Takto nějak by se dalo parafrázovat známé české rčení a vztáhnout na situaci kolem letošních PP, které připravuje OOB Turnov na Malou Skálu. Již není žádným tajemstvím, že letos Vás čeká jedinečný mix toho nejlepšího, co Český ráj nabízí: Kalich – Drábovna – Kalich. Kdo chce ale okusit tyto terény, musí počítat s tím, že to bude náročné a že to bude do kopce!

Mala Skala

11.05.2016

Je to na české poměry až neuvěřitelné, ale aktuálně používaná mapa Drábovny bude příští rok 16 let stará! A nutno podotknout, že se krom pár malých pasek vůbec nezměnila a stále výborně sedí. Pokrok ale nezastavíš a proto nastal čas na změnu. Rozhodli jsme se pro variantu mapy zcela nové.
Poctu zkusit si znovu zmapovat tento vyjímečný prostor a pomyslnou štafetu od Pepy Borůvky, který Drábovnu mapoval v letech 1999-2000 nyní přebírá Petr Uher. A vy budete mít věříme možnost porovnat nové pojetí mapy s tím stávajícím již v srpnu. Pepa Borůvka ovšem také nepřijde zkrátka, a to ani vy. Z gruntu přemapovat totiž nyní vyráží celý prostor Kalicha! No máme se na co těšit!

Přinášíme Vám tedy první "ukázku nové mapy". Otázka, odkud ukázka je, je asi zbytečná, že?

DMR ukázka

2.03.2016

Vážení účastníci, již není tajemstvím, že pro PP 2016 usilujeme o možnost zavést Vás do prvotřídních terénů v okolí Malé Skály. Protože terény na Maloskalsku jsou zvlášť významné chráněné lokality v rámci CHKO Český ráj, kam je nám umožněn přístup pouze výjimečně v intervalu několika let, vyhlašujeme proto embargo na zamýšlené závodní prostory PP 2016 platné po celý rok 2016!
OOB TJ Turnov, jakožto správce mapových podkladů, nebude po celý kalendářní rok 2016 poskytovat zájemcům o trénink mapy těchto prostor, ani zde nebude pořádat žádné společné tréninky a jiné akce. Žádáme i ostatní oddíly a běžce, aby respektovali vyhlášené embargo a neprovozovali bez povolení orientační běh v těchto lokalitách. Na Malé Skále Vás rádi přivítáme od 19. do 21. srpna 2016 v rámci Pěkných prázdnin. Děkujeme za pochopení!

19.02.2016

Veselé Vánoce a úspěšný rok 2016 z prosluněné "předvánoční" Malé Skály přeje tým PP!

PF / PP 2016

22.12.2015

Jubilejní 25. ročník PP 2016 byl přihlášen do oficiálního kalendáře ČSOS. Závody připravujeme na termín od 19. do 21. srpna 2016 s centrem na Malé Skále v Českém ráji. To znamená tradiční termín, tradiční tři etapy ve skalnatých terénech, ale netradičně ve třech dnech. Program začne v pátek v podvečer skalnatým middlem a skončí v neděli zkrácenou klasikou. K tomu můžete čekat vložený závod a spousty doprovodného programu spojeného hlavně s oslavami PP narozenin. Srdečně Vás zveme na Malou Skálu!

Rozpis a spuštění přihlášek můžete očekávat tradičně v průběhu jara 2016, až (pokud) obdržíme veškerá potřebná povolení ke konání závodu. Stay tuned!

30.11.2015