Startovka oddílů                                                                                  20.8.2008 22:06:46
                                                Pěkné prázdniny 2008
===ČSOB-TUR===========================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65     88.00                      93.00             29.00  240,00Kč
  2 Zobaník Michal           AOP9901   49440    H10L    40.00                       5.00              5.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H40      2.00                      28.00             97.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fátor Jan                ASU7907    9132    H21A   108.00                      73.00             90.00  360,00Kč
  2 Kolomějevová Dita        ASU8599   52329    D21C    71.00                      12.00             38.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55     23.00                     111.00             80.00  360,00Kč
  2 Fiala Jan                BBM7205  515468    H35     32.00                       1.00            108.00  360,00Kč
  3 Ptáčková Nikol           BBM7850  331476    D21B    69.00                      68.00              8.00  360,00Kč
  4 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H14    108.00                     103.00             74.00  240,00Kč
  5 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    H12     31.00                       9.00              4.00  240,00Kč
  6 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H10     39.00                      68.00              0.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
 
Startovka oddílu: BFM - SKOB Frýdek - Místek                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Barbora        BFM0151   49470    HDR                                                         240,00Kč
  2 Zeman Ludvík             BFM5301   49455    H55     35.00                     103.00             66.00  360,00Kč
  3 Mutina Vlastimil         BFM5701   49457    P2                                                          240,00Kč
  4 Mutinová Lidmila         BFM6151   49461    P2                                                          160,00Kč
  5 Svoboda Martin           BFM6701   49467    H40     12.00                      48.00             99.00  360,00Kč
  6 Mutina Jiří              BFM9101   49491    H18    155.00                     133.00              3.00  360,00Kč
  7 Mutina Václav            BFM9301   49492    P2                                                          240,00Kč
  8 Svobodová Radka          BFM9451   49462    D14    123.00                      29.00             25.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2200.00        0.00        0.00        0.00     2200.00        0.00    -2200.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     34.00                      24.00             96.00  240,00Kč
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70    100.00                       2.00             84.00  240,00Kč
  3 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     70.00                      16.00             69.00  240,00Kč
  4 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65    128.00                      92.00             12.00  240,00Kč
  5 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60    127.00                     110.00             24.00  240,00Kč
  6 Müller Ota               BOR6101    8449    P2                                                          240,00Kč
  7 Kratochvílová Zdena      BOR6250    8467    D45     81.00                     120.00             61.00  360,00Kč
  8 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45     76.00                      45.00              3.00  360,00Kč
  9 Doškář Boris             BOR6400    8490    H40     18.00                      30.00             79.00  360,00Kč
 10 Gotvald Pavel            BOR6503    8461    H40     42.00                      42.00            107.00  360,00Kč
 11 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H21B   144.00                      62.00             93.00  360,00Kč
 12 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40     36.00                      52.00             89.00  360,00Kč
 13 Gotvaldová Vladana       BOR6652    8462    D40    135.00                     130.00             10.00  360,00Kč
 14 Tučková Monika           BOR7650    8550    D21B    96.00                      52.00             24.00  360,00Kč
 15 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21E   144.00                      62.00            100.00  360,00Kč
 16 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21E    81.00                     112.00             43.00  360,00Kč
 17 Krafková Ita ml.         BOR8156    8532    D21A    26.00                      54.00             29.00  360,00Kč
 18 Čech Ladislav            BOR9000    8470    H21B    90.00                     120.00             59.00  360,00Kč
 19 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21B   166.00                      56.00            127.00  360,00Kč
 20 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21B   116.00                     102.00             79.00  360,00Kč
 21 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D16     77.00                      85.00             96.00  360,00Kč
 22 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H16    166.00                     131.00             20.00  360,00Kč
 23 Gotvaldová Dominika      BOR9551    4386    D14    107.00                      31.00             21.00  240,00Kč
 24 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D12     13.00                      40.00             36.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7680.00        0.00        0.00        0.00     7680.00        0.00    -7680.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlíková Tereza          BSO9151  232236    D18     30.00                      12.00            109.00  360,00Kč
  2 Beranová Jana            BSO9153  232239    D18     12.00                      22.00            123.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Špičák František         CEL5628   52744    H21C    64.00                      77.00            104.00  360,00Kč
  2 Špičák František         CEL8039   52410    H21C   100.00                     107.00            134.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilgr Bohuslav           CET5101    9721    H55     43.00                      75.00            106.00  360,00Kč
  2 Pilgrová Anna            CET5151    9719    D55    108.00                      70.00             71.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H60     28.00                      33.00             55.00  240,00Kč
  2 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H50    117.00                      61.00             24.00  360,00Kč
  3 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45    113.00                     116.00             52.00  360,00Kč
  4 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H50     61.00                      31.00             50.00  360,00Kč
  5 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D35    116.00                     103.00             35.00  360,00Kč
  6 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50    157.00                      98.00             23.00  360,00Kč
  7 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21A    18.00                      56.00             98.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2400.00        0.00        0.00        0.00     2400.00        0.00    -2400.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D10L     2.00                      39.00             37.00  240,00Kč
  2 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H50     45.00                      63.00             26.00  360,00Kč
  3 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H50    101.00                      33.00             52.00  360,00Kč
  4 Beneš Jan                DKL6600   49646    H40     16.00                      16.00             65.00  360,00Kč
  5 Vinš Pavel               DKL6900   51684    H35     42.00                       9.00             87.00  360,00Kč
  6 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D35    104.00                      91.00             13.00  360,00Kč
  7 Datel Jiří               DKL7101  995581    H35     20.00                      33.00                    240,00Kč
  8 Sebor Jiří               DKL8100   52227    P4                                                          160,00Kč
  9 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21B    81.00                      30.00             40.00  360,00Kč
 10 Beneš Jan                DKL9800   49648    H10     23.00                      74.00             18.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3040.00        0.00        0.00        0.00     3040.00        0.00    -3040.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50    153.00                      94.00             31.00  360,00Kč
  2 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21E   102.00                      76.00             73.00  360,00Kč
  3 Tomeš Jaroslav           DKP8109   51658    H21B   136.00                     106.00            107.00  360,00Kč
  4 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21E   139.00                      67.00             59.00  360,00Kč
  5 Procházka Tomáš          DKP8200  515114    H21A    88.00                      13.00             10.00  360,00Kč
  6 Žaloudek Petr            DKP8304   51803    H21E    51.00                      42.00             25.00  360,00Kč
  7 Janata Martin            DKP8306    8277    H21E   141.00                     100.00            124.00  360,00Kč
  8 Duda Radim               DKP8707   51756    H21B   132.00                      82.00             49.00  360,00Kč
  9 Bochenková Martina       DKP8758   51291    D21A    32.00                      64.00             74.00  360,00Kč
 10 Bochenková Ivana         DKP8950  515171    D20     39.00                      94.00            136.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3600.00        0.00        0.00        0.00     3600.00        0.00    -3600.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55     41.00                     109.00             96.00  360,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55     92.00                      84.00             53.00  360,00Kč
  3 Živcová Pavlína          DLT6651  301542    D40    157.00                     126.00             19.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002    7231    H21A   110.00                      35.00             72.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Zdeněk           DOK6200    7762    H45    104.00                      37.00             41.00  360,00Kč
  2 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21A    76.00                      63.00             62.00  360,00Kč
  3 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21A    34.00                      62.00             68.00  360,00Kč
  4 Novák Daniel             DOK8700    7767    H21A   146.00                     123.00            112.00  360,00Kč
  5 Boskovský Tomáš          DOK9400    7773    H14    135.00                     121.00             77.00  330,00Kč
  6 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7758    H12     75.00                       5.00             16.00  330,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2100.00        0.00        0.00        0.00     2100.00        0.00    -2100.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50     73.00                      35.00             12.00  360,00Kč
  2 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45    107.00                      92.00             58.00  360,00Kč
  3 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21A    72.00                      32.00             59.00  360,00Kč
  4 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21A    82.00                     119.00             54.00  360,00Kč
  5 Bolina Michal            EKP7701  361992    H21C    49.00                      73.00            130.00  360,00Kč
  6 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21A   152.00                      59.00            104.00  360,00Kč
  7 Bolinová Hana            EKP8150   52214    D21A    42.00                      80.00            122.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: FR1 - NOSE - n°4201 for french federation      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bovero Severine          FR1      333391    D21E   103.00                     111.00             43.00  360,00Kč
  2 Lavenne Philippe         FR1      224429    H35     28.00                       7.00             78.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70     94.00                      28.00            102.00  240,00Kč
  2 Wald František           FSP5300   49606    H55      7.00                     129.00             64.00  360,00Kč
  3 Šimek Tomáš              FSP6304    8859    H21A   148.00                     121.00            118.00  360,00Kč
  4 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21B   128.00                      50.00            105.00  360,00Kč
  5 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21A    78.00                      61.00             66.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00        0.00        0.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
 
 
Startovka oddílu: GR1 - HSG Turbine Zittau                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Hiderose           GR1        6391    P2                                                          240,00Kč
  2 Haufe Horst              GR1       51342    H70     82.00                      18.00             66.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: GR2 - Treptower SV 1949 Berlin                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Meyer Dirk               GR2        4403 P  H40     14.00                  P   40.00         P   67.00  360,00Kč
  2 Kaminski Katja           GR2        4404 P  D40    143.00                  P  104.00         P    4.00  360,00Kč
  3 Kaminski Jürgen          GR2        4405 P  H35     34.00                  P   37.00         P   81.00  360,00Kč
  4 Bleidorn Stefan          GR2      410121    H35     12.00                      13.00            111.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00      270.00        0.00        0.00     1710.00        0.00    -1710.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: GR3 - SSV Planeta Radebeul                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Härtelt Helmut           GR3        2097    H55     27.00                      87.00            124.00  360,00Kč
  2 Hickethier Manfred       GR3        2305    H55     55.00                     121.00             92.00  360,00Kč
  3 Härtelt Daniel           GR3      812005    H21A    64.00                      75.00             12.00  360,00Kč
  4 Engelhardt Katja         GR3        2082    D21B    99.00                      38.00             42.00  360,00Kč
  5 Schmidt Johanna          GR3      502920    D16     86.00                      79.00            110.00  360,00Kč
  6 Wiedenfeld Frank         GR3      300690    H45    106.00                      47.00             15.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: GR4 - Post SV Dresden                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: GR5 - LOK Berlin                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ziesche Juergen          GR5      236105    H55     63.00                     123.00            122.00  360,00Kč
  2 Frenzel Michael          GR5      501913    H55     33.00                      89.00             90.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: GR6 - HSV Ried                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hones Josef              GR6        5483    H50     85.00                      17.00             34.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: GR7 - Turbine Neubrandenburg                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmiedeberg Lars        GR7        6061    H35      2.00                      31.00             96.00  540,00Kč
  2 Zschackel Raik           GR7      501619    H40      8.00                      22.00             91.00  540,00Kč
  3 Storp Ralph              GR7        6065    H45     64.00                      39.00             23.00  540,00Kč
  4 Schmiedeberg Nils        GR7      501914    H21A   120.00                      89.00             28.00  540,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schröter Pavel           HAR7203    7203    H21A    50.00                      37.00            124.00  360,00Kč
  2 Martan Jiří              HAR7301    8129    H21A    96.00                     125.00             40.00  360,00Kč
  3 Vokurka Jan              HAR7501  253145    H21A    34.00                       9.00            132.00  360,00Kč
  4 Vokurková Marta          HAR7950  253111    D21B   159.00                      92.00             10.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45     94.00                      27.00             39.00  360,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D40    145.00                     134.00             46.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavulok Josef            HOR5101    9008    H55     49.00                      79.00             78.00  360,00Kč
  2 Brácha Martin            HOR7302  301611    H35      6.00                      19.00             66.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: HU1 - Tipo TKE Budapest                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wengrin Ágnes            HU1       45455    D21E    67.00                      71.00            107.00  360,00Kč
  2 Faggyas László           HU1       45458    H40     28.00                      38.00             85.00  360,00Kč
  3 Faggyas Petra            HU1      363461    D12      9.00                      36.00             58.00  240,00Kč
  4 Faggyas Réka             HU1      363462    D12     23.00                      54.00             44.00  240,00Kč
  5 Faggyas Eszter           HU1      416641    D14    127.00                      49.00             39.00  240,00Kč
  6 Holper Antonia           HU1      411930    D40    163.00                     110.00             43.00  360,00Kč
  7 Mihaczi Zoltan           HU1        4470    H40     46.00                      54.00            105.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: HU2 - SPA Tabaacuteni Spartacus                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zolt. Fleischer          HU2      332287    P4                                                          240,00Kč
  2 Andr. Fleischer          HU2        4406 P  P4                             P                 P          240,00Kč
  3 Andrea Fleischer         HU2        4407 P  P4                             P                 P          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00      180.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H50     49.00                      25.00             16.00  360,00Kč
  2 Barták Jiří              CHA5100    8161    H55      3.00                     105.00            100.00  360,00Kč
  3 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55    116.00                      82.00             73.00  360,00Kč
  4 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H50    105.00                      53.00             46.00  360,00Kč
  5 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50    145.00                     108.00             17.00  360,00Kč
  6 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21E    63.00                     113.00             55.00  360,00Kč
  7 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21E    75.00                      58.00             49.00  360,00Kč
  8 Kašková Kateřina         CHA7850    5176    D21E    51.00                     119.00            111.00  360,00Kč
  9 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21A   104.00                      39.00             36.00  360,00Kč
 10 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21A     2.00                      34.00             44.00  360,00Kč
 11 Kadavá Jana              CHA8251    4129    D21E   123.00                      91.00             99.00  360,00Kč
 12 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21A    58.00                      85.00             76.00  360,00Kč
 13 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21A   144.00                     127.00            114.00  360,00Kč
 14 Brozová Veronika         CHA8650    8193    D21E    87.00                      81.00            123.00  360,00Kč
 15 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21E   151.00                     103.00             47.00  360,00Kč
 16 Hradec Pavel             CHA8801    4130    H21E   135.00                     106.00            115.00  360,00Kč
 17 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21E    95.00                      77.00             39.00  360,00Kč
 18 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21E   107.00                     109.00             75.00  360,00Kč
 19 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21E    71.00                      97.00             87.00  360,00Kč
 20 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H18    164.00                     125.00              6.00  360,00Kč
 21 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D18      3.00                       8.00            115.00  360,00Kč
 22 Valešová Jana            CHA9152    8190    D21A    56.00                      28.00             95.00  360,00Kč
 23 Sivčáková Petra          CHA9251    8195    D16     68.00                      83.00            100.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8280.00        0.00        0.00        0.00     8280.00        0.00    -8280.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60      8.00                      25.00             57.00  240,00Kč
  2 Janeba Petr              CHC6001    9573    H45     68.00                      15.00             35.00  360,00Kč
  3 Křivda Martin            CHC9501    9570    H14    141.00                     125.00             50.00  240,00Kč
  4 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H12     63.00                      11.00             22.00  240,00Kč
  5 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H10     29.00                      76.00              8.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00        0.00        0.00        0.00     1320.00        0.00    -1320.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    P2                                                          240,00Kč
  2 Žemličková Jindra        CHT5701   51957    D50    149.00                      90.00              3.00  360,00Kč
  3 Švecová Iva              CHT7151   53167    D35    143.00                      81.00             27.00  360,00Kč
  4 Švec Jiří                CHT7201   53151    H21C    91.00                      53.00             86.00  360,00Kč
  5 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21E   127.00                      93.00             35.00  360,00Kč
  6 Švec Petr                CHT9901   53175    H10L    44.00                      15.00             23.00  240,00Kč
  7 Švec Martin              CHT9902   53199    H10L    28.00                      23.00              7.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: JAM - SK Jamnice                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holasová Barborka        JAM0650   51195    HDR                                                         240,00Kč
  2 Košárek Pavel            JAM7100   52296    H21E   150.00                      66.00            112.00  360,00Kč
  3 Kašparová Šárka          JAM7253   52295    D21E    91.00                      75.00            119.00  360,00Kč
  4 Besta Michal             JAM7600   52290    H21E    84.00                     116.00             46.00  360,00Kč
  5 Holas Tomáš              JAM7800  232139    H21A   126.00                      11.00             32.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00        0.00        0.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H55     31.00                     131.00            118.00  360,00Kč
  2 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     61.00                      93.00             88.00  360,00Kč
  3 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H50    109.00                      27.00             28.00  360,00Kč
  4 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D50    169.00                     102.00             39.00  360,00Kč
  5 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50    147.00                     126.00             13.00  360,00Kč
  6 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     53.00                      55.00             56.00  360,00Kč
  7 Zabořil Michal           JEN7101    7781    P4                                                          240,00Kč
  8 Kadečka Dušan            JEN8701    7790    H21C    58.00                      95.00             78.00  360,00Kč
  9 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H12     79.00                      15.00             12.00  240,00Kč
 10 Hájek Jan                JEN9703  411526    H12     47.00                      27.00             24.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60     24.00                      35.00             63.00  240,00Kč
  2 Kynčl Stanislav          JIL5401    9087    H50     13.00                       7.00             44.00  360,00Kč
  3 Kynčlová Miroslava       JIL5851    9089    D50    129.00                     114.00             25.00  360,00Kč
  4 Jiřištová Hana           JIL6052    9093    D45     95.00                     130.00             64.00  360,00Kč
  5 Havlíček Libor           JIL6103   49354    H45     60.00                      11.00             49.00  360,00Kč
  6 Malá Eva                 JIL6351  405969    D45    121.00                      94.00             97.00  360,00Kč
  7 Pičmanová Jana           JIL6352  405964    D45     83.00                     112.00            127.00  360,00Kč
  8 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21E    45.00                      74.00              1.00  360,00Kč
  9 Malá Věra                JIL7752    9077    D21E    79.00                     115.00             63.00  360,00Kč
 10 Havlíčková Nikola        JIL9352   49432    D16     74.00                      95.00            104.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3480.00        0.00        0.00        0.00     3480.00        0.00    -3480.00
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D10      5.00                      45.00             42.00  240,00Kč
  2 Kundrata Jan             JZL0201  218975    HDR                                                         240,00Kč
  3 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35    125.00                     117.00              3.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    HDR                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Jan                KBP       51730    H10L    26.00                                        11.00  160,00Kč
  2 Adéla Valterová          KBP       53543    HDR                                                          80,00Kč
  3 Valter Dalibor           KBP6900   53543    H35                                                  75.00  120,00Kč
  4 Valterová Karolina       KBP7350    4408    P4                                               P           80,00Kč
  5 Gajdová Magdalena        KBP7450    8696    D21A    16.00                      66.00             80.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00       90.00        0.00        0.00      890.00        0.00     -890.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    H50     65.00                      43.00             14.00  360,00Kč
  2 Flašarová Marie          KCK5756   49615    D50    135.00                     100.00             27.00  360,00Kč
  3 Flašarová Kristýna       KCK9054   49617    D18     18.00                       6.00            103.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21B    90.00                      48.00             50.00  360,00Kč
  2 Hlavová Jindra           KON8989    8899    D20     42.00                      86.00            132.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H35     38.00                      17.00             90.00  360,00Kč
  2 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D45    109.00                      84.00             94.00  360,00Kč
  3 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H35     16.00                      43.00            117.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H21B    98.00                      76.00            103.00  360,00Kč
  2 Zavřel Lukáš             KRN9701   52644    H12     35.00                       3.00             20.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            KRP0101    8943    H10L    30.00                      13.00             25.00  240,00Kč
  2 Pospíšilová Alžběta      KRP0251   53608    HDR                                                         240,00Kč
  3 Pospíšilová Žofie        KRP0351    4409 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  4 Bartoš Lumír             KRP2701   51495    H70     64.00                      14.00             87.00  240,00Kč
  5 Bartoš Vratislav         KRP5401    8941    H50     29.00                      45.00              8.00  360,00Kč
  6 Bartoš Luděk             KRP6701  515060    H40      4.00                      14.00            111.00  360,00Kč
  7 Bartošová Jana           KRP7051   51494    D35    146.00                     115.00              1.00  360,00Kč
  8 Brokl Radek              KRP7102    9397    H35     22.00                      25.00            102.00  360,00Kč
  9 Bartošová Ivana          KRP8751    8944    D21B   126.00                      66.00             58.00  360,00Kč
 10 Bartoš Pavel             KRP9801   49609    H10L    46.00                      21.00              9.00  240,00Kč
 11 Bartoš Vojtěch           KRP9802    4410 P  H10     21.00                  P   66.00         P   10.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junová Lenka             KSU7653   51309    D21A    38.00                      18.00             77.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H55      9.00                      71.00            104.00  360,00Kč
  2 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D55    104.00                      64.00             57.00  360,00Kč
  3 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H40     32.00                      24.00             71.00  360,00Kč
  4 Hamáčková Kristina       LBE8850   52973    D20     54.00                      96.00            138.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H45     84.00                      31.00             45.00  360,00Kč
  2 Hanslian David           LCE7835   52684    H21E   126.00                      30.00             64.00  360,00Kč
  3 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H21A   122.00                      23.00             84.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Černochová Jana          LDC      232349    HDR                                                         240,00Kč
  2 Vlk Josef                LDC5801    8336    H45    100.00                      17.00             43.00  360,00Kč
  3 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H35     18.00                      39.00             84.00  360,00Kč
  4 Nehasilová Zuzana        LDC7150  347864    D35    155.00                      77.00              9.00  360,00Kč
  5 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     40.00                      15.00            114.00  360,00Kč
  6 Vlček Petr               LDC8700    8348    H21B    80.00                      52.00             53.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: LI1 - OSK SAKAS                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Modestas Bacys           LI1      303431    H21E   147.00                      80.00            130.00  360,00Kč
  2 Mickus Donatas           LI1      303177    H21E   105.00                      46.00             28.00  360,00Kč
  3 Vilkauskas Tomas         LI1        4411 P  H21E    54.00                  P  102.00         P   76.00  360,00Kč
  4 Grigaite Evelina         LI1      400400    D21E    75.00                     101.00            131.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00       90.00        0.00        0.00     1530.00        0.00    -1530.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    HDR                                                         240,00Kč
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    HDR                                                         240,00Kč
  3 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55    128.00                      72.00             69.00  360,00Kč
  4 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21B   168.00                     118.00            113.00  360,00Kč
  5 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21B   118.00                     112.00             69.00  360,00Kč
  6 Bakovská Jitka           LIT8352    8113    D21B   141.00                      36.00             20.00  360,00Kč
  7 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21E    59.00                      79.00            127.00  360,00Kč
  8 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H18    146.00                     129.00             18.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2640.00        0.00        0.00        0.00     2640.00        0.00    -2640.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    HDR                                                         240,00Kč
  2 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR                                                          80,00Kč
  3 Krausová Marie           LLI4451   51214    D60    139.00                     120.00             57.00  240,00Kč
  4 Kraus Jan                LLI4501   51213    H60     72.00                      37.00             91.00  240,00Kč
  5 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H60     16.00                      53.00             69.00  240,00Kč
  6 Peterka Josef            LLI4702   51204    H55     37.00                     113.00             76.00  360,00Kč
  7 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D60    115.00                     106.00             36.00  240,00Kč
  8 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21B    93.00                      40.00              2.00  360,00Kč
  9 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H45     98.00                      29.00             33.00  360,00Kč
 10 Sluková Hana             LLI5951    8241    P4                                                          240,00Kč
 11 Štičková Eva             LLI6051  253133    P2                                                          240,00Kč
 12 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D35    107.00                      99.00              7.00  360,00Kč
 13 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21E   117.00                      98.00             13.00  360,00Kč
 14 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    P4                                                           80,00Kč
 15 Hoidekr Jan              LLI9001   51209    H18    143.00                     119.00             15.00  360,00Kč
 16 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D14    135.00                      45.00             45.00  240,00Kč
 17 Štičková Anna            LLI9651  253131    D14    111.00                      51.00             33.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4480.00        0.00        0.00        0.00     4480.00        0.00    -4480.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslav Pepík           LPM0401  236999    HDR                                                         160,00Kč
  2 Steininger Pavel         LPM5603   51167    H50     93.00                      49.00              0.00  360,00Kč
  3 Steiningerová Helena     LPM5950   51157    D45    103.00                      90.00            100.00  360,00Kč
  4 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H21A    32.00                      99.00             24.00  360,00Kč
  5 Bohuslavová Jana         LPM7852   51219    D21B   144.00                      64.00             60.00  360,00Kč
  6 Ryjáček Jan              LPM8004  995826    H21B    86.00                      48.00             95.00  360,00Kč
  7 Winklerová Hana          LPM8051   51486    D21C    56.00                      22.00             50.00  360,00Kč
  8 Steiningerová Kateřina   LPM8450   51164    D21C    95.00                      44.00             22.00  360,00Kč
  9 Steiningerová Tereza     LPM8650   51163    D21B   105.00                      90.00             28.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3040.00        0.00        0.00        0.00     3040.00        0.00    -3040.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60    130.00                     100.00             51.00  240,00Kč
  2 Farář Jaroslav           LPU5001    9261    H55     39.00                      99.00             82.00  360,00Kč
  3 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H55     21.00                     125.00            126.00  360,00Kč
  4 Sáňka Bedřich            LPU5102    9209    H55     51.00                      81.00             98.00  360,00Kč
  5 Nožička Miroslav         LPU5405    9312    H50    121.00                      41.00             32.00  360,00Kč
  6 Hostinský Jiří           LPU5501    9255    H50     77.00                      59.00             54.00  360,00Kč
  7 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D50    141.00                     134.00             37.00  360,00Kč
  8 Nožičková Libuše         LPU5751    9313    D50    163.00                     110.00             11.00  360,00Kč
  9 Vilnerová Eva            LPU6054    8913    D45     97.00                     122.00             55.00  360,00Kč
 10 Kiac Jiří                LPU6305   51127    H40     24.00                      20.00             83.00  360,00Kč
 11 Kiacová Martina          LPU6752    9882    D40    147.00                     112.00             37.00  360,00Kč
 12 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D35    140.00                      89.00             33.00  360,00Kč
 13 Filičko Marek            LPU7102  301168    H21B   154.00                     122.00             85.00  360,00Kč
 14 Švíglerová Pavla         LPU7658   51128    D21C    77.00                       2.00             52.00  360,00Kč
 15 Kokaisl Tomáš            LPU7820  253360    H21B   108.00                      64.00            135.00  360,00Kč
 16 Vlčovská Eva             LPU7956    9296    D21B   132.00                      94.00             66.00  360,00Kč
 17 Zitková Radka            LPU7958    9222    D21C    35.00                       8.00             10.00  360,00Kč
 18 Šabatka Petr             LPU8106    9269    H21A    74.00                     109.00            116.00  360,00Kč
 19 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21C    29.00                      46.00             36.00  360,00Kč
 20 Žemlička Jan             LPU8303    9283    H21C    70.00                     109.00            106.00  360,00Kč
 21 Víchová Šárka            LPU8352    9207    D21C    23.00                      32.00             14.00  360,00Kč
 22 Dočkalová Martina        LPU8357  515126    D21E   147.00                     117.00             71.00  360,00Kč
 23 Zitka Adam               LPU8402    9241    H21C   109.00                     115.00            136.00  360,00Kč
 24 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21A   140.00                      53.00             64.00  360,00Kč
 25 Sůvová Barbora           LPU8751    9309    D21C    53.00                      24.00             24.00  360,00Kč
 26 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21E    83.00                      95.00            135.00  360,00Kč
 27 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21B   153.00                      70.00             22.00  360,00Kč
 28 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D20     48.00                      88.00            134.00  360,00Kč
 29 Deml Tomáš               LPU9502    9657    H14    126.00                     115.00             80.00  240,00Kč
 30 Kiacová Veronika         LPU9953  301193    D10L    16.00                      31.00             51.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    10440.00        0.00        0.00        0.00    10440.00        0.00   -10440.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H40     20.00                      44.00             87.00  360,00Kč
  2 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45    117.00                     128.00            121.00  360,00Kč
  3 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    D45     91.00                     104.00             79.00  360,00Kč
  4 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H40     38.00                      58.00             77.00  360,00Kč
  5 Killar Marek             LTU6801  301646    H40     48.00                      32.00            103.00  360,00Kč
  6 Killar Lukáš             LTU9901   51143    H10L    32.00                      19.00             13.00  240,00Kč
  7 Killar Dominik           LTU9902  416292    H10     33.00                      62.00              6.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2280.00        0.00        0.00        0.00     2280.00        0.00    -2280.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H35     24.00                      23.00            105.00  360,00Kč
  2 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21A   112.00                     101.00             50.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: MD1 - Tiraspol Sport Club                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Perstnev Alexander       MD1        4412 P  H21E   156.00                  P   56.00         P  103.00  360,00Kč
  2 Postika Igor             MD1        4413 P  H21E    87.00                  P  104.00         P   61.00  360,00Kč
  3 Dicusar Victoria         MD1        4414 P  D21E   119.00                  P   83.00         P  103.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00      270.00        0.00        0.00     1350.00        0.00    -1350.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimšová Barbora          MFP0150  218785    HDR                                                          80,00Kč
  2 Vaníčkovi Josef a Anna   MFP0500  232892    HDR                                                         160,00Kč
  3 Hric Jan                 MFP6300  515200    H21B   142.00                      54.00            133.00  360,00Kč
  4 Vaníček Tomáš            MFP6601  333705    H21B    78.00                      42.00            125.00  360,00Kč
  5 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21B    88.00                     114.00             47.00  360,00Kč
  6 Vaníčková Lucie          MFP7250  232893    D21B   165.00                      96.00              4.00  360,00Kč
  7 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21B   164.00                     134.00            139.00  360,00Kč
  8 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21A    84.00                      49.00             46.00  360,00Kč
  9 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21A    12.00                      38.00             38.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00        0.00        0.00        0.00     2760.00        0.00    -2760.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toman Martin             MKP0401   51363    HDR                                                         240,00Kč
  2 Liberský Mirko           MKP5100   51693    H55     47.00                      77.00            108.00  360,00Kč
  3 Ježková Regina           MKP6350   51660    D40    161.00                     106.00             40.00  360,00Kč
  4 Toman Vladimír           MKP6401   51361    H40     30.00                      50.00             93.00  360,00Kč
  5 Ježková Klára            MKP8450   51659    D21B    72.00                      32.00             14.00  360,00Kč
  6 Tomanová Anna            MKP9051   51362    D18      0.00                      20.00            113.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holec Honza              MOV6701  232417    H40     22.00                      18.00            101.00  360,00Kč
  2 Žebrák Zbyněk            MOV7105  232429    H21C    19.00                     103.00             76.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: NE1 - Neregistrovaní 1                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Barták Vojtěch           NE1        4415 P  P2                             P                 P          240,00Kč
  2 Brabačová Martina        NE1        4416 P  P2                             P                 P          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00      180.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: NE2 - Neregistrovaní 2                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              NE2        4417 P  H65     58.00                  P   75.00         P    5.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       90.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NE3 - Neregistrovaní 3                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Merkunová Olga           NE3        4418 P  P2                             P                 P          240,00Kč
  2 Merkun Richard           NE3        4419 P  P4                             P                 P          240,00Kč
  3 Sniegon Pavel            NE3        4420 P  P4                             P                 P          240,00Kč
  4 Bajer Jiří               NE3        4421 P  H21C    97.00                  P   81.00         P  116.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00      360.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: NE4 - Neregistrovaní 4                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sýkorka Ivan             NE4        4423 P  H21C    31.00                  P   93.00         P   80.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00       90.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NE5 - Neregistrovaní 5                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bodnárová Barbora        NE5        4424 P  D21C    68.00                  P    6.00         P   32.00  360,00Kč
  2 Vaštová Světlana         NE5        4425 P  D21C    98.00                  P   26.00         P   48.00  360,00Kč
  3 Burešová Kateřina        NE5        4426 P  D21C    41.00                  P   42.00         P   16.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00      270.00        0.00        0.00     1350.00        0.00    -1350.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: NE6 - Neregistrovaní 6                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ledvina Tomáš            NE6        4427 P  H45     86.00                  P   43.00         P   25.00  360,00Kč
  2 Ledvinová Jana           NE6        4428 P  D45     75.00                  P  102.00         P  112.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00      180.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: NE7 - Nereg.                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Špačková Renáta          NE7                P2                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: NE8 - Nereg.                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Lucie            NE8      420448    P2                                                          240,00Kč
  2 Albl Slávek              NE8      420455    P2                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H55     57.00                      85.00            114.00  360,00Kč
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H55     29.00                     117.00             84.00  360,00Kč
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55    140.00                      74.00             75.00  360,00Kč
  4 Nováková Jana            NPA5552    9690    D50    155.00                     118.00              1.00  360,00Kč
  5 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E   111.00                      48.00             22.00  360,00Kč
  6 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21E    60.00                     108.00            121.00  360,00Kč
  7 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21E   162.00                      82.00             70.00  360,00Kč
  8 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21B   110.00                     126.00            131.00  360,00Kč
  9 Prášil Ondřej            NPA8402    9705    H21B   156.00                      68.00             83.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
 
Startovka oddílu: ODR - SKOB Odry                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelenák Zbyňek           ODR8000   49495    P2                                                          240,00Kč
  2 Pavlačka Ondřej          ODR8100   51303    H21A   134.00                      67.00            110.00  360,00Kč
  3 Bučánek Antonín          ODR8400   52754    H21A    68.00                     133.00             60.00  360,00Kč
  4 Pavlačková Kateřina      ODR8450   49343    D21C    80.00                      34.00             28.00  360,00Kč
  5 Pavlačka František       ODR8600   49380    H21C    22.00                      83.00            108.00  360,00Kč
  6 Králová Kateřina         ODR9052   49413    D18     27.00                       4.00            111.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00        0.00        0.00        0.00     2040.00        0.00    -2040.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štraitová Jitka          OKP7252   51672    D21B   123.00                      76.00             48.00  360,00Kč
  2 Erbenová Zuzana          OKP7454  232137    D21A    28.00                      70.00             23.00  360,00Kč
  3 Štrait Martin            OKP7602  410393    H21C    34.00                      65.00            126.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201    7893    H65     70.00                      71.00              1.00  240,00Kč
  2 Oncirková Monika         ONO6750   52179    D40    137.00                     122.00             28.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: OPT - SK Libín 1096 Prachatice                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          OPT5751   51269    D45     87.00                     124.00            103.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D10L     6.00                      45.00             35.00  240,00Kč
  2 Nechanický Jan           OSN0200   51972    HDR                                                         240,00Kč
  3 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45    102.00                      49.00              1.00  360,00Kč
  4 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D21B   102.00                      50.00             26.00  360,00Kč
  5 Rajnošek Matěj           OSN8800   52965    H20    122.00                     113.00             42.00  360,00Kč
  6 Fousek Jindřich          OSN8900   53441    H20    134.00                     119.00             48.00  360,00Kč
  7 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21E   131.00                     105.00             91.00  360,00Kč
  8 Bořil Jan                OSN9700  232250    H12     43.00                       7.00             18.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: OTK - Jiskra Otrokovice                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Panovec Kryštof          OTK0101  331216    H10L    42.00                      17.00             15.00  240,00Kč
  2 Panovec Vladan           OTK6201   52348    H45     82.00                      25.00              7.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kheil Radim              PBM7301   52061    H21A   124.00                      69.00             14.00  360,00Kč
  2 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21A    48.00                      42.00             41.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bozděch Pavel            PGP        4429 P  P4                             P                 P          240,00Kč
  2 Macoun Jindra            PGP2700   52350    H70     52.00                      10.00             72.00  240,00Kč
  3 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70    106.00                      22.00             93.00  240,00Kč
  4 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D60    142.00                     112.00             45.00  240,00Kč
  5 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65     97.00                      69.00             27.00  240,00Kč
  6 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D60    124.00                     118.00             30.00  240,00Kč
  7 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D60    112.00                      98.00             54.00  240,00Kč
  8 Dvořák Jaromír           PGP4601   51274    H60     32.00                      59.00             67.00  240,00Kč
  9 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60     80.00                      43.00             89.00  240,00Kč
 10 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H55     25.00                     127.00             86.00  360,00Kč
 11 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55     53.00                      91.00            116.00  360,00Kč
 12 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D50    131.00                     122.00              7.00  360,00Kč
 13 Vohadlo Jiří             PGP5701  410716    H50     21.00                      37.00             40.00  360,00Kč
 14 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21B    78.00                      88.00             70.00  360,00Kč
 15 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21A    56.00                      33.00             42.00  360,00Kč
 16 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45     72.00                      67.00             55.00  360,00Kč
 17 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21E    63.00                     110.00              4.00  360,00Kč
 18 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D45     89.00                     134.00            118.00  360,00Kč
 19 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45    115.00                     108.00             76.00  360,00Kč
 20 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45     90.00                      51.00             11.00  360,00Kč
 21 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45    108.00                      21.00             27.00  360,00Kč
 22 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35    164.00                      93.00             17.00  360,00Kč
 23 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21E    30.00                      94.00             97.00  360,00Kč
 24 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40    155.00                     120.00             22.00  360,00Kč
 25 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A    58.00                      16.00             71.00  360,00Kč
 26 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21A    30.00                      60.00            101.00  360,00Kč
 27 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D35    149.00                      79.00             29.00  360,00Kč
 28 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35    119.00                     111.00             43.00  360,00Kč
 29 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21E    90.00                      60.00             91.00  360,00Kč
 30 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21A     8.00                      36.00             35.00  360,00Kč
 31 Nemšovský Petr           PGP7602   51678    H21A   102.00                     113.00             82.00  360,00Kč
 32 Ryšavá Magdalena         PGP7650   51714    D21B   117.00                      62.00             18.00  360,00Kč
 33 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21B   112.00                      72.00             87.00  360,00Kč
 34 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21E   115.00                      89.00             67.00  360,00Kč
 35 Zelená Lenka             PGP8254   51707    D21A    66.00                      74.00            128.00  360,00Kč
 36 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21E   159.00                      52.00            127.00  360,00Kč
 37 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21E   129.00                      32.00             34.00  360,00Kč
 38 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21B   158.00                     130.00            137.00  360,00Kč
 39 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21E   120.00                      36.00             10.00  360,00Kč
 40 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21A    46.00                      24.00             56.00  360,00Kč
 41 Jan Flašar               PGP8610   49616    H21E    96.00                      72.00             67.00  360,00Kč
 42 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21E    42.00                      88.00             55.00  360,00Kč
 43 Zelená Radka             PGP8751   51861    D21B   162.00                      74.00             54.00  360,00Kč
 44 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21B   138.00                      44.00             36.00  360,00Kč
 45 Lejsek Tadeáš            PGP8903   51675    H20    118.00                     111.00             39.00  360,00Kč
 46 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H20    130.00                     117.00             45.00  360,00Kč
 47 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H21A   142.00                      83.00            134.00  360,00Kč
 48 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D18     15.00                      10.00            119.00  360,00Kč
 49 Landovská Anna           PGP9251  502088    D16     95.00                      91.00             98.00  360,00Kč
 50 Myslivečková Zuzana      PGP9253   53705    D16     83.00                      81.00            114.00  360,00Kč
 51 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D16     71.00                      97.00            116.00  360,00Kč
 52 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H14    123.00                     111.00             65.00  240,00Kč
 53 Přibíková Johana         PGP9551  301617    D14                                                  23.00   80,00Kč
 54 Přibíková Ema            PGP9651  303955    D12                                                  54.00   80,00Kč
 55 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D12     21.00                      44.00             48.00  240,00Kč
 56 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10L    12.00                      33.00             41.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    18160.00       90.00        0.00        0.00    18250.00        0.00   -18250.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kyncl Tomáš              PHK        9404    P4                                                          240,00Kč
  2 Pompachová Karolína      PHK        4430 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  3 Pompach Lukáš            PHK        4431 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  4 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H10     25.00                      70.00             12.00  240,00Kč
  5 Mašata  Metoděj          PHK2016  207870    H10     41.00                      78.00             20.00  240,00Kč
  6 Vykysalý František       PHK3002    9455    H70     58.00                      20.00             75.00  240,00Kč
  7 Novotný  Petr            PHK3802    9422    H70    112.00                       8.00             99.00  240,00Kč
  8 Novotná  Marie           PHK3951    9421    D65    124.00                      94.00              0.00  240,00Kč
  9 Jiran  Václav            PHK4701  301692    H60     56.00                      27.00             83.00  240,00Kč
 10 Jiranová  Alena          PHK5351    9371    D55    136.00                      60.00             63.00  360,00Kč
 11 Souček Pavel             PHK5503    9837    H45    114.00                      19.00                    240,00Kč
 12 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50    151.00                     112.00              9.00  360,00Kč
 13 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50      9.00                      11.00             20.00  360,00Kč
 14 Štěpán  Pavel            PHK5901    9403    H45     58.00                      57.00             19.00  360,00Kč
 15 Vykysalý Miroslav        PHK5902    9457    H45     66.00                      35.00             37.00  360,00Kč
 16 Panchártek Jan           PHK5903  253368    H45     80.00                      65.00             51.00  360,00Kč
 17 Panchártková  Jitka      PHK5951    9429    D45    119.00                     106.00             82.00  360,00Kč
 18 Kubíčková Marcela        PHK6251    9389    D45     93.00                     132.00            124.00  360,00Kč
 19 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H40      6.00                      10.00             75.00  360,00Kč
 20 Mašata  Roman            PHK7107  515050    H35     36.00                      35.00            126.00  360,00Kč
 21 Samek Petr               PHK7302    9430    H35     14.00                      11.00             93.00  360,00Kč
 22 Samková Renáta           PHK7456    9431    D21B   120.00                      60.00             32.00  360,00Kč
 23 Pompach Petr             PHK7803    9434    H21B   104.00                      92.00             65.00  360,00Kč
 24 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21E   165.00                     118.00            133.00  360,00Kč
 25 Zvěřina  Petr            PHK8204   51443    H21E    57.00                      78.00            106.00  360,00Kč
 26 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21B    63.00                      26.00              0.00  360,00Kč
 27 Štěpánová  Pavla         PHK8558    9452    D21C    59.00                      48.00              6.00  360,00Kč
 28 Panchártek Jan           PHK8802  553446    H21E   108.00                      44.00             19.00  360,00Kč
 29 Machútová Lucie          PHK8851    9415    D21E   143.00                      73.00             95.00  360,00Kč
 30 Štěpán Pavel             PHK9201    9449    H16    152.00                     123.00             12.00  360,00Kč
 31 Mašata  Matěj            PHK9601   53163    H12     39.00                       1.00              8.00  240,00Kč
 32 Samková Kateřina         PHK9752    9467    D12      3.00                      42.00             46.00  240,00Kč
 33 Kubíčková Jana           PHK9999  224883    D10     11.00                      55.00             32.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    10320.00        0.00        0.00        0.00    10320.00        0.00   -10320.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PL1 - WKS Grunwald                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartkowiak Edward        PL1      421412    H60                                                  61.00  110,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba František         PLU       53588    HDR                                                         240,00Kč
  2 Trhlík Tomáš             PLU7407   52483    H21C   106.00                      97.00             84.00  360,00Kč
  3 Otruba Marek             PLU7417  995892    H21E    27.00                      54.00             40.00  360,00Kč
  4 Matyšek Stanislav        PLU7612  515147    H21C    40.00                     111.00            114.00  360,00Kč
  5 Matyšek Bronislav        PLU7823  515418    H21C    73.00                      69.00            138.00  360,00Kč
  6 Otruba Karel             PLU7917   52481    H21C    55.00                      87.00            110.00  360,00Kč
  7 Matyšek Radoslav         PLU8007   52490    H21C    88.00                      57.00             96.00  360,00Kč
  8 Otruba Vojtěch           PLU9717   52485    H12     67.00                      23.00              2.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2640.00        0.00        0.00        0.00     2640.00        0.00    -2640.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - Sokol Ptení                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holinka Lukáš            PTE9421    8851    H14    120.00                     123.00             53.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sanna Karin              PVP       51577    HDR                                                         240,00Kč
  2 Straková Veronika        PVP0050  219276    D10     15.00                      43.00             40.00  240,00Kč
  3 Ždimera Vít              PVP0200  336702    HDR                                                         240,00Kč
  4 Ždimerová Monika         PVP6953  232357    D35    131.00                     107.00             23.00  360,00Kč
  5 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H35      8.00                       3.00             99.00  360,00Kč
  6 Ždimera Zdeněk           PVP7008  303908    H35     44.00                      41.00            123.00  360,00Kč
  7 Bodino Franck            PVP7104   38597    H35     26.00                      21.00             72.00  360,00Kč
  8 Straková Jana            PVP7250    8579    D35    161.00                      85.00             45.00  360,00Kč
  9 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H12     71.00                      21.00             10.00  240,00Kč
 10 Ždimera Jan              PVP9901  336710    H10L    34.00                       9.00              1.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3000.00        0.00        0.00        0.00     3000.00        0.00    -3000.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65     64.00                      91.00             23.00  240,00Kč
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60     20.00                      45.00             95.00  240,00Kč
  3 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H60     76.00                      61.00             73.00  240,00Kč
  4 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D55    132.00                      68.00             55.00  360,00Kč
  5 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D45     79.00                     118.00             88.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00        0.00        0.00        0.00     1440.00        0.00    -1440.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55      5.00                      95.00            112.00  360,00Kč
  2 Henková Svatava          RBK5454   52092    D50    125.00                     116.00             33.00  360,00Kč
  3 Jalový Vlastimil         RBK6120   52163    H45     70.00                      55.00             31.00  360,00Kč
  4 Brodecký Radek           RBK8004  410332    H21B   126.00                      46.00            109.00  360,00Kč
  5 Jalový Vlastimil         RBK8604   52024    H21A   106.00                      47.00             22.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
 
Startovka oddílu: ROT - TJ Sokol Rovensko pod Troskami           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flaška Jakub             ROT        7797    P4                                                          240,00Kč
  2 Vlček Vladislav          ROT5001    7793    H55      1.00                     107.00             72.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: ROV - OK Rožnov                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             ROV6001   49897    H45     96.00                      59.00              5.00  360,00Kč
  2 Kadaňková Hana           ROV9750  420411    D10L     0.00                      35.00             47.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schonpflugová Kateřina   SCP0000    4432 P  P2                             P                 P          240,00Kč
  2 Havlínová Zuzana         SCP0001    4433 P  D21C    89.00                  P   20.00         P   54.00  360,00Kč
  3 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65     82.00                      73.00              9.00  240,00Kč
  4 Valášek Josef            SCP4501   49813    H60     40.00                      41.00             87.00  240,00Kč
  5 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60     84.00                      57.00             65.00  240,00Kč
  6 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45     74.00                      69.00             57.00  360,00Kč
  7 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45    110.00                      53.00             13.00  360,00Kč
  8 Kavková Dana             SCP6150  301143    D40    149.00                     108.00              1.00  360,00Kč
  9 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45     99.00                     100.00             67.00  360,00Kč
 10 Veljačik Pavel           SCP6200  336720    H45     92.00                      23.00             29.00  360,00Kč
 11 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21B   140.00                     132.00             91.00  360,00Kč
 12 Boudný Jan               SCP7417   51773    H21A    52.00                      81.00             78.00  360,00Kč
 13 Khel Richard             SCP7500  416140    H21A   130.00                      31.00             38.00  360,00Kč
 14 Skripnik Štěpán          SCP7901    8878    H21A    98.00                     107.00            126.00  360,00Kč
 15 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21C    82.00                      75.00             92.00  360,00Kč
 16 Kovář Miroslav           SCP8103  232330    H21E    93.00                      86.00              7.00  360,00Kč
 17 Hrazdírová Iva           SCP8152   51568    D21E    55.00                      87.00             83.00  360,00Kč
 18 Langpaulová Anna         SCP8257   51567    D21A    20.00                      78.00            119.00  360,00Kč
 19 Křížová Vendula          SCP  83   51563    D21C    47.00                      40.00             26.00  360,00Kč
 20 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21B   162.00                      58.00             61.00  360,00Kč
 21 Gallusová Kateřina       SCP8450   51569    D21A    50.00                      20.00             50.00  360,00Kč
 22 Brabač Lukáš             SCP8505   51573    H21B    96.00                      86.00            119.00  360,00Kč
 23 Cigošová Petra           SCP8656  301165    D21A    64.00                      46.00             83.00  360,00Kč
 24 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H14    138.00                     119.00             56.00  240,00Kč
 25 Veljačiková Hana         SCP9750  336785    D12     19.00                      32.00             50.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8280.00      180.00        0.00        0.00     8460.00        0.00    -8460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H21B   146.00                     104.00             67.00  360,00Kč
  2 Hausvaterová Pavla       SHK8654  219202    P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H70     76.00                       6.00             63.00  240,00Kč
  2 Vodička Jindřich         SJC4401    9944    H60     12.00                      55.00             93.00  240,00Kč
  3 Mikan vladimír           SJC4805    9913    H60     68.00                      39.00             71.00  240,00Kč
  4 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     69.00                      21.00             38.00  360,00Kč
  5 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45    101.00                      88.00            106.00  360,00Kč
  6 Ropek Rudolf             SJC7002    7979    H21C    43.00                      59.00             90.00  360,00Kč
  7 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21B   152.00                      70.00            123.00  360,00Kč
  8 Zlámalová Zdena          SJC7253    9952    D35    122.00                      73.00             25.00  360,00Kč
  9 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B   150.00                     108.00            117.00  360,00Kč
 10 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H21A   116.00                     129.00            102.00  360,00Kč
 11 Musil Pavel              SJC7705    9893    H21B   106.00                     128.00             77.00  360,00Kč
 12 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B   150.00                      56.00             34.00  360,00Kč
 13 Janovská Eva             SJC7957    9979    D21C    26.00                      30.00              8.00  360,00Kč
 14 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21A    24.00                      72.00            107.00  360,00Kč
 15 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21A   136.00                      65.00             34.00  360,00Kč
 16 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21A    54.00                      87.00             52.00  360,00Kč
 17 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21A    38.00                      97.00             74.00  360,00Kč
 18 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21E    99.00                      99.00             79.00  360,00Kč
 19 Ondřejová Dita           SJC8559    9915    D21B   111.00                      86.00             68.00  360,00Kč
 20 Holas Štěpán             SJC8702    9987    H21E    48.00                     114.00             79.00  360,00Kč
 21 Beneš Jan                SJC8703  503360    H21E   132.00                      50.00             31.00  360,00Kč
 22 Drobník Michal           SJC8709    9903    H21E    99.00                      84.00            139.00  360,00Kč
 23 Dubská Šárka             SJC8753    9922    D21C    74.00                      38.00             46.00  360,00Kč
 24 Pražáková Aneta          SJC8758    9905    D21C    83.00                       0.00             20.00  360,00Kč
 25 Špicar Petr              SJC8801    9972    H21A   100.00                      41.00             98.00  360,00Kč
 26 Čížková Barbora          SJC8852    9906    D21C    44.00                      18.00             34.00  360,00Kč
 27 Kochova Nikola           SJC9358    9988    D16     65.00                      89.00            108.00  360,00Kč
 28 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D14    103.00                      39.00             29.00  240,00Kč
 29 Štál Jan                 SJC9601    9996    H12     51.00                      25.00             26.00  240,00Kč
 30 Zlámal David             SJC9603    4239    H12     83.00                      13.00             14.00  240,00Kč
 31 Doležal Vít              SJC9802    4742    H10     27.00                      60.00             14.00  240,00Kč
 32 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D10L     8.00                      43.00             43.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    10560.00        0.00        0.00        0.00    10560.00        0.00   -10560.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65     85.00                      67.00             21.00  240,00Kč
  2 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35      4.00                       5.00            120.00  360,00Kč
  3 Benešová Iva             SJH7051     109    D35    113.00                     113.00             11.00  360,00Kč
  4 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D16     92.00                      93.00            112.00  360,00Kč
  5 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14     91.00                      35.00             41.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70     28.00                       0.00             90.00  240,00Kč
  2 Šmrha František          SJI4138   51918    H65     76.00                      99.00             33.00  240,00Kč
  3 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D60    121.00                     102.00             27.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65     73.00                      77.00             19.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štolfa Jaromír           SKM7506  416076    H21C   112.00                      99.00             88.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55    100.00                      66.00             59.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60     60.00                      29.00             75.00  240,00Kč
  2 Ježková Martina          SLA7350  259072    D35    134.00                      87.00             19.00  360,00Kč
  3 Zemková Helena           SLA7450  425546    D35    167.00                     109.00             39.00  360,00Kč
  4 Nosálová Eliška          SLA8250  995791    D21A     0.00                      44.00             32.00  360,00Kč
  5 Ježek Ondřej             SLA9701   52624    H12     55.00                      19.00              0.00  240,00Kč
  6 Zemko Zdeněk             SLA9900  428278    H10     31.00                      64.00             16.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D60    109.00                     114.00             42.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D40    151.00                     116.00              7.00  360,00Kč
  2 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    D18      9.00                                       121.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9606    HDR                                                         240,00Kč
  2 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    40.00                      27.00             88.00  360,00Kč
  3 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21B    94.00                      74.00             63.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - TJ Slezan Opava                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchanková Libuše        SOP4851    8722    D60    133.00                     104.00             48.00  330,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      330.00        0.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60     64.00                      23.00             53.00  240,00Kč
  2 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D21C    62.00                       4.00              4.00  360,00Kč
  3 Hrobařová Lenka          SRK7751    9482    D21A    36.00                      12.00             65.00  360,00Kč
  4 Klícha Martin            SRK8801    9510    H21A    86.00                      25.00             16.00  360,00Kč
  5 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D12      7.00                      48.00             40.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D45     73.00                      86.00            115.00  360,00Kč
  2 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A     4.00                      52.00             26.00  360,00Kč
  3 Král Václav              SSU8243   52555    H21E   123.00                      92.00             16.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mesiarkinová Kamila      STB        4434 P  P2                             P                 P          240,00Kč
  2 Kubec Pavel              STB6601   49985    H21B   120.00                     124.00            121.00  360,00Kč
  3 Cerman Lukáš             STB8102  420449    H21B   170.00                      66.00             75.00  360,00Kč
  4 Jedličková Radka         STB8199  336701    D21A    44.00                      68.00            116.00  360,00Kč
  5 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D10      7.00                      49.00             38.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00       90.00        0.00        0.00     1650.00        0.00    -1650.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomanek Lukáš            STE       51317    HDR                                                         240,00Kč
  2 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21E    66.00                      70.00             85.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H50     37.00                      13.00              6.00  360,00Kč
  2 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21B    92.00                     100.00            115.00  360,00Kč
  3 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H14    147.00                     109.00             86.00  240,00Kč
  4 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H14    129.00                     129.00             68.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
 
Startovka oddílu: SW1 - Goteborg - Majorna OK                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Höije Anders             SW1      800121    H21E    72.00                      40.00             82.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D50    133.00                      92.00             21.00  360,00Kč
  2 Hejtmánek Vladimír       TAP5802   53639    H45     78.00                      33.00             53.00  360,00Kč
  3 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45    112.00                      63.00             21.00  360,00Kč
  4 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45    111.00                     126.00             91.00  360,00Kč
  5 Hejtmánková Kateřina     TAP8462   53640    D21B   129.00                      82.00             56.00  360,00Kč
  6 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21E   114.00                      90.00             94.00  360,00Kč
  7 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A   128.00                     117.00            128.00  360,00Kč
  8 Sládek Jan               TAP8801   53642    H21B   160.00                      60.00            129.00  360,00Kč
  9 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21A    66.00                      57.00             68.00  360,00Kč
 10 Gabrovská Lucie          TAP8854  232189    D21A    54.00                      58.00             92.00  360,00Kč
 11 Černý Martin             TAP8902  232197    H21B   114.00                     116.00             81.00  360,00Kč
 12 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D18     21.00                      16.00            107.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4320.00        0.00        0.00        0.00     4320.00        0.00    -4320.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Jan            TBM4907  320135    H55     11.00                      69.00            102.00  360,00Kč
  2 Cigošová Anna            TBM5253   53286    D50    139.00                     130.00             19.00  360,00Kč
  3 Procházková Helena       TBM5351  301247    D50    161.00                     106.00             45.00  360,00Kč
  4 Cigoš Petr               TBM5602   53287    H50     41.00                      29.00             18.00  360,00Kč
  5 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50     97.00                      57.00             48.00  360,00Kč
  6 Holík Marek              TBM6507   53265    H40     26.00                      46.00             95.00  540,00Kč
  7 Skřička Jan              TBM7837   53236    H21B    84.00                      94.00            111.00  360,00Kč
  8 Kabelová Radka           TBM7898  416019    D21B   135.00                      80.00             38.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3060.00        0.00        0.00        0.00     3060.00        0.00    -3060.00
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21A    30.00                      17.00            100.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Eva             TEP4851   51647    D60    136.00                     116.00             39.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21B   124.00                      98.00             71.00  360,00Kč
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D40    159.00                     128.00             13.00  360,00Kč
  3 Blahutová Hana           TJH7952   51928    D21B    84.00                      28.00              6.00  360,00Kč
  4 Tichý Tomáš              TJH9201  995891    H16    158.00                     133.00             14.00  360,00Kč
  5 Tichá Tereza             TJH9451   51353    D14    131.00                      37.00             37.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00        0.00        0.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Viktorka         TJN0250    4435 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  2 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H55     17.00                      97.00            110.00  360,00Kč
  3 Böhm Karel               TJN5101  416833    H50     81.00                      19.00              2.00  360,00Kč
  4 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D50    165.00                     128.00             15.00  360,00Kč
  5 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D50    143.00                     104.00             41.00  360,00Kč
  6 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H40     10.00                      12.00             63.00  360,00Kč
  7 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H21A    46.00                      71.00             86.00  360,00Kč
  8 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D35    137.00                      83.00             41.00  360,00Kč
  9 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D45     85.00                      98.00             70.00  360,00Kč
 10 Lejsková Pavlína         TJN6351  416849    D21E   111.00                                       115.00  240,00Kč
 11 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H40     40.00                      26.00            109.00  360,00Kč
 12 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40     44.00                      56.00             73.00  360,00Kč
 13 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     30.00                      29.00             69.00  360,00Kč
 14 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35    170.00                     105.00             21.00  360,00Kč
 15 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B   138.00                      78.00             97.00  360,00Kč
 16 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H18    167.00                     127.00             24.00  360,00Kč
 17 Picek Jan                TJN9101  416840    H18    149.00                     135.00             12.00  360,00Kč
 18 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D16     98.00                      99.00            118.00  360,00Kč
 19 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D16     80.00                      87.00            106.00  360,00Kč
 20 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D14    119.00                      33.00             27.00  240,00Kč
 21 Posselt Martin           TJN9501  232512    H14    117.00                     107.00             62.00  240,00Kč
 22 Berková Monika           TJN9851  425592    D10     13.00                      51.00             36.00  240,00Kč
 23 Novotný Marek            TJN9901    4436 P  H10L    22.00                  P   11.00         P   17.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7560.00        0.00        0.00        0.00     7560.00        0.00    -7560.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doleček Karel            TJP3300   51324    H70     46.00                      26.00             78.00  240,00Kč
  2 Tahotný Urban            TJP3701   53523    H70     88.00                      12.00            105.00  240,00Kč
  3 Kukla Jan                TJP5600   51327    H50     33.00                       9.00             42.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: TRC - SKOB BETA Třinec                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrózková Ivana           TRC8751    8774    D21A    22.00                      48.00             53.00  360,00Kč
  2 Žabková Marie            TRC8753    8776    D21A    68.00                      22.00            131.00  360,00Kč
  3 Žabková Markéta          TRC8850    8778    D21A    52.00                      82.00             86.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martynková Aneta         TRI8657   53293    D21A    14.00                      14.00             47.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101  416215    H10L    24.00                       3.00              3.00  240,00Kč
  2 Nešporová Marie          TTR0351   52239    HDR                                                         240,00Kč
  3 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55     19.00                      73.00             74.00  360,00Kč
  4 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55    120.00                      80.00             65.00  360,00Kč
  5 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50     89.00                      39.00             36.00  360,00Kč
  6 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H45     56.00                      61.00             17.00  360,00Kč
  7 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45     77.00                      96.00             73.00  360,00Kč
  8 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D35    128.00                      75.00              5.00  360,00Kč
  9 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21A    72.00                      55.00            108.00  360,00Kč
 10 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21A    62.00                      26.00            113.00  360,00Kč
 11 Zháňal Jan               TTR8701  336758    H21A   138.00                     115.00             58.00  360,00Kč
 12 Nováček Radek            TTR8749   52244    H21C    61.00                      71.00             98.00  360,00Kč
 13 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H16    164.00                     121.00             22.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4440.00        0.00        0.00        0.00     4440.00        0.00    -4440.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melich Daniel            TUR0200    4437 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  2 Linková Lucie            TUR0251    4438 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  3 Drahoňovský Aleš         TUR7201    4439 P  H21B   122.00                  P   84.00         P   99.00  360,00Kč
  4 Rychlý Michal            TUR9402  232388    H14    132.00                     117.00             83.00  240,00Kč
  5 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D14     99.00                      43.00             31.00  240,00Kč
  6 Čepelková Nikola         TUR9551  232378    D14    139.00                      53.00             47.00  240,00Kč
  7 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D14    115.00                      47.00             35.00  240,00Kč
  8 Poláková Denisa          TUR9651    4440 P  D12     11.00                  P   50.00         P   56.00  240,00Kč
  9 Wolf Filip               TUR9701  995840    H12     59.00                      17.00              6.00  240,00Kč
 10 Linková Alena            TUR9751   51537    D12     25.00                      34.00             42.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00      180.00        0.00        0.00     2700.00        0.00    -2700.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60     36.00                      21.00             77.00  240,00Kč
  2 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21B    82.00                      88.00             51.00  360,00Kč
  3 Horák Patrik             TUV9501  411609    H14    114.00                     105.00             59.00  240,00Kč
  4 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D14     95.00                      41.00             43.00  240,00Kč
  5 Thoř Tomáš               TUV9903  411515    H10L    36.00                       7.00             19.00  240,00Kč
  6 Thořová Markéta          TUV9952  411561    D10L     4.00                      29.00             49.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valla Stanislav          TZL3125   53321    H70     40.00                       4.00             81.00  240,00Kč
  2 Šidla Jiří               TZL4008  331069    H65     61.00                      85.00              3.00  240,00Kč
  3 Šidla Antonín            TZL4635  331534    H60     48.00                      31.00             59.00  240,00Kč
  4 Žaludek Jindřich         TZL5410   53842    H50      1.00                       5.00             58.00  360,00Kč
  5 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21E   138.00                     120.00            136.00  360,00Kč
  6 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E    78.00                      68.00             58.00  360,00Kč
  7 Navarová Lucie           TZL8459            D21A    10.00                      40.00             89.00  360,00Kč
  8 Hančíková Barbora        TZL8853    8928    D20     45.00                      90.00            130.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00        0.00        0.00        0.00     2520.00        0.00    -2520.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trávníček Jan            UOL7501  301557    H21C    79.00                      61.00            124.00  360,00Kč
  2 Špacír Jan               UOL8805  500587    H21A   118.00                      95.00             48.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65    103.00                      97.00             15.00  240,00Kč
  2 Krch Josef               UVP4300    7912    H65     79.00                      79.00             31.00  240,00Kč
  3 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D55    124.00                      76.00             67.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kula Jiří                VAM6102   51465    H45     62.00                      13.00              9.00  360,00Kč
  2 Kulová Jana              VAM6551  416317    D40    139.00                     114.00             25.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410   49651    H60      4.00                      51.00             81.00  240,00Kč
  2 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H40     34.00                      36.00             69.00  360,00Kč
  3 Jordanov Alexandr        VBM9501  410320    H14    144.00                     113.00             47.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelař Daniel           VIZ7212            H21C    46.00                      63.00            122.00  360,00Kč
  2 Rydlová Jana             VIZ7752  426333    D21B    66.00                      78.00             46.00  360,00Kč
  3 Starosta Pavel           VIZ7938  515037    H21A    36.00                     103.00             30.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Oldřich           VLI5101    8299    H55     65.00                     119.00            120.00  360,00Kč
  2 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55     59.00                     115.00            128.00  360,00Kč
  3 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50      5.00                      47.00             22.00  360,00Kč
  4 Škodová Zuzana           VLI5650    8303    P2                                                          240,00Kč
  5 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E   153.00                      64.00             88.00  360,00Kč
  6 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21A   150.00                     105.00            106.00  360,00Kč
  7 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D40    141.00                     124.00             34.00  360,00Kč
  8 Urbaník Robert           VLI7002    8292    H21C    28.00                      85.00            120.00  540,00Kč
  9 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A    80.00                      51.00             56.00  360,00Kč
 10 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21E    69.00                     122.00            118.00  360,00Kč
 11 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21E    33.00                      38.00             52.00  360,00Kč
 12 Heczko Robert            VLI7801    8862    H21E    39.00                      34.00            109.00  360,00Kč
 13 Vaňoučková Věra          VLI7979    8248    D21B   108.00                      54.00             30.00  360,00Kč
 14 Špak Zdeněk              VLI8001    4441 P  H21C    25.00                  P  105.00         P  100.00  360,00Kč
 15 Škoda Jakub              VLI8800    8304    H20                                                  36.00  120,00Kč
 16 Škapa Jan                VLI9003   49958    H18    152.00                     121.00              0.00  360,00Kč
 17 Poloprutská Klára        VLI9750   49952    D12     15.00                      38.00             32.00  240,00Kč
 18 Poloprutská Lucie        VLI9950    4442 P  D10L    14.00                  P   37.00         P   45.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6060.00       90.00        0.00        0.00     6150.00        0.00    -6150.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H60     44.00                      49.00             79.00  240,00Kč
  2 KopecTomáš               VOV8203   52641    H21A    92.00                      15.00             96.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Honner Jaroslav          VPM7802    4443 P  H21B   102.00                  P   96.00         P   89.00  360,00Kč
  2 Vodrážková Kateřina      VPM7995   53252    D21A    40.00                      30.00            125.00  360,00Kč
  3 Honnerová Blanka         VPM8051   52217    D21A    70.00                      76.00             62.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00       90.00        0.00        0.00     1170.00        0.00    -1170.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waněk Hubert             VRL                HDR                                                         240,00Kč
  2 Hančová Alice            VRL                P4                                                          240,00Kč
  3 Kubát Tomáš              VRL0001  339555    HDR                                                         240,00Kč
  4 Štreglová Zuzana         VRL0251  330651    HDR                                                         240,00Kč
  5 Randáková Alžběta        VRL0252            HDR                                                         240,00Kč
  6 Štregl Matyáš            VRL0301  232638    HDR                                                         240,00Kč
  7 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H55     15.00                      83.00             70.00  360,00Kč
  8 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D50    127.00                     120.00             35.00  360,00Kč
  9 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H40      0.00                      34.00             81.00  360,00Kč
 10 Waňková Dita             VRL7151  331619    D35    110.00                     101.00             37.00  360,00Kč
 11 Štregl Petr              VRL7303    8974    H21A    90.00                     111.00             94.00  360,00Kč
 12 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21A    62.00                      21.00             26.00  360,00Kč
 13 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21A     6.00                      10.00            110.00  360,00Kč
 14 Wohanka Pavel            VRL7501    9005    H21A    42.00                      45.00            120.00  360,00Kč
 15 Štreglová Andrea         VRL7552    8978    D21C    86.00                      28.00             44.00  360,00Kč
 16 Schmidtová Jana          VRL7553    8975    D21C    65.00                      10.00             30.00  360,00Kč
 17 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21A   114.00                      77.00             70.00  360,00Kč
 18 Wohanková Kateřina       VRL7955  425552    D21C    38.00                      50.00             12.00  360,00Kč
 19 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21A   132.00                      93.00             44.00  360,00Kč
 20 Kvasničková Lucie        VRL8254  331655    P4                                                          240,00Kč
 21 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D18     24.00                      18.00            117.00  360,00Kč
 22 Kubát Lukáš              VRL9301    9002    H16    154.00                     135.00             10.00  360,00Kč
 23 Waněk Adam               VRL9501  219210    H14    111.00                     127.00             71.00  240,00Kč
 24 Hančová Petra            VRL9652    9246    D12      1.00                      46.00             52.00  240,00Kč
 25 Waňková Martina          VRL9951  425555    D10      1.00                      53.00             30.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7800.00        0.00        0.00        0.00     7800.00        0.00    -7800.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Matyáš          VSP0400    4651 P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  2 Bladlera Vaclav          VSP0600  416121    HDR                                                         330,00Kč
  3 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65     94.00                      89.00             11.00  240,00Kč
  4 Uher Petr                VSP5001   51741    H50     57.00                      51.00             30.00  360,00Kč
  5 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55     96.00                      78.00             51.00  360,00Kč
  6 Hora Vladimír            VSP5100  515013    H55     45.00                      67.00             68.00  360,00Kč
  7 Horová Magda             VSP5450    9782    D21A    60.00                      50.00            104.00  360,00Kč
  8 Škorpil Martin           VSP5700   52275    H50    113.00                                               120,00Kč
  9 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45    105.00                     114.00            109.00  360,00Kč
 10 Gajda Jan                VSP6801  515108    H21A   154.00                     131.00            122.00  360,00Kč
 11 Zakouřil Václav          VSP7401   51721    H21A    48.00                      79.00             80.00  360,00Kč
 12 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D21C    92.00                      36.00             18.00  360,00Kč
 13 Zakouřil Tomáš           VSP7500   51726    H21B   130.00                      90.00             57.00  360,00Kč
 14 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D21B   156.00                      42.00             16.00  360,00Kč
 15 Kopecký Pavel            VSP7800   49385    H21A    94.00                      29.00            130.00  360,00Kč
 16 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E   135.00                      69.00            139.00  360,00Kč
 17 Uhrová Zuzana            VSP8050  232188    D21B    75.00                      58.00             62.00  360,00Kč
 18 Kopecká Anežka           VSP8150   51642    D21B   114.00                      72.00             52.00  360,00Kč
 19 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151    5641    D21C    50.00                      16.00             42.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6330.00        0.00        0.00        0.00     6330.00        0.00    -6330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XPU - Pardubice Bikers                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odvody Zdeněk            XPU8206    9206    H21B   134.00                      44.00            101.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Němec Dušan              YBM3901   53277    H65     67.00                      83.00             13.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lexa Matěj               ZBM6601  410330    H21A    44.00                      91.00             18.00  360,00Kč
  2 Tomeš Petr               ZBM7531   53144    H21B   100.00                      80.00             73.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oldřichová Alena         ZBP        4652 P  P4                             P                 P          240,00Kč
  2 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C    67.00                     101.00            132.00  360,00Kč
  3 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21C    76.00                      55.00             82.00  360,00Kč
  4 Dvořák Miroslav          ZBP7601   53581    H21C    52.00                     113.00            102.00  360,00Kč
  5 Zoubek Petr              ZBP7602   53587    H21C    37.00                      67.00            118.00  360,00Kč
  6 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21C    94.00                      91.00            112.00  360,00Kč
  7 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21C   103.00                      79.00             94.00  360,00Kč
  8 Zoubková Jana            ZBP8050   53585    D21C    32.00                      14.00             40.00  360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00       90.00        0.00        0.00     2850.00        0.00    -2850.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Matyáš             ZPV                HDR                                                         240,00Kč
  2 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    H10     35.00                      58.00              2.00  240,00Kč
  3 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H50     17.00                      23.00             10.00  360,00Kč
  4 Křeček Miroslav          ZPV6213  352336    H45     88.00                      41.00             47.00  360,00Kč
  5 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D40    153.00                     132.00             16.00  360,00Kč
  6 Holinka Martin           ZPV6712  307331    H21B   148.00                     110.00             55.00  360,00Kč
  7 Křečková Petra           ZPV7076   52582    D35    158.00                      97.00             15.00  360,00Kč
  8 Křeček Jan               ZPV9111   52583    H18    158.00                     131.00              9.00  360,00Kč
  9 Holinka Matouš           ZPV9222    8850    H16    162.00                     125.00             18.00  360,00Kč
 10 Křečková Jana            ZPV9999  303938    D10      3.00                      47.00             34.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyškovský Ivan           ZVS4301  416129    H65     91.00                      95.00              7.00  240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00