Startovka kategorie                                                     20.8.2008 22:03:50
                               Pěkné prázdniny 2008 1.etapa
===ČSOB-TUR=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.3km   96m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C  425555   1.00         
  2 Křečková Jana            KOB Železárny Prostě ZPV9999 C  303938   3.00         
  3 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974   5.00         
  4 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919   7.00         
  5 Vakant                                                            9.00         
  6 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C  224883  11.00         
  7 Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C  425592  13.00         
  8 Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C  219276  15.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.2km  155m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750    420411   0.00         
  2 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640   2.00         
  3 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411561   4.00         
  4 Nechanická Klára         SK Orientační sporty OSN0050 C   52000   6.00         
  5 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297   8.00         
  6 Vakant                                                           10.00         
  7 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C  331147  12.00         
  8 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C    4442  14.00         
  9 Kiacová Veronika         OK Lokomotiva Pardub LPU9953 C  301193  16.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.3km   80m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C    9246   1.00         
  2 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467   3.00         
  3 Vakant                                                            5.00         
  4 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C  301107   7.00         
  5 Faggyas Petra            Tipo TKE Budapest    HU1        363461   9.00         
  6 Poláková Denisa          OOB TJ Turnov        TUR9651 C    4440  11.00         
  7 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C    6885  13.00         
  8 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49952  15.00         
  9 Vakant                                                           17.00         
 10 Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C  336785  19.00         
 11 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 B  232050  21.00         
 12 Faggyas Réka             Tipo TKE Budapest    HU1        363462  23.00         
 13 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C   51537  25.00         
 
Startovka kategorie: D14         1.4km   80m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 B  336780  91.00         
  2 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238  95.00         
  3 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 C  410728  99.00         
  4 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929 103.00         
  5 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    4386 107.00         
  6 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 B  253131 111.00         
  7 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 C  411564 115.00         
  8 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850 119.00         
  9 Svobodová Radka          SKOB Frýdek - Místek BFM9451 B   49462 123.00         
 10 Faggyas Eszter           Tipo TKE Budapest    HU1        416641 127.00         
 11 Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 A   51353 131.00         
 12 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B  410734 135.00         
 13 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C  232378 139.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.0km  128m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kochova Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 A    9988  65.00         
  2 Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C    8195  68.00         
  3 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009  71.00         
  4 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 B   49432  74.00         
  5 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B    7764  77.00         
  6 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  80.00         
  7 Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B   53705  83.00         
  8 Schmidt Johanna          SSV Planeta Radebeul GR3        502920  86.00         
  9 Vakant                                                           89.00         
 10 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B  336772  92.00         
 11 Landovská Anna           SK Praga Praha       PGP9251 B  502088  95.00         
 12 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B  301342  98.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.5km  193m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomanová Anna            SK Meteor Kačerov Pr MKP9051 C   51362   0.00         
  2 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150      8197   3.00         
  3 Vakant                                                            6.00         
  4 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977   9.00         
  5 Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A  232239  12.00         
  6 Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 B  246828  15.00         
  7 Flašarová Kristýna       KOB Český Krumlov    KCK9054 B   49617  18.00         
  8 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B  232158  21.00         
  9 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421  24.00          R: 444
 10 Králová Kateřina         SKOB Odry            ODR9052 C   49413  27.00         
 11 Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A  232236  30.00         
 
Startovka kategorie: D20         2.5km  193m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A  515171  39.00         
  2 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 R    8899  42.00         
  3 Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 C    8928  45.00         
  4 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B    9249  48.00          R: 485
  5 Vakant                                                           51.00         
  6 Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B   52973  54.00          R: 404
 
Startovka kategorie: D21A        2.8km  180m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosálová Eliška          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8250 C  995791   0.00          R: 209
  2 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212   2.00          R:  86
  3 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480   4.00          R: 135
  4 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185   6.00          R:  56
  5 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638   8.00          R: 118
  6 Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459            10.00         
  7 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713  12.00          R: 112
  8 Martynková Aneta         TJ TŽ Třinec         TRI8657 C   53293  14.00          R: 874
  9 Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C    8696  16.00          R: 632
 10 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  18.00          R:  93
 11 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567  20.00          R: 374
 12 Mrózková Ivana           SKOB BETA Třinec     TRC8751 C    8774  22.00          R: 472
 13 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940  24.00         
 14 Krafková Ita ml.         OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532  26.00          R:  96
 15 Erbenová Zuzana          SK OK 24 Praha       OKP7454 C  232137  28.00          R: 256
 16 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676  30.00          R:  57
 17 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C   51291  32.00          R: 107
 18 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  34.00          R:  72
 19 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482  36.00          R:  58
 20 Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C   51309  38.00          R:  63
 21 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  40.00          R:  79
 22 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C   52214  42.00          R: 157
 23 Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C  336701  44.00          R:  68
 24 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180  46.00          R:  45
 25 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539  48.00          R: 242
 26 Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C   51569  50.00          R: 792
 27 Žabková Markéta          SKOB BETA Třinec     TRC8850 A    8778  52.00          R: 300
 28 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  54.00          R: 198
 29 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152      8190  56.00          R: 485
 30 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  58.00          R:  71
 31 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 R    9782  60.00          R:  91
 32 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  62.00          R: 163
 33 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C  301165  64.00          R: 503
 34 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707  66.00          R: 155
 35 Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 C    8776  68.00          R: 191
 36 Honnerová Blanka         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8051     52217  70.00         
 37 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  72.00          R: 148
 
Startovka kategorie: D21B        2.5km  193m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           60.00         
  2 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264  63.00          R: 322
  3 Rydlová Jana             TJ Sokol Vizovice    VIZ7752 C  426333  66.00          R: 250
  4 Ptáčková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850 C  331476  69.00          R: 264
  5 Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  72.00          R: 874
  6 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232188  75.00          R: 731
  7 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  78.00          R: 437
  8 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150     52228  81.00          R: 330
  9 Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C   51928  84.00          R: 283
 10 Vakant                                                           87.00         
 11 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153  90.00          R: 221
 12 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  93.00          R: 302
 13 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550  96.00          R: 397
 14 Engelhardt Katja         SSV Planeta Radebeul GR3          2082  99.00         
 15 Nechanická Daniela       SK Orientační sporty OSN7557 C   51975 102.00          R: 286
 16 Steiningerová Tereza     OK Lokomotiva Plzeň  LPM8650 C   51163 105.00          R: 226
 17 Vaňoučková Věra          VSK Slavia TU Libere VLI7979 C    8248 108.00          R: 735
 18 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915 111.00          R: 375
 19 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C   51642 114.00          R: 115
 20 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 R   51714 117.00          R: 127
 21 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431 120.00          R: 121
 22 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672 123.00          R: 257
 23 Bartošová Ivana          SK KOURA Praha       KRP8751 C    8944 126.00          R: 874
 24 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640 129.00          R: 252
 25 Vlčovská Eva             OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296 132.00          R: 255
 26 Kabelová Radka           TJ Tesla Brno        TBM7898 C  416019 135.00          R: 414
 27 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556 138.00          R: 208
 28 Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113 141.00          R: 360
 29 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C   51219 144.00          R: 219
 30 Vakant                                                          147.00         
 31 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910 150.00          R: 299
 32 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R  301629 153.00          R: 102
 33 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746 156.00          R: 127
 34 Vokurková Marta          OK Harcov            HAR7950 C  253111 159.00          R: 260
 35 Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C   51861 162.00          R: 218
 36 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893 165.00          R: 396
 
Startovka kategorie: D21C        2.4km  175m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C    9207  23.00          R: 431
  2 Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979  26.00          R: 510
  3 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  29.00          R: 167
  4 Zoubková Jana            SK Zbraslav          ZBP8050 C   53585  32.00          R: 578
  5 Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C    9222  35.00          R: 393
  6 Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955    425552  38.00          R: 839
  7 Burešová Kateřina        Neregistrovaní 5     NE5          4426  41.00         
  8 Čížková Barbora          Sportcentrum Jičín   SJC8852 C    9906  44.00          R: 564
  9 Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP83       51563  47.00         
 10 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641  50.00          R: 874
 11 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9309  53.00          R: 222
 12 Winklerová Hana          OK Lokomotiva Plzeň  LPM8051 C   51486  56.00          R: 639
 13 Štěpánová  Pavla         OK 99 Hradec Králové PHK8558 C    9452  59.00          R: 752
 14 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796  62.00          R: 368
 15 Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C    8975  65.00          R: 462
 16 Bodnárová Barbora        Neregistrovaní 5     NE5          4424  68.00         
 17 Kolomějevová Dita        Magnus Orienteering  ASU8599 C   52329  71.00          R: 403
 18 Dubská Šárka             Sportcentrum Jičín   SJC8753 C    9922  74.00          R: 506
 19 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128  77.00          R: 319
 20 Pavlačková Kateřina      SKOB Odry            ODR8450 C   49343  80.00          R: 365
 21 Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C    9905  83.00          R: 770
 22 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C    8978  86.00          R: 294
 23 Havlínová Zuzana         AC Sparta Praha      SCP0001 C    4433  89.00         
 24 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 R  211303  92.00          R:  88
 25 Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450 C   51164  95.00          R: 312
 26 Vaštová Světlana         Neregistrovaní 5     NE5          4425  98.00         
 
Startovka kategorie: D21E        2.8km  205m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           47.00         
  2 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850      5176  51.00          R:  40
  3 Hrazdírová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E   51568  55.00          R:  21
  4 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114  59.00          R:  38
  5 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750      5177  63.00          R: 141
  6 Wengrin Ágnes            Tipo TKE Budapest    HU1         45455  67.00         
  7 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950      4664  71.00          R: 408
  8 Grigaite Evelina         OSK SAKAS            LI1        400400  75.00         
  9 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 E    9077  79.00          R:  95
 10 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R  515136  83.00          R:  15
 11 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650      8193  87.00          R: 334
 12 Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C   52295  91.00          R:  94
 13 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850      4126  95.00          R: 188
 14 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E  500556  99.00          R:  34
 15 Bovero Severine          NOSE - n°4201 for fr FR1        333391 103.00         
 16 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852      4662 107.00          R: 292
 17 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN6351 C  416849 111.00          R: 183
 18 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688 115.00          R: 100
 19 Dicusar Victoria         Tiraspol Sport Club  MD1          4414 119.00         
 20 Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251      4129 123.00          R: 161
 21 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504 127.00          R:  74
 22 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 B   52144 131.00          R: 172
 23 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784 135.00          R:  20
 24 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 R    9785 139.00          R:  46
 25 Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 R    9415 143.00          R:  39
 26 Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126 147.00          R:   9
 27 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753      4127 151.00          R: 358
 
Startovka kategorie: D35         2.4km  175m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647 104.00         
  2 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147 107.00          R: 204
  3 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619 110.00         
  4 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109 113.00         
  5 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868 116.00         
  6 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618 119.00          R: 649
  7 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9952 122.00         
  8 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973 125.00         
  9 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 128.00         
 10 Ždimerová Monika         VSK Přírodověda - or PVP6953    232357 131.00         
 11 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072 134.00         
 12 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256 137.00         
 13 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 140.00          R: 809
 14 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167 143.00         
 15 Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C   51494 146.00         
 16 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198 149.00         
 17 Vakant                                                          152.00         
 18 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C  347864 155.00         
 19 Křečková Petra           KOB Železárny Prostě ZPV7076 C   52582 158.00         
 20 Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C    8579 161.00         
 21 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567 164.00         
 22 Zemková Helena           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450 C  425546 167.00         
 23 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359 170.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.3km  165m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gotvaldová Vladana       OK Jiskra Nový Bor   BOR6652 C    8462 135.00         
  2 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179 137.00         
  3 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317 139.00         
  4 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959 141.00         
  5 Kaminski Katja           Treptower SV 1949 Be GR2          4404 143.00         
  6 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 145.00         
  7 Kiacová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU6752 C    9882 147.00         
  8 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 149.00         
  9 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722 151.00         
 10 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C   52427 153.00         
 11 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275 155.00         
 12 Živcová Pavlína          OB Rozmarýn Litoměři DLT6651 C  301542 157.00         
 13 Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C   51925 159.00         
 14 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660 161.00         
 15 Holper Antonia           Tipo TKE Budapest    HU1        411930 163.00         
 16 Vakant                                                          165.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.0km  125m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           71.00         
  2 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  73.00          R: 876
  3 Ledvinová Jana           Neregistrovaní 6     NE6          4428  75.00         
  4 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944  77.00         
  5 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900  79.00         
  6 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  81.00         
  7 Pičmanová Jana           OK Jilemnice         JIL6352 C  405964  83.00         
  8 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590  85.00         
  9 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C   51269  87.00         
 10 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005  89.00         
 11 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      9609  91.00         
 12 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389  93.00         
 13 Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C    9093  95.00         
 14 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913  97.00          R: 876
 15 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570  99.00         
 16 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 101.00         
 17 Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950 C   51157 103.00         
 18 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734 105.00         
 19 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 107.00         
 20 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394 109.00         
 21 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 111.00         
 22 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966 113.00         
 23 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184 115.00         
 24 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972 117.00         
 25 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429 119.00         
 26 Malá Eva                 OK Jilemnice         JIL6351 C  405969 121.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.0km  125m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henková Svatava          SK Radioklub Blansko RBK5454 C   52092 125.00         
  2 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954 127.00         
  3 Kynčlová Miroslava       OK Jilemnice         JIL5851 C    9089 129.00         
  4 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108 131.00         
  5 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641 133.00         
  6 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615 135.00         
  7 Vakant                                                          137.00         
  8 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53286 139.00         
  9 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603 141.00          R: 867
 10 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259 143.00         
 11 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750      8171 145.00         
 12 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563 147.00         
 13 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5701     51957 149.00         
 14 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 151.00         
 15 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892 153.00         
 16 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690 155.00         
 17 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870 157.00         
 18 Vakant                                                          159.00         
 19 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247 161.00         
 20 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C    9313 163.00         
 21 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515 165.00         
 22 Vakant                                                          167.00         
 23 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631 169.00         
 
Startovka kategorie: D55         1.8km  145m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  92.00         
  2 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  96.00         
  3 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135 100.00         
  4 Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959 104.00          R: 874
  5 Pilgrová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET5151 C    9719 108.00         
  6 Vakant                                                          112.00         
  7 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351      8165 116.00         
  8 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253 120.00         
  9 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265 124.00         
 10 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 128.00         
 11 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821 132.00         
 12 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371 136.00         
 13 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688 140.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.6km   85m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612 109.00         
  2 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096 112.00         
  3 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242 115.00         
  4 Vakant                                                          118.00         
  5 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240 121.00         
  6 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639 124.00         
  7 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549 127.00         
  8 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247 130.00         
  9 Suchanková Libuše        TJ Slezan Opava      SOP4851      8722 133.00         
 10 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647 136.00         
 11 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214 139.00         
 12 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698 142.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.4km  110m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421 124.00         
  2 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542 128.00         
  3 Vakant                                                          132.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.3km   96m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C    4410  21.00         
  2 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  23.00         
  3 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  25.00         
  4 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C    4742  27.00         
  5 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  29.00         
  6 Zemko Zdeněk             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9900 C  428278  31.00         
  7 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902 C  416292  33.00         
  8 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C  301599  35.00         
  9 Vakant                                                           37.00         
 10 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466  39.00         
 11 Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK2016 C  207870  41.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.2km  155m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C    4436  22.00         
  2 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C  416215  24.00         
  3 Gajda Jan                KBP Praha            KBP         51730  26.00         
  4 Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C   53199  28.00         
  5 Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C    8943  30.00         
  6 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901 C   51143  32.00         
  7 Ždimera Jan              VSK Přírodověda - or PVP9901    336710  34.00         
  8 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C  411515  36.00         
  9 Vakant                                                           38.00         
 10 Zobaník Michal           NORD Slavia Minerva  AOP9901 C   49440  40.00         
 11 Panovec Kryštof          Jiskra Otrokovice    OTK0101 C  331216  42.00         
 12 Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C   53175  44.00         
 13 Bartoš Pavel             SK KOURA Praha       KRP9801 C   49609  46.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.4km   80m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292  31.00         
  2 Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B   52644  35.00         
  3 Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B   53163  39.00         
  4 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C  232250  43.00         
  5 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703    411526  47.00         
  6 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996  51.00         
  7 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 C   52624  55.00         
  8 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C  995840  59.00         
  9 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  63.00         
 10 Otruba Vojtěch           TJ Sokol Plumlov     PLU9717 C   52485  67.00         
 11 Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C  224355  71.00         
 12 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C    7758  75.00         
 13 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601    411527  79.00         
 14 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C    4239  83.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.0km  128m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B  331262 108.00         
  2 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B  219210 111.00         
  3 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 B  411609 114.00         
  4 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  232512 117.00         
  5 Holinka Lukáš            Sokol Ptení          PTE9421 C    8851 120.00         
  6 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C  255566 123.00         
  7 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B    9657 126.00         
  8 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 C  410774 129.00         
  9 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 C  232388 132.00         
 10 Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C    7773 135.00         
 11 Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C   49889 138.00         
 12 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570 141.00         
 13 Jordanov Alexandr        VSK MZLU Brno        VBM9501 B  410320 144.00         
 14 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B    9041 147.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.5km  238m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449 152.00         
  2 Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 B    9002 154.00         
  3 Vakant                                                          156.00         
  4 Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 B  995891 158.00         
  5 Vakant                                                          160.00         
  6 Holinka Matouš           KOB Železárny Prostě ZPV9222 B    8850 162.00         
  7 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  303912 164.00         
  8 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A    8454 166.00         
 
Startovka kategorie: H18         2.7km  203m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hoidekr Jan              TJ Loko Liberec      LLI9001 C   51209 143.00          R:1211
  2 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108 146.00         
  3 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B  416840 149.00         
  4 Škapa Jan                VSK Slavia TU Libere VLI9003 C   49958 152.00         
  5 Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 C   49491 155.00         
  6 Křeček Jan               KOB Železárny Prostě ZPV9111 B   52583 158.00         
  7 Vakant                                                          161.00         
  8 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105      8177 164.00         
  9 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830 167.00         
 
Startovka kategorie: H20         2.7km  203m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A   51675 118.00         
  2 Rajnošek Matěj           SK Orientační sporty OSN8800 A   52965 122.00         
  3 Vakant                                                          126.00         
  4 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039 130.00         
  5 Fousek Jindřich          SK Orientační sporty OSN8900 C   53441 134.00         
 
Startovka kategorie: H21A        2.9km  263m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C  301360  30.00          R: 238
  2 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C    8856  32.00          R: 406
  3 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C  253145  34.00          R: 330
  4 Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C  515037  36.00          R: 197
  5 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  38.00          R: 219
  6 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  40.00          R: 194
  7 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    9005  42.00          R: 243
  8 Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C  410330  44.00          R: 305
  9 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 1302798  46.00          R: 113
 10 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51721  48.00          R: 396
 11 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C    7203  50.00          R: 195
 12 Boudný Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C   51773  52.00          R: 239
 13 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982  54.00          R:  42
 14 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  56.00          R: 235
 15 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604     51534  58.00          R: 354
 16 Vakant                                                           60.00         
 17 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973  62.00          R: 178
 18 Härtelt Daniel           SSV Planeta Radebeul GR3        812005  64.00         
 19 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B  515433  66.00          R: 343
 20 Bučánek Antonín          SKOB Odry            ODR8400 C   52754  68.00          R: 183
 21 Vakant                                                           70.00         
 22 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159  72.00          R: 222
 23 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269  74.00          R: 346
 24 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  76.00          R: 390
 25 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  78.00          R: 337
 26 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  80.00          R: 191
 27 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  82.00          R: 407
 28 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  84.00          R: 311
 29 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 B    9510  86.00          R: 260
 30 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C  515114  88.00          R:  85
 31 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C    8974  90.00          R: 447
 32 KopecTomáš               VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641  92.00          R: 236
 33 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C   49385  94.00          R: 289
 34 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  96.00          R: 163
 35 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C    8878  98.00          R: 482
 36 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A    9972 100.00          R: 201
 37 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C   51678 102.00          R: 230
 38 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180 104.00          R: 409
 39 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C   52024 106.00          R: 551
 40 Fátor Jan                Magnus Orienteering  ASU7907 C    9132 108.00          R: 331
 41 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C    7231 110.00          R: 270
 42 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455 112.00          R: 187
 43 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 R    9000 114.00          R:  50
 44 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C  500264 116.00          R: 585
 45 Špacír Jan               SK Univerzity Palack UOL8805 A  500587 118.00          R: 241
 46 Schmiedeberg Nils        Turbine Neubrandenbu GR7        501914 120.00         
 47 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A   52707 122.00          R: 350
 48 Kheil Radim              TJ Spartak První Brn PBM7301 C   52061 124.00          R: 215
 49 Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C  232139 126.00          R: 184
 50 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 128.00          R: 310
 51 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140 130.00          R: 291
 52 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980 132.00          R: 142
 53 Pavlačka Ondřej          SKOB Odry            ODR8100 C   51303 134.00          R: 165
 54 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298 136.00          R: 158
 55 Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C  336758 138.00          R: 341
 56 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 140.00          R: 275
 57 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  416118 142.00          R: 233
 58 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605      8247 144.00          R: 274
 59 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767 146.00          R: 303
 60 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859 148.00          R: 329
 61 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227 150.00          R: 226
 62 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702     51588 152.00          R: 426
 63 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108 154.00          R: 353
 
Startovka kategorie: H21B        2.8km  180m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705  78.00          R: 368
  2 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC8700 C    8348  80.00          R: 735
  3 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  82.00          R: 290
  4 Skřička Jan              TJ Tesla Brno        TBM7837 C   53236  84.00          R:1201
  5 Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004 C  995826  86.00          R: 528
  6 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  88.00          R: 372
  7 Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 A    8470  90.00          R: 413
  8 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  92.00          R: 380
  9 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  94.00          R: 266
 10 Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C   51573  96.00          R:1201
 11 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643  98.00          R: 309
 12 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C   53144 100.00          R: 435
 13 Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7802      4443 102.00         
 14 Pompach Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7803 C    9434 104.00          R: 749
 15 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    9893 106.00          R: 690
 16 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360 108.00          R: 549
 17 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700 110.00          R: 279
 18 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009 112.00          R: 433
 19 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  232197 114.00          R: 830
 20 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761 116.00          R: 251
 21 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119 118.00          R: 644
 22 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985 120.00          R: 453
 23 Drahoňovský Aleš         OOB TJ Turnov        TUR7201 C    4439 122.00         
 24 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929 124.00          R: 374
 25 Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C  410332 126.00          R:1201
 26 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127 128.00          R: 468
 27 Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500 C   51726 130.00          R: 885
 28 Duda Radim               SK Kotlářka Praha    DKP8707 C   51756 132.00          R: 615
 29 Odvody Zdeněk            Pardubice Bikers     XPU8206 C    9206 134.00          R: 790
 30 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C   51658 136.00          R:1042
 31 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234 138.00          R: 832
 32 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199 140.00          R: 746
 33 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C  515200 142.00          R: 808
 34 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485 144.00          R: 424
 35 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 146.00          R: 846
 36 Holinka Martin           KOB Železárny Prostě ZPV6712 C  307331 148.00          R:1201
 37 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911 150.00          R: 276
 38 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962 152.00          R: 282
 39 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168 154.00          R: 395
 40 Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C    9705 156.00          R: 607
 41 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C   51263 158.00          R: 298
 42 Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642 160.00          R: 668
 43 Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558 162.00          R: 171
 44 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592 164.00          R: 227
 45 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902 166.00          R: 333
 46 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124 168.00          R: 514
 47 Cerman Lukáš             TJ Stadion Nový Bor  STB8102 C  420449 170.00          R: 795
 
Startovka kategorie: H21C        2.7km  203m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105 C  232429  19.00          R: 411
  2 Pavlačka František       SKOB Odry            ODR8600 C   49380  22.00          R: 375
  3 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C    4441  25.00         
  4 Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002      8292  28.00         
  5 Sýkorka Ivan             Neregistrovaní 4     NE4          4423  31.00         
  6 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  34.00          R: 730
  7 Zoubek Petr              SK Zbraslav          ZBP7602 C   53587  37.00          R:1108
  8 Matyšek Stanislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7612 C  515147  40.00          R:1019
  9 Ropek Rudolf             Sportcentrum Jičín   SJC7002 C    7979  43.00         
 10 Chmelař Daniel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7212 C          46.00          R:1110
 11 Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C  361992  49.00          R:1201
 12 Dvořák Miroslav          SK Zbraslav          ZBP7601 C   53581  52.00          R: 454
 13 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52481  55.00          R: 127
 14 Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C    7790  58.00          R:1194
 15 Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8749 C   52244  61.00         
 16 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C   52744  64.00          R: 617
 17 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  67.00          R: 791
 18 Žemlička Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU8303 C    9283  70.00          R:1148
 19 Matyšek Bronislav        TJ Sokol Plumlov     PLU7823 C  515418  73.00          R:1029
 20 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800  76.00          R: 342
 21 Trávníček Jan            SK Univerzity Palack UOL7501 C  301557  79.00         
 22 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C   51561  82.00          R: 635
 23 Vakant                                                           85.00         
 24 Matyšek Radoslav         TJ Sokol Plumlov     PLU8007 C   52490  88.00          R:1038
 25 Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C   53151  91.00          R: 827
 26 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583  94.00          R: 234
 27 Bajer Jiří               Neregistrovaní 3     NE3          4421  97.00         
 28 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL8039 C   52410 100.00          R: 888
 29 Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C   53582 103.00          R:1021
 30 Trhlík Tomáš             TJ Sokol Plumlov     PLU7407 C   52483 106.00         
 31 Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C    9241 109.00          R: 511
 32 Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C  416076 112.00          R: 676
 
Startovka kategorie: H21E        3.5km  300m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C  995892  27.00          R:  67
  2 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  30.00          R: 119
  3 Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707 C   53226  33.00          R:  89
  4 Vakant                                                           36.00         
  5 Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R    8862  39.00          R:  33
  6 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  42.00          R: 115
  7 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  45.00          R:  58
  8 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 E    9987  48.00          R:  35
  9 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51803  51.00          R: 122
 10 Vilkauskas Tomas         OSK SAKAS            LI1          4411  54.00         
 11 Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 R   51443  57.00          R:  34
 12 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  60.00          R: 135
 13 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682  63.00          R: 134
 14 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 R   52288  66.00          R:  71
 15 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  69.00          R: 100
 16 Höije Anders             Goteborg - Majorna O SW1        800121  72.00         
 17 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800      8188  75.00          R: 160
 18 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R    8931  78.00          R:  73
 19 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E 1302816  81.00          R:  13
 20 Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 E   52290  84.00          R:  64
 21 Postika Igor             Tiraspol Sport Club  MD1          4413  87.00         
 22 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  90.00          R:  80
 23 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R  232330  93.00          R:  37
 24 Jan Flašar               SK Praga Praha       PGP8610 C   49616  96.00          R:  36
 25 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9903  99.00          R:  97
 26 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R   51797 102.00          R:  83
 27 Mickus Donatas           OSK SAKAS            LI1        303177 105.00         
 28 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 108.00          R:  84
 29 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693 111.00          R:  94
 30 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475 114.00          R: 133
 31 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503 117.00          R: 110
 32 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110 120.00          R:   6
 33 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555 123.00          R:  28
 34 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 C   52684 126.00          R:  54
 35 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105 129.00          R: 129
 36 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 E  503360 132.00          R:  45
 37 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801      4130 135.00          R:  57
 38 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893 138.00          R:  40
 39 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277 141.00          R:  20
 40 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529 144.00          R: 108
 41 Modestas Bacys           OSK SAKAS            LI1        303431 147.00         
 42 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R   52296 150.00          R:  69
 43 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E  515132 153.00          R:  59
 44 Perstnev Alexander       Tiraspol Sport Club  MD1          4412 156.00         
 45 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301 159.00          R:  75
 46 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698 162.00          R: 146
 47 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410 165.00          R: 104
 
Startovka kategorie: H35         2.6km  190m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmiedeberg Lars        Turbine Neubrandenbu GR7          6061   2.00         
  2 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767   4.00         
  3 Brácha Martin            TJ Jiskra Hořice     HOR7302 C  301611   6.00         
  4 Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C    8578   8.00         
  5 Vakant                                                           10.00         
  6 Bleidorn Stefan          Treptower SV 1949 Be GR2        410121  12.00         
  7 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  14.00          R: 677
  8 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  16.00         
  9 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  18.00         
 10 Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C  995581  20.00         
 11 Brokl Radek              SK KOURA Praha       KRP7102 C    9397  22.00         
 12 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  24.00         
 13 Bodino Franck            VSK Přírodověda - or PVP7104 C   38597  26.00         
 14 Lavenne Philippe         NOSE - n°4201 for fr FR1        224429  28.00         
 15 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  30.00         
 16 Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C  515468  32.00         
 17 Kaminski Jürgen          Treptower SV 1949 Be GR2          4405  34.00         
 18 Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  36.00         
 19 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  38.00         
 20 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  40.00         
 21 Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C   51684  42.00         
 22 Ždimera Zdeněk           VSK Přírodověda - or PVP7008    303908  44.00         
 
Startovka kategorie: H40         2.5km  238m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977   0.00         
  2 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336   2.00         
  3 Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C  515060   4.00         
  4 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369   6.00         
  5 Zschackel Raik           Turbine Neubrandenbu GR7        501619   8.00         
  6 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260  10.00         
  7 Svoboda Martin           SKOB Frýdek - Místek BFM6701 C   49467  12.00         
  8 Meyer Dirk               Treptower SV 1949 Be GR2          4403  14.00         
  9 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  16.00         
 10 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  18.00         
 11 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  20.00          R:1033
 12 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  22.00         
 13 Kiac Jiří                OK Lokomotiva Pardub LPU6305 C   51127  24.00         
 14 Holík Marek              TJ Tesla Brno        TBM6507 C   53265  26.00          R:1201
 15 Faggyas László           Tipo TKE Budapest    HU1         45458  28.00         
 16 Toman Vladimír           SK Meteor Kačerov Pr MKP6401 C   51361  30.00         
 17 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  32.00         
 18 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321  34.00         
 19 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  36.00          R:1112
 20 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632  38.00         
 21 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C  416829  40.00         
 22 Gotvald Pavel            OK Jiskra Nový Bor   BOR6503 C    8461  42.00         
 23 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  44.00         
 24 Mihaczi Zoltan           Tipo TKE Budapest    HU1          4470  46.00         
 25 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  48.00         
 
Startovka kategorie: H45         2.5km  238m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  56.00         
  2 Štěpán  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403  58.00         
  3 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354  60.00         
  4 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  62.00         
  5 Storp Ralph              Turbine Neubrandenbu GR7          6065  64.00         
  6 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457  66.00         
  7 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  68.00         
  8 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C   52163  70.00         
  9 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673  72.00         
 10 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  74.00         
 11 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  76.00         
 12 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  78.00         
 13 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK5903 C  253368  80.00         
 14 Panovec Vladan           Jiskra Otrokovice    OTK6201 C   52348  82.00         
 15 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508  84.00         
 16 Ledvina Tomáš            Neregistrovaní 6     NE6          4427  86.00         
 17 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213 C  352336  88.00         
 18 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  90.00          R: 779
 19 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C  336720  92.00         
 20 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  94.00         
 21 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001     49897  96.00         
 22 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  98.00         
 23 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C    8336 100.00         
 24 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607 102.00         
 25 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762 104.00         
 26 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul GR3        300690 106.00         
 27 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405 108.00         
 28 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571 110.00         
 29 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440 112.00         
 30 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837 114.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.3km  165m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C   53842   1.00         
  2 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902   5.00         
  3 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400   9.00         
  4 Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C    9087  13.00         
  5 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C   52428  17.00         
  6 Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C  410716  21.00         
  7 Vakant                                                           25.00         
  8 Bartoš Vratislav         SK KOURA Praha       KRP5401 C    8941  29.00         
  9 Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C   51327  33.00         
 10 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  37.00         
 11 Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C   53287  41.00         
 12 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  45.00         
 13 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  49.00          R:1116
 14 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  53.00         
 15 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  57.00         
 16 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  61.00         
 17 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C   49614  65.00         
 18 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  69.00         
 19 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  73.00         
 20 Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C    9255  77.00         
 21 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  81.00         
 22 Hones Josef              HSV Ried             GR6          5483  85.00         
 23 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  89.00         
 24 Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603 C   51167  93.00         
 25 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  97.00         
 26 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343 101.00         
 27 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500      8167 105.00         
 28 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709 109.00         
 29 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275 113.00         
 30 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973 117.00         
 31 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312 121.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.0km  125m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C    7793   1.00         
  2 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161   3.00         
  3 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078   5.00         
  4 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606   7.00         
  5 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283   9.00          R:1139
  6 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135  11.00         
  7 Vakant                                                           13.00         
  8 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001  15.00         
  9 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  17.00         
 10 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  19.00         
 11 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  21.00          R:1097
 12 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  23.00         
 13 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  25.00         
 14 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul GR3          2097  27.00         
 15 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  29.00         
 16 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  31.00         
 17 Frenzel Michael          LOK Berlin           GR5        501913  33.00         
 18 Zeman Ludvík             SKOB Frýdek - Místek BFM5301 C   49455  35.00         
 19 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  37.00         
 20 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261  39.00          R:1086
 21 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  41.00         
 22 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  43.00         
 23 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C  515013  45.00          R: 458
 24 Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C   51693  47.00         
 25 Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101 C    9008  49.00         
 26 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  51.00         
 27 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107  53.00         
 28 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul GR3          2305  55.00         
 29 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  57.00         
 30 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  59.00         
 31 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  61.00         
 32 Ziesche Juergen          LOK Berlin           GR5        236105  63.00         
 33 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  65.00          R: 457
 
Startovka kategorie: H60         1.8km  145m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651   4.00         
  2 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554   8.00         
  3 Vodička Jindřich         Sportcentrum Jičín   SJC4401 C    9944  12.00         
  4 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  16.00         
  5 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  20.00         
  6 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  24.00         
  7 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101  28.00         
  8 Dvořák Jaromír           SK Praga Praha       PGP4601 C   51274  32.00         
  9 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  36.00         
 10 Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  40.00         
 11 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660  44.00         
 12 Šidla Antonín            SKOB Zlín            TZL4635 C  331534  48.00         
 13 Vakant                                                           52.00         
 14 Jiran  Václav            OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  56.00         
 15 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  60.00         
 16 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  64.00         
 17 Mikan vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  68.00         
 18 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  72.00         
 19 Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C   51511  76.00         
 20 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863  80.00         
 21 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  84.00         
 
Startovka kategorie: H65         1.6km   85m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           55.00         
  2 Vřešťál Jan              Neregistrovaní 2     NE2          4417  58.00         
  3 Šidla Jiří               SKOB Zlín            TZL4008 C  331069  61.00         
  4 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C   49847  64.00         
  5 Němec Dušan              Klub turistů a lyžař YBM3901 C   53277  67.00         
  6 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C    7893  70.00         
  7 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  73.00         
  8 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  76.00         
  9 Krch Josef               Slovan Praha         UVP4300 C    7912  79.00         
 10 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  82.00         
 11 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  85.00         
 12 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665  88.00         
 13 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129  91.00         
 14 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  94.00         
 15 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640  97.00         
 16 Vakant                                                          100.00         
 17 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930 103.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.4km  110m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  28.00         
  2 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  34.00         
  3 Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C   53321  40.00         
  4 Doleček Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP3300 C   51324  46.00         
  5 Macoun Jindra            SK Praga Praha       PGP2700     52350  52.00         
  6 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  58.00         
  7 Bartoš Lumír             SK KOURA Praha       KRP2701 C   51495  64.00         
  8 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  70.00         
  9 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  76.00         
 10 Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   GR1         51342  82.00         
 11 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C   53523  88.00         
 12 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  94.00         
 13 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541 100.00         
 14 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700 106.00         
 15 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422 112.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.2km  155m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Barbora        SKOB Frýdek - Místek BFM0151 C   49470                
  2 Holasová Barborka        SK Jamnice           JAM0650 C   51195                
  3 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C  218975                
  4 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023                
  5 Adéla Valterová          KBP Praha            KBP     C   53543                
  6 Pospíšilová Alžběta      SK KOURA Praha       KRP0251 C   53608                
  7 Pospíšilová Žofie        SK KOURA Praha       KRP0351 C    4409                
  8 Černochová Jana          KOB Děčín            LDC     C  232349                
  9 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106                
 10 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112                
 11 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C  236999                
 12 Vaníčkovi Josef a Anna   VŠSK MFF UK Praha    MFP0500 C  232892                
 13 Toman Martin             SK Meteor Kačerov Pr MKP0401     51363                
 14 Nechanický Jan           SK Orientační sporty OSN0200 C   51972                
 15 Otruba František         TJ Sokol Plumlov     PLU     C   53588                
 16 Sanna Karin              VSK Přírodověda - or PVP         51577                
 17 Ždimera Vít              VSK Přírodověda - or PVP0200    336702                
 18 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9606                
 19 Tomanek Lukáš            SK SKI-OB Šternberk  STE     C   51317                
 20 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250      4435                
 21 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239                
 22 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL                              
 23 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001    339555                
 24 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C  330651                
 25 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C                        
 26 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C  232638                
 27 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C    4651                
 28 Jirka Matyáš             KOB Železárny Prostě ZPV     C                        
 29 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C  253135                
 30 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201                
 31 Pompachová Karolína      OK 99 Hradec Králové PHK          4430                
 32 Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK          4431                
 33 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    4438                
 34 Melich Daniel            OOB TJ Turnov        TUR0200 C    4437                
 35 Bladlera Vaclav          USK Praha            VSP0600    416121                
 
Startovka kategorie: P2          1.3km   80m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C   49457                
  2 Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C   49461                
  3 Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 C   49492                
  4 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449                
  5 Zelenák Zbyňek           SKOB Odry            ODR8000 C   49495                
  6 Schonpflugová Kateřina   AC Sparta Praha      SCP0000 C    4432                
  7 Škodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C    8303                
  8 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955                
  9 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133                
 10 Haufe Hiderose           HSG Turbine Zittau   GR1          6391                
 11 Barták Vojtěch           Neregistrovaní 1     NE1          4415                
 12 Brabačová Martina        Neregistrovaní 1     NE1          4416                
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Merkunová Olga           Neregistrovaní 3     NE3          4418                
 16 Mesiarkinová Kamila      TJ Stadion Nový Bor  STB          4434                
 17 Špačková Renáta          Nereg.               NE7                              
 18 Alblová Lucie            Nereg.               NE8        420448                
 19 Albl Slávek              Nereg.               NE8        420455                
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          2.6km  190m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781                
  2 Kyncl Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK     C    9404                
  3 Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654 C  219202                 R: 422
  4 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL                              
  5 Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655                
  6 Oldřichová Alena         SK Zbraslav          ZBP     C    4652                
  7 Sebor Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL8100     52227                
  8 Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C    8241                
  9 Merkun Richard           Neregistrovaní 3     NE3          4419                
 10 Vakant                                                                         
 11 Sniegon Pavel            Neregistrovaní 3     NE3          4420                
 12 Bozděch Pavel            SK Praga Praha       PGP          4429                
 13 Zolt. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2        332287                
 14 Andr. Fleischer          SPA Tabaacuteni Spar HU2          4406                
 15 Andrea Fleischer         SPA Tabaacuteni Spar HU2          4407                
 16 Flaška Jakub             TJ Sokol Rovensko po ROT          7797                
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant