   1.03/21   1.21/11   1.10/13   1.05/19   3.37/10   1.19/11 
                                         32.15/8   33.23/10  35.49/12  38.53/11  40.44/10  41.02/11  41.15/10 
                                          2.53/14   1.08/37   2.26/24   3.04/14   1.51/10   0.18/27   0.13/16 
 12 Peterka Vojtěch                41.31  1.43/10   3.17/7    4.28/10   6.09/11   9.00/10  10.02/8   12.38/11  15.58/12  18.21/12  19.18/12  20.22/13  22.11/12  23.24/12  24.19/10  28.01/9   29.23/10 
    TJ Loko Liberec                       1.43/10   1.34/4    1.11/44   1.41/29   2.51/27   1.02/7    2.36/35   3.20/21   2.23/15   0.57/16   1.04/26   1.49/39   1.13/18   0.55/4    3.42/13   1.22/17 
                                         32.18/9   33.10/8   35.43/10  38.59/12  40.58/12  41.17/12  41.31/12 
                                          2.55/15   0.52/10   2.33/30   3.16/21   1.59/19   0.19/38   0.14/27 
 13 Novák Jiří                     41.38  1.59/29   3.43/15   4.36/13   6.14/12   9.13/14  10.33/14  12.53/15  16.04/13  18.32/13  19.21/13  20.20/12  21.38/10  22.57/9   23.55/8   27.44/8   29.09/8  
    SK LOB Nová Paka                      1.59/29   1.44/11   0.53/11   1.38/22   2.59/36   1.20/30   2.20/20   3.11/17   2.28/21   0.49/7    0.59/13   1.18/7    1.19/25   0.58/7    3.49/21   1.25/26 
                                         32.25/11  33.26/12  35.48/11  38.46/10  41.07/13  41.23/13  41.38/13 
                                          3.16/30   1.01/25   2.22/17   2.58/10   2.21/40   0.16/8    0.15/39 
 14 Fürst Matouš                   41.48  1.26/1*   3.15/6    4.12/6    5.39/4    8.06/4    9.27/4   11.37/4   14.40/6   17.15/5   18.22/6   19.19/6   21.33/9   22.40/8   24.44/14  28.28/14  29.49/13 
    TJ Loko Liberec                       1.26/1*   1.49/14   0.57/21   1.27/9    2.27/8    1.21/33   2.10/6    3.03/10   2.35/28   1.07/28   0.57/8    2.14/45   1.07/5    2.04/57   3.44/15   1.21/14 
                                         32.45/14  33.31/13  35.57/13  39.06/14  41.23/14  41.36/14  41.48/14 
                                          2.56/17   0.46/1*   2.26/24   3.09/17   2.17/35   0.13/1*   0.12/9  
 15 Späth Felix                    41.55  3.20/59   5.10/41   6.16/39   7.41/35   9.59/27  11.09/27  13.24/26  16.23/19  19.20/24  20.53/28  22.02/29  23.45/28  24.52/27  25.46/24  29.33/22  30.45/22 
    German O-Team                         3.20/59   1.50/15   1.06/36   1.25/6    2.18/2    1.10/14   2.15/14   2.59/9    2.57/43   1.33/49   1.09/31   1.43/36   1.07/5    0.54/2    3.47/19   1.12/3  
                                         33.26/17  34.16/16  36.30/16  39.26/15  41.24/15  41.42/15  41.55/15 
                                          2.41/6    0.50/3    2.14/8    2.56/7    1.58/17   0.18/27   0.13/16 
 16 Landovský Tomáš                42.09  1.48/14   3.22/8    4.20/7    6.15/13   8.49/7   10.06/10  12.34/9   15.49/11  18.07/9   18.55/9   19.59/9   21.15/8   23.58/18  25.03/17  29.04/18  30.25/18 
    SK Praga                              1.48/14   1.34/4    0.58/22   1.55/42   2.34/13   1.17/25   2.28/31   3.15/19   2.18/11   0.48/3    1.04/26   1.16/6    2.43/60   1.05/19   4.01/28   1.21/14 
                                         33.24/16  34.20/17  36.43/17  39.44/17  41.37/16  41.54/16  42.09/16 
                                          2.59/19   0.56/17   2.23/21   3.01/12   1.53/12   0.17/16   0.15/39 
 17 Andrei Kraemer                 42.14  1.45/12   3.54/19   4.49/17   6.29/16   9.34/22  10.44/20  12.58/17  16.53/23  19.16/23  20.19/22  21.22/21  22.43/18  23.57/17  24.50/15  28.44/16  30.06/16 
    German O-Team                         1.45/12   2.09/25   0.55/15   1.40/25   3.05/39   1.10/14   2.14/11   3.55/40   2.23/15   1.03/21   1.03/21   1.21/11   1.14/22   0.53/1*   3.54/23   1.22/17 
                                         33.14/15  34.05/15  36.20/15  39.30/16  41.48/17  42.04/17  42.14/17 
                                          3.08/25   0.51/5    2.15/9    3.10/18   2.18/37   0.16/8    0.10/1* 
 18 Luštický Martin                42.56  1.44/11   5.22/44   6.28/44   8.01/38  10.30/35  11.47/32  14.28/33  17.19/29  20.14/31  21.08/31  22.01/28  23.25/25  24.34/23  25.45/22  30.11/24  31.34/24 
    TJ Jiskra Hořice                      1.44/11   3.38/50   1.06/36   1.33/12   2.29/9    1.17/25   2.41/39   2.51/6    2.55/42   0.54/13   0.53/4    1.24/17   1.09/11   1.11/27   4.26/42   1.23/19 
                                         34.03/22  34.57/21  37.53/22  40.23/18  42.26/18  42.43/18  42.56/18 
                                          2.29/2    0.54/14   2.56/44   2.30/2    2.03/24   0.17/16   0.13/16 
 19 Kadavý Petr                    42.58  1.55/20   3.32/10   4.24/9    6.05/9    8.54/9   10.39/18  13.06/21  16.49/22  19.05/20  20.04/21  21.17/20  22.49/20  24.01/19  25.22/20  29.17/20  30.36/19 
    OK Chrastava                          1.55/20   1.37/8    0.52/7    1.41/29   2.49/24   1.45/53   2.27/30   3.43/35   2.16/9    0.59/18   1.13/39   1.32/23   1.12/17   1.21/40   3.55/24   1.19/11 
                                         33.46/20  34.51/19  37.14/19  40.43/21  42.29/19  42.45/19  42.58/19 
                                          3.10/27   1.05/31   2.23/21   3.29/30   1.46/8    0.16/8    0.13/16 
 20 Habán Ivo                      43.08  1.45/12   3.37/12   4.45/15   6.18/14   9.01/11  10.15/11  13.02/19  16.23/19  19.09/22  19.57/18  21.01/18  22.26/16  23.47/16  25.11/19  29.17/20  30.42/20 
    Slavia Liberec orienteering           1.45/12   1.52/17   1.08/41   1.33/12   2.43/18   1.14/21   2.47/42   3.21/22   2.46/34   0.48/3    1.04/26   1.25/18   1.21/30   1.24/43   4.06/30   1.25/26 
                                         33.43/18  34.41/18  37.05/18  40.28/19  42.34/20  42.53/20  43.08/20 
                                          3.01/20   0.58/21   2.24/23   3.23/25   2.06/26   0.19/38   0.15/39 
 21 Schulte-Zurhausen Roman        43.44  1.58/27   4.10/24   5.12/25   6.54/24   9.30/18  11.04/25  13.38/28  16.56/25  19.05/20  20.24/23  21.54/27  23.30/27  24.40/25  25.47/25  29.16/19  30.42/20 
    German O-Team                         1.58/27   2.12/28   1.02/29   1.42/31   2.36/14   1.34/46   2.34/34   3.18/20   2.09/3    1.19/42   1.30/54   1.36/27   1.10/13   1.07/23   3.29/7    1.26/30 
                                         34.28/23  35.27/22  37.38/21  40.38/20  43.11/21  43.28/21  43.44/21 
                                          3.46/45   0.59/23   2.11/5    3.00/11   2.33/44   0.17/16   0.16/49 
 22 Kazda Jiří                     43.58  2.02/34   3.45/16   5.02/23   6.37/19   9.14/15  10.34/15  12.48/13  16.18/17  18.35/15  19.46/15  20.44/15  22.48/19  24.20/21  25.45/22  30.13/26  31.41/26 
    Sportcentrum Jičín                    2.02/34   1.43/10   1.17/51   1.35/16   2.37/15   1.20/30   2.14/11   3.30/26   2.17/10   1.11/35   0.58/11   2.04/42   1.32/40   1.25/45   4.28/43   1.28/34 
                                         34.42/24  35.32/23  37.54/23  40.51/22  43.30/22  43.45/22  43.58/22 
                                          3.01/20   0.50/3    2.22/17   2.57/8    2.39/49   0.15/4    0.13/16 
 23 Novák Daniel                   44.00  2.26/47   4.11/25   5.01/22   6.51/23   9.33/21  10.45/21  13.11/22  16.14/16  18.33/14  19.48/17  20.51/17  22.21/14  23.34/14  24.38/13  28.56/17  30.23/17 
    OK Doksy                              2.26/47   1.45/12   0.50/4    1.50/39   2.42/17   1.12/17   2.26/26   3.03/10   2.19/12   1.15/41   1.03/21   1.30/22   1.13/18   1.04/17   4.18/37   1.27/31 
                                         33.58/21  34.53/20  37.14/19  40.53/23  43.32/23  43.49/23  44.00/23 
                                          3.35/38   0.55/15   2.21/15   3.39/36   2.39/49   0.17/16   0.11/4  
 24 Přinda Lukáš                   45.12  1.32/2    3.07/3    4.11/4    5.59/6    9.16/16  10.15/11  12.36/10  16.13/15  18.46/17  19.57/18  21.25/23  22.53/21  24.26/22  25.24/21  29.39/23  31.02/23 
    Slavia Liberec orienteering           1.32/2    1.35/6    1.04/32   1.48/38   3.17/46   0.59/3    2.21/21   3.37/32   2.33/26   1.11/35   1.28/53   1.28/20   1.33/42   0.58/7    4.15/36   1.23/19 
                                         34.48/25  36.07/25  38.53/25  42.26/24  44.40/24  44.58/24  45.12/24 
                                          3.46/45   1.19/49   2.46/39   3.33/33   2.14/29   0.18/27   0.14/27 
 25 Neumann Josef                  45.25  1.55/20   3.51/18   4.47/16   6.21/15   9.08/13  10.21/13  12.33/8   15.37/8   18.15/11  19.12/11  20.15/11  25.00/32  26.19/32  27.51/32  32.42/34  34.11/34 
    German O-Team                         1.55/20   1.56/20   0.56/16   1.34/14   2.47/22   1.13/18   2.12/8    3.04/12   2.38/30   0.57/16   1.03/21   4.45/60   1.19/25   1.32/52   4.51/50   1.29/37 
                                         36.42/32  37.33/31  40.15/31  43.19/28  44.59/25  45.14/25  45.25/25 
                                          2.31/3    0.51/5    2.42/34   3.04/14   1.40/5    0.15/4    0.11/4  
 26 Mrázek Jiří                    45.45  1.51/17   4.05/21   4.58/20   6.41/22   9.39/24  10.52/22  13.16/24  17.17/28  20.01/30  21.07/30  22.23/31  23.52/29  25.05/28  26.20/27  30.48/27  32.09/27 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.51/17   2.14/29   0.53/11   1.43/34   2.58/35   1.13/18   2.24/24   4.01/42   2.44/33   1.06/27   1.16/42   1.29/21   1.13/18   1.15/35   4.28/43   1.21/14 
                                         35.25/27  36.38/27  39.36/29  43.09/26  45.11/26  45.31/26  45.45/26 
                                          3.16/30   1.13/44   2.58/47   3.33/33   2.02/21   0.20/46   0.14/27 
 27 Wohanka Petr                   45.47  1.41/9    3.27/9    4.29/11   6.06/10   8.53/8   10.01/7   12.39/12  16.31/21  19.00/19  20.00/20  21.16/19  24.21/30  26.04/30  27.11/29  31.07/28  32.34/29 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.41/9    1.46/13   1.02/29   1.37/19   2.47/22   1.08/13   2.38/36   3.52/37   2.29/22   1.00/20   1.16/42   3.05/54   1.43/46   1.07/23   3.56/25   1.27/31 
                                         35.49/28  36.58/28  39.34/28  43.24/30  45.16/27  45.34/27  45.47/27 
                                          3.15/29   1.09/39   2.36/31   3.50/41   1.52/11   0.18/27   0.13/16 
 28 Arnold Friedrich               45.51  1.56/24   4.51/35   5.52/35   7.23/30  10.06/29  11.20/29  13.44/29  16.54/24  19.20/24  20.24/23  21.38/25  23.22/24  25.35/29  26.58/28  31.07/28  32.30/28 
    German O-Team                         1.56/24   2.55/43   1.01/25   1.31/10   2.43/18   1.14/21   2.24/24   3.10/15   2.26/18   1.04/24   1.14/40   1.44/37   2.13/57   1.23/42   4.09/32   1.23/19 
                                         36.07/29  36.59/29  39.19/27  42.44/25  45.26/28  45.39/28  45.51/28 
                                          3.37/40   0.52/10   2.20/13   3.25/26   2.42/54   0.13/1*   0.12/9  
 29 Janovský Tomáš                 45.56  1.55/20   4.22/28   5.33/29   7.15/28  10.12/30  11.45/31  14.01/30  17.54/33  20.28/32  21.47/32  22.56/32  24.32/31  26.04/30  27.33/30  31.29/30  32.59/30 
    SK Praga                              1.55/20   2.27/36   1.11/44   1.42/31   2.57/33   1.33/45   2.16/16   3.53/38   2.34/27   1.19/42   1.09/31   1.36/27   1.32/40   1.29/48   3.56/25   1.30/38 
                                         36.08/30  37.29/30  40.13/30  43.44/31  45.29/30  45.45/29  45.56/29 
                                          3.09/26   1.21/51   2.44/37   3.31/32   1.45/7    0.16/8    0.11/4  
 30 Antoš Filip                    46.02  1.49/16   3.41/13   4.42/14   6.33/18   9.46/26  10.43/19  13.02/19  16.56/25  19.26/27  20.35/27  21.45/26  23.12/23  24.38/24  25.50/26  30.11/24  31.38/25 
    SK LOB Nová Paka                      1.49/16   1.52/17   1.01/25   1.51/40   3.13/42   0.57/1*   2.19/19   3.54/39   2.30/25   1.09/32   1.10/33   1.27/19   1.26/33   1.12/29   4.21/38   1.27/31 
                                         35.17/26  36.18/26  39.09/26  43.13/27  45.27/29  45.46/30  46.02/30 
                                          3.39/41   1.01/25   2.51/42   4.04/43   2.14/29   0.19/38   0.16/49 
 31 Prunsche Christoph             46.06  1.56/24   6.03/50   6.55/48   8.17/42  10.47/37  12.13/39  16.51/48  20.20/45  23.31/47  24.26/43  25.37/43  27.10/42  28.21/41  29.33/40  33.05/36  34.20/35 
    German O-Team                         1.56/24   4.07/52   0.52/7    1.22/4    2.30/10   1.26/39   4.38/62   3.29/25   3.11/48   0.55/14   1.11/35   1.33/25   1.11/16   1.12/29   3.32/8    1.15/8  
                                         37.08/34  38.08/32  40.24/32  43.19/28  45.35/31  45.53/31  46.06/31 
                                          2.48/10   1.00/24   2.16/10   2.55/6    2.16/34   0.18/27   0.13/16 
 32 Šákr Vít                       46.49  1.51/17   4.07/23   4.55/19   6.31/17   9.20/17  11.04/25  13.34/27  17.23/30  19.45/29  21.06/29  22.06/30  23.25/25  24.40/25  29.06/38  33.20/38  34.44/37 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.51/17   2.16/31   0.48/1*   1.36/17   2.49/24   1.44/51   2.30/32   3.49/36   2.22/13   1.21/46   1.00/14   1.19/8    1.15/24   4.26/62   4.14/35   1.24/24 
                                         37.45/36  38.36/36  40.57/34  44.18/33  46.19/33  46.36/32  46.49/32 
                                          3.01/20   0.51/5    2.21/15   3.21/24   2.01/20   0.17/16   0.13/16 
 33 Krejčí Jaroslav                46.51  2.10/41   5.16/42   6.27/43   8.12/41  11.26/42  12.36/40  15.02/39  18.13/34  20.42/33  22.32/35  23.38/34  25.53/36  27.24/35  28.26/34  32.19/32  33.44/32 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.10/41   3.06/46   1.11/44   1.45/35   3.14/44   1.10/14   2.26/26   3.11/17   2.29/22   1.50/54   1.06/30   2.15/46   1.31/38   1.02/13   3.53/22   1.25/26 
                                         37.25/35  38.18/33  40.54/33  44.10/32  46.18/32  46.37/33  46.51/33 
                                          3.41/42   0.53/12   2.36/31   3.16/21   2.08/27   0.19/38   0.14/27 
 34 Vrabec Ondřej                  47.28  2.07/36   3.58/20   5.00/21   6.37/19   9.31/19  10.37/16  12.48/13  16.12/14  18.37/16  19.27/14  20.24/14  21.44/11  23.03/10  24.09/9   28.22/12  30.00/15 
    OK Sparta Praha                       2.07/36   1.51/16   1.02/29   1.37/19   2.54/29   1.06/9    2.11/7    3.24/23   2.25/17   0.50/9    0.57/8    1.20/10   1.19/25   1.06/21   4.13/33   1.38/47 
                                         33.45/19  35.55/24  38.37/24  44.34/35  46.53/34  47.12/34  47.28/34 
                                          3.45/43   2.10/61   2.42/34   5.57/60   2.19/39   0.19/38   0.16/49 
 35 Martan Jiří                    47.38  2.01/33   6.18/51   7.14/50   8.51/47  11.46/45  13.13/45  15.31/41  19.02/39  21.24/36  22.29/33  23.34/33  25.15/33  26.22/33  27.36/31  31.33/31  33.04/31 
    Slavia Liberec orienteering           2.01/33   4.17/54   0.56/16   1.37/19   2.55/31   1.27/40   2.18/17   3.31/27   2.22/13   1.05/26   1.05/29   1.41/35   1.07/5    1.14/31   3.57/27   1.31/39 
                                         36.28/31  38.20/34  41.08/35  44.33/34  47.03/35  47.21/35  47.38/35 
                                          3.24/33   1.52/58   2.48/41   3.25/26   2.30/42   0.18/27   0.17/55 
 36 Bořánek Petr                   48.21  4.10/62   6.26/52   7.30/52   9.21/51  12.17/48  13.49/47  16.11/45  19.47/42  22.25/40  23.45/40  24.59/40  26.37/38  28.08/39  29.37/41  33.38/40  35.02/40 
    USK Praha                             4.10/62   2.16/31   1.04/32   1.51/40   2.56/32   1.32/43   2.22/23   3.36/30   2.38/30   1.20/45   1.14/40   1.38/33   1.31/38   1.29/48   4.01/28   1.24/24 
                                         38.16/38  39.35/39  42.15/39  45.49/37  47.46/36  48.05/36  48.21/36 
                                          3.14/28   1.19/49   2.40/33   3.34/35   1.57/15   0.19/38   0.16/49 
 37 Kondrát Martin                 48.35  2.07/36   4.12/26   5.06/24   6.40/21   9.34/22  10.55/24  13.21/25  17.27/31  21.56/38  23.10/38  24.21/38  25.43/35  27.51/37  28.55/35  33.19/37  34.50/38 
    SK Praga                              2.07/36   2.05/23   0.54/14   1.34/14   2.54/29   1.21/33   2.26/26   4.06/44   4.29/61   1.14/40   1.11/35   1.22/14   2.08/56   1.04/17   4.24/39   1.31/39 
                                         38.21/39  39.18/38  41.49/38  46.00/38  48.05/38  48.22/37  48.35/37 
                                          3.31/36   0.57/19   2.31/29   4.11/46   2.05/25   0.17/16   0.13/16 
 38 Prášil Ondřej                  48.37  2.00/31   4.17/27   5.15/26   7.02/26  10.26/32  12.08/38  14.46/36  18.56/38  21.32/37  22.36/36  23.55/36  26.04/37  27.41/36  29.00/37  33.25/39  34.57/39 
    Sportcentrum Jičín                    2.00/31   2.17/33   0.58/22   1.47/36   3.24/48   1.42/50   2.38/36   4.10/46   2.36/29   1.04/24   1.19/47   2.09/43   1.37/44   1.19/38   4.25/41   1.32/41 
                                         38.32/40  39.41/40  42.26/40  46.07/39  48.02/37  48.23/38  48.37/38 
                                          3.35/38   1.09/39   2.45/38   3.41/38   1.55/13   0.21/51   0.14/27 
 39 Picek Jan                      49.20  2.29/49   5.18/43   6.19/41   7.57/37  10.58/39  12.05/36  14.56/38  18.30/36  21.19/35  22.29/33  23.41/35  25.16/34  26.45/34  27.59/33  32.48/35  34.22/36 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.29/49   2.49/40   1.01/25   1.38/22   3.01/37   1.07/11   2.51/45   3.34/29   2.49/38   1.10/34   1.12/38   1.35/26   1.29/36   1.14/31   4.49/49   1.34/46 
                                         38.55/41  39.56/41  42.38/41  46.48/40  48.50/39  49.08/39  49.20/39 
                                          4.33/53   1.01/25   2.42/34   4.10/45   2.02/21   0.18/27   0.12/9  
 40 Semík Vojtěch                  49.40  2.54/54   4.50/34   6.18/40   9.39/52  12.24/49  14.23/50  16.49/47  20.26/46  23.17/44  24.36/45  25.26/42  26.45/40  27.58/38  28.59/36  32.37/33  34.05/33 
    SK Kamenice                           2.54/54   1.56/20   1.28/56   3.21/62   2.45/21   1.59/56   2.26/26   3.37/32   2.51/40   1.19/42   0.50/2    1.19/8    1.13/18   1.01/11   3.38/12   1.28/34 
                                         36.56/33  38.22/35  41.36/36  45.40/36  49.05/40  49.26/40  49.40/40 
                                          2.51/13   1.26/53   3.14/56   4.04/43   3.25/57   0.21/51   0.14/27 
 41 Kobr Tomáš                     50.01  2.54/54   6.34/54   7.30/52   9.08/50  11.51/46  12.51/42  15.03/40  19.39/41  22.59/42  23.47/41  24.50/39  27.25/43  29.18/45  30.18/43  34.02/42  35.19/42 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.54/54   3.40/51   0.56/16   1.38/22   2.43/18   1.00/5    2.12/8    4.36/53   3.20/51   0.48/3    1.03/21   2.35/52   1.53/52   1.00/10   3.44/15   1.17/9  
                                         38.14/37  39.11/37  41.41/37  46.59/41  49.31/41  49.48/41  50.01/41 
                                          2.55/15   0.57/19   2.30/26   5.18/56   2.32/43   0.17/16   0.13/16 
 42 Zajíc Vítězslav                50.26  1.55/20   7.21/56   8.29/55  10.09/54  13.17/53  15.01/53  18.06/54  22.40/54  25.29/53  26.42/52  27.44/51  29.23/51  30.37/49  31.54/48  35.42/46  37.10/46 
    KOB TRETRA Praha                      1.55/20   5.26/57   1.08/41   1.40/25   3.08/40   1.44/51   3.05/50   4.34/52   2.49/38   1.13/39   1.02/19   1.39/34   1.14/22   1.17/36   3.48/20   1.28/34 
                                         40.26/45  41.22/43  43.44/42  47.30/42  49.56/42  50.14/42  50.26/42 
                                          3.16/30   0.56/17   2.22/17   3.46/40   2.26/41   0.18/27   0.12/9  
 43 Schröter Pavel                 51.05  2.16/43   4.26/31   5.45/31   7.41/35  11.00/40  12.07/37  14.52/37  19.17/40  22.05/39  23.44/39  25.07/41  26.43/39  28.11/40  29.31/39  33.44/41  35.16/41 
    OK Chrastava                          2.16/43   2.10/26   1.19/53   1.56/43   3.19/47   1.07/11   2.45/40   4.25/50   2.48/37   1.39/52   1.23/51   1.36/27   1.28/35   1.20/39   4.13/33   1.32/41 
                                         39.53/42  41.44/45  44.30/44  47.58/43  50.32/43  50.50/43  51.05/43 
                                          4.37/54   1.51/57   2.46/39   3.28/29   2.34/46   0.18/27   0.15/39 
 44 Hanzl Tomáš                    51.18  1.48/14   6.02/49   7.06/49   8.53/48  12.06/47  13.22/46  16.27/46  20.36/48  23.18/45  24.21/42  25.39/44  27.28/44  28.58/43  30.27/44  35.20/45  36.52/45 
    Sportcentrum Jičín                    1.48/14   4.14/53   1.04/32   1.47/36   3.13/42   1.16/24   3.05/50   4.09/45   2.42/32   1.03/21   1.18/46   1.49/39   1.30/37   1.29/48   4.53/52   1.32/41 
                                         40.20/44  41.25/44  44.30/44  48.00/44  50.41/44  51.02/44  51.18/44 
                                          3.28/35   1.05/31   3.05/52   3.30/31   2.41/53   0.21/51   0.16/49 
 45 Macek Jiří                     51.26  2.07/36   5.09/40   6.15/37   8.19/43  11.16/41  12.54/43  15.47/42  21.21/50  24.08/49  25.16/47  26.18/46  27.54/45  29.16/44  30.27/44  34.51/43  36.35/43 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.07/36   3.02/44   1.06/36   2.04/47   2.57/33   1.38/49   2.53/46   5.34/58   2.47/35   1.08/31   1.02/19   1.36/27   1.22/31   1.11/27   4.24/39   1.44/52 
                                         40.02/43  41.08/42  44.12/43  48.36/45  50.51/45  51.11/45  51.26/45 
                                          3.27/34   1.06/35   3.04/51   4.24/49   2.15/33   0.20/46   0.15/39 
 46 Vokurka Jan                    51.46  2.05/35   3.45/16   4.51/18   6.58/25  10.32/36  11.55/34  14.45/35  18.24/35  21.16/34  22.51/37  24.01/37  27.05/41  28.25/42  29.39/42  35.02/44  36.45/44 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.05/35   1.40/9    1.06/36   2.07/51   3.34/53   1.23/36   2.50/44   3.39/34   2.52/41   1.35/51   1.10/33   3.04/53   1.20/29   1.14/31   5.23/56   1.43/51 
                                         40.43/46  41.51/46  44.52/46  48.55/46  51.09/46  51.31/46  51.46/46 
                                          3.58/50   1.08/37   3.01/50   4.03/42   2.14/29   0.22/55   0.15/39 
 47 Rewig Thomas                   52.28  1.53/19   4.43/32   5.42/30   7.24/32  10.14/31  11.33/30  14.13/32  18.30/36  22.38/41  25.34/48  26.35/47  28.50/47  29.57/47  33.45/50  37.28/50  38.53/50 
    German O-Team                         1.53/19   2.50/41   0.59/24   1.42/31   2.50/26   1.19/29   2.40/38   4.17/48   4.08/60   2.56/61   1.01/17   2.15/46   1.07/5    3.48/61   3.43/14   1.25/26 
                                         42.00/49  42.55/48  45.25/47  49.44/48  52.01/47  52.16/47  52.28/47 
                                          3.07/24   0.55/15   2.30/26   4.19/48   2.17/35   0.15/4    0.12/9  
 48 Pachner Pavel                  53.35  1.58/27   6.27/53   8.19/54  10.32/55  13.44/54  15.01/53  17.46/51  21.13/49  25.14/50  26.25/50  27.41/50  29.18/50  30.45/50  32.20/49  36.48/49  38.21/49 
    Slavia Liberec orienteering           1.58/27   4.29/55   1.52/62   2.13/53   3.12/41   1.17/25   2.45/40   3.27/24   4.01/59   1.11/35   1.16/42   1.37/31   1.27/34   1.35/53   4.28/43   1.33/44 
                                         42.30/50  44.13/50  46.43/50  50.23/49  53.03/49  53.20/49  53.35/48 
                                          4.09/51   1.43/55   2.30/26   3.40/37   2.40/52   0.17/16   0.15/39 
 49 Semík Luboš                    53.36  2.09/39   4.24/30   5.50/34   8.20/44  11.35/44  13.11/44  15.59/44  19.59/44  23.46/48  25.57/49  27.08/48  28.57/48  30.21/48  31.42/47  36.33/48  38.11/48 
    SK Kamenice                           2.09/39   2.15/30   1.26/55   2.30/59   3.15/45   1.36/47   2.48/43   4.00/41   3.47/56   2.11/58   1.11/35   1.49/39   1.24/32   1.21/40   4.51/50   1.38/47 
                                         41.57/48  43.06/49  46.06/49  49.32/47  52.57/48  53.18/48  53.36/49 
                                          3.46/45   1.09/39   3.00/49   3.26/28   3.25/57   0.21/51   0.18/57 
 50 Friedrichs Bjarne              54.18  2.24/45   4.56/39   6.28/44   8.32/45  12.27/50  13.57/48  16.55/49  20.31/47  23.28/46  24.35/44  25.59/45  28.10/46  29.54/46  31.23/46  36.01/47  37.47/47 
    German O-Team                         2.24/45   2.32/37   1.32/57   2.04/47   3.55/58   1.30/41   2.58/48   3.36/30   2.57/43   1.07/28   1.24/52   2.11/44   1.44/48   1.29/48   4.38/46   1.46/54 
                                         41.42/47  42.49/47  45.57/48  51.01/50  53.34/50  53.59/50  54.18/50 
                                          3.55/49   1.07/36   3.08/55   5.04/55   2.33/44   0.25/60   0.19/60 
 51 Krtička Jan                    56.31  2.34/52   4.52/37   6.07/36   8.03/39  11.33/43  14.06/49  17.17/50  21.36/51  25.33/54  26.42/52  28.16/54  30.43/52  32.19/51  33.45/50  38.23/51  40.01/51 
    KOB Konice                            2.34/52   2.18/34   1.15/49   1.56/43   3.30/51   2.33/62   3.11/52   4.19/49   3.57/57   1.09/32   1.34/55   2.27/49   1.36/43   1.26/46   4.38/46   1.38/47 
                                         45.01/51  46.11/51  49.07/51  53.21/51  55.56/51  56.16/51  56.31/51 
                                          5.00/57   1.10/42   2.56/44   4.14/47   2.35/47   0.20/46   0.15/39 
 52 Bejr Zdeněk                    58.00  1.56/24   4.06/22   5.21/27   7.18/29  10.49/38  12.37/41  15.54/43  19.56/43  23.04/43  24.37/46  27.30/49  29.07/49  32.20/52  33.55/52  38.48/52  41.57/53 
    SK LOB Nová Paka                      1.56/24   2.10/26   1.15/49   1.57/45   3.31/52   1.48/54   3.17/53   4.02/43   3.08/47   1.33/49   2.53/62   1.37/31   3.13/61   1.35/53   4.53/52   3.09/62 
                                         45.31/52  46.36/52  49.33/52  54.04/52  57.29/52  57.47/52  58.00/52 
                                          3.34/37   1.05/31   2.57/46   4.31/50   3.25/57   0.18/27   0.13/16 
 53 Vančura Martin                 59.20  2.22/44   5.47/46   6.54/47   9.03/49  12.51/52  14.28/51  17.53/52  22.34/53  25.21/51  26.33/51  27.54/52  31.24/53  33.07/53  34.21/53  39.28/53  41.09/52 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.22/44   3.25/49   1.07/40   2.09/52   3.48/57   1.37/48   3.25/56   4.41/54   2.47/35   1.12/38   1.21/48   3.30/57   1.43/46   1.14/31   5.07/54   1.41/50 
                                         46.48/53  48.01/53  50.59/53  56.33/54  58.47/53  59.06/53  59.20/53 
                                          5.39/60   1.13/44   2.58/47   5.34/58   2.14/29   0.19/38   0.14/27 
 54 Tichý Martin                   59.24  2.24/45   4.48/33   6.24/42   8.47/46  12.28/51  14.34/52  17.56/53  22.22/52  25.26/52  26.49/54  28.10/53  32.05/54  34.08/54  35.36/54  40.51/54  42.41/54 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         2.24/45   2.24/35   1.36/59   2.23/57   3.41/55   2.06/57   3.22/55   4.26/51   3.04/46   1.23/48   1.21/48   3.55/59   2.03/53   1.28/47   5.15/55   1.50/56 
                                         47.12/54  48.30/54  51.55/54  56.31/53  58.49/54  59.09/54  59.24/54 
                                          4.31/52   1.18/48   3.25/59   4.36/52   2.18/37   0.20/46   0.15/39 
 55 Karvánek Petr                  61.53  3.47/60   6.59/55   8.39/56  10.43/56  14.08/55  15.29/55  18.23/55  24.52/55  29.34/55  31.25/55  33.05/56  36.18/56  38.02/56  39.20/56  44.02/56  45.47/56 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.47/60   3.12/47   1.40/60   2.04/47   3.25/49   1.21/33   2.54/47   6.29/62   4.42/62   1.51/56   1.40/57   3.13/55   1.44/48   1.18/37   4.42/48   1.45/53 
                                         49.36/55  50.51/55  53.46/55  58.39/55  61.14/55  61.37/55  61.53/55 
                                          3.49/48   1.15/46   2.55/43   4.53/53   2.35/47   0.23/56   0.16/49 
 56 Šimek Tomáš                    64.50  2.46/53   9.25/60  10.38/60  12.39/59  16.25/58  18.46/59  22.15/60  26.30/56  30.28/58  31.50/57  33.11/57  35.41/55  37.25/55  38.31/55  42.38/55  44.11/55 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.46/53   6.39/61   1.13/47   2.01/46   3.46/56   2.21/60   3.29/57   4.15/47   3.58/58   1.22/47   1.21/48   2.30/50   1.44/48   1.06/21   4.07/31   1.33/44 
                                         53.01/56  54.11/56  57.29/56  61.11/56  64.09/56  64.33/56  64.50/56 
                                          8.50/62   1.10/42   3.18/57   3.42/39   2.58/56   0.24/57   0.17/55 
 57 Kalina Miroslav                65.38  3.55/61   9.32/62  11.12/62  13.34/62  16.59/61  18.24/57  21.28/57  26.32/58  29.47/57  31.37/56  32.53/55  38.34/59  40.11/58  41.59/58  47.44/58  49.30/58 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.55/61   5.37/58   1.40/60   2.22/56   3.25/49   1.25/38   3.04/49   5.04/55   3.15/50   1.50/54   1.16/42   5.41/62   1.37/44   1.48/56   5.45/58   1.46/54 
                                         53.15/57  54.39/57  57.44/57  62.17/57  64.56/57  65.20/57  65.38/57 
                                          3.45/43   1.24/52   3.05/52   4.33/51   2.39/49   0.24/57   0.18/57 
 58 Wagner Libor                   67.44  2.56/56   5.58/48   7.23/51   9.57/53  14.59/56  16.52/56  20.34/56  26.31/57  29.43/56  33.02/59  34.56/59  36.40/57  38.30/57  39.54/57  45.28/57  47.24/57 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.56/56   3.02/44   1.25/54   2.34/60   5.02/61   1.53/55   3.42/59   5.57/61   3.12/49   3.19/62   1.54/59   1.44/37   1.50/51   1.24/43   5.34/57   1.56/58 
                                         54.00/58  55.26/58  58.31/58  64.58/58  67.11/58  67.30/58  67.44/58 
                                          6.36/61   1.26/53   3.05/52   6.27/62   2.13/28   0.19/38   0.14/27 
 59 Kohl Jiří                      71.29  3.17/58   8.36/59  10.11/59  12.40/60  16.36/59  18.52/61  22.13/59  27.27/59  30.29/59  32.41/58  34.16/58  36.47/58  41.14/60  42.50/59  49.07/59  51.12/59 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.17/58   5.19/56   1.35/58   2.29/58   3.56/59   2.16/59   3.21/54   5.14/56   3.02/45   2.12/59   1.35/56   2.31/51   4.27/62   1.36/55   6.17/60   2.05/60 
                                         56.32/59  58.24/59  62.01/59  66.58/59  70.44/59  71.11/59  71.29/59 
                                          5.20/58   1.52/58   3.37/61   4.57/54   3.46/61   0.27/61   0.18/57 
 60 Zaoral Pedros                  75.12  2.27/48   8.17/58   9.31/58  12.36/58  17.42/62  19.14/62  23.23/62  29.06/62  32.50/62  34.36/61  36.16/61  40.01/61  42.21/61  44.29/61  50.35/60  52.25/60 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.27/48   5.50/60   1.14/48   3.05/61   5.06/62   1.32/43   4.09/60   5.43/60   3.44/55   1.46/53   1.40/57   3.45/58   2.20/59   2.08/58   6.06/59   1.50/56 
                                         57.11/60  61.25/60  64.45/60  70.25/60  74.37/60  74.57/60  75.12/60 
                                          4.46/56   4.14/62   3.20/58   5.40/59   4.12/62   0.20/46   0.15/39 
 61 Pavlík Bronislav               76.20  2.13/42   8.00/57   9.05/57  11.22/57  16.09/57  18.33/58  22.08/58  27.44/60  31.10/60  33.14/60  35.16/60  38.40/60  40.55/59  44.22/60  53.14/61  55.45/61 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.13/42   5.47/59   1.05/35   2.17/55   4.47/60   2.24/61   3.35/58   5.36/59   3.26/53   2.04/57   2.02/60   3.24/56   2.15/58   3.27/60   8.52/62   2.31/61 
                                         61.16/61  63.03/61  66.37/61  72.03/61  75.35/61  75.59/61  76.20/61 
                                          5.31/59   1.47/56   3.34/60   5.26/57   3.32/60   0.24/57   0.21/62 
 62 Kučerka Jan                    77.44  2.30/51   9.31/61  10.49/61  13.02/61  16.37/60  18.46/59  22.59/61  28.21/61  31.52/61  34.43/62  37.21/62  43.01/62  45.05/62  47.28/62  54.42/62  56.46/62 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.30/51   7.01/62   1.18/52   2.13/53   3.35/54   2.09/58   4.13/61   5.22/57   3.31/54   2.51/60   2.38/61   5.40/61   2.04/54   2.23/59   7.14/61   2.04/59 
                                         61.28/62  63.30/62  68.03/62  74.03/62  76.54/62  77.25/62  77.44/62 
                                          4.42/55   2.02/60   4.33/62   6.00/61   2.51/55   0.31/62   0.19/60 
    Hoolihan John              DISK           /     3.57/    41.21/    11.54/         /         /    20.14/    23.55/    26.55/         /         /         /         /    34.06/         /         /   
    Hoolihan                                  /         /    37.24/         /         /         /         /     3.41/     3.00/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /    49.09/    52.12/    52.33/    53.11/   
                                              /         /         /         /     3.03/     0.21/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.2km  245m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-41      3-74      4-73      5-38      6-46      7-48      8-49      9-50     10-56     11-84     12-43     13-31     14-61     15-91     16-63    
                                      17-100   
  1 Průša Michal                   41.07  5.06/4    7.16/2    8.16/2   10.25/2   13.39/4   16.50/4   20.29/4   23.08/3   24.46/3   25.45/3   29.04/2   31.28/1*  34.18/1*  37.49/1*  38.19/1*  40.32/1* 
    USK Praha                             5.06/4    2.10/1*   1.00/2    2.09/1*   3.14/9    3.11/2    3.39/1*   2.39/2    1.38/1*   0.59/2    3.19/1*   2.24/1*   2.50/3    3.31/1*   0.30/5    2.13/2  
                                         40.51/1*  41.07/1* 
                                          0.19/4    0.16/3  
  2 Balogh Jan                     43.09  4.12/2    7.45/4    8.55/4   11.05/3   11.37/2   14.31/2   19.09/2   22.08/2   23.51/2   24.55/2   29.12/3   31.57/3   34.37/2   38.43/2   39.10/2   42.40/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.12/2    3.33/6    1.10/3    2.10/2    0.32/2    2.54/1*   4.38/7    2.59/4    1.43/2    1.04/3    4.17/5    2.45/3    2.40/1*   4.06/3    0.27/1*   3.30/7  
                                         42.58/3   43.09/2  
                                          0.18/1*   0.11/1* 
  3 Zakouřil Václav                43.12  3.06/1*   5.31/1*   6.49/1*   9.53/1*  10.24/1*  13.46/1*  18.01/1*  21.00/1*  22.50/1*  23.48/1*  28.32/1*  31.41/2   35.48/3   39.49/3   40.16/3   42.35/2  
    USK Praha                             3.06/1*   2.25/3    1.18/7    3.04/6    0.31/1*   3.22/3    4.15/4    2.59/4    1.50/4    0.58/1*   4.44/6    3.09/8    4.07/9    4.01/2    0.27/1*   2.19/3  
                                         42.55/2   43.12/3  
                                          0.20/5    0.17/5  
  4 Žemla Tomáš                    47.47  4.40/3    7.20/3    8.19/3   11.16/4   11.59/3   15.48/3   20.25/3   23.53/4   25.53/4   27.27/4   31.40/4   34.47/4   38.36/5   43.00/4   43.28/4   47.05/4  
    SK Kamenice                           4.40/3    2.40/4    0.59/1*   2.57/5    0.43/5    3.49/6    4.37/6    3.28/8    2.00/5    1.34/7    4.13/4    3.07/7    3.49/7    4.24/4    0.28/4    3.37/8  
                                         47.29/4   47.47/4  
                                          0.24/8    0.18/7  
  5 Lisý Ondřej                    48.20  7.39/9    9.54/6   11.10/6   14.22/6   15.03/6   19.16/6   23.01/6   26.15/6   29.10/6   30.44/6   34.23/6   37.08/6   39.54/6   44.33/5   45.13/5   47.43/5  
    Slavia Liberec orienteering           7.39/9    2.15/2    1.16/6    3.12/8    0.41/4    4.13/7    3.45/2    3.14/6    2.55/7    1.34/7    3.39/2    2.45/3    2.46/2    4.39/5    0.40/8    2.30/4  
                                         48.01/5   48.20/5  
                                          0.18/1*   0.19/10 
  6 Peterka František              48.53  5.56/6    9.13/5   10.28/5   13.11/5   14.30/5   18.16/5   22.32/5   25.20/5   27.04/5   28.32/5   32.41/5   35.18/5   38.17/4   44.58/6   45.35/6   48.11/6  
    TJ Sokol Troja                        5.56/6    3.17/5    1.15/5    2.43/4    1.19/7    3.46/5    4.16/5    2.48/3    1.44/3    1.28/6    4.09/3    2.37/2    2.59/4    6.41/8    0.37/7    2.36/5  
                                         48.35/6   48.53/6  
                                          0.24/8    0.18/7  
  7 Žitný Tomáš                    53.44  5.34/5   10.08/7   11.32/7   14.41/7   15.21/7   20.37/8   24.41/7   27.58/7   31.52/7   33.06/7   38.08/7   41.09/7   45.02/7   49.54/7   50.21/7   53.05/7  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           5.34/5    4.34/7    1.24/8    3.09/7    0.40/3    5.16/9    4.04/3    3.17/7    3.54/10   1.14/4    5.02/7    3.01/6    3.53/8    4.52/6    0.27/1*   2.44/6  
                                         53.27/7   53.44/7  
                                          0.22/6    0.17/5  
  8 Bejvl Jakub                    59.55  6.02/7   11.43/8   12.55/8   15.32/8   16.27/8   19.59/7   33.58/9   36.36/9   38.41/9   40.04/9   45.31/9   48.19/8   51.51/8   56.49/8   57.20/8   59.24/8  
    SK Los Mělník                         6.02/7    5.41/8    1.12/4    2.37/3    0.55/6    3.32/4   13.59/10   2.38/1*   2.05/6    1.23/5    5.27/8    2.48/5    3.32/5    4.58/7    0.31/6    2.04/1* 
                                         59.42/8   59.55/8  
                                          0.18/1*   0.13/2  
  9 Liška Jindřich                 69.14  6.29/8   12.24/9   14.17/9   17.36/9   18.56/9   24.10/9   29.05/8   33.23/8   36.25/8   38.54/8   45.24/8   48.37/9   52.18/9   63.03/9   63.46/9   68.34/9  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.29/8    5.55/9    1.53/10   3.19/9    1.20/8    5.14/8    4.55/8    4.18/9    3.02/8    2.29/9    6.30/9    3.13/9    3.41/6   10.45/9    0.43/9    4.48/10 
                                         68.56/9   69.14/9  
                                          0.22/6    0.18/7  
 10 Hájek Jan                     105.10 11.13/10  18.30/10  20.05/10  29.49/10  36.44/10  43.52/10  51.07/10  56.21/10  59.35/10  68.17/10  75.48/10  79.48/10  85.33/10  98.28/10 100.37/10 104.29/10 
    SOK TJ Turnov                        11.13/10   7.17/10   1.35/9    9.44/10   6.55/10   7.08/10   7.15/9    5.14/10   3.14/9    8.42/10   7.31/10   4.00/10   5.45/10  12.55/10   2.09/10   3.52/9  
                                        104.54/10 105.10/10 
                                          0.25/10   0.16/3  
    Heřmánek Michal            DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         94.51/    95.11/   
                                              /     0.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         3.8km  210m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-31      3-44      4-38      5-39      6-82      7-87      8-51      9-71     10-50     11-42     12-74     13-47     14-60     15-62     16-63    
                                      17-100   
  1 Podrábský Ctibor               35.47  1.17/1*   2.17/1*   6.28/1*   8.45/1*   9.35/1*  13.15/3   14.20/3   17.08/2   18.25/1*  19.17/1*  23.03/1*  24.12/1*  26.33/1*  29.07/1*  34.02/1*  35.15/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.17/1*   1.00/2    4.11/3    2.17/1*   0.50/4    3.40/7    1.05/2    2.48/2    1.17/1*   0.52/4    3.46/1*   1.09/2    2.21/4    2.34/1*   4.55/1*   1.13/2  
                                         35.33/1*  35.47/1* 
                                          0.18/2    0.14/2  
  2 Vřešťál Jan                    37.20  2.06/12   3.04/6    6.34/3    9.12/3    9.58/3   12.58/2   14.16/2   17.22/3   19.08/3   19.56/3   23.54/3   25.10/3   27.36/3   30.22/2   35.35/2   36.45/2  
    OOB TJ Turnov                         2.06/12   0.58/1*   3.30/1*   2.38/3    0.46/2    3.00/3    1.18/7    3.06/4    1.46/6    0.48/1*   3.58/2    1.16/3    2.26/5    2.46/2    5.13/4    1.10/1* 
                                         37.05/2   37.20/2  
                                          0.20/8    0.15/6  
  3 Sucharda Jiří                  37.26  1.34/2    2.46/3    6.33/2    9.03/2    9.56/2   12.46/1*  13.58/1*  16.44/1*  18.28/2   19.28/2   23.29/2   25.03/2   27.23/2   30.34/3   35.38/3   36.54/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.34/2    1.12/5    3.47/2    2.30/2    0.53/5    2.50/1*   1.12/5    2.46/1*   1.44/4    1.00/6    4.01/3    1.34/8    2.20/3    3.11/6    5.04/2    1.16/4  
                                         37.12/3   37.26/3  
                                          0.18/2    0.14/2  
  4 Baldrian Petr                  39.23  1.36/3    2.40/2    7.10/4   11.38/6   12.19/6   15.17/6   16.17/5   19.21/4   21.32/5   22.20/4   26.35/4   27.43/4   29.36/4   32.22/4   37.33/4   38.48/4  
    SK Praga                              1.36/3    1.04/3    4.30/4    4.28/13   0.41/1*   2.58/2    1.00/1*   3.04/3    2.11/9    0.48/1*   4.15/4    1.08/1*   1.53/1*   2.46/2    5.11/3    1.15/3  
                                         39.08/4   39.23/4  
                                          0.20/8    0.15/6  
  5 Novotný Otakar                 41.55  1.46/5    3.03/5    7.52/7   10.43/5   11.32/5   14.57/5   16.04/4   19.40/5   21.23/4   22.21/5   26.38/5   28.09/5   30.47/5   33.58/5   39.51/5   41.16/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.46/5    1.17/6    4.49/6    2.51/5    0.49/3    3.25/6    1.07/3    3.36/7    1.43/3    0.58/5    4.17/5    1.31/7    2.38/7    3.11/6    5.53/5    1.25/5  
                                         41.38/5   41.55/5  
                                          0.22/11   0.17/10 
  6 Svoboda Jan                    43.46  1.50/9    3.07/7    7.39/5   11.47/7   12.40/7   16.36/7   17.52/7   21.52/7   23.37/7   24.27/7   28.49/7   30.27/7   32.44/7   35.34/6   41.46/6   43.16/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.50/9    1.17/6    4.32/5    4.08/11   0.53/5    3.56/9    1.16/6    4.00/11   1.45/5    0.50/3    4.22/6    1.38/10   2.17/2    2.50/4    6.12/6    1.30/7  
                                         43.32/6   43.46/6  
                                          0.16/1*   0.14/2  
  7 Šmaus Ivan                     44.16  1.41/4    2.49/4    7.46/6   10.36/4   11.30/4   14.42/4   16.17/5   21.25/6   23.04/6   24.05/6   28.45/6   30.11/6   32.37/6   35.42/7   42.14/7   43.41/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.41/4    1.08/4    4.57/7    2.50/4    0.54/7    3.12/4    1.35/9    5.08/14   1.39/2    1.01/7    4.40/8    1.26/5    2.26/5    3.05/5    6.32/8    1.27/6  
                                         44.00/7   44.16/7  
                                          0.19/5    0.16/9  
  8 Průcha Miloslav                47.24  1.46/5    3.19/8    8.51/9   13.13/9   14.20/9   17.38/8   18.45/8   22.09/8   23.55/8   25.01/8   29.28/8   30.48/8   33.48/8   37.11/8   45.04/8   46.53/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.46/5    1.33/11   5.32/9    4.22/12   1.07/9    3.18/5    1.07/3    3.24/6    1.46/6    1.06/10   4.27/7    1.20/4    3.00/9    3.23/8    7.53/11   1.49/8  
                                         47.11/8   47.24/8  
                                          0.18/2    0.13/1* 
  9 Průšek Petr                    51.37  2.03/11   3.20/9    8.40/8   11.53/8   13.25/8   17.50/9   19.53/9   23.43/9   26.03/9   28.16/9   33.34/9   35.01/9   38.16/9   41.55/9   49.12/9   51.03/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.03/11   1.17/6    5.20/8    3.13/6    1.32/12   4.25/11   2.03/13   3.50/9    2.20/10   2.13/15   5.18/9    1.27/6    3.15/11   3.39/9    7.17/9    1.51/11 
                                         51.22/9   51.37/9  
                                          0.19/5    0.15/6  
 10 Křtěnský Roman                 61.42  2.21/14   4.04/14  11.24/14  14.53/13  18.11/14  22.03/12  23.50/12  27.05/12  33.34/13  34.38/13  42.23/12  44.22/11  47.13/10  50.57/10  59.02/10  60.58/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.21/14   1.43/14   7.20/13   3.29/7    3.18/15   3.52/8    1.47/12   3.15/5    6.29/14   1.04/8    7.45/13   1.59/12   2.51/8    3.44/10   8.05/12   1.56/12 
                                         61.22/10  61.42/10 
                                          0.24/13   0.20/14 
 11 Eichler Petr                   61.51  1.57/10   3.22/11  10.50/13  14.33/12  16.08/12  20.20/11  23.12/11  26.55/11  29.37/10  30.54/10  43.40/13  45.59/13  49.00/12  53.00/12  59.28/11  61.18/11 
    KOB Kamenický Šenov                   1.57/10   1.25/9    7.28/14   3.43/9    1.35/13   4.12/10   2.52/15   3.43/8    2.42/12   1.17/12  12.46/15   2.19/13   3.01/10   4.00/11   6.28/7    1.50/10 
                                         61.37/11  61.51/11 
                                          0.19/5    0.14/2  
 12 Jeřábek Petr                   63.54  2.26/15   4.06/15  10.40/12  16.59/14  18.03/13  22.33/13  25.10/14  30.17/13  32.52/12  34.17/12  41.35/11  44.27/12  48.29/11  52.58/11  61.14/12  63.11/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.26/15   1.40/13   6.34/12   6.19/14   1.04/8    4.30/13   2.37/14   5.07/13   2.35/11   1.25/13   7.18/12   2.52/15   4.02/12   4.29/14   8.16/13   1.57/13 
                                         63.37/12  63.54/12 
                                          0.26/15   0.17/10 
 13 Zabořil Michal                 67.01  1.48/7    3.36/12  13.02/15  20.12/15  21.31/15  27.54/15  29.34/15  34.40/15  36.40/15  37.44/15  44.40/14  46.14/14  52.07/13  56.15/13  63.48/13  66.20/13 
    OB Jenišovice                         1.48/7    1.48/15   9.26/15   7.10/15   1.19/10   6.23/14   1.40/10   5.06/12   2.00/8    1.04/8    6.56/11   1.34/8    5.53/14   4.08/13   7.33/10   2.32/15 
                                         66.43/13  67.01/13 
                                          0.23/12   0.18/12 
 14 Švancar Martin                 67.59  2.12/13   3.49/13   9.55/11  13.34/10  15.01/10  19.27/10  20.45/10  24.36/10  31.05/11  32.14/11  38.55/10  41.45/10  52.26/14  56.28/14  65.19/14  67.19/14 
    OK Chrastava                          2.12/13   1.37/12   6.06/10   3.39/8    1.27/11   4.26/12   1.18/7    3.51/10   6.29/14   1.09/11   6.41/10   2.50/14  10.41/15   4.02/12   8.51/14   2.00/14 
                                         67.40/14  67.59/14 
                                          0.21/10   0.19/13 
 15 Javůrek Jaromír                72.06  1.48/7    3.20/9    9.48/10  13.34/10  15.15/11  23.22/14  25.04/13  31.09/14  34.04/14  35.52/14  47.17/15  49.07/15  53.30/15  58.41/15  69.33/15  71.22/15 
    USK Praha                             1.48/7    1.32/10   6.28/11   3.46/10   1.41/14   8.07/15   1.42/11   6.05/15   2.55/13   1.48/14  11.25/14   1.50/11   4.23/13   5.11/15  10.52/15   1.49/8  
                                         71.46/15  72.06/15 
                                          0.24/13   0.20/14 
    Mrkvička Jiří              DISK       1.31/     2.26/     6.47/     9.27/    10.15/    16.58/         /    20.23/    22.12/    23.30/    29.11/    30.49/    33.09/    36.05/         /    42.47/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.31/     0.55/     4.21/     2.40/     0.48/     6.43/         /         /     1.49/     1.18/     5.41/     1.38/     2.20/     2.56/         /         /   
                                         43.02/    43.15/   
                                          0.15/     0.13/   
    Rulc Zdeněk                DISK       5.22/     7.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    13.12/         /         /   
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        5.22/     2.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         27.48/    28.34/   
                                              /     0.46/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.9km  135m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-36      4-47      5-58      6-57      7-56      8-42      9-81     10-44     11-72     12-75     13-76     14-77     15-78     16-100   
                                     
  1 Macháček Aleš                  41.51  1.52/2    3.44/2    6.08/1*   9.59/2   13.41/2   18.28/2   19.23/2   23.11/1*  24.22/1*  26.45/1*  28.29/1*  32.28/1*  36.23/1*  38.09/1*  40.18/1*  41.30/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.52/2    1.52/3    2.24/2    3.51/16   3.42/1*   4.47/3    0.55/1*   3.48/2    1.11/5    2.23/1*   1.44/2    3.59/2    3.55/4    1.46/8    2.09/5    1.12/14 
                                         41.51/1* 
                                          0.21/16 
  2 Kožina Petr                    45.19  2.01/5    4.52/9    9.13/6   11.01/4   14.59/3   19.42/3   20.40/3   24.44/3   25.55/3   28.58/3   30.48/2   36.26/3   40.17/3   41.53/3   44.00/2   45.02/2  
    SK Praga                              2.01/5    2.51/14   4.21/11   1.48/1*   3.58/7    4.43/2    0.58/3    4.04/4    1.11/5    3.03/8    1.50/3    5.38/14   3.51/3    1.36/1*   2.07/3    1.02/10 
                                         45.19/2  
                                          0.17/6  
  3 Šritr Martin                   45.21  1.32/1*   2.57/1*   6.19/2    8.51/1*  13.17/1*  18.05/1*  19.07/1*  23.39/2   24.41/2   28.48/2   30.57/3   35.18/2   39.42/2   41.51/2   44.07/3   45.06/3  
    SOK TJ Turnov                         1.32/1*   1.25/1*   3.22/6    2.32/9    4.26/9    4.48/4    1.02/6    4.32/11   1.02/1*   4.07/12   2.09/6    4.21/7    4.24/10   2.09/12   2.16/7    0.59/7  
                                         45.21/3  
                                          0.15/5  
  4 Procházka Antonín              45.29  2.44/9    4.37/7   11.55/16  13.50/12  18.51/12  23.05/10  24.01/10  27.37/8   28.44/8   31.41/7   33.19/4   36.59/4   40.18/4   42.01/4   44.18/4   45.12/4  
    KOB Dobřichovice                      2.44/9    1.53/4    7.18/17   1.55/2    5.01/14   4.14/1*   0.56/2    3.36/1*   1.07/4    2.57/6    1.38/1*   3.40/1*   3.19/1*   1.43/5    2.17/8    0.54/4  
                                         45.29/4  
                                          0.17/6  
  5 Picek Jan                      46.53  2.10/6    4.52/9    9.00/4   11.06/5   15.54/5   20.43/4   21.55/4   26.20/4   27.56/4   30.58/5   33.27/5   37.50/5   41.56/5   43.35/5   45.43/5   46.39/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.10/6    2.42/13   4.08/9    2.06/4    4.48/13   4.49/5    1.12/13   4.25/10   1.36/13   3.02/7    2.29/11   4.23/9    4.06/6    1.39/2    2.08/4    0.56/5  
                                         46.53/5  
                                          0.14/1* 
  6 Bruner Luboš                   47.36  1.53/3    4.05/3    9.54/8   12.21/8   16.18/7   21.49/6   22.54/6   27.01/6   28.03/5   30.54/4   33.30/6   38.02/6   42.06/6   44.10/6   46.21/6   47.22/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.53/3    2.12/8    5.49/16   2.27/7    3.57/5    5.31/12   1.05/8    4.07/6    1.02/1*   2.51/5    2.36/12   4.32/11   4.04/5    2.04/11   2.11/6    1.01/8  
                                         47.36/6  
                                          0.14/1* 
  7 Bílý Petr                      49.08  6.06/20   8.15/18  11.03/12  13.00/9   16.51/8   22.12/8   23.11/8   28.36/9   29.56/9   33.20/9   35.38/9   39.46/9   44.03/9   45.47/9   47.49/7   48.50/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             6.06/20   2.09/7    2.48/3    1.57/3    3.51/3    5.21/9    0.59/4    5.25/15   1.20/7    3.24/10   2.18/8    4.08/5    4.17/8    1.44/6    2.02/2    1.01/8  
                                         49.08/7  
                                          0.18/9  
  8 Žucha Jiří                     49.20  1.56/4    4.12/4    7.24/3   10.27/3   16.13/6   21.53/7   23.04/7   27.10/7   28.36/6   31.18/6   33.43/7   39.20/8   44.00/8   45.45/8   48.09/8   49.02/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.56/4    2.16/9    3.12/5    3.03/13   5.46/16   5.40/14   1.11/12   4.06/5    1.26/11   2.42/4    2.25/9    5.37/13   4.40/12   1.45/7    2.24/9    0.53/2  
                                         49.20/8  
                                          0.18/9  
  9 Schindler Jiří                 49.55  2.55/13   4.28/5   10.03/9   15.55/14  19.43/14  24.43/13  25.42/13  29.39/11  30.45/11  33.18/8   35.11/8   39.11/7   43.01/7   44.57/7   48.17/9   49.36/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.55/13   1.33/2    5.35/15   5.52/20   3.48/2    5.00/6    0.59/4    3.57/3    1.06/3    2.33/2    1.53/4    4.00/3    3.50/2    1.56/9    3.20/16   1.19/15 
                                         49.55/9  
                                          0.19/14 
 10 Pavel Petr                     50.36  2.34/8    4.37/7    9.16/7   11.33/6   15.41/4   20.54/5   22.03/5   26.42/5   28.41/7   33.48/10  36.03/10  40.17/10  44.36/10  46.58/10  49.29/10  50.22/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.34/8    2.03/6    4.39/14   2.17/5    4.08/8    5.13/7    1.09/11   4.39/12   1.59/16   5.07/16   2.15/7    4.14/6    4.19/9    2.22/14   2.31/11   0.53/2  
                                         50.36/10 
                                          0.14/1* 
 11 Hostaš Petr                    51.59  2.47/10   9.38/19  11.50/14  16.36/15  20.32/15  25.55/15  26.59/15  31.09/14  32.31/14  35.36/13  38.52/14  42.56/12  47.09/12  48.51/12  50.47/11  51.45/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.47/10   6.51/19   2.12/1*   4.46/18   3.56/4    5.23/10   1.04/7    4.10/8    1.22/9    3.05/9    3.16/15   4.04/4    4.13/7    1.42/3    1.56/1*   0.58/6  
                                         51.59/11 
                                          0.14/1* 
 12 Kovář Karel                    52.13  3.28/14   7.44/17  11.40/13  14.18/13  19.32/13  24.50/14  25.56/14  30.04/12  31.31/12  34.08/11  37.44/11  42.14/11  46.57/11  48.39/11  51.04/12  51.56/12 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.28/14   4.16/17   3.56/8    2.38/10   5.14/15   5.18/8    1.06/10   4.08/7    1.27/12   2.37/3    3.36/16   4.30/10   4.43/13   1.42/3    2.25/10   0.52/1* 
                                         52.13/12 
                                          0.17/6  
 13 Ježek Ladislav                 54.47  2.13/7    4.30/6    9.08/5   12.16/7   16.52/9   22.21/9   23.42/9   28.57/10  30.37/10  34.15/12  38.04/12  43.42/14  48.29/13  50.48/13  53.19/13  54.29/13 
    Slavia Liberec orienteering           2.13/7    2.17/10   4.38/13   3.08/14   4.36/10   5.29/11   1.21/15   5.15/13   1.40/14   3.38/11   3.49/17   5.38/14   4.47/14   2.19/13   2.31/11   1.10/13 
                                         54.47/13 
                                          0.18/9  
 14 Posselt Martin                 56.20  4.07/17   6.42/13  10.55/11  13.13/11  17.51/10  24.12/12  25.29/12  30.45/13  32.07/13  36.30/14  38.35/13  43.28/13  48.42/14  51.31/14  54.38/14  55.58/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.07/17   2.35/11   4.13/10   2.18/6    4.38/11   6.21/16   1.17/14   5.16/14   1.22/9    4.23/13   2.05/5    4.53/12   5.14/15   2.49/17   3.07/15   1.20/16 
                                         56.20/14 
                                          0.22/17 
 15 Hořínek Jaroslav               56.53  3.35/16  12.58/20  16.07/18  18.38/18  22.35/16  28.11/16  29.16/16  33.39/16  34.59/16  39.25/15  41.52/15  46.13/15  50.42/15  52.41/15  55.32/15  56.35/15 
    USK Praha                             3.35/16   9.23/20   3.09/4    2.31/8    3.57/5    5.36/13   1.05/8    4.23/9    1.20/7    4.26/14   2.27/10   4.21/7    4.29/11   1.59/10   2.51/14   1.03/11 
                                         56.53/15 
                                          0.18/9  
 16 Bendák Petr                    75.54  4.26/18   6.19/12  10.12/10  13.08/10  17.55/11  23.54/11  25.17/11  32.55/15  34.44/15  45.40/16  48.19/16  54.01/16  60.24/16  63.14/16  73.36/16  75.12/16 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.26/18   1.53/4    3.53/7    2.56/12   4.47/12   5.59/15   1.23/16   7.38/16   1.49/15  10.56/19   2.39/13   5.42/16   6.23/17   2.50/18  10.22/20   1.36/20 
                                         75.54/16 
                                          0.42/20 
 17 Kovář Boris                    77.16  3.32/15   6.48/14  14.20/17  18.03/17  25.35/18  32.02/18  33.37/18  42.19/17  45.14/17  52.22/17  55.07/17  61.51/17  68.20/17  71.01/17  75.25/17  76.58/17 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.32/15   3.16/15   7.32/18   3.43/15   7.32/18   6.27/17   1.35/18   8.42/18   2.55/20   7.08/18   2.45/14   6.44/18   6.29/18   2.41/15   4.24/18   1.33/18 
                                         77.16/17 
                                          0.18/9  
 18 Kavalek Miroslav               88.59  4.58/19   7.39/16  21.07/19  23.55/19  33.56/19  41.48/19  43.57/19  52.25/18  54.39/18  60.32/18  65.46/18  73.20/18  80.33/18  83.31/18  87.01/18  88.34/18 
    OK Chrastava                          4.58/19   2.41/12  13.28/19   2.48/11  10.01/20   7.52/19   2.09/20   8.28/17   2.14/18   5.53/17   5.14/19   7.34/20   7.13/20   2.58/19   3.30/17   1.33/18 
                                         88.59/18 
                                          0.25/19 
 19 Dobeš Václav                   95.51  2.48/11   7.29/15  11.52/15  17.43/16  23.55/17  31.45/17  33.10/17  62.24/19  64.40/19  69.23/19  73.23/19  80.38/19  86.17/19  89.00/19  93.58/19  95.29/19 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.48/11   4.41/18   4.23/12   5.51/19   6.12/17   7.50/18   1.25/17  29.14/20   2.16/19   4.43/15   4.00/18   7.15/19   5.39/16   2.43/16   4.58/19   1.31/17 
                                         95.51/19 
                                          0.22/17 
 20 Voleský Karel                 120.13  2.48/11   6.08/11  29.46/20  34.23/20  43.49/20  52.25/20  54.11/20  66.00/20  68.01/20  85.35/20  96.13/20 102.53/20 109.59/20 116.10/20 118.48/20 119.54/20 
    BETA URSUS Orienteering               2.48/11   3.20/16  23.38/20   4.37/17   9.26/19   8.36/20   1.46/19  11.49/19   2.01/17  17.34/20  10.38/20   6.40/17   7.06/19   6.11/20   2.38/13   1.06/12 
                                        120.13/20 
                                          0.19/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         2.9km  110m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-37      4-40      5-74      6-81      7-84      8-88      9-60     10-83     11-91     12-77     13-63     14-100   
  1 Kavka Jiří                     40.03  2.42/2    6.11/2    8.59/1*  10.34/1*  14.15/1*  16.17/2   21.10/2   23.36/1*  28.19/2   33.21/1*  35.01/1*  36.17/1*  39.20/1*  39.45/1*  40.03/1* 
    OK Sparta Praha                       2.42/2    3.29/4    2.48/1*   1.35/4    3.41/5    2.02/4    4.53/6    2.26/2    4.43/5    5.02/1*   1.40/4    1.16/2    3.03/3    0.25/3    0.18/4  
  2 Hoidekr Pavel                  40.40  6.06/7    8.28/4   11.42/4   12.59/4   17.07/4   19.13/4   22.29/4   25.23/4   28.51/3   34.31/2   35.33/2   36.40/2   40.05/2   40.25/2   40.40/2  
    TJ Loko Liberec                       6.06/7    2.22/1*   3.14/3    1.17/1*   4.08/6    2.06/5    3.16/1*   2.54/5    3.28/1*   5.40/3    1.02/1*   1.07/1*   3.25/5    0.20/1*   0.15/1* 
  3 Vydra Pavel                    41.21  2.35/1*   5.53/1*   9.34/2   10.58/2   14.24/2   16.06/1*  20.17/1*  23.52/2   28.00/1*  35.10/3   36.23/3   37.48/3   40.41/3   41.04/3   41.21/3  
    OK RECO Sport                         2.35/1*   3.18/3    3.41/4    1.24/3    3.26/3    1.42/2    4.11/5    3.35/7    4.08/3    7.10/6    1.13/2    1.25/5    2.53/2    0.23/2    0.17/2  
  4 Vrabec Martin                  44.31 10.34/8   13.19/8   16.29/6   17.51/6   20.58/5   22.33/5   26.01/5   28.34/5   32.20/5   37.58/4   39.35/4   40.58/4   43.42/4   44.10/4   44.31/4  
    OK Sparta Praha                      10.34/8    2.45/2    3.10/2    1.22/2    3.07/2    1.35/1*   3.28/3    2.33/3    3.46/2    5.38/2    1.37/3    1.23/4    2.44/1*   0.28/5    0.21/8  
  5 Kořínek Zdeněk                 45.31  3.26/3    7.07/3   11.11/3   12.54/3   16.29/3   18.23/3   21.40/3   23.56/3   28.58/4   38.14/5   40.17/5   41.33/5   44.39/5   45.13/5   45.31/5  
    OK RECO Sport                         3.26/3    3.41/5    4.04/5    1.43/5    3.35/4    1.54/3    3.17/2    2.16/1*   5.02/6    9.16/7    2.03/5    1.16/2    3.06/4    0.34/7    0.18/4  
  6 Ledvina Tomáš                  52.57  4.48/6   12.23/7   19.45/8   21.46/7   24.48/7   27.09/7   31.13/7   34.02/7   38.31/7   44.15/7   47.15/7   48.45/6   52.14/6   52.39/6   52.57/6  
    Ledvina                               4.48/6    7.35/8    7.22/8    2.01/6    3.02/1*   2.21/8    4.04/4    2.49/4    4.29/4    5.44/4    3.00/8    1.30/6    3.29/6    0.25/3    0.18/4  
  7 Mellan Martin                  55.01  3.28/4    8.35/5   13.20/5   15.57/5   21.31/6   23.49/6   28.53/6   31.54/6   37.50/6   43.52/6   46.18/6   49.34/7   54.16/7   54.44/7   55.01/7  
    SOK TJ Turnov                         3.28/4    5.07/6    4.45/6    2.37/7    5.34/8    2.18/7    5.04/7    3.01/6    5.56/7    6.02/5    2.26/7    3.16/8    4.42/7    0.28/5    0.17/2  
  8 Vitebský Mirek                 71.35  4.29/5   11.26/6   17.58/7   21.51/8   27.07/8   29.24/8   35.14/8   38.53/8   45.04/8   59.33/8   61.36/8   63.52/8   70.38/8   71.15/8   71.35/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.29/5    6.57/7    6.32/7    3.53/8    5.16/7    2.17/6    5.50/8    3.39/8    6.11/8   14.29/8    2.03/5    2.16/7    6.46/8    0.37/8    0.20/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         2.5km  120m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-41      4-81      5-42      6-39      7-38      8-40      9-75     10-91     11-62     12-63     13-100   
  1 Škorpil Martin                 30.59  2.17/3    4.35/1*   7.41/1*   9.32/1*  10.50/1*  14.12/1*  15.31/1*  20.04/2   23.02/2   27.19/1*  29.01/1*  30.18/1*  30.41/1*  30.59/1* 
    TJ Jiskra Hořice                      2.17/3    2.18/1*   3.06/1*   1.51/2    1.18/3    3.22/2    1.19/3    4.33/4    2.58/1*   4.17/1*   1.42/1*   1.17/1*   0.23/2    0.18/3  
  2 Kaška Rudolf                   34.00  1.41/1*   5.08/2    8.30/2   10.30/2   11.43/2   15.05/2   16.11/2   19.34/1*  22.58/1*  27.58/2   29.57/2   33.22/2   33.44/2   34.00/2  
    OK Chrastava                          1.41/1*   3.27/4    3.22/3    2.00/3    1.13/1*   3.22/2    1.06/2    3.23/1*   3.24/2    5.00/3    1.59/2    3.25/7    0.22/1*   0.16/1* 
  3 Pávek Miloš                    39.23  4.17/7    9.25/8   12.33/5   14.22/5   15.36/5   18.38/4   20.20/4   24.16/4   29.25/4   34.20/3   36.49/3   38.35/3   39.04/3   39.23/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.17/7    5.08/7    3.08/2    1.49/1*   1.14/2    3.02/1*   1.42/5    3.56/2    5.09/7    4.55/2    2.29/4    1.46/2    0.29/5    0.19/5  
  4 Horák Petr                     41.08  3.04/4    5.45/3   11.18/4   13.38/4   15.18/4   19.02/5   21.47/6   26.40/6   30.30/5   36.21/4   38.33/4   40.23/4   40.49/4   41.08/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.04/4    2.41/3    5.33/7    2.20/5    1.40/7    3.44/5    2.45/8    4.53/5    3.50/3    5.51/4    2.12/3    1.50/3    0.26/4    0.19/5  
  5 Jaroš Vladimír                 43.08  4.22/8    6.59/5   13.08/6   15.39/6   17.04/6   20.55/6   21.45/5   26.10/5   31.24/6   37.48/6   40.34/6   42.29/5   42.52/5   43.08/5  
    KOB Dobřichovice                      4.22/8    2.37/2    6.09/8    2.31/7    1.25/5    3.51/6    0.50/1*   4.25/3    5.14/8    6.24/6    2.46/6    1.55/4    0.23/2    0.16/1* 
  6 Eiselt Miloš                   43.44  1.49/2    6.30/4    9.58/3   12.04/3   13.27/3   17.24/3   18.46/3   23.51/3   28.51/3   37.03/5   39.49/5   42.40/6   43.21/6   43.44/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.49/2    4.41/5    3.28/4    2.06/4    1.23/4    3.57/7    1.22/4    5.05/7    5.00/5    8.12/8    2.46/6    2.51/6    0.41/8    0.23/7  
  7 Pavlík Milan                   45.26  4.11/6    8.55/6   13.32/7   15.54/7   17.34/7   21.12/7   23.17/7   28.12/7   32.20/7   38.24/7   40.59/7   44.39/7   45.08/7   45.26/7  
    OK Chrastava                          4.11/6    4.44/6    4.37/5    2.22/6    1.40/7    3.38/4    2.05/7    4.55/6    4.08/4    6.04/5    2.35/5    3.40/8    0.29/5    0.18/3  
  8 Beneš Josef                    49.34  3.19/5    8.55/6   13.38/8   17.18/8   18.50/8   23.03/8   24.56/8   30.51/8   35.51/8   43.26/8   46.18/8   48.29/8   49.08/8   49.34/8  
    Sportcentrum Jičín                    3.19/5    5.36/8    4.43/6    3.40/8    1.32/6    4.13/8    1.53/6    5.55/8    5.00/5    7.35/7    2.52/8    2.11/5    0.39/7    0.26/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.4km  115m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-47      4-41      5-39      6-38      7-72      8-60      9-61     10-91     11-78     12-100   
  1 Vlček Vladislav                31.48  1.59/2    4.03/1*   6.57/1*   8.46/1*  12.23/1*  14.04/1*  16.01/1*  19.53/1*  23.36/1*  24.11/1*  30.34/1*  31.32/1*  31.48/1* 
    Rovensko pod Troskami                 1.59/2    2.04/1*   2.54/1*   1.49/1*   3.37/1*   1.41/9    1.57/1*   3.52/1*   3.43/1*   0.35/2    6.23/13   0.58/1*   0.16/3  
  2 Horáček Miroslav               34.25  2.12/4    4.36/3    7.34/2    9.56/3   15.36/3   16.50/2   18.58/2   23.26/2   28.36/2   29.31/2   33.01/2   34.10/2   34.25/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.12/4    2.24/2    2.58/2    2.22/5    5.40/10   1.14/2    2.08/2    4.28/2    5.10/2    0.55/11   3.30/2    1.09/4    0.15/1* 
  3 Pospíšil Jiří                  35.35  2.03/3    4.35/2    7.38/3    9.41/2   15.14/2   16.52/3   19.24/3   24.14/3   30.10/3   30.45/3   34.15/3   35.19/3   35.35/3  
    SOK TJ Turnov                         2.03/3    2.32/3    3.03/3    2.03/3    5.33/8    1.38/8    2.32/4    4.50/4    5.56/5    0.35/2    3.30/2    1.04/2    0.16/3  
  4 Lukavec Míla                   40.52  3.53/11   6.32/8   12.20/9   14.19/9   19.02/9   20.21/7   22.41/5   28.25/5   34.28/5   35.06/5   38.47/4   40.28/4   40.52/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.53/11   2.39/5    5.48/12   1.59/2    4.43/2    1.19/4    2.20/3    5.44/7    6.03/6    0.38/4    3.41/4    1.41/11   0.24/12 
  5 Bárta Miroslav                 40.58  2.19/5    6.34/9   10.04/7   12.27/6   18.04/6   19.33/5   22.08/4   27.36/4   34.06/4   34.45/4   39.01/5   40.37/5   40.58/5  
    OB Jenišovice                         2.19/5    4.15/11   3.30/6    2.23/6    5.37/9    1.29/5    2.35/5    5.28/5    6.30/7    0.39/5    4.16/8    1.36/10   0.21/9  
  6 Novák Karel                    42.56  2.49/7    6.30/7   10.23/8   13.13/8   18.36/7   19.53/6   24.11/6   30.51/7   36.37/6   37.18/6   41.14/6   42.36/6   42.56/6  
    SK LOB Nová Paka                      2.49/7    3.41/9    3.53/8    2.50/11   5.23/5    1.17/3    4.18/11   6.40/12   5.46/4    0.41/7    3.56/6    1.22/7    0.20/7  
  7 Ševčík Milan                   43.25  3.47/9    6.24/6    9.46/5   12.09/5   17.31/5   24.17/12  27.17/10  31.52/8   38.33/7   39.04/7   42.03/7   43.10/7   43.25/7  
    OK Chrastava                          3.47/9    2.37/4    3.22/4    2.23/6    5.22/4    6.46/13   3.00/8    4.35/3    6.41/8    0.31/1*   2.59/1*   1.07/3    0.15/1* 
  8 Barták Jiří                    45.54  4.03/12   8.51/13  12.36/11  15.07/11  20.25/10  21.33/8   24.20/7   30.01/6   38.50/8   39.29/8   44.19/8   45.33/8   45.54/8  
    OK Chrastava                          4.03/12   4.48/12   3.45/7    2.31/8    5.18/3    1.08/1*   2.47/7    5.41/6    8.49/13   0.39/5    4.50/10   1.14/6    0.21/9  
  9 Juřina Robert                  47.43  1.50/1*   5.10/4    9.54/6   12.50/7   18.44/8   23.10/9   25.54/8   32.28/9   40.22/10  41.14/10  45.53/9   47.23/9   47.43/9  
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.50/1*   3.20/8    4.44/10   2.56/13   5.54/11   4.26/12   2.44/6    6.34/11   7.54/12   0.52/9    4.39/9    1.30/9    0.20/7  
 10 Vokál Jiří                     48.56  2.59/8    8.26/12  13.03/12  15.55/12  21.58/12  23.41/10  26.52/9   32.50/10  40.07/9   41.05/9   46.39/10  48.32/10  48.56/10 
    OK Chrastava                          2.59/8    5.27/13   4.37/9    2.52/12   6.03/12   1.43/10   3.11/9    5.58/9    7.17/10   0.58/13   5.34/11   1.53/13   0.24/12 
 11 Kadavý Zdeněk                  50.06  2.23/6    5.23/5    8.52/4   11.10/4   16.40/4   18.16/4   32.08/12  37.57/12  43.40/12  44.29/12  48.39/11  49.48/11  50.06/11 
    OK Chrastava                          2.23/6    3.00/6    3.29/5    2.18/4    5.30/7    1.36/7   13.52/13   5.49/8    5.43/3    0.49/8    4.10/7    1.09/4    0.18/5  
 12 Lusk Karel                     51.08  4.27/13   7.45/11  12.30/10  15.02/10  21.48/11  23.44/11  27.31/11  34.35/11  41.51/11  42.45/11  48.57/12  50.49/12  51.08/12 
    OK Chrastava                          4.27/13   3.18/7    4.45/11   2.32/9    6.46/13   1.56/11   3.47/10   7.04/13   7.16/9    0.54/10   6.12/12   1.52/12   0.19/6  
 13 Richtr Jiří                    56.58  3.50/10   7.32/10  19.13/13  21.49/13  27.14/13  28.46/13  36.46/13  42.53/13  50.38/13  51.33/13  55.14/13  56.37/13  56.58/13 
    OB Jenišovice                         3.50/10   3.42/10  11.41/13   2.36/10   5.25/6    1.32/6    8.00/12   6.07/10   7.45/11   0.55/11   3.41/4    1.23/8    0.21/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.3km   75m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-47      3-41      4-74      5-37      6-60      7-83      8-91      9-62     10-70     11-100   
  1 Smetana Radim                  32.09  5.48/1*   8.14/1*  10.08/1*  11.43/1*  15.23/1*  19.35/1*  25.41/1*  27.24/1*  30.17/1*  31.17/1*  31.52/1*  32.09/1* 
    OK Chrastava                          5.48/1*   2.26/2    1.54/1*   1.35/1*   3.40/1*   4.12/2    6.06/1*   1.43/3    2.53/4    1.00/1*   0.35/4    0.17/1* 
  2 Mikan Vladimír                 36.28  6.36/2   10.55/4   13.51/4   15.43/4   19.49/3   23.30/3   29.56/3   31.25/2   34.28/2   35.39/2   36.11/2   36.28/2  
    Sportcentrum Jičín                    6.36/2    4.19/6    2.56/5    1.52/3    4.06/4    3.41/1*   6.26/3    1.29/2    3.03/5    1.11/3    0.32/1*   0.17/1* 
  3 Nejezchleba Jiří               37.05  7.11/3    9.43/2   12.09/2   13.58/2   17.42/2   22.24/2   29.45/2   32.12/3   34.44/3   36.15/3   36.47/3   37.05/3  
    KOB Kamenický Šenov                   7.11/3    2.32/3    2.26/2    1.49/2    3.44/2    4.42/4    7.21/4    2.27/6    2.32/3    1.31/6    0.32/1*   0.18/3  
  4 Hlaváč Jaroslav                38.46  7.42/4   10.04/3   12.34/3   15.10/3   22.32/4   26.44/4   32.55/4   34.19/4   36.48/4   37.56/4   38.28/4   38.46/4  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           7.42/4    2.22/1*   2.30/3    2.36/5    7.22/7    4.12/2    6.11/2    1.24/1*   2.29/2    1.08/2    0.32/1*   0.18/3  
  5 Lukáš Zdeněk                   46.07  8.02/5   11.26/5   14.48/5   17.37/5   23.10/5   29.40/5   38.05/5   40.22/5   43.44/5   45.12/5   45.47/5   46.07/5  
    TJ Loko Liberec                       8.02/5    3.24/5    3.22/6    2.49/6    5.33/5    6.30/6    8.25/5    2.17/4    3.22/6    1.28/5    0.35/4    0.20/5  
  6 Kraus Jan                      49.47 13.36/7   16.59/7   19.54/6   22.09/6   25.56/6   30.44/6   42.53/6   45.10/6   47.33/6   48.46/6   49.25/6   49.47/6  
    TJ Loko Liberec                      13.36/7    3.23/4    2.55/4    2.15/4    3.47/3    4.48/5   12.09/7    2.17/4    2.23/1*   1.13/4    0.39/6    0.22/6  
  7 Matoušek Luboš                 65.21  8.48/6   14.56/6   22.17/7   26.09/7   33.08/7   41.14/7   51.41/7   55.08/7   60.57/7   63.22/7   64.41/7   65.21/7  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        8.48/6    6.08/7    7.21/7    3.52/7    6.59/6    8.06/7   10.27/6    3.27/7    5.49/7    2.25/7    1.19/7    0.40/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.8km   70m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-37      4-44      5-47      6-34      7-75      8-61      9-91     10-70     11-100   
  1 Kohout Tomáš                   34.17  2.31/1*   5.27/1*   8.11/2   10.57/2   16.26/2   19.49/1*  23.57/1*  30.48/1*  31.31/1*  33.28/1*  33.59/1*  34.17/1* 
    Slovan Praha                          2.31/1*   2.56/2    2.44/5    2.46/4    5.29/9    3.23/1*   4.08/5    6.51/4    0.43/1*   1.57/1*   0.31/1*   0.18/1* 
  2 Petrželka Pavel                36.41  2.51/3    5.33/2    7.56/1*  10.47/1*  14.12/1*  21.51/2   25.08/2   32.11/2   32.58/2   35.39/2   36.19/2   36.41/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.51/3    2.42/1*   2.23/3    2.51/5    3.25/5    7.39/9    3.17/1*   7.03/5    0.47/2    2.41/2    0.40/3    0.22/3  
  3 Křtěnský Jaroslav              39.21  2.50/2   11.17/7   13.46/6   16.14/6   18.48/6   23.11/3   26.54/3   33.33/3   34.25/3   38.12/3   38.57/3   39.21/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.50/2    8.27/9    2.29/4    2.28/3    2.34/2    4.23/3    3.43/3    6.39/3    0.52/5    3.47/6    0.45/4    0.24/5  
  4 Dohnal Josef                   41.43  3.05/4   10.24/5   12.23/5   14.48/5   18.20/5   24.15/6   27.45/4   36.45/6   37.34/5   40.35/4   41.20/4   41.43/4  
    USK Praha                             3.05/4    7.19/7    1.59/2    2.25/1*   3.32/6    5.55/8    3.30/2    9.00/9    0.49/3    3.01/4    0.45/4    0.23/4  
  5 Štrojsa Josef                  42.15  4.02/5    8.40/4   11.25/4   14.21/4   18.04/4   23.26/5   28.51/6   36.06/4   37.28/4   41.02/5   41.48/5   42.15/5  
    KOB Kamenický Šenov                   4.02/5    4.38/4    2.45/6    2.56/6    3.43/7    5.22/6    5.25/8    7.15/6    1.22/9    3.34/5    0.46/6    0.27/9  
  6 Picek Jan                      42.31  6.52/8   15.05/9   17.03/8   19.29/8   21.55/7   25.55/7   30.06/7   36.42/5   37.34/5   41.28/7   42.07/6   42.31/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.52/8    8.13/8    1.58/1*   2.26/2    2.26/1*   4.00/2    4.11/6    6.36/1*   0.52/5    3.54/7    0.39/2    0.24/5  
  7 Zakouřil Václav                42.34  5.13/7   10.41/6   14.15/7   18.22/7   22.18/8   27.12/8   31.01/8   37.39/8   38.28/8   41.27/6   42.13/7   42.34/7  
    SOK TJ Turnov                         5.13/7    5.28/5    3.34/8    4.07/8    3.56/8    4.54/4    3.49/4    6.38/2    0.49/3    2.59/3    0.46/6    0.21/2  
  8 Mašek Pavel                    43.43  4.18/6    8.13/3   11.02/3   14.10/3   17.28/3   23.13/4   28.18/5   36.51/7   38.03/7   42.15/8   43.19/8   43.43/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.18/6    3.55/3    2.49/7    3.08/7    3.18/3    5.45/7    5.05/7    8.33/8    1.12/8    4.12/9    1.04/8    0.24/5  
  9 Venuš Jaroslav                 60.56  7.58/9   14.24/8   18.16/9   31.48/9   35.07/9   40.01/9   45.34/9   53.41/9   54.44/9   58.45/9   60.32/9   60.56/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.58/9    6.26/6    3.52/9   13.32/9    3.19/4    4.54/4    5.33/9    8.07/7    1.03/7    4.01/8    1.47/9    0.24/5  
    Úlehla Zdeněk              DISK       4.22/    10.54/    12.57/    15.27/    19.44/    25.10/    29.30/    36.12/    37.22/         /    40.48/    41.12/   
    OK Jiskra Nový Bor                    4.22/     6.32/     2.03/     2.30/     4.17/     5.26/     4.20/     6.42/     1.10/         /         /     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.3km   30m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-64      3-65      4-79      5-67      6-80      7-69      8-100   
  1 Houžvička David                19.45  1.51/2    4.03/2    5.57/2    7.21/1*  10.50/1*  14.16/1*  17.15/1*  19.24/1*  19.45/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.51/2    2.12/2    1.54/1*   1.24/1*   3.29/1*   3.26/2    2.59/1*   2.09/1*   0.21/5  
  2 Drahoňovský Tomáš              21.51  1.40/1*   3.52/1*   5.52/1*   8.26/2   12.57/2   16.07/2   19.16/2   21.30/2   21.51/2  
    OOB TJ Turnov                         1.40/1*   2.12/2    2.00/2    2.34/11   4.31/8    3.10/1*   3.09/2    2.14/2    0.21/5  
  3 Hallman Marek                  23.57  2.19/14   4.49/9    6.49/3    9.03/3   13.07/3   16.47/3   21.07/3   23.38/3   23.57/3  
    SOK TJ Turnov                         2.19/14   2.30/6    2.00/2    2.14/6    4.04/3    3.40/3    4.20/8    2.31/4    0.19/1* 
  4 Hanzal Kryštof                 23.59  2.07/6    4.46/8    7.13/5    9.41/5   13.36/4   17.55/4   21.22/4   23.39/4   23.59/4  
    OB Jenišovice                         2.07/6    2.39/8    2.27/5    2.28/9    3.55/2    4.19/8    3.27/3    2.17/3    0.20/4  
  5 Halmanová Kateřina             25.01  2.44/21   7.03/24   9.04/16  10.40/11  14.45/7   18.33/6   22.09/5   24.42/5   25.01/5  
    SOK TJ Turnov                         2.44/21   4.19/26   2.01/4    1.36/2    4.05/4    3.48/5    3.36/4    2.33/5    0.19/1* 
  6 Lamačová Barbora               25.37  2.00/4    4.49/9    7.55/9   10.22/10  14.48/8   18.43/7   22.26/6   25.12/6   25.37/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.00/4    2.49/13   3.06/13   2.27/8    4.26/5    3.55/6    3.43/5    2.46/7    0.25/15 
  7 Houdová Veronika               25.50  2.09/7    4.45/7    7.40/8    9.33/4   14.00/5   18.23/5   22.54/7   25.29/7   25.50/7  
    OK Chrastava                          2.09/7    2.36/7    2.55/10   1.53/3    4.27/6    4.23/11   4.31/9    2.35/6    0.21/5  
  8 Danková Alice                  26.49  2.09/7    4.19/3    7.00/4    9.43/6   14.38/6   18.57/8   23.30/8   26.28/8   26.49/8  
    OK Chrastava                          2.09/7    2.10/1*   2.41/6    2.43/15   4.55/10   4.19/8    4.33/10   2.58/8    0.21/5  
  9 Rejholcová Tereza              28.16  2.05/5    4.32/4    7.21/6    9.55/7   14.53/9   19.36/9   23.54/9   27.39/9   28.16/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.05/5    2.27/5    2.49/7    2.34/11   4.58/11   4.43/14   4.18/7    3.45/21   0.37/33 
 10 Svoboda Matěj                  28.33  2.16/12   5.04/12   8.03/10  11.34/15  16.03/11  20.20/11  24.54/10  28.08/10  28.33/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.16/12   2.48/12   2.59/11   3.31/24   4.29/7    4.17/7    4.34/11   3.14/12   0.25/15 
 11 Dolejší Jan                    28.58  1.55/3    4.41/6    7.31/7    9.57/8   17.58/16  21.38/14  25.38/11  28.36/11  28.58/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.55/3    2.46/10   2.50/8    2.26/7    8.01/26   3.40/3    4.00/6    2.58/8    0.22/10 
 12 Houžvičková Daniela            30.05  2.12/10   4.36/5    8.11/12  10.42/12  15.54/10  20.13/10  25.38/11  29.36/12  30.05/12 
    SOK TJ Turnov                         2.12/10   2.24/4    3.35/16   2.31/10   5.12/12   4.19/8    5.25/18   3.58/22   0.29/25 
 13 Houda Lukáš                    30.09  2.27/17   5.38/16   8.40/14  11.29/14  16.12/12  21.18/12  26.18/13  29.42/13  30.09/13 
    OK Chrastava                          2.27/17   3.11/17   3.02/12   2.49/16   4.43/9    5.06/17   5.00/16   3.24/18   0.27/21 
 14 Tomanicová Sofie               30.24  2.26/16   5.17/14   8.08/11  10.21/9   16.22/13  21.20/13  26.41/14  30.05/14  30.24/14 
    OK Chrastava                          2.26/16   2.51/14   2.51/9    2.13/5    6.01/14   4.58/15   5.21/17   3.24/18   0.19/1* 
 15 Vařeková  Anna                 31.05  2.11/9    4.52/11   8.24/13  11.13/13  16.40/14  22.30/15  27.17/15  30.40/15  31.05/15 
    SOK TJ Turnov                         2.11/9    2.41/9    3.32/15   2.49/16   5.27/13   5.50/19   4.47/13   3.23/17   0.25/15 
 16 Vřešťál Antonín                34.08  2.17/13   5.30/15   9.44/17  11.47/16  17.56/15  23.56/16  29.55/16  33.36/16  34.08/16 
    OOB TJ Turnov                         2.17/13   3.13/19   4.14/24   2.03/4    6.09/15   6.00/20   5.59/19   3.41/20   0.32/28 
 17 Hanzalová Šárka                36.53  3.41/33   6.53/21  11.05/23  14.19/21  20.28/18  26.04/19  32.05/17  36.19/17  36.53/17 
    OB Jenišovice                         3.41/33   3.12/18   4.12/22   3.14/23   6.09/15   5.36/18   6.01/20   4.14/26   0.34/32 
 18 Brandová Anna Marie            37.22  2.46/22   5.51/17  10.23/18  13.24/19  22.25/21  28.32/21  33.31/19  36.52/18  37.22/18 
    OK Chrastava                          2.46/22   3.05/16   4.32/28   3.01/20   9.01/29   6.07/22   4.59/15   3.21/15   0.30/27 
 19 Synková Elena                  38.07  3.45/34   7.02/22  10.56/20  14.27/22  20.49/19  25.24/18  32.30/18  37.23/19  38.07/19 
    OK Doksy                              3.45/34   3.17/20   3.54/18   3.31/24   6.22/17   4.35/13   7.06/29   4.53/31   0.44/38 
 20 Mencl Josef                    38.35  2.22/15   5.08/13   8.52/15  12.41/17  19.03/17  24.01/17  34.56/20  38.14/20  38.35/20 
    USK Praha                             2.22/15   2.46/10   3.44/17   3.49/26   6.22/17   4.58/15  10.55/40   3.18/13   0.21/5  
 21 Zakouřilová Klára              39.39  2.33/18   7.09/25  11.07/24  14.05/20  21.13/20  28.26/20  35.07/21  39.10/21  39.39/21 
    USK Praha                             2.33/18   4.36/31   3.58/20   2.58/19   7.08/22   7.13/26   6.41/24   4.03/24   0.29/25 
 22 Pospíšil Jan                   40.55  7.44/41  10.38/41  13.51/33  16.54/29  23.21/22  31.25/25  36.17/22  40.30/22  40.55/22 
    OK Chrastava                          7.44/41   2.54/15   3.13/14   3.03/21   6.27/19   8.04/31   4.52/14   4.13/25   0.25/15 
 23 Bradáč Václav                  41.25  4.16/38   9.09/38  13.19/29  18.05/32  24.53/25  31.17/24  37.40/23  41.01/23  41.25/23 
    TJ Loko Liberec                       4.16/38   4.53/34   4.10/21   4.46/32   6.48/21   6.24/24   6.23/23   3.21/15   0.24/14 
 24 Just Matouš                    41.44  2.43/19   6.42/18  10.38/19  13.19/18  28.41/34  33.13/27  37.57/25  41.16/24  41.44/24 
    OK Chrastava                          2.43/19   3.59/23   3.56/19   2.41/13  15.22/40   4.32/12   4.44/12   3.19/14   0.28/23 
 25 Vřešťál František              43.39  2.54/24   7.20/26  11.45/25  15.45/23  23.39/23  30.51/22  38.28/26  43.06/25  43.39/25 
    OOB TJ Turnov                         2.54/24   4.26/27   4.25/27   4.00/27   7.54/25   7.12/25   7.37/30   4.38/30   0.33/29 
 26 Pastuszková Laura              43.40  5.25/40  10.28/40  16.01/40  20.04/38  26.32/30  32.44/26  38.48/27  43.12/26  43.40/26 
    Pazstoskovi                           5.25/40   5.03/37   5.33/34   4.03/28   6.28/20   6.12/23   6.04/21   4.24/27   0.28/23 
 27 Kvapilová Kristýna             44.03  2.55/25   7.35/27  11.57/26  16.02/24  23.47/24  31.06/23  37.56/24  43.21/27  44.03/27 
    SOK TJ Turnov                         2.55/25   4.40/32   4.22/26   4.05/29   7.45/23   7.19/27   6.50/25   5.25/34   0.42/36 
 28 Hubáček David                  46.48  3.18/28   6.42/18  10.59/21  17.12/30  25.02/26  34.05/29  43.23/30  46.26/28  46.48/28 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.18/28   3.24/21   4.17/25   6.13/38   7.50/24   9.03/34   9.18/38   3.03/10   0.22/10 
 29 Zabořilová Anna                47.47  3.29/30   8.04/30  13.13/28  17.54/31  26.07/27  33.48/28  40.48/28  46.57/29  47.47/29 
    OB Jenišovice                         3.29/30   4.35/30   5.09/33   4.41/31   8.13/27   7.41/28   7.00/28   6.09/38   0.50/41 
 30 Míka Bertík                    47.49  4.19/39   7.48/29  12.50/27  18.19/33  26.52/32  35.05/31  44.24/35  47.27/30  47.49/30 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.19/39   3.29/22   5.02/31   5.29/36   8.33/28   8.13/32   9.19/39   3.03/10   0.22/10 
 31 Zappová Elisabeth              48.12  3.07/27   8.37/32  15.13/39  20.01/37  29.21/37  37.18/34  43.37/31  47.39/31  48.12/31 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.07/27   5.30/39   6.36/40   4.48/33   9.20/30   7.57/29   6.19/22   4.02/23   0.33/29 
 32 Folprechtová Julie             49.27  2.49/23   7.02/22  13.55/35  18.44/34  28.21/33  37.25/35  44.19/34  48.54/32  49.27/32 
    USK Praha                             2.49/23   4.13/24   6.53/41   4.49/34   9.37/33   9.04/35   6.54/27   4.35/29   0.33/29 
 33 Hubáčková Lucie                49.32  2.14/11   6.48/20  11.00/22  16.50/27  26.36/31  34.34/30  43.42/32  49.05/33  49.32/33 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.14/11   4.34/29   4.12/22   5.50/37   9.46/34   7.58/30   9.08/37   5.23/33   0.27/21 
 34 Kučerová Kateřina              50.02  3.34/31   8.05/31  13.41/31  16.50/27  26.22/28  35.38/33  43.54/33  49.23/35  50.02/34 
    USK Praha                             3.34/31   4.31/28   5.36/35   3.09/22   9.32/32   9.16/37   8.16/32   5.29/35   0.39/34 
 35 Kučera Jakub                   50.03  3.25/29   7.38/28  13.35/30  16.30/25  26.27/29  35.12/32  42.56/29  49.19/34  50.03/35 
    USK Praha                             3.25/29   4.13/24   5.57/36   2.55/18   9.57/36   8.45/33   7.44/31   6.23/39   0.44/38 
 36 Řehoř Hynek                    51.12  2.43/19   8.58/37  14.06/36  16.48/26  32.31/38  38.36/37  45.29/36  50.49/36  51.12/36 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.43/19   6.15/40   5.08/32   2.42/14  15.43/41   6.05/21   6.53/26   5.20/32   0.23/13 
 37 Jeřábková Tereza               53.13  3.39/32   8.37/32  14.43/37  19.13/35  29.09/35  38.17/36  47.07/37  52.48/37  53.13/37 
    OK Chrastava                          3.39/32   4.58/36   6.06/37   4.30/30   9.56/35   9.08/36   8.50/36   5.41/36   0.25/15 
 38 Rytířová Linda                 54.01  3.46/35   8.50/35  14.56/38  19.48/36  29.19/36  38.40/38  47.18/38  53.21/38  54.01/38 
    OK Chrastava                          3.46/35   5.04/38   6.06/37   4.52/35   9.31/31   9.21/38   8.38/34   6.03/37   0.40/35 
 39 Blažková Petra                 62.33  4.01/36   8.47/34  13.43/32  21.02/39  34.07/40  46.53/40  55.11/39  61.47/39  62.33/39 
    OOB TJ Turnov                         4.01/36   4.46/33   4.56/29   7.19/39  13.05/38  12.46/41   8.18/33   6.36/40   0.46/40 
 40 Blažková Karolína              62.58  4.02/37   8.56/36  13.52/34  21.26/40  34.04/39  46.35/39  55.22/40  62.15/40  62.58/40 
    OOB TJ Turnov                         4.02/37   4.54/35   4.56/29   7.34/40  12.38/37  12.31/40   8.47/35   6.53/41   0.43/37 
 41 Adamcová Tereza                70.37  3.02/26  10.25/39  16.44/41  26.34/41  39.40/41  49.32/41  65.47/41  70.11/41  70.37/41 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.02/26   7.23/41   6.19/39   9.50/41  13.06/39   9.52/39  16.15/41   4.24/27   0.26/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.4km   40m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-65      3-79      4-85      5-67      6-80      7-69      8-70      9-100   
  1 Houžvičková Karolína           18.16  1.28/3    4.53/3    6.05/3    8.55/2    9.50/2   12.49/1*  15.37/1*  17.22/1*  17.56/1*  18.16/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.28/3    3.25/4    1.12/5    2.50/3    0.55/4    2.59/3    2.48/1*   1.45/3    0.34/5    0.20/9  
  2 Tkáč Jan                       18.38  1.43/9    5.15/4    6.22/4    9.18/3   10.22/3   13.04/2   15.59/2   17.47/2   18.18/2   18.38/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.43/9    3.32/6    1.07/4    2.56/4    1.04/7    2.42/2    2.55/2    1.48/4    0.31/3    0.20/9  
  3 Ježek Josef                    21.05  1.35/4    5.42/7    7.11/8   10.16/5   11.11/5   14.27/3   17.56/3   20.11/3   20.47/3   21.05/3  
    SOK TJ Turnov                         1.35/4    4.07/8    1.29/9    3.05/5    0.55/4    3.16/5    3.29/7    2.15/12   0.36/9    0.18/3  
  4 Zítková Michaela               21.30  1.35/4    5.29/6    6.46/6    9.18/3   10.35/4   15.57/5   18.52/4   20.43/4   21.12/4   21.30/4  
    OOB TJ Turnov                         1.35/4    3.54/7    1.17/7    2.32/1*   1.17/13   5.22/15   2.55/2    1.51/6    0.29/1*   0.18/3  
  5 Tomanica Vojtěch               21.53  2.04/11   5.21/5    6.23/5   10.47/6   11.51/6   15.24/4   19.00/5   20.59/5   21.34/5   21.53/5  
    OK Chrastava                          2.04/11   3.17/3    1.02/1*   4.24/10   1.04/7    3.33/7    3.36/8    1.59/9    0.35/7    0.19/7  
  6 Rejholec Michal                23.06  1.19/1*   4.25/1*   5.27/1*   8.02/1*   8.52/1*  17.00/7   20.46/6   22.16/6   22.47/6   23.06/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.19/1*   3.06/1*   1.02/1*   2.35/2    0.50/1*   8.08/16   3.46/9    1.30/1*   0.31/3    0.19/7  
  7 Ježková Jana                   24.21  2.11/12   6.40/12   8.25/11  12.05/8   13.16/7   17.39/9   21.42/9   23.30/8   24.05/8   24.21/7  
    SOK TJ Turnov                         2.11/12   4.29/10   1.45/12   3.40/7    1.11/10   4.23/13   4.03/10   1.48/4    0.35/7    0.16/2  
  8 Menclová Silvie                24.25  2.23/13   5.50/8    6.56/7   13.58/11  15.07/12  18.22/10  21.30/8   23.26/7   24.03/7   24.25/8  
    USK Praha                             2.23/13   3.27/5    1.06/3    7.02/14   1.09/9    3.15/4    3.08/4    1.56/8    0.37/14   0.22/12 
  9 Hladíková Jana                 24.47  1.41/7    6.30/11   8.01/10  11.58/7   13.27/8   17.05/8   21.26/7   23.47/9   24.23/9   24.47/9  
    SOK TJ Turnov                         1.41/7    4.49/12   1.31/10   3.57/8    1.29/15   3.38/8    4.21/12   2.21/13   0.36/9    0.24/15 
 10 Pešík Angelika                 24.48  1.41/7    6.23/10   9.28/12  14.11/12  15.03/11  18.46/11  22.05/10  23.56/10  24.30/10  24.48/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.41/7    4.42/11   3.05/16   4.43/13   0.52/2    3.43/9    3.19/5    1.51/6    0.34/5    0.18/3  
 11 Dolejší Miloš                  27.42  2.01/10   7.35/14   9.54/14  13.33/10  14.52/10  19.15/12  24.12/11  26.44/11  27.20/11  27.42/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.01/10   5.34/15   2.19/15   3.39/6    1.19/14   4.23/13   4.57/14   2.32/14   0.36/9    0.22/12 
 12 Peterková Viktorie             27.49  4.18/16   9.23/16  10.58/15  15.02/14  16.16/14  20.25/14  24.33/12  26.45/12  27.25/12  27.49/12 
    TJ Loko Liberec                       4.18/16   5.05/14   1.35/11   4.04/9    1.14/11   4.09/11   4.08/11   2.12/11   0.40/15   0.24/15 
 13 Danko Tomáš                    29.12  1.22/2    4.35/2    5.47/2   13.31/9   14.24/9   16.38/6   26.49/15  28.29/14  28.59/13  29.12/13 
    OK Chrastava                          1.22/2    3.13/2    1.12/5    7.44/15   0.53/3    2.14/1*  10.11/16   1.40/2    0.30/2    0.13/1* 
 14 Melicharová Barbora            29.32  2.29/14   7.29/13   9.40/13  14.12/13  15.27/13  19.32/13  25.03/13  28.18/13  29.09/14  29.32/14 
    TJ Loko Liberec                       2.29/14   5.00/13   2.11/14   4.32/11   1.15/12   4.05/10   5.31/15   3.15/16   0.51/16   0.23/14 
 15 Lišková Hana                   29.54  3.05/15   9.03/15  11.13/16  15.51/15  17.30/15  21.51/15  26.25/14  28.58/15  29.34/15  29.54/15 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.05/15   5.58/16   2.10/13   4.38/12   1.39/16   4.21/12   4.34/13   2.33/15   0.36/9    0.20/9  
 16 Dejnožková Blanka              33.11  1.36/6    5.55/9    7.23/9   22.29/16  23.27/16  26.53/16  30.16/16  32.17/16  32.53/16  33.11/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.36/6    4.19/9    1.28/8   15.06/16   0.58/6    3.26/6    3.23/6    2.01/10   0.36/9    0.18/3  
    Hořáková Petra             DISK       1.40/     5.31/     7.03/    10.05/    11.04/    15.40/    18.53/         /    21.07/    21.25/   
    TJ Loko Liberec                       1.40/     3.51/     1.32/     3.02/     0.59/     4.36/     3.13/         /         /     0.18/   
    Balcarová Alena            DISK       1.35/     5.49/     7.06/    10.11/         /    14.47/    18.46/    20.53/    21.30/    21.46/   
    TJ Loko Liberec                       1.35/     4.14/     1.17/     3.05/         /         /     3.59/     2.07/     0.37/     0.16/   
    Marková Jana               DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Loko Liberec                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Sokolářová Jitka           DISK           /     7.31/     9.01/    13.07/    14.33/    18.09/    22.30/    24.46/    25.28/    25.51/   
    SOK TJ Turnov                             /         /     1.30/     4.06/     1.26/     3.36/     4.21/     2.16/     0.42/     0.23/   
    Krákorová Iva              DISK           /    10.13/    11.57/    16.21/    17.42/    22.43/    27.49/    30.32/    31.19/    31.42/   
    Krákorová                                 /         /     1.44/     4.24/     1.21/     5.01/     5.06/     2.43/     0.47/     0.23/   
    Hronová Karolína           DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pazstoskovi                               /         /         /         /         /         /         /    15.44/         /     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          2.7km  120m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-72      3-38      4-39      5-42      6-47      7-85      8-83      9-91     10-62     11-70     12-100   
  1 Pastuszek Jakub                33.02  4.57/4   10.04/4   12.23/1*  13.14/1*  16.22/1*  19.36/1*  22.56/1*  26.39/1*  27.40/1*  31.52/1*  32.21/1*  32.49/1*  33.02/1* 
    Pazstoskovi                           4.57/4    5.07/4    2.19/1*   0.51/2    3.08/2    3.14/1*   3.20/1*   3.43/1*   1.01/1*   4.12/11   0.29/1*   0.28/6    0.13/2  
  2 Táborský Ondřej                34.24  5.15/6    8.22/1*  12.32/2   13.30/2   17.47/2   21.08/2   24.44/2   29.07/2   30.59/2   32.51/2   33.38/2   34.07/2   34.24/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.15/6    3.07/1*   4.10/4    0.58/4    4.17/3    3.21/2    3.36/2    4.23/2    1.52/8    1.52/1*   0.47/3    0.29/8    0.17/8  
  3 Mencl Miloslav                 40.48  4.51/3    9.44/3   14.12/3   15.31/3   18.14/3   22.25/3   27.31/3   33.58/3   35.42/3   38.32/3   39.52/3   40.28/3   40.48/3  
    USK Praha                             4.51/3    4.53/3    4.28/6    1.19/8    2.43/1*   4.11/3    5.06/8    6.27/8    1.44/5    2.50/6    1.20/8    0.36/12   0.20/11 
  4 Thoř Miloš                     44.32  5.20/7    9.34/2   15.37/5   16.20/5   22.45/4   27.37/4   31.57/4   37.27/4   39.39/4   42.20/4   43.54/4   44.18/4   44.32/4  
    SOK TJ Turnov                         5.20/7    4.14/2    6.03/14   0.43/1*   6.25/8    4.52/5    4.20/4    5.30/6    2.12/12   2.41/5    1.34/12   0.24/1*   0.14/5  
  5 Dejnožka Jiří                  45.48  3.30/1*  10.15/5   15.05/4   16.07/4   25.38/7   29.54/5   34.22/5   39.50/5   41.18/5   43.55/5   45.11/5   45.35/5   45.48/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.30/1*   6.45/6    4.50/8    1.02/6    9.31/12   4.16/4    4.28/5    5.28/5    1.28/3    2.37/3    1.16/5    0.24/1*   0.13/2  
  6 Melichar Jaromír               49.49  4.06/2   14.40/7   19.38/8   20.55/7   25.20/6   31.10/6   36.15/6   42.42/6   44.29/6   47.05/6   49.10/6   49.36/6   49.49/6  
    TJ Loko Liberec                       4.06/2   10.34/10   4.58/10   1.17/7    4.25/4    5.50/7    5.05/7    6.27/8    1.47/6    2.36/2    2.05/14   0.26/5    0.13/2  
  7 Košek Ladislav                 51.41  8.46/11  17.59/10  22.50/9   23.48/9   28.53/9   34.48/8   39.20/8   45.06/8   46.54/8   49.34/7   50.59/7   51.27/7   51.41/7  
    TJ Loko Liberec                       8.46/11   9.13/9    4.51/9    0.58/4    5.05/5    5.55/8    4.32/6    5.46/7    1.48/7    2.40/4    1.25/11   0.28/6    0.14/5  
  8 Miller Jan                     52.25  5.23/8   12.06/6   16.15/6   18.00/6   23.10/5   33.19/7   38.26/7   43.34/7   46.20/7   51.11/8   51.51/8   52.15/8   52.25/8  
    OB Jenišovice                         5.23/8    6.43/5    4.09/3    1.45/13   5.10/6   10.09/12   5.07/9    5.08/3    2.46/14   4.51/12   0.40/2    0.24/1*   0.10/1* 
  9 Berková Květa                  58.23  7.47/10  14.56/8   19.31/7   21.32/8   27.11/8   35.31/9   42.12/9   50.39/9   52.13/9   55.46/9   57.22/9   58.00/9   58.23/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.47/10   7.09/7    4.35/7    2.01/14   5.39/7    8.20/11   6.41/12   8.27/14   1.34/4    3.33/8    1.36/13   0.38/13   0.23/13 
 10 Šváb Jan                       59.41  5.04/5   22.45/13  26.21/13  27.42/13  35.07/12  40.08/11  45.40/10  52.13/10  54.11/10  57.23/10  58.47/10  59.22/10  59.41/10 
    USK Praha                             5.04/5   17.41/15   3.36/2    1.21/9    7.25/11   5.01/6    5.32/10   6.33/10   1.58/10   3.12/7    1.24/10   0.35/11   0.19/10 
 11 Kočíbová Iva                   62.27  8.47/12  20.37/12  24.58/12  26.23/12  32.59/10  39.44/10  46.21/11  53.42/11  56.17/11  60.13/11  61.32/11  62.03/11  62.27/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.47/12  11.50/12   4.21/5    1.25/10   6.36/9    6.45/10   6.37/11   7.21/13   2.35/13   3.56/10   1.19/7    0.31/9    0.24/14 
 12 Moutvička Ondřej               71.51 17.23/15  29.24/15  34.42/14  36.11/14  43.04/13  49.31/12  56.47/12  64.02/13  65.54/13  69.40/12  70.58/12  71.36/12  71.51/12 
    KOB Chemopetrol Litvínov             17.23/15  12.01/13   5.18/12   1.29/11   6.53/10   6.27/9    7.16/14   7.15/12   1.52/8    3.46/9    1.18/6    0.38/13   0.15/7  
 13 Staněk Martin                  76.06  6.32/9   17.32/9   23.08/10  24.04/10  34.33/11  52.37/13  56.55/13  62.12/12  63.29/12  74.25/13  75.24/13  75.49/13  76.06/13 
                                          6.32/9   11.00/11   5.36/13   0.56/3   10.29/13  18.04/15   4.18/3    5.17/4    1.17/2   10.56/15   0.59/4    0.25/4    0.17/8  
 14 Martina a Nika Jirků           98.50 10.35/13  18.18/11  23.28/11  25.05/11  57.35/15  75.22/15  82.23/14  89.13/14  91.24/14  96.34/14  97.56/14  98.28/14  98.50/14 
    OOB TJ Turnov                        10.35/13   7.43/8    5.10/11   1.37/12  32.30/15  17.47/14   7.01/13   6.50/11   2.11/11   5.10/13   1.22/9    0.32/10   0.22/12 
 15 Šumberová Zuzana              118.09 11.30/14  25.27/14  36.27/15  38.57/15  52.04/14  67.25/14  85.36/15 104.15/15 107.02/15 112.57/15 115.23/15 117.37/15 118.09/15 
    Slavia Liberec orienteering          11.30/14  13.57/14  11.00/15   2.30/15  13.07/14  15.21/13  18.11/15  18.39/15   2.47/15   5.55/14   2.26/15   2.14/15   0.32/15