Konečné výsledky kategorie                                                 6.4.2013 16:14:31
                                        MJO-NOB 2013
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.0km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     37.52  +      0.00
  2.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     38.00  +      0.08
  3.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A     38.19  +      0.27
  4.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B     39.08  +      1.16
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.4km  145m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552       43.38  +      0.00
  2.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554       50.21  +      6.43
  3.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     51.28  +      7.50
  4.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     52.00  +      8.22
    Winkler Leonore          German O-Team        25D       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.7km  315m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     70.38  +      0.00  R:    0b
  2.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     71.51  +      1.13  R:    0b
  3.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 R     72.52  +      2.14  R:    0b
  4.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     75.05  +      4.27  R:    0b
  5.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550       77.31  +      6.53  R:    0b
  6.Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 C     78.25  +      7.47  R:    0b
  7.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     90.10  +     19.32  R:    0b
  8.Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C     95.14  +     24.36  R:    0b
  9.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C    103.44  +     33.06  R:    0b
 10.Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C    110.44  +     40.06  R:    0b
    Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C DISK              
    Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.7km  230m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     67.56  +      0.00
  2.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     74.00  +      6.04
  3.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     80.08  +     12.12
  4.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     92.27  +     24.31
  5.Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C    100.52  +     32.56
 
Konečné výsledky kategorie: D40         4.9km  145m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     89.00  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.6km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C    104.58  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.5km  195m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     56.37  +      0.00
  2.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 C     56.52  +      0.15
  3.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     60.42  +      4.05
  4.Hennseler Ole            German O-Team        25D           64.10  +      7.33
  5.Navrátil Šimon           SK Praga             PGP9702 B     72.39  +     16.02
  6.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     93.13  +     36.36
  7.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     96.05  +     39.28
    Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.9km  245m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     59.15  +      0.00
  2.Doellgast Moritz         German O-Team        25D           63.33  +      4.18
  3.Graetsch Markus          OOB TJ Turnov        TUR9603       69.21  +     10.06
  4.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     72.43  +     13.28
  5.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 A     95.21  +     36.06
  6.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 B    157.35  +     98.20
    Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B DISK              
    Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.1km  390m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     81.47  +      0.00  R:    0b
  2.Loesch Soeren            German O-Team        25D           84.32  +      2.45  R:    0b
  3.Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E     86.37  +      4.50  R:    0b
  4.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     95.04  +     13.17  R:    0b
  5.Kraemer Andrei           German O-Team        25D           96.46  +     14.59  R:    0b
  6.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    101.39  +     19.52  R:    0b
  7.Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C    101.41  +     19.54  R:    0b
  8.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C    102.20  +     20.33  R:    0b
  9.Spaeth Felix             German O-Team        25D          102.32  +     20.45  R:    0b
 10.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C    104.49  +     23.02  R:    0b
 11.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C    109.44  +     27.57  R:    0b
 12.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C    109.48  +     28.01  R:    0b
 13.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C    111.57  +     30.10  R:    0b
 14.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C    118.26  +     36.39  R:    0b
 15.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C    118.53  +     37.06  R:    0b
 16.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C    120.41  +     38.54  R:    0b
 17.Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C    121.32  +     39.45  R:    0b
 18.Hejl Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP8900 C    134.09  +     52.22  R:    0b
 19.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C    162.15  +     80.28  R:    0b
 20.Urban Hynek              Atleti v akci        11C6800      180.20  +     98.33  R:   -0b
 21.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C    192.16  +    110.29  R:   -0b
    Drahokoupil Aleš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8501   DISK              
    Hoolihan John            Hoolihan Team        NE2       DISK              
    Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E DISK              
    Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C DISK              
    Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C DISK              
    Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 C DISK              
    Friedrichs Bjarne        German O-Team        25D       DISK              
    Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E DISK              
    Thomas Rewig             German O-Team        25D       DISK              
    Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8901 C DISK-LIM.         
 MS Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 CMS   81.26  +     -0.21  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.6km  360m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     93.27  +      0.00
  2.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     96.38  +      3.11
  3.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     99.04  +      5.37
  4.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606      107.43  +     14.16
  5.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    118.33  +     25.06
  6.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C    124.21  +     30.54
    Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         6.5km  295m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     66.58  +      0.00
  2.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     73.23  +      6.25
  3.Vláčil Daniel            Oddíl OS SK Prostějo JPV7307 C     76.36  +      9.38
  4.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C     79.53  +     12.55
  5.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     81.06  +     14.08
  6.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C    102.38  +     35.40
  7.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C    104.42  +     37.44
    Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C DISK              
    Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.3km  295m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     69.13  +      0.00
  2.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     75.45  +      6.32
  3.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     83.40  +     14.27
  4.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     88.36  +     19.23
  5.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     98.02  +     28.49
  6.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    105.14  +     36.01
  7.Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C    117.52  +     48.39
  8.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C    145.50  +     76.37
 
Konečné výsledky kategorie: H50         5.5km  200m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     93.33  +      0.00
  2.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     96.10  +      2.37
    Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.2km  195m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     96.54  +      0.00
    Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         4.7km  160m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     71.54  +      0.00
  2.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     75.19  +      3.25
  3.Jelínek Martin           SK Praga             PGP5103 C     78.00  +      6.06
  4.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    102.20  +     30.26
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.3km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
    Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C DISK              
    Pešík Angelika           OOB TJ Tatran Jablon TJN8250 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: P4          4.1km  165m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     57.44  +      0.00
  2.Jurga Václav             Třinec - Jurga       NE1           79.18  +     21.34
  3.Jurga Vojtěch            Třinec - Jurga       NE1           80.31  +     22.47
  4.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C    110.00  +     52.16
    Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901   DISK