1.JO Aprílst 29.3.2017 21:09
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
1919Aktivit Nový Bor (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H3531Z7900Válek Ondřej142023952:00
 
 
1932Neregistrovaní - Feřtovi (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1HDR42Z1050Feřtová Eliška0:00
2D10L42Z0850Feřtová Anežka46:00
3P42Z7850Feřtová Jitka0:00
4P42Z7700Feřt Martin0:00
 
 
1937MadBike (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21K44Z9350Novotná Michaela30:00
 
 
1565DSVJ (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1T34HX7100Votava David21067350:00
 
 
1944HO Jurije Gagarina (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H3551Z8000Kašše Jakub855440:00
 
 
1606NOK HoRa (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H455IX7001Tomandl Jan209086156:00
2D405IX7550Tomandlová Radka209952157:00
 
 
787Neregistrovaní (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1P6YC8751Krupová Tereza20887300:00
 
 
1455Žižkovský tygři (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1T379X8000Ježowicz Roman20737510:00
 
 
960Akademik TU Košice (1)SVK
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H4084S7200sykorka ivan462237461:00
 
 
1079Jizerky (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1T392X6900Blín Oldřich20515000:00
2H21L92X7701Pešík Michal20253382:00
3T392X0600Blín Jonáš20514780:00
4H21L92X7700Štryncl Pavel20959548:00
 
 
5OOB Albrechtice nad Orlicí (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1A4ALB8500Sojka Lukáš721819:00
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (92)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D10BOR0952Soukupová Marie442446:00
2D10BOR0759Vaňourková Sára442122:00
3D10BOR0750Lamačová Barbora753197530:00
4D10BOR0757Waldhauserová Eliška439354:00
5D10BOR0752Kocmanová Adéla435970:00
6D10BOR0751Rejholcová Tereza206768214:00
7D10LBOR0856Koudelková Katrin444166:00
8D12BOR0656Rejmanová Nikola436471:00
9D12BOR0657Prošková Markéta443855:00
10D12BOR0652Koudelková Eliška206768147:00
11D12BOR0554Stehlíková Adéla437015:00
12D14BOR0453Rumlenová Tereza436735:00
13D14BOR0452Neradová Natálie435815:00
14D14BOR0451Riedelová Adéla141450363:00
15D14BOR0457Jakoubková Anna68236927:00
16D16BOR0253Tymešová Anna280095716:00
17D16BOR0151Jeřábková Nina133326946:00
18D16BOR0153Rybářová Tereza841928:00
19D18BOR9957Jeřábková Ema133317725:00
20D18BOR9954Janoušková Lucie12049991:00
21D21LBOR8156Krafková Ita853261:00
22D21LBOR9051Folbrechtová Šárka160262833:00
23D21LBOR8850Šákrová Michaela788010277:00
24D21LBOR9853Staňová Karolína211176997:00
25D35BOR7958Votýpková Zuzana851454:00
26D35BOR7758Kameníková Kateřina844136:00
27D40BOR7459Waldhauserová Irena841089:00
28D40BOR7457Janoušková Iveta84311:00
29D45BOR6951Rejholcová Andrea205149098:00
30D50BOR6550Pávková Jana844531:00
31D55BOR6250Jedličková Zdena842339:00
32D55BOR6152Kubátová Ivana846423:00
33D55BOR6150Šípová Soňa23218255:00
34D60BOR5351Bartoňová Marie843360:00
35D60BOR5150Úlehlová Ivana209086230:00
36D70BOR4650Křtěnská Leontina854925:00
37H10BOR0701Studničný Adam440085:00
38H10BOR0703Válek Matěj442525:00
39H10BOR0702Patka Kryštof720807233:00
40H10LBOR0900Votýpka Štěpán438412:00
41H10LBOR0810Richter Igor439528:00
42H10LBOR0704Zeman Jakub443440:00
43H10LBOR0902Patka Marek72075044:00
44H12BOR0509Chalupa Jan442011:00
45H12BOR0505Kudláček Mikuláš440243:00
46H14BOR0406Veselý Jakub43929:00
47H14BOR0401Ort Haštal436849:00
48H14BOR0301Staňa Ondřej437717:00
49H14BOR0400Janoušek Slávek436025:00
50H16BOR0102Tománek Josef841814:00
51H20BOR9805Kašpar Ludvík720054436:00
52H21LBOR9301Šákr Vít203213650:00
53H21LBOR9007Kořínek Tomáš700300144:00
54H21LBOR9503Pavlovec Jan920072868:00
55H21LBOR0001Pavlovec Dan88793617:00
56H21LBOR7809Kolařík Tomáš130281662:00
57H40BOR5802Sucharda Jiří5154291:00
58H40BOR7715Patka Miroslav720748913:00
59H40BOR7612Kocman Jindřich847934:00
60H40BOR7714Prošek Jan840925:00
61H45BOR7004Studničný Jaroslav841272:00
62H45BOR7105Jeřábek Petr843948:00
63H45BOR7106Waldhauser Martin840880:00
64H50BOR6303Pavlovec Petr21920318:00
65H50BOR6400Doškář Boris849010:00
66H55BOR5801Pávek Miloš843629:00
67H65BOR5003Švihovský Jaroslav853323:00
68H70BOR3600Křtěnský Jaroslav209083940:00
69H70BOR4001Úlehla Zdeněk209086356:00
70H70BOR3900Beránek Miroslav41310:00
71HDRBOR0761Štěpánková Barbora43830:00
72HDRBOR0809Hrůzek Ondřej82370:00
73HDRBOR0813Jelínek Matěj44260:00
74HDRBOR1001Třešňák Pavel44360:00
75HDRBOR0954Ortová Viola42870:00
76HDRBOR0857Michálková Ema44270:00
77HDRBOR0708Vacek Ondřej43780:00
78HDRBOR1000Prošek Lukáš43860:00
79HDRBOR1102Kocman Lukáš43620:00
80HDRBOR1100Lamač Vítek85500:00
81HDRBOR0707Fojt Pavel43720:00
82HDRBOR0904Kovanda Jonáš2307180:00
83HDRBOR1002Richter Ilja44370:00
84HDRBOR1051Ouzká Eliška25690:00
85PBOR7858Navrátilová Markéta84200:00
86PBOR0106Tymeš Jan84280:00
87PBOR0407Fojt Jan44160:00
88PBOR0306Šimánek Jakub43870:00
89PBOR7950Neradová Zuzana85010:00
90T3BOR7513Koudelka Tomáš84150:00
91HDRBOR0903Vaňourek Vojtěch44280:00
92D20BOR9854Nováková Lucie205150264:00
 
 
25KOB Dobřichovice (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H60DCE5400Jaroš Vladimír5197316:00
2D60DCE5650Štrossová Jiřina787012:00
 
 
30OK Doksy (13)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21KDOK9450Charousková Lucie720037339:00
2H21LDOK8400Francke Jan68831253:00
3H21KDOK7800Synek Antonín720037158:00
4H21LDOK0001Synek Antonín205351832:00
5H16DOK0200Synek Petr205351968:00
6H21KDOK7600Synek Marcel205628818:00
7D40DOK7650Synková Šárka777337:00
8PDOK0450Synková Barbora20535150:00
9D35DOK7950Synková Petra720037284:00
10H21KDOK7300Šmol Marcel205351670:00
11H21LDOK0100Šmol David205350980:00
12D16DOK0154Zapalačová Petra5149652:00
13H21LDOK8700Novák Daniel88792492:00
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (7)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H35EKP6800Pecka Jan51515260:00
2D45EKP6252Pecková Ivana5160166:00
3H21KEKP6301Koucký Roman20357382:00
4D18EKP0050Koucká Barbora36194317:00
5D45EKP6850Koucká Ivana51519578:00
6H21KEKP9700Koucký Martin203215834:00
7D45EKP6250Hubáčková Jana5129542:00
 
 
46OK Chrastava (89)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H21LCHA8201Veselý Marek806656:00
2H35CHA7501Pachner Pavel770007576:00
3H21LCHA7203Schröter Pavel30154595:00
4D60CHA5650Lusková Olga817054:00
5H65CHA5002Lusk Karel81603:00
6H35CHA7400Kočárek Michal444544:00
7D21KCHA9450Smetanová Alžběta81989:00
8H60CHA5400Pavlík Milan5123128:00
9H65CHA4901Kadavý Zdeněk815527:00
10D21KCHA8050Lankašová Barbora421224:00
11D21KCHA7750Pachnerová Dominika75000773:00
12D21KCHA8251Slavíková Jana412975:00
13H40CHA7701Slavík Michal14440107:00
14HDRCHA1150Slavíková Anna81710:00
15H21LCHA7800Kadavý Petr818841:00
16H60CHA5500Kaška Rudolf208091710:00
17D70CHA4650Kašková Eva81521:00
18D35CHA8150Poláková Veronika818660:00
19H21LCHA0000Galbavý Matěj205976420:00
20H65CHA5100Barták Jiří816119:00
21D40CHA7051Bartáková Eva33177997:00
22H21KCHA0103Bek Jiří43643186:00
23H65CHA5003Ševčík Milan819935:00
24D60CHA5351Ševčíková Alena816524:00
25H35CHA7900Vokál Vojtěch518028:00
26D21KCHA8250Vokálová Jaroslava76091333:00
27H21LCHA9904Bek Ondřej2049592101:00
28H12CHA0605Březina Karel209597451:00
29H40CHA7604Březina Jan209596088:00
30D10LCHA0851Březinová Antonie816918:00
31D40CHA7751Březinová Michaela204959181:00
32D14CHA0451Cihlářová Barbora204959467:00
33H14CHA0301Danko Štěpán43644981:00
34H40CHA7200Danko Tomáš43641043:00
35D14CHA0352Divišková Rebeka207084159:00
36PCHA7605Gomolák Jan20929350:00
37H14CHA0303Holan Petr209593889:00
38T3CHA7001Holan Petr20959640:00
39PCHA7451Holanová Hana20844310:00
40D12CHA0655Holanová Lucie209594363:00
41H10LCHA0800Houda Lukáš204958692:00
42D12CHA0552Houdová Veronika207084323:00
43D40CHA7653Houdová Miloslava209597265:00
44H10CHA0702Klust Jan207085821:00
45D10CHA0751Klustová Tereza207084850:00
46HDRCHA1000Krtička Jáchym5534410:00
47D10LCHA0754Krtičková Ester890826:00
48D21KCHA7952Krtičková Michaela889718:00
49H12CHA0501Kučera Filip205976387:00
50H10LCHA0700Kučera Radek208443284:00
51D10CHA0753Lipenská Barbora209594874:00
52D35CHA7951Lipenská Eva208443372:00
53H45CHA7201Lipenský Robert208445088:00
54D16CHA0254Lišková Adélka204959940:00
55H40CHA7603Matyáš Libor205976749:00
56H16CHA0202Matyáš Vojtěch204959556:00
57D40CHA7652Matyášová Jana207083625:00
58D12CHA0555Matyášová Kristýna204959091:00
59H10LCHA0801Polák Tomáš209242868:00
60D16CHA0252Růžičková Vendula207083910:00
61H12CHA0604Sychra Marek20844357:00
62H10LCHA0802Sychra Šimon208444976:00
63H40CHA7302Sychra Zdeněk208562328:00
64D12CHA0653Šírlová Markéta2059768127:00
65D12CHA0553Štveráková Eliška2095957115:00
66D10CHA0750Štveráková Zuzana20959236:00
67D40CHA7550Švorcová Lenka208443673:00
68PCHA7950Kučerová Lucie20844480:00
69PCHA7303Šírl Kamil20844470:00
70PCHA7851Šírlová Jarmila20844380:00
71D65CHA4951Vokálová Pavla815835:00
72D60CHA5150Šaffková Zuzana20708376:00
73H40CHA7301Štverák Jan205976282:00
74D35CHA7852Štveráková Monika205976148:00
75D21KCHA5651Vajcová Hana856642:00
76H21KCHA9704Hlubuček Tomáš517662:00
77HDRCHA1450Šírlová Kamila44033010:00
78PCHA6601Cihlář Robert20844460:00
79H70CHA4700Smetana Radim815332:00
80H21LCHA6600Vydra Ivan818589:00
81H21LCHA9300Čechlovský Jan8200107:00
82D50CHA6250Čechlovská Jana817561:00
83H55CHA5900Čechlovský Josef817235:00
84D21LCHA8852Vejstrková Zuzana4662101:00
85PVokálová Markéta2325040:00
86T3Vokál David2325140:00
87D10LCHA0654ms Šírlová Zdeňka20708346:00
88H10LCHA0603ms Gomolák Jan819320:00
89H10LCHA0606ms Knap Šimon56:00
 
 
50OB Jenišovice (24)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21LJEN7457Zabořilová Romana777585:00
2HDRJEN0901Kalousek Dominik0:00
3D21KJEN8451Kalousková Pavla778821:00
4H12JEN0602Matouš Marek210459695:00
5H60JEN5301Jedlička Miroslav33670934:00
6H65JEN5201Bárta Miroslav77787:00
7D10JEN0951Zabořilová Anna206029238:00
8H16JEN0101Zabořil Vojtěch206029032:00
9H14JEN0401Zabořil Ondřej778061:00
10H45JEN7101Zabořil Michal778164:00
11H16JEN0201Mencl Jan21088732:00
12D14JEN0452Menclová Anna210325983:00
13H65JEN5002Kadečka Jiří41158031:00
14D60JEN5651Kadečková Jana41156318:00
15H21KJEN9601Kadečka Adam41152730:00
16H10JEN0804Horáček Dominik210323953:00
17H10JEN0800Horáček Jakub206029329:00
18PJEN7700Horáček Tomáš4115990:00
19H21KJEN9703Hájek Jan41152638:00
20H65JEN5001Richtr Jiří777739:00
21D65JEN5251Richtrová Jaroslava777627:00
22PJEN7301Mencl Martin4116130:00
23H12JEN0503Hoetzel Hugo206029135:00
24PJEN7556Menclová Jana77890:00
 
 
60KOB Kamenický Šenov (15)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H70KAS4000Štrojsa Josef68260148:00
2D70KAS4350Štrojsová Jaroslava68260733:00
3D70KAS4551Nejezchlebová Věra68261917:00
4H70KAS4600Nejezchleba Jiří68261316:00
5D60KAS5451Malá Jitka68267436:00
6H45KAS6900Eichler Petr68263152:00
7D45KAS7051Eichlerová Jana68264182:00
8T3KAS9800Eichler Jan0:00
9H16KAS0205Jeníček Ondřej51502320:00
10D14KAS0351Bujná Natalie51386375:00
11H12KAS0501Karel Kurenda5138591:00
12H12KAS0502Matěj Karvánek23:00
13H45KAS7100Hnízdil Jan730017232:00
14H14KAS0301Hnízdil Matěj68268529:00
15D50KAS6550Slezáčková Věra68268073:00
 
 
64KOB Konice (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H21KKON7931Krtička Jan206792982:00
 
 
320OB DDM Kostelec nad Orlicí (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21LKOR9050Dušková Pavla20514989:00
2H21KKOR8800Jirsák Petr208335678:00
 
 
81OOB TJ Slovan Luhačovice (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21LLCE7953Poláková Ivana5:00
 
 
83KOB Děčín (7)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H60LDC5301Pospíšil Jaromír74107534:00
2D70LDC4451Pospíšilová Jana2323419:00
3H45LDC6802Hovorka Ladislav30392228:00
4D12LDC0650Hovorková Marie3479163:00
5D45LDC6851Burdová Simona44049362:00
6H50LDC6401Vlček Petr4352202:00
7D50LDC6451Vlčková Jindra834743:00
 
 
85KOB Litvínov (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21LLIT8551Neradová Alena88628317:00
 
 
89TJ Loko Liberec (16)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21LLLI5550Korejčíková Dáďa854613:00
2D65LLI4851Kubíková Hela824251:00
3D50LLI6351Košková Vlasta208563413:00
4T3LLI5903Košek Ladislav4107320:00
5T3LLI6953Hořáková Petra85470:00
6H16LLI0102Hořák Jaroslav203213426:00
7H12LLI0501Šašek Martin211277979:00
8D45LLI7150Balcarová Alena139899486:00
9D12LLI0652Balcarová Marie5120183:00
10H21LLLI9603Fürst Matouš7003006110:00
11T3LLI6950Fürstová Katka20321260:00
12H14LLI0400Rind Matyáš206028221:00
13H55LLI5901Hoidekr Pavel5120911:00
14H21LLLI7502Peterka Vojtěch51550335:00
15H14LLI0404Peterka Jakub910110473:00
16H20LLI9801Košek Jan720502228:00
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (11)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D45LTP7252Riby Kateřina720500950:00
2D21LLTP0051Riby Rose720032365:00
3H16LTP0202Riby Thomas8973678:00
4H10LTP0702Riby Philip89735957:00
5H55LTP5802Eiselt Miloš68207617:00
6H45LTP6710Kovář Boris89915336:00
7H40LTP7308Šašek Jan43696219:00
8H14LTP0301Šašek Jan5291885:00
9HDRLTP0801Šašek Jakub2329170:00
10H12LTP0601Šimek Vojtěch42045427:00
11H50LTP6602Šimek Stanislav88761126:00
 
 
100SK OK 24 Praha (8)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1T3OKP4500Šplíchal Jiří20876990:00
2H21LOKP8901Červinka Jan4369495:00
3H55OKP5803Červinka Jaroslav5355823:00
4H21KOKP9000Červinka Jaroslav30393510:00
5D45OKP6451Červinková Jitka5352534:00
6D55OKP6150Jeřábková Jana30394863:00
7H60OKP5600Šámal Václav43640146:00
8D55OKP6151Šámalová Hana50209031:00
 
 
121OK RECO Sport (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H55PEN6200Vydra Pavel21131005:00
2D50PEN6350Kábrtová Iva211305519:00
 
 
123SK Praga (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H21LPGP8108Beneš Miroslav720345138:00
 
 
124OK 99 Hradec Králové (1)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21LPHK9154Valešová Jana100814457:00
 
 
134SKOB Roudnice nad Labem, (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H21LROU9301Svoboda Jakub30169514:00
2D45ROU7050Kyselová Jana204361946:00
3D50ROU6650Svobodová Lenka20436187:00
 
 
509ZOOB Rumburk (12)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D21KRUM8750Kalinová Lucie30154336:00
2H65RUM5001Babický Tomáš889015:00
3T3RUM8551Heinlová Iva56420:00
4T3RUM8451Drahoňovská Veronika46416910:00
5H40RUM7401Novák Petr464171470:00
6D40RUM7451Nováková Markéta464171685:00
7H18RUM0001Novák Jakub464171532:00
8H14RUM0301Novák Daniel46417185:00
9D10RUM0751Nováková Viktorie464171762:00
10T3RUM5151Nedvídková Jitka59910:00
11D14RUM0453Semerádová Eliška464171139:00
12D12RUM0551Davidová Noemi464171279:00
 
 
145Sportcentrum Jičín (25)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H35SJC8203Lepšík Petr51513324:00
2D21LSJC8765Setínková Eva894641:00
3D16SJC0252Janků Anna771977464:00
4D35SJC7962Ticháčková Magdalena994066:00
5D40SJC7656Hvězdová Dagmar2080844101:00
6D40SJC7451Škorpilová Jana21130361:00
7D50SJC6151Benešová Iva990867:00
8D50SJC6657Zalabová Martina205354525:00
9H10LSJC0802Pešek Ondřej211501036:00
10T3SJC7899Pešková 0:00
11T3SJC7849Pešek V.0:00
12H10LSJC1002Pešek Matěj211500296:00
13H10SJC0704Ticháček Jakub995137:00
14H10LSJC0805Pleva Stanislav211500664:00
15H10LSJC1004Ticháček Jáchym991488:00
16H16SJC0101Zalaba Tomáš783978350:00
17H21KSJC8205Hanzl Tomáš996542:00
18H21KSJC8604Zahradník Jakub720770150:00
19H35SJC7601Pleva Stanislav211500448:00
20H55SJC5801Beneš Josef990741:00
21HDRSJC1200Zahradník Václav21027990:00
22H40SJC7305Tuma Jaroslav709000497:00
23H16SJC0202Tuma Matěj205629592:00
24H10LSJC0800Tuma Lukáš2085566104:00
25D21LSJC8356Knoblochová Kamila895273:00
 
 
154SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (4)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H35SMB6401Žitný Tomáš4997156:00
2H65SMB4801Hlaváč Jaroslav771851:00
3D50SMB6551Pološčuková Monika772249:00
4D21KSMB9051Pološčuková Lucie4997715:00
 
 
155SNS Smržovka (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H40SMR7400Prevužňák Martin41072973:00
2H21LSMR7902Pesničák Jan826674:00
3HDRSMR1100Pesničák Daniel0:00
4H21LSMR7901Svoboda Honza99587686:00
5D21LSMR8451Hanajová Káťa42829493:00
 
 
157SOBSA (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H35SOB6901Šašek Luděk418932:00
2D40SOB7451Šašková Petra41869:00
 
 
1874SPORTICUS team (8)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H21LSPC8211Kalina Miroslav720120623:00
2D10LSPC0961Kalinová Ella51545854:00
3HDRSPC1158Kalinová Lisa5154090:00
4D21LSPC8152Ouhrabková Radka920052125:00
5HDRSPC1010Ouhrabka Vít20351450:00
6HDRSPC1256Ouhrabková Bára20313720:00
7H21LSPC7401Berka Michal210278829:00
8PSPC8156Berková Renata21027960:00
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (5)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H45STB7000Průšek Petr848668:00
2HDRSTB1350Hanušová Lenka6823560:00
3H50STB6701Dolejší Miloš5290730:00
4D21LSTB0199Dolejší Kateřina720500749:00
5H12STB0500Wittur Filip5290931:00
 
 
164SK Studenec (3)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H16STH0202Štefan Vít720176344:00
2H12STH0500Štefan Jan904547:00
3D40STH7752Štefanová Klára230394249:00
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (126)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H21LTJN0106Adamec Martin208082847:00
2H40TJN7500Balogh Jan203217685:00
3D10TJN0750Baloghová Mile207366326:00
4H60TJN5101Böhm Karel41683340:00
5D60TJN5450Böhmová Eva23251548:00
6H40TJN7503Dejnožka Jiří202722537:00
7H12TJN0600Dejnožka Martin203571899:00
8H14TJN0300Dejnožka Vojtěch20272241:00
9D40TJN7651Dejnožková Blanka204961029:00
10D12TJN0655Dušková Viktorie210256843:00
11H21LTJN8600Francke Michal204520377:00
12H21KTJN9502Hájek Vojtěch89697890:00
13D12TJN0654Háková Eliška208558075:00
14H10LTJN0813Havel Antonín440803160:00
15D10LTJN0858Honsová Andrea440803230:00
16HDRTJN1150Honsová Magda44080330:00
17H60TJN5602Horák Petr205630122:00
18H12TJN0602Hubáček David205626915:00
19D12TJN0651Hubáčková Lucie205629819:00
20H10TJN0704Jakubík Jaromír440803473:00
21H21KTJN8400Janata Pavel720034374:00
22H60TJN5603Janata Petr23250752:00
23D50TJN6150Jermanová Eva42559037:00
24D20TJN9852Knížková Šárka207085256:00
25H21LTJN8901Kobr Tomáš196969698:00
26D50TJN6354Kočibová Ivana30741855:00
27H21KTJN5549Kunc Radovan824966:00
28D45TJN5752Kuncová Jiřina825774:00
29H10LTJN0811Lesák Marek21045908:00
30H14TJN0306Lesák Ondřej208559113:00
31D16TJN0257Linková Lucie203210258:00
32PTJN5452Lukavcová Lenka82590:00
33H65TJN4901Lukavec Míla206020243:00
34H12TJN0603Mairich Filip206731683:00
35H10TJN0812Mairich Martin209612981:00
36D21LTJN0152Mašínová Anna205630337:00
37H21LTJN9802Michek David2027247113:00
38H12TJN0601Míka Albert206731971:00
39D40TJN7351Míková Markéta41159377:00
40D10LTJN0950Míková Sofie20690772:00
41H40TJN7101Mrkvička Jiří202074867:00
42D14TJN0355Mrkvičková Veronika206909723:00
43D14TJN0452Nagyová Kateřina208816551:00
44D21LTJN0256Nedomlelová Lucie208084369:00
45H40TJN7002Novotný Dušan23250246:00
46H21KTJN9901Novotný Marek23232546:00
47H21LTJN5604Novotný Otakar826083:00
48H10TJN0809Nožička Jan20881761:00
49D10TJN0852Nožičková Eva207847910:00
50T3TJN6953Nožičková Renata20959780:00
51H40TJN7505Oravec Tomáš205977558:00
52H10LTJN0814Oravec Viktor211180016:00
53H18TJN0004Pavel Martin204520124:00
54D40TJN7650Pavlova Irena2073667105:00
55D10LTJN0850Pavlova Lenka207080358:00
56H12TJN0501Pěnička Jan20708233:00
57H55TJN6000Pěnička Libor206023147:00
58H16TJN0202Pěnička Tomáš206907974:00
59D40TJN7653Pesničáková Kristýna208559745:00
60D14TJN0451Pesničáková Soňa208556779:00
61H21LTJN8200Petr Jan280022271:00
62H70TJN3800Petrželka Pavel5290024:00
63H70TJN4000Picek Jan43457780:00
64H50TJN6500Picek Jan41683914:00
65D45TJN6952Picková Helena41684354:00
66D10LTJN0855Podoubská Klára440803910:00
67H14TJN0400Pokorný Jan205630257:00
68H21KTJN9501Posselt Martin910208722:00
69H40TJN6802Posselt Martin23225631:00
70D21LTJN7050Posseltová Romana41035989:00
71D21LTJN9252Posseltová Tereza41176721:00
72H21LTJN9301Pustai David232645104:00
73D45TJN6851Pustaiová Romana43457890:00
74H12TJN0500Rokos Marek204953455:00
75H16TJN0102Růta Matyáš203215938:00
76D10LTJN0951Růtová Amálka440804542:00
77D40TJN7652Růtová Martina206731421:00
78H40TJN7000Rydl Jiří775052:00
79D21LTJN0251Rydlová Magdaléna203572545:00
80H10TJN0700Řehoř Hynek205355945:00
81H40TJN7004Řehoř Jiří205972916:00
82H14TJN0303Řehoř Vojta208082365:00
83D45TJN7250Řehořová Lenka2073661102:00
84D12TJN0656Savruková Adéla209596399:00
85D12TJN0653Skalová Jolana207085427:00
86D21LTJN8952Svobodová Barbora771981:00
87H12TJN0504Sýkora Oliver207366439:00
88D21LTJN0153Šklíbová Míša205356029:00
89H21LTJN9700Šmaus Jan206732059:00
90H40TJN7513Štembera Jan730018379:00
91H10LTJN0801Štembera Vítek68237648:00
92D12TJN0650Štemberová Bára68237511:00
93D21LTJN9851Štemberová Natálie280034853:00
94HDRTJN1001Tkáč Jakub77260:00
95H14TJN0401Tkáč Matěj202720777:00
96D55TJN6052Večeřová Ivana202720447:00
97D14TJN0350Vitebská Eliška139898771:00
98H14TJN0302Vitebský Lukáš139897137:00
99H21LTJN7501Vokurka Jan25314565:00
100HDRTJN1200Vokurka Ota44080400:00
101H10TJN0800Vokurka Antonín440804189:00
102H10LTJN1000Vokurka Václav440804224:00
103D35TJN7950Vokurková Marta25311190:00
104D40TJN7750Vokušová Dana210459193:00
105D10TJN0756Vokušová Veronika44080432:00
106H10TJN0803Zaňka Albert206731213:00
107D14TJN0450Zaňková Natálie206908943:00
108D10LTJN0952Zappová Elisabeth202720650:00
109D12TJN0554Zoubková Šárka207847567:00
110H35TJN5901Zuzánek Zdeněk825536:00
111D45TJN6051Zuzánková Růžena825638:00
112H50TJN6603Žucha Jiří201768722:00
113D20TJN9750Žuchová Daniela202074972:00
114H14TJN0305Žukov Jakub206734545:00
115H20TJN9701Žukov Michal206734320:00
116HDRKottíková Anežka44080440:00
117HDROravcová Amálka44080370:00
118D16TJN0253Budská Anna720175934:00
119H10LTJN1003Dočekal Štěpán46223510:00
120H21KTJN8449Kunc Štěpán20602566:00
121T3TJN6950Pokorná Hana20736660:00
122H21KKunc Filip210255814:00
123PDočekalová Pavlína46223520:00
124D10TJN0657ms Kottíková Lucie440803642:00
125D10TJN0658ms Podoubská Adéla440803818:00
126T3TJN6700Míka Zdeněk4115820:00
 
 
180OOB TJ Turnov (33)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H14TUR0307Mertlík Jakub210891253:00
2H10TUR0704Mertlík Vojtěch21089135:00
3D12TUR0552Novotná Barbora209595031:00
4D10LTUR0853Novotná Karolína209592614:00
5D12TUR0551Novotná Michaela209594295:00
6D10TUR0854Krejzová Markéta140306366:00
7D12TUR0660Lamačová Kateřina1418757111:00
8HDRTUR0950Krejzová Jana10000:00
9D10TUR0762Ferbasová Matylda209152058:00
10H16TUR0111Vambera Matyáš210324862:00
11D12TUR0657Vamberová Markéta2103240119:00
12HDRTUR0811Karásek Vojtěch0:00
13D14TUR0451Lamačová Pavlína210976247:00
14HDRTUR1259Prevužňáková Julie0:00
15HDRTUR1206Hák Martin0:00
16HDRTUR1000Růžička Vít10000:00
17D10LTUR0850Heřmánková Bára806238:00
18H12TUR0500Heřmánek Petr802075:00
19HDRTUR1152Heřmánková Kateřina0:00
20D14TUR0450Hudská Štěpánka140305419:00
21HDRTUR0851Blažková Karolína14030650:00
22HDRTUR1006Drahoňovský Jakub14030640:00
23HDRTUR1151Horodyská Alice0:00
24HDRTUR1150Horodyská Lucie0:00
25HDRTUR1212Horodyský Petr0:00
26D12TUR0751Houžvičková Daniela21067417:00
27D10LTUR0952Houžvičková Kateřina210673622:00
28H12TUR0502Holiday Mathyas Olivier100019:00
29D12TUR0658Sklenářová Zuzana210672959:00
30HDRTURxKolařík Jakub8765220:00
31PTUR0650Blažková Petra537690:00
32H10TUR0701Drahoňovský Tomáš88863869:00
33D12TUR0452Seidlová Adéla2111762103:00
 
 
181SOK TJ Turnov (30)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H45TUV6802Šritr Martin23238844:00
2HDRTUV0951Válková Karolína0:00
3PTUV7051Válková Martina0:00
4H65TUV4801Gregor Miroslav832511:00
5H10TUV0701Tomášek Prokop41151977:00
6D10LTUV0998Tomášková Matilda2377062:00
7H40TUV7001Tomášek Ondřej41159876:00
8D35TUV7851Tomášková Radka41151678:00
9HDRTUV1000Lazar Matyáš523700:00
10H70TUV4301Zakouřil Václav832472:00
11H40TUV7402Kvapil Petr83224:00
12D21KTUV8151Kvapilová Lenka770727:00
13HDRTUV0999Kvapilová Kristýna4115910:00
14H21LTUV7500Zakouřil Tomáš51726116:00
15HDRTUV1201Zakouřil František512380:00
16H10TUV0802Bukvic Kryštof61:00
17H45TUV7000Bukvic Martin84:00
18H12TUV0601Veselý Václav2075863:00
19D45TUV7250Veselá Jitka130286858:00
20D12TUV0559Mellanová Judita141808787:00
21H50TUV6304Mellan Martin4115836:00
22D40TUV7251Mellanová Veronika41159717:00
23D12TUV0558Hájková Tereza88862639:00
24D40TUV7351Hájková Magdalena41154369:00
25H40TUV7301Hájek Jan578822:00
26H70TUV4701Pospíšil Jiří83238:00
27D45TUV6851Sokolářová Jitka720943694:00
28A4TUV7135Žemlík Pavel889311:00
29H10LTUV0901Žemlík Eduard2016280:00
30H10LTUV11Hovorka Roman2374772:00
 
 
186Slovan Praha (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D65UVP4850Kohoutová Jitřenka5126511:00
2H70UVP3700Kohout Tomáš793064:00
 
 
194Slavia Liberec orienteering (60)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1D65VLI5151Bednaříková Olga Marie83093:00
2H65VLI5200Bednařík Libor829647:00
3A4VLI7309Bednařík Aleš204957827:00
4H12VLI0509Bednařík Vilém920156159:00
5D14VLI0359Bednaříková Emma920132655:00
6PVLI6251Petrová Věra512180:00
7D12VLI0551Pecková Tereza51600107:00
8H10VLI0804Heczko Erik30269565:00
9PVLI0652Heczková Anna77520:00
10HDRVLI1055Zemanová Kristýna44022170:00
11H10VLI0805Šebelka Matěj440221841:00
12HDRVLI1002Šebelka Jakub44022190:00
13H40VLI7600Ekert Vladimír205847764:00
14H14VLI0302Ekert Tomáš207846141:00
15D10VLI0750Ekertová Jana208099334:00
16H40VLI7303Maškarinec Petr208818555:00
17D40VLI7553Maškarincová Hana20881515:00
18H12VLI0501Maškarinec Marek208821667:00
19H14VLI0304Maškarinec Štěpán208819733:00
20H35VLI7802Peteráč Zdeněk208091464:00
21H21KVLI6205Poloprutský Tomáš5122794:00
22D18VLI9950Poloprutská Lucie499519:00
23D40VLI7451Podrábská Marie140043333:00
24D14VLI0451Podrábská Alžběta207846011:00
25D16VLI0251Podrábská Marie207846222:00
26H10VLI0700Podrábský Ctibor207846317:00
27H10VLI0702Hyxa Jan440222449:00
28HDRVLI1201Votava Vojtěch20908450:00
29H40VLI7703Vilém Stanislav208099240:00
30H10LVLI0902Vilém Štěpán441124632:00
31D12VLI0655Vilémová Eliška208816135:00
32H21LVLI8800Škoda Jakub130279026:00
33H21LVLI8700Szenczi Gabriel210280211:00
34H10LVLI0901Skácel Jan440222644:00
35D14VLI0454Skácelová Adéla208814331:00
36D12VLI0550Skácelová Kateřina208084851:00
37D40VLI7552Skácelová Marie140044553:00
38D65VLI5152Pachnerová Jaroslava205976943:00
39D65VLI5150Karmazínová Ivana5121619:00
40H21KVLI4901Karmazín Petr36198654:00
41D21KVLI8650Brzáková Kristýna205847512:00
42D40VLI7350Novotná Jana205847613:00
43H10LVLI0808Novotný Dalibor440223252:00
44PVLI0300Novotný Jaromír20584740:00
45T3VLI7102Novotný Jiří20784640:00
46H10VLI0701Miklas Ondřej44022239:00
47T3VLI6850Miklasová Markéta44022310:00
48H40VLI7400Harazin Martin89917610:00
49D40VLI7351Žuková Marcela829341:00
50H45VLI6803Žukov Libor829440:00
51HDRVLI0903Pešík Matouš21133590:00
52H40VLI7501Mokrý Pavel205847994:00
53D21KVLI8051Mokrá Julie91025616:00
54HDRVLI1151Berková Leontýna21032750:00
55HDRVLI0904Berka Tadeáš21032550:00
56H45VLI6900Řezáč Pavel30115276:00
57HDRVLI0811Týfa Daniel44112360:00
58HDRVLI1150Týfová Ella44112350:00
59H21KVLI5101Přinda Oldřich130277326:00
60D12VLI0656Kosková Adéla2080995123:00
 
 
198OOS TJ Spartak Vrchlabí (9)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H35VRL7601Kutlvašr Ruda201766472:00
2D10LVRL0951Kutlvašrová Pavla209624334:00
3D35VRL7752Kutlvašrová Vladimíra20602751:00
4HDRVRL1002Kutlvašr Vladimír20756280:00
5HDRVRL1152Smith Laura13968540:00
6D35VRL7353Smith Lucie209624142:00
7HDRSchmidt Erik0:00
8HDRSchmidtová Evička0:00
9A4VRL7553Schmidtová Jana89753:00
 
 
203OK Netopýr Zákupy (2)CZE
Č.KategorieId databázeJménoČíslo čipuStart
1H45ZAK7200Kašpar Ludvík41039960:00
2D45ZAK7250Kašparová Marie33139970:00