Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          24.8.2008 20:41:35
                                                                                      Pěkné prázdniny 2008 2.etapa
===ČSOB-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         0.6km   10m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-67      3-37      4-72      5-100   
  1 Waňková Martina                 6.35  1.18/1*   2.32/1*   4.58/1*   6.01/1*   6.26/1*   6.35/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.18/1*   1.14/1*   2.26/1*   1.03/5    0.25/3    0.09/1* 
  2 Křečková Jana                   7.56  1.19/2    3.02/2    6.18/2    7.14/2    7.44/2    7.56/2  
    KOB Železárny Prostějov               1.19/2    1.43/2    3.16/3    0.56/2    0.30/4    0.12/5  
  3 Berková Monika                  8.38  1.33/3    4.02/5    7.07/3    8.04/3    8.27/3    8.38/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.33/3    2.29/7    3.05/2    0.57/3    0.23/1*   0.11/2  
  4 Kubecová Kateřina              10.37  2.01/6    3.48/4    9.02/4   10.02/4   10.26/4   10.37/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.01/6    1.47/4    5.14/6    1.00/4    0.24/2    0.11/2  
  5 Kubíčková Jana                 11.48  1.55/5    4.21/6    9.13/5   10.57/5   11.35/5   11.48/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.55/5    2.26/6    4.52/5    1.44/6    0.38/6    0.13/6  
  6 Straková Veronika              12.01  1.43/4    3.38/3   10.20/6   11.08/6   11.50/6   12.01/6  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.43/4    1.55/5    6.42/7    0.48/1*   0.42/7    0.11/2  
  7 Kundratová Lucie               13.06  4.55/7    6.39/7   10.36/7   12.23/7   12.53/7   13.06/7  
    TJ Jižní svahy Zlín                   4.55/7    1.44/3    3.57/4    1.47/7    0.30/4    0.13/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.1km   15m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-83      3-37      4-76      5-100   
  1 Zlámalová Nikola                8.38  0.44/1*   1.53/1*   5.57/1*   7.30/1*   8.26/1*   8.38/1* 
    Sportcentrum Jičín                    0.44/1*   1.09/1*   4.04/1*   1.33/1*   0.56/2    0.12/1* 
  2 Kiacová Veronika               10.59  1.06/5    2.25/4    7.13/3    9.17/2   10.47/2   10.59/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.06/5    1.19/3    4.48/3    2.04/4    1.30/4    0.12/1* 
  3 Nechanická Klára               11.25  1.20/6    2.49/5    8.10/5   10.10/4   11.12/3   11.25/3  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.20/6    1.29/5    5.21/4    2.00/2    1.02/3    0.13/3  
  4 Hrabánková Zuzana              11.47  0.53/3    2.04/2    7.43/4    9.43/3   11.33/4   11.47/4  
    SK Praga Praha                        0.53/3    1.11/2    5.39/6    2.00/2    1.50/5    0.14/5  
  5 Thořová Markéta                13.57  0.51/2    2.17/3    6.25/2   12.51/6   13.43/5   13.57/5  
    SOK TJ Turnov                         0.51/2    1.26/4    4.08/2    6.26/6    0.52/1*   0.14/5  
  6 Kadaňková Hana            MS   14.25  0.59/4    4.23/6    9.51/6   12.02/5   14.12/6   14.25/6  
    OK Rožnov                             0.59/4    3.24/6    5.28/5    2.11/5    2.10/6    0.13/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         0.7km   20m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-67      3-65      4-72      5-100   
  1 Faggyas Réka                    6.58  0.36/1*   2.06/1*   4.22/1*   6.26/1*   6.49/1*   6.58/1* 
    Tipo TKE Budapest                     0.36/1*   1.30/1*   2.16/1*   2.04/4    0.23/2    0.09/1* 
  2 Cych Veronika                   7.30  0.40/3    2.23/4    4.59/2    6.54/2    7.19/2    7.30/2  
    TwardoGóra                            0.40/3    1.43/4    2.36/3    1.55/3    0.25/5    0.11/4  
  3 Zemánková Tereza                8.15  0.42/5    2.29/5    5.02/3    7.37/3    8.03/3    8.15/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.42/5    1.47/5    2.33/2    2.35/8    0.26/6    0.12/8  
  4 Faggyas Petra                   8.34  0.39/2    2.15/2    5.35/4    7.56/4    8.25/4    8.34/4  
    Tipo TKE Budapest                     0.39/2    1.36/2    3.20/4    2.21/6    0.29/9    0.09/1* 
  5 Samková Kateřina                8.54  0.48/10   2.54/7    6.40/7    8.22/5    8.45/5    8.54/5  
    OK 99 Hradec Králové                  0.48/10   2.06/7    3.46/5    1.42/1*   0.23/2    0.09/1* 
  6 Hrabánková Klára                9.00  0.40/3    2.16/3    6.34/5    8.24/6    8.48/6    9.00/6  
    SK Praga Praha                        0.40/3    1.36/2    4.18/7    1.50/2    0.24/4    0.12/8  
  7 Kavalírová Jůlie                9.46  0.46/7    2.42/6    6.37/6    9.09/7    9.35/7    9.46/7  
    OK 99 Hradec Králové                  0.46/7    1.56/6    3.55/6    2.32/7    0.26/6    0.11/4  
  8 Hančová Petra                  12.00  0.45/6    3.12/8    9.09/10  11.29/9   11.49/9   12.00/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.45/6    2.27/9    5.57/10   2.20/5    0.20/1*   0.11/4  
  8 Linková Alena                  12.00  0.47/8    3.13/9    8.20/9   11.14/8   11.48/8   12.00/8  
    OOB TJ Turnov                         0.47/8    2.26/8    5.07/9    2.54/9    0.34/11   0.12/8  
 10 Kameníková Andrea              12.51  0.47/8    3.44/11   8.02/8   12.12/10  12.40/10  12.51/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.47/8    2.57/11   4.18/7    4.10/11   0.28/8    0.11/4  
 11 Veljačiková Hana               14.13  1.09/11   3.40/10  10.19/11  13.26/11  13.57/11  14.13/11 
    AC Sparta Praha                       1.09/11   2.31/10   6.39/11   3.07/10   0.31/10   0.16/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         0.9km   20m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-67      3-37      4-38      5-79      6-47      7-49      8-100   
  1 Štičková Anna                   8.21  1.12/2    1.51/2    3.25/1*   4.04/4    5.10/1*   6.25/1*   7.04/1*   8.07/1*   8.21/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.12/2    0.39/3    1.34/1*   0.39/1*   1.06/1*   1.15/1*   0.39/6    1.03/5    0.14/10 
  2 Benešová Jana                   9.08  1.11/1*   1.49/1*   4.13/4    3.54/2    5.49/2    7.04/2    7.58/2    8.59/2    9.08/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.11/1*   0.38/1*   2.24/8        /     1.55/3    1.15/1*   0.54/8    1.01/3    0.09/1* 
  3 Svobodová Radka                 9.10  1.22/4    2.09/5    4.00/2    3.50/1*   6.10/3    7.36/3    8.02/3    9.01/3    9.10/3  
    SKOB Frýdek - Místek                  1.22/4    0.47/6    1.51/2        /     2.20/6    1.26/8    0.26/2    0.59/2    0.09/1* 
  4 Tichá Tereza                    9.34  1.30/6    2.26/6    4.24/5    4.11/5    6.25/5    7.47/5    8.21/4    9.23/4    9.34/4  
    TJ OK Tolar                           1.30/6    0.56/8    1.58/6        /     2.14/4    1.22/6    0.34/5    1.02/4    0.11/7  
  5 Faggyas Eszter                  9.49  2.03/8    2.41/7    4.32/6    4.20/6    6.41/6    7.57/6    8.25/5    9.40/5    9.49/5  
    Tipo TKE Budapest                     2.03/8    0.38/1*   1.51/2        /     2.21/7    1.16/3    0.28/3    1.15/10   0.09/1* 
  6 Gotvaldová Dominika            10.27  1.14/3    2.04/3    4.11/3    4.03/3    6.22/4    7.46/4    9.09/6   10.18/6   10.27/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.14/3    0.50/7    2.07/7        /     2.19/5    1.24/7    1.23/9    1.09/7    0.09/1* 
  7 Lejsková Martina               13.30  2.14/9    2.55/8    4.52/7    5.44/9   10.33/9   11.54/8   12.24/7   13.20/7   13.30/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.14/9    0.41/4    1.57/5    0.52/2    4.49/8    1.21/5    0.30/4    0.56/1*   0.10/5  
  8 Zakouřilová Štěpánka           13.47  2.21/10   3.34/9    5.30/8    5.23/7   10.26/8   11.45/7   12.29/8   13.36/8   13.47/8  
    SOK TJ Turnov                         2.21/10   1.13/9    1.56/4        /     5.03/9    1.19/4    0.44/7    1.07/6    0.11/7  
  9 Hoidekrová Lucie               14.31  1.53/7    4.30/10   7.06/10   8.22/10   9.49/7   12.47/9   13.11/9   14.21/9   14.31/9  
    TJ Loko Liberec                       1.53/7    2.37/10   2.36/9    1.16/3    1.27/2    2.58/10   0.24/1*   1.10/8    0.10/5  
 10 Šmejcová Anna                  24.34  1.24/5    2.08/4    5.44/9    5.37/8   12.19/10  14.02/10  23.12/10  24.23/10  24.34/10 
    Sportcentrum Jičín                    1.24/5    0.44/5    3.36/10       /     6.42/10   1.43/9    9.10/10   1.11/9    0.11/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         1.3km   50m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-35      4-41      5-39      6-40      7-45      8-44      9-48     10-100   
  1 Schmidt Johanna                12.15  0.56/2    1.32/1*   2.58/1*   5.42/1*   6.08/1*   6.51/1*   8.09/1*   8.46/1*  11.14/1*  12.06/1*  12.15/1* 
    SSV Planeta Radebeul                  0.56/2    0.36/1*   1.26/1*   2.44/1*   0.26/1*   0.43/1*   1.18/1*   0.37/1*   2.28/4    0.52/1*   0.09/1* 
  2 Benešová Iveta                 14.09  1.07/8    1.48/3    3.35/3    6.41/2    7.10/2    8.16/2   10.01/4   10.38/2   13.01/2   13.59/2   14.09/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.07/8    0.41/2    1.47/5    3.06/4    0.29/2    1.06/6    1.45/7    0.37/1*   2.23/1*   0.58/2    0.10/2  
  3 Posseltová Tereza              14.27  0.59/5    1.51/4    3.27/2    6.49/3    7.21/3    8.35/4    9.58/3   10.42/4   13.07/3   14.17/3   14.27/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.59/5    0.52/4    1.36/2    3.22/7    0.32/5    1.14/7    1.23/3    0.44/3    2.25/2    1.10/6    0.10/2  
  4 Kožinová Anna                  14.35  0.56/2    1.57/5    3.59/4    7.01/4    7.31/4    8.16/2    9.49/2   10.39/3   13.24/4   14.25/4   14.35/4  
    SK Praga Praha                        0.56/2    1.01/7    2.02/7    3.02/2    0.30/3    0.45/2    1.33/6    0.50/8    2.45/7    1.01/3    0.10/2  
  5 Landovská Anna                 15.42  2.54/9    3.45/9    5.26/8    8.29/7    9.04/7    9.57/6   11.18/6   12.02/6   14.27/5   15.31/5   15.42/5  
    SK Praga Praha                        2.54/9    0.51/3    1.41/3    3.03/3    0.35/6    0.53/3    1.21/2    0.44/3    2.25/2    1.04/4    0.11/6  
  6 Havlíčková Nikola              15.51  1.06/7    2.45/8    4.31/6    7.48/6    8.19/5    9.21/5   10.46/5   11.32/5   14.36/6   15.40/6   15.51/6  
    OK Jilemnice                          1.06/7    1.39/9    1.46/4    3.17/6    0.31/4    1.02/5    1.25/4    0.46/5    3.04/8    1.04/4    0.11/6  
  7 Hradecká Lucie                 17.10  0.54/1*   1.47/2    5.24/7    8.47/8    9.24/8   10.41/8   12.11/7   13.00/7   15.34/7   16.58/7   17.10/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.54/1*   0.53/5    3.37/8    3.23/8    0.37/7    1.17/8    1.30/5    0.49/7    2.34/5    1.24/8    0.12/8  
  8 Lejsková Pavlína               17.46  0.57/4    2.30/7    4.27/5    7.43/5    8.23/6   10.40/7   13.03/8   13.49/8   16.26/8   17.36/8   17.46/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.57/4    1.33/8    1.57/6    3.16/5    0.40/9    2.17/9    2.23/9    0.46/5    2.37/6    1.10/6    0.10/2  
  9 Sivčáková Petra                20.30  1.03/6    1.59/6    6.40/9   10.53/9   11.32/9   12.30/9   14.24/9   15.21/9   18.27/9   20.18/9   20.30/9  
    OK Chrastava                          1.03/6    0.56/6    4.41/9    4.13/9    0.39/8    0.58/4    1.54/8    0.57/9    3.06/9    1.51/9    0.12/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         1.4km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-50      4-73      5-82      6-55      7-56      8-57      9-60     10-62     11-63     12-100   
  1 Kubátová Zuzana                13.05  0.56/4    3.15/2    5.03/1*   5.32/1*   6.08/1*   6.46/1*   7.32/1*   7.52/1*   9.07/1*   9.35/1*  11.18/1*  12.56/1*  13.05/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.56/4    2.19/1*   1.48/1*   0.29/1*   0.36/3    0.38/1*   0.46/2    0.20/1*   1.15/6    0.28/3    1.43/1*   1.38/1*   0.09/1* 
  2 Gorčicová Eliška               13.42  0.50/1*   3.14/1*   5.15/2    5.44/2    6.14/2    7.09/2    7.58/2    8.19/2    9.21/2    9.48/2   11.39/2   13.32/2   13.42/2  
    OK Chrastava                          0.50/1*   2.24/2    2.01/4    0.29/1*   0.30/1*   0.55/5    0.49/4    0.21/2    1.02/1*   0.27/1*   1.51/2    1.53/4    0.10/2  
  3 Uhlíková Tereza                15.31  0.54/2    3.36/3    5.27/3    5.59/3    6.35/3    7.28/3    8.51/3    9.20/3   10.24/3   11.04/3   13.34/3   15.21/3   15.31/3  
    KOB Baník Sokolov                     0.54/2    2.42/3    1.51/2    0.32/3    0.36/3    0.53/4    1.23/7    0.29/6    1.04/2    0.40/6    2.30/6    1.47/3    0.10/2  
  4 Tihonová Hana                  16.08  0.55/3    4.05/4    6.23/4    6.59/4    7.44/4    8.30/4    9.16/4    9.45/4   11.08/4   11.41/4   13.49/4   15.58/4   16.08/4  
    KOB TRETRA Praha                      0.55/3    3.10/4    2.18/5    0.36/4    0.45/7    0.46/3    0.46/2    0.29/6    1.23/7    0.33/4    2.08/5    2.09/6    0.10/2  
  5 Králová Kateřina               17.58  1.37/6    5.05/5    7.31/6    8.14/6    8.49/6   11.00/7   11.54/7   12.22/7   13.27/7   13.54/7   15.48/6   17.46/5   17.58/5  
    SKOB Odry                             1.37/6    3.28/5    2.26/7    0.43/7    0.35/2    2.11/9    0.54/5    0.28/4    1.05/3    0.27/1*   1.54/3    1.58/5    0.12/6  
  6 Beranová Jana                  18.22  1.37/6    5.26/7    7.20/5    7.56/5    8.40/5    9.22/5   10.01/5   10.29/5   11.43/5   12.21/5   16.28/7   18.11/6   18.22/6  
    KOB Baník Sokolov                     1.37/6    3.49/6    1.54/3    0.36/4    0.44/6    0.42/2    0.39/1*   0.28/4    1.14/5    0.38/5    4.07/7    1.43/2    0.11/5  
  7 Nováková Kateřina              18.44  1.26/5    5.16/6    7.38/7    8.14/6    8.57/7    9.57/6   11.04/6   11.30/6   12.35/6   13.15/6   15.17/5   18.32/7   18.44/7  
    SK Praga Praha                        1.26/5    3.50/7    2.22/6    0.36/4    0.43/5    1.00/6    1.07/6    0.26/3    1.05/3    0.40/6    2.02/4    3.15/8    0.12/6  
  8 Tomanová Anna                  42.28  3.26/8   12.08/8   17.14/8   21.00/8   23.03/8   25.11/8   27.36/8   28.29/8   31.12/8   32.14/8   39.53/8   42.16/8   42.28/8  
    SK Meteor Kačerov Praha               3.26/8    8.42/9    5.06/9    3.46/9    2.03/9    2.08/8    2.25/9    0.53/8    2.43/9    1.02/8    7.39/9    2.23/7    0.12/6  
  9 Flašarová Kristýna             82.23 54.07/9   58.40/9   62.26/9   63.36/9   64.41/9   66.02/9   68.20/9   69.16/9   71.28/9   73.02/9   77.42/9   82.04/9   82.23/9  
    KOB Český Krumlov                    54.07/9    4.33/8    3.46/8    1.10/8    1.05/8    1.21/7    2.18/8    0.56/9    2.12/8    1.34/9    4.40/8    4.22/9    0.19/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         1.7km   60m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-71      3-41      4-42      5-82      6-54      7-61      8-62      9-65     10-77     11-78     12-100   
  1 Bochenková Ivana               13.29  0.51/1*   2.24/1*   5.02/2    5.36/2    6.58/2    7.42/2    8.40/1*   9.35/1*  10.37/1*  11.41/1*  13.03/1*  13.18/1*  13.29/1* 
    SK Kotlářka Praha                     0.51/1*   1.33/1*   2.38/2    0.34/1*   1.22/1*   0.44/1*   0.58/1*   0.55/1*   1.02/1*   1.04/2    1.22/1*   0.15/1*   0.11/2  
  2 Hlavová Jindra                 13.53  0.52/2    2.25/2    4.42/1*   5.21/1*   6.48/1*   7.36/1*   8.50/2    9.45/2   11.10/2   12.06/2   13.28/2   13.43/2   13.53/2  
    KOB Konice                            0.52/2    1.33/1*   2.17/1*   0.39/2    1.27/2    0.48/2    1.14/2    0.55/1*   1.25/2    0.56/1*   1.22/1*   0.15/1*   0.10/1* 
  3 Kettnerová Dana                19.07  0.56/3    2.44/3    5.59/3    7.03/3    9.01/3   10.08/3   11.51/3   13.07/3   15.39/3   16.47/3   18.36/3   18.56/3   19.07/3  
    TJ Sokol Hostivice                    0.56/3    1.48/3    3.15/3    1.04/4    1.58/3    1.07/5    1.43/4    1.16/3    2.32/4    1.08/3    1.49/3    0.20/3    0.11/2  
  4 Nádvorníková Tereza            21.52  1.10/5    3.44/4    7.21/4    8.29/5   11.02/4   12.15/4   14.24/6   15.41/5   17.07/4   19.19/4   21.19/4   21.41/4   21.52/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.10/5    2.34/4    3.37/5    1.08/5    2.33/5    1.13/6    2.09/6    1.17/4    1.26/3    2.12/5    2.00/5    0.22/5    0.11/2  
  5 Hančíková Barbora              22.54  1.10/5    4.08/6    7.47/6    9.06/6   11.28/6   12.30/6   14.02/4   15.34/4   18.12/5   20.33/5   22.23/5   22.43/5   22.54/5  
    SKOB Zlín                             1.10/5    2.58/5    3.39/6    1.19/6    2.22/4    1.02/3    1.32/3    1.32/6    2.38/5    2.21/6    1.50/4    0.20/3    0.11/2  
  6 Hamáčková Kristina             23.46  0.57/4    4.04/5    7.27/5    8.18/4   11.16/5   12.20/5   14.19/5   15.48/6   19.03/6   20.57/6   23.08/6   23.31/6   23.46/6  
    TJ Lokomotiva Beroun                  0.57/4    3.07/6    3.23/4    0.51/3    2.58/6    1.04/4    1.59/5    1.29/5    3.15/6    1.54/4    2.11/6    0.23/6    0.15/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        1.7km   60m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-71      3-41      4-42      5-82      6-54      7-61      8-62      9-65     10-77     11-78     12-100   
  1 Bochenková Martina             14.45  0.47/2    2.37/4    5.17/5    6.02/4    7.26/1*   8.14/1*   9.22/1*  10.26/1*  11.37/1*  13.00/1*  14.18/1*  14.35/1*  14.45/1* 
    SK Kotlářka Praha                     0.47/2    1.50/10   2.40/8    0.45/15   1.24/1*   0.48/1*   1.08/8    1.04/3    1.11/7    1.23/10   1.18/1*   0.17/7    0.10/5  
  2 Mezníková Lenka                15.18  0.41/1*   2.39/6    5.15/3    5.59/3    7.46/4    8.35/3   10.03/4   11.05/3   12.13/3   13.29/2   14.53/2   15.08/2   15.18/2  
    SK Praga Praha                        0.41/1*   1.58/14   2.36/6    0.44/14   1.47/12   0.49/2    1.28/26   1.02/1*   1.08/3    1.16/6    1.24/3    0.15/1*   0.10/5  
  3 Hrobařová Lenka                15.51  0.59/19   2.44/11   5.16/4    6.14/9    7.59/8    8.55/5   10.15/8   11.25/6   12.42/6   13.58/3   15.22/3   15.40/3   15.51/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.59/19   1.45/7    2.32/3    0.58/28   1.45/10   0.56/4    1.20/17   1.10/13   1.17/13   1.16/6    1.24/3    0.18/16   0.11/20 
  4 Žabková Markéta                15.55  0.48/4    2.52/14   5.44/14   6.31/15   8.21/13   9.23/12  10.26/11  11.52/11  12.53/8   14.01/4   15.29/4   15.45/4   15.55/4  
    SKOB BETA Třinec                      0.48/4    2.04/19   2.52/13   0.47/19   1.50/14   1.02/11   1.03/1*   1.26/22   1.01/1*   1.08/1*   1.28/9    0.16/3    0.10/5  
  5 Randáková Helena               16.07  0.52/8    2.35/3    5.03/1*   5.43/1*   7.26/1*   8.41/4    9.44/2   10.52/2   12.00/2   14.18/7   15.44/5   15.59/5   16.07/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.52/8    1.43/3    2.28/2    0.40/4    1.43/7    1.15/25   1.03/1*   1.08/9    1.08/3    2.18/31   1.26/7    0.15/1*   0.08/1* 
  6 Langpaulová Anna               16.14  0.55/12   2.39/6    5.36/10   6.22/13   8.16/11   9.15/10  10.42/12  11.47/9   12.59/9   14.23/8   15.48/7   16.04/6   16.14/6  
    AC Sparta Praha                       0.55/12   1.44/5    2.57/17   0.46/18   1.54/17   0.59/7    1.27/24   1.05/4    1.12/8    1.24/12   1.25/5    0.16/3    0.10/5  
  7 Honnerová Blanka               16.15  0.54/10   2.40/9    5.30/9    6.12/7    7.49/5    8.58/6   10.10/5   11.20/5   12.29/4   14.11/6   15.45/6   16.04/6   16.15/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   0.54/10   1.46/8    2.50/11   0.42/10   1.37/2    1.09/20   1.12/12   1.10/13   1.09/5    1.42/22   1.34/14   0.19/22   0.11/20 
  8 Pokorná Magdalena              16.18  1.02/24   2.53/15   5.51/16   6.38/16   8.22/14   9.17/11  10.24/10  11.27/7   12.44/7   14.06/5   15.52/8   16.08/8   16.18/8  
    SK Praga Praha                        1.02/24   1.51/12   2.58/18   0.47/19   1.44/9    0.55/3    1.07/6    1.03/2    1.17/13   1.22/9    1.46/25   0.16/3    0.10/5  
  9 Ticháčková Magdalena           16.25  0.57/17   2.33/2    5.12/2    5.53/2    7.32/3    8.34/2   10.01/3   11.10/4   12.29/4   14.31/10  15.59/9   16.16/9   16.25/9  
    Sportcentrum Jičín                    0.57/17   1.36/1*   2.39/7    0.41/6    1.39/3    1.02/11   1.27/24   1.09/11   1.19/17   2.02/27   1.28/9    0.17/7    0.09/2  
 10 Bolinová Hana                  16.26  0.54/10   2.57/16   5.53/17   6.43/17   8.30/15   9.26/13  10.42/12  11.51/10  13.05/10  14.28/9   16.00/10  16.17/10  16.26/10 
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.54/10   2.03/17   2.56/16   0.50/25   1.47/12   0.56/4    1.16/14   1.09/11   1.14/11   1.23/10   1.32/12   0.17/7    0.09/2  
 11 Cigošová Petra                 16.47  0.55/12   2.39/6    5.40/13   6.16/10   7.58/6    8.59/7   10.23/9   11.57/12  13.10/11  14.39/11  16.16/11  16.36/11  16.47/11 
    AC Sparta Praha                       0.55/12   1.44/5    3.01/19   0.36/2    1.42/5    1.01/10   1.24/21   1.34/26   1.13/9    1.29/20   1.37/16   0.20/28   0.11/20 
 12 Junová Lenka                   17.01  0.55/12   2.44/11   5.19/6    6.12/7    9.26/21  10.24/18  11.31/16  12.36/14  13.58/14  15.10/13  16.33/12  16.51/12  17.01/12 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    0.55/12   1.49/9    2.35/4    0.53/27   3.14/31   0.58/6    1.07/6    1.05/4    1.22/19   1.12/4    1.23/2    0.18/16   0.10/5  
 13 Šimšová Jana                   17.02  1.04/25   3.03/18   5.38/12   6.19/12   8.43/16   9.45/14  10.57/14  12.05/13  13.30/13  14.56/12  16.34/13  16.51/12  17.02/13 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.04/25   1.59/15   2.35/4    0.41/6    2.24/29   1.02/11   1.12/12   1.08/9    1.25/21   1.26/16   1.38/18   0.17/7    0.11/20 
 14 Kožinová Jana                  17.17  0.51/5    2.32/1*   5.25/7    6.08/5    8.01/9    9.03/8   10.13/6   11.34/8   13.19/12  15.11/14  16.48/14  17.07/14  17.17/14 
    SK Praga Praha                        0.51/5    1.41/2    2.53/14   0.43/11   1.53/16   1.02/11   1.10/9    1.21/19   1.45/30   1.52/25   1.37/16   0.19/22   0.10/5  
 15 Žabková Marie                  17.28  0.57/17   2.40/9    5.45/15   7.38/23   9.49/23  10.48/19  11.54/19  13.04/16  14.09/15  15.22/15  17.01/15  17.18/15  17.28/15 
    SKOB BETA Třinec                      0.57/17   1.43/3    3.05/20   1.53/31   2.11/25   0.59/7    1.06/4    1.10/13   1.05/2    1.13/5    1.39/19   0.17/7    0.10/5  
 16 Hradecká Petra                 17.38  0.51/5    3.04/19   5.53/17   6.29/14   8.11/10   9.11/9   10.14/7   12.52/15  14.28/16  15.39/16  17.08/16  17.27/16  17.38/16 
    OK Doksy                              0.51/5    2.13/21   2.49/9    0.36/2    1.42/5    1.00/9    1.03/1*   2.38/31   1.36/26   1.11/3    1.29/11   0.19/22   0.11/20 
 17 Ratkovská Lenka                18.02  0.59/19   3.32/26   6.45/25   7.30/22   9.15/20  10.22/17  11.44/18  13.06/17  14.36/17  16.01/17  17.34/17  17.52/17  18.02/17 
    OOB Třebíč                            0.59/19   2.33/26   3.13/22   0.45/15   1.45/10   1.07/18   1.22/19   1.22/20   1.30/24   1.25/13   1.33/13   0.18/16   0.10/5  
 18 Kašková Barbora                18.04  0.47/2    2.37/4    5.28/8    6.11/6    8.18/12  11.07/23  12.13/20  13.18/19  14.36/17  16.12/18  17.37/18  17.54/18  18.04/18 
    OK Chrastava                          0.47/2    1.50/10   2.51/12   0.43/11   2.07/24   2.49/31   1.06/4    1.05/4    1.18/16   1.36/21   1.25/5    0.17/7    0.10/5  
 19 Gabrovská Lucie                18.21  0.59/19   3.14/22   6.38/24   7.11/21   9.09/18  11.03/21  12.31/23  13.41/22  14.55/21  16.21/20  17.55/19  18.12/19  18.21/19 
    KOB TRETRA Praha                      0.59/19   2.15/23   3.24/26   0.33/1*   1.58/20   1.54/28   1.28/26   1.10/13   1.14/11   1.26/16   1.34/14   0.17/7    0.09/2  
 20 Svobodová Jitka                18.27  0.52/8    2.57/16   6.12/22   6.55/19   8.52/17   9.56/15  11.07/15  13.32/21  14.55/21  16.20/19  18.00/20  18.17/20  18.27/20 
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.52/8    2.05/20   3.15/23   0.43/11   1.57/19   1.04/15   1.11/11   2.25/30   1.23/20   1.25/13   1.40/21   0.17/7    0.10/5  
 21 Valešová Jana                  18.30  0.56/15   3.10/21   5.37/11   6.17/11   7.58/6   11.16/24  12.42/24  13.53/23  15.29/24  16.37/22  18.03/21  18.20/21  18.30/21 
    OK Chrastava                          0.56/15   2.14/22   2.27/1*   0.40/4    1.41/4    3.18/32   1.26/23   1.11/17   1.36/26   1.08/1*   1.26/7    0.17/7    0.10/5  
 22 Horová Magda                   18.53  1.16/32   3.19/24   6.08/21   6.49/18   9.12/19  10.19/16  11.39/17  13.10/18  14.39/19  16.29/21  18.25/22  18.43/22  18.53/22 
    USK Praha                             1.16/32   2.03/17   2.49/9    0.41/6    2.23/28   1.07/18   1.20/17   1.31/25   1.29/23   1.50/24   1.56/29   0.18/16   0.10/5  
 23 Klíchová Jana                  19.01  0.56/15   3.20/25   6.31/23   7.49/24   9.52/24  11.05/22  12.15/21  13.22/20  14.43/20  16.50/23  18.29/23  18.50/23  19.01/23 
    SK Severka Šumperk                    0.56/15   2.24/25   3.11/21   1.18/30   2.03/21   1.13/21   1.10/9    1.07/7    1.21/18   2.07/30   1.39/19   0.21/29   0.11/20 
 24 Zelená Lenka                   19.22  0.51/5    3.43/27   7.05/27   7.55/26   9.47/22  11.01/20  12.20/22       /    14.57/23  17.01/24  18.51/24  19.12/24  19.22/24 
    SK Praga Praha                        0.51/5    2.52/31   3.22/25   0.50/25   1.52/15   1.14/22   1.19/16       /         /     2.04/28   1.50/27   0.21/29   0.10/5  
 25 Gallusová Kateřina             20.13  0.59/19   2.50/13   6.06/20   6.55/19  10.37/29  11.51/27  13.59/28  15.11/26  16.28/25  17.53/25  19.43/25  20.01/25  20.13/25 
    AC Sparta Praha                       0.59/19   1.51/12   3.16/24   0.49/23   3.42/32   1.14/22   2.08/32   1.12/18   1.17/13   1.25/13   1.50/27   0.18/16   0.12/28 
 26 Kunová Dagmar                  20.17  1.06/27   3.05/20   5.59/19   8.18/27  10.32/28  12.53/29  14.09/29  15.16/27  16.43/27  18.10/27  19.50/26  20.06/26  20.17/26 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.06/27   1.59/15   2.54/15   2.19/32   2.14/26   2.21/30   1.16/14   1.07/7    1.27/22   1.27/19   1.40/21   0.16/3    0.11/20 
 27 Martynková Aneta               20.21  1.04/25   3.51/30   7.37/28   8.24/28  10.18/26  11.22/25  13.16/25  15.01/25  16.39/26  17.55/26  19.51/27  20.09/27  20.21/27 
    TJ TŽ Třinec                          1.04/25   2.47/29   3.46/29   0.47/19   1.54/17   1.04/15   1.54/30   1.45/28   1.38/28   1.16/6    1.56/29   0.18/16   0.12/28 
 28 Mrózková Ivana                 21.06  1.00/23   3.15/23   6.55/26   7.54/25  10.00/25  11.59/28  13.56/27  15.18/28  16.51/28  18.55/28  20.37/28  20.56/28  21.06/28 
    SKOB BETA Třinec                      1.00/23   2.15/23   3.40/27   0.59/29   2.06/22   1.59/29   1.57/31   1.22/20   1.33/25   2.04/28   1.42/23   0.19/22   0.10/5  
 29 Nosálová Eliška                21.51  1.07/28   3.46/29   7.39/29   8.24/28  10.30/27  11.44/26  13.20/26  14.49/24  17.17/29  19.12/29  21.19/29  21.40/29  21.51/29 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.07/28   2.39/28   3.53/30   0.45/15   2.06/22   1.14/22   1.36/29   1.29/23   2.28/31   1.55/26   2.07/32   0.21/29   0.11/20 
 30 Švejcarová Daniela             22.01  1.07/28   3.57/31   8.20/30   9.09/30  11.40/30  13.05/30  14.36/30  16.16/29  17.55/30  19.39/30  21.28/30  21.49/30  22.01/30 
    TJ Spartak První Brněnská             1.07/28   2.50/30   4.23/31   0.49/23   2.31/30   1.25/27   1.31/28   1.40/27   1.39/29   1.44/23   1.49/26   0.21/29   0.12/28 
 31 Navarová Lucie                 23.07  1.09/30   3.43/27  11.32/32  12.19/32  14.02/32  15.07/32  16.32/32  18.18/31  19.27/32  20.53/31  22.36/31  22.55/31  23.07/31 
    SKOB Zlín                             1.09/30   2.34/27   7.49/32   0.47/19   1.43/7    1.05/17   1.25/22   1.46/29   1.09/5    1.26/16   1.43/24   0.19/22   0.12/28 
 32 Erbenová Zuzana                23.30  1.11/31   6.25/32  10.10/31  10.51/31  13.11/31  14.29/31  15.51/31  17.21/30  18.34/31  20.56/32  22.58/32  23.17/32  23.30/32 
    SK OK 24 Praha                        1.11/31   5.14/32   3.45/28   0.41/6    2.20/27   1.18/26   1.22/19   1.30/24   1.13/9    2.22/32   2.02/31   0.19/22   0.13/32 
    Vodrážková Kateřina        DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    86.38/    87.10/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        1.4km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-50      4-73      5-82      6-55      7-56      8-57      9-60     10-62     11-63     12-100   
  1 Ondřejová Dita                 13.12  0.50/3    3.12/1*   5.15/3    5.51/3    6.40/3    7.35/3    8.22/4    8.47/4    9.45/4   10.08/4   11.26/1*  13.02/1*  13.12/1* 
    Sportcentrum Jičín                    0.50/3    2.22/2    2.03/4    0.36/8    0.49/22   0.55/12   0.47/11   0.25/8    0.58/3    0.23/1*   1.18/1*   1.36/2    0.10/2  
  2 Samková Renáta                 13.33  0.49/1*   3.13/2    5.09/1*   5.42/1*   6.17/2    7.08/1*   7.49/1*   8.13/1*   9.31/2    9.59/2   11.43/2   13.23/2   13.33/2  
    OK 99 Hradec Králové                  0.49/1*   2.24/3    1.56/1*   0.33/4    0.35/7    0.51/8    0.41/1*   0.24/5    1.18/19   0.28/7    1.44/5    1.40/4    0.10/2  
  3 Mrštíková Květa                13.44  0.54/8    3.41/7    5.39/4    6.13/4    6.50/4    7.35/3    8.21/3    8.42/3    9.38/3   10.03/3   11.57/4   13.33/3   13.44/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.54/8    2.47/7    1.58/3    0.34/6    0.37/9    0.45/1*   0.46/8    0.21/1*   0.56/2    0.25/4    1.54/13   1.36/2    0.11/11 
  4 Městková Kateřina              13.53  1.01/15   3.18/4    5.14/2    5.46/2    6.15/1*   7.13/2    8.00/2    8.28/2    9.26/1*   9.53/1*  11.54/3   13.41/4   13.53/4  
    USK Praha                             1.01/15   2.17/1*   1.56/1*   0.32/3    0.29/1*   0.58/15   0.47/11   0.28/12   0.58/3    0.27/6    2.01/18   1.47/7    0.12/17 
  5 Ryšavá Magdalena               15.00  0.59/14   3.57/11   6.06/8    6.49/8    7.20/7    8.11/7    8.54/5    9.19/5   10.25/5   10.54/5   12.53/5   14.47/5   15.00/5  
    SK Praga Praha                        0.59/14   2.58/12   2.09/8    0.43/17   0.31/3    0.51/8    0.43/4    0.25/8    1.06/8    0.29/8    1.59/17   1.54/10   0.13/22 
  6 Vlčovská Eva                   15.02  0.56/12   3.30/6    6.10/10   7.04/12   7.38/10   8.26/9    9.09/9    9.35/8   10.37/6   11.08/6   13.04/6   14.52/6   15.02/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.56/12   2.34/5    2.40/21   0.54/29   0.34/5    0.48/2    0.43/4    0.26/10   1.02/5    0.31/12   1.56/15   1.48/8    0.10/2  
  7 Smolková Kateřina              15.16  0.53/6    3.41/7    5.45/6    6.31/7    7.32/8    8.27/10   9.08/8    9.38/9   10.56/8   11.28/8   13.13/7   15.06/8   15.16/7  
    SK Praga Praha                        0.53/6    2.48/9    2.04/5    0.46/23   1.01/28   0.55/12   0.41/1*   0.30/15   1.18/19   0.32/14   1.45/6    1.53/9    0.10/2  
  8 Kopecká Anežka                 15.17  0.54/8    4.21/16   6.51/17   7.24/14   7.53/13   8.41/11   9.25/10   9.54/10  10.56/8   11.20/7   13.21/8   15.04/7   15.17/8  
    USK Praha                             0.54/8    3.27/19   2.30/17   0.33/4    0.29/1*   0.48/2    0.44/6    0.29/13   1.02/5    0.24/2    2.01/18   1.43/5    0.13/22 
  9 Bohuslavová Jana               15.33  0.53/6    3.27/5    5.42/5    6.23/6    7.06/6    7.55/6    9.02/6    9.32/7   10.44/7   11.28/8   13.37/11  15.23/9   15.33/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.53/6    2.34/5    2.15/9    0.41/14   0.43/17   0.49/6    1.07/25   0.30/15   1.12/12   0.44/31   2.09/20   1.46/6    0.10/2  
 10 Vaňoučková Věra                15.44  0.54/8    3.41/7    5.47/7    6.17/5    6.55/5    7.45/5    9.43/12  10.05/11  11.12/10  11.42/10  13.35/10  15.33/10  15.44/10 
    VSK Slavia TU Liberec                 0.54/8    2.47/7    2.06/7    0.30/1*   0.38/12   0.50/7    1.58/29   0.22/2    1.07/9    0.30/10   1.53/12   1.58/13   0.11/11 
 11 Zelená Radka                   15.48  0.51/4    4.01/13   6.19/11   6.59/10   7.34/9    8.22/8    9.03/7    9.27/6   11.21/11  11.50/11  13.24/9   15.36/11  15.48/11 
    SK Praga Praha                        0.51/4    3.10/16   2.18/11   0.40/10   0.35/7    0.48/2    0.41/1*   0.24/5    1.54/31   0.29/8    1.34/3    2.12/23   0.12/17 
 12 Dittrichová Petra              15.54  0.54/8    4.25/18   6.43/14   7.14/13   7.52/12   8.45/12   9.46/13  10.12/12  11.43/15  12.14/12  14.12/12  15.43/12  15.54/12 
    KOB Konice                            0.54/8    3.31/21   2.18/11   0.31/2    0.38/12   0.53/10   1.01/23   0.26/10   1.31/29   0.31/12   1.58/16   1.31/1*   0.11/11 
 13 Steiningerová Tereza           16.30  0.52/5    5.45/24   7.49/20   8.24/19   8.56/18   9.53/18  10.39/17  11.03/17  12.23/17  12.49/17  14.12/12  16.18/13  16.30/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.52/5    4.53/27   2.04/5    0.35/7    0.32/4    0.57/14   0.46/8    0.24/5    1.20/21   0.26/5    1.23/2    2.06/18   0.12/17 
 14 Bakovská Jitka                 16.42  1.01/15   4.07/14   6.42/13   7.25/15   8.16/17   9.14/17  10.08/16  10.52/16  12.04/16  12.37/16  14.22/14  16.29/14  16.42/14 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.01/15   3.06/15   2.35/20   0.43/17   0.51/23   0.58/15   0.54/18   0.44/28   1.12/12   0.33/17   1.45/6    2.07/19   0.13/22 
 15 Vokurková Marta                16.58  1.14/25   4.24/17   6.45/15   7.25/15   8.02/14   9.02/14   9.49/14  10.23/14  11.35/12  12.20/13  14.52/16  16.48/15  16.58/15 
    OK Harcov                             1.14/25   3.10/16   2.21/14   0.40/10   0.37/9    1.00/19   0.47/11   0.34/20   1.12/12   0.45/32   2.32/25   1.56/11   0.10/2  
 16 Štraitová Jitka                17.11  1.05/19   3.53/10   6.20/12   7.03/11   7.40/11   8.45/12   9.42/11  10.20/13  11.40/13  12.21/14  14.42/15  16.58/16  17.11/16 
    SK OK 24 Praha                        1.05/19   2.48/9    2.27/15   0.43/17   0.37/9    1.05/21   0.57/21   0.38/25   1.20/21   0.41/28   2.21/22   2.16/26   0.13/22 
 17 Nechanická Daniela             17.15  1.04/18   4.35/20   6.55/18   7.35/17   8.13/16   9.06/16  10.01/15  10.31/15  11.41/14  12.23/15  15.01/17  17.03/17  17.15/17 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.04/18   3.31/21   2.20/13   0.40/10   0.38/12   0.53/10   0.55/20   0.30/15   1.10/11   0.42/29   2.38/28   2.02/15   0.12/17 
 18 Bartošová Ivana                18.22  0.57/13   6.11/26   9.09/23   9.49/22  10.52/22  11.40/21  12.26/20  12.48/20  13.43/19  14.07/19  15.54/18  18.14/18  18.22/18 
    SK KOURA Praha                        0.57/13   5.14/28   2.58/26   0.40/10   1.03/29   0.48/2    0.46/8    0.22/2    0.55/1*   0.24/2    1.47/8    2.20/30   0.08/1* 
 19 Kavková Radana                 18.40  1.10/20   6.00/25   8.59/22   9.38/21  10.23/21  11.36/20  12.26/20  13.01/21  14.08/20  14.38/20  16.26/20  18.29/19  18.40/19 
    AC Sparta Praha                       1.10/20   4.50/25   2.59/27   0.39/9    0.45/19   1.13/27   0.50/15   0.35/23   1.07/9    0.30/10   1.48/9    2.03/17   0.11/11 
 20 Rydlová Jana                   20.10  0.49/1*   3.13/2    6.09/9    6.50/9    8.02/14   9.03/15  11.20/18  11.52/18  13.04/18  13.42/18  15.56/19  20.00/20  20.10/20 
    TJ Sokol Vizovice                     0.49/1*   2.24/3    2.56/25   0.41/14   1.12/31   1.01/20   2.17/30   0.32/18   1.12/12   0.38/21   2.14/21   4.04/32   0.10/2  
 21 Fejková Marcela                21.26  1.10/20   4.13/15   7.15/19   8.15/18   9.25/19  10.32/19  11.42/19  12.11/19  15.45/21  16.24/21  18.58/21  21.11/21  21.26/21 
    Sportcentrum Jičín                    1.10/20   3.03/13   3.02/28   1.00/30   1.10/30   1.07/25   1.10/26   0.29/13   3.34/32   0.39/25   2.34/26   2.13/24   0.15/32 
 22 Hejtmánková Kateřina           21.39  1.10/20   7.10/28   9.55/25  10.40/24  11.23/24  13.01/22  13.54/22  14.35/22  16.00/22  16.38/22  19.13/22  21.28/22  21.39/22 
    KOB TRETRA Praha                      1.10/20   6.00/30   2.45/22   0.45/22   0.43/17   1.38/29   0.53/17   0.41/26   1.25/26   0.38/21   2.35/27   2.15/25   0.11/11 
 23 Ptáčková Nikol                 21.42  1.17/26   6.47/27   9.16/24  10.09/23  11.00/23  14.37/30  15.21/28  16.04/28  17.24/28  17.57/28  19.34/24  21.31/23  21.42/23 
    KPKS BETA Brno                        1.17/26   5.30/29   2.29/16   0.53/28   0.51/23   3.37/31   0.44/6    0.43/27   1.20/21   0.33/17   1.37/4    1.57/12   0.11/11 
 24 Brumková Tereza                21.56  3.59/32   8.35/30  11.24/29  12.12/29  12.58/29  14.05/28  14.59/27  15.53/27  17.07/27  17.39/26  19.31/23  21.42/24  21.56/24 
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.59/32   4.36/24   2.49/24   0.48/25   0.46/20   1.07/25   0.54/18   0.54/30   1.14/17   0.32/14   1.52/11   2.11/22   0.14/29 
 25 Tučková Monika                 22.07  1.02/17   5.05/23  11.48/31  12.35/30  13.22/31  14.28/29  15.46/29  16.18/29  17.34/29  18.06/29  19.54/26  21.54/25  22.07/25 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.02/17   4.03/23   6.43/32   0.47/24   0.47/21   1.06/24   1.18/28   0.32/18   1.16/18   0.32/14   1.48/9    2.00/14   0.13/22 
 26 Korejčíková Dáďa               22.11  1.47/30   4.50/22   8.06/21   8.50/20   9.47/20  13.26/25  14.23/24  15.00/23  16.25/23  17.04/24  19.42/25  21.58/26  22.11/26 
    TJ Loko Liberec                       1.47/30   3.03/13   3.16/29   0.44/21   0.57/27   3.39/32   0.57/21   0.37/24   1.25/26   0.39/25   2.38/28   2.16/26   0.13/22 
 27 Uhrová Zuzana                  22.26  1.17/26   4.29/19  10.40/27  11.31/27  12.05/25  13.10/23  14.20/23  15.51/26  17.03/26  17.43/27  20.06/27  22.13/27  22.26/27 
    USK Praha                             1.17/26   3.12/18   6.11/31   0.51/27   0.34/5    1.05/21   1.10/26   1.31/32   1.12/12   0.40/27   2.23/23   2.07/19   0.13/22 
 28 Zelená Markéta                 24.33  1.12/24   4.00/12   6.48/16  11.53/28  12.44/28  13.43/27  14.48/26  15.46/25  16.49/25  17.23/25  22.19/29  24.21/28  24.33/28 
    SK Praga Praha                        1.12/24   2.48/9    2.48/23   5.05/32   0.51/23   0.59/17   1.05/24   0.58/31   1.03/7    0.34/19   4.56/31   2.02/15   0.12/17 
 29 Vaníčková Lucie                24.41  2.50/31   7.41/29  10.13/26  11.02/25  12.36/27  13.41/26  14.30/25  15.04/24  16.25/23  17.03/23  21.07/28  24.31/29  24.41/29 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.50/31   4.51/26   2.32/18   0.49/26   1.34/32   1.05/21   0.49/14   0.34/20   1.21/24   0.38/21   4.04/30   3.24/31   0.10/2  
 30 Blahutová Hana                 26.11  1.21/28  10.14/32  12.47/32  13.29/32  14.11/32  17.41/32  18.33/31  19.18/31  20.40/31  21.15/31  23.39/30  25.57/30  26.11/30 
    TJ OK Tolar                           1.21/28   8.53/32   2.33/19   0.42/16   0.42/16   3.30/30   0.52/16   0.45/29   1.22/25   0.35/20   2.24/24   2.18/28   0.14/29 
 31 Engelhardt Katja               26.37  1.42/29   9.17/31  11.32/30  12.37/31  13.15/30  14.51/31  19.45/32  20.19/32  21.47/32  22.25/32  24.19/31  26.27/31  26.37/31 
    SSV Planeta Radebeul                  1.42/29   7.35/31   2.15/9    1.05/31   0.38/12   1.36/28   4.54/32   0.34/20   1.28/28   0.38/21   1.54/13   2.08/21   0.10/2  
 32 Ježková Klára                  30.20  1.10/20   4.38/21  10.41/28  11.24/26  12.18/26  13.17/24  17.01/30  17.23/30  19.09/30  19.52/30  27.48/32  30.06/32  30.20/32 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.10/20   3.28/20   6.03/30   0.43/17   0.54/26   0.59/17   3.44/31   0.22/2    1.46/30   0.43/30   7.56/32   2.18/28   0.14/29 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        1.5km   45m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-36      3-42      4-81      5-51      6-55      7-56      8-59      9-74     10-63     11-78     12-100   
  1 Švíglerová Pavla               16.35  1.35/5    4.03/3    7.06/2    8.41/2    9.23/2   10.23/2   11.17/2   12.26/2   13.10/2   14.25/1*  16.04/1*  16.23/1*  16.35/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.35/5    2.28/5    3.03/3    1.35/4    0.42/7    1.00/2    0.54/5    1.09/4    0.44/6    1.15/5    1.39/3    0.19/3    0.12/7  
  2 Víchová Šárka                  16.38  1.41/7    3.42/2    7.01/1*   8.22/1*   8.59/1*  10.00/1*  10.41/1*  11.45/1*  12.23/1*  14.33/2   16.07/2   16.27/2   16.38/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.41/7    2.01/1*   3.19/8    1.21/1*   0.37/6    1.01/3    0.41/2    1.04/1*   0.38/2    2.10/16   1.34/1*   0.20/4    0.11/4  
  3 Klimplová Zuzana               17.42  1.57/12   4.23/5    7.34/3    9.15/3    9.59/3   10.58/3   11.52/3   13.10/3   13.50/3   15.26/3   17.08/3   17.29/3   17.42/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.57/12   2.26/3    3.11/4    1.41/6    0.44/9    0.59/1*   0.54/5    1.18/7    0.40/4    1.36/13   1.42/4    0.21/6    0.13/14 
  4 Škorpilová Jana                17.43  1.30/4    4.32/6    7.45/4    9.29/4   10.05/4   11.08/4   12.40/4   13.44/4   14.22/4   15.36/4   17.11/4   17.31/4   17.43/4  
    USK Praha                             1.30/4    3.02/7    3.13/6    1.44/9    0.36/5    1.03/5    1.32/17   1.04/1*   0.38/2    1.14/4    1.35/2    0.20/4    0.12/7  
  5 Štěpánová  Pavla               19.26  2.05/13   6.20/14   9.15/11  10.52/9   11.27/8   13.04/8   13.42/8   14.46/5   15.53/6   16.57/5   19.00/5   19.15/5   19.26/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.05/13   4.15/15   2.55/2    1.37/5    0.35/4    1.37/13   0.38/1*   1.04/1*   1.07/18   1.04/1*   2.03/12   0.15/2    0.11/4  
  6 Zitková Radka                  20.00  2.35/16   5.17/10   8.40/8   10.35/7   11.21/7   12.26/6   13.35/5   15.04/7   15.53/6   17.21/6   19.25/6   19.47/6   20.00/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.35/16   2.42/6    3.23/10   1.55/10   0.46/13   1.05/6    1.09/13   1.29/12   0.49/11   1.28/7    2.04/13   0.22/9    0.13/14 
  7 Steiningerová Kateřina         21.12  1.38/6    4.04/4    8.11/6    9.36/5   10.25/5   12.56/7   13.41/7   16.31/10  17.42/10  18.55/9   20.37/7   20.58/7   21.12/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.38/6    2.26/3    4.07/15   1.25/2    0.49/14   2.31/16   0.45/3    2.50/18   1.11/20   1.13/2    1.42/4    0.21/6    0.14/17 
  8 Janovská Eva                   21.25  1.17/1*   3.27/1*  10.31/13  11.57/12  12.39/11  13.45/10  14.44/10  15.58/9   16.45/8   18.54/8   20.50/8   21.13/8   21.25/8  
    Sportcentrum Jičín                    1.17/1*   2.10/2    7.04/19   1.26/3    0.42/7    1.06/7    0.59/7    1.14/6    0.47/8    2.09/15   1.56/10   0.23/15   0.12/7  
  9 Zoubková Jana                  22.04  1.43/8    4.47/8    8.37/7   13.09/13  13.41/13  14.48/12  15.50/11  17.15/11  18.05/11  19.37/10  21.30/9   21.52/9   22.04/9  
    SK Zbraslav                           1.43/8    3.04/8    3.50/14   4.32/19   0.32/1*   1.07/8    1.02/10   1.25/9    0.50/13   1.32/10   1.53/9    0.22/9    0.12/7  
 10 Pražáková Aneta                22.07  2.10/14   6.19/13   9.11/10  10.54/10  11.38/9   13.21/9   14.23/9   15.55/8   17.05/9   18.38/7   21.46/10  21.59/10  22.07/10 
    Sportcentrum Jičín                    2.10/14   4.09/14   2.52/1*   1.43/8    0.44/9    1.43/14   1.02/10   1.32/14   1.10/19   1.33/12   3.08/21   0.13/1*   0.08/1* 
 11 Sůvová Barbora                 22.47  1.20/2    5.38/11   9.01/9   10.42/8   11.46/10  14.21/11  16.34/12  18.01/12  18.53/12  20.16/12  22.13/11  22.35/11  22.47/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.20/2    4.18/17   3.23/10   1.41/6    1.04/16   2.35/17   2.13/19   1.27/10   0.52/14   1.23/6    1.57/11   0.22/9    0.12/7  
 12 Štreglová Andrea               22.57  1.29/3    4.45/7    8.09/5   10.12/6   10.45/6   11.46/5   13.37/6   15.00/6   15.40/5   20.13/11  22.20/12  22.43/12  22.57/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.29/3    3.16/10   3.24/12   2.03/11   0.33/2    1.01/3    1.51/18   1.23/8    0.40/4    4.33/19   2.07/14   0.23/15   0.14/17 
 13 Zemánková Eva                  24.08  2.27/15   5.59/12   9.20/12  11.52/11  13.10/12  15.35/13  16.57/13  18.36/13  19.20/13  21.53/13  23.36/13  23.58/13  24.08/13 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.27/15   3.32/12   3.21/9    2.32/16   1.18/19   2.25/15   1.22/16   1.39/16   0.44/6    2.33/17   1.43/7    0.22/9    0.10/2  
 14 Dubská Šárka                   25.30  1.44/9    4.49/9   12.08/15  14.28/14  15.38/14  17.11/14  18.20/14  19.51/14  20.46/14  22.15/14  24.45/14  25.11/14  25.30/14 
    Sportcentrum Jičín                    1.44/9    3.05/9    7.19/20   2.20/14   1.10/17   1.33/12   1.09/13   1.31/13   0.55/17   1.29/8    2.30/20   0.26/19   0.19/21 
 15 Kolomějevová Dita              26.24  1.46/10   8.01/15  11.13/14  16.10/17  17.34/17  19.05/16  20.07/15  21.35/15  22.24/15  23.37/15  25.51/15  26.12/15  26.24/15 
    Magnus Orienteering                   1.46/10   6.15/19   3.12/5    4.57/20   1.24/21   1.31/11   1.02/10   1.28/11   0.49/11   1.13/2    2.14/16   0.21/6    0.12/7  
 16 Schmidtová Jana                28.10  5.35/20   9.52/19  13.28/18  15.52/16  17.09/16  18.33/15  21.46/17  23.25/16  24.18/16  25.48/16  27.37/16  27.59/16  28.10/16 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.35/20   4.17/16   3.36/13   2.24/15   1.17/18   1.24/10   3.13/21   1.39/16   0.53/15   1.30/9    1.49/8    0.22/9    0.11/4  
 17 Winklerová Hana                29.37  1.50/11   8.36/18  12.55/16  16.53/18  17.51/18  21.26/18  22.43/18  24.20/17  25.14/17  26.46/17  28.59/17  29.22/17  29.37/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.50/11   6.46/21   4.19/16   3.58/18   0.58/15   3.35/19   1.17/15   1.37/15   0.54/16   1.32/10   2.13/15   0.23/15   0.15/19 
 18 Pavlačková Kateřina            29.51  5.28/19  11.49/21  15.07/20  21.35/20  22.09/20  23.26/20  24.11/19  25.21/18  25.58/18  27.34/18  29.16/18  29.38/18  29.51/18 
    SKOB Odry                             5.28/19   6.21/20   3.18/7    6.28/21   0.34/3    1.17/9    0.45/3    1.10/5    0.37/1*   1.36/13   1.42/4    0.22/9    0.13/14 
 19 Neuhäuserová Ladislava         35.27  4.03/18   8.06/16  13.26/17  15.32/15  16.17/15  20.07/17  21.07/16  27.10/19  27.57/19  32.32/19  34.53/19  35.17/19  35.27/19 
    USK Praha                             4.03/18   4.03/13   5.20/17   2.06/12   0.45/12   3.50/21   1.00/9    6.03/20   0.47/8    4.35/20   2.21/18   0.24/18   0.10/2  
 20 Wohanková Kateřina             37.44  3.40/17   8.16/17  14.37/19  18.23/19  19.45/19  23.11/19  26.04/20  29.00/20  31.08/20  34.33/20  37.02/20  37.32/20  37.44/20 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.40/17   4.36/18   6.21/18   3.46/17   1.22/20   3.26/18   2.53/20   2.56/19   2.08/21   3.25/18   2.29/19   0.30/20   0.12/7  
 21 Bodnárová Barbora              48.24  7.45/21  11.16/20  23.20/21  25.35/21  26.19/21  30.05/21  31.04/21  37.13/21  38.00/21  44.55/21  47.09/21  48.09/21  48.24/21 
    Neregistrovaní 5                      7.45/21   3.31/11  12.04/21   2.15/13   0.44/9    3.46/20   0.59/7    6.09/21   0.47/8    6.55/21   2.14/16   1.00/21   0.15/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21E        2.0km   45m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-38      3-81      4-52      5-56      6-61      7-60      8-74      9-63     10-69     11-45     12-80     13-47     14-100   
  1 Dočkalová Martina              14.07  0.34/2    3.10/15   4.27/3    5.08/2    5.48/2    6.18/1*   7.02/1*   7.30/1*   8.23/1*  10.02/1*  11.08/1*  11.45/1*  13.16/1*  13.58/1*  14.07/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.34/2    2.36/16   1.17/1*   0.41/7    0.40/1*   0.30/1*   0.44/12   0.28/1*   0.53/7    1.39/1*   1.06/1*   0.37/2    1.31/1*   0.42/1*   0.09/2  
  2 Kašková Kateřina               14.58  0.30/1*   2.45/9    4.11/1*   4.51/1*   5.43/1*   6.21/2    7.02/1*   7.34/2    8.24/2   10.17/2   11.31/2   12.15/2   14.05/2   14.48/2   14.58/2  
    OK Chrastava                          0.30/1*   2.15/11   1.26/3    0.40/6    0.52/17   0.38/12   0.41/8    0.32/5    0.50/2    1.53/7    1.14/3    0.44/8    1.50/9    0.43/2    0.10/8  
  3 Kovářová Kristýna              15.00  0.36/6    2.55/12   4.18/2    5.08/2    5.50/3    6.25/3    7.03/3    7.37/3    8.42/4   10.31/3   11.45/3   12.22/3   14.06/3   14.50/3   15.00/3  
    SK Kotlářka Praha                     0.36/6    2.19/13   1.23/2    0.50/12   0.42/2    0.35/6    0.38/7    0.34/7    1.05/17   1.49/6    1.14/3    0.37/2    1.44/5    0.44/5    0.10/8  
  4 Machútová Lucie                15.20  0.38/11   2.10/3    4.54/6    5.32/6    6.21/6    6.58/6    7.32/6    8.02/5    8.52/5   10.37/4   12.00/4   12.43/4   14.26/4   15.12/4   15.20/4  
    OK 99 Hradec Králové                  0.38/11   1.32/3    2.44/16   0.38/4    0.49/11   0.37/10   0.34/1*   0.30/2    0.50/2    1.45/3    1.23/9    0.43/7    1.43/4    0.46/7    0.08/1* 
  5 Grigaite Evelina               15.22  0.38/11   2.16/4    5.04/8    5.56/8    6.41/8    7.14/8    7.49/8    8.22/7    9.14/7   10.56/6   12.09/5   12.49/5   14.29/5   15.12/4   15.22/5  
    OSK SAKAS                             0.38/11   1.38/4    2.48/18   0.52/13   0.45/6    0.33/4    0.35/3    0.33/6    0.52/6    1.42/2    1.13/2    0.40/4    1.40/2    0.43/2    0.10/8  
  6 Hrazdírová Iva                 16.09  0.40/15   2.06/2    4.36/4    5.19/4    6.10/5    6.46/5    7.31/5    8.14/6    9.09/6   11.14/8   12.31/6   13.17/6   15.12/6   15.59/6   16.09/6  
    AC Sparta Praha                       0.40/15   1.26/1*   2.30/11   0.43/8    0.51/15   0.36/8    0.45/14   0.43/20   0.55/9    2.05/11   1.17/6    0.46/12   1.55/13   0.47/8    0.10/8  
  7 Malá Věra                      16.12  0.37/8    2.05/1*   4.40/5    5.19/4    6.01/4    6.36/4    7.10/4    7.41/4    8.38/3   10.42/5   12.48/7   13.28/7   15.18/7   16.02/7   16.12/7  
    OK Jilemnice                          0.37/8    1.28/2    2.35/13   0.39/5    0.42/2    0.35/6    0.34/1*   0.31/3    0.57/10   2.04/10   2.06/24   0.40/4    1.50/9    0.44/5    0.10/8  
  8 Hermanová Zuzana               16.36  0.47/24   2.59/13   5.50/18   6.26/12   7.11/10   7.48/10   8.23/9    8.57/9    9.51/9   11.51/9   13.06/9   13.51/9   15.39/8   16.27/8   16.36/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.47/24   2.12/10   2.51/20   0.36/1*   0.45/6    0.37/10   0.35/3    0.34/7    0.54/8    2.00/8    1.15/5    0.45/11   1.48/8    0.48/9    0.09/2  
  9 Baldrianová Barbora            16.41  0.38/11   3.33/17   5.08/9    5.51/7    6.39/7    7.11/7    7.48/7    8.33/8    9.24/8   11.09/7   12.51/8   13.35/8   15.40/9   16.30/9   16.41/9  
    USK Praha                             0.38/11   2.55/19   1.35/5    0.43/8    0.48/10   0.32/2    0.37/5    0.45/22   0.51/5    1.45/3    1.42/19   0.44/8    2.05/17   0.50/13   0.11/17 
 10 Ryšavá Vendula                 16.55  0.35/4    2.36/7    5.08/9    6.35/13   7.17/12   7.49/11   8.26/10   8.57/9   10.05/11  12.05/10  13.39/10  14.21/10  16.02/10  16.45/10  16.55/10 
    SK Praga Praha                        0.35/4    2.01/7    2.32/12   1.27/23   0.42/2    0.32/2    0.37/5    0.31/3    1.08/18   2.00/8    1.34/15   0.42/6    1.41/3    0.43/2    0.10/8  
 11 Kalenská Romana                17.33  0.37/8    2.54/11   5.37/15   6.14/9    7.00/9    7.44/9    8.30/11   9.04/11  10.04/10  12.16/11  13.50/12  14.45/12  16.30/11  17.22/11  17.33/11 
    Sportcentrum Jičín                    0.37/8    2.17/12   2.43/15   0.37/2    0.46/8    0.44/19   0.46/17   0.34/7    1.00/11   2.12/14   1.34/15   0.55/20   1.45/6    0.52/15   0.11/17 
 12 Neradová Alena                 17.54  0.36/6    3.28/16   4.54/6    6.57/17   7.39/16   8.27/16   9.09/16   9.47/15  10.37/12  12.25/12  13.43/11  14.30/11  16.51/12  17.43/12  17.54/12 
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.36/6    2.52/17   1.26/3    2.03/24   0.42/2    0.48/23   0.42/10   0.38/14   0.50/2    1.48/5    1.18/7    0.47/14   2.21/23   0.52/15   0.11/17 
 13 Wengrin Ágnes                  18.13  0.38/11   3.03/14   5.45/17   7.01/18   7.53/18   8.27/16   9.08/15   9.58/17  11.13/17  13.22/16  14.46/16  15.30/15  17.15/13  18.03/13  18.13/13 
    Tipo TKE Budapest                     0.38/11   2.25/15   2.42/14   1.16/20   0.52/17   0.34/5    0.41/8    0.50/24   1.15/20   2.09/13   1.24/10   0.44/8    1.45/6    0.48/9    0.10/8  
 14 Pachnerová Dominika            18.29  0.35/4    2.36/7    5.29/12   6.21/10   7.18/13   7.58/13   8.41/13   9.19/12  10.41/13  13.04/13  14.32/14  15.27/14  17.22/14  18.18/14  18.29/14 
    OK Chrastava                          0.35/4    2.01/7    2.53/21   0.52/13   0.57/22   0.40/14   0.43/11   0.38/14   1.22/22   2.23/17   1.28/12   0.55/20   1.55/13   0.56/21   0.11/17 
 14 Blechová Lenka                 18.29  0.34/2    3.55/19   5.38/16   6.24/11   7.11/10   7.53/12   8.38/12   9.21/13  10.46/14  13.09/15  14.27/13  15.18/13  17.30/16  18.20/15  18.29/14 
    SK Chrast                             0.34/2    3.21/20   1.43/7    0.46/10   0.47/9    0.42/17   0.45/14   0.43/20   1.25/24   2.23/17   1.18/7    0.51/16   2.12/20   0.50/13   0.09/2  
 16 Gorčicová Barbora              18.30  0.40/15   4.05/20   5.53/19   6.51/16   7.46/17   8.27/16   9.14/17   9.51/16  10.55/15  13.07/14  14.33/15  15.34/16  17.26/15  18.21/16  18.30/16 
    OK Chrastava                          0.40/15   3.25/21   1.48/8    0.58/16   0.55/20   0.41/16   0.47/18   0.37/13   1.04/15   2.12/14   1.26/11   1.01/24   1.52/12   0.55/20   0.09/2  
 17 Janatová Lucie                 19.14  0.40/15   2.21/5    5.25/11   6.43/15   7.33/14   8.12/14   9.01/14   9.36/14  11.28/21  13.46/19  15.17/17  16.13/17  18.09/17  19.02/17  19.14/17 
    SK Kotlářka Praha                     0.40/15   1.41/5    3.04/25   1.18/22   0.50/12   0.39/13   0.49/21   0.35/10   1.52/25   2.18/16   1.31/13   0.56/22   1.56/15   0.53/17   0.12/23 
 18 Wurzelová Hana                 19.30  0.42/20   3.34/18   6.20/21   7.36/21   8.26/21   9.02/21   9.50/21  10.31/21  11.19/19  13.46/19  15.23/18  16.16/19  18.32/19  19.21/19  19.30/18 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  0.42/20   2.52/17   2.46/17   1.16/20   0.50/12   0.36/8    0.48/19   0.41/17   0.48/1*   2.27/20   1.37/17   0.53/19   2.16/22   0.49/12   0.09/2  
 19 Kadavá Jana                    19.31  0.42/20   2.47/10   5.36/14   6.37/14   7.33/14   8.21/15   9.32/18  10.07/18  11.09/16  13.32/17  15.25/19  16.15/18  18.27/18  19.20/18  19.31/19 
    OK Chrastava                          0.42/20   2.05/9    2.49/19   1.01/19   0.56/21   0.48/23   1.11/25   0.35/10   1.02/13   2.23/17   1.53/20   0.50/15   2.12/20   0.53/17   0.11/17 
 20 Brozová Zuzana                 20.17  0.41/19   4.34/22   6.35/22   7.21/20   8.12/20   8.52/20   9.36/20  10.17/19  11.17/18  13.44/18  15.39/20  16.30/20  18.34/20  20.08/20  20.17/20 
    OK Chrastava                          0.41/19   3.53/23   2.01/10   0.46/10   0.51/15   0.40/14   0.44/12   0.41/17   1.00/11   2.27/20   1.55/22   0.51/16   2.04/16   1.34/25   0.09/2  
 21 Bovero Severine                20.22  0.45/23   5.45/24   7.25/23   8.02/22   9.14/23  10.01/23  10.46/23  11.25/23  12.49/23  14.56/21  16.49/22  17.25/21  19.15/21  20.11/21  20.22/21 
    NOSE - n°4201 for french federation   0.45/23   5.00/25   1.40/6    0.37/2    1.12/25   0.47/22   0.45/14   0.39/16   1.24/23   2.07/12   1.53/20   0.36/1*   1.50/9    0.56/21   0.11/17 
 22 Kašparová Šárka                20.49  0.37/8    2.34/6    5.32/13   8.08/23   9.01/22   9.43/22  10.32/22  11.08/22  12.29/22  14.57/22  16.35/21  17.31/22  19.37/22  20.37/22  20.49/22 
    SK Jamnice                            0.37/8    1.57/6    2.58/23   2.36/25   0.53/19   0.42/17   0.49/21   0.36/12   1.21/21   2.28/22   1.38/18   0.56/22   2.06/19   1.00/24   0.12/23 
 23 Vejstrková Zuzana              22.32  0.43/22   4.52/23   7.47/24   8.39/24   9.40/24  10.35/24  11.38/24  13.38/24  14.42/24  17.10/24  18.43/23  19.29/23  21.34/23  22.22/23  22.32/23 
    OK Chrastava                          0.43/22   4.09/24   2.55/22   0.52/13   1.01/23   0.55/25   1.03/24   2.00/25   1.04/15   2.28/22   1.33/14   0.46/12   2.05/17   0.48/9    0.10/8  
 24 Brozová Veronika               25.01  4.56/25   7.15/25  10.16/25  11.14/25  12.16/25  13.02/25  13.50/25  14.32/25  15.40/25  18.19/25  20.15/24  21.16/24  23.46/24  24.45/24  25.01/24 
    OK Chrastava                          4.56/25   2.19/13   3.01/24   0.58/16   1.02/24   0.46/21   0.48/19   0.42/19   1.08/18   2.39/24   1.56/23   1.01/24   2.30/24   0.59/23   0.16/25 
 25 Hlavatá Andrea                 25.31  0.40/15   4.18/21   6.10/20   7.09/19   7.59/19   8.43/19   9.32/18  10.18/20  11.20/20  15.02/23  20.54/25  21.46/25  24.27/25  25.21/25  25.31/25 
    OK Chrastava                          0.40/15   3.38/22   1.52/9    0.59/18   0.50/12   0.44/19   0.49/21   0.46/23   1.02/13   3.42/25   5.52/25   0.52/18   2.41/25   0.54/19   0.10/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         1.6km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-42      4-51      5-52      6-55      7-54      8-58      9-62     10-67     11-78     12-100   
  1 Kundratová Jana                17.04  0.54/3    3.02/2    5.55/2    8.20/5    9.02/2    9.53/1*  10.18/1*  12.19/1*  13.24/1*  15.12/1*  16.37/1*  16.55/1*  17.04/1* 
    TJ Jižní svahy Zlín                   0.54/3    2.08/2    2.53/2    2.25/15   0.42/1*   0.51/1*   0.25/16   2.01/1*   1.05/1*   1.48/15   1.25/1*   0.18/3    0.09/1* 
  2 Zuzánková Růžena               17.56  0.59/7    3.12/5    6.23/5    8.12/4    9.25/3   11.09/2   11.26/2   13.27/2   14.33/2   15.53/2   17.27/2   17.45/2   17.56/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.59/7    2.13/5    3.11/5    1.49/4    1.13/10   1.44/6    0.17/5    2.01/1*   1.06/2    1.20/2    1.34/6    0.18/3    0.11/6  
  3 Zlámalová Zdena                19.34  1.04/12   3.37/11   7.02/8    8.49/7    9.43/4   11.53/3   12.12/3   14.48/3   15.58/3   17.24/3   18.59/3   19.20/3   19.34/3  
    Sportcentrum Jičín                    1.04/12   2.33/10   3.25/7    1.47/3    0.54/3    2.10/9    0.19/7    2.36/11   1.10/4    1.26/7    1.35/7    0.21/11   0.14/20 
  4 Benešová Jaroslava             19.53  0.54/3    3.05/3    6.15/4    7.51/3    8.45/1*  12.28/6   12.52/6   15.07/5   16.15/4   17.41/4   19.22/4   19.42/4   19.53/4  
    TJ Sparta Doly Kladno                 0.54/3    2.11/4    3.10/4    1.36/1*   0.54/3    3.43/15   0.24/13   2.15/8    1.08/3    1.26/7    1.41/11   0.20/6    0.11/6  
  5 Švecová Iva                    21.15  0.55/5    3.05/3    5.57/3    7.37/2   11.51/12  14.13/9   14.37/9   16.41/6   17.51/6   19.14/6   20.46/5   21.06/5   21.15/5  
    SK Chrast                             0.55/5    2.10/3    2.52/1*   1.40/2    4.14/18   2.22/10   0.24/13   2.04/3    1.10/4    1.23/3    1.32/3    0.20/6    0.09/1* 
  6 Posseltová Romana              21.22  0.57/6    3.57/14   7.21/12  11.37/17  12.27/14  14.27/10  14.37/9   16.49/7   18.02/7   19.17/7   20.52/6   21.12/6   21.22/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.57/6    3.00/14   3.24/6    4.16/18   0.50/2    2.00/8    0.10/1*   2.12/6    1.13/7    1.15/1*   1.35/7    0.20/6    0.10/3  
  7 Pavlů Veronika                 21.30  1.01/9    3.30/10   8.08/14   9.57/13  10.58/10  12.16/4   12.34/5   14.59/4   16.26/5   18.44/5   20.57/7   21.18/7   21.30/7  
    SK Praga Praha                        1.01/9    2.29/9    4.38/17   1.49/4    1.01/6    1.18/2    0.18/6    2.25/10   1.27/13   2.18/17   2.13/19   0.21/11   0.12/10 
  8 Nešporová Marie                21.50  1.16/17   3.55/13   7.45/13   9.35/12  10.31/7   14.40/11  15.04/11  17.10/9   18.25/8   19.52/8   21.19/8   21.40/8   21.50/8  
    OOB Třebíč                            1.16/17   2.39/12   3.50/13   1.50/6    0.56/5    4.09/16   0.24/13   2.06/4    1.15/8    1.27/9    1.27/2    0.21/11   0.10/3  
  9 Ježková Martina                22.58  1.00/8    3.16/6    7.03/9    8.59/10  10.06/6   14.45/12  15.05/12  17.43/10  18.54/10  20.26/9   22.23/9   22.45/9   22.58/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.00/8    2.16/7    3.47/12   1.56/10   1.07/8    4.39/18   0.20/9    2.38/12   1.11/6    1.32/13   1.57/16   0.22/16   0.13/16 
 10 Nehasilová Zuzana              23.06  1.07/13   3.20/7    6.48/6    8.51/8   10.41/8   12.17/5   12.33/4   18.03/12  19.28/11  20.59/10  22.39/10  22.56/10  23.06/10 
    KOB Děčín                             1.07/13   2.13/5    3.28/8    2.03/12   1.50/13   1.36/5    0.16/3    5.30/20   1.25/12   1.31/12   1.40/10   0.17/1*   0.10/3  
 11 Demlová Jitka                  23.39  1.46/19   4.47/17   8.44/17  11.05/15  12.30/15  13.48/8   14.16/8   16.58/8   18.25/8   21.26/11  23.07/11  23.28/11  23.39/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.46/19   3.01/15   3.57/14   2.21/14   1.25/11   1.18/2    0.28/17   2.42/14   1.27/13   3.01/20   1.41/11   0.21/11   0.11/6  
 12 Přibíková Monika               24.08  1.13/16   4.21/15   8.35/15  10.41/14  12.15/13  15.47/13  16.18/13  18.40/13  20.00/12  21.54/12  23.35/12  23.55/12  24.08/12 
    SK Praga Praha                        1.13/16   3.08/16   4.14/15   2.06/13   1.34/12   3.32/13   0.31/18   2.22/9    1.20/10   1.54/16   1.41/11   0.20/6    0.13/16 
 13 Paroulková Iva                 24.15  0.52/2    2.42/1*   5.36/1*   7.28/1*  13.29/16  17.01/14  17.20/14  19.31/14  20.46/13  22.09/13  23.41/13  24.03/13  24.15/13 
    TJ Loko Liberec                       0.52/2    1.50/1*   2.54/3    1.52/8    6.01/20   3.32/13   0.19/7    2.11/5    1.15/8    1.23/3    1.32/3    0.22/16   0.12/10 
 14 Benešová Iva                   25.07  1.01/9    3.42/12   7.12/11   9.12/11  11.32/11  13.04/7   13.26/7   17.50/11  21.27/14  22.56/14  24.35/14  24.55/14  25.07/14 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.01/9    2.41/13   3.30/10   2.00/11   2.20/16   1.32/4    0.22/11   4.24/19   3.37/19   1.29/10   1.39/9    0.20/6    0.12/10 
 15 Křečková Petra                 26.22  0.51/1*   3.24/8    6.53/7    8.48/6    9.59/5   18.54/16  19.16/16  21.28/15  22.56/15  24.19/15  25.52/15  26.10/15  26.22/15 
    KOB Železárny Prostějov               0.51/1*   2.33/10   3.29/9    1.55/9    1.11/9    8.55/20   0.22/11   2.12/6    1.28/16   1.23/3    1.33/5    0.18/3    0.12/10 
 16 Smolková Alena                 28.10  1.01/9    3.29/9    7.03/9    8.54/9   10.53/9   19.10/17  19.45/17  22.24/17  23.51/17  25.20/16  27.42/16  27.59/16  28.10/16 
    SK Praga Praha                        1.01/9    2.28/8    3.34/11   1.51/7    1.59/14   8.17/19   0.35/19   2.39/13   1.27/13   1.29/10   2.22/20   0.17/1*   0.11/6  
 17 Ždimerová Monika               28.47  1.08/14   4.21/15   8.40/16  11.34/16  15.13/17  18.37/15  18.53/15  22.15/16  23.39/16  26.03/17  28.04/17  28.35/17  28.47/17 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.08/14   3.13/17   4.19/16   2.54/17   3.39/17   3.24/12   0.16/3    3.22/16   1.24/11   2.24/18   2.01/17   0.31/19   0.12/10 
 18 Bartošová Jana                 34.23  3.56/20   7.24/19  13.26/19  16.00/18  21.10/19  25.26/19  25.41/19  28.37/19  30.30/18  31.53/18  33.37/18  34.11/18  34.23/18 
    SK KOURA Praha                        3.56/20   3.28/18   6.02/20   2.34/16   5.10/19   4.16/17   0.15/2    2.56/15   1.53/17   1.23/3    1.44/14   0.34/20   0.12/10 
 19 Waňková Dita                   35.23  1.11/15  12.45/20  17.43/20  22.29/20  23.30/20  25.29/20  25.50/20  29.14/20  31.23/19  33.04/19  34.49/19  35.10/19  35.23/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.11/15  11.34/20   4.58/18   4.46/20   1.01/6    1.59/7    0.21/10   3.24/17   2.09/18   1.41/14   1.45/15   0.21/11   0.13/16 
 20 Zemková Helena            MS   36.57  1.37/18   6.26/18  11.38/18  16.18/19  18.19/18  21.03/18  21.47/18  25.45/18  31.43/20  34.11/20  36.15/20  36.44/20  36.57/20 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.37/18   4.49/19   5.12/19   4.40/19   2.01/15   2.44/11   0.44/20   3.58/18   5.58/20   2.28/19   2.04/18   0.29/18   0.13/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         1.4km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-50      4-73      5-82      6-55      7-56      8-57      9-60     10-62     11-63     12-100   
  1 Jirková Renata                 15.53  0.53/1*   3.18/1*   5.39/1*   6.28/1*   7.08/1*   8.15/1*   9.20/1*   9.51/1*  10.57/1*  11.26/1*  14.11/1*  15.44/1*  15.53/1* 
    KOB Železárny Prostějov               0.53/1*   2.25/1*   2.21/1*   0.49/5    0.40/2    1.07/5    1.05/7    0.31/4    1.06/1*   0.29/1*   2.45/8    1.33/1*   0.09/1* 
  2 Kettnerová Lenka               18.34  1.05/3    3.57/2    7.38/3    8.41/4    9.55/5   10.50/4   11.37/4   12.15/4   13.46/4   14.24/4   16.14/2   18.23/2   18.34/2  
    TJ Sokol Hostivice                    1.05/3    2.52/2    3.41/9    1.03/12   1.14/9    0.55/1*   0.47/2    0.38/8    1.31/10   0.38/5    1.50/1*   2.09/4    0.11/4  
  3 Tichá Jana                     19.46  1.28/8    5.55/9    8.21/6    9.19/7   10.06/6   11.24/5   12.36/6   13.19/6   14.35/5   15.22/6   17.29/5   19.37/3   19.46/3  
    TJ OK Tolar                           1.28/8    4.27/10   2.26/2    0.58/11   0.47/5    1.18/7    1.12/9    0.43/10   1.16/4    0.47/9    2.07/4    2.08/3    0.09/1* 
  4 Slavíková Kateřina             19.55  1.35/10   4.41/4    7.33/2    8.15/2    9.04/2   10.12/3   11.22/3   12.00/3   13.28/3   14.09/2   17.14/3   19.43/4   19.55/4  
    SK Praga Praha                        1.35/10   3.06/3    2.52/4    0.42/2    0.49/6    1.08/6    1.10/8    0.38/8    1.28/7    0.41/6    3.05/9    2.29/8    0.12/8  
  5 Kavková Dana                   20.06  0.55/2    4.04/3    7.47/4    8.31/3    9.04/2   10.04/2   11.16/2   11.48/2   12.58/2   14.13/3   17.56/6   19.54/5   20.06/5  
    AC Sparta Praha                       0.55/2    3.09/5    3.43/10   0.44/3    0.33/1*   1.00/3    1.12/9    0.32/5    1.10/2    1.15/12   3.43/10   1.58/2    0.12/8  
  6 Kulová Jana                    20.13  1.25/7    5.12/7    8.02/5    8.52/5   10.41/8   11.40/6   12.35/5   13.07/5   14.35/5   15.11/5   17.28/4   20.03/6   20.13/6  
    OOB Vamberk                           1.25/7    3.47/7    2.50/3    0.50/6    1.49/13   0.59/2    0.55/4    0.32/5    1.28/7    0.36/4    2.17/5    2.35/10   0.10/3  
  7 Holper Antonia                 20.38  1.56/13   5.02/6    8.21/6    9.05/6    9.48/4   12.43/8   13.22/7   14.07/8   15.30/8   16.05/7   18.10/7   20.27/7   20.38/7  
    Tipo TKE Budapest                     1.56/13   3.06/3    3.19/8    0.44/3    0.43/3    2.55/11   0.39/1*   0.45/11   1.23/5    0.35/3    2.05/3    2.17/5    0.11/4  
  8 Živcová Pavlína                21.57  1.14/4    7.40/12  10.38/11  11.34/11  12.17/10  13.35/9   14.39/9   15.16/10  16.40/9   17.24/9   19.23/8   21.45/8   21.57/8  
    OB Rozmarýn Litoměřice                1.14/4    6.26/13   2.58/7    0.56/9    0.43/3    1.18/7    1.04/6    0.37/7    1.24/6    0.44/8    1.59/2    2.22/7    0.12/8  
  9 Kiacová Martina                22.27  1.44/11   6.10/10  10.28/10  11.05/10  12.43/11  13.49/10  14.45/10  15.13/9   16.42/10  17.24/9   19.51/9   22.12/9   22.27/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.44/11   4.26/9    4.18/11   0.37/1*   1.38/11   1.06/4    0.56/5    0.28/2    1.29/9    0.42/7    2.27/6    2.21/6    0.15/13 
 10 Ježková Regina                 23.01  1.24/5    5.30/8    8.26/8    9.23/8   10.14/7   11.49/7   13.26/8   13.51/7   15.03/7   16.10/8   20.20/10  22.49/10  23.01/10 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.24/5    4.06/8    2.56/6    0.57/10   0.51/7    1.35/9    1.37/12   0.25/1*   1.12/3    1.07/10   4.10/13   2.29/8    0.12/8  
 11 Pološčuková Monika             35.01  1.24/5    6.29/11   9.23/9   10.13/9   11.28/9   17.09/11  17.59/11  18.53/11  29.06/12  29.36/12  32.15/11  34.50/11  35.01/11 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.24/5    5.05/11   2.54/5    0.50/6    1.15/10   5.41/14   0.50/3    0.54/12  10.13/14   0.30/2    2.39/7    2.35/10   0.11/4  
 12 Gotvaldová Vladana             37.38  1.28/8    4.51/5   13.00/12  14.05/12  18.02/13  21.46/12  24.33/12  25.02/12  26.33/11  29.29/11  33.27/12  37.27/12  37.38/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.28/8    3.23/6    8.09/13   1.05/13   3.57/14   3.44/12   2.47/13   0.29/3    1.31/10   2.56/14   3.58/12   4.00/14   0.11/4  
 13 Škapová Kamila                 38.14  1.49/12  10.43/14  20.02/14  20.57/14  21.53/14  23.30/14  24.50/13  25.55/13  29.47/13  30.58/13  35.12/13  38.01/13  38.14/13 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.49/12   8.54/14   9.19/14   0.55/8    0.56/8    1.37/10   1.20/11   1.05/14   3.52/13   1.11/11   4.14/14   2.49/12   0.13/12 
 14 Kiminski Katja                 40.00  3.09/14   9.05/13  13.58/13  15.34/13  17.21/12  21.59/13  27.44/14  28.41/14  30.47/14  32.07/14  35.55/14  39.41/14  40.00/14 
    Treptower SV 1949 Berlin              3.09/14   5.56/12   4.53/12   1.36/14   1.47/12   4.38/13   5.45/14   0.57/13   2.06/12   1.20/13   3.48/11   3.46/13   0.19/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         1.5km   45m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-36      3-42      4-81      5-51      6-55      7-56      8-59      9-74     10-63     11-78     12-100   
  1 Rosecká Alena                  15.32  1.33/6    4.15/6    6.51/1*   8.11/1*   8.41/1*   9.33/1*  10.50/1*  11.52/1*  12.30/1*  13.34/1*  15.01/1*  15.21/1*  15.32/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.33/6    2.42/8    2.36/1*   1.20/3    0.30/2    0.52/1*   1.17/13   1.02/1*   0.38/1*   1.04/2    1.27/2    0.20/6    0.11/5  
  2 Vejvodová Mirka                17.05  1.31/4    4.08/5    7.07/3    8.44/3    9.24/3   10.31/2   11.23/2   12.46/2   13.32/2   14.43/2   16.29/2   16.52/2   17.05/2  
    SK Libín 1096 Prachatice              1.31/4    2.37/7    2.59/5    1.37/6    0.40/7    1.07/5    0.52/2    1.23/12   0.46/11   1.11/4    1.46/9    0.23/14   0.13/11 
  3 Králová Zdenka                 17.36  3.41/20   5.52/16   8.29/9    9.47/6   10.16/5   11.23/4   12.49/4   13.52/4   14.31/4   15.44/4   17.07/3   17.26/3   17.36/3  
    SK Severka Šumperk                    3.41/20   2.11/1*   2.37/2    1.18/2    0.29/1*   1.07/5    1.26/16   1.03/2    0.39/4    1.13/7    1.23/1*   0.19/3    0.10/2  
  4 Tichovská Jitka                17.53  1.27/3    3.58/4    7.13/6    9.03/4    9.44/4   10.54/3   11.54/3   13.11/3   13.55/3   15.24/3   17.16/4   17.39/4   17.53/4  
    SK Praga Praha                        1.27/3    2.31/6    3.15/7    1.50/10   0.41/9    1.10/8    1.00/5    1.17/10   0.44/8    1.29/12   1.52/13   0.23/14   0.14/17 
  5 Procházková Miluše             18.09  2.02/12   4.49/9    8.35/10  10.07/8   10.45/7   11.40/5   12.59/5   14.07/5   14.45/5   16.00/5   17.35/5   17.57/5   18.09/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.02/12   2.47/11   3.46/15   1.32/5    0.38/5    0.55/2    1.19/14   1.08/3    0.38/1*   1.15/8    1.35/3    0.22/12   0.12/8  
  6 Michálková Jiřina              19.10  1.21/2    3.46/2    7.08/4   10.00/7   10.42/6   11.53/7   13.00/6   14.27/6   15.30/6   16.42/6   18.33/6   18.57/6   19.10/6  
    USK Praha                             1.21/2    2.25/5    3.22/9    2.52/21   0.42/11   1.11/9    1.07/7    1.27/13   1.03/20   1.12/5    1.51/11   0.24/17   0.13/11 
  7 Benešová Iva                   19.16  1.38/7    5.18/13   8.04/7   10.33/9   11.25/10  12.58/9   13.45/8   14.56/8   15.41/7   16.53/7   18.45/7   19.03/7   19.16/7  
    Sportcentrum Jičín                    1.38/7    3.40/19   2.46/4    2.29/19   0.52/14   1.33/13   0.47/1*   1.11/6    0.45/9    1.12/5    1.52/13   0.18/2    0.13/11 
  8 Jiřištová Hana                 20.35  1.53/10   5.29/14   8.36/11  10.45/12  11.23/9   12.32/8   13.43/7   14.52/7   16.42/9   18.21/8   20.02/8   20.25/8   20.35/8  
    OK Jilemnice                          1.53/10   3.36/17   3.07/6    2.09/13   0.38/5    1.09/7    1.11/10   1.09/5    1.50/23   1.39/18   1.41/6    0.23/14   0.10/2  
  9 Bochenková Jana                20.45  1.31/4    3.52/3    7.09/5    9.44/5   12.03/12  13.08/10  15.32/13  16.40/11  17.25/11  18.35/9   20.11/9   20.31/9   20.45/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.31/4    2.21/2    3.17/8    2.35/20   2.19/21   1.05/3    2.24/19   1.08/3    0.45/9    1.10/3    1.36/4    0.20/6    0.14/17 
 10 Vrabcová Jindra                21.18  1.08/1*   3.32/1*   7.06/2    8.16/2    8.51/2   11.40/5   15.20/12  16.54/14  17.36/14  18.38/10  20.50/10  21.07/10  21.18/10 
    AC Sparta Praha                       1.08/1*   2.24/3    3.34/13   1.10/1*   0.35/4    2.49/21   3.40/22   1.34/15   0.42/5    1.02/1*   2.12/18   0.17/1*   0.11/5  
 11 Petrželová Alena               21.25  1.41/8    4.26/7    8.41/12  10.38/11  13.13/16  14.39/16  15.37/14  16.48/13  17.34/13  19.04/13  20.55/11  21.16/12  21.25/11 
    Lokomotiva Trutnov                    1.41/8    2.45/9    4.15/18   1.57/12   2.35/22   1.26/11   0.58/3    1.11/6    0.46/11   1.30/14   1.51/11   0.21/8    0.09/1* 
 12 Panchártková  Jitka            21.27  2.52/17   6.06/17   9.37/15  11.33/15  12.30/14  14.06/15  15.16/11  16.47/12  17.30/12  18.59/12  20.56/12  21.15/11  21.27/12 
    OK 99 Hradec Králové                  2.52/17   3.14/16   3.31/11   1.56/11   0.57/18   1.36/14   1.10/9    1.31/14   0.43/6    1.29/12   1.57/15   0.19/3    0.12/8  
 13 Klusáčková Jitka               22.05  5.17/23   7.41/20  11.22/19  13.09/18  13.59/17  15.30/17  16.37/16  17.51/15  18.34/15  19.51/14  21.34/13  21.55/13  22.05/13 
    OOB Třebíč                            5.17/23   2.24/3    3.41/14   1.47/9    0.50/13   1.31/12   1.07/7    1.14/8    0.43/6    1.17/9    1.43/7    0.21/8    0.10/2  
 14 Jermanová Eva                  22.24  2.07/15   5.13/12   9.14/13  10.54/13  11.49/11  13.34/12  14.45/10  16.07/10  17.09/10  18.54/11  21.51/14  22.13/14  22.24/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.07/15   3.06/14   4.01/17   1.40/7    0.55/15   1.45/15   1.11/10   1.22/11   1.02/19   1.45/19   2.57/22   0.22/12   0.11/5  
 15 Kubíčková Marcela              23.40  1.52/9    5.29/14   8.10/8   10.37/10  11.22/8   13.36/13  14.34/9   15.49/9   16.27/8   21.30/16  23.08/15  23.27/15  23.40/15 
    OK 99 Hradec Králové                  1.52/9    3.37/18   2.41/3    2.27/18   0.45/12   2.14/19   0.58/3    1.15/9    0.38/1*   5.03/23   1.38/5    0.19/3    0.13/11 
 16 Kratochvílová Zdena            23.58  1.58/11   4.43/8    9.32/14  11.14/14  12.09/13  13.20/11  16.08/15  18.54/16  19.44/16  21.18/15  23.15/16  23.44/16  23.58/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.58/11   2.45/9    4.49/20   1.42/8    0.55/15   1.11/9    2.48/21   2.46/21   0.50/13   1.34/16   1.57/15   0.29/21   0.14/17 
 17 Vilnerová Eva                  26.26  4.34/22   7.35/19  11.00/18  13.19/19  14.00/18  18.03/18  19.29/18  21.55/18  22.45/18  24.09/18  25.53/17  26.14/17  26.26/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.34/22   3.01/13   3.25/10   2.19/15   0.41/9    4.03/23   1.26/16   2.26/19   0.50/13   1.24/10   1.44/8    0.21/8    0.12/8  
 18 Ledvinová Jana                 26.43  3.10/18   8.34/22  13.08/21  15.30/21  16.26/21  18.11/19  19.36/19  21.11/17  22.05/17  23.39/17  26.01/18  26.29/18  26.43/18 
    Neregistrovaní 6                      3.10/18   5.24/22   4.34/19   2.22/17   0.56/17   1.45/15   1.25/15   1.35/16   0.54/15   1.34/16   2.22/19   0.28/20   0.14/17 
 19 Hrabánková Ilona               28.04  3.59/21   8.09/21  11.42/20  14.02/20  15.01/19  18.54/21  19.54/20  22.40/19  23.53/19  25.21/19  27.30/19  27.51/19  28.04/19 
    SK Praga Praha                        3.59/21   4.10/20   3.33/12   2.20/16   0.59/19   3.53/22   1.00/5    2.46/21   1.13/21   1.28/11   2.09/17   0.21/8    0.13/11 
 20 Freyová Michaela               29.03  2.05/14   5.11/11  10.31/16  11.59/16  12.39/15  13.45/14  19.13/17  24.08/21  25.09/21  26.39/21  28.26/20  28.50/20  29.03/20 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.05/14   3.06/14   5.20/21   1.28/4    0.40/7    1.06/4    5.28/23   4.55/23   1.01/17   1.30/14   1.47/10   0.24/17   0.13/11 
 21 Steiningerová Helena           29.16  2.14/16   6.41/18  10.33/17  12.43/17  16.09/20  18.21/20  20.41/21  23.15/20  24.14/20  26.00/20  28.32/21  29.02/21  29.16/21 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.14/16   4.27/21   3.52/16   2.10/14   3.26/23   2.12/18   2.20/18   2.34/20   0.59/16   1.46/20   2.32/20   0.30/22   0.14/17 
 22 Tihonová Jindra                30.50  2.04/13   5.02/10  14.15/22  18.45/23  19.17/22  21.20/22  22.33/22  24.52/22  25.53/22  27.40/22  30.12/22  30.36/22  30.50/22 
    KOB TRETRA Praha                      2.04/13   2.58/12   9.13/23   4.30/23   0.32/3    2.03/17   1.13/12   2.19/18   1.01/17   1.47/21   2.32/20   0.24/17   0.14/17 
 23 Hanušová Jitka                 35.26  3.23/19   9.15/23  15.10/23  18.26/22  19.40/23  22.10/23  24.34/23  26.48/23  28.29/23  31.28/23  34.38/23  35.08/23  35.26/23 
    Lokomotiva Trutnov                    3.23/19   5.52/23   5.55/22   3.16/22   1.14/20   2.30/20   2.24/19   2.14/17   1.41/22   2.59/22   3.10/23   0.30/22   0.18/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         1.4km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-38      3-81      4-82      5-53      6-56      7-61      8-60      9-74     10-64     11-70     12-100   
  1 Běhounová  Jiřina              14.47  0.59/2    2.54/1*   5.43/1*   7.49/1*   8.23/1*   9.13/1*   9.56/1*  10.51/1*  11.34/1*  12.12/1*  13.43/1*  14.35/1*  14.47/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  0.59/2    1.55/1*   2.49/3    2.06/14   0.34/2    0.50/1*   0.43/3    0.55/3    0.43/1*   0.38/1*   1.31/1*   0.52/2    0.12/5  
  2 Štrossová Jiřina               17.16  1.13/5    4.54/8    7.06/2    8.14/2    8.50/2    9.53/2   10.50/2   12.13/2   13.05/2   13.55/2   16.08/3   17.05/2   17.16/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.13/5    3.41/8    2.12/1*   1.08/6    0.36/5    1.03/5    0.57/8    1.23/10   0.52/4    0.50/3    2.13/12   0.57/5    0.11/2  
  3 Nožičková Libuše               17.25  1.11/4    4.23/5    7.47/6    9.47/7   10.25/7   11.18/6   12.00/4   12.57/3   13.43/3   14.22/3   16.02/2   17.12/3   17.25/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.11/4    3.12/5    3.24/8    2.00/13   0.38/7    0.53/2    0.42/2    0.57/4    0.46/3    0.39/2    1.40/2    1.10/11   0.13/8  
  4 Kynčlová Miroslava             19.02  1.21/13   4.49/6    7.06/2    8.15/3    9.05/3   10.24/3   11.20/3   13.11/4   14.17/4   15.38/4   17.43/4   18.48/4   19.02/4  
    OK Jilemnice                          1.21/13   3.28/6    2.17/2    1.09/7    0.50/15   1.19/9    0.56/7    1.51/13   1.06/10   1.21/15   2.05/9    1.05/8    0.14/12 
  5 Žemličková Jindra              19.27  1.18/10   4.53/7    8.23/8    9.19/5   10.02/5   11.15/5   12.20/6   13.33/5   14.55/5   15.49/5   17.55/5   19.14/5   19.27/5  
    SK Chrast                             1.18/10   3.35/7    3.30/9    0.56/2    0.43/10   1.13/7    1.05/11   1.13/7    1.22/14   0.54/8    2.06/10   1.19/14   0.13/8  
  6 Cigošová Anna                  19.58  1.15/7    3.54/3    8.02/7    9.12/4    9.50/4   11.01/4   12.15/5   15.00/7   15.56/6   16.58/6   18.46/6   19.44/6   19.58/6  
    TJ Tesla Brno                         1.15/7    2.39/3    4.08/13   1.10/8    0.38/7    1.11/6    1.14/13   2.45/16   0.56/6    1.02/12   1.48/4    0.58/6    0.14/12 
  7 Nováková Jana                  20.15  1.19/11   3.46/2    7.33/4   10.26/9   11.03/8   13.10/8   14.29/9   15.23/8   16.17/7   17.08/7   19.09/7   20.04/7   20.15/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.19/11   2.27/2    3.47/11   2.53/16   0.37/6    2.07/13   1.19/15   0.54/2    0.54/5    0.51/4    2.01/8    0.55/4    0.11/2  
  8 Kadavá Eva                     21.17  1.16/8    5.03/9   10.08/11  11.52/12  12.31/12  13.27/9   14.15/8   16.01/9   17.05/9   18.03/9   20.03/8   21.06/8   21.17/8  
    OK Chrastava                          1.16/8    3.47/9    5.05/14   1.44/11   0.39/9    0.56/4    0.48/4    1.46/12   1.04/8    0.58/11   2.00/7    1.03/7    0.11/2  
  9 Procházková Helena             21.31  1.17/9    4.00/4    7.33/4    9.41/6   10.16/6   11.38/7   12.32/7   14.56/6   16.24/8   18.00/8   20.10/9   21.18/9   21.31/9  
    TJ Tesla Brno                         1.17/9    2.43/4    3.33/10   2.08/15   0.35/3    1.22/11   0.54/6    2.24/15   1.28/15   1.36/16   2.10/11   1.08/9    0.13/8  
 10 Henková Svatava                23.04  1.32/15   6.41/12  10.33/12  11.38/11  12.23/11  13.44/10  15.11/10  16.34/10  17.42/10  18.49/10  21.23/10  22.49/10  23.04/10 
    SK Radioklub Blansko                  1.32/15   5.09/11   3.52/12   1.05/5    0.45/12   1.21/10   1.27/16   1.23/10   1.08/11   1.07/14   2.34/16   1.26/16   0.15/15 
 11 Nýdrlová Eva                   23.28  1.22/14   5.50/10   9.09/9    9.59/8   11.07/9   16.06/11  17.04/11  18.21/11  19.31/11  20.26/11  22.21/11  23.15/11  23.28/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.22/14   4.28/10   3.19/7    0.50/1*   1.08/16   4.59/15   0.58/9    1.17/9    1.10/12   0.55/9    1.55/5    0.54/3    0.13/8  
 12 Flašarová Marie                23.33  0.54/1*   6.49/13  10.01/10  11.04/10  11.33/10  17.51/14  18.30/14  19.20/13  20.05/13  20.56/13  22.36/13  23.23/12  23.33/12 
    KOB Český Krumlov                     0.54/1*   5.55/13   3.12/6    1.03/3    0.29/1*   6.18/16   0.39/1*   0.50/1*   0.45/2    0.51/4    1.40/2    0.47/1*   0.10/1* 
 13 Dudová Hana                    24.02  1.19/11   6.34/11  12.53/14  14.08/14  14.52/14  16.08/12  17.23/12  18.23/12  19.35/12  20.40/12  22.35/12  23.48/13  24.02/13 
    SK Kotlářka Praha                     1.19/11   5.15/12   6.19/15   1.15/9    0.44/11   1.16/8    1.15/14   1.00/5    1.12/13   1.05/13   1.55/5    1.13/12   0.14/12 
 14 Hejtmánková Alena              26.04  1.13/5    8.05/14  15.20/15  16.24/15  16.59/15  18.23/15  19.33/15  20.34/15  21.33/15  22.25/15  24.39/15  25.52/14  26.04/14 
    KOB TRETRA Praha                      1.13/5    6.52/15   7.15/16   1.04/4    0.35/3    1.24/12   1.10/12   1.01/6    0.59/7    0.52/6    2.14/13   1.13/12   0.12/5  
 15 Lukavcová Lenka                26.14  1.34/16   8.12/15  11.01/13  12.51/13  13.38/13  17.08/13  18.11/13  20.07/14  21.12/14  22.09/14  24.38/14  25.58/15  26.14/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.34/16   6.38/14   2.49/3    1.50/12   0.47/13   3.30/14   1.03/10   1.56/14   1.05/9    0.57/10   2.29/15   1.20/15   0.16/16 
 16 Havlová Jaroslava              29.03  1.09/3   15.04/16  17.53/16  19.12/16  19.59/16  20.53/16  21.42/16  22.58/16  24.36/16  25.28/16  27.43/16  28.51/16  29.03/16 
    OB Jenišovice                         1.09/3   13.55/16   2.49/3    1.19/10   0.47/13   0.54/3    0.49/5    1.16/8    1.38/16   0.52/6    2.15/14   1.08/9    0.12/5  
    Kadečková Jana             DISK       1.48/    12.11/    17.20/    18.54/    19.52/    24.09/    25.09/    26.55/    36.42/    41.01/         /    45.38/    45.56/   
    OB Jenišovice                         1.48/    10.23/     5.09/     1.34/     0.58/     4.17/     1.00/     1.46/     9.47/     4.19/         /         /     0.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.4km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-38      3-81      4-82      5-53      6-56      7-61      8-60      9-74     10-64     11-70     12-100   
  1 Nováková Svatava               16.21  1.10/2    3.43/2    7.17/2    8.10/2    8.50/2    9.45/2   10.36/2   11.33/1*  12.18/1*  13.01/1*  15.04/1*  16.08/1*  16.21/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.10/2    2.33/4    3.34/6    0.53/2    0.40/3    0.55/2    0.51/1*   0.57/3    0.45/1*   0.43/2    2.03/5    1.04/3    0.13/6  
  2 Neradová Alena                 17.07  1.15/4    3.40/1*   7.07/1*   8.09/1*   8.46/1*   9.39/1*  10.35/1*  11.42/2   13.24/2   14.01/2   15.49/2   16.56/2   17.07/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.15/4    2.25/1*   3.27/4    1.02/4    0.37/2    0.53/1*   0.56/7    1.07/4    1.42/9    0.37/1*   1.48/1*   1.07/4    0.11/1* 
  3 Kalibánová Jiřina              19.12  1.12/3    4.38/7    7.43/4   10.10/8   10.53/7   11.57/5   12.50/4   13.43/3   14.44/3   15.46/3   17.47/3   19.00/3   19.12/3  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.12/3    3.26/7    3.05/2    2.27/11   0.43/6    1.04/3    0.53/4    0.53/1*   1.01/3    1.02/5    2.01/4    1.13/8    0.12/4  
  4 Kohoutová Jitřenka             19.45  1.15/4    5.50/10   8.37/6    9.50/5   10.39/5   11.55/4   12.52/5   14.04/4   15.06/4   16.28/4   18.22/4   19.32/4   19.45/4  
    Slovan Praha                          1.15/4    4.35/10   2.47/1*   1.13/5    0.49/8    1.16/6    0.57/8    1.12/6    1.02/4    1.22/8    1.54/3    1.10/7    0.13/6  
  5 Jiranová  Alena                20.21  1.06/1*   4.18/5    8.08/5    8.54/3   11.58/8   13.06/7   13.57/7   14.53/7   15.40/6   16.38/5   19.08/5   20.10/5   20.21/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.06/1*   3.12/5    3.50/7    0.46/1*   3.04/11   1.08/4    0.51/1*   0.56/2    0.47/2    0.58/4    2.30/7    1.02/2    0.11/1* 
  6 Křížová Zdenka                 21.21  1.31/8    4.02/4    8.40/7    9.55/6   10.35/4   12.50/6   13.43/6   14.50/6   17.25/7   18.08/6   20.00/6   21.08/6   21.21/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.31/8    2.31/2    4.38/10   1.15/6    0.40/3    2.15/8    0.53/4    1.07/4    2.35/11   0.43/2    1.52/2    1.08/6    0.13/6  
  7 Hamáčková Eva                  23.13  1.26/7    3.57/3    7.29/3    9.00/4    9.35/3   14.30/8   15.31/8   17.18/8   18.32/8   19.47/7   21.55/7   23.02/7   23.13/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.26/7    2.31/2    3.32/5    1.31/8    0.35/1*   4.55/10   1.01/9    1.47/9    1.14/6    1.15/7    2.08/6    1.07/4    0.11/1* 
  8 Orálková Libuše                24.12  1.38/9    5.12/8   10.39/11  11.54/10  12.40/9   14.36/9   15.43/9   17.38/9   18.44/9   19.51/8   22.30/8   23.56/8   24.12/8  
    OOB Třebíč                            1.38/9    3.34/8    5.27/11   1.15/6    0.46/7    1.56/7    1.07/10   1.55/10   1.06/5    1.07/6    2.39/8    1.26/10   0.16/11 
  9 Ševčíková Alena                26.37  1.16/6    4.37/6    9.00/8   10.01/7   10.43/6   11.54/3   12.45/3   14.07/5   15.26/5   21.19/9   25.27/9   26.24/9   26.37/9  
    OK Chrastava                          1.16/6    3.21/6    4.23/8    1.01/3    0.42/5    1.11/5    0.51/1*   1.22/7    1.19/8    5.53/11   4.08/11   0.57/1*   0.13/6  
 10 Pilgrová Anna                  27.13  1.52/11   5.32/9   10.06/10  11.46/9   12.47/10  17.53/11  18.48/11  20.13/10  21.27/10  23.04/10  25.43/10  26.58/10  27.13/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.52/11   3.40/9    4.34/9    1.40/9    1.01/10   5.06/11   0.55/6    1.25/8    1.14/6    1.37/9    2.39/8    1.15/9    0.15/10 
 11 Nedvídková Jitka               28.55  1.45/10   6.20/11   9.36/9   11.58/11  12.55/11  17.05/10  18.28/10  20.24/11  22.25/11  24.19/11  27.14/11  28.43/11  28.55/11 
    OB Rozmarýn Litoměřice                1.45/10   4.35/10   3.16/3    2.22/10   0.57/9    4.10/9    1.23/11   1.56/11   2.01/10   1.54/10   2.55/10   1.29/11   0.12/4  
    Dohnalová Dana             DISK       1.25/     5.18/     8.28/     9.16/    10.06/    11.05/    11.57/    13.05/         /    15.32/    17.50/    18.45/    18.59/   
    USK Praha                             1.25/     3.53/     3.10/     0.48/     0.50/     0.59/     0.52/     1.08/         /         /     2.18/     0.55/     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.2km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-37      3-73      4-52      5-57      6-59      7-60      8-74      9-64     10-70     11-78     12-100   
  1 Haňkovská Jana                 15.16  0.47/1*   4.14/2    6.31/1*   7.38/1*   8.20/1*   9.18/1*   9.51/1*  10.34/1*  11.51/1*  13.57/1*  14.44/1*  15.06/1*  15.16/1* 
    SK Praga Praha                        0.47/1*   3.27/2    2.17/1*   1.07/6    0.42/1*   0.58/1*   0.33/4    0.43/1*   1.17/6    2.06/3    0.47/3    0.22/1*   0.10/1* 
  2 Městková Eva                   16.57  0.56/4    4.12/1*   6.55/2    8.38/3    9.29/2   10.36/2   11.28/2   12.21/2   13.25/2   15.37/2   16.19/2   16.44/2   16.57/2  
    Tempo Praha                           0.56/4    3.16/1*   2.43/5    1.43/8    0.51/3    1.07/2    0.52/7    0.53/2    1.04/3    2.12/6    0.42/1*   0.25/5    0.13/6  
  3 Křtěnská Leontina              17.52  1.09/9    5.41/8    8.43/6    9.28/5   10.17/5   11.29/4   12.00/3   13.01/3   13.53/3   16.18/3   17.08/3   17.34/3   17.52/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.09/9    4.32/7    3.02/7    0.45/3    0.49/2    1.12/4    0.31/3    1.01/4    0.52/1*   2.25/9    0.50/7    0.26/6    0.18/11 
  4 Suchanková Libuše              18.04  0.50/3    4.45/3    7.53/4    8.33/2    9.32/3   11.03/3   12.13/4   13.23/4   14.26/4   16.26/4   17.29/4   17.51/4   18.04/4  
    TJ Slezan Opava                       0.50/3    3.55/3    3.08/8    0.40/2    0.59/7    1.31/8    1.10/9    1.10/6    1.03/2    2.00/2    1.03/11   0.22/1*   0.13/6  
  5 Dvořáková Ladislava            18.15  0.56/4    5.33/7    8.25/5    9.13/4   10.14/4   11.41/5   12.17/5   13.25/5   14.38/5   16.47/5   17.35/5   18.03/5   18.15/5  
    SK Praga Praha                        0.56/4    4.37/8    2.52/6    0.48/4    1.01/8    1.27/6    0.36/6    1.08/5    1.13/5    2.09/5    0.48/6    0.28/8    0.12/2  
  6 Kubíková Květa                 19.12  0.49/2    4.46/4    9.20/7    9.56/6   11.00/6   13.24/6   13.50/6   14.48/6   15.57/6   17.54/6   18.36/6   19.00/6   19.12/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.49/2    3.57/4    4.34/10   0.36/1*   1.04/9    2.24/11   0.26/1*   0.58/3    1.09/4    1.57/1*   0.42/1*   0.24/3    0.12/2  
  7 Kubíková Hela                  22.10  1.17/11   7.47/10  11.03/10  11.56/9   13.09/9   14.36/9   15.06/8   16.44/8   18.02/7   20.32/7   21.19/7   21.53/7   22.10/7  
    TJ Loko Liberec                       1.17/11   6.30/10   3.16/9    0.53/5    1.13/10   1.27/6    0.30/2    1.38/7    1.18/8    2.30/10   0.47/3    0.34/10   0.17/10 
  8 Krausová Marie                 23.32  1.04/8    5.08/5    7.39/3   11.46/8   12.44/8   14.17/8   16.02/9   17.42/9   19.39/8   22.00/8   22.52/8   23.20/8   23.32/8  
    TJ Loko Liberec                       1.04/8    4.04/5    2.31/2    4.07/10   0.58/5    1.33/10   1.45/11   1.40/8    1.57/10   2.21/7    0.52/9    0.28/8    0.12/2  
  9 Zmeková Míla                   24.53  1.13/10   5.26/6   10.00/9   11.10/7   12.26/7   13.47/7   14.44/7   16.40/7   20.14/9   23.05/9   24.04/9   24.38/9   24.53/9  
    SK Slavia Praha                       1.13/10   4.13/6    4.34/10   1.10/7    1.16/11   1.21/5    0.57/8    1.56/11   3.34/11   2.51/11   0.59/10   0.34/10   0.15/8  
 10 Suchá Bohuslava                25.33  1.03/6    7.03/9    9.42/8   13.49/10  14.47/10  16.19/10  17.58/10  19.48/10  21.42/10  24.03/10  24.54/10  25.21/10  25.33/10 
    SK Praga Praha                        1.03/6    6.00/9    2.39/4    4.07/10   0.58/5    1.32/9    1.39/10   1.50/10   1.54/9    2.21/7    0.51/8    0.27/7    0.12/2  
 11 Boudná Jaroslava               25.40  1.03/6   10.42/11  13.15/11  16.31/11  17.22/11  18.33/11  19.08/11  20.50/11  22.07/11  24.13/11  25.00/11  25.24/11  25.40/11 
    OK Jihlava                            1.03/6    9.39/11   2.33/3    3.16/9    0.51/3    1.11/3    0.35/5    1.42/9    1.17/6    2.06/3    0.47/3    0.24/3    0.16/9  
    Conrad Erika               DISK       1.10/     5.29/     8.58/     9.48/    10.43/    12.19/    12.54/    14.46/         /    18.43/    19.26/    20.02/    20.19/   
    TUDD                                  1.10/     4.19/     3.29/     0.50/     0.55/     1.36/     0.35/     1.52/         /         /     0.43/     0.36/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.2km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-37      3-73      4-52      5-57      6-59      7-60      8-74      9-64     10-70     11-78     12-100   
  1 Novotná  Marie                 17.48  0.54/1*   5.17/1*   7.43/1*   8.24/1*   9.32/1*  10.47/1*  11.25/1*  12.39/1*  13.40/1*  16.00/1*  17.07/1*  17.32/1*  17.48/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  0.54/1*   4.23/1*   2.26/1*   0.41/1*   1.08/1*   1.15/1*   0.38/1*   1.14/1*   1.01/1*   2.20/1*   1.07/1*   0.25/1*   0.16/1* 
  2 Langrová Marie                 32.42  1.19/2   12.39/2   16.59/2   18.20/2   20.00/2   22.04/2   23.04/2   24.58/2   26.42/2   30.19/2   31.42/2   32.25/2   32.42/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.19/2   11.20/2    4.20/2    1.21/2    1.40/2    2.04/2    1.00/2    1.54/2    1.44/2    3.37/2    1.23/2    0.43/2    0.17/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         0.7km   20m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-67      3-65      4-72      5-100   
  1 Ptáček Patrik                   7.24  0.46/4    2.09/1*   4.53/1*   6.45/1*   7.12/1*   7.24/1* 
    KPKS BETA Brno                        0.46/4    1.23/1*   2.44/1*   1.52/1*   0.27/4    0.12/6  
  2 Křivda Tomáš                   12.13  0.41/1*   2.44/3    9.10/3   11.38/2   12.00/2   12.13/2  
    KOB Choceň                            0.41/1*   2.03/3    6.26/4    2.28/3    0.22/1*   0.13/8  
  3 Doležal Vít                    12.36  0.46/4    2.41/2    8.36/2   11.58/3   12.25/3   12.36/3  
    Sportcentrum Jičín                    0.46/4    1.55/2    5.55/3    3.22/4    0.27/4    0.11/4  
  4 Killar Dominik                 16.36  0.58/6    7.18/7   11.00/4   15.46/4   16.26/4   16.36/4  
    Lokomotiva Trutnov                    0.58/6    6.20/7    3.42/2    4.46/5    0.40/8    0.10/1* 
  5 Mašata  Metoděj                18.21  1.13/7    3.30/5   11.59/5   17.38/5   18.10/5   18.21/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.13/7    2.17/4    8.29/5    5.39/6    0.32/7    0.11/4  
  6 Kavalír Jáchym                 24.39  0.45/3    3.09/4   17.53/6   24.03/6   24.29/6   24.39/6  
    OK 99 Hradec Králové                  0.45/3    2.24/5   14.44/8    6.10/7    0.26/3    0.10/1* 
  7 Samek Tomáš                    26.38  1.36/8    5.28/6   19.55/7   26.05/7   26.28/7   26.38/7  
    OK 99 Hradec Králové                  1.36/8    3.52/6   14.27/7    6.10/7    0.23/2    0.10/1* 
  8 Jirka Mikuláš                  30.21  0.41/1*  18.33/8   27.14/8   29.40/8   30.09/8   30.21/8  
    KOB Železárny Prostějov               0.41/1*  17.52/8    8.41/6    2.26/2    0.29/6    0.12/6  
    Zemko Zdeněk               DISK       1.37/     7.11/         /    14.10/    15.01/    15.13/   
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.37/     5.34/         /         /     0.51/     0.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.1km   15m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-83      3-37      4-76      5-100   
  1 Švec Martin                     9.45  0.52/1*   1.57/1*   6.36/4    8.14/3    9.36/1*   9.45/1* 
    SK Chrast                             0.52/1*   1.05/3    4.39/4    1.38/2    1.22/3    0.09/1* 
  2 Thoř Tomáš                     10.00  1.28/6    2.25/3    6.18/1*   8.02/1*   9.49/2   10.00/2  
    SOK TJ Turnov                         1.28/6    0.57/1*   3.53/1*   1.44/3    1.47/5    0.11/3  
  3 Bartoš Pavel                   10.19  1.12/3    2.27/4    6.32/3    8.09/2   10.09/3   10.19/3  
    SK KOURA Praha                        1.12/3    1.15/4    4.05/2    1.37/1*   2.00/6    0.10/2  
  4 Ždimera Jan                    11.26  1.43/7    2.44/6    7.32/5    9.30/4   11.09/4   11.26/4  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.43/7    1.01/2    4.48/5    1.58/4    1.39/4    0.17/7  
  5 Nešpor Jan                     12.24  1.13/4    2.33/5    7.53/6    9.52/5   12.09/5   12.24/5  
    OOB Třebíč                            1.13/4    1.20/6    5.20/6    1.59/5    2.17/7    0.15/6  
  6 Killar Lukáš                   14.25  0.55/2    2.10/2    6.30/2   13.15/6   14.14/6   14.25/6  
    Lokomotiva Trutnov                    0.55/2    1.15/4    4.20/3    6.45/7    0.59/1*   0.11/3  
  7 Zobaník Michal                 14.55  1.24/5    2.53/7    8.59/7   13.37/7   14.44/7   14.55/7  
    NORD Slavia Minerva Opava             1.24/5    1.29/7    6.06/7    4.38/6    1.07/2    0.11/3  
    Švec Petr                  DISK       0.59/     2.02/         /         /    13.36/    13.51/   
    SK Chrast                             0.59/     1.03/         /         /         /     0.15/   
    Novotný Marek              DISK       1.14/    20.15/    24.27/         /    26.33/    26.48/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.14/    19.01/     4.12/         /         /     0.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         0.9km   20m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-67      3-37      4-38      5-79      6-47      7-49      8-100   
  1 Štál Jan                        9.24  1.22/1*   2.10/1*   3.47/1*   3.30/1*   6.32/2    7.56/1*   8.25/1*   9.15/1*   9.24/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.22/1*   0.48/6    1.37/1*       /     3.02/11   1.24/1*   0.29/6    0.50/1*   0.09/1* 
  2 Mašata  Matěj                   9.39  1.37/5    2.42/7    4.19/3    4.02/2    6.24/1*   7.58/2    8.26/2    9.30/2    9.39/2  
    OK 99 Hradec Králové                  1.37/5    1.05/11   1.37/1*       /     2.22/8    1.34/6    0.28/5    1.04/7    0.09/1* 
  3 Ježek Ondřej                    9.58  1.38/6    2.15/3    4.06/2    4.19/3    6.36/3    8.08/3    8.35/3    9.47/3    9.58/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.38/6    0.37/1*   1.51/4    0.13/1*   2.17/4    1.32/3    0.27/4    1.12/13   0.11/10 
  4 Ptáček Pavel                   10.13  1.49/8    2.28/4    4.59/6    4.40/5    6.40/4    8.13/4    8.57/4   10.03/4   10.13/4  
    KPKS BETA Brno                        1.49/8    0.39/3    2.31/9        /     2.00/3    1.33/4    0.44/10   1.06/9    0.10/6  
  5 Janeba Vladimír                11.05  2.42/11   3.26/10   5.28/7    5.17/7    7.37/6    9.13/5    9.48/5   10.55/5   11.05/5  
    KOB Choceň                            2.42/11   0.44/4    2.02/6        /     2.20/5    1.36/7    0.35/7    1.07/10   0.10/6  
  6 Zlámal David                   11.34  1.30/3    2.31/5    4.51/5    4.50/6    7.21/5    9.22/6   10.14/6   11.22/6   11.34/6  
    Sportcentrum Jičín                    1.30/3    1.01/10   2.20/7        /     2.31/10   2.01/11   0.52/11   1.08/11   0.12/11 
  7 Otruba Vojtěch                 12.47  3.20/13   4.14/11   6.12/9    7.18/10   8.37/7   10.22/7   11.23/7   12.34/7   12.47/7  
    TJ Sokol Plumlov                      3.20/13   0.54/8    1.58/5    1.06/3    1.19/1*   1.45/10   1.01/13   1.11/12   0.13/14 
  8 Bořil Jan                      12.49  1.47/7    2.43/8    5.51/8    6.49/8    9.19/10  11.01/8   11.36/8   12.39/8   12.49/8  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.47/7    0.56/9    3.08/10   0.58/2    2.30/9    1.42/9    0.35/7    1.03/6    0.10/6  
  9 Hájek Jan                      13.32  1.36/4    2.14/2    7.13/10   6.52/9    9.13/9   11.32/9   12.30/9   13.20/9   13.32/9  
    OB Jenišovice                         1.36/4    0.38/2    4.59/13       /     2.21/6    2.19/12   0.58/12   0.50/1*   0.12/11 
 10 Straka Tomáš                   13.36  3.10/12   4.27/12   7.37/11   7.22/11  10.42/11  12.11/10  12.35/10  13.26/10  13.36/10 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.10/12   1.17/13   3.10/11       /     3.20/13   1.29/2    0.24/1*   0.51/3    0.10/6  
 11 Boskovský Vojtěch              14.56  5.21/14   6.11/13   8.36/12   9.46/12  11.40/12  13.16/11  13.42/11  14.47/11  14.56/11 
    OK Doksy                              5.21/14   0.50/7    2.25/8    1.10/4    1.54/2    1.36/7    0.26/2    1.05/8    0.09/1* 
 12 Wolf Filip                     17.43  2.01/10   8.16/14  11.27/13  11.19/13  14.34/13  16.07/12  16.33/12  17.31/12  17.43/12 
    OOB TJ Turnov                         2.01/10   6.15/14   3.11/12       /     3.15/12   1.33/4    0.26/2    0.58/4    0.12/11 
 13 Zavřel Lukáš                   19.33  1.25/2    2.32/6    4.21/4    4.19/3    8.40/8   17.29/13  18.10/13  19.24/13  19.33/13 
    TJ Loko Krnov                         1.25/2    1.07/12   1.49/3        /     4.21/14   8.49/14   0.41/9    1.14/14   0.09/1* 
 14 Kadečka Adam                   29.13  1.58/9    2.43/8   13.15/14  21.25/14  23.46/14  26.10/14  28.03/14  29.04/14  29.13/14 
    OB Jenišovice                         1.58/9    0.45/5   10.32/14   8.10/5    2.21/6    2.24/13   1.53/14   1.01/5    0.09/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         1.3km   50m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-35      4-41      5-39      6-40      7-45      8-44      9-48     10-100   
  1 Horák Patrik                   12.03  0.48/5    1.28/2    2.51/2    5.23/1*   5.46/1*   6.28/1*   8.00/1*   8.44/1*  10.47/1*  11.53/1*  12.03/1* 
    SOK TJ Turnov                         0.48/5    0.40/1*   1.23/2    2.32/1*   0.23/4    0.42/4    1.32/6    0.44/10   2.03/3    1.06/9    0.10/7  
  2 Kučera Tomáš                   12.29  0.53/9    1.40/7    3.26/7    6.08/5    6.45/4    7.22/3    8.50/3    9.24/3   11.14/2   12.19/2   12.29/2  
    SK Studenec                           0.53/9    0.47/6    1.46/9    2.42/3    0.37/10   0.37/1*   1.28/4    0.34/2    1.50/1*   1.05/7    0.10/7  
  3 Waněk Adam                     12.40  0.47/4    1.37/6    3.21/6    5.55/2    6.19/2    7.01/2    8.37/2    9.13/2   11.39/3   12.32/3   12.40/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.47/4    0.50/8    1.44/7    2.34/2    0.24/6    0.42/4    1.36/7    0.36/4    2.26/8    0.53/2    0.08/1* 
  4 Rychlý Michal                  12.56  0.42/2    1.26/1*   2.48/1*   6.49/8    7.09/7    8.01/6    9.17/5    9.48/5   11.42/4   12.47/4   12.56/4  
    OOB TJ Turnov                         0.42/2    0.44/5    1.22/1*   4.01/11   0.20/1*   0.52/6    1.16/1*   0.31/1*   1.54/2    1.05/7    0.09/2  
  5 Kučera Štěpán                  13.07  0.49/6    1.30/4    2.55/3    6.38/6    7.01/6    7.39/4    9.04/4    9.38/4   11.57/5   12.56/5   13.07/5  
    SK Studenec                           0.49/6    0.41/3    1.25/3    3.43/9    0.23/4    0.38/2    1.25/2    0.34/2    2.19/6    0.59/5    0.11/11 
  6 Záděra Pavel                   13.33  0.49/6    1.29/3    3.03/4    6.03/3    6.25/3    8.01/6    9.31/6   10.15/6   12.22/6   13.24/6   13.33/6  
    KPKS BETA Brno                        0.49/6    0.40/1*   1.34/4    3.00/5    0.22/2    1.36/10   1.30/5    0.44/10   2.07/4    1.02/6    0.09/2  
  7 Boskovský Tomáš                13.40  0.41/1*   1.30/4    3.04/5    6.05/4    6.59/5    7.54/5    9.40/7   10.22/7   12.36/7   13.31/7   13.40/7  
    OK Doksy                              0.41/1*   0.49/7    1.34/4    3.01/6    0.54/13   0.55/7    1.46/10   0.42/7    2.14/5    0.55/3    0.09/2  
  8 Křivda Martin                  14.42  0.55/10   1.48/8    3.32/8    6.41/7    7.12/8    9.05/8   10.30/8   11.10/8   13.42/8   14.32/8   14.42/8  
    KOB Choceň                            0.55/10   0.53/9    1.44/7    3.09/7    0.31/9    1.53/11   1.25/2    0.40/5    2.32/10   0.50/1*   0.10/7  
  9 Deml Tomáš                     15.39  1.04/11   2.06/9    3.55/9    7.21/9    8.06/9    9.14/9   10.57/9   11.40/9   14.14/9   15.28/9   15.39/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.04/11   1.02/10   1.49/10   3.26/8    0.45/11   1.08/9    1.43/9    0.43/9    2.34/11   1.14/11   0.11/11 
 10 Holinka Lukáš                  16.51  0.52/8    4.37/11   7.17/12  10.04/10  10.26/10  11.06/10  12.42/10  13.22/10  15.45/10  16.42/10  16.51/10 
    Sokol Ptení                           0.52/8    3.45/12   2.40/12   2.47/4    0.22/2    0.40/3    1.36/7    0.40/5    2.23/7    0.57/4    0.09/2  
 11 Jordanov Alexandr              19.02  0.46/3    5.01/13   6.43/11  10.38/11  11.02/11  12.04/11  13.53/11  14.35/11  17.40/11  18.52/11  19.02/11 
    VSK MZLU Brno                         0.46/3    4.15/13   1.42/6    3.55/10   0.24/6    1.02/8    1.49/11   0.42/7    3.05/13   1.12/10   0.10/7  
 12 Posselt Martin                 22.53  2.01/13   2.44/10   4.54/10  12.18/12  12.42/12  15.28/13  17.45/12  18.43/12  21.21/12  22.44/12  22.53/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.01/13   0.43/4    2.10/11   7.24/13   0.24/6    2.46/13   2.17/12   0.58/13   2.38/12   1.23/13   0.09/2  
 13 Veljačik Michal                22.57  1.17/12   4.48/12   7.33/13  12.26/13  13.11/13  15.20/12  18.07/13  19.01/13  21.30/13  22.46/13  22.57/13 
    AC Sparta Praha                       1.17/12   3.31/11   2.45/13   4.53/12   0.45/11   2.09/12   2.47/13   0.54/12   2.29/9    1.16/12   0.11/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         1.6km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-42      4-51      5-52      6-55      7-54      8-58      9-62     10-67     11-78     12-100   
  1 Klusáček Jan                   13.33  0.44/1*   2.14/1*   4.18/1*   5.36/1*   7.29/2    8.12/1*   8.26/1*  10.07/1*  10.59/1*  12.04/1*  13.09/1*  13.24/1*  13.33/1* 
    OOB Třebíč                            0.44/1*   1.30/2    2.04/1*   1.18/1*   1.53/4    0.43/1*   0.14/3    1.41/2    0.52/2    1.05/1*   1.05/2    0.15/1*   0.09/2  
  2 Holinka Matouš                 14.19  0.52/4    2.19/2    4.39/2    5.58/2    6.36/1*   8.17/2    8.49/2   10.29/2   11.28/2   12.46/2   13.54/2   14.11/2   14.19/2  
    KOB Železárny Prostějov               0.52/4    1.27/1*   2.20/2    1.19/2    0.38/1*   1.41/3    0.32/6    1.40/1*   0.59/4    1.18/5    1.08/3    0.17/4    0.08/1* 
  3 Tichý Tomáš                    15.42  0.53/5    2.44/5    5.27/4    6.57/4    8.21/4    9.24/3    9.41/3   11.37/3   12.34/3   13.43/3   15.14/3   15.31/3   15.42/3  
    TJ OK Tolar                           0.53/5    1.51/6    2.43/4    1.30/4    1.24/3    1.03/2    0.17/4    1.56/4    0.57/3    1.09/2    1.31/5    0.17/4    0.11/5  
  4 Kubát Lukáš                    17.55  0.48/3    2.22/4    4.42/3    6.29/3    7.31/3   12.05/4   12.15/4   14.25/4   15.13/4   16.28/4   17.31/4   17.46/4   17.55/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.48/3    1.34/3    2.20/2    1.47/5    1.02/2    4.34/6    0.10/1*   2.10/5    0.48/1*   1.15/4    1.03/1*   0.15/1*   0.09/2  
  5 Štěpán Pavel                   25.13  0.46/2    2.21/3   12.35/6   13.54/6   16.57/6   18.53/6   19.06/6   20.57/6   22.18/6   23.31/5   24.48/5   25.03/5   25.13/5  
    OK 99 Hradec Králové                  0.46/2    1.35/4   10.14/6    1.19/2    3.03/5    1.56/5    0.13/2    1.51/3    1.21/5    1.13/3    1.17/4    0.15/1*   0.10/4  
  6 Krejčí Jaroslav ml.            26.28  1.00/6    2.47/6    8.54/5   11.33/5   14.36/5   16.21/5   16.42/5   19.53/5   21.53/5   24.18/6   25.52/6   26.14/6   26.28/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.00/6    1.47/5    6.07/5    2.39/6    3.03/5    1.45/4    0.21/5    3.11/6    2.00/6    2.25/6    1.34/6    0.22/6    0.14/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         2.1km   45m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-43      4-44      5-48      6-38      7-73      8-52      9-57     10-59     11-62     12-75     13-78     14-100   
  1 Picek Jan                      14.48  0.57/1*   2.10/1*   4.09/1*   4.55/1*   6.45/1*   7.13/1*   9.44/1*  10.01/1*  10.29/1*  11.08/1*  11.41/1*  12.55/1*  14.27/1*  14.40/1*  14.48/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.57/1*   1.13/1*   1.59/1*   0.46/1*   1.50/2    0.28/1*   2.31/3    0.17/1*   0.28/2    0.39/2    0.33/1*   1.14/4    1.32/1*   0.13/1*   0.08/1* 
  2 Hoidekr Jan                    17.32  1.02/2    2.26/2    4.53/3    5.54/2    7.51/3    9.51/3   11.34/3   12.03/2   12.32/2   13.56/3   14.33/3   15.27/2   17.08/2   17.24/2   17.32/2  
    TJ Loko Liberec                       1.02/2    1.24/2    2.27/3    1.01/2    1.57/3    2.00/5    1.43/1*   0.29/3    0.29/3    1.24/6    0.37/2    0.54/1*   1.41/2    0.16/2    0.08/1* 
  3 Hostaš Petr                    17.49  1.03/3    2.28/3    4.37/2    5.59/3    7.46/2    8.21/2   11.09/2   12.46/3   13.13/3   13.51/2   14.28/2   15.33/3   17.24/3   17.41/3   17.49/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.03/3    1.25/3    2.09/2    1.22/3    1.47/1*   0.35/2    2.48/4    1.37/6    0.27/1*   0.38/1*   0.37/2    1.05/3    1.51/3    0.17/4    0.08/1* 
  4 Nerad Jaroslav                 24.16  1.09/4    3.24/6    6.10/4    7.42/4   11.25/4   13.42/4   16.04/4   16.24/4   17.04/4   18.06/4   20.18/4   21.20/4   23.49/4   24.07/4   24.16/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.09/4    2.15/6    2.46/4    1.32/5    3.43/6    2.17/6    2.22/2    0.20/2    0.40/4    1.02/4    2.12/6    1.02/2    2.29/5    0.18/5    0.09/4  
  5 Vejstrk Daniel                 26.33  1.24/6    3.17/5    9.10/6   11.05/6   13.50/6   15.06/6   18.27/5   19.01/5   20.03/5   21.03/5   21.58/5   23.20/5   26.03/5   26.21/5   26.33/5  
    OK Chrastava                          1.24/6    1.53/5    5.53/6    1.55/6    2.45/4    1.16/3    3.21/5    0.34/5    1.02/6    1.00/3    0.55/5    1.22/5    2.43/6    0.18/5    0.12/6  
  6 Škapa Jan                      28.40  1.16/5    2.59/4    7.55/5    9.22/5   12.46/5   14.17/5   19.10/6   19.43/6   20.33/6   21.43/6   22.27/6   25.46/6   28.14/6   28.30/6   28.40/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.16/5    1.43/4    4.56/5    1.27/4    3.24/5    1.31/4    4.53/6    0.33/4    0.50/5    1.10/5    0.44/4    3.19/6    2.28/4    0.16/2    0.10/5  
    Mutina Jiří                DISK       4.06/    11.47/    14.20/    15.33/    18.01/    24.37/    27.21/    27.51/    28.46/    29.37/    31.07/    32.34/         /    35.26/    35.41/   
    SKOB Frýdek - Místek                  4.06/     7.41/     2.33/     1.13/     2.28/     6.36/     2.44/     0.30/     0.55/     0.51/     1.30/     1.27/         /         /     0.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         2.0km   65m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-36      3-41      4-40      5-79      6-73      7-51      8-55      9-61     10-59     11-77     12-78     13-100   
  1 Rajnošek Matěj                 12.36  0.36/1*   2.23/1*   4.12/1*   4.43/1*   5.51/1*   7.39/1*   8.00/1*   8.37/1*   9.39/1*  10.02/1*  11.05/1*  12.13/1*  12.27/1*  12.36/1* 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  0.36/1*   1.47/1*   1.49/1*   0.31/1*   1.08/1*   1.48/1*   0.21/1*   0.37/2    1.02/3    0.23/1*   1.03/2    1.08/2    0.14/2    0.09/3  
  2 Lejsek Tadeáš                  14.00  0.49/3    2.55/3    4.57/3    5.36/2    6.48/2    8.48/2    9.53/3   10.28/3   11.13/2   11.44/2   12.34/2   13.39/2   13.52/2   14.00/2  
    SK Praga Praha                        0.49/3    2.06/2    2.02/2    0.39/2    1.12/2    2.00/2    1.05/3    0.35/1*   0.45/1*   0.31/3    0.50/1*   1.05/1*   0.13/1*   0.08/1* 
  3 Pavlů Ondřej                   14.57  0.40/2    2.47/2    4.53/2    5.52/3    7.16/3    9.22/3    9.46/2   10.26/2   11.17/3   11.44/2   13.12/3   14.33/3   14.49/3   14.57/3  
    SK Praga Praha                        0.40/2    2.07/3    2.06/3    0.59/3    1.24/3    2.06/3    0.24/2    0.40/3    0.51/2    0.27/2    1.28/3    1.21/3    0.16/3    0.08/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        2.2km   75m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-50      4-82      5-53      6-54      7-61      8-62      9-77     10-37     11-38     12-40     13-45     14-46     15-48     16-100   
                                     
  1 Kazda Ondřej                   16.06  0.37/1*   2.01/2    3.28/4    4.14/8    4.37/5    5.06/4    5.53/3    6.43/2    7.42/3    9.20/3    8.50/2   11.04/2   12.05/2   13.26/2   15.03/1*  15.58/1* 
    Sportcentrum Jičín                    0.37/1*   1.24/13   1.27/12   0.46/22   0.23/11   0.29/8    0.47/3    0.50/4    0.59/17   1.38/20       /     2.14/29   1.01/2    1.21/8    1.37/1*   0.55/26 
                                         16.06/1* 
                                          0.08/1* 
  2 Skripnik Štěpán                16.12  0.48/32   2.05/8    3.24/2    4.00/1*   4.23/1*   4.50/1*   5.34/1*   6.20/1*   7.22/1*   8.42/1*   8.12/1*  10.32/1*  11.34/1*  13.08/1*  15.15/2   16.03/2  
    AC Sparta Praha                       0.48/32   1.17/2    1.19/1*   0.36/1*   0.23/11   0.27/3    0.44/1*   0.46/1*   1.02/27   1.20/1*       /     2.20/41   1.02/6    1.34/27   2.07/17   0.48/6  
                                         16.12/2  
                                          0.09/7  
  3 Fátor Jan                      16.34  0.50/40   2.10/16   3.31/7    4.11/4    4.35/3    5.04/3    6.00/5    6.53/5    7.59/7    9.29/5   10.10/12  11.12/4   12.20/3   13.43/4   15.36/3   16.26/3  
    Magnus Orienteering                   0.50/40   1.20/4    1.21/2    0.40/9    0.24/22   0.29/8    0.56/28   0.53/14   1.06/36   1.30/8    0.41/8    1.02/1*   1.08/13   1.23/13   1.53/2    0.50/11 
                                         16.34/3  
                                          0.08/1* 
  4 Vlažný Jan                     16.55  0.43/15   2.08/13   3.35/11   4.15/9    4.37/5    5.08/6    6.02/6    6.58/8    7.51/5    9.27/4   10.06/11  11.23/6   12.28/5   13.41/3   15.48/4   16.45/4  
    TJ Slovan Luhačovice                  0.43/15   1.25/17   1.27/12   0.40/9    0.22/4    0.31/14   0.54/18   0.56/22   0.53/5    1.36/14   0.39/6    1.17/8    1.05/9    1.13/4    2.07/17   0.57/36 
                                         16.55/4  
                                          0.10/29 
  5 Landovský Tomáš                16.58  0.48/32   2.17/24   3.49/23   4.29/17   4.50/12   5.17/8    6.07/8    6.57/7    7.47/4    9.34/6    9.09/3   11.15/5   12.38/6   13.47/5   16.03/6   16.49/5  
    SK Praga Praha                        0.48/32   1.29/24   1.32/24   0.40/9    0.21/1*   0.27/3    0.50/8    0.50/4    0.50/3    1.47/38       /     2.06/13   1.23/40   1.09/1*   2.16/30   0.46/2  
                                         16.58/5  
                                          0.09/7  
  6 Polák Vlastimil                17.01  0.41/6    1.57/1*   3.22/1*   4.08/3    4.29/2    4.59/2    5.49/2    6.44/3    7.32/2    8.57/2    9.33/7   11.09/3   12.23/4   13.58/6   15.57/5   16.51/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.41/6    1.16/1*   1.25/6    0.46/22   0.21/1*   0.30/11   0.50/8    0.55/19   0.48/1*   1.25/2    0.36/3    1.36/9    1.14/23   1.35/29   1.59/7    0.54/21 
                                         17.01/6  
                                          0.10/29 
  7 Lenner Miroslav                17.33  0.51/46   2.11/18   3.40/13   4.25/13   4.48/10   5.22/9    6.44/14   7.31/13   8.30/11  10.18/14  10.50/25  11.55/10  13.01/10  14.37/9   16.38/7   17.24/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.51/46   1.20/4    1.29/19   0.45/19   0.23/11   0.34/22   1.22/55   0.47/3    0.59/17   1.48/39   0.32/1*   1.05/2    1.06/10   1.36/31   2.01/10   0.46/2  
                                         17.33/7  
                                          0.09/7  
  8 Hanč Petr                      17.40  0.42/9    2.04/6    3.55/26   4.40/24   5.03/18   5.33/11   6.27/10   7.17/9    8.10/8    9.44/7   10.18/15  11.55/10  12.56/8   14.29/8   16.38/7   17.31/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.42/9    1.22/7    1.51/48   0.45/19   0.23/11   0.30/11   0.54/18   0.50/4    0.53/5    1.34/12   0.34/2    1.37/10   1.01/2    1.33/26   2.09/22   0.53/16 
                                         17.40/8  
                                          0.09/7  
  9 Schmiedeberg Nils              17.48  0.43/15   2.10/16   3.34/9    4.13/6    4.38/7    5.08/6    6.02/6    6.54/6    7.57/6    9.47/8    9.17/4   11.26/7   12.48/7   14.20/7   16.49/9   17.39/9  
    Turbine Neubrandenburg                0.43/15   1.27/21   1.24/5    0.39/4    0.25/25   0.30/11   0.54/18   0.52/11   1.03/31   1.50/42       /     2.09/16   1.22/36   1.32/25   2.29/46   0.50/11 
                                         17.48/9  
                                          0.09/7  
 10 Martan Jiří                    18.06  0.46/23   2.12/20   3.40/13   4.43/28   5.06/22   5.38/14   6.28/11   7.19/10   9.17/23  10.50/21  11.28/38  12.40/17  13.46/14  15.07/11  17.02/10  17.56/10 
    OK Harcov                             0.46/23   1.26/19   1.28/15   1.03/51   0.23/11   0.32/18   0.50/8    0.51/10   1.58/56   1.33/10   0.38/5    1.12/5    1.06/10   1.21/8    1.55/3    0.54/21 
                                         18.06/10 
                                          0.10/29 
 10 Cych Piotr                     18.06  0.46/23   2.15/23   3.43/15   4.26/14   4.54/14   5.55/20   6.49/17   7.39/15   8.36/14  10.03/11   9.36/8   11.37/8   12.59/9   15.03/10  17.04/11  17.57/11 
    TwardoGóra                            0.46/23   1.29/24   1.28/15   0.43/16   0.28/37   1.01/47   0.54/18   0.50/4    0.57/14   1.27/5        /     2.01/11   1.22/36   2.04/47   2.01/10   0.53/16 
                                         18.06/10 
                                          0.09/7  
 12 Kalous Vladislav               18.27  0.44/21   2.08/13   3.47/20   4.26/14   4.52/13   5.38/14   6.44/14   7.39/15   8.33/12  10.10/13   9.56/10  12.06/12  13.55/18  15.15/14  17.33/12  18.19/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.44/21   1.24/13   1.39/35   0.39/4    0.26/30   0.46/41   1.06/45   0.55/19   0.54/8    1.37/17       /     2.10/18   1.49/58   1.20/7    2.18/37   0.46/2  
                                         18.27/12 
                                          0.08/1* 
 13 Vajc Jan                       18.35  0.43/15   2.05/8    3.30/5    4.18/11   4.49/11   5.43/16   7.08/27   8.11/25   9.04/20  10.43/18  10.22/16  12.49/19  13.50/15  15.11/13  17.37/14  18.26/13 
    OK Chrastava                          0.43/15   1.22/7    1.25/6    0.48/32   0.31/46   0.54/44   1.25/56   1.03/46   0.53/5    1.39/23       /     2.27/46   1.01/2    1.21/8    2.26/44   0.49/8  
                                         18.35/13 
                                          0.09/7  
 14 Kheil Radim                    18.36  0.48/32   2.29/38   3.57/28   4.41/25   5.09/24   5.46/18   6.54/21   7.55/21   9.04/20  10.44/19  11.27/36  12.34/15  13.52/17  15.17/15  17.35/13  18.26/13 
    TJ Spartak První Brněnská             0.48/32   1.41/37   1.28/15   0.44/18   0.28/37   0.37/30   1.08/47   1.01/37   1.09/40   1.40/27   0.43/10   1.07/4    1.18/31   1.25/17   2.18/37   0.51/13 
                                         18.36/14 
                                          0.10/29 
 14 Janovský Tomáš                 18.36  0.47/29   3.49/59   5.24/55   6.19/52   6.40/48   7.09/45   8.03/42   9.02/42   9.50/36  11.39/34  11.10/29  13.18/26  14.19/22  15.43/17  17.38/15  18.26/13 
    SK Praga Praha                        0.47/29   3.02/59   1.35/27   0.55/45   0.21/1*   0.29/8    0.54/18   0.59/31   0.48/1*   1.49/41       /     2.08/15   1.01/2    1.24/14   1.55/3    0.48/6  
                                         18.36/14 
                                          0.10/29 
 16 Starosta Pavel                 18.47  0.53/50   2.17/24   3.48/22   4.30/18   4.58/16   5.29/10   6.30/12   7.24/11   8.26/10   9.55/10   9.30/6   11.39/9   13.02/11  15.30/16  17.46/17  18.38/16 
    TJ Sokol Vizovice                     0.53/50   1.24/13   1.31/22   0.42/15   0.28/37   0.31/14   1.01/39   0.54/16   1.02/27   1.29/6        /     2.09/16   1.23/40   2.28/54   2.16/30   0.52/15 
                                         18.47/16 
                                          0.09/7  
 17 Kříž Lukáš                     18.57  0.52/47   2.21/31   3.43/15   4.26/14   5.32/33   6.03/27   6.49/17   7.39/15   8.35/13  10.29/15  11.05/26  12.10/13  13.30/12  15.07/11  17.41/16  18.49/17 
    OOB Třebíč                            0.52/47   1.29/24   1.22/3    0.43/16   1.06/52   0.31/14   0.46/2    0.50/4    0.56/13   1.54/46   0.36/3    1.05/2    1.20/32   1.37/33   2.34/49   1.08/60 
                                         18.57/17 
                                          0.08/1* 
 18 Boudný Jan                     19.01  0.40/4    2.01/2    3.24/2    4.03/2    5.12/25   6.31/33   7.24/31   8.21/28   9.21/25  11.28/32  11.07/28  13.18/26  14.45/33  15.57/22  18.00/21  18.53/19 
    AC Sparta Praha                       0.40/4    1.21/6    1.23/4    0.39/4    1.09/54   1.19/56   0.53/13   0.57/27   1.00/22   2.07/51       /     2.11/19   1.27/48   1.12/2    2.03/14   0.53/16 
                                         19.01/18 
                                          0.08/1* 
 19 Kazda Jiří                     19.02  0.38/2    2.11/18   3.37/12   4.41/25   5.07/23   5.35/12   6.52/19   7.45/18   8.40/16  10.06/12   9.40/9   13.11/25  14.14/20  15.50/19  17.57/19  18.52/18 
    Sportcentrum Jičín                    0.38/2    1.33/31   1.26/8    1.04/52   0.26/30   0.28/6    1.17/52   0.53/14   0.55/12   1.26/3        /     3.31/56   1.03/7    1.36/31   2.07/17   0.55/26 
                                         19.02/19 
                                          0.10/29 
 20 Klícha Martin                  19.06  0.42/9    2.18/27   3.58/29   4.38/23   5.03/18   6.00/23   6.53/20   7.54/20   8.56/18  10.36/17  10.17/14  12.55/21  14.40/27  15.52/20  17.54/18  18.56/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.42/9    1.36/33   1.40/37   0.40/9    0.25/25   0.57/45   0.53/13   1.01/37   1.02/27   1.40/27       /     2.38/49   1.45/57   1.12/2    2.02/12   1.02/48 
                                         19.06/20 
                                          0.10/29 
 21 Pachner Pavel                  19.07  0.46/23   2.08/13   3.46/19   4.43/28   5.05/21   5.44/17   6.42/13   7.38/14   8.39/15  10.47/20  10.23/17  12.38/16  13.51/16  15.46/18  17.59/20  18.57/21 
    VSK Slavia TU Liberec                 0.46/23   1.22/7    1.38/34   0.57/48   0.22/4    0.39/33   0.58/31   0.56/22   1.01/24   2.08/53       /     2.15/30   1.13/20   1.55/45   2.13/26   0.58/39 
                                         19.07/21 
                                          0.10/29 
 22 Holas Tomáš                    19.15  0.52/47   2.18/27   3.47/20   4.24/12   4.46/9    5.56/22   6.58/24   7.57/22   9.16/22  10.53/23  10.32/20  12.45/18  14.08/19  16.07/25  18.09/22  19.05/22 
    SK Jamnice                            0.52/47   1.26/19   1.29/19   0.37/2    0.22/4    1.10/51   1.02/42   0.59/31   1.19/48   1.37/17       /     2.13/25   1.23/40   1.59/46   2.02/12   0.56/31 
                                         19.15/22 
                                          0.10/29 
 23 Wohanka Petr                   19.18  0.45/22   2.47/48   4.21/38   5.09/37   6.30/47   6.58/42   8.06/44   9.03/43   9.55/38  11.45/38  11.18/32  13.33/32  14.41/29  15.56/21  18.15/24  19.08/23 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.45/22   2.02/53   1.34/25   0.48/32   1.21/57   0.28/6    1.08/47   0.57/27   0.52/4    1.50/42       /     2.15/30   1.08/13   1.15/5    2.19/39   0.53/16 
                                         19.18/23 
                                          0.10/29 
 24 Koťátko Zdeněk                 19.19  0.41/6    2.04/6    3.30/5    4.11/4    5.22/28   6.07/28   6.55/22   7.47/19   8.57/19  10.34/16  10.12/13  12.33/14  13.43/13  16.15/27  18.12/23  19.09/24 
    Sportcentrum Jičín                    0.41/6    1.23/10   1.26/8    0.41/14   1.11/55   0.45/39   0.48/5    0.52/11   1.10/44   1.37/17       /     2.21/44   1.10/16   2.32/57   1.57/6    0.57/36 
                                         19.19/24 
                                          0.10/29 
 25 Kopecký Pavel                  19.20  0.57/57   2.51/49   4.37/43   5.29/43   5.57/39   6.35/35   7.41/38   8.42/36   9.51/37  11.50/40  11.23/34  13.35/34  14.57/36  16.18/29  18.25/26  19.11/25 
    USK Praha                             0.57/57   1.54/49   1.46/45   0.52/38   0.28/37   0.38/32   1.06/45   1.01/37   1.09/40   1.59/47       /     2.12/21   1.22/36   1.21/8    2.07/17   0.46/2  
                                         19.20/25 
                                          0.09/7  
 26 Jalový Vlastimil               19.22  0.40/4    2.12/20   3.49/23   4.35/21   5.59/40   6.34/34   7.29/33   8.24/30   9.23/27  11.08/27  10.47/23  13.04/23  14.24/24  15.58/23  18.19/25  19.13/26 
    SK Radioklub Blansko                  0.40/4    1.32/30   1.37/31   0.46/22   1.24/58   0.35/25   0.55/24   0.55/19   0.59/17   1.45/34       /     2.17/35   1.20/32   1.34/27   2.21/42   0.54/21 
                                         19.22/26 
                                          0.09/7  
 27 Zháňal Jan                     19.31  0.48/32   2.23/32   4.10/33   4.56/32   5.20/27   6.01/24   7.02/25   8.03/24   9.23/27  10.54/24  10.32/20  12.49/19  14.18/21  16.25/31  18.39/28  19.22/27 
    OOB Třebíč                            0.48/32   1.35/32   1.47/46   0.46/22   0.24/22   0.41/34   1.01/39   1.01/37   1.20/49   1.31/9        /     2.17/35   1.29/51   2.07/49   2.14/27   0.43/1* 
                                         19.31/27 
                                          0.09/7  
 28 Zuzánek Zdeněk                 19.39  0.43/15   2.06/11   5.19/54   5.56/50   6.24/45   7.34/49   8.23/47   9.09/45  10.08/43  11.54/41  11.28/38  13.41/37  14.40/27  16.17/28  18.27/27  19.29/28 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.43/15   1.23/10   3.13/57   0.37/2    0.28/37   1.10/51   0.49/7    0.46/1*   0.59/17   1.46/36       /     2.13/25   0.59/1*   1.37/33   2.10/24   1.02/48 
                                         19.39/28 
                                          0.10/29 
 29 Janda Martin                   19.48  0.48/32   2.18/27   3.45/18   4.33/19   5.46/37   6.52/41   7.39/36   8.35/33   9.29/30  11.47/39  11.18/32  13.30/31  14.44/30  16.13/26  18.42/30  19.38/29 
    KOB Dobruška                          0.48/32   1.30/27   1.27/12   0.48/32   1.13/56   1.06/50   0.47/3    0.56/22   0.54/8    2.18/58       /     2.12/21   1.14/23   1.29/21   2.29/46   0.56/31 
                                         19.48/29 
                                          0.10/29 
 30 Hodek Michal                   19.51  0.48/32   2.27/36   4.11/34   5.07/36   5.29/30   6.11/29   7.06/26   8.18/27   9.23/27  11.06/26  10.48/24  13.18/26  14.53/35  16.23/30  18.40/29  19.42/30 
    KOB TRETRA Praha                      0.48/32   1.39/34   1.44/40   0.56/47   0.22/4    0.42/35   0.55/24   1.12/58   1.05/35   1.43/30       /     2.30/47   1.35/54   1.30/24   2.17/33   1.02/48 
                                         19.51/30 
                                          0.09/7  
 31 Vokurka Jan                    19.52  0.56/55   2.54/51   4.44/47   5.31/44   6.01/41   6.36/36   7.37/34   8.41/35   9.43/33  11.29/33  11.14/30  13.34/33  14.47/34  16.05/24  18.42/30  19.42/30 
    OK Harcov                             0.56/55   1.58/51   1.50/47   0.47/27   0.30/45   0.35/25   1.01/39   1.04/48   1.02/27   1.46/36       /     2.20/41   1.13/20   1.18/6    2.37/53   1.00/45 
                                         19.52/31 
                                          0.10/29 
 32 Khel Richard                   19.53  0.54/51   2.41/46   4.36/42   5.28/42   5.56/38   6.27/32   7.21/29   8.29/31   9.39/32  11.41/35  11.23/34  13.36/35  14.44/30  16.28/32  18.47/32  19.45/32 
    AC Sparta Praha                       0.54/51   1.47/45   1.55/49   0.52/38   0.28/37   0.31/14   0.54/18   1.08/57   1.10/44   2.02/49       /     2.13/25   1.08/13   1.44/38   2.19/39   0.58/39 
                                         19.53/32 
                                          0.08/1* 
 33 Šabatka Petr                   19.55  0.43/15   2.02/4    5.27/56   6.19/52   6.42/49   7.09/45   8.05/43   8.59/41  10.05/41  11.43/37  11.27/36  13.38/36  15.03/37  16.41/35  18.57/34  19.46/33 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.43/15   1.19/3    3.25/58   0.52/38   0.23/11   0.27/3    0.56/28   0.54/16   1.06/36   1.38/20       /     2.11/19   1.25/46   1.38/35   2.16/30   0.49/8  
                                         19.55/33 
                                          0.09/7  
 34 Novák Daniel                   20.00  0.50/40   2.17/24   3.54/25   4.41/25   5.03/18   5.37/13   6.25/9    7.25/12   8.48/17  10.55/25  10.31/19  13.09/24  14.19/22  16.57/38  18.57/34  19.51/34 
    OK Doksy                              0.50/40   1.27/21   1.37/31   0.47/27   0.22/4    0.34/22   0.48/5    1.00/35   1.23/52   2.07/51       /     2.38/49   1.10/16   2.38/58   2.00/8    0.54/21 
                                         20.00/34 
                                          0.09/7  
 35 Hanzl Tomáš                    20.04  0.43/15   2.13/22   3.44/17   4.36/22   5.01/17   5.53/19   6.46/16   8.33/32   9.32/31  11.11/29  10.46/22  13.03/22  14.30/25  16.55/37  19.00/38  19.55/35 
    Sportcentrum Jičín                    0.43/15   1.30/27   1.31/22   0.52/38   0.25/25   0.52/43   0.53/13   1.47/60   0.59/17   1.39/23       /     2.17/35   1.27/48   2.25/53   2.05/16   0.55/26 
                                         20.04/35 
                                          0.09/7  
 36 Špicar Petr                    20.05  0.42/9    3.23/56   4.58/52   5.45/49   6.51/51   7.34/49   8.26/49   9.31/49  10.32/47  12.05/43  11.44/41  13.56/38  15.23/39  17.02/39  18.58/37  19.55/35 
    Sportcentrum Jičín                    0.42/9    2.41/58   1.35/27   0.47/27   1.06/52   0.43/36   0.52/11   1.05/50   1.01/24   1.33/10       /     2.12/21   1.27/48   1.39/36   1.56/5    0.57/36 
                                         20.05/36 
                                          0.10/29 
 36 Härtelt Daniel                 20.05  0.47/29   2.26/34   3.55/26   4.34/20   4.57/15   5.55/20   7.24/31   8.42/36  10.20/44  12.03/42  11.41/40  13.57/39  15.10/38  16.35/33  18.52/33  19.55/35 
    SSV Planeta Radebeul                  0.47/29   1.39/34   1.29/19   0.39/4    0.23/11   0.58/46   1.29/57   1.18/59   1.38/55   1.43/30       /     2.16/33   1.13/20   1.25/17   2.17/33   1.03/54 
                                         20.05/36 
                                          0.10/29 
 38 Pavlačka Ondřej                20.08  0.46/23   3.24/57   4.50/49   5.37/45   6.05/42   7.07/44   7.59/41   9.06/44  10.06/42  11.42/36  11.17/31  13.29/30  14.44/30  16.36/34  18.57/34  19.59/38 
    SKOB Odry                             0.46/23   2.38/57   1.26/8    0.47/27   0.28/37   1.02/48   0.52/11   1.07/55   1.00/22   1.36/14       /     2.12/21   1.15/25   1.52/41   2.21/42   1.02/48 
                                         20.08/38 
                                          0.09/7  
 39 Štregl Petr                    20.37  0.49/38   2.39/43   4.46/48   5.40/47   6.06/44   6.41/38   7.39/36   8.36/34   9.44/34  11.22/30  12.04/44  13.20/29  14.37/26  16.45/36  19.25/39  20.27/39 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.49/38   1.50/47   2.07/55   0.54/44   0.26/30   0.35/25   0.58/31   0.57/27   1.08/39   1.38/20   0.42/9    1.16/7    1.17/27   2.08/50   2.40/54   1.02/48 
                                         20.37/39 
                                          0.10/29 
 40 Bučánek Antonín                21.11  0.42/9    2.05/8    3.31/7    4.17/10   4.40/8    5.06/4    5.59/4    6.49/4    8.23/9    9.49/9    9.26/5   15.19/50  16.36/48  18.05/43  20.05/40  21.01/40 
    SKOB Odry                             0.42/9    1.23/10   1.26/8    0.46/22   0.23/11   0.26/2    0.53/13   0.50/4    1.34/54   1.26/3        /     5.53/60   1.17/27   1.29/21   2.00/8    0.56/31 
                                         21.11/40 
                                          0.10/29 
 41 Gajda Jan                      21.24  0.54/51   2.41/46   4.26/39   5.16/38   5.39/35   6.16/30   7.16/28   8.15/26   9.18/24  10.52/22  10.28/18  14.47/43  15.58/41  17.47/41  20.13/41  21.12/41 
    USK Praha                             0.54/51   1.47/45   1.45/43   0.50/37   0.23/11   0.37/30   1.00/37   0.59/31   1.03/31   1.34/12       /     4.19/58   1.11/19   1.49/40   2.26/44   0.59/44 
                                         21.24/41 
                                          0.12/59 
 42 Hradecký Jaroslav              21.26  0.46/23   2.37/42   4.11/34   5.04/34   5.31/32   6.44/40   7.43/39   8.44/38   9.47/35  11.26/31  11.06/27  15.01/46  16.11/44  18.16/47  20.20/42  21.16/42 
    OK Doksy                              0.46/23   1.51/48   1.34/25   0.53/43   0.27/35   1.13/54   0.59/36   1.01/37   1.03/31   1.39/23       /     3.55/57   1.10/16   2.05/48   2.04/15   0.56/31 
                                         21.26/42 
                                          0.10/29 
 43 Doucha Jiří                    21.28  0.46/23   2.53/50   4.28/40   5.16/38   7.52/57   8.36/55   9.34/55  10.35/55  11.48/54  13.27/53  13.07/52  15.32/52  16.55/52  18.19/49  20.29/44  21.18/43 
    TJ Start Náchod                       0.46/23   2.07/54   1.35/27   0.48/32   2.36/60   0.44/37   0.58/31   1.01/37   1.13/47   1.39/23       /     2.25/45   1.23/40   1.24/14   2.10/24   0.49/8  
                                         21.28/43 
                                          0.10/29 
 43 KopecTomáš                     21.28  1.03/59   2.58/53   4.54/51   6.32/54   7.00/52   7.35/51   8.52/51   9.53/51  11.04/49  13.13/51  13.53/56  15.07/49  16.22/46  17.44/40  20.20/42  21.18/43 
    VSK VŠB TU Ostrava                    1.03/59   1.55/50   1.56/50   1.38/57   0.28/37   0.35/25   1.17/52   1.01/37   1.11/46   2.09/54   0.40/7    1.14/6    1.15/25   1.22/12   2.36/51   0.58/39 
                                         21.28/43 
                                          0.10/29 
 45 Nemšovský Petr                 21.35  1.44/60   3.11/55   4.53/50   6.02/51   6.27/46   7.29/48   9.10/54  10.09/53  11.18/51  13.00/48  12.44/49  15.04/48  16.26/47  18.20/51  20.29/44  21.25/45 
    SK Praga Praha                        1.44/60   1.27/21   1.42/38   1.09/56   0.25/25   1.02/48   1.41/59   0.59/31   1.09/40   1.42/29       /     2.20/41   1.22/36   1.54/43   2.09/22   0.56/31 
                                         21.35/45 
                                          0.10/29 
 46 Schröter Pavel                 21.45  0.54/51   2.40/45   4.19/37   7.14/57   7.36/54   8.00/53   9.00/52  10.06/52  11.00/48  13.09/50  12.47/50  15.03/47  16.39/49  18.14/46  20.31/46  21.36/46 
    OK Harcov                             0.54/51   1.46/43   1.39/35   2.55/59   0.22/4    0.24/1*   1.00/37   1.06/52   0.54/8    2.09/54       /     2.16/33   1.36/55   1.35/29   2.17/33   1.05/57 
                                         21.45/46 
                                          0.09/7  
 47 Kožina Petr                    21.50  0.56/55   2.54/51   4.37/43   5.44/48   7.38/55   8.51/57   9.44/56  10.38/56  11.36/52  13.29/54  13.10/53  15.28/51  16.51/51  18.19/49  20.39/47  21.39/47 
    SK Praga Praha                        0.56/55   1.58/51   1.43/39   1.07/54   1.54/59   1.13/54   0.53/13   0.54/16   0.58/15   1.53/44       /     2.18/40   1.23/40   1.28/19   2.20/41   1.00/45 
                                         21.50/47 
                                          0.11/53 
 48 Wohanka Pavel                  21.51  0.49/38   2.20/30   4.05/30   4.53/31   5.17/26   6.02/25   7.23/30   8.23/29   9.21/25  11.09/28  11.52/42  13.58/40  16.40/50  18.08/45  20.49/49  21.42/48 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.49/38   1.31/29   1.45/43   0.48/32   0.24/22   0.45/39   1.21/54   1.00/35   0.58/15   1.48/39   0.43/10   2.06/13   2.42/60   1.28/19   2.41/55   0.53/16 
                                         21.51/48 
                                          0.09/7  
 49 Lexa Matěj                     21.53  0.47/29   2.28/37   4.05/30   4.52/30   5.27/29   7.02/43   7.58/40   8.54/40  11.16/50  13.00/48  12.39/48  14.56/44  16.00/42  18.18/48  20.49/49  21.44/49 
    SK Žabovřesky Brno                    0.47/29   1.41/37   1.37/31   0.47/27   0.35/49   1.35/59   0.56/28   0.56/22   2.22/58   1.44/33       /     2.17/35   1.04/8    2.18/52   2.31/48   0.55/26 
                                         21.53/49 
                                          0.09/7  
 50 Nitsch Karel                   21.57  0.42/9    2.26/34   4.28/40   5.20/40   6.05/42   6.40/37   7.38/35   8.44/38  10.04/39  12.06/44  11.52/42  14.30/41  16.04/43  17.57/42  20.46/48  21.46/50 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           0.42/9    1.44/40   2.02/52   0.52/38   0.45/50   0.35/25   0.58/31   1.06/52   1.20/49   2.02/49       /     2.38/49   1.34/53   1.53/42   2.49/57   1.00/45 
                                         21.57/50 
                                          0.11/53 
 51 Zakouřil Václav                22.08  0.41/6    2.24/33   4.42/45   5.22/41   5.45/36   6.17/31   8.14/45   9.10/46  10.04/39  12.30/46  12.09/46  14.39/42  15.56/40  18.07/44  20.53/51  21.57/51 
    USK Praha                             0.41/6    1.43/39   2.18/56   0.40/9    0.23/11   0.32/18   1.57/60   0.56/22   0.54/8    2.26/59       /     2.30/47   1.17/27   2.11/51   2.46/56   1.04/56 
                                         22.08/51 
                                          0.11/53 
 52 Špacír Jan                     22.13  0.42/9    2.06/11   3.34/9    4.13/6    4.36/4    6.02/25   6.57/23   7.59/23  11.47/53  13.16/52  13.00/51  15.54/56  17.17/55  18.58/52  21.12/52  22.03/52 
    SK Univerzity Palackého Olomouc       0.42/9    1.24/13   1.28/15   0.39/4    0.23/11   1.26/58   0.55/24   1.02/44   3.48/59   1.29/6        /     2.54/54   1.23/40   1.41/37   2.14/27   0.51/13 
                                         22.13/52 
                                          0.10/29 
 53 Korecký Miroslav               23.01  0.54/51   4.29/60   6.13/58   7.10/56   7.43/56   9.04/58   9.59/58  11.04/58  12.05/56  13.48/55  13.23/54  15.40/54  17.09/54  19.40/54  21.54/53  22.52/53 
    KOB Temelín                           0.54/51   3.35/60   1.44/40   0.57/48   0.33/48   1.21/57   0.55/24   1.05/50   1.01/24   1.43/30       /     2.17/35   1.29/51   2.31/56   2.14/27   0.58/39 
                                         23.01/53 
                                          0.09/7  
 54 Bohuslav Václav                23.08  0.50/40   2.34/39   4.18/36   5.03/33   5.29/30   6.41/38   8.14/45   9.16/47  10.25/45  12.18/45  12.05/45  14.57/45  16.14/45  19.49/55  21.56/54  22.59/54 
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.50/40   1.44/40   1.44/40   0.45/19   0.26/30   1.12/53   1.33/58   1.02/44   1.09/40   1.53/44       /     2.52/53   1.17/27   3.35/60   2.07/17   1.03/54 
                                         23.08/54 
                                          0.09/7  
 55 Ježek Lukáš                    23.15  0.50/40   2.36/41   4.42/45   5.37/45   6.42/49   7.16/47   8.24/48   9.27/48  10.30/46  12.40/47  12.28/47  15.34/53  16.55/52  19.24/53  21.58/55  23.05/55 
    OK Chrastava                          0.50/40   1.46/43   2.06/53   0.55/45   1.05/51   0.34/22   1.08/47   1.03/46   1.03/31   2.10/56       /     3.06/55   1.21/35   2.29/55   2.34/49   1.07/59 
                                         23.15/55 
                                          0.10/29 
 56 Procházka Tomáš                23.35  0.38/2    2.03/5    6.35/59   9.12/60   9.37/60  10.09/60  11.21/60  12.18/60  13.49/59  15.25/58  15.04/57  17.19/57  18.26/57  19.50/56  22.26/56  23.24/56 
    SK Kotlářka Praha                     0.38/2    1.25/17   4.32/60   2.37/58   0.25/25   0.32/18   1.12/51   0.57/27   1.31/53   1.36/14       /     2.15/30   1.07/12   1.24/14   2.36/51   0.58/39 
                                         23.35/56 
                                          0.11/53 
 57 Pilař Karel                    24.22  1.00/58   2.39/43   6.42/60   7.47/58   8.09/58   8.41/56   9.46/57  10.38/56  11.59/55  13.58/56  13.33/55  15.46/55  17.42/56  21.00/58  23.17/57  24.11/57 
    KČT Aš                                1.00/58   1.39/34   4.03/59   1.05/53   0.22/4    0.32/18   1.05/44   0.52/11   1.21/51   1.59/47       /     2.13/25   1.56/59   3.18/59   2.17/33   0.54/21 
                                         24.22/57 
                                          0.11/53 
 58 Vokál Vojtěch                  25.33  0.50/40   3.06/54   5.03/53   7.59/59   8.25/59   9.11/59  10.21/59  11.28/59  12.34/58  14.47/57  15.35/59  17.36/58  19.02/58  20.56/57  24.17/58  25.22/58 
    OK Chrastava                          0.50/40   2.16/55   1.57/51   2.56/60   0.26/30   0.46/41   1.10/50   1.07/55   1.06/36   2.13/57   0.48/12   2.01/11   1.26/47   1.54/43   3.21/59   1.05/57 
                                         25.33/58 
                                          0.11/53 
 59 Janeček Jura                   26.45  0.50/40   2.34/39   4.09/32   5.06/35   5.37/34   8.04/54   9.08/53  10.14/54  12.27/57  15.29/59  15.25/58  19.48/60  21.08/60  22.37/60  25.41/59  26.36/59 
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.50/40   1.44/40   1.35/27   0.57/48   0.31/46   2.27/60   1.04/43   1.06/52   2.13/57   3.02/60       /     4.23/59   1.20/32   1.29/21   3.04/58   0.55/26 
                                         26.45/59 
                                          0.09/7  
 60 Kučera Petr                    27.34  0.52/47   3.26/58   5.32/57   6.39/55   7.06/53   7.50/52   8.48/50   9.52/50  14.49/60  16.34/60  16.28/60  19.09/59  20.45/59  22.30/59  26.20/60  27.22/60 
    VŠSK MFF UK Praha                     0.52/47   2.34/56   2.06/53   1.07/54   0.27/35   0.44/37   0.58/31   1.04/48   4.57/60   1.45/34       /     2.41/52   1.36/55   1.45/39   3.50/60   1.02/48 
                                         27.34/60 
                                          0.12/59 
    Zajíc Vítězslav            DISK       0.49/     2.18/     4.33/     5.20/     5.56/     6.57/     7.54/     8.53/    11.13/    12.57/    12.35/    15.06/    16.37/    18.28/         /    22.14/   
    KOB TRETRA Praha                      0.49/     1.29/     2.15/     0.47/     0.36/     1.01/     0.57/     0.59/     2.20/     1.44/         /     2.31/     1.31/     1.51/         /         /   
                                         22.24/   
                                          0.10/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        2.2km   65m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-40      4-45      5-80      6-47      7-38      8-81      9-53     10-57     11-61     12-74     13-63     14-100   
  1 Bašus Petr                     14.51  0.34/11   2.02/2    4.12/1*   5.23/1*   6.01/1*   7.30/1*   9.02/5   10.21/1*  10.55/1*  11.23/1*  11.53/2   12.42/2   13.27/2   14.42/1*  14.51/1* 
    AC Sparta Praha                       0.34/11   1.28/1*   2.10/1*   1.11/10   0.38/8    1.29/1*   1.32/33   1.19/2    0.34/1*   0.28/18   0.30/5    0.49/1*   0.45/3    1.15/1*   0.09/8  
  1 Drahoňovský Aleš               14.51  0.30/1*   2.01/1*   4.26/3    5.27/3    6.08/3    7.45/3    9.10/6   10.29/3   11.03/3   11.24/3   11.51/1*  12.41/1*  13.24/1*  14.42/1*  14.51/1* 
    OOB TJ Turnov                         0.30/1*   1.31/2    2.25/6    1.01/2    0.41/11   1.37/6    1.25/30   1.19/2    0.34/1*   0.21/1*   0.27/1*   0.50/3    0.43/2    1.18/7    0.09/8  
  3 Voráček Michal                 14.53  0.31/4    2.09/7    4.24/2    5.24/2    6.05/2    7.41/2    8.06/1*  10.22/2   10.56/2   11.23/1*  11.54/3   12.48/3   13.30/3   14.45/3   14.53/3  
    SK Praga Praha                        0.31/4    1.38/9    2.15/3    1.00/1*   0.41/11   1.36/4    0.25/2    2.16/13   0.34/1*   0.27/16   0.31/9    0.54/6    0.42/1*   1.15/1*   0.08/1* 
  4 Kořínek Tomáš                  15.33  0.31/4    2.11/10   4.52/9    5.54/8    6.30/8    8.05/5    8.30/3   10.42/5   11.24/5   11.47/4   12.15/4   13.04/4   14.08/4   15.25/4   15.33/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.31/4    1.40/11   2.41/14   1.02/3    0.36/3    1.35/3    0.25/2    2.12/11   0.42/14   0.23/2    0.28/2    0.49/1*   1.04/26   1.17/6    0.08/1* 
  5 Karvánek Matouš                15.38  0.33/10   2.09/7    4.31/4    5.35/4    6.14/4    7.46/4    8.14/2   10.37/4   11.21/4   11.56/5   12.27/5   13.19/5   14.14/5   15.30/5   15.38/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.33/10   1.36/7    2.22/5    1.04/4    0.39/9    1.32/2    0.28/4    2.23/16   0.44/18   0.35/34   0.31/9    0.52/5    0.55/15   1.16/4    0.08/1* 
  6 Blahuta Marek                  15.40  0.31/4    2.07/5    4.34/6    5.51/7    6.28/6    8.25/9    8.48/4   11.07/8   11.42/8   12.08/7   12.37/7   13.28/7   14.16/7   15.32/6   15.40/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     0.31/4    1.36/7    2.27/7    1.17/16   0.37/7    1.57/25   0.23/1*   2.19/14   0.35/4    0.26/9    0.29/4    0.51/4    0.48/5    1.16/4    0.08/1* 
  7 Skřička Jan                    15.46  0.36/18   2.19/12   4.33/5    5.47/5    6.29/7    8.11/6    9.38/12  10.52/6   11.31/6   12.01/6   12.31/6   13.25/6   14.14/5   15.35/7   15.46/7  
    TJ Tesla Brno                         0.36/18   1.43/13   2.14/2    1.14/12   0.42/14   1.42/9    1.27/31   1.14/1*   0.39/7    0.30/22   0.30/5    0.54/6    0.49/6    1.21/10   0.11/20 
  8 Chrást Tomáš                   16.51  0.35/14   2.27/17   4.56/11   6.16/11   7.05/12   8.41/12   9.11/7   11.47/11  12.27/10  12.57/10  13.30/10  14.29/9   15.16/8   16.40/8   16.51/8  
    SK Studenec                           0.35/14   1.52/19   2.29/8    1.20/17   0.49/22   1.36/4    0.30/5    2.36/24   0.40/11   0.30/22   0.33/18   0.59/12   0.47/4    1.24/12   0.11/20 
  9 Zlámal Petr                    17.07  0.31/4    2.06/4    5.07/16   6.17/12   6.52/11   8.32/10   9.11/7   11.38/9   12.22/9   12.54/9   13.26/9   14.22/8   15.27/9   16.57/9   17.07/9  
    Sportcentrum Jičín                    0.31/4    1.35/5    3.01/24   1.10/8    0.35/2    1.40/8    0.39/10   2.27/17   0.44/18   0.32/29   0.32/15   0.56/9    1.05/27   1.30/15   0.10/16 
 10 Vrabec Ondřej                  17.30  0.38/25   2.20/13   4.49/8    5.56/9    6.30/8    8.15/7    9.45/13  11.05/7   11.41/7   12.08/7   12.38/8   14.39/10  15.47/10  17.20/10  17.30/10 
    AC Sparta Praha                       0.38/25   1.42/12   2.29/8    1.07/6    0.34/1*   1.45/13   1.30/32   1.20/4    0.36/6    0.27/16   0.30/5    2.01/43   1.08/29   1.33/23   0.10/16 
 11 Vlček Petr                     17.54  0.30/1*   2.24/15   4.39/7    5.49/6    6.25/5    8.36/11  10.19/19  11.45/10  12.56/11  13.22/11  13.50/11  15.00/11  16.27/13  17.45/11  17.54/11 
    KOB Děčín                             0.30/1*   1.54/22   2.15/3    1.10/8    0.36/3    2.11/34   1.43/35   1.26/5    1.11/37   0.26/9    0.28/2    1.10/29   1.27/39   1.18/7    0.09/8  
 12 Čech Ladislav                  18.00  0.35/14   2.07/5    5.07/16   6.21/13   7.47/21   9.26/20  10.07/16  12.54/19  13.29/16  13.55/16  14.27/16  15.34/16  16.24/12  17.52/12  18.00/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.35/14   1.32/3    3.00/23   1.14/12   1.26/42   1.39/7    0.41/11   2.47/34   0.35/4    0.26/9    0.32/15   1.07/25   0.50/7    1.28/14   0.08/1* 
 13 Sládek Jan                     18.02  0.36/18   2.21/14   4.59/12   6.25/15   7.13/14   8.58/14   9.36/11  12.20/14  13.00/12  13.23/12  14.22/13  15.18/12  16.19/11  17.52/12  18.02/13 
    KOB TRETRA Praha                      0.36/18   1.45/14   2.38/12   1.26/24   0.48/20   1.45/13   0.38/8    2.44/31   0.40/11   0.23/2    0.59/43   0.56/9    1.01/24   1.33/23   0.10/16 
 14 Musil Pavel                    18.09  0.31/4    2.09/7    5.10/18   6.23/14   7.09/13   8.55/13   9.33/10  12.04/13  13.25/15  13.53/15  14.26/14  15.33/15  16.28/14  17.58/14  18.09/14 
    Sportcentrum Jičín                    0.31/4    1.38/9    3.01/24   1.13/11   0.46/17   1.46/16   0.38/8    2.31/19   1.21/40   0.28/18   0.33/18   1.07/25   0.55/15   1.30/15   0.11/20 
 15 Prášil Ondřej                  18.11  0.43/36   2.15/11   4.59/12   6.34/16   7.22/16   9.05/15   9.50/14  12.36/15  13.22/13  13.50/14  14.34/17  15.35/17  16.29/15  18.00/15  18.11/15 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.43/36   1.32/3    2.44/15   1.35/35   0.48/20   1.43/11   0.45/14   2.46/32   0.46/22   0.28/18   0.44/39   1.01/16   0.54/14   1.31/17   0.11/20 
 16 Černý Martin                   18.17  0.41/33   2.43/30   5.53/31   7.13/27   8.02/26   9.50/24  10.35/23  13.12/23  13.51/20  14.16/20  14.47/19  15.47/18  16.37/16  18.09/16  18.17/16 
    KOB TRETRA Praha                      0.41/33   2.02/29   3.10/28   1.20/17   0.49/22   1.48/18   0.45/14   2.37/25   0.39/7    0.25/6    0.31/9    1.00/13   0.50/7    1.32/19   0.08/1* 
 17 Zavřel Michal                  18.25  0.46/38   2.36/26   5.27/20   6.42/19   7.31/18   9.22/17  10.08/17  12.47/17  13.30/17  13.55/16  14.26/14  15.26/13  16.37/16  18.16/17  18.25/17 
    TJ Loko Krnov                         0.46/38   1.50/16   2.51/21   1.15/14   0.49/22   1.51/21   0.46/16   2.39/27   0.43/17   0.25/6    0.31/9    1.00/13   1.11/34   1.39/27   0.09/8  
 18 Slavík Pavel                   18.28  0.37/22   2.34/25   5.43/27   7.03/23   7.54/25   9.39/23  10.25/22  12.55/20  13.40/18  14.05/18  14.39/18  15.51/19  16.46/18  18.17/18  18.28/18 
    TJ Start Náchod                       0.37/22   1.57/24   3.09/27   1.20/17   0.51/30   1.45/13   0.46/16   2.30/18   0.45/20   0.25/6    0.34/22   1.12/31   0.55/15   1.31/17   0.11/20 
 19 Kvapil Petr                    18.46  0.39/26   2.47/31   5.37/22   6.53/21   7.48/22   9.32/21  10.14/18  12.47/17  13.56/22  14.37/23  15.11/22  16.09/20  17.02/19  18.34/19  18.46/19 
    SOK TJ Turnov                         0.39/26   2.08/31   2.50/19   1.16/15   0.55/36   1.44/12   0.42/12   2.33/22   1.09/35   0.41/39   0.34/22   0.58/11   0.53/13   1.32/19   0.12/35 
 20 Tomeš Petr                     18.48  0.30/1*   2.05/3    4.52/9    5.59/10   6.35/10   8.17/8    9.31/9   11.50/12  13.52/21  14.32/21  15.03/21  16.29/24  17.21/23  18.39/20  18.48/20 
    SK Žabovřesky Brno                    0.30/1*   1.35/5    2.47/17   1.07/6    0.36/3    1.42/9    1.14/28   2.19/14   2.02/43   0.40/38   0.31/9    1.26/39   0.52/10   1.18/7    0.09/8  
 21 Fejk Zbyněk                    19.08  0.35/14   2.32/23   5.30/21   6.55/22   7.45/20   9.34/22  10.23/21  12.58/21  14.07/23  14.33/22  15.12/23  16.15/21  17.11/20  18.57/21  19.08/21 
    Sportcentrum Jičín                    0.35/14   1.57/24   2.58/22   1.25/23   0.50/27   1.49/20   0.49/18   2.35/23   1.09/35   0.26/9    0.39/33   1.03/20   0.56/18   1.46/34   0.11/20 
 22 Holinka Martin                 19.17  0.32/9    2.29/21   5.41/25   8.08/36   8.44/32  10.31/32  12.06/30  13.33/24  14.44/26  15.10/26  15.52/27  16.46/26  17.51/26  19.06/22  19.17/22 
    KOB Železárny Prostějov               0.32/9    1.57/24   3.12/30   2.27/41   0.36/3    1.47/17   1.35/34   1.27/6    1.11/37   0.26/9    0.42/37   0.54/6    1.05/27   1.15/1*   0.11/20 
 23 Duda Radim                     19.20  0.37/22   2.39/29   5.49/30   7.21/30   8.14/30  10.10/28  10.52/24  13.38/25  14.20/24  14.46/24  15.21/24  16.27/23  17.19/21  19.09/23  19.20/23 
    SK Kotlářka Praha                     0.37/22   2.02/29   3.10/28   1.32/32   0.53/33   1.56/24   0.42/12   2.46/32   0.42/14   0.26/9    0.35/24   1.06/24   0.52/10   1.50/38   0.11/20 
 23 Tichý Martin                   19.20  0.39/26   2.36/26   5.43/27   7.16/28   8.06/28  10.15/29  11.12/25  13.52/26  14.40/25  15.04/25  15.37/25  16.37/25  17.27/24  19.09/23  19.20/23 
    TJ OK Tolar                           0.39/26   1.57/24   3.07/26   1.33/33   0.50/27   2.09/32   0.57/22   2.40/28   0.48/26   0.24/5    0.33/18   1.00/13   0.50/7    1.42/29   0.11/20 
 25 Bejr Zdeněk                    19.22  0.35/14   2.28/19   5.05/14   6.34/16   7.19/15   9.21/16   9.52/15  12.44/16  13.23/14  13.49/13  14.20/12  15.27/14  17.34/25  19.13/25  19.22/25 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.35/14   1.53/21   2.37/10   1.29/28   0.45/16   2.02/29   0.31/7    2.52/35   0.39/7    0.26/9    0.31/9    1.07/25   2.07/44   1.39/27   0.09/8  
 26 Buzek Martin                   19.26  0.37/22   2.36/26   5.15/19   6.43/20   7.36/19   9.24/18  10.20/20  13.00/22  13.42/19  14.12/19  14.50/20  16.23/22  17.19/21  19.14/26  19.26/26 
    SK Praga Praha                        0.37/22   1.59/28   2.39/13   1.28/26   0.53/33   1.48/18   0.56/21   2.40/28   0.42/14   0.30/22   0.38/30   1.33/40   0.56/18   1.55/40   0.12/35 
 27 Pompach Petr                   20.08  0.40/29   2.26/16   5.41/25   7.11/25   7.53/24   9.58/26  11.14/26  13.56/29  15.08/30  15.44/30  16.19/30  17.20/29  18.12/27  19.56/27  20.08/27 
    OK 99 Hradec Králové                  0.40/29   1.46/15   3.15/31   1.30/30   0.42/14   2.05/30   1.16/29   2.42/30   1.12/39   0.36/37   0.35/24   1.01/16   0.52/10   1.44/33   0.12/35 
 28 Krausz Milan                   20.33  0.34/11   2.28/19   5.05/14   6.34/16   7.26/17   9.25/19  11.51/29  14.22/31  15.03/29  15.54/32  16.37/32  17.39/31  18.47/28  20.24/28  20.33/28 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           0.34/11   1.54/22   2.37/10   1.29/28   0.52/31   1.59/28   2.26/41   2.31/19   0.41/13   0.51/40   0.43/38   1.02/19   1.08/29   1.37/25   0.09/8  
 29 Karvánek Petr                  20.41  0.36/18   2.48/33   5.38/23   7.06/24   7.52/23   9.59/27  13.01/36  14.34/32  15.20/32  15.52/31  16.30/31  17.33/30  18.48/29  20.30/29  20.41/29 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.36/18   2.12/33   2.50/19   1.28/26   0.46/17   2.07/31   3.02/43   1.33/7    0.46/22   0.32/29   0.38/30   1.03/20   1.15/36   1.42/29   0.11/20 
 30 Kokaisl Tomáš                  20.42  0.34/11   2.47/31   6.05/32   7.59/34   8.46/33  10.44/33  12.35/35  14.13/30  15.16/31  15.39/29  16.12/29  17.19/28  18.59/31  20.31/30  20.42/30 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.34/11   2.13/34   3.18/32   1.54/40   0.47/19   1.58/27   1.51/37   1.38/8    1.03/32   0.23/2    0.33/18   1.07/25   1.40/40   1.32/19   0.11/20 
 31 Vaníček Tomáš                  21.00  0.43/36   2.53/34   5.40/24   7.19/29   8.11/29  10.22/30  11.14/26  13.52/26  14.54/28  15.25/28  16.00/28  17.42/32  19.01/32  20.48/31  21.00/31 
    VŠSK MFF UK Praha                     0.43/36   2.10/32   2.47/17   1.39/37   0.52/31   2.11/34   0.52/19   2.38/26   1.02/31   0.31/28   0.35/24   1.42/42   1.19/37   1.47/35   0.12/35 
 32 Filičko Marek                  21.25  0.47/39   3.01/37   5.45/29   7.11/25   8.04/27   9.57/25  11.42/28  13.54/28  14.47/27  15.17/27  15.47/26  17.03/27  18.51/30  21.17/32  21.25/32 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.47/39   2.14/35   2.44/15   1.26/24   0.53/33   1.53/23   1.45/36   2.12/11   0.53/28   0.30/22   0.30/5    1.16/35   1.48/42   2.26/43   0.08/1* 
 33 Šimša Jaromír                  21.48  0.39/26   2.31/22   7.39/39   9.01/39  10.05/39  12.20/39  14.18/40  16.11/37  16.50/34  17.20/33  17.52/33  19.06/33  20.05/33  21.37/33  21.48/33 
    VŠSK MFF UK Praha                     0.39/26   1.52/19   5.08/42   1.22/21   1.04/40   2.15/38   1.58/38   1.53/10   0.39/7    0.30/22   0.32/15   1.14/33   0.59/22   1.32/19   0.11/20 
 34 Vančura Martin                 22.09  0.40/29   3.04/38   6.47/37   8.07/35   9.02/36  11.13/35  12.16/32  15.19/34  16.58/35  17.33/35  18.10/35  19.15/34  20.15/34  21.58/34  22.09/34 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.40/29   2.24/39   3.43/38   1.20/17   0.55/36   2.11/34   1.03/25   3.03/40   1.39/41   0.35/34   0.37/28   1.05/23   1.00/23   1.43/32   0.11/20 
 35 Kubec Pavel                    22.32  0.40/29   3.05/39   6.28/36   8.11/37   9.00/35  11.26/37  12.19/33  15.19/34  17.22/37  17.56/36  18.36/36  19.37/36  20.34/35  22.21/35  22.32/35 
    TJ Stadion Nový Bor                   0.40/29   2.25/40   3.23/33   1.43/38   0.49/22   2.26/41   0.53/20   3.00/38   2.03/44   0.34/33   0.40/35   1.01/16   0.57/20   1.47/35   0.11/20 
 36 Pavlík Libor                   22.42  0.40/29   2.55/35   6.18/35   7.51/33   8.50/34  11.11/34  12.13/31  15.10/33  17.02/36  17.32/34  18.09/34  19.26/35  20.36/36  22.30/36  22.42/36 
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.40/29   2.15/36   3.23/33   1.33/33   0.59/39   2.21/40   1.02/24   2.57/36   1.52/42   0.30/22   0.37/28   1.17/37   1.10/33   1.54/39   0.12/35 
 37 Brabač Lukáš                   23.08  0.41/33   2.32/23   6.10/33   7.40/32   8.29/31  10.26/31  12.32/34  15.55/36  16.40/33  18.15/37  19.09/38  20.20/37  21.18/37  22.56/37  23.08/37 
    AC Sparta Praha                       0.41/33   1.51/17   3.38/37   1.30/30   0.49/22   1.57/25   2.06/40   3.23/42   0.45/20   1.35/43   0.54/42   1.11/30   0.58/21   1.38/26   0.12/35 
 38 Tomeš Jaroslav                 23.24  0.41/33   3.00/36   7.44/40   8.49/38   9.30/37  11.21/36  15.05/41  17.36/40  18.36/40  19.08/40  19.49/40  20.52/40  21.53/39  23.15/38  23.24/38 
    SK Kotlářka Praha                     0.41/33   2.19/37   4.44/41   1.05/5    0.41/11   1.51/21   3.44/44   2.31/19   1.00/30   0.32/29   0.41/36   1.03/20   1.01/24   1.22/11   0.09/8  
 39 Ryjáček Jan                    23.39  1.03/43   3.26/40   8.06/41   9.53/42  10.50/41  13.02/40  14.05/38  17.03/38  18.02/38  18.30/38  19.08/37  20.21/38  21.29/38  23.27/39  23.39/39 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.03/43   2.23/38   4.40/40   1.47/39   0.57/38   2.12/37   1.03/25   2.58/37   0.59/29   0.28/18   0.38/30   1.13/32   1.08/29   1.58/42   0.12/35 
 40 Cerman Lukáš                   23.58  0.50/40   4.36/44   8.07/42   9.45/40  10.35/40  13.11/41  14.09/39  17.12/39  18.18/39  18.50/39  19.29/39  20.44/39  21.56/40  23.44/40  23.58/40 
    TJ Stadion Nový Bor                   0.50/40   3.46/44   3.31/35   1.38/36   0.50/27   2.36/42   0.58/23   3.03/40   1.06/34   0.32/29   0.39/33   1.15/34   1.12/35   1.48/37   0.14/44 
 41 Pavlík Bronislav               25.43  0.36/18   2.27/17   6.13/34   7.36/31   9.47/38  11.57/38  13.07/37  19.05/41  19.51/41  20.26/41  21.12/41  22.28/41  23.37/41  25.32/41  25.43/41 
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.36/18   1.51/17   3.46/39   1.23/22   2.11/44   2.10/33   1.10/27   5.58/44   0.46/22   0.35/34   0.46/40   1.16/35   1.09/32   1.55/40   0.11/20 
 42 Odvody Zdeněk                  30.44  0.59/42   3.33/41   7.09/38   9.49/41  10.54/42  18.42/42  20.42/42  22.29/42  23.16/42  24.55/42  25.44/42  27.06/42  28.49/42  30.31/42  30.44/42 
    Pardubice Bikers                      0.59/42   2.34/41   3.36/36   2.40/44   1.05/41   7.48/44   2.00/39   1.47/9    0.47/25   1.39/44   0.49/41   1.22/38   1.43/41   1.42/29   0.13/43 
 43 Honner Jaroslav                32.19  1.24/44   4.35/43  16.08/44  18.38/44  19.17/44  21.36/44  22.06/44  25.07/43  25.58/43  27.10/43  27.45/43  29.19/43  30.45/43  32.09/43  32.19/43 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.24/44   3.11/42  11.33/44   2.30/42   0.39/9    2.19/39   0.30/5    3.01/39   0.51/27   1.12/42   0.35/24   1.34/41   1.26/38   1.24/12   0.10/16 
 44 Brodecký Radek                 37.27  0.55/41   4.34/42  11.19/43  13.52/43  15.22/43  18.46/43  21.28/43  25.40/44  26.45/44  27.40/44  28.51/44  32.16/44  34.08/44  37.15/44  37.27/44 
    SK Radioklub Blansko                  0.55/41   3.39/43   6.45/43   2.33/43   1.30/43   3.24/43   2.42/42   4.12/43   1.05/33   0.55/41   1.11/44   3.25/44   1.52/43   3.07/44   0.12/35 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        2.1km   45m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-43      4-44      5-48      6-38      7-73      8-52      9-57     10-59     11-62     12-75     13-78     14-100   
  1 Ropek Rudolf                   15.38  1.16/9    2.30/3    4.38/2    5.26/2    7.03/2    8.40/2   10.23/2   10.48/1*  11.16/1*  11.55/1*  12.30/1*  13.20/1*  15.10/1*  15.27/1*  15.38/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.16/9    1.14/1*   2.08/2    0.48/1*   1.37/1*   1.37/18   1.43/2    0.25/3    0.28/4    0.39/4    0.35/2    0.50/3    1.50/6    0.17/9    0.11/13 
  2 Dvořák Miroslav                17.13  0.56/1*   2.11/1*   4.06/1*   4.54/1*   6.40/1*   7.19/1*   9.57/1*  11.45/2   12.06/2   12.55/2   13.44/2   14.31/2   16.52/2   17.05/2   17.13/2  
    SK Zbraslav                           0.56/1*   1.15/2    1.55/1*   0.48/1*   1.46/2    0.39/2    2.38/7    1.48/26   0.21/1*   0.49/14   0.49/17   0.47/1*   2.21/15   0.13/1*   0.08/2  
  3 Pražák Jiří                    17.31  1.11/6    2.30/3    5.32/7    6.21/6    8.19/3    8.56/3   11.41/3   12.48/3   13.11/3   13.48/3   14.24/3   15.29/3   17.07/3   17.22/3   17.31/3  
    SK Zbraslav                           1.11/6    1.19/4    3.02/9    0.49/3    1.58/4    0.37/1*   2.45/9    1.07/21   0.23/2    0.37/1*   0.36/3    1.05/7    1.38/2    0.15/4    0.09/5  
  4 Dubec Pavel                    19.17  1.08/5    2.50/7    5.13/3    6.14/3    8.50/5    9.39/4   12.33/4   12.58/4   13.28/4   14.09/4   14.52/4   16.48/4   18.51/4   19.07/4   19.17/4  
    AC Sparta Praha                       1.08/5    1.42/12   2.23/3    1.01/8    2.36/19   0.49/5    2.54/14   0.25/3    0.30/8    0.41/8    0.43/12   1.56/27   2.03/9    0.16/8    0.10/10 
  5 Zitka Adam                     19.43  1.15/8    2.53/9    5.26/6    6.42/7    8.55/6   10.03/5   12.49/5   14.00/5   14.38/5   15.27/5   16.14/5   17.32/5   19.17/5   19.32/5   19.43/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.15/8    1.38/9    2.33/4    1.16/17   2.13/12   1.08/12   2.46/11   1.11/22   0.38/17   0.49/14   0.47/16   1.18/16   1.45/5    0.15/4    0.11/13 
  6 Vaněk Petr                     20.14  1.14/7    2.54/10   6.45/12   7.49/10  10.00/8   11.00/7   14.12/8   14.41/6   15.14/6   15.56/6   16.39/6   17.37/6   19.47/6   20.04/6   20.14/6  
    SK Zbraslav                           1.14/7    1.40/10   3.51/21   1.04/11   2.11/11   1.00/8    3.12/21   0.29/8    0.33/10   0.42/10   0.43/12   0.58/4    2.10/13   0.17/9    0.10/10 
  7 Machút František               20.31  1.02/2    2.19/2    5.16/4    6.18/5    8.27/4   11.52/11  13.43/6   15.14/8   15.42/8   16.24/7   17.05/7   18.12/7   20.08/7   20.22/7   20.31/7  
    OK 99 Hradec Králové                  1.02/2    1.17/3    2.57/8    1.02/9    2.09/10   3.25/28   1.51/3    1.31/25   0.28/4    0.42/10   0.41/7    1.07/10   1.56/8    0.14/2    0.09/5  
  8 Otruba Karel                   21.32  2.21/24   3.51/19   9.33/24  10.23/20  12.18/17  12.57/13  15.44/12  16.43/13  17.12/12  17.50/11  18.22/10  19.28/9   21.10/9   21.24/8   21.32/8  
    TJ Sokol Plumlov                      2.21/24   1.30/7    5.42/25   0.50/4    1.55/3    0.39/2    2.47/12   0.59/20   0.29/6    0.38/2    0.32/1*   1.06/9    1.42/4    0.14/2    0.08/2  
  9 Bolina Michal                  21.36  1.24/13   3.15/13   6.07/8    7.23/8   10.12/11  11.32/10  14.34/11  15.03/7   15.39/7   16.38/9   17.20/9   18.42/8   21.06/8   21.25/9   21.36/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.24/13   1.51/15   2.52/6    1.16/17   2.49/24   1.20/14   3.02/18   0.29/8    0.36/13   0.59/23   0.42/8    1.22/18   2.24/17   0.19/20   0.11/13 
 10 Trávníček Jan                  22.38  1.04/3    2.33/5    8.31/19   9.40/17  11.47/14  14.04/18  15.45/13  17.00/14  17.29/13  18.09/13  18.48/11  20.38/13  22.09/10  22.27/10  22.38/10 
    SK Univerzity Palackého Olomouc       1.04/3    1.29/6    5.58/27   1.09/13   2.07/7    2.17/24   1.41/1*   1.15/23   0.29/6    0.40/5    0.39/5    1.50/26   1.31/1*   0.18/14   0.11/13 
 11 Žebrák Zbyněk                  22.45  1.16/9    2.56/11   6.34/10   8.15/13  10.31/13  11.27/9   14.27/10  15.14/8   15.49/9   16.34/8   17.17/8   19.40/10  22.22/12  22.37/12  22.45/11 
    SKOB Ostrava                          1.16/9    1.40/10   3.38/18   1.41/26   2.16/14   0.56/6    3.00/17   0.47/15   0.35/12   0.45/13   0.43/12   2.23/29   2.42/22   0.15/4    0.08/2  
 12 Zoubek Petr                    22.51  1.31/17   3.19/14   6.43/11   8.00/12  10.14/12  11.55/12  15.53/14  16.18/12  17.01/11  17.57/12  18.48/11  19.51/11  22.15/11  22.36/11  22.51/12 
    SK Zbraslav                           1.31/17   1.48/14   3.24/16   1.17/19   2.14/13   1.41/20   3.58/27   0.25/3    0.43/23   0.56/20   0.51/19   1.03/6    2.24/17   0.21/25   0.15/29 
 13 Špičák František               23.11  1.39/21   3.34/17   6.52/13   7.49/10  10.09/9   13.50/16  16.34/16  17.29/15  18.03/14  18.53/14  19.37/14  20.49/14  22.41/13  22.59/13  23.11/13 
    TJ Sokol Čelechovice na Hané          1.39/21   1.55/17   3.18/15   0.57/6    2.20/16   3.41/29   2.44/8    0.55/18   0.34/11   0.50/17   0.44/15   1.12/12   1.52/7    0.18/14   0.12/20 
 14 Žemlička Jan                   23.38  1.18/12   3.12/12   6.24/9    7.45/9   10.09/9   11.15/8   14.08/7   15.35/11  16.16/10  17.06/10  18.52/13  20.21/12  23.09/14  23.27/14  23.38/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.18/12   1.54/16   3.12/13   1.21/21   2.24/17   1.06/11   2.53/13   1.27/24   0.41/21   0.50/17   1.46/27   1.29/21   2.48/25   0.18/14   0.11/13 
 15 Matyšek Bronislav              24.45  1.16/9    2.50/7    9.15/21  12.01/25  14.01/24  15.00/22  18.23/22  18.54/20  19.31/20  20.12/19  20.54/18  22.09/17  24.16/15  24.33/15  24.45/15 
    TJ Sokol Plumlov                      1.16/9    1.34/8    6.25/28   2.46/28   2.00/5    0.59/7    3.23/22   0.31/11   0.37/15   0.41/8    0.42/8    1.15/14   2.07/12   0.17/9    0.12/20 
 16 Laga Miroslav                  24.50  1.05/4    2.33/5    5.21/5    6.16/4    9.22/7   10.25/6   14.22/9   15.18/10  18.33/15  19.42/16  20.38/16  21.38/16  24.20/16  24.38/16  24.50/16 
    SK Zbraslav                           1.05/4    1.28/5    2.48/5    0.55/5    3.06/27   1.03/9    3.57/26   0.56/19   3.15/29   1.09/24   0.56/22   1.00/5    2.42/22   0.18/14   0.12/20 
 17 Špak Zdeněk                    25.00  2.35/25   4.46/24   8.23/18   9.25/16  12.11/16  14.41/21  17.26/19  17.54/17  18.33/15  19.13/15  19.53/15  21.01/15  24.34/17  24.51/17  25.00/17 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.35/25   2.11/21   3.37/17   1.02/9    2.46/22   2.30/25   2.45/9    0.28/6    0.39/19   0.40/5    0.40/6    1.08/11   3.33/29   0.17/9    0.09/5  
 18 Urbaník Robert                 25.04  4.31/26   6.15/26   9.17/22  10.25/21  12.31/18  13.35/14  16.30/15  18.55/22  19.32/21  20.16/21  20.58/19  22.16/18  24.35/18  24.53/18  25.04/18 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.31/26   1.44/13   3.02/9    1.08/12   2.06/6    1.04/10   2.55/15   2.25/28   0.37/15   0.44/12   0.42/8    1.18/16   2.19/14   0.18/14   0.11/13 
 19 Špičák František               25.41  1.28/15   3.29/16   8.44/20   9.56/19  12.34/21  14.15/19  17.42/20  18.18/19  18.59/18  19.55/18  20.45/17  22.20/19  25.07/19  25.28/19  25.41/19 
    TJ Sokol Čelechovice na Hané          1.28/15   2.01/19   5.15/24   1.12/14   2.38/20   1.41/20   3.27/23   0.36/13   0.41/21   0.56/20   0.50/18   1.35/24   2.47/24   0.21/25   0.13/25 
 20 Nováček Radek                  25.51  1.24/13   3.34/17   7.18/14  10.25/21  12.32/19  15.26/23  18.24/23  18.54/20  19.32/21  20.50/22  21.49/21  23.04/21  25.25/20  25.42/20  25.51/20 
    OOB Třebíč                            1.24/13   2.10/20   3.44/19   3.07/29   2.07/7    2.54/27   2.58/16   0.30/10   0.38/17   1.18/28   0.59/24   1.15/14   2.21/15   0.17/9    0.09/5  
 21 Toušek Filip                   26.12  1.28/15   3.28/15   7.40/15   9.03/14  12.01/15  13.38/15  17.22/18  18.14/18  18.59/18  20.12/19  21.16/20  22.42/20  25.37/21  26.00/21  26.12/21 
    SK Zbraslav                           1.28/15   2.00/18   4.12/22   1.23/23   2.58/25   1.37/18   3.44/24   0.52/17   0.45/26   1.13/26   1.04/26   1.26/19   2.55/28   0.23/29   0.12/20 
 22 Pavlačka František             26.22  6.27/27   9.15/27  12.08/27  13.20/27  16.42/28  18.38/28  20.32/27  21.00/26  21.27/26  22.07/26  22.49/22  23.54/22  26.00/22  26.15/22  26.22/22 
    SKOB Odry                             6.27/27   2.48/27   2.53/7    1.12/14   3.22/28   1.56/22   1.54/4    0.28/6    0.27/3    0.40/5    0.42/8    1.05/7    2.06/11   0.15/4    0.07/1* 
 23 Matyšek Radoslav               26.38  7.59/28  10.26/28  13.29/28  14.27/28  16.35/27  17.23/27  21.30/28  21.54/27  22.24/27  23.02/27  23.40/25  24.29/24  26.07/23  26.26/23  26.38/23 
    TJ Sokol Plumlov                      7.59/28   2.27/23   3.03/11   0.58/7    2.08/9    0.48/4    4.07/28   0.24/1*   0.30/8    0.38/2    0.38/4    0.49/2    1.38/2    0.19/20   0.12/20 
 24 Trhlík Tomáš                   26.45  1.37/20   4.31/22  10.26/25  11.46/24  14.28/25  15.47/24  19.37/24  20.09/23  20.49/23  22.03/25  22.59/24  24.11/23  26.14/24  26.32/24  26.45/24 
    TJ Sokol Plumlov                      1.37/20   2.54/28   5.55/26   1.20/20   2.42/21   1.19/13   3.50/25   0.32/12   0.40/20   1.14/27   0.56/22   1.12/12   2.03/9    0.18/14   0.13/25 
 25 Chmelař Daniel                 28.01  1.32/18   4.18/21  10.49/26  12.02/26  14.34/26  17.10/26  19.40/25  20.22/25  21.05/25  22.00/24  22.55/23  24.35/25  27.29/25  27.51/25  28.01/25 
    TJ Sokol Vizovice                     1.32/18   2.46/26   6.31/29   1.13/16   2.32/18   2.36/26   2.30/6    0.42/14   0.43/23   0.55/19   0.55/21   1.40/25   2.54/26   0.22/27   0.10/10 
 26 Švec Jiří                      28.11  2.08/23   4.33/23   7.41/16   9.46/18  12.32/19  13.57/17  17.03/17  17.50/16  18.36/17  19.48/17  23.44/26  25.16/26  27.41/26  28.00/26  28.11/26 
    SK Chrast                             2.08/23   2.25/22   3.08/12   2.05/27   2.46/22   1.25/16   3.06/20   0.47/15   0.46/27   1.12/25   3.56/29   1.32/23   2.25/20   0.19/20   0.11/13 
 27 Bajer Jiří                     28.42  1.36/19   4.49/25   9.26/23  10.57/23  13.55/23  16.10/25  18.20/21  20.15/24  20.59/24  21.55/23  24.18/27  25.49/27  28.13/27  28.33/27  28.42/27 
    Neregistrovaní 3                      1.36/19   3.13/29   4.37/23   1.31/25   2.58/25   2.15/23   2.10/5    1.55/27   0.44/25   0.56/20   2.23/28   1.31/22   2.24/17   0.20/24   0.09/5  
 28 Štrait Martin                  30.05  8.53/29  11.25/29  14.39/29  16.06/29  18.24/29  19.49/29  22.54/29  23.18/28  23.54/28  24.43/28  25.34/28  27.02/28  29.30/28  29.52/28  30.05/28 
    SK OK 24 Praha                        8.53/29   2.32/25   3.14/14   1.27/24   2.18/15   1.25/16   3.05/19   0.24/1*   0.36/13   0.49/14   0.51/19   1.28/20   2.28/21   0.22/27   0.13/25 
 29 Matyšek Stanislav              35.07  1.48/22   4.16/20   8.01/17   9.23/15  13.08/22  14.28/20  20.30/26  25.27/29  26.21/29  28.30/29  29.29/29  31.41/29  34.35/29  34.54/29  35.07/29 
    TJ Sokol Plumlov                      1.48/22   2.28/24   3.45/20   1.22/22   3.45/29   1.20/14   6.02/29   4.57/29   0.54/28   2.09/29   0.59/24   2.12/28   2.54/26   0.19/20   0.13/25 
    Štolfa Jaromír             DISK       2.12/     3.48/         /    12.41/    14.40/    15.41/    18.40/    19.05/    19.45/    20.36/    21.20/    22.40/    24.35/    24.51/    25.01/   
    KOB Směr Kroměříž                     2.12/     1.36/         /         /     1.59/     1.01/     2.59/     0.25/     0.40/     0.51/     0.44/     1.20/     1.55/     0.16/     0.10/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21E        2.6km   80m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-36      3-39      4-43      5-44      6-48      7-49      8-51      9-53     10-55     11-54     12-58     13-60     14-62     15-63     16-100   
                                     
  1 Procházka Jan                  16.23  0.35/2    2.31/8    4.24/2    5.47/1*   6.31/1*   7.51/1*   8.15/1*  10.49/1*  11.15/1*  11.35/1*  11.48/1*  13.03/1*  13.38/1*  13.59/1*  15.08/1*  16.15/1* 
    SK Praga Praha                        0.35/2    1.56/17   1.53/1*   1.23/3    0.44/2    1.20/2    0.24/22   2.34/1*   0.26/16   0.20/2    0.13/13   1.15/3    0.35/37   0.21/20   1.09/20   1.07/4  
                                         16.23/1* 
                                          0.08/1* 
  2 Hradec Pavel                   16.25  0.45/26   2.21/3    4.15/1*   5.50/2    6.46/4    8.15/3    8.38/3   11.12/2   11.37/2   11.59/2   12.12/2   13.22/2   13.52/2   14.10/2   15.12/2   16.17/2  
    OK Chrastava                          0.45/26   1.36/2    1.54/2    1.35/24   0.56/30   1.29/13   0.23/18   2.34/1*   0.25/10   0.22/8    0.13/13   1.10/1*   0.30/22   0.18/3    1.02/9    1.05/2  
                                         16.25/2  
                                          0.08/1* 
  3 Janata Martin                  16.55  0.37/4    2.20/2    4.24/2    5.50/2    6.35/2    8.02/2    8.23/2   11.15/3   11.41/3   12.01/3   12.12/2   13.38/3   14.02/3   14.19/3   15.28/3   16.45/3  
    SK Kotlářka Praha                     0.37/4    1.43/3    2.04/10   1.26/6    0.45/4    1.27/10   0.21/9    2.52/23   0.26/16   0.20/2    0.11/2    1.26/27   0.24/1*   0.17/1*   1.09/20   1.17/27 
                                         16.55/3  
                                          0.10/29 
  4 Henych Petr                    17.17  0.49/36   2.44/20   4.58/18   6.28/15   7.15/13   8.37/9    8.59/8   11.47/8   12.10/8   12.35/8   12.47/8   14.10/9   14.36/8   14.56/8   15.56/4   17.09/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.49/36   1.55/16   2.14/25   1.30/12   0.47/10   1.22/4    0.22/14   2.48/15   0.23/2    0.25/22   0.12/7    1.23/19   0.26/3    0.20/13   1.00/4    1.13/16 
                                         17.17/4  
                                          0.08/1* 
  5 Přinda Lukáš                   17.22  0.33/1*   2.40/14   4.48/13   6.02/6    6.51/6    8.23/4    8.43/4   11.31/5   11.55/5   12.20/5   12.31/5   13.55/6   14.21/5   14.40/5   15.57/5   17.14/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.33/1*   2.07/26   2.08/18   1.14/1*   0.49/15   1.32/15   0.20/3    2.48/15   0.24/3    0.25/22   0.11/2    1.24/21   0.26/3    0.19/7    1.17/28   1.17/27 
                                         17.22/5  
                                          0.08/1* 
  6 Heczko Robert                  17.23  0.54/37   2.51/27   4.47/11   6.18/9    7.13/11   8.51/13   9.10/13  11.54/10  12.18/10  12.41/10  12.53/10  14.08/8   14.34/7   14.55/7   16.00/6   17.14/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.54/37   1.57/19   1.56/3    1.31/15   0.55/28   1.38/24   0.19/2    2.44/8    0.24/3    0.23/14   0.12/7    1.15/3    0.26/3    0.21/20   1.05/14   1.14/18 
                                         17.23/6  
                                          0.09/11 
  7 Drobník Michal                 17.26  0.39/14   2.30/7    4.28/4    5.59/4    7.11/10   8.31/6    8.51/6   11.32/6   12.04/7   12.31/7   12.45/7   14.02/7   14.38/9   14.59/9   16.05/8   17.17/7  
    Sportcentrum Jičín                    0.39/14   1.51/10   1.58/5    1.31/15   1.12/35   1.20/2    0.20/3    2.41/5    0.32/35   0.27/30   0.14/24   1.17/6    0.36/39   0.21/20   1.06/16   1.12/11 
                                         17.26/7  
                                          0.09/11 
  8 Modestas Bacys                 17.31  1.01/39   2.50/26   4.51/15   6.20/10   7.06/7    8.32/7    8.52/7   11.30/4   11.54/4   12.17/4   12.28/4   13.48/4   14.19/4   14.38/4   16.04/7   17.22/8  
    OSK SAKAS                             1.01/39   1.49/7    2.01/6    1.29/10   0.46/8    1.26/8    0.20/3    2.38/4    0.24/3    0.23/14   0.11/2    1.20/14   0.31/26   0.19/7    1.26/33   1.18/32 
                                         17.31/8  
                                          0.09/11 
  9 Kolín Jan                      17.38  0.40/17   2.49/24   4.59/19   6.31/17   7.19/15   9.00/17   9.22/15  12.10/14  12.36/15  12.57/13  13.10/13  14.28/11  14.57/13  15.19/13  16.18/10  17.29/9  
    OK Jilemnice                          0.40/17   2.09/30   2.10/20   1.32/19   0.48/12   1.41/28   0.22/14   2.48/15   0.26/16   0.21/7    0.13/13   1.18/10   0.29/17   0.22/28   0.59/3    1.11/10 
                                         17.38/9  
                                          0.09/11 
 10 Otruba Marek                   17.41  0.40/17   2.28/6    4.31/6    6.00/5    6.48/5    8.25/5    8.45/5   11.32/6   11.57/6   12.21/6   12.35/6   13.54/5   14.22/6   14.41/6   16.17/9   17.32/10 
    TJ Sokol Plumlov                      0.40/17   1.48/5    2.03/9    1.29/10   0.48/12   1.37/20   0.20/3    2.47/14   0.25/10   0.24/19   0.14/24   1.19/12   0.28/13   0.19/7    1.36/38   1.15/20 
                                         17.41/10 
                                          0.09/11 
 11 Novák Jiří                     17.44  0.43/24   2.54/30   4.59/19   6.23/12   7.13/11   8.41/10   9.04/10  11.58/12  12.24/11  12.49/11  13.01/11  14.28/11  14.55/11  15.16/12  16.21/11  17.35/11 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.43/24   2.11/32   2.05/12   1.24/4    0.50/16   1.28/12   0.23/18   2.54/24   0.26/16   0.25/22   0.12/7    1.27/28   0.27/12   0.21/20   1.05/14   1.14/18 
                                         17.44/11 
                                          0.09/11 
 12 Krejčík Jiří                   17.45  0.40/17   2.32/10   4.37/7    6.22/11   7.18/14   8.44/11   9.06/12  11.57/11  12.26/12  12.57/13  13.08/12  14.29/13  14.55/11  15.13/11  16.21/11  17.36/12 
    SKOB Zlín                             0.40/17   1.52/11   2.05/12   1.45/33   0.56/30   1.26/8    0.22/14   2.51/21   0.29/30   0.31/35   0.11/2    1.21/16   0.26/3    0.18/3    1.08/19   1.15/20 
                                         17.45/12 
                                          0.09/11 
 12 Komanec Václav                 17.45  0.37/4    2.25/4    4.29/5    6.02/6    6.45/3    8.44/11   9.04/10  11.49/9   12.16/9   12.39/9   12.51/9   14.20/10  14.46/10  15.06/10  16.21/11  17.36/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.37/4    1.48/5    2.04/10   1.33/21   0.43/1*   1.59/37   0.20/3    2.45/10   0.27/20   0.23/14   0.12/7    1.29/30   0.26/3    0.20/13   1.15/26   1.15/20 
                                         17.45/12 
                                          0.09/11 
 14 Vobr Marek                     17.52  0.37/4    2.40/14   4.47/11   6.17/8    7.34/21   8.56/15   9.17/14  12.30/20  12.55/19  13.15/18  13.33/18  14.53/16  15.19/16  15.37/16  16.35/14  17.44/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.37/4    2.03/22   2.07/16   1.30/12   1.17/36   1.22/4    0.21/9    3.13/39   0.25/10   0.20/2    0.18/34   1.20/14   0.26/3    0.18/3    0.58/2    1.09/7  
                                         17.52/14 
                                          0.08/1* 
 14 Panchártek Jan                 17.52  0.37/4    3.14/34   5.11/28   6.41/23   7.27/18   9.05/19   9.25/17  12.11/16  12.39/16  12.59/16  13.11/15  14.29/13  15.00/14  15.22/14  16.39/16  17.44/14 
    OK 99 Hradec Králové                  0.37/4    2.37/36   1.57/4    1.30/12   0.46/8    1.38/24   0.20/3    2.46/12   0.28/27   0.20/2    0.12/7    1.18/10   0.31/26   0.22/28   1.17/28   1.05/2  
                                         17.52/14 
                                          0.08/1* 
 16 Holas Štěpán                   18.01  0.48/33   2.41/17   4.55/17   6.29/16   7.24/16   8.55/14   9.23/16  12.08/13  12.32/13  12.57/13  13.10/13  14.34/15  15.15/15  15.34/15  16.35/14  17.52/16 
    Sportcentrum Jičín                    0.48/33   1.53/13   2.14/25   1.34/22   0.55/28   1.31/14   0.28/34   2.45/10   0.24/3    0.25/22   0.13/13   1.24/21   0.41/41   0.19/7    1.01/7    1.17/27 
                                         18.01/16 
                                          0.09/11 
 17 Kovář Miroslav                 18.11  0.45/26   2.37/13   4.38/8    6.35/20   7.26/17   9.03/18   9.32/19  12.16/17  12.43/17  13.08/17  13.29/16  14.54/17  15.27/18  15.50/18  16.54/17  18.02/17 
    AC Sparta Praha                       0.45/26   1.52/11   2.01/6    1.57/36   0.51/20   1.37/20   0.29/37   2.44/8    0.27/20   0.25/22   0.21/37   1.25/26   0.33/34   0.23/35   1.04/13   1.08/5  
                                         18.11/17 
                                          0.09/11 
 18 Hora Vojtěch                   18.24  0.42/21   2.40/14   4.46/9    6.45/24   7.36/23   9.11/21   9.32/19  12.36/22  13.08/23  13.32/22  13.44/20  15.06/19  15.41/19  16.00/19  17.02/18  18.14/18 
    SK Praga Praha                        0.42/21   1.58/20   2.06/14   1.59/37   0.51/20   1.35/17   0.21/9    3.04/34   0.32/35   0.24/19   0.12/7    1.22/17   0.35/37   0.19/7    1.02/9    1.12/11 
                                         18.24/18 
                                          0.10/29 
 19 Makovský Jakub                 18.35  0.38/10   2.27/5    4.46/9    6.24/14   7.09/9    8.57/16   9.25/17  12.25/19  12.58/20  13.20/19  13.31/17  14.55/18  15.23/17  15.45/17  17.13/20  18.25/19 
    KOB TRETRA Praha                      0.38/10   1.49/7    2.19/31   1.38/26   0.45/4    1.48/30   0.28/34   3.00/30   0.33/37   0.22/8    0.11/2    1.24/21   0.28/13   0.22/28   1.28/34   1.12/11 
                                         18.35/19 
                                          0.10/29 
 20 Král Václav                    18.38  0.48/33   3.18/35   5.31/34   6.57/31   7.42/25   9.30/25   9.51/25  12.41/23  13.08/23  13.34/23  13.56/22  15.13/21  15.44/20  16.08/21  17.11/19  18.28/20 
    SK Severka Šumperk                    0.48/33   2.30/35   2.13/22   1.26/6    0.45/4    1.48/30   0.21/9    2.50/19   0.27/20   0.26/28   0.22/38   1.17/6    0.31/26   0.24/38   1.03/12   1.17/27 
                                         18.38/20 
                                          0.10/29 
 21 Mickus Donatas                 18.44  1.09/41   3.10/33   5.12/30   6.37/21   8.05/30  10.01/32  10.25/31  13.16/32  13.40/27  14.15/31  14.24/29  15.46/25  16.10/25  16.27/24  17.33/23  18.36/21 
    OSK SAKAS                             1.09/41   2.01/21   2.02/8    1.25/5    1.28/39   1.56/35   0.24/22   2.51/21   0.24/3    0.35/36   0.09/1*   1.22/17   0.24/1*   0.17/1*   1.06/16   1.03/1* 
                                         18.44/21 
                                          0.08/1* 
 22 Kolařík Tomáš                  18.49  0.39/14   2.14/1*   5.17/31   6.37/21   7.27/18   9.27/24   9.45/22  12.22/18  12.44/18  14.04/26  14.17/26  15.50/27  16.16/26  16.35/26  17.32/22  18.40/22 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.39/14   1.35/1*   3.03/41   1.20/2    0.50/16   2.00/38   0.18/1*   2.37/3    0.22/1*   1.20/39   0.13/13   1.33/34   0.26/3    0.19/7    0.57/1*   1.08/5  
                                         18.49/22 
                                          0.09/11 
 23 Vilkauskas Tomas               19.08  0.46/28   2.42/18   5.08/26   6.46/26   7.34/21   9.48/29  10.30/32  13.12/28  13.37/26  14.00/25  14.13/25  15.37/24  16.06/24  16.34/25  17.48/24  19.00/24 
    OSK SAKAS                             0.46/28   1.56/17   2.26/34   1.38/26   0.48/12   2.14/41   0.42/41   2.42/6    0.25/10   0.23/14   0.13/13   1.24/21   0.29/17   0.28/41   1.14/25   1.12/11 
                                         19.08/23 
                                          0.08/1* 
 23 Höije Anders                   19.08  1.03/40   2.52/28   5.01/21   6.33/19   7.27/18   9.07/20   9.36/21  12.42/24  13.06/22  13.28/20  13.41/19  15.11/20  15.44/20  16.05/20  17.30/21  18.59/23 
    Goteborg - Majorna OK                 1.03/40   1.49/7    2.09/19   1.32/19   0.54/26   1.40/27   0.29/37   3.06/35   0.24/3    0.22/8    0.13/13   1.30/31   0.33/34   0.21/20   1.25/32   1.29/40 
                                         19.08/23 
                                          0.09/11 
 25 Hanslian David                 19.26  1.12/42   3.19/36   5.25/32   6.53/29   7.43/26   9.17/22   9.47/24  12.56/25  13.23/25  13.46/24  14.00/23  15.36/23  16.05/23  16.25/23  17.53/25  19.17/25 
    TJ Slovan Luhačovice                  1.12/42   2.07/26   2.06/14   1.28/9    0.50/16   1.34/16   0.30/39   3.09/37   0.27/20   0.23/14   0.14/24   1.36/37   0.29/17   0.20/13   1.28/34   1.24/38 
                                         19.26/25 
                                          0.09/11 
 26 Novák Zdeněk                   19.27  0.38/10   2.45/22   5.05/22   6.31/17   8.39/36   9.56/30  10.20/29  13.15/31  13.48/32  14.10/29  14.45/32  16.15/31  16.47/31  17.05/31  18.07/27  19.19/27 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.38/10   2.07/26   2.20/32   1.26/6    2.08/41   1.17/1*   0.24/22   2.55/26   0.33/37   0.22/8    0.35/39   1.30/31   0.32/33   0.18/3    1.02/9    1.12/11 
                                         19.27/26 
                                          0.08/1* 
 27 Žaloudek Petr                  19.28  0.39/14   2.44/20   4.51/15   6.50/28   7.46/27   9.47/28  10.19/28  13.14/29  13.41/29  14.09/28  14.23/28  15.47/26  16.24/27  16.47/27  18.03/26  19.18/26 
    SK Kotlářka Praha                     0.39/14   2.05/24   2.07/16   1.59/37   0.56/30   2.01/39   0.32/40   2.55/26   0.27/20   0.28/33   0.14/24   1.24/21   0.37/40   0.23/35   1.16/27   1.15/20 
                                         19.28/27 
                                          0.10/29 
 28 Jan Flašar                     19.36  0.36/3    2.45/22   5.05/22   6.45/24   8.59/38  10.49/40  11.13/40  14.07/37  14.34/37  14.54/35  15.08/35  16.25/33  16.56/34  17.17/34  18.17/30  19.27/28 
    SK Praga Praha                        0.36/3    2.09/30   2.20/32   1.40/29   2.14/42   1.50/33   0.24/22   2.54/24   0.27/20   0.20/2    0.14/24   1.17/6    0.31/26   0.21/20   1.00/4    1.10/8  
                                         19.36/28 
                                          0.09/11 
 29 Besta Michal                   19.39  0.37/4    2.53/29   5.06/25   7.25/34   8.30/32  10.06/33  10.30/32  13.25/33  13.53/34  14.15/31  14.30/30  15.57/29  16.26/29  16.48/28  18.11/28  19.30/29 
    SK Jamnice                            0.37/4    2.16/33   2.13/22   2.19/40   1.05/34   1.36/18   0.24/22   2.55/26   0.28/27   0.22/8    0.15/31   1.27/28   0.29/17   0.22/28   1.23/31   1.19/35 
                                         19.39/29 
                                          0.09/11 
 30 Pokorný Ondřej                 19.41  0.42/21   2.49/24   5.30/33   7.10/33   8.03/29   9.40/26  10.06/26  13.14/29  13.45/31  14.14/30  14.33/31  16.10/30  16.40/30  17.02/30  18.11/28  19.32/30 
    SK Praga Praha                        0.42/21   2.07/26   2.41/39   1.40/29   0.53/24   1.37/20   0.26/28   3.08/36   0.31/34   0.29/34   0.19/35   1.37/38   0.30/22   0.22/28   1.09/20   1.21/37 
                                         19.41/30 
                                          0.09/11 
 31 Košárek Pavel                  19.47  0.54/37   3.38/38   5.52/36   7.36/35   8.28/31  10.41/38  11.08/38  13.58/36  14.27/36  14.49/34  15.03/34  16.26/34  16.52/33  17.12/32  18.19/31  19.36/31 
    SK Jamnice                            0.54/37   2.44/37   2.14/25   1.44/32   0.52/22   2.13/40   0.27/31   2.50/19   0.29/30   0.22/8    0.14/24   1.23/19   0.26/3    0.20/13   1.07/18   1.17/27 
                                         19.47/31 
                                          0.11/40 
 32 Peterka Vojtěch                19.48  0.38/10   2.42/18   5.09/27   6.54/30   7.46/27   9.43/27  10.06/26  13.07/26  13.40/27  14.04/26  14.17/26  15.54/28  16.24/27  16.50/29  18.21/32  19.39/32 
    TJ Loko Liberec                       0.38/10   2.04/23   2.27/35   1.45/33   0.52/22   1.57/36   0.23/18   3.01/32   0.33/37   0.24/19   0.13/13   1.37/38   0.30/22   0.26/39   1.31/36   1.18/32 
                                         19.48/32 
                                          0.09/11 
 33 Mrázek Jiří                    19.50  0.41/20   2.35/11   4.49/14   6.23/12   7.07/8    8.34/8    9.00/9   12.10/14  12.34/14  12.53/12  14.01/24  15.20/22  15.51/22  16.11/22  18.26/33  19.41/33 
    SK Kotlářka Praha                     0.41/20   1.54/14   2.14/25   1.34/22   0.44/2    1.27/10   0.26/28   3.10/38   0.24/3    0.19/1*   1.08/42   1.19/12   0.31/26   0.20/13   2.15/41   1.15/20 
                                         19.50/33 
                                          0.09/11 
 34 Sysel Ctibor                   19.55  0.48/33   2.54/30   5.11/28   6.46/26   7.36/23   9.19/23   9.46/23  12.35/21  13.04/21  13.31/21  13.44/20  16.24/32  16.50/32  17.12/32  18.34/34  19.47/34 
    SK Praga Praha                        0.48/33   2.06/25   2.17/30   1.35/24   0.50/16   1.43/29   0.27/31   2.49/18   0.29/30   0.27/30   0.13/13   2.40/42   0.26/3    0.22/28   1.22/30   1.13/16 
                                         19.55/34 
                                          0.08/1* 
 35 Zvěřina  Petr                  20.22  0.46/28   2.31/8    5.05/22   7.50/38   8.35/34  10.14/34  10.36/34  14.28/40  14.55/40  15.20/37  15.37/36  16.52/36  17.34/36  17.55/36  18.56/35  20.12/35 
    OK 99 Hradec Králové                  0.46/28   1.45/4    2.34/37   2.45/41   0.45/4    1.39/26   0.22/14   3.52/40   0.27/20   0.25/22   0.17/32   1.15/3    0.42/42   0.21/20   1.01/7    1.16/26 
                                         20.22/35 
                                          0.10/29 
 36 Žemlík Pavel                   20.24  0.43/24   3.59/41   6.26/41   7.57/39   8.44/37  10.21/36  10.44/35  13.27/34  13.52/33  15.11/36  15.55/37  17.12/37  17.42/37  18.03/37  19.03/36  20.13/36 
    SKOB Zlín                             0.43/24   3.16/41   2.27/35   1.31/15   0.47/10   1.37/20   0.23/18   2.43/7    0.25/10   1.19/38   0.44/40   1.17/6    0.30/22   0.21/20   1.00/4    1.10/8  
                                         20.24/36 
                                          0.11/40 
 37 Antoš Filip                    21.31  0.46/28   3.54/40   6.08/39   7.47/37   9.05/40  10.29/37  10.56/37  14.55/41  15.43/41  16.10/39  16.23/38  17.55/39  18.24/39  18.46/39  19.56/37  21.21/37 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.46/28   3.08/40   2.14/25   1.39/28   1.18/37   1.24/6    0.27/31   3.59/41   0.48/42   0.27/30   0.13/13   1.32/33   0.29/17   0.22/28   1.10/23   1.25/39 
                                         21.31/37 
                                          0.10/29 
 38 Beneš Jan                      21.52  0.38/10   3.25/37   5.36/35   7.07/32   8.35/34  10.00/31  10.24/30  13.10/27  13.43/30  16.22/40  16.36/40  17.48/38  18.16/38  18.36/38  20.24/38  21.42/38 
    Sportcentrum Jičín                    0.38/10   2.47/38   2.11/21   1.31/15   1.28/39   1.25/7    0.24/22   2.46/12   0.33/37   2.39/42   0.14/24   1.12/2    0.28/13   0.20/13   1.48/39   1.18/32 
                                         21.52/38 
                                          0.10/29 
 39 Tomanek Daniel                 22.10  0.46/28   3.07/32   5.57/37   7.37/36   8.31/33  10.19/35  10.47/36  13.43/35  14.08/35  14.34/33  14.53/33  16.26/34  16.57/35  17.24/35  20.41/39  22.00/39 
    SK SKI-OB Šternberk                   0.46/28   2.21/34   2.50/40   1.40/29   0.54/26   1.48/30   0.28/34   2.56/29   0.25/10   0.26/28   0.19/35   1.33/34   0.31/26   0.27/40   3.17/42   1.19/35 
                                         22.10/39 
                                          0.10/29 
 40 Kadavý Petr                    22.21  0.37/4    3.40/39   6.20/40   8.07/40   9.00/39  10.51/41  11.12/39  14.14/38  14.42/38  17.02/41  17.19/41  18.57/41  19.25/41  19.45/41  20.56/40  22.11/40 
    OK Chrastava                          0.37/4    3.03/39   2.40/38   1.47/35   0.53/24   1.51/34   0.21/9    3.02/33   0.28/27   2.20/41   0.17/32   1.38/40   0.28/13   0.20/13   1.11/24   1.15/20 
                                         22.21/40 
                                          0.10/29 
 41 Kondrát Martin                 22.58  0.42/21   2.36/12   6.06/38   8.16/41   9.12/41  10.48/39  11.14/41  14.14/38  14.43/39  15.28/38  16.33/39  18.07/40  18.38/40  19.08/40  21.15/41  22.47/41 
    SK Praga Praha                        0.42/21   1.54/14   3.30/42   2.10/39   0.56/30   1.36/18   0.26/28   3.00/30   0.29/30   0.45/37   1.05/41   1.34/36   0.31/26   0.30/42   2.07/40   1.32/42 
                                         22.58/41 
                                          0.11/40 
 42 Sysel Ondřej                   31.33  0.46/28   6.48/42   9.01/42  12.10/42  13.29/42  15.43/42  16.29/42  22.44/42  23.17/42  25.00/42  25.13/42  27.22/42  27.56/42  28.19/42  29.52/42  31.23/42 
    SK Praga Praha                        0.46/28   6.02/42   2.13/22   3.09/42   1.19/38   2.14/41   0.46/42   6.15/42   0.33/37   1.43/40   0.13/13   2.09/41   0.34/36   0.23/35   1.33/37   1.31/41 
                                         31.33/42 
                                          0.10/29 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.0km   65m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-36      3-41      4-40      5-79      6-73      7-51      8-55      9-61     10-59     11-77     12-78     13-100   
  1 Fiala Jan                      15.23  0.41/1*   2.45/1*   4.51/1*   5.26/1*   6.33/1*   8.29/1*   9.07/1*   9.54/1*  10.56/1*  11.26/1*  13.49/2   15.01/1*  15.15/1*  15.23/1* 
    KPKS BETA Brno                        0.41/1*   2.04/1*   2.06/1*   0.35/3    1.07/1*   1.56/1*   0.38/14   0.47/5    1.02/6    0.30/4    2.23/18   1.12/1*   0.14/1*   0.08/1* 
  2 Kavalír Karel                  15.31  0.43/3    2.50/2    5.12/3    5.52/2    7.14/3    9.42/3   10.15/3   10.59/3   12.01/3   12.35/3   13.43/1*  15.05/2   15.22/2   15.31/2  
    OK 99 Hradec Králové                  0.43/3    2.07/3    2.22/5    0.40/4    1.22/7    2.28/7    0.33/10   0.44/4    1.02/6    0.34/9    1.08/4    1.22/5    0.17/9    0.09/8  
  3 Datel Jiří                     15.39  0.48/4    3.01/4    5.19/4    6.02/3    7.13/2    9.28/2    9.56/2   10.37/2   11.34/2   12.27/2   14.01/3   15.14/3   15.31/3   15.39/3  
    TJ Sparta Doly Kladno                 0.48/4    2.13/4    2.18/4    0.43/7    1.11/2    2.15/5    0.28/6    0.41/1*   0.57/3    0.53/20   1.34/10   1.13/3    0.17/9    0.08/1* 
  4 Bleidorn Stefan                16.28  2.08/20   4.14/9    6.46/10   7.19/8    8.34/6   10.46/5   11.12/5   11.54/4   12.55/4   13.27/4   14.30/4   16.02/4   16.18/4   16.28/4  
    Treptower SV 1949 Berlin              2.08/20   2.06/2    2.32/10   0.33/2    1.15/3    2.12/3    0.26/3    0.42/2    1.01/5    0.32/5    1.03/1*   1.32/10   0.16/6    0.10/12 
  5 Mašata  Roman                  16.29  0.42/2    2.56/3    5.10/2    7.01/7    8.39/7   10.44/4   11.09/4   12.04/5   13.20/5   13.48/5   14.55/5   16.07/5   16.21/5   16.29/5  
    OK 99 Hradec Králové                  0.42/2    2.14/5    2.14/3    1.51/19   1.38/10   2.05/2    0.25/2    0.55/8    1.16/13   0.28/1*   1.07/3    1.12/1*   0.14/1*   0.08/1* 
  6 Schmiedeberg Lars              17.40  1.10/12   3.31/5    6.19/7    7.00/6    9.17/10  11.30/7   11.54/7   12.41/6   13.35/6   14.08/6   15.58/6   17.16/6   17.31/6   17.40/6  
    Turbine Neubrandenburg                1.10/12   2.21/6    2.48/14   0.41/6    2.17/17   2.13/4    0.24/1*   0.47/5    0.54/1*   0.33/6    1.50/12   1.18/4    0.15/3    0.09/8  
  7 Lavenne Philippe               18.00  1.17/15   4.44/15   7.07/13   7.50/10   9.05/8   11.53/9   12.22/9   13.29/8   14.24/7   14.52/7   16.03/7   17.36/7   17.52/7   18.00/7  
    NOSE - n°4201 for french federation   1.17/15   3.27/16   2.23/7    0.43/7    1.15/3    2.48/9    0.29/7    1.07/13   0.55/2    0.28/1*   1.11/5    1.33/11   0.16/6    0.08/1* 
  8 Samek Petr                     18.22  0.58/8    6.03/18   8.33/16   9.04/14  10.30/12  12.48/11  13.14/11  13.57/11  14.57/10  15.30/10  16.33/8   17.58/8   18.13/8   18.22/8  
    OK 99 Hradec Králové                  0.58/8    5.05/20   2.30/8    0.31/1*   1.26/9    2.18/6    0.26/3    0.43/3    1.00/4    0.33/6    1.03/1*   1.25/7    0.15/3    0.09/8  
  9 Vinš Pavel                     18.38  1.06/10   4.23/11   6.45/9    7.41/9    9.05/8   11.40/8   12.14/8   13.22/7   14.31/8   15.08/8   16.38/9   18.09/9   18.27/9   18.38/9  
    TJ Sparta Doly Kladno                 1.06/10   3.17/12   2.22/5    0.56/13   1.24/8    2.35/8    0.34/11   1.08/15   1.09/9    0.37/11   1.30/7    1.31/9    0.18/13   0.11/15 
 10 Gálus Igor                     19.08  0.48/4    3.39/7    6.09/6    6.56/5    8.17/5   11.56/10  12.52/10  13.43/9   14.55/9   15.24/9   17.03/10  18.45/10  19.00/10  19.08/10 
    KOB Děčín                             0.48/4    2.51/8    2.30/8    0.47/10   1.21/6    3.39/17   0.56/18   0.51/7    1.12/10   0.29/3    1.39/11   1.42/12   0.15/3    0.08/1* 
 11 Nehasil Vladislav              19.21  0.54/7    3.36/6    5.48/5    6.33/4    8.13/4   11.08/6   11.38/6   13.45/10  14.59/11  15.36/11  17.31/11  18.54/11  19.13/11  19.21/11 
    KOB Děčín                             0.54/7    2.42/7    2.12/2    0.45/9    1.40/11   2.55/10   0.30/8    2.07/20   1.14/12   0.37/11   1.55/14   1.23/6    0.19/15   0.08/1* 
 12 Straka Lukáš                   21.12  0.50/6    3.49/8    6.28/8    8.06/13  11.19/15  14.18/12  14.52/12  16.01/13  17.06/12  17.42/12  19.03/12  20.46/12  21.02/12  21.12/12 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   0.50/6    2.59/10   2.39/11   1.38/17   3.13/20   2.59/11   0.34/11   1.09/16   1.05/8    0.36/10   1.21/6    1.43/14   0.16/6    0.10/12 
 13 Chotětický Václav              21.53  1.34/18   4.59/16   8.19/15  10.02/16  11.19/15  14.22/14  14.54/13  15.51/12  17.24/14  18.02/14  19.34/13  21.24/13  21.41/13  21.53/13 
    KČT Aš                                1.34/18   3.25/15   3.20/16   1.43/18   1.17/5    3.03/12   0.32/9    0.57/10   1.33/18   0.38/13   1.32/8    1.50/16   0.17/9    0.12/16 
 14 Taraba Michal                  21.55  1.10/12   4.25/12   7.04/12   7.54/11   9.47/11  14.38/16  15.05/15  16.01/13  17.17/13  17.50/13  20.05/14  21.30/14  21.47/14  21.55/14 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.10/12   3.15/11   2.39/11   0.50/11   1.53/13   4.51/20   0.27/5    0.56/9    1.16/13   0.33/6    2.15/17   1.25/7    0.17/9    0.08/1* 
 15 Ždimera Zdeněk                 24.50  1.33/17   4.27/13   7.48/14  11.22/19  13.32/19  16.43/18  17.21/17  18.21/17  19.51/17  20.40/17  22.30/15  24.23/15  24.41/15  24.50/15 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.33/17   2.54/9    3.21/17   3.34/21   2.10/15   3.11/13   0.38/14   1.00/11   1.30/16   0.49/19   1.50/12   1.53/17   0.18/13   0.09/8  
 16 Novotný Dušan                  25.04  1.08/11   4.32/14   8.36/17   9.16/15  11.03/13  14.19/13  14.56/14  16.10/15  17.42/15  18.30/15  22.46/16  24.30/16  24.54/16  25.04/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.08/11   3.24/14   4.04/20   0.40/4    1.47/12   3.16/14   0.37/13   1.14/17   1.32/17   0.48/17   4.16/20   1.44/15   0.24/18   0.10/12 
 17 Beneš Jan                      25.37  2.49/21   7.18/21  10.08/20  11.01/18  12.56/18  17.56/19  18.34/19  19.37/19  20.49/19  21.33/18  23.05/17  25.02/17  25.23/17  25.37/17 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.49/21   4.29/19   2.50/15   0.53/12   1.55/14   5.00/21   0.38/14   1.03/12   1.12/10   0.44/15   1.32/8    1.57/18   0.21/16   0.14/19 
 18 Kohl Jiří                      25.57  1.00/9    4.18/10   7.00/11   8.03/12  11.12/14  14.33/15  15.42/16  16.49/16  18.05/16  18.47/16  23.40/18  25.22/18  25.44/18  25.57/18 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   1.00/9    3.18/13   2.42/13   1.03/15   3.09/19   3.21/15   1.09/20   1.07/13   1.16/13   0.42/14   4.53/21   1.42/12   0.22/17   0.13/18 
 19 Kiminski Jurgen                26.31  1.20/16   5.11/17   8.48/18  10.12/17  12.41/17  16.22/17  17.35/18  18.59/18  20.47/18  21.34/19  23.42/19  25.50/19  26.16/19  26.31/19 
    Treptower SV 1949 Berlin              1.20/16   3.51/17   3.37/19   1.24/16   2.29/18   3.41/18   1.13/21   1.24/18   1.48/19   0.47/16   2.08/15   2.08/20   0.26/21   0.15/20 
 20 Brokl Radek                    31.48  1.14/14   6.28/20  10.02/19  12.16/20  15.31/21  18.52/21  19.54/21  21.54/20  24.35/20  25.23/20  29.11/21  31.12/20  31.36/20  31.48/20 
    SK KOURA Praha                        1.14/14   5.14/21   3.34/18   2.14/20   3.15/21   3.21/15   1.02/19   2.00/19   2.41/21   0.48/17   3.48/19   2.01/19   0.24/18   0.12/16 
 21 Dobeš Václav                   35.01  1.46/19   6.13/19  11.21/21  12.23/21  14.38/20  18.42/20  19.24/20  22.44/21  24.45/21  25.52/21  28.02/20  34.21/21  34.46/21  35.01/21 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   1.46/19   4.27/18   5.08/21   1.02/14   2.15/16   4.04/19   0.42/17   3.20/21   2.01/20   1.07/21   2.10/16   6.19/21   0.25/20   0.15/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.0km   35m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-36      3-40      4-45      5-79      6-38      7-81      8-82      9-53     10-57     11-74     12-75     13-72     14-100   
  1 Zschackel Raik                 16.24  0.58/1*   2.41/1*   5.36/2    6.46/1*   7.44/1*   8.49/2   10.19/1*  11.07/1*  11.32/1*  11.56/1*  12.57/1*  13.39/1*  15.51/1*  16.14/1*  16.24/1* 
    Turbine Neubrandenburg                0.58/1*   1.43/1*   2.55/10   1.10/1*   0.58/1*   1.05/7    1.30/3    0.48/13   0.25/1*   0.24/1*   1.01/1*   0.42/15   2.12/11   0.23/10   0.10/6  
  2 Mihaczi Zoltan                 16.39  1.06/2    2.52/2    6.02/7    7.28/4    8.29/4    8.37/1*  11.16/2   11.54/2   12.19/2   12.44/2   13.49/2   14.19/2   16.06/2   16.28/2   16.39/2  
    Tipo TKE Budapest                     1.06/2    1.46/2    3.10/12   1.26/4    1.01/3    0.08/1*   2.39/12   0.38/2    0.25/1*   0.25/3    1.05/2    0.30/2    1.47/1*   0.22/5    0.11/13 
  3 Novotný Otakar                 17.37  1.13/6    3.11/5    5.55/5    7.22/3    8.27/3    9.42/6   11.30/3   12.11/3   12.41/3   13.15/3   14.30/3   15.02/3   17.01/3   17.25/3   17.37/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.13/6    1.58/5    2.44/8    1.27/5    1.05/5    1.15/14   1.48/6    0.41/7    0.30/8    0.34/12   1.15/5    0.32/3    1.59/5    0.24/13   0.12/19 
  4 Meyer Dirk                     17.51  1.11/5    3.02/3    7.04/14   8.40/11   9.40/11  10.47/10  12.16/5   12.58/5   13.24/5   13.48/5   14.56/4   15.31/4   17.20/4   17.42/4   17.51/4  
    Treptower SV 1949 Berlin              1.11/5    1.51/3    4.02/17   1.36/9    1.00/2    1.07/9    1.29/1*   0.42/8    0.26/3    0.24/1*   1.08/3    0.35/6    1.49/2    0.22/5    0.09/1* 
  5 Bartoš Luděk                   18.20  1.21/10   3.25/8    5.53/4    7.31/5    8.40/5    8.54/3   11.32/4   12.19/4   12.53/4   13.23/4   14.59/5   15.39/5   17.49/5   18.10/5   18.20/5  
    SK KOURA Praha                        1.21/10   2.04/10   2.28/5    1.38/11   1.09/8    0.14/3    2.38/11   0.47/12   0.34/13   0.30/7    1.36/15   0.40/14   2.10/9    0.21/2    0.10/6  
  6 Faggyas László                 18.41  1.23/12   3.29/10   5.56/6    8.00/7    9.21/8   10.46/9   12.33/6   13.07/6   13.41/7   14.07/7   15.25/6   15.59/6   18.08/6   18.30/6   18.41/6  
    Tipo TKE Budapest                     1.23/12   2.06/11   2.27/2    2.04/16   1.21/17   1.25/16   1.47/5    0.34/1*   0.34/13   0.26/4    1.18/7    0.34/5    2.09/8    0.22/5    0.11/13 
  7 Killar Marek                   18.49  1.08/4    3.25/8    5.52/3    9.22/15  10.33/14  11.39/14  13.08/8   13.47/8   14.17/8   14.44/8   15.56/8   16.25/7   18.17/7   18.38/7   18.49/7  
    Lokomotiva Trutnov                    1.08/4    2.17/15   2.27/2    3.30/23   1.11/9    1.06/8    1.29/1*   0.39/5    0.30/8    0.27/5    1.12/4    0.29/1*   1.52/3    0.21/2    0.11/13 
  8 Funda Jiří                     19.49  1.22/11   4.05/18   6.41/11   8.10/10   9.23/10  10.37/8   13.25/11  14.04/10  14.38/9   15.17/9   16.33/9   17.11/8   19.19/9   19.40/8   19.49/8  
    OK Andante Písek                      1.22/11   2.43/20   2.36/6    1.29/7    1.13/10   1.14/11   2.48/15   0.39/5    0.34/13   0.39/18   1.16/6    0.38/11   2.08/7    0.21/2    0.09/1* 
  9 Kubát Miroslav                 19.52  1.16/8    3.18/6    8.01/17   9.17/13  10.33/14  11.47/15  13.24/10  14.27/12  14.55/10  15.25/10  16.49/10  17.25/9   19.17/8   19.42/9   19.52/9  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.16/8    2.02/8    4.43/20   1.16/2    1.16/14   1.14/11   1.37/4    1.03/17   0.28/6    0.30/7    1.24/9    0.36/7    1.52/3    0.25/14   0.10/6  
 10 Holec Honza                    20.28  1.46/19   3.48/14   7.03/13   9.19/14  10.25/13  11.48/16  13.44/14  14.38/13  15.04/12  15.36/11  17.15/11  17.53/11  19.55/11  20.18/10  20.28/10 
    SKOB Ostrava                          1.46/19   2.02/8    3.15/13   2.16/19   1.06/7    1.23/15   1.56/8    0.54/15   0.26/3    0.32/10   1.39/16   0.38/11   2.02/6    0.23/10   0.10/6  
 11 Hanuš Pavel                    20.30  1.25/14   3.35/12   6.02/7    7.38/6    9.15/7    9.30/5   12.33/6   13.11/7   13.38/6   14.06/6   15.31/7   17.42/10  19.52/10  20.21/11  20.30/11 
    Lokomotiva Trutnov                    1.25/14   2.10/13   2.27/2    1.36/9    1.37/19   0.15/4    3.03/18   0.38/2    0.27/5    0.28/6    1.25/10   2.11/23   2.10/9    0.29/20   0.09/1* 
 12 Svoboda Martin                 21.11  1.27/15   3.55/15   7.01/12   9.01/12  10.14/12  10.30/7   13.35/13  14.21/11  15.03/11  15.41/12  17.35/12  18.20/12  20.35/12  21.00/12  21.11/12 
    SKOB Frýdek - Místek                  1.27/15   2.28/16   3.06/11   2.00/14   1.13/10   0.16/5    3.05/19   0.46/10   0.42/18   0.38/16   1.54/20   0.45/17   2.15/13   0.25/14   0.11/13 
 13 Posselt Martin                 21.31  1.32/16   3.33/11   6.27/9    8.02/9    9.21/8   10.53/11  13.10/9   13.56/9   15.43/14  16.18/14  17.47/14  18.25/13  20.55/13  21.22/13  21.31/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.32/16   2.01/6    2.54/9    1.35/8    1.19/16   1.32/17   2.17/10   0.46/10   1.47/22   0.35/14   1.29/11   0.38/11   2.30/16   0.27/17   0.09/1* 
 14 Jordanov Nikolaj               21.49  1.32/16   3.41/13   8.04/18   9.50/17  11.07/17  11.20/12  14.18/15  15.00/15  15.37/13  16.13/13  17.35/12  18.30/14  21.16/14  21.39/14  21.49/14 
    VSK MZLU Brno                         1.32/16   2.09/12   4.23/18   1.46/13   1.17/15   0.13/2    2.58/16   0.42/8    0.37/16   0.36/15   1.22/8    0.55/18   2.46/20   0.23/10   0.10/6  
 15 Mezník Vladimír                22.27  1.07/3    3.04/4    5.27/1*   6.48/2    7.50/2    9.04/4   13.33/12  14.48/14  16.35/15  17.23/15  18.56/15  19.33/15  21.58/15  22.18/15  22.27/15 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.07/3    1.57/4    2.23/1*   1.21/3    1.02/4    1.14/11   4.29/22   1.15/21   1.47/22   0.48/21   1.33/13   0.37/8    2.25/15   0.20/1*   0.09/1* 
 16 Hostaš Petr                    22.57  1.14/7    3.55/15   6.32/10   8.00/7    9.05/6   11.31/13  15.40/17  16.53/17  17.22/17  17.55/17  19.35/17  20.08/16  22.25/16  22.47/16  22.57/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.14/7    2.41/18   2.37/7    1.28/6    1.05/5    2.26/21   4.09/21   1.13/20   0.29/7    0.33/11   1.40/17   0.33/4    2.17/14   0.22/5    0.10/6  
 17 Petržela Pavel                 23.42  2.35/23   4.50/20   8.14/19  10.15/19  11.28/19  13.38/17  15.29/16  16.33/16  17.04/16  17.44/16  19.32/16  20.09/17  22.52/17  23.31/17  23.42/17 
    Lokomotiva Trutnov                    2.35/23   2.15/14   3.24/14   2.01/15   1.13/10   2.10/19   1.51/7    1.04/18   0.31/10   0.40/19   1.48/18   0.37/8    2.43/19   0.39/22   0.11/13 
 18 Hlaváček  Lubomír              25.13  1.23/12   4.04/17   7.57/16   9.37/16  10.52/16  14.23/19  16.28/18  17.06/18  17.39/18  18.17/18  20.06/18  21.55/18  24.37/18  25.02/18  25.13/18 
    OK 99 Hradec Králové                  1.23/12   2.41/18   3.53/16   1.40/12   1.15/13   3.31/22   2.05/9    0.38/2    0.33/12   0.38/16   1.49/19   1.49/21   2.42/18   0.25/14   0.11/13 
 19 Doležal Miloš                  28.00  1.17/9    3.18/6    7.08/15   9.51/18  11.12/18  17.53/21  20.53/21  21.54/21  22.26/21  23.00/21  24.29/20  25.06/19  27.20/19  27.47/19  28.00/19 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.17/9    2.01/6    3.50/15   2.43/20   1.21/17   6.41/23   3.00/17   1.01/16   0.32/11   0.34/12   1.29/11   0.37/8    2.14/12   0.27/17   0.13/22 
 20 Toman Vladimír                 29.00  1.53/20   4.24/19   9.13/20  11.27/20  13.22/20  13.54/18  17.25/19  20.16/19  20.59/19  21.30/19  23.29/19  25.19/20  28.28/20  28.50/20  29.00/20 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.53/20   2.31/17   4.49/21   2.14/18   1.55/22   0.32/6    3.31/20   2.51/23   0.43/19   0.31/9    1.59/22   1.50/22   3.09/21   0.22/5    0.10/6  
 21 Doškář Boris                   29.12  1.39/18   7.11/23  12.08/22  14.15/22  16.08/22  18.29/22  21.12/22  22.05/22  22.53/22  23.33/22  25.06/22  25.50/22  28.30/21  29.00/21  29.12/21 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.39/18   5.32/23   4.57/22   2.07/17   1.53/21   2.21/20   2.43/14   0.53/14   0.48/20   0.40/19   1.33/13   0.44/16   2.40/17   0.30/21   0.12/19 
 22 Beneš Jan                      29.58  2.32/22   5.50/22  10.14/21  13.12/21  14.57/21  16.53/20  19.32/20  20.42/20  21.19/20  22.46/20  24.42/21  25.47/21  29.19/22  29.46/22  29.58/22 
    TJ Sparta Doly Kladno                 2.32/22   3.18/22   4.24/19   2.58/22   1.45/20   1.56/18   2.39/12   1.10/19   0.37/16   1.27/23   1.56/21   1.05/19   3.32/22   0.27/17   0.12/19 
 23 Kiac Jiří                      40.27  1.58/21   4.51/21  12.34/23  15.26/23  17.34/23  18.44/23  28.57/23  30.18/23  31.14/23  32.02/23  34.21/23  35.27/23  39.18/23  40.10/23  40.27/23 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.58/21   2.53/21   7.43/23   2.52/21   2.08/23   1.10/10  10.13/23   1.21/22   0.56/21   0.48/21   2.19/23   1.06/20   3.51/23   0.52/23   0.17/23 
    Gotvald Pavel              DISK       1.24/     5.44/    10.01/    17.54/    19.26/    20.52/    23.14/         /    24.26/    26.23/    27.54/    28.30/    31.34/    32.03/    32.12/   
    OK Jiskra Nový Bor                    1.24/     4.20/     4.17/     7.53/     1.32/     1.26/     2.22/         /         /     1.57/     1.31/     0.36/     3.04/     0.29/     0.09/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.0km   50m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-35      3-50      4-73      5-53      6-55      7-56      8-59      9-62     10-65     11-39     12-44     13-47     14-100   
  1 Krejčí Jaroslav                16.43  0.50/3    2.26/2    4.06/2    4.36/2    5.01/2    6.10/4    6.41/4    7.27/2    8.02/2    9.12/3   11.37/1*  14.01/1*  15.51/1*  16.34/1*  16.43/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.50/3    1.36/2    1.40/3    0.30/1*   0.25/1*   1.09/16   0.31/1*   0.46/1*   0.35/2    1.10/3    2.25/1*   2.24/1*   1.50/4    0.43/2    0.09/1* 
  2 Křeček Miroslav                17.23  0.47/1*   2.35/3    4.18/3    4.48/3    5.15/3    5.44/1*   6.22/1*   7.24/1*   8.03/3    9.08/2   11.53/2   14.18/2   16.03/2   17.13/2   17.23/2  
    KOB Železárny Prostějov               0.47/1*   1.48/4    1.43/5    0.30/1*   0.27/3    0.29/1*   0.38/2    1.02/9    0.39/4    1.05/1*   2.45/4    2.25/2    1.45/2    1.10/21   0.10/3  
  3 Přibík Jan                     18.05  0.48/2    2.10/1*   3.35/1*   4.05/1*   4.33/1*   5.54/2    6.34/2    7.27/2    8.01/1*   9.06/1*  11.54/3   15.27/3   17.02/3   17.53/3   18.05/3  
    SK Praga Praha                        0.48/2    1.22/1*   1.25/1*   0.30/1*   0.28/4    1.21/17   0.40/4    0.53/2    0.34/1*   1.05/1*   2.48/5    3.33/13   1.35/1*   0.51/11   0.12/15 
  4 Nešpor Jan                     18.07  0.50/3    2.42/5    4.18/3    4.59/4    5.24/4    5.59/3    6.40/3    7.33/4    8.23/4    9.51/4   12.45/4   15.30/4   17.18/4   17.57/4   18.07/4  
    OOB Třebíč                            0.50/3    1.52/7    1.36/2    0.41/13   0.25/1*   0.35/6    0.41/5    0.53/2    0.50/14   1.28/14   2.54/6    2.45/5    1.48/3    0.39/1*   0.10/3  
  5 Wiedenfeld Frank               19.38  0.50/3    2.40/4    4.28/5    5.06/5    6.00/6    6.34/6    7.20/5    8.27/5    9.06/5   11.11/7   13.43/5   16.46/6   18.42/5   19.28/5   19.38/5  
    SSV Planeta Radebeul                  0.50/3    1.50/6    1.48/6    0.38/9    0.54/18   0.34/4    0.46/9    1.07/11   0.39/4    2.05/18   2.32/3    3.03/7    1.56/7    0.46/4    0.10/3  
  6 Kettner Pavel                  20.23  1.06/14   2.51/8    5.02/8    5.37/8    6.19/8    6.53/8    7.40/7    8.55/7    9.35/7   10.58/6   13.58/6   16.40/5   19.22/6   20.12/6   20.23/6  
    TJ Sokol Hostivice                    1.06/14   1.45/3    2.11/11   0.35/4    0.42/15   0.34/4    0.47/11   1.15/16   0.40/7    1.23/10   3.00/8    2.42/3    2.42/20   0.50/8    0.11/12 
  7 Jalový Vlastimil               20.44  0.56/9    2.52/10   4.57/7    5.35/7    6.05/7    6.38/7    8.46/9    9.55/9   10.33/8   11.46/8   14.51/7   17.46/7   19.45/7   20.34/7   20.44/7  
    SK Radioklub Blansko                  0.56/9    1.56/9    2.05/9    0.38/9    0.30/7    0.33/3    2.08/23   1.09/12   0.38/3    1.13/6    3.05/10   2.55/6    1.59/11   0.49/6    0.10/3  
  8 Kadaňka Jiří                   21.26  1.05/13   3.24/12   5.26/9    6.07/9    6.37/9    7.15/9    8.09/8    9.08/8   10.46/9   11.57/9   15.22/8   18.29/8   20.26/8   21.16/8   21.26/8  
    OK Rožnov                             1.05/13   2.19/14   2.02/8    0.41/13   0.30/7    0.38/9    0.54/16   0.59/6    1.38/24   1.11/4    3.25/15   3.07/8    1.57/9    0.50/8    0.10/3  
  9 Veljačik Pavel                 22.05  1.35/22   3.36/15   6.04/12   6.41/12   7.35/13   8.11/11   8.57/10  10.08/10  10.57/10  12.28/10  15.32/9   19.12/10  21.09/9   21.55/9   22.05/9  
    AC Sparta Praha                       1.35/22   2.01/11   2.28/15   0.37/7    0.54/18   0.36/8    0.46/9    1.11/13   0.49/12   1.31/15   3.04/9    3.40/15   1.57/9    0.46/4    0.10/3  
 10 Valenta Jiří                   22.21  0.53/7    5.01/22   6.41/17   7.36/17   8.17/17   8.52/13   9.49/12  10.45/12  11.38/12  13.05/12  15.59/12  19.30/11  21.26/11  22.11/10  22.21/10 
    TJ Slovan Luhačovice                  0.53/7    4.08/23   1.40/3    0.55/21   0.41/14   0.35/6    0.57/17   0.56/4    0.53/16   1.27/13   2.54/6    3.31/12   1.56/7    0.45/3    0.10/3  
 11 Kula Jiří                      22.32  0.59/10   2.47/7    9.02/22   9.53/22  10.21/21  10.50/18  11.39/18  12.35/17  13.14/17  14.26/15  16.53/13  19.36/12  21.30/12  22.21/11  22.32/11 
    OOB Vamberk                           0.59/10   1.48/4    6.15/22   0.51/18   0.28/4    0.29/1*   0.49/12   0.56/4    0.39/4    1.12/5    2.27/2    2.43/4    1.54/6    0.51/11   0.11/12 
 12 Vrabec Martin                  22.35  0.52/6    2.44/6    4.42/6    5.17/6    5.49/5    6.27/5    7.35/6    8.36/6    9.21/6   10.37/5   15.43/10  19.06/9   21.25/10  22.23/12  22.35/12 
    AC Sparta Praha                       0.52/6    1.52/7    1.58/7    0.35/4    0.32/11   0.38/9    1.08/19   1.01/8    0.45/9    1.16/7    5.06/19   3.23/9    2.19/13   0.58/17   0.12/15 
 13 Hoidekr Pavel                  24.20  1.22/20   3.26/13   7.01/18   7.36/17   8.07/16   8.53/14   9.31/11  10.36/11  11.23/11  12.40/11  15.48/11  21.25/14  23.18/13  24.08/13  24.20/13 
    TJ Loko Liberec                       1.22/20   2.04/12   3.35/20   0.35/4    0.31/10   0.46/11   0.38/2    1.05/10   0.47/10   1.17/8    3.08/11   5.37/23   1.53/5    0.50/8    0.12/15 
 14 Kavka Jiří                     24.35  1.04/12   3.26/13   6.07/13   6.45/13   7.31/12   8.25/12  10.19/13  11.50/14  12.42/14  14.05/14  17.27/14  21.08/13  23.28/14  24.23/14  24.35/14 
    AC Sparta Praha                       1.04/12   2.22/15   2.41/17   0.38/9    0.46/16   0.54/13   1.54/22   1.31/19   0.52/15   1.23/10   3.22/14   3.41/16   2.20/14   0.55/13   0.12/15 
 15 Pliska Miloš                   25.46  1.11/16   3.48/16   6.15/14   6.59/14   7.28/11  10.15/16  10.59/16  12.19/16  13.08/15  14.33/16  18.00/15  21.55/15  24.15/15  25.33/15  25.46/15 
    SK Praga Praha                        1.11/16   2.37/17   2.27/14   0.44/16   0.29/6    2.47/21   0.44/8    1.20/18   0.49/12   1.25/12   3.27/16   3.55/18   2.20/14   1.18/23   0.13/22 
 16 Janeba Petr                    26.02  1.13/18   4.12/18   6.22/15   7.10/15   7.43/15  10.06/15  10.56/15  12.13/15  13.10/16  15.42/18  18.59/16  22.33/16  24.53/16  25.50/16  26.02/16 
    KOB Choceň                            1.13/18   2.59/20   2.10/10   0.48/17   0.33/12   2.23/20   0.50/13   1.17/17   0.57/17   2.32/22   3.17/12   3.34/14   2.20/14   0.57/16   0.12/15 
 17 Vykysalý Miroslav              26.03  0.55/8    2.51/8    5.49/11   6.26/10   6.56/10   7.54/10  10.31/14  11.30/13  12.13/13  13.33/13  19.09/18  22.35/17  24.56/17  25.51/17  26.03/17 
    OK 99 Hradec Králové                  0.55/8    1.56/9    2.58/19   0.37/7    0.30/7    0.58/14   2.37/24   0.59/6    0.43/8    1.20/9    5.36/21   3.26/10   2.21/17   0.55/13   0.12/15 
 18 Kořínek Zdeněk                 27.14  1.44/24   4.12/18   6.34/16   7.25/16   8.19/18  10.29/17  11.10/17  12.41/18  13.40/18  15.13/17  19.01/17  23.02/18  25.51/18  27.00/18  27.14/18 
    OK Doksy                              1.44/24   2.28/16   2.22/12   0.51/18   0.54/18   2.10/19   0.41/5    1.31/19   0.59/18   1.33/16   3.48/17   4.01/19   2.49/21   1.09/20   0.14/23 
 19 Ledvina Tomáš                  33.03  1.21/19   4.12/18   8.07/21   8.45/20   9.51/20  15.01/22  15.54/22  17.06/21  17.54/21  20.02/21  23.19/19  27.38/19  31.58/19  32.53/19  33.03/19 
    Neregistrovaní 6                      1.21/19   2.51/19   3.55/21   0.38/9    1.06/22   5.10/24   0.53/14   1.12/14   0.48/11   2.08/19   3.17/12   4.19/20   4.20/23   0.55/13   0.10/3  
 20 Storp Ralph                    33.15  1.01/11   3.12/11   5.34/10   6.33/11   7.37/14  11.27/20  13.09/20  15.04/20  16.35/20  18.08/19  26.11/20  29.37/20  32.03/20  33.04/20  33.15/20 
    Turbine Neubrandenburg                1.01/11   2.11/13   2.22/12   0.59/23   1.04/21   3.50/23   1.42/21   1.55/22   1.31/23   1.33/16   8.03/23   3.26/10   2.26/18   1.01/18   0.11/12 
 21 Havlíček Libor                 34.46  1.08/15   3.51/17  11.14/23  11.55/23  14.04/23  17.36/23  18.19/23  19.31/23  20.40/23  23.38/23  27.29/21  31.17/21  33.28/21  34.32/21  34.46/21 
    OK Jilemnice                          1.08/15   2.43/18   7.23/23   0.41/13   2.09/23   3.32/22   0.43/7    1.12/14   1.09/20   2.58/23   3.51/18   3.48/17   2.11/12   1.04/19   0.14/23 
 22 Tihon Jaroslav                 36.55  1.23/21   4.52/21   7.47/20   8.45/20  13.19/22  14.12/21  15.12/21  17.13/22  18.37/22  20.46/22  28.05/22  32.47/22  35.57/23  36.46/22  36.55/22 
    KOB TRETRA Praha                      1.23/21   3.29/21   2.55/18   0.58/22   4.34/24   0.53/12   1.00/18   2.01/23   1.24/22   2.09/20   7.19/22   4.42/21   3.10/22   0.49/6    0.09/1* 
 23 Hejtmánek Vladimír             37.19  1.11/16   5.10/23   7.39/19   8.33/19   9.09/19  11.12/19  12.05/19  13.41/19  14.42/19  19.59/20  28.16/23  33.25/23  35.53/22  37.09/23  37.19/23 
    KOB TRETRA Praha                      1.11/16   3.59/22   2.29/16   0.54/20   0.36/13   2.03/18   0.53/14   1.36/21   1.01/19   5.17/24   8.17/24   5.09/22   2.28/19   1.16/22   0.10/3  
 24 Panchártek Jan                 47.38  1.42/23   8.04/24  16.56/24  18.42/24  19.32/24  20.36/24  22.09/24  24.21/24  25.39/24  28.01/24  33.22/24  41.23/24  45.50/24  47.26/24  47.38/24 
    OK 99 Hradec Králové                  1.42/23   6.22/24   8.52/24   1.46/24   0.50/17   1.04/15   1.33/20   2.12/24   1.18/21   2.22/21   5.21/20   8.01/24   4.27/24   1.36/24   0.12/15 
    Štěpán  Pavel              DISK       1.10/     3.33/     6.09/     6.56/     7.28/     9.31/    10.22/    11.31/    12.18/         /    17.29/    20.47/    22.58/    23.53/    24.06/   
    OK 99 Hradec Králové                  1.10/     2.23/     2.36/     0.47/     0.32/     2.03/     0.51/     1.09/     0.47/         /         /     3.18/     2.11/     0.55/     0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         1.8km   50m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-38      3-41      4-42      5-73      6-51      7-55      8-54      9-58     10-74     11-65     12-75     13-71     14-100   
  1 Uher Petr                      15.30  0.38/4    2.18/6    4.38/3    5.15/3    6.40/3    7.15/3    8.12/3    8.26/3   10.02/2   11.07/2   12.03/2   12.35/2   14.30/1*  15.20/1*  15.30/1* 
    USK Praha                             0.38/4    1.40/8    2.20/6    0.37/3    1.25/3    0.35/13   0.57/7    0.14/1*   1.36/3    1.05/3    0.56/2    0.32/9    1.55/4    0.50/3    0.10/4  
  2 Procházka Antonín              15.36  0.37/2    1.54/1*   4.16/1*   4.58/1*   6.27/2    6.53/2    7.48/1*   8.08/1*   9.40/1*  10.44/1*  11.42/1*  12.12/1*  14.43/2   15.28/2   15.36/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.37/2    1.17/1*   2.22/8    0.42/7    1.29/6    0.26/1*   0.55/6    0.20/13   1.32/1*   1.04/1*   0.58/4    0.30/3    2.31/15   0.45/1*   0.08/1* 
  3 Škorpil Martin                 16.43  1.17/27   2.45/12   6.10/20   6.45/15   8.30/12   8.59/9    9.39/8    9.53/8   11.26/7   12.30/6   13.39/4   14.09/4   15.43/3   16.33/3   16.43/3  
    USK Praha                             1.17/27   1.28/5    3.25/28   0.35/2    1.45/12   0.29/2    0.40/1*   0.14/1*   1.33/2    1.04/1*   1.09/9    0.30/3    1.34/1*   0.50/3    0.10/4  
  4 Nožička Miroslav               17.14  0.45/11   3.20/21   4.53/8    6.06/9    7.40/8    8.11/8    9.05/6    9.21/6   11.11/6   12.33/7   13.30/3   14.07/3   16.14/6   17.03/4   17.14/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.45/11   2.35/21   1.33/2    1.13/20   1.34/8    0.31/6    0.54/5    0.16/6    1.50/7    1.22/14   0.57/3    0.37/14   2.07/8    0.49/2    0.11/8  
  5 Sucharda Jiří                  17.15  0.41/5    2.06/3    4.27/2    5.01/2    6.21/1*   6.51/1*   7.57/2    8.18/2   11.09/4   12.23/4   13.44/5   14.20/5   16.13/4   17.05/5   17.15/5  
    OB Jenišovice                         0.41/5    1.25/4    2.21/7    0.34/1*   1.20/2    0.30/4    1.06/12   0.21/15   2.51/25   1.14/7    1.21/17   0.36/13   1.53/3    0.52/7    0.10/4  
  6 Šebesta Vlastislav             17.28  0.45/11   3.12/19   4.58/10   5.37/7    7.26/6    7.59/6    9.03/5    9.17/5   11.03/3   12.12/3   13.53/6   14.23/6   16.13/4   17.17/6   17.28/6  
    TJ Tesla Brno                         0.45/11   2.27/20   1.46/4    0.39/5    1.49/14   0.33/10   1.04/10   0.14/1*   1.46/5    1.09/5    1.41/22   0.30/3    1.50/2    1.04/23   0.11/8  
  7 Flašar Jan                     18.10  0.41/5    2.25/8    5.07/12   5.51/8    7.35/7    8.06/7    9.18/7    9.37/7   11.37/8   12.56/8   14.11/8   14.44/8   17.10/8   18.00/7   18.10/7  
    KOB Český Krumlov                     0.41/5    1.44/10   2.42/16   0.44/8    1.44/11   0.31/6    1.12/17   0.19/12   2.00/10   1.19/11   1.15/14   0.33/11   2.26/14   0.50/3    0.10/4  
  8 Steininger Pavel               18.13  0.49/16   3.37/22   6.40/24   7.27/20   8.46/14   9.18/13  10.17/10  10.33/10  12.11/9   13.17/9   14.08/7   14.42/7   17.03/7   18.02/8   18.13/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.49/16   2.48/22   3.03/24   0.47/11   1.19/1*   0.32/8    0.59/8    0.16/6    1.38/4    1.06/4    0.51/1*   0.34/12   2.21/11   0.59/15   0.11/8  
  9 Jirka Jiří                     18.36  0.37/2    1.59/2    4.41/5    6.40/13   8.29/11   9.04/10  10.09/9   10.24/9   12.20/10  13.37/10  14.54/10  15.26/10  17.26/10  18.23/10  18.36/10 
    KOB Železárny Prostějov               0.37/2    1.22/2    2.42/16   1.59/24   1.49/14   0.35/13   1.05/11   0.15/5    1.56/9    1.17/9    1.17/15   0.32/9    2.00/7    0.57/12   0.13/23 
 10 Cigoš Petr                     20.09  0.46/13   2.09/5    4.46/7    5.23/4    7.16/5    7.48/5   10.49/15  11.06/14  13.13/12  14.28/11  15.39/11  16.10/11  19.06/12  19.57/11  20.09/11 
    TJ Tesla Brno                         0.46/13   1.23/3    2.37/15   0.37/3    1.53/17   0.32/8    3.01/25   0.17/9    2.07/14   1.15/8    1.11/10   0.31/6    2.56/21   0.51/6    0.12/19 
 11 Drobník Ivan                   20.13  0.53/21   2.45/12   5.45/15   6.41/14   8.24/9    9.07/11  11.03/17  11.26/17  13.47/17  15.13/16  16.17/14  16.48/13  19.05/11  20.00/12  20.13/12 
    VSK Slavia TU Liberec                 0.53/21   1.52/14   3.00/22   0.56/17   1.43/10   0.43/22   1.56/24   0.23/19   2.21/18   1.26/16   1.04/5    0.31/6    2.17/10   0.55/10   0.13/23 
 12 Beneš Josef                    20.29  0.49/16   2.47/14   5.32/13   6.20/10   8.24/9    9.09/12  10.20/11  10.43/11  13.22/14  14.49/13  16.17/14  16.55/14  19.17/13  20.17/13  20.29/13 
    Sportcentrum Jičín                    0.49/16   1.58/15   2.45/19   0.48/12   2.04/21   0.45/23   1.11/16   0.23/19   2.39/22   1.27/18   1.28/18   0.38/15   2.22/12   1.00/18   0.12/19 
 13 Jaroš Vladimír                 20.30  0.44/9    3.00/17   6.08/19   6.56/17   8.41/13   9.20/14  10.26/12  10.50/12  13.11/11  14.34/12  15.42/12  16.21/12  19.22/14  20.19/14  20.30/14 
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.44/9    2.16/17   3.08/25   0.48/12   1.45/12   0.39/20   1.06/12   0.24/21   2.21/18   1.23/15   1.08/8    0.39/18   3.01/22   0.57/12   0.11/8  
 14 Bochenek Milan                 20.58  0.56/25   4.31/25   6.21/22   7.18/19   9.15/20   9.51/18  11.34/19  11.48/19  13.53/19  15.14/17  16.28/16  17.06/15  19.48/15  20.45/15  20.58/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.56/25   3.35/25   1.50/5    0.57/18   1.57/19   0.36/15   1.43/23   0.14/1*   2.05/13   1.21/13   1.14/13   0.38/15   2.42/19   0.57/12   0.13/23 
 15 Kynčl Stanislav                21.51  0.55/23   4.28/24   6.13/21   6.59/18   8.51/15  10.30/22  11.57/20  12.15/20  14.18/20  16.07/19  17.38/17  18.17/16  20.41/16  21.40/16  21.51/16 
    OK Jilemnice                          0.55/23   3.33/24   1.45/3    0.46/10   1.52/16   1.39/27   1.27/20   0.18/10   2.03/12   1.49/21   1.31/19   0.39/18   2.24/13   0.59/15   0.11/8  
 16 Běhoun  Pavel                  22.14  0.50/20   5.17/26   6.40/24  10.18/24  11.46/24  12.16/24  13.06/22  13.26/21  15.13/21  16.32/20  18.08/20  18.47/20  21.00/17  22.02/17  22.14/17 
    OK 99 Hradec Králové                  0.50/20   4.27/27   1.23/1*   3.38/26   1.28/5    0.30/4    0.50/2    0.20/13   1.47/6    1.19/11   1.36/20   0.39/18   2.13/9    1.02/20   0.12/19 
 17 Kadavý Zdeněk                  22.20  0.49/16   2.53/16   5.53/17   6.46/16   8.56/18   9.34/17  10.43/14  11.10/15  13.30/16  15.07/15  17.44/18  18.29/17  21.10/18  22.09/18  22.20/18 
    OK Chrastava                          0.49/16   2.04/16   3.00/22   0.53/16   2.10/22   0.38/18   1.09/14   0.27/24   2.20/17   1.37/19   2.37/26   0.45/22   2.41/18   0.59/15   0.11/8  
 18 Junek Petr                     22.57  0.44/9    2.31/10   4.57/9    8.25/23   9.52/22  10.21/21  11.11/18  11.33/18  13.49/18  16.02/18  18.06/19  18.44/19  21.39/19  22.44/19  22.57/19 
    SK Studenec                           0.44/9    1.47/11   2.26/9    3.28/25   1.27/4    0.29/2    0.50/2    0.22/17   2.16/16   2.13/25   2.04/24   0.38/15   2.55/20   1.05/24   0.13/23 
 19 Klusáček Martin                23.07  0.43/7    2.19/7    4.45/6    5.25/5    9.00/19   9.58/20  10.49/15  11.13/16  13.24/15  17.04/22  18.10/21  18.37/18  22.02/22  22.56/20  23.07/20 
    OOB Třebíč                            0.43/7    1.36/7    2.26/9    0.40/6    3.35/27   0.58/25   0.51/4    0.24/21   2.11/15   3.40/28   1.06/6    0.27/1*   3.25/24   0.54/8    0.11/8  
 20 Kaška Rudolf                   23.10  0.49/16   3.14/20   5.58/18   7.28/21  10.50/23  12.13/23  13.23/23  13.47/22  15.37/22  17.03/21  19.07/22  20.01/22  21.56/20  22.59/21  23.10/21 
    OK Chrastava                          0.49/16   2.25/18   2.44/18   1.30/22   3.22/26   1.23/26   1.10/15   0.24/21   1.50/7    1.26/16   2.04/24   0.54/25   1.55/4    1.03/21   0.11/8  
 21 Vohadlo Jiří                   23.13  0.46/13   2.35/11   5.49/16   6.39/12   8.55/16   9.29/15  10.42/13  10.58/13  13.20/13  14.58/14  16.10/13  19.18/21  21.58/21  23.04/22  23.13/22 
    SK Praga Praha                        0.46/13   1.49/13   3.14/26   0.50/15   2.16/23   0.34/11   1.13/18   0.16/6    2.22/20   1.38/20   1.12/11   3.08/28   2.40/17   1.06/25   0.09/2  
 22 Hostinský Jiří                 28.18  0.43/7    3.09/18   6.27/23  10.59/25  13.02/25  13.40/25  15.06/25  15.52/25  18.41/24  20.53/24  22.11/24  23.06/24  27.06/23  28.09/23  28.18/23 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.43/7    2.26/19   3.18/27   4.32/27   2.03/20   0.38/18   1.26/19   0.46/27   2.49/24   2.12/24   1.18/16   0.55/26   4.00/26   1.03/21   0.09/2  
 23 Šorm Miroslav                  30.33  0.47/15   2.30/9    5.06/11  11.58/27  13.30/26  16.24/27  19.36/27  19.54/27  22.21/26  23.33/26  26.47/26  27.16/26  29.13/24  30.22/24  30.33/24 
    TJ Sparta Doly Kladno                 0.47/15   1.43/9    2.36/14   6.52/28   1.32/7    2.54/28   3.12/26   0.18/10   2.27/21   1.12/6    3.14/28   0.29/2    1.57/6    1.09/26   0.11/8  
 24 Brumek Stanislav               31.24  1.02/26   2.49/15   5.35/14   6.35/11   8.55/16   9.32/16  13.04/21  15.44/24  18.23/23  20.26/23  21.33/23  22.14/23  30.13/25  31.13/25  31.24/25 
    TJ Sparta Doly Kladno                 1.02/26   1.47/11   2.46/20   1.00/19   2.20/24   0.37/17   3.32/27   2.40/28   2.39/22   2.03/22   1.07/7    0.41/21   7.59/28   1.00/18   0.11/8  
 25 Kukla Jan                      32.21  0.55/23   6.41/27   9.09/27  10.59/25  13.48/27  14.30/26  16.02/26  16.34/26  20.13/25  22.43/25  25.54/25  27.00/25  30.33/26  32.06/26  32.21/26 
    OOB TJ Sokol Troja                    0.55/23   5.46/28   2.28/11   1.50/23   2.49/25   0.42/21   1.32/22   0.32/25   3.39/27   2.30/26   3.11/27   1.06/27   3.33/25   1.33/28   0.15/27 
 26 Žaludek Jindřich               32.32  0.54/22   4.15/23   6.43/26   7.28/21   9.22/21   9.56/19  14.56/24  15.17/23  22.39/27  25.14/27  26.52/27  27.41/27  30.56/27  32.17/27  32.32/27 
    SKOB Zlín                             0.54/22   3.21/23   2.28/11   0.45/9    1.54/18   0.34/11   5.00/28   0.21/15   7.22/28   2.35/27   1.38/21   0.49/24   3.15/23   1.21/27   0.15/27 
 27 Bartoš Vratislav               42.17 14.01/28  18.17/28  21.05/28  22.23/28  26.42/28  27.28/28  28.59/28  29.42/28  32.54/28  35.02/28  36.15/28  37.03/28  41.12/28  42.06/28  42.17/28 
    SK KOURA Praha                       14.01/28   4.16/26   2.48/21   1.18/21   4.19/28   0.46/24   1.31/21   0.43/26   3.12/26   2.08/23   1.13/12   0.48/23   4.09/27   0.54/8    0.11/8  
 28 Šmíd Ivo                  MS   18.29  0.35/1*   2.07/4    4.39/4    5.27/6    7.08/4    7.44/4    8.47/4    9.09/4   11.09/4   12.27/5   14.14/9   14.45/9   17.22/9   18.17/9   18.29/9  
                                          0.35/1*   1.32/6    2.32/13   0.48/12   1.41/9    0.36/15   1.03/9    0.22/17   2.00/10   1.18/10   1.47/23   0.31/6    2.37/16   0.55/10   0.12/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         1.8km   50m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-38      3-41      4-42      5-73      6-51      7-55      8-54      9-58     10-74     11-65     12-75     13-71     14-100   
  1 Kalibán Jaroslav               15.19  0.37/3    3.24/13   4.36/2    5.21/2    6.38/2    7.07/2    8.13/2    8.33/3   10.05/2   11.14/2   12.03/1*  12.40/1*  14.22/1*  15.09/1*  15.19/1* 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.37/3    2.47/15   1.12/1*   0.45/7    1.17/2    0.29/3    1.06/8    0.20/13   1.32/2    1.09/4    0.49/1*   0.37/11   1.42/5    0.47/2    0.10/4  
  2 Přinda Oldřich                 15.24  0.31/1*   2.51/5    4.19/1*   4.55/1*   6.26/1*   6.59/1*   8.17/3    8.29/2   10.20/3   11.20/3   12.29/2   12.51/2   14.27/2   15.14/2   15.24/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.31/1*   2.20/9    1.28/2    0.36/1*   1.31/7    0.33/7    1.18/17   0.12/1*   1.51/5    1.00/1*   1.09/6    0.22/1*   1.36/3    0.47/2    0.10/4  
  3 Härtelt Helmut                 16.07  0.38/5    2.07/1*   4.50/3    5.29/3    6.44/3    7.11/3    8.06/1*   8.20/1*   9.51/1*  11.00/1*  12.29/2   13.05/3   15.10/3   15.58/3   16.07/3  
    SSV Planeta Radebeul                  0.38/5    1.29/1*   2.43/17   0.39/3    1.15/1*   0.27/2    0.55/2    0.14/3    1.31/1*   1.09/4    1.29/16   0.36/10   2.05/10   0.48/4    0.09/1* 
  4 Škoda Přemek                   16.24  0.35/2    3.05/10   5.12/7    5.55/4    7.20/4    7.51/4    8.47/4    9.03/4   10.51/4   11.56/4   13.17/4   13.45/4   15.21/4   16.13/4   16.24/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.35/2    2.30/12   2.07/12   0.43/5    1.25/3    0.31/5    0.56/5    0.16/7    1.48/4    1.05/3    1.21/12   0.28/2    1.36/3    0.52/8    0.11/11 
  4 Vlček Vladislav                16.24  0.38/5    3.41/16   5.12/7    6.21/10   7.46/6    8.22/6    9.17/6    9.39/5   11.17/5   12.21/5   13.26/5   13.57/5   15.30/5   16.13/4   16.24/4  
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        0.38/5    3.03/20   1.31/3    1.09/21   1.25/3    0.36/13   0.55/2    0.22/14   1.38/3    1.04/2    1.05/4    0.31/6    1.33/1*   0.43/1*   0.11/11 
  6 Frenzel Michael                17.37  0.46/16   3.56/21   5.50/15   6.26/11   7.52/7    8.25/7    9.31/7    9.49/7   11.58/7   13.18/7   14.14/6   14.53/6   16.39/6   17.27/6   17.37/6  
    LOK Berlin                            0.46/16   3.10/21   1.54/9    0.36/1*   1.26/5    0.33/7    1.06/8    0.18/9    2.09/11   1.20/12   0.56/3    0.39/13   1.46/6    0.48/4    0.10/4  
  7 Babický Tomáš                  18.41  0.37/3    2.29/2    5.25/9    6.10/6    7.39/5    8.20/5    9.15/5    9.43/6   11.40/6   12.55/6   14.36/7   15.19/7   17.38/7   18.30/7   18.41/7  
    OB Rozmarýn Litoměřice                0.37/3    1.52/2    2.56/21   0.45/7    1.29/6    0.41/18   0.55/2    0.28/21   1.57/9    1.15/10   1.41/18   0.43/16   2.19/15   0.52/8    0.11/11 
  8 Novák Karel                    19.15  0.48/20   3.01/8    5.49/14   6.32/12   8.27/8    9.02/8   10.14/8   10.30/8   12.45/8   14.05/9   15.15/8   15.59/8   18.01/8   19.05/8   19.15/8  
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.48/20   2.13/6    2.48/18   0.43/5    1.55/14   0.35/10   1.12/12   0.16/7    2.15/13   1.20/12   1.10/8    0.44/17   2.02/9    1.04/16   0.10/4  
  9 Barták Jiří                    19.29  0.47/17   3.48/19   5.45/13   6.41/13   8.42/13   9.25/14  10.40/13  10.59/12  13.14/11  14.26/10  15.38/9   16.10/9   18.07/9   19.17/9   19.29/9  
    OK Chrastava                          0.47/17   3.01/19   1.57/11   0.56/18   2.01/17   0.43/20   1.15/15   0.19/10   2.15/13   1.12/9    1.12/9    0.32/7    1.57/7    1.10/18   0.12/17 
 10 Lukavec Miloslav               20.30  0.48/20   3.45/18   5.27/10   6.20/9    8.39/11   9.08/9   10.16/9   10.42/9   12.52/9   14.02/8   16.43/12  17.13/11  19.14/10  20.18/10  20.30/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.48/20   2.57/18   1.42/7    0.53/16   2.19/22   0.29/3    1.08/11   0.26/19   2.10/12   1.10/6    2.41/26   0.30/5    2.01/8    1.04/16   0.12/17 
 11 Ziesche Juergen                20.42  0.50/22   3.10/11   6.05/18   6.54/15   8.36/9    9.10/10  10.29/10  10.48/10  13.05/10  14.36/12  16.04/10  16.37/10  19.34/11  20.27/11  20.42/11 
    LOK Berlin                            0.50/22   2.20/9    2.55/20   0.49/11   1.42/8    0.34/9    1.19/19   0.19/10   2.17/16   1.31/18   1.28/15   0.33/8    2.57/21   0.53/10   0.15/28 
 12 Tvrdek Vojtěch                 20.50  0.45/14   2.37/4    5.11/6    5.59/5    8.39/11   9.11/11  11.53/15  12.07/15  14.15/15  15.35/14  16.57/13  17.41/13  19.49/13  20.40/12  20.50/12 
    TJ Lokomotiva Beroun                  0.45/14   1.52/2    2.34/14   0.48/10   2.40/26   0.32/6    2.42/24   0.14/3    2.08/10   1.20/12   1.22/13   0.44/17   2.08/12   0.51/7    0.10/4  
 13 Bárta Miroslav                 21.14  0.45/14   3.00/7    6.04/17   6.56/16   8.51/15   9.34/15  10.34/11  10.58/11  13.28/14  15.08/13  16.31/11  17.15/12  19.45/12  21.03/13  21.14/13 
    OB Jenišovice                         0.45/14   2.15/7    3.04/23   0.52/15   1.55/14   0.43/20   1.00/7    0.24/18   2.30/22   1.40/20   1.23/14   0.44/17   2.30/16   1.18/24   0.11/11 
 14 Peterka Josef                  21.41  0.54/26   3.02/9    6.08/19   6.57/17   8.48/14   9.23/13  13.13/19  13.55/19  16.18/20  17.28/18  18.36/18  19.05/16  20.39/14  21.28/14  21.41/14 
    TJ Loko Liberec                       0.54/26   2.08/5    3.06/24   0.49/11   1.51/12   0.35/10   3.50/25   0.42/28   2.23/20   1.10/6    1.08/5    0.29/3    1.34/2    0.49/6    0.13/23 
 15 Wald František                 22.23  0.47/17   3.12/12   5.53/16   6.47/14   8.36/9    9.21/12  10.37/12  10.59/12  13.15/12  14.34/11  17.32/15  18.53/15  21.08/15  22.11/15  22.23/15 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           0.47/17   2.25/11   2.41/16   0.54/17   1.49/10   0.45/23   1.16/16   0.22/14   2.16/15   1.19/11   2.58/29   1.21/27   2.15/14   1.03/14   0.12/17 
 16 Orálek Miroslav                22.56  0.39/8    2.34/3    5.28/11   6.10/6   12.04/26  12.45/25  13.43/21  13.58/20  15.52/18  17.19/17  18.28/17  19.05/16  21.51/16  22.47/16  22.56/16 
    OOB Třebíč                            0.39/8    1.55/4    2.54/19   0.42/4    5.54/28   0.41/18   0.58/6    0.15/6    1.54/6    1.27/16   1.09/6    0.37/11   2.46/18   0.56/12   0.09/1* 
 17 Farář Jaroslav                 23.17  0.39/8    4.06/22   5.37/12   7.40/19   9.33/18  10.08/17  11.02/14  11.21/14  13.15/12  16.29/16  18.17/16  18.50/14  21.57/17  23.07/17  23.17/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.39/8    3.27/22   1.31/3    2.03/26   1.53/13   0.35/10   0.54/1*   0.19/10   1.54/6    3.14/28   1.48/21   0.33/8    3.07/22   1.10/18   0.10/4  
 18 Liberský Mirko                 25.18  0.38/5    2.57/6    6.27/20   7.17/18   9.24/16  10.03/16  12.24/17  12.46/17  15.43/17  17.31/19  19.22/19  20.04/18  23.49/18  25.06/18  25.18/18 
    SK Meteor Kačerov Praha               0.38/5    2.19/8    3.30/28   0.50/13   2.07/18   0.39/16   2.21/23   0.22/14   2.57/26   1.48/22   1.51/24   0.42/15   3.45/24   1.17/23   0.12/17 
 19 Henek Milan                    26.17  0.59/28   3.52/20   7.04/21   8.08/21  10.27/20  11.10/21  12.28/18  12.58/18  16.05/19  18.08/20  19.56/20  20.47/19  24.47/19  26.05/19  26.17/19 
    SK Radioklub Blansko                  0.59/28   2.53/17   3.12/25   1.04/20   2.19/22   0.43/20   1.18/17   0.30/23   3.07/27   2.03/24   1.48/21   0.51/22   4.00/29   1.18/24   0.12/17 
 20 Štregl Tomáš                   26.22  0.47/17   5.55/27   7.40/26   8.30/24  10.29/22  11.06/20  12.12/16  12.35/16  14.56/16  16.16/15  17.28/14  22.11/21  24.54/20  26.09/20  26.22/20 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.47/17   5.08/27   1.45/8    0.50/13   1.59/16   0.37/14   1.06/8    0.23/17   2.21/19   1.20/12   1.12/9    4.43/29   2.43/17   1.15/22   0.13/23 
 21 Ptáček Ladislav                26.52  0.50/22   4.56/25   7.53/27   8.38/26  10.27/20  11.04/19  15.20/23  16.08/23  18.27/23  20.02/23  21.37/23  22.24/22  25.19/21  26.38/21  26.52/21 
    KPKS BETA Brno                        0.50/22   4.06/25   2.57/22   0.45/7    1.49/10   0.37/14   4.16/27   0.48/29   2.19/18   1.35/19   1.35/17   0.47/20   2.55/20   1.19/26   0.14/26 
 21 Hora Vladimír                  26.52  0.42/11   3.27/15   5.07/5    7.43/20   9.30/17  11.45/23  18.25/27  18.38/26  21.02/25  22.13/25  23.08/24  23.37/24  25.47/24  26.40/22  26.52/21 
    USK Praha                             0.42/11   2.45/13   1.40/6    2.36/27   1.47/9    2.15/28   6.40/28   0.13/2    2.24/21   1.11/8    0.55/2    0.29/3    2.10/13   0.53/10   0.12/17 
 23 Procházka Jan                  26.55  0.53/25   4.45/24   7.15/23   8.26/23  11.01/24  11.56/24  13.33/20  14.12/21  17.02/21  19.02/22  20.48/21  21.35/20  25.29/22  26.42/23  26.55/23 
    TJ Tesla Brno                         0.53/25   3.52/24   2.30/13   1.11/22   2.35/25   0.55/25   1.37/22   0.39/27   2.50/24   2.00/23   1.46/20   0.47/20   3.54/28   1.13/20   0.13/23 
 24 Mrštík Václav                  27.35  0.39/8    3.25/14   5.03/4    6.16/8    9.46/19  10.49/18  14.59/22  15.13/22  17.09/22  18.38/21  21.33/22  23.33/23  25.40/23  27.24/24  27.35/24 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.39/8    2.46/14   1.38/5    1.13/23   3.30/27   1.03/26   4.10/26   0.14/3    1.56/8    1.29/17   2.55/28   2.00/28   2.07/11   1.44/29   0.11/11 
 25 Kotecký Roman                  30.00  0.44/13   5.23/26   7.19/24   8.49/27  11.07/25  14.40/26  15.54/24  16.28/24  18.45/24  20.57/24  23.50/25  24.29/25  28.21/25  29.51/25  30.00/25 
    SK Praga Praha                        0.44/13   4.39/26   1.56/10   1.30/25   2.18/21   3.33/29   1.14/14   0.34/26   2.17/16   2.12/25   2.53/27   0.39/13   3.52/27   1.30/27   0.09/1* 
 26 Kavulok Josef                  30.53  0.54/26   3.43/17   7.19/24   8.37/25  10.53/23  11.44/22  18.24/26  18.53/27  21.47/26  23.33/26  25.18/26  26.18/26  29.25/26  30.39/26  30.53/26 
    TJ Jiskra Hořice                      0.54/26   2.49/16   3.36/29   1.18/24   2.16/20   0.51/24   6.40/28   0.29/22   2.54/25   1.46/21   1.45/19   1.00/24   3.07/22   1.14/21   0.14/26 
 27 Sysel Zdeněk                   32.14  0.52/24   6.19/28   9.38/28  13.13/28  15.21/27  16.00/27  17.12/25  17.38/25  23.05/27  25.54/27  27.09/27  28.15/27  31.01/27  32.04/27  32.14/27 
    SK Praga Praha                        0.52/24   5.27/28   3.19/26   3.35/28   2.08/19   0.39/16   1.12/12   0.26/19   5.27/28   2.49/27   1.15/11   1.06/25   2.46/18   1.03/14   0.10/4  
 28 Sáňka Bedřich                  36.30  0.43/12   4.29/23   7.08/22   8.08/21  21.08/29  21.31/29  22.55/29  23.28/29  26.10/28  28.27/28  30.35/28  31.26/28  35.17/28  36.19/28  36.30/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.43/12   3.46/23   2.39/15   1.00/19  13.00/29   0.23/1*   1.24/21   0.33/25   2.42/23   2.17/26   2.08/25   0.51/22   3.51/25   1.02/13   0.11/11 
 29 Kadečka Jiří                   40.01  1.25/29   7.00/29  10.23/29  15.28/29  17.55/28  19.43/28  21.02/28  21.33/28  27.24/29  31.10/29  32.58/29  34.10/29  38.01/29  39.44/29  40.01/29 
    OB Jenišovice                         1.25/29   5.35/29   3.23/27   5.05/29   2.27/24   1.48/27   1.19/19   0.31/24   5.51/29   3.46/29   1.48/21   1.12/26   3.51/25   1.43/28   0.17/29 
    Zeman Ludvík               DISK       0.48/     4.35/     8.19/     9.34/    19.12/    23.09/    24.15/    24.38/    26.52/    29.06/         /    34.56/    38.23/    39.39/    39.54/   
    SKOB Frýdek - Místek                  0.48/     3.47/     3.44/     1.15/     9.38/     3.57/     1.06/     0.23/     2.14/     2.14/         /         /     3.27/     1.16/     0.15/   
    Pilgr Bohuslav             DISK       0.42/     3.13/     5.47/     6.26/     8.20/     8.48/    10.28/    10.42/    12.52/    14.03/    15.06/         /    17.23/    18.28/    18.39/   
    TJ Loko Česká Třebová                 0.42/     2.31/     2.34/     0.39/     1.54/     0.28/     1.40/     0.14/     2.10/     1.11/     1.03/         /         /     1.05/     0.11/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         1.5km   25m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-50      4-81      5-82      6-53      7-55      8-61      9-74     10-77     11-70     12-100   
  1 Pospíšil Jiří                  14.08  1.04/6    3.06/1*   5.43/4    6.05/4    6.54/4    7.23/3    8.01/1*   9.28/2   10.47/2   11.43/1*  13.08/1*  13.59/1*  14.08/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.04/6    2.02/2    2.37/9    0.22/1*   0.49/7    0.29/1*   0.38/3    1.27/8    1.19/6    0.56/1*   1.25/4    0.51/7    0.09/1* 
  2 Buriánek Jaromír               14.16  1.17/9    4.12/8    5.38/3    6.01/3    6.37/2    7.07/1*   8.04/2    9.20/1*  10.32/1*  11.54/2   13.18/2   14.06/2   14.16/2  
    AC Sparta Praha                       1.17/9    2.55/8    1.26/3    0.23/5    0.36/1*   0.30/2    0.57/11   1.16/4    1.12/4    1.22/8    1.24/3    0.48/3    0.10/2  
  3 Conrad Helmut                  15.12  0.58/2    4.00/6    5.19/1*   5.41/1*   6.24/1*   8.09/7    8.46/4    9.48/3   10.49/3   12.56/5   14.12/3   15.01/3   15.12/3  
    TUDD                                  0.58/2    3.02/10   1.19/1*   0.22/1*   0.43/3    1.45/20   0.37/1*   1.02/1*   1.01/1*   2.07/11   1.16/2    0.49/5    0.11/4  
  4 Vlach Oldřich                  15.17  1.01/5    4.46/13   6.25/9    6.51/8    7.48/8    8.20/8    8.59/5   10.14/5   11.44/6   12.50/4   14.16/4   15.05/4   15.17/4  
    VSK VŠB TU Ostrava                    1.01/5    3.45/15   1.39/4    0.26/6    0.57/11   0.32/3    0.39/4    1.15/3    1.30/11   1.06/5    1.26/5    0.49/5    0.12/9  
  5 Švadlena Jiří                  15.38  1.20/10   3.44/5    6.20/7    6.42/7    7.28/6    8.01/5    9.05/6   10.31/6   11.42/5   12.38/3   14.27/5   15.25/5   15.38/5  
    KOB Choceň                            1.20/10   2.24/4    2.36/8    0.22/1*   0.46/5    0.33/4    1.04/15   1.26/7    1.11/3    0.56/1*   1.49/11   0.58/10   0.13/11 
  6 Kříž Pavel                     16.15  0.59/3    4.37/12   6.32/10   6.59/10   7.50/9    8.25/9    9.12/7   10.51/7   12.24/7   13.29/6   15.05/6   16.04/6   16.15/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  0.59/3    3.38/13   1.55/5    0.27/8    0.51/8    0.35/5    0.47/6    1.39/12   1.33/12   1.05/4    1.36/7    0.59/12   0.11/4  
  7 Mikan vladimír                 17.42  1.00/4    3.18/2    5.53/5    6.21/5    7.00/5    7.45/4    8.32/3   10.06/4   11.24/4   13.39/7   16.40/7   17.31/7   17.42/7  
    Sportcentrum Jičín                    1.00/4    2.18/3    2.35/7    0.28/9    0.39/2    0.45/12   0.47/6    1.34/10   1.18/5    2.15/12   3.01/17   0.51/7    0.11/4  
  8 Pospíšil Jaromír               17.53  0.52/1*   4.13/9    5.32/2    5.54/2    6.39/3    7.16/2   10.50/10  12.45/10  13.49/10  15.49/10  16.59/8   17.43/8   17.53/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  0.52/1*   3.21/12   1.19/1*   0.22/1*   0.45/4    0.37/8    3.34/17   1.55/14   1.04/2    2.00/9    1.10/1*   0.44/1*   0.10/2  
  9 Hrobař Rudolf                  18.15  1.40/15   3.38/3    6.03/6    6.36/6    7.31/7    8.07/6   12.15/12  13.19/11  14.46/11  15.45/8   17.17/9   18.04/9   18.15/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.40/15   1.58/1*   2.25/6    0.33/12   0.55/10   0.36/6    4.08/18   1.04/2    1.27/10   0.59/3    1.32/6    0.47/2    0.11/4  
 10 Kraus Jan                      18.36  1.37/14   4.47/14   7.27/13   7.59/13   9.33/12  10.09/12  10.46/9   12.18/9   13.41/9   15.47/9   17.29/10  18.24/10  18.36/10 
    TJ Loko Liberec                       1.37/14   3.10/11   2.40/10   0.32/11   1.34/18   0.36/6    0.37/1*   1.32/9    1.23/9    2.06/10   1.42/8    0.55/9    0.12/9  
 11 Bauer Emil                     20.23  1.13/7    3.42/4    6.24/8    6.57/9   11.18/13  11.56/13  12.35/13  14.00/13  15.22/13  17.41/11  19.24/11  20.12/11  20.23/11 
    VSK MZLU Brno                         1.13/7    2.29/5    2.42/11   0.33/12   4.21/20   0.38/10   0.39/4    1.25/6    1.22/8    2.19/13   1.43/9    0.48/3    0.11/4  
 12 Nosál Stanislav                21.53  1.14/8    4.02/7    6.56/11   7.22/11  11.30/14  12.07/14  13.07/14  15.15/14  17.33/14  18.47/13  20.35/12  21.40/12  21.53/12 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.14/8    2.48/6    2.54/12   0.26/6    4.08/19   0.37/8    1.00/12   2.08/16   2.18/17   1.14/6    1.48/10   1.05/15   0.13/11 
 13 Zlesák Zdeněk                  23.39  1.29/12   4.28/11   7.27/13   8.02/14   9.19/11  10.04/11  10.56/11  13.30/12  15.05/12  17.51/12  22.22/13  23.23/13  23.39/13 
    OK Jilemnice                          1.29/12   2.59/9    2.59/13   0.35/14   1.17/16   0.45/12   0.52/8    2.34/18   1.35/14   2.46/14   4.31/20   1.01/13   0.16/18 
 14 Lukáš Zdeněk                   25.56  1.29/12   6.59/15  10.13/15  10.54/15  12.06/15  12.55/15  13.50/15  15.52/15  17.51/15  21.44/14  24.33/14  25.41/14  25.56/14 
    TJ Loko Liberec                       1.29/12   5.30/18   3.14/16   0.41/16   1.12/15   0.49/15   0.55/10   2.02/15   1.59/15   3.53/16   2.49/16   1.08/17   0.15/16 
 15 Šidla Antonín                  26.42  1.23/11   4.14/10   7.13/12   7.43/12   8.36/10   9.30/10  10.30/8   11.49/8   13.09/8   22.09/15  25.31/15  26.29/15  26.42/15 
    SKOB Zlín                             1.23/11   2.51/7    2.59/13   0.30/10   0.53/9    0.54/16   1.00/12   1.19/5    1.20/7    9.00/18   3.22/19   0.58/10   0.13/11 
 16 Vodička Jindřich               28.53  4.03/19   7.42/16  11.16/16  13.04/16  14.11/16  15.06/16  19.23/18  21.35/17  23.55/16  25.16/16  27.32/16  28.39/16  28.53/16 
    Sportcentrum Jičín                    4.03/19   3.39/14   3.34/19   1.48/19   1.07/14   0.55/17   4.17/20   2.12/17   2.20/18   1.21/7    2.16/14   1.07/16   0.14/14 
 17 Valášek Josef                  31.28  3.51/18   9.18/17  12.41/17  13.24/17  14.28/17  15.11/17  16.03/16  20.29/16  24.34/19  27.31/17  29.44/17  31.11/17  31.28/17 
    AC Sparta Praha                       3.51/18   5.27/17   3.23/18   0.43/17   1.04/13   0.43/11   0.52/8    4.26/20   4.05/20   2.57/15   2.13/13   1.27/19   0.17/19 
 18 Zelený Vladimír                35.32  4.21/20   9.39/18  15.51/20  18.23/20  19.11/20  20.10/20  21.23/20  23.01/20  24.34/19  32.23/18  34.15/18  35.18/18  35.32/18 
    SK Praga Praha                        4.21/20   5.18/16   6.12/20   2.32/20   0.48/6    0.59/19   1.13/16   1.38/11   1.33/12   7.49/17   1.52/12   1.03/14   0.14/14 
 19 Mudr Stanislav                 40.23  2.05/16  10.34/19  13.41/18  14.18/18  15.21/18  16.16/18  20.24/19  22.09/19  24.30/18  35.23/19  38.44/19  40.08/19  40.23/19 
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.05/16   8.29/19   3.07/15   0.37/15   1.03/12   0.55/17   4.08/18   1.45/13   2.21/19  10.53/19   3.21/18   1.24/18   0.15/16 
 20 Jiran  Václav                  41.33  2.41/17  11.35/20  14.50/19  15.56/19  17.23/19  18.10/19  19.13/17  21.59/18  23.59/17  36.58/20  39.27/20  41.15/20  41.33/20 
    OK 99 Hradec Králové                  2.41/17   8.54/20   3.15/17   1.06/18   1.27/17   0.47/14   1.03/14   2.46/19   2.00/16  12.59/20   2.29/15   1.48/20   0.18/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.5km   25m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-50      4-81      5-82      6-53      7-55      8-61      9-74     10-77     11-70     12-100   
  1 Dohnal Josef                   19.00  1.10/2    5.37/7    8.25/3    8.49/3   10.14/4   10.51/3   11.28/2   13.32/2   14.55/1*  16.04/1*  17.51/1*  18.49/1*  19.00/1* 
    USK Praha                             1.10/2    4.27/9    2.48/4    0.24/2    1.25/12   0.37/3    0.37/1*   2.04/7    1.23/1*   1.09/1*   1.47/5    0.58/1*   0.11/2  
  2 Lisý Jan                       20.38  1.25/7    4.48/2    8.05/1*   8.41/1*   9.37/1*  10.25/2   11.15/1*  13.12/1*  14.58/2   16.55/2   19.03/2   20.26/2   20.38/2  
    SKOB Ostrov                           1.25/7    3.23/3    3.17/6    0.36/9    0.56/6    0.48/7    0.50/3    1.57/5    1.46/8    1.57/4    2.08/9    1.23/10   0.12/4  
  3 Pospíšil Jiří                  22.14  6.07/13   9.24/12  11.28/10  12.03/10  12.57/9   13.35/8   14.33/6   16.06/4   18.01/5   19.12/3   21.05/3   22.03/3   22.14/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.07/13   3.17/2    2.04/1*   0.35/8    0.54/2    0.38/5    0.58/5    1.33/1*   1.55/11   1.11/2    1.53/6    0.58/1*   0.11/2  
  4 Gřunděl Ivan                   24.40  2.37/12   9.57/13  12.14/11  12.50/11  13.43/11  14.32/11  15.19/7   17.08/6   18.53/6   21.01/5   22.57/4   24.28/4   24.40/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.37/12   7.20/13   2.17/3    0.36/9    0.53/1*   0.49/8    0.47/2    1.49/4    1.45/7    2.08/6    1.56/7    1.31/12   0.12/4  
  5 Šmrha František                25.16  1.32/8    5.35/6   10.17/7   10.58/8   12.14/8   13.01/7   14.01/4   16.03/3   17.51/3   21.30/6   23.35/5   25.00/5   25.16/5  
    OK Jihlava                            1.32/8    4.03/7    4.42/10   0.41/12   1.16/11   0.47/6    1.00/7    2.02/6    1.48/9    3.39/9    2.05/8    1.25/11   0.16/13 
  6 Kohout Tomáš                   25.58  1.01/1*   4.50/3    8.16/2    8.46/2    9.41/2   10.14/1*  15.19/7   17.31/8   19.01/7   23.19/7   24.50/6   25.48/6   25.58/6  
    Slovan Praha                          1.01/1*   3.49/5    3.26/7    0.30/4    0.55/4    0.33/1*   5.05/12   2.12/9    1.30/2    4.18/11   1.31/1*   0.58/1*   0.10/1* 
  7 Němec Dušan                    27.15  1.16/4    4.24/1*   8.33/4    8.56/4    9.53/3   10.59/4   12.20/3   18.07/9   19.48/8   24.13/8   25.53/7   27.02/7   27.15/7  
    Klub turistů a lyžařů Brno            1.16/4    3.08/1*   4.09/9    0.23/1*   0.57/7    1.06/11   1.21/8    5.47/12   1.41/6    4.25/12   1.40/4    1.09/5    0.13/7  
  8 Vřešťál Jan                    28.45  2.01/11   5.28/5    9.05/5    9.39/5   10.40/5   12.38/6   14.30/5   16.14/5   17.53/4   20.42/4   27.32/8   28.31/8   28.45/8  
    Neregistrovaní 2                      2.01/11   3.27/4    3.37/8    0.34/6    1.01/9    1.58/12   1.52/10   1.44/3    1.39/5    2.49/8    6.50/13   0.59/4    0.14/10 
  9 Suchý Karel                    28.58  1.23/6    8.39/10  16.26/13  16.57/13  18.08/13  18.45/13  20.36/13  22.13/12  23.48/11  26.00/10  27.37/9   28.46/9   28.58/9  
    SK Praga Praha                        1.23/6    7.16/12   7.47/12   0.31/5    1.11/10   0.37/3    1.51/9    1.37/2    1.35/4    2.12/7    1.37/2    1.09/5    0.12/4  
 10 Šidla Jiří                     29.24  2.00/10   6.17/9   15.08/12  15.53/12  16.50/12  17.46/12  18.42/11  21.01/10  23.13/10  25.15/9   27.40/10  29.11/10  29.24/10 
    SKOB Zlín                             2.00/10   4.17/8    8.51/13   0.45/13   0.57/7    0.56/10   0.56/4    2.19/10   2.12/12   2.02/5    2.25/12   1.31/12   0.13/7  
 11 Vyškovský Ivan                 30.11  1.19/5    5.20/4   10.20/8   10.49/7   11.43/7   12.17/5   17.07/10  23.33/13  25.03/13  26.25/11  28.47/11  29.56/11  30.11/11 
    TJ Zbrojovka Vsetín                   1.19/5    4.01/6    5.00/11   0.29/3    0.54/2    0.34/2    4.50/11   6.26/13   1.30/2    1.22/3    2.22/10   1.09/5    0.15/12 
 12 Sedlář Vladimír                30.35  1.13/3    6.13/8    9.14/6    9.50/6   10.45/6   14.06/9   19.33/12  21.58/11  23.52/12  27.32/12  29.11/12  30.21/12  30.35/12 
    OOB TJ Turnov                         1.13/3    5.00/10   3.01/5    0.36/9    0.55/4    3.21/13   5.27/13   2.25/11   1.54/10   3.40/10   1.39/3    1.10/8    0.14/10 
 13 Hlavatý Karel                  31.25  1.40/9    8.50/11  10.58/9   11.32/9   13.31/10  14.25/10  15.23/9   17.27/7   19.59/9   27.37/13  30.01/13  31.12/13  31.25/13 
    Slavoj Praha                          1.40/9    7.10/11   2.08/2    0.34/6    1.59/13   0.54/9    0.58/5    2.04/7    2.32/13   7.38/13   2.24/11   1.11/9    0.13/7  
    Rejpal Petr                DISK       4.59/     8.05/    11.00/    11.43/    12.32/         /    16.28/    18.16/    19.59/    22.17/    23.57/    25.07/    25.21/   
    AC Sparta Praha                       4.59/     3.06/     2.55/     0.43/     0.49/         /         /     1.48/     1.43/     2.18/     1.40/     1.10/     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.2km   30m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-37      3-73      4-52      5-57      6-59      7-60      8-74      9-64     10-70     11-78     12-100   
  1 Křtěnský Jaroslav              15.31  0.56/3    4.07/3    6.17/1*   7.20/1*   9.11/1*  10.16/1*  10.52/1*  11.38/1*  12.16/1*  14.07/1*  14.55/1*  15.18/1*  15.31/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.56/3    3.11/2    2.10/1*   1.03/5    1.51/10   1.05/2    0.36/7    0.46/1*   0.38/1*   1.51/2    0.48/3    0.23/4    0.13/5  
  2 Havlík Jaroslav                17.03  0.43/1*   4.01/2    7.39/2   10.11/3   10.54/3   11.51/3   12.25/3   13.13/2   13.55/2   15.41/2   16.29/2   16.51/2   17.03/2  
    Sportcentrum Jičín                    0.43/1*   3.18/3    3.38/4    2.32/12   0.43/1*   0.57/1*   0.34/5    0.48/2    0.42/3    1.46/1*   0.48/3    0.22/3    0.12/2  
  3 Vykysalý František             19.34  1.01/7    5.21/8   10.41/10  11.28/7   13.08/5   14.19/5   14.46/5   15.42/5   16.20/5   18.11/3   19.04/4   19.23/3   19.34/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.01/7    4.20/8    5.20/10   0.47/2    1.40/9    1.11/4    0.27/1*   0.56/4    0.38/1*   1.51/2    0.53/7    0.19/1*   0.11/1* 
  4 Mašek Pavel                    19.37  1.00/4    5.01/5    8.56/4   11.08/5   12.07/4   13.24/4   14.09/4   15.12/4   15.59/3   18.14/4   18.56/3   19.25/4   19.37/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.00/4    4.01/6    3.55/8    2.12/10   0.59/4    1.17/7    0.45/12   1.03/5    0.47/4    2.15/6    0.42/2    0.29/6    0.12/2  
  5 Novotný  Petr                  20.08  1.00/4    4.54/4    8.38/3    9.22/2   10.22/2   11.37/2   12.13/2   13.47/3   16.16/4   18.28/5   19.29/5   19.54/5   20.08/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.00/4    3.54/4    3.44/6    0.44/1*   1.00/5    1.15/6    0.36/7    1.34/10   2.29/11   2.12/5    1.01/8    0.25/5    0.14/7  
  6 Boudný Zdeněk                  21.08  0.52/2    3.49/1*   9.21/5   10.21/4   14.38/10  15.45/8   16.14/7   17.09/7   18.01/6   20.00/6   20.36/6   20.55/6   21.08/6  
    OK Jihlava                            0.52/2    2.57/1*   5.32/11   1.00/4    4.17/13   1.07/3    0.29/2    0.55/3    0.52/5    1.59/4    0.36/1*   0.19/1*   0.13/5  
  7 Tahotný Urban                  22.45  1.00/4    5.01/5   12.49/13  13.58/12  14.53/12  16.05/9   16.40/8   18.00/8   18.54/7   21.12/7   22.01/7   22.31/7   22.45/7  
    OOB TJ Sokol Troja                    1.00/4    4.01/6    7.48/13   1.09/6    0.55/3    1.12/5    0.35/6    1.20/8    0.54/6    2.18/7    0.49/5    0.30/7    0.14/7  
  8 Valla Stanislav                24.45  1.41/12   6.56/12  10.08/6   12.13/9   13.26/6   15.05/6   15.35/6   16.54/6   20.20/11  22.52/9   23.55/8   24.30/8   24.45/8  
    SKOB Zlín                             1.41/12   5.15/11   3.12/3    2.05/9    1.13/7    1.39/12   0.30/3    1.19/7    3.26/12   2.32/8    1.03/9    0.35/11   0.15/10 
  9 Langr Jan                      24.51  3.27/13   8.48/13  11.46/12  14.02/13  15.09/13  16.42/13  17.23/13  18.33/11  19.55/8   22.44/8   24.06/9   24.36/9   24.51/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.27/13   5.21/12   2.58/2    2.16/11   1.07/6    1.33/10   0.41/9    1.10/6    1.22/8    2.49/11   1.22/11   0.30/7    0.15/10 
 10 Haufe Horst                    24.55  1.10/9    5.52/9   10.20/7   11.45/8   14.32/9   16.09/10  16.50/9   18.25/10  20.12/9   22.54/10  24.09/10  24.40/10  24.55/10 
    HSG Turbine Zittau                    1.10/9    4.42/9    4.28/9    1.25/8    2.47/12   1.37/11   0.41/9    1.35/11   1.47/10   2.42/10   1.15/10   0.31/9    0.15/10 
 11 Macoun Jindra                  24.58  1.07/8    5.01/5   11.32/11  12.56/10  14.11/8   15.43/7   17.01/11  19.13/13  20.41/12  23.18/11  24.10/11  24.44/11  24.58/11 
    SK Praga Praha                        1.07/8    3.54/4    6.31/12   1.24/7    1.15/8    1.32/9    1.18/13   2.12/13   1.28/9    2.37/9    0.52/6    0.34/10   0.14/7  
 12 Hanák Milan                    26.31  1.35/11   6.42/10  10.25/8   11.19/6   13.40/7   16.21/12  17.02/12  19.04/12  20.16/10  23.22/12  25.36/12  26.13/12  26.31/12 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.35/11   5.07/10   3.43/5    0.54/3    2.21/11   2.41/13   0.41/9    2.02/12   1.12/7    3.06/13   2.14/12   0.37/12   0.18/13 
 13 Bartoš Lumír                   29.02  1.23/10   6.45/11  10.31/9   13.56/11  14.48/11  16.17/11  16.50/9   18.21/9   23.00/13  25.49/13  28.13/13  28.50/13  29.02/13 
    SK KOURA Praha                        1.23/10   5.22/13   3.46/7    3.25/13   0.52/2    1.29/8    0.33/4    1.31/9    4.39/13   2.49/11   2.24/13   0.37/12   0.12/2  
    Attl Vladimír              DISK       0.51/     4.05/         /     8.06/     8.54/    10.10/    10.42/    11.44/    13.13/    15.01/    15.35/    15.57/    16.07/   
    SK Praga Praha                        0.51/     3.14/         /         /     0.48/     1.16/     0.32/     1.02/     1.29/     1.48/     0.34/     0.22/     0.10/   
    Doleček Karel              DISK       1.07/     5.27/    13.11/    27.40/    28.43/    30.13/    31.00/    32.16/    36.02/    39.34/         /    40.56/    41.10/   
    OOB TJ Sokol Troja                    1.07/     4.20/     7.44/    14.29/     1.03/     1.30/     0.47/     1.16/     3.46/     3.32/         /         /     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.1km   15m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-83      3-37      4-76      5-100   
  1 Linková Lucie                   6.50  0.58/1*   2.12/1*   4.28/1*   5.30/1*   6.34/1*   6.50/1* 
    OOB TJ Turnov                         0.58/1*   1.14/3    2.16/1*   1.02/1*   1.04/5    0.16/12 
  2 Nechanický Jan                  8.21  1.09/7    2.16/3    5.34/3    7.12/3    8.10/2    8.21/2  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.09/7    1.07/1*   3.18/3    1.38/9    0.58/2    0.11/2  
  3 Kundrata Jan                    8.29  1.20/14   2.38/10   5.32/2    6.58/2    8.14/3    8.29/3  
    TJ Jižní svahy Zlín                   1.20/14   1.18/7    2.54/2    1.26/5    1.16/12   0.15/8  
  4 Pavlík Ondřej                   8.39  1.10/8    2.30/6    6.02/5    7.18/4    8.23/4    8.39/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.10/8    1.20/9    3.32/6    1.16/3    1.05/7    0.16/12 
  5 Melich Daniel                   8.47  1.03/2    2.20/5    6.13/8    7.27/5    8.30/5    8.47/5  
    OOB TJ Turnov                         1.03/2    1.17/5    3.53/8    1.14/2    1.03/4    0.17/14 
  6 Kubát Tomáš                     8.58  1.03/2    2.13/2    5.49/4    7.52/7    8.48/7    8.58/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.03/2    1.10/2    3.36/7    2.03/13   0.56/1*   0.10/1* 
  7 Zakouřil Matyáš                 9.04  1.17/12   2.47/12   6.07/7    7.39/6    8.47/6    9.04/7  
    USK Praha                             1.17/12   1.30/13   3.20/4    1.32/7    1.08/10   0.17/14 
  8 Paroulek Lukáš                  9.31  1.03/2    2.19/4    6.58/10   8.18/8    9.19/8    9.31/8  
    TJ Loko Liberec                       1.03/2    1.16/4    4.39/13   1.20/4    1.01/3    0.12/4  
  9 Novotná Viktorka                9.52  1.06/6    2.32/7    6.46/9    8.33/9    9.39/9    9.52/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.06/6    1.26/11   4.14/11   1.47/11   1.06/8    0.13/5  
 10 Waněk Hubert                   10.35  1.14/9    2.37/9    6.04/6    9.17/11  10.21/10  10.35/10 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.14/9    1.23/10   3.27/5    3.13/23   1.04/5    0.14/7  
 11 Štregl Matyáš                  10.41  1.36/17   3.06/16   7.19/12   8.55/10  10.26/11  10.41/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.36/17   1.30/13   4.13/10   1.36/8    1.31/16   0.15/8  
 12 Svobodová Barbora              10.42  1.04/5    2.54/13   7.57/13   9.25/13  10.31/12  10.42/12 
    SKOB Frýdek - Místek                  1.04/5    1.50/19   5.03/15   1.28/6    1.06/8    0.11/2  
 13 Nešporová Marie                11.03  1.16/11   3.04/15   7.15/11   9.21/12  10.44/13  11.03/13 
    OOB Třebíč                            1.16/11   1.48/18   4.11/9    2.06/14   1.23/13   0.19/16 
 14 Ždimera Vít                    11.26  1.19/13   2.36/8    8.06/14  10.01/14  11.11/14  11.26/14 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.19/13   1.17/5    5.30/16   1.55/12   1.10/11   0.15/8  
 15 Zabořil Vojta                  12.21  1.55/23   3.14/17   8.11/15  10.20/15  11.58/15  12.21/15 
    OB Jenišovice                         1.55/23   1.19/8    4.57/14   2.09/15   1.38/17   0.23/20 
 16 Hnízdil Matěj                  13.12  1.32/16   3.01/14   8.58/17  10.39/16  12.57/16  13.12/16 
    KOB Kamenický Šenov                   1.32/16   1.29/12   5.57/18   1.41/10   2.18/22   0.15/8  
 17 Pompach Lukáš                  13.24  1.28/15   4.17/23   8.39/16  11.06/17  13.00/17  13.24/17 
    OK 99 Hradec Králové                  1.28/15   2.49/24   4.22/12   2.27/16   1.54/20   0.24/22 
 18 Pavlík Matěj                   13.36  1.14/9    2.46/11   9.05/18  11.37/18  13.16/18  13.36/18 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.14/9    1.32/15   6.19/22   2.32/18   1.39/18   0.20/18 
 19 Randáková Alžběta              13.52  1.45/19   3.18/18   9.41/20  12.08/19  13.33/19  13.52/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.45/19   1.33/16   6.23/23   2.27/16   1.25/14   0.19/16 
 20 Doucha Martin                  14.06  1.40/18   3.38/20   9.42/21  12.18/20  13.43/20  14.06/20 
    TJ Start Náchod                       1.40/18   1.58/21   6.04/19   2.36/19   1.25/14   0.23/20 
 21 Jirka Matyáš                   16.19  1.45/19   3.19/19   9.34/19  14.14/21  16.06/21  16.19/21 
    KOB Železárny Prostějov               1.45/19   1.34/17   6.15/20   4.40/26   1.52/19   0.13/5  
 22 Toman Martin                   16.57  1.51/21   3.52/22  11.55/23  14.42/22  16.37/22  16.57/22 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.51/21   2.01/22   8.03/24   2.47/20   1.55/21   0.20/18 
 23 Alblová Lucie                  19.56  2.51/26   5.39/25  11.19/22  15.51/23  19.18/23  19.56/23 
    Nereg.                                2.51/26   2.48/23   5.40/17   4.32/25   3.27/24   0.38/24 
 24 Tomanek Lukáš                  22.26  2.22/24   5.15/24  15.55/26  19.00/25  21.47/24  22.26/24 
    SK SKI-OB Šternberk                   2.22/24   2.53/25  10.40/28   3.05/22   2.47/23   0.39/25 
 25 Pompachová Karolína            24.17  4.25/28   8.04/27  14.21/25  19.28/26  23.26/25  24.17/25 
    OK 99 Hradec Králové                  4.25/28   3.39/26   6.17/21   5.07/27   3.58/25   0.51/28 
 26 Suchánek Dušan                 24.31  3.49/27   7.28/26  16.32/27  19.34/27  23.51/26  24.31/26 
    TJ Slezan Opava                       3.49/27   3.39/26   9.04/25   3.02/21   4.17/26   0.40/26 
 27 Holasová Barborka              25.51  1.51/21   3.48/21  13.21/24  18.51/24  25.01/27  25.51/27 
    SK Jamnice                            1.51/21   1.57/20   9.33/26   5.30/28   6.10/28   0.50/27 
 28 Vaštovic                       32.05  2.25/25  11.23/28  21.39/28  26.08/28  31.39/28  32.05/28 
    Neregistrovaní 5                      2.25/25   8.58/28  10.16/27   4.29/24   5.31/27   0.26/23 
    Štreglová Zuzana           DISK       1.21/     2.51/         /    10.42/    13.07/    13.19/   
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.21/     1.30/         /         /     2.25/     0.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          0.9km   20m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-67      3-37      4-38      5-79      6-47      7-49      8-100   
  1 Beránek Petr                    8.32  1.22/2    2.03/2    3.38/1*   3.25/1*   5.31/1*   6.51/1*   7.23/1*   8.21/1*   8.32/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.22/2    0.41/2    1.35/1*       /     2.06/3    1.20/1*   0.32/1*   0.58/3    0.11/3  
  2 Vávra Martin                    8.43  1.20/1*   1.55/1*   3.45/2    4.31/2    5.38/2    6.58/2    7.35/2    8.32/2    8.43/2  
    TJ Jiskra Hořice                      1.20/1*   0.35/1*   1.50/2    0.46/5    1.07/1*   1.20/1*   0.37/2    0.57/2    0.11/3  
  3 Škodová Zuzana                 11.23  1.50/4    2.38/4    4.51/3    4.47/3    7.20/3    9.07/3    9.56/3   11.12/3   11.23/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.50/4    0.48/3    2.13/4        /     2.33/7    1.47/5    0.49/4    1.16/7    0.11/3  
  4 Mutina Vlastimil               12.15  1.38/3    2.33/3    5.01/4    5.26/5    7.42/4    9.47/5   10.40/4   12.01/4   12.15/4  
    SKOB Frýdek - Místek                  1.38/3    0.55/6    2.28/7    0.25/3    2.16/4    2.05/9    0.53/5    1.21/10   0.14/12 
  5 Mutina Václav                  12.45  1.51/5    2.52/5    5.36/6    5.15/4    8.06/5    9.35/4   11.41/5   12.37/5   12.45/5  
    SKOB Frýdek - Místek                  1.51/5    1.01/8    2.44/9        /     2.51/8    1.29/3    2.06/13   0.56/1*   0.08/1* 
  6 Žemlička Zbyněk                13.45  4.01/14   4.54/13   7.10/10   7.07/7    9.37/6   11.24/6   12.20/6   13.31/6   13.45/6  
    SK Chrast                             4.01/14   0.53/5    2.16/5        /     2.30/6    1.47/5    0.56/6    1.11/5    0.14/12 
  7 Mesiarkinová Kamila            14.53  3.06/12   4.16/10   7.19/11   8.48/11  10.14/8   12.03/7   13.11/7   14.43/7   14.53/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.06/12   1.10/10   3.03/12   1.29/11   1.26/2    1.49/8    1.08/9    1.32/13   0.10/2  
  8 Müller Ota                     15.58  3.47/13   4.48/11   7.48/12   8.47/10  11.11/11  13.48/11  14.27/9   15.45/8   15.58/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.47/13   1.01/8    3.00/11   0.59/7    2.24/5    2.37/12   0.39/3    1.18/9    0.13/11 
  9 Špačková Renáta                16.11  2.35/8    3.54/7    6.43/8    6.58/6   10.10/7   12.31/8   13.58/8   15.48/9   16.11/9  
    Nereg.                                2.35/8    1.19/12   2.49/10   0.15/2    3.12/11   2.21/11   1.27/10   1.50/14   0.23/16 
 10 Zelenák Zbyňek                 16.14  2.42/11   3.59/8    6.40/7    7.43/9   10.51/10  13.32/10  14.33/10  16.02/10  16.14/10 
    SKOB Odry                             2.42/11   1.17/11   2.41/8    1.03/8    3.08/10   2.41/13   1.01/7    1.29/12   0.12/7  
 11 Šeděnková Hana                 17.40  2.17/6    3.06/6    5.23/5    9.28/15  13.23/12  15.10/12  16.16/11  17.28/11  17.40/11 
    TJ Slovan Luhačovice                  2.17/6    0.49/4    2.17/6    4.05/12   3.55/12   1.47/5    1.06/8    1.12/6    0.12/7  
 12 Štičková Eva                   18.49  2.35/8    4.04/9    7.09/9    7.18/8   10.17/9   12.31/8   17.20/12  18.37/12  18.49/12 
    TJ Loko Liberec                       2.35/8    1.29/13   3.05/13   0.09/1*   2.59/9    2.14/10   4.49/15   1.17/8    0.12/7  
 13 Haufe Hiderose                 21.31  2.40/10   4.58/14   8.36/15   9.07/12  14.01/13  17.50/14  19.19/13  21.14/13  21.31/13 
    HSG Turbine Zittau                    2.40/10   2.18/14   3.38/15   0.31/4    4.54/13   3.49/15   1.29/11   1.55/15   0.17/15 
 14 Schonpflugová Kateřina         22.47  2.28/7    4.51/12   8.04/13   9.15/13  15.28/15  19.06/15  21.11/14  22.35/14  22.47/14 
    AC Sparta Praha                       2.28/7    2.23/15   3.13/14   1.11/9    6.13/15   3.38/14   2.05/12   1.24/11   0.12/7  
 15 Thoř Miloš                     23.41  5.24/16   6.23/15   8.35/14   9.22/14  15.20/14  17.05/13  22.29/15  23.30/15  23.41/15 
    SOK TJ Turnov                         5.24/16   0.59/7    2.12/3    0.47/6    5.58/14   1.45/4    5.24/16   1.01/4    0.11/3  
 16 Merkunová Olga                 44.19  4.37/15  10.15/16  21.44/16  23.06/16  31.23/16  37.12/16  41.15/16  44.04/16  44.19/16 
    Neregistrovaní 3                      4.37/15   5.38/16  11.29/16   1.22/10   8.17/16   5.49/16   4.03/14   2.49/16   0.15/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          2.0km   35m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-36      3-40      4-45      5-79      6-38      7-81      8-82      9-53     10-57     11-74     12-75     13-72     14-100   
  1 Albl Slávek                    22.31  3.59/18   5.33/9    8.24/3   10.25/3   11.33/3   12.42/4   15.39/3   16.10/3   16.42/2   17.30/2   19.38/2   20.00/2   22.03/1*  22.20/1*  22.31/1* 
    Nereg.                                3.59/18   1.34/1*   2.51/1*   2.01/6    1.08/2    1.09/8    2.57/6    0.31/1*   0.32/2    0.48/11   2.08/10   0.22/1*   2.03/1*   0.17/1*   0.11/9  
  2 Šimek Radek                    23.08  1.55/9    4.10/2    7.59/2    9.31/2   10.37/2   12.20/2   14.03/2   15.31/2   16.02/1*  16.29/1*  18.13/1*  19.46/1*  22.37/2   23.00/2   23.08/2  
    Nereg.                                1.55/9    2.15/4    3.49/5    1.32/1*   1.06/1*   1.43/13   1.43/1*   1.28/12   0.31/1*   0.27/1*   1.44/5    1.33/18   2.51/6    0.23/3    0.08/1* 
  3 Šmejc Jakub                    23.38  1.49/7    6.43/15   9.34/8   11.19/5   12.44/5   13.13/5   16.27/5   17.03/4   18.19/5   18.54/5   20.18/4   20.52/3   23.06/3   23.29/3   23.38/3  
    Sportcentrum Jičín                    1.49/7    4.54/15   2.51/1*   1.45/3    1.25/6    0.29/3    3.14/8    0.36/2    1.16/15   0.35/5    1.24/1*   0.34/2    2.14/2    0.23/3    0.09/4  
  4 Zolt. Fleischer                24.25  1.33/2    3.46/1*   6.49/1*   8.26/1*  10.16/1*  11.30/1*  13.50/1*  14.52/1*  18.04/4   18.31/3   20.09/3   21.07/4   23.48/4   24.17/4   24.25/4  
    SPA Tabaacuteni Spartacus             1.33/2    2.13/2    3.03/3    1.37/2    1.50/11   1.14/9    2.20/3    1.02/7    3.12/16   0.27/1*   1.38/2    0.58/12   2.41/4    0.29/10   0.08/1* 
  5 Hausvaterová Pavla             27.34  2.10/11   4.45/5    8.48/4   10.59/4   12.21/4   12.38/3   16.01/4   17.13/5   17.51/3   18.34/4   22.20/5   23.51/5   26.56/5   27.23/5   27.34/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.10/11   2.35/5    4.03/6    2.11/8    1.22/5    0.17/2    3.23/11   1.12/10   0.38/6    0.43/9    3.46/16   1.31/16   3.05/8    0.27/7    0.11/9  
  6 Zabořil Michal                 28.56  3.45/17   5.59/11  10.08/10  15.15/13  16.29/13  18.16/13  20.22/13  21.49/11  22.21/10  22.50/9   24.36/9   25.20/8   28.22/6   28.47/6   28.56/6  
    OB Jenišovice                         3.45/17   2.14/3    4.09/8    5.07/18   1.14/3    1.47/14   2.06/2    1.27/11   0.32/2    0.29/3    1.46/6    0.44/4    3.02/7    0.25/5    0.09/4  
  7 Cych Ewa                       29.16  1.40/5    4.15/3    8.58/5   12.00/9   13.15/7   13.30/6   16.30/6   18.35/6   19.33/6   20.25/6   24.29/8   25.25/9   28.37/7   29.06/7   29.16/7  
    TwardoGóra                            1.40/5    2.35/5    4.43/12   3.02/13   1.15/4    0.15/1*   3.00/7    2.05/16   0.58/14   0.52/15   4.04/17   0.56/9    3.12/9    0.29/10   0.10/6  
  8 Řehulka Rostislav              29.30  1.39/3    6.40/14  10.50/13  12.47/11  14.46/12  15.22/9   18.50/10  19.44/9   20.29/8   23.38/10  25.21/10  26.09/10  28.51/8   29.17/8   29.30/8  
    KOB Železárny Prostějov               1.39/3    5.01/16   4.10/9    1.57/5    1.59/12   0.36/4    3.28/13   0.54/5    0.45/9    3.09/19   1.43/4    0.48/7    2.42/5    0.26/6    0.13/13 
  9 Sanna Roberto                  29.53  1.39/3    4.21/4   10.43/12  12.57/12  14.32/11  16.50/12  19.44/11  20.38/10  21.15/9   22.04/8   24.20/7   25.06/7   29.04/9   29.41/9   29.53/9  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.39/3    2.42/7    6.22/15   2.14/9    1.35/8    2.18/17   2.54/5    0.54/5    0.37/5    0.49/12   2.16/11   0.46/5    3.58/14   0.37/17   0.12/12 
 10 Cigošová Marie                 30.41  2.15/12   5.52/10   9.18/6   11.25/6   13.10/6   14.46/8   18.02/7   19.04/7   23.23/11  23.53/11  25.44/11  27.15/12  29.54/10  30.27/10  30.41/10 
    SKOB Zlín                             2.15/12   3.37/13   3.26/4    2.07/7    1.45/9    1.36/11   3.16/9    1.02/7    4.19/19   0.30/4    1.51/7    1.31/16   2.39/3    0.33/13   0.14/15 
 11 Kvasničková Lucie              30.51  2.09/10   6.01/12  10.09/11  12.28/10  14.14/10  15.56/10  18.23/9   19.10/8   20.00/7   20.36/7   23.45/6   24.37/6   30.13/11  30.41/11  30.51/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.09/10   3.52/14   4.08/7    2.19/10   1.46/10   1.42/12   2.27/4    0.47/3    0.50/11   0.36/6    3.09/12   0.52/8    5.36/19   0.28/9    0.10/6  
 12 Landovská Ivana                31.38  2.17/13   5.16/8    9.26/7   11.50/8   13.24/8   16.42/11  20.02/12  22.59/12  23.33/12  24.14/12  26.11/12  27.10/11  30.53/12  31.24/12  31.38/12 
    SK Praga Praha                        2.17/13   2.59/9    4.10/9    2.24/11   1.34/7    3.18/18   3.20/10   2.57/17   0.34/4    0.41/7    1.57/9    0.59/13   3.43/12   0.31/12   0.14/15 
 13 Merkun Richard                 33.56  1.25/1*   4.55/6   13.58/16  16.25/14  18.39/14  20.55/14  24.18/14  25.21/14  25.59/14  26.49/14  28.45/14  29.32/13  33.08/13  33.43/13  33.56/13 
    Neregistrovaní 3                      1.25/1*   3.30/12   9.03/16   2.27/12   2.14/15   2.16/16   3.23/11   1.03/9    0.38/6    0.50/13   1.56/8    0.47/6    3.36/10   0.35/14   0.13/13 
 14 Hošek Vladislav                34.16  1.48/6    4.58/7    9.38/9   11.32/7   13.36/9   14.22/7   18.03/8   24.07/13  24.48/13  25.29/13  27.10/13  29.41/14  33.27/14  34.02/14  34.16/14 
    Nereg.                                1.48/6    3.10/11   4.40/11   1.54/4    2.04/13   0.46/5    3.41/15   6.04/18   0.41/8    0.41/7    1.41/3    2.31/19   3.46/13   0.35/14   0.14/15 
 15 Sluková Hana                   40.57  4.54/19   7.47/16  13.00/14  18.49/16  20.55/16  23.07/15  28.20/15  29.10/15  30.06/15  31.33/15  35.10/15  36.11/15  40.19/15  40.46/15  40.57/15 
    TJ Loko Liberec                       4.54/19   2.53/8    5.13/13   5.49/19   2.06/14   2.12/15   5.13/18   0.50/4    0.56/12   1.27/18   3.37/13   1.01/14   4.08/15   0.27/7    0.11/9  
 16 Peterková Viktorie             43.41  2.31/14   7.47/16  13.32/15  17.37/15  20.19/15  24.04/16  31.26/16  32.56/16  33.43/16  34.33/16  38.15/16  39.11/16  42.49/16  43.25/16  43.41/16 
    TJ Loko Liberec                       2.31/14   5.16/17   5.45/14   4.05/15   2.42/18   3.45/19   7.22/19   1.30/14   0.47/10   0.50/13   3.42/14   0.56/9    3.38/11   0.36/16   0.16/19 
 17 Andr. Fleischer                63.00  1.51/8   11.10/18  35.11/18  38.36/18  41.05/18  42.25/18  46.03/18  48.02/17  51.22/17  52.08/17  55.51/17  57.01/17  62.14/17  62.52/17  63.00/17 
    SPA Tabaacuteni Spartacus             1.51/8    9.19/19  24.01/19   3.25/14   2.29/17   1.20/10   3.38/14   1.59/15   3.20/17   0.46/10   3.43/15   1.10/15   5.13/18   0.38/18   0.08/1* 
 18 Andrea Fleischer               64.05  3.01/15  12.14/19  35.46/19  39.59/19  42.24/19  43.32/19  47.26/19  48.55/18  52.16/19  53.20/19  57.28/18  58.24/18  63.07/18  63.51/18  64.05/18 
    SPA Tabaacuteni Spartacus             3.01/15   9.13/18  23.32/18   4.13/17   2.25/16   1.08/7    3.54/16   1.29/13   3.21/18   1.04/17   4.08/18   0.56/9    4.43/17   0.44/19   0.14/15 
 19 Hanč Jaroslav                  65.23  3.21/16   6.20/13  18.59/17  23.07/17  37.08/17  38.00/17  42.55/17  50.39/19  51.36/18  52.28/18  59.48/19  60.28/19  64.51/19  65.13/19  65.23/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.21/16   2.59/9   12.39/17   4.08/16  14.01/19   0.52/6    4.55/17   7.44/19   0.57/13   0.52/15   7.20/19   0.40/3    4.23/16   0.22/2    0.10/6  
    Kyncl Tomáš                DISK      20.52/    24.30/    29.39/    31.54/    36.00/    37.44/    40.14/         /    53.59/    54.56/    69.49/    70.31/    74.54/    75.15/    75.26/   
    OK 99 Hradec Králové                 20.52/     3.38/     5.09/     2.15/     4.06/     1.44/     2.30/         /         /     0.57/    14.53/     0.42/     4.23/     0.21/     0.11/