Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           6.4.2013 16:14:59
                                                                                              MJO-NOB 2013
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.0km  105m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-75      3-83      4-84      5-77      6-36      7-85      8-79      9-78     10-57     11-100   
  1 Kovářová Lenka                 37.52  3.50/4    6.54/4    9.15/4   13.06/3   17.45/3   20.02/3   22.07/3   26.02/2   29.38/3   34.09/4   36.58/1*  37.52/1* 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.50/4    3.04/2    2.21/4    3.51/3    4.39/4    2.17/1*   2.05/2    3.55/1*   3.36/3    4.31/4    2.49/1*   0.54/3  
  2 Linková Alena                  38.00  3.04/2    6.40/3    9.00/3   13.40/4   18.09/4   20.48/4   22.48/4   28.01/4   30.36/4   34.05/3   37.11/2   38.00/2  
    OOB TJ Turnov                         3.04/2    3.36/4    2.20/3    4.40/4    4.29/3    2.39/4    2.00/1*   5.13/3    2.35/1*   3.29/1*   3.06/2    0.49/1* 
  3 Hudská Ludmila                 38.19  2.27/1*   5.47/1*   7.57/1*  10.28/1*  13.59/1*  16.29/1*  18.36/1*  22.37/1*  29.21/1*  33.26/1*  37.27/3   38.19/3  
    OOB TJ Turnov                         2.27/1*   3.20/3    2.10/1*   2.31/1*   3.31/1*   2.30/3    2.07/3    4.01/2    6.44/4    4.05/2    4.01/3    0.52/2  
  4 Nejezchlebová Barbora          39.08  3.12/3    6.04/2    8.18/2   11.54/2   15.56/2   18.19/2   20.30/2   26.25/3   29.30/2   33.37/2   37.57/4   39.08/4  
    OOB TJ Turnov                         3.12/3    2.52/1*   2.14/2    3.36/2    4.02/2    2.23/2    2.11/4    5.55/4    3.05/2    4.07/3    4.20/4    1.11/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.4km  145m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-38      3-84      4-42      5-35      6-77      7-51      8-81      9-62     10-59     11-79     12-57     13-54     14-100   
  1 Nieke Patricia                 43.38  5.11/4    7.38/3   11.19/2   12.58/2   15.09/1*  16.31/1*  20.23/1*  22.27/1*  26.49/1*  30.35/1*  33.17/1*  38.02/1*  40.50/1*  42.55/1*  43.38/1* 
    OOB TJ Turnov                         5.11/4    2.27/2    3.41/2    1.39/2    2.11/1*   1.22/1*   3.52/1*   2.04/3    4.22/1*   3.46/1*   2.42/1*   4.45/3    2.48/2    2.05/2    0.43/1* 
  2 Procházková Marie              50.21  3.36/3    7.52/4   10.57/1*  12.13/1*  15.40/2   17.20/2   23.35/3   25.13/3   30.27/2   34.36/2   38.08/2   43.22/2   46.15/2   49.19/2   50.21/2  
    SK Kamenice                           3.36/3    4.16/4    3.05/1*   1.16/1*   3.27/4    1.40/4    6.15/4    1.38/1*   5.14/3    4.09/2    3.32/4    5.14/4    2.53/3    3.04/4    1.02/4  
  3 Kožinová Zuzana                51.28  3.30/2    7.15/2   12.33/3   14.49/3   17.27/3   18.54/3   23.33/2   25.11/2   32.31/3   37.07/3   40.21/3   44.45/3   48.01/3   50.35/3   51.28/3  
    SK Praga                              3.30/2    3.45/3    5.18/3    2.16/3    2.38/3    1.27/3    4.39/3    1.38/1*   7.20/4    4.36/3    3.14/3    4.24/2    3.16/4    2.34/3    0.53/2  
  4 Štičková Anna                  52.00  3.01/1*   5.23/1*  17.35/4   20.38/4   22.58/4   24.24/4   28.21/4   30.52/4   35.36/4   40.15/4   43.03/4   46.53/4   49.20/4   51.06/4   52.00/4  
    TJ Loko Liberec                       3.01/1*   2.22/1*  12.12/4    3.03/4    2.20/2    1.26/2    3.57/2    2.31/4    4.44/2    4.39/4    2.48/2    3.50/1*   2.27/1*   1.46/1*   0.54/3  
    Winkler Leonore            DISK       9.56/         /         /         /    23.30/         /         /         /         /         /    42.04/         /         /         /    57.38/   
    German O-Team                         9.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.7km  315m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-39      4-84      5-42      6-45      7-71      8-87      9-52     10-53     11-82     12-47     13-60     14-55     15-54     16-100   
                                     
  1 Kovářová Kristýna              70.38  3.20/5    8.09/2   10.45/3   13.38/2   16.29/2   21.24/2   27.32/4   36.17/2   38.33/2   45.10/2   48.29/1*  54.29/1*  56.45/1*  65.40/1*  67.56/1*  69.47/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.20/5    4.49/3    2.36/3    2.53/2    2.51/10   4.55/5    6.08/10   8.45/1*   2.16/5    6.37/4    3.19/2    6.00/4    2.16/1*   8.55/5    2.16/4    1.51/2  
                                         70.38/1* 
                                          0.51/2  
  2 Karochová Simona               71.51  3.30/7    8.10/3   10.24/2   13.14/1*  14.33/1*  18.45/1*  22.17/1*  37.08/3   40.34/4   47.40/3   50.53/3   57.13/3   59.35/3   66.47/2   69.05/2   70.57/2  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.30/7    4.40/2    2.14/2    2.50/1*   1.19/6    4.12/3    3.32/3   14.51/10   3.26/6    7.06/5    3.13/1*   6.20/5    2.22/3    7.12/3    2.18/5    1.52/3  
                                         71.51/2  
                                          0.54/7  
  3 Svobodná Šárka                 72.52  3.32/8    9.25/5   12.35/6   16.36/5   17.54/5   21.35/3   24.44/2   35.36/1*  37.45/1*  44.09/1*  50.04/2   55.47/2   59.08/2   67.00/3   69.35/3   72.00/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.32/8    5.53/5    3.10/7    4.01/4    1.18/5    3.41/1*   3.09/1*  10.52/5    2.09/3    6.24/2    5.55/9    5.43/1*   3.21/7    7.52/4    2.35/7    2.25/8  
                                         72.52/3  
                                          0.52/3  
  4 Kožinová Jana                  75.05  3.23/6    9.42/7   12.18/5   16.20/4   17.37/4   24.51/5   29.46/6   39.45/6   43.38/5   50.47/5   54.14/4   60.46/5   63.21/5   69.57/4   72.07/4   74.13/4  
    SK Praga                              3.23/6    6.19/6    2.36/3    4.02/5    1.17/4    7.14/9    4.55/8    9.59/2    3.53/9    7.09/6    3.27/3    6.32/6    2.35/5    6.36/2    2.10/3    2.06/7  
                                         75.05/4  
                                          0.52/3  
  5 Bořánková Karolína             77.31  3.03/3    8.17/4   11.36/4   15.05/3   16.50/3   22.09/4   25.42/3   37.45/4   39.59/3   49.59/4   54.25/5   60.21/4   62.42/4   72.56/5   74.48/5   76.38/5  
    SK Kamenice                           3.03/3    5.14/4    3.19/8    3.29/3    1.45/8    5.19/6    3.33/4   12.03/8    2.14/4   10.00/9    4.26/4    5.56/3    2.21/2   10.14/8    1.52/1*   1.50/1* 
                                         77.31/5  
                                          0.53/6  
  6 Tichovská Martina              78.25  2.51/2    7.23/1*   9.22/1*  23.14/9   24.09/9   29.34/8   34.08/8   45.33/7   47.09/6   53.25/6   58.59/6   64.52/6   67.18/6   73.49/6   75.43/6   77.35/6  
    SK Praga                              2.51/2    4.32/1*   1.59/1*  13.52/9    0.55/1*   5.25/7    4.34/6   11.25/6    1.36/1*   6.16/1*   5.34/6    5.53/2    2.26/4    6.31/1*   1.54/2    1.52/3  
                                         78.25/6  
                                          0.50/1* 
  7 Bochenková Martina             90.10  2.10/1*   9.45/8   12.43/8   28.31/10  29.50/10  33.37/10  37.03/10  47.43/9   49.46/8   56.19/7   61.54/7   71.37/7   74.37/7   84.50/7   87.18/7   89.18/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.10/1*   7.35/9    2.58/5   15.48/10   1.19/6    3.47/2    3.26/2   10.40/4    2.03/2    6.33/3    5.35/7    9.43/9    3.00/6   10.13/7    2.28/6    2.00/6  
                                         90.10/7  
                                          0.52/3  
  8 Westin Kjersti                 95.14  4.06/10  10.58/9   15.20/9   19.42/6   20.53/6   26.20/7   31.35/7   46.06/8   49.37/7   57.11/8   66.32/9   74.11/8   79.35/8   89.16/8   92.18/8   94.11/8  
    SK Praga                              4.06/10   6.52/8    4.22/10   4.22/6    1.11/3    5.27/8    5.15/9   14.31/9    3.31/8    7.34/7    9.21/10   7.39/7    5.24/9    9.41/6    3.02/8    1.53/5  
                                         95.14/8  
                                          1.03/8  
  9 Zamazalová Kateřina           103.44  3.56/9   13.10/10  16.49/10  21.41/8   23.41/8   31.24/9   36.03/9   47.55/10  51.21/9   62.11/10  68.02/10  77.17/9   83.26/9   95.49/9   99.20/9  102.34/9  
    KOB TRETRA Praha                      3.56/9    9.14/10   3.39/9    4.52/7    2.00/9    7.43/10   4.39/7   11.52/7    3.26/6   10.50/10   5.51/8    9.15/8    6.09/10  12.23/9    3.31/9    3.14/10 
                                        103.44/9  
                                          1.10/10 
 10 Šmidrkalová Monika            110.44  3.12/4    9.39/6   12.38/7   20.10/7   21.15/7   25.48/6   29.38/5   39.43/5   52.05/10  60.44/9   65.29/8   79.23/10  83.53/10  99.10/10 106.39/10 109.38/10 
    SK LOB Nová Paka                      3.12/4    6.27/7    2.59/6    7.32/8    1.05/2    4.33/4    3.50/5   10.05/3   12.22/10   8.39/8    4.45/5   13.54/10   4.30/8   15.17/10   7.29/10   2.59/9  
                                        110.44/10 
                                          1.06/9  
    Kašková Kateřina           DISK       2.46/     7.09/    10.37/    17.42/    18.46/    22.48/    28.04/         /    43.10/         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Chrastava                          2.46/     4.23/     3.28/     7.05/     1.04/     4.02/     5.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Svobodová Jitka            DISK       4.08/    10.39/    14.24/    23.45/    25.01/    29.38/    34.39/    43.40/    49.01/    56.53/    62.23/    68.59/    73.46/    92.09/         /         /   
    KOB Dobřichovice                      4.08/     6.31/     3.45/     9.21/     1.16/     4.37/     5.01/     9.01/     5.21/     7.52/     5.30/     6.36/     4.47/    18.23/         /         /   
                                        101.05/   
                                              /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.7km  230m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-41      3-38      4-76      5-43      6-45      7-67      8-46      9-71     10-63     11-82     12-62     13-47     14-58     15-80     16-57    
                                      17-54     18-100   
  1 Podrábská Marie                67.56  2.57/3    9.08/3   10.59/3   14.37/3   18.02/1*  22.06/1*  26.55/1*  29.07/1*  32.21/1*  39.20/1*  42.19/1*  47.39/1*  50.52/1*  54.33/1*  57.04/1*  61.25/1* 
    Slavia Liberec orienteering           2.57/3    6.11/5    1.51/4    3.38/3    3.25/1*   4.04/3    4.49/4    2.12/3    3.14/1*   6.59/1*   2.59/2    5.20/1*   3.13/3    3.41/2    2.31/1*   4.21/2  
                                         64.43/1*  67.09/1*  67.56/1* 
                                          3.18/1*   2.26/2    0.47/2  
  2 Gajdová Kristina               74.00  2.13/1*   7.18/1*   9.00/1*  12.09/1*  18.20/2   22.17/2   28.05/2   30.15/2   36.16/2   45.11/2   48.05/2   53.55/2   56.49/2   60.25/2   62.56/2   67.16/2  
    USK Praha                             2.13/1*   5.05/1*   1.42/3    3.09/2    6.11/3    3.57/2    5.48/5    2.10/2    6.01/5    8.55/5    2.54/1*   5.50/3    2.54/1*   3.36/1*   2.31/1*   4.20/1* 
                                         70.39/2   73.15/2   74.00/2  
                                          3.23/2    2.36/3    0.45/1* 
  3 Pachnerová Dominika            80.08  7.11/4   13.17/4   14.52/4   17.40/4   23.01/3   26.51/3   30.42/3   33.12/3   38.23/3   46.23/3   50.04/3   55.40/3   58.51/3   62.34/3   65.24/3   70.09/3  
    OK Chrastava                          7.11/4    6.06/4    1.35/1*   2.48/1*   5.21/2    3.50/1*   3.51/2    2.30/4    5.11/3    8.00/3    3.41/4    5.36/2    3.11/2    3.43/3    2.50/3    4.45/3  
                                         76.56/3   79.12/3   80.08/3  
                                          6.47/5    2.16/1*   0.56/3  
  4 Škorpilová Jana                92.27  2.54/2    8.26/2   10.05/2   13.49/2   30.23/4   36.55/4   40.19/4   42.22/4   48.10/4   56.51/4   60.37/4   66.42/4   70.15/4   74.55/4   78.13/4   83.26/4  
    Sportcentrum Jičín                    2.54/2    5.32/2    1.39/2    3.44/4   16.34/5    6.32/5    3.24/1*   2.03/1*   5.48/4    8.41/4    3.46/5    6.05/4    3.33/4    4.40/5    3.18/4    5.13/4  
                                         87.22/4   91.11/4   92.27/4  
                                          3.56/3    3.49/5    1.16/5  
  5 Folprechtová Kateřina         100.52  8.46/5   14.49/5   17.01/5   22.08/5   35.04/5   39.12/5   43.18/5   46.25/5   51.16/5   58.50/5   62.05/5   70.43/5   74.43/5   78.38/5   83.59/5   91.48/5  
    USK Praha                             8.46/5    6.03/3    2.12/5    5.07/5   12.56/4    4.08/4    4.06/3    3.07/5    4.51/2    7.34/2    3.15/3    8.38/5    4.00/5    3.55/4    5.21/5    7.49/5  
                                         96.07/5   99.41/5  100.52/5  
                                          4.19/4    3.34/4    1.11/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         4.9km  145m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-75      3-83      4-84      5-42      6-77      7-45      8-70      9-71     10-67     11-69     12-62     13-59     14-55     15-88     16-100   
                                     
  1 Nehasilová Zuzana              89.00  6.08/1*   8.51/1*  11.14/1*  21.31/1*  24.00/1*  27.02/1*  31.15/1*  36.02/1*  39.03/1*  47.46/1*  50.53/1*  56.53/1*  66.13/1*  84.39/1*  85.54/1*  88.07/1* 
    KOB Děčín                             6.08/1*   2.43/1*   2.23/1*  10.17/1*   2.29/1*   3.02/1*   4.13/1*   4.47/1*   3.01/1*   8.43/1*   3.07/1*   6.00/1*   9.20/1*  18.26/1*   1.15/1*   2.13/1* 
                                         89.00/1* 
                                          0.53/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.6km  160m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-84      4-43      5-45      6-70      7-81      8-46      9-72     10-62     11-59     12-60     13-57     14-54     15-100   
  1 Tichá Jana                    104.58  3.23/1*   9.42/1*  22.26/1*  31.05/1*  38.01/1*  44.02/1*  51.43/1*  55.59/1*  60.31/1*  69.13/1*  80.51/1*  84.23/1*  94.12/1*  99.12/1* 103.44/1* 104.58/1* 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         3.23/1*   6.19/1*  12.44/1*   8.39/1*   6.56/1*   6.01/1*   7.41/1*   4.16/1*   4.32/1*   8.42/1*  11.38/1*   3.32/1*   9.49/1*   5.00/1*   4.32/1*   1.14/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.5km  195m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-49      3-36      4-38      5-76      6-42      7-77      8-51      9-81     10-63     11-82     12-62     13-72     14-79     15-80     16-57    
                                      17-54     18-100   
  1 Koštejn Vít                    56.37  2.35/1*   4.31/1*   6.38/2    9.32/1*  12.11/1*  17.10/2   20.57/2   25.07/2   26.34/2   31.39/2   33.21/2   38.18/2   41.09/2   44.55/2   47.38/2   52.00/2  
    OK Doksy                              2.35/1*   1.56/2    2.07/4    2.54/1*   2.39/2    4.59/5    3.47/6    4.10/5    1.27/3    5.05/3    1.42/1*   4.57/3    2.51/3    3.46/3    2.43/3    4.22/2  
                                         54.19/2   55.48/1*  56.37/1* 
                                          2.19/2    1.29/1*   0.49/5  
  2 Werner Michal                  56.52  2.40/2    4.36/2    6.26/1*  10.24/2   13.07/2   16.10/1*  18.42/1*  22.19/1*  23.38/1*  29.06/1*  32.22/1*  37.17/1*  40.25/1*  44.00/1*  46.13/1*  51.33/1* 
    SK Praga                              2.40/2    1.56/2    1.50/3    3.58/4    2.43/3    3.03/1*   2.32/2    3.37/2    1.19/1*   5.28/4    3.16/4    4.55/2    3.08/4    3.35/1*   2.13/2    5.20/4  
                                         54.09/1*  56.05/2   56.52/2  
                                          2.36/3    1.56/4    0.47/3  
  3 Jíra Tomáš                     60.42  2.51/3    9.48/5   11.16/5   14.39/5   17.02/5   20.07/3   22.46/3   26.14/3   27.39/3   33.10/3   36.26/3   41.05/3   43.43/3   48.04/3   50.10/3   55.27/4  
    SK Kamenice                           2.51/3    6.57/7    1.28/1*   3.23/3    2.23/1*   3.05/2    2.39/3    3.28/1*   1.25/2    5.31/5    3.16/4    4.39/1*   2.38/1*   4.21/6    2.06/1*   5.17/3  
                                         57.44/3   59.55/3   60.42/3  
                                          2.17/1*   2.11/5    0.47/3  
  4 Hennseler Ole                  64.10  5.08/7    6.49/3    8.32/3   12.37/3   15.28/3   21.20/4   24.59/5   28.54/5   30.25/4   35.26/5   37.18/4   42.22/4   45.10/4   48.52/4   51.47/4   55.18/3  
    German O-Team                         5.08/7    1.41/1*   1.43/2    4.05/5    2.51/4    5.52/7    3.39/5    3.55/4    1.31/4    5.01/2    1.52/2    5.04/4    2.48/2    3.42/2    2.55/4    3.31/1* 
                                         61.55/4   63.32/4   64.10/4  
                                          6.37/7    1.37/2    0.38/2  
  5 Navrátil Šimon                 72.39  3.27/4    7.53/4   10.54/4   13.50/4   16.43/4   22.08/5   24.19/4   28.12/4   30.27/5   34.59/4   37.25/5   47.18/5   51.14/5   55.06/5   59.24/5   67.17/5  
    SK Praga                              3.27/4    4.26/4    3.01/5    2.56/2    2.53/5    5.25/6    2.11/1*   3.53/3    2.15/6    4.32/1*   2.26/3    9.53/7    3.56/6    3.52/4    4.18/7    7.53/7  
                                         70.08/5   72.03/5   72.39/5  
                                          2.51/4    1.55/3    0.36/1* 
  6 Novák Filip                    93.13  4.38/6   10.53/7   14.19/6   18.38/6   22.24/6   26.36/6   31.55/7   45.59/7   47.53/7   55.01/7   62.24/7   68.14/6   72.06/6   76.04/6   79.10/6   85.53/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.38/6    6.15/5    3.26/6    4.19/6    3.46/7    4.12/3    5.19/7   14.04/7    1.54/5    7.08/6    7.23/6    5.50/5    3.52/5    3.58/5    3.06/5    6.43/6  
                                         89.20/6   92.14/6   93.13/6  
                                          3.27/5    2.54/7    0.59/7  
  7 Janeček Mirek                  96.05  4.22/5   10.42/6   14.58/7   19.27/7   23.10/7   27.22/7   30.29/6   37.03/6   42.14/6   52.36/6   61.43/6   68.44/7   74.03/7   79.05/7   82.30/7   88.50/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.22/5    6.20/6    4.16/7    4.29/7    3.43/6    4.12/3    3.07/4    6.34/6    5.11/7   10.22/7    9.07/7    7.01/6    5.19/7    5.02/7    3.25/6    6.20/5  
                                         92.20/7   95.10/7   96.05/7  
                                          3.30/6    2.50/6    0.55/6  
    Melichar Vojtěch           DISK       2.39/    13.36/    15.22/    18.31/    21.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Loko Liberec                       2.39/    10.57/     1.46/     3.09/     2.33/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /    59.37/   
                                              /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         6.9km  245m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-36      3-44      4-45      5-67      6-46      7-81      8-87      9-73     10-74     11-52     12-82     13-62     14-58     15-80     16-55    
                                      17-100   
  1 Fürst Matouš                   59.15  3.41/2    4.44/2    6.40/1*  10.09/1*  12.30/1*  14.04/1*  16.22/1*  24.07/1*  27.59/1*  33.13/2   35.38/2   43.03/1*  46.34/1*  50.05/1*  52.40/1*  56.34/1* 
    TJ Loko Liberec                       3.41/2    1.03/1*   1.56/1*   3.29/3    2.21/1*   1.34/4    2.18/3    7.45/1*   3.52/3    5.14/6    2.25/1*   7.25/1*   3.31/1*   3.31/2    2.35/4    3.54/1* 
                                         58.35/1*  59.15/1* 
                                          2.01/2    0.40/2  
  2 Doellgast Moritz               63.33  3.39/1*   4.43/1*   7.05/2   10.26/2   14.21/2   15.44/2   17.30/2   26.21/2   29.13/2   31.55/1*  35.07/1*  44.54/2   48.51/2   54.34/2   56.41/2   60.49/2  
    German O-Team                         3.39/1*   1.04/2    2.22/4    3.21/1*   3.55/5    1.23/2    1.46/1*   8.51/3    2.52/2    2.42/3    3.12/4    9.47/2    3.57/3    5.43/4    2.07/3    4.08/3  
                                         62.50/2   63.33/2  
                                          2.01/2    0.43/4  
  3 Graetsch Markus                69.21  4.42/3    6.24/3    9.12/3   12.46/3   15.26/3   17.38/3   21.18/3   30.27/3   33.13/3   35.45/3   38.45/3   50.11/3   54.04/3   59.05/3   61.40/3   66.35/3  
    OOB TJ Turnov                         4.42/3    1.42/5    2.48/6    3.34/4    2.40/3    2.12/5    3.40/4    9.09/4    2.46/1*   2.32/2    3.00/3   11.26/5    3.53/2    5.01/3    2.35/4    4.55/4  
                                         68.39/3   69.21/3  
                                          2.04/4    0.42/3  
  4 Illner Vojtěch                 72.43 11.28/5   13.40/5   15.56/5   19.55/5   22.25/5   23.53/5   25.58/5   34.37/4   41.38/4   43.40/4   46.10/4   56.40/4   60.40/4   64.09/4   66.13/4   70.11/4  
    Oddíl OB Kotlářka                    11.28/5    2.12/6    2.16/2    3.59/5    2.30/2    1.28/3    2.05/2    8.39/2    7.01/4    2.02/1*   2.30/2   10.30/3    4.00/4    3.29/1*   2.04/2    3.58/2  
                                         71.59/4   72.43/4  
                                          1.48/1*   0.44/5  
  5 Boskovský Vojtěch              95.21  9.26/4   10.52/4   13.08/4   16.29/4   20.22/4   21.42/4   25.43/4   40.32/5   49.42/5   52.37/5   56.28/5   67.42/5   73.11/5   82.22/5   84.17/5   90.50/5  
    OK Doksy                              9.26/4    1.26/4    2.16/2    3.21/1*   3.53/4    1.20/1*   4.01/5   14.49/5    9.10/5    2.55/4    3.51/5   11.14/4    5.29/5    9.11/5    1.55/1*   6.33/5  
                                         94.44/5   95.21/5  
                                          3.54/6    0.37/1* 
  6 Vaniš Ondřej                  157.35 21.34/6   22.49/6   25.20/6   29.54/6   42.41/6   47.36/6   55.19/6   72.57/6   84.21/6   89.34/6   94.25/6  111.29/6  121.08/6  130.50/6  138.15/6  153.25/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     21.34/6    1.15/3    2.31/5    4.34/6   12.47/6    4.55/6    7.43/6   17.38/6   11.24/6    5.13/5    4.51/6   17.04/6    9.39/6    9.42/6    7.25/6   15.10/6  
                                        156.43/6  157.35/6  
                                          3.18/5    0.52/6  
    Landovský Jakub            DISK      27.36/    28.53/    31.09/    34.31/    38.26/    39.47/    43.41/         /         /         /         /         /         /         /         /    74.11/   
    SK Praga                             27.36/     1.17/     2.16/     3.22/     3.55/     1.21/     3.54/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         80.31/    81.52/   
                                          6.20/     1.21/   
    Sokolář Ondřej             DISK       6.15/     9.24/    16.49/    22.06/    26.36/    30.03/    34.18/    52.11/    57.44/    64.06/    69.46/    82.08/    89.44/         /         /         /   
    SOK TJ Turnov                         6.15/     3.09/     7.25/     5.17/     4.30/     3.27/     4.15/    17.53/     5.33/     6.22/     5.40/    12.22/     7.36/         /         /         /   
                                              /   106.31/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        10.1km  390m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-37      3-39      4-40      5-43      6-45      7-46      8-50      9-73     10-74     11-52     12-53     13-63     14-64     15-65     16-70    
                                      17-51     18-67     19-49     20-32     21-69     22-72     23-61     24-58     25-56     26-100   
  1 Hora Vojtěch                   81.47  1.58/1*   5.34/1*   7.14/1*   8.37/1*  12.08/2   16.11/3   19.25/2   29.25/2   33.52/3   35.30/2   38.02/2   43.58/2   45.26/2   49.39/2   51.43/2   55.01/1* 
    SK Praga                              1.58/1*   3.36/1*   1.40/3    1.23/1*   3.31/5    4.03/15   3.14/3   10.00/4    4.27/11   1.38/1*   2.32/3    5.56/8    1.28/2    4.13/3    2.04/2    3.18/6  
                                         57.29/1*  59.41/1*  62.15/1*  62.48/1*  65.34/1*  67.46/2   71.13/2   74.07/2   78.48/2   81.02/2   81.47/2  
                                          2.28/6    2.12/1*   2.34/2    0.33/10   2.46/2    2.12/11   3.27/6    2.54/8    4.41/1*   2.14/2    0.45/4  
  2 Loesch Soeren                  84.32  3.14/14   7.09/7    8.56/7   10.42/7   15.34/5   18.30/4   21.49/4   32.29/5   35.26/5   38.01/5   40.46/5   45.53/4   47.27/4   51.18/4   53.12/4   56.43/4  
    German O-Team                         3.14/14   3.55/2    1.47/6    1.46/10   4.52/11   2.56/7    3.19/4   10.40/5    2.57/1*   2.35/7    2.45/7    5.07/1*   1.34/3    3.51/2    1.54/1*   3.31/13 
                                         58.48/4   61.08/4   65.38/4   66.04/4   68.45/4   70.06/3   74.42/4   76.48/3   81.38/3   83.55/3   84.32/3  
                                          2.05/1*   2.20/3    4.30/13   0.26/4    2.41/1*   1.21/1*   4.36/15   2.06/1*   4.50/4    2.17/3    0.37/1* 
  3 Chloupek Adam                  86.37  2.02/3    6.04/2    7.48/2    9.14/2   11.56/1*  15.53/2   18.52/1*  28.02/1*  31.02/1*  34.08/1*  36.24/1*  41.32/1*  43.06/1*  47.50/1*  50.07/1*  56.32/3  
    SK Žabovřesky Brno                    2.02/3    4.02/5    1.44/4    1.26/2    2.42/1*   3.57/14   2.59/1*   9.10/2    3.00/2    3.06/14   2.16/1*   5.08/2    1.34/3    4.44/7    2.17/6    6.25/21 
                                         58.42/3   61.01/3   63.52/3   64.16/3   67.42/3   71.06/4   74.30/3   77.36/4   83.06/4   85.57/4   86.37/4  
                                          2.10/3    2.19/2    2.51/4    0.24/2    3.26/10   3.24/20   3.24/5    3.06/10   5.30/7    2.51/9    0.40/2  
  4 Antoš Filip                    95.04  2.00/2    6.06/3    8.21/5   10.01/5   18.03/11  20.58/9   24.38/9   35.31/7   40.05/6   42.20/6   45.08/6   51.33/6   53.13/6   58.19/5   60.46/5   64.04/5  
    SK LOB Nová Paka                      2.00/2    4.06/7    2.15/14   1.40/6    8.02/14   2.55/6    3.40/11  10.53/7    4.34/12   2.15/4    2.48/8    6.25/12   1.40/5    5.06/8    2.27/9    3.18/6  
                                         66.56/5   69.38/6   72.38/5   73.16/5   76.33/5   79.10/5   82.20/5   85.24/5   91.13/5   94.17/5   95.04/5  
                                          2.52/15   2.42/10   3.00/5    0.38/18   3.17/8    2.37/17   3.10/3    3.04/9    5.49/9    3.04/11   0.47/7  
  5 Kraemer Andrei                 96.46  2.26/7    7.36/9   10.08/12  12.40/14  21.15/14  27.18/16  30.52/16  40.24/13  44.15/12  47.29/12  51.52/13  57.38/12  59.30/12  63.11/9   65.22/7   68.44/7  
    German O-Team                         2.26/7    5.10/13   2.32/18   2.32/21   8.35/15   6.03/22   3.34/6    9.32/3    3.51/9    3.14/15   4.23/20   5.46/5    1.52/11   3.41/1*   2.11/4    3.22/9  
                                         71.07/7   73.42/7   76.43/7   77.12/7   80.21/7   81.46/7   86.45/6   88.52/6   93.43/6   95.53/6   96.46/6  
                                          2.23/5    2.35/7    3.01/6    0.29/6    3.09/6    1.25/2    4.59/17   2.07/2    4.51/5    2.10/1*   0.53/13 
  6 Novák Daniel                  101.39  2.28/8    7.43/10   9.57/10  11.35/8   22.01/16  24.38/14  28.38/13  40.19/12  44.09/11  46.32/11  49.04/11  54.55/10  56.45/9   63.35/11  65.54/9   69.06/9  
    OK Doksy                              2.28/8    5.15/14   2.14/12   1.38/5   10.26/17   2.37/1*   4.00/15  11.41/12   3.50/8    2.23/6    2.32/3    5.51/7    1.50/9    6.50/13   2.19/7    3.12/3  
                                         72.07/9   75.17/9   80.43/11  81.10/11  84.28/10  86.49/10  90.16/10  93.01/9   98.29/9  100.53/8  101.39/7  
                                          3.01/18   3.10/16   5.26/17   0.27/5    3.18/9    2.21/13   3.27/6    2.45/6    5.28/6    2.24/6    0.46/5  
  7 Bejr Zdeněk                   101.41  4.13/19   9.03/15  11.27/16  13.44/16  18.57/13  21.35/10  25.20/10  37.30/9   41.18/7   43.39/7   47.50/8   54.09/8   56.04/8   63.05/8   66.27/11  69.48/10 
    SK LOB Nová Paka                      4.13/19   4.50/11   2.24/16   2.17/20   5.13/12   2.38/2    3.45/12  12.10/14   3.48/7    2.21/5    4.11/19   6.19/11   1.55/12   7.01/14   3.22/22   3.21/8  
                                         72.42/10  75.21/10  78.39/8   79.15/8   82.51/8   84.39/8   87.47/8   90.53/8   97.29/7  100.50/7  101.41/8  
                                          2.54/16   2.39/9    3.18/10   0.36/13   3.36/12   1.48/6    3.08/2    3.06/10   6.36/12   3.21/14   0.51/10 
  8 Luštický Martin               102.20  2.45/12   8.54/14  10.40/13  12.25/13  16.23/7   19.10/5   22.20/5   31.02/4   34.32/4   37.48/4   40.22/4   47.09/5   52.05/5   59.17/6   61.44/6   65.01/6  
    TJ Jiskra Hořice                      2.45/12   6.09/17   1.46/5    1.45/9    3.58/6    2.47/3    3.10/2    8.42/1*   3.30/4    3.16/16   2.34/5    6.47/15   4.56/20   7.12/16   2.27/9    3.17/4  
                                         67.08/6   69.35/5   76.27/6   76.56/6   79.49/6   81.25/6   87.23/7   90.09/7   98.01/8  101.36/9  102.20/9  
                                          2.07/2    2.27/6    6.52/21   0.29/6    2.53/5    1.36/3    5.58/19   2.46/7    7.52/15   3.35/15   0.44/3  
  9 Spaeth Felix                  102.32  2.04/4   15.13/20  17.01/19  19.01/19  23.23/17  27.18/16  30.57/17  44.15/18  50.30/18  53.35/18  57.09/18  65.02/18  66.44/18  71.07/16  73.19/15  76.11/15 
    German O-Team                         2.04/4   13.09/22   1.48/7    2.00/18   4.22/7    3.55/13   3.39/10  13.18/18   6.15/19   3.05/13   3.34/15   7.53/18   1.42/6    4.23/5    2.12/5    2.52/1* 
                                         78.41/15  81.01/14  83.37/13  84.00/13  86.51/12  88.32/12  92.06/12  94.39/11  99.24/10 101.44/10 102.32/10 
                                          2.30/8    2.20/3    2.36/3    0.23/1*   2.51/3    1.41/5    3.34/11   2.33/3    4.45/2    2.20/4    0.48/8  
 10 Novák Jiří                    104.49  5.07/21   9.11/16  10.46/14  12.18/12  15.20/4   19.48/8   24.06/8   36.11/8   41.27/8   44.30/9   48.39/10  55.15/11  57.16/10  62.43/7   65.24/8   69.00/8  
    SK LOB Nová Paka                      5.07/21   4.04/6    1.35/2    1.32/4    3.02/2    4.28/18   4.18/18  12.05/13   5.16/18   3.03/12   4.09/18   6.36/13   2.01/14   5.27/9    2.41/14   3.36/15 
                                         71.49/8   74.41/8   79.24/9   79.56/9   86.08/11  88.10/11  91.26/11  95.37/12 101.10/11 103.58/11 104.49/11 
                                          2.49/14   2.52/12   4.43/14   0.32/8    6.12/19   2.02/8    3.16/4    4.11/20   5.33/8    2.48/8    0.51/10 
 11 Zajíc Vítězslav               109.44  4.07/17   8.08/12  11.15/15  13.05/15  17.39/10  23.20/13  29.04/14  40.33/14  45.22/13  49.49/14  53.42/16  61.09/16  63.20/15  69.12/14  71.54/14  75.24/14 
    KOB TRETRA Praha                      4.07/17   4.01/4    3.07/20   1.50/12   4.34/8    5.41/20   5.44/22  11.29/10   4.49/15   4.27/19   3.53/16   7.27/16   2.11/16   5.52/10   2.42/16   3.30/12 
                                         78.08/14  81.36/15  84.45/14  85.21/14  88.34/13  91.35/13  94.39/13  98.23/13 105.53/12 108.49/13 109.44/12 
                                          2.44/11   3.28/18   3.09/7    0.36/13   3.13/7    3.01/19   3.04/1*   3.44/15   7.30/14   2.56/10   0.55/16 
 12 Matějů Michal                 109.48  2.31/9    7.56/11   9.47/9   11.37/9   16.23/7   19.12/6   23.25/7   39.04/11  42.41/10  45.16/10  48.25/9   54.13/9   57.29/11  63.27/10  66.14/10  70.31/11 
    Slavia Liberec orienteering           2.31/9    5.25/15   1.51/8    1.50/12   4.46/9    2.49/4    4.13/16  15.39/20   3.37/5    2.35/7    3.09/13   5.48/6    3.16/18   5.58/11   2.47/17   4.17/17 
                                         73.16/11  76.39/11  79.53/10  80.25/10  84.17/9   86.21/9   89.48/9   93.17/10 106.01/13 108.42/12 109.48/13 
                                          2.45/13   3.23/17   3.14/9    0.32/8    3.52/13   2.04/9    3.27/6    3.29/13  12.44/19   2.41/7    1.06/19 
 13 Bořánek Petr                  111.57  2.35/10   7.19/8    9.46/8   11.45/10  16.35/9   21.42/11  25.31/11  44.05/17  48.19/17  53.38/19  56.37/17  62.51/17  64.47/17  71.54/17  74.28/17  77.52/17 
    USK Praha                             2.35/10   4.44/10   2.27/17   1.59/17   4.50/10   5.07/19   3.49/14  18.34/21   4.14/10   5.19/20   2.59/12   6.14/9    1.56/13   7.07/15   2.34/13   3.24/10 
                                         80.47/17  83.50/17  87.40/17  88.16/17  92.08/17  94.04/16  98.50/15 101.30/15 107.57/14 111.04/14 111.57/14 
                                          2.55/17   3.03/13   3.50/11   0.36/13   3.52/13   1.56/7    4.46/16   2.40/5    6.27/10   3.07/12   0.53/13 
 14 Landovský Tomáš               118.26  2.48/13   6.44/6    8.14/3    9.56/4   21.15/14  27.06/15  30.40/15  43.33/16  47.20/15  50.49/16  53.41/15  60.19/14  62.08/14  66.39/12  69.10/12  72.39/12 
    SK Praga                              2.48/13   3.56/3    1.30/1*   1.42/7   11.19/18   5.51/21   3.34/6   12.53/17   3.47/6    3.29/17   2.52/10   6.38/14   1.49/8    4.31/6    2.31/11   3.29/11 
                                         75.23/12  78.10/12  81.20/12  82.39/12  90.31/14  92.42/14  96.33/14 100.27/14 113.31/15 117.17/15 118.26/15 
                                          2.44/11   2.47/11   3.10/8    1.19/21   7.52/22   2.11/10   3.51/12   3.54/17  13.04/20   3.46/17   1.09/20 
 15 Pašek František               118.53  2.11/5    6.43/5    8.41/6   10.34/6   15.54/6   19.18/7   22.53/6   34.26/6   41.36/9   44.15/8   47.05/7   52.46/7   54.34/7   66.55/13  69.48/13  73.30/13 
    SK Kamenice                           2.11/5    4.32/9    1.58/10   1.53/14   5.20/13   3.24/10   3.35/8   11.33/11   7.10/21   2.39/10   2.50/9    5.41/4    1.48/7   12.21/20   2.53/18   3.42/16 
                                         76.43/13  80.11/13  86.24/15  87.00/15  91.21/15  93.36/15 103.03/17 107.05/17 113.46/16 118.01/16 118.53/16 
                                          3.13/19   3.28/18   6.13/18   0.36/13   4.21/15   2.15/12   9.27/21   4.02/18   6.41/13   4.15/18   0.52/12 
 16 Henych Petr                   120.41  2.35/10   8.08/12  10.06/11  11.48/11  24.13/18  27.21/18  31.45/18  43.11/15  48.11/16  50.15/15  52.50/14  60.31/15  64.11/16  70.53/15  73.34/16  76.51/16 
    Slavia Liberec orienteering           2.35/10   5.33/16   1.58/10   1.42/7   12.25/20   3.08/8    4.24/19  11.26/9    5.00/17   2.04/3    2.35/6    7.41/17   3.40/19   6.42/12   2.41/14   3.17/4  
                                         79.20/16  81.55/16  86.39/16  87.16/16  92.00/16  94.21/17  99.36/16 103.28/16 116.32/18 119.52/17 120.41/17 
                                          2.29/7    2.35/7    4.44/15   0.37/17   4.44/16   2.21/13   5.15/18   3.52/16  13.04/20   3.20/13   0.49/9  
 17 Jirků Roman                   121.32  3.14/14  11.23/18  13.43/18  15.30/18  18.54/12  23.15/12  27.31/12  38.54/10  45.29/14  48.04/13  51.24/12  59.37/13  61.56/13  74.20/18  76.53/18  80.24/18 
    OK Jihlava                            3.14/14   8.09/18   2.20/15   1.47/11   3.24/4    4.21/17   4.16/17  11.23/8    6.35/20   2.35/7    3.20/14   8.13/19   2.19/17  12.24/21   2.33/12   3.31/13 
                                         83.01/18  86.35/18  90.59/18  91.46/18  99.00/18 101.38/18 105.56/18 109.38/18 116.05/17 120.39/18 121.32/18 
                                          2.37/10   3.34/20   4.24/12   0.47/19   7.14/21   2.38/18   4.18/14   3.42/14   6.27/10   4.34/19   0.53/13 
 18 Hejl Jakub                    134.09  3.14/14  16.19/21  18.51/20  20.49/20  30.44/20  34.30/20  37.59/20  50.11/20  55.07/20  59.23/20  62.20/20  67.51/19  69.42/19  79.42/19  82.08/19  93.53/19 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.14/14  13.05/21   2.32/18   1.58/16   9.55/16   3.46/12   3.29/5   12.12/15   4.56/16   4.16/18   2.57/11   5.31/3    1.51/10  10.00/19   2.26/8   11.45/22 
                                         96.14/19  99.21/19 104.39/19 105.14/19 108.41/19 111.07/19 114.40/19 117.57/19 127.15/19 133.13/19 134.09/19 
                                          2.21/4    3.07/15   5.18/16   0.35/11   3.27/11   2.26/15   3.33/10   3.17/12   9.18/17   5.58/21   0.56/17 
 19 Tichý Martin                  162.15  4.08/18  16.19/21  20.23/21  22.30/21  38.11/21  42.26/21  46.57/21  65.50/22  70.38/21  76.54/22  83.18/21  91.44/21  93.48/21 111.52/21 114.51/21 119.25/21 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         4.08/18  12.11/20   4.04/21   2.07/19  15.41/21   4.15/16   4.31/20  18.53/22   4.48/14   6.16/22   6.24/21   8.26/20   2.04/15  18.04/22   2.59/19   4.34/18 
                                        123.20/21 126.23/21 132.41/21 133.37/21 138.48/21 141.21/21 145.30/20 149.39/20 157.32/20 161.14/20 162.15/20 
                                          3.55/21   3.03/13   6.18/19   0.56/20   5.11/17   2.33/16   4.09/13   4.09/19   7.53/16   3.42/16   1.01/18 
 20 Urban Hynek                   180.20  6.01/22  10.55/17  13.09/17  15.03/17  26.50/19  30.03/19  33.40/19  46.00/19  50.39/19  53.34/17  57.33/19  78.41/20  85.42/20  94.52/20  97.56/20 102.44/20 
    Atleti v akci                         6.01/22   4.54/12   2.14/12   1.54/15  11.47/19   3.13/9    3.37/9   12.20/16   4.39/13   2.55/11   3.59/17  21.08/21   7.01/22   9.10/18   3.04/20   4.48/19 
                                        106.07/20 110.35/20 119.57/20 120.32/20 126.37/20 132.54/20 146.25/21 152.51/21 172.22/21 178.42/21 180.20/21 
                                          3.23/20   4.28/21   9.22/22   0.35/11   6.05/18   6.17/22  13.31/22   6.26/22  19.31/22   6.20/22   1.38/22 
 21 Koč Zdeněk                    192.16  4.29/20  13.39/19  21.04/22  24.03/22  40.33/22  44.14/22  48.52/22  62.53/21  70.53/22  76.24/21  83.46/22 111.42/22 117.12/22 126.14/22 129.28/22 134.22/22 
    SK Meteor Kačerov Praha               4.29/20   9.10/19   7.25/22   2.59/22  16.30/22   3.41/11   4.38/21  14.01/19   8.00/22   5.31/21   7.22/22  27.56/22   5.30/21   9.02/17   3.14/21   4.54/20 
                                        139.08/22 144.42/22 151.26/22 152.49/22 159.20/22 164.00/22 171.18/22 176.24/22 186.28/22 191.07/22 192.16/22 
                                          4.46/22   5.34/22   6.44/20   1.23/22   6.31/20   4.40/21   7.18/20   5.06/21  10.04/18   4.39/20   1.09/20 
    Drahokoupil Aleš           DISK       2.23/     6.17/     8.04/     9.35/    13.00/    16.41/    19.38/         /         /         /         /    43.02/    44.41/    49.06/    51.44/    55.00/   
    Oddíl OB Kotlářka                     2.23/     3.54/     1.47/     1.31/     3.25/     3.41/     2.57/         /         /         /         /         /     1.39/     4.25/     2.38/     3.16/   
                                         57.21/    60.24/    66.46/    67.30/    71.21/    76.00/    80.08/    87.06/    93.41/    96.42/    97.36/   
                                          2.21/     3.03/     6.22/     0.44/     3.51/     4.39/     4.08/     6.58/     6.35/     3.01/     0.54/   
    Hoolihan John              DISK       3.21/     9.56/    13.44/    17.13/    23.00/    29.02/    33.51/    50.12/    57.30/    63.25/    83.39/         /         /         /         /         /   
    Hoolihan Team                         3.21/     6.35/     3.48/     3.29/     5.47/     6.02/     4.49/    16.21/     7.18/     5.55/    20.14/         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   104.07/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Horáček Michal             DISK       2.02/     6.24/     7.51/     9.17/    12.04/    14.26/    17.33/    29.36/    33.41/    35.28/    38.24/    44.00/    45.36/    50.08/    52.18/         /   
    Slavia Liberec orienteering           2.02/     4.22/     1.27/     1.26/     2.47/     2.22/     3.07/    12.03/     4.05/     1.47/     2.56/     5.36/     1.36/     4.32/     2.10/         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    87.57/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Janovský Tomáš             DISK       4.33/    13.21/    16.32/    18.38/    24.39/    28.32/    33.14/    58.46/    63.46/         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Praga                              4.33/     8.48/     3.11/     2.06/     6.01/     3.53/     4.42/    25.32/     5.00/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /    98.04/    99.11/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.07/   
    Kondrát Martin             DISK       2.45/     7.18/     9.45/    12.14/    16.03/    18.27/    27.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Praga                              2.45/     4.33/     2.27/     2.29/     3.49/     2.24/     9.11/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    50.41/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kořínek Tomáš              DISK       3.00/     7.47/     9.54/    11.36/    29.27/    32.51/    36.19/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Jiskra Nový Bor                    3.00/     4.47/     2.07/     1.42/    17.51/     3.24/     3.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         39.33/    43.01/    46.33/    47.32/    52.34/    55.23/    59.17/    63.07/    71.35/    75.17/    76.12/   
                                              /     3.28/     3.32/     0.59/     5.02/     2.49/     3.54/     3.50/     8.28/     3.42/     0.55/   
    Friedrichs Bjarne          DISK       2.20/     6.49/     8.34/    10.13/    13.22/    15.53/    19.18/    28.23/    32.25/    34.29/    37.08/    42.37/    44.05/         /         /         /   
    German O-Team                         2.20/     4.29/     1.45/     1.39/     3.09/     2.31/     3.25/     9.05/     4.02/     2.04/     2.39/     5.29/     1.28/         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    57.25/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Nykodým Miloš              DISK       2.17/     5.52/     7.29/     8.47/    11.11/    13.27/    16.24/    26.22/    29.22/    31.06/    33.28/    38.41/    40.08/    44.11/    46.21/         /   
    SK Žabovřesky Brno                    2.17/     3.35/     1.37/     1.18/     2.24/     2.16/     2.57/     9.58/     3.00/     1.44/     2.22/     5.13/     1.27/     4.03/     2.10/         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    70.06/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Thomas Rewig               DISK       5.34/     9.42/    11.56/    13.37/    19.22/    36.47/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    German O-Team                         5.34/     4.08/     2.14/     1.41/     5.45/    17.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    40.04/    43.23/    44.05/    47.25/    50.23/    56.27/    60.36/    68.15/    70.59/    71.51/   
                                              /         /     3.19/     0.42/     3.20/     2.58/     6.04/     4.09/     7.39/     2.44/     0.52/   
    Žitný Tomáš                DISK-LIM.  2.45/     8.46/    11.49/    13.41/    23.43/    27.28/    34.08/    49.24/    54.53/    70.02/    74.05/    83.24/    85.50/    93.03/    96.05/   102.08/   
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.45/     6.01/     3.03/     1.52/    10.02/     3.45/     6.40/    15.16/     5.29/    15.09/     4.03/     9.19/     2.26/     7.13/     3.02/     6.03/   
                                        105.18/   113.23/   119.07/   119.51/   125.45/   129.54/   135.50/   140.21/   150.06/   154.41/   155.31/   
                                          3.10/     8.05/     5.44/     0.44/     5.54/     4.09/     5.56/     4.31/     9.45/     4.35/     0.50/   
 32 Kořínek Jindřich          MS   81.26  2.12/6    6.28/4    8.20/4    9.51/3   12.54/3   15.48/1*  19.36/3   30.17/3   33.42/2   35.45/3   38.09/3   44.24/3   45.49/3   50.05/3   52.10/3   55.08/2  
    OOB TJ Turnov                         2.12/6    4.16/8    1.52/9    1.31/3    3.03/3    2.54/5    3.48/13  10.41/6    3.25/3    2.03/2    2.24/2    6.15/10   1.25/1*   4.16/4    2.05/3    2.58/2  
                                         57.40/2   60.00/2   62.32/2   62.57/2   65.48/2   67.26/1*  70.57/1*  73.33/1*  78.20/1*  80.40/1*  81.26/1* 
                                          2.32/9    2.20/3    2.32/1*   0.25/3    2.51/3    1.38/4    3.31/9    2.36/4    4.47/3    2.20/4    0.46/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         8.6km  360m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-37      3-39      4-76      5-43      6-44      7-46      8-50      9-52     10-53     11-90     12-64     13-65     14-70     15-71     16-67    
                                      17-69     18-72     19-61     20-60     21-56     22-100   
  1 Žemla Tomáš                    93.27  3.58/5    8.45/4   10.51/3   13.03/3   17.26/1*  19.36/2   25.54/2   39.48/2   42.25/2   49.16/1*  50.46/1*  55.53/1*  58.24/1*  62.11/1*  64.27/1*  68.38/1* 
    SK Kamenice                           3.58/5    4.47/3    2.06/3    2.12/2    4.23/2    2.10/5    6.18/3   13.54/4    2.37/2    6.51/2    1.30/2    5.07/3    2.31/2    3.47/4    2.16/3    4.11/3  
                                         70.46/1*  75.08/1*  79.38/1*  82.50/1*  89.31/1*  92.33/1*  93.27/1* 
                                          2.08/2    4.22/5    4.30/4    3.12/4    6.41/2    3.02/2    0.54/3  
  2 Kadavý Petr                    96.38  2.54/2    7.05/1*   9.46/2   11.43/1*  22.18/5   24.21/5   30.12/3   43.51/4   46.09/3   54.00/4   58.44/4   63.39/4   66.07/4   69.23/4   71.16/4   74.49/3  
    OK Chrastava                          2.54/2    4.11/1*   2.41/4    1.57/1*  10.35/5    2.03/4    5.51/1*  13.39/3    2.18/1*   7.51/3    4.44/6    4.55/1*   2.28/1*   3.16/1*   1.53/1*   3.33/1* 
                                         77.40/3   79.53/2   83.55/3   86.22/2   92.45/2   95.56/2   96.38/2  
                                          2.51/4    2.13/1*   4.02/2    2.27/1*   6.23/1*   3.11/3    0.42/1* 
  3 Vokurka Jan                    99.04  3.31/4    8.21/3   11.54/4   14.42/4   21.12/3   23.32/4   30.26/4   43.41/3   46.23/4   53.03/3   54.39/3   59.41/3   62.14/3   65.59/2   68.14/2   72.37/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.31/4    4.50/4    3.33/6    2.48/4    6.30/4    2.20/6    6.54/4   13.15/2    2.42/3    6.40/1*   1.36/3    5.02/2    2.33/3    3.45/3    2.15/2    4.23/4  
                                         77.14/2   79.53/2   83.43/2   86.44/3   95.19/3   98.17/3   99.04/3  
                                          4.37/6    2.39/2    3.50/1*   3.01/2    8.35/5    2.58/1*   0.47/2  
  4 Pohl Zdeněk                   107.43  3.10/3    7.46/2    9.30/1*  12.43/2   17.59/2   19.24/1*  25.16/1*  37.49/1*  42.23/1*  50.30/2   51.49/2   59.08/2   62.13/2   66.11/3   70.49/3   76.16/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.10/3    4.36/2    1.44/1*   3.13/6    5.16/3    1.25/2    5.52/2   12.33/1*   4.34/6    8.07/4    1.19/1*   7.19/5    3.05/5    3.58/5    4.38/6    5.27/6  
                                         78.44/4   83.44/4   88.03/4   91.29/4  103.17/4  106.41/4  107.43/4  
                                          2.28/3    5.00/6    4.19/3    3.26/5   11.48/6    3.24/4    1.02/6  
  5 Kvapil Petr                   118.33  4.16/6   11.36/5   14.20/6   17.20/6   21.13/4   22.45/3   31.49/5   47.05/5   50.10/5   59.07/5   62.18/5   72.32/5   76.00/5   81.06/5   84.00/5   89.24/5  
    SOK TJ Turnov                         4.16/6    7.20/5    2.44/5    3.00/5    3.53/1*   1.32/3    9.04/5   15.16/5    3.05/5    8.57/5    3.11/5   10.14/6    3.28/6    5.06/6    2.54/5    5.24/5  
                                         93.30/5   97.13/5  102.22/5  105.32/5  113.02/5  117.33/5  118.33/5  
                                          4.06/5    3.43/3    5.09/5    3.10/3    7.30/4    4.31/6    1.00/5  
  6 Nehasil David                 124.21  2.35/1*  11.36/5   13.35/5   16.06/5   29.14/6   30.02/6   44.10/6   60.50/6   63.45/6   75.48/6   77.29/6   84.16/6   86.50/6   90.27/6   92.45/6   96.39/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.35/1*   9.01/6    1.59/2    2.31/3   13.08/6    0.48/1*  14.08/6   16.40/6    2.55/4   12.03/6    1.41/4    6.47/4    2.34/4    3.37/2    2.18/4    3.54/2  
                                         98.28/6  102.21/6  109.16/6  112.50/6  119.46/6  123.22/6  124.21/6  
                                          1.49/1*   3.53/4    6.55/6    3.34/6    6.56/3    3.36/5    0.59/4  
    Žemlík Pavel               DISK       2.40/    14.09/    16.21/    18.24/    24.07/    25.30/    32.57/         /         /         /         /         /         /         /    36.17/    39.59/   
    SKOB Zlín                             2.40/    11.29/     2.12/     2.03/     5.43/     1.23/     7.27/         /         /         /         /         /         /         /         /     3.42/   
                                         42.11/    45.33/    51.38/    54.48/    62.03/    65.28/    66.25/   
                                          2.12/     3.22/     6.05/     3.10/     7.15/     3.25/     0.57/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         6.5km  295m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-38      3-42      4-67      5-46      6-50      7-52      8-90      9-63     10-47     11-58     12-56     13-54     14-100   
  1 Martan Jiří                    66.58  7.47/5    9.41/4   14.33/4   18.05/3   22.13/4   33.12/2   36.01/1*  42.55/1*  44.00/1*  52.28/1*  55.18/1*  60.53/1*  63.28/1*  66.13/1*  66.58/1* 
    Slavia Liberec orienteering           7.47/5    1.54/3    4.52/5    3.32/1*   4.08/6   10.59/1*   2.49/1*   6.54/1*   1.05/1*   8.28/3    2.50/1*   5.35/1*   2.35/2    2.45/5    0.45/2  
  2 Nehasil Vladislav              73.23  7.22/3    9.39/3   13.55/2   17.51/2   20.01/2   35.46/4   38.37/4   49.01/3   50.20/3   57.53/2   61.13/2   68.15/2   70.36/2   72.40/2   73.23/2  
    KOB Děčín                             7.22/3    2.17/5    4.16/3    3.56/2    2.10/1*  15.45/6    2.51/2   10.24/3    1.19/2    7.33/1*   3.20/2    7.02/3    2.21/1*   2.04/2    0.43/1* 
  3 Vláčil Daniel                  76.36  6.25/1*   7.50/1*  11.21/1*  15.25/1*  17.38/1*  33.04/1*  37.14/2   47.59/2   49.56/2   58.30/3   62.55/3   70.17/3   73.21/3   75.33/3   76.36/3  
    Oddíl OS SK Prostějov                 6.25/1*   1.25/1*   3.31/1*   4.04/4    2.13/2   15.26/5    4.10/5   10.45/5    1.57/6    8.34/4    4.25/3    7.22/4    3.04/5    2.12/3    1.03/6  
  4 Vřešťál Jan                    79.53  7.20/2   10.03/5   14.16/3   18.19/4   20.33/3   34.22/3   38.06/3   49.20/4   50.47/5   60.02/5   67.36/5   74.29/5   77.05/5   79.04/4   79.53/4  
    OOB TJ Turnov                         7.20/2    2.43/7    4.13/2    4.03/3    2.14/3   13.49/3    3.44/4   11.14/6    1.27/4    9.15/5    7.34/6    6.53/2    2.36/3    1.59/1*   0.49/3  
  5 Schindler Jiří                 81.06  7.42/4    9.26/2   16.03/5   22.03/5   24.26/5   38.12/5   41.13/5   49.23/5   50.46/4   59.05/4   64.02/4   73.41/4   76.49/4   80.12/5   81.06/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.42/4    1.44/2    6.37/7    6.00/7    2.23/4   13.46/2    3.01/3    8.10/2    1.23/3    8.19/2    4.57/4    9.39/6    3.08/6    3.23/6    0.54/4  
  6 Novotný Dušan                 102.38 12.22/7   14.18/7   19.28/7   24.45/7   27.42/7   42.45/6   47.10/6   64.08/6   65.38/6   76.00/6   81.16/6   93.47/6   97.44/6  101.13/6  102.38/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     12.22/7    1.56/4    5.10/6    5.17/5    2.57/5   15.03/4    4.25/6   16.58/7    1.30/5   10.22/6    5.16/5   12.31/7    3.57/7    3.29/7    1.25/7  
  7 Žitný Tomáš                   104.42  9.43/6   12.21/6   16.43/6   22.10/6   27.33/6   49.02/7   56.01/7   66.27/7   68.28/7   80.42/7   89.22/7   98.31/7  101.15/7  103.48/7  104.42/7  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           9.43/6    2.38/6    4.22/4    5.27/6    5.23/7   21.29/7    6.59/7   10.26/4    2.01/7   12.14/7    8.40/7    9.09/5    2.44/4    2.33/4    0.54/4  
    Škorpil Martin             DISK       7.38/     9.16/         /    17.37/    19.19/    33.17/    36.06/    44.05/    45.34/    53.41/    56.55/    65.06/    67.55/    69.57/    71.10/   
    TJ Jiskra Hořice                      7.38/     1.38/         /         /     1.42/    13.58/     2.49/     7.59/     1.29/     8.07/     3.14/     8.11/     2.49/     2.02/     1.13/   
    Schröter Pavel             DISK       8.22/    13.58/    19.11/    26.43/    32.31/         /         /         /         /         /         /    40.29/    43.00/         /    45.21/   
    OK Chrastava                          8.22/     5.36/     5.13/     7.32/     5.48/         /         /         /         /         /         /         /     2.31/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.3km  295m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-84      4-44      5-45      6-81      7-50      8-87      9-52     10-53     11-82     12-47     13-59     14-55     15-100   
  1 Novák Libor                    69.13  2.08/1*   5.28/1*   7.58/1*  10.45/1*  16.16/1*  20.00/1*  29.54/1*  32.31/1*  36.10/1*  42.40/1*  47.12/1*  53.27/1*  57.21/1*  66.14/1*  68.25/1*  69.13/1* 
    SK OK 24 Praha                        2.08/1*   3.20/2    2.30/1*   2.47/1*   5.31/3    3.44/1*   9.54/1*   2.37/4    3.39/6    6.30/1*   4.32/1*   6.15/2    3.54/2    8.53/2    2.11/1*   0.48/2  
  2 Procházka Antonín              75.45  4.49/8    8.02/6   11.06/5   17.55/5   22.11/5   26.00/5   36.30/3   39.06/3   41.26/3   48.15/3   53.34/2   60.02/2   62.45/2   71.20/2   74.48/2   75.45/2  
    KOB Dobřichovice                      4.49/8    3.13/1*   3.04/2    6.49/7    4.16/1*   3.49/2   10.30/2    2.36/3    2.20/2    6.49/2    5.19/4    6.28/3    2.43/1*   8.35/1*   3.28/6    0.57/5  
  3 Šritr Martin                   83.40  2.36/2    6.31/3    9.46/2   12.45/2   20.59/4   25.28/4   36.03/2   37.48/2   40.05/2   48.11/2   54.35/3   63.00/3   68.59/3   80.19/3   82.46/3   83.40/3  
    SOK TJ Turnov                         2.36/2    3.55/4    3.15/3    2.59/2    8.14/7    4.29/4   10.35/3    1.45/2    2.17/1*   8.06/3    6.24/5    8.25/5    5.59/3   11.20/5    2.27/2    0.54/4  
  4 Bílý Petr                      88.36  2.50/4    7.04/4   10.38/3   13.48/3   18.53/2   24.13/2   38.18/4   42.29/4   45.43/4   55.21/4   60.25/4   67.05/4   74.21/4   84.14/4   87.29/4   88.36/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.50/4    4.14/5    3.34/4    3.10/3    5.05/2    5.20/7   14.05/6    4.11/7    3.14/4    9.38/5    5.04/3    6.40/4    7.16/5    9.53/4    3.15/4    1.07/8  
  5 Fürst Aleš                     98.02  2.40/3    6.29/2   10.52/4   14.44/4   20.48/3   24.55/3   43.35/5   50.11/6   52.34/5   61.19/5   67.55/5   73.49/5   85.00/5   94.05/5   97.20/5   98.02/5  
    TJ Loko Liberec                       2.40/3    3.49/3    4.23/5    3.52/4    6.04/4    4.07/3   18.40/8    6.36/8    2.23/3    8.45/4    6.36/6    5.54/1*  11.11/7    9.05/3    3.15/4    0.42/1* 
  6 Klaška Pavel                  105.14  3.36/5    7.55/5   13.24/6   23.31/7   30.41/6   35.36/6   46.59/6   50.49/7   54.26/7   67.36/6   72.27/6   81.17/6   88.26/6  100.32/6  104.24/6  105.14/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.36/5    4.19/6    5.29/6   10.07/8    7.10/5    4.55/5   11.23/5    3.50/6    3.37/5   13.10/6    4.51/2    8.50/6    7.09/4   12.06/6    3.52/7    0.50/3  
  7 Reichl Michal                 117.52  4.01/6    8.26/7   18.29/7   22.30/6   31.38/7   36.58/7   48.03/7   49.30/5   54.17/6   70.09/7   81.39/7   90.35/7  100.50/7  113.47/7  116.48/7  117.52/7  
    SK Meteor Kačerov Praha               4.01/6    4.25/7   10.03/8    4.01/5    9.08/8    5.20/7   11.05/4    1.27/1*   4.47/8   15.52/7   11.30/7    8.56/7   10.15/6   12.57/7    3.01/3    1.04/7  
  8 Bruner Luboš                  145.50  4.19/7   13.34/8   20.56/8   26.56/8   34.47/8   40.05/8   57.44/8   60.41/8   64.57/8   89.37/8  104.45/8  114.33/8  126.52/8  140.04/8  144.47/8  145.50/8  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.19/7    9.15/8    7.22/7    6.00/6    7.51/6    5.18/6   17.39/7    2.57/5    4.16/7   24.40/8   15.08/8    9.48/8   12.19/8   13.12/8    4.43/8    1.03/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         5.5km  200m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-75      3-42      4-45      5-67      6-46      7-71      8-64      9-90     10-82     11-61     12-47     13-58     14-57     15-88     16-100   
                                     
  1 Kovář Karel                    93.33  5.11/2    7.04/2   12.04/1*  23.59/1*  29.42/1*  32.19/1*  36.14/1*  45.31/1*  54.57/1*  58.59/1*  67.04/1*  70.59/1*  75.03/1*  86.11/1*  90.27/1*  92.34/1* 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.11/2    1.53/1*   5.00/1*  11.55/2    5.43/2    2.37/1*   3.55/2    9.17/1*   9.26/1*   4.02/1*   8.05/1*   3.55/2    4.04/1*  11.08/2    4.16/2    2.07/2  
                                         93.33/1* 
                                          0.59/1* 
  2 Fanta Miroslav                 96.10  3.26/1*   5.39/1*  19.19/2   26.05/2   30.30/2   33.11/2   36.27/2   46.06/2   57.27/2   62.08/2   71.36/2   75.00/2   81.15/2   89.54/2   92.57/2   95.02/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.26/1*   2.13/2   13.40/2    6.46/1*   4.25/1*   2.41/2    3.16/1*   9.39/2   11.21/2    4.41/2    9.28/2    3.24/1*   6.15/2    8.39/1*   3.03/1*   2.05/1* 
                                         96.10/2  
                                          1.08/2  
    Vydra Pavel                DISK       5.57/     8.22/    13.42/    20.40/    26.25/    33.23/    54.35/         /         /         /         /         /         /    80.20/         /    86.37/   
    OK RECO Sport                         5.57/     2.25/     5.20/     6.58/     5.45/     6.58/    21.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         87.46/   
                                          1.09/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.2km  195m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-83      3-84      4-43      5-45      6-51      7-64      8-63      9-82     10-62     11-47     12-59     13-55     14-54     15-100   
  1 Novák Tom                      96.54  5.04/1*  13.17/1*  16.09/1*  26.21/1*  32.27/1*  36.43/1*  45.17/1*  55.37/1*  58.44/1*  68.23/1*  73.36/1*  79.41/1*  90.28/1*  92.43/1*  95.39/1*  96.54/1* 
    OK Doksy                              5.04/1*   8.13/1*   2.52/1*  10.12/1*   6.06/1*   4.16/1*   8.34/1*  10.20/1*   3.07/1*   9.39/1*   5.13/1*   6.05/1*  10.47/1*   2.15/1*   2.56/1*   1.15/1* 
    Šváb Jan                   DISK      15.02/    24.24/    29.40/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    91.01/   
    USK Praha                            15.02/     9.22/     5.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         4.7km  160m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-75      3-83      4-84      5-42      6-77      7-71      8-63      9-82     10-62     11-47     12-59     13-55     14-88     15-100   
  1 Karmazín Petr                  71.54  3.23/1*   7.11/3    9.57/3   13.19/3   15.22/3   19.30/2   26.03/2   33.59/2   38.53/2   46.48/2   49.56/1*  54.15/1*  66.47/1*  68.12/1*  70.51/1*  71.54/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.23/1*   3.48/3    2.46/3    3.22/3    2.03/1*   4.08/2    6.33/1*   7.56/2    4.54/4    7.55/3    3.08/2    4.19/2   12.32/3    1.25/2    2.39/4    1.03/3  
  2 Škoda Přemek                   75.19  4.05/3    6.40/2    8.57/1*  12.15/2   14.20/1*  20.36/3   33.40/3   40.49/3   44.25/3   50.49/3   53.45/2   59.53/2   71.27/2   72.33/2   74.20/2   75.19/2  
    Slavia Liberec orienteering           4.05/3    2.35/1*   2.17/1*   3.18/2    2.05/2    6.16/3   13.04/4    7.09/1*   3.36/2    6.24/1*   2.56/1*   6.08/3   11.34/2    1.06/1*   1.47/1*   0.59/2  
  3 Jelínek Martin                 78.00  3.42/2    6.37/1*   9.16/2   12.12/1*  15.00/2   18.02/1*  24.41/1*  33.06/1*  35.56/1*  42.54/1*  58.14/3   61.00/3   71.35/3   74.53/3   77.14/3   78.00/3  
    SK Praga                              3.42/2    2.55/2    2.39/2    2.56/1*   2.48/4    3.02/1*   6.39/2    8.25/3    2.50/1*   6.58/2   15.20/4    2.46/1*  10.35/1*   3.18/4    2.21/2    0.46/1* 
  4 Smetana Radim                 102.20  7.56/4   12.43/4   16.07/4   21.54/4   24.09/4   32.14/4   39.31/4   52.23/4   56.27/4   69.16/4   75.14/4   83.07/4   96.42/4   98.44/4  101.12/4  102.20/4  
    OK Chrastava                          7.56/4    4.47/4    3.24/4    5.47/4    2.15/3    8.05/4    7.17/3   12.52/4    4.04/3   12.49/4    5.58/3    7.53/4   13.35/4    2.02/3    2.28/3    1.08/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.3km  100m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-75      3-36      4-77      5-85      6-79      7-78      8-57      9-88     10-100   
    Kovářová Alena             DISK       6.36/    16.33/    20.19/    35.52/         /         /    56.32/    64.59/    71.01/    75.11/    76.33/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             6.36/     9.57/     3.46/    15.33/         /         /         /     8.27/     6.02/     4.10/     1.22/   
    Pešík Angelika             DISK-LIM.  6.45/    10.09/    18.44/    23.01/    62.36/    96.33/   122.41/   130.52/   143.06/   149.06/   150.43/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.45/     3.24/     8.35/     4.17/    39.35/    33.57/    26.08/     8.11/    12.14/     6.00/     1.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          4.1km  165m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-38      3-76      4-84      5-42      6-77      7-51      8-81      9-46     10-47     11-58     12-80     13-55     14-88     15-100   
  1 Pešík Marek                    57.44  4.30/2    8.09/2   12.13/2   23.11/2   24.42/2   27.11/2   31.25/2   33.47/1*  36.55/1*  41.42/1*  45.41/1*  50.01/1*  54.37/1*  55.31/1*  57.00/1*  57.44/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.30/2    3.39/2    4.04/2   10.58/4    1.31/2    2.29/1*   4.14/1*   2.22/1*   3.08/1*   4.47/1*   3.59/1*   4.20/3    4.36/1*   0.54/1*   1.29/1*   0.44/1* 
  2 Jurga Václav                   79.18  3.42/1*   7.13/1*  11.25/1*  17.14/1*  18.37/1*  21.19/1*  26.33/1*  47.16/3   50.47/3   56.32/3   61.12/2   65.22/2   73.46/2   75.20/2   77.57/2   79.18/2  
    Třinec - Jurga                        3.42/1*   3.31/1*   4.12/3    5.49/2    1.23/1*   2.42/2    5.14/2   20.43/4    3.31/2    5.45/2    4.40/2    4.10/2    8.24/3    1.34/2    2.37/4    1.21/4  
  3 Jurga Vojtěch                  80.31  7.51/3   12.26/3   16.18/3   25.23/3   30.16/3   35.48/4   41.15/3   43.41/2   47.28/2   53.31/2   65.41/3   69.14/3   75.30/3   78.04/3   79.43/3   80.31/3  
    Třinec - Jurga                        7.51/3    4.35/3    3.52/1*   9.05/3    4.53/4    5.32/4    5.27/3    2.26/2    3.47/4    6.03/3   12.10/4    3.33/1*   6.16/2    2.34/3    1.39/2    0.48/2  
  4 Koštejn Pavel                 110.00  8.23/4   19.06/4   24.32/4   28.45/4   31.23/4   35.36/3   41.44/4   59.23/4   63.03/4   71.51/4   82.47/4   89.22/4  103.14/4  106.19/4  108.44/4  110.00/4  
    OK Doksy                              8.23/4   10.43/4    5.26/4    4.13/1*   2.38/3    4.13/3    6.08/4   17.39/3    3.40/3    8.48/4   10.56/3    6.35/4   13.52/4    3.05/4    2.25/3    1.16/3  
    Novotný Marek              DISK      10.38/    22.41/    28.30/    43.16/    50.56/    57.54/    64.37/         /         /         /         /         /         /         /         /   107.42/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.38/    12.03/     5.49/    14.46/     7.40/     6.58/     6.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /